PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر

عليرضا جمالی
2011/05/24, 22:23
تو بخش فارکس رو که نگاه میکنیم اکثرا تحلیل های قشنگ و حرفه ای دوست عزیزمون "مصطفی" رو میبینیم.
دیدم تنها تشکر کردن زیر پستهای ایشون کفایت نمیکنه, گفتم یه تاپیک برای این کار ایجاد کنم.

مصطفی جان از فعالیت خوبت تو بخش فارکس ممنون و سپاسگزارم.

امیدوارم با یاری شما , دوست عزیزم و مدیر بخش حسین عزیز (آقای صابری) و فرهاد (farhad61) و مابقی دوستان فعال در فارکس این بخش هم کم کم جایگاه شایسته اش رو تو این سایت پیدا کنه.

مصطفي
2011/05/25, 16:20
سلام

ممنون از محبت شما علي آقا .

HOLY
2011/05/25, 23:11
درود و سلام خدمت آقا مصطفی عزیز
آقا مصطفی عزیز رو من خیلی وقته میشناسم ،هم تحلیلهای زیباشو دیدم هم اخلاق و شخصیت والاش جای تقدیر داره ،نه فقط تو فارکس هم فارکس هم بورس ،خلاصه از اساتید با اخلاق و با تجربه و با علم تکنیکال هست ایشون
من هم از ایشون واقعا متشکرم که اجازه میده از تحلیلهای نابش استفاده کنیم ..........
ممنونم مصطفی جان

مصطفي
2011/05/26, 09:28
درود و سلام خدمت آقا مصطفی عزیز
آقا مصطفی عزیز رو من خیلی وقته میشناسم ،هم تحلیلهای زیباشو دیدم هم اخلاق و شخصیت والاش جای تقدیر داره ،نه فقط تو فارکس هم فارکس هم بورس ،خلاصه از اساتید با اخلاق و با تجربه و با علم تکنیکال هست ایشون
من هم از ایشون واقعا متشکرم که اجازه میده از تحلیلهای نابش استفاده کنیم ..........
ممنونم مصطفی جان

سلام دوست عزيز

ممنون از محبت شما . من دارم پيش شما اساتيد درس پس ميدم و خوشحالم كه در كنار شما هستم .

محمود شریعت
2011/05/27, 21:09
سلام دوست عزيز

ممنون از محبت شما . من دارم پيش شما اساتيد درس پس ميدم و خوشحالم كه در كنار شما هستم .

شكسته نفسی مي فرماييد ...
بنده كه واقعا از تحليلهاي استادانه شما هميشه كمال استفاده را كرده ام و خواهم كرد.