PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا روزانه بورس

Admin
2010/10/22, 23:54
در اين تاپيك ديتا بورس براي استفاده در برنامه هاي متا استاك، آمي بروكر و دايناميك تريدر و ... قرار داده خواهد شد.
از همكاري دوستان و كاربران در اين تاپيك سپاسگزاري مينمايم.

Admin
2010/10/23, 00:22
ديتا تا چهارشنبه 28 مهر ماه:

نازنین آریان فر
2010/12/03, 08:22
دیتا بورس تا 11 آذر ماه

http://www.4shared.com/file/3lBOLSZc/TseData.html

rezakhan1356
2010/12/13, 20:50
یه سلام گرم به تمام بروبچ با مرام
خدا قوت و دست مریزاد به همتتون..اگه زحمتی نیست اموزش امی بروکر و تنظیماتش رو هم در دسترس بگذارین..یه تشکر از طرف همه براتون

analyst
2010/12/20, 00:32
کسی می دونه که با متا تریدر چطور میشه قیمت فلزات رو گرفت؟

عليرضا جمالی
2010/12/20, 00:57
کسی می دونه که با متا تریدر چطور میشه قیمت فلزات رو گرفت؟

سلام بر جناب analyst
تو متا تريدر بعضي بروكرها مثل gci قيمت بعضي فلزات هست (مثلا مس و طلا و...) روي رو الان يادم نيست كدوم بروكر داشت
چون خودم با دايناميك تريدر كار ميكنم طريقه انتقال به DTرو بلدم اگر براي انتقال به امي بروكر ميخواي فكر كنم تو گوگل سرچ كني پيداش ميكني ، من هم سر فرصت سرچ ميكنم ، پيدا كردم اينجا مينويسم.

farhad61
2010/12/23, 18:07
سلام
آقا من نمیدونم جای مناسبی رو برای سوالم انتخاب کردم یا نه؟
من یه مشکلی با وارد کردن دیتا در نرم افزار tseClinet دارم و اون هم این هست که هر کاری میکنم فایل تولید شده آپدیت نمیشه یعنی همون 2010/04/17 میمونه و هرچی دکمه Get new Data رو میزنم update fail مینویسه
ویندوزم رو تازه نصب کردم و از ورژن 8 استفاده میکنم
برای بار اول در محل پیشفرض دیتا رو وارد کردم و برای بار دوم محل اون رو تغییر دادم و دیتا رو دانلود کردم و دیگه هرچی خواستم آپدیت کنم نشد که نشد
البته قبلا هم این مشکل برام پیش اومده بود و با چند بار زدن کلیدGet new Data تاریخ اطلاعات جدیدتر میشد تا به همون روز میرسید اما الان هرچی این کار رو هم میکنم جواب نمیده
دوستان یه لطفی بکنید و راهنمایی بفرمایید
ممنونم

Alireza.J
2010/12/28, 23:14
PDF آموزشی تی اس ای کلاینت آماده شده است. از طریق لینک زیر امکان دانلود برقرار میباشد:

http://www.bourse4x.com/forum/showthread.php?44-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-(%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7% D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1)&p=313&viewfull=1#post313

این تاپیک نیز برای آموزش کار با آمی بروکر بسیار مفید است:

http://www.bourse4x.com/forum/showthread.php?130-%D8%A2%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%88%DA%A9%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

farhad61
2011/01/13, 19:45
سلام چند روزه که من نمیتونم دیتای بورسم رو آپدیت کنم و خطای زیر رو دریافت میکنم میتونید راهنمایی کنید
http://i.picasion.com/pic37/bdd5bb374c9cd40f4a45bfe18ecdc840.gif

arahimieh
2011/01/13, 20:10
شاید مشکل از پروکسی باشد. برای حل آن : در همین جا که پیغام خطا می آید 1- روی قسمت " تنظیمات " کلیک کنید 2- روی قسمت " پیشرفته" کلیک کنید 3- در پایین صفحه قسمت " پراکسی " را توجه کنید چنانچه خانه " استفاده از پراکسی " فعال است , تیک آنرا بردارید 4- ثبت تنظیمات را کلیک کنید 5- با کلیک کردن قسمت "عملیات " به صفحه اصلی برگردید 6- کلید "دریافت داده های جدید " ویا " ایجاد فایل های معاملات " را کلیک کنید. امیدوارم مشکلتان حل شود.

farhad61
2011/01/14, 13:31
سالم
بررسی کردم پروکسی فعال نبود چند مسئله

اول اینکه درایو c من پر شده و دایم آلارم میده الیته هنوز 140 مگابایت فضا داره ولی باز دایم داره میگه درایو پر شده ! میگم نکنه مال این قضیه باشه
دوم من با نصب ویندوز چند .net با ورژن های مختلف روی سیستمم نصب شده بود که خودم هم برای راحتی خیالم ورژن 4 رو هم نصب کردم بعد با خودم گفتم حال که ورژن 4 رو دارم بزار ورژن های دیگه رو پاک کنم تا فضا برای درایو c آزاد کنم البته بعد از چند ثانیه سیستم پیغام داد که این نرم افزار قابل پاک شدن نیست و من هم بیخیالش شدم میگم مال این نباشه و اگه هست باید چیکار کنم

farhad61
2011/01/18, 21:27
سلام اقا کسی که جواب ما رو نداد ولی من ناامید نمی شم و یه سوال دیگه میپرسم
توی یه فرمی یکی از اساتید یه راهنمایی در مورد گرفتن دیتا کرده که یه قسمتش رو من نفهمیدم و وقتی اجرا کردم داده ها به سال 2010 برگشت یه راهنمایی بکنید.

این مشکلی است که زیاد با آن رودرو میشوند.علت آن نمیدانم چیست؟! علی ایحال اول اینرا بگویم که دریافت اطلاعات از این نرم افزار کمی زمان میبرد و صفحه مربوط به نرم افزار گاهی به حالت خواب میرود!که بایست صبور بود تا دریافت اطلاعات تکمیل شود.اما یک دلیل مشکل میتواند نرم افزارهای security یا firewall باشد که بایست درست تنظیم یا غیرفعال شوند تا بتوانید اطلاعات را بگیرید.مشکل دیگر میتواند این باشد که لیست نمادهای شما بدلیلی پاک شده است پس قبل اجرا دستور«دریافت اطلاعات جدید» سری به قسمت «نمادها» بزنید اگر بخش « selected instrument» خالی بود گزینه «انتخاب همه» را بزنید تا لیست پر شود.گاهی مواقع هم مشکل دراینست که بخش «تنظیمات» شما غیر تنظیم هست!پس آنجا را هم کنترل کنید.تا اینجا اگر مشکل حل نشد از بخش <عملیات> گزینه «بازنشانی بانک اطلاعاتی» را انتخاب کنید و بعد دوباره دستور دریافت اطلاعات را بزنید.باز اگر مشکل پابرجا بود از همان بخش <عملیات> گزینه «حذف کلیه فایلها» را بزنید تمامی اطلاعات قبلی پاک میشود و دوباره بایست مراحل انتخاب لیست نمادها >ایجاد فایلهای معاملات>دریافت اطلاعات جدید به ترتیب انجام شود.شخصا این آخری* را انجام میدهم دیگر مشکلی ندارم!اما اگر هیچ کدام افاقه نکرد کلا نرم افزار و مسیر مربوطه و هر چه فایل مربوط به آن هست را از روی سیستم خود حذف(مسیر فایلها را با search پیدا کنید) و سپس نرم افزار مربوطه را دوباره نصب کنید...

* این توضیح لازم است برای اینکه هر باری که « حذف کلیه فایلها» را انتخاب میکنید مجبور نباشید اطلاعات سال ۸۰ به بعد را مجدد بگیرید آخرین اطلاعات دریافتی تا تاریخ امروز را در یک پوشه جداگانه قرار دهید و روز بعداز بخش «تنظیمات» تاریخ شروع را از همان روز گذاشته و پوشه جدیدی برای آن تعریف کنید.هردفعه مشکلی پیش آمد این اطلاعات را پاک کنید نه پوشه قبلی را...

قسمت قرمز رنگ رو درست متوجه نمیشم

analyst
2011/01/19, 00:26
سلام چند روزه که من نمیتونم دیتای بورسم رو آپدیت کنم و خطای زیر رو دریافت میکنم میتونید راهنمایی کنید
http://forums.boursy.com/

سلام، عکسی که گذاشتید نمایش داده نمیشه چون سایت خدمات دهنده تون فیلتر هست.

farhad61
2011/01/20, 22:51
میشه سوال آخرم رو جواب بدین چون جواب سوالات قبلی هم پاسخ داده میشه

farhad61
2011/02/20, 07:02
یکی محظ رضای خدا کمک کنه

HOLY
2011/02/21, 02:05
یکی محظ رضای خدا کمک کنه

دوست من سئوال شما برای من مشخص نیست ،لطفا مجدد بفرمایید تا در حد توان پاسخگو باشم

farhad61
2011/02/21, 22:54
سلام از اینکه پاسخگوی مشکل من هستید سپاسگزارم
اولین و بزرگترین مشکل من عدم دریافت داده های جدید برنامه tse هست حتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم و برنامه رو ( البته ورژن 1.1 ) نصب کردم چند روز مثل آدم اطلاعات رو دریافت می کنم ولی یه دفعه بدون هیچ error خاصی دیگه به هیچ وجه اطلاعات جدید آپدیت نمیشه اینم عکسش

http://www.up.iranblog.com/images/kpigv22n5aqgtxvmoyh.jpg

سوال دوم رو توی پست 15 با قرمز مشخص کردم لطفا راهنمایی کنید

HOLY
2011/02/22, 00:12
اول پاسخ سئوال دوم شما رو عرض میکنم(بخش قرمز رنگ)
ببینید شما ابتدا که نرم افزار رو نصب میکنین و دکمه ایجاد فایلهای معاملاتی رو میزنید علاوه بر ساخت فایل اطلاعات هر نماد دیتا از سال 80 تا چند ماه قبل را نیز دریافت میکنید سپس دکمه دریافت داده های جدید را میزنید که بروز رسانی میشود و داده های جدید تا همان زمان را برایتان دانلود میکند حالا میتوانید در این موقع تمام این فایلهارا که اطلاعات آن به روز است را در پوشه ای جدا کپی کنید که اگر بعدا باز دچار مشکل شدید نیاز به انجام دو مرحله قبل نباشد و همان کپی که از اطلاعات دارید را به پوشه اصلی منتقل کنید
اما مشکل اول : خیلی از مواقع در طول روز سرور سایت امکان ارسال داده ندارد و پیغام خطا می آید و چند ساعت بعد رفع میشود علی الخصوص این مورد روزهای چهارشنبه زیاد اتفاق میوفتد که بعضا تا جمعه اواخر شب هم ادامه دارد ولی اگر موضوع این مورد نبود یک راهی که در ارتباط با مشکل اولتان به ذهن من میرسد و من خودم استفاده میکنم این استکه که قبل از هر دریافت جدید (هر روز قبل از دریافت دیتا)ابتدا وارد بخش نمادها میشوم و سپس دکمه عدم انتخاب همه را می زنم و صبر میکنم نیمه بالایی صفحه کاملا خالی شود و سپس دکمه انتخاب همه را میزنم و صبر میکنم نیمه تحتانی صفحه کاملا خالی شود ،سپس وارد بخش تنظیمات میشوم و دکمه ثبت تنظیمات رامیزنم و بعد وارد بخش اصلی میشوم و دیتارا دریافت میکنم و اینگونه مشکلم را حل میکنم
امیدوارم مشکل شما نیز حل شود..........
موفق باشید

farhad61
2011/02/24, 12:03
سلام
هیچ رقمه جواب نمیده در هر وقت وزمانی که بگید آپدیت رو زدم ولی مثل اینکه هیچ فرقی نکرده والا نمیدونم چیکار کنم
ویندوزم رو هم عوض کردم فقط چند روز آپدیت شد
موندم به خدا چیکار کنم

HOLY
2011/02/25, 00:58
دوتا تا راه دیگه غیر از سایت نرم افزار اصلی بورس به ذهنم میرسه ،یکی نرم افزار مبنا هست(ره آورد نوین) البته اگه دیتاش رو بخواین خارج از برنامه استفاده کنین حتما روز اول بهشون بگین چون هزینه اون بالاتره(250 تومن سالی)
و راه دیگه گرفتن دیتا از آریا سهم هست که اونا سالی 60 تومن دیتا رو میدن منتها بدون اعمال افزایش سرمایه و سود نقدی
یک نرم افزاری هم یکی از دوستان تو سایت بورکس معرفی کرده بود (خیلی قدیما،قبل از نرم افزار سایت تی اس ای که همه از اون استفاده میکردن ،منتها متاسفانه اسمش رو فراموش کردم و نمیدونم الان هم کار میکنه هنوز یا نه
امیدوارم مشکلتون حل بشه

farhad61
2011/02/27, 09:20
سلام
آقا ما که نفهمیدیم قضیه چی شد ولی دیشب یه دفعه برنامه شروع کرد به دریافت اطلاعات جدید
بازم از دوستانی که راهنمایی کردند ممنونم

Kiyan
2011/02/27, 22:37
درود بر همه دوستان :

آقای Alireza.j در همین تاپیک یه فایل آموزشی در مورد نرم افزار TseClient زحمت کشیدند گذاشتند.داخل این فایل آموزشی نگارنده یه جایی اشاره کرده که دیتای اوراق مشارکت و حق تقدم و امثالهم را وارد نکردم . میخواستم دوستان یه راهنمایی کنند که منظور ایشون چی بوده مگه ما میتونیم به نرم افزار دیتا بدیم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

HOLY
2011/02/28, 00:37
درود بر همه دوستان :

آقای Alireza.j در همین تاپیک یه فایل آموزشی در مورد نرم افزار TseClient زحمت کشیدند گذاشتند.داخل این فایل آموزشی نگارنده یه جایی اشاره کرده که دیتای اوراق مشارکت و حق تقدم و امثالهم را وارد نکردم . میخواستم دوستان یه راهنمایی کنند که منظور ایشون چی بوده مگه ما میتونیم به نرم افزار دیتا بدیم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

من اون فایل آموزشی رو مطالعه نکردم ولی در ارتباط با نرم افزار فوق الذکر ،یه بخشی و جود داره بنام نمادها که در اون بخض صفحه به دوقسمت تقسیم شده ،ابتدا کل نمادها و حق تقدمها در پایین صفحه موجودند ،حالا ما هر کدوم رو که بخوایم دیتاشو بگیریم با دبل کلیک به قسمت بالای صفحه میاریم ،میتونیم از دکمه انتخاب همه موارد هم استفاده کنی که کل نمادها و حق تقدمهارو منتقل میکنه حالا این بین اگه نمادی رو لازم نداریم یا مثلا حق تقدمها رو نمیخوایم میتونیم اونهارو همون پایین صفحه باقی بذاریم ،در نتیجه هر روز زمان دانلود از اونها دیتایی برای ما نمیرسه ...........
من تصورم از اون مطلب اینه ........

Kiyan
2011/02/28, 00:44
ممنون holy جان از راهنماییت

Kiyan
2011/02/28, 00:48
یه سئوال دیگم داشتم holy :
ببخشید شاید سئوال بچگانه ای یاشد .

دیتاهای جدید که هرروز با نرم افزار میگیریم به همون آدزسی که در تنظیمات مشخص کردیم اضافه میشد

HOLY
2011/02/28, 01:16
یه سئوال دیگم داشتم holy :
ببخشید شاید سئوال بچگانه ای یاشد .

دیتاهای جدید که هرروز با نرم افزار میگیریم به همون آدزسی که در تنظیمات مشخص کردیم اضافه میشد

اختیار داری دوست عزیز ،هر پرسشی که به ذهنت میرسه مطرح کن و مطمئن باش تمام این پرسشها یک روزی پرسشهای من و سایر دوستان هم بوده .............
و در جواب باید بگم بله،همون پوشه ایی که شما در بخش تنظیمات قسمت پیشرفته و تحت عنوان محل ذخیره فایلها معرفی کردین ،بعد از ساخت فایلهای مربوط به سهام ،هر روز دیتا به همون پوشه و برای هر سهم داخل فایل مربوط به اون سهم اضافه میشه ............

Kiyan
2011/02/28, 01:36
ممنون از لطفتون ...بازم ممنون

Kiyan
2011/03/01, 00:39
امروز برنامه TseClient رو بروزرسانی کردم در حین کار نوشته هایی رو آورد که در حال بروزرسانی است در بین این نوشته ها یه متنی است( No New Data )برام سئوال شده اگه برنامه بروز شده چرا اینو نوشت , لطفا دوستان یه راهنمایی کنند؟

فایل زیر صفحه اول برنامه TseClient است که روی کامپیوتر من اجرا شده.

Kiyan
2011/03/03, 16:10
کسی اینجا نیست جواب ما رو بده,همه خوابند

(حجت)
2011/03/04, 08:12
سلام دوست گرامی؛
ببخشید که پاسخ شما دیر براتون ارسال میشه. دوست گرامی زمانی که نرم افزار، دیتای خودش رو از اینترنت میگیره، این فرمان اعلام صورت میگیره، به این معنی، به تعبیر بنده؛ که دیگه دیتای جدیدی وجود نداره. این حالت رو داره که میره یه چک میکنه. میبینه که همه رو گرفته. موردی نداره. برای همه عزیزان این نوشته به همین صورت میاد.

Kiyan
2011/03/04, 12:49
خواهش میکنم,شما ببخشید .ممنون از راهنماییتون.

چندتا سئوال ازتون داشتم:

1- برنامه هر چند ساعت یه بار داده ها رو بروز رسانی میکند؟
2- کدوم قسمت برنامه قابل تعریف, برای تنظیم اینکه هر چند ساعت یه بار بروز رسانی کنند؟
3-الان من چند روزی است که حجم داده هام تغییر نکرده همان 30.06mb ماننده؟
4-کمترین حجمی که برنامه تو یه روز میگیرد چقدره؟

ببخشید که این همه سئوال کردم.

farhad61
2011/03/05, 18:15
سلام
آقا میخاستم قبل از اینکه این مشکل دوباره برام پیش بیاد این سوال رو بپرسم
بعضی مواقع میشه اگه بدون هیچ دلیلی برنامه آپدیت نمیشه آیا محلی هست که آپدیت روزانه رو به صورت یه فایل زیپ شده برای استفاده قرار بده؟

(حجت)
2011/03/06, 10:38
خواهش میکنم,شما ببخشید .ممنون از راهنماییتون.

چندتا سئوال ازتون داشتم:

2- کدوم قسمت برنامه قابل تعریف, برای تنظیم اینکه هر چند ساعت یه بار بروز رسانی کنند؟

ببخشید که این همه سئوال کردم.

سلام، خواهش میکنم، خوشحال میشم بتونم کمکی انجام بدم.

روزی یکبار معمولا بین ساعت 17 تا 21

بنده ندیدم، فکر کنم نداره.

مقدار فایلها تغییر نمیکنه. دیتای داخلش اضافه میشه، که زیاد در حجمش تاثیر نمیزاره. (به نظر بنده البته)

راستش،نمیدونم.

(حجت)
2011/03/06, 10:46
سلام
بعضی مواقع میشه اگه بدون هیچ دلیلی برنامه آپدیت نمیشه آیا محلی هست که آپدیت روزانه رو به صورت یه فایل زیپ شده برای استفاده قرار بده؟

سلام دوست گرامی،
گاها پیش میاد دیتا رو خیلی دیر روی سایت میزارن، شما فکر میکنید نرم افزار ایراد داره (بارها برای خودم پیش آمده.) یادمه یکبار ساعت 23.30 دیتا رفت روی سایت. گاهی هم مشکل از اینترنت هست.
در خصوص دیتای روزانه به صورت زیپ فکر کنم، نه البته به صورت کلی، ولی به صورت تک سهمی روی سایت تی اس ای میتونید بگیرید.

مصطفی مصری پور
2011/03/11, 11:30
سلام حجت جان
دیتای جدید متا استاکو از کجا تهیه کنم دوست من؟

Moradad
2011/03/17, 10:14
سلام

سلام دوست عزیز
در برخی موارد که در سوالهای شما دیدم ، میتوانید در پنجره نرم افزار دکمه " حذف کلیه فایلها " را زده و سپس دکمه " ایجاد فایلهای معملات " را بزنید که در این صورت فایلهای حدید ایجاد میشود و اگر فایلها یروز نبود "دریافت داده های جدید"...
من خودم چند باری اینجوری مشکلم حل شد و البته اگر سرئر سرئیس نده که هیچ

Moradad
2011/03/17, 10:18
دوستان عزیز کسی میداند که اطلاعات مربوط به تاریخچه افزایش سرمایه هرشرکت بورسی را به صورت جدول از کجا میشود بدست آورد؟؟

با تشکر

abtin
2011/03/17, 10:41
دوستان عزیز کسی میداند که اطلاعات مربوط به تاریخچه افزایش سرمایه هرشرکت بورسی را به صورت جدول از کجا میشود بدست آورد؟؟

با تشکر

سلام
http://www.irportfolio.com/default.aspx
درین سایت عضو شید تاریخچه افزایش سرمایه و تقسیم سود نقدی رو داره
موفق باشید

مهدی
2011/03/18, 17:19
سلام

میشه اطلاعات شاخص کل و شاخص صنعتها رو برای بررسی در امی بروکر در سایت بورس پیدا کرد .دوستان راهنمایی کنید . سپاسگزارم .

بوف کور
2011/04/22, 01:31
سلام

میشه اطلاعات شاخص کل و شاخص صنعتها رو برای بررسی در امی بروکر در سایت بورس پیدا کرد .دوستان راهنمایی کنید . سپاسگزارم .
سلام
اگر برای دریافت دیتا از tseclient استفاده می کنید
به بخش نماد بروید و شاخصهایی که می خواهید در قسمت پائین دبل کلیک کنید و دوباره ایجاد فایل کنید و از این به بعد دیتای شاخص ها رو هم می گیرید

مهدی
2011/04/22, 16:17
سلام
اگر برای دریافت دیتا از tseclient استفاده می کنید
به بخش نماد بروید و شاخصهایی که می خواهید در قسمت پائین دبل کلیک کنید و دوباره ایجاد فایل کنید و از این به بعد دیتای شاخص ها رو هم می گیرید

با سلام متاسفانه نرم افزار بالا رو بعد از دوماه کلنجار نتونستم نصبش کنم:2: اخرش از اریا سهم اشتراکش رو خریدم راحت شدم .
از راهنمایی شما سپاسگزارم .

Admin
2011/05/01, 21:33
دیتا بورس تا پایان روز کاری 11 اردیبهشت

http://hotfile.com/dl/116433610/67c2662/www.boursy.com.rar.html

پسورد فایل: boursy.com

عليرضا جمالی
2011/05/02, 18:23
با سلام
دیتا مناسب برای نرم افزارهای متا استاک و داینامیک تریدر:
در این لینک (http://hotfile.com/dl/116537409/73495c1/www.boursy.com.rar.html)

دیتا مناسب برای نرم افزار امر بروکر:
در این لینک (http://hotfile.com/dl/116538782/c446d36/data-tse.rar.html)

پسورد فایلها: Boursy.com

مصطفي
2011/05/02, 19:39
سلام

ديتاي شاخص كل :

http://up.iranblog.com/images/zti0oge8vzeq3i614tkp.rar

عليرضا جمالی
2011/05/03, 22:01
دیتا تا پایان روز 13 اردیبهشت:
http://hotfile.com/dl/116662815/67cf16c/www.data.com.rar.html

پسورد: BOURSY

عليرضا جمالی
2011/05/04, 15:36
http://hotfile.com/dl/116730940/fe67d05/www.boursy.com.rar.html

پسورد: boursy.COM

vahidagha
2011/05/04, 17:25
با تشکر از زحمات شما پسورد درسته؟ من نتونستم باز کنم.

عليرضا جمالی
2011/05/05, 00:21
با تشکر از زحمات شما پسورد درسته؟ من نتونستم باز کنم.
برای استفاده از پسورد به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید.

reyhaneh.md119
2011/05/06, 23:22
برای استفاده از پسورد به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید.

متاسفانه باز هم باز نشد....

farhad61
2011/05/07, 04:31
پسورد رو کپی و پیست کن البته حواست باشه چون ممکنه موقع این کار یک کاراکتر قبل و یا بعد از پسورد هم انتخاب بشه

عليرضا جمالی
2011/05/08, 14:22
با سلام
برای دریافت دیتا روی این لینک (http://hotfile.com/dl/117126791/fc03b6b/www.boursy.com.rar.html)کلیک کنید.

پسورد: BOURSY.com
(برای استفاده از پسورد به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)

reyhaneh.md119
2011/05/08, 23:31
با سلام
برای دریافت دیتا روی این لینک (http://hotfile.com/dl/117126791/fc03b6b/www.boursy.com.rar.html)کلیک کنید.

(برای استفاده از پسورد به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)

سلام.از لطفتون ممنونم.بعد از 10 روز بالاخره امشب چشمم به جمال نمودارا روشن شد.ممنون

عليرضا جمالی
2011/05/09, 22:05
دیتا تا امروز این لینک (http://www.hotfile.com/links/117259641/f69e5b5/www.boursy.com.rar.html) را کلیک کنید.

پسورد: boursy.com

مصطفی مصری پور
2011/05/10, 12:13
جناب جمالی تشکر ازلطف شما
من امروز هرچی گشتم تاپیک متااستاک رو در بخش گفت و گوها پیدا نکردم
میخاستم ببینم کجاست؟
سپاس فراوان

farhad61
2011/05/10, 17:57
آقا نمیشه نمیشه این فایل ها رو توی دیتا سنترهای ایرانی آپلود کنید این خارجی ها هزار جور بازی در میارن 3 الی 4 مرحله باید بریم تا یه فایل دانلود کنیم تازه آخرش ارور فایل سرور میده مثلا پرشین گیگ یا آپلود فا آپلودرهای خیلی خوبی هستن یا حداقل اگه امکان داره روی این سرورها هم آپلود کنید( یعنی روی دو سرور) یه دلیل دیگه هم میتونه قیلتره یه روز در میون این سایت های خارجی باشه
ممنونم

عليرضا جمالی
2011/05/10, 20:02
جناب جمالی تشکر ازلطف شما
من امروز هرچی گشتم تاپیک متااستاک رو در بخش گفت و گوها پیدا نکردم
میخاستم ببینم کجاست؟
سپاس فراوان
سلام
مطمینا تو صفحه دوم انجمن میتونید تاپیک رو پیدا کنید.
موفق باشید

عليرضا جمالی
2011/05/10, 20:05
آقا نمیشه نمیشه این فایل ها رو توی دیتا سنترهای ایرانی آپلود کنید این خارجی ها هزار جور بازی در میارن 3 الی 4 مرحله باید بریم تا یه فایل دانلود کنیم تازه آخرش ارور فایل سرور میده مثلا پرشین گیگ یا آپلود فا آپلودرهای خیلی خوبی هستن یا حداقل اگه امکان داره روی این سرورها هم آپلود کنید( یعنی روی دو سرور) یه دلیل دیگه هم میتونه قیلتره یه روز در میون این سایت های خارجی باشه
ممنونم
فرهاد جان سعی میکنم این کار رو تو روزهای آینده انجام بدم.

عليرضا جمالی
2011/05/10, 20:16
با سلام

برای دریافت دیتا این لینک (http://www.hotfile.com/links/117380877/6598a2a/www.boursy.com.rar.html)را کلیک کنید.

پسورد: BOURSY.COM
(به حروف کوچک و بزرگ پسورد دقت کنید)

bors
2011/05/10, 22:01
علیرغم زحمات شما من نتونسم فایل رو بگیرم. کاش لینک مستقیم داشتید.
ممنون

farhad61
2011/05/11, 15:56
آقا چیکار کنیم آپدیت شدن این تاپیک توی ایمیل بهمون اطلاع داده نشه؟

rend72
2011/05/11, 15:59
باسلام و تشكر از زحمات
ديتاي طلا رو براي نرم افزار advanced get بصورت فايل txt مي خواستم.
ممنون

عليرضا جمالی
2011/05/11, 19:54
آقا چیکار کنیم آپدیت شدن این تاپیک توی ایمیل بهمون اطلاع داده نشه؟
کلا برای عدم دریافت هر ایمیلی میتونید از آپشن فیلتر ویا spamکردن اون ایمیل استفاده کنید.

عليرضا جمالی
2011/05/12, 00:06
باسلام و تشكر از زحمات
ديتاي طلا رو براي نرم افزار advanced get بصورت فايل txt مي خواستم.
ممنون
سلام
متاسفانه این فایل رو ندارم اما از روش انتقال دیتا از متا تریدر میتونید کمک بگیرید.

عليرضا جمالی
2011/05/12, 08:38
با سلام
براي دريافت ديتا اين لينك (http://hotfile.com/dl/117538184/1dd7273/www.boursy.com.rar.html) را كليك كنيد.

(براي استفاده از پسورد به حروف بزرگ و كوچك دقت كنيد)

orion
2011/05/12, 08:52
شرمنده که این سئوال پیش پا افتاده رو میپرسم. این اطلاعات به درد چه نرمافزاری میخوره؟ چون من کار با AmiBroker رو تازه شروع کردم و با TSEClient اطلاعات رو بدون مشکل خاصی میگیرم. خواستم بدونم این اطلاعاتی که شما آپلود میکنید چیه و به چه دردی میخوره.

عليرضا جمالی
2011/05/12, 09:06
شرمنده که این سئوال پیش پا افتاده رو میپرسم. این اطلاعات به درد چه نرمافزاری میخوره؟ چون من کار با AmiBroker رو تازه شروع کردم و با TSEClient اطلاعات رو بدون مشکل خاصی میگیرم. خواستم بدونم این اطلاعاتی که شما آپلود میکنید چیه و به چه دردی میخوره.
اختيار داريد
اين ديتا براي نرم افزارهاي متا استاك و دايناميك تريدر هست.
ديتايي كه با tseclient ميگيريد فقط براي امي بروكر مناسب هست و تو اين نرم افزارا بكار نمياد.
روش تبديل ديتا براي استفاده تو نرم افزار متا استاك رو هم تو تاپيك "متااستاك و دايناميك تريدر" تو انجمن گفتگوي بورسي توضيح دادم.

مرتضی
2011/05/15, 16:25
سلام آقای جمالی

نرم افزار tseclient تنظیم متا استوک هم داره اما بعد از اینکه از دانلودر استفاده میکنیم ایراد میگیره

میدونید چیکار میشه کرد؟؟

مرسی-مرتضی

عليرضا جمالی
2011/05/15, 16:50
سلام آقای جمالی

نرم افزار tseclient تنظیم متا استوک هم داره اما بعد از اینکه از دانلودر استفاده میکنیم ایراد میگیره

میدونید چیکار میشه کرد؟؟

مرسی-مرتضی

سلام
دليلش هم تو فرمت ديتايي هست كه tseclient ميده كه .csv هست و بدرد اميبروكر ميخوره نه متا استاك.
من هم نتونستم با tseclient ديتا مناسب متااستاك بگيرم و براي همين هم هست كه اين ديتا رو اينجا براي دوستان ميذاريم.

عليرضا جمالی
2011/05/15, 23:26
با عرض پوزش از دوستانی که منتظر دریافت دیتا هستند, بدلیل کندی سرعت اینترنت نتونستم دیتا رو تا این لحظه آپلود کنم.
ایشالا فردا اول صبح از محل کارم آپلود میکنم و لینک رو اینجا میذارم.

عليرضا جمالی
2011/05/16, 05:53
براي دريافت ديتا اين لينك (http://hotfile.com/dl/117953027/d579174/www.boursy.com.rar.html) را كليك كنيد.

به حروف كوچك و بزرگ پسورد دقت كنيد.

عليرضا جمالی
2011/05/16, 22:53
دیتا تا پایان امروز 26 اردیبهشت

برای دریافت دیتا این لینک را (http://hotfile.com/dl/118029524/3130a71/www.boursy.com.rar.html) کلیک کنید.

(به حروف بزرگ و کوچک پسورد دقت کنید)

عليرضا جمالی
2011/05/17, 17:37
ديتا تا پايان امروز 27 ارديبهشت

براي دريافت ديتا اين لينك (http://hotfile.com/dl/118116120/b8dfb8e/www.boursy.com.rar.html) را كليك كنيد.

پسورد: BoUrSy.CoM

مصطفي
2011/05/18, 16:07
سلام

طريقه گرفتن ديتاي شاخص و شاخص صنايع :

ابتدا از طريق سايت زير بازه زماني مورد نظر را مشخص ميكنيد سپس كليد نمايش ميزنيد .

http://market.tse.ir/Shakhes.aspx

بعد وسط صفحه كليك راست كرده گزينه save page as را ميزنيد و بصورت html ذخيره ميكنيد .
بعد فايل ذخيره شده را تو سط برنامه زير به txt تبديل ميكنيد . ا ز قسمت open به مسير فايل بريد سپس براي تبديل به txt كليد Run را بزنيد .

http://www.4shared.com/file/4nmOKxK1...hes_Setup.htm

:)

عليرضا جمالی
2011/05/18, 16:32
ديتا روزانه بورس تا پايان امروز 28 ارديبهشت

براي دريافت ديتا اين لينك (http://hotfile.com/dl/118209010/4b1cb2b/www.boursy.com.rar.html) كليك كنيد.

پسورد: Boursy.Com
به حروف بزرگ و كوچك پسورد دقت كنيد.

عليرضا جمالی
2011/05/21, 17:23
ديتا روزانه بورس تا پايان امروز 31 ارديبهشت

براي دريافت ديتا اين لينك (http://hotfile.com/dl/118510944/3d313a0/www.boursy.com.rar.html) را كليك كنيد.

پسورد فايل: boursy.COM

مرتضی
2011/05/22, 20:15
سلام

لینک 31 اردیبهشت کار نمیکنه!! روش نمیشه کلیک کرد!!!

عليرضا جمالی
2011/05/22, 20:40
با سلام
لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/118619967/8498bac/databoursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/05/23, 14:32
دیتا تا پایان امروز 2 خرداد

با سلام
لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/118688203/5aa0bd2/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: boursy

عليرضا جمالی
2011/05/24, 17:25
دیتا تا پایان امروز 3 خرداد

با سلام
لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/118786248/1362ba0/www.boursy.com.rar.html)

مرتضی
2011/05/25, 16:56
سلام

فکر کنم پسورد اشتباه باشه(باید حروف بزرگ باشه)

مرتضی

farhad61
2011/05/25, 18:52
سلام علیرضا جان
اگه یه کاری کنی خیلی عالی میشه //همینطوری که میدونی هر چند وقت یک بار برنامه tse نمیتونه دیتای خودش رو آپدیت کنه(مثلا خود من تا حدود 20 روز نمیتونستم دیتا آپدیت کنم و البته آخریش همین امروز ) اگه امکانش باشه که دیتای تی ای ایی رو هم مثلا با زبان انگلیسی روزانه لینک بدی خیلی خوب میشه

عليرضا جمالی
2011/05/25, 22:47
سلام علیرضا جان
اگه یه کاری کنی خیلی عالی میشه //همینطوری که میدونی هر چند وقت یک بار برنامه tse نمیتونه دیتای خودش رو آپدیت کنه(مثلا خود من تا حدود 20 روز نمیتونستم دیتا آپدیت کنم و البته آخریش همین امروز ) اگه امکانش باشه که دیتای تی ای ایی رو هم مثلا با زبان انگلیسی روزانه لینک بدی خیلی خوب میشه
سلام فرهاد جان
با توجه به اینکه اکثر دوستان و تحلیلگرانی که از نرم افزارهای متا استاک و داینامیک تریدر استفاده میکنند برای دریافت دیتا با سختی هایی مواجهند یا مجبور به خرید دیتا از شرکتهای مختلف هستند تصمیم گرفتیم دیتا مناسب این نرم افزارها رو هر روز آپدیت کنیم و بعد از آپلود در سایت های اشتراک فایل لینک اون رو در اینجا قرار بدیم.
اما برای نرم افزار امی بروکر با روشی نسبتا راحت اکثر کاربرا میتونند از نرم افزار tseclient برای تهیه فایل هاشون استفاده کنند, با این اوصاف سعی میکنیم پیشنهاد شما رو هم در صورت امکان عملی کنیم تا دوستانی هم که نیاز به دیتا با فرمت .csv دارند بتونند دیتا مورد نیازشون رو از همینجا تهیه کنند.

البته... این رو هم باید بگم که اینطور که ظاهر امر نشون میده تا حالا استقبال کاربران از چنین حرکتی -یعنی قرار دادن لینک روزانه دیتا - اونقدر در خور توجه نبوده و گاهی نسبت به انجام چنین کاری دلسرد میشم اما به حرمت همین چند نفر اندکی که ظاهرا تنها استفاده کنندگان این دیتا هستند (احساس میکنم اونایی که تشکر میکنن فقط دارند از این دیتا استفاده میکنند) این کار رو ادامه دادم و ... امیدوارم ادامه بدم.

باز هم از نظر شما ممنونم و امیدوارم بتونیم پیشنهاد شما رو هم به زودی عملی کنیم.

عليرضا جمالی
2011/05/25, 22:50
دیتا تا پایان امروز 4 خرداد 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/118918049/f873956/www.boursy.com.rar.html)

پسورد : boursy

farhad61
2011/05/28, 05:39
علیرضا جان از زحمتی که میکشی ممنونم
سوالم این هست که مگه توی خود tse یه گزینه نداره که میتونه به فرمت متا استوک ذخیره کنه ؟ پس قضیه این دیتا ها چیه و چرا باید دریافت این نوع دیتا مشکل باشه ؟

عليرضا جمالی
2011/05/28, 22:36
علیرضا جان از زحمتی که میکشی ممنونم
سوالم این هست که مگه توی خود tse یه گزینه نداره که میتونه به فرمت متا استوک ذخیره کنه ؟ پس قضیه این دیتا ها چیه و چرا باید دریافت این نوع دیتا مشکل باشه ؟
فرهاد جان با اینکه گزینه متا استاک رو هم داره اما نمیدونم چرا فایل هایی با این فرمت رو ایجاد نمیکنه.
از چند تا از دوستان هم پرسیدم اونا هم نتونستند با tseclientدیتا مناسب متا استاک بگیرند
به همین دلیل هم هست که ما داریم اینجا چنین دیتایی میذاریم.

عليرضا جمالی
2011/05/28, 22:47
دیتا تا پایان امروز 8 خرداد 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/119248312/0550ccd/www.boursy.com.rar.html)

پسورد : BOURSY.COM

عليرضا جمالی
2011/05/29, 16:38
دیتا تا پایان امروز 8 خرداد 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/119248312/0550ccd/www.boursy.com.rar.html)

پسورد : BOURSY.COM

farhad61
2011/05/29, 18:09
علیرضا جان ، شما این دیتا رو چطور درست می کنید

عليرضا جمالی
2011/05/30, 23:19
علیرضا جان ، شما این دیتا رو چطور درست می کنید
توسط برنامه ای که دیتا رو از سایت میگیره و آپدیت میکنه (این برنامه رو به تازگی برادرم نوشته)

مرتضی
2011/06/01, 10:34
آقای جمالی عزیز

سلام

از دیتاهای جدید خبری نیست ؟؟!!!

مرتضی

عليرضا جمالی
2011/06/01, 12:16
آقای جمالی عزیز

سلام

از دیتاهای جدید خبری نیست ؟؟!!!

مرتضی

سلام
واقعيت اينه كه استقبال از اين كار به حدي كه فكر ميكردم نبوده.
ولي با اين حال تا زمانيكه دوستاني مثل شما بخوان ديتا رو قرار ميدم.
ايشالا امروز عصرآخرين ديتا رو ميذارم.

farhad61
2011/06/01, 13:29
علیرضا جان شما میتونی اون برنامه ایی که برادر بزرگوارتون نوشتن رو در اختیار عموم قرار بدین تا هر شخصی که به دیتا نیاز داشته باشه ازش استفاده کنه ؟ و البته روش تبدیل رو هم آموزش بدین
در ضمن از برادرتون از طرف ما هم تشکر ویژه بکنید

مرتضی
2011/06/01, 15:09
آقای جمالی عزیز

با تشکر از لطف شما

مرسی-مرتضی

عليرضا جمالی
2011/06/02, 00:31
دیتا مناسب نرم افزارهای متا استاک و داینامیک تریدر در لینک زیر:

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/119590305/a5d4c35/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: bOuRsY.CoM

مرتضی
2011/06/02, 15:20
سلام

فکر کنم پسورد اشتباه هست

مرتضی

عليرضا جمالی
2011/06/02, 17:02
سلام

فکر کنم پسورد اشتباه هست

مرتضی

bOuRsY.CoM رو امتحان كنيد. توصيه ميكنم براي اشتباه تايپ نكردن پسورد copy- paste كنيد.

عليرضا جمالی
2011/06/06, 22:35
دیتا روزانه بورس تا پایان امروز 16 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120043102/3709229/www.boursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/06/07, 22:14
دیتا روزانه بورس تا پایان 17 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120151558/a427841/www.boursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/06/08, 16:39
دیتا روزانه بورس تا پایان 18 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120316966/0f6938b/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: BOursy.COM

عليرضا جمالی
2011/06/11, 16:34
دیتا روزانه بورس تا پایان 21 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120520268/3ab13d7/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: bourse4x

عليرضا جمالی
2011/06/12, 17:40
دیتا روزانه بورس تا پایان 22 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120628024/a45f26b/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: BoUrSy

عليرضا جمالی
2011/06/13, 14:15
دیتا روزانه بورس تا پایان 23 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120778282/8a2ae8c/23khordadboursy.com.rar.html)

پسورد: BOURSE4x

عليرضا جمالی
2011/06/14, 16:11
دیتا روزانه بورس تا پایان 24 خرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/120889219/a76feea/24khordadboursy.com.rar.html)

مرتضی
2011/06/22, 08:34
آقای جمالی عزیز

سلام

ازت خبری نیست ؟؟!!

آقا اگه سخته،بصورت یکروز در میان فایل ها رو بزار

مرسی

مرتضی

تمام
2011/06/26, 16:50
آقا جمالی این دیتاها با افزایش سرمایه است؟؟؟

عليرضا جمالی
2011/06/26, 21:13
آقا جمالی این دیتاها با افزایش سرمایه است؟؟؟
نه دوست عزيز

عليرضا جمالی
2011/07/12, 00:08
دیتا روزانه بورس تا پایان 20 تیر

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/123777197/7e5bf65/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: Boursy

عليرضا جمالی
2011/07/12, 13:57
دیتا روزانه بورس تا پایان 21 تیر

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/123821088/b62fe34/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: 123456

su6iant
2011/07/12, 16:40
علی جان امکانش نیست که با تعدیل سرمایه بذاری؟

عليرضا جمالی
2011/07/12, 17:26
علی جان امکانش نیست که با تعدیل سرمایه بذاری؟

سلام
براي ديتا تعديل شده در آينده نزديك اقدام ميكنيم.
ولي فعلا براي من مقدور نيست ديتا تعديل شده رو بذارم.

تیزبین
2011/07/20, 17:58
سلام
سوالی داشتم لطف میکنین اگه پاسخ بدید.
چرا قیمت پایانی که از سایت tse وبه صورت دستی میگیریم با قیمت پایانی که توسط نرم افزار tseclient میگیریم تفاوت میکنه؟

farhad61
2011/07/20, 21:30
علیرضا جان آخر نحوه وارد کردن دیتا رو به داینامیک تریدر آموزش ندادیا ;) :(

محاد
2011/07/20, 21:39
سلام
سوالی داشتم لطف میکنین اگه پاسخ بدید.
چرا قیمت پایانی که از سایت tse وبه صورت دستی میگیریم با قیمت پایانی که توسط نرم افزار tseclient میگیریم تفاوت میکنه؟
سلام
ما تو بورس یک قیمت پایانی داریم که خود بورس محاسبش میکنه و یک آخرین قیمت داریم که قیمت آخرین معاملست.بیشتر معامله گران از قیمت پایانی تو نمودارشون استفاده میکنن و بعضی ها از آخرین قیمت.تو tseclient به نظرم بطور پیش فرض آخرین قیمتو دریافت میکنه که باید تو قسمت تنظیماتش آخرین قیمتو به قیمت پایانی تغییر داد.

عليرضا جمالی
2011/08/07, 19:27
دیتا تا پایان امروز 16 مرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/126132522/4d5a1b4/www.boursy.com.rar.html)

farhad61
2011/08/10, 15:28
علیرضا جان آخر نحوه وارد کردن دیتا رو به داینامیک تریدر آموزش ندادیا ;) :(

آی ایها الناس آقای جمالی که ما رو تحویل نمیگیره ، هر کسی رو که تحویل میکیره بیاد ازشون خواهش کنه روش وارد کردن دیتا رو هم آموزش بدن ;)

عليرضا جمالی
2011/08/10, 22:08
آی ایها الناس آقای جمالی که ما رو تحویل نمیگیره ، هر کسی رو که تحویل میکیره بیاد ازشون خواهش کنه روش وارد کردن دیتا رو هم آموزش بدن ;)
سلام
فرهاد جان سعی میکنم تو چند روز آینده تو تاپیک خودش بنویسم (البته یه پارتی پیدا کنی زودتر مینویسمb-) )

عليرضا جمالی
2011/08/10, 22:14
دیتا روزانه بورس تا پایان امروز 19 مرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/126439811/9a8f505/www.boursy.com.rar.html)

محاد
2011/08/10, 23:28
من پارتیش:D

عليرضا جمالی
2011/08/14, 16:13
دیتا تا پایان امروز یکشنبه 23 مرداد

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/126781693/b06c6ee/www.boursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/08/22, 01:43
دیتا تا پایان روز یکشنبه 30 تیر

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/127469421/c2e0572/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: forex

عليرضا جمالی
2011/08/27, 22:58
دیتا تا پایان روز شنبه 5 شهریور 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/128193046/3d7fcd6/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: respect

عليرضا جمالی
2011/08/30, 22:05
دیتا تا پایان امروز 8 شهریور 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/128444943/52dba87/www.boursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/09/07, 14:23
دیتا بورس تا پایان امروز 16 شهریور 90

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/129195840/4320d54/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: BoUrSy

عليرضا جمالی
2011/09/18, 18:41
دیتا تا پایان روز 27 شهریور

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/130107412/dd1f31a/www.boursy.com.rar.html)

عليرضا جمالی
2011/09/22, 00:11
دیتا روزانه بورس تا پایان چهارشنبه 30 شهریور

لینک دریافت دیتا (http://hotfile.com/dl/130374275/615cade/www.boursy.com.rar.html)

پسورد: faithfulness

majid
2011/09/22, 13:59
استاد جمالي- سلام
خبري از ديتاي تعديل شده نشد- اگر امکان ندارد لااقل يک راه ساده و يا ادرسي که بشه پيدا کرد ارائه فرمائيد.با تشکر

عليرضا جمالی
2011/09/23, 01:25
استاد جمالي- سلام
خبري از ديتاي تعديل شده نشد- اگر امکان ندارد لااقل يک راه ساده و يا ادرسي که بشه پيدا کرد ارائه فرمائيد.با تشکر
ُسلام
برای کمک به حل این موضوع سعی میکنیم در آینده ای نزدیک برنامه ای برای تعدیل دیتا تو سایت قرار بدیم.

مصطفا سیمایی
2011/10/03, 19:39
به امید خدا دیتای تعدیل شده بورس تهران رو هر روز در این تاپیک قرار خواهم داد.

دیتای بدون تعدیل رو گمون کنم همه بتونن دانلود کنن، ولی اگه نیاز بود بفرمایید تا اون هم درج بشه.

دیتای تعدیلی بورس تهران - 90/7/11 (http://www.mediafire.com/file/3r7ydm7dnoynf6r/900711.rar)

مصطفا سیمایی
2011/10/04, 13:02
دیتای بورس تهران شامل اوراق مشاركت،آتي، صندوقها، محصولات، شاخصها، شركتها

90/7/12

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?dg4z65rbhxnwlyc)

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?1i359x1729rjohr)

دیتای بدون تعدیل به جهت اینکه سامانه بورس تا ساعت 4 عصر امکان به روزرسانی ندارد، قرار داده شد تا در صورت نیاز استفاده شود.

محاد
2011/10/05, 01:24
بسیار ممنونم از شما جناب سیمایی بابت دیتا.
آیا این دیتا رو وارد آمی بروکر هم میشه کرد؟
ممنونم

arya89
2011/10/05, 14:08
بسیار ممنونم از شما جناب سیمایی بابت دیتا.
آیا این دیتا رو وارد آمی بروکر هم میشه کرد؟
ممنونم
درود
جناب سیمایی
سوال بنده هم همین است من نتونستم دیتا را طبق معمول دیتائی که از تی سی کلاینت میگیرم وارد امی بروکر بکنم، فکر کنم فرمتش فرق دارد لطفا راهنمائی میفرمائید

مصطفا سیمایی
2011/10/07, 23:01

چهارشنبه 90/7/13

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/file/693t2xqbl6x329p/900713%20Adjust.rar)

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/file/7do86npt1a5odqw/900713.rar)

در مورد ورود دیتا، فرض رو بر این می گیرم که مراحل ورود رو می دونیم. تنها تفاوتی که در این مرحله ممکنه وجود داشته باشه، تنظیمات فیلدهاست که به ترتیب زیر انجام میشه:

تصویر (http://www.mediafire.com/imgbnc.php/5fb6584358f90f91df105a2d8ae1cb3b4a3afd2b08ce1475cb 5d610b717c41806g.jpg)

مصطفا سیمایی
2011/10/08, 13:20

شنبه 90/7/16

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?qfubrkyb7mw0ckc)

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?w1qu96dn8s5h35b)

bourse
2011/10/08, 13:52
جناب سیمایی ممنون از دیتاهایی که گذاشتید . من امروز دیتای تعدیل شده را دانلود کردم میخواستم ببینم اگه بخوام فردا همین دیتای تعدیل شده اپدیت بشه راهی هست که دیگه نخوام بیام اینجا و دانلود کنم ؟با تشکر

مصطفا سیمایی
2011/10/08, 14:49
جناب سیمایی ممنون از دیتاهایی که گذاشتید . من امروز دیتای تعدیل شده را دانلود کردم میخواستم ببینم اگه بخوام فردا همین دیتای تعدیل شده اپدیت بشه راهی هست که دیگه نخوام بیام اینجا و دانلود کنم ؟با تشکر

اگه اینطور میشد، خیلی عالی بود، و مطمئناٌ لینکش رو تقدیم می کردم ولی اینم بهونه خوبیه تا دوستان رو هر روز زیارت کنیم :)

مصطفي
2011/10/09, 09:48
سلام

دوستان ميدونند چطور ميشه ديتاي سهام شركتهاي فرابورس تهيه كرد . قبلا از اين سايت ميشد قسمت معاملات يك نماد در بازه . ولي الان نميشه . نميدونم سايت بورس مشكل داره يا راه ديگه ايي هست .

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C10

bourse
2011/10/09, 14:46
اگه اینطور میشد، خیلی عالی بود، و مطمئناٌ لینکش رو تقدیم می کردم ولی اینم بهونه خوبیه تا دوستان رو هر روز زیارت کنیم :)

خواهش میکنم بنده هم خوشحال میشم هر روز شما را زیارت کنم منتهی ترسم از این هست که این حضور شما تو این تاپیک مقطعی باشه و بعدا نتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم . در صورت امکان یه توضیح کلی در مورد چگونگی دریافت دیتای تعدیل شده میفرمایید؟و اینکه سایت اریا سهم یه نرم افزاری قرار داده برای دریافت دیتا میخواستم بینم چیزی در موردش میدونید ؟ با تشکر

مصطفا سیمایی
2011/10/10, 00:25

یکشنبه 90/7/17

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/file/l51zahvgjy0ijfv/900717%20Adjust.rar)

مصطفا سیمایی
2011/10/10, 18:19

دوشنبه 90/7/17

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/file/h43ecxdc1w5x0cy/900718%20Adjust.rar)

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/file/k33te8tprrd7d6t/900718.rar)

مصطفي
2011/10/10, 23:23
سلام

لطفا يكي از دوستان طريق ديتا گرفتن سهام فرابورس توضيح بده .

با تشكر

مصطفا سیمایی
2011/10/18, 17:37
لطفا يكي از دوستان طريق ديتا گرفتن سهام فرابورس توضيح بده .

من برای دریافت مستقیم، از تی اس ای کلاینت استفاده می کنم ولی از لینک شما هم استفاده کردم مشکلی نداشت، فقط نکته اینجاست که با استفاده از قسمت text، فایلی با پسوند csv میده یعنی فرمت اکسل! و با استفاده از گزینه excell فایلی با فرمت aspx میده.

سه شنبه 90/7/26

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?9rfj98adcktnw4v)

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?k88zwjt5d90g559)

در ضمن اگه این دیتا به درد کسی نمی خوره، فضای بیهوده از فروم اشغال نکنیم.

bourse
2011/10/18, 19:56
من برای دریافت مستقیم، از تی اس ای کلاینت استفاده می کنم ولی از لینک شما هم استفاده کردم مشکلی نداشت، فقط نکته اینجاست که با استفاده از قسمت text، فایلی با پسوند csv میده یعنی فرمت اکسل! و با استفاده از گزینه excell فایلی با فرمت aspx میده.

سه شنبه 90/7/26

بابت دیتاهایی که قرار میدید واقعا ممنونم امیدوارم از حضورتون تو تاپیک نهایت استفاده را ببریم ممنون

محاد
2011/10/18, 23:12

سه شنبه 90/7/26

بسیار ممنونم از قرار دادن دیتا
لطفا ادامه بدید

arya89
2011/10/19, 16:20

سه شنبه 90/7/26

درود
آقا شماعزیز هستید وزحمت میکشید ما به تشکر زیر پست قناعت میکردیم که صفحه زیاد شلوغ نشود ما هروز از دیتا های استفاده میکنیم ممنون وسپاسگزار از زحمات شما بدرود

مصطفا سیمایی
2011/10/20, 00:14

از لطف دوستان ممنونم و به واقع قصد نازکردن ندارم، فقط خواستم از فایده مند بودن کار مطمئن بشم.

چهارشنبه 90/7/27

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?257pei5x1c3pade)

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?cnzpf1k51pc1b1v)

mahdiborse
2011/10/21, 18:43
سلام بتوان بی نهایت خدمت آقا مصطفی سیمایی دستت درد نکند این دیتای تعدیلی خیلی کارائی داره و مورد استفاده همکاران میباشه اینجانب از شما کمال تشکر را دارم انشاء... همکاری خواهیم کرد

rezaafshari110
2011/10/22, 13:10
سلام آقا مصطفی
من تازه کارم میخواستم ببینم این دوتا فایل مربوط به چیه؟

مصطفا سیمایی
2011/10/25, 01:00
من تازه کارم میخواستم ببینم این دوتا فایل مربوط به چیه؟

جناب افشاری عزیز
اینها دیتای تعدیل شده و نشده سهام بورس تهران است و توسط نرم افزارهای تحلیلی مثل آمی بروکر، ادونس گت و ... قابل استفاده اند.

دوشنبه 90/8/2

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?pmlj4yo1zyha35r)

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?p44h5731p889915)

arya89
2011/10/25, 18:02
جناب افشاری عزیز
اینها دیتای تعدیل شده و نشده سهام بورس تهران است و توسط نرم افزارهای تحلیلی مثل آمی بروکر، ادونس گت و ... قابل استفاده اند.

دوشنبه 90/8/2
درود
جناب سیمائی عزیز
سپاس از زحمتی که میکشید
بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?pmlj4yo1zyha35r)

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?p44h5731p889915)

یک نکته من بهش بر خوردم جهت اطلاع شما فایل(تعدیل شده) دوشنبه 2/08/90رو که دانلود کردم یک موردی داشت البته نمیدانم روزهای دیگه هم این مشکل بوده یانه مثلا پتروشیمی آبادان تا23/10/2011 اطلاعات داشت و24/10/2011رانداشت نمیدانم علتی خاصی داشته گفتم شاید بخواهید چک کنید با سپاس فراوان از زحمات شما ومنتظر دیتاهای بعدی هستیم

مصطفا سیمایی
2011/10/25, 23:35
یک نکته من بهش بر خوردم جهت اطلاع شما فایل(تعدیل شده) دوشنبه 2/08/90رو که دانلود کردم یک موردی داشت البته نمیدانم روزهای دیگه هم این مشکل بوده یانه مثلا پتروشیمی آبادان تا23/10/2011 اطلاعات داشت و24/10/2011رانداشت نمیدانم علتی خاصی داشته گفتم شاید بخواهید چک کنید با سپاس فراوان از زحمات شما ومنتظر دیتاهای بعدی هستیم

آریای عزیز، ممنون از توجهت
تا اونجایی که من کار کردم، دیتا کامله و پتروشیمی آبادان در تاریخ مذکور معامله ای نداشته، پس دیتایی هم ندارد.
---

سه شنبه 90/8/3

بدون تعدیل (http://www.mediafire.com/?jhxcq917b9nyxjq)

تعدیل شده (http://www.mediafire.com/?5iaoaaas2ky6633)

arya89
2011/10/26, 13:05
[quote=مصطفا سیمایی;63328]آریای عزیز، ممنون از توجهت
تا اونجایی که من کار کردم، دیتا کامله و پتروشیمی آبادان در تاریخ مذکور معامله ای نداشته، پس دیتایی هم ندارد.
---
درود
سپاس اززحمات شما بزرگوار، درست میفرمائید اشتباه از بنده بود امان از حواس پرت

farhad61
2011/10/28, 15:09
آقا اگه یه مسلمون ( اگه غیر مسلمون هم بود ایرادی نداره ;) ) بیاد و نحوه کار با داینامیک تریدر رو هم بگه اجر دنیا ر دنیا و آخرت رو میبره
این دیتایی که آقای جمالی میزاشت رو من یه بار دانلود کردم اما نتونستم به داینامیک تریدر وارد کنم . ازشون سوال کردم گفتن باشه وقت کنم توضیح میدم ولی متاسفانه هنوز وقت نکردن :((
من ورژن 6 رو نصب کردم اما نمیدونم اصلا چطور باید ازش استفاده کرد . میبینم بیشتر بچه های حرفه ایی هم توی فارکس و هم توی بورس از داینامیک استفاده میکنن
اما هیچ کس راه استفادش رو به من نمیگه :((:((
اگه یه آموزش درست و درمون هم ازش دارید لینک بدین لطفا( چه وارد کردن دیتا و چه استفاده از خود نرم افزار)

farhad61
2011/10/28, 15:44
[Uقا خودم نحوه ورود دیتا رو پیدا کردم (http://www.4shared.com/document/utH3b69u/________.html)[/URL]

و قیمت طلا رو از فارکس منتقل کردم . حالا موندم واسه انتقال دیتای بور س هم همینکار رو باید کرد یا نه ؟ جواب میده ؟

این هم نحوه کار با نرم افزار داینامیک تریدر توسط نیما آزادی (http://www.4shared.com/document/ghW47zUA/_____.html)

++++++++++++

آقا دیگه روم نشد یه پست دیگه بزنم همینجا مینویسم /:)
من دیتای آخری بورس که گذاشته شده رو هم دانلود و طبق روش وارد برنامه کردم اما هیچی نشون نمیده !! یعنی صفحه خالی هست تنظیمات رو هم روی دیلی میزارم فرقی نمیکنه

zagros12
2011/11/06, 18:26
با سلام
2 سوال دارم که اگر کسی جواب بده ممنون میشم
دیتای بورس سکه و دلار در ایران را برای نرم افزارهای تحلیلی از کجا میتونیم دریافت کنیم؟
دیتای طلا و ارز در بازارهای جهانی را از کجا میتونیم دریافت کنیم؟

كنداگر
2012/01/09, 03:57
از دوستان کسی هست که دیتای سهام بورس و شاخص ها قبل از سال 80 رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_1
2012/01/25, 14:40
با سلام-آقای سیمایی عزیز لطف می کنید دیتای تعدیل شده شرکتها را لینکشو قرار بدید چون لینکهای قبلی خراب هستند پیشا پیش از لطف شما سپاسگذارم

تمام
2012/02/25, 14:21
سلام لطفا یه نفر لطف کنه و دیتای تعدیل شده و بروز شرکتها رو بزاره من با نرم افزار getdata فایل txt رو میگرفتم ولی چند وقته دیگه کار نمیکنه
اگه کسی میتونه لطفا راه گرفتم فایل txt رو به من بگه ممنون میشم

heaven_smile77
2013/03/05, 08:27
سلام لطفا یه نفر لطف کنه و دیتای تعدیل شده و بروز شرکتها رو بزاره من با نرم افزار getdata فایل txt رو میگرفتم ولی چند وقته دیگه کار نمیکنه
اگه کسی میتونه لطفا راه گرفتم فایل txt رو به من بگه ممنون میشم

بنده هم دقیقا مشکل ایشون رو دارم. لطفاً یکی از دوستان دیتای تعدیل شده رو قرار بده یا اینکه راه گرفتن دیتای txt رو اینجا بزاره که بتونیم استفاده کنیم. پیشاپیش ممنونم

mahan2
2013/03/27, 13:43
پس چرا داده ی روزانه تو تاپیک نیست....
آهای اساتید...=((

alizali
2013/03/27, 18:14
اگر کسی لطف کند و بگوید دیتای tseclient را پگونه وارد داینامیک تریدر کنیم بسیار ممنون خواهم شد

alizali
2013/03/28, 13:26
دیتای دریافت شده از tseclient برای داینامیک تریدر متاسفانه تعدیل شده نیست
دوستان راهکاری برای این کار دارند؟

طلاياب
2013/04/04, 12:58
سلام دوستان راهنمایی کنند اگر در متاتریدر چندین چارت باز باشد و می خواهیم همه آنها را refresh کنیم به جای اینکه روی هر چارت برویم و تک تک این کار را انجام دهیم یک حالت refresh All باشد تا کلیه چارت های باز را رفرش کند خیلی ضروریه

szgolyas
2013/09/15, 16:51
دوستان من بااستفاده از tseclient1.1 نتوانستم داده های بورس را بروزرسانی کنم ظاهرا ورژن 2 اومده اونو نصب کردم ولی د رمرحله بروزرسانی میگه بروزرسانی ناموفق ip کامپیوترشما

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/361.png (http://upload7.ir/)

kaman
2013/09/16, 13:09
دوستان من بااستفاده از tseclient1.1 نتوانستم داده های بورس را بروزرسانی کنم ظاهرا ورژن 2 اومده اونو نصب کردم ولی د رمرحله بروزرسانی میگه بروزرسانی ناموفق ip کامپیوترشما

http://forums.boursy.com/ (http://upload7.ir/)

من هم دقیقا همین مشکلو دارم کسی هست کمک کنه؟

محاد
2013/09/17, 13:56
دوست عزیز تنظیمات شما به چه شکل هست
شاید مشکل از تنظیماتتون باشه
من مشکلی ندارم

ile
2013/09/17, 16:59

http://forums.boursy.com/ (http://upload7.ir/)

از اینجا (http://old.tsetmc.com/Site.aspx?ParTree=111A11) جدیدشو دانلود کنین. من دانلود کردم درست شد

Mehdi1400
2013/09/17, 23:06
یادتون باشه تو تنظیمات کد ASCII رو انتخاب کنید.

Mehdi1400
2013/09/17, 23:09
دوستان کسی تونسته از دیتای تعدیل شده استفاده کنه؟

rezasatari
2013/09/18, 11:00
سلام به دوستان من ديتا رو از تي اس اي بصورت تكست ميگرفتم اما الان اين نرم افزار جديد رو نصب كردم ديتاش بصورت اكسل و سي اس وي هست ايا اين نرم افزار بصورت تكست هم ديتا ميده اگه نميتونه چطوري ديتا اكسل يا سي اس وي رو به تكست تبديل كنم يا چطوري ميشه اين ديتا ها رو به امي بروكر يا دايناميك تريدر داد ممنون از راهنماييتون

rezasatari
2013/09/21, 16:18
سلام محاد عزيز لطفا ميفرماييد تنظيمات شما چگونه هستش ممنون ميشم

محاد
2013/09/21, 16:43
سلام محاد عزيز لطفا ميفرماييد تنظيمات شما چگونه هستش ممنون ميشم

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/2626.jpg

سلام
ورژن قبلیه این نرم افزار عمده مشکلش با netframwork. و ناسازگاریش با ورژنای مختلفش بود که با نصب آفیس 2013 و فرم ورکی که داخلش موجوده این مشکلات حل میشد.این ورژن هم شاید همون مشکل رو داشته باشه.

rezasatari
2013/09/21, 19:54
محاد جان من دیتا رو تونستم امروز تو خونه بگیرم اما چرا کندل ها تو امی بروکر کشیده هستن و همچنین ستون قیمتها تو امی از 0 و1 و 2و .....تا بالا هست درصورتیکه قبلا اینطور نبود سوال دوم چرا هنگام بروزرسانی تو شرکت سیستم پیام میده ip سیستم معتبر نیست سپاس مجدد بخاطر جوابت

محاد
2013/09/21, 20:15
شاید تنظیمات ستونها موقع وارد کردن دیتا به آمی تنظیم نباشه
تصویر تنظیمات آمی رو قرار بدید و تصویر نمودارتون روهم.
در مورد ip نمیدونم مشکل چیه

rezasatari
2013/09/23, 12:51
محاد جان سلام مجدد اشكال كندلها رو فهميدم (روزاي بدون معامله رو گرفته بودم ) حالا كه تنظيماتو درست كردمو ديتا جديد گرفتم بازم كندلا كشيدس ضمنا چرا تي اس اي جديد من قسمت تعديل شده رو نداره ميشه تي اس اي كه ديتا خا با تعديليشو داره با نت فرم وركي كه با هم همخوني داره رو برام لينكشو بزاري ممنونتم دوباره

abtinsalari
2013/10/24, 11:47
سلام دوستان این tse 2.0 رو ریختم نام نماد هام بهم میریزه تبدیل به یه حروف عجیب غریبی میشه چی کار کنم؟هم با csv امتحان کردم چی کار کنم دیوانه کرد منو نمیتونم با امی بروکر کار کنم اینجوری عقب افتادم کلی

vet
2013/10/28, 20:42
محاد جان من دیتا رو تونستم امروز تو خونه بگیرم اما چرا کندل ها تو امی بروکر کشیده هستن و همچنین ستون قیمتها تو امی از 0 و1 و 2و .....تا بالا هست درصورتیکه قبلا اینطور نبود سوال دوم چرا هنگام بروزرسانی تو شرکت سیستم پیام میده ip سیستم معتبر نیست سپاس مجدد بخاطر جوابت

دوستان دو روزه منم همین بلا سرم اومده
هی گیر میده که آی پی سیستم معتبر نیست
دو بار هم پاکش کردم از سیستم و مجدد نصب کردمش ولی خبری نشد
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
ممنون میشم

mahan2
2013/11/12, 08:01
دوستان زحمت کش چرا دیتا قرار نمی دید؟
اساتید لطفشون کم شده.../.:blushsmiley:./

arshia19200
2013/11/25, 10:53
دوستان دو روزه منم همین بلا سرم اومده
هی گیر میده که آی پی سیستم معتبر نیست
دو بار هم پاکش کردم از سیستم و مجدد نصب کردمش ولی خبری نشد
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
ممنون میشم

با سلام این اشکال به علت استفاده از فیلتر شکن است برای استفاده از برنامه تی اس تی باید ابتدا فیلتر شکن را خاموش کنی و بعد چند بار اکسپلورت رو باز کن سایتهای ایرانی را که ای پی شما به حالت اول بشه بعد نرم افزار تی اس تی رو باز کن مشکلت حل میشه

Together
2013/11/27, 20:02
دوستان زحمت کش چرا دیتا قرار نمی دید؟
اساتید لطفشون کم شده.../.:blushsmiley:./
دوست عزیز فایل TseClient (http://cdn.tsetmc.com/utils/getFile.aspx?Idn=14847) رو دانلود کن و دیتا هر نماد را بخواهی میتونی باهاش دریافت کنی

mastersh
2013/12/01, 15:10
دوست عزیز فایل TseClient (http://cdn.tsetmc.com/utils/getFile.aspx?Idn=14847) رو دانلود کن و دیتا هر نماد را بخواهی میتونی باهاش دریافت کنی
با سلام
چرا همه ی این دیتا ها را داینامیک تریدر نشون نمیده...؟اینم میدونم که داینامیک با اسم بعضیا مشکل داره ولی راهکار برای داشتن دیتای تعدیل شده در داینامیک تریدر چیه...؟؟؟
از متا به داینامیک بلدم ولی خسته کنندست...

rezasatari
2013/12/02, 16:00
سلام دوستان من ديتا رو از tse beta 2 تا تاريخ 7/9/92 دريافت ميكردم اما از اونروز ديگه ديتاهام بروز نميشه يعني تمام مراحل رو انجام ميدم و وقتي دگمه توليد خروجي رو ميزنم مثل قبل مراحل رو انجام ميده اما موقعيكه به پوشه ذخيره ديتا ميرم تاريخ روز 7/9/92 رو نشون ميده بجاي اينكه مثلا10/9/92 باشه بعد كه تو امي بروكر باز ميكنم كندل برا اخرين روز 7/9/92 هستش اشكال از چي ميتونه باشه ممنون ميشم از هر بزرگواري كه مشكلمو حل كنه

MahmoodReza
2013/12/12, 10:41
دوستان اطلاعات
بازار عادي پايه فرابورس از کجا میشه گرفت؟ دیدم بعضا" نمودار های این نمادها رسم می کنن.

reza.kh
2014/09/03, 17:01
سلام دوستات خوید
من احتیاج دارم اطالاهات شاخص بورسو که از اینجا میگیرم >>>>>> http://tse.ir/market/Shakhes.aspx در آمی بروکر وارد کنم ، ولی مناسفانه نمیشه ، نمیدونم دردش چیه و بید چیکار کنم ظاهزا از پسوندش باید باشه ، میشه رانمایی بفرمایید .
با تشکر از همه

reza.kh
2014/09/04, 09:43
یکی از دوستان ما رو راهنمایی کنه

NetNegar
2014/09/23, 13:44
سلام دوستات خوید
من احتیاج دارم اطالاهات شاخص بورسو که از اینجا میگیرم >>>>>> http://tse.ir/market/Shakhes.aspx در آمی بروکر وارد کنم ، ولی مناسفانه نمیشه ، نمیدونم دردش چیه و بید چیکار کنم ظاهزا از پسوندش باید باشه ، میشه رانمایی بفرمایید .
با تشکر از همه

چون در این بخش فقط عدد شاخص را میده نه قیمت بازگشائی / پایانی / حجم / و....