PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بورسی, ورزش و ....

صفحه ها : 1 [2] 3

afshar
2013/08/31, 18:10
امشب شک نکنید ادا و اصول امیرخان
دقیقاً تقلید میکنه از مورینیو

تنها ادای بعداز باخت شو میتونه دراره. بخدا هیچ جای این مورینیو به ایشون نمیخوره هرچند از مورینیو خوشم نمیاد اما ادم باید منصفانه حرف بزنه

afshar
2013/08/31, 18:16
پرسپولیسی های دنیا=منچستر یونایتد
اث میلان
بایرن مونیخ
بارسلونا.
منتها اون تیم های آبی پوش گفتن اس تق لال با ما ارتباطی نداره و بزور خودشون و به ما ربط میدن!!
پس با تیم های آبی پوش جهان بهتره اسم شونو 1 جا نیاریم.
6

afshar
2013/08/31, 20:04
دم بچه های جنوب گرم . گواردیولای وطنی 1 چشمه اومد شاد شدیما
اس تق لال 2 خورده!
پرسپولیس 3 زده!
3 ضربدر 2=؟؟؟؟؟ هیس بیخیال ناراحت میشن

afshar
2013/08/31, 20:08
شباهت چلسی دیشب با اس تق لال همینی که الان بازیش و ملاحظه فرمودین!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون شرح

Arash007
2013/08/31, 20:13
دم بچه های جنوب گرم . گواردیولای وطنی 1 چشمه اومد شاد شدیما
اس تق لال 2 خورده!
پرسپولیس 3 زده!
3 ضربدر 2=؟؟؟؟؟ هیس بیخیال ناراحت میشن
داداشم سازمان لیگ طی نامه ای به باشگاه استقلال جهت حفظ جذابیت لیگ از این تیم خواسته بعضی وقتی هم ببازن چه بهتر از این استقلال خوزستان که هم نام ما هم هست ما می خواهیم قبل از 3 هفته پایانی قهرمان نشیم و با سپاهان و فولاد جهت قهرمانی تلاش کنیم.
(در ضمن تاج گفته اگه هر 5 بازی بیش از 12 امتیاز بگیرید ازتون امتیاز کم می کنیم رفاقتی)

ampour
2013/08/31, 20:36
داداشم سازمان لیگ طی نامه ای به باشگاه استقلال جهت حفظ جذابیت لیگ از این تیم خواسته بعضی وقتی هم ببازن چه بهتر از این استقلال خوزستان که هم نام ما هم هست ما می خواهیم قبل از 3 هفته پایانی قهرمان نشیم و با سپاهان و فولاد جهت قهرمانی تلاش کنیم.
(در ضمن تاج گفته اگه هر 5 بازی بیش از 12 امتیاز بگیرید ازتون امتیاز کم می کنیم رفاقتی)

درود بر اس تق لال خوزستان
درود بر عبدالله خان ویسی
اشک امیر در آورد

afshar
2013/08/31, 20:37

دیروز 1 پیشنهاد دادم ناراحت شدین! بخاطر همین روزا بود !!!!
قبول کرده بودین لازم نبود افتضاح امروز و توجیه کنین!

ampour
2013/08/31, 20:39
یکی دو روز نبودم میبینم گردو خاک کردی
حتماً بازی رو ندیدی
سه تا به فولاد صدر جدولی
شما که دیگه ...............................
امشب ویسی قول داده امیر خان با چشمونی گریان ................................
بعد بازی امشب که اینقدر بهانه در آوردید برای تعویق مسابقه

چی شد اس تق لالی ها

امیرخان با چشمی گریان

دمت گرم ویسی جونم
بقول وفا کردی و اشک امیر رو در آوردی
ایول
آرش خان با چشمی گریان

ampour
2013/08/31, 20:40
دیروز 1 پیشنهاد دادم ناراحت شدین! بخاطر همین روزا بود !!!!
قبول کرده بودین لازم نبود افتضاح امروز و توجیه کنین!

پیشنهاد؟

آب توبه میخواستی بریزی سرشون تا برگردند به تیم واقعی شون پرسپولیس عزیز

ampour
2013/08/31, 20:43
ازکلیه دوستان عزیز اس تق لالی که به توابین پیوستند تقاضا میشود پس از تکمیل فرم ندامت نامه و تکمیل فرم حق عضویت در باشگاه محبوب پرسپولیس به سایت دبلیو دبلیو دبلیو عبدال ویس دات کام مراجعه نمایند

ampour
2013/08/31, 20:46
دوستان محترم اس تق لالی - با توجه به ضرب المثل انسان جایزالخطاست میتوانید بصورت رایگان به عضویت کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در آئید .

ampour
2013/08/31, 20:49
درود بر اس تق لال خوزستان
درود بر عبدالله خان ویسی
اشک امیر در آورد

انالله و انا الیه الراجعون
شنوندگان عزیز توجه فرمائید
به اطلاعیه ایی که هم اکنون بدستمان رسید توجه فرمائید.
ستاد حوادث غیر مترقبه استان خوزستان در پیامی اعلام کرد اشک دیدگان اس تق لالی های عزیز باعث بروز سیل و جاری شدن سیلاب های خروشان در معابر عمومی و سطح شهر اهواز گردید

ampour
2013/08/31, 20:53
انالله و انا الیه الراجعون
شنوندگان عزیز توجه فرمائید
به اطلاعیه ایی که هم اکنون بدستمان رسید توجه فرمائید.
ستاد حوادث غیر مترقبه استان خوزستان در پیامی اعلام کرد اشک دیدگان اس تق لالی های عزیز باعث بروز سیل و جاری شدن سیلاب های خروشان در معابر عمومی و سطح شهر اهواز گردید

جهت رفاه حال شهروندان عزیز توسط تیم امدادی باشگاه عزیز پرسپولیس 100 تخته چادر - 200 تخته روسری - 11+7 تخته مانتو + 11+7 عدد کفش سیندرلایی
آماده تحویل به سیل زدگان محترم میباشد

afshar
2013/08/31, 21:01
دوست عزیز ampour گرامیغم اینا برا خودشون خیلیه به خدا. درسته از رو نمیرن ولی تو این وضعیت بد بازار و گندکاریه تیمشون ما باید درکشون کنیم .
اجرکم عندالله

afshar
2013/08/31, 21:05
پیشنهاد؟

آب توبه میخواستی بریزی سرشون تا برگردند به تیم واقعی شون پرسپولیس عزیز

این و شاید قبول نکنن چون بابت6 تا زخم خوردن از ما
گفتم این تیم و بیخیال شین برین سراغ شموشک نوشهری چوکای تالشی چیزی !ارش خان ناراحت شد. خدا میدونه نیت ما خیره!

Arash007
2013/08/31, 22:07
چی شد اس تق لالی ها

امیرخان با چشمی گریان

دمت گرم ویسی جونم
بقول وفا کردی و اشک امیر رو در آوردی
ایول
آرش خان با چشمی گریان
باور کن ناراحت نشدم چون اس اس اهوازو هم دوس دارم قبل دربی بچه ها باید مراقب ساقشون باشن اما هر چی به اون گل آرش نگاه میکنم نمیدونم چه خطایی اعلام شد.البته حق داداش اهوازیمون بود ببره

FENCER
2013/08/31, 22:57
هه هه :D

ampour
2013/09/01, 00:54
هه هه :D

به به -
ببینید کی اومده
مدیریت محترم تاپیک
فنسرجون پرسپولیسی عزیز دل ما

سلام خوش اومدی

ampour
2013/09/01, 00:55
باور کن ناراحت نشدم چون اس اس اهوازو هم دوس دارم قبل دربی بچه ها باید مراقب ساقشون باشن اما هر چی به اون گل آرش نگاه میکنم نمیدونم چه خطایی اعلام شد.البته حق داداش اهوازیمون بود ببره

سلام دوست خوبم
گریه نداره
ما که گفتیم ندامت نامه پر کن

ampour
2013/09/01, 00:57
حالا دیگه تنها نیستم
فنسر جون که حریف 10 نفر شماست
زیاد هم .............................. میترسم خطری برای آیدی تون پیش بیاد!!!!!!!!!!!!!
افشار خان هم که کارش خیلی درسته

اینه هواداران تیم محبوبم پرسپولیس زلزله

ampour
2013/09/01, 01:01

سرت بگیر بالا مرد

حالا پیش اومده

شما که به اینقدر گل خوردن عادت کرده بودید
دوست ندارم ناراحت ببینمت
استوار باش دوست عزیز
چرا کمرت خم شده
شنیدم امشب شام نخوردی
نمیگی خدایی نکرده ضعیف و لاغر میشی
اونوقت کی میخواد بره دانشگاه
فرم عضویت ما رو پر کن و خلاص
شهریه دانشگاهت حل حله

ampour
2013/09/01, 01:04

پس کجا دررفتی؟

ساق ؟؟؟؟
چی ؟؟؟
چند تا مطلب قبل بازی نوشتم برگرد بخون
بخدا میدونستم بهانه در میاری - گل آرش؟؟؟؟؟؟ جوک خوبی بود . دستت درد نکنه کلی خندیدیم
چرا قفل کردی

ampour
2013/09/01, 01:06
اومدم اینجا صفحات تاپیک 10 دوازده تا بود
انشاءالله با وجود همه دوستان گل چه اس تق لالی و چه پرسپولیسی کانون گرم و با نشاط درست میکنیم

ampour
2013/09/01, 01:09
دوستان عزیز پرسپولیسی

سلام

اگه خواستید از این عکس بعنوان آواتار خود میتونید استفاده کنید
منتظر تحلیل های زیبای شما هستم

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/252.jpg

ampour
2013/09/01, 01:26
تبریک به همه اس تق لالی های عزیز

البته اس تق لال خوزستان

:((

آرش جون گریه نداره
برو بخواب
فردا درس داری
لالا

afshar
2013/09/01, 08:00
حالا دیگه تنها نیستم
فنسر جون که حریف 10 نفر شماست
زیاد هم .............................. میترسم خطری برای آیدی تون پیش بیاد!!!!!!!!!!!!!
افشار خان هم که کارش خیلی درسته

اینه هواداران تیم محبوبم پرسپولیس زلزله

سلام وعرض ارادت خدمت شما و تمام فوتبالی های عزیز . البته بنظر بنده کسی که پرسپولیسیه فوتبالی ولا غیر.
جمعون داره جم میشه ها.

هم بازی
2013/09/01, 09:32
باختیم که باختیم فدای یه تار موی بچه ها( البته حقمون باخت بود) اتفاقا بد هم نشد بازیکنای ما یکم غرور داشتند یه تکونی خوردند اما من موندم یه استقلالی تونسته یه استقلالی رو ببره ( که نوش جونشون حقشون بود) شماها چرا جشن گرفتین؟؟؟؟؟هر وقت خودتون تو نستین مارو ببرین...هر وقت تونستین برین نیمه نهایی آسیا....هر وقت تونستین امثال شیث توی تیمتون نباشه.....هر وقت تونستین مثل قلعه نوعی داشته باشین...هر وقت تونستین اسطوره تیمتون رو حفط کنین...هر وقت اسطورتون مثل فرهاد روبروی تیمتون بازی نکرد بیاید یکم کل کل کنید......حالا من هی هیچی نمیگم :D شماها خیلی مونده برسید به استقلال.... جانم پارسال چندم شدین؟؟؟؟؟نیم فصل چندم بودین؟؟؟؟چند سال حسرت کاپ به دلتون مونده؟؟؟؟؟

شنیدم دارن یه قانون جدید میذارن که فوتبال از ثانیه هشت شروع بشهآبروی تیم های زود گل خور نره !:D

afshar
2013/09/01, 09:57
باختیم که باختیم فدای یه تار موی بچه ها( البته حقمون باخت بود) اتفاقا بد هم نشد بازیکنای ما یکم غرور داشتند یه تکونی خوردند اما من موندم یه استقلالی تونسته یه استقلالی رو ببره ( که نوش جونشون حقشون بود) شماها چرا جشن گرفتین؟؟؟؟؟هر وقت خودتون تو نستین مارو ببرین...هر وقت تونستین برین نیمه نهایی آسیا....هر وقت تونستین امثال شیث توی تیمتون نباشه.....هر وقت تونستین مثل قلعه نوعی داشته باشین...هر وقت تونستین اسطوره تیمتون رو حفط کنین...هر وقت اسطورتون مثل فرهاد روبروی تیمتون بازی نکرد بیاید یکم کل کل کنید......حالا من هی هیچی نمیگم :D شماها خیلی مونده برسید به استقلال.... جانم پارسال چندم شدین؟؟؟؟؟نیم فصل چندم بودین؟؟؟؟چند سال حسرت کاپ به دلتون مونده؟؟؟؟؟

شنیدم دارن یه قانون جدید میذارن که فوتبال از ثانیه هشت شروع بشهآبروی تیم های زود گل خور نره !:D

نصرتی پس از اون حرکت گفته چون فهمیده شیث ذاتا اس تق لالی بوده
خواسته اونم 6 تاییش کنه که همون اول لو رفته!!
ضمنا اس تق لال تا الان به قید قرعه رفته بالا و گرنه بازیشم دیدیم!
حالا خوبه کلی خرج کرده رفته بازیکن ملی پوش خریده تا حفظ ابرو کنه!!!!!!!
میشه بفرمایی چند تا بازیکن از اس تق لال رفتن اروپا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسطورتون 1بار رفته از نزدیک بازیکنای تیم بایرن مونیخ و ببینه نمیگیم بازی کنه یا بجا نمیارنش؟
نکونام و ان3 تیموریان و اونجا نخواستن شما خریدین که افتخار کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ampour
2013/09/01, 11:41

همبازی جون سلام - دختر خاله کجایی - پیدات نیست
تو که ظرفیتت بالا بود . چرا گریه ؟
جالبه به تیمی که تازه اومده لیگ .......................................... نوش جونش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا قبول نمیکنی آب توبه ........................................
ندامت نامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟/
میپذیریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
اصلاً نمیدونم شما با چه انگیزه ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.............................. ......................
اس تق لال کجا
پرسپولیس محبوب قلبها کجا!!!!!!!!!!!!!!!

afshar
2013/09/01, 12:31
دوستان عزیز پرسپولیسی

سلام

اگه خواستید از این عکس بعنوان آواتار خود میتونید استفاده کنید
منتظر تحلیل های زیبای شما هستم

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/252.jpg

با اجازتون 1 تغییرات جزئی دادم بهش .

Arash007
2013/09/01, 12:35
امروز ممیزی داشتیم تو شرکت بچه های سازمان استاندارد پوستمونو کندن یکی از یکی عقده ای تر بودن فک کنم همه پرسپلیسی بودن.اما یکیشون خیلی خوب بود همگی بگید ماشالا خدا قسمت بکنه برای شما ایشالا
یه خانم مهربون بود مانتو آبی پوشیده بود عاشقش شدم./:.Heart.:/

ampour
2013/09/01, 13:32
امروز ممیزی داشتیم تو شرکت بچه های سازمان استاندارد پوستمونو کندن یکی از یکی عقده ای تر بودن فک کنم همه پرسپلیسی بودن.اما یکیشون خیلی خوب بود همگی بگید ماشالا خدا قسمت بکنه برای شما ایشالا

دیوانه
اگه به خانواده ات نگفتم
بجای درس خوندن ..............................
از اس تق لالی ها بیشتراز این نمیشه توقع داشت
بچه محصل - بشین دو کلمه درس بخون تا دوباره مشروط نشدی
شاید داری باخت شیرین دیشب رو توجیه میکنی
فکر کنم باید عاشق عبدال ویس بشی که دیروز با اشک اس تق لالی ها سیل به راه انداخت
افشار جون بیا که این بچه اس تق تق تق تق دوباره ...............................................
یه تابلو عکسی هست که توی همه بیمارستانها رو دیوار میزنند
متوجه نشدی
ای بابا - راهنمایی میکنم - قبلن ها عکس یک پرستار بود و اخیراً عکس یک بچه 7 یا 8 ساله..........................

Arash007
2013/09/01, 13:35
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم معدلم 17 بچه نیستم که عزیزم

ampour
2013/09/01, 13:36
با اجازتون 1 تغییرات جزئی دادم بهش .

جالب تر شد

ampour
2013/09/01, 13:40
زرشک جون چک شدی
بازم رفتی توی تالار ....................
فکر کردم شاوان داری . منتظر مطلب ازت بودم . کدال رنگین کمون شده .
تا به اناری جون گزارش تخلف ندادم ............................ نرو دیگه عزیز

ampour
2013/09/01, 13:41
اشتباه شد
شرمنده
میخواستم توی شبندر بنویسم

Arash007
2013/09/01, 13:45
اشتباه شد
شرمنده
میخواستم توی شبندر بنویسم
راستی می خوام در مورد اسپانسر تیم های ورزشی یه مقاله بنویسم اگه مطلب داشتی یا نظری داشتی ایمیل میدم بفرست اسم تو هم میارم تو مقاله

ampour
2013/09/01, 13:49
هم بازی چرا ساکتی؟
توی سیل آسیب که ندیدی خدایی نکرده؟

بابا شما که به این باخت ها عادت دارید
6تایی که یادته

ampour
2013/09/01, 13:52
حاشيه ديدار استقلال خوزستان و استقلال5

سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان شماره 15 را بر تن کرد.
حاشيه ديدار استقلال خوزستان و استقلال5
عبدالله ويسي به دليل هم رنگ بودن پيراهنش با پيراهن بازيکنان استقلال تهران که سفيد است، مجبور شد يک کاور با شماره 15 با رنگ نارنجي بر تن کند.

به گزارش فارس، تيم استقلال در اين ديدار با پيراهنهاي مجيد به ميدان آمده است و قرارداد اين باشگاه با آلاشپورت فسخ شده است.

* برخي از تماشاگران استقلال تهران به چشم دروازهبان استقلال خوزستان ليزر ميانداختند.

عجب

این کارها رو هم کردید نتیجه نگرفتید؟ وامصیبتا

Arash007
2013/09/01, 13:58
هم بازی چرا ساکتی؟
توی سیل آسیب که ندیدی خدایی نکرده؟

بابا شما که به این باخت ها عادت دارید
6تایی که یادته
به خدا این قضیه 6 تارو نه من یادم میاد نه بابام

ampour
2013/09/01, 13:59
کد خبر : 1017704 زمان ارسال : شنبه 1392/06/09 21:04

افتتاح اولين شعبه رستوران پرسپوليس در شيراز

محمد رويانيان به صورت تلفني اولين رستوران زنجيرهاي پرسپوليس در شيراز را افتتاح کرد.
اولين شعبه از رستورانهاي زنجيرهاي باشگاه پرسپوليس در شهر شيراز افتتاح شد.

* رستوران پرسپوليس با پيام تلفني محمد رويانيان به صورت رسمي فعاليت خود را آغاز کرد. رويانيان در پيام خود به خاطر عدم حضورش در اين مراسم عذرخواهي کرد و همچنين به هواداران پرسپوليس قول داد که سرخپوشان در دربي هفته آينده موفق به شکست استقلال شوند.

* زماني که محمد رويانيان اعلام کرد کار حضور محمدرضا خلعتبري در پرسپوليس به اتمام رسيده و اين بازيکن امشب رسما پرسپوليسي ميشود هواداران اين تيم به شدت خوشحال شدند و به تشويق رويانيان پرداختند.

* هواداران پرسپوليس که در رستوران حضور داشتند بارها تيم محبوب خود را تشويق کردند.

* از هواداران پرسپوليس که در اين رستوران حضور داشتند پذيرايي شد. اين رستوران که به صورت فست فود ارائه خدمات ميکند بسيار شکيل بوده و در آن نمادهاي پرسپوليس و عکس بازيکنان قديمي اين تيم نصب شده است.

* مراسم آتش بازي هم پس از افتتاح رستوران برگزار شد.

ampour
2013/09/01, 14:02
100 تا از این خبرها بزارم
اسپانسر
کل مملکت اسپانسر تیم ما هستند اونم با افتخار
هواپیمای ما رو هم که دیدی

اس تق لال هم البته اسپانسرهای خوبی داره
مشتی حسن لبوفروش سرکوچه مون
غلوم یخی پشمک فروش سر چهار راه پاراموند موشیرفاطمی

ampour
2013/09/01, 14:06
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم معدلم 17 بچه نیستم که عزیزم

خالی بندی که نمیکنی ؟ ها
میدونی که
پایان نامه کارشناسی و کددانشجویی قابل رویت از طریق نت

Arash007
2013/09/01, 14:10
خالی بندی که نمیکنی ؟ ها
میدونی که
پایان نامه کارشناسی و کددانشجویی قابل رویت از طریق نت
از تو انتظار نداشتم.خیلی بهم برخورد

ampour
2013/09/01, 14:17
از تو انتظار نداشتم.خیلی بهم برخورد

شوخی کردم ببخشید
امروز هم ناظر بودی؟
شبندر که داره میره بالا
گزارشات روی کدال که ترکونده
روی سهم خاصی زوم نکردی؟

ampour
2013/09/01, 14:20
جلسه در کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کد خبر : 1017717 زمان ارسال : شنبه 1392/06/09 21:49

جلسه استقلاليها در رختکن بدونحضور قلعهنويي

بازيکنان تيم فوتبال استقلال بدون حضور قلعهنويي در مورد شکست مقابل استقلال خوزستان در رختکن جلسه برگزار کردند.
جلسه استقلاليها در رختکن بدونحضور قلعهنويي
در زماني که امير قلعهنويي براي شرکت در نشست خبري به سالن کنفرانس آمده بود بازيکنان استقلال در رختکن جلسهاي گذاشتند تا علت شکست دو بر صفر مقابل استقلال خوزستان را خودشان بررسي کنند.

علي اميري معاون ورزشي باشگاه استقلال پس از مسابقه به رختکن استقلال خوزستان رفت و به اين تيم تبريک گفت.

ampour
2013/09/01, 14:22
کد خبر : 1017775 زمان ارسال : يکشنبه 1392/06/10 14:49

محمدرضا خلعتبري با پرسپوليس دو ساله بست

محمدرضا خلعتبري دقايقي پيش پس از توافق نهايي با محمد رويانيان با باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله بست.
محمدرضا خلعتبري با پرسپوليس دو ساله بست
به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، پس از پيگيريهاي فراوان، مبلغ رضايتنامه خلعتبري به باشگاه عجمان پرداخت شد و شب گذشته فسخ قرارداد اين بازيکن مليپوش از سوي باشگاه عجمان صادر شد و خلعتبري دقايقي پيش پس از برگزاري نشستي با محمد رويانيان و سعيد شيريني قرارداد دو سالهاي را با باشگاه پرسپوليس امضاء کرد.

قرارداد خلعتبري در سازمان ليگ و هيئت فوتبال ثبت خواهد شد و پس از ثبت قرارداد در سيستم TMSفيفا ITCبازيکن جديد پرسپوليس صادر خواهد شد.

خلعتبري فردا در تمرين پرسپوليس شرکت ميکند و در صورت صلاحديد علي دايي ميتواند در دربي روز جمعه طبق قوانين فيفا و آئيننامههاي داخلي سازمان ليگ ايران، در صورت صدور ITCبراي پرسپوليس بازي کند. ITCخلعتبري نهايتا تا دو روز ديگر صادر خواهد شد.

خلعتبري دقايقي ديگر به اتفاق سعيد شيريني راهي سازمان ليگ ميشود و قراردادش در هيات فوتبال نيز امروز يا فردا به ثبت خواهد رسيد.

Arash007
2013/09/01, 14:24
شوخی کردم ببخشید
امروز هم ناظر بودی؟
شبندر که داره میره بالا
گزارشات روی کدال که ترکونده
روی سهم خاصی زوم نکردی؟
گفتم که سر کار بودم صبح.ممیزی داشتیم

ampour
2013/09/01, 14:44
گفتم که سر کار بودم صبح.ممیزی داشتیم

ممیزی؟
ها الان فهمیدم
فکرکردم دانشگاه رو میگی
کجا کار میکنی؟

Arash007
2013/09/01, 14:46
یکی از شرکت های زیر مجموعه اداره استاندارد

ampour
2013/09/01, 14:51
خبر تاپ
فوق العاده فوق العاده

الان بدستم رسید

هدایتی هم شبندری شد

موثق موثق از طرف کانون هواداران الان خبر دادند

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/259.jpg

ampour
2013/09/01, 14:53
یکی از شرکت های زیر مجموعه اداره استاندارد

پس چطور هم درس میتونی بخونی و ....................................
یا موقت کار میکنی

Arash007
2013/09/01, 15:58
پس چطور هم درس میتونی بخونی و ....................................
یا موقت کار میکنی
خب هفته ای یه روز میرم دانشگاه

Arash007
2013/09/01, 21:23
منا من فردا صبح میرم شمال جهت تفریح.میخوام بازارو قرص و محکم نگه داری تا من بر می گردم.به تیمتونم بگو خوب تمرین کنن این هفته مخصوصا مدافعاتون فرهههههههههههاد مجیدی جونم تو ترکیب اصلیه.دعا کن کم گل بخورید.

afshar
2013/09/02, 09:35
منا من فردا صبح میرم شمال جهت تفریح.میخوام بازارو قرص و محکم نگه داری تا من بر می گردم.به تیمتونم بگو خوب تمرین کنن این هفته مخصوصا مدافعاتون فرهههههههههههاد مجیدی جونم تو ترکیب اصلیه.دعا کن کم گل بخورید.

فرهناز مجیدی!؟!
خدا رو شکر تفریحمون در اومد.
1 پیشنهاد: هواداران تون جم شن به 1 باشگاه دسته دویی دسته 3 ای چیزی تو 1جایی از اروپا پول بدن اسطورتون بره اونجا لا اقل آخرعمری جا برای افتخار باشه براتون . اسطوره خشک و خالی افتضاحه به خدا!!!!!!!! سردار ما هم دستش توکار خیره هم کمک مالی میکنه هم به مهدوی کیا سفارش میکنه کار این بنده خدا رو راه بندازن!!!!!!!!

afshar
2013/09/02, 09:41
100 تا از این خبرها بزارم
اسپانسر
کل مملکت اسپانسر تیم ما هستند اونم با افتخار
هواپیمای ما رو هم که دیدی

اس تق لال هم البته اسپانسرهای خوبی داره
مشتی حسن لبوفروش سرکوچه مون
غلوم یخی پشمک فروش سر چهار راه پاراموند موشیرفاطمی

به گزارس خبرگزاری رسمی باشگاه اس تق لال طبق مذاکرات انجام شده بین اقای فتح اله زاده و صنف باقالی فروش ها به توافقات اولیه جهت اسپانسری این تیم رسیده اند!

afshar
2013/09/02, 09:52
کد خبر : 1017704 زمان ارسال : شنبه 1392/06/09 21:04

محمد رويانيان به صورت تلفني اولين رستوران زنجيرهاي پرسپوليس در شيراز را افتتاح کرد.
اولين شعبه از رستورانهاي زنجيرهاي باشگاه پرسپوليس در شهر شيراز افتتاح شد.

* رستوران پرسپوليس با پيام تلفني محمد رويانيان به صورت رسمي فعاليت خود را آغاز کرد. رويانيان در پيام خود به خاطر عدم حضورش در اين مراسم عذرخواهي کرد و همچنين به هواداران پرسپوليس قول داد که سرخپوشان در دربي هفته آينده موفق به شکست استقلال شوند.

* زماني که محمد رويانيان اعلام کرد کار حضور محمدرضا خلعتبري در پرسپوليس به اتمام رسيده و اين بازيکن امشب رسما پرسپوليسي ميشود هواداران اين تيم به شدت خوشحال شدند و به تشويق رويانيان پرداختند.

* هواداران پرسپوليس که در رستوران حضور داشتند بارها تيم محبوب خود را تشويق کردند.

* از هواداران پرسپوليس که در اين رستوران حضور داشتند پذيرايي شد. اين رستوران که به صورت فست فود ارائه خدمات ميکند بسيار شکيل بوده و در آن نمادهاي پرسپوليس و عکس بازيکنان قديمي اين تيم نصب شده است.

* مراسم آتش بازي هم پس از افتتاح رستوران برگزار شد.

مدیر عامل محترم اس تق لال نیز در راستای انجام چشم هم چشمی و باتوجه توافقات انجام شده با صنف باقالی فروشان ,فروشگاه های زنجیره ای باقالی را برای این تیم افتتاح کرد. وی در جواب به انگیزه از انجام این حرکت بنیادی تصریح کرد ما به عنوان پیشکسوتان باید به آینده ی اسطوره های خویش توجه نماییم و امیدوارم پس از بازنشستگی در فوتبال در این فروشگاه ها به طرفداران خود خدمات ارئه نمایند . به امید آن روز!!!/:.grlim:./
مزاح کردم جدی نگیرین این کارم از دست اینا بر نمیاد

afshar
2013/09/02, 09:55
به خدا این قضیه 6 تارو نه من یادم میاد نه بابام

این نشون میده بعد از اون اتفاق ناگوار طرفداران گرامی خاطرات تلخ اون بازی و در حافظه ی خودشون از بیخ delet کردن . عیب نداره فوتبالی ها یادشونه:.thumbsupsmileyanim

afshar
2013/09/02, 09:59

نیس که 6 تا 6 تا از اس تق لال خوردن عقده ای شدن عیب نداره شما به دل نگیر.

Captain Nemo
2013/09/02, 10:51
سلام کا
کاپیتان عزیز مخلصیم
این مدیر عزیز ما کجاست ؟ خبر داری از فنسرجون
نکنه دوباره رفته جت اسکی
بهش بگو مدیترانه این روزها خطرناکه - خطریه حسن
برای بازی امروز دل تو دلم نیست
از یک طرف فولاد خودمونه از طرفی پرسپولیس محبوب دلها
مساوی رو دوست ندارم حتی باخت بهتراز محافظه کاریه
تا این ساعت 5 تا جمع کردم
انشاءالله بردیم میریزم بحساب باشگاه
موفق باشی عزیز

درود بر شما
گفتم که تا اسم فنسر یا سوخو -24 را بیاورید ( یا به قول خودشون اف-35 ) ایشون
به سرعت حاضر میشوند ...
فنسر جون این اسم تاپیک را هم به نظرم باید عوض کنی ...:D

خانم علی پور ... ماشاا... شبانه روزی در این تاپیک و تاپیک ش ب ن د ر فعالید ... خدا قوت .../:.rolleyessmileyani

ampour
2013/09/02, 13:12
درود بر شما
گفتم که تا اسم فنسر یا سوخو -24 را بیاورید ( یا به قول خودشون اف-35 ) ایشون
به سرعت حاضر میشوند ...
فنسر جون این اسم تاپیک را هم به نظرم باید عوض کنی ...:D

خانم علی پور ... ماشاا... شبانه روزی در این تاپیک و تاپیک ش ب ن د ر فعالید ... خدا قوت .../:.rolleyessmileyani

سلام کاپیتان عزیز
این مطلب که مربوط به خیلی وقت پیش
قبل بازی با فولاد
بازی اس تق لال که تموم شد .....................................
آلارم های تاپیک همه به صدا در اومد
اس تق لالی های عزیز می اومدن یه چیز می پروندن در میرفتن
نمیشد یقه شون گرفت
رگباری ...................................
تعدادمون هم زیاد شده

Captain Nemo
2013/09/02, 13:23
سلام کاپیتان عزیز
این مطلب که مربوط به خیلی وقت پیش
قبل بازی با فولاد
بازی اس تق لال که تموم شد .....................................
آلارم های تاپیک همه به صدا در اومد
اس تق لالی های عزیز می اومدن یه چیز می پروندن در میرفتن
نمیشد یقه شون گرفت
رگباری ...................................
تعدادمون هم زیاد شده
شرمنده من یک مدتی نبودم
این تاپیک چندین صفحه ورق خورده ...
کلی گشتم تا این پست را پیدا کردم ...
خوش و خرم باشید همیشه ... /:.coolsmiley02:./

ampour
2013/09/02, 13:31
شرمنده من یک مدتی نبودم
این تاپیک چندین صفحه ورق خورده ...
کلی گشتم تا این پست را پیدا کردم ...
خوش و خرم باشید همیشه ... /:.coolsmiley02:./

کاپیتان عزیز مجددا سلام
شرمنده میدونم کار خوبی نیست ولی هر جا سرک میکشیدی جاسوسی ت میکردم
فقط اینجا نبودی
خسته نمیشی همه تاپیک ها .............................
یا شاید سبدت ...................... ها درسته پس میشه نتیجه گرفت هرجایی سر میزنی سهم اونجا رو داری ................
عقل کل که میگن همینه دیگه .........

Captain Nemo
2013/09/02, 13:38
کاپیتان عزیز مجددا سلام
شرمنده میدونم کار خوبی نیست ولی هر جا سرک میکشیدی جاسوسی ت میکردم
فقط اینجا نبودی
خسته نمیشی همه تاپیک ها .............................
یا شاید سبدت ...................... ها درسته پس میشه نتیجه گرفت هرجایی سر میزنی سهم اونجا رو داری ................
عقل کل که میگن همینه دیگه .........
سر کار خانم علی پور
کلا شبها تا دیر وقت به جهت اضافه شدن تجربیات کل فرومهای بورسی و نظامی را زیرو رو میکنم ...
چون هر جا میرم آی دی ام مثل گاو پیشونی سفید پیداست نیاز به تجسس نداره ... همینطوری هم پیداست ...
این سایت که خب دیگه مثل خونه خودمون میمونه ...

این عقل کل را هم که فرمودید شاید بنده یک بیستمش را داشته باشم ... /.:blinksmiley.:/

ampour
2013/09/02, 14:16

فر................ چی شد؟
فرحناز؟ شهناز؟گلناز؟ایلناز؟مهرناز ؟

برو خدا رو شکر کن پولادی مصدومه
برو بشین سر نماز دعادعا کن خلعتبری بازی نکنه
دعا کن و با هم دعا کن
شاید کمتر 6 تا بخورید
مجیدی؟
دوستان راهنمایی کنند من که نمی شناسم کی رو میگه .........

meysam4950
2013/09/02, 14:28
نیس که 6 تا 6 تا از اس تق لال خوردن عقده ای شدن عیب نداره شما به دل نگیر.
تو کل افتخارات تاریخ باشگاهتون یه 6 تا زدین که نه شما یادتونه نه فیلمی ازش هست دیگه چی دارین؟
4 یا 5 ساله از رده چهارم بالاتر نیومدید بایدم از خاطراته 30 یا 40 سال پیشتون یاد کنید
۴ بار هم که پشت سر هم باختید بالاخره باید حرفی هم واسه گفتن داشته باشید
پر افتخارترین تیم جام حذفی هم که نیستید بالاخره باید یه حرفی بزنید
۲ تا ستاره هم که رو لباستون ندارید خوب ...
الانم که تو آسیا جایی ندارید خوب دله سازی هم جایی نداره ناراحت نباشید
رده بندی تیمهای باشگاهی هم که گویای همه چیز هست
حالا شما هی بگین ۶ تاییها چون غیر از این چیزی ندارید

ampour
2013/09/02, 14:28
سر کار خانم علی پور
کلا شبها تا دیر وقت به جهت اضافه شدن تجربیات کل فرومهای بورسی و نظامی را زیرو رو میکنم ...
چون هر جا میرم آی دی ام مثل گاو پیشونی سفید پیداست نیاز به تجسس نداره ... همینطوری هم پیداست ...
این سایت که خب دیگه مثل خونه خودمون میمونه ...

این عقل کل را هم که فرمودید شاید بنده یک بیستمش را داشته باشم ... /.:blinksmiley.:/

کاپیتان عزیز این جمله آخری منظورم خدایی نکرده جسارت نبود . منظورم این بود که دخترک وراج خودش میگه و می دوزه و خودش نتیجه گیری میکنه و خودش ............... بعد هم به خودش میگه عقل کل
درهرصورت ما خیلی مخلصیم
اوضاع این تاپیک هم که مشاهده میکنی
کل کل ادامه داره اما به روش کاملاً محترمانه / دوستانه / منطقی ...........................
نگذاشتم افراد ........................... وارد شن
اس تق لالی های عزیز هم کاملاً دوستانه و منطقی و بسیار بسیاربسیار عالمانه چرت و پرت مینویسند و با هم با تمام احترام به این عزیزان دوست داشتنی کلی میخندیم .
دربی نزدیکه
تا اون زمان بازی های جزیره رو زیر نظر دارم . بازی دیروز منچستر/لیورپول
آرسنال/تاتنهام
بعضی وقتها هم لالیگا

ampour
2013/09/02, 14:30
پدرم میگه تو باید پسر میشدی . میگه این همه رشته ورزشی چرا چسبیدی به فوتبال

meysam4950
2013/09/02, 14:31
فر................ چی شد؟
فرحناز؟ شهناز؟گلناز؟ایلناز؟مهرناز ؟

برو خدا رو شکر کن پولادی مصدومه
برو بشین سر نماز دعادعا کن خلعتبری بازی نکنه
دعا کن و با هم دعا کن
شاید کمتر 6 تا بخورید
مجیدی؟
دوستان راهنمایی کنند من که نمی شناسم کی رو میگه .........
اگه تو گوگل بنویسی ۴ فکر کنم عکسهای کاپیتان مجیدی رو ردیف کنه و حافظتون برگرده

shahriar435
2013/09/02, 14:34
پرسپوليس برنده دربي با حداقل نتيجه

ampour
2013/09/02, 14:35
تو کل افتخارات تاریخ باشگاهتون یه 6 تا زدین که نه شما یادتونه نه فیلمی ازش هست دیگه چی دارین؟
4 یا 5 ساله از رده چهارم بالاتر نیومدید بایدم از خاطراته 30 یا 40 سال پیشتون یاد کنید
۴ بار هم که پشت سر هم باختید بالاخره باید حرفی هم واسه گفتن داشته باشید
پر افتخارترین تیم جام حذفی هم که نیستید بالاخره باید یه حرفی بزنید
۲ تا ستاره هم که رو لباستون ندارید خوب ...
الانم که تو آسیا جایی ندارید خوب دله سازی هم جایی نداره ناراحت نباشید
رده بندی تیمهای باشگاهی هم که گویای همه چیز هست
حالا شما هی بگین ۶ تاییها چون غیر از این چیزی ندارید

میثم جون سلام
داداش گلم میدونم ناراحتی . درک ت میکنم . ای بابا تحمل باخت اینقدر سخته؟
خب شما که عادت دارید
بقول حاج کریم بقالی سر کوچه مون چه داشتم چه داشتم و ولش کن ................................
اگه بخوام افتخارات پرسپولیس محبوب رو اینجا درج کنم کل سایت هنگ میکنه عزیز

ampour
2013/09/02, 14:36

خوش اومدی
یک پرسپولیسی عزیز دیگه
ممنون

ampour
2013/09/02, 14:39
اگه تو گوگل بنویسی ۴ فکر کنم عکسهای کاپیتان مجیدی رو ردیف کنه و حافظتون برگرده

حالا بجای کل کل بگو ببینم با توجه به وضعیت نابسامان خط دفاعی اس تق لال تون ترکیب دربی رو چطور ارزیابی میکنی؟

meysam4950
2013/09/02, 14:44
میثم جون سلام
داداش گلم میدونم ناراحتی . درک ت میکنم . ای بابا تحمل باخت اینقدر سخته؟
خب شما که عادت دارید
بقول حاج کریم بقالی سر کوچه مون چه داشتم چه داشتم و ولش کن ................................
اگه بخوام افتخارات پرسپولیس محبوب رو اینجا درج کنم کل سایت هنگ میکنه عزیز
ببخشید سلام یادم رفت سلام
واسه چی ناراحت باشم فعلا که تو جدول بالاتریم
افتخاراتمون هم که بیشتره
تو آسیا هم که فعلا جز ۸ تا هستیم
دربی هم که معلومه امیدوارم بعد از دربی اینجا باشید و البته طبق عادتون بعد از باخت میدونم سرتون رو بالا میگیرید و با یه بهونه مثل زمین و داور و توپ و ... میاید

ampour
2013/09/02, 14:45

افشار جون پیداش نیست
دارم روی ترکیب های احتمالی دربی کار میکنم
نه اینکه روابط عمومی باشگاه به پیام های ما اعتنا میکنه نه
ولی همیشه بعداز دریافت نظرات و پیشنهادات پیغامی میفرسته که پیام شما دریافت و مثلاً به سرپرست ..................... ارجاع شد .
یه تشکر خشک و خالی هم میکنه

ampour
2013/09/02, 14:49
افتخاراتمون هم که بیشتره
دربی هم که معلومه امیدوارم بعد از دربی اینجا باشید و البته طبق عادتون بعد از باخت میدونم سرتون رو بالا میگیرید و با یه بهونه مثل زمین و داور و توپ و ... میاید

ما بهونه در میاریم ؟ ..........................
ای وای
خدا منو بکش

meysam4950
2013/09/02, 14:51
حالا بجای کل کل بگو ببینم با توجه به وضعیت نابسامان خط دفاعی اس تق لال تون ترکیب دربی رو چطور ارزیابی میکنی؟
ترکیب هم مثل همیشه رحمتی صادقی منتظری عمران زاده حیدری آندرانیک نکونام جی لوید قاضی مجیدی عابدینی یا اکبرپور
البته همین خط دفاع پارسال بهترین بود و امسالم راه میفتن خط حملمون هم مثل همیشه بهترینه

ampour
2013/09/02, 14:55
افتخاراتمون هم که بیشتره

دوستان عزیز پرسپولیسی
بابا چرا خرده میگیرید به این بندگان خدا
خب مواظب ساق پای .................................
اشکالی داره؟
اصلاً به ما چه
دوست داشتن قبل از دربی ببازند
جل الخالق

meysam4950
2013/09/02, 14:56
ما بهونه در میاریم ؟ ..........................
ای وای
خدا منو بکش
آرش جان که گفته حق داداش اهوازیمون بود ببره خوب بهونه نیاورده که
تازه باخت رو قبول کرده
این یعنی عادل بودن ما اس اسی ها

shahriar435
2013/09/02, 14:57
با يه نگاه به جدول ليگ تا اينجا استقلال سومين خط دفاعي بد ليگ بين كل تيمهاي حاضر رو داره و البته سرورت پرسپوليس بهترين خط دفاع تو هر بازي نصف گل خورده

meysam4950
2013/09/02, 14:58
دوستان عزیز پرسپولیسی
بابا چرا خرده میگیرید به این بندگان خدا
خب مواظب ساق پای .................................
اشکالی داره؟
اصلاً به ما چه
دوست داشتن قبل از دربی ببازند
جل الخالق
امسال به نظرتون میتونید از پنجم بالاتر بیاید؟

meysam4950
2013/09/02, 14:59
با يه نگاه به جدول ليگ تا اينجا استقلال سومين خط دفاعي بد ليگ بين كل تيمهاي حاضر رو داره و البته سرورت پرسپوليس بهترين خط دفاع تو هر بازي نصف گل خورده
با این خط دفاعی دومیم وای به روزی که خط دفاعیمون هماهنگ بشه تازه یک امتیازم ازمون کم شده

ampour
2013/09/02, 15:16
ترکیب هم مثل همیشه رحمتی صادقی منتظری عمران زاده حیدری آندرانیک نکونام جی لوید قاضی مجیدی عابدینی یا اکبرپور
البته همین خط دفاع پارسال بهترین بود و امسالم راه میفتن خط حملمون هم مثل همیشه بهترینه

باز هم سلام
این ترکیب که مثل همیشه بوده
نه قبول ندارم
امیرخان تغییرات میده
دربی فرق میکنه
آرش چی شد؟

ampour
2013/09/02, 15:25
آقا شهریار سلام
قرار بود امروز افشارجون ترکیب احتمالی خودمونو مطلب بزنه که تا این ساعت نزده
ترکیب احتمالی هردو تیم بنظرت ؟
هم پرسپولیس عزیز (با در نظر گرفتن مصدومیت ماهینی - احتمال بازی خلعتبری ) عالیشا هم که بچه بازی در آورد الکی اخراج شد .
هم اس تق لال ( آرش برهانی ............................)

ampour
2013/09/02, 15:32
محمدرضا خلعتبری پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران حاضر شد و برگه تکمیل مدارک خود و سقف هویت بازیکنان را امضاء کرد و قرارداد خود را نیز در این هیئت ثبت کرد. بدین ترتیب مدارک این بازیکن به سازمان لیگ میرود تا در صورت تأیید مسئولان کارت بازی برای او صادر شود.

محمدرضا خلعتبری پس از فسخ قرارداد با باشگاه عجمان امارات با پرسپولیس به توافق رسید و با عقد قراردادی به این تیم پیوست.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/347.jpg

ampour
2013/09/02, 15:36
تیمهای فوتبال استقلال و پرسپولیس جمعه از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی برای هفتاد و هفتمینبار به مصاف هم میروند؛ دیداری که برای فوتبالدوستان و به خصوص هواداران این دو تیم بسیار حائز اهمیت است تا جایی که حاضرند پیروزی در این دیدار را حتی با عنوان قهرمانی عوض کرده و برای محقق شدن کریهایشان، تیم محبوب آنها به هر ترتیب این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

بر همین اساس در زیر قصد داریم دیدارهای استقلال و پرسپولیس در هفتههای هشتم ادوار لیگ برتر از فصل اول تا دوازدهم را مورد ارزیابی قرار دهیم.

استقلال در هفتههای هشتم صاحب 6 پیروزی، 3 شکست و 3 تساوی شده است. این تیم در فصلهای اول، دوم، هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم دیدارهای خود را با برد پشت سر گذاشته و فصول چهارم، ششم و هفتم را به ترتیب مقابل ذوبآهن، پرسپولیس و سپاهان با شکست پشت سر گذاشته است.

از سوی دیگر پرسپولیس هم در هفتههای هشتم ادوار لیگ برتر 7 برد، 2 تساوی و 3 شکست را به دست آورده است. این تیم نیز در فصول دوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم، هشتم و یازدهم به پیروزی رسیده است و در مقابل فصلهای اول، سوم و نهم را به ترتیب مقابل پاس، پاس و پیکان واگذار کرده است.

نکته قابل توجه اینکه این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر یک بار دیگر در هفته هشتم به مصاف هم رفتهاند که این دیدار با برتری پرسپولیسیها به پایان رسیده است.

در هفته هشتم فصل ششم پرسپولیس توانست در حضور بیش از 95 هزار تماشاگر با نتیجه 2 بر یک بر استقلال غلبه کند تا فاتح دربی 61 نام بگیرد.

اولین گل این دیدار را که در تاریخ 12 آبان 85 برگزار شد را استقلال در دقیقه 16 نیمه اول توسط امیرحسین صادقی به ثمر رساند. مهرزاد معدنچی نیز در دقیقه 23 روی اشتباه مسلم سید مهدی رحمتی، گلر استقلال برای پرسپولیس گلزنی کرد تا دیدار در این نیمه به تساوی کشیده شود.

در نیمه دوم پرسپولیس گل دوم خود را توسط مهرداد اولادی در دقیقه 72 به ثمر رساند تا پیروز این میدان شود.

اولادی در ضدحمله فرار کرد و در شرایطی تک به تک و با ضربهای چیپ توپ را درون دروازه استقلال قرار داد.

فرشید کریمی، ابوالفضل حاجی زاده، شیث رضایی، رابرت ساها، فرزاد آشوبی، الونگ الونگ، کریم باقری، مهرزاد معدنچی (از دقیقه 67 مهرداد اولادی)، پژمان نوری، حسین بادامکی (از دقیقه 85 داود سیدعباسی) و علیرضا نیکبخت واحدی (از دقیقه 80 ابراهیم اسدی) برای پرسپولیس به میدان رفتند.

برای استقلال مهدی رحمتی، علی انصاریان، محمود فکری، پیروز قربانی، امیرحسین صادقی، مهدی امیرآبادی، محمد نوازی ( از دقیقه 70 فرزاد مجیدی)، محسن یوسفی (از دقیقه 78 اصغر طالب نسب)، حسین کاظمی، علی منصوریان (از دقیقه 64 علی علیزاده) و سیاوش اکبرپور بازی کردند.

آلفونسو پرز داور وسط و خسوس کالو و ریکاردو نسودیاج کمکهای وی بودند. در این مسابقه حاجیزاده و ساها از پرسپولیس و صادقی، فکری و منصوریان با کارت زرد داور روبرو شدند.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/348.jpg

ampour
2013/09/02, 15:37
هفته های هشتم در تمام ادوار لیگ
حال کردید

ampour
2013/09/02, 15:40
اناری جون سلام
دربی نزدیکه
نظرت جمع بندی کن (ترکیب های احتمالی.................) بیار تو تاپیک ورزشکاران بورسی
کل کل اونجا شدید شده . دست تنهام

ampour
2013/09/02, 15:47
حسین فرکی بعد از دیدار با پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: قبل از بازی می دانستیم بازی دشواری داریم و به دلیل موقعیت دو تیم در جدول شرایط بازی حساس بود. متاسفانه معادلاتی که برای این بازی حساب کرده بودیم با شروع بازی کاملا برعکس شد و قابل پیش بینی بود که پرسپولیس اینگونه بازی کند. این تیم به برد نیاز داشت و شما دیدید که در 10 دقیقه اول نتیجه بازی مشخص بود.

وی ادامه داد: پیش بینی کرده بودیم که 10 دقیقه اول بازی را کنترل کنیم و به بازیکنان گفته بودیم که حریف روی ضربات ایستگاهی خطرناک است وبه گل می رسد و غافلگیر شدیم. البته توسط کلانتری میتوانستیم به گل برسیم و توپ مان گل نشد و انها به گل رسیدند. از نتیجه بازی ناراضی هستم البته بیرون از خانه و مقابل پرسپولیس بازی کردیم. به پرسپولیس تبریک میگویم و این تیم به شرایط خوبی رسید. در نیمه اول از بازی تیمم راضی نبودم اما در نیمه دوم توپ را خوب میچرخاندیم اما دقت لازم را در زدن ضربات را نداشتیم. قابل پیش بینی بود که تیمی که حمله می کند ممکن است اسیر ضدحمله شود و همین اتفاق هم افتاد. این دومین باخت ما بود و امیدوارم این امتیازی که از دست دادیم و را در بازی برگشت جبران کنیم کسب شش امتیاز از دو بازی عالی، چهار امتیاز خوب ، سه امتیاز مناسب ولی کمتر از آن قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: از داوری رضایت کامل دارم، اما به لحاظ تیمی امیدوارم که در آینده این شکست را جبران کنیم. شکست قابل توجیه نیست. گل اولی که خوردیم توپ به تور نرسید اما گل شد. اگر تمرکز داشتیم این گل را نمیخوردیم و گل اول نهایت بدشانسی ما بود و خیلی از نتایج فوتبال زمانی به نفع شما رقم می خورد که گل اول را می زنید و این قضیه هم برعکس است یعنی وقتی گل اول را بخوری احتمال باخت تیم زیاد است.

به این میگن مربی خوب و با کلاس

ampour
2013/09/02, 15:54
اناری جون سلام
دربی نزدیکه
نظرت جمع بندی کن (ترکیب های احتمالی.................) بیار تو تاپیک ورزشکاران بورسی
کل کل اونجا شدید شده . دست تنهام

اشتباه شد معذرت

ampour
2013/09/02, 15:56
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/349.jpg

سرپرست اس تق لال گفته :
برای مهار سید صالحی فقط سه نفر کافیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جل الخالق

meysam4950
2013/09/02, 15:57
باز هم سلام
این ترکیب که مثل همیشه بوده
نه قبول ندارم
امیرخان تغییرات میده
دربی فرق میکنه
آرش چی شد؟
چون دربی هست مجیدی رو از اول میذاره تو زمین امیرخان به قاضی هم اعتقاد خاصی داره آرش رو نیمه دوم میاره تو زمین
تازه بیگ زاده هم که مصدومه

ampour
2013/09/02, 15:59
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/350.jpg

سردار جون

تو رو بخدا مواظب روحیه این بندگان خدا هم باش
فردا تو آسیا ............................ بعدش میاندازن به گردن ما

ampour
2013/09/02, 16:01
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/351.jpg

تاریخ تکرار میشود.

این تیم تاج رو ..................................

meysam4950
2013/09/02, 16:03
اگه دربی نبود با انتقادی که امیر از صادقی کرد میذاشتش بیرون اما دربیه دیگه

meysam4950
2013/09/02, 16:04
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/352.jpg

ampour
2013/09/02, 16:05
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/353.jpg

فقط 4 روز دیگه وقت باقی ست

برای پر کردن فرم توابین بشتابید

عزیزانیکه قبل طرفدار اس تق لال بودند با عضویت در کانون هواداران پرسپولیس عزیز
از تخفیف های مختلفی از جمله مکالمه رایگان (البته مدت داره) پیامک رایگان . تخفیف در خریدبلیط بازی ها . و شرکت در طرح هزاران هزار لبخند 93

meysam4950
2013/09/02, 16:06
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/355.jpg

meysam4950
2013/09/02, 16:10
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/356.jpg
فکر کنم دیگه مجیدی رو کاملا به یاد آورده باشید
تعجبم شما مجدی رو و گل ثانیه آخری رو دویدن شیث رو یادتون نمیاد اما اون ۶ تا رو که ندیدید و ...

meysam4950
2013/09/02, 16:13
سيروس دين محمدي درخصوص دربي استقلال و پرسپوليس اظهارداشت: اين بازي شرايط خاص و حساسيت بالايي دارد. احساس و هيجان معمولا در اين بازي حرف اول را مي زند اما از نظر فني هم مهم است. در اين بازي 30 درصد مسايل فني اهميت دارد و جنگندگي و روحيه بازيکنان حرف اول را مي زند.

به گزارش اوج ، وي درخصوص آناليز پرسپوليس افزود: صد در صد بازيهاي اين تيم را مي بينيم و آناليز مي کنيم.

دين محمدي درباره حضور خلعتبري در پرسپوليس ادامه داد: خلعتبري بازيکن سرعتي و خوبي است. اگر بازي کند براي او برنامه خوبي داريم. فراموش نکنيد که مدافعان ما ملي پوش هستند و تجربه کافي دارند. منتظري و صادقي با خلعتبري همبازي هستند و به خوبي او و حرکاتش را مي شناسند. البته با توجه به مصدوميتي که صادقي دارد اميدوارم به دربي برسد.

وي گفت: يکي از برنامه ها استقلال در اين بازي استفاده از شوت راه دور است. با توجه به نقطه ضعف پرسپوليس و بازيکنان شوتزني مثل آندو، قاضي، نکونام و ساموئل مي توانيم با استفاده از اين حربه به گل برسيم.

meysam4950
2013/09/02, 16:25
محمد رويانيان در خصوص حضور استقلال در رنکينگ 84 جهان اظهار داشت: اولاً براي من جاي خيلي خوشحالي است که يک تيم ايراني در جهان موفق شود چون ايران و ايراني هر وقت سربلند باشد ما هم خوشحاليم؛ پس زنده باد ايران.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما سؤالهايي در خصوص حضور استقلال در رده 84 جهان براي من پيش آمده است. من تيمهايي مثل برزيل، پرتغال و حتي فرانسه و ترکيه را از نقشه خارج کردم و اصلاً گفتم اين تيمها در دنيا نيستند.

وي افزود: ما هم که در آسيا سوم هستيم حالا نميدانم با چه فرمولي استقلال 84 جهان شده، ماندهام لطفاً فوتباليها به من کمک کنند.

وي ادامه داد: کشورهايي مانند اسپانيا، ايتاليا، انگليس و آلمان تقريباً 80 تيم سطح اول ليگ برتري و حتي دسته يکي دارند اما استقلال در رده 84 است؟ خودمان را نبايد گول بزنيم ليگ دو خيلي از تيمها از سطح فوتبال ما بالاتر است حالا هم استقلال 84 شده، اينترميلان 120، باورکنيد ماندهام.

مديرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما بايد قبول کنيم تيمهاي اروپايي و فوتبال دنيا يک سر و گردن از ما بالاترند به خاطر همين خيلي از مسائل را ارزيابي کردم و باز هم ميگويم کشورهايي مانند برزيل، آرژانتين، فرانسه و برخي ديگر را از نقشه جهان خارج کردم حالا هلند هم به جاي خودش اما باز هم به مشکل خوردم. من نميدانم استقلال با چه فرمولي 84 جهان شده ولي باز هم ميگويم من هميشه خوشحال ميشوم که تيمهاي ما سربلند باشند. ولي مثل اينکه يادمان رفته ما سوم آسياييم و فوتبال اروپا نيز چند سرو گردن از فوتبال ما بالاتر است. اما استقلال 84 ميشود، انشاءلله مبارکش باشد.

آخه حسودی تا چه حد حالا حالاها مونده تا به ما برسید

ampour
2013/09/02, 16:27
سيروس دين محمدي درخصوص دربي استقلال و پرسپوليس اظهارداشت: اين بازي شرايط خاص و حساسيت بالايي دارد. احساس و هيجان معمولا در اين بازي حرف اول را مي زند اما از نظر فني هم مهم است. در اين بازي 30 درصد مسايل فني اهميت دارد و جنگندگي و روحيه بازيکنان حرف اول را مي زند.

به گزارش اوج ، وي درخصوص آناليز پرسپوليس افزود: صد در صد بازيهاي اين تيم را مي بينيم و آناليز مي کنيم.

دين محمدي درباره حضور خلعتبري در پرسپوليس ادامه داد: خلعتبري بازيکن سرعتي و خوبي است. اگر بازي کند براي او برنامه خوبي داريم. فراموش نکنيد که مدافعان ما ملي پوش هستند و تجربه کافي دارند. منتظري و صادقي با خلعتبري همبازي هستند و به خوبي او و حرکاتش را مي شناسند. البته با توجه به مصدوميتي که صادقي دارد اميدوارم به دربي برسد.

وي گفت: يکي از برنامه ها استقلال در اين بازي استفاده از شوت راه دور است. با توجه به نقطه ضعف پرسپوليس و بازيکنان شوتزني مثل آندو، قاضي، نکونام و ساموئل مي توانيم با استفاده از اين حربه به گل برسيم.

میثم خان سلام
نه اینکه مدافعان ما .......................................
صادقی کی مصدوم شد؟ ..........................
مصدوم یا مغضوب ؟
ما اصلاً به خلعتبری فکر هم نمیکنیم . شاید لیگ اجازه بازی نده
درهرصورت جمعه خوبی خواهد بود

meysam4950
2013/09/02, 16:30
میثم خان سلام
نه اینکه مدافعان ما .......................................
صادقی کی مصدوم شد؟ ..........................
مصدوم یا مغضوب ؟
ما اصلاً به خلعتبری فکر هم نمیکنیم . شاید لیگ اجازه بازی نده
درهرصورت جمعه خوبی خواهد بود

دکتر امين نوروزي، معاونت پزشکي باشگاه استقلال در خصوص آخرين وضعيت هاشم بيگزاده که ديروز تحت جراحي قرار گرفت، گفت: هاشم بيگ زاده با توجه به صدمه شديدي که از ناحيه غضروف بيني متحمل شده بود و با توجه به نظر پزشک جراح، ديروز تحت عمل جراحي قرار گرفت که اين مهم نياز به يک هفته استراحت دارد تا پس از آن وي دوباره بتواند دويدن را شروع کند.

به گزارش سايت باشگاه استقلال، دکتر نوروزي در ادامه با اشاره به مصدوميت صادقي و حيدري در بازي مقابل استقلال اهواز نيز، يادآور شد: اميرحسين صادقي از ناحيه کمر دچار مشکل شده. او هم ديروز تحت فيزيوتراپي قرار گرفت و هم امروز، در نهايت هم فردا از او تستي ميگيريم تا وضعيت کلياش مشخص شود. خسرو حيدري هم که مقابل استقلال اهواز تعويض شد، گرفتگي از ناحيه پشت عضلات ساق دارد که قرار است امروز از او در راستاي همين مهم تست بگيريم.

معاونت پزشکي باشگاه استقلال در پايان از بازگشت احمد جمشيديان به تمرينات خبر داد و تصريح کرد: جمشيديان از امروز دويدن را شروع ميکند.

ampour
2013/09/02, 16:42
محمد رويانيان در خصوص حضور استقلال در رنکينگ 84 جهان اظهار داشت: اولاً براي من جاي خيلي خوشحالي است که يک تيم ايراني در جهان موفق شود چون ايران و ايراني هر وقت سربلند باشد ما هم خوشحاليم؛ پس زنده باد ايران.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما سؤالهايي در خصوص حضور استقلال در رده 84 جهان براي من پيش آمده است. من تيمهايي مثل برزيل، پرتغال و حتي فرانسه و ترکيه را از نقشه خارج کردم و اصلاً گفتم اين تيمها در دنيا نيستند.

وي افزود: ما هم که در آسيا سوم هستيم حالا نميدانم با چه فرمولي استقلال 84 جهان شده، ماندهام لطفاً فوتباليها به من کمک کنند.

وي ادامه داد: کشورهايي مانند اسپانيا، ايتاليا، انگليس و آلمان تقريباً 80 تيم سطح اول ليگ برتري و حتي دسته يکي دارند اما استقلال در رده 84 است؟ خودمان را نبايد گول بزنيم ليگ دو خيلي از تيمها از سطح فوتبال ما بالاتر است حالا هم استقلال 84 شده، اينترميلان 120، باورکنيد ماندهام.

مديرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما بايد قبول کنيم تيمهاي اروپايي و فوتبال دنيا يک سر و گردن از ما بالاترند به خاطر همين خيلي از مسائل را ارزيابي کردم و باز هم ميگويم کشورهايي مانند برزيل، آرژانتين، فرانسه و برخي ديگر را از نقشه جهان خارج کردم حالا هلند هم به جاي خودش اما باز هم به مشکل خوردم. من نميدانم استقلال با چه فرمولي 84 جهان شده ولي باز هم ميگويم من هميشه خوشحال ميشوم که تيمهاي ما سربلند باشند. ولي مثل اينکه يادمان رفته ما سوم آسياييم و فوتبال اروپا نيز چند سرو گردن از فوتبال ما بالاتر است. اما استقلال 84 ميشود، انشاءلله مبارکش باشد.

حسودی چرا؟
حرف حق رو میزنه
اولاً من اصلاً این رنکینگ ها رو از اول قبول نداشتم
وقتی میگیم کل جهان یعنی چی؟
شامل برزیل آرژانتین هلند پرتقال فرانسه دانمارک بلژیک کرواسی .................................................. . نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!/:.nono.:/
دلتون خوش کنید به این ...................................laughingsmiley
جمعه هم بیا و از این خبرها بزار باشه/:.winksmiley02.:/
البته بعداز بازی
باشه/:.offtopic.:/

meysam4950
2013/09/02, 16:49
اینو نگید چی بگید

DJANGO
2013/09/02, 17:28
اولا:یک دقیقه سکوت به خاطر رنکینگ جهانی پرسپولیس بود پیروزی بود چی بود اسمش؟
اخه من موندم این پرسپولیسیها به چیشون مینازن؟
لیگ امسال که بالاتریم
لیگهای قبل که بازم ما بالاتریم
جام حذفی بازم ما بالاتریم
اسیا که اصلا راتون نمیدن چه برسه مثل استقلال دوبار قهرمان شید
جهانی رو که هم مثل احمدی نژاد قبول ندارین
فقط بگید تیمتون چی داره؟
اونم وضع بازیکناتون و مدیر عاملتونه.
واقعا من اگه طرفدار همچین تیمی بودم اصلا رو نمی کردم

DJANGO
2013/09/02, 17:36
میشه یه نگاه هم به انورتر کنی و ببینی چندتا گل زدید!

DJANGO
2013/09/02, 17:40

رتبه 446 جهان به خاطر ندانستنهاي آقايان است

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال نسبت به صحبتهاي رويانيان و مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس واکنش نشان داد.
محمد سررشتهداري،مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از آقاي رويانيان حرفهايي به جز اين انتظار نميرود! به هر حال ايشان فوتبالي نبودند و اصلا عجيب نيست که فرمول و لگاريتم امتيازدهي در رنکينگ فيفا را هم زير سوال ببرند.

به گزارش سايت باشگاه استقلال، وي ادامه داد: صعود و سقوط تيمها در رنکينگ تابع فرمول مشخصي است که بستگي به تعداد بازيها و پيروزيهاي يک تيم دارد.

استقلال در سه سال اخير حضوري مداوم در ليگ قهرمانان آسيا داشته که از همين حيث تعداد بازيها و بردهايش هم مشخص است. اصولا فکر ميکنيم که يکي از دلايل 446 شدن پرسپوليس همين تفکرات دوستان پرسپوليسي و در واقع، ندانستنهايشان است.

ما انتظار داشتيم رکوردي را که استقلال به عنوان اولين تيم ايراني در رنکينگ باشگاههاي جهان شکسته و در بهترين رتبه تاريخي باشگاههاي ايراني ايستاده توأم با تبريک ديگر باشگاههاي داخلي باشد.

تفاوت مديريت استقلال و پرسپوليس در همين موارد است وقتي علي دايي آقاي گل جهان شد دکتر فتحاللهزاده به وي تبريک گفت و البته اظهار داشت که به ايراني بودن خود افتخار ميکند. همان ساز و کاري که علي دايي را آقاي گل جهان کرده الان استقلال را به رتبه 85جهان رسانده منتهي حسادت آنقدر جلوي چشم دوستان را گرفته که حتي نميتوانند به عنوان يک ايراني خوشحال شوند يا تبريک بگويند. در اين بين فقط کم مانده بود که دوستان پرسپوليسي براي توجيه عدم موفقيتها و شکستهايشان در تمام جامها، فيفا را زير سوال ببرند که خدا را شکر اين کار را هم کردند! البته اين اتفاق موجب ميشود تا بقيه زير سوال بردنهايشان نيز بيارزش شود.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال همچنين درخصوص اظهارات مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس يادآور شد: متاسفانه اين موضوع تبديل به عادت شده که به هنگام باختها خصوصا براي تيم پرسپوليس که طي چهار سال گذشته شرايط بدي را تجربه کرده است کج بودن زمين تبديل به بزرگترين بهانه شود.

يک برد تصادفي، دو برد تصادفي، يک قهرماني تصادفي، يک يا دو صعود آسيايي تصادفي، مگر ميشود استقلال بازيهاي خود را در ايران و آسيا با موفقيت پشتسر بگذارد اما هميشه در مظان اتهام واقع شود اين اتهامات تاريخ مصرف داشت که بعد از رنکينگ فيفا و همينطور بازيهاي بينالمللي استقلال در سطح قاره رنگ باخت.

به نظرم پرسپوليسيها به جاي اين بهانهجوييها در طي چهار سال گذشته ميبايست معايب خود را ميشناخته و حل ميکرده نه اينکه چهار سال ببازند و مدام بهانه جور کنند.

سررشتهداري در پايان تصريح کرد: ادلهاي که در مورد مسائل داوري آوردهاند کاملا غلط است و حالا ديگر حتي خواجهحافظ شيرازي هم ميداند که اينها بهانههاي دوستان براي شکستهايشان ميباشد. در خصوص مسئله دوپينگ هم که پاک بودن بازيکنان استقلال به اثبات رسيد بايد بگوييم که اگر برحقيقت داشتن اين مسئله يقين داشتيد چه طور اقدام به جذب يکي از آن بازيکنان مدنظر کرديد که در حال حاضر در تيم شما توپ ميزند!؟

کاش اندکي بيشتر به آمار رجوع کنيم نه اينکه آنچه خود ميپنداريم را دليل بدانيم و در موردش حرف بزنيم آمار اشتباهات داوري همين امسال هم دوباره به سود پرسپوليس بوده است.

اما اينجا در استقلال کسي به اين مسائل توجهي نميکند. معايب خودمان را بيشتر از اشتباهات داوران آناليز ميکنيم.

ampour
2013/09/02, 18:28
اولا:یک دقیقه سکوت به خاطر رنکینگ جهانی پرسپولیس بود پیروزی بود چی بود اسمش؟
اخه من موندم این پرسپولیسیها به چیشون مینازن؟
لیگ امسال که بالاتریم
لیگهای قبل که بازم ما بالاتریم
جام حذفی بازم ما بالاتریم
اسیا که اصلا راتون نمیدن چه برسه مثل استقلال دوبار قهرمان شید
جهانی رو که هم مثل احمدی نژاد قبول ندارین
فقط بگید تیمتون چی داره؟
اونم وضع بازیکناتون و مدیر عاملتونه.
واقعا من اگه طرفدار همچین تیمی بودم اصلا رو نمی کردم

اوه اوه اوه
بچه ها ببینید کی اومده
سلام دوست عزیز شبندری
خوش اومدی
اگه میدونستم اس تق لالی هستی همون روزهای اوج درگیری شبندری ها (یادم نیست اردیبهشت بود یا خرداد)
ازت طرفداری نمیکردم
دستت درد نکنه

ampour
2013/09/02, 18:37

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال نسبت به صحبتهاي رويانيان و مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس واکنش نشان داد.
محمد سررشتهداري،مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از آقاي رويانيان حرفهايي به جز اين انتظار نميرود! به هر حال ايشان فوتبالي نبودند و اصلا عجيب نيست که فرمول و لگاريتم امتيازدهي در رنکينگ فيفا را هم زير سوال ببرند.

به گزارش سايت باشگاه استقلال، وي ادامه داد: صعود و سقوط تيمها در رنکينگ تابع فرمول مشخصي است که بستگي به تعداد بازيها و پيروزيهاي يک تيم دارد.
اما اينجا در استقلال کسي به اين مسائل توجهي نميکند. معايب خودمان را بيشتر از اشتباهات داوران آناليز ميکنيم.

مگه اس تق لال هم روابط عمومی داره؟
جالبه
مبارک باشه
خوب صحبت میکنه
یه بی بی دارم باور کنید توی این سن و سال بهتر صحبت میکنه
حالا چرا قبل از دربی جو روانی راه انداختید.................................. ..
ما توی زمین سبز همه چیز رو ثابت میکنیم
بشرط اینکه مثل دوست عزیز (همبازی) قایم نشید

ampour
2013/09/02, 18:43
داش علی

جات خالیه توی این دربی

هرجاباشی دوستت داریم

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/366.jpg

ampour
2013/09/02, 18:46
دوستان عزیز اس تق لالی

زمان زود میگذره

وقت رو هدر ندهید

فرم ندامت نامه تهیه و تنظیم شده

برای پیوستن به تیم محبوب مردم ایران زمین فقط تا روز قبل از دربی(پنجشنبه) فرصت دارید
بشتابید

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/367.jpg

ampour
2013/09/02, 18:57
گزارش تمرين آبيپوشان

تمرين تيم فوتبال اس تق لال با حضور فرهاد مجيدي در کارهاي تاکتيکي انجام شد و هواداران اس تق لال نسبت به اين موضوع خوشحال شدند.
گزارش تمرين آبيپوشان
تيم فوتبال اس تق لال که خود را براي ديدار مقابل پرسپوليس آماده ميکند از ساعت 18:30 امروز برنامههاي آمادگي خود را در کمپ زندهزياد حجازي پيگيري کرد.

آبيپوشان امروز در حالي تمرين کردند که لباسهاي جديد و يکدست آبي رنگ در اختيار آنها قرار گرفته بود که اين مسئله باعث شد تا تماشاگران شاهد چهره جديدي از تيم استقلال باشند.

* بعد از شروع تمرين سيد مهدي رحمتي با چند دستگاه بدنسازي در حال تمرين کردن بود که ظاهرا يک شرکت تبليغاتي اين کار را از رحمتي خواسته بود و او نيز با وزنههاي مربوطه عکس ميانداخت.
* سرمربي تيم استقلال از بازيکنان خواست که شکست در بازي گذشته را فراموش کنند و تنها روي ديدار روز جمعه تمرکز داشته باشند.

* هنگاميکه صحبتهاي قلعهنويي به پايان رسيد مهدي رحمتي روي دوش آندرانيک تيموريان رفت و به شکلي عجيب با جواد نکونام شوخي ميکرد شوخي اين سه نفر در نوع خود جالب توجه بود.

* بازيکنان تيم استقلال در ابتدا و در اولين مرحله تمرين زير نظر حاج قاسم تمرين کردند سپس در گروههاي 2 و 4 نفره کار تاکتيکي انجام دادند و در آخرين مرحله در نيمي از زمين به فوتبال درون تيمي پرداختند تعداد ديگري از بازيکنان که در ترکيب اصلي استقلال مقابل استقلال خوزستان حضور داشتند بعد از پايان تمرين تاکتيکي جدا از سايرين به تنيس فوتبال پرداختند هنگامي که بازي 4 به 4 بازيکنان در حال انجام بود جواد نکونام براي پريدن يک توپ به هوا رفت و وقتي به زمين برگشت با قلعهنويي برخورد کرد و باعث مصدوميت جزئي مچ پاي سرمربي استقلال شد، نکونام به خاطر همين موضوع از قلعهنويي عذرخواهي کرد.

* در طول برگزاري تمرين تماشاگران در خصوص اينکه آيا محمدرضا خلعتبري ميتواند روز جمعه مقابل استقلال به ميدان برود يا خير با يکديگر صحبت ميکردند.

* فرهاد مجيدي که هميشه در آستانه دربي در کانون توجه است پس از گذشت چند روز از مصدوميتش امروز پا به پاي ساير بازيکنان در کارهاي گروهي شرکت کرد و باعث شادي طرفداران استقلال شد.

هنوز هیچی نشده از حضور خلعتبری .......................................
وای

shahriar435
2013/09/02, 19:03
نبايد رو خلعتبري زياد زوم كرد ممكنه تمركز تيم رو به هم بزنه دايي بايد مواظب باشه

ampour
2013/09/02, 19:05
گزارش تمرين پرسپوليس

تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 17 و 30 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشيفر تمرين نوبت عصر خود را برگزار کرد.

*محمدرضا خلعتبري مهاجم جديد پرسپوليس امروز براي اولين بار در کنار تيم تمرين کرد.

*خلعتبري صبح امروز در تمرين حاضر شد اما به انجام کارهاي فيزيوتراپي پرداخت.

*دروازهبانان پرسپوليس اولين نفراتي بودند که وارد زمين شدند و کار خود را زيرنظر مربيان دنبال ميکردند.

*مهرداد پولادي هافبک مصدوم پرسپوليس امروز در تمرينات حاضر شد و به انجام کارهاي فيزيوتراپي پرداخت.

*محمدرضا خلعتبري به همراه حسين ماهيني در تمرين حاضر شد.

*يک معلول نيز به محل تمرين پرسپوليس آمده بود تا کار بازيکنان را نظاره کند.

*سرپرست پرسپوليس با اين معلول گفتوگو کرد و توجه ويژهاي به او داشت.

*هواداران پرسپوليس که حدود 200 نفر بودند تمرين را نظاره ميکردند.

*هواداران علي دايي و محمدرضا خلعتبري را مورد تشويق قرار دادند.

*پرسپوليسيها از خلعتبري ميخواستند که در دربي گلزني کند.

*بازيکنان ابتدا 10 دقيقه بدنهاي خود را گرم کردند سپس زير نظر مولايي به انجام کارهاي بدني پرداختند در مرحله بعدي تمرين بازيکنان پرسپوليس در گروههاي دو نفره با يکديگر پاسکاري ميکردند.

*بازيکنان پرسپوليس برخورد بسيار گرمي با محمدرضا خلعتبري داشتند و به او خوشامد گفتند. پس از گرم کردن و انجام کارهاي بدني محمدرضا خلعتبري زيرنظر محمدرضا مولايي به انجام کارهاي بدنسازي پرداخت.

*پس از گذشت يک ساعت از تمرين به دليل اينکه بازيکنان قصد داشتند برنامههاي تاکتيکي خود را براي دربي انجام دهند تمرين براي خبرنگاران ممنوع شد و آنها به بيرون از مجموعه انتقال داده شدند اين در حالي است که هواداران بدون مشکل در تمرين حضور داشتند.

هم بازی
2013/09/02, 19:55
درود
منا جون من قایم شدم؟؟؟بیخیال...من سرم خیلی شلوغه اما میام اینجارو میخونم، دست تو و دوستای پرسپولیسی هم درد نکنه کلی میخندم شاد میشم.....جدی خودمونیم حالا کل کل کردن با استقلالیای گل بهتون روحیه میده فکر میکنید شما هم آره:D تیم خوبی هستین و و از این خبرا ......باشه ما که بخیل نیستیم اما بعید میدونم....سعیتون بکنید اول از ته جدول جدا بشین چون اونجا سابقتون بیشتره در ضمن شما که اینقدر حافظتون خوبه یه 6تایی بدون سند چند صد سال پیش رو پرچم کردین احیانا یادتون نرفته که سرمربیتون و مدیر عاملتون چند ماه پیش چجوری از خجالت هم دراومدن و حرف نبود که همدیگرو بی نصیب بزارن.....یادتون نرفته اسطورتون چه راحت قید تیمتون رو زد و تراکتور رو به پرسپولیس و هواداراش ترجیح داد ....یادتون نرفته فرهاد عزیز گفت توی ایران پیرهن هیچ تیمی بجز استقلال تو تنش نمیره و نرفت....خسته شدم بخوام بنویسم تا صبح باید بنویسم.
اما بهر حال کل کل جای خودش رفاقت جای خودش ، منا جون دوست که شدی رنگ مهم نیست معرفت مهمه.... جمعه با هر نتیجه ای ( که بجز برد اس اس فکرشو نکن:D) بازم میخوامت.

ما که رفتیم یک چهارم . . .
بقیه هم موندن در حسرت سهمیه چهارم . . .

DJANGO
2013/09/02, 20:26
مگه اس تق لال هم روابط عمومی داره؟
جالبه
مبارک باشه
خوب صحبت میکنه
یه بی بی دارم باور کنید توی این سن و سال بهتر صحبت میکنه
حالا چرا قبل از دربی جو روانی راه انداختید.................................. ..
ما توی زمین سبز همه چیز رو ثابت میکنیم
بشرط اینکه مثل دوست عزیز (همبازی) قایم نشید
فکر کردید همه مثل شماهسنتد؟
هواپیما هنوز از یادمون نرفته ها!
همون که با فوتوشاپ رنگش کردین گفتین ماله پرسپولیسه
ولی یادتون باشه اسیا رو میخواین چیکار کنید رتبتونو میخواین چیکار کنین؟
اینا رنگ شدنی نیست

ampour
2013/09/02, 20:31
درود
منا جون من قایم شدم؟؟؟بیخیال...من سرم خیلی شلوغه اما میام اینجارو میخونم، دست تو و دوستای پرسپولیسی هم درد نکنه کلی میخندم شاد میشم.....جدی خودمونیم حالا کل کل کردن با استقلالیای گل بهتون روحیه میده فکر میکنید شما هم آره:D تیم خوبی هستین و و از این خبرا ......باشه ما که بخیل نیستیم اما بعید میدونم....سعیتون بکنید اول از ته جدول جدا بشین چون اونجا سابقتون بیشتره در ضمن شما که اینقدر حافظتون خوبه یه 6تایی بدون سند چند صد سال پیش رو پرچم کردین احیانا یادتون نرفته که سرمربیتون و مدیر عاملتون چند ماه پیش چجوری از خجالت هم دراومدن و حرف نبود که همدیگرو بی نصیب بزارن.....یادتون نرفته اسطورتون چه راحت قید تیمتون رو زد و تراکتور رو به پرسپولیس و هواداراش ترجیح داد ....یادتون نرفته فرهاد عزیز گفت توی ایران پیرهن هیچ تیمی بجز استقلال تو تنش نمیره و نرفت....خسته شدم بخوام بنویسم تا صبح باید بنویسم.
اما بهر حال کل کل جای خودش رفاقت جای خودش ، منا جون دوست که شدی رنگ مهم نیست معرفت مهمه.... جمعه با هر نتیجه ای ( که بجز برد اس اس فکرشو نکن:D) بازم میخوامت.

ما که رفتیم یک چهارم . . .
بقیه هم موندن در حسرت سهمیه چهارم . . .

سلام دختر خاله
بلاخره صداتو درآوردم
بعداز باخت خجالت بار تون در اهواز این اولین باره که مطلب زدی
در هر حال موفق باشی
البته باید قول بدی این بار بعد از باخت گریه و زاری راه نیندازی

DJANGO
2013/09/02, 20:31
هواداران سرخپوش در درفشيفر درگير شدند

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين عصر امروز اين تيم در جلوي در ورزشگاه درفشيفر با يکديگر درگير شدند.
پس از اينکه تمرين عصر امروز تيم فوتبال پرسپوليس به پايان رسيد، تعدادي از هواداران سرخپوش که بيرون وزشگاه درفشيفر ايستاده بودند با يکديگر درگيري شديدي پيدا کردند که سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس براي پايان دادن به اين درگيري بين هواداران رفت.

شيريني دست هواداري که معترض بود را گرفت و او را به داخل ورزشگاه درفشيفر برد تا با او صحبت کند. در اين درگيري چند ليدر پرسپوليس نيز حضور داشتند و با هوادار معترض درگيري فيزيکي پيدا کردند.

پس از چند دقيقه ماموران نيروي انتظامي که بيرون از ورزشگاه ايستاده بودند از مردم خواستند تا محل را ترک کنند. همچنين سرپرست پرسپوليس هم به جمع مردم آمده و به خاطر اين اتفاق از آنها عذرخواهي کرد.
بیا شما با خودتون هم درگیر هستید/:.yead.:/
دیگه بیشتر از این انتظار نمیره

DJANGO
2013/09/02, 20:33
سلام دختر خاله
بلاخره صداتو درآوردم
در هر حال موفق باشی
واقعا خیلی رو دارید به خدا
یعنی اون باخت مقابل سایپاتونو به این زودی از یاد بردید/
در ضمن هر قدر هم خجالت بار باشه از رتبه شما خجالت بار نیست
من جای شما بودم به جای کل کل سکوت اختیار میکردم

ampour
2013/09/02, 20:54

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين عصر امروز اين تيم در جلوي در ورزشگاه درفشيفر با يکديگر درگير شدند.
پس از اينکه تمرين عصر امروز تيم فوتبال پرسپوليس به پايان رسيد، تعدادي از هواداران سرخپوش که بيرون وزشگاه درفشيفر ايستاده بودند با يکديگر درگيري شديدي پيدا کردند که سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس براي پايان دادن به اين درگيري بين هواداران رفت.

شيريني دست هواداري که معترض بود را گرفت و او را به داخل ورزشگاه درفشيفر برد تا با او صحبت کند. در اين درگيري چند ليدر پرسپوليس نيز حضور داشتند و با هوادار معترض درگيري فيزيکي پيدا کردند.

پس از چند دقيقه ماموران نيروي انتظامي که بيرون از ورزشگاه ايستاده بودند از مردم خواستند تا محل را ترک کنند. همچنين سرپرست پرسپوليس هم به جمع مردم آمده و به خاطر اين اتفاق از آنها عذرخواهي کرد.
بیا شما با خودتون هم درگیر هستید/:.yead.:/
دیگه بیشتر از این انتظار نمیره

یکنفر بود
تازه از کجا معلوم از اس تق ناشنوا پول نگرفته باشه

ampour
2013/09/02, 20:58
واقعا خیلی رو دارید به خدا
یعنی اون باخت مقابل سایپاتونو به این زودی از یاد بردید/
در ضمن هر قدر هم خجالت بار باشه از رتبه شما خجالت بار نیست
من جای شما بودم به جای کل کل سکوت اختیار میکردم

ایلچی بچه زنجانه
این روزها سرش شلوغه
فردا بزار بیاد تو تاپیک
داراب خان آذریه
سه تا دیگه از دوستانم یا بچه زنجان یا تبریز یا ارومیه هستند
تاریخ عضویت ت چرا زده شهریور92؟
اردیبهشت تاپیک شبندر که با هم بودیم

DJANGO
2013/09/02, 21:16
ایلچی بچه زنجانه
این روزها سرش شلوغه
فردا بزار بیاد تو تاپیک
داراب خان آذریه
سه تا دیگه از دوستانم یا بچه زنجان یا تبریز یا ارومیه هستند
تاریخ عضویت ت چرا زده شهریور92؟
اردیبهشت تاپیک شبندر که با هم بودیم
عضویت؟!
نمیدونم.

ampour
2013/09/02, 21:39
اوساسونا سه بازی صفر امتیاز
ته جدول
بدون شجاعی - لذا خوشحالم

ampour
2013/09/02, 21:41
عضویت؟!
نمیدونم.

لالیگا جالبه
4 تیم 9 امتیازی از سه بازی
تا حالا توی هفته سوم پیش نیومده بود
راستی 90 داره شروع میشه
فعلا بای

ampour
2013/09/03, 01:20
سلام فنسرجون
داری رصدمیکنی
کل کل این اس تق لالی ها رو

ampour
2013/09/03, 01:32
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/628.jpg

ampour
2013/09/03, 01:34
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/629.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/630.jpg

ampour
2013/09/03, 01:38
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/630.jpg

ampour
2013/09/03, 01:40
مثل اینکه شما هم مثل من شب زنده دارید . صبح چطور برای بورس بیدار میشید؟

فردا فقط ناظرم
فقط یه نیم نگاهی دارم ببینم شاوان بلاخره میره خونه بخت یا بازم بخت ش بسته است

ampour
2013/09/03, 01:44
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/631.jpg

ampour
2013/09/03, 01:45
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/632.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/633.jpg

ampour
2013/09/03, 01:48
جمعه اس تق لالی ها اینجوری وقت تلف میکنند . خودشونو می اندازن روی زمین . این عکسها ..........................
قضاوت با بیننده
پرسپولیس محبوب دل ماست
مثل شبندر میمونه

ampour
2013/09/03, 01:52
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/634.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/635.jpg

مسعود اب
2013/09/03, 01:54
انشاءا... که در قیمت خوبی باز میشه ، هر چند متاسفانه من شاوان ندارم. ولی از سود بردن دوستان ماهم شاد میشویم.

ampour
2013/09/03, 01:59
برای پیوستن به پرسپولیس فقط سه روز دیگه وقت باقی است

طبق هماهنگی های بعمل آمده با سرپرست باشگاه پر کردن فرم ندامت نامه ضروری نیست(تخفیف برای اس تق لالی ها)
فقط بعد از عضویت در کانون هواداران میبایست فعالیت های فرهنگی و تبلیغی بیشتری انجام دهند.
پس از تائید عضویت به هریک از هواداران جدید تعداد 200 سهم شبندر بصورت رایگان بحساب آنها منظور خواهد شد

مدیریت ستاد شبندر در تاپیک پرسپولیس آماده پذیرش داوطلبان محترم میباشد

ampour
2013/09/03, 02:00
انشاءا... که در قیمت خوبی باز میشه ، هر چند متاسفانه من شاوان ندارم. ولی از سود بردن دوستان ماهم شاد میشویم.

ممنون
شرکتی هستی؟

ampour
2013/09/03, 02:04
چه کسی از این عکس اطلاعاتی داره؟

اگه گفتید
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/636.jpg

مسعود اب
2013/09/03, 02:10
ممنون
شرکتی هستی؟
نه اگر شرکتی بودم که باید تا حالا صد باره اخراج میشدم چون احتمالا صبح دیر میرسیدم سر کار .
من دانشجو هستم.
شما چطور؟

ampour
2013/09/03, 02:21
حسن زاده : در مورد زارعي به يك تذكر بسنده كرديم تهران - رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: با توجه به اينكه فهيمه زارعي ملي پوش فوتبال و فوتسال زنان ايران متوجه احتمال سوء برداشت از سخنان خود در برنامه 90 شده بود و اظهار پشيماني كرد ، ما نيز به دادن يك تذكر به وي بسنده كرديم .
بنده خدا رو ترسوندن
مجبورشد
همشهری ماست این فهیمه خانم
مثل یه مرد میمونه - خیلی هم داش مشتی فوتبال بازی میکنه

ampour
2013/09/03, 02:29
نه اگر شرکتی بودم که باید تا حالا صد باره اخراج میشدم چون احتمالا صبح دیر میرسیدم سر کار .
من دانشجو هستم.
شما چطور؟

آره متاسفانه
ولی کار اداری دوست ندارم .
میخوام کار بورس ادامه بدم .
هرموقع حرفه ای شدم میام بیرون
اداره وقت تلف کردنه
برای ماهی یه تومن هزار تا رئیس و آقا بالاسر داری
اگه اهل ریسک باشم فکر کنم بورس جواب میده
تا مدتی قبل تک سهم بودم روی شبندر
60% توی رنج 114 تا 300
40% رنج 600 تا 800
چهل درصد کاری ندارم . ولی 60تایی حدود حقوق 200 ماه ظرف یکسال بمن سود داد
حالا بایستم تو کار اداره . نه بابا دیوانگیه

ampour
2013/09/03, 02:31
شبندر چقدر دانشجو داره والله .
آرش خان اس تق لالی هم دانشجوی ترم آخره

ampour
2013/09/03, 02:34
http://footsalbanoo.blogfa.com/post-570.aspx

وب سایت تخصصی فوتسال بانوان کشور

دختر خانم های محترم مطالعه بفرمایند

ampour
2013/09/03, 02:39
مژده : برگزاری جام حذفی فوتبال و فوتسال بانوان
مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر فوتسال و فوتبال بانوان در خصوص برنامه های این دو رشته و برگزاری رقابتهای جام حذفی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، فاطمه علیپور-رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتسال و فوتبال بانوان گفت: مسابقات لیگ برتر فوتبال هفته آخر مرداد ماه و یا اوایل شهریور ماه 92 آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این پیکارها به همراه رقابتهای جام حذفی فوتبال هم قبل از ماه مبارک رمضان برگزار می شود تا تیم ها فرصت کافی برای جذب بازیکنان و یا فراهم کردن شرایط مساعد برای تیم هایشان داشته باشند.

وی در ادامه افزود: لیگ فوتسال هم از مهرماه آغاز خواهد شد و مراسم قرعه کشی این بازیها در شهریورماه است. در واقع قصد داریم با برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال و فوتسال به طور طولانی مدت و همچنین برگزاری دیدارهای حذفی فوتبال و فوتسال در دل رقابتهای لیگ ، شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا بازیکنان ملی پوش و دیگر ورزشکاران در آمادگی جسمانی بالایی باشند. ضمن اینکه قصد داریم به حرفه ای تر شدن در مسابقات لیگ نزدیک تر شویم. دیگر تعطیلات 6 ماهه برای بازیکنان وجود نخواهد داشت و آنها مرتبا در شرایط مسابقه خواهند بود.

مسعود اب
2013/09/03, 02:44
شما که اینقدر دوآتیشه فوتبال دوست هستی آیا خودتونم فوتبال بازی میکنید . من قبلا فوتبال بازی میکردم لیگ جوانان ولی دیگه الان فرصت نمیکنم و بدنسازی کار میکنم.

ampour
2013/09/03, 02:50
آقای رویانیان
بابا این چه وضعیشه
هرچی ایمیل زدیم
هرچی داد زدیم
گفتیم فقط نباید فوتبال رو تقویت کنی
حالا این خوبه ببازیم اونم به حفاری
تعصب بیجا چرا - بزار همه بدانند فوتسال ما چقدر مظلومه

هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان
ملی حفاری - پرسپولیس؛ تلاش برای صدرنشینی
خبرگزاری فارس: در هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان، تیمهای شرکت ملی حفاری و پرسپولیس برای قرار گرفتن در صدر جدول به مصاف هم میروند.
به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز در حساسترین دیدار تیمهای شرکت ملی حفاری و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که در نهایت ملی حفاری موفق شد با نتیجه 3 بر صفر پرسپولیس را شکست داده و صدرنشین باقی بماند.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/637.jpg

داماش، صنعت نفت و کاسپین، دیگر مدعیان لیگ برتر نیز مقابل حریفانشان به برتری رسیدند.

نتایج کامل به شرح زیر است:

*ملی حفاری اهواز 3 - پرسپولیس صفر

* متین ورامین 10 - تربیت بدنی فسا 2

* داماش گیلان 10 - تربیت بدنی شهریار یک

* مس پارس 4 - صنعت نفت آبادان 7

* آرمان رضای خراسان صفر - کاسپین قزوین 13

دیدار تیمهای شمشاد دلیجان و شورای شهر نوشهر فردا برگزار میشود.

در جدول ردهبندی ملی حفاری با 25 امتیاز، پرسپولیس با 21 امتیاز و تفاضل گل بیشتر و صنعت نفت با 21 امتیاز اول تا سوم هستند.

ampour
2013/09/03, 02:56
شما که اینقدر دوآتیشه فوتبال دوست هستی آیا خودتونم فوتبال بازی میکنید . من قبلا فوتبال بازی میکردم لیگ جوانان ولی دیگه الان فرصت نمیکنم و بدنسازی کار میکنم.

نه
بچه که بودم اجازه داشتم
ولی الان اگه فقط اسمش بیارم هر سه تا داداشم سرم میبرن
مثل اینکه یادت رفته اینجا جنوبه - از کاپیتان عزیز سئوال کن تا بهت بگه
برای اعتراض به بازگشایی شبندر یادته؟
بلیط گرفتم . با دوستام هماهنگ کردم . همچی اوکی بود . مثل آب خوردن گفتن نه . بهانه هم در آوردند که مبشه مثل سال88
روداری هم میکردم از خداشون بود یه کتکی هم ...........................نوش جان کنم
حالا اسم فوتبال بیارم . واویلا

ampour
2013/09/03, 03:05
10 دوازده تا از دوستان صمیمی توی بورس هستند . قرار بود بیان توی این تاپیک
اطلاعات فوتبالی شون بیست بیسته
کاربران اینجا داره کم کم زیاد میشه ولی نه اونجوری که میخواستم
الان باید صفحات این تاپیک به 300 چهارصد میرسید
مدیریت محترم تاپیک هم (فنسر خان عزیز) سالی یه بار سری میزنه و میره
نمیدونم چیکار میکنه . فقط میدونم این بچه پولدار اسب داره و حتما اسب سواری وقت اش پر کرده .
شبندر هم که باز شد چند صباحی اومد تو تاپیک ما . ولی فکر کنم نظرش رو فهمیدم . کمی با تردید میخواست وارد شه . شاید فکرمیکرد ریسک سنگینی .........................
ما که توی شبندر کار میکنیم خیالمون راحته
تارگت الکی هم نمیدم . تحلیل های استاد علیزاده رو قبول دارم

ampour
2013/09/03, 03:07
لیگ جوانان کجا؟

ampour
2013/09/03, 03:12
من به جز لیگ برتر خودمون لیگ جزیره رو دوست دارم و عاشق آرسنال
لالیگا رو دوست دارم و عاشق رئال

خبر جدید . قراره بزارن بریم مسابقه اتومبیلرانی

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/638.jpg

تهران - نايب رييس زنان موتور سواري و اتومبيلراني مي گويد اگر اتومبيلراني زنان به سطحي برسد كه توان رقابت در عرصه هاي بين المللي را داشته باشند ، محدوديتي براي اعزام آنان نداريم.

نمیشه با وی9 مسابقه داد؟

ampour
2013/09/03, 03:15
وبلاگ دختر آبادانی
http://taty68.blogfa.com/

FENCER
2013/09/03, 08:16
ماششششششششششششششششششششششش شششالا 2 روز نبودم من
ایول به این همه پشتکار
منتها کمی از کری ها کم کنیم و به مطالب ورزشی بپردازیم

هم بازی
2013/09/03, 08:31
سلام دختر خاله
بلاخره صداتو درآوردم
در هر حال موفق باشی

درود منا جون ...بعد از باخت هم پست گذاشتم خودتم جواب دادی یادت نیست؟؟؟؟میگم حافظتون ضعیفه :Dصفحه 43 رو نگاه کن یادت میاد.;)

مسعود اب
2013/09/03, 08:36
لیگ جوانان کجا؟

ببخشید من خوابم برد.
من لیگ جوانان کشور برای تیم منتخب زنجان بازی میگردم اونموقع اسمش لیگ آزادگان بود .
با آرزوی موفقیت شما و سلامتی داداشاتون.

afshar
2013/09/03, 11:01
آقا شهریار سلام
قرار بود امروز افشارجون ترکیب احتمالی خودمونو مطلب بزنه که تا این ساعت نزده
ترکیب احتمالی هردو تیم بنظرت ؟
هم پرسپولیس عزیز (با در نظر گرفتن مصدومیت ماهینی - احتمال بازی خلعتبری ) عالیشا هم که بچه بازی در آورد الکی اخراج شد .
هم اس تق لال ( آرش برهانی ............................)

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی و پرسپولیسی با غیرت. شرمنده 1 مشکل جزئی برام پیش اومده حل شه باز میام خدمت تون یکی 2روزه . با وجودطرفدار متعصبی مثل شما پرسپولیس همیشه سربلنده به امید خدا و خیال منم راحت. بابت تمام زحمات تون ازتون ممنونم

Captain Nemo
2013/09/03, 20:17
کاپیتان عزیز این جمله آخری منظورم خدایی نکرده جسارت نبود . منظورم این بود که دخترک وراج خودش میگه و می دوزه و خودش نتیجه گیری میکنه و خودش ............... بعد هم به خودش میگه عقل کل
درهرصورت ما خیلی مخلصیم
اوضاع این تاپیک هم که مشاهده میکنی
کل کل ادامه داره اما به روش کاملاً محترمانه / دوستانه / منطقی ...........................
نگذاشتم افراد ........................... وارد شن
اس تق لالی های عزیز هم کاملاً دوستانه و منطقی و بسیار بسیاربسیار عالمانه چرت و پرت مینویسند و با هم با تمام احترام به این عزیزان دوست داشتنی کلی میخندیم .
دربی نزدیکه
تا اون زمان بازی های جزیره رو زیر نظر دارم . بازی دیروز منچستر/لیورپول
آرسنال/تاتنهام
بعضی وقتها هم لالیگا
خواهش میکنم این چه حرفیه
ما با همه اینجا دوستیم و از این حرفها کسی ناراحت نمیشه ...
ببخشید دیر جواب میدم .... تعداد پستها و صفحات به سرعت زیاد میشه و پستها گم میشن ...

فنسر جان به نظرم باید به فکر خونه جدید باشی ... /:.ph34r-smiley.:/

ampour
2013/09/03, 23:54
ماششششششششششششششششششششششش شششالا 2 روز نبودم من
ایول به این همه پشتکار
منتها کمی از کری ها کم کنیم و به مطالب ورزشی بپردازیم

چشم رئیس
سکوت هم که نمیشه
ولی سعی میشه

ampour
2013/09/04, 00:00
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی و پرسپولیسی با غیرت. شرمنده 1 مشکل جزئی برام پیش اومده حل شه باز میام خدمت تون یکی 2روزه . با وجودطرفدار متعصبی مثل شما پرسپولیس همیشه سربلنده به امید خدا و خیال منم راحت. بابت تمام زحمات تون ازتون ممنونم

سلام عزیز دل خواهر

ما مخلص همه دوستان این تاپیک بخصوص پرسپولیسی های عزیز هستیم
من هم نبودم
البته برنامه 90 دیشب خیلی طول کشید
فردا آخرین روز معامله هفته است
پنجشنبه جمعه تا قبل از دربی وقت داریم اخبار جدید ................................
ممنون

ampour
2013/09/04, 00:05
درود منا جون ...بعد از باخت هم پست گذاشتم خودتم جواب دادی یادت نیست؟؟؟؟میگم حافظتون ضعیفه :Dصفحه 43 رو نگاه کن یادت میاد.;)

بابا به دل نگیر
درسته اس تق لالی هستی اما دوست عزیز من هستی
ولی خودمونیم قبل از باخت به جنوبی ها کمی .................................
خوش اخلاق باش مثل همیشه
بعداز دربی هم مثل روز روشنه که از همین حالا بهانه ها رو روی کاغذ نوشتی ................... درسته؟

ampour
2013/09/04, 00:13
ببخشید من خوابم برد.
من لیگ جوانان کشور برای تیم منتخب زنجان بازی میگردم اونموقع اسمش لیگ آزادگان بود .
با آرزوی موفقیت شما و سلامتی داداشاتون.

سلام و درود بر شما
آفرین - خوشم اومد - کسی که توی این سطح بازی کرده میتونه روی بازی ها منطقی تر قضاوت کنه
حالا چه طرفدار پرسپولیس عزیز ما باشه چه اس تق لال چه تراکتور
همه دیدند که بعدازباخت ما به آقا یحیی من از روی تعصب صحبت نکردم
واقعیت رو نوشتم . خوب بازی نکردیم . تصدیق حرف هام هم حتی توی بازی قبلی با فولاد مشخص شد.
اگه 10 هیچ هم جلو بودیم باز هم میگم نباید اون گل مسخره ثانیه آخر شریفات رو میخوردیم .
همیشه دقیقه آخر بچه ها بازی رو ول میکنند و همیشه ما توی اون زمانها گل دریافت کردیم
امروز هم بجز یک مطلب در خصوص صف شتران ساکت بودی
سودمند بودی یا مثل من بقول آرش خان ناظر بازار؟
ممنون - شما هم موفق باشی و سلامت انشاءالله داداش گل و متین

مسعود اب
2013/09/04, 00:27
سلام و درود بر شما
آفرین - خوشم اومد - کسی که توی این سطح بازی کرده میتونه روی بازی ها منطقی تر قضاوت کنه
حالا چه طرفدار پرسپولیس عزیز ما باشه چه اس تق لال چه تراکتور
همه دیدند که بعدازباخت ما به آقا یحیی من از روی تعصب صحبت نکردم
واقعیت رو نوشتم . خوب بازی نکردیم . تصدیق حرف هام هم حتی توی بازی قبلی با فولاد مشخص شد.
اگه 10 هیچ هم جلو بودیم باز هم میگم نباید اون گل مسخره ثانیه آخر شریفات رو میخوردیم .
همیشه دقیقه آخر بچه ها بازی رو ول میکنند و همیشه ما توی اون زمانها گل دریافت کردیم
امروز هم بجز یک مطلب در خصوص صف شتران ساکت بودی
سودمند بودی یا مثل من بقول آرش خان ناظر بازار؟
ممنون - شما هم موفق باشی و سلامت انشاءالله داداش گل و متین

سلام
من پرسپولیسی هستم ولی نه دوآتیشه ولی برخلاف شما من بارسلونارو دوسا دارم.
من شتران ، شبندر ، زاگرس ، شپدیس ، غدیر و چندتا سهم دیگه دارم دلم نیومد به هیچکدومشون دست بزنم ، معاملات چندتا سهمو دنبال میکنم تا بوقتش بخرم.
شما چی آخرش شتران رسید بهتون ؟

ampour
2013/09/04, 00:44
سلام
من پرسپولیسی هستم ولی نه دوآتیشه ولی برخلاف شما من بارسلونارو دوسا دارم.
من شتران ، شبندر ، زاگرس ، شپدیس ، غدیر و چندتا سهم دیگه دارم دلم نیومد به هیچکدومشون دست بزنم ، معاملات چندتا سهمو دنبال میکنم تا بوقتش بخرم.
شما چی آخرش شتران رسید بهتون ؟

سلام آقا مسعود عزیز
راستش نه
گیر هیچکس نیومد
لاوان هم که رفته بود گل بچینه
ساعت 11 گفتم دیگه وقتشه بله رو بگه - اما اون ساعت رفته بود گلاب بیاره
آخر وقت هم که عروسی به هم خورد و همه بدون خوردن شیرینی مجلس رو ترک کردند . البته عاقد خوشحال بود چون اگه فردا سر بگیره دوباره اجرت ش رو از داماد میگیره
امروز خواستم ادای نوسان گیرها رو در بیارم
روی 12487 خریدم - روی 12790 فروختم . کارمزد کارگزار که در نظر بگیری میشه یر به یر (شبندر)
اما فردا مجبورم 20% پیاده شم . وی9 گیرم نیومد . چون فقط با اتومات میتونم رانندگی کنم اجباراً داداشم ازشیراز برام مگان خریده . هنوز چشمم به جمالش روشن نشده . ولی انشاءالله جمعه شب بعداز برد در دربی برای بوق بوق کردن و خوشحالی تا اون موقع رسیده و .....................................
موفق و پرسود باشی
راستی گفتی چند تا سهم دیگه ................................
سبده یا رنگین کمان؟ چه خبره؟ چطوری همه رو کنترل میکنی
سبدی که مثل سفره هفت سین باشه فقط برای بلند مدت خوبه . یعنی زیاد کاری به کارشون نداشته باشی

مسعود اب
2013/09/04, 01:00
سلام آقا مسعود عزیز
راستش نه
گیر هیچکس نیومد
لاوان هم که رفته بود گل بچینه
ساعت 11 گفتم دیگه وقتشه بله رو بگه - اما اون ساعت رفته بود گلاب بیاره
آخر وقت هم که عروسی به هم خورد و همه بدون خوردن شیرینی مجلس رو ترک کردند . البته عاقد خوشحال بود چون اگه فردا سر بگیره دوباره اجرت ش رو از داماد میگیره
امروز خواستم ادای نوسان گیرها رو در بیارم
روی 12487 خریدم - روی 12790 فروختم . کارمزد کارگزار که در نظر بگیری میشه یر به یر (شبندر)
اما فردا مجبورم 20% پیاده شم . وی9 گیرم نیومد . چون فقط با اتومات میتونم رانندگی کنم اجباراً داداشم ازشیراز برام مگان خریده . هنوز چشمم به جمالش روشن نشده . ولی انشاءالله جمعه شب بعداز برد در دربی برای بوق بوق کردن و خوشحالی تا اون موقع رسیده و .....................................
موفق و پرسود باشی
راستی گفتی چند تا سهم دیگه ................................
سبده یا رنگین کمان؟ چه خبره؟ چطوری همه رو کنترل میکنی
سبدی که مثل سفره هفت سین باشه فقط برای بلند مدت خوبه . یعنی زیاد کاری به کارشون نداشته باشی

سلام دوباره به خواهرم
من از دید بلندمدت ، میان مدت و کوتاه مدت هرکدوم چند سهم دارم مثل بلندمدت پارسان ، شبندر و شتران که از شروع فعالیت در بورس دارمشون سهامی مثل ستران و وصندوق هم دارم که فعلا بجایی که مدنظرم هست نرسیدن.
شاید باورش سخت باشه ولی من روزی حدود 100 سهمو بررسی میکنم البته از متاتریدر برای تحلیل استفاده میکنم بنابراین خیلی زمانبرنیست.
هرچند برای من بیشتر از اینکه جنبه مالی اش مهم باشه بدنبال کسب تجربه و مهارت و اطلاعات هستم.
شترانو بهتون گفتم که بعبد میدونم برسه.
من نسبت به معاملات فردا خوشبین نیستم خیلی مشتاقم روند معاملات فردارو ببینم.
انشاءالله روز دربی شاد ببینمتون

ampour
2013/09/04, 01:24
سلام دوباره به خواهرم
من از دید بلندمدت ، میان مدت و کوتاه مدت هرکدوم چند سهم دارم مثل بلندمدت پارسان ، شبندر و شتران که از شروع فعالیت در بورس دارمشون سهامی مثل ستران و وصندوق هم دارم که فعلا بجایی که مدنظرم هست نرسیدن.
شاید باورش سخت باشه ولی من روزی حدود 100 سهمو بررسی میکنم البته از متاتریدر برای تحلیل استفاده میکنم بنابراین خیلی زمانبرنیست.
هرچند برای من بیشتر از اینکه جنبه مالی اش مهم باشه بدنبال کسب تجربه و مهارت و اطلاعات هستم.
شترانو بهتون گفتم که بعبد میدونم برسه.
من نسبت به معاملات فردا خوشبین نیستم خیلی مشتاقم روند معاملات فردارو ببینم.
انشاءالله روز دربی شاد ببینمتون

درود
متاتریدر را خیلی ها استفاده میکنند
واقعاً مثمرثمره . من بلد نیستم و تا کنون باهاش کار نکردم .
نرم افزارش کجا میتونم بگیرم . سرچ کنم؟
راستش ما چون از خانواده نفتی هستیم فقط توی این گروه و کمی هم پتروشیمی ها وارد میشیم
مدت زیادی تک سهم شبندر بودم
بعداز بازگشایی کمی دست و بالام باز شد
ولی متفرقه ها یا ضرر کردم یا بدون استفاده رد کردم (بجز ذوب)
بخاطر همینه منتظر شاوان و شپنا هستم
تهران و تبریز هم به سبدم اضافه کردم اما نه سنگین
ولی واقعا میشه به شاه بندر خودمون خوش بین بود
نرم افزار نصب کردم ازت راهنمایی میگیرم
ممنون

مسعود اب
2013/09/04, 01:45
درود
متاتریدر را خیلی ها استفاده میکنند
واقعاً مثمرثمره . من بلد نیستم و تا کنون باهاش کار نکردم .
نرم افزارش کجا میتونم بگیرم . سرچ کنم؟
راستش ما چون از خانواده نفتی هستیم فقط توی این گروه و کمی هم پتروشیمی ها وارد میشیم
مدت زیادی تک سهم شبندر بودم
بعداز بازگشایی کمی دست و بالام باز شد
ولی متفرقه ها یا ضرر کردم یا بدون استفاده رد کردم (بجز ذوب)
بخاطر همینه منتظر شاوان و شپنا هستم
تهران و تبریز هم به سبدم اضافه کردم اما نه سنگین
ولی واقعا میشه به شاه بندر خودمون خوش بین بود
نرم افزار نصب کردم ازت راهنمایی میگیرم
ممنون

درود برشما
بله بنظر من استفاده از تریدر یا آمی بروکر برای کسی که در بورس بطور فعال معامله میکند لازم است من سعی میکنم بدون تحلیل نه سهمی بخرم و نه بفروشم برای همینم تا حالا ضرر ندادم و در کل راضی هستم .
فایل دانلودشو براتون میزارم بعد از اینکه نصب کردید فایل آموزشی اش را بهتون میدم و باز اگر مشکلی داشتید در خدمتتون هستم .
ولی برای تجزیه و تحلیل باید با یکسری مفاهیم بنیادی و تکنیکال آشنا باشید که جزوه های آموزشی اونارو بعد بهتون میدم.
استفاده از نرم افزار به پیش بینی آینده سهم کمک میکنه و خرید و فروش با سیگنال انجام میشه نه شانسی و بدون دید برای همین احتمال ضرر به حداقل ممکن میرسه
من هر کمکی لازم باشه دریغ نمیکنم ، هر چند شما همینطوری هم بسیار عالی هستید.
موفق باشید
http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader5.exe

afshar
2013/09/04, 10:06
سلام عزیز دل خواهر

ما مخلص همه دوستان این تاپیک بخصوص پرسپولیسی های عزیز هستیم
من هم نبودم
البته برنامه 90 دیشب خیلی طول کشید
فردا آخرین روز معامله هفته است
پنجشنبه جمعه تا قبل از دربی وقت داریم اخبار جدید ................................
ممنون

سلام احوال شما . عجب بازاری شده همه منفی!!!!!!!!!!!!!!!
میترسم اس تق لال هم بخاطر ترس از 6 تایی شدن مجدد سوریه رو بهونه کنه و نیاد و به 3 هیچ باخت راضی باشه.

ampour
2013/09/04, 10:23
درود برشما
بله بنظر من استفاده از تریدر یا آمی بروکر برای کسی که در بورس بطور فعال معامله میکند لازم است من سعی میکنم بدون تحلیل نه سهمی بخرم و نه بفروشم برای همینم تا حالا ضرر ندادم و در کل راضی هستم .
فایل دانلودشو براتون میزارم بعد از اینکه نصب کردید فایل آموزشی اش را بهتون میدم و باز اگر مشکلی داشتید در خدمتتون هستم .
ولی برای تجزیه و تحلیل باید با یکسری مفاهیم بنیادی و تکنیکال آشنا باشید که جزوه های آموزشی اونارو بعد بهتون میدم.
استفاده از نرم افزار به پیش بینی آینده سهم کمک میکنه و خرید و فروش با سیگنال انجام میشه نه شانسی و بدون دید برای همین احتمال ضرر به حداقل ممکن میرسه
من هر کمکی لازم باشه دریغ نمیکنم ، هر چند شما همینطوری هم بسیار عالی هستید.
موفق باشید
http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader5.exe

سلام
دستت درد نکنه عزیز
نصب کردم
امروز بازار رو حال کردی؟

ampour
2013/09/04, 10:29
سلام احوال شما . عجب بازاری شده همه منفی!!!!!!!!!!!!!!!
میترسم اس تق لال هم بخاطر ترس از 6 تایی شدن مجدد سوریه رو بهونه کنه و نیاد و به 3 هیچ باخت راضی باشه.

سلام - خوبی افشار جون
نبودی - راستی یادم اومد گفته بودی که کار داری
این آقا مسعود گل نرم افزار متا تریدر بمن نشون داد
دوست خوب و مهربونیه
تازه مثل خودمونه
پرسپولیسیه
امروز همه کرکره مغازه رو کشیدن پائین

مسعود اب
2013/09/04, 10:33
سلام
دستت درد نکنه عزیز
نصب کردم
امروز بازار رو حال کردی؟

سلام
دیروز که گفتم من به بازار فردا خوشبین نیستم ولی برای من فرصت خوبی بود تا رفتار خریداران و فروشندگان رو رصد کنم چون همونطوریکه گفتم هدف اول من یادگیری هست .
فکر کنم خدا شمارو خیلی دوست داره که دیروز شتران بهتون نرسید چون امروز 5 درصد منفی میخوردین.
طبق نمودارها باید اوایل هفته بعد بازار برگرده بنابراین من به سبدم دست نزدم.
شما نبودی ؟ فکر کنم خواب موندی؟

ampour
2013/09/04, 10:44
همبازی سلام
رفته بودی گل بچینی؟

ampour
2013/09/04, 10:45
سلام
دیروز که گفتم من به بازار فردا خوشبین نیستم ولی برای من فرصت خوبی بود تا رفتار خریداران و فروشندگان رو رصد کنم چون همونطوریکه گفتم هدف اول من یادگیری هست .
فکر کنم خدا شمارو خیلی دوست داره که دیروز شتران بهتون نرسید چون امروز 5 درصد منفی میخوردین.

دقیقاً

مسعود اب
2013/09/04, 10:47
سلام
فعلا گلی در کار نیست که بخواهیم بچینیم . شما چطور گل چیدین؟

ampour
2013/09/04, 10:49
سلام

دیشب تا ساعت 3 داشتم فنی مگان رو میخوندم
2000 اتومات
فکر کنم برای ما فقیرفقرا خوبه
وی9 اصلاً تو بازار نیست فقط مدل پائین (البته داداشم میگه)
مثل بچه هایی که میخوان براشون عروسک بخرن دیشب خوابم نبرد . امروز جا موندم .
جنگ شده مگه ؟

ampour
2013/09/04, 10:51
سلام
فعلا گلی در کار نیست که بخواهیم بچینیم . شما چطور گل چیدین؟

مخلصیم آقا مسعود
همبازی اسم یکی از دوستان عزیز این فرومه
پائین نگاه کن
در حال مشاهده موضوع
اس تق لالیه دیگه
جواب نمیده

مسعود اب
2013/09/04, 10:52
دیشب تا ساعت 3 داشتم فنی مگان رو میخوندم
2000 اتومات
فکر کنم برای ما فقیرفقرا خوبه
وی9 اصلاً تو بازار نیست فقط مدل پائین (البته داداشم میگه)
مثل بچه هایی که میخوان براشون عروسک بخرن دیشب خوابم نبرد . امروز جا موندم .
جنگ شده مگه ؟

نه فعلا سناتورها مجوز جنگ محدود 60 تا 90 روزه را دادن.

مسعود اب
2013/09/04, 10:54
مخلصیم آقا مسعود
همبازی اسم یکی از دوستان عزیز این فرومه
پائین نگاه کن
در حال مشاهده موضوع
اس تق لالیه دیگه
جواب نمیده

من فکر کردم منظور شما از گل فرصت خرید بازاره.!

ampour
2013/09/04, 11:19
دارم ترکیب احتمالی و متفاوت هر دو تا تیم بررسی میکنم
تا فردا که عروسک بدستم برسه وقت دارم
بعداز دربی جای همه دوستان خالیه
توی بندر 95% طرفدار دو آتیشه پرسپولیس عزیز هستند
جاده ساحلی از محل قبلی بندر حقانی تا ........................... در حیطه طرفداران تیم محبوب خودمون

ampour
2013/09/04, 13:43
بقول استاد این نیز بگذرد
فعلاً کرکره مغازه رو میکشیم پایان
توی این شرایط برنده اصلی یکی است مثل آلمان . خودشه زده به خواب . کاری به هیچکس هم نداره
استاد رفته مشهد مقدس
از همین جا زیارت قبول بهش میگم
انشاءالله همه دوستان عزیز شبندری خوشحال و سودمند باشند . اول مهر که مدارس باز میشه و الان فرصت خوبی است برای مسافرت
منم دارم برنامه ریزی میکنم که انشاءالله بعداز دربی برم مسافرت . البته تبلت دوست ندارم . امروز یه مودم سیار میخرم تا دسترسی به نت باشه

ampour
2013/09/04, 15:13
نه فعلا سناتورها مجوز جنگ محدود 60 تا 90 روزه را دادن.

سلام دوست عزیز
بابت نرم افزار دستت درد نکنه
آموزش برام میفرستی یا مکاتبه ای؟
ممنون
هنگام کار باید به نت وصل باشیم

مسعود اب
2013/09/04, 15:30
سلام دوست عزیز
بابت نرم افزار دستت درد نکنه
آموزش برام میفرستی یا مکاتبه ای؟
ممنون
هنگام کار باید به نت وصل باشیم

سلام ببخشید
سر کار بودم تازه برگشتم ، به روی چشم شب براتون ارسال میکنم.

مسعود اب
2013/09/04, 16:22
http://forums.boursy.com/imported/2011/02/6.gif (http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13920612000953)http://forums.boursy.com/imported/2011/02/7.gif (http://www.farsnews.com/mail.php?nn=13920612000953)
بازیکنی تکنیکیتر از مسی و رونالدو+فیلم
هافبک اوگاندایی تیم فوتبال AIK سوئد تکنیک بالایش را در یک بازی لیگ این کشور به نمایش گذاشت.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/986.jpg

Tweet (https://twitter.com/share)

به گزارش خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com)، در لیگ فوتبال سوئد و در تیم فوتبال AIK هافبک اوگاندایی به نام مارتین کایونگو موتومبا بازی می کند که تکنیک بسیار بالایی دارد.
این بازیکن با دریبل های فوق العاده خود که در زمین مسابقه کمتر دیده شده بارها مدافع تیم حریف را جا گذاشته و موقعیت های خوبی را برای تیم خود مهیا می کند.
درخشش این بازیکن مورد توجه رسانه های اروپایی قرار گرفته و سایت اسپانیایی مارکا هم به نمایش دریبل های دیدنی این بازیکن پرداخته است.
*این فیلم را ببینید.

<strong>
http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1392/06/12/13920612000436.flv

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920612000953

ampour
2013/09/04, 16:35
http://forums.boursy.com/imported/2011/02/6.gif (http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13920612000953)http://forums.boursy.com/imported/2011/02/7.gif (http://www.farsnews.com/mail.php?nn=13920612000953)
بازیکنی تکنیکیتر از مسی و رونالدو+فیلم
هافبک اوگاندایی تیم فوتبال AIK سوئد تکنیک بالایش را در یک بازی لیگ این کشور به نمایش گذاشت.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/986.jpg

Tweet (https://twitter.com/share)

به گزارش خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com)، در لیگ فوتبال سوئد و در تیم فوتبال AIK هافبک اوگاندایی به نام مارتین کایونگو موتومبا بازی می کند که تکنیک بسیار بالایی دارد.
این بازیکن با دریبل های فوق العاده خود که در زمین مسابقه کمتر دیده شده بارها مدافع تیم حریف را جا گذاشته و موقعیت های خوبی را برای تیم خود مهیا می کند.
درخشش این بازیکن مورد توجه رسانه های اروپایی قرار گرفته و سایت اسپانیایی مارکا هم به نمایش دریبل های دیدنی این بازیکن پرداخته است.
*این فیلم را ببینید.

<strong>
http://media.farsnews.com/media/uploaded/files/video/1392/06/12/13920612000436.flv

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920612000953

احتمالا در سال آینده به یکی از تیم های بزرگ مثل بارسا /رئال یا جزیره مثل منچستر/آرسنال شاید هم ایتالیا میلان/اینتر بره .
جالبه

ampour
2013/09/04, 16:36
سلام ببخشید
سر کار بودم تازه برگشتم ، به روی چشم شب براتون ارسال میکنم.

سلام
ممنونم
سرکار؟
مگه دانشجو نبودی؟

هم بازی
2013/09/04, 17:27
درود دوست خوبم
صبح داشتم تاپیکو میخوندم یهو نتم قطع شد دیگه هم نشد بیام الان اومدم در خدمت ......چه خبرا؟؟؟؟خبر که نگو اصل خبر عصر جمعه است خواستی گریه کنی بیا بغل خودم قول میدم به روت نیارم:D

ampour
2013/09/04, 17:49
درود دوست خوبم
صبح داشتم تاپیکو میخوندم یهو نتم قطع شد دیگه هم نشد بیام الان اومدم در خدمت ......چه خبرا؟؟؟؟خبر که نگو اصل خبر عصر جمعه است خواستی گریه کنی بیا بغل خودم قول میدم به روت نیارم:D

سلام
اگه باختید چی؟
اون موقع که من دارم توی ماشین جدیدم بوق بوق کنان + نصب انواع و اقسام پرچم های تیم عزیز پرسپولس از خط ساحلی بندر تا انتهای جاده تهران از یک طرف و از خط ابتدایی بندر شهید باهنر تا ابتدای جاده بندر خمیر در حال ویراژ و شادمانی هستم .
در اون زمان بهترین پیشنهاد برات دارم
گریه و زاری نکن - سرت بالا بگیر مثل شیر
بگو اشکال نداره
بازی برگشت انشاءالله
بشین پای نت
شاید پرسپولیسی های عزیز این تاپیک مثل افشارجون بغلت کردند و دلداریت دادند . باشه؟

ampour
2013/09/04, 17:52
من هم قول میدم شش تایی تکرار نشه
به دایی گفتم
سه چهارتا بیشتر نزنند
چون شاید هنگام خروج از ورزشگاه درگیری پیش بیاد
خوبه؟

هم بازی
2013/09/04, 17:54
سلام
اگه باختید چی؟
اون موقع که من دارم توی ماشین جدیدم بوق بوق کنان + نصب انواع و اقسام پرچم های تیم عزیز پرسپولس از خط ساحلی بندر تا انتهای جاده تهران از یک طرف و از خط ابتدایی بندر شهید باهنر تا ابتدای جاده بندر خمیر در حال ویراژ و شادمانی هستم .
در اون زمان بهترین پیشنهاد برات دارم
گریه و زاری نکن - سرت بالا بگیر مثل شیر
بگو اشکال نداره
بازی برگشت انشاءالله
بشین پای نت
شاید پرسپولیسی های عزیز این تاپیک مثل افشارجون بغلت کردند و دلداریت دادند . باشه؟
آقا من هم خودمو میشناسم هم تورو (مثلا 10 سال دوستیم خخخ) هر کی ببازه عمرا گریه کنه ...اما احتمالا اینقدر سر بقیه و بخوریم که اونا به گریه کردن بیوفتن;)

هم بازی
2013/09/04, 17:56
شما نزدیک سید ما بشو گل زدن پیشکش...اونم چندتا 6 تا؟؟؟؟یه جور آرزو کن بگنجه ننه
راستی ماشینت هم مبارک انشالله که چرخش خوب بچرخه و خوش رکاب باشه.

ampour
2013/09/04, 17:57
تاپیکو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونم سهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
چند مدت بعد هم دوباره میایی و میگی مثل وآتی رو دستم مونده
ترا بخدا ازم بخرید
از اس تق لالی ها بیشتر از این توقع داشتم . تاپی چی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه ................ من تازه کار و ناشی . تو چرا؟"
گروه پترو پالایش و ول کنی بچسبی به تاپ تاپ عباسی

هم بازی
2013/09/04, 18:02
نه قربونت منظورم تاپیک بود گفتم داشتم تاپیک رو میدیدم ...خدایا این قرمزهارو از ما نگیر :))

ampour
2013/09/04, 18:06
شما نزدیک سید ما بشو گل زدن پیشکش...اونم چندتا 6 تا؟؟؟؟یه جور آرزو کن بگنجه ننه
راستی ماشینت هم مبارک انشالله که چرخش خوب بچرخه و خوش رکاب باشه.

آهان این خوب بود
برای ما فقیر فقرا بهترین دعا رو کردی
هم دقیقه شماری میکنم برای جمعه دربی
هم برای فردا عروسک مگان

ampour
2013/09/04, 18:08
نه قربونت منظورم تاپیک بود گفتم داشتم تاپیک رو میدیدم ...خدایا این قرمزهارو از ما نگیر :))

ای وای معذرت
فکر کردم میگی تاپیکو
تازه امروز آقا مسعود گل گلها
دوست عزیز آذری ما برام نرم افزار متاتریدر فرستاد که دستش درد نکنه
خدایا این اس تق لالی های عزیز و این آقا مسعود پرسپولیسی رو از ما نگیر

ampour
2013/09/04, 18:13
دیروز فنسرجون مدیریت محترم تاپیک میگفت چقدر کری میخونید . بابا یک خرده اطلاعات ورزشی بزارید
این روزها کی حال داره اخبار رو بخونه
این سوریه ............................... بازار همه رو کساد کرده
اگه دربی نبود دق میکردم
عکس های فوتسال چند صفحه قبل حال کردی
توی اون بازی ها 6 تا 6 تا گل میخورید اما همه میگن فوتساله . بعضی مواقع تیم ها تا 10 دوازده تا هم میخورند

ampour
2013/09/04, 18:17
حالا بلدی با این نرم افزار کار کنی؟
چون این آقامسعود زیاد زحمت دادم
گفتم حالا با خودش فکر میکنه اینها که یک مقدار سنگین معامله میکنند کار با این نرم افزارها رو بلد نیستند .
البته بنده خدا قراره جزوه آموزشی برام بفرسته

ampour
2013/09/04, 18:31
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/992.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/993.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/994.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/995.jpg

ampour
2013/09/04, 18:43
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/999.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1000.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1001.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1002.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1003.jpg

میگم نکنه بعد از دربی بوق بوق کنان منم بیافتم توی یک همچین گودالی.........................

ampour
2013/09/04, 18:47
دوستان هر کی گفت این عکس کیه؟..............

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1004.jpg

درست حدس زدید

رئیس جمهور محبوب جناب دکتر روحانی بهمراه خانواده

حالا کی میدونه رئیس جمهور طرفدار کدوم تیمه؟

شک نکنید پرسپولیس

ampour
2013/09/04, 18:48
دوستان هرکی گفت این عکس مربوط به کدوم رشته ورزشیه ؟

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1005.jpg

ampour
2013/09/04, 19:04
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1006.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1007.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1008.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1009.jpg

ampour
2013/09/04, 19:09
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1010.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1011.jpg

قبل از دربی توی بندرعباس عروسیه

بعداز دربی همه جای کشور عروسیه

بزن دست قشنگه رو

ampour
2013/09/04, 19:13
چرخ و لاستیک
1 اندازه چرخ 6.5j×15
2 اندازه لاستیک 205/55r16
سیستم تهویه
3 سیستم تهویه الکتریکی با کلید گرم کردن
4 حجم 6.5
ابعاد
5 طول 4498میلی متر
6 عرض 1777میلی متر
7 ارتفاع 1460میلی متر
وزن
8 وزن ناخالص ماشین 1745 کیلوگرم
9 وزن بدون سرنشین 1370کیلوگرم
موتور
10 نوع ومدل petrol-F4R1771
11 تعداد و طرز قرارگیریسیلندرها 4 سیلندر خطی
12 حجم کل موتور 1998cc
13 حداکثر قدرت hp/rpm135/5500
انتقال قدرت دستی
14 تعداد دنده 4+دنده عقب
سیستم ترمز
15 جلو تهویه ای
16 عقب دیسکی
سیستم تعلیق
17 جلو با میله پیچشیMacpherson
18 عقب میله پیچشی با اتصال خارجی
سیستم فرمان
19 نوع دنده ای/فرمان هیدرولیکیRack&pinion
نوع سوخت رسانی
20 نوع fuel injection sys
21 حجم باک 60

ampour
2013/09/04, 19:14
مدیریت محترم تاپیک تا اخطار نداده .......................
حالا میگه اینجا بنگاه ماشینه
تبلیغ بندره
تبلیغ فوتسال دخترانه
چیه؟....................................
معذرت

ampour
2013/09/04, 19:25
بابا این چه وضعیه
ماشین فقط باید قرمز باشه

یا باید تحمل کنم یا برم راهنمایی و رانندگی درخواست بدم رنگش عوض بشه
البته مثل اینه
فردا میرسه . برای جمعه دربی گلبارونش کنم
اس تق لالی ها گناه دارن
دوست ندارم ناراحتی اونا رو ببینم
ولی خوب دست روزگاره
باید ماشیناشون سیاه پوش کنند . وای
http://forums.boursy.com/imported/2013/09/1012.jpg

مسعود اب
2013/09/04, 21:34
سلام
ممنونم
سرکار؟
مگه دانشجو نبودی؟

سلام
چرا گفتم دانشجو هستم ولی نگفتم که بیکارم. من از سال اول دانشگاه کار میکنم و 11 سال سابقه بیمه دارم.
ولی من فکر نمیکنم شما شرکتی باشی چون اگه بودی حتما مثل من دیر میرسیدی سرکار و تا حالا صدباره اخراج میشدی.
ولی برای خواهرم هرجا که هست آرزوی بهترینها را دارم.

مسعود اب
2013/09/04, 21:40
ای وای معذرت
فکر کردم میگی تاپیکو
تازه امروز آقا مسعود گل گلها
دوست عزیز آذری ما برام نرم افزار متاتریدر فرستاد که دستش درد نکنه
خدایا این اس تق لالی های عزیز و این آقا مسعود پرسپولیسی رو از ما نگیر

درود بر شما
گلی از خودتونه
اینم فایلهای آموزشی تحلیل تکنیکال و متاتریدر امیدوارم که مفید باشه ، اگر مشکلی بود فایلهای دیگری نیز هست که براتون ارسال مینکم.

http://public.fileup.ir/d/2146087/meta.rar

ampour
2013/09/05, 01:24
درود بر شما
گلی از خودتونه
اینم فایلهای آموزشی تحلیل تکنیکال و متاتریدر امیدوارم که مفید باشه ، اگر مشکلی بود فایلهای دیگری نیز هست که براتون ارسال مینکم.

سلام دوست عزیز

ممنونم
دستت درد نکنه
اینجا اکثر افرادی که درس میخونن نمیتوانند سرکار برن
البته نه همه ولی شاید بشه بگی نود درصد
به استثناء شاغلین که حین کار وارد دانشگاه میشن اون هم اکثرا غیرحضوری یا پیام نور ...................
با توجه به شرایط آب و هوایی و وضعیت تحصیلی و .......................(خب نمیشه اینجا رو با شهرهایی مثل شیراز/اصفهان/تبریز/زنجان و........................مقایسه کرد)
درهرصورت برایت آرزوی موفقیت و سربلندی و سودمندی دارم . هم در زمینه تحصیلی و هم در شغل شریف تان
اما من در شبندر کار میکنم
از زمانیکه نماد بازگشایی شده زمان زیادی نمیگذره
از زمان بازگشایی فعالیت بورسی من بیشتر شده والا قبلاً زیاد در تاپیک ها مطلب نمیزدم
موقعیت شغلی من هم کمی متفاوته
مرخصی زیاد میگیرم . اضافه کار هم که انجام نمیدم . انضباط هم بیست بیسته چون همیشه دیر میرم و زود میام . این خودش یک نظمه . مگه نه ؟ شوخی کردم ولی حقیقتا دستگاه حضورو غیاب زمان روبرو شدن با من هنگ میکنه . اصلاً آلارم میده - جیغ میکشه داد میزنه میگه ای هوار . منو از دست این دخترک شیطون و وراج خلاص کنید .........................
شما حق بیمه پرداخت میکنید اما ما کاری به تامین اجتماعی نداریم . وزارت نفت خودش صندوق بزرگی داره بنام صندوقهای بازنشستگی /پس انداز و رفاه کارکنان وزارت نفت که درصدی از حقوق کسر میشه بحساب این صندوق واریز و .....................................
کارمندی رو دوست ندارم . چند روز پیش بود که بهت گفتم ظرف مدت حدود یکسال (13 ماه ) از بابت فقط شبندر چیزی در حدود ده پانزده سال حقوق فعلی ام سود کردم . حال بقیه سهم ها رو در نظر نگرفتم ............................ خب آدم بیکاره بره اداره ؟ صدتا رئیس و آقا بالاسر...................... ...... اگه یاد بگیرم و مثل شما حرفه ای بشم فکر کنم توی بورس موفق بشم .

ampour
2013/09/05, 01:40
درود بر شما
گلی از خودتونه

حق عضویت پرداخت کنم؟
چند روزه ؟

مسعود اب
2013/09/05, 01:52
حق عضویت پرداخت کنم؟
چند روزه ؟

چه حق عضویتی ؟

ampour
2013/09/05, 01:53
are you hear

ampour
2013/09/05, 01:54
چه حق عضویتی ؟

نوع حساب ؟ نوشته 7 روزه و 90 روز .....................

مسعود اب
2013/09/05, 02:00
نوع حساب ؟ نوشته 7 روزه و 90 روز .....................

برنامه را بصورت دمو نصب کنید. رایگانه.
گزینه دوم را تیک بزنید new demo account

ampour
2013/09/05, 02:02
فیلم آموزش نصب را که دادم حساب آزمایشی ایجاد و برنامه را بصورت دمو نصب کنید. رایگانه.

ممنون حالا فهمیدم

مسعود اب
2013/09/05, 02:06
بعدش مشخصات را وارد کنید. برنامه فعال میشود.

مسعود اب
2013/09/05, 02:10
تونستید نصب کنید؟

ampour
2013/09/05, 02:11
شرمنده فایل دیگه ای هم داری؟

مسعود اب
2013/09/05, 02:14
چه فایلی ؟

ampour
2013/09/05, 02:19
نشد

ampour
2013/09/05, 02:22
فکر کنم شد داره نصب میکنه - البته امشب نت ضعیف ضعیفه

مسعود اب
2013/09/05, 02:23
چرا این فایلی است که من خودم نصب کردم شما طبق فیلم نصب کن و فقط بجای exsisting trade account گزینه new demo account را تیک بزن.
میتوانید از قسمت کنترل پنل فایل را uninstall کنید و دوباره نصب کنید.
حتما کار میکنه

ampour
2013/09/05, 02:24
چقدر طول میکشه؟

مسعود اب
2013/09/05, 02:24
فکر کنم شد داره نصب میکنه - البته امشب نت ضعیف ضعیفه

ممکنه چون هنگام نصب باید connect باشید بار اول یکم طول میکشه.

مسعود اب
2013/09/05, 02:25
چقدر طول میکشه؟

بار اول حدود 3 تا 5 دقیقه طول میکشه.

ampour
2013/09/05, 02:29
ماشاالله توی کامپیوتر هم که استادی . ایول
ممنون
نوشته 20 دقیقه مانده برای نصب

ampour
2013/09/05, 02:30
ماشاالله توی کامپیوتر هم که استادی . ایول
ممنون
نوشته 20 دقیقه مانده برای نصب

مسعود اب
2013/09/05, 02:33
فکر نمیکنم 20 دقیقه طول بکشه ولی حتما نصب میشه .

ampour
2013/09/05, 02:33
فردا پنجشنبه است
مگه اداره نمیری؟

ampour
2013/09/05, 02:35
فکر نمیکنم 20 دقیقه طول بکشه ولی حتما نصب میشه .

ممنونم

زنجان سردسیره

فکرکنم زمستون ها همیشه برف و بارونه

مسعود اب
2013/09/05, 02:35
فردا پنجشنبه است
مگه اداره نمیری؟

نه من کارمند و شرکتی نیستم . معمولا شبها تا 4 یا 5 بیدارم .

ampour
2013/09/05, 02:36
ما پنجشنبه ها تعطیل هستیم

مسعود اب
2013/09/05, 02:37
ممنونم

زنجان سردسیره

فکرکنم زمستون ها همیشه برف و بارونه

بله ولی امسال زمستون خیلی برف و بارون نداشت. خشکسالیه. ولی بندر باید الان خیلی گرم باشه.
اینجا هوا خنکه و مطبوعه

ampour
2013/09/05, 02:37
نه من کارمند و شرکتی نیستم . معمولا شبها تا 4 یا 5 بیدارم .

کار آزاد؟

مسعود اب
2013/09/05, 02:39
کار آزاد؟

نه من معلم هستم. الان هم هفته ای یکی دو روز میرم سر کار.

ampour
2013/09/05, 02:40
بله ولی امسال زمستون خیلی برف و بارون نداشت. خشکسالیه. ولی بندر باید الان خیلی گرم باشه.
اینجا هوا خنکه و مطبوعه

گرم که چه عرض کنم -
بارونه
اما بارش آتیش
همراه با رطوبت زیاد
روزها اکثراً بیرون نمیرن مگه اضطرار پیش بیاد
غروب ها میان بیرون برای خرید و کنار دریا - سواحل زیبایی داره

ampour
2013/09/05, 02:41

دانشگاه درس میدی؟

ampour
2013/09/05, 02:43

نگاه به امضام بکن

داره میگه آقا اجازه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاگردتیم استاد

مسعود اب
2013/09/05, 02:46
هنوز من دانشجو هستم حالا خیلی راه مونده تا استاد بشم . بیشتر سعی میکنم یاد بگیرم .
راستی برنامه نصب شد؟

ampour
2013/09/05, 02:58
شما خیلی تیز و بازکاوت هستی . شما مدرک تحصیلی تون چیه؟
راستی برنامه نصب شد؟

با زکاوت ؟ چرا؟
دوستام به من میگن خنگ خدا !!!!!!!!!!!!!
برنامه نصب شد . دستت درد نکنه
ما بیسوادیم . تا فوق دیپلم بیشتر نخوندم . چون استخدام داشت . درس و ول کردم.

مسعود اب
2013/09/05, 03:02
اتفاقا شما خیلی تیز و با زکاوتی .دوستاتون در اشتباهن.
چه رشته ای ؟

ampour
2013/09/05, 03:03
http://www.taknaz.ir/pix

سایت مورد علاقه من

ampour
2013/09/05, 03:05
اتفاقا شما خیلی تیز و با زکاوتی .دوستاتون در اشتباهن.
چه رشته ای ؟

سخت افزار (کامپیوتر)

استاد نگفتی چطور شبها بیداری؟

ampour
2013/09/05, 03:06
مگه نگفتی دو روز در هفته کار میکنی
بقیه هفته هم که تدریس داری

مسعود اب
2013/09/05, 03:09
گفتم که دانشجو هستم ؛ مطالعه ، ترجمه و کار بر روی مقاله ای که باید تا پایان شهریور تحویل استادم بدم. و البته پیگیری اخبار بازار و تحلیل سهام.

ampour
2013/09/05, 03:09
سایتی که گفتم در حین سادگی همه چی داره
هر شب یکبار فال حافظ و میگیرم (اولین گزینه بالا سمت راست)
گالری عکسهاش بیست بیسته

ampour
2013/09/05, 03:11
گفتم که دانشجو هستم ؛ مطالعه ، ترجمه و کار بر روی مقاله ای که باید تا پایان شهریور تحویل استادم بدم. و البته پیگیری اخبار بازار و تحلیل سهام.

تحلیل سهام برای خودته
یادم اومد که گفتی اغلب سبدت با دیدهای متفاوت کوتاه و میان و بلند مدته

مسعود اب
2013/09/05, 03:14
سایتی که گفتم در حین سادگی همه چی داره
هر شب یکبار فال حافظ و میگیرم (اولین گزینه بالا سمت راست)
گالری عکسهاش بیست بیسته

فالش خوب کار نمیکنه اشتباه جواب میده

ampour
2013/09/05, 03:14
ما چون نفتی هستیم اخبار و اطلاعات تقریبا موثق را از سایر همکاران در پالایشگاههای مختلف کسب میکنیم
بخاطر همین کم پیش میاد متفرقه بریزیم توی زنبیل مون

مسعود اب
2013/09/05, 03:19
از این اخباراتون به ماهم بدید . بله من تحلیلهام غالبا برای خودمه چون از روزی که وارد بازار شدم تصمیم گرفتم حتی اگر شده زیان کنم بفهمم که چرا زیان کردم نه اینکه شانسی معامله کنم

در غیر اینصورت فقط باید سهام بنیادی با دید بلند مدت می خریدم .

ampour
2013/09/05, 03:19
فالش خوب کار نمیکنه اشتباه جواب میده

چطور؟

مقام خوبی که داری

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/66.gif

ampour
2013/09/05, 03:20
حتما درست نیت نکردی
والا حافظ مو لا درزش نمیره

مسعود اب
2013/09/05, 03:22
دیدی چون من کلا آدم خوش بینی هستم . نمونه اش همین بازار خودمون که میگم هفته بعد بر میگرده.