PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تكنوتار ( تكنو )

صفحه ها : [1] 2 3 4

sarcheshmehpour
2011/05/15, 07:22
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي تکنوتار طی نامه شماره مورخ 1390/02/20 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1390/12/29 با سرمایه 95,243 میلیون ریال مبلغ 134 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.
شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 89 را با سرمايه 243ر95 ميليون ريال در تاريخ هاي 09/12/88 و 23/12/88 مبلغ 56 ريال، در تاريخ 06/05/89 مبلغ 73 ريال، در تاريخ 05/08/89 مبلغ 26 ريال، در تاريخ 30/10/89 و 28/11/89 مبلغ (65) ريال اعلام نموده است.

http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=ZAIU2M8vl ryuZIRBxlw70Q%3d%3d

sarcheshmehpour
2011/06/21, 15:32
پس از صعودی 500 ریالی در فاصله بیست روز از حدود 1800 تا 1300 ریال تنزل بعد با خبر افزایش سرمایه امروز البته با صف خرید بسته شد وهمیشه جزو سهم های است که سهامداران رو متعجب میکنه!

sarcheshmehpour
2011/06/22, 07:48
پس از صعودی 500 ریالی در فاصله بیست روز از حدود 1800 تا 1300 ریال تنزل بعد با خبر مجمع عادی سالیانه امروز البته با صف خرید بسته شد وهمیشه جزو سهم های است که سهامداران رو متعجب میکنه!

آمن خادمی
2011/11/04, 17:09
شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران قصد دارد با واگذاري بلوك 8،4 درصدي از تركيب سهامداري شركت تكنوتار خارج شود.
پس از اينكه شركت سرمايه گذاري مهر اقتصاد ايرانيان قصد دارد در روز 18 آبان ماه با واگذاري31،86 درصدي سهام شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران را از تركيب سهامداري اين شركت خارج شود، شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران نيز قصد دارد در همين روز با واگذاري بلوك 8،4 درصدي از تركيب سهامداري شركت تكنوتار خارج شود.به اين ترتيب شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران در روز18 آبان ماه بلوك8،4 درصدي شركت تكنوتار را معادل 8 ميليون و3 هزار و 114 سهم از طريق بازار دوم بورس به فروش مي رساند.اين معامله به صورت يكجا و نقد بوده و با قيمت پايه هر سهم1750 ريال از سوي شركت كارگزاري ارديبهشت ايرانيان واگذار مي شود.
در حال حاضر شركت تكنوتار با قيمت 167 تومان در حال معامله است و سرمايه گذاري مهر اقتصاد ايرانيان با دارا بودن 48 درصد مالك اصلي اين شركت است؛ سرمايه گذاري تجلي سامانه 12،95 درصد و سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران با دارا بودن 8،4 درصد از ديگر سهامداران اين شركت بورسي هستند.

تصمیم کبری
2011/11/04, 18:48
شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران قصد دارد با واگذاري بلوك 8،4 درصدي از تركيب سهامداري شركت تكنوتار خارج شود.
پس از اينكه شركت سرمايه گذاري مهر اقتصاد ايرانيان قصد دارد در روز 18 آبان ماه با واگذاري31،86 درصدي سهام شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران را از تركيب سهامداري اين شركت خارج شود، شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران نيز قصد دارد در همين روز با واگذاري بلوك 8،4 درصدي از تركيب سهامداري شركت تكنوتار خارج شود.به اين ترتيب شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران در روز18 آبان ماه بلوك8،4 درصدي شركت تكنوتار را معادل 8 ميليون و3 هزار و 114 سهم از طريق بازار دوم بورس به فروش مي رساند.اين معامله به صورت يكجا و نقد بوده و با قيمت پايه هر سهم1750 ريال از سوي شركت كارگزاري ارديبهشت ايرانيان واگذار مي شود.
در حال حاضر شركت تكنوتار با قيمت 167 تومان در حال معامله است و سرمايه گذاري مهر اقتصاد ايرانيان با دارا بودن 48 درصد مالك اصلي اين شركت است؛ سرمايه گذاري تجلي سامانه 12،95 درصد و سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران با دارا بودن 8،4 درصد از ديگر سهامداران اين شركت بورسي هستند.

آمن جان من نفهمیدم مهر اقتصاد هم میخواد از تکنو خارج بشه؟
یا اینکه میخواد از وتوصا خارج بشه؟
اون جمله رنگ شده برام گنگه!

bahary
2011/12/28, 10:10
دوستان علاقمند به گروه تجهیزات و ماشین آلات
تکنو در وضعیت غیر قابل پیش بینی و حساسی قرار دارد و هر لحظه می تواند جهش اعجاب انگیز خود را شروع کند لطفا با بررسی و تحلیلهای عالمانه خود به این سهم بپردازید.همچنین تمحرکه هم گروهی تکنو همین وضعیت را دارد و از امروز احتمالاحرکت قوی خود را شروع نموده است.

وحید 20
2011/12/28, 10:51
از اون سهم هاست که یه هو میپره;)
البته فعلا خبر جدیدی ازش نیست ولی در قیمتهای فعلی تثبیت شده و منتظر یه تلنگره تا رشد کنه

ناظم
2011/12/28, 16:04
[quote=وحید 20;77530]از اون سهم هاست که یه هو میپره;)
البته فعلا خبر جدیدی ازش نیست ولی در قیمتهای فعلی تثبیت شده و منتظر یه تلنگره تا رشد کنه[/quoteکدام سهم تکنو یا تمحرکه

وحید 20
2011/12/28, 17:11
البته فعلا خبر جدیدی ازش نیست ولی در قیمتهای فعلی تثبیت شده و منتظر یه تلنگره تا رشد کنه[/quoteکدام سهم تکنو یا تمحرکه
تکنو
البته هیچ پیشنهادی به خرید نیست

AZARIAN
2011/12/28, 17:54
دوستان
قرار بود تكنو در سايتش به مناسبت ولادت يكي از ائمه خبر جديد اعلام كنه .حتي به پيش بيني كنندگان جوايز نفيسي نويد داده بود.
از دوستان كسي خبري ، رانتي نداره؟؟؟؟؟

bahary
2011/12/29, 19:48

تمحرکه بعد از افزایش سرمایه و ثبت آن و سپس تعدیل افت قیمت زیادی داشت از 1350تا 830 ریال .ولی با توجه به وضعیت مناسب شرکت شروع رشد خود را از چهارشنبه استارت زد چنانچه درطی روزهای شنبه و یکشنبه هم روی مثبت 4 معامله شود انتظارات بالایی را برآورده میکند. همچنین قابل ذکر است که این سهم در گروه خود لیدر است

وحید 20
2011/12/31, 15:33
توقف نماد معاملاتي تكنو
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت تكنوتار با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شد.

وحید 20
2011/12/31, 15:59
به نظر من احتمال تعدیل منفی بیشتره
نظر دوستان؟؟
البته امیدوارم نباشه چون خودم تعدادی هرچند کم دارم

وحید 20
2011/12/31, 16:02
گزارش 6ماهه اصلاحی داد و پوشش زیان افزایش یافت:-?

*سامان*
2011/12/31, 16:40
گزارش 6ماهه اصلاحی داد و پوشش زیان افزایش یافت:-?

با اون گزارشش بايدم اصلاحيه ميداد 218 ريال
http://codal.ir/Reports/Exports/lIYHUHtrSoNGWKUWs%2bZ%2bYA%3d%3d.pdf

*سامان*
2011/12/31, 16:46
خب اينم گزارش تكنو كه انتظار تعديل منفي ازش ميرفت تاييدي بود بر صحبتاي من در مورد تكنو

*سامان*
2011/12/31, 17:30
خب اينم گزارش تكنو كه انتظار تعديل منفي ازش ميرفت تاييدي بود بر صحبتاي من در مورد تكنو

195 ميليون تومن سود عملياتي به يك ميلياردو 800 ميليون تومن زيان عملياتي تبديل شد و اين يعني فاجعه و بايد منتظر اعلام اي پي اس جديد در محدوده 40 تومن زيان باشيم(البته در شرايط خاصي زيان ميتونه از اين رقم بيشترم باشه يه چيزي تو مايه هاي تپكو) يعني امسال قابليت ساختن حوالي40 تومن زيان رو داره(نميدونم چرا گزارش اينو ميبينم ياد فيبر ميفتم) نكته جالب گزارش بالا نبودن هزينه مالي شركته كه ميتونه تعديل خوبي رو در پايان سال مالي لحاظ بكنه ولي اينقد عملياتي ضعيف كار كرده(يا ضعيف خودشو نشون داده) كه تعديل تو سر فصل هزينه هاي مالي عملا سوخت ميشه....اميدوارم قيمتش افت نكنه

esi_mohammadi
2011/12/31, 17:43
195 ميليون تومن سود عملياتي به يك ميلياردو 800 ميليون تومن زيان عملياتي تبديل شد و اين يعني فاجعه و بايد منتظر اعلام اي پي اس جديد در محدوده 40 تومن زيان باشيم(البته در شرايط خاصي زيان ميتونه از اين رقم بيشترم باشه يه چيزي تو مايه هاي تپكو) يعني امسال قابليت ساختن حوالي40 تومن زيان رو داره(نميدونم چرا گزارش اينو ميبينم ياد فيبر ميفتم) نكته جالب گزارش بالا نبودن هزينه مالي شركته كه ميتونه تعديل خوبي رو در پايان سال مالي لحاظ بكنه ولي اينقد عملياتي ضعيف كار كرده(يا ضعيف خودشو نشون داده) كه تعديل تو سر فصل هزينه هاي مالي عملا سوخت ميشه....اميدوارم قيمتش افت نكنه

به نظرم همه چیز از جمله این گزارش در تکنیکال لحاظ شده و تاثیرش را در قیمت گذاشته

باربد
2011/12/31, 17:58
با اون گزارشش بايدم اصلاحيه ميداد 218 ريال

علت اصلی این اختلاف را بهای تمام شده کالای فروش رفته به خود اختصاص داده
جالبه در گزارش فروش را 21013 میلیون ریال دیده و بهای تمام شده را 14041 میلیون ریال
خوب این موضوع کاملا بدیهی است

اما در گزارش جدید فروش را همان مبلغ قبلی ولی بهای تمام شده را بشدت افزایش داده یعنی به نوعی حصولات را به ضرر انگار فروخته

در طرف مقابل زیان اقلام مترقبه در اصول حسابداری را بشدت افزایش داده و این موضوع بشدت برای شرکت جای تاسف دارد
جالبه برای همه این موارد شرکت فقط دلیل جابجایی انبار را اورده
مگر موجودی انبار در یک جابجایی می تواند این همه تغییر نشان دهد

جدا تو این جابجایی ها چه رخ میدهد که شرکت اینهمه تغییر را نشان میدهد
جدا یک وقتهایی فکر میکنم علنا با اعداد دارند بازی میکنند و .......
یا غگرجی که بلعکس این موضوع را انجام داد و یا صدرا که یکشبه ......افتادم
فکر کنم کمی دیگه بررسی این صورتهای مالی سخت شده
چون یکشبه یک هزینه از یک جایی سر باز میکنه و فرداش.......

اما باید اعتراف کنم تو این سهم بد رو دست خوردم
البته من نخریدم اما از دید بررسی عرض میکنم

باربد
2011/12/31, 18:02
به نظرم همه چیز از جمله این گزارش در تکنیکال لحاظ شده و تاثیرش را در قیمت گذاشته

جناب محمدی سلام
میشه کمی بیشتر توضیح بدهید
اگر کف 5 ساله سهم را 120 بدانیم
ایا نفوذ یا ورود به زیر این محدوده را می توان با اصلاح بیشتر توجیه کرد یا.....

*سامان*
2011/12/31, 18:16
علت اصلی این اختلاف را بهای تمام شده کالای فروش رفته به خود اختصاص داده
جالبه در گزارش فروش را 21013 میلیون ریال دیده و بهای تمام شده را 14041 میلیون ریال
خوب این موضوع کاملا بدیهی است

اما در گزارش جدید فروش را همان مبلغ قبلی ولی بهای تمام شده را بشدت افزایش داده یعنی به نوعی حصولات را به ضرر انگار فروخته

در طرف مقابل زیان اقلام مترقبه در اصول حسابداری را بشدت افزایش داده و این موضوع بشدت برای شرکت جای تاسف دارد
جالبه برای همه این موارد شرکت فقط دلیل جابجایی انبار را اورده
مگر موجودی انبار در یک جابجایی می تواند این همه تغییر نشان دهد

جدا تو این جابجایی ها چه رخ میدهد که شرکت اینهمه تغییر را نشان میدهد
جدا یک وقتهایی فکر میکنم علنا با اعداد دارند بازی میکنند و .......
یا غگرجی که بلعکس این موضوع را انجام داد و یا صدرا که یکشبه ......افتادم
فکر کنم کمی دیگه بررسی این صورتهای مالی سخت شده
چون یکشبه یک هزینه از یک جایی سر باز میکنه و فرداش.......

اما باید اعتراف کنم تو این سهم بد رو دست خوردم
البته من نخریدم اما از دید بررسی عرض میکنم

اون سود قبل از اقلام غير مترقبه هست ودر اقلام غير مترقبه زيان شناسايي نكرده معمولا اقلام غير مترقبه در سر فصل جدا محاسبه ميشه 2 ميلياردتومن زيان كامل شركت هست منم با نظر شما موافقم گزارش مشكوك ميزنه

*سامان*
2011/12/31, 18:25

زيان انباشته شركت به 6 ميليارد تومن افزايش پيدا كرده كه حولو حوش 65 درصد سرمايش هست و مشمول ماده 141 هست البته اين زيان انباشته تا پايان سال بازم بالا ميره با اينكه خودم اين سهمو دارم اما مطلقا به كسي توصيه ورود به سهمو نميكنم اگه شركت همينجوري بخاد پيش بره يه فروموليبدن ديگه داريم اميدوارم اين گزارشش دروغ باشه معمولا وقتي شركتا به اين نقطه ميرسن يه آسي رو ميكنن و اون فروش زمينه

esi_mohammadi
2011/12/31, 18:26
جناب محمدی سلام
میشه کمی بیشتر توضیح بدهید
اگر کف 5 ساله سهم را 120 بدانیم
ایا نفوذ یا ورود به زیر این محدوده را می توان با اصلاح بیشتر توجیه کرد یا.....پ

سلام باربد جان
به هر حال اوون کف 1225 ریال را نباید بزنه وگرنه باید جوره دیگه به نمودارش نگاه کرد/:)
http://8205.2.img98.net/out.php/i169656_teknoo1.jpg

لینک تصویر (http://8205.2.img98.net/out.php/i169656_teknoo1.jpg)

bahary
2012/01/01, 14:50
[QUOTE=esi_mohammadi;78274]پ

سلام باربد جان
به هر حال اوون کف 1225 ریال را نباید بزنه وگرنه باید جوره دیگه به نمودارش نگاه کرد/:)
http://forums.boursy.com/

البته یه کف دیگه هم ساخته (1150 ریال) که آبان 84 بوده و حالا با این گزارش خیلی که بخواد بریزه در همین حدوده هر چند که بنظر من هم گزارش شبهه ناکه.
[URL=http://www.up98.org/]http://www.up98.org/upload/server1/01/z/qjjpuzhnqhy9447hk1te.jpg (http://8205.2.img98.net/out.php/i169656_teknoo1.jpg)

وحید 20
2012/01/06, 21:37
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي تکنوتار طی نامه شماره مورخ 1390/10/12 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1390/12/29 با سرمایه 95,243 میلیون ریال مبلغ (296) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد:-?

bahary
2012/01/08, 01:00
سهامداران تکنو توجه کنند که با قیمتهای پایین سهام خود را از دست ندهند. به مقاومتها و حمایتهای قبلی سهم دقت کنند. در شرایط بدتر از این گزارش هم قیمت پایینتر از 1150ریال نرفته است.

bahary
2012/01/08, 14:30
سهامداران تکنو توجه کنند که با قیمتهای پایین سهام خود را از دست ندهند. به مقاومتها و حمایتهای قبلی سهم دقت کنند. در شرایط بدتر از این گزارش هم قیمت پایینتر از 1150ریال نرفته است.
شاهد بودیم که مقاومت 6ساله اش را نشکست و تبدیل به حمایت شدو انتظار اینه که از فردا با رشد قیمت مواجه شود .بنظر من کسانی که امروز خریدند رو شانش بودند. من که نقدینگی نداشتم والا اضافه میکردم.الان میانگینم 1325 است.
http://www.up98.org/upload/server1/01/z/dm2p8p4y6dmnz97j8lr.jpg (http://www.up98.org/)

*سامان*
2012/01/08, 15:35
احمد جان يه چيزي رو دوستانه ميگم اميدوارم ناراحت نشي ولي شركت تو گزارش بعديش بازم تعديل منفي خواهد داشت من امروز يه مقدار فروختم و در روزهاي آيندم ميفروشم از سهم خارج ميشم رو 150 واسه فقط يه نوسان وارد شدم اما طمع كردم و در 180 نفروختم با اينكه ميدونستم سهم تعديل منفي ميده من همين الان قيمت سهمو زير 100 ميبينم مگر اينكه سهم حمايت بشه كه اون يه موضوع ديگس...واسه نوسان وارد سهم ميشيد بشيد ولي واسه نگهداري سهم خوبي نيست ... هرچند كه گزارشش مشكوكه....از گزارش تكنو مشكوك تر گزارش كربنه اما بازارو نگاه كنيد دست به كربن نميزنه تا گزارش 9 ماهش بياد... حواستونو جمع كنيد بازي نخوريد

AZARIAN
2012/01/08, 17:08
شاهد بودیم که مقاومت 6ساله اش را نشکست و تبدیل به حمایت شدو انتظار اینه که از فردا با رشد قیمت مواجه شود .بنظر من کسانی که امروز خریدند رو شانش بودند. من که نقدینگی نداشتم والا اضافه میکردم.الان میانگینم 1325 است.
[/URL]
من فكر نكنم زير 115تومان بره.

bahary
2012/01/08, 20:47
احمد جان يه چيزي رو دوستانه ميگم اميدوارم ناراحت نشي ولي شركت تو گزارش بعديش بازم تعديل منفي خواهد داشت من امروز يه مقدار فروختم و در روزهاي آيندم ميفروشم از سهم خارج ميشم رو 150 واسه فقط يه نوسان وارد شدم اما طمع كردم و در 180 نفروختم با اينكه ميدونستم سهم تعديل منفي ميده من همين الان قيمت سهمو زير 100 ميبينم مگر اينكه سهم حمايت بشه كه اون يه موضوع ديگس...واسه نوسان وارد سهم ميشيد بشيد ولي واسه نگهداري سهم خوبي نيست ... هرچند كه گزارشش مشكوكه....از گزارش تكنو مشكوك تر گزارش كربنه اما بازارو نگاه كنيد دست به كربن نميزنه تا گزارش 9 ماهش بياد... حواستونو جمع كنيد بازي نخوريد
1- یکی از دلایل اصلی وضعیت موجود انتقال محل کارخانه شرکت است که کاملا طبیعی است که در طی این انتقال و تا تثبیت موقعیت جدید از میزان تولید کاسته می شود .
2- وابستگی به واردات مواد اولیه در حد 5% است که خیلی مهم نیست. (البته به شرطی که این مواد گلوگاهی نباشند).
3- در گزارشات عملکرد 6ماهه 89 با پایان سال 89 تفاوت چشمگیری دیده می شود و امسال هم می تواند در نیمه دوم اتفاق بیافتد.
بهرحال از راهنمایی ممنونم .

امپراتور7
2012/01/08, 21:14
تکنونار در طول تاریخ دست خوش حرکت سفته بازان بوده و هست و خواهد بود این سهم به هیچ تحلیلی جواب نمیده . من خرید در مثبت رو به خرید در منفی اش ترجیح میدم

bahary
2012/01/09, 01:58
تکنونار در طول تاریخ دست خوش حرکت سفته بازان بوده و هست و خواهد بود این سهم به هیچ تحلیلی جواب نمیده . من خرید در مثبت رو به خرید در منفی اش ترجیح میدم
با این حساب نگه داشتن بهتر است یا خارج شدن از سهم؟

امپراتور7
2012/01/09, 07:55
با این حساب نگه داشتن بهتر است یا خارج شدن از سهم؟

عرض کردم که بستگی به حمایت گروهی یا انفرادی از سهم دارد که با توجه به کف قیمت تاریخی ممکنه روش فعال بشن به نظرم نگهداری شانسش برای برد بهتره با حد ضرر 4 الی 6 درصد

مات
2012/01/18, 12:52
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=CET7mmGCXDArH1a %2b8C%2bVig%3d%3dگزارش 9 ماهه شركت روي سايت قرار گرفت 325 ريال زيان ساخته نسبت به پارسال 132 درصد بيشتر زيان ساخته

*سامان*
2012/01/18, 13:19
زيان 32 تومني در 9 ماه جالبه

AZARIAN
2012/01/18, 18:26
زيان 32 تومني در 9 ماه جالبه

ميتونين منظورتون رو واضحتر بگين؟ خوبه ؟ بده؟ انتظار شما چي بوده؟آتيه رو چطور بر آورد ميكنين؟

*سامان*
2012/01/18, 18:31
ميتونين منظورتون رو واضحتر بگين؟ خوبه ؟ بده؟ انتظار شما چي بوده؟آتيه رو چطور بر آورد ميكنين؟

از بدم يه چيز اونور تره....انتظار پوشش 40 تومن زيان تا پايان سال ازش دارم حالا يكم اينور اونور.....اين شركت داره تبديل ميشه به يه فروم ديگه....البته بايد منتظر باشيم تا يه آسي رو كنه....توجهتونو به زيان انباشته سهم جلب ميكنم خيلي خطري شده 9 ميليارد سرمايشه 7 ميليارد زيان انباشته داره

سعید راد
2012/01/18, 22:58
سلام دوست عزیز

آنطوری هم که شما فکر می کنید نیست. مدیران این شرکت دزدند. می دونید چرا اگر صورتهای مالی را بدقت مطالعه کنید و قیمت های فروش قبلی را مقایسه کنید اعلام کرده اند که مثلا یک جنسی را 4 میلیون برایشان تمام شده و 2 میلیون می فروشند دیسپنسرها را در صورتهای مالی یک قیمتی آورده اند که اصلا با این قیمت چنین دیسپنسری در شرکت ندارند در ضمن اعلام کرده اند که موجودی کالا در هنگام جابجایی شرکت اشتباه اورده شده (یعنی نصف کالا ها را کمتر صورت برداری کرده اند) دزدی آشکار آشکار. این شرکت داره هلدینگ میشه و چند شرکت تاسیس کرده و فروشهای خود را به زیر مجموعه انتقال میده یکی از انها را که خودش در سایتش ذکر کرده (شرکت مهندسی پرشین سوخت ایمن ) دیگری را که هنوز لو نداده و خیلی وقت است کار می کنه شرکت شركت گسترش صنعت سوخت "دياكو پارس" است که تمام اقلام تکنو را می فروشه و شرکتهای....

لذا سهم هم خشک شده دست کسی نیست خیلی سهم هم که در سایت نشون نمی ده به کدهای مختلف دست خودشونه. حالا خود بخوان این .......

*سامان*
2012/01/18, 23:12
سلام دوست عزیز

آنطوری هم که شما فکر می کنید نیست. مدیران این شرکت دزدند. می دونید چرا اگر صورتهای مالی را بدقت مطالعه کنید و قیمت های فروش قبلی را مقایسه کنید اعلام کرده اند که مثلا یک جنسی را 4 میلیون برایشان تمام شده و 2 میلیون می فروشند دیسپنسرها را در صورتهای مالی یک قیمتی آورده اند که اصلا با این قیمت چنین دیسپنسری در شرکت ندارند در ضمن اعلام کرده اند که موجودی کالا در هنگام جابجایی شرکت اشتباه اورده شده (یعنی نصف کالا ها را کمتر صورت برداری کرده اند) دزدی آشکار آشکار. این شرکت داره هلدینگ میشه و چند شرکت تاسیس کرده و فروشهای خود را به زیر مجموعه انتقال میده یکی از انها را که خودش در سایتش ذکر کرده (شرکت مهندسی پرشین سوخت ایمن ) دیگری را که هنوز لو نداده و خیلی وقت است کار می کنه شرکت شركت گسترش صنعت سوخت "دياكو پارس" است که تمام اقلام تکنو را می فروشه و شرکتهای....

لذا سهم هم خشک شده دست کسی نیست خیلی سهم هم که در سایت نشون نمی ده به کدهای مختلف دست خودشونه. حالا خود بخوان این .......

اينكه توش دزدي شده شكي نيست و صورتاي ماليشم همه ساختگين.......در مورد موجودي مواد و كالا كه كمتر صورت برداري شده كجا اعلام شده؟لينكشو ممنون ميشم بزاريد...........در مورد انتقال فروش به زير مجموعه خدمتتون عرض كنم كه اگه اينجوري كه شما ميگيد باشه هزينه اضافي به شركت تحميل ميكنه و واسه صورتاي مالي زياد جالب نيست چون هزينه ثابتش بالا ميره و از سود شركت كم ميشه....فقط ميتونه تو درآمد متفرقه مقداري سود شناسايي كنه كه نهايت با هزينه شركت سر به سر ميخوره تازه هزينه استهلاك رو در نظر نميگيريم......قيمت ديسپنسرم از يكي از آشناها كه تو همين كاره پرسيدم كه قيمتي كه به من گفت با صورتاي مالي تطابق نداره كه با همون دزديشون بي ارتباط نيست......دركل گزارششون مسخرست

سعید راد
2012/01/18, 23:27
شرکت بعدی شرکت همگام بین المل ایرانیان است

سعید راد
2012/01/18, 23:32
بقول سایر دوستان توجه به موارد زیر

اعلام کردن بهای تمام شده در گزارش شش ماهه و بعد تغییر آن از 14 میلیلیارد ریال به 31 میلیارد ریال (120درصد افزایش!!) در گزارش اصلاحیه و تاخیری بعلت کذایی در دسترس نبودن موجودی انبار( برای محاسبه لزوما احتیاج به موجودی انبار نبود یه نگاهی به محصول و قیمت تمام شده پارسال اون مینداختید با 5درصد بالا پایین قابل محاسبه بود نه 120 درصد اختلاف)

*سامان*
2012/01/19, 11:17
بقول سایر دوستان توجه به موارد زیر

اعلام کردن بهای تمام شده در گزارش شش ماهه و بعد تغییر آن از 14 میلیلیارد ریال به 31 میلیارد ریال (120درصد افزایش!!) در گزارش اصلاحیه و تاخیری بعلت کذایی در دسترس نبودن موجودی انبار( برای محاسبه لزوما احتیاج به موجودی انبار نبود یه نگاهی به محصول و قیمت تمام شده پارسال اون مینداختید با 5درصد بالا پایین قابل محاسبه بود نه 120 درصد اختلاف)

جناب راد لطفا اختلاف 120 درصدي و صورت برداري اشتباه از موجودي مواد و كالا رو لينكشو بزاريد من هر چي ميگردم پيدا نميكنم...ممنون

meysam_sh_2020
2012/02/02, 00:02
کسی میدونه تعدیل تکنو مثبته یا منفی؟؟
تو سایت همسایه میگن مثبته ولی گزارش 9 ماهه که چیز دیگه ای میگه .

البته تکنوتار شرکت سالمی نیست و حسابهاش هم قابل پیش بینی نبوده و نیست ;)

meysam_sh_2020
2012/02/02, 00:07
یعنی تکنو تار دو بار تو سایتش تبریک زد به خاطر قراردادهای هر چند کوچکش همه الکی بود. !!|-)
من که این سهم رو داشتم و یه روز هر چی زنگ زدم امور سهامش جواب ندادن فرداش فروختم.;)

خلاصه حسابهاش میگن دستکاری شدست و سوتی دادن باید ببینیم چی میشه .

*سامان*
2012/02/02, 11:21
کسی میدونه تعدیل تکنو مثبته یا منفی؟؟
تو سایت همسایه میگن مثبته ولی گزارش 9 ماهه که چیز دیگه ای میگه .

البته تکنوتار شرکت سالمی نیست و حسابهاش هم قابل پیش بینی نبوده و نیست ;)

وقتي ديدن زيانشو برده بالا اون كي بوده گفته تعديلش مثبته؟

AZARIAN
2012/02/03, 00:15
ضمن احترامي كه به ساده ي ساده عزيز دارم و ايماني كه به نوشته هايش ؛ ولي بايد بگم كه:
مي گويند: تكنو بخاطر تعديل مثبت بسته شده.
حالا راست ميگن يا دروغ بر عهده راوي. اما من نيز نظرم اينه كه تعديل مثبته خفن.
همون استارت تكنو هستش كه خيلي وقته منتتظرش بوديم.

سعید راد
2012/02/03, 00:32
ضمن احترامي كه به ساده ي ساده عزيز دارم و ايماني كه به نوشته هايش ؛ ولي بايد بگم كه:

سلام دوستان

من هم شنیدم تعدیل مثبت است. اگر منفی بود می تونستند در گزارش 9 ماهه مجددا ببندند. اگر دقت کنید این شرکت همیشه گزارشهایش را با تاخیر زیاد می دهد. گزارش 6 ماهه در 20 آبانماه داده شد. دوباره 10 دیماه مجددا اصلاح کرد (تعدیل منفی) ولی 9 ماهه را 28 دی ماه (پیش بینی عملکرد 6 ماهه (16 دیماه). این در حالیست که می توانستند در همان 9 ماهه تعدیل را بالاتر از ده درصد اعلام کنند (عمدا با چند ریال اختلاف زیر ده درصد اعلام کردند) اگر برای پیش بینی 12 ماهه می بستند باید تا حالا باز می شد. ولی از رفتار ها و شواهد پیداست که مثبته در عین اینکه خودش چندبار اعلام کرد خبرهای خوبی در راه است و همزمان با ماه ربیع الاول بست. حال خدا داند. ولی منابع غیر رسمی حاکی از مثبت بودن سهم است. در این چند سال هر بلایی خواستند سر سهم آوردند.

*سامان*
2012/02/03, 00:59

سلام دوستان

من هم شنیدم تعدیل مثبت است. اگر منفی بود می تونستند در گزارش 9 ماهه مجددا ببندند. اگر دقت کنید این شرکت همیشه گزارشهایش را با تاخیر زیاد می دهد. گزارش 6 ماهه در 20 آبانماه داده شد. دوباره 10 دیماه مجددا اصلاح کرد (تعدیل منفی) ولی 9 ماهه را 28 دی ماه (پیش بینی عملکرد 6 ماهه (16 دیماه). این در حالیست که می توانستند در همان 9 ماهه تعدیل را بالاتر از ده درصد اعلام کنند (عمدا با چند ریال اختلاف زیر ده درصد اعلام کردند) اگر برای پیش بینی 12 ماهه می بستند باید تا حالا باز می شد. ولی از رفتار ها و شواهد پیداست که مثبته در عین اینکه خودش چندبار اعلام کرد خبرهای خوبی در راه است و همزمان با ماه ربیع الاول بست. حال خدا داند. ولی منابع غیر رسمی حاکی از مثبت بودن سهم است. در این چند سال هر بلایی خواستند سر سهم آوردند.

از هر جا شنيديد اون بنده خداها خيلي پرتن و من تعجب ميكنم از شما كه چرا اين چرتو پرتا رو باور ميكنيد به نظر من اون بنده خداها پولشونو از بورس بردارن برن بهتره.... شركت تو گزارش 6 ماهه 296 ريال زيان اعلام كرد كه 218 ريالشو پوشش داد و در گزارش 9 ماهه 326 ريال زيان پوشش داد و الانم بسته كه پيشبينيشو اعلام كنه و اونم حوالي 40 تومن زيان اعلام ميكنه و خيال همتونو راحت ميكنه......حتي در شرايطي ميتونه بالاتر اعلام كنه ......من نميدونم چرا بعضيا يه نگا به گزارش نميندازن ببينن چي تو گزارش گفته
http://codal.ir/Reports/Exports/we1j9FmZkwX6FiKfxQjvWw%3d%3d.pdf

در ضمن جناب راد الان سهمو بستن واسه 9 ماهه و تا 12 ماهه خيلي فاصله داره

ا (http://codal.ir/Reports/Exports/we1j9FmZkwX6FiKfxQjvWw%3d%3d.pdf)ين شركت اگه خيلي زود زميني چيزي نفروشه منتظر يه فروم ديگه باشيد

AZARIAN
2012/02/03, 11:07
از هر جا شنيديد اون بنده خداها خيلي پرتن و من تعجب ميكنم از شما كه چرا اين چرتو پرتا رو باور ميكنيد به نظر من اون بنده خداها پولشونو از بورس بردارن برن بهتره.... شركت تو گزارش 6 ماهه 296 ريال زيان اعلام كرد كه 218 ريالشو پوشش داد و در گزارش 9 ماهه 326 ريال زيان پوشش داد و الانم بسته كه پيشبينيشو اعلام كنه و اونم حوالي 40 تومن زيان اعلام ميكنه و خيال همتونو راحت ميكنه......حتي در شرايطي ميتونه بالاتر اعلام كنه ......من نميدونم چرا بعضيا يه نگا به گزارش نميندازن ببينن چي تو گزارش گفته

ا (http://codal.ir/Reports/Exports/we1j9FmZkwX6FiKfxQjvWw%3d%3d.pdf)ين شركت اگه خيلي زود زميني چيزي نفروشه منتظر يه فروم ديگه باشيد

زمان حلال مشكلاته. منتظر ميمونيم

*سامان*
2012/02/03, 12:22

جناب آذريان اون لينكي كه بالا گذاشتمو ديديد؟شركت از پيشبيني 296 رياليش تو 6 ماهه اومده تو 9 ماهه 325 ريال زيان پوشش داده...اين تابلو هست كه تعديلش منفيه چرا قبول نميكنيد؟ البته به خودتون مربوطه ولي اين چيزي نيست كه نياز به اثبات داشته باشه ...اي كاش بقيه دوستانم اين تاپيكو نگا ميكردن نظرشونو ميدادن

*سامان*
2012/02/03, 12:31
شركتا هميشه 2 تا گزارش ميدن يكي صورت سود و زيانه يكيم پيشبيني درآمدشونه...... صورت سود و زيان قبل از پيشبيني مياد و نشون ميده شركت چقد سود يا زيان ساخته...اگه سود وزيان ساخته شده مشمول تعديل بشه نماد شركت بسته ميشه تا شركت پيشبيني جديد بده....در مورد تكنو چون زيان پوشش داده شده از پيشبيني بيشتر بوده الان بستنش تا پيشبيني جديد بده

سعید راد
2012/02/03, 12:47
شركتا هميشه 2 تا گزارش ميدن يكي صورت سود و زيانه يكيم پيشبيني درآمدشونه...... صورت سود و زيان قبل از پيشبيني مياد و نشون ميده شركت چقد سود يا زيان ساخته...اگه سود وزيان ساخته شده مشمول تعديل بشه نماد شركت بسته ميشه تا شركت پيشبيني جديد بده....در مورد تكنو چون زيان پوشش داده شده از پيشبيني بيشتر بوده الان بستنش تا پيشبيني جديد بده

دوست گرامی
من هم به دوستان گفتم شواهد و قرائن حاکی از تعدیل منفی است (روال گزارش این را تایید می کند) ولی می دانید شرکتهای این چنینی به راحتی می توانند به بهانه اخذ یک قرارداد جدید جهت تعدیل بسته شوند. و مطمئن باشد اگر هم باز بشه همان حوالی باز میشه (کف 114 تومان) چرا که عده زیادی منتظرند پایین باز بشه و سوار سهم بشند در ضمن کسی این سهم را نداره که بفروشه جز چند سهامدار بسیار قدیمی که آنها هم منتظر اضافه کردن در قیمتهای پایین هستند آن یک درصدی دوست من هست که منتظر افزایش حداقل به 3 الی 4 درصد هست و بسیار اعتقاد به سهم دارد. خودش و خانواده اش هم حدود 3 درصد شرکت را دارند و عمده هم به راحتی می دونه که بچه های..... را این بنده خدا خط میدهد.
به قول دوستمان منتظر می مانیم. انشاا.. که منفی باشه و اضافه کنیم

meysam_sh_2020
2012/02/03, 12:50
جناب ساده جان شاید سود غیر عملیاتی ساخته یا اینکه در 3 ماه اخر به سود میرسه.حتما یه دلیل داشته که نماد رو بستن یا تعدیل منفی خفن یا تعدیل مثبت خقن;)
این گزارش که میگه تعدیل منفیه ولی این گزارش پیش بینی درامد هر سهم نیست و میتونه قابل پیش بینی نباشه;)
در کل اگه تعدیل منفی باشه باید شرکت رو سرشون خراب کرد با اون دروغ هاشون ;)

البته به نظرم تعدیل منفیه چون اگه مثبت بود سایت تکنوتار الان هزار بار تبریک میگفت به سهامداران ;)

*سامان*
2012/02/03, 13:11
جناب ساده جان شاید سود غیر عملیاتی ساخته یا اینکه در 3 ماه اخر به سود میرسه.حتما یه دلیل داشته که نماد رو بستن یا تعدیل منفی خفن یا تعدیل مثبت خقن;)
این گزارش که میگه تعدیل منفیه ولی این گزارش پیش بینی درامد هر سهم نیست و میتونه قابل پیش بینی نباشه;)
در کل اگه تعدیل منفی باشه باید شرکت رو سرشون خراب کرد با اون دروغ هاشون ;)

البته به نظرم تعدیل منفیه چون اگه مثبت بود سایت تکنوتار الان هزار بار تبریک میگفت به سهامداران ;)

قطعا دليل داشته كه سهمو بستن و دليلشم كاملا مشخصه دوست من اگه سود غير عملياتي ميساخت تو همون لينكي كه گذاشته بودم ميومد

گزارش پيشبينيشون با توجه به همين گزارش تنظيم ميشه و كاملا قابل پيشبينيه حالا رقم زيانو چقد اعلام كنن من كار ندارم

من با اين بحثايي كه تو اين تاپيك ديدم متوجه شدم خيلي از دوستان اطلاعات كافي از گزارش شركتا ندارن و اين در آينده واسشون مشكل ساز ميشه........شركتي كه زيان بالاتر از پيشبيني پوشش داده چطور بسته واسه تعديل مثبت؟اونايي كه اين شايعات رو راه انداختن بايد جوابگو باشن..يه عده اي كه تنها منبع اطلاعاتيشون همين سايتاست بدون توجه به گزارش فردا كه نماد شركت باز ميشه شروع به خريد ميكنن بعد ميبينن اي دل غافل چرا سهم با وجود تعديل مثبت صف فروش شده در حالي كه اصلا تعديل مثبتي در كار نبوده.......من خودمم معتقدم حساباش دستكاري شده ولي بايد فقط منتظر رو كردن يه آس از سهم باشيد

AZARIAN
2012/02/03, 22:51
جناب آذريان اون لينكي كه بالا گذاشتمو ديديد؟شركت از پيشبيني 296 رياليش تو 6 ماهه اومده تو 9 ماهه 325 ريال زيان پوشش داده...اين تابلو هست كه تعديلش منفيه چرا قبول نميكنيد؟ البته به خودتون مربوطه ولي اين چيزي نيست كه نياز به اثبات داشته باشه ...اي كاش بقيه دوستانم اين تاپيكو نگا ميكردن نظرشونو ميدادن
عزيزم
بنده بنا ندارم كه بحث رو زياد كش بدم.
فعلا كه نماد بسته هستش و هيشكي نميتونه كاري كنه .
اما شركتها وقتي گزارش 6ماهه يا 9 ماهه ميدن اين 6 سالي كه ما در بورس بوديم هميشه اينطوري بوده كه اگه شركت تعديل منفي داشته با توجه به عملكردش ؛ نماد بسته ميشد؛ گزارش تعديل رو هم ميداد و بعدش نماد رو باز ميكردن؛ شركت وقتي گزارش 9ماهه داد و325ريال زيان اعلام كرد نبستنش؛ فلذا الان براي مطلب ديگه اي بستنش.
از طرفي دوستان ميان و مطالب رو ميخونن ؛ بعد گزارش و باز كردن نماد ؛ دوستان روي گزارش ارسالي تصميم گيري ميكنن نه روي حرف من و شما.
به اين خاطر آيا بهتر نيست منتظر بمونيم.
فحواي كلام من اينه كه: شركت اون آسه رو رو كرده.

*سامان*
2012/02/03, 23:19
عزيزم
اما شركتها وقتي گزارش 6ماهه يا 9 ماهه ميدن اين 6 سالي كه ما در بورس بوديم هميشه اينطوري بوده كه اگه شركت تعديل منفي داشته با توجه به عملكردش ؛ نماد بسته ميشد؛ گزارش تعديل رو هم ميداد و بعدش نماد رو باز ميكردن؛ شركت وقتي گزارش 9ماهه داد و325ريال زيان اعلام كرد نبستنش؛ فلذا الان براي مطلب ديگه اي بستنش.
از طرفي دوستان ميان و مطالب رو ميخونن ؛ بعد گزارش و باز كردن نماد ؛ دوستان روي گزارش ارسالي تصميم گيري ميكنن نه روي حرف من و شما.

جناب آذريان قربونت بشم دوست من منم نميخام كش بدم......نگاه كنيد بعضي شركتا وقتي گزارش تعديلشون به بورس اعلام ميشه چون گزارششون نياز به بررسي داره هم صورت سودو زيان هم پيشبينيشون رو كدال نمياد و نماد شركتو ميبندن مثه كمنگنز......بعضي ديگه نياز به بررسي ندارن و گزارش سودو زيان سريع مياد رو كدال و اگه گزارش مشمول تعديل باشه براي اعلام پيشبيني جديد روز بعد يا چند روز بعد نماد شركت بسته ميشه مثه چفيبر و غپينو.....چفيبر بعد از اومدن گزارش سودو زيان 10 15 روز بعد بستش....الان تكنو هم همين شرايطو داره.....صورت سودو زيانش اومده و الان بستنش واسه تعديل....دوست من تعديل تو گزارش پيشبيني لحاظ ميشه نه صورت سودو زيان......اين گزارش 325 ريالي گزارش عملكرد شركته و گزارش پيشبيني مهمه

*سامان*
2012/03/03, 19:53
من نميدونم چرا اينقد گمانه زني در مورد اين سهم زياده.....سهم واسه تعديل منفي 90 بسته شده اما ظاهرا چون ميخان اثرات اين تعديل منفي خنثي بشه ميخان همزمان گزارش 91 رو هم بدن....چون احتمال ميدم گزارش 91 گزارش خوبي باشه ميخان ذهن بازار رو به سمت گزارش 91 سوق بدن....گزارش 90 زياني در محدوده 40 اعلام ميشه و اگه كمتر از 40 اعلام بشه در 12 ماهه بازم تعديل منفي ميخوره پس منطقي اينه كه همين الان كل تعديل منفي رو رو كنن

اما گزارش 91 ميتونه اين تعديل منفي رو خنثي كنه

مات
2012/03/03, 21:16
مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره تکنوتار تغییر کردند

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس،طبق مصوبه مجمع سالانه 16 مرداد و جلسه هیئت مدیره شرکت 9.5 میلیارد تومانی تکنوتار (که در زمینه تولید انواع پمپ های توزیع سوخت و مونتاژ و تولید مخازن ذخیره گاز و دیسپنسر های گاز cng وساخت جایگاه سیار فعالیت می کند) اعضای هیئت مدیره و نمایندگان آنها به همراه مدیرعامل آن تغییر کردند.

براین اساس، علی اصغر مهریزاده در حالی به نمایندگی از سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان جانشین مرتضی زاغی در سمت عضو هیئت مدیره شد که با تصمیم سایر اعضاء ، وی به عنوان مدیرعامل جدید تکنوتار هم معرفی شد. مهریزاده پیش از این مدیرعامل کارگزاری اردیبشهت ایرانیان بوده و دارای سوابق کاری در سازمان صنایع ملی ایران،سرمایه گذاری توسعه صنعتی و کارگزاری مفید است.

همچنین امیر خرمی شاد از سرمایه گذاری دانایان پارس و مهدی عالی نژاد ازسرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران به جای حسین رستمی و علی دادمان در سمت رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره تکنوتار معرفی شدند.

سعید ذوالفقاری از سرمایه گذاری تدبیر گران آتیه ایرانیان هم جانشین غلامرضا کرمی شد تا کرمی به نمایندگی از سرمایه گذاری تجلی سامانه در هئیت مدیره حضور داشته باشد.

سعید راد
2012/03/03, 22:07
من نميدونم چرا اينقد گمانه زني در مورد اين سهم زياده.....سهم واسه تعديل منفي 90 بسته شده اما ظاهرا چون ميخان اثرات اين تعديل منفي خنثي بشه ميخان همزمان گزارش 91 رو هم بدن....چون احتمال ميدم گزارش 91 گزارش خوبي باشه ميخان ذهن بازار رو به سمت گزارش 91 سوق بدن....گزارش 90 زياني در محدوده 40 اعلام ميشه و اگه كمتر از 40 اعلام بشه در 12 ماهه بازم تعديل منفي ميخوره پس منطقي اينه كه همين الان كل تعديل منفي رو رو كنن

سلام دوست من

فقط این را بگم تعدیل مثبت است و سال آینده افزایش سرمایه داره

*سامان*
2012/03/03, 22:11
سلام دوست من

فقط این را بگم تعدیل مثبت است و سال آینده افزایش سرمایه داره

90 يا 91؟

سعید راد
2012/03/03, 22:20
90 يا 91؟

به من سال 90 گفته شد.

*سامان*
2012/03/03, 22:23
به من سال 90 گفته شد.

90 منفيه شك نكنيد....بقيه هرچي ميگن باور نكنيد خودتون تحليل كنيد ماشالا سطح سوادتونم خيلي بالاست

سعید راد
2012/03/03, 22:45
90 منفيه شك نكنيد....بقيه هرچي ميگن باور نكنيد خودتون تحليل كنيد ماشالا سطح سوادتونم خيلي بالاست

سلام دوست عزیز

من فقط شنیده های خود را گفتم ولی بقول شما با عقل جور در نمی آید باید برای سال 91 باشد. ولی تکنو نه من نه شما بلکه هیچکسی از کارش سر در نمی آره بخاطر .......لذا چون شرکت قراردادی است هر امکانی وجود دارد.

*سامان*
2012/03/08, 14:21
خب تكنو گزارش 9 ماهشو يه اصلاحيه زد و زيان 276 ريالي اعلام كرد...با اين حساب زيان 35 تومني محتمل هست

http://codal.ir/Reports/Exports/zrklagCNXute9b57SEsEgA%3d%3d.pdf

جواد277
2012/03/08, 14:51
تو گزارش اصلاحیه شرکت زیان ان از 325 ریال به 27 تومان کاهش یافته است
و با توجه به گزارش حسابرس شرکت در بند 10شرکت حرفهای بسیار برای گفتن دارد
10. بررسي ها حاکي از آن است که اسناد تضميني شرکت نزد ديگران جمعا به مبلغ 201.185 ميليون ريال ( عمدتا مربوط به موسسه قرض الحسنه بسيجيان ، بانک تجارت سپهبد قرني ، شرکت ال ام اف اتريش و شرکت مخابراتي راه دور ايران ) بوده که به دليل اتمام قرارداد و پايان دوره تضمين مي بايست به شرکت مسترد مي گرديد ، ليکن تا تاريخ تنظيم گزارش اقدام موثري در اين خصوص صورت نگرفته است .

*سامان*
2012/03/08, 14:55
تو گزارش اصلاحیه شرکت زیان ان از 325 ریال به 27 تومان کاهش یافته است
و با توجه به گزارش حسابرس شرکت در بند 10شرکت حرفهای بسیار برای گفتن دارد
10. بررسي ها حاکي از آن است که اسناد تضميني شرکت نزد ديگران جمعا به مبلغ 201.185 ميليون ريال ( عمدتا مربوط به موسسه قرض الحسنه بسيجيان ، بانک تجارت سپهبد قرني ، شرکت ال ام اف اتريش و شرکت مخابراتي راه دور ايران ) بوده که به دليل اتمام قرارداد و پايان دوره تضمين مي بايست به شرکت مسترد مي گرديد ، ليکن تا تاريخ تنظيم گزارش اقدام موثري در اين خصوص صورت نگرفته است .

اين اسناد چه تاثيري بر سود شركت داره؟

جواد277
2012/03/08, 16:16
اين اسناد چه تاثيري بر سود شركت داره؟

این اسناد تضمینی به غیر از مخابراتی راه دور برای چه کاری نزد دیگران به عنوان تضمین سپرده شده بودن ؟

*سامان*
2012/03/08, 16:29
این اسناد تضمینی به غیر از مخابراتی راه دور برای چه کاری نزد دیگران به عنوان تضمین سپرده شده بودن ؟

منظورتونو واضح تر بگيد لطفا

سعید راد
2012/03/08, 16:45
منظورتونو واضح تر بگيد لطفا

سلام ساده ی ساده عزیز

یعنی اینکه شرکت در مناقصات که شرکت می کرده یا هر کاری که انجام می داده ضمانت نامه بانکی می داده (ضمانت حسن انجام کار یا شرکت در مناقصه و..) لذا کلی پول بلوکه نزد این بانکها یا موسسات بلوکه می کرده تا ضمانت نامه صادر بشه تا بتواند کار را پیش ببرد. لذا کارها را انجام داده و تعهداتش تمام شده منتهی پس از پایان تعهدات باید پولهای بلوکه شده شرکت نزد بانکها آزاد به حساب شرکت واریز شود.

*سامان*
2012/03/08, 16:47
سلام ساده ی ساده عزیز

یعنی اینکه شرکت در مناقصات که شرکت می کرده یا هر کاری که انجام می داده ضمانت نامه بانکی می داده (ضمانت حسن انجام کار یا شرکت در مناقصه و..) لذا کلی پول بلوکه نزد این بانکها یا موسسات بلوکه می کرده تا ضمانت نامه صادر بشه تا بتواند کار را پیش ببرد. لذا کارها را انجام داده و تعهداتش تمام شده منتهی پس از پایان تعهدات باید پولهای بلوکه شده شرکت نزد بانکها آزاد به حساب شرکت واریز شود.

از كجا معلوم اين ضمانت نامه ها پولي بوده؟

*سامان*
2012/03/08, 16:48
خيلي بايد مدير شركت خنگ باشه كه پول به عنوان ضمانت بده...اصلا از بانك پول ميخاد بگيره اون وقت پول ضمانت بده...نه دوست من اين اسناد تاثيري بر سود شركت نخواهد داشت

سعید راد
2012/03/08, 16:51
از كجا معلوم اين ضمانت نامه ها پولي بوده؟

بانکها برای صدور ضمانت نامه پول را بلوکه و ضمانت نامه صادر می کند. (آنهم با توجه به عملکرد شرکت و خوش حسابی بودن) و خیلی از شرکتها جزء ضمانت نامه بانکی چیز دیگری را به سختی قبول می کنند که یکی از گزینه های جایگزین سند ملکی است و آنهم باید توسط کارشناس ارزشگذاری شده و هزینه های لازم پرداخت و در رهن شرکتی باشد که تقاضای ضمانت نامه کرده. لذا بهترین راه صدور ضمانت نامه است که قبلا یک دهم مبلغ ضمانت را بانکها تقاضا می کردند و ضمانت نامه را صادر می کردند. جدیدا خبری ندارم

*سامان*
2012/03/08, 16:57
بانکها برای صدور ضمانت نامه پول را بلوکه و ضمانت نامه صادر می کند. (آنهم با توجه به عملکرد شرکت و خوش حسابی بودن) و خیلی از شرکتها جزء ضمانت نامه بانکی چیز دیگری را به سختی قبول می کنند که یکی از گزینه های جایگزین سند ملکی است و آنهم باید توسط کارشناس ارزشگذاری شده و هزینه های لازم پرداخت و در رهن شرکتی باشد که تقاضای ضمانت نامه کرده. لذا بهترین راه صدور ضمانت نامه است که قبلا یک دهم مبلغ ضمانت را بانکها تقاضا می کردند و ضمانت نامه را صادر می کردند. جدیدا خبری ندارم

خب اين در مورد شركتهايي صدق ميكنه كه وضعيت نقدينگي مناسبي دارن نه تكنو تار كه داره از گشنگي ميميره.....تراز نقدينگي تكنو تار فاجعست

سعید راد
2012/03/08, 17:01
خيلي بايد مدير شركت خنگ باشه كه پول به عنوان ضمانت بده...اصلا از بانك پول ميخاد بگيره اون وقت پول ضمانت بده...نه دوست من اين اسناد تاثيري بر سود شركت نخواهد داشت

دوست عزیز

این گونه که شما می فرمایید نیست. خیلی از شرکتها برای شرکت در مناقصه یا علی الخصوص وقتی که برنده می شوند باید در قبال پولی که از شرکت دریافت می کنند تضمین دهند علی الخصوص برای اقلام وارداتی. لذا شرکت مثلا برای صدور ضمانت نامه بانکی 100 میلیون تومانی 10 میلیون تومان در بانک بلوکه و ضمانت نامه را دریافت و به شرکت متقاضی می دهد پس از انجام کار ضمانت نامه با توجه به تاریخ انقضاء آن باطل یا تمدید می گردد و آنرا هم باید شرکتی که ضمانت نامه را دریافت کرده به بانک اعلام تا نسبت به ازادسازی ضمانت نامه اقدام لازم صورت پذیرد. پس مدیر شرکت به راحتی به در قبال دریافت ضمانت نامه بانکی 100 میلیونی جمعا 10 میلیون پرداخت می کند. حالا برخی از این مواردی که حسابرس اعلام کرده خودی است مثل موسسه.. پس نتیجه گرفته می شه.........

سعید راد
2012/03/08, 17:02
خب اين در مورد شركتهايي صدق ميكنه كه وضعيت نقدينگي مناسبي دارن نه تكنو تار كه داره از گشنگي ميميره.....تراز نقدينگي تكنو تار فاجعست

اتفاقا خیلی از شرکتها بخاطر اینکه پول نقدی ندارند دست به این کار می زنند. طبق فرمایش جنابعالی ببخشید دیوانه نیستند که پول نقد را بلوکه کنند. در ضمن اینها از روابط با تامین کنندگان ضمانت نامه ارتباط مناسبی دارند

*سامان*
2012/03/08, 17:06
اتفاقا خیلی از شرکتها بخاطر اینکه پول نقدی ندارند دست به این کار می زنند. طبق فرمایش جنابعالی ببخشید دیوانه نیستند که پول نقد را بلوکه کنند. در ضمن اینها از روابط با تامین کنندگان ضمانت نامه ارتباط مناسبی دارند

به هر حال بازم بايد پول بلوكه كنن كه واسه شركتي مثه تكنو بلوكه شدن پول فاجعست...در ضمن اين پولها كه مسترد بشه فقط باعث افزايش موجودي نقد شركت ميشه و تاثيري بر سود سازيش در كوتاه مدت نداره

سعید راد
2012/03/08, 17:14
به هر حال بازم بايد پول بلوكه كنن كه واسه شركتي مثه تكنو بلوكه شدن پول فاجعست...در ضمن اين پولها كه مسترد بشه فقط باعث افزايش موجودي نقد شركت ميشه و تاثيري بر سود سازيش در كوتاه مدت نداره

گاها پروژه ها انقدر سود دارند که شرکت حاضر به انجام این کار میشه. (نمونه آن را در شرکتها زیاد دیده ام ) و گاها شرکتها برای تامین آن از جای دیگری وام میگیرند و این کار را انجام میدهند که خود هزینه مالی را به شرکت تحمیل می کند که بعد از انجام تعهد قابل تسویه است. چون این شرکت سر تا پا دزد است نمیشه اظهار نظر کرد معلوم نیست درون گروهی چه میکنند (بعنوان مثال موسسه بسیجیان که الان شده مهر تامین کننده سرمایه شرکت مهر اقتصاد برای حضور در بورس بود و در قبال تامین مالی 25 درصد سود دریافت می کرد مطمئن باشید اینها خواب این همه مدت سرمایه را تلافی خواهند کرد) در ضمن مهر حاضر شد توس گستر را به وتوصا بدهد ولی تکنو را بگیرد این شرکت جا برای رشد دارد منتهی اول باید بساط دزدی و باند بازی داخل شرکت علی الخصوص مالی و دار و دسته اش جمع شود.

*سامان*
2012/03/24, 15:11

خب حدسم درست بود واستادن تا گزارش 91 آماده بشه تا اثرات گزارش 9 ماهه رو خنثي كنه

http://codal.ir/Reports/Exports/oEAKNv67xCpdkoGdIs6gNQ%3d%3d.pdf

ح (http://codal.ir/Reports/Exports/oEAKNv67xCpdkoGdIs6gNQ%3d%3d.pdf)الا بايد منتظر گزارش 9 ماهه باشيم

گزارش مشروط اعلام شده

سعید راد
2012/03/24, 21:20
خب حدسم درست بود واستادن تا گزارش 91 آماده بشه تا اثرات گزارش 9 ماهه رو خنثي كنه

ح (http://codal.ir/Reports/Exports/oEAKNv67xCpdkoGdIs6gNQ%3d%3d.pdf)الا بايد منتظر گزارش 9 ماهه باشيم

گزارش مشروط اعلام شده

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/17601053980321397710_thumb.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/viewer.php?file=17601053980321397710.jpg)

سعید راد
2012/03/24, 21:22
واگذاری شرکتهای مخابرات و همراه اول مهر به تکنو- تبدیل به.....بهمراه چندین شرکت زیرمجموعه

AZARIAN
2012/03/24, 22:40
آيا شركت تكنوتار با گزارش جديد به يك شركت سرمايه گذاري تبديل شده است.
در پورتفوي خود سهامدار مخابرات و همراه سيار شده؟؟؟؟
مهر برنامه اي براي تكنو دارد؟
دوستان نظر بدن!!!!

AZARIAN
2012/03/24, 22:47
اين پست با شماره 46در تاريخ13 بهمن 1390 ارسال شده.
منتظر گذر زمان مونديم.
50 روز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زمان بعضي وقتا حلال مسائله.....
بگذريم .
قيمت بازگشايي رو من 2000ريال پيش بيني ميكنم با 10درصد بالا يا پايين!!!!
دوستان چه نظري دارن؟؟؟؟

AZARIAN
2012/03/24, 22:50
شركت سرمايه گذاري تكنوتار سهامدار جديد ميپذيرد.

AZARIAN
2012/03/24, 22:55
دوستان نظرتون در رابطه با معرفي تكنوتار بعنوان پديده سال 91 چيست؟؟؟

*سامان*
2012/03/24, 22:55
اين پست با شماره 46در تاريخ13 بهمن 1390 ارسال شده.
منتظر گذر زمان مونديم.
50 روز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زمان بعضي وقتا حلال مسائله.....
بگذريم .
قيمت بازگشايي رو من 2000ريال پيش بيني ميكنم با 10درصد بالا يا پايين!!!!
دوستان چه نظري دارن؟؟؟؟

دوست من يادم نمياد اون موقع ما درباره گزارش91 صحبت كرده باشيم؟اون موقع بست واسه تعديل منفي 90 كه همين اتفاقم افتاد...بعد كه زمان طولاني شد اومدم گفتم كه ميخان گزارش 91 رو هم بدن تا اثر 9 ماهه خنثي بشه.....و هنوزم رو حرف خودم هستم....زيان در محدوده 35 اعلام ميشه و اونم به لطف اصلاحيه اي كه سهمو زد.....اون زمان كه بست كسي اصلا به گزارش 91 فك نميكرد.....اگه لازم باشه پستارو بالا ميارم جناب آذريان

AZARIAN
2012/03/24, 22:57
دوست من يادم نمياد اون موقع ما درباره گزارش91 صحبت كرده باشيم؟اون موقع بست واسه تعديل منفي 90 كه همين اتفاقم افتاد...بعد كه زمان طولاني شد اومدم گفتم كه ميخان گزارش 91 رو هم بدن تا اثر 9 ماهه خنثي بشه.....و هنوزم رو حرف خودم هستم....زيان در محدوده 35 اعلام ميشه و اونم به لطف اصلاحيه اي كه سهمو زد.....اون زمان كه بست كسي اصلا به گزارش 91 فك نميكرد.....اگه لازم باشه پستارو بالا ميارم جناب آذريان

بگذريم. نظرتون در مورد قيمت بازگشايي چيه؟؟

AZARIAN
2012/03/24, 23:03
دوستان
من مطمئنم كه مهر با تكنو كار داره .
ميخواد شركت سرمايه گذاري بكنه .
بجاي جر و بحث هاي بيهوده بياييد بهترين ماهي ها رو از آب بگيريم.
هدف نهايي قيمتي تكنو با اين گزارش 3000ريال.10% بالا يا پايين.

*سامان*
2012/03/24, 23:08
بگذريم كلمه جالبي نيست...بدون شرح

وقتي ديدن زيانشو برده بالا اون كي بوده گفته تعديلش مثبته؟

عزيزم

جناب آذريان قربونت بشم دوست من منم نميخام كش بدم......نگاه كنيد بعضي شركتا وقتي گزارش تعديلشون به بورس اعلام ميشه چون گزارششون نياز به بررسي داره هم صورت سودو زيان هم پيشبينيشون رو كدال نمياد و نماد شركتو ميبندن مثه كمنگنز......بعضي ديگه نياز به بررسي ندارن و گزارش سودو زيان سريع مياد رو كدال و اگه گزارش مشمول تعديل باشه براي اعلام پيشبيني جديد روز بعد يا چند روز بعد نماد شركت بسته ميشه مثه چفيبر و غپينو.....چفيبر بعد از اومدن گزارش سودو زيان 10 15 روز بعد بستش....الان تكنو هم همين شرايطو داره.....صورت سودو زيانش اومده و الان بستنش واسه تعديل....دوست من تعديل تو گزارش پيشبيني لحاظ ميشه نه صورت سودو زيان......اين گزارش 325 ريالي گزارش عملكرد شركته و گزارش پيشبيني مهمه

خب تكنو گزارش 9 ماهشو يه اصلاحيه زد و زيان 276 ريالي اعلام كرد...با اين حساب زيان 35 تومني محتمل هست

http://codal.ir/Reports/Exports/zrklagCNXute9b57SEsEgA%3d%3d.pdf

AZARIAN
2012/03/24, 23:18
ساده ي ساده عزيز
سخت نگير.
موضوع اينه كه تكنو 3 بهمن ماه بسته . بعد اون ما گفتيم تعديل مثبته شما گفتين منفي.
امروز هم گزارش اومده.ميتونين ملاحظه كنين.
من يه توصيه برادرانه ميتونم بهت بكنم و اون هم اين كه
اين اولين تعديل تكنو هستش.
به اون پستم كه خودتون بالا آوردين دقت كنين:
(( زمان حلال مشكلاته . منتظر ميمونيم.))
50 روز منتظر مونديم.
.
..من تسليمم....ولي عجب زحمتي كشيدي .همه پستهارو جمع كردي اورديش بالا.
...
قيمت بازگشايي رو بگو .چند؟

*سامان*
2012/03/24, 23:31
بحث تسليمو اين حرفا نيست...بحث سر اينه كه اطلاعات غلط به خواننده نرسه اون گزارشي رو كه شما گفتيد تعديلش مثبته و من گفتم منفيه هنوز نيومده....حالا پيشبيني 9 ماهه اومد مشخص ميشه بحث منو شما سر چي بود يكم ديگم صبر ميكنيم.......انشالا 1000 باز ميشه:d

AZARIAN
2012/03/24, 23:41
بزرگوار . من حرفم اينه كه قراره شركت تكنو بشه :
شركت سرمايه گذاري تكنوتار .
بقيه حرفا و تو گفتي و من گفتم كشكه . والسلام و بدرود

*سامان*
2012/03/24, 23:51
اصلا نيازي به منتظر موندن نيست تو بند 6 گزارش حسابرس زيان 9 ماهه رو 308 ريال اعلام كرده كه 9 ماهه 276 ريال زيان پوشش داده.....يعني بازم در گزارش 12 ماهه تعديل منفي داره.......خب خواستن با گزارش 91 اين تعديل منفي سنگين رو كوچيك نشون بدن.......كه البته كار عاقلانه اي كردن..بند 6 رو حتما بخونيد

همون كاري كه كربن كرد تكنو هم كرد

*سامان*
2012/03/25, 00:01
شركت اشتباه محضي كرد كه تعديل منفيشو كامل ارائه نكرد و جا رو واسه تعديل منفي تو 12 ماهه باز گذاشت...اينجوري دوباره به سهامداراش شوك وارد ميشه.....تعديل منفي در 12 ماهه زياد سنگين نيست و بازارم بيشتر به گزارش 91 واكنش نشون ميده...اگه اينا ميومدن گزارش 90 رو سريع اعلام ميكردن و نماد رو باز ميكردن واقعا به ضرر سهم تموم ميشد ولي با اين كارشون زهر سهمو گرفتن

AZARIAN
2012/03/25, 08:58
بازگشايي نماد معاملاتي تكنو
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت مهندسي تكنوتار با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم (Auction)آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

*سامان*
2012/03/27, 11:27
اصلا نيازي به منتظر موندن نيست تو بند 6 گزارش حسابرس زيان 9 ماهه رو 308 ريال اعلام كرده كه 9 ماهه 276 ريال زيان پوشش داده.....يعني بازم در گزارش 12 ماهه تعديل منفي داره.......خب خواستن با گزارش 91 اين تعديل منفي سنگين رو كوچيك نشون بدن.......كه البته كار عاقلانه اي كردن..بند 6 رو حتما بخونيد

همون كاري كه كربن كرد تكنو هم كرد

اونايي كه روز اول خريدن به بند 6 گزارش توجه نكردن و قيمت سهمو بي اندازه بالا بردن و نتيجشم ديدن....بهترين بازگشايي براي سهم 130 135 بايد ميبود اونم با حجم بالا....اينطوري زهر سهم گرفته ميشد....اما يه عده حقيقي كه عمدتا تازه كار بودن فقط ميخاستن بخرن.....تكنو در گزارش 12 ماهه بازم تعديل منفي ميده يعني حدودا يك ماهه ديگه...البته تعديلش 10 12 درصد بيشتر نيست ...اما يه چيزي رو بهتون بگم تكنو رو بعيد ميدونم امسال بتونه اين سود 11 تومني رو پوشش بده .....گزارش 3 ماهه تكنو خيلي چيزارو روشن ميكنه.....يه نكته ديگرم بايد بگم و اونم اينه كه تكنو اگه تونسته سود اعلام كنه به واسطه افزايش نرخ سنگيني بوده كه گرفته و گرنه از لحاظ عملياتي رشد نداشته........اينا رو من به اونايي كه تازه واردن دارم ميگم........انشالا برميگرده اما براي خودتون رويا پردازي نكنيد يه صعود تكنو داره اما اگه من باشم تو صعودي كه داره ميفروشم و منتظر گزارش 3 ماهش ميشم تا ببينم چند مرده حلاجه....البته اينا به شرطي هست كه يه وقت آسي رو نكنه كه در اين صورت اينايي كه ما گفتيم همش به قول جناب آذريان كشكه

AZARIAN
2012/03/27, 15:03
.....انشالا برميگرده اما براي خودتون رويا پردازي نكنيد يه صعود تكنو داره اما اگه من باشم تو صعودي كه داره ميفروشم و منتظر گزارش 3 ماهش ميشم تا ببينم چند مرده حلاجه....البته اينا به شرطي هست كه يه وقت آسي رو نكنه كه در اين صورت اينايي كه ما گفتيم همش به قول جناب آذريان كشكه
ما كه حسابي دوستت داريم.
امروز 1466ريال خريد كوچكي كرديم .
منظور من اينه كه جنگ هاي زرگري همش كشكه !!!
مهم اينه كه تو بازار بخري و بفروشي و بدوني كه هستي. بقيه اش بازم كشكه.

سعید راد
2012/03/27, 17:41
اونايي كه روز اول خريدن به بند 6 گزارش توجه نكردن و قيمت سهمو بي اندازه بالا بردن و نتيجشم ديدن....بهترين بازگشايي براي سهم 130 135 بايد ميبود اونم با حجم بالا....اينطوري زهر سهم گرفته ميشد....اما يه عده حقيقي كه عمدتا تازه كار بودن فقط ميخاستن بخرن.....تكنو در گزارش 12 ماهه بازم تعديل منفي ميده يعني حدودا يك ماهه ديگه...البته تعديلش 10 12 درصد بيشتر نيست ...اما يه چيزي رو بهتون بگم تكنو رو بعيد ميدونم امسال بتونه اين سود 11 تومني رو پوشش بده .....گزارش 3 ماهه تكنو خيلي چيزارو روشن ميكنه.....يه نكته ديگرم بايد بگم و اونم اينه كه تكنو اگه تونسته سود اعلام كنه به واسطه افزايش نرخ سنگيني بوده كه گرفته و گرنه از لحاظ عملياتي رشد نداشته........اينا رو من به اونايي كه تازه واردن دارم ميگم........انشالا برميگرده اما براي خودتون رويا پردازي نكنيد يه صعود تكنو داره اما اگه من باشم تو صعودي كه داره ميفروشم و منتظر گزارش 3 ماهش ميشم تا ببينم چند مرده حلاجه....البته اينا به شرطي هست كه يه وقت آسي رو نكنه كه در اين صورت اينايي كه ما گفتيم همش به قول جناب آذريان كشكه

ساده ی ساده عزیز

- روز اول سهامدار حقیقی یک درصد 100.0000 سهم اضافه کرد که دلایل خودش را دارد که از کاربران این سایت هم هست.
- منتهی بد نیست به سهامهای سرمایه گذاری شده در اخابر و همراه داشته باشید که در اثر تقسیم سود آنان 50 تومان سود نصیب تکنو میشه.
- تکنو آس های زیادی داره که بموقع رو میشه.
- به سهامهای مهر در این چند وقت توچه کرده اید مثل تراکتور- فایرا -و...
- به نظرم فردا کلا جارو کنه (مثل دیروز توسط خود مهر)

*سامان*
2012/03/27, 18:33
ساده ی ساده عزیز

- روز اول سهامدار حقیقی یک درصد 100.0000 سهم اضافه کرد که دلایل خودش را دارد که از کاربران این سایت هم هست.
- منتهی بد نیست به سهامهای سرمایه گذاری شده در اخابر و همراه داشته باشید که در اثر تقسیم سود آنان 50 تومان سود نصیب تکنو میشه.
- تکنو آس های زیادی داره که بموقع رو میشه.
- به سهامهای مهر در این چند وقت توچه کرده اید مثل تراکتور- فایرا -و...
- به نظرم فردا کلا جارو کنه (مثل دیروز توسط خود مهر)

من واقعيات سهمو گفتم....حالا يه نفر ميخاد خودشو گول بزنه يه نفر نه....اون سهامدار حقيقي هم مثه منو شما چه فرقي ميكنه...اگه حاليش بود قيمتو اونقد بالا نميبرد.....منم معتقدم بايد يه صعود بكنه اما ميگم رويا پردازي نكنيم...اينا رو واسه سهامداراي جديد الورود ميگم كه تحت تاثير جو فروماي بورسي قرار نگيرن......بعضي موقع ها بالا باز ميشه ميليوني معامله ميشه بعضي موقع هام از رو جو زدگي بالا باز ميشه....در ضمن اخابر و همراه واسش چند تموم شده و چنتا سهم ازشون داره؟

سعید راد
2012/03/27, 20:01
من واقعيات سهمو گفتم....حالا يه نفر ميخاد خودشو گول بزنه يه نفر نه....اون سهامدار حقيقي هم مثه منو شما چه فرقي ميكنه...اگه حاليش بود قيمتو اونقد بالا نميبرد.....منم معتقدم بايد يه صعود بكنه اما ميگم رويا پردازي نكنيم...اينا رو واسه سهامداراي جديد الورود ميگم كه تحت تاثير جو فروماي بورسي قرار نگيرن......بعضي موقع ها بالا باز ميشه ميليوني معامله ميشه بعضي موقع هام از رو جو زدگي بالا باز ميشه....در ضمن اخابر و همراه واسش چند تموم شده و چنتا سهم ازشون داره؟
ساده عزیز

تشکر بابت جواب

شما که در موضوع صورتهای مالی و حسابداری تخصص دارید لطفابه این سوال من پاسخ دهید.

یک شرکتی که کلا 9.4 میلیارد تومان سرمایه اش است از کجا 22175 میلیون ریال بابت خرید 0.002 همراه و 0.001 مخابرات 21167 میلیون ریال سرمایه گذاری کرده آنهم در سال مالی 90. و اثر حاصل از خریدهای آن در صورتهای مالی سال 91 چگونه است.

*سامان*
2012/03/27, 20:45
ساده عزیز

تشکر بابت جواب

شما که در موضوع صورتهای مالی و حسابداری تخصص دارید لطفابه این سوال من پاسخ دهید.

یک شرکتی که کلا 9.4 میلیارد تومان سرمایه اش است از کجا 22175 میلیون ریال بابت خرید 0.002 همراه و 0.001 مخابرات 21167 میلیون ریال سرمایه گذاری کرده آنهم در سال مالی 90. و اثر حاصل از خریدهای آن در صورتهای مالی سال 91 چگونه است.

جواب همين سوالا هست كه صورتهاي تكنو تار رو ايراد دار كرده....اون اول كه گزارش 6 ماهه تكنو اومد سريع گفتم كه گزارش تكنو ايراد داره.....اما مبلغ اين سرمايه گذاري ميتونه منبع مختلفي داشته باشه....اول بايد ببينيم اين سرمايه گذاري بلند مدته يا كوتاه مدت....در ترازنامه 9 ماهه اصلا يه همچين چيزي لحاظ نشده و از عجايب هست.....تا نوع سرمايه گذاري مشخص نشده باشه نميتونيم تاثيرش در صورتهاي مالي رو بررسي كنيم....اما مبلغش ميتونه اعتباري يا از محل وام يا از محل پيش دريافت باشه پس زياد جاي سوال نداره...اگه لينك مربوط به اين سرمايه گذاري رو داريد بزاريد ببينم چه خبره

سعید راد
2012/03/27, 20:54
جواب همين سوالا هست كه صورتهاي تكنو تار رو ايراد دار كرده....اون اول كه گزارش 6 ماهه تكنو اومد سريع گفتم كه گزارش تكنو ايراد داره.....اما مبلغ اين سرمايه گذاري ميتونه منبع مختلفي داشته باشه....اول بايد ببينيم اين سرمايه گذاري بلند مدته يا كوتاه مدت....در ترازنامه 9 ماهه اصلا يه همچين چيزي لحاظ نشده و از عجايب هست.....تا نوع سرمايه گذاري مشخص نشده باشه نميتونيم تاثيرش در صورتهاي مالي رو بررسي كنيم....اما مبلغش ميتونه اعتباري يا از محل وام يا از محل پيش دريافت باشه پس زياد جاي سوال نداره...اگه لينك مربوط به اين سرمايه گذاري رو داريد بزاريد ببينم چه خبره

دوست عزیز بخاطر همین مسائل هست که میگویم خبرهای زیادی دارد.
لینک زیر وضعیت سرمایه گذاری است. می توانید صفحه 10 گزارش پیش بینی سال 91 را مطالعه کنید.

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/68885944673122583600.jpg

*سامان*
2012/03/27, 21:12
دوست عزیز بخاطر همین مسائل هست که میگویم خبرهای زیادی دارد.
لینک زیر وضعیت سرمایه گذاری است. می توانید صفحه 10 گزارش پیش بینی سال 91 را مطالعه کنید.

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/68885944673122583600.jpg

درصد دقيق مالكيتش در اخابر اگه 0.002 هست پس تعداد سهامش ميشه 91747000 تا....اگه مبلغ تمام شده رو به 91747000 تقسيم كنيم ميشه 24.7...يعني هر سهم مخابرات واسش درومده 24.7 ريال....اين كه منطقي نيست

*سامان*
2012/03/27, 21:14
تنها دليلي كه ميتونيم واسه اين موضوع بياريم اينه كه شركت مطالباتشو در قالب سهام گرفته

سعید راد
2012/03/27, 21:16
درصد دقيق مالكيتش در اخابر اگه 0.002 هست پس تعداد سهامش ميشه 91747000 تا....اگه مبلغ تمام شده رو به 91747000 تقسيم كنيم ميشه 24.7...يعني هر سهم مخابرات واسش درومده 24.7 ريال....اين كه منطقي نيست

دوست عزیز 0.001 درصد اخابر یعنی در حدود 48 میلیون سهم و در همراه 0.001 درصد یعنی حدود 2 میلیون سهم

جواد277
2012/03/27, 22:21
این شرکت یکی ار اعجایب بورس ایران است در گزارش 6 ماه شرکت اسناد وثیقه 20 میلیارد تومانی نزد بانک امد که معلوم نشده این اسناد سند ملکی بوده یا بصورت پول نزد بانک وثیقه بوده است که شما اساتید همه میدانید وثیقه کار نزد بانک حداقل 1دهم کل قرارداد است حالا هم که سهام مخابرات و همراه در این شرکت پیدا شده بعد از این هم هنوز گزارش تلفیقی زیر مجموعه های این شرکت هم که 2 سال است که به بورس گزارش نشده به نظر من این شرکت استاد حسابسازی برای مخفی کردن سود است هر چند که با اجرای قوانین نظارتی جدید مالیاتی از برج 4 به بعد دیگر فرصتی برای مخفی کاری ندارند وباید گزارشهای خود را شفاف به بورس بدهند

*سامان*
2012/03/27, 23:02
دوست عزیز 0.001 درصد اخابر یعنی در حدود 48 میلیون سهم و در همراه 0.001 درصد یعنی حدود 2 میلیون سهم

اينجوري مخابراتش 48 تومن در مياد كه بازم غير منطقيه

bahary
2012/03/28, 08:44
تکنوتار بنظر میاد کف دوقلو ساخته و امروز یا نهایتا روز معاملاتی بعد باید برگردد. با توجه به صورتهای مالی شرکت هم باحتمال قوی خبرهایی در پشت پرده دارد که باید بزودی آشکار شود. حیف که نقدینگی ندارم والا امروز از صف فروش خرید می کردم.

http://www.up98.org/upload/server1/02/g/m8owfhiaj7c4onlvp2dx.jpg (http://www.up98.org/)

*سامان*
2012/03/28, 11:10
تنها راهي كه ميتونسته اين سهامارو بخره اين بوده كه به جاي مطالباتش سهام همراه و مخابرات دريافت كرده كه اگه اينجوري باشه تاثيري در صورتهاي مالي نداره چون به جاي درآمد در حسابها ظاهر ميشه.....اما به جاي اينكه در سرفصل درآمد منعكس كنن سود حاصل رو ميبرن در سرفصل درآمد حاصل از سرمايه گذاري منعكس ميكنن

bahary
2012/04/02, 08:55
تکنوتار بنظر میاد کف دوقلو ساخته و امروز یا نهایتا روز معاملاتی بعد باید برگردد. با توجه به صورتهای مالی شرکت هم باحتمال قوی خبرهایی در پشت پرده دارد که باید بزودی آشکار شود. حیف که نقدینگی ندارم والا امروز از صف فروش خرید می کردم.

http://forums.boursy.com/ (http://www.up98.org/)

پله اول تکنوتار 1600ریال

محسن مختاری
2012/04/02, 17:34
نمودار سهمو در نمایی بلند مدت اینطور میبینم
امواج اصلاحی در قالب یه triple zigzag تموم شده و انتظار شکل گیری یه موج صعودی رو دارم که تارگت حداقلیش سقف تاریخی سهم (در نمودار تعدیل شده) (326 تومن) هست!
*.البته این موج پیشرو ممکنه اهداف بسی بالاتر هم داشته باشه
http://130.0.img98.net/out.php/i274884_tknv.png

امواج اصلاحی در نمایی نزدیک تر:

http://130.0.img98.net/out.php/i274824_tknv2.gif

توجه به چنگال زیر هم مفید خواهد بود:
قیمت در نزول خودش از رسیدن به کف چنگال ناتوان بوده ، لذا انتظار دارم در میان مدت از سقف چنگال خارج بشه
در کوتاه مدت سقف قبلی(خط میانی چنگال) (160 تومن) میتونه در راه صعود وقفه ایجاد کنه:

http://130.0.img98.net/out.php/i274825_tknv3.png

AZARIAN
2012/04/02, 18:14
ساده ي ساده عزيز
تونستين در 1408 وارد بشين؟؟؟؟

*سامان*
2012/04/02, 18:28
ساده ي ساده عزيز
تونستين در 1408 وارد بشين؟؟؟؟

حالا چرا 1408؟

felfel
2012/04/02, 23:18
اتکنو تار یا رومی رومی یا زنگی زنگی یکی از سهمهای انفجاری بورسه وقتی حرکت کنه اساسی بالا پایین میشه تا حالا که اینطوری بوده

مجيد رادمنش
2012/04/03, 19:54
نما بورس - شرکت تکنوتار در گزارش پیش بینی بودجه سال 91، سود خالص خود را با سرمایه 95 میلیارد ريال مبلغ 112 ريال اعلام کرده است. این در حالی است که شرکت در سال 90 زیانی برابر با 308 ریال در صورت های مالی حسابرسی نشده خود اعلام کرده بود.

نخست؛ شرکت رشد درآمد فروش خود را با 89 درصد افزایش برآورد کرده است. این افزایش به واسطه رشد بیش از 66 درصد مقدار فروش و رشد مبلغ فروش محصولات اعلام شده است. با توجه به رشد درآمد هزینه بهای تمام شده با همان نسبت افزایش نیافته است. رشد بهای تمام شده برای سال 91 نسبت به سال قبل افزایشی 44 درصدی داشته که سبب شده سود ناخالص شرکت معادل 29.8 میلیارد ريال برآورد شود. لازم به ذکر است زیان ناخالص شرکت در سال 90 برابر با 1.9 میلیارد ريال ایجاد شده بود.

اما در همین گزارش برآورد شده به واسطه رشد مطالبات مشکوک الوصول و کاهش ارزش موجودی، هزینه های اداری تشکیلاتی با 71 درصد افزایش برآورد شده است. همچنین سایر هزینه های عملیاتی نیز با 99 درصد افت از 9.8 میلیارد ريال به 50 میلیون ريال کاهش یافته است. در نتیجه به واسطه ایجاد حاشیه سود ناخالص برای شرکت در سال 91، سود عملیاتی برابر با 5.9 میلیارد ريال برای سال 91 تخمین زده شده است. زیان عملیاتی در سال 90 نیز برابر با 25.7 میلیارد ريال ایجاد شده بود.

دوم؛ در بخش مالی شرکت برآورد کرده به واسطه بازپرداخت و تسویه تسهیلات مالی، هزینه مالی با 92 درصد کاهش برآورد شده که در کنار ایجاد 4.6 میلیارد ريال درآمد حاصل از سرمایه گذاری و رشد 150 درصدی درآمد های متفرقه، سود قبل از کسر مالیات به 10.7 میلیارد ريال بالغ شد. در بخش درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها، ایجاد سود شرکت ارتباطات سیار و مخابرات ایران مبلغ فوق را ایجاد کرده است. درآمدهای متفرقه نیز به دلیل رشد درآمد خدمات پس از فروش ایجاد خواهد شد.

با توجه به مطالب فوق سود خالص نیز 10.7 میلیارد ريال برآورد شده که بابت زیان انباشته شرکت از پرداخت مالیات معاف شده است.

نتیجه؛ هر چند شرکت به دلیل واردات مواد اولیه و تجهیزات خود با رشد واردات مواجه خواهد شد، لیکن به دلیل رشد قیمت نصب جایگاه های سیار و انواع دیسپنسر، این هزینه پوشش داده خواهد شد. حال با در نظر گرفتن نرخ تسعیر ارز برابر با 12500 ريال در صورت رشد 5 درصد نرخ تسعیر ارز، 3.3 درصد از سود قبل از کسر مالیات و به تبع آن از سود خالص شرکت کاسته خواهد شد.

حال باید دید شرکت برای تسعیر ارز وارداتی خود از ارز دولتی بهره می برد یا ارز مورد نیاز خود را از بازار آزاد تأمین خواهد کرد. با این وصف تحقق سود پیش بینی شده وابسته به تغییرات مقرراتی و تمرکز بر تولید داخلی به جای واردات یا برعکس خواهد بود.

bahary
2012/04/04, 11:06
پله اول تکنوتار 1600ریال

انشاأالله از 1600 با اقتدار روز شنبه عبور کند پله دوم 1800ریال

http://www.up98.org/upload/server1/02/g/x4nda7pejnspcbccajg.jpg (http://www.up98.org/)

AZARIAN
2012/04/05, 23:03
اول يه تشكري بكنيم از كاربر محسن 64 و ahmad.
ذوم اينكه سايت بتا سهم يه مطلب ويژه زده در مورد بنيادي تكنوتار.
دوستاني كه دسترسي دارن اگه زحمتي نباشه و بگن ممنون ميشيم.
بدرود

bahary
2012/04/07, 08:31
امروز هم بحمدالله تا با اقتدار از 1600 ریال عبور کرد .

سعید راد
2012/04/07, 08:42
سلام

هدف گره است.

bahary
2012/04/07, 08:54
سلام

هدف گره است.

آقا سعید راد کاش اجازه میدادی دو روز دیگر خود بخود معلوم میشد. بازار ما خیلی قابل پیش بینی نیست ممکن است عده ای با سود مختصر صحنه را ترک کنند و روند را بهم بریزند. آدمهای با ریسک پذیری بالا در این میدان کمند.
امیدوارم دوستان با دسپاچگی خرید و فروش نکنند و از روند منطقی بازار پیروی کنند تا به سود مناسب برسند..

مصطفي
2013/03/31, 12:57
با توجه به الگوی منجنیق صعودی یک جعبه بالاتر از سقف قبلی میتوان وارد معامله خرید شد با تارگت محدوده 250 و حد ضرر 175 .

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/147.png
http://forums.boursy.com/imported/2013/03/148.png (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/1364722015921.png)

ابشار
2013/04/02, 17:44
سلام اساتید سایت بورس نظرشون راجع سهمی مثل تکنو که واقعا همه را چند سال اذیت کرده چیه ولی اینبار مثل اینکه خبراییه

Smart
2013/04/04, 00:47
خبرایی بود ...ظاهرا دیر رسید به ما

ابشار
2013/04/04, 16:42
چه خبری اسمارت جان

ابشار
2013/04/06, 08:15
تکنو بامعاملات پرحجم برای عبور ازمقاومت

احمدخان
2013/04/06, 08:32
امان از دست نوسان گیرا

ابشار
2013/04/06, 08:38
تااخربازار صفه فقط فرصت خریده

ابشار
2013/04/06, 09:41
بزور سهمو نمیشه کنترل کرد دیگه اخربازیه صف میشه ورالی اصلی صعود -فقط صبر کم

احمدخان
2013/04/06, 09:49
ابشار خان
بعضی ها در مثبت میفروشند و بعد می خواهند با منفی بافی پایین جمع کنند.
یعنی زرنگ هستیم.

ابشار
2013/04/06, 09:58
احمدخان ماکه پولمون ته کشیده این فرصت هم مال ادمای خوش روزی هست در اخر هر چه خدا خواهد

احمدخان
2013/04/06, 10:44
امور سهام اوضاع شرکت را عالی توصیف کرد.
شما هم تماس بگیرید.

ابشار
2013/04/06, 22:33
تکنو صادقانه بگم بااخباری که بدست بنده رسیده برای تعدیل بسته خواهد شد طی یک هفته وراه اصلی خودشو که به بازار خودی نشون بده بعد از قیمتهای 500تا600میباشد که همه رابه تکنو بودنش نشان بده فقط صبر کمی میخواد

ابشار
2013/04/07, 08:26
فروشنده محترم بااین وضع شل بازار توصف تااخر بازار بمان سهم ریزشی است بذار سهمت بره

ابشار
2013/04/07, 10:45
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی در گفتوگو با فارس خبرداد
احداث جایگاه سی ان جی در عراق توسط بخش خصوصی ایران
1392/01/18 - 10:01:00

- - - Updated - - -

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی در گفتوگو با فارس خبرداد
احداث جایگاه سی ان جی در عراق توسط بخش خصوصی ایران
1392/01/18 - 10:01:00

مصطفي
2013/04/15, 12:36
با توجه به الگوی منجنیق صعودی یک جعبه بالاتر از سقف قبلی میتوان وارد معامله خرید شد با تارگت محدوده 250 و حد ضرر 175 .

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/147.png
http://forums.boursy.com/imported/2013/03/148.png (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/1364722015921.png)

;;)

http://forums.boursy.com/imported/2013/04/122.png (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/)

ابشار
2013/04/15, 14:30
هدف کوتاه مدت فعلا 320را نشانه گرفته

ابشار
2013/04/23, 11:07
دوباره امروز سنگین اضافه شد میره که بسته بشه طی معاملات فردا یا جارشنبه

ابشار
2013/04/23, 14:35
خوشبختانه باسهامی که شپاس وشپنا وشبندرو فایرا و تکنو وچندتا دیگه هستن سود سرشاری دادن بالاخص تکنو که محدوده پایین وارد شدم وگفتم که بازار بعد قیمتهای 600تا700تازه باید سراغش بیاد که تکنو چی بوده وچی هست بگه وصف نشینی برای خرید

ابشار
2013/04/23, 15:23
همانطور که در شپاس گفتم در تکنو هم نهایت یکی دوروزه خبرش که صعود خیره کننده ای براش به ارمغان میاره خواهد امد مجکوم به صعود است

ابشار
2013/04/23, 19:30
دوستان تادیر نشده نذارید ازدست بره از فردا خریدهای سنگینتر روی سهم فعال میشه وبعد یکی دوروز بسته خواهد شد

احمدخان
2013/04/24, 07:23
ابشار خان تا می توانم اضافه می کنم.

amirmahya
2013/06/03, 23:15
دوست عزیز دلیل اینکه این روزا تکنو باز اومده پایین چیه؟
یه ذره تو خریدم شک کردم

تمام
2013/06/08, 11:05
هواستون به این سهم هم باشه که میخواد شگفتی خلق کنه اولین هدفش 350 خواهد بود h

امير سينا
2013/06/08, 11:13
هواستون به این سهم هم باشه که میخواد شگفتی خلق کنه اولین هدفش 350 خواهد بود h

امروز خیلی خوب معامله شد ، 1میل واسه این سهم خیلیه...
فردام یه مثبت خوشگل بخوره رفته واسه 380 ، یعنی فیبوی 161...;)

A-Mohammadi
2013/06/08, 12:49
واگرایی در اندیکاتور های روزانه بیداد میکنه سهم 100 تومانی روی 300 فعلا حجم بالا داشته یخورده احتیاط فردا کله میکنه

امید 110
2013/06/08, 15:43
واگرایی در اندیکاتور های روزانه بیداد میکنه سهم 100 تومانی روی 300 فعلا حجم بالا داشته یخورده احتیاط فردا کله میکنه

دوست عزیز کدوم سقف قیمتی که حالا دم از واگرای در سقف میزنید .... سهم اتفاقا واگراییی در کف دارد که دال بر رشد قیمتی میباشد .... خواشهمند است مستدل با نمودار نشان دهید تا صحت یا سقم ان بررسی شود

danial89
2013/06/08, 16:07
دوست عزیز کدوم سقف قیمتی که حالا دم از واگرای در سقف میزنید .... سهم اتفاقا واگراییی در کف دارد که دال بر رشد قیمتی میباشد .... خواشهمند است مستدل با نمودار نشان دهید تا صحت یا سقم ان بررسی شود.... در تایم روزانه..........واگرایی سقف بین نمودار قیمت و مکدی........واگرایی کف بین نمودارقیمت و آر اس آِی....خوب به کدوم میشه اعتماد کرد.....

تمام
2013/06/08, 21:20
خوب دوستان به نظر من هدف سهم 400 تومان است نموار زیر هم نشون میده که در RSI از کجا برگشته و انتظار میره سهم یه حرکت زیگزاکی به 400 داشته باشه وقتی سهم 345 رو بشکنه سقف کانال صعودی با هدف 400 تومان شکسته خواهد شد از نظر تکنیکی اوضاع سهم خوب عرض یابی میشه و خرید امروز و احتمالا فردای سهم یه جور اکازیون محسوب میشه

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/154.png (http://www.shiaupload.ir/)

تمام
2013/06/08, 21:39
حرکت اصلی و ادامه دار سهم زمانی شروع میشه که سهم مقاومت 420 تومان رو شکسته باشه دیگه فعلا حوصله ندارم نمودار بزارم وقتی سهم به محدود 400 تومان رسید نمودارشو براتون میزارم

تمام
2013/06/09, 05:01
وقتی معاملات یه سهمی روی میثبت اینجوری میره بالا بدونید که خبر مهمی شده که اینجوری روی +4 سهمی رو جمع میکنم با حجم مبنای کمی هم که این سهم داره قفل شدن سهم بعید نیست

تمام
2013/06/09, 08:02
خداکنه صف خریدش قفل نشه

تمام
2013/06/09, 18:44
اخبار وشایعاتی از بسته شدن قرار داد جایگاههای سوخت در عراق شنیده میشه
و میگن چون هنوز کدهای حقیقی سهام به اندازه کافی جمع نکردن ممکنه حقوقی عرضه کنه ولی تا به کدهای خودشون بزنن ولی روی مثبت عرضه خواهد کرد

تمام
2013/06/09, 19:46
خوب دوستان به نظر من هدف سهم 400 تومان است نموار زیر هم نشون میده که در RSI از کجا برگشته و انتظار میره سهم یه حرکت زیگزاکی به 400 داشته باشه وقتی سهم 345 رو بشکنه سقف کانال صعودی با هدف 400 تومان شکسته خواهد شد از نظر تکنیکی اوضاع سهم خوب عرض یابی میشه و خرید امروز و احتمالا فردای سهم یه جور اکازیون محسوب میشه

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/154.png (http://www.shiaupload.ir/)

تا رسیدن سهم به 350 تومان که جای نگرانی نداره بعدش هم با توجه به اخباری که از سهم میاد در صورتی که تایید بشه بیشتر فرصت خرید به نظر میاد توی قیمت 350 تومان شاید اونجا یه فرصت خرید ایجاد بشه

تمام
2013/06/10, 08:53
خریدار سهم حرفه ای عمل میکنه و احتمالا وقتی به اندازه کافی سهم جمع کرد صف خرید میکنه اگر هم نکنه صف خرید میشه

تمام
2013/06/10, 09:06
قرارداد عراق داره نهایی میشه امروز پی گیری کردم انشالله طی 10 روز آینده باید منعقد بشه بعدش هم دیگه اوضاع شرکت معلومه چی میشه

ahmad m
2013/06/10, 09:30
از زمانی که محدوده 130 تومان بود این سهم را زیر نظر داشتم زمانی که سهم تازه از زیان خارج شده بود. سفته بازی روی سهم زیاد انجام میشه و حقیقی که دید کوتاه مدت داشته باشه در این سهم محکوم به فناست. چون سهامداران حرفه ایی داره.

تمام
2013/06/10, 16:38
امروز خیلی آروم سهم جمع کردن ما امروز میخریم تا هفته های آینده سهمو به دوستان فروشنده در قیمتهای 500-600 عرضه کنیم

حامد
2013/06/11, 10:15
البته امروز تا 305 خریدم ولی دلیل افتش چی میتونه باشه ضمنا حمایتش چه قیمتیه تمام عزیز

ahmad m
2013/06/18, 00:20
با احترام به تحلیل دوستان زیر 250 با حد ضرر 230 خریدار سهم خواهم بود.

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/375.png

;)

احمدخان
2013/06/18, 10:14
احمد خان میم
البته بعد از افزایش سرمایه 200 در صدی به قیمت شما می رسد.

mo30
2013/06/18, 14:33
احمد خان میم
البته بعد از افزایش سرمایه 200 در صدی به قیمت شما می رسد.

با سلام
میشه بفرمایید این افزایش سرمایه از چه محلی می باشد ؟؟
از سود انباشه ؟؟ یا اورده نقدی ؟؟؟ یا محل مطالبات ؟؟
میشه توضیح بدید و اینکه خوبه یا بد ؟؟
با تشکر

آرش 64
2013/06/19, 15:55
دوستان در حال رایزنی برای خرید 7/5میلیون در این سهم هستیم

aryana
2013/07/20, 13:53
تو حسرت موندیم تو روزایی که اکثر سهما دارن مثبت میخورن این تکنو یه ذره روی خوش نشون بده
چیکاااااار دارن میکنن با این سهم؟؟؟؟؟X-(

کيانوش
2013/07/20, 14:04
من امروز تعدادي بر داشتم.
يک حقيقي داره خارج ميشه .
احساس ميکنم با کاهش قيمت دلار و صف خريد گروه خودرو -بانک- تجهيزات- تکنو هم صعود خواهد کرد.لذا خريدم و فردا هم اضافه مي کنم.

کيانوش
2013/07/21, 09:04
اصلا به ما فرصت خريد ندادند.
روانشناسي بازار ميگه تکنو رشد خوبي ميکنه.گويا تو عراق هم يک کارهايي دارند مي کنند.
قردادهاي جديد.
به هر حال سهم خوبي هست.
امروز هم احتمالا اون حقيقي بايد 1ميليون سهم بفروشه و بره بيرون.
احتمالا صف خريد را چند بار بدهند.
ميشه خريد فعلا.

aryana
2013/07/21, 09:25
پیش به سوی صعود

وحید 20
2013/08/11, 11:18
جبران زیان انباشته "تکنو" تا پایان امسال

شرکت تکنوتار پوشش زیان انباشته بیش از هفت میلیارد تومانی خود را از دو طریق همچون افزایش سرمایه و نیز از محل درآمدهای حاصل از سود نقدی تقسیمی شرکت زیرمجموعه خود یعنی شرکت پرشین سوخت ایمن را در برنامه کاری سال جاری قرار داده است. حال باید دید که "تکنو" تا چه اندازه ای در تحقق این امر موفق عمل کرده است.

در همین ارتباط مدیر مالی شرکت تکنوتار در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: برنامه افزایش 68 درصدی سرمایه در حال انجام است و مراحل پایانی اجرا را سپری می کند. علاوه بر این مبلغ 37 میلیارد از سود 47 میلیارد ریالی شرکت زیرمجموعه مذکور عاید "تکنو" خواهد شد که به نظر می رسد این مبلغ با توجه به عملکرد مناسب شرکت مذکور بیشتر نیز شود.

جلال مونسی افزود: بدین ترتیب در پی تحقق تمامی این برنامه ها طی سال جاری، زیان انباشته "تکنو" جبران شده و این شرکت از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج خواهد شد.

وی در ارزیابی عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 اظهار داشت: بخشی از پوشش 12 درصدی سود برآوردی طی دوره مذکور مربوط به سود شرکت پرشین سوخت بوده و مابقی آن از محل عملکرد شرکت در بخش عملیاتی و فروش عاید شرکت شده است.

این مقام مسئول پیرامون روند تولید محصولات نیز گفت: اگرچه این شرکت در بخش عملیاتی مناسب عمل کرده و روند تولید کالاها با بکارگیری تمام توان و پتانسیل نیروی انسانی آن سیر مطلوبی را طی کرده، اما در مقابل روند تولید از ابتدای سال جاری تاکنون به دلیل تجهیز و جابه جایی دستگاه های برخی از خطوط تولیدی متوقف بوده است. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که این امر به طور قطع طی نیمه دوم سال جاری جبران خواهد شد، به گونه ای که سود برآوردی به طور کامل پوشش داده می شود و حتی بهبود هرچه بیشتر سود برآوردی نیز دور از ذهن نخواهد بود.

مدیر مالی شرکت تکنوتار در خصوص نرخ فروش محصولات تصریح کرد: این نرخ در بودجه سال مالی جاری بر مبنای آخرین قیمت های فروش سال گذشته در نظر گرفته شده و تاکنون نیز تغییر با اهمیتی در این نرخ ها ایجاد نشده است.

مونسی در ارتباط با تأمین قطعات مورد نیاز با اشاره به اینکه حدود 50 درصد از بهای تمام شده محصولات به هزینه واردات لوازم مورد نیاز اختصاص دارد، بیان کرد: این قطعات از کشورهای آلمان، چین، اسپانیا و دانمارک فراهم می شود. همچنین واردات این لوازم در پاره ای از موارد با نرخ ارز مبادله ای و در برخی اوقات با نرخ ارز آزاد تأمین می شود.

وی در پایان در خصوص وضعیت صنعت ماشین آلات و تجهیزات ابراز داشت: واردات محصولات تولیدی بی کیفیت مشابه و عرضه آن با بهای کمتر از قیمت تولید داخلی موجب اخلال در روند سودآوری شرکت های فعال در این حوزه شده بود، اما خوشبختانه واردات این کالاها با عبور از دوره ای خاص و در پی افزایش هزینه واردات آن ناشی از رشد نرخ ارز کاهش یافت. از این رو به نظر می رسد به منظور حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از واردات کالاهای بی کیفیت بایستی برنامه ها و سیاست هایی از سوی دولت جدید اتخاذ شود.

( احمدي )
2013/08/17, 15:05
متاسفانه يا خوشبختانه اين سهم يكي از 10 سهم برتر بازار براي نوسانگيريه...يك عده حقيقي و حقوقي زرنگ خيلي قشنگ مدت چند ماهه دارن موج سواري خفن مي كنن باهاش......

جعفرزاده
2013/08/27, 10:24
تکنورا دریابید . حقوقی ریز ریز داره میخره بالای 257 بره دیگه نمیشه خرید و میره برای 340

جعفرزاده
2013/08/28, 10:22
با توجه به جو بسیار بد بازار تکنوتار فشار فروشی نداره . به محض مثبت شدن بازار .......

امیر2309
2013/08/28, 11:57
تكنو فروشنده نداره صفش امروز كار من بود تا حجم نخوره
و خريد سنگين حق كه متاسفانه هيچ فروشنده نيومد
اگه صف و بري ميداشت مجبور بودم حق و رنج كنم
توصيه اكيد شده به خريد سهم توسط يكي از دوستان
ما كلا نزديك 700 هزار سهم تا حالا جمع كرديم

جعفرزاده
2013/09/01, 10:20
چرا تکنوتار را کسی نمیخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

جعفرزاده
2013/09/07, 09:18
تكنو فروشنده نداره صفش امروز كار من بود تا حجم نخوره
و خريد سنگين حق كه متاسفانه هيچ فروشنده نيومد
اگه صف و بري ميداشت مجبور بودم حق و رنج كنم
توصيه اكيد شده به خريد سهم توسط يكي از دوستان
ما كلا نزديك 700 هزار سهم تا حالا جمع كرديم

امیر خان لطفا از صف فروش بیا بیرون تا در قیمتهای بالا بهتر و راحت تر بتوانی بفروشی . در تقدمش نامردا فقط و فقط 1 عدد سهم خریدهاند تا قیمتش 8 درصد منفی بخورد.

امیر2309
2013/09/07, 09:29
با سلام
دوست عزيز چند روزه صف نمي ريم
كلا فروشندش 500 هزار سهم نمي شه
بنظر خشكه
همينكه معامله نمي شه تا اوضاع خوب بشه خوبه

جعفرزاده
2013/09/07, 09:45
بنظر اگر معامله بشه بهتره تا معامله نشه. در نقطه حمایتی سهم قرار گرفته است.

جعفرزاده
2013/09/08, 09:40
چرا تکنوتار را کسی نمیخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا که .....

جعفرزاده
2013/09/08, 11:33
اخر وقت چه کسی بود 700 هزار تا به صف فروش 500 هزارتایی اضافه کرد . تقدمش خریداری شد با اختلاف 35 تومانی با سهم

aryana
2013/09/08, 13:46
دوستان با حق تقدمش چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟#:-S

جعفرزاده
2013/09/09, 10:29
1 میل در قیمت 1000 ریال برای فروش در نماد تقدم تکنوتار برای فروش چیدند . علت چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا برای خرید ان هماهنگ شدهاند . ؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام ادم عاقلی همچین حرکتی میکند !!!!!!!!!!!!!!!! حتی سهامدار جز و ناشی هم اینچنین حرکتی برای فروش انجام نمیدهد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شاید هم کد به کد شخصی خواهند کرد .

جعفرزاده
2013/09/09, 10:52
طبق پیش بینی ان 1 میل سهم تقدم را در استانه پایین (( 8 درصد منفی )) سریع معامله کردند . ایا از کد حقوقی به کد شخصی منتقل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جعفرزاده
2013/09/10, 08:44
جالبه در این بازار سراسر مثبت هم تکنوتار خریدار نداره چرااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا

جعفرزاده
2013/09/10, 10:09
چرا هیچکس تکنو را دوست نداره . کسی علت صف فروشش را میداند

aryana
2013/09/10, 13:44
بازم خداروشکر ردش کردیم رفت

امیر2309
2013/09/10, 18:52
چرا هیچکس تکنو را دوست نداره . کسی علت صف فروشش را میداند

بموقعش
عجله نكنيد توصيه شده به خريد و ما هم خريديم
خريد حق هم خيلي خوب بود
ولي بنيادي نداره

جعفرزاده
2013/09/11, 09:05
صف فروشش جمع شد . ببینیم رالی صعودی اغاز میشه. حدود 7.5 برابر حجم مبنا معامله شده است. پس......

جعفرزاده
2013/09/11, 10:49
امروز خریدهای گروهی در تکنوتار جالبه . تکنیکالی هم خوب شده . ضمنا فاصله تقدم با سهم 35 تومان است. به تقدم توجه شود

جعفرزاده
2013/09/14, 08:02
مجتمع اقتصادي كميته امدادامام خميني- حقوقی تکنوتار چهارشنبه
340,464 تا از سهم از صف فروش خریده است.

جعفرزاده
2013/09/14, 09:18
امروز هم 3 برابر حجم مبنا از صف فروش خریداری شده که این دفعه سهامداران حقیقی خریدار بودند.

جعفرزاده
2013/09/15, 07:34
کمیته امداد امام خمینی دوباره 50000 سهم را دیروز خریده است .

جعفرزاده
2013/09/15, 11:28
تکنوتار فروشنده انچنانی ندارد . امروز هم در حق تقدمش گروهی فعال بوده و 120 هزار تا خریده است.

امیر2309
2013/09/15, 12:07
تکنوتار فروشنده انچنانی ندارد . امروز هم در حق تقدمش گروهی فعال بوده و 120 هزار تا خریده است.

دوست عزيز بدجوري گير دادي به اين سهم&[]

جعفرزاده
2013/09/16, 09:02
اون دوست عزیزی که تقدم تکنوتار را در 8 منفی میدهد نمیدانم چی فکر کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سهم خودش مثبته با اختلاف 25 تومانی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

جعفرزاده
2013/09/16, 09:09
چه رنج مثبتی تا 4 درصد مثبت کشیدند و تمامی فروشنده ها را نابود کردند . حالا نوبت تقدمش میباشد .

امیر2309
2013/09/16, 10:23
اون دوست عزیزی که تقدم تکنوتار را در 8 منفی میدهد نمیدانم چی فکر کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سهم خودش مثبته با اختلاف 25 تومانی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

شايد مي خواد جم بخره 4%سود كنه/.:biggrinsmiley.:/

امیر2309
2013/09/16, 10:29
چه رنج مثبتی تا 4 درصد مثبت کشیدند و تمامی فروشنده ها را نابود کردند . حالا نوبت تقدمش میباشد .
:-)/\:-)

جعفرزاده
2013/09/16, 10:37
ایا تکنوتار کف دو قلو را خواهد ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گل یاس
2013/09/16, 21:56
اون دوست عزیزی که تقدم تکنوتار را در 8 منفی میدهد نمیدانم چی فکر کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سهم خودش مثبته با اختلاف 25 تومانی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! حوصله ی صبر برا تبدیل حق به سهم رو نداشتم به همین خاطر حقهارو تبدیل به سهم کردم عزیز برادر

جعفرزاده
2013/09/16, 23:29
حوصله ی صبر برا تبدیل حق به سهم رو نداشتم به همین خاطر حقهارو تبدیل به سهم کردم عزیز برادر

گل یاس گرامی : شاید هم حق با شما باشه . صبر داشتن تو بازار سرمایه یک نعمت بزرگیه که هرکسی اون را نداره

جعفرزاده
2013/09/17, 08:53
تکنوتار و تقدمش اماده رنج کشیدن و صف خرید شدن است.

جعفرزاده
2013/09/18, 09:31
خریداران خوبی در سهم تکنوتار مشاهده میشود . هدف اول 262 تومان . ضمنا تقدمش هم برای خرید مناسب میباشد.

جعفرزاده
2013/09/18, 10:17
برای چندمین بار صف خرید عرضه شد و دوباره صف شد . حجم خوبی امروز معامله شده است . صف خریدش همچنان پابر جاست

امروز در قیمت 242 مقاومت داشت که با حجم بالایی ان را شکست . مقاومتهای بعدی : 262 - 300 - 340 <:-p

جعفرزاده
2013/09/18, 10:37
کدال تغییر هییت مدیره را اعلام کرد

جعفرزاده
2013/09/18, 10:56
اون دوست عزیزی که با عرضه محدود در قیمتهای پایین سعی دارد تعداد خوبی تقدم بخرد . لطفا دست از اینکار بردارد. سهم 8 برابر حجم مبنا ان هم در استانه بالا معامله شده است . ان وقت در تقدمش سنگ اندازی میکنند.

امیر2309
2013/09/18, 11:16
برای چندمین بار صف خرید عرضه شد و دوباره صف شد . حجم خوبی امروز معامله شده است . صف خریدش همچنان پابر جاست

امروز در قیمت 242 مقاومت داشت که با حجم بالایی ان را شکست . مقاومتهای بعدی : 262 - 300 - 340 <:-p

سلام
دوست عزيز مقاومتي رو 255 نداره؟؟؟؟

جعفرزاده
2013/09/18, 12:07
سلام
دوست عزيز مقاومتي رو 255 نداره؟؟؟؟

بنده مقاومتهای تاثیر گذار را بیان کردم

جعفرزاده
2013/09/21, 08:40
تکنوتار میخواهد صف خرید بشود . خرید تقدمش مناسب است

جعفرزاده
2013/09/21, 08:53
صف خرید شد . مبارک سهامدارانش . تقدمش فرصت خریده

جعفرزاده
2013/09/22, 12:29
دوستان اگر خبری از تکنوتار دارند بگویند . خبری شده که تقدمهایش را جارو کردند و رنج مثبت تا استانه بالا زدند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر2309
2013/09/22, 12:59
دوستان اگر خبری از تکنوتار دارند بگویند . خبری شده که تقدمهایش را جارو کردند و رنج مثبت تا استانه بالا زدند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز روز آخرش بود اينجوري خريدن خيلي جالب بود
فردا هم ان شاا... سهم حركتش رونتر مي شه

mostafa90
2013/09/22, 14:29

فکر کنم تمدیدش کردن و با زد و بند تمدید رو اعلام نکردن تا حق ها رو جمع کنن

داود
2013/09/22, 16:13

توقف نماد معاملاتي تكنوح 92/6/31 14:42
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي حق تقدم شركت مهندسي تكنوتار با توجه به پايان دوره پذيره نويسي، متوقف شد. مديريت بازار

امیر2309
2013/09/22, 16:24

منم تعجب كردم اين حجم اونم تو آخرين روز
چون داداشم با امور سهامش صحبت كرده بود گفته بودن امروز مي بنده

جعفرزاده
2013/09/23, 00:14
مگر تا 3 مهرماه مهلت نداشت

جعفرزاده
2013/09/23, 10:17
2 برابر حجم مبنا معامله شده ان هم در استانه بالا و الانم صف خرید ضعیفی دارد . خواسته و ناخواسته تقدمها را رفتیم برای مزایده .

جعفرزاده
2013/09/23, 11:04
دوستان تکنیکالی تحلیل کنند که سهم تکنوتار در چه زمانی به مقاومت 340 میرسد . الان قیمت 250 میباشد در میان مدت اهداف 420 و 550 تومانی دارد .

امیر2309
2013/09/23, 11:19
هدف 650 -700 مي باشد
در بلند مدت

جعفرزاده
2013/09/23, 12:13
فقط و فقط حقیقی فروشنده است . حقوقی چرا نمیفروشد

داود
2013/09/23, 17:40
تکنو تا آیا میتونه دوباره قیمتهای سال 87و87راتجربه کنه ؟

امیر2309
2013/09/23, 18:29
واقعا فروشنده كم بود نزديك 150 هزار سهم هيدن رو 240 نشسته بودم بعد يكي 47 گذاشت منم 100 تا 100 رقابت كردم تا فروشنده بياد اومدم حذف كردم تا رنج بزنم يكي پيش دستي كرد/:.yead.:/ منم 250برداشتم تو صفم رفتم كه ندادن/:.ph34r-smiley.:/

گل یاس
2013/09/23, 23:11
تکنو تا آیا میتونه دوباره قیمتهای سال 87و87راتجربه کنه ؟ کوچکترین شکی نداشته باش مخصوصا با رو شدن قراردادهای عراق

امیر2309
2013/09/23, 23:24
امروز مهر هم اضافه شده تو ليست ولي تجلي همچنان نيست شايد وثيقه كرده

جعفرزاده
2013/09/24, 10:35
باز دراستانه بالا خریداری شد . حجم قابل قبول میباشد. در صورت عبور از مقاومت 260 صف خرید خیره کننده ایی برایش میچینند.

جعفرزاده
2013/09/24, 11:10
صف خرید شده است . دوستان تکنیکالی و بنیادی نظر خود را بگویند . ممنون

امیر2309
2013/09/24, 12:39
صف خرید شده است . دوستان تکنیکالی و بنیادی نظر خود را بگویند . ممنون

عجب فروشنده اي سمجي بود

AZARIAN
2013/09/24, 14:21
عجب فروشنده اي سمجي بود
با سلام
فروشنده سمجی نیستم.
امروز تقریبا من فروشنده بودم.
چون شدیدا پول لازم بودم.
علی رغم اعتقادی که به سهم دارم بعلت نیاز مالی مجبور به فروش بودم.
امروز به موضوع جالبی که خوردم این بود که تقریبا تکنو در بازار ته کشیده و فروشنده ای نداره و من فروشنده سهم بودم.
یک ریال پایین تر از 4مثبت ندادم . اون فروشنده دیگری بود . فروش در روند مثبت به نفع همه است.
بعلت رفع نیاز مالی از فردا بنده فروشنده نیستم . حتی یک سهم. البته دیگه سهم چندانی نیز نمونده.
بدرود و آرزوی موفقیت برای دوستان

امیر2309
2013/09/24, 23:15
با سلام
فروشنده سمجی نیستم.
چون شدیدا پول لازم بودم.
امروز به موضوع جالبی که خوردم این بود که تقریبا تکنو در بازار ته کشیده و فروشنده ای نداره و من فروشنده سهم بودم.
یک ریال پایین تر از 4مثبت ندادم . اون فروشنده دیگری بود . فروش در روند مثبت به نفع همه است.
بعلت رفع نیاز مالی از فردا بنده فروشنده نیستم . حتی یک سهم. البته دیگه سهم چندانی نیز نمونده.

با سلام به دوست عزيز ناديده
ببخشيد شايد جمله ام مناسب نبود چون فكر نمي كردم اينقدر معامله بشه
حداكثر انتظار 200 هزار معامله رو داشتم

جعفرزاده
2013/09/25, 09:15
در این بازار ولوشو چقدر صف خرید جالبی برایش چیدند . بالاتر از حجم مبنا معامله شده و به اندازه 2 جچم مبنای دیگر در صف خرید هستند. مبارک سهامدارانس باشد

AZARIAN
2013/09/25, 09:55
با سلام
فروشنده سمجی نیستم.
چون شدیدا پول لازم بودم.

جهت اطلاع دوستان برای اینکه با اطلاعات مندرج در اینجا مدیون کسی نمونیم.
دیروز خداییش برنامه ای برای فروش امروز نداشتم.
امروز چون 10000دتولید از صف برداشتم ناچارا معادل پول اون 43500سهم تکنو فروختم .
مواظب سهمتون باشید که طلاست و تو بازار پیدا نمیشه.
بالای 300میریم.من فروشنده نیستم مگر دتولید بگیرم. والسلام

جعفرزاده
2013/09/25, 10:22
از دید بنده مزایده تقدمها بالای 200 معامله خواهد شد دوستان کف 2 قلو مشاهده میشود

AZARIAN
2013/09/25, 12:06
از دید بنده مزایده تقدمها بالای 200 معامله خواهد شد دوستان کف 2 قلو مشاهده میشود

شاید اشتباه میکنم ولی با نظر شما موافقم.
یک 43500تای دیگه به دتولید تبدیل کردم.
بنظر میرسه باید بیش از 50% فروشها رو من باید بدم.ولی خاصیت بازار و معامله همینه.

امیر2309
2013/09/25, 13:11
شاید اشتباه میکنم ولی با نظر شما موافقم.
یک 43500تای دیگه به دتولید تبدیل کردم.
بنظر میرسه باید بیش از 50% فروشها رو من باید بدم.ولی خاصیت بازار و معامله همینه.

خواستم يه حرفي بزنم
بي خيال شدم
يهو شما رو خداي ناكرده به اشتباه ندازم
اميدوارم هميشه موفق و مويد باشيد

امیر2309
2013/09/25, 13:15
آيا همه خريدهاي امروز به كد حقوقي خواهد خورد؟
شب به وضوح خواهيم ديد

AZARIAN
2013/09/25, 18:12
خواستم يه حرفي بزنم
بي خيال شدم
يهو شما رو خداي ناكرده به اشتباه ندازم
اميدوارم هميشه موفق و مويد باشيد
با سلام
خوب کاری کردی که بی خیال شدی .
چون هر کس باید راه خودش رو برود .
من راه خودم رو .
شما هم راه خودتون رو.
ولی من امروز دوبار 10000تا دتولید گرفتم سپس و فقط در 4 مثبت تکنو فروختم .
شاید . تاکید میکنم شاید هم اگر این موقعیت فردا ی کاری هم پیش بیاد فقط و فقط در 4مثبت بفروشم .
چون مطمئنم که تکنو میره بالای 3000ریال
حجم مبنا تون رو میدیم باید سپاسگذار باشید. شوخی . بدرود

امیر2309
2013/09/25, 20:03
آيا همه خريدهاي امروز به كد حقوقي خواهد خورد؟
شب به وضوح خواهيم ديد
اشتباه كردم/:.sadsmiley.:/
همه رو حقيقي خريده بود

( احمدي )
2013/09/25, 20:04
شايسته است دوستان تحليل تكنيكالي از اين سهم درج كنند تا بيشتر با حمايتها و مقاومتها و روند اتي اين سهم همگان اشنا بشوند....

امیر2309
2013/09/25, 20:05
با سلام
خوب کاری کردی که بی خیال شدی .
چون هر کس باید راه خودش رو برود .
من راه خودم رو .
شما هم راه خودتون رو.
ولی من امروز دوبار 10000تا دتولید گرفتم سپس و فقط در 4 مثبت تکنو فروختم .
شاید . تاکید میکنم شاید هم اگر این موقعیت فردا ی کاری هم پیش بیاد فقط و فقط در 4مثبت بفروشم .
چون مطمئنم که تکنو میره بالای 3000ریال
حجم مبنا تون رو میدیم باید سپاسگذار باشید. شوخی . بدرود
با سلام
دوست عزيز من خودم تنها 21 هزار سهم از تكنو دارم سهم زيادي ندارم
بابت حجم مبنا هم تشكر فراوان داريم
حالا چند تا ديگه داريد از فضولي نيست:.thumbsupsmileyanim

جعفرزاده
2013/09/28, 09:31
4.5 برابر حجم عرضه شد . اما باز صف خرید دارد. تقدمها را مفت از بازار خریدند

جعفرزاده
2013/09/28, 11:52
اوووووووووووووووف 500هزار تا در استانه بالا معامله شد. همچنان صف خرید دارد .!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خبری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جعفرزاده
2013/09/29, 10:51
تکنوتار خود را برای عبور از 290 تومان اماده میکنند . در چندین روز گذشته که حجم معاملات هم بالا بود حقوقی فروش نداشته

جعفرزاده
2013/09/30, 09:56
فروشنده ایی ندارد . مخصوصا حقوقی .

( احمدي )
2013/10/01, 00:27
8 مهر ماه (مجتمع اقتصادي كميته امداد امام خميني) 337429 سهم را خريداري كرد...

امیر2309
2013/10/04, 21:37
آخر اين هفته گويا ح استفاده نشده عرضه خواهد شد

جعفرزاده
2013/10/05, 00:48

چقدر زود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. در اینصورت میخواهند تقدمها را حاپولی کنند . اون وقت باید به خود سهم شیرجه زد

امیر2309
2013/10/05, 08:20
چقدر زود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. در اینصورت میخواهند تقدمها را حاپولی کنند . اون وقت باید به خود سهم شیرجه زد

دوستان از امور سهام پرسيدن اگه راست گفته باشن ؟؟ من هم خيلي تعجب كردم!!!
به احتمال زياد تعدادشون زياد نيست كه مي خوان زود اقدام كنن

جعفرزاده
2013/10/05, 10:52
فقط و فقط حقیقی فروشنده است

جعفرزاده
2013/10/06, 10:37
260 تومان سطح حمایتی میباشد

جعفرزاده
2013/10/06, 12:32
امروز حقوقی خریدار بود

جعفرزاده
2013/10/09, 11:14

همچنان صف خرید دارد . امید وارم هفته اتی از مقاومت 285 عبور کند و خود را بالای 300 برساند. از تقدمها خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

امیر2309
2013/10/09, 12:23
همچنان صف خرید دارد . امید وارم هفته اتی از مقاومت 285 عبور کند و خود را بالای 300 برساند. از تقدمها خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

با سلام و درود
خودمون پيگيري كرديم گفت بورس بايد مجوز بده
كلا زمانبره بايد سيكلش طي بشه
من خودم هم تعجب كرده بودم

جعفرزاده
2013/10/09, 12:37
با سلام و درود
خودمون پيگيري كرديم گفت بورس بايد مجوز بده
كلا زمانبره بايد سيكلش طي بشه
من خودم هم تعجب كرده بودم

جالبه من الان زنگیدم .امور سهامش یه خانمی بود مودب که گفت اخر هفته اتی تقدمهای استفاده نشده معامله میشود . بهش گفتم چقدر زود ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چند تا سهم است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟که گفت نمیدانم باید حسابرسی بشه !!!!!!!!!!!!!! در جوابش گفتم پس از روی چه مدرکی میگی اخر هفته بعد که من من کرد . و...و...و...و...و..

امیر2309
2013/10/09, 13:21
جالبه من الان زنگیدم .امور سهامش یه خانمی بود مودب که گفت اخر هفته اتی تقدمهای استفاده نشده معامله میشود . بهش گفتم چقدر زود ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چند تا سهم است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟که گفت نمیدانم باید حسابرسی بشه !!!!!!!!!!!!!! در جوابش گفتم پس از روی چه مدرکی میگی اخر هفته بعد که من من کرد . و...و...و...و...و..
:))