PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

punisher
2011/04/23, 10:32
سلام
محسن جان امروز بیمه پارسیان را با وصنا تعویض کردم آینده این سهم چگونه است؟

وحید 20
2011/04/23, 11:08
محسن جان این خفناور امروز 5.4 درصد معامله شد نظرت چیه؟
البته فکر میکنم بخشی رو بلوک زدن ولی در کل حجم خیلی بالایی معامله شد.
از خریداراش اطلاعی دارید؟

ناهید
2011/04/23, 11:21
سلام بر تمامي دوستان بورسي و بورکسي و ...

سهم نگر عزيزم خيلي خيلي سپاسگذارم که به فکرمان بودين

ما واقعا همتونو دوست داريم و بهتون احتياج داريم

ولي ميدوني اينجا کجاست؟؟؟

شما اين فروم تمام تاپيکاشو بگرد 1 پست غيراخلاقي ديدي يا پستي ديدي که کسي به کسي توهين کرده قول ميدم برا هميشه بورسو ببوسمو بزارم کنار

اينجا آرامش برقراره.آرامشم لازمه سودآوريه.اينجا مديران سايت عضو هيچ حزبي نيستند تنها دوستان صميميه ماها هستند.اينجا فروم اقتصاديه نه سياسي.بورکسو اونا به گند کشيدن.بورکس غير بورکس فرقي نداره مهم اينه که اونجائيکه ما قراره توش باشيم بايد آروم و بي حاشيه باشه که بورکس يه زماني اينجوري بود ولي الان نيست.مديران بورکس الان واقعا ترسو شدن شايدم سهامدار اصليشون دولتيها شده که تمامي کاربرهارو از آزادي بيان سلب کردن.

دوس دارم تنها 1 روز اينجا بنوسيد و جو اخلاقي و علمي رو با بقيه فرومها مقايسه کنيد.بعدش انتخاب با خود شماست!!!

منتظر حضور گرمتان هستيم
نوشته جناب پناهي را من الان ديدم و از خوندنش لذت بردم حيفم اومد بره صفحات بعد با اجازه آوردمش صفحه اول
تشكر از هرسه دوست عزيزمون
راشين عزيز جناب پناهي و جناب نظري و تشكر از دكتر فرزاد عزيز و جناب عليرصا جمالي بخاطر به وجود آوردن اين فضا
درود بيكران بر شما

میشکا
2011/04/23, 12:01
از سایت وزین شما و مطالب کاربردی اساتید متشکرم....امیدوارم موفق و پیروز باشید و با نظارت مستمر بانیان این امر خیر خدای نکرده سایت به بیراهه نرود.

محسن نظري
2011/04/23, 12:14
ممنونم منتظر پشنهاد شما هستیم
فردا فاراک بهتره یا صدرا؟
هر 3 سهم اين گروه عالي هستند نظر بنده بيشتر معطوف فارك و فاذر ميباشد

محسن نظري
2011/04/23, 12:20
محسن خان تمام گفته های شما متین
ولی چون بنده حقیر دستی تو بحث ساختمان سازی داشتم و هم اکنون داریم (پدر و برادرانم ) می خواهم چند مطلب را خدمت شما ارائه کنم...
عرض به خدمت شما که
در حال حاضر با توجه به مقوله سبک سازی ساختمان ها و جایگزین کردن مواد سبک به جای مصالح قدیمی به نظر شما آیا شرکت می تواند آینده روشنی داشته باشد
خود شما هم شاید به عینه دیده باشید
الان در ساختمان ها به جای بلوک سقفی از یونولیت استفاده می شود که هم خیلی سریع و هم خیلی به صرفه است...
ما خودمان در دو سال اخیر به هیچ وجه سراغ بلوک سقفی چه از نوع سفال آن و چه از نوع بلوک معمولی آن نرفتیم چون هم نصب آن وقت گیر است و هم ضایعات وحشتناکی دارد که برای بساز و بندازها اصلا صرف نمی کند
دوم با رونق گرفتن استفاده از سایر مصالح پیشرفته و بسیار سبک مانند بلوک های سبک (ما بهش میگیم سوپریکس-نام علمی اش را نمی دانم) آیا باز این شرکت توان ایستادگی دارد.
در کنار همه این مسائل خود شما بهتر واقفید که بخش مسکن تنها بخشی است که بخش خصوصی فعالیت بیشتری دارد
معمولا افراد عادی و بساز و بفروشهای جزئی اگر هم بخواهند از مصالح قدیمی استفاده کند سراغ تولید کننده های بومی می روند که بیشتر چکی کار کرده و پول نقد کم رد و بدل می شود...

و اما نکته آخر کسانی هم که در مقیاس کلان کار می کنند (بساز بفروشهای کله گنده )معمولا خود نسبت به تولید تیرچه و بلوک اقدام می کنند چون عین آب خوردن است و هیچ امکاناتی خاصی هم نمی خواهد
یک دستگاه بلوک زن
چند شاخه ناودانی و یک دستگاه جوش می توان تیرچه و بلوک های مورد نیاز را ساخت
در ضمن از ان جایی که در مناطق شمالی بیشتر بلوک استفاده می شود تا سفال آیا به نظر شما هزینه حمل و نقل در هزینه های شرکت تاثیر گذار نیست
از شناس هم استان تقریبا همسایه گلستان، استان های قزوین و تا حدودی اصفهان است که از تولید کنندگان قدر و قدرتمند در امر سفال و آجر هستند

بای تا های
ملوان عزيز بيان چند نكته ضرروي ميباشد
اول اينكه يكي از دلايل موفقيتهاي كمرجان نسبت به شركت مشابه بورسي ايتالران توليد بيشتر تيغه ديواري و سوق دادن عمده بودجه توليد و فروش به سوي تيغه ديواري ميباشد
دوم همانطور كه ميدانيد در اين صنعت شايد چند شركت داراي استاندارد وجود داشته باشند براي مثال در همين توليد تيغه و بلوك سفالي تنها شركتهايي مثل ايتالران و كمرجان از كوره استفاده ميكنند و ساير توليد كنندگان محلي از روش افتاب خشك كني و بدون استفاده از كوره و روش هاي غير استاندارد استفاده ميكنند اين توليد كنندگان اولا در حال جمع اوري هستند در ثاني انبوه سازان به هيچ وجه از اين توليد كنندگان خريد نميكنند
سومين امر برند مرجان كار در منطقه ميباشد در همين گزارش 3 ماهه ميزان رشد سود عملياتي را به نسبت دوره گذشته ملاحضه نماييد خيلي چيزها دستگيرتان خواهد شد
چهارمين مسائله در توليد تيرچه مطمئن باشيد برند مرجان كار و ساير پتانسيل ها و دلايلي كه در بالا عرض كردم بازار مناسبي را نيز براي اين محصول كمرجان فراهم خواهد ساخت
در نهايت بنده كمرجان را بدون رقيب ميدانم و فقط اميدوارم نقدينگي حاصل شود و قيمتهاي اين سهم نيز در همين محدوده باشد....

محسن نظري
2011/04/23, 12:21
http://www.bourex.com/viewtopic.php?t=16780&start=0
اقای نظری این لینک بالا رو بی زحمت ببینید ، ببینید بچه ها واستون چی کار کردن
دوستان لطف دارند بنده هر جايي باشم خدمتگزار دوستان خواهم بود

محسن نظري
2011/04/23, 12:22
آقا محسن سلام خسته نباشي وسديد كدال گزارش وسديد داده نظرتون چيه راجبش؟خيليب ممنون مي شم
دوست عزيز گزارش شركت را به هيچ وجه مناسب ارزيابي نميكنم روند هزينه هاي مالي اين شركت تا در يك كانال كاهشي قرار نگيرد اميدي به وسديد نخواهد بود

محسن نظري
2011/04/23, 12:24
ما نفهميديم اين كشتيراني چي داره شركتي كه 9 ماهه 2 ريال بر كرده چرا اينقدر قيمتش را ميبرند بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o
سفته بازي و دنباله روي كردن يك عده سهامدار احساسي.....
عاقبتش خيلي روشن است يك وقت چشم باز خواهند كرد و ميبينند در صف فروش ميليوني گير كرده اند بعد هزار فحش هم به زمين و زمان ميدهند و همه تقصير هر را گردن همه مياندازند جز خودشان!!!!

محسن نظري
2011/04/23, 12:25
اينجا جا دارد تبريك بگويم به تمامي سهامداران صبور تجهيزاتيها انشالله كه سود خوبي خواهيم كرد>:d<

HOLY
2011/04/23, 12:28
نوشته جناب پناهي را من الان ديدم و از خوندنش لذت بردم حيفم اومد بره صفحات بعد با اجازه آوردمش صفحه اول
تشكر از هرسه دوست عزيزمون
راشين عزيز جناب پناهي و جناب نظري و تشكر از دكتر فرزاد عزيز و جناب عليرصا جمالي بخاطر به وجود آوردن اين فضا
درود بيكران بر شما

درود بر ناهید عزیز و بزرگوار که مثل همیشه دقیق هستند ،سپاسگزارم ناهید عزیز ..........

اما واقعا جای تقدیر و تشکر و همچنین خوشحالی داره که در خدمت اساتید محترم ،جناب نظری عزیز ،بابک عزیز و راشین محترم هستیم ،
حقیقتش اون روز که جناب پناهی عزیز ،از سر لطف و محبت پست فوق الذکر رو زدند بنده میخواستم همونجا مراتب تقدیر و تشکر و امتنان خودم رو از بزرگواری ایشون ابراز کنم ،اما حقیقتش عاملی که مانع از انجام این کار شد این بود که چون این پست در پاسخ دوست عزیزی بود که حامل پیامی برای این عزیزان دال بر بازگشت به بورکس بود ،من احساس کردم اگر بخوام جوابگوی محبت بابک عزیز باشم ،نکنه خدایی نکرده برای دوست عزیزی که حامل پیام بودند یا سایر دوستان بورکسی این ذهنیت پیش بیاد که بنده میخوام از این سوء تفاهم بوجود اومده سوء استفاده کنم یا خدایی نکرده بر مشکل دامن بزنم
به همین جهت بود که صلاح رو در سکوت دیدم تا بعد از گذشت زمان در فرصت مقتضی از لطف بابک عزیز تقدیر و تشکر کنم ....
ابتدا باید عرض کنم که بسیار دوست دارم اگر سوء تفاهمی بوجود اومده که باعث رنجش این دوستان از سایت بورکس شده ،این سوء تفاهم رفع بشه ......

اما اصل عرض بنده :
بابک عزیز ،جناب نظری بزرگوار و راشین مهربان و محترم ،بنده از جانب خودم و تیم مدیریت و تک تک اعضاء سایت از لطف و محبتی که به سایت خودتون دارین سپاسگزاری میکنم و آرزوی تمام ما اینه که تا این فرم پابرجاست در خدمت شما عزیزان باشیم و با شما بودن هم از بابت علمتون و هم از بابت اخلاق نیکوی شما و هم از بابت شخصیتت والای شما برای ما افتخار است .

یادمه روزی در پی ام در سایتی نوشتم ،تمام ارزش و اعتبار یک فروم به کاربرانش هست و امروز نیز کماکان بر این عقیده استوارم ،البته مدیر یا مدیران یک سایت شالوده اولیه یک راه و روش رو برپا میکنند ،اما این کاربران محترم هستند که باعث اجرایی شدن این هدف میشند و این تاثیر بعضا انقدر قوی میشه که در مراحلی مدیران و ادمین یک سایت کاملا رهرو راه کاربران فهیم اون سایت میشند .....
البته این بین واقعا باید از جناب جمالی عزیز تشکر ویژه داشته باشم که انسانی فوق العاده با شخصیت و با گذشت هستند و محاسن این سایت رو میتونیم در اصل تجلی از شخصیت ایشون بدونیم و همچنین از تمام مدیران عزیز سایت تشکر میکنم که گام به گام در سختی و تلخی و شیرینی سایت رو حمایت کردند تا به امروز رسیدیم .
خوشحالم امروز به نقطه ایی رسیدیم که میتونیم این سایت رو چون یک خانواده بزرگ بدونیم که امیدوارم فردا بهتر از امروز باشه .......

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان علی الخصوص اساتید محترم ،جناب نظری و بابک عزیز و راشین بزرگوار

hiva
2011/04/23, 12:29
سلام به همه دوستان . و با تشکر از سعه صدر و دقت نظر آقای نظری.
آیا در کوتاه مدت تارگت 800 برای پست بانک دیده می شود؟ به اظهار نظر دوباره مدیرعامل در باره 2000 می توان خوشبین بود .؟:-/

وحید 20
2011/04/23, 12:31
اينجا جا دارد تبريك بگويم به تمامي سهامداران صبور تجهيزاتيها انشالله كه سود خوبي خواهيم كرد>:d<
من هم امروز مقداری صدرا 270 تومانی خریدم!

punisher
2011/04/23, 12:43
سلام و خسته نباشید(......)
اگر یکی از سوالات ما را هم جواب دهید ممنون می شوم
هدف قیمت صدرا-فاراک-فاذر - مپنا از نظر بنیادی و تکنیکال چند است.
ممنون

پاپیلو
2011/04/23, 12:52
هیوا جان از کردستان چه خبر سکرد وضعیتش خوبه ؟؟

hiva
2011/04/23, 12:54
جناب پاپیلو عزیز راستش هنوز سعادت سفر به کردستان نصیبم نشده ولی اگه از این ضرر عمده پست بانک که توش گیر افتادم خلاص شم یه سر حتما میرم واسه هوا خوری:-s

سپه
2011/04/23, 13:02
هر 3 سهم اين گروه عالي هستند نظر بنده بيشتر معطوف فارك و فاذر ميباشد

می بخشین تا چند قیمت عالی هستن هدفاشونو ازلحاظ بنیادی می شه مشخص کرد یا نه ؟

ناهید
2011/04/23, 13:12
درود بر ناهید عزیز و بزرگوار که مثل همیشه دقیق هستند ،سپاسگزارم ناهید عزیز ..........

اما واقعا جای تقدیر و تشکر و همچنین خوشحالی داره که در خدمت اساتید محترم ،جناب نظری عزیز ،بابک عزیز و راشین محترم هستیم ،
حقیقتش اون روز که جناب پناهی عزیز ،از سر لطف و محبت پست فوق الذکر رو زدند بنده میخواستم همونجا مراتب تقدیر و تشکر و امتنان خودم رو از بزرگواری ایشون ابراز کنم ،اما حقیقتش عاملی که مانع از انجام این کار شد این بود که چون این پست در پاسخ دوست عزیزی بود که حامل پیامی برای این عزیزان دال بر بازگشت به بورکس بود ،من احساس کردم اگر بخوام جوابگوی محبت بابک عزیز باشم ،نکنه خدایی نکرده برای دوست عزیزی که حامل پیام بودند یا سایر دوستان بورکسی این ذهنیت پیش بیاد که بنده میخوام از این سوء تفاهم بوجود اومده سوء استفاده کنم یا خدایی نکرده بر مشکل دامن بزنم
به همین جهت بود که صلاح رو در سکوت دیدم تا بعد از گذشت زمان در فرصت مقتضی از لطف بابک عزیز تقدیر و تشکر کنم ....
ابتدا باید عرض کنم که بسیار دوست دارم اگر سوء تفاهمی بوجود اومده که باعث رنجش این دوستان از سایت بورکس شده ،این سوء تفاهم رفع بشه ......

اما اصل عرض بنده :
بابک عزیز ،جناب نظری بزرگوار و راشین مهربان و محترم ،بنده از جانب خودم و تیم مدیریت و تک تک اعضاء سایت از لطف و محبتی که به سایت خودتون دارین سپاسگزاری میکنم و آرزوی تمام ما اینه که تا این فرم پابرجاست در خدمت شما عزیزان باشیم و با شما بودن هم از بابت علمتون و هم از بابت اخلاق نیکوی شما و هم از بابت شخصیتت والای شما برای ما افتخار است .

یادمه روزی در پی ام در سایتی نوشتم ،تمام ارزش و اعتبار یک فروم به کاربرانش هست و امروز نیز کماکان بر این عقیده استوارم ،البته مدیر یا مدیران یک سایت شالوده اولیه یک راه و روش رو برپا میکنند ،اما این کاربران محترم هستند که باعث اجرایی شدن این هدف میشند و این تاثیر بعضا انقدر قوی میشه که در مراحلی مدیران و ادمین یک سایت کاملا رهرو راه کاربران فهیم اون سایت میشند .....
البته این بین واقعا باید از جناب جمالی عزیز تشکر ویژه داشته باشم که انسانی فوق العاده با شخصیت و با گذشت هستند و محاسن این سایت رو میتونیم در اصل تجلی از شخصیت ایشون بدونیم و همچنین از تمام مدیران عزیز سایت تشکر میکنم که گام به گام در سختی و تلخی و شیرینی سایت رو حمایت کردند تا به امروز رسیدیم .
خوشحالم امروز به نقطه ایی رسیدیم که میتونیم این سایت رو چون یک خانواده بزرگ بدونیم که امیدوارم فردا بهتر از امروز باشه .......

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان علی الخصوص اساتید محترم ،جناب نظری و بابک عزیز و راشین بزرگوار

دكتر فرزاد عزيز حديث عشق و تلاش حكايت ديرپاي مردان بزرگ ديار خورشيد است شما انسان فوق العاده ايي هستيد و كمتر انسانها با اين شخصيت در اين جامعه ما وجود خواهند داشت و بديهي است كه اگر بودند دنيا ما گلستان بود مطمئن باشيد و جود امثال شما باعث آروم بودن و ايجاد فصاي دوستانه در اين سايت شده است به قول جناب پناهي در يك پست در اين سايت من با بحال بي احترامي نه مدير و نه كاربري نديدم بي احترامي كه چه عرض كنم حتي با كنايه صحبت كردن هم ديده نشد قبلا" هم گفتم در هيچ سايتي اين رفافت و همدلي را نديدم و مطمئن هستم نخواهم ديد
من نسبت به آقاي نادرعلي احساس دين دارم بخاطر اينكه ازايشون و علمشون خيلي استفاده كردم و وظيقه خودم ميدونستم كه هرسايتي فعاليت مي كنم از ايشون قدرداني كنم در دوياسه پست من ازايشون و سايت فرابورسيان نام بردم و تقدير كردم باور نمي كنيد فكر ميكردم هر لحظه از مديران سايت و يا آدمين سايت پيغام خواهم داشت كه تبليغ سايتي را نكنم ديدم اين پيغام نيامد خودم پيغامي به دكتر فرزاد عزيز دادم و از ايشون عذرخواهي كردم و گفتم وظيفه داشتم از آقاي نادرعلي ياد كنم ميدونيد دوستان جواب ايشون چي بود :
اختیار دارین خانم ناهید عزیز ،هیچ مشکلی وجود نداره ،سایت متعلق به خودتونه ،این نشونه بزرگواری شماست.هم برای شما و هم برای جناب نادرعلی آرزوی موفقیت دارم
و اين بود كه من اين سايت رو خونه خودم دونستم
دكتر فرزاد عزيز آرزو دارم خداوند آن جايگاهي كه بايسته و شايسته جنابعالي است نصيب شما گرداند كه كاري است به حق
از خداي برزگ براي شما و جناب جمالي و ساير دوستان اين سايت آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
مجدا" سپاس فراوان از راشين عزيز و جناب پناهي و نظري بخاطر حضورگرمشان
سپاس و تبريك به شما عزيزان و همه كاربران اين سايت فهيم بخاطر اين خوب بودن
و خدارا شاكرم كه من نيز از لطف او بي بهره نبودم و تونسيتم توسط آقاي جمالي به اين سايت راه پيداكنم
و دكتر فرزاد عذرخواهي مي كنم كه پيفام شما را دراينجا آوردم

aminaran
2011/04/23, 13:28
لطفا نظرتون را در مورد بترانس و ولساپا بفرمائید .....با تشکر

HOLY
2011/04/23, 13:51
دكتر فرزاد عزيز حديث عشق و تلاش حكايت ديرپاي مردان بزرگ ديار خورشيد است شما انسان فوق العاده ايي هستيد و كمتر انسانها با اين شخصيت در اين جامعه ما وجود خواهند داشت و بديهي است كه اگر بودند دنيا ما گلستان بود مطمئن باشيد و جود امثال شما باعث آروم بودن و ايجاد فصاي دوستانه در اين سايت شده است به قول جناب پناهي در يك پست در اين سايت من با بحال بي احترامي نه مدير و نه كاربري نديدم بي احترامي كه چه عرض كنم حتي با كنايه صحبت كردن هم ديده نشد قبلا" هم گفتم در هيچ سايتي اين رفافت و همدلي را نديدم و مطمئن هستم نخواهم ديد
من نسبت به آقاي نادرعلي احساس دين دارم بخاطر اينكه ازايشون و علمشون خيلي استفاده كردم و وظيقه خودم ميدونستم كه هرسايتي فعاليت مي كنم از ايشون قدرداني كنم در دوياسه پست من ازايشون و سايت فرابورسيان نام بردم و تقدير كردم باور نمي كنيد فكر ميكردم هر لحظه از مديران سايت و يا آدمين سايت پيغام خواهم داشت كه تبليغ سايتي را نكنم ديدم اين پيغام نيامد خودم پيغامي به دكتر فرزاد عزيز دادم و از ايشون عذرخواهي كردم و گفتم وظيفه داشتم از آقاي نادرعلي ياد كنم ميدونيد دوستان جواب ايشون چي بود :
اختیار دارین خانم ناهید عزیز ،هیچ مشکلی وجود نداره ،سایت متعلق به خودتونه ،این نشونه بزرگواری شماست.هم برای شما و هم برای جناب نادرعلی آرزوی موفقیت دارم
و اين بود كه من اين سايت رو خونه خودم دونستم
دكتر فرزاد عزيز آرزو دارم خداوند آن جايگاهي كه بايسته و شايسته جنابعالي است نصيب شما گرداند كه كاري است به حق
از خداي برزگ براي شما و جناب جمالي و ساير دوستان اين سايت آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
مجدا" سپاس فراوان از راشين عزيز و جناب پناهي و نظري بخاطر حضورگرمشان
سپاس و تبريك به شما عزيزان و همه كاربران اين سايت فهيم بخاطر اين خوب بودن
و خدارا شاكرم كه من نيز از لطف او بي بهره نبودم و تونسيتم توسط آقاي جمالي به اين سايت راه پيداكنم
و دكتر فرزاد عذرخواهي مي كنم كه پيفام شما را دراينجا آوردم

ناهید عزیز
بزرگواری جنابعالی در حق حقیر بی حد است و قلم ناتوان از بیان امتنان من.
بسیار سپاسگزارم

فرزند ري
2011/04/23, 14:17
عرض سلام و ادب خدمت تمامي عزيزان
ضمن سپاس از مديريت محترم سايت جهت ايجاد امكان حضور در جمع عزيزان
باعث بسي افتخار براي حقير است كه اولين پست خود را در اين تالار در تاپيك سروران گرامي جناب آقايان پناهي و نظري مي نويسم
بعنوان اولين مزاحمت از جناب نظري خواهشمندم در خصوص وضعيت آتي و روند آينده سرمايه گذاري غدير با توجه به افزايش سرمايه صورت گرفته ، قيمت گذاري صورت گرفته بر روي پتروشيمي پرديس كه براي غدير ظاهرا" هر سهم كمتر از 1500 ريال تمام شده است ، سود نقدي تقسمي و همچنين پيش بيني 983 ريالي سود 90 ( كه البته ظاهرا" با سرمايه قبلي است ) و همچنين عرضه هاي ديگر زير مجموعه ها ، پيش بيني خود را اعلام فرمايند ؟
آيا به نظر شما بزرگوار امكان روند رو به رشدي كه قبل از مجمع شاهد بوديم پس از بازگشائي نيز مورد انتظار هست و قيمت بازگشائي را در چه محدوده اي تصور مي كنيد .
پيشاپيش از اطاله كلام عذر تقصير و سپاسگزار از پاسخي كه عنايت خواهيد فرمود .

bijan askari
2011/04/23, 14:24
جناب نظری سلام و خسته نباشید

لطفا نظرتون را در مورد بكام بفرمائید

محسن نظري
2011/04/23, 16:13
ضمن تبریک و اظهار خوشحالی بابت مثبت شدن تجهیزاتی ها

یه سوال از خدمت آقای نظــــــــری: کمرجان رو چه طور می بینید .. . با دید میان مدت نگهش دارم ؟ یا نه؟ چه گینی رو براش پیشبینی میفرمایید.
دوست عزيزم سهم را عالي ميدانم با همين سود فعلي نيز به نظر بنده توانايي رشد تا سطوح قيمتي 700 تومان را دارد بازدهي 50 درصدي مطمئنم در انتظار اين سهم با ديد ميان مدت خواهد بود

محسن نظري
2011/04/23, 16:16
سلام محسن جان یه نظر راجع به این بازیه وساپا و حقش میدی
من باهاش مجمع بودم ردش کنم بره یا نه ؟ رو حقش میشه نوسان گرفت امروز ؟؟؟
دوست عزيزم تا وقتي خود سهم صفه حقشرا نگه دار به نظرم شايد وساپا بتواند تا سطوح قيمتي 350-260 تومان هم رشد كند

بورس بازان
2011/04/23, 16:55
دوستان به شکربن ، پسهند ، خفناور گوشه چشمی داشته باشید.آینده خوبی پیش رویشان می باشد

payan
2011/04/23, 17:31
دوست عزيزم اريو پاسخ جامع و مناسبي را در اين زمينه مرقوم فرمودند البته بنده قيمتهاي فعلي را كمي براي ونيكي بالا ميدانم

از محبت جناب نظری و آریو عزیز متشکرم . زنده باد...

asemaneabi
2011/04/23, 18:54
با سلام استاد نظری . باید صادقانه بگم از اینکه افتخار پیدا کرده ام عضو این سایت بشم خیلی خوشحال هستم و اگر اذن بدهید در خدمت کلیه اساتید خودم که همیشه از وجودشان بهره مند بودم باشم . باور کنید در سایتهای مختلف دنبال مطالب بزرگان خودم جنابعالی ، بابک خان ، زهره جان ، پانی ، وحید 20 و..............................بودم از اینکه در کنار شما هستم بسیار مسرورم . ببخشید اگر کمی احساساتی شد . یا علی

یزدی
2011/04/23, 19:37
سلام
نظر جناب نظری در باره تعویض فولاد با رپارس یا مرقام چیست؟
با سپاس از زحمات ...

محسن نظري
2011/04/23, 20:04
سلام
محسن جان امروز بیمه پارسیان را با وصنا تعویض کردم آینده این سهم چگونه است؟
اگر بنده جاي حقوقي ها بودم وصنا را در اين قيمتها امانش نميدادم سهمي با سود 40 توماني و ارزش ذاتي 270-280 توماني نبايد قيمتش اين باشد بنده بخشي از سبدم وصنا ميباشد و با وصنا خواهم ماند

وحید 20
2011/04/23, 20:05
در خفناور یک شخص حقیقی که 470 هزار سهم داشت خارج شده و در عوض 4 شخص حقیقی بالای 1 درصد خریدار بوده اند.
4 فلش سبز در حال حاضر نمایان است.

محسن نظري
2011/04/23, 20:05
محسن جان این خفناور امروز 5.4 درصد معامله شد نظرت چیه؟
البته فکر میکنم بخشی رو بلوک زدن ولی در کل حجم خیلی بالایی معامله شد.
از خریداراش اطلاعی دارید؟
وحيد جان ظاهرا خريدارانش سهامداران حقيقي بوده اند اما بنده در عجبم اين همه سهم از كجا ميايد!!!!!
خفناور قاعدتا نبايد ديگر شناوري داشته باشد....
دراخر به نظرم ديگر اخرين منفي سهم بود تا شب مجمع بايد انتظار خفناور 650 توماني را داشته باشيم

مسلم
2011/04/23, 20:07
جناب نظری عزیز
با سلام
آیا شما اطلاعی از وضعیت بنیادی شکر شاهرود (قشکر)دارید؟
با تشکر

وحید 20
2011/04/23, 20:10
در کمرجان هم امروز شخص حقیقی که 1 درصد داشت عرضه کننده بود و به زیر 1 درصد رفت و به زودی رشد سهم شروع میشود.

ناهید
2011/04/23, 20:11
با اجازه جناب نظری

پیش بینی بازار از نگاه کارشناسان

دکتر محرم رزمجویی مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در خصوص پیش بینی روند معاملات در روزهای آینده به خبرنگار همفکران گفت:" در مقطع کنونی و با شرایط موجود مجموعه ای از عوامل مانند عدم وجود پتانسیل در بازارهای موازی مانند مسکن، سکه و طلا که کاملا تحت کنترل دولت واقع شده و پیش بینی های مثبت در خصوص اقتصاد جهانی توسط مراکز معتبر جهان، می توانیم انتظار روانه شدن بخش عمده ای از نقدینگی به سمت بازار سرمایه را داشته باشیم."

وی افزود:" با توجه به پیش بینی تداوم رشد قیمتهای جهانی نفت، فلزات اساسی و فلزات معدنی و از آنجا که بخش عمده ای از بازار سرمایه کشور ما شامل گروه معدنی می باشد، پیش بینی می شود با شرایط موجود شاخص با نرخ آرامی به روند صعودی خود ادامه خواهد داد."

رزمجویی با اشاره به بحران های اخیر در برخی کشورها تصریح کرد:" بحران هایی که طی دو ماه اخیر در منطقه اتفاق افتاد نقش اهرمی را جهت رشد قیمت نفت و محصولات آن ایفا کرد که این مساله عامل مضاعفی در افزایش اقبال بازار به سهام مرتبط با نفت و محصولات آن می باشد."

مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در پایان با اشاره به مزیت های بازار سرمایه نسبت به بازارهای موازی گفت:" با توجه به تمایل دولت جهت جذب نقدینگی به بازار سرمایه و با توجه به اهمیت بازار سرمایه بعنوان تنها بازاری که از رشد آن کسی متضرر نمی گردد، می توانیم به ادامه روند مثبت شاخص و افزایش تعادل در بازار سرمایه خوشبین باشیم."

محسن نظری کارشناس بازار سرمایه نیز به ادامه رشد شاخص و افزایش قیمت سهام تا برگزاری فصل مجامع معتقد است و در این زمینه می گوید:" با توجه به ارائه گزارش های 12 ماهه شرکت ها و واقع شدن در فصل مجامع و انتظار اعلام تعدیل های مثبت از سوی بسیاری از شرکت ها پیش بینی می شود طی 2 ماه آینده اکثر سهم ها حداقل 20 درصد سود عاید سهامدارانشان کنند."

وی افزود:" از بین رفتن حباب در بازار سکه می تواند نقدینگی بیشتری را جذب بازار سرمایه نماید اما با توجه به افت قیمتی اکثر سهم ها طی هفته گذشته، بنظر می رسد بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سرمایه به اندکی زمان نیاز دارد اما همانطور که شاهد بودیم معاملات امروز از شرایط مناسبتری نسبت به هفته قبل برخوردار بود و پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد وضعیت مناسبتری در بازار سرمایه باشیم."

نظری با اشاره به گروه های برتر تصریح کرد:" انتظار داریم در هفته های آتی گروه های برتر از جمله تجهیزاتی ها، خودرویی ها، معدنی ها و پتروشیمی ها بازار را بدست گیرند و به اصطلاح پیشرو بازار باشند."

لازم به ذکر است در حالیکه شایعاتی از احتمال اعلام تعدیل مثبت گل گهر به گوش می رسد و طی دو روز گذشته شاهد افزایش اقبال بازار بر روی این نماد بودیم، صبح امروز حسین ملاحسین مدیر ارشد گل گهر در مصاحبه ای با یکی از سایتهای خبری سهامداران را به خرید سهم بر اساس ارزشهای بنیادی آنها تشویق کرد.

این در حالی است که بسیاری کارشناسان نیز به ارزندگی سهام گل گهر اعتقاد دارند.

وحید 20
2011/04/23, 20:12
وحيد جان ظاهرا خريدارانش سهامداران حقيقي بوده اند اما بنده در عجبم اين همه سهم از كجا ميايد!!!!!
خفناور قاعدتا نبايد ديگر شناوري داشته باشد....
دراخر به نظرم ديگر اخرين منفي سهم بود تا شب مجمع بايد انتظار خفناور 650 توماني را داشته باشيم
محسن جان من هم از اینهمه معامله سهم تعجیب کردم.
هر طوری حساب میکنم میبینم در قیمتهای فعلی ارزنده است و ارزش خرید دارد و به نوعی فرصت خرید محسوب میشود.

عادل
2011/04/23, 20:23
سلام بر محسن عزیز
اگه براتون امکانش هست یه تحلیل هم از فاسمین داشته باشین. فروش یا نگهداری سهم در کوتاه مدت:-/
ممنون

iq_son
2011/04/23, 20:47
با اجازه جناب نظری

پیش بینی بازار از نگاه کارشناسان

محسن نظری کارشناس بازار سرمایه نیز به ادامه رشد شاخص و افزایش قیمت سهام تا برگزاری فصل مجامع معتقد است و در این زمینه می گوید:" با توجه به ارائه گزارش های 12 ماهه شرکت ها و واقع شدن در فصل مجامع و انتظار اعلام تعدیل های مثبت از سوی بسیاری از شرکت ها پیش بینی می شود طی 2 ماه آینده اکثر سهم ها حداقل 20 درصد سود عاید سهامدارانشان کنند."

وی افزود:" از بین رفتن حباب در بازار سکه می تواند نقدینگی بیشتری را جذب بازار سرمایه نماید اما با توجه به افت قیمتی اکثر سهم ها طی هفته گذشته، بنظر می رسد بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سرمایه به اندکی زمان نیاز دارد اما همانطور که شاهد بودیم معاملات امروز از شرایط مناسبتری نسبت به هفته قبل برخوردار بود و پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد وضعیت مناسبتری در بازار سرمایه باشیم."

نظری با اشاره به گروه های برتر تصریح کرد:" انتظار داریم در هفته های آتی گروه های برتر از جمله تجهیزاتی ها، خودرویی ها، معدنی ها و پتروشیمی ها بازار را بدست گیرند و به اصطلاح پیشرو بازار باشند."

اقا محسن واقعا نعمتی هستند برا این فروم
خدا از بزرگی کمشون نکنه:x

bijan askari
2011/04/23, 20:56
>:D<

محسن نظري
2011/04/23, 21:18
سلام به همه دوستان . و با تشکر از سعه صدر و دقت نظر آقای نظری.
آیا در کوتاه مدت تارگت 800 برای پست بانک دیده می شود؟ به اظهار نظر دوباره مدیرعامل در باره 2000 می توان خوشبین بود .؟:-/
دوست عزيز بنده تارگت هاي پست را به ترتيب 720 و 800 دربازه كوتاه مدت ميدانم فعلا يك بار نوسان گرفتيم الان هم مقداري خريد بالاي 1000 داريم و مقداري رو 700 يك بار هم نوسانگيري كرده ايم ببينيم بريا بار دوم اجازه ميدهد يا خير

محسن نظري
2011/04/23, 21:27
سلام و خسته نباشید(......)
اگر یکی از سوالات ما را هم جواب دهید ممنون می شوم
هدف قیمت صدرا-فاراک-فاذر - مپنا از نظر بنیادی و تکنیکال چند است.
ممنون
بنده فكر ميكنم كوتاه مدت شاهد فاراك 300-320 توماني و صدراي 300-330 توماني و فاذر 400-420 توماني و مپناي 560 توماني باشيم

محسن نظري
2011/04/23, 21:29
می بخشین تا چند قیمت عالی هستن هدفاشونو ازلحاظ بنیادی می شه مشخص کرد یا نه ؟
دوست عزيزم قيمت گذاري سهمها بيشتر با روش تكنيكال و جو رواني صورت ميگيرد اهداف را در پست بالا از ديد خودم گفتم

محسن نظري
2011/04/23, 21:31
لطفا نظرتون را در مورد بترانس و ولساپا بفرمائید .....با تشکر
بترانس را بنده باشم با ديد ميان مدت در افزايش سرمايه شركت ميكنم به نظرم تا قبل از افزايش سرمايه نيز تا سطوح قيمتي 2200 تومان رشد گند
ولساپا را نيز تنها با ديد 7-8 ماه توصيه به خريد با بازدهي 70-80 درصدي دارم

محسن نظري
2011/04/23, 21:35
عرض سلام و ادب خدمت تمامي عزيزان
ضمن سپاس از مديريت محترم سايت جهت ايجاد امكان حضور در جمع عزيزان
باعث بسي افتخار براي حقير است كه اولين پست خود را در اين تالار در تاپيك سروران گرامي جناب آقايان پناهي و نظري مي نويسم
بعنوان اولين مزاحمت از جناب نظري خواهشمندم در خصوص وضعيت آتي و روند آينده سرمايه گذاري غدير با توجه به افزايش سرمايه صورت گرفته ، قيمت گذاري صورت گرفته بر روي پتروشيمي پرديس كه براي غدير ظاهرا" هر سهم كمتر از 1500 ريال تمام شده است ، سود نقدي تقسمي و همچنين پيش بيني 983 ريالي سود 90 ( كه البته ظاهرا" با سرمايه قبلي است ) و همچنين عرضه هاي ديگر زير مجموعه ها ، پيش بيني خود را اعلام فرمايند ؟
آيا به نظر شما بزرگوار امكان روند رو به رشدي كه قبل از مجمع شاهد بوديم پس از بازگشائي نيز مورد انتظار هست و قيمت بازگشائي را در چه محدوده اي تصور مي كنيد .
پيشاپيش از اطاله كلام عذر تقصير و سپاسگزار از پاسخي كه عنايت خواهيد فرمود .
دوست عزيزم ضمن خوشامدگويي درباره غدير بنده شنيده ام طي بازه زماني 3-4 سال اينده قرار است سود خالصش به دو برابر ميزان فعلي برسد تعديل عايدي سهم نيز قطعي است و بازگشايي خوبي احتمالا با صف خريد در انتظار سهم ميباشد درباره پرديس هدفش را بنده خيلي بالاتر از اينها ميدانم جاي دو تا تعديل ديگر براي پرديس وجود دارد اول افزايش قيمت محصولات شركت كه در بورس كالا كاملا مشهود ميباشد دوم از جهت افزايش نرخ دلار به نظرم پرديس اهداف قيمتي 2500 و 2800 توماني را هم ميتواند در پيش رو داشته باشد

محسن نظري
2011/04/23, 21:39

دوست عزيزم بكام يك قرارداد سنگين بريا تامين كابلهاي فيبر نوري در داخل منعقد كرده است طرح توسعه كابلهاي فشار ضعيف و پنلهاي خورشيدي نيز افتتاح شده و طرح توسعه كابلهاي فشار قوي نيز در سال 90 افتتاح خواهد شد ازطرفي پتانسيل زمينهاي شركت نيز وجود دارد تعديل عايدي قطعي و قيمتهاي 400 تومان به نظر بنده دستي يافتني ميباشد

hassan
2011/04/23, 21:44
آقا محسن سلام
میشه نظرتون رو در مورد فولاد بفرمایید؟ از نظر تکنیکی در وضعیت خوبی قرار داره. می شه یک نوسان ازش گرفت؟

محسن نظري
2011/04/23, 22:16
سلام
نظر جناب نظری در باره تعویض فولاد با رپارس یا مرقام چیست؟
با سپاس از زحمات ...
بنده نظرم بر خريد مرقام در قيمتهاي پايين 550 تومان ميباشد نظري نيز بر خريد رپارس ندارم
فولاد به نظرم تا 300 و سپس 320 تومان خواهد رفت

موج 5
2011/04/23, 22:36
دوست عزيزم بكام يك قرارداد سنگين بريا تامين كابلهاي فيبر نوري در داخل منعقد كرده است طرح توسعه كابلهاي فشار ضعيف و پنلهاي خورشيدي نيز افتتاح شده و طرح توسعه كابلهاي فشار قوي نيز در سال 90 افتتاح خواهد شد ازطرفي پتانسيل زمينهاي شركت نيز وجود دارد تعديل عايدي قطعي و قيمتهاي 400 تومان به نظر بنده دستي يافتني ميباشد

استاد واقعا دستتون درد نکنه، هر چقدر از شما تشکر کنیم بازم کم است.

شنیدم بودم امسال بکام سود خوبی اعلام خواهد کرد، قصد خرید بکام رو داشتم ولی مطمئن نبودم ولی حالا دیگه شک ندارم.

بازهم تشکر از زحمات شما.

LEON
2011/04/23, 23:35

اما اصل عرض بنده :

واقعا نمیدونم چی بگم.توی بورکس پست هایی که اسمی از بورسی اومده حذف میشه.ولی HOLY بزرگوار به این شکل برخورد میکنن.
درود بر شما:x

Ehsan Am
2011/04/24, 04:11
جناب استاد نظری عزیز:
ضمن سلام و خسته نباشید بابت زحمات گرانقدر شما خواستم نظر شما را در مورد وصندوق و وپست خرید آنها را در این قیمتها بدانم.
باز هم ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی سالی پر سود برای شما

bijan askari
2011/04/24, 06:54
دوست عزيزم بكام يك قرارداد سنگين بريا تامين كابلهاي فيبر نوري در داخل منعقد كرده است طرح توسعه كابلهاي فشار ضعيف و پنلهاي خورشيدي نيز افتتاح شده و طرح توسعه كابلهاي فشار قوي نيز در سال 90 افتتاح خواهد شد ازطرفي پتانسيل زمينهاي شركت نيز وجود دارد تعديل عايدي قطعي و قيمتهاي 400 تومان به نظر بنده دستي يافتني ميباشد>:d<>:d<
تشکر از زحمات شما

mehran
2011/04/24, 07:04
سلام دوستان خواستم یه صبح به خیر توپو با حرارت خدمت همه دوستان و سروران خودم عرض کنم امیدوارم همه روزه خوبو پر سودی داشته باشین و امیدوارم خداوند به همه کسانیکه با عرضه دانششون و پاسخگویی به سوالات به کسب رزق حلال دوستان کمک میکنند توفیق دو چندان بدهد........

ببینیم امروز فاذز......شبریز ....قشکر....ایرانیت.........ثاخت... چه میکنند

محسن نظري
2011/04/24, 07:38
جناب نظری عزیز
با سلام
آیا شما اطلاعی از وضعیت بنیادی شکر شاهرود (قشکر)دارید؟
با تشکر
قشكر به نظرم احتمال ميدهم اسال به سود 20 توماني برسد اما خب اين سود قيمتهاي فعلي را تويجه پذير نميكند فعلا سقف قيمتي سهم را سطوح 180-200 تومان ميدانم

SSAALLEEHH
2011/04/24, 07:40
جناب نظری سلام.بد جور گیر فولازم.راهنمایی میفرمایید؟

محسن نظري
2011/04/24, 07:42
سلام بر محسن عزیز
اگه براتون امکانش هست یه تحلیل هم از فاسمین داشته باشین. فروش یا نگهداری سهم در کوتاه مدت:-/
ممنون
دوست عزيزم با قيمتهاي فعلي روي و با دلار 1070 توماني براي سال 90 بنده سود 160-170 توماني را براي كالسيمين تخمين زده ام به نظرم ميان مدت تا سطوح قيمتي 1600 تومان برود

SSAALLEEHH
2011/04/24, 07:58
جناب نظری سلام.بد جور گیر فولازم.راهنمایی میفرمایید؟ :-/

محسن نظري
2011/04/24, 08:12
آقا محسن سلام
میشه نظرتون رو در مورد فولاد بفرمایید؟ از نظر تکنیکی در وضعیت خوبی قرار داره. می شه یک نوسان ازش گرفت؟
فولاد هدفش را سطوح 300-320 تومان ميدانم فعلا نگه داري توصيه ميشود

sanko
2011/04/24, 08:16
آقای نظری گرامی درود ...نظرتون راجع به خبهمن چیه ؟ هدفش رو تا کجا ارزیابی می کنید و تو چه بازه زمانی ... سپاسگذار از پاسختون

محسن نظري
2011/04/24, 08:23
جناب استاد نظری عزیز:
ضمن سلام و خسته نباشید بابت زحمات گرانقدر شما خواستم نظر شما را در مورد وصندوق و وپست خرید آنها را در این قیمتها بدانم.
باز هم ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی سالی پر سود برای شما
احسان جان وصندوق فكر ميكنم كف قيمتي باشد هدف سهم را سطوح 360-380 تومان ميدانم
پست نيز به نظرم مرحله اول 720 و سپس 800-850

SSAALLEEHH
2011/04/24, 08:24
جناب نظری ممنون از راهنماییتون دادم رفت.
#:-s

aidinnamazi
2011/04/24, 08:37
جناب نظري سلام
خبري از كسرا نداري؟

payan
2011/04/24, 08:40
با سلام خدمت جناب نظری

لطفا در مورد فروش یا نگهداری خپارس راهنمایی بفرمایید.متشکرم

كارآمد
2011/04/24, 08:47
با سلام
جناب نظري عزيز نظرتون در مورد شبهرن در بازه ميان مدت چيه؟

Yekta
2011/04/24, 08:55
با سلام جناب نظری لطفا نظرتان را در مورد مرقام بفرمایید با توجه به اینکه امروز درست روی خط مرز

hitm@n
2011/04/24, 09:47
محسن جان سلام
نظرت در مورد خرید وبوعلی امروز چیه؟سهم بهتری برای خرید در نظر دارید؟;;):x

zagros
2011/04/24, 10:00
سلام جناب نظری

نظرتون درباره خرید لخزر چیه؟ امروز تا 211 ت هم اومد و برگشت
ممنون

aghaye boursi
2011/04/24, 10:00
با سلام خدمت جناب نظری
می خواستم اگه میشه نظرتون رو در مورد وایران و مرقام بفرمایید
ممنون@};-

يگانه
2011/04/24, 10:10
سلام بر محسن عزيز>:d<
محسن فكر كنم وصندوق تا 281 پائين بياد
با حركت شارپي كه داشته حداقل 38% بايد اصلاح كنه
مقاومتي كه روي 352 داشته رو نتونسته رد كنه و داخلش نفوذ كنه
البته اگه اساتيد نظر اين حقير رو تكميل كنن ممون ميشم

bijan askari
2011/04/24, 10:15
سلام جناب نظری عزيز
می خواستم نظر شما را در مورد فرآور بدانم.

متشکرم

hassan
2011/04/24, 10:34
آقا محسن از این وبانک خبری نداری؟ خرید در قیمیتهای فعلی رو توصیه می کنید؟

حامد24
2011/04/24, 11:08
احتمال اینکه همان سناریو قبلی تکرار شود و از دوشنبه جو کلی بازار مثبت شود وجود دارد.

محسن نظري
2011/04/24, 11:28
جناب نظری سلام.بد جور گیر فولازم.راهنمایی میفرمایید؟
چي بگم دوست عزيزم همان روزي كه صف عرضه شد بنده به همه دوستا گفتم بفروشيد سهم حبابي شده است الان با اين افت والله هر امكاني وجود دارد ممكن است افزايش نرخ فروش احتمالي شركت تصويب شود و سهم برگردد ممكن است كماكان به افت خود ادامه دهد فولاژ خيلي مبهمه

takbourse
2011/04/24, 11:33
سلام

آقا
دلیل بازار منفی چیه؟ چه خبر شد؟ عرضه سنگینی هم نبود.

علامه
2011/04/24, 11:34
چي بگم دوست عزيزم همان روزي كه صف عرضه شد بنده به همه دوستا گفتم بفروشيد سهم حبابي شده است الان با اين افت والله هر امكاني وجود دارد ممكن است افزايش نرخ فروش احتمالي شركت تصويب شود و سهم برگردد ممكن است كماكان به افت خود ادامه دهد فولاژ خيلي مبهمه

جناب نظر فولای چی؟
فردا هردوشو بریم تو صف؟
مرسی

امیرجون
2011/04/24, 11:42
امروز نقدینگی دستم اومده برا فردا ی پیش نهاد میدید ؟؟

محسن نظري
2011/04/24, 11:52
حرف دل من...
شرم دارم بگويم دربازاري فعاليت ميكنم كه روند برخي سهام موجود در ان و سرمايه هزاران سهامدار وابسته به همسر مديرعامل يك حقوقي ميباشد
بله دوستان در اين بازار ما بازيچه هستيم بازيجه حقوقي ها بازيچه هوس انها و خواستن انها و حتي خواست و هوس اطرافيانشان و بيشتر شرمم ميشود كه در اين خيمه شب بازي همه به مانند مجسمه مات و مبهوت اين بازيگران چيره دست با خودمان هستيم....

محمود شریعت
2011/04/24, 12:08
حرف دل من...
شرم دارم بگويم دربازاري فعاليت ميكنم كه روند برخي سهام موجود در ان و سرمايه هزاران سهامدار وابسته به همسر مديرعامل يك حقوقي ميباشد
بله دوستان در اين بازار ما بازيچه هستيم بازيجه حقوقي ها بازيچه هوس انها و خواستن انها و حتي خواست و هوس اطرافيانشان و بيشتر شرمم ميشود كه در اين خيمه شب بازي همه به مانند مجسمه مات و مبهوت اين بازيگران چيره دست با خودمان هستيم....

محسن خان ميشه يكم روشن تر سخن بگوييد؟

محسن نظري
2011/04/24, 12:28
يك نمونه صبا تامين بروند ببيند در پست بانك و غيره چكار كردند سهم را ميبرند بالا بالا بالا خودشان خارج ميشوند و سهم هم با سر پايين مياد به همين راحتي بروند كدهاي اطرافيان مديرعامل صبا را دربياورند ببيند در يك سري سهام خاص چه روندي را طي كرده اند سرمايه مردم ميشود نون دوني يك عده خاص حرامتان باد.....

محسن نظري
2011/04/24, 12:58
انهايي كه دستشان ميرسد بروند ببيند ليلا جوان چه نسبتي با مدير عامل صبا تامين دارد در چه قيمتي وارد پست بانك شد در چه قيمتي خارج شد كدهاي وابسته در چه قيمتي وارد خگستر و وبهمن شدند و در چه قيمتي خارج شدند به همين سادگي يكي از بزرگترين مفاسد بورسي رو خواهد شد و دهها نفر پشت ميله هاي زندان اب خنك خواهند خورد

محسن نظري
2011/04/24, 13:05
آقای نظری گرامی درود ...نظرتون راجع به خبهمن چیه ؟ هدفش رو تا کجا ارزیابی می کنید و تو چه بازه زمانی ... سپاسگذار از پاسختون
خبهمن وضعيت بنيادي عالي را دارد با ورود دو شركت زير مجموعه خبهمن به فرابورس عالي تر نيز خواهد شد هدف سهم را سطوح قيمتي 360-370 تومان ميدانم

aghaye boursi
2011/04/24, 15:05
با سلام خدمت جناب نظری
ممنون@};-

:(:-/

محسن نظري
2011/04/24, 15:46
جناب نظري سلام
خبري از كسرا نداري؟
به نظر بنده سقف قيمتيه براي همينم صف فروش شده

محسن نظري
2011/04/24, 15:55
با سلام خدمت جناب نظری

لطفا در مورد فروش یا نگهداری خپارس راهنمایی بفرمایید.متشکرم
دوست عزيزم به نظرم خپارس را با خبهمن يا زامياد تعويض نماييد مناسبتر باشد

محسن نظري
2011/04/24, 16:10
با سلام
جناب نظري عزيز نظرتون در مورد شبهرن در بازه ميان مدت چيه؟
شبهرن از نظر بنيادي عاليه اما مشكل شركت با سازمان حمايت از مصرف كنندگان بر سر حاشيه سودش پابرجاست البته كمااينكه شركت براي از ما بهترانه و مرجعي توان برخورد ندارد ولي به هر حال ريسك رواني خودش را دارد در كل قيمتهاي فعلي را نيز براي سهم پر ميدانم

iq_son
2011/04/24, 16:56
دوستان با سلام
با اجازه اساتید فقط یه پیشنهاد دارم :
اونم اینکه کنترل خودتون رو از دست ندید و وارد این بازیا نشین!
سهامداری کنین به وقتش نتیجش رو میبینین!
قیمت سهم رو میکشن پایین با 500 600 تا هزینه بعد دوباره تو منفی 5و6 میل جم میکنن این یعنی بازی!

محمود شریعت
2011/04/24, 17:33
يك نمونه صبا تامين بروند ببيند در پست بانك و غيره چكار كردند سهم را ميبرند بالا بالا بالا خودشان خارج ميشوند و سهم هم با سر پايين مياد به همين راحتي بروند كدهاي اطرافيان مديرعامل صبا را دربياورند ببيند در يك سري سهام خاص چه روندي را طي كرده اند سرمايه مردم ميشود نون دوني يك عده خاص حرامتان باد.....

انهايي كه دستشان ميرسد بروند ببيند ليلا جوان چه نسبتي با مدير عامل صبا تامين دارد در چه قيمتي وارد پست بانك شد در چه قيمتي خارج شد كدهاي وابسته در چه قيمتي وارد خگستر و وبهمن شدند و در چه قيمتي خارج شدند به همين سادگي يكي از بزرگترين مفاسد بورسي رو خواهد شد و دهها نفر پشت ميله هاي زندان اب خنك خواهند خورد

خب تو اين سايت كسي نيست كه توانايي پيگيري اين موضوع را داشته باشه؟ ما چجوري بايد دست اين مفسدان في الارض را رو كنيم؟

سعیدد.
2011/04/24, 18:05
به به گزارش ولغدر اومد رو کدال ...
8 ریال سود ساخته، 10 درصد هم می خواد تقسیم کنه...

واقعا عجب عملکرد مزخرفی!

بورس بازان
2011/04/24, 18:29
استاد نظری درود بر شما.ممنون میشم نظرتون را در مورد وصندوق و فخاس ذکر کنید
با سپاس فراوان

محسن نظري
2011/04/24, 18:57
با سلام جناب نظری لطفا نظرتان را در مورد مرقام بفرمایید با توجه به اینکه امروز درست روی خط مرز
دوست عزيز نظر بنده بر روي اصلاح بيشتر اين سهم است به نظرم باز هم جاي اصلاح دارد

محسن نظري
2011/04/24, 18:59
محسن جان سلام
نظرت در مورد خرید وبوعلی امروز چیه؟سهم بهتری برای خرید در نظر دارید؟;;):x
دوست عزيزم بوعلي در قيمتهاي فعلي به مظرم احتمالا يك نوسان 10 درصدي خواهد داد
به نظر بنده كمي صبر كنيد وصندوق زير 300 امد گزينه بسيار مناسبيه يا فاراك و شبيرز نيز همينطور

punisher
2011/04/24, 20:13
محسن جان آیا وصندوق سقوط می کند؟
من سنگین توی این سهمم آیا خارج شوم؟
کککککممممممممکککککککک !!!!!!!!!

soroush
2011/04/24, 20:15
باز چه ضرری کردیم ما در این خفناور!!!!!!!!!!!!

LEON
2011/04/24, 20:23

واقعا عجب عملکرد مزخرفی!

:( :((

مصطفی مصری پور
2011/04/24, 20:31

واقعا عجب عملکرد مزخرفی!
اگر سه صفر حذف بشه ...10% این هشت ریال چطور بیان میشه:d

frouzan
2011/04/24, 20:35
استاد با عرض معذرت نميدانم در گذشته تحليلي راجع به ونيكي داشته ايد يا نه ولي اگر ممكن است يكبار ديگر نظر خود را در مورد ونيكي بفرماييد ./:)

محسن نظري
2011/04/24, 21:09
سلام جناب نظری

نظرتون درباره خرید لخزر چیه؟ امروز تا 211 ت هم اومد و برگشت
ممنون
دوست عزيزم سهم كم گردشي است وضعيت بنيادي و صنعت خوبي هم ندارد فعلا توصيه به خريد ندارم مگر زماني كه كارخانه جديد شركت به بهره برداري برسد

محسن نظري
2011/04/24, 21:10
با سلام خدمت جناب نظری
ممنون@};-
مرقم را كمي صبر كنيد پس از اصلاح گزينه مناسبي ميباشد
وايران نيز به نظرمحداقل تا مجمع بايد صبر كنيم البته خريدش را در قيمتهاي فعلي با ديد مجمع مناسب ميدانم

محسن نظري
2011/04/24, 21:14
سلام بر محسن عزيز>:d<
محسن فكر كنم وصندوق تا 281 پائين بياد
با حركت شارپي كه داشته حداقل 38% بايد اصلاح كنه
مقاومتي كه روي 352 داشته رو نتونسته رد كنه و داخلش نفوذ كنه
البته اگه اساتيد نظر اين حقير رو تكميل كنن ممون ميشم
يگانه جان بنده فكر ميكنم نهايت كف صندوق سطوح قيمتي 300 باشد البته با توجه به پتانسيل هاي بنيادي سهم مطمئنم صندوق غدير دوم خواهد شد و حداقل تا سطوح 380تومان رشد خواهد كرد

محسن نظري
2011/04/24, 21:23
اين خبر را بخوانيد......
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=46618

iq_son
2011/04/24, 22:00
اين خبر را بخوانيد......

محسن جان شرم باد بشر را که این همه پستی در درون دارد=(( واقعا این است بنی آدم اعضای یکدیگرند؟:-/:((
به حال خود باید بگرییم

بروکر001
2011/04/24, 22:08
سلام جناب نظری
درصورت امکان نظرتان را در خصوص وضعیت آتی پست بانک بفرمایید مطمئنا دانستن نظر جناب عالی می تواند راهگشا باشد احتمال دارد تک سهم شوم و فعلا با بورس خداحافظی کنم

طيب
2011/04/24, 22:08
باسلام وبا تشكر از زحماتتون
آيا ايران ارقام تعديل منفي دارد؟
بااجازه شما بعضي از اخبار را در سايتهاي ديگري قرار ميدهم از نظر شما مانعي ندارد؟همين خبر بورس نيوز

بابک پناهی
2011/04/24, 22:20
سلام بر دوستان

شرمنده بابت اینکه غیبتم خیلی طولانی شده:(

و اما در مورد وصنعت

من تا حالا سهمی مثل وصنعت ندیدم که اکثر الگوهای تکنیکالی توش باشه

قبلا هدف اولو 163 و هدف دومو 190 اعلام کرده بودم

ولی الان 210 اعلام میکنم.یعنی 55% سود ناقابل

بابک پناهی
2011/04/24, 22:22
فاراک هدف اول 350 و اهداف بعدی هم ....;)

iq_son
2011/04/24, 22:22
سلام بر دوستان

و اما در مورد وصنعت

سلام بابک جان کجایی داداش دلتنگتیم!:(
آقا با این تحلیلت آبی پاشیدی به این دل نگران من:x
همش درجا میزنه وصنعت زور نداره 150 رد کنه پس رد خواهد کرد انشا ا...;)

iq_son
2011/04/24, 22:23

داداش یه خساپا رم بزنی تحلیل سبد منو گذاشتی ها:p

hassan
2011/04/24, 22:24
آقا بابک یه نگاهی به نمودار وبانک میندازی. احتمال رشد درش وجود داره؟

راشین
2011/04/24, 22:41
اين خبر را بخوانيد......

این خبر را دیروز دیدم
فعلا فرستادن سلاح به سوریه واجبتر است!

بابک پناهی
2011/04/24, 22:42
داداش یه خساپا رم بزنی تحلیل سبد منو گذاشتی ها:p

چیکار کنم که با این خساپات یه جورائی حال نمیکنم :p

iq_son
2011/04/24, 22:45

کارت درسته بابک جان همه جوره قبولت دارم!:x

طيب
2011/04/24, 22:54
باسلام
خسته نباشيد

بابک پناهی
2011/04/24, 22:59
باسلام
خسته نباشيد

سپاسگذارم قربان
شما هم خسته نباشید :)

علامه
2011/04/24, 23:00

سلام
بابک عزیز با زامیاد ما چی حال میکنی؟
ارادت

بابک پناهی
2011/04/24, 23:06
سلام
بابک عزیز با زامیاد ما چی حال میکنی؟
ارادت

سلام

متاسفانه بررسیش نکردم

LEON
2011/04/24, 23:16
سلام بر دوستان

و اما در مورد وصنعت

:-)/\:-)

LEON
2011/04/24, 23:18
این خبر را دیروز دیدم
فعلا فرستادن سلاح به سوریه واجبتر است!

^#(^ :9:

بابک پناهی
2011/04/24, 23:20
بر خلاف دوستان نطرات دوستان بنیادی کار بر روی سهام لاستیکی بنده پسهند و پکویر رو جزء سهام پیشرو میبینم

LEON
2011/04/24, 23:20
بابک جان استادیو وامیدو میفرمودیو!؟ :d

مجيد رادمنش
2011/04/24, 23:28
اين خبر را بخوانيد......

کجان کسانی که دم از عدالت میزنن.کجان کسانی که میگن انسانیت درغرب مرده.کجان کسانی که میخوان از مردم منطقه حمایت کنن

دقیقا. فردا هم یه خبر دیگه میاد که معتاد بودن و آمبولانس هم دزدی بوده .مثل جریان ماشین نیروی انتظامی میشه که گفتن مامورای ما نبودن . عادت دارن

این بک نمونه از عدالت کشور صاحب زمانیه اگر پول نداشته باشی حق زندگی نداری خدایا به داد ما برس!
( نظرات بينندگان )

mehran
2011/04/24, 23:39
بابک جان و محسن عزیز میخواستم نظرتونو راجع به ومعادن بدونم برادرم مقداری داره قیمت خریدش حوالی 700 هست به نظرتون آیندش تا 1-2 ماه چجوریه؟؟

علامه
2011/04/24, 23:40
جناب پناهی عزیز
خرید وصنعت رو چه قیمتی مناسبه از دید شما؟
ارادتمند

بابک پناهی
2011/04/25, 00:05
جناب پناهی عزیز
خرید وصنعت رو چه قیمتی مناسبه از دید شما؟
ارادتمند

همین قیمت آخرین معامله امروز 136 تومن مناسب بود

LEON
2011/04/25, 02:47
کجان کسانی که دم از عدالت میزنن.کجان کسانی که میگن انسانیت درغرب مرده.کجان کسانی که میخوان از مردم منطقه حمایت کنن

دقیقا. فردا هم یه خبر دیگه میاد که معتاد بودن و آمبولانس هم دزدی بوده .مثل جریان ماشین نیروی انتظامی میشه که گفتن مامورای ما نبودن . عادت دارن

این بک نمونه از عدالت کشور صاحب زمانیه اگر پول نداشته باشی حق زندگی نداری خدایا به داد ما برس!
( نظرات بينندگان )

دقیقا.خبر امروز همین بود که یکیشون معتاد بوده.

Moradad
2011/04/25, 07:59
آقا عجب صف فروشی چیدن برای شپدیس !!!!

یعنی باید خالی کرد یا خالی بازی میکنند ؟؟؟

مصطفی مصری پور
2011/04/25, 09:02

آخرین وصایای فولاژو بخاطر بیار;)

sanko
2011/04/25, 09:05
سلام خدمت همه دوستان، یه سوال طبق معمول;) به نظر میاد بعد از عرضه های تعاونی کارکنان ایران خودرو صعود صدرا آغاز میشه ، کی می دونه این تعاونی تا چه میزان قصد عرضه داره ؟
من احساس می کنم یه خبر هاییه ، اصلا اجازه نمی دن سهم های بنیادی ترقی بکنه هر موقع احساس می کنن قیمتش می خواهد بره بالا یه حقوقی عرضه میکنه ... اون از دانایان پارس که رو فاراک زوم کرده بود اینم از این خورده حقوقی ها مثل تعاونی کارکنان ایران خوردو ، کسی می دونه صبا تامین و بقیه دارن چیکار می کنن؟
الان بازار رو تحلیل نیست ، به نظرم بیشتر باید رو رفتار حقوقی ها دقیق شد . اینطور نیست ؟

راشین
2011/04/25, 09:11
دقیقا.خبر امروز همین بود که یکیشون معتاد بوده.

اصلا بر فرض که معتاد باشه آیا آدم معتاد نیاز به درمان نداره ؟
مثل قضیه آن جانبازی که جلوی مجلس خودسوزی کرد و گفتند معتاد بوده!

takbourse
2011/04/25, 09:14
سلام

آقا بابک
آقا محسن
میشه به ما هم بگین چه خبره؟
چرا بازار منفیه؟
با این بنیادی عالی؟
چی شده؟

Ali487
2011/04/25, 09:30
سلام خدمت دوستان .
بنده فکر مکنم علت ریزش بازار بالا رفتن مجدد قیمت طلا باشه .
به امید اینکه اونایی هم که بازار را به نیت طلا رها کردن سود خوبی کنند .
پر سود باشید .:)

محمد110
2011/04/25, 09:47
سلام خدمت دوستان .

من هم با نظر شما موافقم

مصطفی مصری پور
2011/04/25, 09:47
سلام خدمت دوستان .

یکی از دلایلش قیمت سکه اس
وجود اختلافات سیاسی چند روز اخیر هم بی تاثیر نبوده

iq_son
2011/04/25, 10:09
دوستان دارن با شاخص بازی میکنن این یه سیاسته نه پتانسیل بازار
بازار طلا هم بهانه ای است برای توجیه!!!

محسن نظري
2011/04/25, 10:32
آقا محسن از این وبانک خبری نداری؟ خرید در قیمیتهای فعلی رو توصیه می کنید؟
دوست عزيزم وبانك را بنده هدفش را 350 ميدانستم كه رسيد از ديد بنيادي اگر در گزارش 12 ماهه ذخاير خود را ازاد كند بايد منتظر تعديل خوبي از اين سهم باشيم فعلا خير در اين قيمتها توصيه به خريد ندارم

محسن نظري
2011/04/25, 10:37
سلام

آقا
دلیل بازار منفی چیه؟ چه خبر شد؟ عرضه سنگینی هم نبود.
دليل تا دلتان خواهد هست از خروج سرمايه از بازار و كاهش شديد حجم معاملات گرفته تا كثافكاري حقوقي ها و ندانم كاري سهامداران احساسي و .....

محمد110
2011/04/25, 10:43
دليل تا دلتان خواهد هست از خروج سرمايه از بازار و كاهش شديد حجم معاملات گرفته تا كثافكاري حقوقي ها و ندانم كاري سهامداران احساسي و .....
این بازار کنترل احساسات وعدم توجه به بازی حقوقی ها ودید منطقی را می طلبد
به نظرم احتمالا تا آخر هفته بازار جون نداشته باشه وفرصت خوبی برای خرید

حامد24
2011/04/25, 10:43
صف خرید شدن میلیونی وپارس تاثیر مثبتی بر روی وساپا و حق تقدمش خواهد داشت.

محسن نظري
2011/04/25, 10:45
جناب نظر فولای چی؟
فردا هردوشو بریم تو صف؟
مرسی
فولاي اگر بحث معافيت مالياتيش درست شود با رشد خوبي مواجه خواهد شد شما كه صبر كرديد اين سهم را اصلا نديد بگيريد و در سبد بلند مدت خود قرار دهيد

محسن نظري
2011/04/25, 10:57
امروز نقدینگی دستم اومده برا فردا ی پیش نهاد میدید ؟؟
فعلا صبر كنيد دوست عزيزم تا روند بازار برگردد و سپس اقدام به خريد نماييد

hassan
2011/04/25, 11:02
توی این بازار منفی، وتوصا خوب داره معامله میشه. آقا محسن خبری برای وتوصا هستش!؟

mehran
2011/04/25, 11:12
صالح آبادي درهمايش فرصتهاي تامين مالي شرکتهاي بورسي:
از ابـزارهـاي جديـد مالـي استقبـال ميكنيـم

همايش تخصصي فرصتهاي تامين مالي شركتهاي بورسي با حضور وزير امور اقتصادي و دارايي، رييس سازمان بورس، مدير عامل شركت بورس و شركتهاي پذيرفته شده در بورس تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر علي صالحآبادي ـ رييس سازمان بورس واوراق بهادار ـ در اين همايش به لزوم توسعه تامين مالي اشاره كرد و گفت: تامين مالي يكي از موضوعات كليدي براي توسعه اقتصاد كشور و ايجاد رشد اقتصادي در كشور است كه بر هيچ كسي پوشيده نيست. لذا براي اين كه به رشد اقتصادي مطلوب دست پيدا كنيم بايد نظام تامين مالي را تقويت كنيم.

وي تامين مالي از طريق بانك، بازار سرمايه، دولت و سرمايهگذاري خارجي را مهمترين منابع تامين مالي در كشور دانست و عنوان كرد: در كشور ما نظام بانكي و بازار سرمايه تامين مالي را انجام ميدهند.اين در حالي است كه در سالهاي اخير نقش بازار سرمايه در تامين مالي نسبت به گذشته بيشتر شده است.

وي به اصل 44 قانون اساسي اشاره كرد و گفت: در اين قانون دو موضوع كليدي و محوري شامل آزادسازي و واگذاري عنوان شده است كه در بخش آزادسازي اين اجازه به بخش خصوصي داده شده تا بتواند در فعاليتهاي سودآور اقتصادي وارد شود. لذا امروز بخش خصوصي اجازه ورود به سرمايه گذاريهاي مختلف را پيدا كرده است.علاوه بر اين در محور واگذاري شركتهاي مشمول اصل 44 وارد بازار سرمايه شدهاند.

رييس سازمان بورس در ادامه به نقش دولت در اين فرايند اشاره كرد و افزود: دولت امروز مانند گذشته اجازه سرمايهگذاري در بخشهاي مختلف را ندارد. لذا به طور طبيعي به سرمايه گذاري در حوزههايي كه دولت نميتواند در آن سرمايه گذاري كند نياز داريم كه بازار سرمايه ميتواند بخشي از اين وظيفه را بر عهده بگيرد.

وي با بيان اينكه در ساير كشورها سرمايه گذاران بخش خصوصي منابعشان را با منابع مردمي از طريق انتشار اوراق بهادار مخلوط ميكنند، عنوان كرد: تفاوت بازار سرمايه با بازار پول در اين است كه بازار سرمايه با انتشار اوراق بهادار تامين مالي انجام ميدهد ولي در بانكها از طريق سپرده كردن سرمايه مردم و اعطاي وام تامين مالي صورت ميگيرد.

صالحآبادي به توسعهي زيرساختهاي بازار سرمايه در طول سالهاي گذشته اشاره كرد و گفت: در حال حاضر زيرساختهاي الكترونيكي و فني بازار سرمايه توسعه پيدا كرده و از بهترين تكنولوژي روز دنيا در حوزههاي مختلف استفاده ميشود.علاوه بر اين نقدشوندگي مطلوبي در اوراق بهادار مشاهده شده و يكي از زيرساختهاي بازار سرمايه در تامين مالي فراهم شده است.

سخنگوي سازمان بورس به مقايسهي تامين مالي طي سالهاي 80، 85 و 90 پرداخت و عنوان كرد: در صورتي كه سال 80 را با سال 85 مقايسه كنيم پيشرفتهايي مشاهده ميشود ولي سال 85 با سال 80 تفاوت قابل ملاحظهاي ندارد اين در حالي است كه سال 85 با سال 90 تفاوتهاي بسياري در بازار سرمايه وجود دارد.

وي اضافه كرد: در سال 85 حجم معاملات بورس پنج هزار و 600 ميليارد تومان بود كه امروز بيش از 21 هزار ميليارد تومان در بورس اوراق بهادار و شش هزار ميليارد تومان در فرابورس معامله ميشود.

دبير شوراي بورس با بيان اين كه از لحاظ نقدشوندگي تنوع صنايع و حوزههاي كمي و كيفي بازار توسعه پيدا كرده است، اظهار كرد: اميدواريم در افق 1404 سال 95 با سال 90 قابل مقايسه نباشد. زيرا اقتصاد ايران به قدري داراي ظرفيت است كه بتواند به اعدادي كه در برنامه 20 ساله مطرح شده است دست پيدا كند.

صالحآبادي يادآور شد: در حال حاضر حجم معاملات در بورس از ابتداي سال تاكنون به بيش از صد ميليارد تومان رسيده است كه اين نشان ميدهد كه بازار سرمايه ميتواند محملي براي تامين مالي فعاليتهاي اقتصادي كشور باشد.

وي در ادامه به قوانين موجود در بازار سرمايه اشاره كرد و گفت:قانون بازار سرمايه در سال 84، قانون توسعه ابزارهاي مالي در سال 88 و قانون برنامه پنجم در سال 89 بسترهاي توسعه بازار سرمايه را فراهم كرده است.به طوري كه با تصويب قانون توسعه ابزارهاي مالي تعادل مالياتي به تصويب رسيد و نهادهاي مالي جديد در بازار شكل گرفت و بازارهاي جديدي از جمله بازار فرابورس ايجاد شد.

وي با بيان اينكه فرهنگ عمومي نسبت به اوراق بهادار ارتقا پيدا كرده است خاطر نشان كرد: در صورتي كه به ايجاد زيرساختهاي لازم در بورس و افزايش شفافيت و ايجاد بازار فرابورس و بورس كالا توجه كنيم ميبينيم كه بازار سرمايه بلوغ بيشتري نسبت به گذشته پيدا كرده است.

صالحآبادي گفت: لذا در شرايط فعلي بايد بتوانيم ميوه اين بازار را بچينيم كه به اعتقاد من ميوه آن تامين و تجهيز منابع مالي براي فعاليتهاي سودآور اقتصادي است.

وي به تامين مالي از طريق بازار سرمايه اشاره كرد و افزود: در سال 89 بورس معادل 12 هزار ميليارد تومان در تامين مالي نقش داشته است. كه از اين ميان تامين مالي از طريق تاسيس شركت 737 ميليارد تومان، از طريق افزايش سرمايه 9 هزار و 800 ميليارد تومان، اوراق مشاركت هزار و 450 ميليارد تومان و اوراق اجاره 30 ميليارد تومان بوده است.

وي با بيان اينكه بازار ثانويه در تامين مالي نقش موثري ايفا كرده است، اعلام كرد:در سال گذشته از طريق عرضههاي دولتي و عرضه ساير بخشها پنج هزار ميليارد تومان تامين مالي صورت گرفت و در بازار سوم فرابورس حدود هزار و 770 ميليارد تومان ودر بورس كالا هفت هزار و 300 ميليارد تومان تامين مالي كوتاه مدت صورت گرفت.

صالحآبادي گفت: پيش بيني ميشود در سال 90 ميزان تامين مالي از طريق بازار سرمايه به 40 هزار ميليارد تومان و در بازار اوليه به 20 هزار ميليارد تومان ارتقا پيدا كند.

به گفته صالحآبادي شركتهاي سرمايه گذاري و شركتهاي هلدينگ كه پروژههاي نيمه تمام و طرحهاي سودآوري دارند ميتوانند در شرايط رونق بازار با فروش سهام تامين مالي انجام دهند.

صالحآبادي ضمن اظهار اميدواري از اين كه در سال جاري به تقسيم سود بالا صرف سرمايه گذاري و افزايش توليد و اشتغال شود، به اصلاح قانون تجارت اشاره كرد و گفت: در خصوص افزايش سرمايه قانون تجارت مربوط به سال 47 است در صورتي كه قانون بازار سرمايه در سال 84 تصويب شده است. لذا بايد اصلاحي در قانون صورت بگيرد و به روز شود تا به افزايش تامين مالي كمك بيشتري شود.

وي ادامه داد: در سال گذشته هزار و 450 ميليارد تومان اوراق مشاركت براي طرحها و پروژهها منتشر شد كه اميدواريم اين حوزه توسعه پيدا كند.

به گفته صالحآبادي انتشار اوراق اجاره نيز كه از سال گذشته امكان آن در بورس فراهم شد شرايط بسيار مطلوبي است كه شركتهايي كه پشتوانه دارايي دارند بتوانند از طريق آن تامين مالي انجام دهند. همچنين بانكها به پشتوانه ساختمانهاي خود ميتوانند تامين مالي از طريق اين اوراق انجام دهند كه در حال حاضر آخرين مراحل انتشار اوراق اجاره توسط دو بانك طي شده و به زودي اوراق اجاره آنها منتشر ميشود.

وي به تامين مالي در بخش مسكن اشاره كرد و افزود: از طريق اوراق حق تقدم تسهيلات مسكن، صندوقهاي زمين و ساختمان و اوراق رهني ميتوان در بخش مسكن تامين مالي صورت داد.

رييس سازمان بورس يادآور شد: همچنين اسناد خزانه اسلامي در دستور كار قرار دارد تا با كمك خزانهداري كل كشور در بازار سرمايه مورد استفاده قرار گيرد و براي تامين مالي استفاده شود.

وي ادامه داد: همچنين شركتهاي كالايي توليد آنها قابليت پذيرش در بورس كالا دارند ميتوانند معامله سلف در بورس كالا به تامين مالي بپردازند.همچنين كساني كه طرحهاي نوآورانه دارند ميتوانند از طريق فرابورس تامين مالي انجام دهند.

وي به ايجاد شركتهاي تامين سرمايه و وجود سه شركت اشاره كرد و گفت: شركتهاي تامين سرمايه در سال گذشته نقش موثري در انتشار اوراق مشاركت ايفا كردند.

وي در ادامه از تاسيس دو شركت تامين سرمايه جديد خبر داد و گفت: دو شركت تامين سرمايه جديد مجوز تاسيس دريافت كردهاند كه طي چند روز آينده اين مجوز نهايي ميشود.

صالحآبادي در ادامه تاكيد كرد: با زيرساختها و انگيزهاي كه در بازار سرمايه وجود دارد ميتوانيم به تامين مالي كمك كنيم و از همه كساني كه ايده و پيشنهادهايي در اين زمينه دارند ميخواهيم كه به ما كمك كنند.

وي افزود: در حال حاضر امكان طراحي هر نوع ابزار مالي جديد در بازار سرمايه وجود دارد و شوراي بورس با آغوش باز از ابزارهاي مالي جديد استقبال ميكند تا ابزارها را در خدمت تامين مالي قرار دهيم.

mehran
2011/04/25, 11:13
محسن جان دببخشید اینجا گذاشتم چون پربیننده ترین تاپیکه.............پس همه همایش بودن کسی تو بازار نبوده:))

حامد24
2011/04/25, 11:22
محسن جان با توجه به صف خرید شدن میلیونی وپارس وبا توجه به اینکه قیمت پایانی وپارس نوید فردایی مثبت توام با صف خرید را برای این سهم دارد خرید وساپا و حق تقدمش برای فردا چگونه است؟ کلا نظرتاتان در این خصوص چیست
(ما امروز تعدادی خریداری کردیم و قصد داریم فردا هم بصورت پله ای خریداری کنیم.)

رضا اسدی
2011/04/25, 11:22
محسن جان دلیل اصلی را داخل نقطه چینها مخفی کردی البته اینطوری بهتره

بابک پناهی
2011/04/25, 16:40
سلام

آقا بابک
آقا محسن
چرا بازار منفیه؟
با این بنیادی عالی؟
چی شده؟

نمیدونم دلیل منفی بودن بازار خروج سرمایه به سمت بازار سکه هست یا نه؟!!!گیرمم اینطوری باشه باز نمیصرفه کسی تو این قیمتها بفروشه و بره سکه بخره!
هیچ اتفاق منفی تو فاراک صدرا وصنا وصنعت وصندوق حفاری مپنا و ... نیفتاده.شمایی که به مپنای 700 تومن وبالاتر اعتقاد دارید و به حفاری 600-500 تومنی و به صدرای 600 تومنی به فاراک 500 تومنی و به وصنعت 250 تومنی به وصنای 300 تومنی و به ..... اعتقاد دارید و البته ده چندان هم من اعتقاد دارم فکر میکنید این منفی شدن بازار دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟!!!!

ترکیدن حباب؟!!!

کدوم حباب؟!!اصلا حبابی در کار نیست.تارگت سهما مشخصه.اگر موج صعودی تموم شده باشه باید برای اکثر سهما تموم شده باشه چون شاخص کل وجود خارجی نداره که...ترکیبی از سهمهای بازاره.پس شاخصم صعودی خواهد بود

تنیجه چی میشه؟

اینکه دوستان سهامشونو مفت نفروشن.بزارید بازار به تعادل برسه بعد مثبت میشه.غم و اندوهم بزارید و به تحلیلتون ایمان داشته باشید

موفق و پیروز باشید

iq_son
2011/04/25, 17:13
نمیدونم دلیل منفی بودن بازار خروج سرمایه به سمت بازار سکه هست یا نه؟!!!گیرمم اینطوری باشه باز نمیصرفه کسی تو این قیمتها بفروشه و بره سکه بخره!
هیچ اتفاق منفی تو فاراک صدرا وصنا وصنعت وصندوق حفاری مپنا و ... نیفتاده.شمایی که به مپنای 700 تومن وبالاتر اعتقاد دارید و به حفاری 600-500 تومنی و به صدرای 600 تومنی به فاراک 500 تومنی و به وصنعت 250 تومنی به وصنای 300 تومنی و به ..... اعتقاد دارید و البته ده چندان هم من اعتقاد دارم فکر میکنید این منفی شدن بازار دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟!!!!

ترکیدن حباب؟!!!

کدوم حباب؟!!اصلا حبابی در کار نیست.تارگت سهما مشخصه.اگر موج صعودی تموم شده باشه باید برای اکثر سهما تموم شده باشه چون شاخص کل وجود خارجی نداره که...ترکیبی از سهمهای بازاره.پس شاخصم صعودی خواهد بود

تنیجه چی میشه؟

اینکه دوستان سهامشونو مفت نفروشن.بزارید بازار به تعادل برسه بعد مثبت میشه.غم و اندوهم بزارید و به تحلیلتون ایمان داشته باشید

موفق و پیروز باشید

بابک جان قربان حرف حسابت
این جو کاملا احساسیه
من فردا رو نیستم انشا ا... پس فردا که اومدم بازارو دید بزنم این جو خوابیده باشه و بازار به روند منطقی برگشته باشه!

محسن نظري
2011/04/25, 18:29
خب تو اين سايت كسي نيست كه توانايي پيگيري اين موضوع را داشته باشه؟ ما چجوري بايد دست اين مفسدان في الارض را رو كنيم؟
ما با دوستاني كه در زمينه حمايت از سهامداران جز فعاليت ميكنند پيگيري كرديم اما ميدانيد چه جواب ميدهند؟
به شما چه مربوط مگر شما مقام قضايي هستيد!!!!
فقط اين را بگم كه وقتي در بين اينها برويد به عمق فساد پي خواهيد برد و خواهيد ديد از هر ده نفر اينها شايد تنها يك نفر سالم باشد ان يك نفر هم كاري از دستش ساخته نيست....

حسینی
2011/04/25, 18:54
ما با دوستاني كه در زمينه حمايت از سهامداران جز فعاليت ميكنند پيگيري كرديم اما ميدانيد چه جواب ميدهند؟
به شما چه مربوط مگر شما مقام قضايي هستيد!!!!
فقط اين را بگم كه وقتي در بين اينها برويد به عمق فساد پي خواهيد برد و خواهيد ديد از هر ده نفر اينها شايد تنها يك نفر سالم باشد ان يك نفر هم كاري از دستش ساخته نيست....
گر حکم شود که مست گیرند............در شهر هر آنکه هست گیرند.

Ehsan Am
2011/04/25, 21:37
دوستان و اساتید عزیز:
من کوچک تر از آنم که بخواهم نظر دهم ولی با دیدن کامنت های دوستان کمی از اینکه دوستان عزیز یا یادشون رفته کجا زندگی می کنند(ایران)و هم اینکه در این اوضاع و احوال نابسامان اقتصادی و سیاسی اینقدر غیر منطقی فکر کردن که اینقدر ما متا سفانه بدلیل جنبه های پایین تا 2 روز کافیه بازار منفی بشه از کامنت دوستان ترس و دلهره می باره و کاسه چه کنم چه کنم دست می گیریم.
من دوست دارم به عنوان کوجکترین فرد با صراحت اعلام کنم اول بیایید تکلیفمان را با خود روشن کنیم و ببینیم در جایی سرمایه گذاری می کنیم که از ارکان اصلی آن همین درصد های منفی و مثبت آن میباشد.اگر بنا به این باشد که هر کس سهمی خرید از همان شب خواب ببیند که سرمایه اش از فردا هر روز به ازای کارکرد خیلی از تاجران دیگر که در 1 ماه حاضرند آن درصد را در بیاورند که وا مسیبتا.
بلند پروازی یکی از ارکان موفقیت است ولی متا سفانه جنبه ما آنقدر پایین هست که فقط یک روی سکه را نگاه می کنیم و آن هم بدترین بلا یعنی طمع می باشد.
اگر بلند پروازی یا هر اسمی که روی آن می گذاریم (تجارت) را با تمام حاشیه های آن قبول کنیم(از ضرر .دوران سختی .دوران سود .بازیچه قرار گرفتن.رکب خوردن.تصمیم اشتباه وووووو )دیگه نیازی به این حرفها نیست .اگر تصمیم گرفتیم با مشورت سهمی خریدیم حالا هزارو یک دلیل ممکنه سهم پایین بیاد یا بالا بره آیا از دست کسی کاری برمیاد؟
آیا این جزو بازاره یا هر رو 4 % سود.
متا سفانه تمام این دلیل ها در وجود خود ما نهفته است که اگر تعریف اقتصاد یا بازار سرمایه را بدانیم دیگر این حرفها را بیان نمی کنیم.مگه کسانی که مدت طولانی در این بازار حضور دارند تا حالا ندیدند بازار منفی شود؟
شما یک کار به من معرفی کنید که در آن ضرر نباشد.
این اصل بازار است.فکر میکنید این اولین بار است که کسی در بورس دست به کثافتکاری میزند.اول صحبتم گفتم ما در ایران زندگی میکنیم تا به حال کسی با یه همچین مواردی برخورد نکرده؟تا حالا ندیدیم کسی از چراغ قرمز رد شود؟و هزاران مثال دیگر
در جمع بندی اگر بازار را یک دریا در نظر بگیریم که در طوفان گرفتار شدهایم اگر عرشه را سفت بچسبیم خورشید فردا را میبینیم و اگر از خود بپرسیم چرا در دریا باید طوفان بیاید متاسفانه ........
به امید روزهای خوب (ولی یادمان باشد همیشه در دریا طوفان هست.پس بهترین کار انه همگی عرشه را به امید دیدن خورشید سفت بگیریم)

محسن نظري
2011/04/25, 21:46
استاد نظری درود بر شما.ممنون میشم نظرتون را در مورد وصندوق و فخاس ذکر کنید
با سپاس فراوان
وصندوق فكر ميكنم فردا يا نهايتا پس فردا اخرين روز منفيش باشد و به كف قيمتي ميرسد بنده مطمئنم اين سهم باز به سطوح قيمتي 360-380 تومان بازميگردد پس خريد اين سهم در سطوح قيمتي فعلي سود 30 درصدي را به همراه خواهد داشت

آریو
2011/04/25, 22:31
با سلاو و درود خدمت بابک عزیز
بابک جان یه تکنیکال از این وصنا برامون میزنی همینجوری بدون شکل هم برامون بگی کافیه
قصد صعود که نداره حداقل بدونیم تا کجا میاد پایین
بازم مرسی

کاشف
2011/04/26, 07:30
فاذر سود خودش رااز7/19 به8/30 تعدیل داد ٪56 مبارک باشه
http://www.codal.ir/Reports/FirstEPS...Of4OcQWw%3d

محسن نظري
2011/04/26, 07:39
استاد با عرض معذرت نميدانم در گذشته تحليلي راجع به ونيكي داشته ايد يا نه ولي اگر ممكن است يكبار ديگر نظر خود را در مورد ونيكي بفرماييد ./:)
ونيكي را دوست عزيزم در اين قيمتها پر ميدانم و بعيد ميدانم سهم بتواند از سد قيمتهاي 220 تومان عبور نمايد

محسن نظري
2011/04/26, 07:44
سلام جناب نظری
درصورت امکان نظرتان را در خصوص وضعیت آتی پست بانک بفرمایید مطمئنا دانستن نظر جناب عالی می تواند راهگشا باشد احتمال دارد تک سهم شوم و فعلا با بورس خداحافظی کنم
پست بانك در صورتي كه خبر قطعي افزايش سرمايه سهم منتشر شود حداقل تا سطوح 1000 تومان رشد خواهد كرد اما به نظر بنده مهمترين اتفاقي كه در پست خواهد افتاد پس از افزايش سرمايه ميباشد پس از افزايش سرمايه با افزايش شديد نرخ كفايت سرمايه و جهش دريافت سپرده ان هم با سود هاي اندك و پرداخت تسهيلات شاهد رشد تصاعدي سود خالص پست و بازدهي خيره كننده در سهم خواهيم بود تمام اينها منوط به افزايش سرمايه احتمالي ميباشد

محسن نظري
2011/04/26, 08:10
باسلام وبا تشكر از زحماتتون
آيا ايران ارقام تعديل منفي دارد؟
بااجازه شما بعضي از اخبار را در سايتهاي ديگري قرار ميدهم از نظر شما مانعي ندارد؟همين خبر بورس نيوز
خير مرقام به نظر بنده تعديل منفي ندارد

rojan
2011/04/26, 08:11
با سلام

جناب نطری فاذر نباید نمادش متوفف شود ؟؟
یا باید بگویم اینجا بورس ایران است و بس:d

محسن نظري
2011/04/26, 08:18
بابک جان و محسن عزیز میخواستم نظرتونو راجع به ومعادن بدونم برادرم مقداری داره قیمت خریدش حوالی 700 هست به نظرتون آیندش تا 1-2 ماه چجوریه؟؟
دوست عزيزم ومعادن را بنده دو هدف براش متصورم اول سطوح 1000 و سپس 1200 تومان

peendar
2011/04/26, 08:18
سلام و خسته نباشی
در خصوص خرید مرقام و مداران نظرتون رو می فرمایید و اهداف قیمتی این دو سهم
با تشکر

mehran
2011/04/26, 08:40
استاد نظری انگار بازار جون نداره من کلی واسه امروز تصمیم داشتم اما فعلا بیخیال شدم............

punisher
2011/04/26, 08:41
من موندم هر سهمی می گیرم منفی می شه
وصنا گرفتم 219 حالا شده 207 ؟؟؟؟؟؟!!!!
دوستان درباره این سهم راهنمایی کنند تا چند قراره بیاد پایین ؟
ممنون می شم

sanko
2011/04/26, 09:16
استـــــــــــــــــــآد زود بیا
غدیر داره باز می شه یه نظری بدین راجع بهش تا دیر نشده

كارآمد
2011/04/26, 09:25
با سلام
استاد نظري عزيز نظرتون راجع به روند قيمتي فولاي و فولاژ چيه؟
پيشاپيش ممنون از جوابتون

takbourse
2011/04/26, 09:28
سلام
قیمت مناسب غدیر چنده

sanko
2011/04/26, 09:37
وغدیر رو چند بشینیم اساتیـــــد

محسن نظري
2011/04/26, 09:59

ميان مدت تا 2500 ميره ولي خود بنده ديروز خالي كردم

محسن نظري
2011/04/26, 10:04
سلام

آقا بابک
آقا محسن
چرا بازار منفیه؟
با این بنیادی عالی؟
چی شده؟
علت زياده دوست من از بازيهاي دولت تا اختلافات سياسي بين دولت و حكومت بگيريد تا بهانه بازار سكه و زرنگي دولت و خالي كردن شمش هايي كه وارد كرده بودند و داد و هوار حبابي بودن بورس و منافع يه عده مجلسي بساز بفروش و و خلاصه مه و خورشيد و فلك در كارند تا بورس ما قرمز بماند....

محسن نظري
2011/04/26, 10:07
ببخشيد تو اين هواي به اين خوبي حيف نيست پاي سيستم نشستيم و شديم بازيچه دست يه عده دجال بي خيال بازار و پول اين چيزا بازار هم بالاخره برميگرده و مثبت ميشه و پول پارو كردن ها شروع ميشه تو اين چند ساله خوشبختانه يا بدبختانه بسيار از اين بازارها ديده ايم بنده يه ساعتي ميرم از هوا و پيرامونم لذت ببرم شاد و سبز و خوش شاداب و باشيد و از زندگاني لذت ببريد تا ميتوانيد......

sanko
2011/04/26, 10:20
ای بابا ... خوش به حالت اقای نظری چه دل خجسته ای دارید شما .. ماشال... راستی منم غدیر خریدم

حامد24
2011/04/26, 10:21
ببخشيد تو اين هواي به اين خوبي حيف نيست پاي سيستم نشستيم و شديم بازيچه دست يه عده دجال بي خيال بازار و پول اين چيزا بازار هم بالاخره برميگرده و مثبت ميشه و پول پارو كردن ها شروع ميشه تو اين چند ساله خوشبختانه يا بدبختانه بسيار از اين بازارها ديده ايم بنده يه ساعتي ميرم از هوا و پيرامونم لذت ببرم شاد و سبز و خوش شاداب و باشيد و از زندگاني لذت ببريد تا ميتوانيد......

یاشاسین

LEON
2011/04/26, 10:38

مخلصاتیم :D

takbourse
2011/04/26, 10:44
استاد
ما وغدیر را تو کف خریدیم
نظرتون چیه؟

mahdijj
2011/04/26, 10:44
سلام استاد نظری
فولاد رو 16 درصد رو سود هستم نگه دارم یا بفروشم

يگانه
2011/04/26, 11:04
محسن جان زديم به وساپا
از وساخت هم خارج شدم- تحليلم درست نبود (احتمالا بخاطر خروج من از فردا مثبته)

mehran
2011/04/26, 11:17
یگانه جان من هفته پیش هم به دوستان گفتم .گروه ساختمانی یک صعود به بازار بدهکاره که خب این صعود مصادف شد با نزول بازار .....کلا معاملات جالبی دارن مثلا ثاخت یه دونه هم رو منفی نداد من پایین نشسته بودم ثامان هم از دستم رفت به خاطر جو بازار تکنیکال ثامان رو کنار گذاشتم که اشتباه کردم

محمود شریعت
2011/04/26, 11:23
ميان مدت تا 2500 ميره ولي خود بنده ديروز خالي كردم

بانك صادرات هم اردر خريد داره. ولي منم خالي كردم

Moradad
2011/04/26, 11:25

آقا با این هدف حسنامنتال موافقم شدید. من که فعلا مقداری (بیشتر ) در ضرر هستم و با یاری همانهایی که استاد نظری فرمودند. نشستن و خیره شدن به مانیتور هم دردی را دوا که نمی کند ، هووووچ ، اعصاب را هم به هم میریزد . این پارکها هم عجب صفایی دارند دراین وقت سال.>:d<

hiva
2011/04/26, 13:20
دوستان عزیز . امروز واقعا نیازمند یاری سبزتان در گرفتن روحیه هستیم x-(. آخه چرا هم ولساپا هم فاسمین هم وصنعت هم .... همه منفی می شن ؟ تازه بیمه پارسیان واقعا روسفید می کنه آدم رو :(

آریو
2011/04/26, 13:32
دوستان عزیز . امروز واقعا نیازمند یاری سبزتان در گرفتن روحیه هستیم x-(. آخه چرا هم ولساپا هم فاسمین هم وصنعت هم .... همه منفی می شن ؟ تازه بیمه پارسیان واقعا روسفید می کنه آدم رو :(

سلام به هیوای عزیز
نمیدونم قیمت خرید سهمات چنده و چقدر تو ضرر هستی اما فقط اینو بگم که همیه این سهما رو میرید تو سود اینو مطمئن باشید
البته نباید فراموش بکنید که حتما نگاهی به ارزش ذاتی سهماتون داشته باشین ارزشی که با آنالیز بنیادی بهش میرسید
فقط یه ذره خونسردی لازمه، نداشتن رفتار هیجانی خیلی میتونه از ضرر کردنتون جلوگیری کنه
البته با بیمه پارسیان موافق نیستم
راستشو بگم قشنگی بازار تو همینه بازار باید هم منفی باشه هم مثبت .نمیشه که هر روز مثبت باشه
پورتفویی که تو اینجور مواقع از لحاظ بنیادی قوی باشه و حمایت کننده خوبی داشته باشه جای هیچ گونه نگرانی رو باقی نمیذاره
اما با تمام وجودم آرزو میکنم که همه سهما مثبت بشن تا دوستان تو این بازار منفی با شناختی که از سهم خوب و بد پیدا کردن بازنگری تو پورتفوی خودشون داشته باشن...
آرزوی من سود کردن همه اعضای این اتاقه

محسن نظري
2011/04/26, 15:05
سلام خدمت دوستان .
اتفاقا دوست عزيزم بنده ارزو ميكنم دلالهاي شكمي و احساسي كه براي پر كردن جيب خود به هر كاري تن در ميدهند و برايشان فرق نميكند اقتصاد مملكت اسيب ببيند و در هر بازار كذايي دنبال جيب پر كردن ميباشند به زودي با ضررهاي خيلي خوشگل از اين بازار با سرافكندگي خارج شوند.....

hiva
2011/04/26, 15:07
محسن عزیز اگر امکان دارد یه نگاهی به وضعیت بانک ارین داشته باشید . به نظر شما بعد از بازگشایی چه روندی طی می کند؟

محسن نظري
2011/04/26, 15:22
توی این بازار منفی، وتوصا خوب داره معامله میشه. آقا محسن خبری برای وتوصا هستش!؟
برخي شنيده ها حكايت از فروش يكي از شركتهاي زير مجموعه وتوصا دارد

محسن نظري
2011/04/26, 15:24
محسن جان با توجه به صف خرید شدن میلیونی وپارس وبا توجه به اینکه قیمت پایانی وپارس نوید فردایی مثبت توام با صف خرید را برای این سهم دارد خرید وساپا و حق تقدمش برای فردا چگونه است؟ کلا نظرتاتان در این خصوص چیست
(ما امروز تعدادی خریداری کردیم و قصد داریم فردا هم بصورت پله ای خریداری کنیم.)
وساپا فعلا بازار سود سال 89 سهم را ميبينيد ولي غافل از اينكه سود مذكور غير عملياتي ميباشد بنده به هيچ وجه قيمتهاي فعلي را تا روشن شدن ابهامات سهم مناسب نميدانم

وحید 20
2011/04/26, 16:09
دیدار احمدینژاد با مقام معظم رهبری
http://www.aftabnews.ir/vdcjmievyuqe8oz.fsfu.html
---------------------------

وحید 20
2011/04/26, 16:29
یک اتفاق عجیب
در حال حاضر در اکثر نمادها معامله در حال انجام است و قیمتها در حال تغییر هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali487
2011/04/26, 16:29
اتفاقا دوست عزيزم بنده ارزو ميكنم دلالهاي شكمي و احساسي كه براي پر كردن جيب خود به هر كاري تن در ميدهند و برايشان فرق نميكند اقتصاد مملكت اسيب ببيند و در هر بازار كذايي دنبال جيب پر كردن ميباشند به زودي با ضررهاي خيلي خوشگل از اين بازار با سرافكندگي خارج شوند.....

سلام خدمت دوستان .
آقا محسن همه اونهایی که بازار سهم را با طلا و سکه عوض کردند همشون هم احساسی نیستند . یکی از همکاران من روی بد شانسی ، سنگین توی بازار بورس ضرر کرد . آدم احساسی هم نیست اما بدشانسی آورد . حالا به نظر شما همچین کسی نباید به تلاتم برای جبران ضررش بیافته ؟
اقتصاد کشور ما به اندازه کافی مریض هست و از دست چند تا شخص حقیقی مثل ما کاری بر نمی یاد . بالایی ها باید به فکر باشند که ....
شما خودت گلی ، به نظر من برای همه کس آرزوی خوب کنید . حتی اگر پست ترین انسان روی زمین باشه .
ماکه خیلی دوستت داریم . :)

محسن نظري
2011/04/26, 16:37
با سلام

جناب نطری فاذر نباید نمادش متوفف شود ؟؟
یا باید بگویم اینجا بورس ایران است و بس:d
شما اگر از مالمير و دار و دستش كثيفتر تو بورس پيدا كرديد بنده به شما جايزه ميدهم
اون روزي كه پيگيري ميكنيم اقا چرا نماد رو باز كرديد جواب ميدن نماد بدون تعديل باز شده باز مجدد بسته ميشه حالا هم تعديل ميده بسته نميشه وقتي همه دستشون تو دست همه خلاف اين عمل كنند بايد تعجب كنيد

محسن نظري
2011/04/26, 16:39
سلام و خسته نباشی
در خصوص خرید مرقام و مداران نظرتون رو می فرمایید و اهداف قیمتی این دو سهم
با تشکر
مرقام را بنده اعتقاد به اصلاح بيشتر دارم كمي پيانتر بياد گزينه مناسبيه با ديد ميان مدت
مداران نيز اصلا در اين قيمتها مناسب نميدانم

حامد24
2011/04/26, 16:41
اتفاقی کاملا نادر !!!
سایت تی اس ای رامشاهده کنید سهمها معامله میشوند وحجم معاملات بالا میرود!!!! x_xx_x

محسن نظري
2011/04/26, 17:02
من موندم هر سهمی می گیرم منفی می شه
وصنا گرفتم 219 حالا شده 207 ؟؟؟؟؟؟!!!!
دوستان درباره این سهم راهنمایی کنند تا چند قراره بیاد پایین ؟
ممنون می شم
سهم با سود 40 توماني و ارزش ذاتي 260-280 تومان به نظر شما تا كجا بايد بياد پايين؟

arak_bourse
2011/04/26, 17:12
محسن جان سلام
در مورد خريد بانك ملت روي 215 و شاهد نزديك 315 نظر شما چيست؟

محسن نظري
2011/04/26, 17:23
استـــــــــــــــــــآد زود بیا
غدیر داره باز می شه یه نظری بدین راجع بهش تا دیر نشده
دوست عزيزم با توجه به فشار عرضه ها كمي صبر كنيد بهتره

حامد24
2011/04/26, 17:52
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت سکه در بازار داخلی حبابی است، گفت: متقاضیان خرید سکه در بازار اطمینان کامل داشته باشند که با خرید سکه، بهطور قطع ضرر خواهند کرد.

محسن نظري
2011/04/26, 18:01
اين هم مدرك ادعاي بنده براي دوري از شركتهاي لاستيك ساز صورتهاي مالي 3 ماهه كوير تاير اگر سود غير عملياتي نبود چه بسا امكان داشت شركت زيانده شود به سود عملياتي امسال و دوره مشابه سال قبل توجه نماييد اين كوير تاير ايران تاير دوم نشود سهامدارانش شانس اورده اند....
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=U%2fK9cJ0tHBcng DAy1lgSHA%3d%3d

علامه
2011/04/26, 18:07
جناب نظری عزیز
دوستان تو سایت تالار بورس دارن از اعلام 8 ریالی سود ولغدر شکایت میکنن بنظرتون کار به جایی میرسه؟
ممنون میشم نظرتونو راجه به قیمت بازگشایی هم بدونم
از راشین خانم پرسیدم تکنیکی نظرشون 80-82 بود شما از نظر بنیادی نظرمیدین؟
ارادتمند

http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php/41944-%D9%84%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1**%D9%88%D9%84%D8%BA%D8%AF %D8%B1**/page95

وحید 20
2011/04/26, 18:12
محسن جان نظرت در مورد گزارش پکویر چیه؟
پکویر از 513 ریال پیشبینی سود خود در گزارش 3 ماهه 231 ریال محقق کرد.
یعنی حدود 45 درصد پوشش در گزارش 3 ماهه! که ظاهرا پوشش خیلی خوبیه.
البته بخش اصلی سود در ردیف خالص درآمد های متفرقه آمده که به ازای هر سهم میشه 212 ریال
به عبارتی از 231 ریال پوشش سود 212 ریال ناشی از درامدهای متفرقه بوده که در مدت مشابه سال قبل از این ردیف تنها 3 ریال در صورتهای مالی امده است.
در سود عملیاتی تنها 26 ریال محقق کرده است در حالی که سال پیش از این محل 18 تومان بوده است.

وحید 20
2011/04/26, 18:17
اين هم مدرك ادعاي بنده براي دوري از شركتهاي لاستيك ساز صورتهاي مالي 3 ماهه كوير تاير اگر سود غير عملياتي نبود چه بسا امكان داشت شركت زيانده شود به سود عملياتي امسال و دوره مشابه سال قبل توجه نماييد اين كوير تاير ايران تاير دوم نشود سهامدارانش شانس اورده اند....
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=U%2fK9cJ0tHBcng DAy1lgSHA%3d%3d
انگار هم عقیده هستیم اول نوشتم بعدا دیدم شما هم قبل از من به این نکته اشاره کردین.

عادل
2011/04/26, 18:59
سلام بر محسن خان عزیز
بنده در حال حاضر در سهم خفناور در حدود 30درصد در زیان هستم !!! پیش بینی شما از این سهم چیه؟ با توجه به شرایط بنده در این سهم چه حرکتی رو بهم پیشنهاد میدید؟
ممنون@};-

محسن نظري
2011/04/26, 19:04
ای بابا ... خوش به حالت اقای نظری چه دل خجسته ای دارید شما .. ماشال... راستی منم غدیر خریدم
پول و بازار و سود همه در راستاي رفاه و اسايش و ارامش ما هستند پس هميشه يادمان باشد دوست عزيزم اين پول است كه براي ما كار ميكند نه ما براي اوليت بنده اول زندگي ميباشد و سپس بازار و پول و ماديات پس امروز بي خيال بازار شدم و از اين هواي باراني و لطيف استفاده كردم و كلي هم شادم....

عادل
2011/04/26, 19:06
سلام بر محسن خان عزیز
بنده در حال حاضر در سهم خفناور در حدود 30درصد در زیان هستم !!! پیش بینی شما از این سهم چیه؟ با توجه به شرایط بنده در این سهم چه حرکتی رو بهم پیشنهاد میدید؟
ممنون@};-

مرسی محسن جان جواب رو در پست خصوصی دیدم
ممنون

محسن نظري
2011/04/26, 19:09
دوستان غدير خريدند كاش كمي صبر ميكردند اما جاي نگراني نيست وضعيت بنيادي سهم عالي ميباشد و در ميان مكدت مطمئن باشدي ضرر نخواهيد كرد

فرماندار
2011/04/26, 19:12
مرسی محسن جان جواب رو در پست خصوصی دیدم
ممنون
???????????

محسن نظري
2011/04/26, 19:17
سلام استاد نظری
فولاد رو 16 درصد رو سود هستم نگه دارم یا بفروشم
تا 300-320 نگه دار دوست عزيزم

محسن نظري
2011/04/26, 19:20
محسن جان زديم به وساپا
از وساخت هم خارج شدم- تحليلم درست نبود (احتمالا بخاطر خروج من از فردا مثبته)
وساپا را از نظر رواني فكر ميكنم تا 360 تومان بالا برود ولي ابهامات بنيادي بنده هنوز رفع نشده است
وساخت رو خوب كاري كردي فاراك گرفتي جاش؟

بابک پناهی
2011/04/26, 19:49
با سلاو و درود خدمت بابک عزیز
بابک جان یه تکنیکال از این وصنا برامون میزنی همینجوری بدون شکل هم برامون بگی کافیه
قصد صعود که نداره حداقل بدونیم تا کجا میاد پایین
بازم مرسی

سلام

حداکثر تا 206 ( صندوقدار ;) ) میاد ولی صعودیه کلا

فرماندار
2011/04/26, 19:53
عادل دوست من
چون شرایط مشابه لطفا جواب را برای من هم پست کن

آریو
2011/04/26, 20:04
سلام

حداکثر تا 206 ( صندوقدار ;) ) میاد ولی صعودیه کلا

وصنا
سلام بابک عزیز مرسی از پاسخت بازم مرسی ممنون ممنون
وضعیت بنیادی سهم خوبه امیدوارم به جایگاه خودش برسه
مرسی
پر سود باشی همیشه

علی خوش خلق
2011/04/26, 20:42
جناب نظری عزیز شب خوش
در مورد شبریز و روند امروزش نظری ندارین
مثلا این سهم معامله عمده داره
ارادتمند
خوش خلق

عادل
2011/04/26, 22:06
عادل دوست من

دوست عزیز فرستادم

محسن نظري
2011/04/26, 22:06
محسن عزیز اگر امکان دارد یه نگاهی به وضعیت بانک ارین داشته باشید . به نظر شما بعد از بازگشایی چه روندی طی می کند؟
دوست عزيزم اتفاقا اين سهم را بررسي كرده ام اين بانك يك اماي بزرگ دارد و اينكه بدون شعبه چطور ميخواهد جذب منابع داشته باشد؟؟؟؟

محسن نظري
2011/04/26, 22:19
سلام خدمت دوستان .
آقا محسن همه اونهایی که بازار سهم را با طلا و سکه عوض کردند همشون هم احساسی نیستند . یکی از همکاران من روی بد شانسی ، سنگین توی بازار بورس ضرر کرد . آدم احساسی هم نیست اما بدشانسی آورد . حالا به نظر شما همچین کسی نباید به تلاتم برای جبران ضررش بیافته ؟
اقتصاد کشور ما به اندازه کافی مریض هست و از دست چند تا شخص حقیقی مثل ما کاری بر نمی یاد . بالایی ها باید به فکر باشند که ....
شما خودت گلی ، به نظر من برای همه کس آرزوی خوب کنید . حتی اگر پست ترین انسان روی زمین باشه .
ماکه خیلی دوستت داریم . :)
دوست عزيزم بنده ميگويم احساسي بي دليل نميگم در همين يك ماهه اخير كه اوج بازار سكه بود ايا نوسان سكه به بيش از 10 درصد رسيد؟
ان هم خريد با هزار مكافات و فروش هم با هزار مكافات پس از اين همه مدت براي سود بسيار اندك؟
مگر در همين بازار همين سود را نميشود حتي در عرض 2 روز گرفت؟
كدام از خريداران با تحليل رفت سكه خريد؟ تحليل اينها اينه فلاني خريد ما هم برويم بخريم تازه صفم هست كه چه بهتر تصميمات احساسي و شكمي كه ميگم همينه واقعا واقعا برودي تو اين صف خريد سكه بگوييد به چه دليل سكه ميخريد خدا شاهده اگه يك كدامشان توانست دليل بياورد...
چطور در بازار سكه طرف سكه ميخرد و ماهها نگه ميدارد ضرر هم كند صدايش در نمياد ولي در بازار سرمايه تا تق به توق ميخورد يا داد فغان سر ميدهند يا از بازار فرار ميكنند كه هيچ صدتا بد و بيراه هم پشت بازار نثار ميكنند اتفاقا بنده يه پستي زدم در اتاق بورس 24 با اين مضمون كه در عجبم در ساير كسب و كارها طرف 6ماه تا يكسال فقط هزينه ميكند و از جيب ميخورد صدايش هم در نمياد سر سال اگر از شر ماليات و مشتري بد حساب و چك برگشتي و مشكلات ديگر جان سالم به در ببرد 30 درصدي گيرش ميايد ولي در همين بازار سرمايه اگر بلند مدت سرمايه گذاري كند قول ميدهم بدون كوچكترين مشكل و استرسي سالي 30-40 درصد بازدهي خواهد داشت اما اول طمع دوم تصميمات احساسي باعث ميشود اين تازه واردين تبديل شوند به يكي از عوامل ضربه زدن به بازار براي انها بازار سكه و ارز و مسكن و بورس فرقي ندارد هر جا باشد فقط سود داشته باشد حالا به هر قيمتي هجوم ميبرند به انجا ختم كلام را بگم تا به ماهيت و ذات اين افراد پي ببريد ساعت 5-6 صبح طرف ميره تو صف خريد سكه تو بارون چند ساعت اسير ميشه كه چند تا سكه بخره فوقش 10 تا 10 تا سكه 400 تومني كه چقدر سود كنه شانس بياره 5 درصد اخرش 200 تومن بله دلالي دست به دست كردن اين قشر از اين ادما عادت كردن به اينطور زندگي پس بنده نوعي هميشه ارزو دارم كه اين نوع تفكر هيچگاه نه به رفاه برسد نه به ازادي كه در ان زمان نه به خداي خودش بندگي ميكند نه حداقل ابرويي براي رفاه و ازادي باقي ميگذارد.....

arak_bourse
2011/04/26, 22:55
با نظر شما موافقم جناب نظري براي 5 تا سكه از صبح تا ظهر مردم ميرن تو بانك خودشون رو معطل مي كنن اما تو بورس تو راحت با اينترنت و ا ز محل كار يا خونت كارتو انجام ميدي.منتهي بايد فرهنگ بورس بيشتر روش تبليغ صورت بگيره. من به چندتا از همكارام 1 ساله دارم ميگم بياييد سهم بخريد ميدونن سود داره اما يه ترسي دارن كه اون هم از عدم شناخت اين بازار براي بيشتر هموطنان است.و چون خودشون سهم نخريدن و ميبينند بازار بورس چه رشدي كرده تو يك سال همش نقذد منفي مي كنند و تو گوش بقيه هم مي خونند كه حباب شده و از اين حرفها. اون هم براي اينكه هم خودشون رو دلداري بدن هم تفكر بورس حبابي رو تو ذهنم بقيه بندازن. به نظرم ميخوان از بورس انتقام بگيرن چون جاشون گذاشته . چون رفتند ملك خريدن و راكد مونده و ضرر هم كردن. ميدونيد حس حسادتي كه تو ايراني جماعت هست نميزازه اين كشور خوب پيشرفت كنه.

يگانه
2011/04/26, 23:44
یگانه جان من هفته پیش هم به دوستان گفتم .گروه ساختمانی یک صعود به بازار بدهکاره که خب این صعود مصادف شد با نزول بازار .....کلا معاملات جالبی دارن مثلا ثاخت یه دونه هم رو منفی نداد من پایین نشسته بودم ثامان هم از دستم رفت به خاطر جو بازار تکنیکال ثامان رو کنار گذاشتم که اشتباه کردم

مهران عزيز ممنون به خاطر پاسختون

قضيه وساخت با ثمسكن و ثاخت فرق ميكنه
ثاخت روند بلند مدت نزولي رو هم براحتي شكونده و داخلش نفوذ كرده و صعودش حتميه
ثمسكن روند بلند مدت نزوليش رو شكونده و وارد فاز جديدي شده كه پس از زدن هامر در 170 روند صعودي شكل گرفت و با رد شده از 196 با يك دوجي زيبا و شكستن خط روند نزولي صعودش تضمين شده
چارت وساخت و ثمسكن تا حدودي شبيه هم هستن ولي ثمسكن روندشو به سمت بالا شيكوند ولي وساخت نه تونست مقاومت رو رد كنه بلكه زير حمايت قبليش الان داره معامله ميشه و حجم معاملات اين قسمت (در اين قيمت ) هم بسيار پائينه

محسن جان از شما هم ممنونم
وزن تجهيزاتي سبدم بالا ميرفت همه رو وساپا گرفتم

fiona
2011/04/27, 00:22
سلام اقاي نظري
به نظرتون واسه فردا وغدير بگيرم يا شبريز؟
يا فاراک اضافه کنم ميانگينم بياد پايين؟

Ehsan Am
2011/04/27, 01:37
در راستای صحبتهای جناب نظری چون به مدت 10 سال در بازار کالا صنف آهن فعالیت داشتم چند نکته را خدمت دوستان عرض میکنم.
یه مثال بزرگترین تجار بازار دارند و اونم اینه شاید 11 ماه کار نکنی ولی مطمئن باش تو ماه 12 جبران 11 ماه رو میکنی.
دوستان به خدا قسم تو بازار ما که تازه کارمون عمده بود و وارد کننده بودیم اگه در بیلان کل ماهی 5% بازدهی داشتیم میگفتیم خوب کار کردیم از 5 تا 10 %میگفتیم علیه بیشتر از اونم که رنگشو نمدیدیم و اگرم میدیدیم با دممون گردو میشکوندیم.تازه باید منتظر این بودیم که هر روز خبر میدادن فلانی کم آورده از شما جنس گرفته ؟اگه نگرفته بود که یه نفس عمیق و اگه گرفته بود دیگه بازارو ول میکردیم دنبال چک میدویدیم.
دوستان نمیدونم شمایی که از دو تا درصد منفی هراس دارید در صورتی که مثل روز روشنه اون درصد جبران میشه فقط یکم صبر!!!
من نمی دونم این بازار سرمایه چقدر به جای انکه فرد رو بسازه اونو بد عادت و صماع بار میاره؟
بابا به ولله قسم پلمونو میخوردن دفتر طرف میرفتیم میگفت بیخود کردید پاتونو دفتر من گذاشتید ندارم.واقعا اگه یه همچین مسائلی براتون پیش میومد چیکار میکردید.؟
پول خورده بودن خدا شاهده بعد از 3 ماه دوندگی (یه اصطلاح تو بازار هست که میگن صدی 3)یعنی چون کم آورده 30% از پولتون اونم یه چک 8 ماهه .شاید باورتون نشه که کله گنده ترین آدماش هم همون 30% 8 ماهه رو میگرفتن میگفتن خدا رو شکر طرف خیلی مرد بود!!!!
واقعا دیدن بعضی کامنت ها واقعا عذر میخوام خنده داره.خوب کسی نیست بگه دوست عزیز بانک رو برای شما گذاشتن که فقط ماهیانه سود ببرین.
من شخصا تخصص بازار سرمایه ندارم ولی تحصیلاتم در راستای مدیریت سرمایه است و تو این بازار از دوستانی عزیز یاری میگیرم و حتی بازار رو اگه وقت کنم اخر شب نگاه میکنم ولی خوب تو گزارشات لحظهای که بهم میدن تصمیم می گیرم .ولی بعنوان نظر میتونم بگم یکی از زیباترین تجارت ها است و دلیلم بخاطر پول فقط همین بی انتها بودن اونه واینکه در عوض زحمتی که میکشی و تیمی که تشکیل میدی(نه تیم رانتی بلکه تیم متخصص) روز به روز احساس موفقیت بیشتری میکنی و حداقل منی که با آدمهایی که (کوجکترین مثال های اونو نوشتم) برخورد داشتم در عوض در این بازار با کلی افراد تحصیلکرده و با شعور آشنا شدم که از هر لحظه صحبتم چه کاری چه خارج کار لذت میبرم.
خدا شاهده باید شکر کنید که خدا تخصصی به تمام دوستان داده که هر کس به ظرفیت خودش تو این بازار که به همه چی (از سیاسی اقتصادی کثافتکاری ووووووو)
بستگی داره کار میکنند.
دوستان هیچکس از فردای خودش خبر نداره پس قدر لحظه ها رو بدونیم و با یک جمله زیبا که خودم به این ایمان دارم صحبتم را تمام میکنم و عذر خواهی میکنم بابت گرفتن وقت عزیزان.
(( استعداد نزد هر کس یافتنیست ولی آنچه کمیاب است شجاعت دنبال کردن این استعداد است ))

محمد حقانی
2011/04/27, 06:08
با سلام و عرض ادب.
آیا خرید وصندوق در قیمت منفی امروز را مناسب میدانید؟
ورود به وتوشه را در چه قیمتی مناسب میدانید؟

محسن نظري
2011/04/27, 07:42
محسن جان سلام
در مورد خريد بانك ملت روي 215 و شاهد نزديك 315 نظر شما چيست؟
بانك ملت را با مقاومت 220 توماني دست و پنجه نرم ميكند در اين قيمتها توصيه به خريد ندارم
اما خريد ثشتهد در قيمتهاي منفي براي نوسانگيري مناسب ميباشد

سپه
2011/04/27, 07:51
عادل دوست من

نمی شد تو همین جا جواب اقای نظری رو داشته باشم حتما باد جواب خصوصی باشه فک می کنم این شرایط برا خیلیا باشه

محسن نظري
2011/04/27, 08:04
جناب نظری عزیز
دوستان تو سایت تالار بورس دارن از اعلام 8 ریالی سود ولغدر شکایت میکنن بنظرتون کار به جایی میرسه؟
ممنون میشم نظرتونو راجه به قیمت بازگشایی هم بدونم
از راشین خانم پرسیدم تکنیکی نظرشون 80-82 بود شما از نظر بنیادی نظرمیدین؟
ارادتمند

http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php/41944-%D9%84%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1**%D9%88%D9%84%D8%BA%D8%AF %D8%B1**/page95
به هيچ جايي نميرسند ميدونيد چرا چون وقت عمل ميشه همشون جا ميزنن يك نفرشون تو دادگاه حاضر نميشه مردم ما به اين چيزا عادت كردن روز روشن هم بيان مال و امولشون كه هيچي خوانوادشونم جمع كنن ببرن فقط شعار ميدن و بس تو عمل هيچي اينو مطمئن باشيد

soroush
2011/04/27, 08:20
یک اتفاق عجیب
در حال حاضر در اکثر نمادها معامله در حال انجام است و قیمتها در حال تغییر هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اره واسه منم جالب بود!!!
عجب سهمی دوستان پیشنهاد کردن داداش این خفناور که بیچاره کرد ما رو!!!

meysam
2011/04/27, 08:22
سلام
نظر دوستان گرامی در مورد خنصیر چیه
از عجایب امروزه
هنوز معامله ای نشده قیمت پایانی 1 ریال منفی خورده

sanko
2011/04/27, 08:24
استاد نظری وغدیر به نظرتون تا کجا افت کنه و دوباره بره بالا -حمایتش از کجاست ؟

arak_bourse
2011/04/27, 08:25
استاد نظري در مورد خريد وغدير نظري نداريد؟
راستي چرا پكوير مثبت شد شما كه گفتيد گزارشش خوب نيست!

meysam
2011/04/27, 08:32
اره واسه منم جالب بود!!!
عجب سهمی دوستان پیشنهاد کردن داداش این خفناور که بیچاره کرد ما رو!!!

صف هم جمع شد ناراحتی نداره انشالله و متمعنا با سود خارج میشی
منم خودم با خرید امروز هنوز 15 درصد در ضررم

ارزوی موفقیت برای شما و تمام دوستان

راجی
2011/04/27, 08:44
سلام جناب نظری روزتون بخیر من تازه کارم و تو پرتفوم بترانس ، فاراک ، مس ، خزامیا، حفاری ، و خصدرا رو دارم که تو همشون 10درصد تو سودم البته اشتباه بزرگم این بود که تو فروردین نفروخیتم تا 30 درصد گینمو بگیرم در حال حاضرم می خوام نظرتون در مورد نگهداری یا فروش سهمهام بدونم

iq_son
2011/04/27, 08:58
سلام بر همه دوستان
به به این قرمز بازار هفته هم که همچنان بر قوت خود باقیه!
چه میکند این رکود که واقا آهنربایی داره بازارو میکشه پایین!
خدا میدونه این فنری که داره جمع میشه کی در میره و تا کجا در میره!(قابل توجه دوستان که این حقوقی ها و کسایی که دست در کار دارند قراره یه سود اساسی ببرن دیگه)

مهربان
2011/04/27, 09:04
...سلام...بابک پسرم...خمحرکه....؟؟؟

بابک پناهی
2011/04/27, 09:11
...سلام...بابک پسرم...خمحرکه....؟؟؟

=))

http://029.img98.net/out.php/i276424_kh1.png

این پسر بابا فعلا داره درجا میزنه :D

عادل
2011/04/27, 09:11
نمی شد تو همین جا جواب اقای نظری رو داشته باشم حتما باد جواب خصوصی باشه فک می کنم این شرایط برا خیلیا باشه

سلام
من باید یه معذرت خواهی نسبت به این سوء تفاهمی که در اینجا مطرح شده داشته باشم و توضیح اینکه بنده این سوال(در مورد خفناور) رو چند روز پیش از محسن خان عزیز پرسیده بودم و زمانی که دوباره این سوال رو در تاپیک عمومی پرسیدم همزمان در بخش شخصی خودم هم جواب سوالم رو گرفتم:)

این هم جواب محسن خان به سوال بنده:
دوست عزيزم خفناور را با توجه به طرح توسعه شركت و تعديل عايدي سود سال 89 و 90 هنوز هم ارزنده ميدانم فقط بايد كمي صبر كرد .

iq_son
2011/04/27, 09:15
سلام داداش بابک خوبی؟
آقا یه نگاه هم به این نمودار شاخص بنداز ببین حالش چطوره!
بدجور تب ولرز داره هااا

rojan
2011/04/27, 09:19
با سلام

اساتید لطفا بفرمایید این مارکت فرسایشی کی روند صعودی به خود میکیرد
عجیب با اعصاب بازی میکند
بهتر است برم بخوابم
شب خوش

iq_son
2011/04/27, 09:23
با سلام

اساتید لطفا بفرمایید این مارکت فرسایشی کی روند صعودی به خود میکیرد
عجیب با اعصاب بازی میکند
بهتر است برم بخوابم
شب خوش
زیاد به اعصاب فشار نیارین اینا همش موقتیه!
تو این بازار که به خواب رفته واقعا شب خوش بهترین کلمه بود:p

boursbaz
2011/04/27, 09:23
نگران نباشید چون فکر میکنم دیگه چنین موقعیتی برای خرید گیر نمیاد:))

مهربان
2011/04/27, 09:25
=))

http://forums.boursy.com/

این پسر بابا فعلا داره درجا میزنه :D\
..باابک جوون...من سر 45 روز سودمو میخواما...خلاصه از حالا سهم نقد کن...اومدیم کف و زد ریخت....

راشین
2011/04/27, 09:35
متاسفانه با اینکه محسن عزیز بارها گفته اند به هیچ کس پیشنهاد خرید نداده اند و نمیدهند هنوز عده ای بر حرف خود پافشاری می کنند اگر ایشان برای خود سهمی خریده و در این تاپیک گفته دلیل بر پیشنهاد خرید نیست ،ایشان نست به این سهم دید بلند مدت دارند .و آنقدر مرد هستند که پای حرف خود می ایستند و بر اساس تحلیل خرید و فروش می کنند تا به حال سهمی ندیدیم که ایشان خریده باشند و در بلند مدت با سود خوبی خارج نشده باشند
کلا در این بازار چند سهم مثبت داریم؟میشه بفرمایید؟
بیشتر سهمها در این دو هفته حدود 20 درصد افت کرده اند!
یک پیشنهاد برای دوستانی که تازه وارد بورس شده اند دارم.
دوستان عزیز یا قبل از وارد کردن سرمایه خود به بازار به یکی از علوم تکنیکال و فاندامنتال مجهز شوید و با علم خود خرید کنید یا از مشاوران متخصص کمک بگیرید یا سرمایه خود را به دست صندوق های سرمایه گذاری معتبر بسپارید
مورد مهمتر در بازار بورس ما دید بلند مدت داشته باشید هیچ کس یک شبه به سود نمی رسد به خصوص در بازار ما که سرشار از ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک است،اگر تحمل ضرر ندارید همین الان سرمایه خود را خارج کنید

iq_son
2011/04/27, 09:37
متاسفانه با اینکه محسن عزیز بارها گفته اند به هیچ کس پیشنهاد خرید نداده اند و نمیدهند هنوز عده ای بر حرف خود پافشاری می کنند اگر ایشان برای خود سهمی خریده و در این تاپیک گفته دلیل بر پیشنهاد خرید نیست ،ایشان نست به این سهم دید بلند مدت دارند .و آنقدر مرد هستند که پای حرف خود می ایستند و بر اساس تحلیل خرید و فروش می کنند تا به حال سهمی ندیدیم که ایشان خریده باشند و در بلند مدت با سود خوبی خارج نشده باشند
کلا در این بازار چند سهم مثبت داریم؟میشه بفرمایید؟
بیشتر سهمها در این دو هفته حدود 20 درصد افت کرده اند!
یک پیشنهاد برای دوستانی که تازه وارد بورس شده اند دارم.
دوستان عزیز یا قبل از وارد کردن سرمایه خود به بازار به یکی از علوم تکنیکال و فاندامنتال مجهز شوید و با علم خود خرید کنید یا از مشاوران متخصص کمک بگیرید یا سرمایه خود را به دست صندوق های سرمایه گذاری معتبر بسپارید
مورد مهمتر در بازار بورس ما دید بلند مدت داشته باشید هیچ کس یک شبه به سود نمی رسد به خصوص در بازار ما که سرشار از ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک است،اگر تحمل ضرر ندارید همین الان سرمایه خود را خارج کنید

گل گفتی راشین خانم>:d<

iq_son
2011/04/27, 09:41
فشار فروش وغدیرو بازم صف فروش کرد
عجب بازاریه خدا وکیلی:o

بابک پناهی
2011/04/27, 09:45
\
..باابک جوون...من سر 45 روز سودمو میخواما...خلاصه از حالا سهم نقد کن...اومدیم کف و زد ریخت....

کفو بزنه پائین خوب باید فروخت ;)

حامد24
2011/04/27, 09:52
جو کلی بازار کمی بهم ریخته وعرضه بر تقاضا غلبه کرده هرچند که مصادف با اخر هفته هستیم واین امری طبیعیست ولی بنده سر منشا چنین بازاری را که تقریبا یک هفته ی تمام است که با ان دست و پنجه نرم میکنیم را بازار بی حساب و کتاب سکه میدانم نمیدانم که چطور عده ی بی حساب و کتاب و بدون هیچ اگاهی و تحلیلی وارد چنین بازارهایی میشوند و سرمایه خود را در چنین بازارهایی به هدر میدهندبازاری که در ان ساعتها برای خریدش باید وقت صرف شودو مدتها برای فروشش ! وجالب اینجاست که سرانجام تمام این دنگ و فنگها جز ضرر چیز دیگری نیست
به هرحال قبلا در برنامه ها ومناظره ها ی ... ثابت شده بود که چگونه میشود چنین افرادی را خام کرد وروانه برنامه های از قبل تعیین شده ی این چنینی کرد در هرصورت این افراد درآینده ی نه چندان دور به این اشتباهاتشان هم پی خواهند برد ولی افسوس که مثل همیشه زمانی خواهد بود که کار از کارگذشته وموجب ضرر وزیانشان شده است.

مهربان
2011/04/27, 09:52
کفو بزنه پائین خوب باید فروخت ;)

...=))=))....خییییلییی باحاللییی...محسن ...بعدا شماره و ادرس محل کار بابکو برا من پی ام کن...این غول دومتریه کی بود تو ببره ببرمش نقدش کنم...:dx-(

iq_son
2011/04/27, 09:55
شاخص داره میره زیر 26000!:-/
اگه بریزه تا چند بنظرتون میریزه؟25500 خوبه

iq_son
2011/04/27, 10:03
کسی نیست صف فروشا رو جم کنه!=((

arak_bourse
2011/04/27, 10:05
حمايت بعدي شاخص چنده بابك خان؟

بابک پناهی
2011/04/27, 10:09
حمايت بعدي شاخص چنده بابك خان؟

واقعیتش نمودار شاخصو بررسی نکردم

بوعلی 90 تومن توصیه به خرید میشه

http://029.img98.net/out.php/i276542_vbvali11.png

بابک پناهی
2011/04/27, 10:11
وصنعت:

نمودار برای دیروزه..امروز به کف کانال خورد

http://029.img98.net/out.php/i276544_vsanat7.png

sanko
2011/04/27, 10:15
خودرویی ها افتضاح شدن ... یادم یکی تو یه تاپیکی تو یه سایتی دم می زد خودرویی ها و تجهیزاتی ها لیدر بازار میشن ...صبر بکنید و تماشا کنید
کی می دونست قهر و آشی های سیاسی و نقد کردن طلای خزانه واسه تامین نقدینگی پرداخت یارانه ها و پر کردن کسر بودجه ... به بازار چه لطمه ای می تونه بزنه ...
فکر کنم شاخص ........ با این وضعیت بحرانی بشه

حیدر بابا
2011/04/27, 10:18
من یکی از احتمال های زیر رو باعث این منفی ها می دونم:
1.تهران زلزله 12 ریشتری اومده
2. سونامی های 30 متری ژاپن به ایران رسیدند
3.امریکا ایران رو با بمب اتمی زده ما هم احتمالا مردیم
4.رنگ سبز سیستم بورس تموم شده و همه رو قرمز نشون میده
5.تراختور قهرمان لیگ برتر شده

iq_son
2011/04/27, 10:18
من یکی از احتمال های زیر رو باعث این منفی ها می دونم:
1.تهران زلزله 12 ریشتری اومده
2. سونامی های 30 متری ژاپن به ایران رسیدند
3.امریکا ایران رو با بمب اتمی زده ما هم احتمالا مردیم
4.رنگ سبز سیستم بورس تموم شده و همه رو قرمز نشون میده
5.تراختور قهرمان لیگ برتر شده
:))

iq_son
2011/04/27, 10:30
آقا صفا دارن یکی یکی جم میشن مپنا و سایپا جم شدن
بقیه سهم ها هم صفش یا جم شده یا در حال جم شدنه

راجی
2011/04/27, 10:41
شاخص اومد زیر 26000 من که تو اوضاع میرم تحلیل گری یاد بگیرم x-(

iq_son
2011/04/27, 10:47
بابک جون خط حمایت 25600 واسه شاخص چطوره یا من اشتباه میکنم؟

iq_son
2011/04/27, 10:50
صف صدرا فاراک خبهمن غدیر زامیاد هم جم شدb-)

iq_son
2011/04/27, 10:57
دست همه فروشنده ها درد نکنه حقوقیا خریداشون تموم شد بازار داره بر میگرده:)