PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

صفحه ها : [1] 2 3 4

بوف کور
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۱۶:۳۷
با سلام
شنیدم جنای holy گرانقدر تشریف می اورند
ضمن ابراز خوشحال از حضور مجددشون و ابراز دلخوری از غیبت طولانی ایشون :x:p
با اجازه از تمام مدیران سایت این تاپیک رو درست کردم تا مجموعه نظرات ایشون رو در مورد تمام سهام ها که در تاپیک های مختلف می نویسند در یک جا داشته باشیم
کما این که خود من گاهی تحلیل های ایشون رو از دست می دم و زحمت یه کپی از مطالب که در تاپیک های مختلف در ج می کنند در این تاپیک ؛ به زحمات ایشون اضافه می شه :D

farhad61
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۱۸:۴۸
<:-pما دکترو میخاییم یالا / ما دکترو میخاییم یالا <:-p
بنده هم نارضایتی شدید خودم رو بابت محروم بودن از نظرات و راهنمایی های ایشون اعلام میکنم:D
دکتر جان هر جا میری یه لب تاپ و این مودم های جدید با خودت ببر که ما از حضورتون محروم نشیم ;)

iq_son
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۱۹:۴۳
من هم موافقم حضور دکتر تو تاپیکا واقعا کمرنگه!
دکتر داداش ما رو تو این روز های نا امید کننده بورس تنها میزاری رسمش این نیست داداش;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۱۹:۵۳
...نه تنها این فضا از وجود مطالب باارزش و تحلیلهای ناب برادر بزرگوارم فرزاد گرامی خالی و بی بهره مونده بلکه کمبود حضور پر مهر و پررنگش وادب و شخصیت والایی که این مرد داره توازن استاتیک فروم رو بهم زده...
...خدایا..برادر منو هر جا که هست سالم و موفق بدارو زمان فراق رو کوتاه کن...

طيب
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۱۹:۵۹
...نه تنها این فضا از وجود مطالب باارزش و تحلیلهای ناب برادر بزرگوارم فرزاد گرامی خالی و بی بهره مونده بلکه کمبود حضور پر مهر و پررنگش وادب و شخصیت والایی که این مرد داره توازن استاتیک فروم رو بهم زده...
...خدایا..برادر منو هر جا که هست سالم و موفق بدارو زمان فراق رو کوتاه کن...

آمين يارب العالمين
مهربون عزيز دكتر نيومده سوغاتيا را هم اعلام كرده فقط همش مال من و شماست.

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۰:۰۱
آمين يارب العالمين
مهربون عزيز دكتر نيومده سوغاتيا را هم اعلام كرده فقط همش مال من و شماست.
....طیب جان...نسبت به این سید اولاد پیغمبر که همکار بنده هست ارادتی عجیب دارم...واقعا حکایتم باهاش حکایت شمس و مولاناست...

طيب
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۰:۱۰
....طیب جان...نسبت به این سید اولاد پیغمبر که همکار بنده هست ارادتی عجیب دارم...واقعا حکایتم باهاش حکایت شمس و مولاناست...

مهربون عزيز به شمس بودن استاد شكي ندارم

ولي مولانا بودن شما از اون محالاته :D
مخصوصا كه در شاخ افريقا هم زخمي شدي:p
خلاصه پرونده غير بورسيت خرابه:x
راستي مهربون عزيز وقتي دكتر مياد اسم اين چند خانومو بديم به دكتر به هر كدومشون 3تا صفر بده اونوقت تايپك نزنن زنها برترند چطوره؟:p

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۰:۵۶
با عرض سلام و ارادت بی حد خدمت دوستان که نه ،عزیزانم
همچنین ،
عرض ارادت صمیمانه دارم خدمت استاد ارجمندم طیب عزیز که در نبود بنده الطاف بسیار در حق من داشتند و برادر مهترم مهربان عزیز که هرچه در وصف قلب مهربان و قلم تواناش بگم باز یکی از هزار نخواهد بود و همیشه ارادتمند و دوستدارش بوده و هستم و به امید خداوند تا جان در بدن باشد خواهم بود ......
همچنین

عرض ارادت دارم خدمت بوف عزیز و بزرگوار و همچنین پانی عزیز که لطف این عزیزان نیز در حق بنده حقیقی بوده و هست و از محبت بیکرانشون سپاسگزارم و همچنین تشکر ویژه از بوف عزیز در برپایی این تاپیک .....

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت دوست عزیزم آریو و کاپیتان نمو گرامی و علامه بزرگوار و فرهاد61 عزیز و ایکیوسان بزرگوار و اراک بورس عزیز که در این تاپیک بر بنده منت گذاشتند و امیدوارم شاد و سلامت باشند

همچنین
عرض ارادت و احترام دارم خدمت دوست باوفا و عزیزم mohseni 1353 همچنین دیزل عزیز

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت اساتید بزرگ تکنیکال ،بابک عزیز و دوستداشتنی و راشین محترم و مهربان ..... و همچنین استاد فاندامنتال محترم جناب نظری

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت دوست بسیار عزیزم ادمین محترم سایت که مسئولیت سلامت بنده نه تا امروز که تا زمان حضور در سایت با ایشونه :-) و همچنین آمن عزیز ،گرگین عزیز و بزرگوار و آنالیست عزیز و حجت گرامی و جمیعا مدیران محترم و عزیز سایت ........

همچنین
عرض تشکر صادقانه ،خالصانه دارم خدمت مدیر توانا و بسیار عزیز ناهید بزرگوار و مهربان که به حق وجودشون در سایت از دید بنده نه تنها کمک کننده که برای ادامه سایت واجب است .....

همچنین
عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام عزیزانی که در نبود بنده به نحوی از این حقیر یاد کردند هرچند که حضور بنده در جمع دوستان این سایت چون حضور سایه لرزانی در مقابل پرتو پرتوان خورشید است ولی با این وجود لطف این عزیز باعث شد تا گهگاهی به یاد این حقیر نیز باشند که جای قدردانی و تشکر بسیار دارد

همچنین
عرض ادب و احترام دارم خدمت تک تک اعضاء این فروم و براشون روزهای شاد و پرسودی رو آرزومندم و این شعر از مولانا رو تقدیم میکنم به تمام این عزیزان

عاشقی پیداست از زاری دل ××× نیست بیماری چو بیماری دل
علت عاشق ز علتها جداست ×××عشق اصطرلاب اسرار خداست
عاشقی گر زین سر و گر زان سرست ××× عاقبت ما را بدان سر رهبرست
هرچه گویم عشق را شرح و بیان ××× چون به عشق آیم خجل باشم از آن
گرچه تفسیر زبان روشنگرست ××× لیک عشق بیزبان روشنترست
چون قلم اندر نوشتن میشتافت ×××چون به عشق آمد قلم بر خود شکافت

و اما ...........

علامه
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۲:۲۹
هالی عزیز
خیلی خوشحال شدم بخاطر برگشتنت نه بخاطر تحلیلات بلکه بخاطر خودت
واقعا گرمترین فرومی که دیدم همین بورسی خودمونه
ارادتمند همه دوستان عزیز

کاشف
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۲:۳۱
دکترجان سلام وعرض ارادت
دکتر جان دل من یکی که خیلی دلتنگی میکردخیلی خوشحال شدم.

گرگین خان
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۲:۳۶
holyعزیز خیر مقدم عرض میکنم.

پستهای ارسالی از سوی اعضای این فروم نشان از اعتبار واحترام شما برای این فروم را دارد.

بنده هم همچون سایر دوستان ،منتظر تحلیلها وپستهای شما هستم.

ارادتمند

پ.ن:فضای فرهنگی واخلاقی این فروم با دیگر فرومهای بورسی اصلا قابل قیاس نیست.
این یک ادعا نیست.

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۲:۴۱
سلام بر استاد گرانقدر holy عزیز
امیدوارم که سفر شما موفقیت آمیز بوده باشد اگر چه در این مدت ما از
مطالب و تحلیلهای حضرتعالی محروم بودیم ......
از امشب فروم نورانی تر از همیشه هست ....>:D< >:D<

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۳:۰۰
عرض درود و سلام و ارادت دارم
خدمت علامه بسیار عزیز و کاشف گل و کاپیتان نمو دوستداشتنی و استاد عزیزم گرگین خان عزیز
باور بفرمایین دوری از دوستان برای بنده بسیار سخت بود و خوشحالم که در خدمت شما بزرگوارانم ،به دلیل این که این مدت نبودم کشیکهای متوالی دارم که به امید خدا تا جمعه شب به پایان میرسه و بعد از اون کاملا در خدمت دوستان خواهم بود و تا آن زمان نیز هر گاه فرصت اجازه بده حتما از دوستان عزیز نکات بسیار خواهم آموخت
درود بر تمام عزیزان سایت بورسی

آریو
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۳:۰۳
استاد خوش اومدین:x:x امیدوارم سفر خوبی رو پشت سر گذاشته باشین و همینطور با موفقیت بوده باشه که قطعا همینطور بوده
منتظر تحلیل های زیباتون هستیم
چه تاپیک خوبی و چه اسم قشنگی
مطمئنم مثل بقیه تاپیک ها پربار پرباره:x

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۳:۱۱
استاد خوش اومدین:x:x امیدوارم سفر خوبی رو پشت سر گذاشته باشین و همینطور با موفقیت بوده باشه که قطعا همینطور بوده
منتظر تحلیل های زیباتون هستیم
چه تاپیک خوبی و چه اسم قشنگی
مطمئنم مثل بقیه تاپیک ها پربار پرباره:x

ارادتمندم جناب آریو عزیز ،از تمام الطافی که به این حقیر داشته و دارین سپاسگزارم
درود بر شما

vahid_lok
۱۳۹۰/۰۲/۲۷, ۲۳:۱۴
استاد نظرت در مورد پست بانک؟

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۰۱:۲۳
استاد نظرت در مورد پست بانک؟

سلام وحید جان
وحید عزیز پست بانک در حال حاضر هنوز اون قدر دیتا نداره که بشه راجع بهش قضاوت خوبی کرد ،البته مدتی از حضورش در بورس میگذره ولی نصف این مدت در حال صعود شارپ و بعد اون هم یک نزول و بعد صعود کوتاه و یک وج بوده ،با همین دیتای موجود چیزی که به نظر میرسه اینه که کف رو در 560 تومن ساخته هم بدلیل فیبو 61.8 قیمت و هم بدلیل فیبو 78.6 زمانی ،و بعد از اون حرکت رو به بالا رو آغاز کرده .......
اولین حمایت 670 و بعد از اون حمایت قوی در 640 قرارداره مقاومت سرراه هم 740 و بعد از اون 775-780
این چیزیه که من از نمودار میبینم ،اما شنیده هایی هم دارم مبنی بر اینکه متاسفانه یک حقوقی چندین بار با کدهای شخصی ورود و خروج داشته و .... که در این موارد و همچنین وضعیت فاندا دوستان بنیادی کار فرمایششون راهگشا خواهد بود .

farhad61
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۰۴:۵۲
عرض درود و سلام و ارادت دارم
خدمت علامه بسیار عزیز و کاشف گل و کاپیتان نمو دوستداشتنی و استاد عزیزم گرگین خان عزیز
باور بفرمایین دوری از دوستان برای بنده بسیار سخت بود و خوشحالم که در خدمت شما بزرگوارانم ،به دلیل این که این مدت نبودم کشیکهای متوالی دارم که به امید خدا تا جمعه شب به پایان میرسه و بعد از اون کاملا در خدمت دوستان خواهم بود و تا آن زمان نیز هر گاه فرصت اجازه بده حتما از دوستان عزیز نکات بسیار خواهم آموخت
درود بر تمام عزیزان سایت بورسی

دوستان عزیز همینجا اعلام آمادگی کنید بجای دکتر جان بریم کشیک که وقت ایشون آزادتر باشه :d. یه سری شرایط بابت جذب خدمات میزاریم
1- آوردن تخمه و آجیل کاملا مجازه
2 - اوردن رادیو ترانزیستوری اگه صداشو زیاد نکنید مجازه
3 - آوردن سبد غذا و میوه اگه بیشتر از 15 کیلو نیاشه مجازه
4- خوابیدن هم اگه بیشتر از 4 ساعت نباشه مجازه
اول از همه خودم اطاق نگهبانی رو انتخاب میکنم که تلوزیون هم داره
در مورد قسمت های دیگه هر کسی زودتر جاشو انتخاب کنه اون محل مال خودشه
=))

اقلیدس
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۰۹:۵۸
عشق امد و خیمه زد به صحرای دلم.

استاد holy خوش امدی عزیز تالار.

pani
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۰:۳۰
سلام و درود فراوان بر استاد علم و معرفت

جناب اقای دکتر فرزاد خیلی ما رو چشم انتظار گذاشتید و خیلی شادمانم از حضور دوباره شما.

منتظر تحلیلهای زیبای شما هستیم.

استاد تحلیل زیبای فاراک رو خوندم و بسیار لذت بردم .استاد در مورد همین تحلیل جدیدتون منم سوال و تحلیلی داشتم که منتظرم مجددا تشریف بیاورید تا در حضورتون مطرح کنم.

mohseni1353
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۱:۱۹
حضور مجدد استاد مسلم اخلاق و بورس را خير مقدم عرض مي كنم براي آن بزرگوار آرزوي صحت و سلامت و براي دوستان توفيق فراگيري دانش در محضر ايشان را از درگاه ايزد منان خواستارم

بوف کور
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۱:۴۳
:x

شب رفت صبوح آمد، غم رفت و فتوح آمد

خورشید درخشان شد، تا باد چنین بادا

از دولت محزونان وز همّت مجنونان

آن سلسله جنبان شد، تا باد چنین بادا

عید آمد و عید آمد، یاری که رمید آمد

عیدانه فراوان شد، تا باد چنین بادا

درویش فریدون شد، هم کیسة قارون شد

همکاسة سلطان شد، تا باد چنین بادا

از اسلم شیطانی شد نفس تو ربانی

ابلیس مسلمان شد، تا باد چنین بادا

آن ماه چو تابان شد، کونین گلستان شد

اشخاص همه جان شد، تا باد چنین بادا

بر روح بر افزودی، تا بود چنین بودی

فرّ تو فروزان شد، تا باد چنین بادا

قهرش همه رحمت شد،زهرش همه شربت شد

ابرش شکر افشان شد، تا باد چنین بادا

خاموش که سر مستم، بربست کسی دستم

اندیشه پریشان شد، تا باد چنین بادا

جناب جمالی عزیز خوب من نمی تونم بیام تو سایت خیلی اذیت می شم دلیلش چیه ؟

Amo Hoseian
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۲:۳۱
http://up.iranblog.com/images/m4l69lkx2i6mqiaoher.jpg (http://up.iranblog.com/)

عليرضا جمالي
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۳:۰۷
:x

جناب جمالی عزیز خوب من نمی تونم بیام تو سایت خیلی اذیت می شم دلیلش چیه ؟
سلام
تو پيام خصوصي يا تاپيك شما بگوييد مشكل رو بگيد تا ببينيم چه بايد كرد...:-?

بوف کور
۱۳۹۰/۰۲/۲۸, ۱۹:۴۱
تحلیل فاراک از جناب holy :

با عرض ارادت خدمت دوستان عزیز......

در ارتباط با فاراک به اونجا رسیده بودیم که چون توقع داریم مومنتوم در موج 5 کمتر از موج سوم باشه و در آخرین موج ما مومنتوم بیش از موج قبلیست پس نمیتونه موج آخر انتهای موج 5 باشه و میتونه موج 5 ما اکستند باشه که تازه موج یک اون به پایان رسیده و در موج دوم قرار داریم و این موج شماری هنوز بر قوت خود باقیست الا اینکه قیمت از 2023 کمتر بشه ........

اما این بین به دنبال موجشماری آلترناتیوی نیز برای فاراک بودم تا درصورت لزوم بتونیم از این موج شماری هم استفاده کنیم ،منتها این موج شماری به اعتقاد بنده باید موضوع مومنتوم رو در حتما در خودش جای بده ،

همونطور که دوستان بهتر از بنده میدونند موج شماری الیوت رو به سبکهای مختلف میشه انجام داد ولی بنده بر سبک دکتر بیل ویلیامز تاکید بیشتری دارم چون احساس میکنم این سبک قانونمندتره ،البته این نظر کاملا شخصی هست و نظرات تمام دوستان عزیز برای بنده کاملا محترم هست.
دوستان عزیز به نمودار زیر عنایت بفرمایید :

http://www.irupload.ir/images/firdgjm892krg21shrib.jpg

طبق این موج شماری بعد از به انتها رسیدن موج سوم نمودار یک سه موج جهت تشکیل موج A طی میکنه و مجددا برای موج B صعود میکنه تا یک موج ایریگولار فلت یا اکسپندینگ فلت رو بسازه و بعد از رسیدن به حد فوقانی (که طبق گاید لاین این حد معمولا زیر 140٪ موج A هست )نزول برای موج C رو اغاز میکنه که این موج ما طبق قوانین یک 5 موجه باید باشه اما یه سری نکات در تصویر وجود داره ،اول اینکه طبق تعریف جناب نیلی اگه خطی از انتهای موج دوم به انتهای موج چهارم وصل کنیم و ادامه بدیم این خط نباید نمودار رو تا بعد از رسیدن به سقف قبلی قطع کنه و در صورت اینکه نمودار توسط این خط قطع بشه باید محل موج چهارم به سمت راست منتقل بشه ،پس با این تعریف موج چهارم ما نمیتونه در محل موج A فعلی باشه ،اما این قانون ، قانون جناب نیلی است اگر کسی سبک ایشون رو قبول نداشته باشه میتونه این قانون رو هم قبول نکنه و بگه من اصرار دارم موج چهارم در محل موج A فعلی خاتمه پیدا میکنه (مطابق تحلیل قبلی بنده)،در اون صورت بنده وارد بخش دوم عرایضم میشم و از نظر دکتر ویلیامز استفاده میکنم ،طبق نظر ایشون اکثرا موج چهارم از دید زمانی در محلی بین 1.38 تا 1.618 فاصله بین دو پیک موج اول و سوم (انتهای یک تا انتهای سوم) به اتمام میرسه که باز بخش A در اون بخش زمانی قرار نداره(رجوع شود به کتاب تریدینگ کی آس)
اما اگر شخصی از دوستان بگه علیرغم این دو دلیل باز هم من این موضوع رو قبول ندارم ،چون دکتر ویلیامز گفته اکثرا و نگفته همیشه تنها پاسخ من این خواهد بود که در تکنیکال و علی الخصوص الیوت ما بر مبنای احتمالات گام برمیداریم و نه قطعیت و به اعتقاد من و با استفاده از نظر این دو استاد بزرگ ،موج شماری فوق ،موج شماری بدی به نظر نمیرسه ،علی الخصوص که در بخش موج B ما یک AB=CD کامل داریم که تاحدی کمک کننده به تایید موج بی میباشد و از همه مهمتر موضوع مومنتوم بزرگتر در موج آخر نیز با این موشماری کاملا لحاظ شده ........
اما در این بین بنده کل موج چهارم رو به شکل ABC مطرح کردم و تصورم اینه که به همین شکل کفایت میکنه و ما مجموعا با یک راننینگ فلت سرو کار داریم ،اما اگر احیانا رفتار بخش انتهایی مقداری پیچیده تر از یک سی معمولی باشه میتونیم تنها نام گذاری رو به WXY تغییر بدیم که خوب بحث دیگریست،اما از انجایی که از دید زمانی فرصت زیادی برای تشکیل بخش انتهایی پیچیده وجود ندارد بنده بیشتر با همان شکل ABC ساده موافقترم.

اما نکات کاربردی این تحلیل :

1- زمان به انتها رسیدن موج نزولی و شروع موج صعودی نزدیک است و طبق تعریف دکتر ویلیامز این زمان از امروز تا نهایت 17 jun میباشد البته تاکید میکنم این کف میتواند از همین امروز یا فردا یا ....نهایت 17 june تشکلیل گردد و سپس صعود فرابرسد

2- نکته خوشایند این تحلیل این استکه اصولا برخلاف زیگزاگ امواج اصلاحی وقتی فلت باشد موج بعد از آنها موج قوی خواهد بود و نکته مهمتر اینکه در بین فلتها اگر اصلاح رانینگ فلت باشد موج بعدی بسیار قوی خواهد بود و توان ساختن سود زیادی دارد

اما تنها مورد باقیمانده این استکه موج C به انتها برسد تا صعود آغاز شود ..........

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۲۹, ۱۶:۱۸
عرض درود و تشکر ویژه دارم خدمت
فرهاد1361 عزیز ،پانی عزیز و بزرگوار ،محسنی 1353 عزیزم ،بوف با محبت و عزیز (از شعر زیباشون بسیار ممنونم)همینطور از دوست عزیزم عمو حسین (از طرح زیبایی که تهیه کردن بسیار سپاسگزارم)
اما یه تشکر مجدد هم از بوف عزیز دارم از بابت اینکه تحلیل فاراک رو اینجا منتقل کردند .
دنیا به کام تمام دوستان و عزیزان

ناهید
۱۳۹۰/۰۲/۳۰, ۱۲:۵۵
با عرض سلام و ارادت بی حد خدمت دوستان که نه ،عزیزانم
همچنین ،
عرض ارادت صمیمانه دارم خدمت استاد ارجمندم طیب عزیز که در نبود بنده الطاف بسیار در حق من داشتند و برادر مهترم مهربان عزیز که هرچه در وصف قلب مهربان و قلم تواناش بگم باز یکی از هزار نخواهد بود و همیشه ارادتمند و دوستدارش بوده و هستم و به امید خداوند تا جان در بدن باشد خواهم بود ......
همچنین

عرض ارادت دارم خدمت بوف عزیز و بزرگوار و همچنین پانی عزیز که لطف این عزیزان نیز در حق بنده حقیقی بوده و هست و از محبت بیکرانشون سپاسگزارم و همچنین تشکر ویژه از بوف عزیز در برپایی این تاپیک .....

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت دوست عزیزم آریو و کاپیتان نمو گرامی و علامه بزرگوار و فرهاد61 عزیز و ایکیوسان بزرگوار و اراک بورس عزیز که در این تاپیک بر بنده منت گذاشتند و امیدوارم شاد و سلامت باشند

همچنین
عرض ارادت و احترام دارم خدمت دوست باوفا و عزیزم mohseni 1353 همچنین دیزل عزیز

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت اساتید بزرگ تکنیکال ،بابک عزیز و دوستداشتنی و راشین محترم و مهربان ..... و همچنین استاد فاندامنتال محترم جناب نظری

همچنین
عرض ارادت دارم خدمت دوست بسیار عزیزم ادمین محترم سایت که مسئولیت سلامت بنده نه تا امروز که تا زمان حضور در سایت با ایشونه :-) و همچنین آمن عزیز ،گرگین عزیز و بزرگوار و آنالیست عزیز و حجت گرامی و جمیعا مدیران محترم و عزیز سایت ........

همچنین
عرض تشکر صادقانه ،خالصانه دارم خدمت مدیر توانا و بسیار عزیز ناهید بزرگوار و مهربان که به حق وجودشون در سایت از دید بنده نه تنها کمک کننده که برای ادامه سایت واجب است .....

همچنین
عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام عزیزانی که در نبود بنده به نحوی از این حقیر یاد کردند هرچند که حضور بنده در جمع دوستان این سایت چون حضور سایه لرزانی در مقابل پرتو پرتوان خورشید است ولی با این وجود لطف این عزیز باعث شد تا گهگاهی به یاد این حقیر نیز باشند که جای قدردانی و تشکر بسیار دارد

همچنین
عرض ادب و احترام دارم خدمت تک تک اعضاء این فروم و براشون روزهای شاد و پرسودی رو آرزومندم و این شعر از مولانا رو تقدیم میکنم به تمام این عزیزان

عاشقی پیداست از زاری دل ××× نیست بیماری چو بیماری دل
علت عاشق ز علتها جداست ×××عشق اصطرلاب اسرار خداست
عاشقی گر زین سر و گر زان سرست ××× عاقبت ما را بدان سر رهبرست
هرچه گویم عشق را شرح و بیان ××× چون به عشق آیم خجل باشم از آن
گرچه تفسیر زبان روشنگرست ××× لیک عشق بیزبان روشنترست
چون قلم اندر نوشتن میشتافت ×××چون به عشق آمد قلم بر خود شکافت

و اما ...........

دکتر فرزاد عزیز
نبودنتان در سایت به حدی حس می شد که شاید باورتان نشود
وجود شما دراین سایت گوهری است که نصیب هرکسی نخواهد شد و ما کاربران این سایت به خود می بالیم که چنین گوهربا ارزشی که سرشار از توانایی ، ادب ، مهر ، ازخودگذشتگی ووووووووورا در کنارمان داریم و امیدوارم همیشه در کنارمان باشید
آنچه که در مورد بنده فرمودید فقط میتوانم بگویم نظر لطف شماست و من هیچم
آرزوی سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان برایتان دارم
شاد و پیروز باشید

بوف کور
۱۳۹۰/۰۲/۳۰, ۱۴:۳۰
دکتر فرزاد عزیز
وجود شما دراین سایت گوهری است که نصیب هرکسی نخواهد شد و ما کاربران این سایت به خود می بالیم که چنین گوهربا ارزشی که سرشار از توانایی ، ادب ، مهر ، ازخودگذشتگی ووووووووورا در کنارمان داریم و امیدوارم همیشه در کنارمان باشید
شاد و پیروز باشید

سلام ناهید جان
خوش اومدید و امیدوارم همیشه شاهد حضور سبزتان باشیم

ناهید
۱۳۹۰/۰۲/۳۰, ۱۴:۵۲
سلام ناهید جان
خوش اومدید و امیدوارم همیشه شاهد حضور سبزتان باشیم

مرسی زهره عزیزم :x
ممنون که در این مدت به یاد من هم بودی >:D<

aminaran
۱۳۹۰/۰۲/۳۰, ۱۵:۴۰
تحلیل فاراک از جناب holy :

با عرض ارادت خدمت دوستان عزیز......

در ارتباط با فاراک به اونجا رسیده بودیم که چون توقع داریم مومنتوم در موج 5 کمتر از موج سوم باشه و در آخرین موج ما مومنتوم بیش از موج قبلیست پس نمیتونه موج آخر انتهای موج 5 باشه و میتونه موج 5 ما اکستند باشه که تازه موج یک اون به پایان رسیده و در موج دوم قرار داریم و این موج شماری هنوز بر قوت خود باقیست الا اینکه قیمت از 2023 کمتر بشه ........

اما این بین به دنبال موجشماری آلترناتیوی نیز برای فاراک بودم تا درصورت لزوم بتونیم از این موج شماری هم استفاده کنیم ،منتها این موج شماری به اعتقاد بنده باید موضوع مومنتوم رو در حتما در خودش جای بده ،

همونطور که دوستان بهتر از بنده میدونند موج شماری الیوت رو به سبکهای مختلف میشه انجام داد ولی بنده بر سبک دکتر بیل ویلیامز تاکید بیشتری دارم چون احساس میکنم این سبک قانونمندتره ،البته این نظر کاملا شخصی هست و نظرات تمام دوستان عزیز برای بنده کاملا محترم هست.
دوستان عزیز به نمودار زیر عنایت بفرمایید :

http://images.boursy.com/

طبق این موج شماری بعد از به انتها رسیدن موج سوم نمودار یک سه موج جهت تشکیل موج A طی میکنه و مجددا برای موج B صعود میکنه تا یک موج ایریگولار فلت یا اکسپندینگ فلت رو بسازه و بعد از رسیدن به حد فوقانی (که طبق گاید لاین این حد معمولا زیر 140٪ موج A هست )نزول برای موج C رو اغاز میکنه که این موج ما طبق قوانین یک 5 موجه باید باشه اما یه سری نکات در تصویر وجود داره ،اول اینکه طبق تعریف جناب نیلی اگه خطی از انتهای موج دوم به انتهای موج چهارم وصل کنیم و ادامه بدیم این خط نباید نمودار رو تا بعد از رسیدن به سقف قبلی قطع کنه و در صورت اینکه نمودار توسط این خط قطع بشه باید محل موج چهارم به سمت راست منتقل بشه ،پس با این تعریف موج چهارم ما نمیتونه در محل موج A فعلی باشه ،اما این قانون ، قانون جناب نیلی است اگر کسی سبک ایشون رو قبول نداشته باشه میتونه این قانون رو هم قبول نکنه و بگه من اصرار دارم موج چهارم در محل موج A فعلی خاتمه پیدا میکنه (مطابق تحلیل قبلی بنده)،در اون صورت بنده وارد بخش دوم عرایضم میشم و از نظر دکتر ویلیامز استفاده میکنم ،طبق نظر ایشون اکثرا موج چهارم از دید زمانی در محلی بین 1.38 تا 1.618 فاصله بین دو پیک موج اول و سوم (انتهای یک تا انتهای سوم) به اتمام میرسه که باز بخش A در اون بخش زمانی قرار نداره(رجوع شود به کتاب تریدینگ کی آس)
اما اگر شخصی از دوستان بگه علیرغم این دو دلیل باز هم من این موضوع رو قبول ندارم ،چون دکتر ویلیامز گفته اکثرا و نگفته همیشه تنها پاسخ من این خواهد بود که در تکنیکال و علی الخصوص الیوت ما بر مبنای احتمالات گام برمیداریم و نه قطعیت و به اعتقاد من و با استفاده از نظر این دو استاد بزرگ ،موج شماری فوق ،موج شماری بدی به نظر نمیرسه ،علی الخصوص که در بخش موج B ما یک AB=CD کامل داریم که تاحدی کمک کننده به تایید موج بی میباشد و از همه مهمتر موضوع مومنتوم بزرگتر در موج آخر نیز با این موشماری کاملا لحاظ شده ........
اما در این بین بنده کل موج چهارم رو به شکل ABC مطرح کردم و تصورم اینه که به همین شکل کفایت میکنه و ما مجموعا با یک راننینگ فلت سرو کار داریم ،اما اگر احیانا رفتار بخش انتهایی مقداری پیچیده تر از یک سی معمولی باشه میتونیم تنها نام گذاری رو به WXY تغییر بدیم که خوب بحث دیگریست،اما از انجایی که از دید زمانی فرصت زیادی برای تشکیل بخش انتهایی پیچیده وجود ندارد بنده بیشتر با همان شکل ABC ساده موافقترم.

اما نکات کاربردی این تحلیل :

1- زمان به انتها رسیدن موج نزولی و شروع موج صعودی نزدیک است و طبق تعریف دکتر ویلیامز این زمان از امروز تا نهایت 17 jun میباشد البته تاکید میکنم این کف میتواند از همین امروز یا فردا یا ....نهایت 17 june تشکلیل گردد و سپس صعود فرابرسد

2- نکته خوشایند این تحلیل این استکه اصولا برخلاف زیگزاگ امواج اصلاحی وقتی فلت باشد موج بعد از آنها موج قوی خواهد بود و نکته مهمتر اینکه در بین فلتها اگر اصلاح رانینگ فلت باشد موج بعدی بسیار قوی خواهد بود و توان ساختن سود زیادی دارد

اما تنها مورد باقیمانده این استکه موج C به انتها برسد تا صعود آغاز شود ..........با تشکر از تحلیل خوبی که کردید سوالی داشتم که اگر پیش پا افتاده است ببخشید چون من تکنیکال کار نیستم و سئوالی برام پیش آمده

فاراک چه قیمتی را باید پشت سر بگذاره تا مطمئن بشیم که موج c به طور کامل به انتها رسیده و صعود آغاز شده؟
این تحلیل در چه صورتی fail خواهد شد (چه قیمتی )؟

با تشکر

fery0ati
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۰:۰۷
عرض سلام دارم به جناب هولی و سایر دوستان که با بحثهای بسیار پربارشون به کیفیت و غنای سایت بسیار کمک میکنند .
من مدتیست خواننده مطالب بسیار زیبای جناب هولی هستم و به دانش تکنیکال ایشون بسیار اعتقاد دارم و میخواستم در همینجا ازشون تشکر کنم.
در مورد فاراک و شمارش اخر ایشون همچنان یک سوال برای من باقیمانده مانده

اگر قرار باشه موج ای از 4 بزرگ را سه تایی و موج بی هم سه تایی فرض کنیم . برای شمارش موج سی (موج نزولی اخیر ) شمارشتون چگونه است ؟
اگر موج سی 5 تایی فرض بشه الان در ریز موج 4 احتمالی هستیم و برای ریزموج 5 از سی بزرگ احتمالا خط روند بسیار پرقدرت 204 شکسته و به 180 تومان خواهیم رسید

نظر شخصی بنده اینست که موج 5 (همان موج بی شما ) بسیار کلاسیک و 5 موجی در صعود اخیر به پایان رسیده و الان در سه موج اصلاحی نزولی بزرگ هستیم و بعد از یک صعود سه تایی مجدد تا حدود 250 تومان (موج بی بزرگ ) وارد یک ریزش 5 موجه برای موج سی با هدف حدود 160 تومان خواهیم بود .
البته در برابر بزرگان چنین اظهار نظری محلی از اعراب ندارد ولی خواستم چنین سناریویی نیز مد نظر دوستان باشه .
یک استراتژی در مورد فاراک میتونه بدین صورت باشه منتظر تشکیل ریزموج 1 و 2 از 5 بزرگ بمانیم و در صعود موج 3 از 5 بعد از شکست پیک ریز موج 1 مترصد شکار موج 3 از 5 با حد ضرر بسیار کوچک باشیم

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۰:۴۸
عرض درود و سلام دارم خدمت دوست عزیزم fery0ati عزیز
دوست من ،بسیار آیدیتون برام آشناست و فکر میکنم در قیمتها یا فرابورس یا .... در خدمتتون بودم ،در هرصورت خیلی خوشحالم که الان در خدمتتون هستم
دوست محترم و بزرگوارم ،از لطفی که به بنده دارین بسیار سپاسگزارم و خوشحالم که دستنوشته های بنده رو با دید بزرگواری خودتون میپسندین
اختیار دارین دوست عزیزم ،نوشته های تمام دوستان و علی الخصوص جنابعالی برای بنده فوق العاده ارزشمنده و ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
در ارتباط با تحلیل فاراک باید خدمتتون عرض کنم ،این موج شماری دوم بنده بود و اعتقاد به موج شماری دیگری نیز هنوز وجود داره که باید ببینیم گذشت زمان که بهترین قاضی هست کدوم رو اثبات میکنه .....
اما در ارتباط با این موج شماری باید خدمتتون عرض کنم ،همونطور که فرمودین ما میتونیم در ریزموج چهارم از سی باشیم و همینطور حتی میتونیم در انتها یا نزدیکی انتهای موج 5 از سی باشیم (ازتون اجازه میخوام موج سی تکمیل بشه تا دقیقتر بتونم ریزموجهاشو خدمتتون تقدیم کنم ولی تا کنون حداقل دو سناریو در ذهن دارم که این احتمال رو میده موج 5 از سی نزدیک به انتها باشه ولی خوب بهتر از من میدونین تا مطمئن نباشم ذکر این سناریوها چندان مفید نیست)
اما سوای موج شماری بنده ،در ارتباط با فرمایش جنابعالی باید عرض کنم بسیار از موج شماریتون ممنونم ، تنها مورد باقیمانده در این موج شماری وضعیت مومنتوم موج آخر نسبت به ما قبل اون هست یعنی اگر موج انتهایی رو موج 5 کامل(5 از 5) فرض کنیم و نه بی اون زمان ارتباط مومنتوم اون با موج سوم بهم میخوره ،چون بهتر از بنده میدونین که الیوتیسین ها برای این مورد فوق العاده اهمیت قائلند و جتی یادمه در یک تحلیل جناب پریچر از کمتر بودن مومنتوم موج 5 نسیت به موج 3 به عنوان امضاء موج 5 نام برد ،اما اگر بخواهیم بگیم هم ما موج 5 رو داریم و هم مومنتوم ما از سه بیشتره باید از اکستند بودن موج 5 استفاده کنیم و در اون صورت باید بگیم ما در موج 2 از 5 از 5 قرار داریم که به موج شماری اول بنده و جناب پناهی عزیز میرسیم و این همون موج شماری هست که در ابتدا پست خدمتتون عرض کردم موج شماری اول بود و موج شماری فعلی آلترناتیوی بر اون هست .......
اما در پایان دوست گرامی من شما که تکنیالیست ماهری هستین بهتر از من میدونین که امواج الیوت در محیطی بخوبی جوابگوست که عمق بازار زیاد باشه و حرکت یک حقیقی یا حقوقی نتونه باعث تغییر جهت امواج و ایجاد موجهای حدید بشه که متاسفانه در بازار ما این وضعیت وجود نداره ،لذا احتمال داره در مواردی خیلی از قوانین الیوت رو بخوبی جایی مثل فارکس نبینیم و این مسئله مومنتوم یا خیلی مسائل دیگری که ما برروی اون حسایسم به سادگی توسط چند رنج مثبت یا منفی حقوقی بهم بخوره .....
در هرصورت از راهنماییتون سپاسگزارم و امیدوارم دوستان فرمایش شما رو هم در ذهنشون داشته باشند و براتون آرزوی موفقیت دارم.

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۱:۰۱
دکتر فرزاد عزیز
شاد و پیروز باشید

ناهید عزیز و بزرگوار ،لطف سرکار در مورد این حقیر بی حد بوده و هست و به هیچ عنوان خودم رو لایق اینهمه بزرگواری نمیبینم الا اینه که عرض کنم انسانیت و مهربانی زائد الوصف شماست که باعث میشه در بنده صفات مثبتی که وجود نداره به چشم شما بیاد،اما در ارتباط با جنابعالی بسیار خوشحالم که به عنوان مدیری لایق و توانا و البته مهربان در خدمتتون هستیم.
بنده هم برای جنابعالی و خانواده محترمتون آرزوی سلامت و شادی دارم
موفق باشین

fery0ati
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۱:۱۹
جناب هولی گرامی در رابطه با فرمایشات شما چند نکته به نظرم رسید

1 - اول پوزش به این علت که میخواستم این پست را در تاپیک فاراک ارسال کنم ولی اشتباها در این تاپیک ارسال و موجب گسستگی در نظرات شما استاد گرامی گردید .

2 - منهم توسط بانوی تکنیکال راشین گرامی با این سایت و مطالب شما اشنا شدم ولی مطئنم در سایت قیمتها و سرمایه با ایدی دیگر با ادبیات و دانشتون تبادل نظر داشته و راهنمایی جسته ام . با احترام به تمام دوستان بورسی فکر میکنم دانش تکنیکالتون را در فارکس پرورش داده اید و از حالت خامی و تئوری خارج شده است

3 - با مطالعه و تلفیق تکنیکال در بورس ایران در سه سال اخیر معتقدم مومنتوم حرکت در موج 5 در بورس ایران محلی از اعراب ندارد به همان علتی که به زیبایی بیان فرمودید و ان همانا عمق نداشتن بازار و دستکاری در قیمتها و بازی قیمت سهامداران عمده میباشد . البته در اینمورد در دوسال اخیر حرکات خوبی انجام شده ولی اصلا کافی نیست . ولی اذعان میکنم بسیار دوست دارم این تحلیل شما با موفقیت همراه باشه و این اندیکاتور فراموش شده برای من در بورس ایران مجددا به صفحه نمودارم برگرده .
4 - از اینکه برای پاسخ دقیق به دوستان دریغ نمیفرمایید ازتون سپاسگزارم . همواره موفق باشید

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۱:۳۵
جناب هولی گرامی در رابطه با فرمایشات شما چند نکته به نظرم رسید

1 - اول پوزش به این علت که میخواستم این پست را در تاپیک فاراک ارسال کنم ولی اشتباها در این تاپیک ارسال و موجب گسستگی در نظرات شما استاد گرامی گردید .

2 - منهم توسط بانوی تکنیکال راشین گرامی با این سایت و مطالب شما اشنا شدم ولی مطئنم در سایت قیمتها و سرمایه با ایدی دیگر با ادبیات و دانشتون تبادل نظر داشته و راهنمایی جسته ام . با احترام به تمام دوستان بورسی فکر میکنم دانش تکنیکالتون را در فارکس پرورش داده اید و از حالت خامی و تئوری خارج شده است

3 - با مطالعه و تلفیق تکنیکال در بورس ایران در سه سال اخیر معتقدم مومنتوم حرکت در موج 5 در بورس ایران محلی از اعراب ندارد به همان علتی که به زیبایی بیان فرمودید و ان همانا عمق نداشتن بازار و دستکاری در قیمتها و بازی قیمت سهامداران عمده میباشد . البته در اینمورد در دوسال اخیر حرکات خوبی انجام شده ولی اصلا کافی نیست . ولی اذعان میکنم بسیار دوست دارم این تحلیل شما با موفقیت همراه باشه و این اندیکاتور فراموش شده برای من در بورس ایران مجددا به صفحه نمودارم برگرده .
4 - از اینکه برای پاسخ دقیق به دوستان دریغ نمیفرمایید ازتون سپاسگزارم . همواره موفق باشید

دوست عزیزم
از لطفی که به بنده دارین بسیار سپاسگزارم
در ارتباط با تاپیک هم هیچ مشکلی نیست ،بقول شاعر "کرم نما و فرودآ که خانه خانه تست "
در ازتباط با مومنتوم حرکت امواج باید عرض کنم همونطور که میدونین دکتر ویلیامز از مک دی 34و5 جناب پریچر از آر اس آی استفاده میکردند ،اما در ارتباط با اینکه مومنتوم امکان داره کارایش رو در بازار ما از دست داده باشه میتونم بگم احتمالش وجود داره و نظرتون کاملا محترم هست .....
ودر آخر از استاد راشین محترم تشکر ویژه دارم که دوستان باعلم و شخصیت والایی چون جنابعالی رو به سایت معرفی میکنند تا بنده و دوستان هم بتونیم از علم و کمالاتشون استفاده کنیم.
براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۰۱:۳۸
با تشکر از تحلیل خوبی که کردید سوالی داشتم که اگر پیش پا افتاده است ببخشید چون من تکنیکال کار نیستم و سئوالی برام پیش آمده

فاراک چه قیمتی را باید پشت سر بگذاره تا مطمئن بشیم که موج c به طور کامل به انتها رسیده و صعود آغاز شده؟
این تحلیل در چه صورتی fail خواهد شد (چه قیمتی )؟

با تشکر

دوست عزیزم
موجشماری اول ما در قیمت کمتر از 2023 نقض خواهد شد ،اما این موج شماری رو ازتون فرصت کوتاهی میخواهم تا بیشتر هم هدفش وهم جوانبش رو بررسی کنم و با احترام تقدیم شما دوست عزیز کنم .......

aminaran
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۱۴:۲۳
دوست عزیزم
موجشماری اول ما در قیمت کمتر از 2023 نقض خواهد شد ،اما این موج شماری رو ازتون فرصت کوتاهی میخواهم تا بیشتر هم هدفش وهم جوانبش رو بررسی کنم و با احترام تقدیم شما دوست عزیز کنم .......
خیلی ممنون از پاسختون وبا تشکر از زحمات شما....نظرات شما برای افرادتازه کاری مثل من بسیار راه گشا است .....

SHAHBOD
۱۳۹۰/۰۳/۰۲, ۱۵:۵۳
درود بر استاد HOLY گرامی
خواهشمندم در صورت امکان یک تحلیل از خود شاخص ارایه فرمایید.فکر میکنم ما آنقدر درگیر درختان شده ایم که جنگل را فراموش کرده ایم.

خانم مارال صفا زحمت کشیده اند در وبلاگشان نمودار شاخص کل را تحلیل کرده, فرموده اند که پول بک به لبه بالایی کانال صعودی تمام شده وبازار مثبت خواهد شد اما من فکر میکنم که این لبه طی یک AB=CD شکسته شود و شاخص به inner trendline ی که از به هم وصل کردن انتهای امواج اصلاحی در 1.5 سال گذشته(از ابتدای 2010) به دست میآید respect کند (مثلا از اوائل تیر ماه) و فاز صعودی بعدی آنجا کلید بخورد.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

لینک تصویر http://ravandbazar.blogfa.com/

SHAHBOD
۱۳۹۰/۰۳/۰۲, ۱۵:۵۶
آدرس تصویر:ravandbazar.blogfa.com

HOLY
۱۳۹۰/۰۳/۰۳, ۰۲:۰۶
درود بر استاد HOLY گرامی
خواهشمندم در صورت امکان یک تحلیل از خود شاخص ارایه فرمایید.فکر میکنم ما آنقدر درگیر درختان شده ایم که جنگل را فراموش کرده ایم.

خانم مارال صفا زحمت کشیده اند در وبلاگشان نمودار شاخص کل را تحلیل کرده, فرموده اند که پول بک به لبه بالایی کانال صعودی تمام شده وبازار مثبت خواهد شد اما من فکر میکنم که این لبه طی یک AB=CD شکسته شود و شاخص به inner trendline ی که از به هم وصل کردن انتهای امواج اصلاحی در 1.5 سال گذشته(از ابتدای 2010) به دست میآید respect کند (مثلا از اوائل تیر ماه) و فاز صعودی بعدی آنجا کلید بخورد.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

لینک تصویر http://images.boursy.com/imported/2011/05/167.jpg

سلام دوست من
از لطفتون در اشتراک گذاشتن نمودار مارال عزیز ممنونم ،حقیقتش دوست گرامی من چندین بار مطلبتون رو مرور کردم و برروی چارت هم خطوطی رسم کردم ،فکر میکنم تاحدودی متوجه فرمایشتون شدم ،این هم به اعتقاد من دیدگاه خوبی هست البته در کوتاه مدت در تضاد با دیدگاه خانوم مارال قرار داره ولی در میان مدت مشترک خواهد بود ،خواهشم ازتون اینه که اگه امکان داره از جهت اینکه امکان داره برداشت من از نوشتارتون با چیزی که مدنظرتون هست مغایر باشه ممنون میشم نمودارتون رو هم ضمیمه بفرمایین ،بنده هم اطاعت امر میکنم تا آخر ه