PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عذرخواهی

بابک پناهی
2011/05/04, 13:31
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی سرورانم

واقعیتش چند روزه که مشغله کاریم به قدری سنگین شده که حتی وقت نمیکنم به سایت سر بزنم
تنها 10 مین میام قیمتها رو نگاه میکنمو دوباره میرم

دوستان سوالاتی در پیام خصوصی پرسیده بودن

قول میدم تا یکی دو روز دیگه به طور دقیق و کامل جواب تمامی پرسش هارو بدم

باز هم شرمنده

امیدوارم بخشیده باشید @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

بابک پناهی
2011/05/04, 13:32
جناب جمالی عزیز دوست بسیار خوبم هر موقع صلاح دونستن تاپیکو بی زحمت حذف کنند

سپاس فراوان @};-

iq_son
2011/05/04, 13:50
باباک جان ما دوست داریم و همیشه پات ایستادیم هروقت وقت کردی ما رو راهنمایی بفرما:x

بوف کور
2011/05/04, 14:17
>:D<:x

mohseni1353
2011/05/04, 14:45
بابك جان از اينكه با همه مشغله كاري بازم براي دوستانتون وقت مي گذاريد بسيار سپاسگزاريم

shade
2011/05/05, 13:55
جناب پناهی اگر ممکن هست جواب بتک ( کابل سازی تک) را بفرمایید . ان نکته تکنیکالی منظورمه
با تشکر از شما

گرگین خان
2011/05/05, 18:56
بابک پناهی ومحسن نظری وراشین گرامی را چندین سال است که میشناسم وافتخار دوستی با این عزیزان را دارم.
بشخصه وجدا از علم بورسی شان اخلاق وانسان دوستی شان مهمترین دلیل نزدیکی بنده به این سه عزیز است.
در وصف این عزیزان همین بس که بدون هیچگونه تکلیفی پاسخگوی سوالات بیشمار دوستان هستند.
بابک پناهی را همانند برادرم دوست دارم.

بابک پناهی
2011/05/05, 19:09
بابک پناهی ومحسن نظری وراشین گرامی را چندین سال است که میشناسم وافتخار دوستی با این عزیزان را دارم.
بشخصه وجدا از علم بورسی شان اخلاق وانسان دوستی شان مهمترین دلیل نزدیکی بنده به این سه عزیز است.
در وصف این عزیزان همین بس که بدون هیچگونه تکلیفی پاسخگوی سوالات بیشمار دوستان هستند.
بابک پناهی را همانند برادرم دوست دارم.

من هم ارادت ویژه ای بهت دارم :x