PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بورسی, ورزش و ....

صفحه ها : [1] 2 3

FENCER
2011/05/16, 00:10
بازم میگی شمشیربازی ورزش پرخرجیه؟؟؟/

شمشیربازی یکی از ورزشهای پر هزینه محسوب میشه ؛ بله کوهنوردی هم پر هزینه است
اما شما دقت داشته باشین ما مسابقات کوهنوردی نداریم بلکه صعود و فتح قله ها مهمه
پس استانداردها در کوهنوردی الزامی نیست اما برای یک مسابقه شمشیربازی در سطح
بین المللی حتما" باید استانداردها رعایت بشه بی چون و چرا و این یعنی هزینه .

ampour
2013/08/08, 02:44
دستت هم درد نکنه بخاطر ایجاد این تاپیک - تا حالا نمیدونستم ورزشی هم داریم - من تک سهم شبندرم و همه میدونن چند ماهی است که (از 29 اردیبهشت) رفته تو کما - خبرهای جدیدی هم نیست - اما تا دلتون بخواد شایعات در مورد این سهم زیاده چون لیدره بازار بوده و اگر هم برگرده بازم لیدره - از شایعه تا دروغ - دروغ هایی که از راست قشنگتره - خسته شدیم بخدا - حداقل از این پس میام اینجا حداقل با این اس تق لالی ها ........................... /:.nono.:/ کل کل کنیم - یک امتیازهم که بخاطر بی ادبی شون کم شد دلم خنک شد - دوستان شبندری بهم میگن دختر وراج - آره والله قبول دارم - سرمایه بابامو بلوکه کردم بخاطر این شاه بندر لعنتی - خداکنه زود بازشه از شرمندگی اش در بیام - مناعلیپور

Alidadash
2013/08/08, 03:17
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم، خیلی خوبه، دم شما گرم

هم بازی
2013/08/08, 09:26
درود به منای عزیز
من تازه عضو شدم و فعلا در مرحله تحلیل و یادگیری هستم در حال گشت و گذار دیدم، به به اینجا قرمز موج میزنه، گفتم سری بزنم که راحت نخوابید آبی بیدار است. من عاشق استقلالم. با احترام به خودت و تیمت دوست عزیز.

FENCER
2013/08/08, 11:20
ampour عزیز ، در مورد عدم صدر نشینی پرسپولیس عزیز ، بله درست فرمودین بخاطر قانون گل زده بیشتر هست
اما در مورد آواتارم ، مربوط به رشته ورزشیم (شمشیربازی-اسلحه اپه) هست

مخلصم

FENCER
2013/08/08, 11:24
عکس قشنگیه - اما آواتارت خوب نیست - عوض کن

دریای مدیترانه

هم بازی
2013/08/08, 12:28
سلام به آقای فنسر ،راستی یادم رفت بگم منم شنا و ایروبیک کار میکنم و حدداقل از سهامداری بهتر بلدمشون./.:biggrinsmiley.:/

ampour
2013/08/08, 13:31
دریای مدیترانه

داداش گلم - اینجا راحت میشه درد دل کرد - راستی دریای مدیترانه چیه؟ درخصوص امضاء جنابعالی = مرد در دامن زن پرورش یافته و به تعالی میرسد - کاکا ناراحت نشی ها - نمیزارن ما بریم استادیوم ناراحت نمیشیم - خوب شد یه آبی هم اضافه شد به جمع ما

ampour
2013/08/08, 13:35
درود به منای عزیز
من تازه عضو شدم و فعلا در مرحله تحلیل و یادگیری هستم در حال گشت و گذار دیدم، به به اینجا قرمز موج میزنه، گفتم سری بزنم که راحت نخوابید آبی بیدار است. من عاشق استقلالم. با احترام به خودت و تیمت دوست عزیز.

سلام همبازی عزیز - خوش اومدی - آماده هستی برای کل کل - البته با اجازه آقای فنسر عزیز - راستی فنسر چه معنی میده؟ بااجازه بزرگترها اولین قانون احترام به همه دوستان و مخاطبین و استفاده از کلمات و جملات مودبانه و در وحله دوم هرچی پست میزنیم با دلیل و ارائه مدرک و سند باشه - قبوله؟

ampour
2013/08/08, 13:38
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم، خیلی خوبه، دم شما گرم

علی جون سلام کاکا - پس چرا سر نمیزنی به این تاپیک - دیگه رفتن به تاپیک شبندر فراموش کن فقط گاه گاه اگه استاد علیزاده پستی زد یه مطالعه کن و بعدش ببند او فروم لعنتی رو باشه؟/:.smilingsmiley.:/

ampour
2013/08/08, 13:44
سلام مجدد خدمت جناب آقای مدیر (آقای فنسر عزیز) - اگه صلاح بدونید دوستامو بیارم توی این فروم - اونها هم خسته شدند از تک سهمی شبندری که یه ساله بدنیا اومده ولی به اندازه یه 20 ساله ادا و اصول درمیاره و هی میره تو کما - دوستان عزیز با احترام بسیار زیاد به همه شما - اگه قبول دارید برای آشنایی بیشتر هرکی رشته ورزشی خودشو و تیم محبوبش رو اعلام کنه - ممنون/:.Heart.:/

ampour
2013/08/08, 13:48
هرکی هم دلش خواست اسم و سن و شهر محل سکونت - اول خودم - مناعلیپور 22 ساله از PERSIAN GULF(شبندر فعلی) - بابا بندری ام
;;)

ampour
2013/08/08, 13:52
یه موضوع دیگه اگه قراره فقط هرچند روز یه بار به این تاپیک سر بزنید اینجا سرد و بی روح میشه - بابا چند ماهه خبری از شبندر نیست - شاید حالا حالا ها باز نشه - کاری نکنید از امروز حضور وغیاب کنم - بعد هم بدم آی دی تونو ببندن ها /:.smilingsmiley.:/ آقای فنسر عزیز گفتم که تو فامیل به دختر وراج لقب گرفته ام - تازه دارم رعایت میکنم والا سردرد میگیری

ampour
2013/08/08, 13:57
ampour عزیز ، در مورد عدم صدر نشینی پرسپولیس عزیز ، بله درست فرمودین بخاطر قانون گل زده بیشتر هست
اما در مورد آواتارم ، مربوط به رشته ورزشیم (شمشیربازی-اسلحه اپه) هست

مخلصم

مدیریت محترم تاپیک ماهم مخلصیم - امیدوارم این تاپیک گرم شه - البته دوستام هم مثل من یه خرده وراج و کمی متعصب به پرسپولیس عزیز هستن (اما مودب) - بعد عید فطر(پیشاپیش عید سعید فطر را به همه دوستان تبریک عرض میکنم) میان اینجا - امیدوارم سردرد نگیری

ampour
2013/08/08, 14:07
سلام خانم علیپور. آیا فرمایش دوستان رو در رابطه با پرداخت سود وبازگشایی تایید می فرمایید؟ (خواهشا از مسؤول امور سهام بپرسید)

سلام داراب خان - شرمنده - من دیگه تو این فروم نیستم- اگه خواستی بیا تو تاپیک ورزشکاران بورسی اونجا در خدمتم - فقط اگه استاد علیزاده پست زد یه سر میزنم تا فقط مطالعه کنم - مخلصیم - دوستدار همه دوستان شبندری هستم و براشون آرزوی موفقیت میکنم (بخصوص شما - زرشک خان - اناری جون - آلن جون - کیانوش عزیز و استاد علیزاده)- یاعلی

ampour
2013/08/08, 14:09
شرمنده اشتباه شد - میخواستم توی شبندر پست بدم

ampour
2013/08/08, 14:23
هم بازی - آبی جون کسر حقوق شدی (بخاطر غیبت غیرموجه) - alidadashعزیز وقتی تا ساعت 4 صبح بیداری همینه دیگه (کسرحقوق + اخطار کتبی + درج در پرونده) - جناب آقای مدیر فنسر عزیز در صورتیکه برای مسافرت آماده شدی اشکالی نداره در غیر اینصورت باید هرج و مرج تاپیک رو به جون بخری - سپاهانی های عزیز مگه قرار نبود امروز بیائید - ترسیدید گل های خورده تونو به رخ تون بکشم - یا شاید شما هم مثل یاوری در حال توجیه کردن افکار عمومی هستید (درجواب دوست عزیزمون خانم مهناز کاویانی طرفدار تیم ابومسلم از مشهد) = اولاً بازی جوانمردانه اینه که تیمی که در حال حمله است اونوقت خودتو بندازی زمین؟؟؟؟؟ بازیکن مس تو محوطه 18 ما خودشو انداخت زمین - بچه ها اکثراً متوجه نشدند - ثانیاً چه ربطی داره به محوطه 18 حریف؟؟؟؟!!! 90دقیقه ایشون از خط نیمه به عقب برنگشت حالا چطور میخواست زمان خوردن گل برگرده عقب - الله اعلم/:.yead.:/

ampour
2013/08/08, 14:33
ليگ برتر جام خليج فارس
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 سپاهان 3 2 1 0 5 2 3 7
2 پرسپوليس 3 2 1 0 3 0 3 7
3 صباي قم 3 2 0 1 3 2 1 6
4 فولاد 3 2 0 1 2 2 0 6
5 راه آهن 3 1 2 0 3 0 3 5
6 استقلال 3 2 0 1 7 5 2 5 (1-)
7 استقلال خوزستان 3 1 2 0 3 1 2 5
8 تراکتورسازي 3 1 1 1 5 4 1 4
9 نفت تهران 3 1 1 1 3 3 0 4
10 داماش گيلان 3 0 3 0 2 2 0 3
11 گسترش فولاد 3 0 2 1 3 4 1- 2
12 مس 3 0 2 1 1 3 2- 2
13 ملوان 3 0 2 1 0 1 1- 1 (1-)
14 سايپا 3 0 2 1 1 4 3- 1 (1-)
15 ذوب آهن 3 0 1 2 2 6 4- 1
16 فجر سپاسي 3 0 0 3 2 6 4- 0

ampour
2013/08/08, 14:34
هفته 4 جام خليج فارس
شنبه 19 مرداد
20:30داماش گيلان-فولاد
21:15صباي قم-استقلال
يکشنبه 20 مرداد
19:45فجر سپاسي-گسترش فولاد
19:45ذوب آهن-مس
19:45راه آهن-نفت تهران
19:45استقلال خوزستان-ملوان
19:45تراکتورسازي-سپاهان
20:30پرسپوليس-سايپا

دوستان پیش بینی هاتونو در بازی بعدی درج فرمائید لطفاً - ممنون

ampour
2013/08/08, 14:41
نظر من :
داماش 1 فولاد 1
صبا 2 اس تق لال صفر(00000000000000000000)
فجر 1 گسترش صفر
ذوب 3 مس 1
راه آهن 1 نفت 1
اس تق خوزستان 2 ملوان 2
تراکتور 3 سپاهان3
پرسپولیس 2 سایپا صفر (به امید خدا)

ampour
2013/08/08, 15:56
http://www.varzesh3.com/newspapershow.do?newspaper1=Perspolis-1392-05-17.jpg

ampour
2013/08/08, 16:01
ديدار فينال جام قهرمانان بينالمللي گينس بامداد امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه سانلايف واقع در ميامي آمريکا، در حضور بيش از 67 هزار تماشاگر بين دو تيم رئالمادريد و چلسي برگزار شد.

به گزارش تسنيم،اين ديدار حساس را در نهايت رئالمادريد با نتيجه 3 بر يک به سود خود به پايان برد تا ژوزه مورينيو مغلوب انديشههاي کارلو آنچلوتي سرمربي جديد مادريديها و شاگردان پيشينش شود.

در اين ديدار ابتدا مارسلو در دقيقه 14 رئالمادريد را پيش انداخت ولي 2 دقيقه بعد راميرز دروازه کهکشانيها را گشود تا نتيجه به تساوي کشيده شود اما پيش از اينکه نيمه نخست به اتمام برسد کريستيانو رونالدو، سوپراستار کهکشانيها با يک ضربه ايستگاهي زيبا گل دوم رئال را در دقيقه 31 وارد دروازه آبيپوشان لندني کرد.

در نيمه دوم اين ديدار، رونالدو روي پاس ايسکو بار ديگر دروازه پتر چک را گشود تا دومين گل خود و سومين گل رئال در دقيقه 57 بازي به ثبت برسد.

ساعاتي پيش از ديدار فينال در ديدار ردهبندي اين رقابتها نيز تيم ميلان موفق شد در ورزشگاه سانلايف با نتيجه 2 بر صفر بر لسآنجلس گلکسي غلبه کند و به عنوان سومي اين جام برسد. براي ميلان در اين ديدار ماريو بالوتلي (17) و اِمباي نيانگ (40) گلزني کردند.

ampour
2013/08/08, 16:06
هفته سوم رقابتهاي ليگ برتر شب گذشته با برتري پرسپوليس مقابل مس کرمان به پايان رسيد.

به گزارش فارس،پس از برگزاري سه هفته ابتدايي رقابتها تيمهاي مدعي ليگ سيزدهم يعني اس تق لال،/:.yead.:/ پرسپوليس، سپاهان و فولاد از همين ابتداي کار يک سر و گردن بالاتر از ساير تيمها نشان داده و از همين حالا رقابت را براي قهرماني آغاز کردند، ضمن اينکه تراکتورسازي نيز پس از کسب نتايج نااميد کننده در دو هفته اول رقابتها در اصفهان به يک پيروزي پرگل دست يافت تا اين تيم آرام آرام به روزهاي خوبش نزديک شود.

نکته قابل توجه اينکه در هفته اول رقابتها تعداد اخراجيها زياد بود و در هفته دوم تعداد پنالتيهايي که داوران براي تيمها زياد گرفتند تا به اين ترتيب هفته اول رقابتهاي ليگ برتر را هفته اخراجيها و هفته دوم را هفته پنالتيها نامگذاري کنيم، اما با پايان هفته سوم، قصد داريم از اين هفته بازيها را موشکافانهتر مورد بررسي قرار داده و مانند فصل گذشته ترينهاي هر هفته از رقابتها به تفکيک مشخص کنيم.
پيام صادقيان از پرسپوليس در ديدار مقابل مس کرمان هر کاري دلش ميخواست کرد و در نهايت هم به قولش مبني بر گلزني مقابل تيم محمود ياوري جامه عمل پوشاند تا به عنوان بهترين بازيکن هفته انتخاب شود.

آندرانيک تيموريان براي اس تق لال /:.yead.:/و کريم انصاريفرد هم در ترکيب تراکتورسازي بازيهاي قابل توجهي را از خود ارائه کردند.

هم بازی
2013/08/08, 16:57
سلام منا جون ، من کمتر وقت میکنم مثل شما پیگیر همه بازیها باشم ولی نود درصد بازیهای قهرمان دو ستاره لیگ استقلال رو نگاه میکنم. امیدوارم حداقل امسال تیم شما هم کمی بیاد بالا و جز 6 تیم بالای جدول باشه و کمتر خون به دل هواداراش بکنه. (ببخشید دیگه یکمی کل کل بود;))

ampour
2013/08/08, 22:54
مخلص آقاعلیرضا جمالی هم هستیم - داداش گلم از بعداز تعطیلات دختران وراج مثل خودم که اکثراً تک سهم هستن میان اینجا - با اجازه شما و جناب آقای فنسر عزیز - حدود 20 نفر از بروبچ مسافرت هستن - دوست دارم این تاپیک هم مثل شبندر رونق بگیره - میدونم خیلی از بچه های شبندری الان هم دارن مطالبم رو میخونن - براشون آرزوی سلامتی و سودمندی میکنم - آلن جون اگه سری به ما زدی خوشحال میشم (البته سرت شلوغه و همش داری گزارش مینویسی) یاعلی

FENCER
2013/08/09, 00:00
سلام مجدد خدمت جناب آقای مدیر (آقای فنسر عزیز) - اگه صلاح بدونید دوستامو بیارم توی این فروم /:.Heart.:/
شما بزن بریز بپاش بکوب ، هرجور عشق نازنینت می کشه

ampour
2013/08/09, 01:04
سلام منا جون ، من کمتر وقت میکنم مثل شما پیگیر همه بازیها باشم ولی نود درصد بازیهای قهرمان دو ستاره لیگ استقلال رو نگاه میکنم. امیدوارم حداقل امسال تیم شما هم کمی بیاد بالا و جز 6 تیم بالای جدول باشه و کمتر خون به دل هواداراش بکنه. (ببخشید دیگه یکمی کل کل بود;))

سلام و شب بخیر کاکا - من عاشق کل کل با شما اس تق لالی هام البته ازنوع مودبانه - اگه یه سر کوچیک بزنی به تاپیک شبندر موضوع رو میفهمی - نه فکر کنی از ترس برادران غیرتی ام نه - اونها بهم اعتماد دارن و با کل کل کردن با آقایون هم مشکلی ندارن (بعضی موقع ها البته فقط تعداد کمی از پسران بد که از خط قرمز رد میشن , کتک اش من میخورم - (چیکار کنیم دیگه - مجردی همینه) اما یه چیز بگم ناراحت نشی ها - شما اگه آبی آبی باشی پس چرا 90% ؟؟؟؟؟؟؟ اگه پسر بدنیا اومده بودم شک نکن الان جای سید صالحی بودم - تمام دوستام(از همین جا بهشون سلام میکنم) پرسپولیسی دو آتیشه هستن - ما عضو کانون هواداران پرسپولیس عزیز هستیم و به عشق تیم ماهیانه مبلغ ناچیزی در حدود 20 یا 30 هزار تومان بحساب باشگاه میریزیم (به میل خودمون و با عشق تمام) امروز هم که مصاحبه سردار (رویانیان) رو گوش کردی یا نه ؟ اگه اعلام کنه برای برگشتن خلعتبری نفری یک میلیون هم میدیم - بندر شنبه شب اینجا کنسرت داره(احسان خواجه امیری ) اما من باید بازی تیم شما رو از تلویزیون زنده ببینم تا کمی بخندم (بازی استقلال شبیه خیمه شب بازیه نه فوتبال) مخصوصاً که این روزها گل های خوبی میخورید(گل گسترش فولاد یادته دیگه از وسط زمین ................. اوه اوه اوه حال کردم) - دختران خوب و خونگرم جنوب + شهلاخانم ریاحی از تبریز+ آزاده خانم کمال زاده از شیراز + فهیمه خانم از آبادان و...............................همه عضو کانون هستند که هفته دیگه قراره بیان اینجا - البته هفته بعداول قرص سردرد باید بخوری بعدش تاپیک باز کنی - مخلص همه دوستان هستم - یا علی/:.smilingsmiley.:/ در ضمن من اینجا غیر بومی هستم (بخاطر کار پدرم 14 ساله اومدیم بندر)

ampour
2013/08/09, 01:13
شما بزن بریز بپاش بکوب ، هرجور عشق نازنینت می کشه

ممنون جناب مدیر - ما خیلی مخلصیم - هرموقع وقت کردی یه خرده در رابطه با رشته ورزشی خودت کمی برامون بنویس - البته این رشته فکر کنم مال بچه پولدارهاست - اینطور نیست ؟ والله من چیز زیادی ازش نمیدونم - هفته بعد که دختران خوب و خونگرم شیرازی اومدن ازشون سئوال میکنم(آزاده یا الهام ) - شب بخیر داداش گلم

ampour
2013/08/09, 01:36
سلام دوست خوبم
چرا دیگه اینجا چیزی نمینویسی ؟
کسی حرفی زده یا ناراحتت کرده بگو حمایت کنیم ما هم دیگه پست نزنیم تا دلجویی کنه !

سلام آلن جون - نه والله - خسته شدم از شبندر - بابام چیزی نمیگه داداش هام ول نمیکنن - خوبه که سرمایه مال اونها نیست والا پوستمو میکندند - تاپیک شبندر سردو بی روح شده - هفته بعد قراره دوستان بیان اینجا - فکر کنم میشه دوباره همه دور هم جمع شیم - خودت که دیدی جدیداً یک مشت بچه خرده می اومدن پست های الکی و اعصاب خرد کن میزدند و میرفتند - صبرو تحمل هم حدی داره - چند ماهه که خبری از لیدر نیست - خودت شاهدی که تک سهمی چه بلایی سرم در آورده - الان هم دارم با ده دوازه م خریدوفروش های الکی و کوچیک و بدون تحلیل میخرم - بعضی هاشون شانسی سود میدن (مثل ذوب آهن) یه نیم نگاهی هم به فمراد دارم که هر روز داره 4%+ میخوره - پول هم ندارم شپاس بخرم - منتظرم لیدر برگرده حداقل یه صد تایی دستم بیاد انشاءالله اگه خدا خواست سه تا 50 هزار تا شبریز +شپنا+شراز بخرم نظرت چیه؟

ampour
2013/08/09, 11:28
اس تق لالی های عزیز توجه داشته باشند :
ديدار استقلال و صباي قم در روز شنبه 19مرداد به جاي ساعت 20 و 30 دقيقه در ساعت 21 و 15 دقيقه برگزار مي شود.
پرسپولیسی های عزیز توجه داشته باشند
ديدار سايپا و پرسپوليس در روز يکشنبه 20 مرداد به جاي ساعت 19:30 ساعت 20 و 30 دقيقه برگزار مي شود.

ampour
2013/08/09, 12:51
فنسر دو معنی داره - یکی مربوط به همون رشته ورزشی شمشیربازیه - یکی هم مربوط به هواپیماهای جنگنده - درسته؟

هم بازی
2013/08/09, 12:56
درود به منای عزیز
من هم از نسل بانوان هستم (بزن قدش) لازم شد گیس کشی هم کنیم کسی غیرتی نمیشه راحت باش:D

در ضمن شما جای علی کریمی اسطورتون بودین چه میکردین؟؟؟( هر چند من کریمی رو دوست دارم اما مونده تا بشه فرهاد هفت مقدس )حالا سید صالحی بماند اونم مثل قاضی فرقی نمیکنه

ampour
2013/08/09, 16:08
درود به منای عزیز
من هم از نسل بانوان هستم (بزن قدش) لازم شد گیس کشی هم کنیم کسی غیرتی نمیشه راحت باش:D

در ضمن شما جای علی کریمی اسطورتون بودین چه میکردین؟؟؟( هر چند من کریمی رو دوست دارم اما مونده تا بشه فرهاد هفت مقدس )حالا سید صالحی بماند اونم مثل قاضی فرقی نمیکنه

سلام - همبازی خودتو معرفی نکردی - البته اگه دلت خواست بگو - ضمناً قاضی خائنه - تو تیم ما که بود گل نمیزد - دائماً خودشو میزد به مصدومیت - کسی که تو پرسپولیس بازی کرده اگه خائن نباشه محاله بیاد اس تق لال

ampour
2013/08/09, 16:11
پژمان نوری هم همینطور

ampour
2013/08/09, 16:14
بزار پولادی مصدمیت تمام بشه - اون موقع بهت میگم پیستون چپ و راستی که دائماً تو محوطه 18 قدم هستن و گل میزنن یعنی چه - زوج اون با ماهینی - دفاع ما هم که شده سیم خاردار - هرکی تونست از بنگرو سیدجلال رد شه !!!!!!مرد میخواد رد شه

ampour
2013/08/09, 16:16
فردا اس تق لالی ها مهمون قمی ها هستند - مایلی کهن قول داده گریه تون بندازه - آخه اونهم یه پرسپولیسی دوآتیشه است دیگه - فردا میبینمتون

ampour
2013/08/09, 16:23
دوستان یکروز از تاپیک شبندرم اومدم بیرون برید ببینید چی شده اونجا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میخوان برن تظاهرات - واه واه - چه حرفها - من که نیستم

ampour
2013/08/09, 22:48
دوستان ورزشی سلام - نمیخواستم دیگه برم تو تاپیک شبندر - ولی چون در خصوص رفع ابهامات سهم ازم سئوال میکنن اجباراً امروز یه سخنرانی کردم - ببینید بعد نظر بدید ببینم برای نماینده مجلس شدن خوبم

FENCER
2013/08/09, 22:58
ممنون جناب مدیر - ما خیلی مخلصیم - هرموقع وقت کردی یه خرده در رابطه با رشته ورزشی خودت کمی برامون بنویس - البته این رشته فکر کنم مال بچه پولدارهاست - اینطور نیست ؟ والله من چیز زیادی ازش نمیدونم -

بنده که مدیر نیستم اما خیلی خیلی مخلصم
در مورد رشته شمشیربازی هم تو صفحات ابتدائی نوشتم منتها عکسهاش هوتوتو شدن !
در مورد اینکه ورزش بچه پولداراست ، بعععله منتها بنده توپ جمع کنشونم :D

ampour
2013/08/10, 05:13
بردی به بزرگی یک قهرمانی ، عشق استپرسپولیس

به به - میبینم آقا FENCER ما پرسپولیسیه - چرا تا حالا لو ندادی؟ پس میشه بهت گفت پسر خاله - ضمناً ما به هر کی تاپیک رو برا اولین بار راه میندازه میگیم مدیر - مخلص آقا علیرضا خان جمالی هم هستیم - خوب , آقا فرهاد عزیز , یه مرور کردم رفتم صفحات قبلی - اینطور که معلومه این تاپیک فقط تو سال 90 رونق داشته و بعدش خلوت شده - یکی از دلایلش اینه که در همون سال هم خودت یهو غیبت میزد و دوستان دائم سراغتونو میگرفتند و کجایی ؟ و چرا نیستی و از این حرفها (حضور مستمر دوستان بخصوص ایجاد کننده تاپیک مهمه) - دلیل بعدی اینه که 90% دوستان اگه فوتبالی هم نباشند یا مثل من حتی فوتبال هم بازی نکرده باشند اما حتماً یا طرفدار قرمز اند یا آبی - این دو گروه برای کل کل کردن با هم میتونستند این تاپیک رو همیشه گرم نگه دارند و اطلاعات ورزشی خودشون و اظهارنظرهاشون و یا حتی تحلیل ها و پیش بینی هاشونو درج کنن - رشته شمشیربازی خیلی زیباست اما خود شما بهتر میدونید تعداد خیلی کمی این رشته رو دنبال میکنند هرچند اسم تاپیک ورزشکاران بورسیه و فوتبال هم شامل اش میشه - بنظر من اگه از اول اسم تاپیک را بنام یکی از این دو تیم میگذاشتید الان صفحات اون بیش از 2000 تا میشد - همه ما سهامداریم چه جزء چه کل - از ساعت 9 صبح تا 12 معامله میکنیم - یکی دو ساعت بعدش هم یه مرور میکنیم ببینیم بازار چطور بود - بعدش هم اگه اون روز سود خوبی کرده باشیم شاد و خوشحال میائیم اینجا دور هم فارغ از بحث سهام به مسائل ورزشی می پرداختیم - در هرحال امیدوارم دوستان همت کنند و با ورودشون به اینجا محفل رو گرم کنند - مخلصیم - ضمناً یکی از دوستان ما که ساکن همدانه مثل شما اسب داره و عاشق سوارکاریه - وقتی در خصوص قیمت اسب و هزینه های نگهداری اسب باهاش صحبت میکردم از مبالغی حرف میزد که پام چسبید زمین - این دوست خانوادگی ما کارخونه داره - بابا من که از اول هم گفتم این رشته ها مال بچه پولدارهاست -

ampour
2013/08/10, 05:17
فینسر خان کجایی؟؟؟!!! این تاپیک داره خاک می خوره به دادش برس :d:(

نمونه خواستم بذارم جهت تائید حرفهام

ampour
2013/08/10, 05:50
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1066.jpg

ampour
2013/08/10, 05:51
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1067.jpg

ampour
2013/08/10, 05:52
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1068.jpg

ampour
2013/08/10, 06:12
آقا فرهاد عزیز - والله هرچی سرچ میکنم فقط شمشیربازی خانم ها میاد روصفحه
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1069.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1070.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1071.jpg

ampour
2013/08/10, 06:14
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1072.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1073.jpg

ampour
2013/08/10, 06:26
البته هنوز فرق بین اون لباسهایی که گفتی رو نفهمیدم
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1074.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1075.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1076.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1077.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1078.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1079.jpg

ampour
2013/08/10, 06:29
داداشم زمان جنگ توی شهر شما خدمت میکرد - لشکر64 اورمیه - امشب اس تق لالی ها بازی دارند - دوستان فردا تحلیل هاشونو آماده کنند لطفا/:.yead.:/

هم بازی
2013/08/10, 11:44
درود به منای عزیز
من ورزش کردن رو دوست دارم و یکی از تفریحات مورد علاقم هست که خستگی رو از تنم بیرون میکنه، شنا و ایروبیک کار میکنم .
در مورد قاضی فکر میکنم یکم منصفانه تر نگاه کنیم بهتره...بنظر من نمیشه گفت خاین، چون اگر دوست نداشت لزومی نداشت پارسال با تیم قرداد ببنده بعد گل نزنه!!!چرا باید سابقه فوتبالی خودش رو خراب کنه، گاهی یه نفر توی تیم جا نمیوفته و کاریش نمیشه کرد ، انصاری فرد هم همین بود.هر دو به امید روزهای خوب اومدن پرسپولیس اما نشد که بشه.
راستی پارسال هم با همین دفاع سم خاردارتون اون همه جشنواره گل خوردن راه انداختین دیگه نه؟:">
البته امیدوارم تیمتون امسال خوب کار کنه چون رقابت سالم زیباتره و دربی قشنگتری خواهیم داشت.
به امید برد امشب استقلال.

ampour
2013/08/10, 16:01
[QUOTE=هم بازی;361444]
درود به منای عزیز
من ورزش کردن رو دوست دارم و یکی از تفریحات مورد علاقم هست که خستگی رو از تنم بیرون میکنه، شنا و ایروبیک کار میکنم .
در مورد قاضی فکر میکنم یکم منصفانه تر نگاه کنیم بهتره...بنظر من نمیشه گفت خاین، چون اگر دوست نداشت لزومی نداشت پارسال با تیم قرداد ببنده بعد گل نزنه!!!چرا باید سابقه فوتبالی خودش رو خراب کنه، گاهی یه نفر توی تیم جا نمیوفته و کاریش نمیشه کرد ، انصاری فرد هم همین بود.هر دو به امید روزهای خوب اومدن پرسپولیس اما نشد که بشه.
راستی پارسال هم با همین دفاع سم خاردارتون اون همه جشنواره گل خوردن راه انداختین دیگه نه؟:">
[B][I][COLOR=#0000cd]البته امیدوارم تیمتون امسال خوب کار کنه چون رقابت سالم زیباتره و دربی قشنگتری خواهیم داشت.

اه اه اه ما جشنواره گل خوردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ برد کم داشتیم قبول - اما گل زیاد نخوردیم

ampour
2013/08/10, 16:35
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1084.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1085.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1086.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1087.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1088.jpg

ampour
2013/08/10, 16:39
شش تایی ها نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اس تق لالی ها نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عشق فقط پرسپولیس زلزله ..........................................
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1089.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1090.jpg

ampour
2013/08/10, 22:38
[QUOTE=هم بازی;361444]
درود به منای عزیز
[I]البته امیدوارم تیمتون امسال خوب کار کنه چون رقابت سالم زیباتره و دربی قشنگتری خواهیم داشت.

امشب هم شانس آوردین - اگه ضربه سر (کرنر) گل میشد یا پنالتی گل میشد ............... ببین صبا چندتا موقعیت داشت و [COLOR="#0000CD"][B]اس تق لال شما چندتا !!!!!!!!! گل قاضی هم شانسی بود - اگه گل زن بود خودمون نگهش میداشتیم - در هر صورت منتظر پیروزی فردای ما باش - صدر جدول همیشه مال پرسپولیسه عزیز دل خواهر

هم بازی
2013/08/11, 11:16
درود منا جون
اگر ضربه سر (کرنر) گل میشد؟؟؟؟؟؟جون من؟ پس رحمتی (عقاب آسیا) اونجا چیکاره است؟ پنالتی که اصلا پنالتی نبود ولی بازم سید ترکوند. اما قبول دارم استقلال خوب بازی نکرد استقلال هنوز مونده تا به روزهای اوجش برسه ما سه هفته دیگه کار داریم . فقط نگو صدر جول همیشه مال شماست، طنزش خیلی زیاده:)) کلا به صدر برسید باید گوسفند قربونی کنید حتی برای یک هفته!!!!!
اوضاع بورسیت چطوره؟؟؟منکه هر چی فایرا و رمپنا بهم حال میدن ...غبشهر و واتی جبرانش میکنن:-s

ampour
2013/08/11, 14:08
درود منا جون
اگر ضربه سر (کرنر) گل میشد؟؟؟؟؟؟جون من؟ پس رحمتی (عقاب آسیا) اونجا چیکاره است؟ پنالتی که اصلا پنالتی نبود ولی بازم سید ترکوند. اما قبول دارم استقلال خوب بازی نکرد استقلال هنوز مونده تا به روزهای اوجش برسه ما سه هفته دیگه کار داریم . فقط نگو صدر جول همیشه مال شماست، طنزش خیلی زیاده:)) کلا به صدر برسید باید گوسفند قربونی کنید حتی برای یک هفته!!!!!
اوضاع بورسیت چطوره؟؟؟منکه هر چی فایرا و رمپنا بهم حال میدن ...غبشهر و واتی جبرانش میکنن:-s

سلام عزیز دل خواهر - باشه - من تا پایان بازی امروز حرف نمیزنم - خوبه قبول داری اس تق لال شما اوه اوه اوه بازی میکنه - جوجه های آخر ........................... چی چی چی میشمرن - اما وضع بورسی - تک سهم شبندرم که چون سه ماهه رفته تو کما دارم به چندرغاز خریدهای کوچولوموچولو انجام میدم (ذوب - فولاد- وخارزم-شکربن ثشرق) بد نبودند فقط شکربن بد جوری ضرر داد

ampour
2013/08/11, 17:23
خبر مربوط به امروز 20/05/1392 ساعت 17 سایت ورزش3 میباشد
تيم ملي اسلحه اپه به اوکراين باخت و حذف شد

تيم ملي اسلحه اپه ايران با شکست مقابل اوکراين از دور رقابتها حذف شد و در پايان به مقام بيست و چهارم ايستاد.

در ادامه مسابقات شمشيربازي قهرماني جهان تيم ملي اسلحه اپه ايران کار خود را امروز آغاز کرد که در نخستين بازي به مصاف ترکمنستان رفت و 45 بر 20 پيروز شد، اما در بازي دوم مقابل اوکراين به ميدان رفت که با شکست 45 بر 29 از دور رقابت ها حذف شد.

به گزارش فارس، ايران با اين نتيجه در ميان 41 تيم در جايگاه بيست و چهارم ايستاد.

تيم ملي اسلحه سابر ايران نيز روز گذشته با شکست مقابل انگليس حذف شده بود.

ampour
2013/08/11, 19:26
نیمه اول تموم شد - گل بدی خوردیم - اعصابم خراب خرابه

FENCER
2013/08/11, 20:40
حقمون برد نبود . سایپا خوب بازی کرد

ampour
2013/08/11, 22:39
آره والله - مفت مفت 3 امتیاز مثل آب خوردن دادیم رفت - - کاش فولاد مساوی میکرد تا باباخت سپاهان حداقل زیاد عقب نیافتیم - اگه از حالا امتیاز از دست بدیم واویلا میشه - ضررهام تو بورس دوباره یادم اومد -

ampour
2013/08/13, 02:21
آقا fencer عزیز سلام - کم پیدایی - چکار میکنی؟ مگه سرت سلوغه که به تاپیک سر نمیزنی؟ شبندری ها فردا تهران برای اعتراض به طولانی شدن توقف سهم روبروی سازمان بورس جمع میشن - شبندر داری؟

FENCER
2013/08/13, 08:14
آقا fencer شبندر داری؟

نه ، اما شبندر داران رو دوست دارم ;)

ampour
2013/08/14, 15:35
اونجا همه از دستم ناراحت اند - چون قول داده بودم برم تهران و نرفتم - بلیط هم گرفته بودم ولی خانواده نگذاشتند برم فکر کردند میشه مثل سال 88 - متاسفانه بعضی از جاسوس ها مطالب منو چک میکنند و به برادرام خبر میدن - حالا هم که اینو دارم مینویسم عمداً دارم اینکارو میکنم که بذارن کاری که دلم میخواد انجام بدم - با نشستن تو خونه این سهم باز نمیشه - بگذریم - بازی ها رو زیر نظر داری که ؟ باخت قبلی اعصابم داغون کرد چون درسته خوب بازی نکردیم ولی اینجور گل ها هم کم پیش میاد (مثل گلی که گسترش به اس تق لال زد؟) نظرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هم بازی
2013/08/14, 18:29
درود منا جون
استقلال گل مفت نمیخوره ...گل قشنگ همیشه قشنگه حتی اگر استقلال بخوره نمیشه منکر قشنگیش شد. اگر تهران هم نیومدی مهم نیست خودتو نگران نکن، منم با واتی سکته ناقص زدم اما بفروشش نیستم( نه که حالا خریدارا هم خودشونو کشتن تو صف/.:biggrinsmiley.:/) صبر میکنم ببینم چی میشه.

ampour
2013/08/14, 21:23
رويانيان: دلايل جذب خلعتبري را اعلام ميکنم

نماينده تامالاختيار رويانيان براي مذاکره با مسئولان عجمان امارات امشب به امارات رفت.

محمد رويانيان قصد داشت براي مذاکره مستقيم با مسئولان عجمان امارات به اين کشور سفر کند اما از اين تصميم خود منصرف شد و نماينده تام الاختيارش امشب به امارات رسيد تا براي فسخ قرارداد خلعتبري مذاکره کند.

محمد رويانيان در اين خصوص به فارس گفت: نماينده تامالاختيار با رابط ما در امارات در تماس است و به زودي در جلسهاي تکليف خلعتبري را روشن ميکنيم البته مبلغي که اماراتيها درخواست کردهاند زياد است و بايد تخفيف دهند.

وي افزود: خيليها از تلاش هاي زياد براي جذب خلعتبري مي گويند که بايد بدانند جذب وي يک بحث ملي است و من هفته آينده به صورت شفاف و ريز درباره حضور خلعتبري در پرسپوليس و دلايل آن با مردم صحبت خواهم کرد.

رويانيان ادامه داد: از کارشناسان هم ميخواهم درباره مبلغ قرارداد خلعتبري سکوت کنند و اگر سؤالي دارند از خود من بپرسند چون حرفهاي ميليوني که گفته ميشود قسمتي از آن صحيح نيست و هيچکس هم نبايد اطلاعات غلط به هواداران ما بدهد. من در اين باره چون پروژه کوچکي نبود به صورت شفاف با هواداران حرف خواهم زد.

وي در پايان تأکيد کرد: ما بازيکنان بسيار خوب و متحدي داريم و حضور خلعتبري نيز براي ما جنبه ملي داشت به همين دليل تلاش کردم که او برگردد چون همه مثل من خواهان عدم حضور وي در امارات بودند. به اميد خدا پس از توافق نهايي حضورش در پرسپوليس قطعي خواهد شد.

ampour
2013/08/14, 21:30
درود منا جون
استقلال گل مفت نمیخوره ...گل قشنگ همیشه قشنگه حتی اگر استقلال بخوره نمیشه منکر قشنگیش شد. اگر تهران هم نیومدی مهم نیست خودتو نگران نکن، منم با واتی سکته ناقص زدم اما بفروشش نیستم( نه که حالا خریدارا هم خودشونو کشتن تو صف/.:biggrinsmiley.:/) صبر میکنم ببینم چی میشه.

سلام همبازی جون - کم پیدایی - باور میکنی وقتی میام تو این تاپیک احساس راحتی میکنم علیرغم اینکه تعداد کاربران اینجا کم هستند . برای بازی بعدی حاضری؟ داماشی ها رو که میشناسی . اس تق لالی ها از همین الان عزدا گرفتن .

ampour
2013/08/14, 21:31
کد خبر : 1015875 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 19:42

گزارش تمرين امروز پرسپوليس

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس بعد از ظهر امروز در شرايطي برگزار شد که مارکو و حميد عليعسگر همراه قرمزپوشان تمرين نکردند.

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 18 و 15 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشيفر دنبال شد و بازيکنان، مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کار خود قرار دادند.

به نقل از فارس، مارکو و حميد عليعسگر به دليل مصدوميت در تمرين امروز شرکت نکردند و فقط کمي دويدند. مارکو هنوز براي پرسپوليس بازي نکرده ولي مصدوم شده است.

* دهنوي، بنگر و نيلسون که روز گذشته دچار مصدوميتهايي شده بودند در تمرين امروز بدون هيچ مشکلي با قرمزپوشان تمرين کردند.

* فيلم بازي با سايپا در اختيار بازيکنان قرار داده شد تا هر بازيکن عملکرد خود را بررسي و نقاط ضعف را برطرف کند.

*در مرحله پاياني علي دايي تغييراتي را در ترکيب اصلي نسبت به بازي هفته گذشته مقابل سايپا داشت.

* فيلم بازيهاي ملوان نيز به کادر فني پرسپوليس رسيد.

ampour
2013/08/14, 21:33
کد خبر : 1015853 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 15:15

درخواست جديد هامبورگ از پرسپوليس

با موافقت سرمربي پرسپوليس سه بازيکن اين تيم در رده بزرگسالان به تيم اميد اين تيم رفتند.

به گزارش فارس، با موافقت علي دايي و پس از درخواست مربيان تيمهاي اميد پرسپوليس امير عابدزاده، فرشاد قاسمي و کنعاني اجازه همراهي پرسپوليس در بازيهاي آتي و مقابل راهآهن را گرفتند.

*همچنين باشگاه هامبورگ نيز در جديدترين پيشنهاد خود به پرسپوليسيها اعلام کرده حداقل تا دوشنبه هفته آينده تکليف آنها را براي بازي دوستانه مشخص کند چون اين تيم قصد دارد براي آينده برنامهريزي داشته باشد.

* تمرين پرسپوليس روز گذشته در شرايطي برگزار شد که سه بازيکن اصلي اين تيم يعني نيلسون، دهنوي و بنگر دچار مصدوميت شدند اما با بررسيهاي انجام شده مشخص شد که اين سه بازيکن مشکلي براي بازي با ملوان ندارند اما وضعيت مارکو بايد بيشتر بررسي شود. اين در شرايطي است که روز گذشته دهنوي با پرسپوليسيها تمرين نکرد. نيلسون در ميانه تمرين دچار افت فشار شد و بنگر نيز به دليل مصدوميت با فشار کمتري با قرمزپوشان به تمرين پرداخت.

غلامرضا رضايي نيز قرار است يک روز ديگر تمرينات اختصاصي خود را دنبال و سپس به تيم اضافه شود.

ampour
2013/08/14, 21:35
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1548.jpg

ampour
2013/08/14, 21:37
کد خبر : 1015880 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 20:28

پرسپوليسيها بخشي از مطالبات را گرفتند

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه بازي با ملوان بخشي از مطالبات خود را دريافت کردند.

يکي از مشکلات تيم فوتبال پرسپوليس و بازيکنانش مشکلات مالي بود که براي قرمزپوشان در هفتههاي اخير دردسرساز شده بود اما با تلاش مسئولان باشگاه پرسپوليس بالاخره بخشي از مطالبات بازيکنان اين تيم پرداخت شد.

به نقل از فارس، اين در شرايطي است که فقط چند تن از بازيکنان با توجه به اينکه طلبشان نسبت به سايرين کمتر بود پولي دريافت نکردند.

ampour
2013/08/14, 21:40
در هر حال وقتی کسی نام پرسپولیس رو مینویسه واجب کفایی است که اون رو پررنگ + قرمز + اندازه فونت هم بالاتر از اس تق لال باشه

ampour
2013/08/14, 22:14
همبازی 6 تایی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واتی هم سهمه ؟به دل نگیر بابا - خودت اول کار گفتی گیس و گیس کشی - تازه من بخاطر اس تق لالی بودنت هم که دوستت دارم عزیز دل خواهر - فقط حال کن با آرم عشق من پرسپولیس زلزله - یه چی میگم قول بده بهم نحندی . باشه؟ دوسال پیش یه خواستگار داشتم - بخاطر اینکه فهمیدم اس تق لالی بود بهانه کردم (بقول شما نه اینکه حالا همه پشت در خونه مون صف بستن ) - وب کم داری؟ برو تو خط فولادی ها - ذوب/فباهنر/فولای/فولاد - این روزها هم ثشرق تو بورسه - البته ونفت ولش کن - گول صف خریدش هم نخور - سهم کشکیه - 45 هزار ازش دارم - تا نرسه به 1000 نمی فروشم - امسال 4 و نیم م ضرر شکربن ضد حال خوبی بود - مگه این شاه بندر لعنتی باز بشه کمی نتیجه بگیرم - شبندر داری ؟

Arash007
2013/08/14, 22:19
اینقدر 6 تایی 6 تایی نکنید شما از اول سوراخ بودید همیشه هم خواهید بود اون قضیه 6 تا تبانی بوده در ضمن هیچ فیلمی هم ازش منتشر نشده تا تبانی مشخص نشه.

ampour
2013/08/14, 22:22
اوه اوه اوه وب کم کار نمیکنه - اگه داری تا سعی کنم با دوربین گوشی وصل شم - جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

Arash007
2013/08/14, 22:26
در تازهترين ردهبندي سايت اطلاعات باشگاههاي جهان تا تاريخ 19 مرداد 92 تيم فوتبال استقلال که فصل گذشته با هدايت امير قلعهنويي به مقام نخست ليگ برتر رسيد و امسال نيز مدعي درجه يک قهرماني است، با کسب 1577.47 امتياز در رده 101 جاي گرفت. همچنين سپاهان اصفهان با کسب 1557.27 امتياز در رده 138 قرارگرفت.

به گزارش فارس،تراکتورسازي تبريز با 1474.35 امتياز صاحب رده 317 شد.اما فولاد خوزستان با کسب 1435.71 امتياز در پله 427 حضور يافت و پرسپوليس با 1432.06 امتياز صاحب رده 441 شد.

ampour
2013/08/14, 22:27
اوه اوه اوه وب کم کار نمیکنه - اگه داری تا سعی کنم با دوربین گوشی وصل شم - جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

Arash007
2013/08/14, 22:29
ببین آقای پرسپولیسی شما به گرد پای استقلال عزیز هم نمیرسید

ampour
2013/08/15, 01:18
انتخاب لیگ :

انتخاب هفته :

هفته 5 جام خليج فارس
پنجشنبه 24 مرداد
19:30استقلال-داماش گيلان
جمعه 25 مرداد
19:30ملوان-پرسپوليس
19:45سپاهان-فجر سپاسي
19:45مس-تراکتورسازي
19:45سايپا-ذوب آهن
19:45گسترش فولاد-صباي قم
19:45فولاد-راهآهن سورينت
19:45نفت تهران-استقلال خوزستان

ampour
2013/08/15, 01:20
کد خبر : 1015819 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 08:39

فولاد در صدر ميماند؟
اس تق لال مقابل گربه سياه؛ پرسپوليس مقابل ملوان

هفته پنجم ليگ برتر با انجام هشت مسابقه در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار ميشود و اس تق لال و پرسپوليس مقابل داماش و ملوان بايد به ميدان بروند.

رقابتهاي هفته پنجم ليگ برتر در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار ميشود. به گزارش فارس، در اين هفته دو تيم اس تق لال و پرسپوليس بايد مقابل دو نماينده گيلان يعني داماش و ملوان به ميدان بروند. نگاهي به اين بازيهاي مياندازيم؛

داماش گيلان - اس تق لال؛ آبيپوشان مقابل گربه سياه

اس تق لال بعد از بازي افتضاحي (به تعبير قلعه نويي) که مقابل صباي قم انجام داد، سه امتياز را گرفت تا در پايان هفته چهارم خودش را مثل فصل قبل مدعي قهرماني نشان بدهد. آبيپوشان تهراني روز پنجشنبه بازي آساني مقابل داماش ندارند. اين حريف رشتي هفته گذشته سه امتياز در اهواز مقابل فولاد از دست داده و تاکنون هم بردي در ليگ نداشته است. بنابراين بازيکنان داماش تلاش ميکنند تا اولين برد خود را در ليگ برتر سيزدهم دشت کند. فصل گذشته در ديدار اختتاميه ليگ و در شبي که آبيپوشان ميخواستند مقابل تماشاگران خودي در ورزشگاه آزادي جام قهرماني را بالاي سر ببرند داماش دو بر يک به اس تق لال را شکست داد. در بازي رفت هم داماش توانست سه امتياز را از استقلال بگيرد و به همين دليل اکنون داماش را خيليها گربه سياه استقلال ميدانند و آبيپوشان تهراني هم ميخواهند پنجشنبه هم سه امتياز اين بازي را و انتقام دو شکست فصل گذشته را از داماش بگيرند.

البته با توجه به انتقادهايي که قلعهنويي از شيوه بازي تيمش مقابل صبا انجام داد به احتمال فراوان ترکيب استقلال دچار تغييرات خواهد شد. استقلال با وجود کسر يک امتياز از اين تيم از سوي کميته انضباطي همچنان در رده دوم جدول است و ميتواند پنجشنبه شب به صدر بيايد و اگر فولاد نتواند سه امتياز را از راه آهن بگيرد در آنصورت صدر جدول در پايان هفته پنجم آبي خواهد شد. البته به شرطي که اس تق لال بتواند از پس گربه سياه بربيايد.

پرسپوليس - ملوان؛ باخت و مساوي ممنوع!

ديدار دو تيم هميشه جذاب و ديدني بوده است. ملوان در ورزشگاه آزادي معمولا بهترين نمايش خود را ارائه ميکند. پخش زنده بازي به جوانان اين تيم انگيزه مضاعفي ميدهد. ملوان هفته گذشته اولين برد خود را مقابل اس تق لال اهواز به دست آورد تا دراگان در انزلي روي خوش هم ببيند اما سرخپوشان اولين باخت خود را مقابل سايپا به دست آوردند و علي دايي دوست ندارد دومين باخت خود را تجربه کند بنابراين پرسپوليس با يک ترکيب هجومي به ميدان خواهد آمد. دراگان هم ميگويد که هيچوقت تيمش را براي يک امتياز به ميدان نميفرستد بنابراين انتظار ميرود که يک ديدار زيبا و تماشاگر پسند را در ورزشگاه آزادي شاهد باشيم.

پرسپوليس که در رده پنجم جدول است فقط در صورتي که فولاد، سپاهان، اس تق لال و تراکتورسازي در اين هفته مقابل حريفانشان متوقف شوند و امتياز از دست بدهند شانس صدرنشيني دارد احتمالي که بسيار ضعيف است. سرخپوشان بيش از 100 هفته است که در ليگ برتر ايران صدرنشين نبودهاند. آخرين بار سرخپوشان پايتخت در هفته ششم ليگ دهم با علي دايي صدرنشين ليگ بودهاند. بنابراين اگر دايي ميخواهد طلسم 100 هفتهاي سرخپوشان زودتر شکسته شود بايد در اين هفته قوي سپيد را قرباني کند.

فجرسپاسي- سپاهان؛ اولين برد يا ادامه سريالهاي شکست؟

فجرسپاسي تنها تيم بدون امتياز ليگ برتر اين هفته نيز بازي دشواري مقابل سپاهان دارد. غلام پيرواني در ليگ سيزدهم شروع بسيار بدي داشته و اگر ميخواهد در تا پايان فصل هدايت فجر را برعهده داشته باشد بايد از تيم قدرتمند سپاهان سه امتياز را بگيرد. سپاهان هم که دوست ندارد از کورس قهرماني عقب بماند با تمام توان در شيراز به ميدان خواهد رفت.

دو تيم از نظر مهره به هيچ عنوان قابل قياس نيستند ولي قطعا شاگردان جوان پيرواني تلاش ميکنند تا يک شگفتي در ليگ برتر خلق کنند و دومين شکست را به سپاهان با تمامي بازيکنان با تجربهاش تحميل کنند.

تراکتورسازي تبريز - مس کرمان؛ ارتش سرخ تبريز مقابل تيم سرهنگ!

تراکتورسازي بعد از شش امتيازي که از دو تيم سپاهان و ذوب آهن در دو هفته متوالي گرفت اين هفته ميخواهد مقابل تماشاگرانش به سومين پيروزي متوالي برسد و در کورس قهرماني قرار بگيرد. مس کرمان اما هنوز بردي به دست نياورده و بعيد است که ياوري شاگردانش را در تبريز براي برد به ميدان بفرستد او ميداند اگر مقابل تماشاگران پرشمار و پرشور تبريزي يک امتياز بگيرد نوعي برد براي تيمش محسوب ميشود.بايد ديد مس ميتواند مقابل ارتش سرخ تبريز مقاومت کند و با امتياز از تبريز به کرمان برگردد يا شاگردان سرهنگ ياوري تسليم مي شوند و تراکتورسازي سومين برد متوالي را هم کسب ميکند.

ذوب آهن - سايپا؛ نبرد دو مربي خارجي

مديران باشگاه ذوب آهن لوکا بوناچيچ را به اصفهان نياوردهاند که شاهد حضور تيمشان در انتهاي جدول باشند. به همين دليل بوناچيچ بايد از اين مسابقه روند تيمش را تغيير بدهد و به پيروزي برسد. ذوب آهن تاکنون يک برد هم نداشته است. نارنجيپوشان سايپا هم بعد از برد خانگي مقابل پرسپوليس اعتماد به نفس خوبي پيدا کردند و به همين دليل آنها نيز براي برد به ميدان خواهند رفت. فيرات سرمربي آلماني و ترک تبار هدايت سايپا را برعهده دارد و نبرد دو مربي خارجي ليگ جالب توجه است.
صباي قم - گسترش فولاد تبريز؛ مايليکهن به دنبال شيريني برد!
مايلي کهن بعد از شکست مقابل اس تق لال در تمجيد بازي بازيکنان جوانش گفت که باخت هم لذتبخش است. البته بعيد است که مايليکهن بخواهد اين لذت را براي سومين هفته متوالي آن هم مقابل گسترش فولاد تجربه کند. گسترش فولاد اگر بتواند از صبا امتياز بگيرد وضعيت مناسبي در جدول پيدا ميکند اما وضعيت صبا نابسامان خواهد شد. به همين دليل مايليکهن اين مرتبه به دنبال اين است که مزه و لذت برد را بچشد. گسترش هم هفته گذشته فجرسپاسي را شکست داده است. بنابراين بازيکنان اين تيم از نظر روحي در شرايط مناسبي هستند و تلاش ميکنند دومين برد اين فصل را هم در قم به دست بياورند به ويژه اينکه صبا تيم خيلي پرطرفداري نيست. بنابراين گسترش در قم خيلي احساس غريبگي نميکند.
راه آهن - فولاد خوزستان؛ نبرد تاکتيکي

فولاد که سه برد متوالي داشته و صدرنشين است براي تداوم صدرنشيني به تهران ميآيد و ميخواهد با قطار سريع السير فاصلهاش را با رقبا افزايش بدهد. تيم ابراهيمزاده هفته گذشته در ديدار با نفت شکست خورد البته سرمربي راه آهن معتقد بود که به خاطر اشتباه داور سه امتياز را از دست داده است.
فرکي و ابراهيمزاده کاملا به تفکرات تاکتيکي يکديگر شناخت دارند. از نظر مهره و بازيکن هم هر دو تيم بازيکنان خوبي دارند و بايد ديد بازيکنان کدام تيم ميتوانند به خوبي تفکرات سرمربيشان را در ميدان اجرا کنند و اشتباه کمتري دارند.
اس تق لال خوزستان - نفت تهران؛ رويارويي دو مربي جوان
عبدالله ويسي هفته گذشته در انزلي اولين شکست خود را پذيرفت و به همين دليل در خانه به دنبال جبران آن شکست خواهد بود. نفت تهران هم که در رده ششم قرار دارد ميخواهد در اين فصل هم همچنان يکي از تيمهاي بالانشين باشد. بنابراين ديدار اين دو تيم هم جذاب است. گلمحمدي که فصل گذشته سرمربي پرسپوليس بود در اين فصل اولين ديدارش را با اس تق لال از نوع خوزستانياش تجربه ميکند. ويسي هم مثل گلمحمدي مربي جوان و جسوري است و نبرد تاکتيکي اين دو مربي هم قابل توجه است.
برنامه و اسامي داوران هفته پنجم ليگ برتر به شرح زير است؛

پنجشنبه - 24 مرداد ماه
داماش گيلان - اس تق لال تهران، ساعت 20:30، ورزشگاه عضدي رشت
احمد صالحي – علي ميرزابيگي – محمدرضا اميني – حسن اکرمي – ناظر: مسعود مرادي
جمعه - 25 مرداد ماه
*پرسپوليس – ملوان انزلي – ساعت 20 ، آزادي تهران
عليرضا فغاني – حسن کامراني فر – سعيد زارع – غلامرضا جباري – ناظر: حسين خوشخوان

ampour
2013/08/15, 01:38
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1552.jpg

ampour
2013/08/15, 01:46
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1553.jpg

ampour
2013/08/15, 01:59
مگه ما اعضای کانون هواداران میزاریم مشکلی برای تیم عزیزمون پیش بیاد . از این ماه پرداخت ماهیانه ام رو از ماهیانه 30 به 40 هزارتومان افزایش میدم - البته به جزء یک درصد از سودی که بابت خریدوفروش سهم های متفرقه(خارج از سبد) انجام میدم که با جمع اون میشه تقریباً ماهیانه 50
کد خبر : 1015880 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 20:28

پرسپوليسيها بخشي از مطالبات را گرفتند

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه بازي با ملوان بخشي از مطالبات خود را دريافت کردند.

يکي از مشکلات تيم فوتبال پرسپوليس و بازيکنانش مشکلات مالي بود که براي قرمزپوشان در هفتههاي اخير دردسرساز شده بود اما با تلاش مسئولان باشگاه پرسپوليس بالاخره بخشي از مطالبات بازيکنان اين تيم پرداخت شد.

به نقل از فارس، اين در شرايطي است که فقط چند تن از بازيکنان با توجه به اينکه طلبشان نسبت به سايرين کمتر بود پولي دريافت نکردند.

ampour
2013/08/15, 02:10
کد خبر : 1015838 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/05/23 12:18

تقابل سرخابيها با داماش و ملوان از نگاه آمار

تيم اس تق لال فردا از هفته پنجم رقابتهاي ليگ برتر در رشت به مصاف داماش ميرود و تيم فوتبال پرسپوليس جمعه در ورزشگاه آزادي از ملوان بندرانزلي ميزباني خواهد کرد.

برتري محسوس پسران آبي در هفتههاي پنجم/ استقلال 10 - داماش 4

اس تق لاليها در 12 دوره تاريخ ليگ برتر و در هفتههاي پنجم اين رقابتها صاحب 6 پيروزي، دو شکست و 4 تساوي شده است تا برتري نسبي آبيها در هفتههاي پنجم ادوار ليگ برتر نسبت به سار حريفان محسوستر باشد.

به گزارش فارس ، اس تق لاليها هفتههاي پنجم دورههاي اول، دوم، چهارم، پنجم، دهم و يازدهم را با پيروزي پشت سر گذاشته و در هفتههاي پنجم ادوار سوم و هفتم به ترتيب مقابل ذوباهن سايپا شکست را پذيرا شده است.

نکته قابل توجه اينکه دو تيم اس تق لال و داماش در فصل اول هم در هفته پنجم در تهران به مصاف يکديگر رفتند که اين ديدار با برتري 3 بر 2 استقلاليها همراه شد.

به گزارش فارس، همچنين در 14 ديدار رو در رو در کارنامه بازيهاي استقلال و داماش در تاريخ ادوار ليگ برتر 10 برد براي آبيپوشان تهراني، 4 برد براي رشتيها به ثبت رسيده و جالب اينکه از تساوي در ديدارهاي اين دو تيم خبري نيست.

در اين ميان سهم آبيپوشان از 36 گلي که در ديدارهاي رو در روي استقلال – داماش به ثمر رسيده 21 گل و سهم داماشيها هم 15 گل است تا به اين ترتيب علاقمندان به فوتبال فردا در انتظار به ثمر رسيدن گل شماره 37 در اين ديدار باشند.

داماش گيلان در فصلهاي دوم، پنجم، ششم، نهم و دهم در ليگ برتر غايب بوده است تا به اين ترتيب از تاريخچه ديدارهاي استقلال و داماش در اين 5 فصل اول خبري نباشد. البته داماش در تاريخ ليگ با اسامي استقلال رشت و پگاه گيلان نيز حاضر بوده است.

طلسم شکستناپذيري خانگي سرخها در هفته پنجم/ پرسپوليس 7 - ملوان 6

پرسپوليس در تاريخچه رقابتهاي ليگ برتر و در هفته پنجم ادوار اين رقابتها و طي 12 ديداري که برگزار کرده است 7 پيروزي، 3 تساوي و دو شکست را به ثبت رسانده تا وضعيت پرسپوليس در هفته پنجم مقابل حريفانش بهتر باشد.

پرسپوليس در فصول اول، دوم، چهارم، پنجم، ششم، دهم و يازدهم مقابل حريفانش به برتري رسيده و در فصلهاي هشتم مقابل فولاد در اهواز و دوازدهم مقابل داماش در رشت مقابل حريفانش شکست خورده است، ضمن اينکه پرسپوليسيها هيچگاه در هفتههاي پنجم مقابل ملوان به ميدان نرفته است.

تيمهاي پرسپوليس و ملوان انزلي جمعه براي بيست و سومين بار به مصاف هم ميروند و اين در حالي است که که در 22 ديدار رو در رو در کارنامه بازيهاي اين دو تيم در تاريخ ادوار ليگ برتر 7 برد براي سرخپوشان تهراني، 6 برد براي انزليچيها و 9 تساوي ثبت شده است.

در اين ميان سهم سرخپوشان از 59 گلي که در ديدارهاي رو در روي پرسپوليس - ملوان به ثمر رسيده 31 گل و سهم ملوانيها هم 28 گل است تا به اين ترتيب علاقمندان به فوتبال فردا در انتظار به ثمر رسيدن گل شماره 60 در اين ديدار باشند.

ملوان در تنها فصل سوم ليگ برتر غايب بوده است تا به اين ترتيب از تاريخچه ديدارهاي پرسپوليس - ملوان در اين فصل خبري نباشد.

در تاريخچه ديدارهاي دو تيم، ملوان به عنوان ميهمان عملکرد بهتري داشته و موفق شده است 4 بازي را در تهران به سود خود به پايان برساند و اين در حالي است که قرمزها تنها دو بار در انزلي حريف خود را شکست دادهاند.

FENCER
2013/08/15, 12:02
ﺍﯾﻦ ﺷﻌﺮ تقدیم به همه اس دق لالیا

ﺍﻻ ﺍﯼ ﺟﻌﻔﺮﯼِ ﻃﺎﺱ ﻭ ﺩﯾﻼﻕ
ﮐﻪ 6 ﺗﺎ ﺑﺮ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻧﺖ ﺯﺩﻩ ﺩﺍﻍ

ﺑﺮﻭ ﺍﺯ ﺷﺎﻫﺪﺍﻧﺶ ﭘﺮﺱ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﯽ
ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺗﺎﺝ ﺭﻭ ﭘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩ ﮐﻼﻧﯽ

ﺑﻪ ﺗﻮﭖ ﺑﺴﺘﻨﺪ ﺗﺎﺝ ﺭا ﺩﺭ ﺁﺯﺍﺩﯼ
ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ ﻭ ﻫﻤﺎﯾﻮﻥ ﺑﻬﺰﺍﺩﯼ

ampour
2013/08/15, 14:34

ﺍﻻ ﺍﯼ ﺟﻌﻔﺮﯼِ ﻃﺎﺱ ﻭ ﺩﯾﻼﻕ

ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ ﻭ ﻫﻤﺎﯾﻮﻥ ﺑﻬﺰﺍﺩﯼ

عالی بود - حال کردم

ampour
2013/08/15, 15:28
گل بود به سبزه آراسته شد . چقدر من بدشانسم

کد خبر : 1015929 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/05/24 15:20

دوري از بازي با ملوان
هافبک پرسپوليس مصدوم شد

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصدوميت شديد از ناحيه رباط بازي با ملوان را از دست داد.
هافبک پرسپوليس مصدوم شد
رضا حقيقي پس از تمرين روز گذشته از ناحيه رباط احساس درد شديدي کرد.

به گزارش فارس،پس از بررسيهاي انجام شده مشخص شد اين بازيکن از ناحيه رباط دچار کشيدگي شديد شده است و به چند هفتهاي استراحت نياز دارد.

حقيقي زير نظر پزشکان مداواي خود را شروع کرده و قطعاً در بازي فردا مقابل ملوان به ميدان نخواهد رفت اما ميزان دوري اين بازيکن از ميادين قرار است پس از معاينه دقيق پزشکان مشخص و سپس اعلام شود.

ampour
2013/08/15, 15:30
اعصاب خردی شروع شد - بابا اول فصل باید مصدوم میشدی وای وای وای

دوري يک ماهه حقيقي از ميادين قطعي شد

هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپوليس به دليل کشيدگي شديد پس از MIR امروز بعدازظهر مشخص شد يک ماه از ميادين فوتبال دور خواهد بود.
دوري يک ماهه حقيقي از ميادين قطعي شد
رضا حقيقي در تمرين اين تيم از ناحيه زانو دچار مصدوميت شديدي شد از همين رو اين بازيکن بعدازظهر امروز MIR را روي پاي خود انجام داد که در نهايت با تشخيص پزشکان در مرتبه اول مشخص شد که حقيقي يک ماه از ميادين فوتبال بايد دور باشد.

به گزارش فارس،البته قرار است عکس رباط حقيقي به چند متخصص صاحب نام ارتوپدي نيز نشان داده شود تا آنها درباره وضعيت حقيقي نظر خود را اعلام کنند و پس از جمعبندي تصميمات نهايي براي تمرينات او گرفته شود.

ampour
2013/08/15, 15:35
آقا fencer عزیز سلام - چند وقت پیش عکس دیدم در خصوص خشک شدن آب دریاچه شهرتون - واقعاً داره خشک میشه؟

ampour
2013/08/15, 15:43
دوستان عزیزم - با شما هستم شیرازی ها و آبادانی ها و بندری های محترم - پس چی شد قولی که داده بودید . فقط میاد اینجا خبرها رو میخونید میرید - به هم میرسیم - خبرهای تیم محبوب پرسپولیس عزیز رو که مش حسن رفتگر سر کوچه مون هم میدونه - دوباره کارتون پیش من گیر میکنه هی بگید تحلیل تحلیل

ampour
2013/08/15, 15:46

همبازی تو هم که مثل ستاره سهیل همش غیب میشی - فردا نیای اینجا گریه و زاری در بیاری بگی داماشی ها چه کردن و چه کردن - داور اله کرد و بله کرد - منتظر باخت اس تق لال باش

ampour
2013/08/15, 15:50
استقلال - الشباب پیوندتان مبارک

6تاییا

این شد یه حرف زیبا - حال کردم بخدا/:.Heart.://:.smilingsmiley.:/

ampour
2013/08/15, 16:17
[QUOTE=ampour;361191][B]سلام - من عاشق کل کل با شما اس تق لالی هام تمام دوستام(از همین جا بهشون سلام میکنم) [SIZE=5]پرسپولیسی دو آتیشه هستن - ما عضو کانون هواداران پرسپولیس عزیز .................................................. ..................................(گل گسترش فولاد........................................ .................................................. .......دختران خوب و خونگرم جنوب + شهلاخانم از تبریز+ آزاده خانم از شیراز + فهیمه خانم از آبادان و...............................همه عضو کانون هستند که هفته دیگه قراره بیان اینجا -
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[COLOR="#800080"]چشم بسته غیب گفتید . خوب معلومه بلاخره یه روز نماد میبنده یه روز باز میشه - این دلیل میشه که الان که در آستانه برگشت شاه بندر قرار گرفتیم بچسبید به اون تاپیک شبندر - بجز مطالب و تحلیل های استاد علیزاده کدومشون به درد بخوره - حالا دخترخاله شهلا رو بگی شبریزیه و چون نمادشون وا شده سرش شلوغه - تازه دیروز اس زد و معذرت خواهی کرد - شما چطور کاکو شیرازی که همه گیرودارها بخاطر تقسیم سود مجمع شماست که از کل سود 80 تومنی 90 تومن تقسیم میکنید /:.grlim:./ جل الخالق - دستم اگه به این آبادانی لاف زن هم برسه ...................... باشه برید دنبال پول - اصلاً نصف ایران سندش به اسم شما - آخرش توی همون دومتر جا میخوابیدها مواظب مواظب مواظب باشید - باشه؟

ampour
2013/08/15, 16:32
حالا فهمیدم - همش بخاطر شبریز نیست -- شتران هم اومد رو کدال که خودتونو گم کردید - حالا خوبه که شتران من از شما بیشتره - به هم میرسیم

ampour
2013/08/15, 20:18
اس تق لالی ها امشب هم شانس آوردید

Arash007
2013/08/15, 21:51
فرهاد مجیدی عاشقتم

ampour
2013/08/15, 22:27
فرهاد مجیدی عاشقتم

امشب فرهاد خوب کار کرد و گل خوبی هم زد - درسته ما پرسپولیسی هستیم اما گل قشنگ قشنگه و ضمناً آقا فرهاد شما رو هم قبول داریم

ampour
2013/08/15, 23:04
کد خبر : 1015966 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/05/24 22:22

داماشيها شيشه اتوبوس اس تق لال را شکستند

هواداران تيم فوتبال داماش گيلان شيشه اتوبوس اس تق لال را شکستند.

کارخوبی نکردند - باخت برای همه پیش میاد

ampour
2013/08/15, 23:05
کد خبر : 1015968 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/05/24 23:20

رويانيان: خلعتبري 70درصد پرسپوليسي است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: محمدرضا خلعتبري 70 درصد پرسپوليسي است.
رويانيان: خلعتبري 70درصد پرسپوليسي است
محمد رويانيان در گفتوگويي درباره آخرين وضعيت خلعتبري و اينکه آيا او به پرسپوليس خواهد آمد يا خير، گفت: طبق تلاشهايي که شده به احتمال 70 درصد او پرسپوليسي خواهد شد و 30 درصد ديگر نيز که احتمال پرسپوليسي نشدنش است، اين است که شايد عجمانيها از ما خواستههاي عجيب و غريبي داشته باشند.

به گزارش فارس، وي افزود: البته بعدا به صورت ريز درباره خلعتبري و حضورش در پرسپوليس با مردم حرف خواهم زد که ميتواند بسيار جالب و جذاب باشد. فعلا نماينده من قرار است تا روز شنبه تکليف نهايي اين بازيکن را در امارات مشخص کند.

ampour
2013/08/15, 23:13
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1259.jpg

FENCER
2013/08/16, 00:01
پرسپولیس بدون هواداراش هیچه !!
اف سی کیسه06 هم بدون داور >:)

FENCER
2013/08/16, 00:04
آقا fencer عزیز سلام - چند وقت پیش عکس دیدم در خصوص خشک شدن آب دریاچه شهرتون - واقعاً داره خشک میشه؟

خشک شد رفت

ampour
2013/08/16, 11:59
بحث توپ هم شده معظلی - بابا یکی نیست بگه مگر میشه کسی بدون چشمداشتی توپ رایگان بده - خوب معلومه میکشه روی قیمت بعد سود خودشو میبره - البته من با هیچ برندی کار ندارم - اما آدیداس کجا آاشپورت کجا - نایک کجا.......................................... البته نمیدونم POMA توپ هم تولید میکنه یا نه

ampour
2013/08/16, 12:46
گل بود به سبزه آراسته شد - بابا آخر شانس

کد خبر : 1015954 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/05/24 21:06

آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس از غيبت رضا حقيقي و حميدرضا عليعسگري در ديدار برابر ملوان به علت آسيب ديدگي خبر داد.
آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس
به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، حقيقت پزشک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: رضا حقيقي در تمرين ديروز از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد که او را به مرکز ام آر آي اعزام کرديم و نتيجه ام آر آي مشخص شد و بر اين اساس حقيقي چهار تا شش هفته از ميادين دور خواهد بود و بايد برنامههاي پزشکي مورد نظر را براي رفع آسيب ديدگي انجام دهد. ضمن اينکه رباط زانوي حقيقي 30 درصد دچار پارگي شده است.

وي افزود: حميدرضا عليعسگري نيز روزهاي آخر فيزيوتراپي را انجام ميدهد و مارکو سپانوويچ نيز به علت درد کمر ميبايست دو سه روز ديگر استراحت کند. نيلسون، قاسم دهنوي و هادي نوروزي مشکلي ندارند و در تمرينات نيز شرکت کردند.

ampour
2013/08/16, 12:51
اوه اوه اوه - موضوع منشوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟ خطرناکه حسن خطرناکه حسن
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1428.jpg

ampour
2013/08/16, 18:00
نیم ساعت دیگه بازی شروع میشه - ببریم رفتیم صدر - تا هفته ها صدرنشینی مال ماست - توی آزادی واقعاً مساوی خیلی ناراحت کننده اس -

ampour
2013/08/16, 19:22
نیمه اول که هیچ کاری نکردیم - یک اخراجی هم که داشتیم (کفشگری) - بریم برای نیمه دوم

ampour
2013/08/16, 20:21
برد پرسپولیس عزیز مبارککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککک

ampour
2013/08/16, 20:23
بچه ها مچکریم - 10 نفره - بابا ایول - 6 تا هم موقعیت صددرصد - بابا زلزله - پرسپولیس همیشه سرور اس تق لال

ampour
2013/08/16, 20:24
ملوان مثل اینکه یادش رفته بود که اونا هم مثل اس تق لالی ها 6 تا قبلاً از پرسپولیس عزیزمان خورده بودند - بابا آخره فراموشیه

afshar
2013/08/16, 22:38
قرمزتهههههههههههههههههههه هههههههههههه

ampour
2013/08/17, 02:19
پ نه پ تقصیر عمه منه

ويسي: مقصر اصلي باخت خودم هستم(........چهارتا از نفت تهران خوردی پس تقصیر .......)

سرمربي اس تق لال خوزستان گفت: تماشاگران در بازي امروز مقابل نفت تهران خطي عمل کردند و دشمنشاد شديم.
ويسي: مقصر اصلي باخت خودم هستم
عبدالله ويسي پس از شکست 4 بر 2 تيمش مقابل نفت تهران گفت: بازي را بسيار بد آغاز کرديم و تمرکزمان دفاعي تيممان برهم ريخت، دريافت 3 گل در کمتر از 20 دقيقه ما را غافلگير کرد، امروز اسير اتفاقات فوتبال شديم.

به نقل از فارس، وي افزود: امروز نفت تهران عملکرد خوبي داشت و بازيکنان خط دفاع ما در ساختار دفاعي مشکل داشتند، قصد دفاع از خودم را ندارم و صراحتا اعلام ميکنم تاکتيک تيمي نفت بهتر از ما عمل کرد. کسي را مقصر نميدانم و مقصر اصلي شکست خودم هستم.

سرمربي اس تق لال خوزستان خاطر نشان کرد: از تماشاگران ناراحتم، حق من اين همه فحاشي و شعار نبود، خوزستاني هستم و نمي دانم چرا به من فحاشي ميشود، اگر يک مربي غير بومي جاي من بود باز هم چنين شعارهايي ميدادند؟ امروز خطي عمل کردند و دشمنشاد شديم، ما شکست خورديم اما نبايد اين اتفاق ميافتاد.

وي در پايان گفت: بازيهاي آينده ما سخت هستند اما ميتوانيم اين نتايج را جبران کنيم، شکست بايد فراموش شود و خود را آماده حضور در دربي اهواز کنيم. از فردا به فکر پيروزي مقابل فولاد هستيم.

فحاشی آخر نامردیه والله - بازی برد و باخت داره - بابا جنبه
اسم تیم رو عوض کنید تا 6تا 6تا نخورید

ampour
2013/08/17, 02:27
جدول لیگ برتر

تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 فولاد 5 4 0 1 6 3 3 12
2 اس تق لال 5 4 0 1 10 6 4 11
3 نفت 5 3 1 1 9 6 3 10
4 پرسپولیس 5 3 1 1 4 1 3 10
5 تراکتور 5 2 2 1 6 4 2 8
6 سپاهان 5 2 1 2 6 5 1 7
7 صبا 5 2 1 2 5 5 0 7
8 گسترش 5 1 3 1 7 6 1 6
9 راه آهن 5 1 2 2 4 3 1 5
10 اس تق لال خوزستان 5 1 2 2 6 7 -1 5
11 سایپا 5 1 3 1 2 4 -2 5
12 ملوان 5 1 2 2 2 3 -1 4
13 مس 5 0 4 1 1 3 -2 4
14 داماش 5 0 3 2 4 7 -3 3
15 ذوب آهن 5 0 3 2 2 6 -4 3
16 فجر 5 1 0 4 4 9 -5 3

ampour
2013/08/17, 02:35
جدول لیگ برتر

تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 فولاد 5 4 0 1 6 3 3 12
2 اس تق لال 5 4 0 1 10 6 4 11
3 نفت 5 3 1 1 9 6 3 10
4 پرسپولیس 5 3 1 1 4 1 3 10
5 تراکتور 5 2 2 1 6 4 2 8
6 سپاهان 5 2 1 2 6 5 1 7
7 صبا 5 2 1 2 5 5 0 7
8 گسترش 5 1 3 1 7 6 1 6
9 راه آهن 5 1 2 2 4 3 1 5
10 اس تق لال خوزستان 5 1 2 2 6 7 -1 5
11 سایپا 5 1 3 1 2 4 -2 5
12 ملوان 5 1 2 2 2 3 -1 4
13 مس 5 0 4 1 1 3 -2 4
14 داماش 5 0 3 2 4 7 -3 3
15 ذوب آهن 5 0 3 2 2 6 -4 3
16 فجر 5 1 0 4 4 9 -5 3

ampour
2013/08/17, 02:41
آقا فنسر عزیز - چرا هرچی جدول درست میکنم (هم در word و هم در excel) در مطلب مثل بالا درج نمیشه و فقط کلمات و اعداد خالی میاد؟

FENCER
2013/08/17, 09:30
شما یه capture از همون قسمت که در word و excel هست بردار بعد آپلود کن بذار تو تاپیک
منتها خیلی هم نیاز نیست که خودتون رو تو زحمت بندازین چون اکثر دوستان دسترسی به این آمار و ارقام دارن .

FENCER
2013/08/17, 23:41
دیدم عکسا پریدن گفتم چندتا عکس از خودم با لباس رزم بذارم تو تاپیک ;)

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1565.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1566.jpg

Captain Nemo
2013/08/17, 23:55
فنسر جان

این عکس ها رو قبلا سیو کردیم ...
اون عکسی را که قبلا یکبار گذاشتی و سریع حذف کردی را بزار ناقلا .../:.ph34r-smiley.:/

FENCER
2013/08/18, 08:18
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/527.png (http://upload7.ir/)

;)

فنسر جان

اون عکسی را که قبلا یکبار گذاشتی و سریع حذف کردی را بزار ناقلا .../:.ph34r-smiley.:/

;)

ampour
2013/08/18, 21:46
فنسر جان

بدون ماسک ؟ عکس روی جت اسکی که خیلی خوش تیپ -

FENCER
2013/08/18, 22:46
بدون ماسک ؟ عکس روی جت اسکی که خیلی خوش تیپ -

بههه آبجیمونو !!!!!!!!!! سه ساله دوستان نتونستن ماسکو از صورت من بردارن
فوق فوقش شده این جت اسکی با عینک;)

ampour
2013/08/19, 16:23
بههه آبجیمونو !!!!!!!!!! سه ساله دوستان نتونستن ماسکو از صورت من بردارن
فوق فوقش شده این جت اسکی با عینک;)

چرا داداش گلم - البته بچه پولدارا همیشه میترسن ترور شن بخاطر همین صورت خودشونو میپوشونن - مخلصیم فنسرجون

هم بازی
2013/08/19, 19:07
درود به همگی
چطوری منا جون؟ خداروشکر اینبار بردین تبریک میگم . ولی خیلی مونده به استقلال برسید زیاد باید بدوین ;).

ampour
2013/08/19, 19:54
درود به همگی
چطوری منا جون؟ خداروشکر اینبار بردین تبریک میگم . ولی خیلی مونده به استقلال برسید زیاد باید بدوین ;).

سلام عزیز دل خواهر - کم لطفی نکن دیگه - ما که برای برد شما مقابل تایلندی ها داریم دعا میکنیم - ما فقط این بار بردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو یه نگاه به گل های خورده اس تق لال بکن - باشه؟؟؟؟

ampour
2013/08/21, 14:16
سلام بردستان عزیز هم پرسپولیسی عزیزم و هم اس تق لالی های شش تایی ولی محترم - چون امشب با تایلندی ها بازی دارن ما هم براشون دعا میکنیم . دیدار ما روز جمعه با نفت آقا یحیی گل محمدی عزیز که از خودمونه ولی ناچاراً باید ببیریمش

ampour
2013/08/21, 14:45
درود به همگی

دوست عزیز آقا فنسر جون و دخترخاله همبازی محترم سلام (مخلص آقاعلیرضاخان جمالی و کاپیتان عزیز هم هستم)- میدونی یکی از اشکالات دوستان الکی خوش من (دختربچه های لوس و از خودراضی ) چیه؟ کاری به طرفداری اونا از تیم هاشون ندارم چون من برای حتی اس تق لالی ها احترام قائل هستم چه برسه به آزاده خانم فجرشیرازی - یا شهلای عزیز تراکتوری یا لاف آبادانی فهمیه و................................................ .... . هرچند همه دوستانم عضو کانون هستند اما قول داده بودند برای درج تحلیل ها و اخبار ورزشی بیان اینجا که تا این لحظه نیامدند. اگه دارن این مطلب را میخونند (که میدونم حتماً میخونند) باید عرض کنم جواب پیامک های شما را هفته قبل به همین دلیل ندادم . اون روزهائیکه همه نمادها بسته بودند و قرمز قربون صدقه من میرفتید و بقول آقا رضا (اراک) میگفتید اگه منا نبود دق میکردیم حالا چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تبریز بعداز 40 روز بسته بودن چند پله اومد پائین ؟؟؟ چقدرمنفی؟ تهران چی؟ بعداز حدود سه ماه از 72 رسید به 58هزارتومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(امروز رسید به 60) کاری به سهام ندارم ولی خوب نیست همه چی رو فدای مادیات کنید . این یادگاری رو اینجا مینویسم (30/5/92 ساعت 15/45) که زمان اوج گیری بازیها نیائید اینجا منت کشی (بخصوص دوستان عزیزی که تیم شهرشون از لیگ خارج و دارن آب نبات چوبی .............................................

ampour
2013/08/21, 15:18
پیش بینی برخی از بازی های مهم
نظر من
فجر 2
تراکتور 1
دلیل : فجری ها خیلی از سایرین عقب افتادند . بازی قبلی همه دیدند که چطور خودکشی کردند تا توانستند تیم پرمهره و یک دست سپاهان رو ببرند . تراکتور هم بخاطر غرور میبازه - مهمتر اینکه بازی در شیرازه و امتیاز میزبانی ................................ نتیجه بازی قبل تکرار میشه انشاءالله

ampour
2013/08/21, 15:21
سپاهان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درسته بازی در اصفهانه - اما تیم مقابل از خودمونه - عزیز دلم آقا محممایلی کهن پرسپولیسی

سپاهان صفر
صبا صفر

نظر شخصی است و مبرا از اشتباه نیست

هم بازی
2013/08/21, 17:44
درود منا جون
ایشالله که یه برد شیرین داریم امشب و کار رو تموم میکنیم امسال میریم برای سومین ستاره، البته امیدوارم شماهم حداقل امسال جز تیمهای آسیایی باشین;)
حیف که نمیزارن بریم استادیوم هر چی انرژی داریم باید تو خونه خالی کنیم..... تو دعا کن پر گل ببریم من همه سهام واتی رو میدم بهت:D بیا ببرشون سهمی 700 مال تو جهنم و ضرر.

ampour
2013/08/21, 21:52
درود منا جون
ایشالله که یه برد شیرین داریم امشب و کار رو تموم میکنیم امسال میریم برای سومین ستاره، البته امیدوارم شماهم حداقل امسال جز تیمهای آسیایی باشین;)
حیف که نمیزارن بریم استادیوم هر چی انرژی داریم باید تو خونه خالی کنیم..... تو دعا کن پر گل ببریم من همه سهام واتی رو میدم بهت:D بیا ببرشون سهمی 700 مال تو جهنم و ضرر.\

اوه اوه اوه - دخترخاله سلام - تبریک بهت میگم که با این همه تماشاچی و امتیاز میزبانی و....................... شانسی تونستید یک تیم درپیت تایلندی که فک کنم تو کشور خودشون هم مردم نمی شناسند امتیاز گرفتید . گل های پرسپولیس عزیز کجا و ............................. وجداناً خسرو حیدری قصد پاس دادن داشت یا گل ........................
واتی مبارک خودت - خسته نشدی اینقدر منفی - کی میخواد سبز بشه - من با سهام سرمایه گذاری ها بطور کلی مخالفم و بجز پالایشی و پتروشیمی و کمی تا مقداری فولادی خرید دیگه ای نمیکنم .
اصلاً از همین جا میشه فرق پرسپولیسی و اس تق لالی ها رو فهمید . واتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!! کجا و شبندرو شپنا و شتران و فولای کجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ampour
2013/08/21, 21:54
قربون این آقا علیرضا جمالی هستم - داداش خوش تیپ ام حداقل یه چیزی هم بنویس

Arash007
2013/08/21, 21:59
ای بابا آخه چرا اینجوری بازی کردیم/:.sadsmiley.:/
والا دیگه پرسپلیسم بود 1 دونه رو میزد.از استقلال انتظار خیلی زیاده اما این مرحله رو رد میکنیم به امید خدا.

ampour
2013/08/22, 13:51
ای بابا آخه چرا اینجوری بازی کردیم/:.sadsmiley.:/
والا دیگه پرسپلیسم بود 1 دونه رو میزد.از استقلال انتظار خیلی زیاده اما این مرحله رو رد میکنیم به امید خدا.

ای ای ای - جیمزباند007
سلام - تبریک بهت میگم که با این همه تماشاچی و امتیاز میزبانی و....................... شانسی شانسی تونستید یک تیم درپیت تایلندی که فک کنم تو کشور خودشون هم مردم نمی شناسند امتیاز گرفتید . گل های پرسپولیس عزیز کجا و ............................. وجداناً خسرو حیدری قصد پاس دادن داشت یا گل ........................

درهرحال ماایرانی هستیم و دیشب برای اس تق لال شما دعا میکردیم - خوش باشی

ampour
2013/08/22, 15:40
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1872.jpg

ampour
2013/08/22, 21:13
شبندر برگشت - فردا با بردشیرین خارج ازخانه شادشادشاد میریم برای یک خرید 500 هزارتایی - انشاالله

Arash007
2013/08/22, 21:49
ای ای ای - جیمزباند007
سلام - تبریک بهت میگم که با این همه تماشاچی و امتیاز میزبانی و....................... شانسی شانسی تونستید یک تیم درپیت تایلندی که فک کنم تو کشور خودشون هم مردم نمی شناسند امتیاز گرفتید . گل های پرسپولیس عزیز کجا و ............................. وجداناً خسرو حیدری قصد پاس دادن داشت یا گل ........................

درهرحال ماایرانی هستیم و دیشب برای اس تق لال شما دعا میکردیم - خوش باشی
تیمش که خوب بود بابا تو تایلند چند ماهه باخت نداده آخه چطور میشه نشناسنش فک کن شما بگی تیم فولاد خوزستانو تو ایران کسی نمیشناسه آخه چه حرفیه!!!!

ampour
2013/08/22, 23:18
تیمش که خوب بود بابا تو تایلند چند ماهه باخت نداده آخه چطور میشه نشناسنش فک کن شما بگی تیم فولاد خوزستانو تو ایران کسی نمیشناسه آخه چه حرفیه!!!!

برای بازی با ابراهیم زاده خودتون حاضرکنید 3/6/92

Arash007
2013/08/22, 23:38
برای بازی با ابراهیم زاده خودتون حاضرکنید 3/6/92
راه آهن اینا که کاری نداره واسه استقلال تیم های شمالی یکم گربه سیاهن کلا اس اس قویه یه کلاس از فوتبال ایران بالاتره امیر خان هم مینطور.سال بعد باید تو جام باشگاه های جهان نمیگم قهرمان شیم چون خداییش بارسلونا اینا بهترن اما حداقل جز 4 تیم میشیم دیگه

ampour
2013/08/23, 15:08
راه آهن اینا که کاری نداره واسه استقلال تیم های شمالی یکم گربه سیاهن کلا اس اس قویه یه کلاس از فوتبال ایران بالاتره امیر خان هم مینطور.سال بعد باید تو جام باشگاه های جهان نمیگم قهرمان شیم چون خداییش بارسلونا اینا بهترن اما حداقل جز 4 تیم میشیم دیگه
دوست اس تق لالی محترم - یه ضرب المثل قدیمی است که میگه جوجه ها رو آخر ........................................
فکر میکنی از پس کاشیوا ریسول یا اف سی سئول یا الشباب و الاهلی برمیائید .
اس تق لال شما نماینده ایرانه . ماهم دوست داریم ایران همیشه قهرمان باشه . اما وقتی توی آزادی با این همه هوادار فقط یک گل اونهم خودتون هم اعتراف میکنید شانسی ................................. فکر نمیکنم .
ما هواداران معمولی هستیم ولی حداقل مثل هواداران تیم های جزیره باید عضو باشگاه هواداران بود و در حد توان چه مادی چه معنوی از تیم مورد علاقه خودمون حمایت کنیم .
خیلی از دوستانم که شاید بعضی از اونها رو بشناسی مثلاً آزاده خانم که بیشتر تو تاپیک بانکی ها پست میده یا الهه خانم قنبری که سهام شرکت های سرمایه گذاری مسکن خریدوفروش میکنه و بخاطر وراجی و تحلیل های به اصطلاح خودش بنیادی در این تاپیک ها لیدری میکنند , آذری هستند ولی هر هفته برای باشگاه عزیز پرسپولیس محبوب قلبها کارهای گرافیکی طراحی آرم های جدید ارتش سرخ و................................................ ........
شما اس تق لالی ها چه میکنید؟

ampour
2013/08/23, 15:10
کرمانشاه؟

ampour
2013/08/23, 15:14
اوه اوه اوه
پزشک اس تق لال ادامه داد: با توجه به اين دلايل و البته اينکه بازيها هم چند روز يک بار برگزار مي شود، عرصه کمي براي تيم تنگ شد و به همين جهت تلاش کادر پزشکي و تيم بدنسازي دوچندان شد. آندرانيک تيموريان از تيم ملي با مصدوميت آمد، هاشم بيگزاده هم همينطور، احمد جمشيديان هم که از ناحيه شکم دچار مصدوميت شد و همه اينها باعث گرديد کادر پزشکي از اول فصل با مصدوميتها روبرو باشد.

بنگاه معلولین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ampour
2013/08/23, 15:16
لام: بوندسليگا بهترين ليگ دنياست

فيليپ لام با اعلام اينکه اين تيم کم کم در حال تغييرو تحول است ميگويد بوندسليگا بهترين ليگ دنياست.

ضرب المثل ماست فروش و ماست شیرین و................................................ .......
فقط لالیگا

ampour
2013/08/23, 15:20
معرفت پرسپولیسی های عزیز را عشق است بابا ایول

کد خبر : 1016773 زمان ارسال : جمعه 1392/06/01 13:48

تقدیر یک سرپرست کوچولو موچولو یعنی ماجدی اس تق لالی از سردار عزیز رویانیان مدیرعامل محترم پرسپولیس عزیز و محبوب و عشق ایرانیان
سرپرست تيم فوتبال اس تق لال از اينکه محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس ديدار اس تق لال مقابل بوريرام تايلند را بازي ملي دانست و به ورزشگاه آمد، قدرداني کرد.

ampour
2013/08/23, 15:27
قربونت آرسنال عزیز - قرمز جزیره - مچکریم

کد خبر : 1016641 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/05/31 09:36

پلي آف ليگ قهرمانان اروپا؛
پيروزي درخشان توپچيها در استانبول

دور رفت از بازيهاي پليآف مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان اروپا با پيروزي قاطعانه توپچيهاي لندن در خاک ترکيه و توقف تيم چهارم فصل گذشته بوندسليگا در خانه به پايان رسيد.
پيروزي درخشان توپچيها در استانبول
در ادامه ديدارهاي دور رفت از مرحله پليآف مقدماتي ليگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) 5 ديدار برگزار شد که در مهمترين آنها آرسنال انگليس با نتيجه 3 بر صفر در خانه فنرباغچه ترکيه به برتري دست پيدا کرد. در اين بازي کايرن گيبس در دقيقه 51 گل نخست را به ثمر رساند، آرون رمزي در دقيقه 64 اختلاف را به 2 گل افزايش داد و در نهايت اوليويه ژيرو در دقيقه 77 از روي نقطه پنالتي گل سوم را براي توپچيها زد.

ampour
2013/08/23, 15:32
ضربالمثل معروف که میگه مال بد بیخ ریش صاحبشه

کد خبر : 1016748 زمان ارسال : جمعه 1392/06/01 11:38

وضعيت جباري بعد از بازي با صبا مشخص ميشود

سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: وضعيت مجتبي جباري بعد از بازي مقابل صبا مشخص ميشود.
وضعيت جباري بعد از بازي با صبا مشخص ميشود
محمد فرامرزي درباره آخرين وضعيت مجتبي جباري و اظهارات سرمربي سپاهان درباره اين بازيکن گفت: توضيح کامل درباره وضعيت جباري را کرانچار در نشست خبري خود ارائه کرده است و آنچه که مشخص است، اين بازيکن در ديدار امروز مقابل صبا بازي نخواهد کرد.

به نقل از تسنيم، وي درباره اينکه آينده حضور جباري در سپاهان به چه شکل خواهد بود نيز گفت: بعد از بازي با صبا وضعيت اين بازيکن مشخص شده و مديريت باشگاه در اين مورد تصميمگيري خواهد کرد.

سرپرست سپاهان در مورد اينکه صحبتش به معناي اين است که جباري در اختيار باشگاه قرار گرفته نيز خاطرنشان کرد: به اين صورت نميگويم اما به هر حال بعد از بازي با صبا مجموعه باشگاه شامل مديريت و کادر فني در اين زمينه مشورت و تصميم گيري خواهند کرد.

فرامرزي درباره اينکه گفته ميشود مسئولان استقلال به دنبال بازگرداندن جباري به استقلال هستند نيز اظهار داشت: از اين موضوع اطلاعي ندارم.

ampour
2013/08/23, 20:44
ای داد - چطور فریاد بزنم - خدایا - خدایا
والله شعار پایان مسابقه تماشاگران حق حق حق

این دیگه چه بازی بود
گل که نزدید - حداقل چرا دقیقه آخر - وای بر من - وای برمن -
اعصاب ندارم - دارم گریه میکنم
بازگشایی شبندر در فردا هم دیگه منو شاد نمیکنه
آقایحیی واقعاً تبریک - حقت برد بود
خاک بر .................................................. .......
ای داد و بیداد - نتیجه پایانی سایر تیم ها رو هم نمیبینم - چرا ببینم - اصلاً مگه چشمهام میبینه - مامانم داره دلداریم میده - بابا بسه دیگه - این دیگه ....................................
وای وای وای

ampour
2013/08/23, 20:49
آرش جان هرچی دلت میخواد بگو -
چه کسی رو باید با چه کسی مقایسه کرد؟
این ماهینی ........................ کجا و پژمان منتظری شما کجا..................
ای داد
خدایا خودت به دادم برس - دارم مریض میشم - نه اصلاً مریض شدم ....
اللهم اشف کل مریض
شانس ندارم
بچه های تاپیک شبندر همه شادو خوشحال - اونوقت من بدبخت غمگین و گریان -

ampour
2013/08/23, 20:52
مگه باید عذر بیاریم بگیم رضاحقیقی نبود یا پولادی نبود یا پیام صادقیان - کفشگری ................................................
سکته نکنم شانس آوردم
ORDERهای فردا کنسل
مرده شور هرچی سهم

ampour
2013/08/23, 21:31
:((/:.offtopic.:/X-(:((

Arash007
2013/08/23, 21:31
مگه باید عذر بیاریم بگیم رضاحقیقی نبود یا پولادی نبود یا پیام صادقیان - کفشگری ................................................
سکته نکنم شانس آوردم
ORDERهای فردا کنسل
مرده شور هرچی سهم
سلام من پارک بودم با خانواده محترمم آخراشو با رادیو گوش کردم و خیلی خوشحال شدم.بیا استقلالی شو(بازآ هر آنچه هستی بازآ)/:.yead.:/

Arash007
2013/08/23, 21:40
معرفت پرسپولیسی های عزیز را عشق است بابا ایول

کد خبر : 1016773 زمان ارسال : جمعه 1392/06/01 13:48

تقدیر یک سرپرست کوچولو موچولو یعنی ماجدی اس تق لالی از سردار عزیز رویانیان مدیرعامل محترم پرسپولیس عزیز و محبوب و عشق ایرانیان
سرپرست تيم فوتبال اس تق لال از اينکه محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس ديدار اس تق لال مقابل بوريرام تايلند را بازي ملي دانست و به ورزشگاه آمد، قدرداني کرد.
خدایی ماجدی یه چیز دیگه است این شیرینیه شما خیلی باحاله من خندم میگیره هر وقت میبینم این آقا شیرینیتون فرق بین توپ و هندوانه رو نمیدنه یکی نیست بگه مرد حسابی آخه تو زندگیت 5 تا شوت زدی تا حالاlaughingsmiley

Arash007
2013/08/23, 21:52
حالا اینقدر ناراحت نباش ما حداقل تو شبندر با هم تفاهم داریم من دوس ندارم ناراحتیه بچه های شبندرو ببینم فردا برو سودتو بگیر شاد شو

FENCER
2013/08/23, 23:16
حرکت پرسپولیس خیلی سینوسی شده
هرچقدر تو دفاع خوبه دو برابرش تو حمله بده
انصافا" توپ آخر رو هم سید جلال دفع کرد ولی خرد به پای حریف و برگشت
منتها در مجموع خوب بازی نمیکنه

ampour
2013/08/24, 00:20
ستاره سهیل آقا فنسرجان کجایی ؟ نبودی این همه ناله کردم
چه برنامه هایی برای فردا داشتم
گفتم امشب میبریم . شاد شاد و خندان صبح زود پا میشیم . اول میریم سود 18 م میگیریم . بعد یه 60 هفتاد تایی از شبندرو میفروشیم ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووو
همه کنسل کردم

ampour
2013/08/24, 00:23
تا یکهفته عزای عمومی

شاید هم زد به سرم همه سبدمو خالی کردم

ampour
2013/08/24, 00:42
سلام من پارک بودم با خانواده محترمم آخراشو با رادیو گوش کردم و خیلی خوشحال شدم.بیا استقلالی شو(بازآ هر آنچه هستی بازآ)/:.yead.:/

سلام به خانواده محترم برسون
گفتی پارک؟
کرمانشاهی هستی؟

Captain Nemo
2013/08/24, 01:39
سرکار خانم علیپور

توی تاپیک شبندر پرسیدید که غیب شدیم اینجا حضورتان عرض میکنم که :
بنده پرسپولیسی هستم ولی سالها پیش چنان کتکی از طرفداران پرسپولیس در
استادیوم آزادی خوردم که برای همیشه فوتبال و حواشی آن را کنار گذاشتم ...

شاید هواداری من بدرد پرسپولیس فعلی نخورد ...
بنده زمانی طرفدار و هوادار پرسپولیس بودم که نامش تیم پیروزی بود .
عشقم هم فرشاد پیوس بود ...

http://fc-perspolis.com/media/4262525/fcperspolis-pius.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1901.jpg

اون زمان فوتبال هنوز حرفه ایی نشده بود و بوی پولهای میلیاردی مشام بازیکنان را تحریک نکرده بود ...
همه چیز در سه کلمه خلاصه میشد ... عشق ... علاقه ... غیرت ...

الان بنده ته دلم پرسپولیسی هستم ولی ببرد یا شکست بخورد برایم فرقی ندارد و مثل شما
عزای عمومی اعلام نمیکنم ... :D

شب خوش

ampour
2013/08/24, 02:45
کاپیتان عزیز سلام - داداش گلم فکر کنم اگه همه دوستان شبندری منو بعنوان یک دختر وراج میشناسند اما برای همه ثابت شده که به نظرات احترام میگذارم و بی ادبی و جسارت توی کارم نیست . بخصوص حرمت قدیمی های تاپیک بر من واجب - عضویت شما برمیگرده به سه سال پیش - این که نمیشه طرف هنوز مهرش خشک نشده بیاد و جسارت کنه و .......................... - اینطوری من اعصابم خراب میشه - جریان درگیری توی استادیوم هم بعداً سرفرصت تعریف کن - راستی عکس خودته(آواتار) - ما جزء جنگ زدگان آبادان هستیم که پدرم شرکت نفتی بود - اکثر طایفه ما شرکتی هستند - توی تاپیک شبندر نوشتم کفیشه یا تانکی ابوالحسن شوخی کردم - این دو محله زبانزد بچه های آبادانه - داداشم میگه قبل جنگ ایستگاه 11 (بهار) روبروی استور زندگی میکردیم - 481 منزل یک - اکثر مواقع ایام عید میریم آبادان - عموی من هنوز اونجاست - فعلاً که عزا دارم - سرحال که شدم باهات صحبت میکنم - شب خوش

Captain Nemo
2013/08/24, 04:14
کاپیتان عزیز سلام - داداش گلم فکر کنم اگه همه دوستان شبندری منو بعنوان یک دختر وراج میشناسند اما برای همه ثابت شده که به نظرات احترام میگذارم و بی ادبی و جسارت توی کارم نیست . بخصوص حرمت قدیمی های تاپیک بر من واجب - عضویت شما برمیگرده به سه سال پیش - این که نمیشه طرف هنوز مهرش خشک نشده بیاد و جسارت کنه و .......................... - اینطوری من اعصابم خراب میشه - جریان درگیری توی استادیوم هم بعداً سرفرصت تعریف کن - راستی عکس خودته(آواتار) - ما جزء جنگ زدگان آبادان هستیم که پدرم شرکت نفتی بود - اکثر طایفه ما شرکتی هستند - توی تاپیک شبندر نوشتم کفیشه یا تانکی ابوالحسن شوخی کردم - این دو محله زبانزد بچه های آبادانه - داداشم میگه قبل جنگ ایستگاه 11 (بهار) روبروی استور زندگی میکردیم - 481 منزل یک - اکثر مواقع ایام عید میریم آبادان - عموی من هنوز اونجاست - فعلاً که عزا دارم - سرحال که شدم باهات صحبت میکنم - شب خوش
درود بر شما
ممنون از این همه تواضع و مهربانی شما
بنده هم برای شما و شخصیت تان احترام زیادی قائل هستم .
اگر بی ادبی از جانب من شده ببخشید .

ما ایستگاه 9 پشت بازارچه زندگی میکردیم ... عموی من هم شرکت نفتی بوده ...
پدرم هم آموزش و پرورشی بوده ... شاید اسم حاج مشهد به گوش شما نخورده باشد ولی
از پدرتان بپرسید قطعا میشناسد ...

این عکس آواتار من هم عکس بنده نیست ... من خیلی بی ریخت و بی بارتم ...
این عکس شهید علیرضا کریمایی است که در زمره بهترین خلبانان اف-14 بودند که
پارسال در سانحه ناگوار هوایی به رحمت ایزدی پیوستند .

شب بر شما خوش ...
البته الان صبح شده دیگه ...

Arash007
2013/08/24, 07:41
مرسی نه من کرج هستم.تو خواب نداری بگیر بخواب دیگه خواهر من

ampour
2013/08/24, 14:01
درود بر شما
ممنون از این همه تواضع و مهربانی شما
بنده هم برای شما و شخصیت تان احترام زیادی قائل هستم .
اگر بی ادبی از جانب من شده ببخشید .

ما ایستگاه 9 پشت بازارچه زندگی میکردیم ... عموی من هم شرکت نفتی بوده ...
پدرم هم آموزش و پرورشی بوده ... شاید اسم حاج مشهد به گوش شما نخورده باشد ولی
از پدرتان بپرسید قطعا میشناسد ...

این عکس آواتار من هم عکس بنده نیست ... من خیلی بی ریخت و بی بارتم ...
این عکس شهید علیرضا کریمایی است که در زمره بهترین خلبانان اف-14 بودند که
پارسال در سانحه ناگوار هوایی به رحمت ایزدی پیوستند .

شب بر شما خوش ...
البته الان صبح شده دیگه ...

سلام و درود بر همه دوستان - خدا رحمت کنه شهید بزرگوار علیرضا کریمایی و از آشنایی با شما خوشوقتم - راستی از این آقا فنسر ما خبر داری؟ بچه پولدارا وقت نمیکنن نیم ساعت بیان تو تاپیک؟ یا داره با اسب اش حال میکنه یا میره شمشیربازی یا میره دریای مدیترانه جت اسکی - والله اون باید آبادانی میشد - اونا هم چه عالمی دارن برای خودشون - این روی سکه با یه تیکه گچ و کشیدن چندتا خط روی زمین و یه تیکه سنگ ............................. - حالا کاپیتان عزیز الانم آبادانی؟ عموی من ایستگاه 12 (سیدعباس - پمپ حوض - روبروی بازار فیه ) زندگی میکنه و یکی از پسرهاش لین 10 فکر کنم میشه نزدیک موزه - موفق باشی

ampour
2013/08/24, 14:03
مرسی نه من کرج هستم.تو خواب نداری بگیر بخواب دیگه خواهر من

اوه اس تق لالی بد اخلاق

ampour
2013/08/24, 14:08

قبول دارم ولی دیگه مگه ما چی از فولاد کم داریم ؟ تازه اونها قائل بفرد هم که نیستند . یادت که میاد زوج حمله آرش افشین و رضا نوروزی ......... حالا فک میکنی خلعتبری بیاد بهتر میشه؟

Captain Nemo
2013/08/24, 19:54
سلام و درود بر همه دوستان - خدا رحمت کنه شهید بزرگوار علیرضا کریمایی و از آشنایی با شما خوشوقتم - راستی از این آقا فنسر ما خبر داری؟ بچه پولدارا وقت نمیکنن نیم ساعت بیان تو تاپیک؟ یا داره با اسب اش حال میکنه یا میره شمشیربازی یا میره دریای مدیترانه جت اسکی - والله اون باید آبادانی میشد - اونا هم چه عالمی دارن برای خودشون - این روی سکه با یه تیکه گچ و کشیدن چندتا خط روی زمین و یه تیکه سنگ ............................. - حالا کاپیتان عزیز الانم آبادانی؟ عموی من ایستگاه 12 (سیدعباس - پمپ حوض - روبروی بازار فیه ) زندگی میکنه و یکی از پسرهاش لین 10 فکر کنم میشه نزدیک موزه - موفق باشی
با سلام مجدد خدمت شما

این فنسر خان ما همیشه هست ...
کافیه اسم فنسر یا سوخو-24 را بیاورید سریع حاضر میشوند ...
قدیم ها با موتور گازی میومد تو تاپیک ما الان با جت اسکی و جمبو جت و ... :D

حضور شما عرض کنم که ما ابادان بودیم ولی خب صدام نامرد ما را کوچ اجباری داد .
الان در تهران ساکن هستیم .
ولی سالی یکی دوبار میام آبادان .
قربان عشق و صفا و محبت همه آبادانی های عزیز ...

ampour
2013/08/24, 22:37
با سلام مجدد خدمت شما

این فنسر خان ما همیشه هست ...
کافیه اسم فنسر یا سوخو-24 را بیاورید سریع حاضر میشوند ...
قدیم ها با موتور گازی میومد تو تاپیک ما الان با جت اسکی و جمبو جت و ... :D

حضور شما عرض کنم که ما ابادان بودیم ولی خب صدام نامرد ما را کوچ اجباری داد .
الان در تهران ساکن هستیم .
ولی سالی یکی دوبار میام آبادان .
قربان عشق و صفا و محبت همه آبادانی های عزیز ...

سلام و درود بر کاپیتان عزیز
میگم این آقا فنسر عزیز جناب مدیریت محترم تاپیک با خودش فکر نمیکنه ما جنوب شهری ها جهان سومی بگیم که بچه پولدارا .......................................
بعداز چند هفته میاد دوخط مینویسه و خداحافظ
نمیدونه من دیوانه هستم یکدفعه صبح با صدای اسبش از خواب پا میشه - از پنجره بیرونو نگاه میکنه میبینه ای دل غافل - یه دختر پر رو بدون اجازه ش داره اسب سواری میکنه
بزار کمی سرم خلوت بشه
مثل اینکه قراره فردا شبندر باز بشه - از این سهم داری ؟ دیدم چندتا مطلب زدی تو تاپیک
خدا کنه زودتر بازشه - سرمایه بابام بهش برگردونم تا سبد فقط مال خودم باشه - فردا این ماشین درپیت ام هم باید عوض کنم
حالا عزیز دل خواهر معنی یا مفهوم چند کلمه آبادانی :
اول سئوال از من
تنگتنگو =

FENCER
2013/08/25, 09:19
کاپیتان چرا کسر درجه میزنی برادر من ؟!!!! ناسلامتی F35 بودم
این آبجیمونم هی گیر داده به عکس فتوشاپ من #:-S

Arash007
2013/08/25, 20:10
سلام علیپور جون خوبی؟بازیو دیدی عزیزم به این میگن بازی یه بازی سرحال و دونده.

Captain Nemo
2013/08/25, 20:20
سلام و درود بر کاپیتان عزیز
میگم این آقا فنسر عزیز جناب مدیریت محترم تاپیک با خودش فکر نمیکنه ما جنوب شهری ها جهان سومی بگیم که بچه پولدارا .......................................
بعداز چند هفته میاد دوخط مینویسه و خداحافظ
نمیدونه من دیوانه هستم یکدفعه صبح با صدای اسبش از خواب پا میشه - از پنجره بیرونو نگاه میکنه میبینه ای دل غافل - یه دختر پر رو بدون اجازه ش داره اسب سواری میکنه
بزار کمی سرم خلوت بشه
مثل اینکه قراره فردا شبندر باز بشه - از این سهم داری ؟ دیدم چندتا مطلب زدی تو تاپیک
خدا کنه زودتر بازشه - سرمایه بابام بهش برگردونم تا سبد فقط مال خودم باشه - فردا این ماشین درپیت ام هم باید عوض کنم
حالا عزیز دل خواهر معنی یا مفهوم چند کلمه آبادانی :
اول سئوال از من
تنگتنگو =

سلام
ببخشید بعد از این همه نوشته تازه میپرسید لیلی زن بود یا مرد ؟! ( شوخی )
من که همه دارو ندارم تو بندر عباسه ...

در مورد سوالتون هم متاسفانه معنی اش را نمیدانم
علتش هم اینه که 9 سالم بوده که آبادان را اجبارا ترک کردیم ... مامانم حتما میدونه .../:.grlim:./
ارادتمند

کاپیتان چرا کسر درجه میزنی برادر من ؟!!!! ناسلامتی F35 بودم
این آبجیمونم هی گیر داده به عکس فتوشاپ من #:-S

فنسر جان ... سوخو -24 هم خوبه ... از اون جنگنده های خفنه ...
زمان جنگ عراق با آمریکا اف-15 ها که شاخ نیروی هوایی آمریکا هست نتونستند این فنسر ها رو هدف قرار بدهند ...
بعلت جنگ الکترونیک خیلی قوی که داره ... درسته قدیمی هست ولی ساخت کشور روسیه است ...
ما هم زیاد داریم ازش ...( ای بابا بحث کجا رفت ) ... حالا شما زیاد به اف-35 دل خوش نباش ...
همون فنسر یا سوخو -24 خوبه

دیگه عکس گذاشتن این حرفها را هم داره دیگه ... فردا حرف و حدیث از توش در میاد ... /:.nono.:/

ampour
2013/08/25, 21:22
سلام علیپور جون خوبی؟بازیو دیدی عزیزم به این میگن بازی یه بازی سرحال و دونده.

آره - نیمه اول خوب بازی کردید - اما قبول کن نیمه دوم اگه ابراهیم زاده زودتر تعویض میکرد (مثلاً از دقیقه 65 به بعد باید سامان آقازمانی رو میکشید بیرون) یا مثلاً با تعویض آشوبی مخالف بودم باید بهادرعبدی رو میکشد بیرون ........................................
در هرحال مبارکتون باشه
بازی خوبی بود بدین جهت که بچه های شما هم کمی خسته بودند
انشاءالله توی آسیا هم موفق باشید
میدونیکه بازی بعدی با کی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و ای چه شود

ampour
2013/08/25, 21:55
سلام
ببخشید بعد از این همه نوشته تازه میپرسید لیلی زن بود یا مرد ؟! ( شوخی )
من که همه دارو ندارم تو بندر عباسه ...

در مورد سوالتون هم متاسفانه معنی اش را نمیدانم
علتش هم اینه که 9 سالم بوده که آبادان را اجبارا ترک کردیم ... مامانم حتما میدونه .../:.grlim:./
ارادتمند

فنسر جان ... سوخو -24 هم خوبه ... از اون جنگنده های خفنه ...
زمان جنگ عراق با آمریکا اف-15 ها که شاخ نیروی هوایی آمریکا هست نتونستند این فنسر ها رو هدف قرار بدهند ...
بعلت جنگ الکترونیک خیلی قوی که داره ... درسته قدیمی هست ولی ساخت کشور روسیه است ...
ما هم زیاد داریم ازش ...( ای بابا بحث کجا رفت ) ... حالا شما زیاد به اف-35 دل خوش نباش ...
همون فنسر یا سوخو -24 خوبه

دیگه عکس گذاشتن این حرفها را هم داره دیگه ... فردا حرف و حدیث از توش در میاد ... /:.nono.:/

سلام کاپیتان عزیز - جالبه - خیلی جالبه
من که اصلاً آبادان نبودم ولی بلاخره جد بر جد ما آبادانیه - مگه میشه نشنیده باشی؟
خصوصاً اینکه خونه تون ایستگاه 11 بوده ............................. نمیدونم والله چه بگم
فکر میکنم امروز فنسرجون ما این بچه پولدار عزیز سنگین خرید نظرت چیه؟
بخدا تارگتی که دادی روش فکر کرده بودم (شب قبل) - ولی خودمونیم خیلی ماهرانه و با کلاس تحلیل کردی
هرچند به بعضی .................... برخورد اما خودت بهتر میدونیکه اینها الکی سهامدار شدن و ................... تازه فکر میکنم اغلب اونها یه 50 یا 60 تایی بیشتر نداشته باشند و اینقدر حرف میزنند .
دمت گرم - امروز مطلبی زدی تو تاپیک شبندر مثل توپ صدا کرد (از منم منم خوشم نمیاد .................................................. .............................) جالب بود . یه جورایی رو کم کنی هم بود نه؟
آره دیگه - اولاً حرفات همه درست بود و بر کرسی نشست - ثانیاً وقتی نوشتی از سال 83 تا حالا تو کار بورس هستی همه ماست کیسه کردند (بابا منم ترسیدم - وای).....................
کاپیتان خیلی کارت درسته
امروز داداشم یکی از مطالبم و دیده بود - زد تو سرم - گفتم برای چی میزنی - گفت چون مثل داش مشتی ها مطلب میزنی - نمیدونم با چه سازی باید برقصم - از یک طرف میگه باید مثل مرد باشی تا کسی جرات ............................................... از طرفی بخاطر چهار تا کلمه مثلاً مخلصیم - دمت گرم ........................... گیر سه پیچ میده

Captain Nemo
2013/08/25, 22:18
سلام کاپیتان عزیز - جالبه - خیلی جالبه
من که اصلاً آبادان نبودم ولی بلاخره جد بر جد ما آبادانیه - مگه میشه نشنیده باشی؟
خصوصاً اینکه خونه تون ایستگاه 11 بوده ............................. نمیدونم والله چه بگم
فکر میکنم امروز فنسرجون ما این بچه پولدار عزیز سنگین خرید نظرت چیه؟
بخدا تارگتی که دادی روش فکر کرده بودم (شب قبل) - ولی خودمونیم خیلی ماهرانه و با کلاس تحلیل کردی
هرچند به بعضی .................... برخورد اما خودت بهتر میدونیکه اینها الکی سهامدار شدن و ................... تازه فکر میکنم اغلب اونها یه 50 یا 60 تایی بیشتر نداشته باشند و اینقدر حرف میزنند .
دمت گرم - امروز مطلبی زدی تو تاپیک شبندر مثل توپ صدا کرد (از منم منم خوشم نمیاد .................................................. .............................) جالب بود . یه جورایی رو کم کنی هم بود نه؟
آره دیگه - اولاً حرفات همه درست بود و بر کرسی نشست - ثانیاً وقتی نوشتی از سال 83 تا حالا تو کار بورس هستی همه ماست کیسه کردند (بابا منم ترسیدم - وای).....................
کاپیتان خیلی کارت درسته
امروز داداشم یکی از مطالبم و دیده بود - زد تو سرم - گفتم برای چی میزنی - گفت چون مثل داش مشتی ها مطلب میزنی - نمیدونم با چه سازی باید برقصم - از یک طرف میگه باید مثل مرد باشی تا کسی جرات ............................................... از طرفی بخاطر چهار تا کلمه مثلاً مخلصیم - دمت گرم ........................... گیر سه پیچ میده

سلام مجدد
خانم علیپور عزیز

بنده اصالتا آبادانی نیستم ... مرحوم پدرم رییس سپاه دانش آبادان شدند و آمدیم آبادان ...
سپاه دانش هم جسارتا شما یادتون نمیاد باید از پدربزرگها پرسید در موردش ...

خونمون هم ایستگاه 9 بوده ...

در مورد بورس و شبندر هم سعی میکنم زیاد مطلب نزم ...
کلا سرم تو کار خودمه ...
دقت کنید فقط تو تاپیک خودم " افسانه تامکت " مطلب میزنم ...
الانم بیش از کوپنم تو این چند روز پست ارسال کردم ...

اون پست ادعایی ... را هم مجبور شدم بزنم ... وگر نه من هیچ وقت از این حرفها نمیزنم ... هنوزم آماتور هستم توی بورس ...
سالها پیش با بچه های این سایتها جمعه ها همگی میرفتیم دربند و بعد هم جلسات جو بازار تو کارگزاری مسکن و توسعه صادرات برگزار میکردیم ...
بیشتر اعضای قدیمی این سایتها در بیرون از اینجا هم دوست و رفیق هستند ... من هم همینطور ... پس نمیشه خالی بست و حرف و حدیث اضافه
گفت ... چون همه همدیگر را می شناسیم در دنیای واقعی ...

شما هم یواش یواش با جو این فرومها آشنا میشوید و متوجه رفتار بعضی از آی دی ها میشوید ...
کلا توی دنیای واقعی هم دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد ... اینجا که دیگه ... واویلا ...

به برادر عزیزتون هم سلام بنده را ابلاغ بفرمایید ...
با سپاس

فنسر جان
شرمنده تاپیکت را منحرف کردم ... یاد اسفندیار انحراف الدوله رفیق فاب محمووت بخیر ...

Arash007
2013/08/25, 22:45
آره - نیمه اول خوب بازی کردید - اما قبول کن نیمه دوم اگه ابراهیم زاده زودتر تعویض میکرد (مثلاً از دقیقه 65 به بعد باید سامان آقازمانی رو میکشید بیرون) یا مثلاً با تعویض آشوبی مخالف بودم باید بهادرعبدی رو میکشد بیرون ........................................
در هرحال مبارکتون باشه
بازی خوبی بود بدین جهت که بچه های شما هم کمی خسته بودند
انشاءالله توی آسیا هم موفق باشید
میدونیکه بازی بعدی با کی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و ای چه شود
بازی بعد که با برادر خودمونه.شما هم از فولاد امتیاز بگیرید ما می آییم صدر.15 شهریور هم 2 تا به شما میزنیم و تثبیت میکنیم.قبول داری قلعه نوعی بهترین مربی ایرانه؟

ampour
2013/08/26, 00:38
بازی بعد که با برادر خودمونه.شما هم از فولاد امتیاز بگیرید ما می آییم صدر.15 شهریور هم 2 تا به شما میزنیم و تثبیت میکنیم.قبول داری قلعه نوعی بهترین مربی ایرانه؟

نه - اما قبول دارم کاربلد و مربی خوبیه اما نه بهترین
قبول داری اگه سلطان سرمربی ما بود بازیکنان ما جرات نمیکردند به تیمی مثل نفت امتیار بدن ؟

Arash007
2013/08/26, 08:12
نه - اما قبول دارم کاربلد و مربی خوبیه اما نه بهترین
قبول داری اگه سلطان سرمربی ما بود بازیکنان ما جرات نمیکردند به تیمی مثل نفت امتیار بدن ؟
پس بهترین مربی ایران کیه؟قلعه خودشو اثبات کرده با سپاهان تراکتور استقلال حتی مس کرمان هرجا رفت تیمو متحول کرد.سلطان هم که علی اصغری بازی میکنه دیگه.

ampour
2013/08/26, 18:33
پس بهترین مربی ایران کیه؟قلعه خودشو اثبات کرده با سپاهان تراکتور استقلال حتی مس کرمان هرجا رفت تیمو متحول کرد.سلطان هم که علی اصغری بازی میکنه دیگه.

کاش میتونستم کلیپ های گل زنی سلطان به اس تق لال میگذاشتم توی تاپیک ....................................... علی اصغری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arash007
2013/08/26, 23:09
خودش که خوب بازی میکرد سیستم مربی گریشو میگم

afshar
2013/08/27, 11:51
سلام خدمت فوتبالی ها مخصوصا پرسپولیسی هاش.
خلعتبری داره میاد ! میگن رحمتی باهاش رودر واسی داره
هرچی بزنه نه نمیگه!!!!!!!

هم بازی
2013/08/27, 12:12
درود به همگی...منا جون چطوری عزیز؟
امروز که بورس تحت تاثیر شایعات بود و جو خوبی نداشت،به امید فردای +.
رحمتی توی دروازه با باباش هم رودربایستی نداره ...از حالا آرزو کنید نزدیک دروازه اش برسید بعد اگر چشم تو چشم شدید آسمونو نشونه نگیرید.:D

ampour
2013/08/27, 22:34
سلام خدمت فوتبالی ها مخصوصا پرسپولیسی هاش.
خلعتبری داره میاد ! میگن رحمتی باهاش رودر واسی داره
هرچی بزنه نه نمیگه!!!!!!!

سلام دوست عزیز پرسپولیسی
خوش اومدی
انشاءالله از امروز جو این تاپیک گرم میکنیم .
این اس تق لالی ها عجب شانسی دارن
فعلاً نمیشه زیاد باهاشون کل کل کرد .
وقتی راحت امتیاز میدیم به تیمی مثل نفت زبونشون دراز میشه دیگه
موفق باشی

ampour
2013/08/27, 22:35
خودش که خوب بازی میکرد سیستم مربی گریشو میگم

سلطان احتیاج به مربی گری نداره - کنار میشینه و دستور میده داداش
برو خدا رو برای این همه شانسی که دارید شکر کن

Arash007
2013/08/27, 22:37
سلام دوست عزیز پرسپولیسی
خوش اومدی
انشاءالله از امروز جو این تاپیک گرم میکنیم .
این اس تق لالی ها عجب شانسی دارن
فعلاً نمیشه زیاد باهاشون کل کل کرد .
وقتی راحت امتیاز میدیم به تیمی مثل نفت زبونشون دراز میشه دیگه
موفق باشی
خوشم میاد منا جون آدم منطقی ایه مرسی

ampour
2013/08/27, 22:38
درود به همگی...منا جون چطوری عزیز؟
امروز که بورس تحت تاثیر شایعات بود و جو خوبی نداشت،به امید فردای +.
رحمتی توی دروازه با باباش هم رودربایستی نداره ...از حالا آرزو کنید نزدیک دروازه اش برسید بعد اگر چشم تو چشم شدید آسمونو نشونه نگیرید.:D

سلام دوست اس تق لالی من

بابا توهم که سالی یکبار به ما سر میزنی
اوایل میگفتی گیس و گیس کشی
ما که تو رو نمی بینیم چه برسه به اینکه دستم به گیس ت برسه
فعلاً که ما رو بدشانسی و شما روی شانس
هی برای خودت آواز بخون
نوبت ماهم میرسه همبازی جون

Arash007
2013/08/27, 22:44
منا حاضرم شبندرو بدم بره در عوض 15 شهریور 6 تا به شما بزنیم

ampour
2013/08/27, 22:45
خوشم میاد منا جون آدم منطقی ایه مرسی

اگه منطقی نبودم که بهت نمی گفتم چرا شتران شوهر دادی
اون دوتا سهم دیگه رو نمی شناسم
همین که ما پرسپولیسی های عزیز و منطقی به فکر شما اس تق لالی های شانس شانس شانس شانس ............هستیم کافی نیست . بابا ایول
برای فردا چه کار میکنی ؟ هم باز ناظری یا خریدوفروش داری ؟
فایرا و فباهنر رو دستم موندن و ترشیده شدن
مهریه یک شاخه گل مصنوعی - شیربها هم نمی گیرم ولی خواستگار ندارند که ندارند که ندارند

Arash007
2013/08/27, 22:47
آخه عزیزم یه بار شانس دو بار شانس 10 بار شانس /:.winksmiley02.:/
البته شما از معدود پرسپلیسی های عزیز هستی

ampour
2013/08/27, 22:53

میخوای تلافی شش تایی ما رو در بیاری
میبینی
بعداز دربی همه با هم اینجا جمع میشیم
چه زیباست آنروز شاید 6 تای قبلی فراموش شده ولی سه تای ایمون زاید داغی است بر پیشونی اس تق لال

ampour
2013/08/27, 22:58

یه ضرب المثل معروفه که میگه
شتر در خواب بیند ..........................................
با این رویاها حال میکنی ها
واقع بین باش
بدشانسی ما باعث شده غرور گرفته شما اس تق لالی ها رو
تو هم از معدود اس تق لالی های عزیز و دوست داشتی هستی
اینو میدونستی
بقول خودت خواب نداری
بگیر بخواب دیگه فردا یا باید بری دانشگاه یا باید نظارت کنی

Arash007
2013/08/27, 23:01
میخوای تلافی شش تایی ما رو در بیاری
میبینی
بعداز دربی همه با هم اینجا جمع میشیم
چه زیباست آنروز شاید 6 تای قبلی فراموش شده ولی سه تای ایمون زاید داغی است بر پیشونی اس تق لال
اون یه اتفاق بود استقلال یارای اصلیش نبود بعد 2 صفر هم جلو بودن زاید هم کسی نمی شناخت اون روز روزش بود دیگه منم فوتبالیستم بعضی روزا گل هایی میزنم که خودمم باورم نمیشه.اما 6 تا که تبانی بود دیگه استقلال قهرمانیش مسلم بود بعد سندی هم نیست از اون بازی اصلا مشخص نیست آیا بازی انجام شده

Arash007
2013/08/27, 23:03
یه ضرب المثل معروفه که میگه
شتر در خواب بیند ..........................................
با این رویاها حال میکنی ها
واقع بین باش
بدشانسی ما باعث شده غرور گرفته شما اس تق لالی ها رو
تو هم از معدود اس تق لالی های عزیز و دوست داشتی هستی
اینو میدونستی
بقول خودت خواب نداری
بگیر بخواب دیگه فردا یا باید بری دانشگاه یا باید نظارت کنی
چاکرتم.آره فردا باید برم 3 تا چک بدم دانشگاه 2 میلیون شد شهریم.یه شماره حساب بدم بچه ها منم یاری کنن/:.tonguesmiley:./

ampour
2013/08/27, 23:22
پروين: هدايتي به درخواست پيشکسوتان نه نگفت

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: از فردوسيپور گلايه دارم چون اين آقا هرچه ميخواهد ميگويد اما من از او ميپرسم تو از کجا ميداني هدايتي مدرسه و مسجد نساخته و دست محرومان را نگرفته؟
پروين: هدايتي به درخواست پيشکسوتان نه نگفت
علي پروين اظهار داشت: من يکبار حرفهاي خودم را زدم و ديگر دوست نداشتم درباره ماجراي خلعتبري، پرسپوليس و عجمان حرف بزنم، اما ديدم در حق اين بنده خدا، هدايتي ظلم ميشود.

به گزارش فارس ، وي افزود: آقايان؛ اين وسط به من چيزي نميرسد، اما حمايت نکردن از حق نامردي است. من اين را ميگويم همه اين را بدانند، حسين هدايتي به درخواست پيشکسوتان، مو سفيدان و اهالي فن فوتبال باشگاه پرسپوليس نه نگفت و مردانگي کرد و با هزار زور پول خلعتبري را داده اما حالا جالب است پول داده، کتک هم بايد بخورد؟

وي افزود: بخشهاي کارشناسي را دوست دارم اما خواهش ميکنم نادانسته در مورد هرکاري قضاوت نکنيد چون اين کار دور از انصاف است. بنده خدا به خاطر صدها مسئله که يکي از آنها خليج هميشه فارس است به در و ديوار زد و اين چک را جور کرده اما از آن موقعي که چک را داده، آقايان فقط هدايتي را ميزنند. من به دنبال حمايت کورکورانه نيستم ولي چون با چشمان خودم ديدم که چطور زحمت کشيده، ميگويم حداقل انصاف را رعايت کنيد.

پروين خاطرنشان کرد: آقاي فردوسيپور عزيز که ما هم خودت و هم برنامهات را دوست داريم، تو از کجا ميداني هدايتي کار خير نکرده و مدرسه و مسجد نساخته؟ تو از کجا ميداني هدايتي دست بدبخت و بيچارهها را نگرفته است؟ اما من ميدانم. اين کار را کرده و شايد اين وسط يکي دو نفر جا مانده که شما هم هر چه دوست داري به اين بدبخت ميگويي، پس حمايت از بخش خصوصي کجا رفته؟ چه کسي در اين فوتبال يک ريال به ديگري ميدهد؟ کم ياد بياوري. هدايتي در استيلآذين، ملوان، همين پرسپوليس و خيلي جاهاي ديگر که من ميدانم اما شما نميدانيد، کمک کرده ولي متاسفانه ميخواهيد يکطرفه او را از بين ببريد. هدايتي از فوتبال کنار کشيده بود.

وي ادامه داد: يکي از نفراتي که به عشق پرسپوليس و هوادارانش به او رو انداخت که به اين تيم کمک کند، من، آقاي دايي و رويانيان بوديم. اما او نه نگفت. به خدا شرمندهاش شده بوديم. حالا در يک رسانه ميخواهند او را مجازات کنند. ما بايد از بخش خصوصي حمايت کنيم و حرف آخر آقايان عزيز هيچکس در اين مملکت يک ريال به ديگري مفت و مجاني نميدهد اما هدايتي اين کار را کرده آن هم به عشق پرسپوليس، خليج هميشه فارس و ايراني و ايراني و پرسپوليسي، نه چيز ديگر. من اميدوارم که قدر اين افراد را بدانيم چون فراري دادن و زدن آنها هنر نيست.

ampour
2013/08/27, 23:27
اون یه اتفاق بود استقلال یارای اصلیش نبود بعد 2 صفر هم جلو بودن زاید هم کسی نمی شناخت اون روز روزش بود دیگه منم فوتبالیستم بعضی روزا گل هایی میزنم که خودمم باورم نمیشه.اما 6 تا که تبانی بود دیگه استقلال قهرمانیش مسلم بود بعد سندی هم نیست از اون بازی اصلا مشخص نیست آیا بازی انجام شده

ﺍﻻ ﺍﯼ ﺟﻌﻔﺮﯼِ ﻃﺎﺱ ﻭ ﺩﯾﻼﻕ

ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ ﻭ ﻫﻤﺎﯾﻮﻥ ﺑﻬﺰﺍﺩﯼ

جواب 6 تا را مدیریت محترم تاپیک آقا فنسر گل - ستاره سهیل داده عزیزم

ampour
2013/08/27, 23:29
از کاپیتان عزیز هم خبری نیست
فکر کنم با شبندر این روزها داره حال میکنه
وقت نمیکنه سوداشو بشماره
بابا کاپیتان عزیز پول خوبه نه همش پول پول پول

ampour
2013/08/27, 23:53
گروه بندي کامل جام جهاني نوجوانان

گروه 1 امارات – هندوراس – برزيل – اسلواکي

گروه 2 اروگوئه – نيوزيلند – ساحلعاج - ايتاليا

گروه 3 کرواسي – مراکش – پاناما - ازبکستان

گروه 4 تونس – ونزوئلا – روسيه – ژاپن

گروه 5 کانادا – آرژانتين – ايران – اتريش

گروه 6 مکزيک – نيجريه – عراق – سوئد

ديدار افتتاحيه اين رقابتها قرار است پنجشنبه 25 مهر بين امارات ميزبان رقابتها و هندوراس برگزار شود .

چهار تيم ايران ، ژاپن ، ازبکستان و عراق چهار نماينده قاره آسيا دراين رقابتها هستند.

Captain Nemo
2013/08/28, 01:30
از کاپیتان عزیز هم خبری نیست
فکر کنم با شبندر این روزها داره حال میکنه
وقت نمیکنه سوداشو بشماره
بابا کاپیتان عزیز پول خوبه نه همش پول پول پول
درود بر شما
نه من تعداد زیادی ندارم که بخوام باهاش به رویا هام برسم ...
در همه تاپیک ها حضور دارم و از مطالب دوستان بهره میبریم .
شب خوش

Arash007
2013/08/28, 19:52
گروه بندي کامل جام جهاني نوجوانان

گروه 1 امارات – هندوراس – برزيل – اسلواکي

گروه 2 اروگوئه – نيوزيلند – ساحلعاج - ايتاليا

گروه 3 کرواسي – مراکش – پاناما - ازبکستان

گروه 4 تونس – ونزوئلا – روسيه – ژاپن

گروه 5 کانادا – آرژانتين – ايران – اتريش

گروه 6 مکزيک – نيجريه – عراق – سوئد

ديدار افتتاحيه اين رقابتها قرار است پنجشنبه 25 مهر بين امارات ميزبان رقابتها و هندوراس برگزار شود .

چهار تيم ايران ، ژاپن ، ازبکستان و عراق چهار نماينده قاره آسيا دراين رقابتها هستند.
نه بابا من عصبانی نمیشم هیچوقت فقط اس اس گل بخوره عصبی میشم.چه خبر"؟

ampour
2013/08/30, 15:27
درود بر شما
نه من تعداد زیادی ندارم که بخوام باهاش به رویا هام برسم ...
در همه تاپیک ها حضور دارم و از مطالب دوستان بهره میبریم .
شب خوش

سلام کا
کاپیتان عزیز مخلصیم
این مدیر عزیز ما کجاست ؟ خبر داری از فنسرجون
نکنه دوباره رفته جت اسکی
بهش بگو مدیترانه این روزها خطرناکه - خطریه حسن
برای بازی امروز دل تو دلم نیست
از یک طرف فولاد خودمونه از طرفی پرسپولیس محبوب دلها
مساوی رو دوست ندارم حتی باخت بهتراز محافظه کاریه
تا این ساعت 5 تا جمع کردم
انشاءالله بردیم میریزم بحساب باشگاه
موفق باشی عزیز

afshar
2013/08/30, 16:46
سلام خدمت ورزشکاران و مثل خودم ورزش دوستان گرامی .
پرسپولیس میبره به امید خدا

ampour
2013/08/30, 20:25
خدایا ممنون - دوستت دارم
ترا بحق بی بی فاطمه زهرا(س) همانطور که امشب دل ما رو شاد کردی فردا هم تکمیلش کن و شبندر عزیز را هم یاری کن .
بردشیرین محبوبم را به همه دوستان عزیز شبندری تبریک عرض میکنم
شبندر همیشه لیدره و لازم بود قبل از دربی جمعه بعدی سهام فولاد صدر جدولی را با 3 تعدیل منفی بدرقه کنه
به همراه دوستان عزیزم 5تا جمع کرده بودیم که بعنوان شیرینی فردا بحساب باشگاه واریز خواهدشد.
یک سئوال از اساتید محترم : یکی از دوستانم میگه نحوه انتقال وجه از حساب اعتباری به حساب بانک درآنلاین همه جا یکسانه؟
رویه در همه کارگزاری ها یکی است ؟ ممنون میشم اگه

ampour
2013/08/30, 20:26
تبریک به همه پرسپولیسی های عزیزم

ampour
2013/08/30, 20:28
سلام خدمت ورزشکاران و مثل خودم ورزش دوستان گرامی .
پرسپولیس میبره به امید خدا

ممنون دوست عزیز پرسپولیسی

ampour
2013/08/30, 20:54
چلسی - بایرن مونیخ
سوپر جام ..................................
پیش بینی عملکرد سه ماهه در گزارشات ارسالی بر روی کدال
چلسی با آقای خاص
بایرن با گواردیولا
مورینیو در لاک دفاعی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
گواردیولا با اندیشه بارسلونایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرتحلیل های همه دوستان حتی اس تق لالی ها هستیم

ampour
2013/08/30, 20:59
فردا شاهد دو بازی خواهیم بود
بازی شبندر در بازار ..............................................
بازی اس تق لال با خوزستانی های غیور
ویسی دمت گرم
اگه بردی 5 تا هم بحساب باشگاه شما منظور خواهد شد

Arash007
2013/08/30, 21:10
فردا شاهد دو بازی خواهیم بود
بازی شبندر در بازار ..............................................
بازی اس تق لال با خوزستانی های غیور
ویسی دمت گرم
اگه بردی 5 تا هم بحساب باشگاه شما منظور خواهد شد
تبریک خوب بازی کردید فولاد پررو شده بود و با بردتون ما رو صدر نشین کردید .از اونجایی که شما بعیده دو تا بازی پشت سر هم پیروز باشید هفته بعد بازی یا مساوی میشه یا با برد خفیف اس تق لال توام خواهد بود

afshar
2013/08/30, 21:21
ممنون دوست عزیز پرسپولیسی

منم به شما و همه مردم ایران (همه پرسپولیسی ان دیگه) تبریک میگم. هفته بعد ایشالله با 3 تای مشدی به قول شما اس تق لال و راهی تایلند میکنیم. 6 تا گناه دارن چون نمیخوایم حذفشون و گردن ما بندازن

afshar
2013/08/30, 21:28
چلسی - بایرن مونیخ
سوپر جام ..................................
پیش بینی عملکرد سه ماهه در گزارشات ارسالی بر روی کدال
چلسی با آقای خاص
بایرن با گواردیولا
مورینیو در لاک دفاعی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
گواردیولا با اندیشه بارسلونایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرتحلیل های همه دوستان حتی اس تق لالی ها هستیم

قیافه مورینیو موقع جدایی از رئال و حرف زدن هاش که با بغضی کودکانه این تیم و ترک کرد بنظر من نشون داد مرد روزهای سخت نیست! تاکم میاره دنبال جا برایرفتن میگرده و به قول دکترصدر از هرتیمی که رفته خرابه ای بیش باقی نذاشته!!!!
گواردیولا , فرگوسن فقید و امثال این بزرگان قابل قیاس نیستن با مورینیو

Arash007
2013/08/30, 21:31
قیافه مورینیو موقع جدایی از رئال و حرف زدن هاش که با بغضی کودکانه این تیم و ترک کرد بنظر من نشون داد مرد روزهای سخت نیست! تاکم میاره دنبال جا برایرفتن میگرده و به قول دکترصدر از هرتیمی که رفته خرابه ای بیش باقی نذاشته!!!!
گواردیولا , فرگوسن فقید و امثال این بزرگان قابل قیاس نیستن با مورینیو
ببخشید دوست عزیز نام امیر قلعه نوعی رو فراموش کردید بیارید با اجازتون تصحیح می کنم. گواردیولا فرگوسن قلعه نوعی

afshar
2013/08/30, 21:35
ببخشید دوست عزیز نام امیر قلعه نوعی رو فراموش کردید بیارید با اجازتون تصحیح می کنم. گواردیولا فرگوسن قلعه نوعی

آخه دوست عزیز این بزرگانی که من گفتم پرسپولیسی هستن و فکر نکنم نام شخصی که شما فرمودین رو حتی 1 بارهم شنیده باشن!

Arash007
2013/08/30, 21:47
آخه دوست عزیز این بزرگانی که من گفتم پرسپولیسی هستن و فکر نکنم نام شخصی که شما فرمودین رو حتی 1 بارهم شنیده باشن!
نگید این حرفو امیر خانو همه قبولش دارن حتی آقا پروین خودتونم ستایشش کرد

afshar
2013/08/30, 21:52

یحتمل سلطان خواسته ضعیف کشی نکنه و 1 حالی به ایشون داده باشه شایدم مزاح فرمودن آخه علی خان آدم شوخ طبعی هستن

ampour
2013/08/30, 21:55
یحتمل سلطان خواسته ضعیف کشی نکنه و 1 حالی به ایشون داده باشه شایدم مزاح فرمودن آخه علی خان آدم شوخ طبعی هستن

جالب بود
روحیه برای این اس تق لالی ها بد نیست
البته بعد از دربی
6 تایی دیگه در راهه

afshar
2013/08/30, 21:55

ضمنا امیری که شما میگین و فقط خودتون قبول دارین دیگه با اسم بردن ایشون کنار نام پرسپولیسی های کبیر
اعتبار جمع نکنین براش

ampour
2013/08/30, 21:56

جالب بود
البته بعد از دربی
6 تایی دیگه در راهه

afshar
2013/08/30, 21:59
جالب بود
البته بعد از دربی
6 تایی دیگه در راهه
مطمئنا 6 تا رو میزنیم که عادت کنن و برا بازی تو تایلند وقتی گل خوردن براشون امری عادی باشه

afshar
2013/08/30, 22:01
با اجازه بریم خیط شدن مورینیو رو به تماشا بنشینیم

ampour
2013/08/30, 22:03
تبریک خوب بازی کردید فولاد پررو شده بود و با بردتون ما رو صدر نشین کردید .از اونجایی که شما بعیده دو تا بازی پشت سر هم پیروز باشید هفته بعد بازی یا مساوی میشه یا با برد خفیف اس تق لال توام خواهد بود

خفیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بازی رو خوب مشاهده کردی متوجه تغییرتاکتیک میشدی
برو خدا رو شکر کن که داش علی سلطان به برو بچ گفته بخاطر عدم تضعیف روحیه اس تق لالی ها (بازی با تایلند) فقط یکی دو تا گل بسه (فعلاً 6 تایی دیگه ای در کارنیست)

ampour
2013/08/30, 22:05

بریم یاعلی - خوش باشی داداش گل پرسپولیسی

ampour
2013/08/30, 22:07

under line
2013/08/30, 22:09
اوه اوه يواش تر اينهمه سرعت واستون خوب نيستا! يحتمل آقا سلطونتون برا اينکه به چش بياد خودشو متصل ميکنه به امير خان ما ! همونطور که ميدونيم و ميدونيد و تا دنيا بوده و است و خواهد بود فقط فقط استقلال سرور پرسپوليسه ! همين و بس

sadeghmousavi
2013/08/30, 22:10
اوه اوه يواش تر اينهمه سرعت واستون خوب نيستا! يحتمل آقا سلطونتون برا اينکه به چش بياد خودشو متصل ميکنه به امير خان ما ! همونطور که ميدونيم و ميدونيد و تا دنيا بوده و است و خواهد بود فقط فقط استقلال سرور پرسپوليسه ! همين و بس
شش تایی ها!
همین!

ampour
2013/08/30, 22:10
مطمئنا 6 تا رو میزنیم که عادت کنن و برا بازی تو تایلند وقتی گل خوردن براشون امری عادی باشه

افشارجون تا حالا کجا بودی داداش گلم - تنها بودم در مقابل این اس تق لالی ها

Arash007
2013/08/30, 22:11
خفیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بازی رو خوب مشاهده کردی متوجه تغییرتاکتیک میشدی
برو خدا رو شکر کن که داش علی سلطان به برو بچ گفته بخاطر عدم تضعیف روحیه اس تق لالی ها (بازی با تایلند) فقط یکی دو تا گل بسه (فعلاً 6 تایی دیگه ای در کارنیست)
من عاشق همین اعتماد به نفس کاذبتم/:.grlim:./

ampour
2013/08/31, 01:17

برد بایرن گواردیولای عزیز هم مبارک
چشم نخورم خوبه
امروز چقدر خوشحالی - بابا ایول - خدا دستت درد نکنه
فردا هم انشاءالله دوتا خبر خوشحال کننده
اول شبندر سبز
دوم باخت اس تق لال

ampour
2013/08/31, 02:17

کاذب؟
برو بشین درس ت بخون
محصل تنبل
اسم استاد چیه؟
بگم این ترم مشروط ت کنه

afshar
2013/08/31, 08:42

افشارجون تا حالا کجا بودی داداش گلم - تنها بودم در مقابل این اس تق لالی ها
سلام احوال شما ؟ اولین بار وقتی آواتار شما رو دیدم خیلی خوشحال شدم شکر خدا پرچم پرسپولیس همه جا بالاس
. ضمنا طرفداران محترم اس تق لال جزء اقلیت ها بشمار میان و تا کنون باهاشون مدارا کردیم

afshar
2013/08/31, 08:51
تو 1 برنامه تلویزیونی 1 از پیش کسوتای خودتون 1خاطره از خدابیامرز ناصرحجازی در وصف حال 6 تایی ها بیان میکرد:
میگفت ناصر خان میگفتن اگه بازی تا فردا هم طول میکشید ما باز گل میخوردیم.
نتیجه گیری : بهتره برین شموشک نوشهر یا چوکای تالش و طرفداری کنین تا شاید 6تایی دیگری اگر رخ داد آزرده خاطر نشوید . با تشکر

afshar
2013/08/31, 08:55
برد بایرن گواردیولای عزیز هم مبارک
چشم نخورم خوبه
امروز چقدر خوشحالی - بابا ایول - خدا دستت درد نکنه
فردا هم انشاءالله دوتا خبر خوشحال کننده
اول شبندر سبز
دوم باخت اس تق لال

منم با چند ساعت تاخیر خدمت تمام پرسپولیسی های دنیا تبریک میگم برد فوتبال زیبا و چشم نواز رو در مقابل ضد فوتبال آبی ها

afshar
2013/08/31, 09:08
خدمت شما دوست عزیز هم سلام عرض مینماییم
{تا دنیا بوده و هست}!!!!! حضرت ادم و حوا پرسپولیسی بودن بچه هاشونم همینطور. درکنار هم باصفا و دلخوشی 6 تا 6 تا تیمشون میزد و اینام تماشا میکردن. و همین چند سال پیش که اس تق لال و تاسیس کردن تعدادی از هموطنان برای اینکه 1 تنوعی بشه رفتن طرف آبی ها وگرنه ذاتا همه پرسپولیسی اند.

Arash007
2013/08/31, 09:28
تو 1 برنامه تلویزیونی 1 از پیش کسوتای خودتون 1خاطره از خدابیامرز ناصرحجازی در وصف حال 6 تایی ها بیان میکرد:
میگفت ناصر خان میگفتن اگه بازی تا فردا هم طول میکشید ما باز گل میخوردیم.
نتیجه گیری : بهتره برین شموشک نوشهر یا چوکای تالش و طرفداری کنین تا شاید 6تایی دیگری اگر رخ داد آزرده خاطر نشوید . با تشکر
اتفاقا چوکای تالش 3-1 برد شما رو

Arash007
2013/08/31, 09:30
خدمت شما دوست عزیز هم سلام عرض مینماییم
{تا دنیا بوده و هست}!!!!! حضرت ادم و حوا پرسپولیسی بودن بچه هاشونم همینطور. درکنار هم باصفا و دلخوشی 6 تا 6 تا تیمشون میزد و اینام تماشا میکردن. و همین چند سال پیش که اس تق لال و تاسیس کردن تعدادی از هموطنان برای اینکه 1 تنوعی بشه رفتن طرف آبی ها وگرنه ذاتا همه پرسپولیسی اند.
داداشم ما 1324 تاسیس شدیم شما 1348 خودروی پیکان از شما سابقه اش بیشتره/:.yead.:/

Arash007
2013/08/31, 09:49
فقط حیف شد بازی دیشب عین استقلال پرسپولیس بود با این تفاوت که رنگ لباساشون فرق می کرد یعنی نوع بازی بایرن به آبی پوشان تهرانی شبیه بود و نوع بازی چلسی به لنگ پوشان کاش بایرن آبی می پوشید!بازی فیلیب لام منو یاد خسرو حیدری می ندازه

afshar
2013/08/31, 10:07
!بازی فیلیب لام منو یاد خسرو حیدری می ندازه

جوک جالبی بود کلی خندیدیم:.thumbsupsmileyanim
خسرو حیدری کیسه کشی بیش نیس . لطفا اسامی افراد متفرقه را کنار بزرگان فوتبال اونم ازنوع پرسپولیسیش نیارین. ممنون میشم

afshar
2013/08/31, 10:12
اتفاقا چوکای تالش 3-1 برد شما رو

جهت ارامش روحی پیشنهادی دادم میتونین قبول نکنین . بعداز حذف تو تایلند و 6 تا خوردن ازما
روحیه تون خراب میشه از ما گفتن!!

afshar
2013/08/31, 10:15
ضمنا هیچ جای بازی چلسی به کیسه کش ها نمیخوره فقط آبی پوشیدن خراب کردی کارشون و . ابراموویچ بدونه تیمش و به اس تق لال ربط میدن وسایلاشو جم میکنه میره روسیه پی زندگیش

afshar
2013/08/31, 10:26
داداشم ما 1324 تاسیس شدیم شما 1348 خودروی پیکان از شما سابقه اش بیشتره/:.yead.:/

1348-1324=24.
24تقسیم بر 4 =6. همیشه روابط اعداد با هم نتایج جالبی رو در بر داره

Arash007
2013/08/31, 10:27
ضمنا هیچ جای بازی چلسی به کیسه کش ها نمیخوره فقط آبی پوشیدن خراب کردی کارشون و . ابراموویچ بدونه تیمش و به اس تق لال ربط میدن وسایلاشو جم میکنه میره روسیه پی زندگیش
شما از الان تا پایان نیم فصل بعید میدونم کلا تو 6 تا بازی بتونید 6 تا گل بزنید

afshar
2013/08/31, 10:32
6 6 6 6 6 6 6 تا!!!!!!! کم نیستا! خدا بیامرز ناصر خان خودش رفت و این هدیه رو تا ابد برای اس تق لال باقی گذاشت

afshar
2013/08/31, 10:34
شما دیروز احتمالا بازی و ندیدین؟ 3 تا به صدر جدولی زدیم اس تق لال که دیگه....

afshar
2013/08/31, 10:50

احتمالا از شگردهای اس تق لال باشه گل های 6 تا بازی رو 1 دفه میخوره

ampour
2013/08/31, 16:45

یکی دو روز نبودم میبینم گردو خاک کردی
حتماً بازی رو ندیدی
سه تا به فولاد صدر جدولی
شما که دیگه ...............................
امشب ویسی قول داده امیر خان با چشمونی گریان ................................
بعد بازی امشب که اینقدر بهانه در آوردید برای تعویق مسابقه

ampour
2013/08/31, 16:47
بهانه در آوردید که تیم خسته ...................................
باشه اشکالی نداره .................................
امیر خان با چشمونی گریان ..............
شعر قشنگی شد . ایول
قبل از دربی لازم بود ضربه شصت ببینید

ampour
2013/08/31, 17:01
بعداز باخت امشب نیای فیلم در بیاری
عادت دارید به بهانه جویی
داور اله کرد
داور بله کرد
بابا مردونه بازی کنید دیگه
ضرب المثلی که میگه طرف بلد نیست برقصه میگه زمینش کجه
راست و حسینی دیگه باختید بهانه ................................
اگه نوتستید فولاد یا تراکتوروووووووووووووووووو وو ببرید بعد....................................
پرسپولیس
سرور
اس تق لال

ampour
2013/08/31, 17:03
احتمالا از شگردهای اس تق لال باشه گل های 6 تا بازی رو 1 دفه میخوره

جالب بود
حال کردم
بابا افشارجون تا حالا کجا بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایول

ampour
2013/08/31, 17:06
ویسی جون
قول میدم
اگه امشب بردید
4 پنج تا فردا بریزم بحساب باشگاه تون
البته شماره حساب را از سایت باشگاه باید بگیرم
شما برنده باش
نام تیم تون فقط کمی تق و لقه
اس تق لال خوزستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:.nono.:/

ampour
2013/08/31, 17:11
آفا افشار عزیز
میدونیکه این آرش خان داره درس میخونه
نمیدونم چه رشته ای
اما ظاهراً توی دانشگاه یاد نمیدن که پرسپولیس سرور اس تق لاله
;;)

ampour
2013/08/31, 17:24
فقط حیف شد بازی دیشب عین استقلال پرسپولیس بود با این تفاوت که رنگ لباساشون فرق می کرد یعنی نوع بازی بایرن به آبی پوشان تهرانی شبیه بود و نوع بازی چلسی به لنگ پوشان کاش بایرن آبی می پوشید!بازی فیلیب لام منو یاد خسرو حیدری می ندازه

خسرو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوک قشنگی بود
کلی خندیدیم/:.nono.:/

ampour
2013/08/31, 17:28
با فونت آبی هم مینویسه
بشین دوزار درس بخون این ترم مشروط نشی
هرروز میگه نظارت ...................................
ناظری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

afshar
2013/08/31, 17:39
آفا افشار عزیز
میدونیکه این آرش خان داره درس میخونه
نمیدونم چه رشته ای
اما ظاهراً توی دانشگاه یاد نمیدن که پرسپولیس سرور اس تق لاله
;;)

سلام حال شما؟ متاسفانه همه میگن درس ها بی کیفیت شده همینه . فوتبال یعنی پرسپولیس مابقی حواشی فوتبال ان.

ampour
2013/08/31, 17:41
پیش بینی قبل از بازی

اس تق لال خوزستان 6

اس تق لال شهر ری صفر

ampour
2013/08/31, 17:48
سلام حال شما؟ متاسفانه همه میگن درس ها بی کیفیت شده همینه . فوتبال یعنی پرسپولیس مابقی حواشی فوتبال ان.

سلام - ممنونم
پاهرا این اس تق لالی ها امشب خودشونو قایم کردن
بخاری ازشون بلند نمیشه
والا تا حالا ریشه تاپیک ..................................
مخصوصاً اون یکی دوست عزیز که به امیر خان مینازید
عجب
چندتا تیم درپیت مثل این تایلندی که اصلاً نمیدونم از کدوم جهنم دره ای اومده یا این بینوا گسترش فولادی که تازه اومده به لیگ ....................................
غرور برای این چندتا تیم .........................................
وا مصیبتا
فقط مگه با ظهور آقا امام زمان (عج) به راه راست هدایت بشن

ampour
2013/08/31, 17:49
امشب شک نکنید ادا و اصول امیرخان
دقیقاً تقلید میکنه از مورینیو

ampour
2013/08/31, 17:57
امشب شک نکنید ادا و اصول امیرخان
دقیقاً تقلید میکنه از مورینیو

بازی ساعت چنده؟

afshar