PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادمون باشه با گرگها نرقصیم(یادمون باشه ما اومدیم بازی کنیم.نه اینکه بازیمون بدن.)

arak_bourse
2011/05/08, 15:27
دوستان اصول بازي در بورس را ياد بگيريد و اسير دست بازار و حقوقي ها و سفته بازهاي بورس نشيد.
سهم با بنيادي قوي بخريد تا به قول استاد سهند اگه بازار هم تعطيل شد بتونيد سالانه از سود اون سهم ها استفاده كنيد.
منتظر نظرات شما هستيم.
سپاس

شانس
2011/05/08, 16:27
به جان خودم اخر کیف و حاله یکم فکرش رو بکنید

یک شب که مست مست باشی زیر نور نقره ای ماه دست در دست یک گرگ رو لبه یک پرتگاه که اگر از روش اقتادی اثری ازت نمونه با تانگو برقصی
چه کیفی میده چه قدر شاعرانه میشه
اما یه شرط داره اونم اینه که اگر میخواهی لذتش رو ببری نگاهی به پایین نکنی و مدام ذل بزنی تو چشمای اون گرگه

فکر کنم کسایی که امروز تو وپست با دانیان رخسیدن همین حس رو داشتن

arak_bourse
2011/05/08, 18:02
شانس عزيز انشالله كه هميشه پرشانس باشيد و بتوني با حضورت اين شانس رو هم به ما بدهيد كه از نوشته هاي خوب و ذهن خلاق ادبي تون استفاده كنيم.
بسيار توصيف زيبايي كردي از رقص خريداران پست بانك كه يك بار ديگه هم دست به چنين رقصي زده بودند و از لبه پرتگاه به پايين پرتاب شده بودند. آخه ميدوني شب بود و اون شب نور ماه هم نبوده.
ما هم هدفمون از اين تايپيك اينه كه وقتي مي خواي با گرگهاي بازار بورس برقصي يه نگاهي به اون دره عميقي كه در يك طرف اون صخره هاست بندازي البته در سوي ديگه هم دشت آبادي قرار داره كه اگه نيفتادي شانس بهت رو آورده.
من خودم هم امروز يه رقصي با فولاد داشتم. ولي فكر كنم تو شب نبوده.:p

rise2rise
2011/05/08, 21:18
من فكر مي كردم تو بورس با گاوها و خرسها سر و كار داريم ولي حالا متوجه شدم گرگها را هم داريم ولي نمي دانم با گرگها چكار كنم دفعه قبل كه گرگها حمله كردند به ته چاله افتادم آيا اين دفعه به ته چاه خواهم افتاد كمكم كنيد تصميم بگيرم آيا خروج سريع و با ضرر از سهم من را از شر گرگي كه در راه است خلاص مي كند و يا اين همان خواسته گرگ است ؟:-/

arak_bourse
2011/05/08, 22:31
من فكر مي كردم تو بورس با گاوها و خرسها سر و كار داريم ولي حالا متوجه شدم گرگها را هم داريم ولي نمي دانم با گرگها چكار كنم دفعه قبل كه گرگها حمله كردند به ته چاله افتادم آيا اين دفعه به ته چاه خواهم افتاد كمكم كنيد تصميم بگيرم آيا خروج سريع و با ضرر از سهم من را از شر گرگي كه در راه است خلاص مي كند و يا اين همان خواسته گرگ است ؟:-/

دوست عزيز خرس ها و گاوها تو اين بازي مردانه بازي مي كنند اما گرگها نه.
به هر حال تو بازي با گرگها بايد بيشتر مواطب بود;)
بيمه دانا يكي از اون گرگها بود

arak_bourse
2011/05/09, 11:35
امروز تو بازار ميشد اين حس رو كه داري با گرگها دنسينگ ميكني در خيلي نمادها ديد. نمادهايي كه ديروز صف فروش بودن و امروز صف خريد.
وپستي كه هركي خريد برد.
فولادي كه ديگه پرواز كرد.
فردا هم بازار مثبت ولي 4 شنبه باز فشار عرضه ها بالا ميره . چون جمعه رو در پيش داريم و معلوم نيست اين دفعه چه حرفهايي خونه خراب كني مي زنند.

arak_bourse
2011/05/09, 12:22
يادتون باشه با حرف هركسي سهم نخريد
يادت باشه خودن خوب تحليل كني و نقطه ورود مطمئن رو انتخاب كني
يادت باشه سهم خوب رو تو بازار منفي بگيري و تو مثبت بفروشي
يادت باشه بازار هميشه نه مثبت است و نه منفي است و گول 2 روز مثبت خوردن بازار را نخوري

arak_bourse
2011/05/09, 21:44
حفاري سهمي بود كه امروز نزديك به 13 ميليون معامله شد. بعضي از اهداف كوتاه مدت 330 تومن براي اين سهم سخن مي گويند. به نظر فردا معاملات اين سهم با توجه به عرضه ها متعادل تر شود. من به شخصه حول 270 تا 275 خريدار اين سهم هستم. فكر كنم مقاومت 300 رو داشته باشد.

arak_bourse
2011/05/10, 06:03
امروز بازار مثبت است اما فردا مثل همه چهارشنبه ها عرضه ها زياد ميشه. شايد خيلي ها از همين امروز به استقبال فردا رفتند و خواستند پيش دستي كنند.
به هرحال فردا روز رقص گرگهاست.<:-p

آرتمیس
2011/05/10, 17:20
من 2روزه که دست در دست بترانس هستم.... امیدوارم منا به یه دشت سرسبز ببره!!>:d<

rise2rise
2011/05/11, 12:34

بابا بترانس كه گرگ نيست . صدرا گرگ است . بترانس مثل يك ماده بره زيباست پس برقص تا دشت سرسبز

سپه
2011/05/11, 15:59

سلام ببخشید شما که دو روزه اومدین تو جرگه بترانس فک می کنین قیمتش به چند می رسه که تو 2400 و خورده ا وارد این سهم شدین. من خودم از 1700 با این سهمم وتا بعد مجمع هم باش می مونم .

آرتمیس
2011/05/11, 16:05
سلام ببخشید شما که دو روزه اومدین تو جرگه بترانس فک می کنین قیمتش به چند می رسه که تو 2400 و خورده ا وارد این سهم شدین. من خودم از 1700 با این سهمم وتا بعد مجمع هم باش می مونم .

منم فقط بخاطر افزایش سرمایه و مجمع خریدم..... در کل من بلند مدت یخرید میکنم.... نه عجولانه و هیجانی......

رضا اسدی
2011/05/11, 16:37
منم فقط بخاطر افزایش سرمایه و مجمع خریدم..... در کل من بلند مدت یخرید میکنم.... نه عجولانه و هیجانی......
اگر بحث افزایش سرمایه است حپترو هم افزایش سرمایه خوبی از محل اندوخته داره البته خودم قصد خریدشو داشتم که متاسفانه قیمت بالا رفت

آرتمیس
2011/05/14, 20:30
امروز که از رقص و پایکوبی خبری نبود....
امروز دار و دسته گرگها حمله کرده بودند..... عجب بازاری بود.... اخرشم همه را فرستادن دنبال نخود سیاه و خودشون نشستند سر یه سفره ....:-?

arak_bourse
2011/05/15, 10:09
رقص با حفاري رقصي سرمست كننده اي خواهد بود. حفاري رو منفي بخريد

بوف کور
2011/05/15, 10:11
به به خیر مقدم
جاتون خالی بود :)

arak_bourse
2011/05/21, 08:40
ممنون بوف كور عزيز
خيلي نميتونم بيام بهتون سر بزنم.

Captain Nemo
2011/05/21, 09:15
چه خبره اینجا ؟! :-/
به ما هم بگید !!! L-)

محمود شریعت
2011/05/21, 09:18
به نظر من بهتره كه ؛
يادمون باشه قبل از گرگها برقصيم ...:d

arak_bourse
2011/05/30, 21:42
digeh gorg va mish ham malum nist.
man nemidunam diruz to manfi kesi sahm nemikharid hala ye ruz bazar mosbat misheh hame baz harf az soud shakhes mizana
khejalat ham khub chizy ha

arak_bourse
2011/05/31, 06:42
saham talaei نوشته است:
بازار شاخص نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در روز دوشنبه شاخص عملا دستکاری شد بطوری که تا لحظاتی شاخص ناپدید شده بود
و کسی هم جواب درست و حسابی نداد نه ناظر نه مدیر بورس
حرف هیچکدام یکی نبود متاسفانه
شاخص دراول وقت روز دوشنبه در حدود 24600 را نشان می دهد این در حالی است که شاخص در آخر وقت یکشنبه 24950 بوده است و با خریدهایی کاملا منفی که در اول وقت دوشنبه اتفاق افتاد باید شاخص 24000 را لمس کرده باشد!!!!!!!!!!!!!
دلیل این کار فقط ایم بود اگر عدد این شاخص 24000 را نشان می دادند شاید بازار در منفی ادامه پیدا می کرد و به 2300 می رفت
تبریک به مهندسین شاخص بورس

آرتمیس
2011/06/01, 10:58
من که از گرگ نمترسم.... چون خودم شیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!
خرید مجدد آرین

arak_bourse
2011/06/01, 12:03
من که از گرگ نمترسم.... چون خودم شیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!
خرید مجدد آرین

عجب شير زني داريم ما تو تالار
خدا حفظت كنه
بابا اين آرين چي داره كه ميخري؟