PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهانه ايي براي قدرداني

ناهید
2011/05/11, 08:06
نقل قول نوشته اصلی توسط 6500400 نمایش ارسال ها
ناهید خانم محترم در مورد عرضه ساتا شنیده شدن نمیخواهد در سایت tse درج شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش ارسال ها
شما ببخشید من نرفتم سایت tse رو ببینم برای همین جزء شنیده ها زدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Simaei نمایش ارسال هادرجواب پست 6500400
جسارتا صحبت من خارج از موضوع تاپیک است؛ ولی ممکن است بفرمایید زمان جمله تان چیست؟ گذشته، حال، آینده؟
نوشتن محاوره ای خیلی هم جای اشکال ندارد ولی به خدا قسم کمی هم دقت بد نیست.
--------------------------------------------------------------------------------------------
خيلي ممنون از توجه شما جناب simaei
و خيلي ممنون از توجه كاربر عزيز 6500400
من شخصا" معتقدم اعتبار هرسايتي خصوصا" بورسي به اعضاء آن است و آنها را هم دسته بندي نمي كنم تمامي كاربران
قطعا" ما براي پيشرفت نيازمند توجه كاربران هستيم چه آناني كه انتقاد مي كنند و چه آناني كه نظر مي دهند وچه آنهائي كه پيشنهاد مي دهند و حتما" براي پيشرفت اگر انتقاد نباشد و فقط تعريف و تمچيد باشد ما به نقاط قوت و ضعف خود پي نمي بريم البته تعريف وتمجيد بسيارعاليست زيرا كه باعث دلگرمي مديران سايت ميگردد ولي انتقاد نه از نوغ غرض ورزي از نوع سازنده آن ادامه كار را براي ما آسانتر خواهد كرد
مديريت سايت جناب جمالي و همچنين مدير محترم و فهميم سايت دكتر فرزاد عزيز (Holy) تاكيد شديد به احترام به اعضاء دارند و ماهم ادامه دهنده راه آنان خواهيم بود و تا جائي كه احترام دوطرفه هميشه حاكم باشد و كسي را نشانه نگيريم و همه سعي كنيم اين سايت را مثل سايت خودمان بدانيم كه قطعا"غير از اين هم نخواهد بود به دنبال ريزه كاريهايي كه باعث دلخوري و تنش باشد نباشيم ولي بدنبال اين باشيم كه فضايي را ايجاد كنيم كه چند ساعتي را كه در آن به سر مي بريم باعث آرامش روح و روان گردد
ما بخود مي باليم از داشتن چنين اعضائي در سايت كه هركدام دنيايي از تجربه و معلومات و دانش هستند و سپاسگزار همگي هستيم كه بر ما منت ميگذارند و اين سايت را كه يكي از بهترين سايتها مي باشد خانه خودشان ميدانند
ما بخود مي باليم كه افرادي را داريم كه خالصانه علم خود را در طبق اخلاص گذاشته و به ما ارزاني مي كنند
زمان خيلي گرانبهاست ولي آنان كه اين زمان را مخلصانه در اختيار ما قرار مي دهند برايشان واژه كم مي آوريم
دكتر فرزاد ، عليرضا جمالي ، محسن نظري ، راشين ، بابك پناهي ، پاني ، بوف كور( زهره ) ،حجت ، analys ،مسلم ،امپراطور7 ووووووووووووووو همه دوستان كه با صرف زمان تكنيكال و بنیادی سهامها را در اختيار ما قرار مي دهند واژه براي آنان كم مي آوريم
كساني كه بودنشان درسايت باعث دلگرمي است و وجود آنان گرانبها
طيب ( كه نبودشان هميشه حس ميشود) ،آمن ، ( فرهاد)FENCER ، مهربان ، گرگين خان ،كاپيتان نمو ،مصطفي رستمي ، اراك بورس ،حامد 24،محمود خان ، مصطفي 70، اكيو سان و آرتيمس ، ماهور، وحيد 20 ،آريو ، leon روژان ووووووووووووووووووووووو
سپاس از 6500400 كه اين بهانه را براي من ايجاد كرد
و پوزش بدليل زياده سخن گفتم
شاد و سربلند باشيد

مصطفي رستمي
2011/05/11, 08:27
من هم از تمامي دوستاني كه اطلاعاتشون رو بي منت در اختيار ما قرار ميدهند و همچنين تيم مديريت سايت تشكر ميكنم. اميدوارم كه در كنار هم به سود حداكثري برسيم

بوف کور
2011/05/11, 08:30
ناهید عزیز
اتفاقا دیروز بود می گفتم شما خیلی زحمت می کشید
چند روزی نبودید کاملا عدم حضورتان مشهود بود
من هم از طرف خودم از مدیران گرانقدر این سایت اقایان علی رضا جمالی ؛ هولی ؛ حجت ؛ انالیست
دوستانی که زحمت می کشند و کاربر فعال و دوست داشتنی ناهید خانم گل تشکر می کنم
موفق باشید

بوف کور
2011/05/11, 08:37
wow
من شرمنده ام :">
همین الان متوجه شدم سر کار خانم ناهید از مدیران سایت هستند
جسارت بنده رو ببخشید
تا به حال دقت نکرده بودم
با سپاس از شما سرکار خانم ناهید :x

ناهید
2011/05/11, 08:58
wow
من شرمنده ام :">
همین الان متوجه شدم سر کار خانم ناهید از مدیران سایت هستند
جسارت بنده رو ببخشید
تا به حال دقت نکرده بودم
با سپاس از شما سرکار خانم ناهید :x

>:D<:x

Captain Nemo
2011/05/11, 09:01
من نمیدونم چرا کسی نمیاد به اراجیف صد من یه غاز من من گیر بده
حالا ....... خب بماند
همینجا مراتب قدردانی و تشکر خود را از سرکار خانم ناهید عزیز که وقت میزارن و برای سایت زحمت
میکشند اعلام میکنم .

ناهید
2011/05/11, 09:08
من نمیدونم چرا کسی نمیاد به اراجیف صد من یه غاز من من گیر بده
حالا ....... خب بماند
همینجا مراتب قدردانی و تشکر خود را از سرکار خانم ناهید عزیز که وقت میزارن و برای سایت زحمت
میکشند اعلام میکنم .

كي جرات مي كنه به كاپيتان عزيز گير بده ، مگه از جونشون سير شدن كه با فانتوم برين بالاي سرشون و بمب خالي كنيد نه نه نه اصلا"
حالا نميدونم درست گفتم با فانتوم بمب خالي ميكنند يا نه :">

Captain Nemo
2011/05/11, 09:37
كي جرات مي كنه به كاپيتان عزيز گير بده ، مگه از جونشون سير شدن كه با فانتوم برين بالاي سرشون و بمب خالي كنيد نه نه نه اصلا"
حالا نميدونم درست گفتم با فانتوم بمب خالي ميكنند يا نه :">

ممنون ناهید خانم
ما که نخودی این سایت هستیم و همه نسبت به ما لطف دارند
امیدوارم دوستان آستانه تحملشان بالاتر برود و زیاد دنبال غلط گیری از همدیگر نباشند .....>:d<
بله بمب را هم با فانتوم بر سر دشمنان باید ریخت ...... X-(

آمن خادمی
2011/05/11, 13:33
سلام بر ناهید عزیز
امیدورام مسافرت بهتون خوش گذشته باشه
از اینکه این تاپیک باز کردین ممنونم

اما خدایی؛ یعنی منم باعث دلگرمی هستم؟........بعد اینایی که گفتی یعنی همش خوب؟....;)
خوشحالم....خوشحال >:d<

ناهید
2011/05/11, 13:39
سلام بر ناهید عزیز
امیدورام مسافرت بهتون خوش گذشته باشه
از اینکه این تاپیک باز کردین ممنونم

اما خدایی؛ یعنی منم باعث دلگرمی هستم؟........بعد اینایی که گفتی یعنی همش خوب؟....;)
خوشحالم....خوشحال >:d<
آمن جان مسافرت نبود روزهاي بدي بود ولي خب ديگه دنيا همينه
بله آمن عزيز نه تنها باعث دلگرمي هستيد بلكه مديري فعال در بخش آزاد كه خودش از همه كاربرها فعالتره من واقعا" از خوندن مطالبت لذت ميبرم
اميدوارم هميشه شاد و پرانرژي باشي كه ما هم از اون استفاده مي بريم

آمن خادمی
2011/05/11, 13:47
آمن جان مسافرت نبود روزهاي بدي بود ولي خب ديگه دنيا همينه
بله آمن عزيز نه تنها باعث دلگرمي هستيد بلكه مديري فعال در بخش آزاد كه خودش از همه كاربرها فعالتره من واقعا" از خوندن مطالبت لذت ميبرم
اميدوارم هميشه شاد و پرانرژي باشي كه ما هم از اون استفاده مي بريم

امیدورام که چیز خاصی نبوده باشه برات......اگه امکان داشت و دوست داشتی تو پیغام خصوصی بگو چی شده برات عزیزم........نگران شدم

تو لطف داری به من عزیزم و منم از مطالب شما (به خصوص در تاپیک شعر و شاعری) اساسی استفاده می کنم
و حضور تو مایع دلگرمی من و همه اعضای سایت نیز هست.........
"هر کجا هستی باش
آسمانت آبی
و تمام دلت از غصه دنیا خالی"

shade
2011/05/12, 01:31
من هم این بار باز پریدم تو حرف بزرگان .
به نوبه خودم از اساتید ( علیرضا جمالی - هولی- بابک پناهی-راشین- ناهید- آرتمیس- طیب- مهربان- حامد- مصطفی رستمی -آمن -بوف کور- کاپیتان- امپراتور- پانی وحید -محسن نظری- اکیوسان-مصطفی - ماهور - مسلم- محمود خان - گرگین-و .......) و همچنین به نمایندگی از طرف تازه واردها تشکر می کنم .
دلت شاد و لبت خندان بماند برایت عمر جاویدان بماند
خدا را می دهم سوگند بر عشق هر ان خواهی برایت آن بماند
به پایت ثروتی افزون بریزد که چشم دشمنت حیران بماند
تنت سالم سرایت سبز باشد برایت زندگی آسان بماند
تمام فصل سالت عید باشد چراغ خانه ات تابان تماند

حامد
2011/05/13, 23:56
منهم لازم ميدونم ابتدا ازسركارخانم ناهيد بعنوان مديروايجادكننده تاپيك وخانم امن مديرمحترم بخش ازاد وديگرمديران كه افتخاراشنايي شون روتاكنون نداشتم عذربخام كه قبلا خدمتشون نرسيدم :همينجا ازخداوندمتعال ارزوي سعادت وموفقيت روزافزون را بزاي اين عزيزان ارزومندم شادوسربلندباشيد

ضمنا امروز3.4ساعتي ورودبه سايت مشگل داشت .اشكال ازسايت بود؟؟

مهربان
2011/05/14, 05:48
....منهم جا داره اینجا و از فرصت فراهم شده استفاده کنم و با هیجان و اضطراب و شوق وشورو شعف و و بسیار ذوق زده از جناب مهربان به خاطر حضورو عدم حضورشون در مواقعی که تشریف ندارن و سالروز تولدشون اول اذر تشکر و قدر دانی کنم...خدا قوتت بده پهلوون...<:-p
...یه تشکر ویژه هم از دوست خوبم بابک پناهی دارم که هر سهمی رو که معرفی میکنه به حولو قوه الهی به تارگتش نمیرسه...:)
....درضمن یه مدتیه از برادرم سید فرزاد(هالی)خبری نیست...نگرانشم...علیرضا من تو رو مسوول سلامتیش میدونم...:(

عليرضا جمالی
2011/05/14, 06:03
....منهم جا داره اینجا و از فرصت فراهم شده استفاده کنم و با هیجان و اضطراب و شوق وشورو شعف و و بسیار ذوق زده از جناب مهربان به خاطر حضورو عدم حضورشون در مواقعی که تشریف ندارن و سالروز تولدشون اول اذر تشکر و قدر دانی کنم...خدا قوتت بده پهلوون...<:-p
...یه تشکر ویژه هم از دوست خوبم بابک پناهی دارم که هر سهمی رو که معرفی میکنه به حولو قوه الهی به تارگتش نمیرسه...:)
....درضمن یه مدتیه از برادرم سید فرزاد(هالی)خبری نیست...نگرانشم...علیرضا من تو رو مسوول سلامتیش میدونم...:(
سلام
من هم ضمن تشكر از همه دوستان و عزيزاني كه تو اين سايت حضور دارند و به ويژه كساني كه فعال هستند، از اين دوستمون كه شما اسم برديد -مهربان- به دليل غيبتهاي بسيار و عدم حضورشون قدرداني ميكنم :d
ايشالا به زودي شاهد حضور مجدد holy عزيز هم خواهيم بود تا از من رفع مسووليت بشه! B-)

مهربان
2011/05/14, 06:20
سلام
من هم ضمن تشكر از همه دوستان و عزيزاني كه تو اين سايت حضور دارند و به ويژه كساني كه فعال هستند، از اين دوستمون كه شما اسم برديد -مهربان- به دليل غيبتهاي بسيار و عدم حضورشون قدرداني ميكنم :d
ايشالا به زودي شاهد حضور مجدد holy عزيز هم خواهيم بود تا از من رفع مسووليت بشه! B-)

...فدات شم علیرضا....بی انصافیه که اینجا از خیل دوستانی که هرکدوم سهمی بزرگ در بوجودامدن این جمع شادو صمیمی دارن تشکر وقدردانی نشه بخصوص ناهید عزیزم که بوجوداورنده این سنت نیکو وحسنه و انشاله پایدار هست...از خود تو و برادرم فرزاد و رضای عزیزومحسن وراشین گرامی و طیب و امن و دوباره خودم و همه دوستان و عزیزانی که نامشون در این مختصر نمیگنجه....حداقل باید 20 تا تشکر بخوره زیر این پست گفته باشم...

طيب
2011/05/14, 09:13
...فدات شم علیرضا....بی انصافیه که اینجا از خیل دوستانی که هرکدوم سهمی بزرگ در بوجودامدن این جمع شادو صمیمی دارن تشکر وقدردانی نشه بخصوص ناهید عزیزم که بوجوداورنده این سنت نیکو وحسنه و انشاله پایدار هست...از خود تو و برادرم فرزاد و رضای عزیزومحسن وراشین گرامی و طیب و امن و دوباره خودم و همه دوستان و عزیزانی که نامشون در این مختصر نمیگنجه....حداقل باید 20 تا تشکر بخوره زیر این پست گفته باشم...
باسلام
از همه براي همه چيز تشكر ميكنم
بوركس سرش چي اومده جناب خان والا؟! در ضمن در بعضي جاها ديدم كمرت شكسته وديسك كمر گرفتي؟!:))
ببخشيد بنده اين تايپكو امروز ديدم!
واما سروران گرام بعضي وقتها اين سايت هم از سايت جدول قيمتها تبعيت ميكنه ؟!
دكتر عزيز خدا قوت
ميگم اونيكي دكترمون هم غيبتش زياد شده ها بزار يه دشوخي هم بكنم نكنه سوغاتيا بخطر بيفتن!!!!!!!!!!!!!!
خدايا هر كجا هست سلامتش دار

حامد
2011/05/14, 10:06
اخه دكترجون نميشه خلق الله رومجبور كرد تشكر بزنند جانم يه خورده تخفيف بده عشق بزور مهربه......نميشه كه هه هه هه

حیدر بابا
2011/05/14, 10:17
دکتر تشکر دهمی رو زدم اومد برم به بچه های بالا رو بندازم شاید 20 تا بشه

بابک پناهی
2011/05/14, 22:28

مرسی دکی...خدائیش من حاضرم تمام سهامم منفی شن فقط این خمحرکه مثبت بشه!:D فنجانه دیگه ... یه کم توش چایی داغ بریزید تا بلکه به خودش بیاد <:-p

farhad.fathi
2011/05/14, 22:55
iهیچکی منو دوست ندارههههههههههههههههههههه ههههههههه:((

آمن خادمی
2011/05/14, 23:03

دوستای این آقای فرهاد بیان ابراز احساسات کنن دیگه...........منتظریم

طيب
2011/05/14, 23:27

سلام
فرهاد جان فدات شم
كوچيكتم
سروري
خيلي ميخامت
مخلص
:*:*

مهربان
2011/05/15, 00:00
..به این علت که مایلم همچین غلیظ و سیاهو داغ با کمی شکر جواب پستاتونو بدم و الان چشمام قیلی ویلی میره شمارو به روز دوشنبه و یه عملیات انتحاری در بین کاربرا وعده میدهم...رستاخیزی دگر در راه است....بدرووودددد...

مهربان
2011/05/17, 19:56
اخه دكترجون نميشه خلق الله رومجبور كرد تشكر بزنند جانم يه خورده تخفيف بده عشق بزور مهربه......نميشه كه هه هه هه

...حامد جان یه 5-6 بار که بزور اهالی رو مجبور کنی تشکر بزنن از بار 7-8 به بعد خودشون بصورت خودکار دستشون بروی دکمه تشکر فرود میاد...

مهربان
2011/05/17, 19:57
دکتر تشکر دهمی رو زدم اومد برم به بچه های بالا رو بندازم شاید 20 تا بشه
.....حیدر جان یه وقت 20 تا بیشتر نشه...

مهربان
2011/05/17, 19:58
مرسی دکی...خدائیش من حاضرم تمام سهامم منفی شن فقط این خمحرکه مثبت بشه!:D فنجانه دیگه ... یه کم توش چایی داغ بریزید تا بلکه به خودش بیاد <:-p

...بابک جان...اونو که ردش کردم رفت...من نگاه میکردم دیدم همینجور داری تو فنجون چای داغ میریزی میشکونی کار دیگه به چند سرویس فنجون کشیده گفتم تا این اب داغو رو دست ما نریختی ما پیش دستی کنیم...

مهربان
2011/05/17, 19:59
..دوستان عزیزان...عمو فرهاد متخصص هستند....من در برابر ایشون مثل شعله شمعی در برابر عظمت خورشید هستم...یاد ار...ز شمع مرده یار...

محسن نظري
2011/05/17, 20:05
دوستان عزيز ببخشيد بنده نميتوانم ساكت بمانم درباره اين دكتر مهربان خبر رسيده ظاهرا در بين به اغوش اسلام بردن برخي از دوستانشان به منابع رانتي خوبي وصل شده اند و فعلا رانتي خريد و فروش ميكنند
همينجا به مهربان اكيدا تاكيد ميكنم خريد و فروشهايش را سريعا در سايت اطلاع رساني كند تا شايد مشمول رحمت الهي شود
پينوشت: امروز چنان لذتي بردم خمحركه 4 درصد مثبتشو خورد و تا نزديكي صف هم پيشروي كرد حيف و صد حيف جاي اوني كه تا همين ديروز سهمشو رنج منفي ميكرد و خالي ميكرد خالي:d

مهربان
2011/05/17, 20:09
دوستان عزيز ببخشيد بنده نميتوانم ساكت بمانم درباره اين دكتر مهربان خبر رسيده ظاهرا در بين به اغوش اسلام بردن برخي از دوستانشان به منابع رانتي خوبي وصل شده اند و فعلا رانتي خريد و فروش ميكنند
همينجا به مهربان اكيدا تاكيد ميكنم خريد و فروشهايش را سريعا در سايت اطلاع رساني كند تا شايد مشمول رحمت الهي شود
پينوشت: امروز چنان لذتي بردم خمحركه 4 درصد مثبتشو خورد و تا نزديكي صف هم پيشروي كرد حيف و صد حيف جاي اوني كه تا همين ديروز سهمشو رنج منفي ميكرد و خالي ميكرد خالي:d
...ته حساب کارگزاری من محسن بااخرین خریدی که امروز روی فاذر انجام دادم فقط 300 هزارتومن مونده....با محو شدن از زیر ستیغ افتاب تابستان درراه فاصله چندانی ندارم...
...خدایا سگیم به درگاهت...نیم نظری به این کمترین بندازو این خنصیرو خفناور این برادرمونو برای تعدیل منفی ببند...اخه مگه چی میشه...این رفیقت بابک دیدم زده تو کار ابجوشو شکستن فنجون دیدم هرچی تحلیل میزنه فنجونش میشکنه گفتم بابا به یه دوتا کاسه بشقاب ما داریم تا نزده وصله دارشون کنه زود رد کنیم بره...

محسن نظري
2011/05/17, 20:15
...ته حساب کارگزاری من محسن بااخرین خریدی که امروز روی فاذر انجام دادم فقط 300 هزارتومن مونده....با محو شدن از زیر ستیغ افتاب تابستان درراه فاصله چندانی ندارم...
...خدایا سگیم به درگاهت...نیم نظری به این کمترین بندازو این خنصیرو خفناور این برادرمونو برای تعدیل منفی ببند...اخه مگه چی میشه...این رفیقت بابک دیدم زده تو کار ابجوشو شکستن فنجون دیدم هرچی تحلیل میزنه فنجونش میشکنه گفتم بابا به یه دوتا کاسه بشقاب ما داریم تا نزده وصله دارشون کنه زود رد کنیم بره...
دكتر مخلصتيم بيا بفرستمت كارگزاري اعتبار بهت بده در حد پارالمپيك مرد حسابي دكتر جماعت ته حسابش بايد ميليوني باشه (خودمم ته حسابم 70 تومن بيشتر از توئه:d)
خلاصه اينكه اول خيلي ميخوامت دوم بيا به حرف من گوش كن و اين ته حسابتم خفناور بخر 2-3 ماه ديگه منو مجاني ويزيت ميكني>:d<

مهربان
2011/05/17, 20:28
دكتر مخلصتيم بيا بفرستمت كارگزاري اعتبار بهت بده در حد پارالمپيك مرد حسابي دكتر جماعت ته حسابش بايد ميليوني باشه (خودمم ته حسابم 70 تومن بيشتر از توئه:d)
خلاصه اينكه اول خيلي ميخوامت دوم بيا به حرف من گوش كن و اين ته حسابتم خفناور بخر 2-3 ماه ديگه منو مجاني ويزيت ميكني>:d<
....میدونی که خیلی خاطرت برام عزیزه.....این 300 تومنم بدم 4 حلقه لاستیک واسه این قارقارکم بخرم...اون 10 تومنی هم که میمونه میدم پیتزا...خفناور؟...چی هست محسن...بجان خودت اسمشو نشنیدم....نظر بابک چیه...اگر روش مثبته نخریم....:d

بابک پناهی
2011/05/17, 21:05
....میدونی که خیلی خاطرت برام عزیزه.....این 300 تومنم بدم 4 حلقه لاستیک واسه این قارقارکم بخرم...اون 10 تومنی هم که میمونه میدم پیتزا...خفناور؟...چی هست محسن...بجان خودت اسمشو نشنیدم....نظر بابک چیه...اگر روش مثبته نخریم....:d

دکی فعلا روش نظری ندارم..ببینم برداشتت تو این مورد چیه؟اون آبجویی هم که گفتی بدون الکل بود!:d

HOLY
2011/05/17, 21:13
باسلام
درود بر ناهید عزیز و بزرگوار که با نکته بین که خاص ایشان است فرصتی ایجاد کردند تا عرض تشکری داشته باشم از عزیزانی که واقعا در سایت زحمتکش کشیده و میکشند ،
عرض تشکر ویژه دارم از ادمین محترم که میدانم در راه ارتقاء سرور و امن نمودن سرور جدید و راه اندازی زبان فارسی و ....... بسیار زحمت کشیدند و همچنین مدیران عزیز که آنها نیز بسیار دلسوز و بزرگوارند.
عرض تشکر دارم از تمام عزیزانی که با درج مطالب در سایت باعث پویایی سایت میشند ،مطالب علمی و تحلیلی بسیار مهم است و پر زحمت و دست بوس عزیزانی هستم که این قسم مطالب را درسایت درج مینمایند اما این موضوع مانع از این نیست که تقدیر و تشکر از دوستان و عزیزانی که سایر مطالب سایت را شخصا مینویسند یا از سایتهای خبری جمع آوری می نمایند نداشته باشم که شاید در این بین هدف زیبای اشتراک دانسته ها در هردوگروه یکسان باشد حال هریک به یک نحو.......

ارادتمندم

محسن نظري
2011/05/17, 21:15
بيا دكتر مرفع علي بي غم ميگن تويي ديگه ماشين و خونه و طبابت و سفارت و .....
دكي خفناور شاتون اون قارقاركتو توليد ميكنه ينياديش تضمينيه بيا پرتفوي اون بنده خدا ها رو يكمشو رو اين ببند اگر ضرر كردي پاي بابك سود كردي پاي خودم>:d<

بابک پناهی
2011/05/17, 21:28
دكي خفناور شاتون اون قارقاركتو توليد ميكنه ينياديش تضمينيه بيا پرتفوي اون بنده خدا ها رو يكمشو رو اين ببند اگر ضرر كردي پاي بابك سود كردي پاي خودم>:d<

سالاااااااااااااااااااااا اااااااااااااررررررررررر :D

مهربان
2011/05/17, 23:41
دکی فعلا روش نظری ندارم..ببینم برداشتت تو این مورد چیه؟اون آبجویی هم که گفتی بدون الکل بود!:d

...بابک من نگران روزی هستم که خدای نکرده روش نظر دار بشی...بزار من تا اخر هفته tse رو باز کنم ببینم شکل وشمایلش چجوریه اصلا قیمتش چنده حجم مبناش چیه قبلا بابک روش نمودار کشیده نکشیده:D....با تحلیل بابک 25 درصد رو ربسک سهم میره....

مهربان
2011/05/17, 23:42
باسلام
درود بر ناهید عزیز و بزرگوار که با نکته بین که خاص ایشان است فرصتی ایجاد کردند تا عرض تشکری داشته باشم از عزیزانی که واقعا در سایت زحمتکش کشیده و میکشند ،
عرض تشکر ویژه دارم از ادمین محترم که میدانم در راه ارتقاء سرور و امن نمودن سرور جدید و راه اندازی زبان فارسی و ....... بسیار زحمت کشیدند و همچنین مدیران عزیز که آنها نیز بسیار دلسوز و بزرگوارند.
عرض تشکر دارم از تمام عزیزانی که با درج مطالب در سایت باعث پویایی سایت میشند ،مطالب علمی و تحلیلی بسیار مهم است و پر زحمت و دست بوس عزیزانی هستم که این قسم مطالب را درسایت درج مینمایند اما این موضوع مانع از این نیست که تقدیر و تشکر از دوستان و عزیزانی که سایر مطالب سایت را شخصا مینویسند یا از سایتهای خبری جمع آوری می نمایند نداشته باشم که شاید در این بین هدف زیبای اشتراک دانسته ها در هردوگروه یکسان باشد حال هریک به یک نحو.......

ارادتمندم

....عرض تبریک و تشکر دارم حضور شخصیت والا و ادب و مردانگیت و دانش و پرباریه شاخ وبرگت...:x

مهربان
2011/05/17, 23:44
...پس حدسم درست بود تو گروه خودروییه بخصوص که اولشم خ داره ایول خودم...اون بنده خداها یکیشون به من اس داد چه خبر گفتم 17 درصد تو ضرری فحش داد اصلا هم ادب سرش نمیشه....محسن جان من سروصدام زیاده ولی ادم خوش خیمیم اینا رو فقط مالک دوزخ میشناسه و بس....یعنی جای ضرر پای بابکو بردارم...؟...:d;)

کیمیاگر
2011/06/03, 12:43
سلام @};-
مدت چند ماهی هست که در این سایت نظرات دوستان ، صاحبنظران و اساتید رو میخونم. به علت مشغله ، این دو سه هفته اخیر کمتر توانسته بودم پستهای تحلیلی رو بخونم و باورتون نمیشه اگر بگم از ساعت 10 صبح تا همین الان مشغول خواندن و بررسی نمودارها و تحلیل های بسیار خوب دوستان این سایت بودم.

بر خودم لازم میدونستم که از همه این دوستان و بزرگواران که زحمت این بررسی ها و تحلیل ها رو میکشند تشکری صمیمانه داشته باشم .

نکته بسیار جالبی که تا بحال در پس زمینه ارتباطات این سایت دیده ام ، صمیمت خوب و همچنین تواضع و منش بالای گردانندگان سایت و همچنین تحلیل گران اون هست.

از جناب دکتر عمادی به خاطر بوجود آوردن و مدیریت خوب این فضای صمیمی متشکرم و واقعا وقار و فروتنی ای که در پستهای ایشان به چشم میخوره در برابر دانش بالایی که دارند مثال زدنی هست. از سرکار خانم راشین گرانقدر ، محسن نظری و بابک پناهی عزیز که همیشه خواننده دائم تاپیکها و تحلیلهای ذی ارزش این عزیزان هم در بورکس و هم در این فروم بوده ام، از تیم مدیریت سرکار خانم ناهید و جناب علیرضا جمالی و خانم خادمی ، و از تحلیلگرهای خوب خانم تدین و خانم پانی و نیز بقیه دوستان ، متشکرم...

گرچه مطمئناً ارزش وقت و زحمتی که این دوستان برای گذاشتن یک تحلیل که روی سایت میگذارند خیلی بیشتر از اینهاست و با یک پست تشکر نمیشه جبران کرد.

arak_bourse
2011/06/03, 12:56
واقعا وجود همه اين عزيزاني كه جناب كيمياگر نام بردند و بقيه دوستان گرامي بهانه بودن در اين سايت است. خدا به همتون خير و بركت بده.

arak_bourse
2011/06/06, 11:52
i

شما شرف هم دارید؟
16 خرداد 90 - 11:07
( صفر راي ، صفر امتیاز )

*

امتياز :
http://static1.cloob.com//public/user_data/album_photo/1398/4191251-b.jpg

نقل است وقتی آقای سحابی تو بیمارستان بستری بود به هاله خانوم مرخصی نمیدادند که بیاد بیرون، رفته بودند باهاش صحبت کنند که مصاحبه کنه و تعهد بده و چه و چه که بهش مرخصی بدن ، بعد هاله خانوم تو چشم بازجو نگاه کرده بود و خیلی معصومانه پرسیده بود می تونم یک سوال از شما بپرسم
بازجو با خوشحالی گفته بود بفرمایید
هاله خانوم پرسیده بود : شما شرف هم دارید؟