PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطر سقوظ بزرگ

takbourse
2011/04/28, 21:13
با سلام خدمت دوستان

من فکر می کنم با توجه به اوضاع ملتهب منطقه، اگر بحث اختلافات جدی شود بایستی شاهد شدیدترین التهابات سیاسی در کشور باشیم که این مساله می تواند به سقوط چندین هزار واحدی بورس منجر شود.
باید مراقب بود

محمود شریعت
2011/04/28, 22:03
با سلام خدمت دوستان

من فکر می کنم با توجه به اوضاع ملتهب منطقه، اگر بحث اختلافات جدی شود بایستی شاید شدیدترین التهابات سیاسی در کشور باشیم که این مساله می تواند به سقوط چندین هزار واحدی بورس منجر شود.
باید مراقب بود

مارا غمي ني بلادل
خوش باش و از زندگي لذت ببر

مصطفی مصری پور
2011/04/28, 22:10
دوست من..مطمئنا تفاوت فاحشی بین شرایط منطقه و سیستم سیاسی کشور ما وجود داره
احتیاط همیشه شرط عقل بوده...اما در این شرایط به نظر من ترسی وجود نخواهد داشت
حجم بالای معاملات در روز کاری قبل موید این واقعیت است که ریزشی در کار نیست
پرسود باشی

rise2rise
2011/04/28, 22:16
نه انشاء الله چيزي نيست نبايد به ترس دامن زد شرايط بسيار مقطعي زود مي گذرد از فرصتهاي خريد بايد استفاده كرد . به هر حال استفاده از سهامهاي امن تر معقول تر است .

takbourse
2011/04/30, 10:16
سلام
هنوزم میگین چیزی نیست؟
امید دادن خوبه. ضرر نکردن هم خوبه ولی این یه قاعده عقلیه که جلوی ضرر را هر جا بگیری نفعه

مصطفی مصری پور
2011/04/30, 10:28
سلام
دوست عزیز هنوز تو فاز اصلاحه...ریزش نشده
اگر سطح 24750 (سقف کانال)بشکنه اون وقت ریزش میشه
در کل حرف شما منطقیه
اما با این جو و صفوف فروش...کدوم سهم فروش میره؟؟؟
منکه هیچ اقدامی به فروش نکردم چون دیدگاهم میان مدته

arak_bourse
2011/04/30, 11:22
كجاست آن وعده هاي بلندپروازي سهامداران. چرا همه صف فروش شدند.
اي واي
اي واي
همه باهم
هييت عزاداران بورس ايران

مصطفی مصری پور
2011/04/30, 18:22
كجاست آن وعده هاي بلندپروازي سهامداران. چرا همه صف فروش شدند.
اي واي
اي واي
همه باهم
هييت عزاداران بورس ايران
خیلی خوبه که کمی صبر داشته باشیم
به هر صورت باید یه فرقی با افراد صف نشین داشته باشیم
با یه مثبت خوشحال و یه منفی عزادار نشید

arak_bourse
2011/04/30, 19:31
به نقل ازکاظم نادرعلي درفرابورسيان

بابا مملكت بي صاحب شده. محمودي رفته خونه خوابيده همه رو سركار گذاشته.
تو آمريكاش هم رييس جمهور از اين غلط ها نمي كنه. بايد يه سناي درست و حسابي تو كشور باشه كه مملكت قايم به شخص نشه.

اخرين خبر اينكه طي اولتيماتومي كه به ا.ن داده شده قراره تا فردا موضع خودش مشخص كنه و احتمال اينكه تا دوشنبه همه چي بخير و خوشي تموم بشه هست
چون كش دادن بيش از حد اين موضوع به زيان هر دو طرف است.

مصطفی مصری پور
2011/05/01, 00:14
درسته اراک جان...بنده هم یه چیزایی شنیدم
راستی امروز پیام ا.ن به مناسبت روز خلیج فارس روی فارس نیوز قرار گرفت

arak_bourse
2011/05/01, 06:21
امروز محمود مياد تو جلسه و در جمع خبرنگاران قرار مي گيره و ميگه بابا 2 روز ما مريض بوديم چه شايعاتي عليه ما درست كردن يه چندتا ريشخند ناز هم مي زنه و غايله خاتمه پيدا مي كنه. فقط اين قهر كردنش پول هاي ما رو حروم كرد.
البته وقتي شاخص روزي 500 تا 500 تا ميرفت بالا بايد فكر اين روزها رو هم مي كرديم. تو هر صعودي سقوطي يا هر سربالايي يه سرپاييني هم داره

سپه
2011/05/01, 08:18
سلام
هنوزم میگین چیزی نیست؟
امید دادن خوبه. ضرر نکردن هم خوبه ولی این یه قاعده عقلیه که جلوی ضرر را هر جا بگیری نفعه

به هر حال دو راه کاملا متضاد جلوی رومون. که انتخاب هرراه بستگی به میزان ریسک طرف داره. هر کی هم که می گه مطمئن بازار بر می گرده یا رکود می شه یه حرفی زده دیگه وفکر می کنه حقیقت اونچیزیه که ما دوست داریم

ssedghi
2013/07/06, 09:42
خطرات جديد در بازار سرمايه چيه؟؟

safaei
2013/07/06, 10:23
بازار سرمایه یا بورس اوراق بهادار فعلا ریسکی نداره فقط سهام بنیادی را خریداری کنید . شاخص تا پایان سال 92 حدودا به 75000 خواهد رسید

bahary
2013/07/06, 11:08
شاخص کل بازار تا پایان سال بنظر من خیلی بالاتر از این خواهد بود. الان متوسط روزانه 1000واحد رشد می کند و با این حساب حداکثر یک ماه دیگر به 75000 خواهد رسید. مطابق نمودار و موج شماری در بلند مدت الان در موج 5 بزرگ قرار دارد و تارگت مشخصی نمی شود برای آن تعیین کرد. ولی بنظر می رسد حوالی 150هزار واحد خواهد بود.

http://forums.boursy.com/imported/2013/07/601.jpg (http://8pic.ir/)

3yh
2013/07/06, 15:03
اگر مسئولین بازار نماد های متوقف رو باز کنند .و اجازه عرضه جم و تاپیکو رو زودتر بدن بازار به سمت حبابی شدن پیش نمیره و به صعود خودش با توجه به حجم زیاد سرمایه های تازه وارد، ادامه می ده...

ahmad m
2013/07/06, 15:12
با سلام خدمت دوستان

من فکر می کنم با توجه به اوضاع ملتهب منطقه، اگر بحث اختلافات جدی شود بایستی شاهد شدیدترین التهابات سیاسی در کشور باشیم که این مساله می تواند به سقوط چندین هزار واحدی بورس منجر شود.
باید مراقب بود

آیا معتقدید زندگی پر از آشوب و نا امنیست؟ آیا اوضاع اجتماعی سیاسی و اقتصادی به هم ریخته است؟ و دنیا جای امن و راحتی برای زندگی كردن نیست؟ در این صورت حتما درونتان هم پر از آشفتگی و احساس عدم امنیت است
.

حتما تا كنون كنار دریا بوده اید یا حد اقل در تلویزیون دیده اید .... وقتی دریا آرام و بدون موج است خیلیها برای شنا كردن به آب میزنند ... هم لذت می برند و هم احساس امنیت و آرامش دارند
.

اما وقتی دریا طوفانی و خروشان می شود چطور ؟ چند نفر جرات به آب زدن دارند ؟ اینجاست كه موج سواران پدیدار میشوند ... آنها بر امواج خروشان دریا سوار میشوند و با موجها حركت میكنند ...
همان موجی كه یك فرد عادی را در خود فرو میبرد و نابود می سازد یك موج سوار را بالا می برد و او را غرق لذت و شادی می کند .

موج سواران هنگامی كه دریا آرام است با لذت در دریا شنا می كننند و هنگامی كه طوفانیست بر فراز امواج سواری میكنند. اما افراد عادی فقط تحمل دریای آرام را دارند هرچند از تماشای امواج لذت می برند اما خود جرات روبرو شدن با آن را ندارند
....

اینها همانهایی هستند كه رمانها و فیلمهای هیجان انگیز را كه پر از ماجرا جویی و خطر است بسیار دوست دارند . اما خود جرات حتی قدم زدن زیر باران را ندارند
.

حال به اطرافتان نگاه كنید و ببینید چه كسانی در اوضاع به ظاهر آشفته ی اجتماعی و اقتصادی و غیره به جای شكوه و ناامیدی و فرار سوار بر تخته موج بر فراز مشكلات زندگی حركت می كنند همان مشكلاتی كه افراد عادی را در هم می شكند و فرو می برند برای آنها ابزار موفقیت و صعود می شود (هرچند بعضی ها هم در این شرایط برای بالا رفتن یا بالا ماندن پابر روی دیگران می گذارند و آنها را له می كنند)

به یاد داشته باشیم كه همان طوفانی كه یك نهال را از ریشه می كند برای یك درخت تنومند نوازشی بیش نیست

...

پس باید بزرگ شد و رشد كرد مانند درخت ... باید مهارت زندگی كردن را آموخت و مشكلات را به نردبان ترقی تبدیل كرد نه مانع

منبع وبلاگ راز شاد زیستن http://hansa.mihanblog.com/post/9