PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاشت موی طبیعی

Karampor
2011/05/14, 00:03
در این تاپیک سعی دارم با توجه به رشته تخصصی ام یعنی "کاشت موی طبیعی" مطالبی را درج کنم.همچنین در این تاپیک به پرسش های دوستان در این زمینه پاسخ خواهم داد.

امیدوارم دوستان استقبال کنند.............منتظر نقطه نظرات شما هستم.....

Karampor
2011/05/14, 00:20
کاشت موی طبیعی به سه روش انجام می شود که در زیر به صورت مختصر درباره آن توضیح می دهم

1- روش fut که از طریق جراحی انحام می شود

2- روش fit که بدون جراحی انجام می شود

3- روش ترکیبی....که از ترکیب دو روش بالا انجام می شود

مهربان
2011/05/14, 06:23
....سلام همشیره....من هر چقدر سعی کردم که بیوگرافی شمارو در ببخشید شما بازکنم مقدور نشد...شما پزشکید؟؟؟...البته من به فضل الهی هنوز بر تارک سرم مو همچون بته ای خودرو خودنمایی میکنه ولی برام خیلی جالبه که این موضوع رو اونطوری که هست و درصد رضایت مشتری از خدماتارایه شده با هم بازکنیم...برو خواهرم جلو ببینم چی میکنی....شاید خدارو چی دیدی یهو ژن فعال شد dhtترتیب این خرمن گیسوی مارو داد...

Karampor
2011/05/14, 10:47
....سلام همشیره....من هر چقدر سعی کردم که بیوگرافی شمارو در ببخشید شما بازکنم مقدور نشد...شما پزشکید؟؟؟...البته من به فضل الهی هنوز بر تارک سرم مو همچون بته ای خودرو خودنمایی میکنه ولی برام خیلی جالبه که این موضوع رو اونطوری که هست و درصد رضایت مشتری از خدماتارایه شده با هم بازکنیم...برو خواهرم جلو ببینم چی میکنی....شاید خدارو چی دیدی یهو ژن فعال شد dhtترتیب این خرمن گیسوی مارو داد...

سلام

خیر ...من کارشناس اتاق عمل هستم.....هم اکنون 7 سالی هست که کار پیوند موی طبیعی رو انجام می دم

آمن خادمی
2011/05/14, 11:19
در این تاپیک سعی دارم با توجه به رشته تخصصی ام یعنی "کاشت موی طبیعی" مطالبی را درج کنم.همچنین در این تاپیک به پرسش های دوستان در این زمینه پاسخ خواهم داد.

امیدوارم دوستان استقبال کنند.............منتظر نقطه نظرات شما هستم.....

سلام بر ماهرو کرم پور عزیز
به نوبه خودم از حضورتون توی سایت تشکر می کنم....و از اینکه این تاپیک رو راه انداختین سپاسگزارم........امیدوارم دوستان بی مو،کم مو،بامو استقبال کنند.....راستی ماهرو جان این روش برای ابرو هم هست ؟

samin
2011/05/14, 12:31
با سلام و تشکر از اینکه این تاپیکو افریدید
لطفا اگه ممکنه یه توضیح کلی بدید.
من شنیدم یکی دو سانت پوست پشت سر را برمیدارند و...
و اینکه افراد کچل با این عمل فقط موهاشون به کم پشت میرسه و اخرش تابلو هست که...
هزینه هر مو 1000 تومان؟
و ...

pani
2011/05/14, 12:34
....سلام همشیره....من هر چقدر سعی کردم که بیوگرافی شمارو در ببخشید شما بازکنم مقدور نشد...شما پزشکید؟؟؟...البته من به فضل الهی هنوز بر تارک سرم مو همچون بته ای خودرو خودنمای میکینه ولی برام خیلی جالبه که این موضوع رو اونطوری که هست و درصد رضایت مشتری از خدماتارایه شده با هم بازکنیم...برو خواهرم جلو ببینم چی میکنی....شاید خدارو چی دیدی یهو ژن فعال شد dhtترتیب این خرمن گیسوی مارو داد...

صد البته

همه آقایون همینو میگن.. (زهره جونم منو داری؟)

Karampor
2011/05/14, 12:43
با سلام و تشکر از اینکه این تاپیکو افریدید
لطفا اگه ممکنه یه توضیح کلی بدید.
من شنیدم یکی دو سانت پوست پشت سر را برمیدارند و...
و اینکه افراد کچل با این عمل فقط موهاشون به کم پشت میرسه و اخرش تابلو هست که...
هزینه هر مو 1000 تومان؟
و ...

سلام
البته در پست های آینده همه روش ها را به صورت مفصل توضیح خواهم داد....اما برای این سوال شما باید بگم که بستگی به مقدار ریزش موی فرد دارد که چه روشی رو نیاز دارد.......اگر کار حرفه ای انجام بشه اصلا تابلو نخواهد بود...کما اینکه ما کار کاشت ابرو رو که بسیار ظریف و حساس است رو انجام میدیم و نتیجه مطلوب است

بوف کور
2011/05/14, 13:02
صد البته

:D=))

مهربان
2011/05/14, 14:04
سلام

خیر ...من کارشناس اتاق عمل هستم.....هم اکنون 7 سالی هست که کار پیوند موی طبیعی رو انجام می دم
....بعله...بسیار خوب من خوشوقتم....خوب ...البته من تو همایش پزشکان عمومی سال پیش یه انستیتویی فکر کنم ایران مو بود یا یه همچین چیزی بروشوراشو ارایه میداد و کارهای تصویری خیلی جالب توجه نبود ....البته من چند نمونه رو تو باشگاه دیدم که خیلی حرفه ای و تمیز دراورده بودن...البته روش fut که دیگه منسوخ شده...

مهربان
2011/05/14, 14:06
سلام بر ماهرو کرم پور عزیز
به نوبه خودم از حضورتون توی سایت تشکر می کنم....و از اینکه این تاپیک رو راه انداختین سپاسگزارم........امیدوارم دوستان بی مو،کم مو،بامو استقبال کنند.....راستی ماهرو جان این روش برای ابرو هم هست ؟
...سلام خواهرم امن عزیز....برای ابرو سیر بجوشونید عصاره اشو بگیرید بر روی موضع بمالید ایشالله فرجی شد در میاد...این شکلکا چرا از کار افتاده.....

مهربان
2011/05/14, 14:07
صد البته

....نه به خدا رضا شاهده بیاین جلوتر من سرمو خم کردم ببینید...ایناهاش...این مو نیست پس چیه برگ شبدره....
...بوف کور عزیز من هر چی رو عکساکلیک میکنم باز نمیشه...

Captain Nemo
2011/05/14, 14:25
....نه به خدا رضا شاهده بیاین جلوتر من سرمو خم کردم ببینید...ایناهاش...این مو نیست پس چیه برگ شبدره....
...بوف کور عزیز من هر چی رو عکساکلیک میکنم باز نمیشه...

همه دوستام شاهدن که من الان به دنبال روشی هستم که رشد موهام کم بشه
آرایشگرم میگه چرا اینقدر زود زود میای ؟! من گفتم بده میخوام پول تو جیبت بوکونم .... ( با لهجه اصفهانی بخوانید )
مهردادم که همه دیدن موهاش از من پر پشت تره .....
تاپیک خوبیه از خانم کرم پور تشکر میکنم ....
توصیه هم میکنم دوستان زیاد به طاسی سر آقایون گیر ندن کمی هم به ریزش گیسوان بانوان رسیدگی نمایند .
با کمال احترام
از طرف مهرداد و خودم

pani
2011/05/14, 14:55
...سلام خواهرم امن عزیز....برای ابرو سیر بجوشونید عصاره اشو بگیرید بر روی موضع بمالید ایشالله فرجی شد در میاد...این شکلکا چرا از کار افتاده.....

منم شنیدم سیر رو با روغن زیتون بکوبید بذارید توشیشه مقابل نور مستقیم افتاب
بعد چند روز معجونو به ابرو بمالید .حل حله
من که شکر خدا از این مشکلا نداشتم از بقیه شنیدم جواب میده(ببخشید جناب مهربان تو کار پزشکان سرک کشیدم )

samin
2011/05/14, 15:52
منم شنیدم سیر رو با روغن زیتون بکوبید بذارید توشیشه مقابل نور مستقیم افتاب
بعد چند روز معجونو به ابرو بمالید .حل حله
من که شکر خدا از این مشکلا نداشتم از بقیه شنیدم جواب میده(ببخشید جناب مهربان تو کار پزشکان سرک کشیدم )

برا کله طاس هم جواب میده؟؟؟؟
:d

آمن خادمی
2011/05/14, 15:56

دوست بنده خدای من این کارا رو انجام داده اما جواب نگرفته.....شاید بشه خانم ماهرو رو بهش معرفی کنیم بره ببینه میشه براش کاری کنه یا دیگه کار از کار گذشته

Karampor
2011/05/14, 17:51
قسمت اول

از آنجایی که روش FUT اساس و بنیاد کاشت مو می باشد و بیشترین تارهای مو را می شود از این روش برداشت کرد؛این روش برای کسانی انجام می شود که بیشترین وسعت طاسی رو داشته باشند.

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/120.jpg

نواری که از پشت سر برداشته می شود

دراین روش یک نوار یک و نیم تا دو سانت عرض و به طول 10 تا 25 سانت (بسته به نیاز فرد) از پشت سر - جایی که موها حساسیت به هورمون جنسی ندارند- برداشته می شود و توسط میکروسکوپ فولیکول های یک ریشه ؛دو ریشه و سه ریشه تقسیم و به قسمتی که نیاز است انتقال می دهیم.

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/121.jpg

مرحله جدا سازی ریشه های مو
در این عمل بخیه ای ایجاد می شود که کاملا ظریف بوده و زیر موهای دیگر پوشیده شده و دیده نمی شود.

در روش fut موها کوتاه نمی شود.....

بقیه مطالب این روش در پست های آینده توضیح داده می شود...

Karampor
2011/05/14, 21:02
دوست بنده خدای من این کارا رو انجام داده اما جواب نگرفته.....شاید بشه خانم ماهرو رو بهش معرفی کنیم بره ببینه میشه براش کاری کنه یا دیگه کار از کار گذشته

آمن عزیز...روش کاشت ابرو رو در پست های آینده نیز توضیح خواهم داد

سرفراز باشید

مهربان
2011/05/15, 05:19
همه دوستام شاهدن که من الان به دنبال روشی هستم که رشد موهام کم بشه
آرایشگرم میگه چرا اینقدر زود زود میای ؟! من گفتم بده میخوام پول تو جیبت بوکونم .... ( با لهجه اصفهانی بخوانید )
مهردادم که همه دیدن موهاش از من پر پشت تره .....
تاپیک خوبیه از خانم کرم پور تشکر میکنم ....
توصیه هم میکنم دوستان زیاد به طاسی سر آقایون گیر ندن کمی هم به ریزش گیسوان بانوان رسیدگی نمایند .
با کمال احترام
از طرف مهرداد و خودم
...خدا وکیلی من با این جفت چشام موهای رضا رو دیدم...خودش که شبیه همفری بوگارته مو داره ما به رضا میگیم رضا چل گیس...موهاا لخت و بلندددهمچین دشمن کور کن...خوب ما هم به حولو قوه الهی موها مثل کمربند سبز شمال یه دست اااههه...رضا الان ریزش مو تو خانما بیداد میکنه بخاطر مسایل هورمونی و کم کار تیرویی د فقر اهن ووو...

مهربان
2011/05/15, 05:20
آمن عزیز...روش کاشت ابرو رو در پست های آینده نیز توضیح خواهم داد

سرفراز باشید
...دخترم ...میخوای این روش کشت ابرو رو جلوتر توضیح بده...مثل اینکه متقاضیش بیشتره....:d:d:d

samin
2011/05/15, 10:34
وای چه وحشتناک:(

آمن خادمی
2011/05/18, 15:20
ماهرو جان نمی خوای بقیه مطالب بخش کاشت مو رو بگی....حالا فکر نکنی من مو ندارم....اینقدر موهام زیاده که هر ماه مجبورم برم آرایشگاه و 40 هزارتومن پول زبون بسته رو بدم که از داخلش کم بشه...x-(
برای دیگران می گم بنویس دیگه عزیزم .............:d

hamed89
2011/08/21, 03:47
بیایید این موهای زیبای من و بکنید جاش پول بدید بهم..پول میخوام

بابي چارلتون
2011/08/21, 07:55
بیایید این موهای زیبای من و بکنید جاش پول بدید بهم..پول میخوام

ميگم آقا حامد ياد اون تبليغ بانکه افتادم که مي گفت به تعداد موهاي سرتون اسکناس 1000 ريالي جايزه مي ديم =)) ، نامردا راه دور زدن ملت رو هم ياد گرفتن :o ، اومديم طرفي که برنده شده کچل يا کم مو بود ، حالا بايد چکار کنه اگه برنده بشه !!!!!! @-)
راستي يادم رفت ، بابا آقا حامد مو زيبا ;)

hamed89
2011/08/21, 09:43
ميگم آقا حامد ياد اون تبليغ بانکه افتادم که مي گفت به تعداد موهاي سرتون اسکناس 1000 ريالي جايزه مي ديم =)) ، نامردا راه دور زدن ملت رو هم ياد گرفتن :o ، اومديم طرفي که برنده شده کچل يا کم مو بود ، حالا بايد چکار کنه اگه برنده بشه !!!!!! @-)
راستي يادم رفت ، بابا آقا حامد مو زيبا ;)
مخلص اق بابی ..اره اون زمان که تبلیغ میشد منم میگفتم طرف کچل باشه چیکار میکنند!!البته از قصد به کچلا میدند..اون وقت که باید رفت سراغ ماهرو تا مو بکاره..هر چی بیشتر بکاره بیشتر میگیری

بابي چارلتون
2011/08/21, 14:15
مخلص اق بابی ..اره اون زمان که تبلیغ میشد منم میگفتم طرف کچل باشه چیکار میکنند!!البته از قصد به کچلا میدند..اون وقت که باید رفت سراغ ماهرو تا مو بکاره..هر چی بیشتر بکاره بیشتر میگیری

ما بيشتر آقا حامد :"> سايتيم به مولا
حامد جان خو اين جوري که از اين جيب به اون جيب ميشه =p~ هر چي پول از اين ور بگيره بايد به جراح بده ، تازشم اول بايد پوله رو خرج کنه ، بعد زورشو بده به التماس ;) تازه اگه يه چيزي سر نزاره شانس اورده =))
ولييييييييييييييييي چه چيزززززززززززززززززززي : به جاش خوش تيپ مي شه نه :d