PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهر سازي و خانه سازي باغميشه ( ثباغ )

صفحه ها : [1] 2 3 4

abedinejad
2011/05/09, 15:18
سلام به همه دوستان

همونطور که میدونید طبق آخرین اخبار، قراره چهارشنبه این هفته 10% از سهام باغمیشه در فرابورس عرضه اولیه بشه.

از دوستانی که قدرت تحلیل دارند می خواستم درخواست کنم، یک تحلیلی از این شرکت ارائه کنند، و حدود قیمت احتمالی باز شدن این سهم رو هم بگویند.

abedinejad
2011/05/09, 15:35
پیشبینی سود سال 90/6 ، 1790 ریال میباشد. همچنین شرکت قصد افزایش سرمایه از محل سود انباشته تا 540 میلیارد ریال را دارد. یعنی 110%

باربد
2011/05/09, 23:47
پیشبینی سود سال 90/6 ، 1790 ریال میباشد. همچنین شرکت قصد افزایش سرمایه از محل سود انباشته تا 540 میلیارد ریال را دارد. یعنی 110% دوست عزیز منبع این افزایش سرمایه را از کجا شنیدید
تا اونجایی که من توی صورتهای مالی میبینم این 540 میلیون بابت سود سال 88 -89 مجمع از حساب کسر شده برابر با حدود 2160 ریال

abedinejad
2011/05/10, 09:00
منبع من اطلاعات ارائه شده در سایت کدال (http://codal.ir/Reports/Exports/%2be101aBsbmB%408Zco7SpEkQ%3d%3d.pdf) هست. اگه به سود انباشته نگاه کنید میبینید که تا تاریخ 24/8/89 که بعد از مجمع 88-89 میشه، سود انباشته شرکت 540 میلیارد ریاله. که بخواد به همین میزان هم افزایش سرمایه بده، میشه حدود 215% . (البته در پست قبلی به اشتباه گفتم 110%) . ضمن اینکه در همین مستند ذکر شده که شرکت قصد داره قبل از مجمع 89-90 این افزایش سرمایه انجام بشه.

باربد
2011/05/10, 14:08
البته فرمایش شما صحیح
یعنی در مجمع سود تقسیم نشده و همه برای افزایش سرمایه لحاظ شده با این تفاسیر قیمت عرضه به شدت بالا میره

ناهید
2011/05/10, 14:40
دوست عزیز منبع این افزایش سرمایه را از کجا شنیدید
تا اونجایی که من توی صورتهای مالی میبینم این 540 میلیون بابت سود سال 88 -89 مجمع از حساب کسر شده برابر با حدود 2160 ریال

پس از عرضه در فرابورس؛
باغمیشه افزایش سرمایه میدهد
مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان گفت: پس از عرضه سهام باغمیشه در بازار اول فرابورس، این شرکت سرمایه خود را 540 میلیارد ریال از محل سود انباشته افزایش می دهد.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان گفت: پس از عرضه سهام باغمیشه در بازار اول فرابورس، این شرکت سرمایه خود را 540 میلیارد ریال از محل سود انباشته افزایش می دهد.
به گزارش پایگاه اطلاعرسانی بازار سرمایه (سنا)، محمدرضا فهمی از عرضه سهام سه شرکت تحت مالکیت شرکت بین المللی توعسه ساختمان در فرابورس خبر داد و گفت: 10 درصد معادل 25 میلیون سهم از سهام شرکت شهرک سازی باغمیشه فردا از طریق بازار اول فرابورس عرضه میشود.

وی افزود: شرکت باغمیشه افزایش سرمایه به رقم 540 میلیارد ریال را در دستور کار قرار دارد و بعد از عرضه سهم، افزایش سرمایه آن صورت میگیرد.

فهمی یادآور شد: شرکت شهرک سازی و خانهسازی باغمیشه در سال 64 تاسیس شد و کار خود را در شهر تبریز آغاز کرد به طوری که پروژههایی در شهرک رشدیه و خارج از آن انجام داده است.

به گفته فهمی فاز یک پروژه در دست ساخت این شرکت حدود 94 هکتار و فاز دو آن 45 هکتار است که این پروژهها تجاری و مسکونی هستند اما فاز سوم 30 هکتار است که یک پروژه با کابری عمومی است.

وی با بیان اینکه این شرکت پروژه 24 طبقه در شهر سرعین اردبیل و پروژههایی در شهر اصفهان و تهران در دست طراحی دارد، شرکت باغمیشه را شرکتی سودده دانست و عنوان کرد: به دلیل nav مطلوب این شرکت پیش بینی میشود که باغمیشه یکی از شرکتهای قدرتمند و جاذب در بازار سرمایه باشد.

مدیر عامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان در مورد رکورد بازار مسکن و تاثیر آن در قیمت سهام این شرکت گفت:قیمت سهم را بازار تعیین میکند ولی در زمان بحران توانستیم از فرصتها بهترین استفاده را کنیم و نه تنها پروژههای را متوقف نکردیم بلکه آنها را توسعه دادیم و توانستیم از فروش بالایی برخوردار باشیم.

وی یادآور شد: پیش بینی درآمد هر سهم باغمیشه در سال گذشته 54 میلیارد تومان بود که عدد ارزشمندی است

abedinejad
2011/05/10, 14:57
کارگزاری من که گفت درخواست خیلی زیاد بوده، و فکر نمیکنه بیشتر از 100 سهم بهم برسه :(

ناهید
2011/05/10, 19:23
جلسه معارفه دو شرکت زیر مجموعه بین المللی توسعه ساختمان در آستانه عرضه در فرابورس
عرضه سهام باغمیشه و آ.اس.پ برای خریداران سودآور خواهد بود
صبح روز جاری جلسه معارفه دو شرکت خانه سازی باغمیشه و آ.اس.پ متعلق به شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور اصحاب رسانه ، سرمایه گذاران و کارگزاران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز : شرکت بین المللی توسعه ساختمان یکی از هلدینگ های ساختمانی است که سهام آن متعلق به سرمایه گذاری غدیر است و در روزهای اخیر با توجه به حضور قریب الوقوع زیر مجموعه هایش در فرابورس به شدت مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است و با وجود رکود صنعت ساختمان توانسته محبوب بورس بازان باشد و توجه شرکتهای حقوقی را به خود جلب کند.

در ابتدای جلسه آقای فهمی مدیرعامل بین المللی توسعه ساختمان به معرفی دو شرکت مذکور پرداخت و گفت: باوجود رکود حاکم بر صنعت ساختمان طی دوسال گذشته با تلاشهای مدیران و پرسنل این شرکت، نه تنها از فعالیتشان کم نشده است بلکه توانستیم به خوبی سود پیش بینی شده را بدون انحراف و تعدیل منفی محقق کنیم و حتی متراژ بیشتری نسبت به بودجه در ساخت و تولید مسکن ثبت کردیم.

وی در ادامه بیان داشت: مطمئناً این روند ادامه دار خواهد بود و عرضه سهام دو شرکت فوق برای خریداران سودآور است زیرا گسترش فعالیت در مجموعه ساختمانی مد نظر می باشدکه به خوبی در امید نامه شرکت مشهود است.

شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در زمینه خرید و تهیه ملک و زمین به منظور احداث ساختمان و شهرک و مجتمع های مسکونی و تأسیس کارخانجات فعالیت دارد. فعالیت شرکت در خصوص واحد های ساختمانی به دو صورت قراردادهای مشارکتی و قراردادهای پیمانکاری می باشد. از آغاز فعالیت شرکت تاکنون بالغ بر 4559واحدساختمانی(مسکونی ویلایی،مسکونی آپارتمانی،تجاری و خدماتی) احداث گردیده و یا در دست احداث می باشد.

شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه که با نماد"ثباغ"در بازار اول فرا بورس پذیرش و درج گردیده برای سال مالی منتهی به 90.06.31 خود 1795 ریال eps برآورد کرده است که نسبت به سال مالی گذشته کاهش اندکی را نشان می دهد که البته با توجه به وضعیت حاکم بر صنعت ساختمان کاملاً طبیعی و قابل پیش بینی می باشد.

از نکات جالب در صورتهای مالی این شرکت نبود هزینه های مالی است که این روزها دیگر شرکتهای ساختمانی را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است و این مسئله را می توان به عنوان یکی از مزایای این شرکت نسبت به دیگر ساختمانی های بورس برشمرد.

از دیگر نکات جالب توجه در مورد شرکت باغمیشه سود انباشته 546 میلیارد ریالی آن است که حدود دو برابر سرمایه فعلی شرکت به مبلغ 250 میلیارد ریال می باشد و شرکت نیز پیش بینی نموده که از این محل تا پایان شهریور ماه سال جاری سرمایه خود را به 540 میلیارد ریال افزایش دهد.

بنابراین با اوصاف برشمرده شده و وضعیت مقبول این شرکت در مقایسه با دیگر شرکتهای ساختمانی حاضر در بورس پیش بینی می شود فردا چهارشنبه مورخ 90.2.21 شاهد استقبال گسترده ای از20 درصد سهم عرضه شده این شرکت توسط شرکت بین المللی توسعه ساختمان سهام در فرابورس باشیم.

پروژه های شرکت:

پروژه 47 هکتاری رشدیه 2:

اراضی باقیمانده از محدوده شهرک رشدیه به مساحت 47.7 هکتار در شمال غربی آن به پروژه رشدیه 2 اختصاص یافته که بخشی از شهرک رشدیه بوده و شامل 149 قطعه ویلایی،22 قطعه آپارتمانی بلند مرتبه،34 بلوک ویلایی آپارتمانی،یک قطعه با کاربری تجاری،3 قطعه با کاربری بهداشتی-درمانی،4 قطعه با کاربری آموزشی،یک قطعه فرهنگی و یک قطعه با کاربری خدمات شهری است.

پروژه شهرک توریستی و تفریحی:

ایجاد شهرک توریستی و تفریحی در ارتفاعات منطقه باغمیشه (ضلع شمالی شهرک رشدیه)در زمینی به مساحت 30 هکتار می باشد که آماده سازی آن در دست اجراست. این پروژه با کاربری های عمومی شهری شامل : تجاری، اداری، خدماتی و مجموعه های فرهنگی، ورزشی، رفاهی و ... طراحی می شود. بخش عظیمی از این پروژه به احداث فضای سبز اختصاص می یابد.

پروژه ائل گلی:

این پروژه در کنار جاده ائل گلی که از مناطق توریستی تبریز است دارای طراحی منحصر به فرد با کاربری تجاری، خدماتی ورفاهی بوده و شامل 9.215 متر مربع عرصه و 89.280 متر مربع زیر بنا در 38 طبقه سازه ای میباشد. تبدیل کاربری آن انجام شده و عملیات خاکبرداری پروژه در حال اجرا بوده و عملیات ساختمانی پس از اخذ مجوز و پروانه عملیاتی خواهد شد.

پروژه سپیدار:

پروژه سپیدار با کاربری مسکونی در خیابان گلکار (پشت مجتمع رفاهی،تفریحی پتروشیمی تبریز)اجرا خواهد شد که یک برج مسکونی 21 طبقه با 102 واحد آپارتمانی دارای امکانات ویژه خدماتی و رفاهی به مساحت اعیانی 26.670 متر مربع در عرصه ای به مساحت 3.915 متر مربع می باشد.

پروژه شهریار:

این پروژه در بلوار شهریار تبریز به اجرا خواهد رسید و در حال حاضر طراحی و اخذ پروانه ساخت آن مورد پیگیری است. پروژه شهریار شامل 1.504 متر مربع عرصه و 11.600 متر مربع اعیانی برای 57 واحد اداری و خدماتی در 12 طبقه خواهد بود.

پروژه فردوس:

زمین پروژه فردوس به مساحت 1.800 متر مربع واقع در کوی یاغچیان محدوده کوی فردوس می باشد. طرح مصوب درمحل پروژه دارای 16 طبقه سازه ای که 13 طبقه آن مسکونی با 62 واحد و یک طبقه همکف و سه طبقه زیر زمین می باشد. نقشه های ساختمانی پروژه تکمیل و در حال حاضر در سازمان نظام مهندسی تحت بررسی است.

پروژه اردبیل:

پروانه ساختمانی این پروژه صادر گردیده و مقرراست ساختمانی با زیر بنای 40.000 متر مربع در 25 طبقه سازه ای و 74 واحد مسکونی در آن احداث گردد،در طراحی ساختمان امکانات رفاهی جانبی مانند سونا،جکوزی و لابی پیش بینی شده است.

بمنظور افزایش توان مالی و اجرایی جهت اجرای پروژه، طی کنسرسیوم شرکتهای: "شهرسازی و خانه سازی باغمیشه"، "توسعه و عمران زاگرس چهارمحال بختیاری"، "ساختمانی معلم" و "توسعه ساختمان سرمایه" شرکت دیگری بنام "آرتا لطیف" تأسیس و از طریق آن جهت پیگیری و مدیریت اجرایی پروژه برنامه ریزی لازم انجام گرفته است. ضمناً عملیات اجرایی پروژه به شرکت آ.اس.پ واگذار شده است.

پروژه اصفهان:

شرکت زمینی به مساحت 85/55.762 متر مربع از سازمان اتکاء نیروهای مسلح خریداری و در فروردین ماه 89 نسبت به تحویل آن اقدام نموده است.

برای تأمین توان مالی و اجرایی ساخت و ساز مورد نظر در زمین فوق نیز با شرکت توسعه و عمران زاگرس چهارمحال بختیاری مشارکت شده است.

شرکت آ. اس. پ
مهندس باقری مدیر عامل شرکت آ.اس.پ در مورد خصوصیات این شرکت گفت: شرکت آ.اس.پ یک برند معتبر در زمینه ساخت برج و بلند مرتبه سازی است که توانسته بلندترین برج بتنی خاورمیانه را با نام برج تهران در تقاطع اتوبان کردستان و حکیم احداث نماید.

وی در ادامه اظهار داشت: با انجام کارهای اداری و پذیرش به زودی طی چند روزآتی10درصد سهام شرکت ساختمانی آ.اس.پ عرضه می شود.

Captain Nemo
2011/05/10, 19:36
به نظر من یک سهمی مثل توسعه عمران شاهده
چنگی به دل نخواهد زد
مگر اینکه با قیمت خوب و مناسبی عرضه شود .

artmis
2011/05/10, 20:53
همانطور که دوستان مطلع هستند بررسی شرکتهای ساختمانی از پیچیدگی خاصی برخوردار هست و کلا قیمت گذاریشون سخته اما من به شرح زیر به بررسی بلغمیشه پرداختم که امیدوارم دوستان کمک کنند:
بررسی وضعیت پروژه های شرکت:
- شرکت در حال حاضر حدود 50 پروژه در دست دارد ،
- 11 عدد از پروژه ها حدود 75% از ارزش کل پروژه ها را در بر می گیرد ،مهمترین پروژه ها بشرح زیر می باشد : اراضی میدان فهمیده 15%
قطعات ویلایی رشیدیه 2 12%
بلوک a و b مهر 8%
قائمیه اصفهان 8%
- ارزش جاری این پروژه ها ( 50 پروژه ) به ازای هر سهم 6643 ریال می باشد ( بر اساس اعلام شرکت)
-- 16 پروژه پیشرفت 100% دارند ( ارزش 1613 ریال)
-- 11 پروژه پیشرفت 80تا 100( ارزش1051 ریال)
--6 پروژه پیشرفت 50 تا 80 ( ارزش 351 ریال)
-- 18 پروژه 0 تا 50 ( ارزش 3135 ریال)
مراحل پیشرفت پروژه ها از توزیع مناسبی برخوردار می باشد .
- شرکت به ازای هر سهم حدود 2666 ریال دارائیهای دیگر دارد.
- شرکت به ازای هر سهم حدود 1113 ریال بدهی جاری و 13 ریال بدهی بلند مدت دارد.
با جمع و تفریق این اعداد به رقم 8184 ریال می رسیم. که به نظر من ارزش حدودی شرکت می باشد.

جعفرزاده
2011/05/10, 22:08
گویا به هر استشنی 37000 سهم تعلق میگیرد. وقیمت بازگشایی 800 تا 850 تومان مناسب میباشد.

باربد
2011/05/10, 23:25
دوستان در جلسه اعلام شد افزایش سرمایه از مطالبات است
این یعنی اینکع به ما سهامدارا تازه وارد تعلق میگیرد یا نه؟

جعفرزاده
2011/05/11, 00:13
باربد عزیز : اگر قرار بود افزایش سرمایه به سهامداران قدیمی تعلق گیرد خوب قبل از وارد شدن به فرابورس افزایش سرمایه را میدادند.

abedinejad
2011/05/11, 10:21
ظاهرا با قیمت 8250 چند دقیقه پیش عرضه شد. به نظر من با توجه به افزایش سرمایه ای که داره، تا دو سه هفته آینده صف خرید میمونه. و چون فرابورسه و حجم مبنا نداره خیلی زود 50% رو پر میکنه.

artmis
2011/05/11, 11:32
ثباغ 8250 عرضه شد ، با توجه به براورد من 8184 ریال ارزش شرکت بود .
به نظرم قیمت خوبی عرضه شد

امپراتور7
2011/05/11, 15:07
به من که 3 هزار تا رسید

hiva
2011/05/11, 15:20
به من که 3 هزار تا رسید

میبخشید میشه اگه امکان داره بگید با کدوم کارگزاری کار می کنید؟

امپراتور7
2011/05/11, 15:28
میبخشید میشه اگه امکان داره بگید با کدوم کارگزاری کار می کنید؟
ایساتیس پویا
البته گردش حساب بنده بالای 2 میلیارده تازه شدیم این

باربد
2011/05/11, 17:26
باربد عزیز : اگر قرار بود افزایش سرمایه به سهامداران قدیمی تعلق گیرد خوب قبل از وارد شدن به فرابورس افزایش سرمایه را میدادند.

مشکل منم همینه مدیر عامل اعلام کرد افزایش سرمایه از مطالبات سهامدارانه نه سود انباشته
یعنی 540 میلیارد از سود تقسیم نشده در مجمع ابانماه برای افزایش سرمایه لحاظ شده
حالا سوال منم همینه وقتی مجمع فوق العاده بر گزار نشده پس هر سهامداری که در زمان مجمع سهامدار باشه باید بهش سهم تعلق بگیره
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

وحید 20
2011/05/11, 20:14
من 2 هزار تا:-?

artmis
2011/05/12, 08:38
من 2 هزار تا:-?
پس شماهم حتما گردشت بالای دومیلیارده؟
;)

hiva
2011/05/12, 08:49
به من هم 500 تا !
آخه گردشم به میلیارد نمی رسه
دلار .... ریال ... لاموجود:((

جعفرزاده
2011/05/13, 23:34
به هر کد حقیقی نهایتا 500 تا سهم دادهاند و مابقی را به کد صندوقها زدهاند و....

آریو
2011/05/13, 23:37
پس شماهم حتما گردشت بالای دومیلیارده؟
;)

شایدم نور چشمی کارگزاریه;)

mehran
2011/05/15, 12:23
.................
دوستان تاپیک سوت و کور شده کسی اضافه نکرده؟؟؟؟
کسی نفروخته؟؟؟؟
فردا زمان عرضه آ س پ مشخص میشه.....

abedinejad
2011/05/15, 14:30
من با دو تا کد و دو تا کارگزاری مجموعا تونستم 1500 تا بگیرم. اما جالبه برام که چطور امروز 4 میلیون سهم خرید و فروش شده! یعنی فروشنده کیا بودند؟! آیا ثاخت داره میفروشه. اگه اینطوره چرا با این قیمت پایین میفروشه؟ چون حجم 40 میلیونی صف خرید فردا هم که 5% بالاتره مطمئنا تکرار میشه. به هر حال من که مطمئنم تا آخر این هفته و شاید هم تا اواسط هفته دیگه هر روز 5% میره بالا.

باربد
2011/05/15, 22:29
امروز متاسفانه سهامدار اصلی روی سهم عرضه داشته که این اصلا برای سهم خوب نیست
با این عرضه این ذهنیت پیش میاد که این قیمت برای سهامدار عمده مطلوب ارزیابی میشه و از طرفی شناور سهم زود بالا میره که این میتونه رشد سهم را خیلی زود تعادلی کنه
به شخصه انتظار این عرضه را در روز دوم نداشتم

abedinejad
2011/05/16, 09:33
امروز متاسفانه سهامدار اصلی روی سهم عرضه داشته که این اصلا برای سهم خوب نیست
میتونم بپرسم مرجع شما برای این جمله کجاست؟

باربد
2011/05/16, 09:54
میتونم بپرسم مرجع شما برای این جمله کجاست؟
اولا تو خود سایت tse زده
دوما عرضه امروز ورنج به منفی همه چیز را ثابت کرد

abedinejad
2011/05/16, 10:05
اولا تو خود سایت tse زده میشه لطفا لینک سایت tse رو که میگین بگذارین. آخه تا اونجا که من میدونم جایی مشخص نمیکنه فروشنده یا خریدار حقیقی بودند یا حقوقی. (حداقل برای معاملات فرابورس)

باربد
2011/05/16, 10:23
http://backup.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=68909035712962732

این لینکو باز کن
اون فلش قرمزو بزن
جوابت توی نموداره
از 224 میلیون اومده به 220 میلیون در روز 25 اردیبهشت که دیروز باشه

abedinejad
2011/05/16, 10:50
مرسی از لینک مفیدتون. نکته دقیقی بود که هیچ وقت توجه نکرده بودم.

میدونید که اطلاعات مربوط به موجودی سهام شرکتها، برای یک روز چه ساعتی بروز میشه؟ مثلا می خوام بفهمم امروز ثاخت چقدر فروخته؟

باربد
2011/05/16, 11:56
مرسی از لینک مفیدتون. نکته دقیقی بود که هیچ وقت توجه نکرده بودم.

میدونید که اطلاعات مربوط به موجودی سهام شرکتها، برای یک روز چه ساعتی بروز میشه؟ مثلا می خوام بفهمم امروز ثاخت چقدر فروخته؟
اصولا تا ساعت 18 هر روز
این لینکم میتونه کمکتون کنه
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C1614

iq_son
2011/05/16, 12:25
ما هم باغمیشه ای شدیم:D
البته خونمو خودم از همین شرکت خریدما:p

abedinejad
2011/05/16, 13:19
باربد جان، ممنون از راهنماییت. من امروز حدود 4000 تا اضافه کردم

باربد
2011/05/16, 16:36
رنج اخر بازار نشون داد این سهم هنوز جا برای رشد داره
فردا احتمالا کمی متعادل و بعذ به صعود خودش ادامه میده
جالبیش اینه اکثر فروشنده ها بعد از عرضه صف خرید حقیقی های روز اول بودند

abedinejad
2011/05/16, 16:45
رنج اخر بازار نشون داد این سهم هنوز جا برای رشد داره
فردا احتمالا کمی متعادل و بعذ به صعود خودش ادامه میده
جالبیش اینه اکثر فروشنده ها بعد از عرضه صف خرید حقیقی های روز اول بودند

باهات موافقم. چون اکثر درخواستهای فروش مابین 100 تا 2000 بودند.
به نظر من هم این سهم دوباره رشد میکنه. فقط باید بازار به شرایط عادی برگرده.

abedinejad
2011/05/16, 18:23
باربد جان، یه نگاهی به حجم موجودی سهام ثاخت توی tse بنداز. انگار برای امروز هیچ تغییری نکرده. یعنی واقعا کل 18 میلیون سهم امروز رو حقیقی هایی که روز اول و دوم خریدند، فروختند؟!!! یا اینکه سهامدار عمده دیگه که غدیره فروخته؟ متاسفانه tse موجودی سهام غدیر رو نشون نمیده :-(

mehran
2011/05/16, 18:33
داقل تضمین برای صعود این سهم ورود دیگر شرکت های ثاخت به بورسه و همین اجازه نمیده سهم افت کنه بدون شک میگم خریداران امروز از جمله خودم برندگان بازی هستند البته من زیر 908 خرید کردم....

حامد24
2011/05/16, 22:39
در مورد باغمیشه و روند کلی ان میتوان گفت که
امروز به خاطر جو مجهولی که به بازار حاکم بود شاهد عرضه های عجیبی بودیم که در این بین صف خرید سهام شرکت توانمند باغمیشه هم عرضه شد ولی از انجایی که در شرایط فعلی باغمیشه یک شرکت پرتانسیل با بنیاد مناسب محسوب میشود وچون ان طور که باید و شاید هم رشدی متوجه این سهم نشده است به محض تعادل نسبی در جو کلی بازار میتوان به ادامه روند روبرشد این سهم در روزهای پیش رو امیدوار بود.
البته این مطلب به هیج وجه توصیه به خرید نیست و صرفا جهت نگهداری این سهم ؛ سهمی که کمتر از 1هفته است که سهامدارش شده ایم عنوان شده است.

artmis
2011/05/17, 14:36
backup.tsetmc.com

mehran
2011/05/17, 20:20
دوستان در مورد این سهم همینقدر بگم که نباید اینقدر احساسی عمل کرد میبینم بعضی دوستان در سایت های دیگه میان میگن اینم شد مثل دانا....منو یاد ثعمرا انداخت...اما نه این سهم یه تمام قد از دانا سرتره و یه کمر به بالا از ثعمرا همینقدر درباره خودم بگم که شک نکنید فردا به اندازه 150 هزار تا رو منفی کامل پول آماده کردم امیدوارم دوستانی که استرس زیان رو این سهم دارن فردا بالای منفی 4 بدان تا ما هم یک حالی ببریم....

mehran
2011/05/18, 08:10
میریم واسه صف خرید.....

mehran
2011/05/18, 08:13
راشین اگه اینجایی یه دعا بکن بیاد منفی کامل............

باربد
2011/05/18, 09:43
بازی رو کارگزاری بانک صادرات خراب کرد
با 10 میا سهمی که داشت و عرضه بی موقع روند سهم را کمی عقب انداخت
غدیر و ثاخت برای عرضه خوب آ اس پ نیاز به حمایت این سهم دارد
یک پروزه در دست داره که میتونه یک تعدیل مثبت سهامدارا را مهمون کنه
کف سهم هم فکر کنم همون 875 حالا 5 بالا و پایین باشه
اگر امروز 3 میل به یالا حجم بزنه میره شنبه برای صعود

abedinejad
2011/05/18, 14:20
بازی رو کارگزاری بانک صادرات خراب کرد
با 10 میا سهمی که داشت و عرضه بی موقع روند سهم را کمی عقب انداخت
منظورت اینه که کارگزاری بانک صادرات 10 میلیون سهم داشته؟!! از کجا آورده؟ یعنی از تو صف خرید، خریده؟!!!

امیر2309
2011/05/18, 16:43
نوشته شده توسط خبرنگار
سه شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۵۰

شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

از آنجا که کمتر از یک هفته از عرضه سهام شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در بازار سرمایه می گذارد امروز نیز همچون روز گذشته شاهد عرضه گسترده سهام این شرکت دربازار سرمایه بودیم که ظاهرا" سهامدارانی که در روز اول موفق به خرید سهام آن شده بودند با سودی تقریبا 20 درصدی ازآن خارج شدند اما همچنان این شرکت در وضعیت مناسبی از نظر بنیادی به سر می برد و افزایش سرمایه احتمالی این شرکت که ظاهرا" از محل انباشته به آورده تغییر کرده نیز می تواند اقبال را به این شرکت بازگرداند

abedinejad
2011/05/19, 11:30
شركت مهندسي وساخت گازپارس-سهامي خاص- با جمع آوری 1.68 درصد، به جمع سهامدارن بالای 1 درصد قرار گرفت. به نظرم هفته آینده با حمایت سهامداران حقوقی، شاهد افزایش قیمت خوبی در این سهم خواهیم بود.

abedinejad
2011/05/19, 12:18
وقتی داشتم اطلاعات و صورتهاي مالي مياندوره اي دوره 6 ماهه منتهي به 1389/12/29(حسابرسي شده) (شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه) (http://codal.ir/Reports/Exports/rhItTvdvbrsdFKP%40XbFMLA%3d%3d.pdf) رو که ثاخت ارائه کرده بررسی می کردم متوجه شدم، سود انباشته 540,000 میلیون ریالی که قبلا در گزارش اطلاعات و صورتهاي مالي مياندوره اي دوره 12 ماهه منتهي به 1389/06/31(حسابرسي شده) (http://codal.ir/Reports/Exports/gAyne%40etdrKoMDVlaeUktw%3d%3d.pdf) مشخص شده بود، به قسمت سود سهام پیشنهادی و پرداختنی منتقل شده، و سود انباشته به 68,776 میلیون ریال کاهش پیدا کرده. ظاهرا باغمیشه قصد داره افزایش سرمایه رو از محل مطالبات و آورده نقدی به 540 میلیارد ریال انجام بده. بنابراین DPS پرداختی برای سال مالی منتهی به 31/6/90 حتما باید بالاتر از EPS باشه. که البته این نکته در گزارش پیش بینی درآمد امسال در جمله "پيش بينی تقسيم سود هر سهم 2,160 ریال" مشخص شده.

بابک خان
2011/05/19, 14:23
ما که 900 تومن ردش کردیم نشستیم برا فاراک رو 211 ولی نشد !!!!!! خیلی عصبانیم :-?x-(

abdi
2011/05/19, 18:11
شركت مهندسي و ساخت پارس سازه (مهندسي و ساخت گاز پارس سابق) ظاهرا از شرکتهای زیر مجموعه ثاخت است.

شركت مهندسي و ساخت پارس سازه (مهندسي و ساخت گاز پارس سابق) در سال 1330 تأسيس گرديد. در زمان تأسيس نام شركت به نام مُجم بوده و اهم فعاليت شركت از سال 1330 تا سال 1382 در زمينه توليد و فروش آسفالت و بتن آماده بوده و از سال 1382، علاوه بر فعاليتهاي گذشته، با عنايت به تجهيز كارخانه زمينه فعاليت شركت به سوي تجهيزات و صنايع نفتي و ساخت تجهيزات پالايشگاهي خشكي و دريا سوق داده شده و نام شركت، به شركت مهندسي و ساخت گاز پارس تغيير يافت و در سال 1385 با صلاحديد هيأت محترم مديره و با عنايت به امكانات فني، تخصصي اين شركت در زمينه ساخت و توليد اسكلتهاي فلزي با كيفيت بالا، نام شركت مهندسي و ساخت پارس سازه مطرح و مورد تأييد قرار گرفت. همچنين اين شركت داراي كارخانه آسفالت، سنگشكن و ماسهساز و آزمايشگاه در حال كار در محل كارخانه با كيفيت بسيار بالا در توليد آسفالت و ارائه به كارفرمايان بويژه سازمان مهندسي و عمران شهر تهران و شهرداريهاي مناطق 22 گانه تهران ميباشد.

اهداف و فعاليت ها

فعاليت در زمينههاي ساختماني شامل:

ـ اجراي كارهاي مرتبط با ساختمانسازي بويژه ساخت اسکلت هاي بلند مرتبه و ساخت اسکلت پيش ساخته روستايي

ـ توليد و فروش آسفالت

فعاليت در كليه زمينههاي تجهيزات نفتي و ماشينآلات توليد تجهيزات صنايع نفت، گاز و پتروشيمي شامل:

ـ توليد، عرضه، توزيع و فروش

ـ ساخت انواع سازههاي فلزي (خشكي و دريا)

ـ ساخت پالايشگاهها

ـ ساخت مخازن نفتي

ـ ساخت سكوهاي نفتي

اهم پروژه ها

1- پروژه پارس جنوبي فازهاي 9 و 10 ساخت استراكچر پالايشگاه

2- تعداد80 واحد اسكلت فلزي پيش ساخته پيچ و مهره اي طرح ويژه با متراژ73 متر مربع ( سازمان جهانگردي و گردشگري )

3- پروژه مجتمع هاي 22 طبقه مسكوني عرفان واقع در منطقه 22 شهرداري تهران

4- ساخت و توليد 30000واحد اسكلت فلزي پيچ و مهره اي جهت مناطق زلزله زده و سيل زده كشور

5- توليد روزانه 1000 تن آسفالت با كيفيت

6- ساخت 100دستگاه اسكلت فلزي پوشش جايگاه توزيع سوخت

آدرس : تهران- پاسداران – ميدان هروي – خيابان وفا منش – كوچه ناهيد – پلاك 4

صندوق پستي : 1668755411 تلفن: 22949449 نمابر: 22933370

كارخانه شماره 1: كيلومتر 7 جاده قديم كرج –بعد از پل كن –خيابان فربت- تلفن: 66250303 - 66251761

كارخانه شماره 2: شهرك صنعتي اشتهارد – فاز 1 بلوار حسابي شرقي – كوهستان اول –سروستان دوم

وحید 20
2011/05/20, 01:09
ثباغ
به نظر میرسد در هفته پیش رو شاهد رشد ثباغ باشیم.
ورود شركت مهندسي وساخت گازپارس و کاهش شناوری ان و نیز پی بر ای مناسب و سود انباشته بسیار خوب و برنامه افزایش سرمایه از نقاط قوت سهم به شمار میرود.
ورود در محدوده های 900 و پایینتر به نظرم در هفته پیش از گزینه های مناسب بازار بود.
این سهم در قیمت فعلی نسبت به قیمت عرضه اولیه تنها 10 درصد رشد داشته است که رشد کمی محسوب میشود و با توجه به پتانسیل های شرکت جای رشد دارد.
در مورد سود انباشته شرکت یاآوری میکنم که به ازای هر سهم 218 تومان سود انباشته دارد.
البته چون در گروه ساختمانی هست و بازار اقبال زیادی به این گروه ندارد شاید رشد خیلی زیادی نکند ولی در قیمت فعلی کمریسک است و بازدهی بدی نخواهد داشت.

abdi
2011/05/21, 15:09
در سال مالی 89 ؛
باغمیشه 260 ریال سود هر سهم محقق کرد
شرکت شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 89 مبلغ 260 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

شرکت شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 89 مبلغ 260 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در سال مالی یاد شده توانست مبلغ 98 میلیارد و 911 میلیون ریال درآمد حاصل از فروش کسب کرد که با کسر بهای تمام شده کالای فروش رفته، به سود ناخالصی بالغ بر 74 میلیارد و 315 میلیون ریال دست یافت که با افزودن خالص درآمدهای متفرقه و کسر هزینه های عمومی، اداری، تشکیلاتی، سود عملیاتی شرکت 65 میلیارد و 346 میلیون ریال اعلام شد.

در نهایت این شرکت توانست با کسر هزینه های مالی و مالیات از این رقم، سود خالصی بالغ بر 64 میلیارد و 996 میلیون ریال محقق کند که با افزودن به سود انباشته ابتدای دوره مبلغ 610 میلیارد و 998 میلیون ریال در حساب های شرکت سود قابل تخصیص منظور شد و به ازای هر سهم 260 ریال کنار گذاشته شد.

شایان ذکر است مبلغ 13 میلیارد و 300 میلیون ریال مطالبات شرکت از طرف های مشارکت که عمدتاً بابت بازپرداخت اصل و فرع تسهیلات مالی و عوارض شهرداری پرداخت شده به نیابت ایشان و تفاوت متراژ پروژه ها و مبلغ 2 میلیارد و 800 میلیون ریال اسناد واخواستی ارجاعی به مشاور حقوقی است، که علیرغم وثائق در اختیار و اقدامات مدیریتی و حقوقی انجام شده، تاکنون وصول نگردیده و قطعیت آن حسب مورد موکول به اعلام نظر قطعی مقامات ذیصلاح قضایی یا توافقات فیمابین شرکت و طرف مشارکتی خواهد بود.

براساس این گزارش عملکرد شرکت باغمیشه در 6 ماهه اول سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 1390 منجر به پوشش حدوداً 4/14 درصد از سود خالص پیش بینی شده شده است.

در این ارتباط مدیریت شرکت معتقد است با توجه به رونق صنعت ساخت و ساز در فصول بهار و تابستان، شرکت در پایان سال مالی به سود خالص پیش بینی شده دست خواهد یافت.

منبع:
-پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه -سنا تاريخ انتشار:1390/02/31 - 11:04

abdi
2011/05/21, 17:08
البته ارقام یاد شده در سایت خبری " سنا " اشتباها بجای تومان بریال ارائه شده زیرا با توجه به گزارش قبلی که بشرح ذیل بنقل از کارشناسان بازار سرمایه در ارزیابی باغمیشه در آستانه عرضه شرکت درهمین سایت خبری انعکاس یافته با توجه به عملکرد سال مالی 89 این شرکت مبلغ 2188 ریال سود به هر سهم اختصاص داده است:

" 21 اردیبهشت 1390
نمابورس
ارزیابی کارشناسان از شرکت در آستانه عرضه باغمیشه

ثباغ دو پتانسیل مهم دارد

نمابورس ، بازار سرمایه _ نکته مهم در خصوص این شرکت نداشتن بدهی بلند مدت است و تامین دارایی ها از محل حقوق صاحبان سهام (سرمایه و انباشته) بوده است ... باغمیشه برای سال مالی پایان شهریور 90 افزایش سرمایه 54 میلیارد تومانی را دارد که از محل سود انباشته صورت خواهد گرفت
شرکت باغمیشه با سرمایه 25 میلیارد تومانی در حالی به فرابورس وارد می شود که عرضه 25 میلیون سهم معادل 10 درصد سهام شرکت برای روز نخست – امروز – در نظر است. فعالیت اصلی این شرکت برج سازی و شهرک سازی است و عایدی مناسبی از فروش آپارتمانی ها نصیب خود ساخته است.
جعفر جولا کارشناس بازار سرمایه در خصوص سهم باغمیشه می گوید :" شرکت باغمیشه با توجه به صورت های مالی 110 میلیارد تومان دارایی دارد که حدود 40 درصد این دارایی ها را به سرمایه گذاری بلند مدت اختصاص داده است." وی ادامه داد :" بخش عمده ای از سرمایه گذاری های مذکور در قالب زمین هایی است که برای ساخت و ساز در منطقه آذربایجان در نظر گرفته است."
این کارشناس افزود نکته مهم در خصوص این شرکت نداشتن بدهی بلند مدت است و تامین دارایی ها از محل حقوق صاحبان سهام (سرمایه و انباشته) بوده است. جولا ابراز داشت :" باغمیشه برای سال مالی پایان شهریور 90 افزایش سرمایه 54 میلیارد تومانی را دارد که از محل سود انباشته صورت خواهد گرفت." وی اذعان داشت :" نکته حائز اهمیت دیگر حاشیه سود ناخالص حدود 70 درصدی باغمیشه است که به واسطه پروژه های این شرکت ایجاد می شود. همچنین پیش دریافت های شرکت مذکور تحت تاثیر فروش آپارتمان هایش دو برابر شده است."
وی یادآور شد :" روند سود آوری باغمیشه در سال مالی پایان شهریور 89 نسبت به مدت مشابه قبل رشد چند برابری نشان می دهد به طوری که سود خالص شرکت از 145 میلیارد ریال به 547 میلیارد ریال افزایش یافته است."
جولا تصریح کرد :" با توجه به عملکرد سال مالی 89 این شرکت مبلغ 2188 ریال سود به هر سهم اختصاص داده و برای سال مالی پایان شهریور 90 مبلغ 1795 ریال سود برای هر سهم پیش بینی کرده است."
این کارشناس اضافه کرد :" با در نظر گرفتن برآورد بهای تمام شده پروژه های سال مالی جاری که مبلغ 139 میلیارد ریال است و برآورد فروش در سال مالی جاری که حدود 607 میلیارد ریال است، به نظر می رسد که شرکت در شرف عرضه باغمیشه، سود هر سهم را برای سال مالی پایان شهریور 90، محتاطانه پیش بینی کرده و انتظار تعدیل مثبت را می توان متصور بود."
جعفر جولا در خصوص کشف قیمت این سهم گفت :" باغمیشه با در نظر گرفتن افزایش سرمایه و عدم ریسک مالی شرکت به دلیل نداشتن بدهی بلند مدت، سهم خوبی است و می توان عرضه این سهم را در قیمت های مناسب متصور شد. " وی ادامه داد :" با توجه به صنعتی که این سهم در آن قرار می گیرد به نظر می رسد که p/e شش یا هفت را بازار به آن بدهد و با این وصف عرضه این سهم در حدود قیمت 1000 تا 1200 تومان خواهد بود." جولا خاطر نشان کرد :" بازار تجربه تلخ عرضه سهام عمران توسعه شاهد که در گروه ساخت و ساز بود، را فراموش نکرده و با توجه به پتانسیل شرکت و پروژه هایی که در دست دارد همچنین با در نظر گرفتن سود خالص، قیمت این سهم باید به گونه ای کشف شود که فضا برای رشد آن لحاظ شده باشد."
یکی دیگر از کارشناسان در خصوص عرضه سهم باغمیشه گفت :" سودی که این شرکت برای سال مالی پایان شهریور 90 پیش بینی کرده مبلغ 1795 ریال است ." وی ادامه داد :" نباید شرایط بازار را در روز عرضه نادیده گرفت ." این کارشناس بازار افزود :" اگر بازار در روز عرضه منفی باشد که بعید هم نیست، در نتیجه بازار در اول هفته نیز منفی خواهد بود با این حال قیمت سهم را می توان مبلغ 700 تا 800 تومان متصور بود ."
این کارشناس ابراز داشت :" تجربه تلخ عمران توسعه شاهد که در همین گروه فعالیت داشت، را بازار به خاطر دارد." وی افزود :" فضا برای رشد سهم را نباید فراموش شود و عرضه با قیمت های بالا از وسعت این فضا می کاهد و سرمایه گذاران جزء که در عرضه های اولیه حضور چشمگیرتری دارند، را تحت الشعاع قرار می دهد."

باربد
2011/05/22, 13:43
این صف فروش امروز هم واکنش بازار به پوشش سه ماهه شرکت بود
260 ریال برای سه ماهه پوشش داده
جالبه موج بی تحلیلی بی اد میکنه
دوستان میدونستید 6ماهه اول سال مالی 90 باغمیشه برابر با پاییز و زمستان 89 که رکود کار ساخت و ساز است
اخه سال مالی این شرکت از شهویر 89 تا شهویر 90 می باشد
این صف فروش نشان داد سهم فروشنده و شناور پایینی داره
برابر محاسبات من از سه شنبه ثاخت به گه میره و با جمع اوری صف فروش ان و احتمالا برگشت قیمتی ثاخت می توان روی باغمیشه هم حساب باز کرد

abedinejad
2011/05/22, 13:58
260 ریال برای سه ماهه پوشش داده
جالبه موج بی تحلیلی بی اد میکنه
دوستان میدونستید 3 ماهه اول سال مالی 90 باغمیشه برابر با پاییز و اوایل زمستان 89 میشه که رکود کار ساخت و ساز است

البته اصلاح میکنم، 260 ریال برای گزارش 6 ماهه ثباغ هست و نه سه ماهه.

هر چند معنیش این نیست که ثباغ نمیتونه تا آخر سال مالی 90 سود پیشبینی شده خودش رو پوشش بده.
به نظر من یک دلیل برای افت امروز میتونه این باشه که اکثر سهام شناور این سهم دست افراد حقیقی هست که روز عرضه خرید کرده اند و می خواهند پول خود را از این سهم خارج کنند تا فردا بتونند روی خوارزمی سرمایه گذاری کنند. یک دلیل دیگه هم جو منفی بازار امروز بود.

abdi
2011/05/25, 17:50
شركت مهندسي وساخت گازپارس-سهامي خاص- با جمع آوری 1.68 درصد، به جمع سهامدارن بالای 1 درصد قرار گرفت. به نظرم هفته آینده با حمایت سهامداران حقوقی، شاهد افزایش قیمت خوبی در این سهم خواهیم بود.

امروز شرکت آاس پ- سهامی خاص- نیز با جمع آوری 3,330,298 سهم به سهامداران بالای 1 درصد، 1.330 درصد، پیوست. ضمنا در ساعات پایانی معاملات تمایل برای برگشت قیمت به بالای قیمت عرضه اولیه شدت گرفت.

abdi
2011/05/25, 18:11
شركت آ س پ نیز از شرکتهای زیر مجموعه ثاخت است.

فعالیت شرکت آ. س. پ از سال 1348 با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان داخلی و خارجی و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای علمی و مهندسی با اجرای طرح های بزرگ مسکونی ، اداری،تجاری و... آغاز شده و با بهره مندی از تجارب 40 ساله کماکان با اجرای طرح های عظیم مهندسی ادامه دارد.

شرکت آ. س. پ تاکنون موفق به اجرای بیش از 715000 مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و بیش از 416233 مترمربع زیربنا دردست اجرا دارد که این طرح ها در زمره بهترین و باارزش ترین بناهای کشور می باشد.یکی از مهمترین طرح های اجراء شده توسط شرکت آ. س. پ برج مسکونی تهران است که با زیربنایی بالغ بر 220000 مترمربع و با بالاترین استانداردهای فنی و اجرایی با سرعت و کیفیت قابل مقایسه با بهترین ساختمان های کشورهای پیشرفته در محل بزرگراه کردستان اجرشده است .

توانمندی های فنی ، اجرائی ، پرسنلی و تجهیزاتی و هم چنین تجارب ارزشمند اجرائی شرکت آ. س. پ به درجه ای رسیده است که افق روشنی برای مشارکت در طرح های ساختمانی خارج از مرزهای کشور را فراروی مسئولین شرکت گشوده است.

ماموريت شركت آ.س.پ ارائه خدمات و فعاليتهاي پيمانكاري (gc)، مديريت اجرايي (mc) پروژه هاي epc خاص وپيچيده ساختماني، به ويژه پروژه هاي بلندمرتبه وپروژه هاي انبوه سازي مي باشد.

شركت آ.س .پ همواره درانجام ماموريتهاي خود، حفظ و صيانت از سرمايه سهامداران و كسب سود مناسب، ارائه خدمات به كارفرمايان با بهترين كيفيت ودركوتاهترين زمان، رعايت ضوابط و استانداردهاي فني و مهندسي و اصول موازين ايمني، استفاده بهينه از منابع دراختيار و در قالب نظام كيفي حاكم بر شركت را مدنظر دارد.

شركت آ. س .پ با برخورداري از نيروهاي متخصص ومجرب و با بهره گيري از ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته توان اجراي پروژه هاي خاص و مدرن ساختماني را در داخل و خارج از كشور دارد.

اهم پروژه هاي اجرا شده شرکت

برج بين الملل تهران

ساختمان مركزي بانك صادرات ايران( برج سپهر )

مجتمع مسكوني ، اداري ، تجاري كوي نوبنياد ونك a.s.p

مجتمع مسكوني و ورزشي شمشك

هتل بزرگ فردوسي

باشگاه بانك صادرات ايران

مجتمع مخابراتي انقلاب اسلامي ايران

مجتمع مسكوني ابيوردي شيراز

ساختمان اداره كل خدمات عمومي شهرداري تهران

پاركينگ زير زميني شهرداري مركز

بازار بزرگ فجر ( ابزار و يراق تهران)

مجتمع اداري ، تجاري قلهك

شهرک توريستي و تفريحي 30 هکتاري رشديه تبريز

شهرک مسکوني 47 هکتاري رشديه تبريز

پروژه هاي در دست اجرا

پروژه عرفان تهران

پروژه بهاران تهران

پروژه ايل گلي تبريز

مجتمع تجاري سعدي شيراز

مجتمع مسكوني مرجان كيش

مجتمع مسکوني سعادت آباد تهران

مجتمع اقامتي و تفريحي شمشک

مجتمع مسكوني ملارد

آدرس : تهران - خ وليعصر - خيابان توانير - پلاك 16

وحید 20
2011/05/26, 00:59
امروز شركت آاس پ به سهامداران بالای 1 درصد اضافه شد.

وحید 20
2011/05/28, 16:51
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير اعلام کرد:
طي روزهاي آينده براي حمايت از سهام فولاژ و ثباغ وارد بازار مي شويم
خبرگزاري موج - طي روزهاي آينده شرکت سرمايه گذاري غدير به حمايت از سهام شرکت هاي فولاد آلياژي ايران و باغميشه خواهد پرداخت.
http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=777788

abedinejad
2011/05/29, 17:43
شرکت آاس پ همچنان به جمع آوری باغمیشه ادامه میده، و طی دیروز و امروز 574106 سهم رو از بازار جمع آوری کرده، و درصد سهم خودش رو به 1.56 درصد رسونده. به نظرم با حمایت خوبی که از این سهم وجود داره، و احتمال بالا رفتن قیمت مسکن، احتمال رشد قیمت در بلند مدت وجود داره.

56one1
2011/09/02, 20:29
2543 ریال، پیش بینی درامد سال 91

3):شرکت اعلام نموده است که برنامه افزايش سرمايه به ميزان 550 ميليارد ريال از محل مطالبات و آورده نقدي سهامداران را در دستور کار دارد.

mir48
2011/09/03, 12:50
لطفاً توضیح بیشتر بدین. اطلاعات موثقه؟ اگه منبعی هست ذکر کنید.

2543 ریال، پیش بینی درامد سال 91

3):شرکت اعلام نموده است که برنامه افزايش سرمايه به ميزان 550 ميليارد ريال از محل مطالبات و آورده نقدي سهامداران را در دستور کار دارد.

وحید 20
2011/09/03, 13:53
با توجه به اینکه سود شرکت 254 تومان اعلام شده و مجمع ان هم در پیش است و نیز برنامه افزایش سرمایه دارد نگهداری این سهم با دید میان مدت بنظرم خالی از لطف نیست.
پی بر ای سهم با لحاظ سود جدید 3.4 است....

56one1
2011/09/03, 13:57
http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=nY1NjioUC Gvbczu8jjY25g%3d%3d

لطفاً توضیح بیشتر بدین. اطلاعات موثقه؟ اگه منبعی هست ذکر کنید.

حامد
2011/09/03, 16:23
به گزارش موج، محمدرضا فهمي، مدير عامل شرکت بين المللي توسعه ساختمان توقف نماد معاملاتي شرکت شهرسازي و خانه سازي باغميشه را ناشي از اعلام افزايش 44 درصدي پيش بيني سود سال 91 نسبت به سال 90 و افزايش حجم و مبلغ فروش در پيش بيني سال 91 به 90 اعلام کرد.
وي همچنين در ارتباط با پيش بيني آينده سهم شرکت باغميشه گفت شرکت شهرسازي و خانه سازي باغميشه علاوه بر فعاليت هاي مربوط به گسترش توسعه شهري ( شهرک سازي ) در پروژه هاي رشديه که داراي سودآوري قابل توجه اي مي باشد ، داراي پروژه هاي متعدد ديگري از قبيل پروژه ايل گلي ( پروژه تجاري اداري 38 طبقه ) در تبريز و پروژه سرعين ( اقامتي – تفريحي و تجاري ) در اردبيل مي باشد که از محل فروش آن ها در سال هاي آتي مي تواند سود زيادي حاصل نمايد .
محمدرضا فهمي دليل استقبال از خريد سهم شرکت آ.اس.پ رابدليل سابقه بسيار طولاني و برجسته شرکت آ.اس.پ در صنعت ساختمان و فعاليت هاي اخير و آتي اين شرکت در اين صنعت دانست و افزود اين شرکت در حال حاضر داراي پروژه هاي متعددي در تهران و شهرستان ها مي باشد .
مدير عامل شرکت بين المللي توسعه ساختمان در آخر علت افزايش eps در بودجه سال مالي منتهي به سي و يکم شهريورماه سال گذشته نسبت به سال قبل اين شرکت را افزايش پيش بيني سود شرکت بين المللي توسعه ساختمان نسبت به سال قبل دانست که نتيجه افزايش فعاليت در پروژه هاي ساختماني اين شرکت و شرکت هاي زير مجموعه اين شرکت ( 12 شرکت داخلي و 2 شرکت خارجي ) در سال آتي مي باشد و همچنين تدوين برنامه 5 ساله هلدينگ با 120 پروژه داخلي و خارجي با چشم انداز 1400 ميليارد تومان سود در طي 5 سال مي باشد.

حبیب
2011/09/06, 15:07
دوستان کسی آمار این صبا جهاد رو که بالای 1 درصد آمده داره ؟ شنیدم حقوقی بلند مدتی نیست

وحید 20
2011/09/06, 17:53
متاسفانه تا ثباغ میاد بره بالا سهامدار عمده عرضه میکنه و مانع میشه!

مات
2011/09/06, 18:37
متاسفانه تا ثباغ میاد بره بالا سهامدار عمده عرضه میکنه و مانع میشه!

براي اينكه افزايش سرمايه بده بايد سهام شناور اين سهم بره بالا و لا اقل بايد 20 درصد بشه پس سهامدار عمده چاره اي نداره ولي اين سهم به ديد ميان مدت 50 درصد ميده

وحید 20
2011/09/07, 00:45
براي اينكه افزايش سرمايه بده بايد سهام شناور اين سهم بره بالا و لا اقل بايد 20 درصد بشه پس سهامدار عمده چاره اي نداره ولي اين سهم به ديد ميان مدت 50 درصد ميده
اینکه برای افزایش سرمایه داره شناور زیاد میکنه درسته
ولی با توجه به اینکه قیمت سهم واقعا در قیمتهای فعلی پایینه میتونه یه کم صبر کنه تا در قیمت بالاتر بفروشه که اگر اینکارو کنه بنظرم خریدار هم بیشتر میاد ولی الان خیلی ها منتظرن عرضه هاش تموم بشه بعد بخرن
هرچند خودم در 860 اون روز خریدم بازم
شاید البته داره عرضه میکنه تا با کدهای شخصی بخرن!!

وحید 20
2011/09/08, 16:42
مجوز افزایش سرمایه 220 درصدی ثباغ هم صادر شد
http://seo.ir/Portals/44fa7561-56f7-47e4-a228-477ca071e439/BazareAvvalieh/Ettelaieh/080_bagh%20mishe%20e.pdf

mehran
2011/09/11, 01:58
باغمیشه:

یکشنبه یا دوشنبه همین هفته..........مگه قراره چی بشه؟؟ بماند به وقتش.....

مات
2011/09/11, 02:25
باغمیشه:

اين سهم تو اين في طلاست بازار فهم نداره اگه داشت اين سهم تو اين في معامله نمي شد سهمي كه نه جهاني داره نه مصرف دلار پايان سال مالي سود مجمع داره و افزايش سرمايه اونوقت داره با پي اي 3.5 معامله ميشه سهم اشغال بازار پي ايش كمتر از 4 نيست واقعا بايد به منطق بازار افرين گفت

ناشناس
2011/09/11, 17:32
اين سهم تو اين في طلاست بازار فهم نداره اگه داشت اين سهم تو اين في معامله نمي شد سهمي كه نه جهاني داره نه مصرف دلار پايان سال مالي سود مجمع داره و افزايش سرمايه اونوقت داره با پي اي 3.5 معامله ميشه سهم اشغال بازار پي ايش كمتر از 4 نيست واقعا بايد به منطق بازار افرين گفت

گمان می کنم 41% رشد سود و تایید افزایش سرمایه 220 درصدی، هر یک به تنهایی برای رشد مناسب یک سهم کافی باشد. علیرغم تایید رسمی این اخبار چرا این سهم در حجم پایین و درصدهای منفی معامله می شود؟ آیا شرکت حقوقی روی این سهم کار می کند و قصد مفت خریدن سهام را دارد یا همان بحث شناوری که در بالا اشاره کردید کماکان به قوت خود باقیست؟ با سپاس

مات
2011/09/11, 18:33
گمان می کنم 41% رشد سود و تایید افزایش سرمایه 220 درصدی، هر یک به تنهایی برای رشد مناسب یک سهم کافی باشد. علیرغم تایید رسمی این اخبار چرا این سهم در حجم پایین و درصدهای منفی معامله می شود؟ آیا شرکت حقوقی روی این سهم کار می کند و قصد مفت خریدن سهام را دارد یا همان بحث شناوری که در بالا اشاره کردید کماکان به قوت خود باقیست؟ با سپاس

بحث افزايش شناور سهم براي زماني بود كه بورس هنوز مجوز افزايش سرمايه را نداده بود وقتي كه صادر كرد ديگه دليلي براي افزايش شناور سهم نيست همچنان كه الان ي چند روزي كه سهامدار عمده سهم رو نميده

ناشناس
2011/09/11, 18:45
بحث افزايش شناور سهم براي زماني بود كه بورس هنوز مجوز افزايش سرمايه را نداده بود وقتي كه صادر كرد ديگه دليلي براي افزايش شناور سهم نيست همچنان كه الان ي چند روزي كه سهامدار عمده سهم رو نميده
پس تنها دلیلی که برای درجا زدن سهم می توان متصور بود "اشتباه بازار" است. به قول وارن بافت بازار گاهی اوقات سرحال است و گاهی افسرده. در زمان افسردگی قیمتهای خوبی پیشنهاد می کند!

مات
2011/09/11, 19:07
پس تنها دلیلی که برای درجا زدن سهم می توان متصور بود "اشتباه بازار" است. به قول وارن بافت بازار گاهی اوقات سرحال است و گاهی افسرده. در زمان افسردگی قیمتهای خوبی پیشنهاد می کند!

يكي مي تونه اين دليل باشه دليل ديگه اينه كه بازار شك داره به اين سود كه من فكر ميكنم دليل اول درسته چون الان سهامهاي ديگه مثبتن بازار اينو فعلا نمي خره

717
2011/09/11, 19:27
دلیل دیگه فکر کنم گیر افتادن تو حق تقدم سهم از محل انباشته باشه که تا افزایش سرمایه ثبت نشه نمیشه فروخت و این یعنی حداقل 3 ماه که باریسک موجود تو بورس ایران خیلیه

مات
2011/09/11, 21:55
دلیل دیگه فکر کنم گیر افتادن تو حق تقدم سهم از محل انباشته باشه که تا افزایش سرمایه ثبت نشه نمیشه فروخت و این یعنی حداقل 3 ماه که باریسک موجود تو بورس ایران خیلیه

يكي از مشكلات بازار اينه كه وقتي ي سهمو مفت ميدن كسي نمي خره ولي به محض اينكه ميره بالا همه ميرن دنبالش اينه مشكل وگرنه به ديد 3 ماهه سهم هيچ مشكلي نداره ريسكي هم نداره اوضاع مملكت ديگه برا 3 ماهه ديگه قرار نيست كه قاراش ميش بشه

وحید 20
2011/09/11, 22:00
با توجه به مجوز افزایش سرمایه 220 درصدی که چندی پیش صادر شده و اینکه مجمع شرکت هم احتمالا در پاییز خواهد بود و پی بر ای پایین از گزینه های مناسب بازار است.

مات
2011/09/11, 22:42
با توجه به مجوز افزایش سرمایه 220 درصدی که چندی پیش صادر شده و اینکه مجمع شرکت هم احتمالا در پاییز خواهد بود و پی بر ای پایین از گزینه های مناسب بازار است.

چرا 220 درصد اين ميخواد سرمايه 25 ميلياردي رو بكنه 55 ميليارد كه ميشه 120 درصد

باربد
2011/09/11, 22:48

سلام
در سهمهایی که از انباشته افزایش میدهند به چند دلیل سهم قبل بعد از افزایش سرمایه قابلیت رشد دارند
اول اینکه به دلیل نبودن حق تقدم
سهم حداکث یک ماه بهد از افزایش سرمایه ثبت میشه
دوم اینکه به دلیل نمودن حق تقدم سهم در قیمت بازگشایی با افزایش پی به ای روبرو نمیشه
و سوم اینکه به دلیل ازاد شدن شناور سهم بعد از ثبت افزایش سرمایه (در تارگت زمانی بین افزایس سرمایه تا ازاد شدن سهمهای حاصل از افزایش سرمایه) سهم مورد حمایت سهامدار عمده گاها قرار میگیرد تا سهم های حاصل را بالا بتواند بفروشد
مثل رانفور و کبافق

farhad61
2011/09/11, 23:02
مهران جان بگو من هم سوار شدم بزن بریم

Yusef_sbm12
2011/09/11, 23:06
به زودی استراحت سهم تمام میشود و شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود ؛

شاید هم از همین فردا این اتفاق رخ دهد .

مات
2011/09/11, 23:53
شركت باغ ميشه توي گزارش 9 ماهه براي سال مالي 89 437 ريال سود ساخته بوده كه 12 ماهه كل پيش بيني رو ساخته بوده كه رقمه 2189 ريال بوده حالا شركت توي گزارشه 9 ماهه سال مالي 90 اومده 539 ريال ساخته كه حدوده 10 تومان از پارسال بيشتر ساخته ولي براي پايانه سال مالي پيش بيني رو كمتر ديده با توجه به اينكه امسال شركت بيشتر از پارسال توي 9 ماهه كار كرده احتمال اينكه ببنده و تعديل بده هست

717
2011/09/12, 07:22
سلام
در سهمهایی که از انباشته افزایش میدهند به چند دلیل سهم قبل بعد از افزایش سرمایه قابلیت رشد دارند
اول اینکه به دلیل نبودن حق تقدم
سهم حداکث یک ماه بهد از افزایش سرمایه ثبت میشه
دوم اینکه به دلیل نمودن حق تقدم سهم در قیمت بازگشایی با افزایش پی به ای روبرو نمیشه
و سوم اینکه به دلیل ازاد شدن شناور سهم بعد از ثبت افزایش سرمایه (در تارگت زمانی بین افزایس سرمایه تا ازاد شدن سهمهای حاصل از افزایش سرمایه) سهم مورد حمایت سهامدار عمده گاها قرار میگیرد تا سهم های حاصل را بالا بتواند بفروشد
مثل رانفور و کبافق
جناب باربد فرمايش شما متين ولي بشرط اينكه همه افزايش سرمايه از انباشته باشه ولي فكر كنم براي باغميشه بخشي از افزايش سرمايه از آورده باشه كه باعث طولاني شدن روند ميشه مثل افزايش سرمايه انجام شده ثفارس

ناشناس
2011/09/12, 08:44
مبلغ افزایش سرمایه 55 میلیارد است که با 25 میلیارد سرمایه فعلی جمعاً 80 میلیارد خواهد شد. از 25 به 80 میلیارد یعنی 220% افزایش سرمایه.

ناشناس
2011/09/12, 08:49

منبع تامین افزایش سرمایه باغمیشه طبق اطلاعیه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی است. جنابعالی افزایش از محل انباشته را طبق کدام اطلاعیه این شرکت مطرح می فرمایید؟

وحید 20
2011/09/12, 08:54
علیرضا جان طبق مجوز سرمایش 55میلیارد افزایش پیدا میکنه یعنی اجازه انتشار 550 میلیون سهم رو داره نه اینکه کلا سرمایش بشه 55میلیارد
البته مجوز اینقدره ولی اینکه ایا کل اونو در یک مرحله اعمال کنه یا نه مسئله دیگریه.

ناشناس
2011/09/12, 08:55
لینک اطلاعیه افزایش سرمایه برای مطالعه علاقمندان این سهم!
http://seo.ir/Portals/44fa7561-56f7-47e4-a228-477ca071e439/BazareAvvalieh/Ettelaieh/080_bagh%20mishe%20e.pdf

717
2011/09/12, 08:57
منبع تامین افزایش سرمایه باغمیشه طبق اطلاعیه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی است. جنابعالی افزایش از محل انباشته را طبق کدام اطلاعیه این شرکت مطرح می فرمایید؟
حق با شماست

باربد
2011/09/12, 09:04
جناب باربد فرمايش شما متين ولي بشرط اينكه همه افزايش سرمايه از انباشته باشه ولي فكر كنم براي باغميشه بخشي از افزايش سرمايه از آورده باشه كه باعث طولاني شدن روند ميشه مثل افزايش سرمايه انجام شده ثفارس
من نقلم برای باغمیشه نبود یک توضیح کلی دادم همین

باربد
2011/09/12, 09:44
هر انچه که در مورد ثباغ میخواهید بدانید.http://market8.blogsky.com/1390/06/21/post-2779/
واقعا تحلیل خوبی بود تبریک میگم

ناشناس
2011/09/12, 11:16
از دوستان مطلع کسی خبر دارد فروشنده این سهم کیست؟ در یک ساعت اول معاملات رنج منفی کشید و حجم بالایی معامله شد به همین دلیل با وجود حجم مبنای 1، قیمت پایانی رشد نکرد.

abedinejad
2011/09/12, 11:20
معمولا فروشنده توی این سهم ثاخت بوده، که فکر میکنم به یکی از زیر مجموعه هاش داده باشه. به نظرم ثاخت قصد داره از این طریق نقدینگیش رو برای شرکت در افزایش سرمایه زیاد کنه.

وحید 20
2011/09/12, 11:21
روز بازگشایی ثباغ در 865 خریدم و در اینجا و سایت.... توصیه به خرید شد
با درجا زدن سهم در این چند روزه دوستان در پیام هاشون نگران بودند ولی با توجه به جمیع شرایط جای نگرانی نیست و بازدهی خوبی در انتظار سهم است.
امروز برای پایین اوردن میانگین در محدوده 850 اضافه شد.

باربد
2011/09/12, 11:32
از دوستان مطلع کسی خبر دارد فروشنده این سهم کیست؟ در یک ساعت اول معاملات رنج منفی کشید و حجم بالایی معامله شد به همین دلیل با وجود حجم مبنای 1، قیمت پایانی رشد نکرد.

یک معامله بلوکی بود که انجام شد
توافق بر روی قیمت 850 بود
که عرضه شد و خریدیم
حالا باید صبر کنیم
خبر افزایش سرمایه روی کدال بشینه

mehran89
2011/09/12, 12:01
دنياي اقتصاد:
اعلام دلايل افزايش در پيشبينيهاي «ثباغ»
گروه بنگاهها- شركت شهرسازي و خانهسازي باغميشه پيشبيني درآمد هر سهم سال مالي 91 را به بازار اعلام كرد.
براساس اطلاعيه سازمان بورس و اوراق بهادار، «ثباغ» پيشبيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به پايان شهريورماه 91 را با 42 درصد افزايش نسبت به سال مالي 90 مبلغ دوهزار و 543 ريال اعلام كرده است.

اين شركت سود هر سهم سال جاري را معادل يكهزار و 795 ريال پيشبيني كرده است.
براساس اين گزارش، «ثباغ» فروش خود را براي سال مالي 91 بيش از 885 ميليارد ريال پيشبيني كرده كه 46 درصد نسبت به سال مالي 90 افزايش نشان ميدهد.
سود ناخالص شركت نيز با 43 درصد افزايش نسبت به سال جاري بيش از 668 ميليارد ريال و سود عملياتي آن با 44 درصد افزايش معادل 646 ميليارد ريال پيشبيني شده است.شركت دلايل تغييرات خود را پيشبيني افزايش فروش اراضي و واحدهاي ساخته شده و در حال ساخت اعلام كرده است.

mehran
2011/09/12, 12:41
باغمیشه:

ما که گفته بودیم.........این فروشنده امروز که رو 850 داد همونیه که دیشبم تو امروز چه کردید ازش گفتیم<فروشنده بالقوه دیدیم حیف سهم با این بنیاد قوی رو اینجوری رنج منفی و سرخطی بفروشه>....فروشنده های امروز حدود 2.5 میلیون این شخص و فک میکنم حدود 700 تا ثاخت که آخرین عرضه هاش رو این سهمه قبل از افزایش سرمایه...مگر اینکه اتفاق خاصی بیوفتد...که نمی افتد...

در این مورد اگه سوالی هست در پیام خصوصی در خدمتم..

آریو
2011/09/12, 14:11
ما که گفته بودیم.........این فروشنده امروز که رو 850 داد همونیه که دیشبم تو امروز چه کردید ازش گفتیم<فروشنده بالقوه دیدیم حیف سهم با این بنیاد قوی رو اینجوری رنج منفی و سرخطی بفروشه>....فروشنده های امروز حدود 2.5 میلیون این شخص و فک میکنم حدود 700 تا ثاخت که آخرین عرضه هاش رو این سهمه قبل از افزایش سرمایه...مگر اینکه اتفاق خاصی بیوفتد...که نمی افتد...

در این مورد اگه سوالی هست در پیام خصوصی در خدمتم..

فکر نمیکردم این بچه اینقدر سهم داشته باشه ;)
برام جالب بود
امشب با اجازه مدیران سایت مقداری از معاملات امروز فروشنده و خود ثباغ مطلب میذارم

ناشناس
2011/09/12, 16:01
یک معامله بلوکی بود که انجام شد
توافق بر روی قیمت 850 بود
که عرضه شد و خریدیم
حالا باید صبر کنیم
خبر افزایش سرمایه روی کدال بشینه

امروز فقط دو معامله بلوکی انجام شد، بانک اقتصاد نوین و بانک کارآفرین.

yousef
2011/09/12, 17:10
بادرودوعرض احترام.ثباغ فرابورسی بوده ومعاملاتش درirbourseدرج نمی شه(توضیح خدمت دوست محترم ناشناس)

مات
2011/09/12, 17:24
سهامدار عمده ثباغ كلا امروز 1 ميليون داده اين سهمو

باربد
2011/09/12, 17:30
امروز فقط دو معامله بلوکی انجام شد، بانک اقتصاد نوین و بانک کارآفرین.

منظورم او بلوک رسمی نیست که شما عرض میکنید
منظورم توافقاتی فی مابین بر سر تعداد معین در قیمت معین بود که امروز انجام شد

باربد
2011/09/12, 17:38
سهامدار عمده ثباغ كلا امروز 1 ميليون داده اين سهمو
امروز یک شخص حقیقی که سهامدار عمده بود اگر اشتباه نکنم 2300000 سهم داد و سهامدار عمده هم نزدیک به 1 میلیون
توافقات بر سر قیمت 850 بود که به دلیل وجود اوردرهای بالاتر از این قیمت
حجم بالا بین 851 تا 850 معامله شد

بنان
2011/09/12, 18:15
امروز یک شخص حقیقی که سهامدار عمده بود اگر اشتباه نکنم 2300000 سهم داد و سهامدار عمده هم نزدیک به 1 میلیون
توافقات بر سر قیمت 850 بود که به دلیل وجود اوردرهای بالاتر از این قیمت
حجم بالا بین 851 تا 850 معامله شد
آقا باربد فكر ميكني ديگه عرضه اي در كار نباشه يا هنوز عرضه هاي توافقي پابرجاس

shadi
2011/09/12, 18:32
جناب باربد سلام

امروز که به ما نرسیدطبق فرمایش شمادر قیمت پایین 852 اوردر دادم ویکبار هم قیمت راتا855 هم تغییر دادم ولی متاسفانه دوستان انلاین ظاهرا امان نمیدادند ودایم

قیمتها را بالا بردند و....................................

ایا فردا هم در همین حدود میشود خرید یا باید بالا خرید .

farhad61
2011/09/12, 18:44
به به ما خوشحال شدیم گفتیم چه خوب ، بچه ها چقدر حرفه ایی شدن بعد از اعلام هنوز 1 درصد رشد کرده . نگو قضیه این بوده اگه دست بچه های خودمون بود 100% توی چند دقیقه اول میبردن +4 و بقیه رو از خرید با قیمت مناسب محروم میکردن
من فردا هم خدا بخاد میخام اضافه کنم
خداییش تا ساعت 8.30 شد نزنید +4

farhad61
2011/09/12, 19:15
آقا من چون فاندامنتالم در حد زیر صفر هست این سوال رو میکنم
31 شهریور امسال قراره که نماد شرکت بسته بشه و افزایش سرمایه بده ؟و به ازاء هر سهم 2.3 سهم به سهاممداران تعلق میگیره ( البته با پرداخت 40 ریال بابت هر سهم)
تقسیم سود چه موقع هست ؟ فکر کنم مهران گفت آبان درسته ؟

باربد
2011/09/12, 19:32
جناب باربد سلام

امروز که به ما نرسیدطبق فرمایش شمادر قیمت پایین 852 اوردر دادم ویکبار هم قیمت راتا855 هم تغییر دادم ولی متاسفانه دوستان انلاین ظاهرا امان نمیدادند ودایم

قیمتها را بالا بردند و....................................

ایا فردا هم در همین حدود میشود خرید یا باید بالا خرید .
تا اونجا که من اطلاع دارم کارگزار شما امروز تعداد قابل قبولی خریده
حالا شما کی اوردر دادید اینو باید با خودش هماهنگ کنید

باربد
2011/09/12, 19:34
آقا باربد فكر ميكني ديگه عرضه اي در كار نباشه يا هنوز عرضه هاي توافقي پابرجاس
بگذارید این سوالها را جواب ندم
اینها روند گروه را خراب میکنه
در هر حالت سهامداری کنید
مگر قیمت بره زیر 830

آریو
2011/09/12, 23:25
با سلام

فروشنده بالای 70 درصد امروز یه شخص حقیقی بود که حتما دلیل خودشو داره ...

چرا ثباغ خریدیم ؟؟؟

- بزرگترین مزیت این شرکت تفاوت فاحش بهای تمام شده پروژه ها، با مبالغ فروش آنهاست ... بهای تمام شده پروژه های شرکت در سال مالی منتهی به 31 شهریور به مبلغ 139.051 میلیون ریال،ولی ارزش بازار و مبلغ فروش آنها (که تمامأ پیش فروش شده است) بالغ بر 606.927 میلیون ریال بوده است.

مزیت های ثباغ

شهرک سازی باغمیشه در صنعت ساختمان و موضوع فعالیت خویش دارای مزیت نسبی و برتری فوق العاده ای است که حاشیه سود ناخالص(مارجین) 75 درصدی،از آن جمله است. بدین معنی که از هر 100 ریال فروش شرکت،75 ریال آن سود ناخالص است!. با توجه به رکود فعلی ساختمان و عدم بازدهی مطلوب قریب به اتفاق شرکتهای ساختمانی ، تحصیل مارجین 75 درصدی در سال مالی 91 ، و 77 درصدی در سال مالی 90 این شرکت، نشان از استراتژی و مدیریت بهینه شرکت دارد که مطلوبیت نسبتهای سودآوری شرکت را به حداکثر رسانده است. از عمده دلایل بازدهی مطلوب شرکت می توان به چند نکته اشاره کرد:

1- ثباغ منطقه خاصی(رشدیه تبریز) را برای ساخت و ساز انتخاب کرده است بطوریکه کلیه پروژه های شرکت صرفأ در این منطقه صورت می پذیرد.قطعات(زمین های رشدیه) در اختیار شرکت از سالها قبل و پیش از رشد سریع منطقه خریداری شده که با قیمتهای فعلی زمین در این منطقه تفاوت فاحشی دارد لذا هر گونه ساخت و سازی برای ثباغ ارزش افزوده بالایی بهمراه دارد.

2- منطقه رشدیه تبریز مخاطبین(مشتریان) خاصی دارد که عمدتأ قشر تحصیلکرده و مرفهین را شامل می شود. در ثانی،نرخ رشد در این منطقه از تبریز بسیار بالا بوده و عملأ رکود ساخت و ساز و فروش در این منطقه چندان معنا ندارد.

- کلیه واحدهای مسکونی/تجاری رشدیه(پروژه های ثباغ) قبلأ پیش فروش می شود لذا تحقق اقلام بودجه(نظیر مبلغ فروش شرکت)همواره قطعی بوده است بنحوی که فروش 7/60 میلیارد تومانی شرکت در سال مالی منتهی به 31 شهریور 90،علیرغم پوشش 30 درصدی بودجه در عملکرد 9 ماهه شرکت،در حال حاضر تحقق یافته است. بنابر این کسب سود خالص 8/44 میلیارد تومانی ثباغ برای سال مالی 31 شهریور 90 و 5/63 میلیارد تومانی برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 91 ،دور از انتظار نخواهد بود.

4- ثباغ تنها شرکت ساختمانی حاضر در بورس است که هزینه های مالی ندارد با توجه به حجم بالای هزینه های مالی در شرکتهای ساختمانی به دلیل رکود ساخت و ساز، این نکته برای ثباغ حائز اهمیت است.

5- کنکاش در صورت سود و زیان شرکت باغمیشه نشان میدهد که بیش از یک سوم سود خالص در سال گذشته از محل واگذاری 26 هکتار از اراضی شرکت در منطقه رشدیه تبریز (که در طرح نوسازی و فضای سبز قرار گرفته) به شهرداری تحصیل شده است. بخش دیگری نیز از بابت تهاتر زمین با یک ملک دیگر در شهرستان سرعین به ارزش 14 میلیارد تومان به دست آمده است. با توجه به ماهیت غیرنقدی سود تحصیل شده ، اجرای افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران اجتنابناپذیر به نظر میرسد.

ü محاسبه ارزش ذاتی ثباغ

اینک با مفروضاتی چون :

{ نرخ ارز (دلار) معادل 12500 ریال،

میانگین فروش واحدها در سال 91 بر اساس بودجه ،

سود تقسیمی در مجمع عمومی سال مالی 90 معادل 120 درصد،

سیاست تقسیم سود در سال مالی 91 معادل 50 درصد،

سیاست تقسیم سود در سالهای 91 تا 94 معادل 70 درصد،

نرخ رشد عایدات تا سال هدف ( 94 )مطابق نمایه زیر،

نرخ رشد بلندمدت سود (long term growth rate) معادل 5/2 درصد،

نرخ تنزیل یا بازده مورد انتظار سرمایه گذاران (k) معادل 20 درصد،}

آنگاه ارزش پایانی (Terminal Value) سهم در سال هدف معادل 16028 ریال ، خالص ارزش فعلی آن 6441 ریال و ارزش ذاتی سهم 12300 ریال نتیجه می شود.

• ارزش ذاتی شرکت نیز بالغ بر 5/307 میلیارد تومان ( معادل 246 میلیون دلار) خواهد بود

یه معذرت خواهی ویژه هم از جناب مهران عزیز دارم

mehran
2011/09/12, 23:44
خب پس جناب آریو هم با ماست دیگه غمی نیست................

آقا شما سروری این چه حرفیه باید از کنار سوء تفاهم ها با برادری و دوستی گذشت.................

آریو جان دلیل فروشش خرید هاش حوالیه 700 بود که تصمیم گرفت خارج شه.....تمام شد سهامش....

آریو
2011/09/12, 23:56

آقا شما سروری این چه حرفیه باید از کنار سوء تفاهم ها با برادری و دوستی گذشت.................

آریو جان دلیل فروشش خرید هاش حوالیه 700 بود که تصمیم گرفت خارج شه.....تمام شد سهامش....

شما سرورید جناب مهران عزیز
امروز به خاطر مشغله زیاد نتونستم در مقابل پی ام شما انجام وظیفه کنم ...ایشالا بتونم جبران کنم

امروز که با دوستان و بچه های زیادی از شرکت های سرمایه گذاری صحبت میکردم خریدارای 850 تومنی امروز ثباغ رو برنده اصلی ماراتن میدونستن ...شکی نیست با دلایل بالا ثباغ بهترین تو گروه خودشه ...فاصله 50 درصدی با ارزش ذاتی جذابیت رو بیشتر میکنه ;)
مطمئنم مثل خیلی از سهمایی که دوستان نظر داشتن به هدف خودش میرسه

وحید 20
2011/09/13, 00:03
یکی از امتیازات شرکت اینه که مجمع سالانش هم در راهه!
با توجه به اینکه در صورتهای مالی شرکت پیشبینی تقسیم سود 216 تومانی شده پس با این حساب با توجه به افزایش سرمایه 220 درصدی به نوعی میشه گفت کسانی که سهم رو نگه دارند افزایش سرمایه برای اونها از انباشته حساب خواهد شد!

بابای دارا
2011/09/13, 00:27
سلام به همه
تو این فراوونی نظرات دیدم حیف من نباشم، با اجازه اساتید.:D

ثباغ به لحاظ تکنیکالی چون سابقه تاریخی زیادی ازش نداریم نمی شه قوی نظر داد.
یعنی اینکه چهار تا قله و حفره درست و حسابی درست نکرده که بشه روش کار کرد.

امروز دیدم که یکی از اساتید ( با احترام عرض می کنم ) تازه پست زده بود از فردا گروه دارویی،
غافل از صف خریدش

از اون جایی که ما ایرانی ها علاقه خاصی به صف داریم ( شیر و نون و بنزین و گاز و بانک، عابر بانک، مدرسه و ... ) به هر حال عده ای هم می رن صف بشینن، لذا امکان فقط و فقط امکان عرضه ثباغ هست

دوباره لذا دوستانی که تخم مرغ های سبدشونو کامل نکردن، دستور خرید بالا نزنن اولین سطح حمایت 832 تومن برآورد می شه.

فقط من از خانم ... خواهش می کنم دوباره پست نزه که اگر به بابای دارا نرسیده هماهنگ کنیم عرضه کنن. منم در حد توان بی نصیب نبودم.

این تحلیل بخشی تکنیکال و بخشی حسی منتال بود. با ارادت به همه دوستان خوبم.

http://1.talar.site50.net/images/f6c9756b2334.jpg

shadi
2011/09/13, 06:13
جناب بابای دارا سلام صبح شما بخیر

باز هم از نظر وصداقت شما سپاسگزارم.

باربد
2011/09/13, 08:04

مهران جان اریو از بچه های گل روزگاره
راستی جواد خان چکاوه هم برای تعدیل مثبت بست

mehran
2011/09/13, 09:25
جم کمه به حجم دلخواه من نرسیده 1 میلیون دیگه میخواد.......باید تو همین حدود قیمتی حجم بره بالای 1 میلیون...

باربد
2011/09/13, 09:27
دوستان در نماد باغمیشه از معاملات احساسی جدا خودداری کنید
بازار خودش راهش را پیدا میکنه

آریو
2011/09/13, 10:21
مهران جان اریو از بچه های گل روزگاره
راستی جواد خان چکاوه هم برای تعدیل مثبت بست

سرورید جناب باربد عزیز ..همینطور همه اساتید خوبم
چکاوه واقعه گل کاشت هم بنیادی و هم تکنیکی
به نظر من به ثباغ نباید نگاه کرد ...
یکی از ویژکی های سهم با فاند قوی همینه که سر به سرش نذاری:)

امروز اصلا به ثباغ نگاه نداختم ;)

وحید 20
2011/09/13, 12:26
وضعیت مالی و عملیاتی شرکت فرابورسی باغمیشه تحلیل شد

خبرگزاری فارس: وضعیت مالی و عملیاتی شرکت فرابورسی باغمیشه توسط یک گروه تحقیق و پژوهش تحلیل شد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900622000167

مصطفی مصری پور
2011/09/13, 12:43
ماهم اوایل صبح خریدیم

تام آی
2011/09/13, 15:13
به نظر میاد بازار در مورد ثباغ به یه حرکت منطقی و "وزن" و "حرکت" آروم رسیده! این حرکت ثباغ، من رو یاد حرکت همراه میندازه که از حوالی 3800 رشد کرد تا به حوالی 5000 رسید! یه رشد آروم و منطقی واسه یه سهم با بنیان قوی!

باربد
2011/09/13, 15:55
از سهم خود انتظار معجزه نداشته باشید
هر سهمی را باید در گروه خودش و با روند هم گروهی ها مقایسه کرد
این سهم نیز ساختمانی و با حرکت ارام و مطمین است
کسی توقع رشد سریع را نباید داشته باشه

مات
2011/09/17, 13:39
من امروز ي تعداد روي 850 گرفتم از قبل هم داشتم به نظرم اين سهم بايد تيكه پايينه شو بزنه بعد راه بيفته من تيكه منفيه اينو بينه 810 تا 820 مي بينم

حبیب
2011/09/17, 14:20
چرا مجوز افزایش سرمایه اش رو سایت کدال نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

وحید 20
2011/09/17, 18:20
چرا مجوز افزایش سرمایه اش رو سایت کدال نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مجوز افزایش سرمایه 16 شهریور صادر شده و در سایت seo قرار گرفته و اومدن یا نیومدن مجوز در کدال چندان مهم نیست و همه از اون اگاهند هرچند میتونه تاثیر روانی مثبت داشته باشه.
دیگه باید کم کم منتظر اومدن دعوت به مجمع در کدال جهت اعمال افزایش بود.
لینک مجوز رو یه بار دیگه میزارم

مات
2011/09/17, 21:55
تو سايت فرابورسيان زده مدير عامله غدير گفته كه تا 15 مهر ماه زير مجموعه هاش تعديل مثبت داره از اون شركتايي كه نامبرده شده باغميشه هم هستش

yousef
2011/09/18, 06:28
نمابورس:-در گروه ساختمان شاهد روند منفی در اکثر نمادها بودیم. بعد از اوج گیری کوتاه مدت نمادهای این گروه شاهد روند منفی و حجم کم معاملات هستیم. کارشناسان عقیده دارند طبق یک دوره 4 ساله از اواخر امسال شاهد رونق مجدد بخش مسکن خواهیم بود و اوج گیری قیمتهای عمومی کالاها و افزایش بهای تمام شده مواد اولیه ساخت و ساز نیز افزایش قیمت مسکن را محتمل تر کرده است. به نظر می رسد بهترین سهام این گروه باغمیشه و بین المللی توسعه ساختمان باشند که پروژه های مناسب و سودآوری بهتری نسبت به سایر نمادها دارند. در این بین باغمیشه برنامه افزایش سرمایه و تعدیل مجدد سود برای سال 90 را در دستور کار دارد.

56one1
2011/09/18, 07:26
مدیرعامل سرمایه گذاری غدیر از اعلام تعدیل مثبت تمام شرکت های این هلدینگ تا اواسط مهرماه امسال خبر داد و گفت: این شرکت سرمایه گذاری وارد صنعت بانکداری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر غلامعلی کیانی امروز در حاشیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در نشستی خبری گفت: از مهمترین برنامه های این شرکت در سال 90، کسب مدیریت یک بانک است تا فعالیت های خود را در حوزه مالی افزایش دهد.

مدیرعامل سرمایه گذاری غدیر درباره شایعه خرید بانک سرمایه توسط غدیر افزود: درحال مذاکره با این بانک و چند بانک دیگر هستیم که تا ماه آینده نتیجه نهایی آن مشخص می شود.

وی با اشاره به اینکه همه زیرمجموعه های غدیر از جمله شرکتهای پردیس، زاگرس، باغمیشه، آ اس پ در مهرماه با تعدیل مثبت مواجه می شوند، گفت: در فصل زمستان افزایش سرمایه 100 درصدی غدیر اجرایی خواهد شد.

ناشناس
2011/09/18, 12:34
در اینکه این سهم، در بلند مدت سهم ارزنده ای است شکی نیست اما عمده دلیلی که باعث شد این تاپیک کمی شلوغ شود ارزندگی بلندمدت این سهم نبود بلکه برنامه های دیگری برای رشد کوتاه مدت این سهم بود که گویا نگرفت به عبارت دیگر: باغمیشه بادنمیشه!

باربد
2011/09/18, 12:49
از سهم خود انتظار معجزه نداشته باشید
هر سهمی را باید در گروه خودش و با روند هم گروهی ها مقایسه کرد
این سهم نیز ساختمانی و با حرکت ارام و مطمین است
کسی توقع رشد سریع را نباید داشته باشه

در اینکه این سهم، در بلند مدت سهم ارزنده ای است شکی نیست اما عمده دلیلی که باعث شد این تاپیک کمی شلوغ شود ارزندگی بلندمدت این سهم نبود بلکه برنامه های دیگری برای رشد کوتاه مدت این سهم بود که گویا نگرفت به عبارت دیگر: باغمیشه بادنمیشه!
چی شد شما این فکر را کردید
سهمی که با دید میان مدت معرفی شد را بعد از 5 روز به این نتیجه گیری رسیدید؟:-/

آریو
2011/09/18, 12:58

دوست عزیز باغمیشه به نظر من هیچ کدام از ویژگی های رشد هیجانی و سفته بازی رو در در خودش نداشت ... و مطمئنا دوستانی که سهم رو خریدن با دید میان مدت خریدن باغمیشه 850 تومن برای من خیلی شبیه لقمان 400 تومنیه ;)

داروسازی لقمانی که به ارزش 650 تومنیش ایمان داشتم فقط به خاطر اینکه گروه دارو تو خواب بود از دست دادم ...و یکی از بچه های همین سایت باعث شد که دیگه به لقمان نرسم دوستی که کمی زودتر سهمو انتخاب کرد و خرید

ناشناس
2011/09/18, 13:15
چی شد شما این فکر را کردید
سهمی که با دید میان مدت معرفی شد را بعد از 5 روز به این نتیجه گیری رسیدید؟:-/
کلیدواژه دلایل:
رانتی،مسابقه، دسته جمعی، یکشنبه یا دوشنبه باشه به وقتش!!

مات
2011/09/18, 19:51
ثباغ و بخاطر اينكه سهام دار عمده ميده فعلا اجازه رشد بهش نميدن به وقتش اين سهم تو اين قيمتا مرگ نداره تازه اعلام كردن كه تا نيمه مهر ماه هم تعديل داره بجاي اينكه ديدمون رو روي اين سهم 4 يا 5 روزه كنيم ديدتونو 2 ماهه كنيد نون خودشو ميده بدون هيچ استرسي

hamid26967
2011/09/20, 13:27
آگهی دعوت به مجمع فوق العاده باغمیشه اومد سایت کدال

arashvet
2011/09/20, 20:12
به نقل از وبلاگ بورس به توان مثبت بی نهایت

ثباغ رفتنی شد

ثباغ برای افزایش سرمایه و تقسیم سود شال و کلاه کرد ... دوستای که دید بلند مدت دارند این سهم را از دست ندهد . ثباغ اگر طبق پیشبینی های ارسالی به بورس عمل کند سودآوری خوبی برای سهامداران خواهد داشت . ۱۸۰ تومان سود سال ۹۰ و ۲۵۴ تومان سود سال ۹۱ ... سال مالی هم که منتهی به شهریور است اما چرا دید بلند مدت ؟

اول اینکه این شرکت تقسیم سود حدود ۱۰۰ تومانی دارد و افزایش سرمایه هم در ۱۰ مهر ماه تصمیم گیری خواهد شد . حالا ببینید سهم باید تقسیم سود کند ، افزایش سرمایه بدهد ، حق تقدم ها بیابند ، ۲ ماه بمانند ، بعد بروند تبدیل به سهم شوند و تشریف بیاورند اما همانطور که عرض کردم ثباغ با دید بلند مدت بسیار ارزنده است . به اعتقاد بنده قیمت ثباغ ۱۰۰۰ تومان باید باشد .

باربد
2011/09/20, 21:07
کلیدواژه دلایل:
رانتی،مسابقه، دسته جمعی، یکشنبه یا دوشنبه باشه به وقتش!!
خوب گویا وقتش داره نزدیک میشه
ما که سهامداری بلدیم
حالا بازم سهامداری میکنیم
قرار نبوده چیزی را باد کنیم
سهم بنیادی راه خودش را میره
به من و شما هم کاری نداره

راد
2011/09/20, 21:14
خوب گویا وقتش داره نزدیک میشه
ما که سهامداری بلدیم
حالا بازم سهامداری میکنیم
قرار نبوده چیزی را باد کنیم
سهم بنیادی راه خودش را میره
به من و شما هم کاری نداره

احسنت

وحید 20
2011/09/20, 21:17
جالبه امروز که دعوت به مجمع در کدال اومده همزمان با اون سهامدار عمده هم که اکثرا عرضه کننده بود خریدار بوده!

yousef
2011/09/20, 22:43
به نقل از وبلاگ بورس به توان مثبت بی نهایت

ثباغ رفتنی شد

ثباغ برای افزایش سرمایه و تقسیم سود شال و کلاه کرد ... دوستای که دید بلند مدت دارند این سهم را از دست ندهد . ثباغ اگر طبق پیشبینی های ارسالی به بورس عمل کند سودآوری خوبی برای سهامداران خواهد داشت . ۱۸۰ تومان سود سال ۹۰ و ۲۵۴ تومان سود سال ۹۱ ... سال مالی هم که منتهی به شهریور است اما چرا دید بلند مدت ؟

اول اینکه این شرکت تقسیم سود حدود ۱۰۰ تومانی دارد و افزایش سرمایه هم در ۱۰ مهر ماه تصمیم گیری خواهد شد . حالا ببینید سهم باید تقسیم سود کند ، افزایش سرمایه بدهد ، حق تقدم ها بیابند ، ۲ ماه بمانند ، بعد بروند تبدیل به سهم شوند و تشریف بیاورند اما همانطور که عرض کردم ثباغ با دید بلند مدت بسیار ارزنده است . به اعتقاد بنده قیمت ثباغ ۱۰۰۰ تومان باید باشد .

تاجایی که میدونم ودرکدال موجوده پیشنهادتقسیم سود216تومنی برای مجمع امسال شده نه100تومنی!(یعنی 120 درصدeps)

باربد
2011/09/21, 08:07
تقسیم سود 216 تومنه
افزایش سرمایه 220 درصد
واز مطالبات خال و اورده
حالا نکته مهم اینه
دوستی که سهم را تا بعد مجمع نگه داره
برای هر سهم تنها 40 ریال واریزی خواهد داشت
و به ازای هر سهم در پایان ثبت 3.2 سهم خواهد داشت

این میتونه گزینه میان مدتی ما را با سود 30 تا 50 تایید کنه

محمد ساده
2011/09/21, 15:33
خرید ثباغ به دید کوتاه مدت....

ناهید
2011/09/21, 23:34
به منظور افرايش سرمايه؛
باغميشه سهامداران خود را فراخواند
سهامداران شهرسازي و خانه سازي باغميشه در ساعت 10 صبح يکشنبه 10 مهرماه سال 90 به مجمع فراخوانده شدند.
به گزارش سرويس اقتصادي آريا، شرکت شهرسازي و خانه سازي باغميشه با انتشار اطلاعيه اي از کليه سهامداران خود خواست در ساعت 10 صبح يکشنبه 10 مهرماه سال جاري در جلسه مجمع عمومي فوق العاده اين شرکت که، به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه بر گزار خواهد شد حضور بهم رسانند.
گفتني است محل برگزاري مجمع عمومي فوق العاده اين شرکت در محل سالن کنفرانس شماره 2 مجتمع رفاهي پتروشيمي تبريز واقع در تبريز، بلوار استاد شهريار، جنب باغلار باغي برگزار خواهد

yousef
2011/09/23, 12:03
آیا تاقبل ازمجمع سالانه که حداکثر دیماه خواهدبود حق تقدم های افزایش سرمایه به سهم تبدیل شده وبه آنهاسود تعلق می گیرد؟لطفا استادباربد وسایردوستان مطلع پاسخ دهند.

باربد
2011/09/23, 12:21
آیا تاقبل ازمجمع سالانه که حداکثر دیماه خواهدبود حق تقدم های افزایش سرمایه به سهم تبدیل شده وبه آنهاسود تعلق می گیرد؟لطفا استادباربد وسایردوستان مطلع پاسخ دهند.این سوال سختیه
چرا که مجمع 10 مهر میباشد
و تا 20 اذر احتمالا خود حق تقدم فرصت داره
و بعدش زمان کمی برای استفاده نشده و ثبت هست که این کمی بعیده
اما ما دو گونه سهامدار داریم
اول اونی که از الان تا بعد مجمع سالیانه سهامدار میمونه
که بی شک سود خوبی میبره
چرا که اگر اشتباه نکنم
مقدار زیادی از افزایش سرمایه از مطالبات حال سهامدارانه
یعنی همون سودی که تو مجمع تقسیم میشه
که اگر عزیزی در هر دو مجمع باشه باید تنها 40 ریال پرداخت کنه و سهامش را افزایش بده
و دوم سهامدارانی که بعد از مجمع فوق العاده سهامدار سهم میشوند
که با نزدیکی به مجمع عمومی باز هم این سهامداران سود میبرند
چرا که سود تقسیمی در مجمع بالای 200 تومن خواهد بود
اما اینکه به حق سود تعلق نمیگیرد را دوستان در مجمع حتما عنوان و واطلاع رسانی کنند
البته یک نکته را هم فراموش نکنید
مجمع را تا بعد از ثبت حقها می توان به تعویق انداخت
چیزی مشابه وساپا

ستوده
2011/09/24, 21:06
دوستان شرکت گفته از مطالبات حال میخواد افزایش سرمایه بده
حالا وقتی قراره مجمع برج 11 برگزار بشه و حق تقدم تا برج 9 وقت داره
این یعنی چی ؟
یعنی ما باید پول را بریزیم بعدا بریم مجمع دوباره پس بگیریم
اونم با تاخیر زمانی ؟

مات
2011/09/24, 21:33
دوستان شرکت گفته از مطالبات حال میخواد افزایش سرمایه بده
حالا وقتی قراره مجمع برج 11 برگزار بشه و حق تقدم تا برج 9 وقت داره
این یعنی چی ؟
یعنی ما باید پول را بریزیم بعدا بریم مجمع دوباره پس بگیریم
اونم با تاخیر زمانی ؟شركت پايان سال ماليش برج 6 ميباشد و طبق قانون سازمان بورس بايدتا 4 ماه بعد از پايان سال مالي مجمع برگزار بشه كه ميشه نهايت تا اخر ماه دي پس به برج 11 نمي كشه شركت گفته كه از اورده و مطالبات يعني بخشيش از انباشته و بخش ديگريش از اورده كه 100 تومان را ميريزيم شما اگر خواستيد حق ها رو تبديل به سهم كنيد پولش را مي ريزيد در مورد سود سهم هم بايد ديد توي مجمع چقدر تقسيم مي كنند

mobin
2011/09/24, 21:49
شركت پايان سال ماليش برج 6 ميباشد و طبق قانون سازمان بورس بايدتا 4 ماه بعد از پايان سال مالي مجمع برگزار بشه كه ميشه نهايت تا اخر ماه دي پس به برج 11 نمي كشه شركت گفته كه از اورده و مطالبات يعني بخشيش از انباشته و بخش ديگريش از اورده كه 100 تومان را ميريزيم شما اگر خواستيد حق ها رو تبديل به سهم كنيد پولش را مي ريزيد در مورد سود سهم هم بايد ديد توي مجمع چقدر تقسيم مي كنند

شرکت صراحتاً طی اطلاعیه ای که رو کدال قرار دارد تاکید کرده افزایش سرمایه از محل آورده( آورده نقدی سهامداران) و مطالبات ( سود مجامع در صورت وجود) خواهد بود نه سود انباشته!!!

حبیب
2011/09/27, 17:34
دوستان به نظرتان با سهم به مجمع برویم ؟؟ چقدر فکر میکنید بازی سهم بعد از مجمع باشد ؟ اگر سهم با قیمت 8500 ریال بره مجمع و 220 درصد افزایش سرمایه از آورده بده قیمت تئوریک بازگشایی 3434 ریال است

باربد
2011/09/27, 18:34
دوستان به نظرتان با سهم به مجمع برویم ؟؟ چقدر فکر میکنید بازی سهم بعد از مجمع باشد ؟ اگر سهم با قیمت 8500 ریال بره مجمع و 220 درصد افزایش سرمایه از آورده بده قیمت تئوریک بازگشایی 3434 ریال است
البته اگر تو مجمع سودش را تغییر بده
یا همون تعدیل موضوع فرق داره
من از 50 درصدش فردا خارج میشم و با بقیه میرم برای افزایش سرمایه

farasat
2011/09/27, 19:03
سلام حبیب جان،با داده های بالا قیمت را حدود 3343 ريال درمیآورم ، اگر اشتباه حساب میکنم از راهنمایی شما ممنون میشم.

farhad61
2011/09/27, 19:20
البته اگر تو مجمع سودش را تغییر بده
یا همون تعدیل موضوع فرق داره
من از 50 درصدش فردا خارج میشم و با بقیه میرم برای افزایش سرمایه

باربد جان یعنی فردا نماد رو واسه تعدیل میبندن؟و 10 مهر هم واسه افزایش سرمایه دوباره بسته میشه

باربد
2011/09/27, 19:26
باربد جان یعنی فردا نماد رو واسه تعدیل میبندن؟و 10 مهر هم واسه افزایش سرمایه دوباره بسته میشه
نه نماد که برای افزایش سرمایه بسته میشه
باید با سرمایه جدید سود اعلام کنه
حالا اگر با تعدیل باشه که...
اگر نباشه همون قیمت تیوریک حالا با حمایت یا بدون حمایت کمی بالا پایین باز میشه

حبیب
2011/09/27, 19:44
سلام حبیب جان،با داده های بالا قیمت را حدود 3343 ريال درمیآورم ، اگر اشتباه حساب میکنم از راهنمایی شما ممنون میشم.

بله درست میفرمایید 3343 ریال

mir48
2011/09/28, 09:37
سلام
دوستان ثباغ امروز میبنده یا شنبه؟

مات
2011/09/28, 10:24
سلام
دوستان ثباغ امروز میبنده یا شنبه؟

اطلاعيه اش اومد امروز مي بنده

مات
2011/09/28, 10:57
دوستاني كه دارن ثباغ و مي فروشند اين قدر قيمت پايين ندن هنوز يك ساعت مونده تا پايان بازار هول نشيد

سنگ صبور
2011/09/28, 11:09
بنابه خبرهاي موثق افزايش سرمايه 220درصد وموقعيت شركت عالي ميبشد

محمد ساده
2011/09/28, 12:04
فروشنده امروز ثباغ ...بازنده آینده نزدیک...این پست اینجا باشه تا به موقعش...
من امروزم افزودم اونم با چه قیمتهایی...
امروز روز خیلی خوبی برای من بود...موفق باشید.

hamid26967
2011/09/28, 12:13
توکل به خدا منم نفروختم، میریم مجمع ایشالا که سود خوبی می کنیم

محمد ساده
2011/09/28, 13:41
فروشنده امروز ثباغ ...بازنده آینده نزدیک...این پست اینجا باشه تا به موقعش...
من امروزم افزودم اونم با چه قیمتهایی...
امروز روز خیلی خوبی برای من بود...موفق باشید.
فروشنده=بازنده...در پست بالا...

mir48
2011/09/28, 13:51
دو دل بودم.
دلو زدم به دریا.
با اجازه دوستان افزوووووودیم و موندیم با سهم.
تا چه پیش بیاد.

majid
2011/09/28, 22:48
منم موندم- به امید خدا

Nima
2011/10/02, 10:28
شیطونه میگه پاشو برو مجمع:d
ساعت 10 قرار بود شروع بشه

بابي چارلتون
2011/10/02, 10:31
سلام
آقا کسي از مجمع خبر داره ؟؟؟
ثاخت رو منفي داره معامله ميشه ، خبري شده ؟؟؟

Nima
2011/10/02, 10:41
مطمعنا تا الان ساعت 10:30 در مجمع (اگر سر موقت برگذار بشه ) در عرض نیم ساعت تصمیمی نمیشه گرفته شده باشه

mir48
2011/10/02, 11:23
دوستان بی خبر نزارین .
:-w

برديا
2011/10/02, 13:11
اين هم يه خبر از مجمع باغميشه ... كه ايدا خانوم تو سايت همسايه نوشتن .

مجمع دقايقي پيش به پايان رسيد .

افزايش سرمايه هم تصويب شد و سرمايه شركت به هشتاد ميليارد تومان از محل اورده نقدي افزايش يافت .

مجمع بسيار خوبي بود مدير عامل در اغاز جلسه توضيحاتي در رابطه با پروژه ها و در رابطه با وضعيت كلي شركت بحث كردند .

بعد تعدادي از دوستان به همراه حاضرين در جلسه به بازديد از پروژه هاي شركت رفتيم .

مجمع عادي هم فرمودند در نيمه دوم ابان ماه خواهد بود و همراه با تقسيم سود 95 درصدي .
شركت طرح هاشو بسيار گستره دتر كرده و در چند شهر ايران از جمله اصفهان ، سرعين ، اردبيل هم پروژه هاي بزرگي رو شروع كرده كه بعضي هاش هم امسال به بهره برداري مي رسه ، البته گفتند تو تهران هم يه سري زمين تجاري داريم كه پروانشو گرفتيم و اجرا رو تو آينده نزديك شروع مي كنيم .

http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php/52851-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D9%85%D9%8A%D8%B4%D9%87/page23

مات
2011/10/02, 13:24
كاش يكي توي مجمع مي پرسيد چرا سهامدار عمده نمي ذاره اين و آ اس پ برن بالا

ستوده
2011/10/02, 14:28
شنیده شده سود باغمیشه در سال 91 به بالای 320 تومن تعدیل خواهد یافت

باربد
2011/10/02, 18:03
شنیده ها حکایت از ان دارد مجمع در 15 ابانماه برگزار می شود که با این تفاسیر و فاصله نزدیک بازگشایی تا مجمع عمومی به نظر میرسه بعد از مجمع باید احتمالا یک رشد را تجربه کنه

سنگ صبور
2011/10/02, 18:10
درادامه نقل وقول جناب برديابايد بگم كه بنده خودم در مجمع حضور داشتم وشركت بيش از انكه مافكرميكنيم بزرگ وگسترده ميباشد وپروژه هاي بسياري در دست اجرا داردازجمله پروژه هاي38طبقه ائل گولي تبريز .بام تبريز.27 طبقه سپيدار تبريزوووووودرسالجاري تعداد1600پروانه ساخت گرفته است يكي از مشكلات شركت نشناخته بودن ان ميباشد

وحید 20
2011/10/02, 21:59
یک نکته در مورد ثباغ اینکه با توجه به اینکه به حق تقدم ها سود تعلق نخواهد گرفت بنابراین کل سود به خود سهم میرسه
با این حساب با توجه به قیمت سهم بعد از افزایش سرمایه سودی که به ازای هر سهم میرسه خیلی قابل توجه میشه
مثلا اگر در مجمع بخواهد حتی سود کم هم تقسیم کنه باز 150 رو میده هرچند طبق گزارش کدال بالای 200 نوشته
ولی قیمت سهم بعد از افزایش سرمایه.....
پس اونهایی هم که ثباغ رو بعد از افزایش بخرن و تا مجمع نگه دارن سود خوبی در انتظارشونه

مات
2011/10/02, 22:09
یک نکته در مورد ثباغ اینکه با توجه به اینکه به حق تقدم ها سود تعلق نخواهد گرفت بنابراین کل سود به خود سهم میرسه
با این حساب با توجه به قیمت سهم بعد از افزایش سرمایه سودی که به ازای هر سهم میرسه خیلی قابل توجه میشه
مثلا اگر در مجمع بخواهد حتی سود کم هم تقسیم کنه باز 150 رو میده هرچند طبق گزارش کدال بالای 200 نوشته
پس اونهایی هم که ثباغ رو بعد از افزایش بخرن و تا مجمع نگه دارن سود خوبی در انتظارشونهجناب وحيد 20 شما دقيقا به نكته ظريفي اشاره كرديد كه تيز هوشي شما رو ميرسونه و همين عامل بازي ثباغو جالب مي كنه

برديا
2011/10/02, 23:15
جناب وحيد 20 شما دقيقا به نكته ظريفي اشاره كرديد كه تيز هوشي شما رو ميرسونه و همين عامل بازي ثباغو جالب مي كنه

بله مثل داروسازي سينا دقيقا به همين شكل شد .

mir48
2011/10/03, 10:13
پس اونهایی هم که ثباغ رو بعد از افزایش بخرن و تا مجمع نگه دارن سود خوبی در انتظارشونه
سلام وحید جان
طبق بررسی دوستان قیمت تئوریک بازگشایی حدود 3343 خواهد بود (لطفاً اگه اشتباه میگم تصحیح کنید) یعنی هر کس این سهمو در این قیمت بخره به ازای هر سهم (پس از مجمع عادی)سود بالای 200 تومن عایدش میشه؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدین
ممنونم

hamid26967
2011/10/03, 10:50
با سلام
میشه لطف کنید فرمول محاسبه قیمت سهم بعد از افزایش سرمایه رو بفرمائید
با تشکر

peyman_n1357
2011/10/03, 11:45
سود سهام رو از كجا، كي و چگونه پرداخت مي شود. اگر كسي خبر داره اطلاع رساني كنه يا شماره تماس شركت رو بدين
با تشكر

باربد
2011/10/03, 15:23
سلام وحید جان
طبق بررسی دوستان قیمت تئوریک بازگشایی حدود 3343 خواهد بود (لطفاً اگه اشتباه میگم تصحیح کنید) یعنی هر کس این سهمو در این قیمت بخره به ازای هر سهم (پس از مجمع عادی)سود بالای 200 تومن عایدش میشه؟
ممنونمدر حالتهایی که به حق سود تعلق نمیگیره
دو راهکار داریم
یا باید حق پایینتر باز شه
یا سهم گپ قیمتی سود را بالاتر بره
حالا به نظرتون باغمیشه با سود مجمه اونم یک ماهه 334 باز میشه ؟
من که بعید میدونم
اما اگر باز شه کلی اضافه میکنم

56one1
2011/10/03, 16:36
http://codal.ir/Reports/ExtraAssembly.aspx?LetterSerial=GaVvNjcOrnJifuIVxb LLnw%3d%3d

بنان
2011/10/03, 21:23
دوستان عزيز ببخشيد من يكم گيج شدم اين قيمت 3343 كه دوستان اعلام كردند قيمت بازگشايي بعداز افزايش 220 درصديه كه اين رقم درنمياد ممنون ميشم هركي ميدونه اين رقم با چه فرمولي بدست اومده توضيح بده.

مات
2011/10/03, 21:56
دوستان عزيز ببخشيد من يكم گيج شدم اين قيمت 3343 كه دوستان اعلام كردند قيمت بازگشايي بعداز افزايش 220 درصديه كه اين رقم درنمياد ممنون ميشم هركي ميدونه اين رقم با چه فرمولي بدست اومده توضيح بده.قيمت سهم بوده 850 تومان شما بايد 220 تومان پول بريزي برات درمياد 1070 تومان1070 =850+220
حالا تعداد برگه سهام شما از يك عدد شده 3.2 برگه سهم كه 1070 رو تقسيم بر 3.2 تعداد برگه سهمت بكني ميشه 334 تومان

حبیب
2011/10/03, 22:30
البته با این قیمت بسته شدن 8347 ریال قیمت تئوریک باز شدت 3295 ریال است . (ولی من خیلی بعید میدونم رو این قیمت بار بشه !)

mir48
2011/10/04, 08:53
در حالتهایی که به حق سود تعلق نمیگیره
دو راهکار داریم
یا باید حق پایینتر باز شه
یا سهم گپ قیمتی سود را بالاتر بره
حالا به نظرتون باغمیشه با سود مجمه اونم یک ماهه 334 باز میشه ؟
من که بعید میدونم
اما اگر باز شه کلی اضافه میکنم

سلام باربد خان
ممنون از جواب زیباتون
یه سوال دیگه اونم اینکه اگه کسی بخاد با سهم بمونه چطوره از سهم (البته اگه بالا باز شد) خارج بشه و حقشو (البته اگه پایین باز شه) بخره؟

بنان
2011/10/04, 18:04
سلام وحید جان
ممنونم
دوست عزيز جناب mir48 سود 200 تومن قطعا به سهمي كه بعداز بازگشايي با قيمت تئوريك كه فرموديد 3343 تعلق نميگيره سود 200 تومن به سهامداران فعلي تعلق ميگيره اول بايد ببينيم كه شركت در مجمع 2 روز پيش افزايش سرمايه را اعمال كرده يا فقط اعلام كرده است اگر اعمال كرده باشه كه سهم روز بازگشايي بايد طبيعتا 2608 ريال باز بشه اگر اعمال نشده و فقط اعلام شده كه سهم بايد در محدوده قيمت فعلي بازگشايي بشه در حالت اول اگر افزايش سرمايه اعمال شده بعداز بازگشايي در محدوده 2608 بازگشايي ميشه و سود 200 تومن به سهامداران فعلي تعلق ميگيره چون اين سود براساس تعدادسهام فعلي شركت محاسبه شده درهر صورت قيمت سهم بعداز بازگشايي در محدوده 2608 باز هم خريداران زيادي خواهد داشت چرا كه قطعا با رشد بسيارخوبي مواجه خواهد شد بدليل اينكه اخبار رسيده حاكي از آن است كه شركت بعداز افزايش سرمايه پيش بيني سود 90 تومن براي هر سهم دارد حالا شما پي بر اي متوسط گروه كه 6/4 است را به سهم بدهيد قيمت حدود 5700 ريال و با احتساب قيمت 2608 محاسبه كنيد چه سودي نصيب خريداران بعدي خواهد شد .اگر اشتباه ميكنم دوستان تصحيح بفرمايند

باربد
2011/10/04, 18:43
دوست عزيز جناب mir48 سود 200 تومن قطعا به سهمي كه بعداز بازگشايي با قيمت تئوريك كه فرموديد 3343 تعلق نميگيره سود 200 تومن به سهامداران فعلي تعلق ميگيره اول بايد ببينيم كه شركت در مجمع 2 روز پيش افزايش سرمايه را اعمال كرده يا فقط اعلام كرده است اگر اعمال كرده باشه كه سهم روز بازگشايي بايد طبيعتا 2608 ريال باز بشه اگر اعمال نشده و فقط اعلام شده كه سهم بايد در محدوده قيمت فعلي بازگشايي بشه در حالت اول اگر افزايش سرمايه اعمال شده بعداز بازگشايي در محدوده 2608 بازگشايي ميشه و سود 200 تومن به سهامداران فعلي تعلق ميگيره چون اين سود براساس تعدادسهام فعلي شركت محاسبه شده درهر صورت قيمت سهم بعداز بازگشايي در محدوده 2608 باز هم خريداران زيادي خواهد داشت چرا كه قطعا با رشد بسيارخوبي مواجه خواهد شد بدليل اينكه اخبار رسيده حاكي از آن است كه شركت بعداز افزايش سرمايه پيش بيني سود 90 تومن براي هر سهم دارد حالا شما پي بر اي متوسط گروه كه 6/4 است را به سهم بدهيد قيمت حدود 5700 ريال و با احتساب قيمت 2608 محاسبه كنيد چه سودي نصيب خريداران بعدي خواهد شد .اگر اشتباه ميكنم دوستان تصحيح بفرمايند
بنان جان جسارت بنده را ببحشید اما محاسبات شما اشتباه است
مجمع افزایش سرمایه با اعمال افزایش سرمایه برگزار شده
یعنی شرکت 220 درصد را افزایش داده
که با این تفاسیر قیمت تیوریک سهم میشه 328
اما چون قراره سود 200 تومنی به سهم تعلق بگیره
یا باید سهم 200 تومن بالا بره
یا حق 200 تومن پایین بیاد
یا چیزی بین این دو تا
چرا که این سود به همه دوستانی میرسه که تا مجمع عادی سهامدار باشند یا سهامدار شوند
حالا این وسط در حق اون عزیزی که 850 خریده و اون عزیزی که مثلا 350 میخره خیلی اختلاف میوفته چرا که قراره به هر دو سود 200 تومنی تعلق بگیره
حالا باید چه کرد ؟
تا اینجا را داشته باشید
تو یک تاپیک دیگه جوابش را پیدا میکنید
.............>:d<

وحید 20
2011/10/04, 23:44
سود ثباغ با اعمال افزایش سرمایه 795ریال اعلام شد و فردا احتمالا باز میشود
http://codal.ir/Reports/Exports/1twhy2SK8sxLelP0hdA%40NA%3d%3d.pdf

باربد
2011/10/04, 23:52
سود ثباغ با اعمال افزایش سرمایه 795ریال اعلام شد و فردا احتمالا باز میشود
http://codal.ir/Reports/Exports/1twhy2SK8sxLelP0hdA%40NA%3d%3d.pdf
متاسفانه این اصلا چیز خوبی نیست
من با امور سهام صحبت کردم قرار بود سهم باز نشه
این یعنی اونی که 830 خریده و اونی که فردا میخره هر دو سود 170 تومنی میگیرند
البته احتمالا تاریخ مجمع هم عقب انداخته باشند

باربد
2011/10/05, 20:12
۱۳ مهر ۱۳۹۰ (۱۱:۴۴ق.ظ)
تعديل سود در شرکت باغميشه
خبرگزاري موج - گروه بورس

به گزارش خبرنگار موج، شرکت باغميشه سود هرسهم خود را از يک هزار و 795 ريال به ازاي هرسهم به دو هزار و 543 ريال افزايش داد.
اين تعديل سود براساس تغيير سرمايه شرکت از مبلغ 250 هزار مليون ريال به 800 هزار ميليون ريال صورت گرفته است.
افزايش سرمايه 220 درصدي شرکت باغميشه از محل مطالبات و آورده نقدي انجام شد.

بنان
2011/10/05, 20:49
۱۳ مهر ۱۳۹۰ (۱۱:۴۴ق.ظ)
تعديل سود در شرکت باغميشه
خبرگزاري موج - گروه بورس

به گزارش خبرنگار موج، شرکت باغميشه سود هرسهم خود را از يک هزار و 795 ريال به ازاي هرسهم به دو هزار و 543 ريال افزايش داد.
اين تعديل سود براساس تغيير سرمايه شرکت از مبلغ 250 هزار مليون ريال به 800 هزار ميليون ريال صورت گرفته است.
افزايش سرمايه 220 درصدي شرکت باغميشه از محل مطالبات و آورده نقدي انجام شد.
باربد جان طبق گزارش شركت از بابت تغيير سرمايه از 250 هزار ميليون ريال به 800 هزار ميليون ريال سود شركت به 795 ريال تعديل داده و سود 2547 به حق تقدمها تعلق نميگيره چون افزايش سرمايه تا زمان مجمع عمومي ساليانه به ثبت نميرسه بنابر اين سود 2547 به سهامداران فعلي تعلق ميگيره

بنان
2011/10/05, 21:04
در واقع باربدجان ميشه گفت براي سهامداران فعلي افزايش سرمايه مجانيه چون سود تعلق گرفته با مبلغ پرداختي بابت افزايش سرمايه تقريبا برابره و اگر سهم با سود 795 ريال حدود 320 تومن باز بشه فكركنم تا پي بر اي 5 هم جاي رشد داره و خريداران جديد هم سود خوبي ميكنند ضمن اينكه سهامداران فعلي هم حدود 25 درصد با قيمت بازگشايي 320 تومن سود ميكنند اگر اشتباه ميكنم ممنون ميشم توضيح بدهيد

باربد
2011/10/05, 21:08
باربد جان طبق گزارش شركت از بابت تغيير سرمايه از 250 هزار ميليون ريال به 800 هزار ميليون ريال سود شركت به 795 ريال تعديل داده و سود 2547 به حق تقدمها تعلق نميگيره چون افزايش سرمايه تا زمان مجمع عمومي ساليانه به ثبت نميرسه بنابر اين سود 2547 به سهامداران فعلي تعلق ميگيره
اخه مشکل اینه
این سود 2547 ریال ماله 91 بوده
و الان همون را با سرمایه جدید 795 اعلام کردند
و این به مجمع امسال مربوط نمیشه
سود مربوط به مجمع امسال همچنان همان قبلی است که با امدن 12 ماهه پوشش و با حضور در مجمع میزان تقسیم ان معلوم میشود
اما خبرنگار موج جوری عنوان کرده انگار این سود مال 90 و قابل تقسیم میباشد
که این اشتباهه

56one1
2011/10/05, 22:33
حدود دو هفته قبل، مدیر عامل غدیر گفته بود که همه زیر مجموعه های غدیر تا نیمه مهر تعدیل مثبت میدن؛ از جمله باغمیشه

باربد
2011/10/06, 09:59
حدود دو هفته قبل، مدیر عامل غدیر گفته بود که همه زیر مجموعه های غدیر تا نیمه مهر تعدیل مثبت میدن؛ از جمله باغمیشه
البته امکان تعدیل برای 12 ماهه بسیار بالای
و میتوانند با این عنوان نماد را بسته نگه دارند که منطقی و قانونی هم هست
شنیده های من هم از پوشش بالای 200 تومن حکایت دارد

سلطان بورس
2011/10/08, 20:04
سلام
سهم امروز باید با توجه به اعلام گذارش eps سرمایه جدیدامروز باید باز میشد ولی عدم بازگشایی دو احتمال هست
1:اعلام گذارش حسابرسی سال مال 90 که بالای 200 هست
2:بسته بودن تا بعد مجمع برای تکلیف قیمت بازگشایی سهم

سنگ صبور
2011/10/09, 01:05
دوستان تاجایی که من اطلاع دارم وباشرکت تماس گرفته ام نماد سهم تا مجمع بسته میماند

سلطان بورس
2011/10/09, 19:36
سلام
مجمع آ س پ 10/08/90 هست احتمال زیاد مجمع ثباغ هم 15/08/90 باشد

حبیب
2011/10/10, 09:54
البته با این قیمت بسته شدن 8347 ریال قیمت تئوریک باز شدت 3295 ریال است . (ولی من خیلی بعید میدونم رو این قیمت بار بشه !)

قیمت تئوریک 3295 درج شد

سنگ صبور
2011/10/11, 09:51
دوستان اطلاعيه پوشش سود باغميشه روي كدال

mehran
2011/10/11, 10:06
تنها نکته ای که بسیاری از دوستان در موردش در گزارش های باغمیشه به آن شک داشتند پوشش سود 179.5 بود که میگفتند شرکت توانایی ساختن این سود را ندارد....در گزارشی که روی کدال آمده است شرکت توانسته کل فروش پیش بینی شده اش راپوشش بده و حدود 1% هم بیشتر از چیزی که پیش بینی کرده بود و یعنی سود 179.5 را کامل پوشش داده<احتمالا حوالیه 181 تومان در حسابرسی شده پوشش میده>

jamall
2011/10/11, 10:09
http://forums.boursy.com/imported/2011/10/30.jpg (http://ups.night-skin.com/)

664
2011/10/11, 10:17
بازگشایی نماد باغمیشه

jamall
2011/10/11, 10:19
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت شهرسازي و خانه سازي باغميشه (ثباغ1) پس از برگزاري مجمع فوق العاده صاحبان سهام و ارائه اطلاعات پيش بيني، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز سه شنبه مورخ 1390/07/19 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران

سنگ صبور
2011/10/11, 10:41
نماد باغميشه 450معامله شد

مصطفی مصری پور
2011/10/11, 10:42
در عجبم از اونایی که دارن سهمو با پی به ای 1.8 میفروشن!

PASHA
2011/10/11, 10:51
در عجبم از اونایی که دارن سهمو با پی به ای 1.8 میفروشن!
مگربه حق تقدمهاسود تعلق نمی گیرد؟

مصطفی مصری پور
2011/10/11, 10:55
نخیر تعلق نمیگیره

آریو
2011/10/11, 10:59
آقا یکی به من توضیح بده
تو ثباغ چه خبره

80سود سال بعد بهش پی به ای 4.5 بدی میشه 360 ...سود امسال 180 تومن ...انباشته 20تومن...فروششم که خوبه ...صورت مالی بدی هم که نداره

باربد
2011/10/11, 11:04
خرید سنگین ثباغ
عجب کلک قشنگی دارند میزنند
امیدوارم فروش دوستان با خرید از ما بهترون همهانگ نشده باشه
بعد بازار میام میگم چه خبره

jamall
2011/10/11, 11:07
آقا یکی به من توضیح بده
تو ثباغ چه خبره

80سود سال بعد بهش پی به ای 4.5 بدی میشه 360 ...سود امسال 180 تومن ...انباشته 20تومن...فروششم که خوبه ...صورت مالی بدی هم که نداره

آریو جان
فعلا همه مشغول پارو کردن سهم هستن;):d

مصطفی مصری پور
2011/10/11, 11:08
آریو جان ، در کل این بازگشایی های بدون نوسان هم قصه ای شده!
بعضی ها با تبانی ، سهمارو پایین باز میکنن و ....
نمونش هم امروز ثباغ و قشکر بود
حتی تپمپی رو هم میبینیم که با سود 60 تومنی داره زیر 350 باز میشه
البته سایت تی اس ای هم این وسط بی تقصیر نیست چون سودهای قبلی رو به خریدارا نشون میده.
مثلا قشکر هنوز سود 39 تومنی داره! در حالیکه سودش 76 اعلام شد

تصمیم کبری
2011/10/11, 11:18
خرید سنگین ثباغ
عجب کلک قشنگی دارند میزنند
امیدوارم فروش دوستان با خرید از ما بهترون همهانگ نشده باشه
بعد بازار میام میگم چه خبره

فکر کنم بخاطر سودی که به حق تقدمها تعلق نمیگیره بازار اشتباه کرده. درست باربد جان؟

bluetooth
2011/10/11, 11:21
فکر کنم بخاطر سودی که به حق تقدمها تعلق نمیگیره بازار اشتباه کرده. درست باربد جان؟
ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
يعني هر سهمي كه الان بخريم 2160 ريال تو مجمع سود ميدند؟=)):-/

حامد24
2011/10/11, 11:28
خرید سنگین ثباغ ....
با توجه به در پیش بودن مجمع سالیانش بنظرم تا اون موقع یه گین مناسب بده :x

تصمیم کبری
2011/10/11, 11:33
ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
يعني هر سهمي كه الان بخريم 2160 ريال تو مجمع سود ميدند؟

یه همچین چیزی شنیدم. ولی خودم گزارش سهمو نخوندم.

bluetooth
2011/10/11, 11:42
ممنوع

حامد24
2011/10/11, 11:42
خرید سنگین ثباغ ....
با توجه به در پیش بودن مجمع سالیانش بنظرم تا اون موقع یه گین مناسب بده :x

عجب بازدهی شد 420
یاشاسین :x

vet
2011/10/11, 11:44
chera mamno shod???

jamall
2011/10/11, 11:44
ممنوع

منظورتون فروشه دیگه؟

PASHA
2011/10/11, 11:47
فکرکنم یک خبرهایی شد
دیگه نمی شودخریدوفروش کرد

mehran
2011/10/11, 11:48
معاملات باطل شد...

bluetooth
منظورتون فروشه دیگه؟

هم فروش:))

وهم معامله:((:((:((:((:((

PASHA
معاملات راباطل نکنند من دوتا ازسهم های خوبم رافروختم تا بخرمش

bluetooth
2011/10/11, 11:50
منم فاراك رو با ضرر فروختم:(

اگه باطل بشه ضرر من و كارمزد پرداختيم چي ميشه ؟ :((كي جوابگو است؟ :((

کیوان
جرا نماد ممنوع شد؟؟؟؟؟؟؟

باربد
معاملات به دلیل تخلف ناظر باطل شد
چه شود مملکت ما را

مصطفی مصری پور
2011/10/11, 11:51
ابطال معاملات بدلیل عدم شفاف سازی شرکت

حامد24
2011/10/11, 11:53
این چه وضعشه
خودشون نتونستن بخرن میان معاملاتو باطل میکنن
واقعا که ...

تصمیم کبری
2011/10/11, 11:54
ظاهرا معاملات امروز باطل میشه. اخه نماد متوقف شد.

باربد
2011/10/11, 11:54
امروز نماد بسته شد
تمام معاملات باطل شد
تخلفات ناظر
سهم مجمع نرقته و چون به حق سود تعلق نمیگیره باید با سود 90 باز میشد
بعد از اولین قیمت باید دامنه نوسان بسته میشد
سهم کلا قرار بوده تا بعد مجمع باز نشه
بازم هست که دیگه معذورم

کیوان
2011/10/11, 11:55
اگه شفاف سازی نبود پس چرا باز شد ؟!
باحاله! تو این مملکت هرکی زورش بیشتر ، خرش هم...

باربد
2011/10/11, 11:55
حالا هر ارگانی تقصیر را میندازه گردن ارگان بعدی
کسی هم در نهایت گردن نمیگیره
اما یکی نمیگه اونی که سهم دیگه را با ضرر داده این را خریده ضرر را کی جبران میکنه

بابي چارلتون
2011/10/11, 11:57
این چه وضعشه
خودشون نتونستن بخرن میان معاملاتو باطل میکنن
واقعا که ...

گفتي حامد جون
بعد از عهد و بوقي ما سريع خريديم ، اونم باطل شد =))=))=))

bluetooth
2011/10/11, 12:00
حالا هر ارگانی تقصیر را میندازه گردن ارگان بعدی
کسی هم در نهایت گردن نمیگیره
اما یکی نمیگه اونی که سهم دیگه را با ضرر داده این را خریده ضرر را کی جبران میکنه

من امروز فاراك رو با 2% منفي فروختم + كارمزد
بكام رو با رنج منفي فروختم (هنوز حساب نكردم ضررم رو)
كي جوابگو ميباشد ؟
ديگه از اين مسخره تر نديده بودم
اين همه استرس و فشار عصبي و . . . . آخرش هم مو :p

mehran
2011/10/11, 12:01
بنده به جناب باربد هم 3-4 روز پیش گفتم و دوستم امید هم پیگیر این بود که یه شفاف سازیه درست درمون در مورد نحوه بازگشایی....سود قابل تقسیم...حق تقدم ها...تاریخ معاملات حق تقدم و ...... شرکت طی یک نامه ساده و با زبان عامیانه به سهامداران و اهالی بازار توضیح دهد گفتند چشم و متاسفانه این کار را نکردند....به نظرم جمع شیم دور هم منچ بازی کنیم بهتره........

حامد24
2011/10/11, 12:06
گفتي حامد جون
بعد از عهد و بوقي ما سريع خريديم ، اونم باطل شد =))=))=))

اینا واقعا دیگه شورشو در آوردن بار اولشون نیست که وقتی جا میمونن از این کاراها میکنن
اصلا گیریم که سهم نباید باز میشد و اشتباه رخ داده بود
باید 10 دقیقه مونده به پایان به اشتباهشون پی ببرن ؟
کاملا مشخصه که خودشون نتونسته بودن پاینتر خریداری کنن بهمین خاطر معاملاتو باطل کردن

PASHA
2011/10/11, 12:08
چه اشتباهی کردم
من بکام و غدیرم رافروختم .دوستم هم رایانش را
مانده ایم ببینیم این وسط چه کاره ایم .
حالا من غدیروبکامم رامی خواهم واونم رایانش را
ازآنجارانده وازاینجامونده
وحالا اینها به کنار ،سهمهای من فدای سرم ، من به این دوستم هم گفتم که اینکاررا بکند.
بنده خدا چه خوشحال بود وچه قدرازمن تشکرکرد .
حالا باید ازفردا به رایانش نگاه بکنه و به روح من درود بفرسته .

حامد24
2011/10/11, 12:09
اینا واقعا دیگه شورشو در آوردن بار اولشون نیست که وقتی جا میمونن از این کاراها میکنن
اصلا گیریم که سهم نباید باز میشد و اشتباه رخ داده بود
باید 10 دقیقه مونده به پایان به اشتباهشون پی ببرن ؟
کاملا مشخصه که خودشون نتونسته بودن پاینتر خریداری کنن بهمین خاطر معاملاتو باطل کردن

اینا همه رو سر کار گذاشتن ....

باربد
2011/10/11, 12:12
یک سوال داره بد جوری اذیتم میکنه
اون مسلمونی که 371 فروخت چه تحلیلی پشت معاملش بود

روزی مثل امروز اعصابم خرد نشد
سهم دادم رفت
چون کارگزارم گفت باید یا پول بریزی یا تسویه کنی
منم برای اولین بار سهمم را به 4 منفی دادم رفت
تا این را بخرم
اینم که......
جالبه سهمی که روی468باید صف خرید میشد
و یا روی 423 صف فروش
حالا با چه قانونی 371 اجازه معامله داشته

اصلا نه وقتی دیدید تخلفه
چرا زودتر نبستید
اخه ادم حرف دلش را به کی بگه

bluetooth
2011/10/11, 12:15
چه اشتباهی کردم
من بکام و غدیرم رافروختم .دوستم هم رایانش را
مانده ایم ببینیم این وسط چه کاره ایم .
حالا من غدیروبکامم رامی خواهم واونم رایانش را
ازآنجارانده وازاینجامونده

منم فاراكم و بكامم رو ميخوامممممممم :((

حامد24
2011/10/11, 12:18
یک سوال داره بد جوری اذیتم میکنه
اون مسلمونی که 371 فروخت چه تحلیلی پشت معاملش بود

روزی مثل امروز اعصابم خرد نشد
سهم دادم رفت
چون کارگزارم گفت باید یا پول بریزی یا تسویه کنی
منم برای اولین بار سهمم را به 4 منفی دادم رفت
تا این را بخرم
اینم که......
جالبه سهمی که روی468باید صف خرید میشد
و یا روی 423 صف فروش
حالا با چه قانونی 371 اجازه معامله داشته

اصلا نه وقتی دیدید تخلفه
چرا زودتر نبستید
اخه ادم حرف دلش را به کی بگه

اگه معاملاتو باطل کنن آبروی خودشون میره
هرچند که آبروشون خیلی پیش تر از ایناها رفته

مصطفی مصری پور
2011/10/11, 12:18
منکه امروز فقط تماشا کردم ولی از این ناراحت شدم که گین خوبی از دست دوستان به زور گرفته شد

رامین
2011/10/11, 12:21
منم فاراكم و بكامم رو ميخوامممممممم :((
فاراکو به نظرم فردا میتونی ارزونتر بخری;)

mir48
2011/10/11, 12:23
به نظر میاد بد جوری گیر کردن توش ، چون اصلاً نه اطلاعیه ای میدن و نه صداشون در میاد. !!!

سنگ صبور
2011/10/11, 12:24
بنظر شخص بنده اينا از بازار رودست خوردند وچون احساس ميكردند ميتوانند بازارو اشباع كنند عرضه كردنند وقتي ديدند دربازار تقاضا وجود داردديگه...........

664
2011/10/11, 12:24
فقط در یک کلام میتوان گفت که :
شورشو درآوردن

باربد
2011/10/11, 12:27
اگه معاملاتو باطل کنن آبروی خودشون میره
هرچند که آبروشون خیلی پیش تر از ایناها رفته
ای اقا
ابرو کجا بوده
اینا مگه براشون مهمه
روز نیست تخلف نکنن