PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

راجی
2011/04/27, 11:22
مثل اینکه حاج محمد داره میره جلسه هیات دولت

محسن نظري
2011/04/27, 11:34
جناب نظری عزیز شب خوش
در مورد شبریز و روند امروزش نظری ندارین
مثلا این سهم معامله عمده داره
ارادتمند
خوش خلق
والله دوست من هم تكنيكال و هم بنياديش ميگه 300 و 350 ولي از ما بهتران كه حكم جان و مال و ناموس ملت را دارند اجازه چنين رشدي را نه تنها به شبريز بلكه به هيچ سهمي را نميدهند
پينوشت: اين بازار الان و اين وضع اقتصادي عواقب فروش عقيده به نرخ يك سانديس ميباشد پس نبايد توقع زيادي داشته باشيم...

محسن نظري
2011/04/27, 11:38
سلام اقاي نظري
به نظرتون واسه فردا وغدير بگيرم يا شبريز؟
يا فاراک اضافه کنم ميانگينم بياد پايين؟
دوست عزيزم به نظرم شنبه خريد فاراك و شبريز مناسب ميباشد

وحید 20
2011/04/27, 11:54
مثل اینکه حاج محمد داره میره جلسه هیات دولت
لغو سفر احمدینژاد به قم
در حالی که قرار بود محمود احمدینژاد و هیأت دولت این هفته به قم سفر کند، به گفته نماینده این شهر سفر هیأت دولت در هفته جاری انجام نمیشود.
---------
اوضاع مثل اینکه زیادی بحرانیه!

soroush
2011/04/27, 12:02
دوست عزیز فرستادم
اگر برای منم بفرستی ممنون می شم

عادل
2011/04/27, 15:00
اگر برای منم بفرستی ممنون می شم

دوست عزیز یکی دو صفحه قبل رو ببین( پست شماره 2977) متن کامل رو گذاشتم...

محسن نظري
2011/04/27, 15:25
سلام
نظر دوستان گرامی در مورد خنصیر چیه
از عجایب امروزه
هنوز معامله ای نشده قیمت پایانی 1 ریال منفی خورده
دوست عزيز اگر سهم را با تحليل خريداري نموده ايد با ديد ميان مدت صبر كنيد در غير اينصورت سهامتان را بفروش برسانيد سهم وضعيت بنياديش عاليه و با تعديل عايدي خوبي هم مواجه ميباشد

محسن نظري
2011/04/27, 15:29
استاد نظری وغدیر به نظرتون تا کجا افت کنه و دوباره بره بالا -حمایتش از کجاست ؟
راستش اين را بايد از دوستان تكنيكاليست بپرسيد كه حمايت سهم كجا واقع شده

rojan
2011/04/27, 15:30
با سلام مجدد

اقای نظری ممنون میشوم حد ضرر را برایم تفسیر نمایید
شاید به بورس به عنوان فان و سرگرمی نگاه کردم سود و زیانش مهم نبوده
ولی دیگر راضی به زیان نیستم همیشه سهامم را تا برگشت به پیک قیمت نگا ه میدارم و میبنم که بازار را از دست داده ام .
ممنون از وقتی که میگدارید

محسن نظري
2011/04/27, 16:35
استاد نظري در مورد خريد وغدير نظري نداريد؟
راستي چرا پكوير مثبت شد شما كه گفتيد گزارشش خوب نيست!
غدير را به نظرم بايد كمي ديگر اصلاح نمايد
درباره پكوير خريداران گول پوشش سود بالا وسود غير عملياتي را خوردند اميدوارم متوجه اشتباه خود بشوند....

علی خوش خلق
2011/04/27, 16:35
والله دوست من هم تكنيكال و هم بنياديش ميگه 300 و 350 ولي از ما بهتران كه حكم جان و مال و ناموس ملت را دارند اجازه چنين رشدي را نه تنها به شبريز بلكه به هيچ سهمي را نميدهند
پينوشت: اين بازار الان و اين وضع اقتصادي عواقب فروش عقيده به نرخ يك سانديس ميباشد پس نبايد توقع زيادي داشته باشيم...
جناب نظری و بابک پناهی عزیز و سرکار خانوم راشین
در بازار منفی هم عزیز هستید و قابل احترام
بابت جواب هم ممنون
ارادتمند
علی خوش خلق

محسن نظري
2011/04/27, 16:40
سلام جناب نظری روزتون بخیر من تازه کارم و تو پرتفوم بترانس ، فاراک ، مس ، خزامیا، حفاری ، و خصدرا رو دارم که تو همشون 10درصد تو سودم البته اشتباه بزرگم این بود که تو فروردین نفروخیتم تا 30 درصد گینمو بگیرم در حال حاضرم می خوام نظرتون در مورد نگهداری یا فروش سهمهام بدونم
دوست عزيزم پرتفوي بسيار مناسبي داريد به نظر بنده اگر بازار شنبه مثبت شود جاي نگراني وجود ندارد و شايد تا اخر همين ماه باز به گين 30 درصدي خود برسيد توصيه به فروش هيچكدام ندارم فقط اين وسط فملي علي رغم پتانسيل هاي بنياديش زمان برگشت بازار كمي درجا خواهد زد تعويضش با سهم ديگري مناسب ميباشد

محسن نظري
2011/04/27, 16:45
با سلام

اساتید لطفا بفرمایید این مارکت فرسایشی کی روند صعودی به خود میکیرد
عجیب با اعصاب بازی میکند
بهتر است برم بخوابم
شب خوش
فعلا بين دعواي حكومتيها و دولتيها ما دود بر چشممان ميرود
امروز خيلي جالب بود يك سري سهامدار احساسي دنباله روي كارگزاريهاي ناشي شدند اول وقت ميگفتند اقا هر چي داريد بفروشيد بدبخت شديم احمدي نژاد استفا داده خلاصه فروختند اخر وقت ميگفتند اقا بخريد خبرش دروغ بوده خلاصه اينكه امروز سهامداراي احساسي گل دو تا كامزد جانانه پس دادند
درباره بازار به نظر بنده شنبه برگردد كه برگشته نگردد يه 10-15 درصد ديگري هم مهمان سرسره بازيش خواهيم بود

arak_bourse
2011/04/27, 17:38
جناب نظري امروز خبهمن و واميد را فروختم گرچه تو سود بودن در هر دو اما ناراحتم چرا خبهمن را 350 و اميد را 750 نفروختم.آخه ديدم تو بوركس تكنكاليست هايي مقل امير 2011 و درخشاني براي بهمن تا 260 و اميد تا 600 اصلاح تعيين كردند. نظر شما چيه؟اگه ميتونيد از اين دو نفر دعوت كنيد بيان اينجا هم بنويسند.

محسن نظري
2011/04/27, 18:06
متاسفانه با اینکه محسن عزیز بارها گفته اند به هیچ کس پیشنهاد خرید نداده اند و نمیدهند هنوز عده ای بر حرف خود پافشاری می کنند اگر ایشان برای خود سهمی خریده و در این تاپیک گفته دلیل بر پیشنهاد خرید نیست ،ایشان نست به این سهم دید بلند مدت دارند .و آنقدر مرد هستند که پای حرف خود می ایستند و بر اساس تحلیل خرید و فروش می کنند تا به حال سهمی ندیدیم که ایشان خریده باشند و در بلند مدت با سود خوبی خارج نشده باشند
کلا در این بازار چند سهم مثبت داریم؟میشه بفرمایید؟
بیشتر سهمها در این دو هفته حدود 20 درصد افت کرده اند!
یک پیشنهاد برای دوستانی که تازه وارد بورس شده اند دارم.
دوستان عزیز یا قبل از وارد کردن سرمایه خود به بازار به یکی از علوم تکنیکال و فاندامنتال مجهز شوید و با علم خود خرید کنید یا از مشاوران متخصص کمک بگیرید یا سرمایه خود را به دست صندوق های سرمایه گذاری معتبر بسپارید
مورد مهمتر در بازار بورس ما دید بلند مدت داشته باشید هیچ کس یک شبه به سود نمی رسد به خصوص در بازار ما که سرشار از ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک است،اگر تحمل ضرر ندارید همین الان سرمایه خود را خارج کنید
ممنونم راشين عزيز متاسفانه چه در اينجا چه در جاههاي ديگر بارها گفته ام مقايسه كرده ام بازار و سود ساليانه بازار را با ساير كسب و كارها اما متاسفانه نوسانات روزانه و بازار مثبت يكسال اخير فعالان بازار را بد عادت كرده براي مثال دوستاني كه خاطرشان باشد دو سال اول ورود رياست جمهوري احمدينژاد را به خاطر بياورند يا ركودهاي چند ماهه خودم اينجا مثال زدم همين اسفند سال 88 بود غدير تا 206 تومان پايين امد تمامي بازار منفي در منفي بود همه داد و فغان كه اقا بدبخت شديم ال شديم بل شديم همان غدير پس از گذشت 14-15 ماه 200 درصد رشد كرد ولي متاسفانه ديد سرمايه گذاري اغلب ما تغيير كرده ما ديگر سرمايه گذار نيستيم شديم نوسانگير و سفته باز به هر حال راشين عزيز حرف بسيار قشنگي زد دوستان تازه وارد يا حداقل يك سال در بازار به طور ازمايشي كار كنند يا اينكه حداقل با ديد ميان مدت سرمايه گذاري نمايند
يا اينكه در اخر به سرمايه اشن را به بازار هاي كم ريسكتر مانند اوراق مشاركت منتقل كنند خود بنده مشاوره اي به يك بنده خدا كه از كاركنان سايپا بود ميدادم ديدم اين بنده خدا خيلي استرس داره شب و روزش سياه شده باهاش اتمام حجت كردم و كل شرايط را براش تفسير كردم بنده خدا تصميم درستي گرفت گفت من طاقت اين فشارها و بالا و پايينهاي بازار رو ندارم كل سهامشو نقد كرد و رفت به همين سادگي

محسن نظري
2011/04/27, 18:15
با سلام مجدد

اقای نظری ممنون میشوم حد ضرر را برایم تفسیر نمایید
شاید به بورس به عنوان فان و سرگرمی نگاه کردم سود و زیانش مهم نبوده
ولی دیگر راضی به زیان نیستم همیشه سهامم را تا برگشت به پیک قیمت نگا ه میدارم و میبنم که بازار را از دست داده ام .
ممنون از وقتی که میگدارید
دوست عزيز معمولا وقتي سهمي خريداري ميشود شكست اولين حمايت ميشود حدد ضرر يا اينكه سهمي بر سر مقاومت خريد ميشود در صورت عدم شكست مقاومت 4-5 درصد پاينتر ميشود حد ضرر البته بنده خودم حد ضرر ندارم چون سهمي را كه تحليلي ميكنم به ان اعتقاد دارم و معتقدم زمين برود اسمان اسمان بيايد زمين به سود مورد نظرم ميرسم موارد بسياري بوده غدير و ولساپا و شپنا كه پاسخ صبر را داده اند

محسن نظري
2011/04/27, 18:29
جناب نظري امروز خبهمن و واميد را فروختم گرچه تو سود بودن در هر دو اما ناراحتم چرا خبهمن را 350 و اميد را 750 نفروختم.آخه ديدم تو بوركس تكنكاليست هايي مقل امير 2011 و درخشاني براي بهمن تا 260 و اميد تا 600 اصلاح تعيين كردند. نظر شما چيه؟اگه ميتونيد از اين دو نفر دعوت كنيد بيان اينجا هم بنويسند.
دوست عزيز در بورسي تكنيكاليستهاي قابلي همچون راشين عزيز و بابك پناهي عزيز و دكتر هالي عزيز و ديگر دوستان افتخار داده و حضور دارند كه فكر نميكنم در سابقه فعاليت و تحليل كسي به گرد اين دوستان نيز رسيده باشد لطفا قدر اين عزيزان را بدانيد و مهمتر از ان بدانيد اين افراد بر ما منت گذاشته و علمشان را بي دريغ در اختيار ما ميگذارند پس با به رخ كشيدن ديگران بي احترامي به ايشان و علمشان نكنيم بورسي در حال حاضر هم در علم فاندامنتال و تكنيكال هم در زمينه اخلاق و رفتار و هم در زمينه مديريت و در ساير زمينه ها تا اينجا سرامد تمامي فروم هاي بورسي ميباشد اين را من محسن نظري ميگيوم كه 7 سال تمام از ايران هير و بورسيان و تالاربورس و بوركس و حالا هم انيجا فعاليت ميكنم و در اينجا از همه زحمتكشان سايت تشكر و قدرداني ميكنم و دست بوس همه عزيزان نيز هستم

LEON
2011/04/27, 18:36
سلام استاد عزیزم
میدونم هفته مالی چندان دلچسبی احتمالا براتون نبوده.اما امیدوارم برایند همه جانبه هفته براتون عالی و خوشایند باشه و مخصوصا آخر هفته حسابی بهتون خوش بگذره.:x
یه عرضی داشتم
توی صفحه گردش حساب کارگزاری که تلفنی پیشش معامله میکنم خرید اوراق مشارکتی به شرح زیر وارد شده
خريد مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 27,000,000
بابت بهره مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 998,244

تماس گرفتم.ولی جوابش ... !! برای اینکه مانده حسابتون فعال بشه و بهش سود تعلق بگیره!!
قسمت دومش برام عجیب تره.بهره اوراق که ظاهرا بلافاصله کم شده!
قضیه اش چیه استاد؟
مرسی

محسن نظري
2011/04/27, 19:51
سلام استاد عزیزم
میدونم هفته مالی چندان دلچسبی احتمالا براتون نبوده.اما امیدوارم برایند همه جانبه هفته براتون عالی و خوشایند باشه و مخصوصا آخر هفته حسابی بهتون خوش بگذره.:x
یه عرضی داشتم
توی صفحه گردش حساب کارگزاری که تلفنی پیشش معامله میکنم خرید اوراق مشارکتی به شرح زیر وارد شده
خريد مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 27,000,000
بابت بهره مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 998,244

تماس گرفتم.ولی جوابش ... !! برای اینکه مانده حسابتون فعال بشه و بهش سود تعلق بگیره!!
قسمت دومش برام عجیب تره.بهره اوراق که ظاهرا بلافاصله کم شده!
قضیه اش چیه استاد؟
مرسی
راستش دوست عزيزم تا به حال بنده اوراق مشاركت خريداري نكرده ام و از مكانيزمش اطلاعي ندارم شرمنده

LEON
2011/04/27, 23:19
راستش دوست عزيزم تا به حال بنده اوراق مشاركت خريداري نكرده ام و از مكانيزمش اطلاعي ندارم شرمنده

میدونید استاد مسئله اینه که من هم نخریدم و این چیزی که تو گردش حساب اومده بی خبر من وارد شده.:-/

در هر صورت ممنونم
از دوستان اگر کسی راهنمایی کته ممنون میشم.

سعیدد.
2011/04/28, 00:09
ممنونم راشين عزيز متاسفانه چه در اينجا چه در جاههاي ديگر بارها گفته ام مقايسه كرده ام بازار و سود ساليانه بازار را با ساير كسب و كارها اما متاسفانه نوسانات روزانه و بازار مثبت يكسال اخير فعالان بازار را بد عادت كرده براي مثال دوستاني كه خاطرشان باشد دو سال اول ورود رياست جمهوري احمدينژاد را به خاطر بياورند يا ركودهاي چند ماهه خودم اينجا مثال زدم همين اسفند سال 88 بود غدير تا 206 تومان پايين امد تمامي بازار منفي در منفي بود همه داد و فغان كه اقا بدبخت شديم ال شديم بل شديم همان غدير پس از گذشت 14-15 ماه 200 درصد رشد كرد ولي متاسفانه ديد سرمايه گذاري اغلب ما تغيير كرده ما ديگر سرمايه گذار نيستيم شديم نوسانگير و سفته باز به هر حال راشين عزيز حرف بسيار قشنگي زد دوستان تازه وارد يا حداقل يك سال در بازار به طور ازمايشي كار كنند يا اينكه حداقل با ديد ميان مدت سرمايه گذاري نمايند
يا اينكه در اخر به سرمايه اشن را به بازار هاي كم ريسكتر مانند اوراق مشاركت منتقل كنند خود بنده مشاوره اي به يك بنده خدا كه از كاركنان سايپا بود ميدادم ديدم اين بنده خدا خيلي استرس داره شب و روزش سياه شده باهاش اتمام حجت كردم و كل شرايط را براش تفسير كردم بنده خدا تصميم درستي گرفت گفت من طاقت اين فشارها و بالا و پايينهاي بازار رو ندارم كل سهامشو نقد كرد و رفت به همين سادگي

ممنون محسن عزیز

من نیز بعد از فروردین با افراد متعددی روبرو می شدم که همگی بر اساس تبلیغات بی پایه تلویزیون و برخی رسانه ها فکر می کردند که بورس یعنی بیا سرمایه گذاری کن و ماهی 15 درصد مثل فروردین سود کن!
متاسفانه حرکت شدید بورس در اواخر 89 و اوایل 90 بسیاری از افراد را بدون هیچ تحلیلی و بدون هیچ درک درستی از بازار سهام، روانه بازار بورس کرد، متاسفانه رسانه تلویزیون ملی نیز تنها رشدهای آنچنانی شاخص را در بوق و کرنا می کند و به روزهای این چنینی اشاره ای نمی نماید.
همین چند روز پیش در کارگزاری افرادی را دیدم که حتی مبانی اولیه بورس را نمی دانستند و در پیک قیمتها درخواست خرید سهام به شدت رشد کرده را با قیمت اوپن می دادند. و یاد صحنه ای در تالار بورس در پاییز پارسال افتادم، پیرمردی را دیدم که برگه سهم خود را به دست گرفته بود و از افت قیمت سهم خود اشک می ریخت و می گفت : "هفته دیگه عروسی دخترمه، چی کار کنم..."
شاید افت امروز بورس تلنگری باشد برای افراد تازه واردی که بورس را جایی برای پول پارو کردن می دانند...

وحید 20
2011/04/28, 01:09
بازار فعلی
درست است که بازار رشد زیادی کرده بود که بخشی از ان هیجانی بود و درست است که افت و خیز در بورس طبیعی است و ذات بورس همین است ولی افت این چند روزه بورس و مخصوصا امروز را نباید در قالب مسائل بنیادی یا تکنیکال جستجو کرد چرا که اکثریت سهم ها منفی یا صف فروش بودند و برخی از سهم ها هم که مثبت بودند بالاخره نمیشه که 100 درصد سهم ها منفی باشه و برخی از اونها هم به واسظه خریدهای سهامداران عمده در درصدهای مثبت بودند مانند تپکو که امروز تقریبا تمام معاملاتش رو شخص حقیقی بالای 1 درصد خریده. بنابراین توجیه برخی ها که میگند به فلان دلیل تکنیکال یا بنیادی فلان سهم منفیه رو در بازار امروز نمیشه قبول کرد چرا که کلیت بازار منفیه.
همانطور که وقتی بازار مثبت هیجانی میشه عکس این اتفاق رخ میده و اکثر سهم ها با دلیل یا بی دلیل مثبت میشند.
مسائلی که در منفی شدن هیجانی بورس دخیل بوده رو همتون میدونید که از جمله بازار طلا/رشد زیاد قیمتها و احتیاج به اصلاح اونها/ و شاید اصلی ترین دلیل مسائل سیاسی داخلی بوده.
در کل من نگرانی در مورد بازار ندارم و اگر خودم نقدینگی داشته باشم به صورت پلکانی در سهم های بنیادی اقدام به خرید میکنم.
به هر حال این نیز بگذرد.
کسانی که قصد خروج داشتند به نظرم اگر تا الان خارج نشده اند دیگه با این افت قیمتها و اصلاحی که شده خروج رو به شخصه به صلاح نمیدونم و خرید پلکانی رو بهتر از فروش میدونم.
با توجه به اینکه افت شاخص روز چهارشنبه دومین افت بزرگ در 20 سال اخیر بود احتمال مثبت شدن هفته اینده رو بیشتر از منفی بودن میشه تصور کرد.

iq_son
2011/04/28, 23:16
اگه شنبه زبانم لال با منفی آغاز بشه استراتژی عزیزان برای مقابله چیست؟
البته به نظر خودم بعیده و معتقدم هیجانی نمادها ممکنه صف خرید بشن!
خواستم نظر اساتید رو بدونم!

آریو
2011/04/28, 23:34

دوست عزیز دوستان تکنیکالیست که هدفای اصلاحی قشنگی رو معرفی میکنن البته زمانی که بازار مثبت بود بالا ها دیده میشد حالا با منفی شدن بازار و معرفی کردن یک نقطه به عنوان نقطه حمایت سقوط آزاد رو نشون میدن
به شخصه هر چقدر فکر میکنم و روند معاملات چهارشنبه رو مرور میکنم به نتیجه ای نمی رسم
اگه شفافیتی در فضای سیاسی کشور تا جمعه اتفاق نیوفته شنبه بازار منفی رو داریم
به نظر من فضای به وجود اومده چیزی شبیه به قبل از اعلام هدف مندی یارانه ها هست
همه چیز دوباره با سخنرانی دکتر مشخص میشه .... مطمئنا بعد از سخرانی بازاری مثبت خواهیم داشت ..چون چشم دشمنانو کور میکنه
اما دکتر کی به تلوزیون ملی میره شنبه ...دوشنبه یا آخر هفته
این اتفاق کی میوفته ....نیمه اول هفته یا دوم ؟؟؟؟؟
تا قبل از سخنرانی اصلاح داریم
به شخصه در صورت منفی بودن بازار در روز شنبه و وجود فضای ابهام در وضعیت سیاست داخلی 50 درصد دیگه سهام باقیمونده رو نقد میکنم

ونیکی170
خبهمن316
وصنا 217
و منتظر سقوط آزاد چارتیست ها میمونم

امپراتور7
2011/04/29, 08:05

ای کیو سان جان همشهری عزیز شنبه صبح اکثر سهم ها حوالی 4 درصد مثبت معامله خواهند شد بعدش الله علم

iq_son
2011/04/29, 08:39
ای کیو سان جان همشهری عزیز شنبه صبح اکثر سهم ها حوالی 4 درصد مثبت معامله خواهند شد بعدش الله علم

امپراتور عزیز امیدوارم بعدشم با همون روند نرمال ادامه بدن[-o<

hamid2010
2011/04/29, 09:09
با توجه به افزایش قیمت طلا و وضعیت نامشخص سیاسی فکر کنم این اصلاح چند روز دیگر ادامه یابد ولی بازار به زودی با قدرت باز خواهد گشت.

arak_bourse
2011/04/29, 10:18
جناب نظري من منظورم اين نبود كه ما اينجا تكنيكاليست هاي بدي دارم . بلكه براي همشون احترام خاصي قايل هستم. فقط جهت پربار شدن سايت عرض كردم.
تا وفتي بازار مثبته تكنكياليست ها و كارشناسان بورس هدفهاي پروازي را براي سهام ارايه مي دهند اما تا 3 روز بازار منفي ميشه قيمتهاي پارسال سهام را مي گن.
يكي ديدم زده غدير 250 ميرسه يا بهمن 260 و اميد 600 و فولاد 250 به نظر شما اگه به اين قيمتها برسه كسي به اين سهم ها رحم مي كنه.! اين قيمت ها براي يه سرمايه گذاري طلايي حال مي دن چون اين سهم هاي آس بورس هستند.
اين فروم ها گاهي بيشتر به ما ضرر مي زنند تا سود.چون وقتي بازار مثبته آنقدر رويايي سقف قيمت مي دن كه كسي جرات نداره بفروشه و منتظر اون قيمت هاست و وقتي منفي است همه رو مي ترسونند. به نظرم هركس با ديد خودش معامله كنه خيلي بهتره.
در ضمن بگم اين فروم بورسي تنها سايتي است كه در حال حاضر داره به همه اميد ميده ولي تو فروم هاي ديگه خيلي اينطور نيست و دليلش هم داشتن اساتيد خوب بورسي است كه اينجا مي نويسند.

حامد22
2011/04/29, 11:58
امیودارم قرار نباشه چنین اصلاح بزرگی صورت بگیره اما در صورت بروز این اصلاح مسلما سبد سهامم کوچک خواهد شد و خبهمن و همین سهم هایی که اعلام کردید را فقط خرید خواهم کرد . البته بعید میدونم به این رنج برسه و اما اگر این اتفاق رخ بده تمام دارایی را سهم خواهم خرید

محسن نظري
2011/04/29, 12:04
دوست عزيزم به نظر بنده بازار دير و زود دارد ولي سوخت و سوز ندارد همانطور كه مثالي عرض كردم بنده در اسفند 88 نيز بنده شاهد بحران اين چنيني بودم اما تنها با 2 ماه صبر كردن به سود دلچسبي رسيدم كه هيچگاه نتيجه صبرم را فراموش نخواهم كرد بنده هيچكاه از بازار خارج نخواهم شد زيرا به اين عقيده دارم كه هيچ بازاري در حال حاضر سوددهي بازار سرمايه و راحتي سرمايه گذاري بازار سرمايه را ندارد اين حرف مرا دوستان صنعتگر يا فعال در ساير بازار ها به خوبي درك ميكنند

saidiy
2011/04/29, 12:18
تشكر از مطالب مفيدتون

آریو
2011/04/29, 13:21
جناب نظري من منظورم اين نبود كه ما اينجا تكنيكاليست هاي بدي دارم . بلكه براي همشون احترام خاصي قايل هستم. فقط جهت پربار شدن سايت عرض كردم.
تا وفتي بازار مثبته تكنكياليست ها و كارشناسان بورس هدفهاي پروازي را براي سهام ارايه مي دهند اما تا 3 روز بازار منفي ميشه قيمتهاي پارسال سهام را مي گن.
يكي ديدم زده غدير 250 ميرسه يا بهمن 260 و اميد 600 و فولاد 250 به نظر شما اگه به اين قيمتها برسه كسي به اين سهم ها رحم مي كنه.! اين قيمت ها براي يه سرمايه گذاري طلايي حال مي دن چون اين سهم هاي آس بورس هستند.
اين فروم ها گاهي بيشتر به ما ضرر مي زنند تا سود.چون وقتي بازار مثبته آنقدر رويايي سقف قيمت مي دن كه كسي جرات نداره بفروشه و منتظر اون قيمت هاست و وقتي منفي است همه رو مي ترسونند. به نظرم هركس با ديد خودش معامله كنه خيلي بهتره.
در ضمن بگم اين فروم بورسي تنها سايتي است كه در حال حاضر داره به همه اميد ميده ولي تو فروم هاي ديگه خيلي اينطور نيست و دليلش هم داشتن اساتيد خوب بورسي است كه اينجا مي نويسند.

درسته اراک جان ...
همونطور که محسن عزیز گفتن بازار با برگشتن خودش حتی قیمت های قبلی رو هم رد میکنه و سود خوبی رو میده
اراک جان در اینجور مواقع دونستن ارزش ذاتی سهم خیلی میتونه کمک کنه اینکه کی سهمو رو بخریم ... کی بفروشیم .... کی به نوسانات پاسخ بدیم و کی توجهی بهش نکنیم
به شخصه سبد خودمو بر اساس فاکتورهای بنیادی انتخاب کردم ولی دوستان چارتیست اینقدر هدفهای جذابی رو معرفی میکنن که دست از پا نمیشنام و میخوام پایین خرید کنم

مثلا خبهمن 260
مرقام480 تا 500
وصنعت 115
زامیاد 280
اخابر320 با این که شاخص فاتحه اش خوندس
ومعادن 700
امید 600
صندوق 250

شنبه و روند معاملات شنبه خیلی مهمه اراک جان
روز چهارشنبه خیلی از سهما هم زیر نقاط حمایتی خودشونو دیدن هم بالاشو نمیشه درست شنبه رو تشخیص داد
اما نکته ای که بعد از جمع شدن صف های فروش نگرانم کرد اگه بازار ادامه داشت با اوردرهایی که میدیدم بازم صف فروش میشد
فقط میتونم بگم شنبه خیلی مهمه
پیش بینی خیلی سخته
البته نباید فراموش کنیم که همه بحث های ما به خاطر همین 10 تا 15 درصده که نمودارها نشون میدن و جذابیت های این 10 تا 15 درصد پایینتر خرید کردن ..در کل رشد بازار ادامه داره و جای نگرانی نداره
خودمم هنوز به این نتیجه نرسیدم که از این 10 تا 15 درصد چشم پوشی بکنم یا نه :)

برای همتون آرزوی هفته پر سود رو دارم همینطور سال پر سود که حتما همینطوره..البته در کنار هم

mahdijj
2011/04/29, 13:41
سلام بر دوستان ، کسی از نتیجه مجمع عبهنوش و زمان باز شدنش اطلاع داره ؟ ممنون

iq_son
2011/04/29, 14:10
دوست عزيزم به نظر بنده بازار دير و زود دارد ولي سوخت و سوز ندارد همانطور كه مثالي عرض كردم بنده در اسفند 88 نيز بنده شاهد بحران اين چنيني بودم اما تنها با 2 ماه صبر كردن به سود دلچسبي رسيدم كه هيچگاه نتيجه صبرم را فراموش نخواهم كرد بنده هيچكاه از بازار خارج نخواهم شد زيرا به اين عقيده دارم كه هيچ بازاري در حال حاضر سوددهي بازار سرمايه و راحتي سرمايه گذاري بازار سرمايه را ندارد اين حرف مرا دوستان صنعتگر يا فعال در ساير بازار ها به خوبي درك ميكنند

ممنون محسن جان تجربه بالای شما و استفاده از تجربتون واسه ما تازه کارا قوت قلبیه!
خدا همیشه پشت و پناهت باشه:x

iq_son
2011/04/29, 14:14
معاون پارلماني رئيسجمهور در گفتوگو با فارس:
دولت احمدينژاد بر حركت در خط و مشي ولايت و رهبري تأكيد دارد

خبرگزاري فارس: معاون پارلماني رئيسجمهور گفت: دولت احمدي نژاد همچنان كه تاكنون بر ولايي بودن و حركت در خط و مشي ولايت و رهبري گام برداشته، پس از اين نيز بر آن تأكيد ميكند.

حجتالاسلام محمدرضا ميرتاجالديني، معاون پارلماني رئيسجمهور در گفتوگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا» با اشاره به جايگاه وليفقيه در نظام سياسي اسلام و لزوم تبعيت از وليفقيه، اظهارداشت: در اينكه مبناي مشروعيت نظام اسلامي ولايتفقيه و مردمسالاري ديني است، جاي هيچ ترديدي وجود ندارد.

* رهنمودهاي وليفقيه، كشور را از گردنههاي مختلف عبور داده است

وي بر همين اساس ادامه داد: اصل ولايتفقيه در قانون اساسي كشور متجلي است و هميشه موفقيت و پيروزيها در اين سه دهه انقلاب از طريق پيوند مستحكم بين امت و امام و تبعيت از رهنمودهاي وليفقيه بوده است كه كشور را از گردنههاي مختلف عبور داده است.

حجتالاسلام ميرتاجالديني با بيان اينكه اصل ولايتفقيه، نظام اسلامي را در مقابل استكبار جهاني، آمريكا و رژيم صهيونيستي مستحكم و قوي نگهداشته است، خاطرنشان كرد: همه مسئولان نظام بر اين عقيده استوار بوده و تمام توفيقات را در اين اصل ميدانند.

وي با تأكيد بر اينكه دولت احمدينژاد يك دولت ولايي و مردمي است، تصريح كرد: همه اعضاي دولت اعم از شخص رئيسجمهور تا تكتك اعضاي آن بر اهميت جايگاه وليفقيه تأكيد دارند و احمدي نژاد، رئيسجمهوري است كه در ابتداي فعاليت دولت خود، پيمان و ميثاق با وزرا را بر اساس ولايتفقيه قرار داده است.

* دولت احمدي نژاد بر حركت در خط و مشي ولايت و رهبري تأكيد دارد

معاون پارلماني رئيسجمهور افزود: بنابراين ما همچنان كه تاكنون بر ولايي بودن و حركت در خط و مشي ولايت و رهبري گام برداشتهايم، پس از اين نيز بر آن تأكيد ميكنيم و دشمنان خواهند ديد كه هيچگونه فاصله، كاستي و سستي در اين حقيقت در ميان دولت و مسئولان پيدا نخواهد شد.
انتهاي پيام/
اینم لینک خبر:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9002090436

محسن نظري
2011/04/29, 15:14
سلام بر دوستان ، کسی از نتیجه مجمع عبهنوش و زمان باز شدنش اطلاع داره ؟ ممنون
متاسفانه دوست عزيزم هيچگونه اطلاعي در اين زمينه در دسترس نميباشد فقط برخي شايعات تاييد نشده از عدم تصويب افزايش سرمايه حكايت دارد فعلا همه چيز درباره اين سهم مبهم است

محسن نظري
2011/04/29, 16:21
با سلام
امروز شاهد انتشار گزارش پيشبيني سود بانك كذايي به اصطلاح الكترونيكي ارين بودم بانك پس از افزايش سرمايه از رقم 70 به 200 ميليارد توماني سود 191 ريالي قبل از افزايش سرمايه را با يك تقسيم ساده 67 ريال اعلام نموده است مديريت بدبخت بانك حتي به خودش زحمت نداده تا يك حساب و كتاب سرانگشتي كند كه با اين افزايش سرمايه نرخ كفايت بانك چه رشدي ميكند و بانك ميتواند چه مقدار تسهيلات اعطا نمياد و به چه سودي ميرسد و بنشيند و سود واقعي بانك را پس از افزايش سرمايه تخمين و اثرات افزايش سرمايه را براورد كند خيلي راحت و ساده براي انگه به خود زحمت ندهد اول در دلش گور باباي سهامداران گفته و همان سود قبل از افزايش سرمايه را تقسيم بر 3 كرده و مثلا به قول خودش سود جديد اعلام كرده است بعد ادعاي اين را داريم چرا پيشرفت نميكنيم چرا عقب مانده هستيم و هزاران ادعاي واهي ديگر بانك ارين مثلا بانك الكترونيكي است و ميخواهد رويه اي جديد در صنعت بانكداري ايجاد كند همين الان رويه و بهره وري مدير بانك را ببينيد!!!
واقعا متاسفم بخش هاي اقتصادي افتاده دست يك عده مدير نالايق و انتصابي.....

وحید 20
2011/04/29, 16:53
محسن جان با این گزارش بانک ارین پس میتوان انتطار تعدیل مثبت داشت و بنابراین خریدش در روز بازگشایی میتونه خوب باشه
البته به قول شما این بانک در جذب منابع ممکن است دچار مشکل شود ولی چون بانک منحصر به فردیست من احتمال میدم که مورد توجه بازار قرار بگیره به ویژه حقوقیها هرچند که فعلا این سهم ناشناختست و نمیشه نظر قطعی داد.

محسن نظري
2011/04/29, 16:56
محسن جان با این گزارش بانک ارین پس میتوان انتطار تعدیل مثبت داشت و بنابراین خریدش در روز بازگشایی میتونه خوب باشه
البته به قول شما این بانک در جذب منابع ممکن است دچار مشکل شود ولی چون بانک منحصر به فردیست من احتمال میدم که مورد توجه بازار قرار بگیره به ویژه حقوقیها هرچند که فعلا این سهم ناشناختست و نمیشه نظر قطعی داد.
وحيد جان اگه در بازه قيمتهاي اسمي بازگشايي شود با ديد بلند مدت بله ولي بالاتر از ان خير ارزش خواب سرمايه را ندارد

محسن نظري
2011/04/29, 17:02
قضاوت را ميسپارم به عهده خودتان تا به ماهيت اين دولت پي ببريد اگر دولت مشكلي با رهبري ندارد و قصد شفاف سازي دارد چرا اين همه زمان تلف ميكند و ضربه به مردم و كسب و كارشان ميزند؟؟؟
اگر هم اختلاف دارد و انقدر اخلاف اساسي ميباشد چرا جرات بازگو كردنش را ندارد؟؟؟
در هر دو حالت دولت با وقت كشي تنها و تنها ضربه به ملت ميزند و اين باز نشانه اي ديگر از رويه دولت يعني ملت فداي دولت و باز هم ملت بايد فداي اهداف سياسي دولت شوند....

فرماندار
2011/04/29, 17:28
قضاوت را ميسپارم به عهده خودتان تا به ماهيت اين دولت پي ببريد اگر دولت مشكلي با رهبري ندارد و قصد شفاف سازي دارد چرا اين همه زمان تلف ميكند و ضربه به مردم و كسب و كارشان ميزند؟؟؟
در هر دو حالت دولت با وقت كشي تنها و تنها ضربه به ملت ميزند و اين باز نشانه اي ديگر از رويه دولت يعني ملت فداي دولت و باز هم ملت بايد فداي اهداف سياسي دولت شوند....
با سلام و اجازه از استاد گرامی جناب نظری
من فکر میکنم این آدم ( احمدی نژاد ) از اونجایی که دنبال قدرت طلبی هست فردا یا نهایتا یکشنبه تو تلوزیون پیداش میشه و رابطه خودش رو با رهبری رابطه پدر و پسر خطاب میکنه تا از زیر فشار بوجود آمده فرار کنه حتما یه گریزی هم به دست داشتن رفسنجانی در این ماجرا میزنه

arak_bourse
2011/04/29, 18:11
دعواي زرگريه و اين دولت هم دولت خاتمي نيست كه كوتاه بياد.....

matrix2010
2011/04/29, 18:32
دقيقا، ايشان دنبال مظلوم نمايي هست فعلا سكوت كرده تا آتو از مخالفانش بگيرد. چند روز ديگر پشت تلويزيون منكر كل قضيه مي شود. بعد هم از هجمه هاي اين چند روزه عليه دولت و دست هاي پشت پرده به تفصيل سخن مي گويد و يك حالي از مجلس و ... مي گيرد.

arak_bourse
2011/04/29, 18:43
اين وسط اينها فقط مي خوان فاز بعدي هدفمندي يارانه ها رو بر سر مردم اجرا كنند و قيمت هاي كذايي را بالا ببرند كه نون اولينش بود حالا مونده بقيه اقلام و اين يعني استارت بعدي بورس براي مثبت شدن. مگر نه اينكه تو فاز اول ديديم چه رشدي كرد.

محسن نظري
2011/04/29, 18:47
متن زير را بخوانيد و اهيمت بهره وري را در كشورهاي پيشرفته بدانيد به نظر بنده مشكل اصلي اين كشور عدم بهره وري در تمامي سطوح اقتصادي ميباشد بقيه مشكلات مشكلات فرعي هستند....
بعضی کارشناسان بزرگترین ضرر عروسی را برای اقتصاد بریتانیا همان یک روز تعطیل اضافه می دانند. تام مک لنان، یکی از مدیران گروه حسابداری “آر اس ام تنون” می گوید: “کسب و کارها، آن روز تعطیل خواهند یود، کالاهایی که تولید نمی شود، خدماتی که ارائه نمی شود، همه هزینه بهره وری از دست رفته یک روز تعطیل است.” این درحالی است که کارفرمایان باید حقوق کارکنان خود را برای آن روز تعطیل پرداخت کنند. بر آوردها برای هزینه یک روز تعطیل اضافه بین ۵ تا ۱۰ میلیارد دلار است

امیرجون
2011/04/29, 22:53
آقای نظری برای فردا با 20میلیون نقدینگی چه سهی رو پیشنهاد میکنید ؟

محسن نظري
2011/04/29, 23:03
آقای نظری برای فردا با 20میلیون نقدینگی چه سهی رو پیشنهاد میکنید ؟
دوست عزيزم براي فردا تا دلتان بخواهد گزينه خريد ريخته از وصندوق و وصنعت گرفته تا فاراك و شبريز و زامياد

مجيد رادمنش
2011/04/30, 06:49

كليپ زير را ببينيد و ارتباطش را با موضوع ميفهميد

http://www.aparat.com/v/3bf29f38421bc1764e6f1d1545479f937082

مهدی64
2011/04/30, 07:55
با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم امروز تان سرشار از موفقیت باشد چه در بورس چه زمینه های دیگر

iq_son
2011/04/30, 08:16
سایه سیاه صف های فروش بر سر بازار:(

HOLY
2011/04/30, 08:18
با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم امروز تان سرشار از موفقیت باشد چه در بورس چه زمینه های دیگر

سلام دوست عزیز
من هم برای شما آرزوی سود و سلامت دارم .

اما این آرزوی شما از اون آرزوهایی بود که مخصوصا این روزها و علی الخصوص در بورس نه بچه های این سایت که کل سهامداران نیازمندشن ;)
درود بر شما

مهدی64
2011/04/30, 08:28
بورس سالیان سال بوده و هست و رفت و امد زیاد بوده به بهانه بازیهای سیاسی سهمهایتان را واگذار نکنید

PASHA
2011/04/30, 08:33
ماهیگیری در آب گل آلودیا جنگ قدرت وثروت

hiva
2011/04/30, 09:11
سلام به همه دوستان .
استاد نظری لطفا یه راهنمایی , یه دلگرمی , به نظر شما امروز واسه پایین آوردن میانگین خریدها مناسب است یا صبر گزینه مناسب تری است ؟:-/

محسن نظري
2011/04/30, 09:26
سلام به همه دوستان .
استاد نظری لطفا یه راهنمایی , یه دلگرمی , به نظر شما امروز واسه پایین آوردن میانگین خریدها مناسب است یا صبر گزینه مناسب تری است ؟:-/
خير دوست عزيزم كمي صبر كنيد البته برخي سهام واقعا به قيمتهاي جذابي رسيده اند لعنت به كساني كه از پشت و جلو به ملت خنجر ميزنند
و لعنت به انهايي كه سينه سپر ميكردند و شعار محمود مردمي نژاد سر ميدادند عدالت و مردمي نژاديشو دو دستي تحويل بگيرند

مجيد رادمنش
2011/04/30, 09:39
چرا ناظرين محترم در چنين بازاري هيچ اقدام موثري انجام نميدهند

تا دو سه روز سهمي صف خريد ميشود فورا نماد آن را ميبندند

اما در چنين بازاري حاضر نميشوند تا آرام شدن اوضاع سياسي براي جلوگيري از متضرر شدن هر چه بيشتر سهامداران چند روزي بازار را متوقف كنند؟

حامد24
2011/04/30, 09:45
میگویند احمدی بعد از دیدن فیلم ظهور بشدت از این فیلم انتقاد کرده وعنوان کرده که من خود ... هستم وبه همین خاطر به غیبت کبری میرم

amir13
2011/04/30, 09:57
متن زير را بخوانيد و اهيمت بهره وري را در كشورهاي پيشرفته بدانيد به نظر بنده مشكل اصلي اين كشور عدم بهره وري در تمامي سطوح اقتصادي ميباشد بقيه مشكلات مشكلات فرعي هستند....
بعضی کارشناسان بزرگترین ضرر عروسی را برای اقتصاد بریتانیا همان یک روز تعطیل اضافه می دانند. تام مک لنان، یکی از مدیران گروه حسابداری “آر اس ام تنون” می گوید: “کسب و کارها، آن روز تعطیل خواهند یود، کالاهایی که تولید نمی شود، خدماتی که ارائه نمی شود، همه هزینه بهره وری از دست رفته یک روز تعطیل است.” این درحالی است که کارفرمایان باید حقوق کارکنان خود را برای آن روز تعطیل پرداخت کنند. بر آوردها برای هزینه یک روز تعطیل اضافه بین ۵ تا ۱۰ میلیارد دلار است

از سود هایی که از این جریان نصیب انگلستان و صنعت گردشگری و تبلیغاتی این کشور شد که بگذریم فواید به اصطلاح معنوی و غیر مادی این ازدواج و انعکاس آن در سطح گسترده و جهانی خیلی بیشتر از اون چیزی هست که بشه تصورش رو بکنید...

كارآمد
2011/04/30, 10:03
با سلام
جناب نظري عزيز نظرتون راجع به سيمان هگمتان با توجه به پ به اي پايينش چيه؟با تشكر

arak_bourse
2011/04/30, 10:03
هرچي سود كرديم تو يه هفته همه پريد.
اين هم از بورس ما. بورسي كه دست اين جماعت باشه اعتباري بهش نيست. عشقي ميره بالا و با يه هو ميريزه

iq_son
2011/04/30, 10:06
واقعا اوضا تاسف باره چه سایه شومی بر سر این بازار بی پناه افتاده!

arak_bourse
2011/04/30, 10:10
با سلام
جناب نظري عزيز نظرتون راجع به سيمان هگمتان با توجه به پ به اي پايينش چيه؟با تشكر

كارآمد جان يعني ميخواي سهم بخري؟!!!!!!!

مهدی64
2011/04/30, 10:19
اراک بورس جان سلام شماهم اراکی هستیدیعنی بالاخره یه همشهری تو یه سایت پیدا کردیم ؟

soroush
2011/04/30, 10:25
فکر کنم دوستان مثل من بشدت ضرر کردن نقدینگی هم نیست میانگین رو بیارم پایین!!!:(

arak_bourse
2011/04/30, 11:06
سروش جان هرچي سود برديم همه تواين چند روزه پريد رفت.:(
تنت سلامت. به جونت ضرر نخوره. هركسي تو اين منجلاب بورس مياد بايد اين چيزها رو هم قبول كنه. اشتباه ما اينه كه فكر مي كنيم حتما سود مي بريم

بابک پناهی
2011/04/30, 11:22
توافق جدید یک میلیارد دلاری وزارت نفت و قرارگاه خاتم الانبیا

واگذاری قرارداد توسعه 2 میدان گازی به قرارگاه خانم الانبیاء

مهدی فکور در گفتگو با مهر از واگذاری قرارداد طرح توسعه 2 میدان گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خبر داد و گفت: قرارداد طرح توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون به صورت epcf به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تاکید بر اینکه ارزش این قرارداد گازی نزدیک به یک میلیارد دلار (حدود 970 میلیون دلار) برآورد می شود، تصریح کرد: مطابق با توافق انجام گرفته بین شرکت ملی نفت و قرارگاه خاتم الانبیا باید تمامی منابع مالی و سرمایه گذاری طرح توسعه این دو میدان گازی توسط این مجموعه تامین شود.

این عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه هدف از طرح توسعه میادین هالگان و سفید باغون تولید روزانه 19 میلیون متر مکعب گاز طبیعی است، اظهار داشت: برای توسعه این دو میدان گازی طرح جامع توسعه میدان (mdp) باید به صورت فاز به فاز توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تدوین و در شرکت ملی نفت به تصویب برسد.

وی با اشاره به دستور جدید وزیر نفت مبنی بر شرایط واگذاری قراردادهای نفتی و گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه، توضیح داد: مطابق با این دستور وزیر نفت اختیاراتی را به شرکتهای مختلف واگذار شده است تا آن دسته از پیمانکارانی که دارای توانایی مالی مطلوبی هستند به صورت ترک تشریفات در پروژه ها حضور پیدا کنند.

فکور، تاکید کرد: بر این اساس قرارداد توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون با توجه به منابع مالی کافی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به این مجموعه به صورت ترک تشریفات مناقصه واگذار شده است.

به گزارش مهر، میادین گازی مستقل هاگان و سفید باغون از میادین تازه اکتشاف شده کشور به شمار می روند که حجم ذخیره گاز درجای میدان هالگان 12 تریلیون و 400 میلیارد فوتمکعب معادل 355 میلیارد متر مکعب است.

پیشبینی میشود حدود 70 درصد ذخیره درجای این میدان معادل هشت تریلیون و 938 میلیارد فوتمکعب آن قابل استحصال باشد همچنین حجم میعانات گازی درجا در میدان گازی هالگان 249 میلیون بشکه برآورد شده که از این میزان حدود 98 میلیون بشکه قابل استحصال است.

میدان سفید باغون از حجم ذخیره گاز طبیعی حدود 6 تریلیون فوت مکعب برخوردار بوده که این میدان تازه اکتشاف شده همجوار با میدان هالگان در استان فارس قرار گرفته است.

jahan
2011/04/30, 11:36
با سلام چه باید کرد مسعله این است .دراین شرایط شما چه خواهیدکرد

بابک پناهی
2011/04/30, 11:39
توافق جدید یک میلیارد دلاری وزارت نفت و قرارگاه خاتم الانبیا

واگذاری قرارداد توسعه 2 میدان گازی به قرارگاه خانم الانبیاء

مهدی فکور در گفتگو با مهر از واگذاری قرارداد طرح توسعه 2 میدان گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خبر داد و گفت: قرارداد طرح توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون به صورت epcf به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تاکید بر اینکه ارزش این قرارداد گازی نزدیک به یک میلیارد دلار (حدود 970 میلیون دلار) برآورد می شود، تصریح کرد: مطابق با توافق انجام گرفته بین شرکت ملی نفت و قرارگاه خاتم الانبیا باید تمامی منابع مالی و سرمایه گذاری طرح توسعه این دو میدان گازی توسط این مجموعه تامین شود.

این عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه هدف از طرح توسعه میادین هالگان و سفید باغون تولید روزانه 19 میلیون متر مکعب گاز طبیعی است، اظهار داشت: برای توسعه این دو میدان گازی طرح جامع توسعه میدان (mdp) باید به صورت فاز به فاز توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تدوین و در شرکت ملی نفت به تصویب برسد.

وی با اشاره به دستور جدید وزیر نفت مبنی بر شرایط واگذاری قراردادهای نفتی و گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه، توضیح داد: مطابق با این دستور وزیر نفت اختیاراتی را به شرکتهای مختلف واگذار شده است تا آن دسته از پیمانکارانی که دارای توانایی مالی مطلوبی هستند به صورت ترک تشریفات در پروژه ها حضور پیدا کنند.

فکور، تاکید کرد: بر این اساس قرارداد توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون با توجه به منابع مالی کافی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به این مجموعه به صورت ترک تشریفات مناقصه واگذار شده است.

به گزارش مهر، میادین گازی مستقل هاگان و سفید باغون از میادین تازه اکتشاف شده کشور به شمار می روند که حجم ذخیره گاز درجای میدان هالگان 12 تریلیون و 400 میلیارد فوتمکعب معادل 355 میلیارد متر مکعب است.

پیشبینی میشود حدود 70 درصد ذخیره درجای این میدان معادل هشت تریلیون و 938 میلیارد فوتمکعب آن قابل استحصال باشد همچنین حجم میعانات گازی درجا در میدان گازی هالگان 249 میلیون بشکه برآورد شده که از این میزان حدود 98 میلیون بشکه قابل استحصال است.

میدان سفید باغون از حجم ذخیره گاز طبیعی حدود 6 تریلیون فوت مکعب برخوردار بوده که این میدان تازه اکتشاف شده همجوار با میدان هالگان در استان فارس قرار گرفته است.

+

مصوبه جنجالی مجلس/بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی

سیاست > مجلس - در ادامه بررسی لایحه بودجه 90، نمایندگان مصوبهای را گذراندند که شامل بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی میشد.
به گزارش خبرآنلاین، این مصوبه حدود نیم ساعت از وقت مجلس را به خود اختصاص داد که مملو از نگرانی نمایندگان نسبت به سوء استفاده گیرندگان کلانی بود که اصل وام و اقساطش را پس نمیدهند. مذاکرات نمایندگان در این مورد با فریادهای دو-دو و چهار-چهار همراه بود که طی آن برخی، دیگران را متهم به حمایت از وام گیرندگان بدحساب میکردند!

حسن کامران نماینده اصفهان در مورد یکی از بندهای الحاقی کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه 90، که به بخشودگی جرایم دیرکرد وامهای بانکی اشاره داشت، به شدت مخالفت کرد و گفت: با این ماده راه نفوذ صاحبان قدرت وثروت را بیشتر می کنید. کسانی که با لابی وامهای کلان گرفته و جریمه دیرکرد آن را نپرداختهاند، حالا با این قانون باز هم از زیر بار آن فرار خواهند کرد.

وی افزود: با این قانون به بهانه تولید و اشتغال به این بدهکاران کلان بخشودگی می دهید! چرا سقفی برای این دیرکردها و بدهیها تعیین نشده استۀ

کامران با بیان اینکه برخی در کمیسیون تلفیق به شدت این مساله را دنبال می کردند، افزود: این بند سبب می شود که برخی وامهای کلانی که گرفتهاند را بدون پرداخت جریمه پس بدهند. در حالیکه برخی 500 میلیارد تومان وام میگیرند و اقساطش و دیرکردش را نمیدهند و بانکها باید بدوند دنبال این افراد!

غلامرضا مصباحیمقدم به عنوان یکی از اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به گزارشی که از معوقات بانکی به این ستاد رسیده است، گفت: جریمههای دیرکرد پرداخت وامها خیلی زیاد است. البته مربوط به دو دسته از افراد است. یکی آنها که نمیتوانند پرداخت کنند و دیگر کسانی که گردن کلفتی میکنند و معوقاتشان را پرداخت نمیکنند.

وی با بیان اینکه این بند از لایحه بودجه مربوط به کسانی که گردن کلفتی میکنند، نیست، با فریاد به کامران گفت: آقای کامران خوب گوش کن و بعد راه برو و رای جمع کن! در سال جهاد اقتصادی نمیتوان زمینه تعطیلی کارخانجات را فراهم کرد.

به گفته این نماینده تهران، این بند از لایحه بودجه به درخواست بانک مرکزی در لایحه بودجه گنجانده شده تا از قوز بالای قوز نشود! از یک طرف برخی تولید کنندگان نتوانند وامهایشان پرداخت کنند و از سوی دیگر کارخانجات ورشکسته شده و کارگران بیکار میشود.

نادر قاضی پور در موافقت با پیشنهاد کامران با بیان اینکه میلیاردها دلار از پول بانکها دست برخی افراد مفت خور است، گفت: ما نمایندهها که آمار بانک مرکزی را قبول نداریم که حال به استناد درخواستش چیزی را در بودجه بگنجانیم که ضررش به کارگران وارد میَود.

بانکها به توصیه رحیم مشایی وامهای کلان را به برخی افراد مفت خور میدهند! چرا نباید این پول را از آنها پس بگیریم؟

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق نیز این بند از لایحه بودجه را در راستای حمایت از تولید و پرهیز از سوء استفاده خواند و گفت: باید برای حمایت از واحدهای تولیدی در شرایط اجرای قانون هدفمند کردن یارانهها دست به چنین اقدامی بزنیم.

الیاس نادران نماینده تهران هم در تذکری با بیان اینکه این بند منجر به کاهش درآمد دولت به سبب عدم دریافت این جریمهها میشود، گفت: مجلس نمیتواند چنین بندی رادر لایحه بودجه بیاورد. چون افراد را متوقع کرده و دولت را متضرر میکند. اما لاریجانی این تذکر را وارد ندانست. با این حال نادارن افزود: به این ترتیب این بند یک عاملی برای اعمال فشار سیاسی وام گیرندگان کلان به دولت میشود.

اما این مخالفتها و تذکرات راه به جایی نبرد و این ماده نهایتا به تصویب رسید.

گفتنی است در بند الحاقی 90 لایحه بودجه 90 آمده بود: به منظور حمایت از تولید و اشتغال، بانکها با تایید هیات مدیره خود، اصل و سود تسهیلات سررسید شده و معوقه واحدهای تولیدی و صنعتی را که در پرداخت بدهیهای خود دچار مشکل شدهاند، برای یکبار تا پنج سال تقسیط و از سر فصل مطالبات سررسید گذشته و معوق خارج نمایند. همچنین اجازه داده میشود کلیه جرایم ناشی از دیرکرد بازپرداخت اصل و سود تسهیلات بخشیده شوند.

soroush
2011/04/30, 12:40
سروش جان هرچي سود برديم همه تواين چند روزه پريد رفت.:(
تنت سلامت. به جونت ضرر نخوره. هركسي تو اين منجلاب بورس مياد بايد اين چيزها رو هم قبول كنه. اشتباه ما اينه كه فكر مي كنيم حتما سود مي بريم

کاش سود تازه ضررها که در 3 ماه سوم سال کرده بودم جبران شد که دوباره بدترش سرم اومد:d
در یه هفته 11 درصد هیچوقت تو بازار همچین ضرری نکردم.:(
بازم خدارو شکر که همون شهریور سال پیش بخشی سرمایه ام رو طلا کردم.
ولی دوستان در این بازار فعلا خرید نکنید یه 2 روز دیگه ام صبر کنید.
در اخر باس گفت که خدا یه تمام دوستان صبر بده تنها فایده ای که این بازار برای ما داشت سعه صدر بود

کارآمد
2011/04/30, 12:51
كارآمد جان يعني ميخواي سهم بخري؟!!!!!!!
نه عزیز جان قصد خرید ندارم
در واقع برای کسی می پرسم....

arak_bourse
2011/04/30, 13:00
يه خبر يا جا نوشته بودن كه محمود بي سرو صدا امروز رفته سركارش.
با اين خبر شايد جاي اميدي به بازار باشه
بابا محمود يه لبخند بزن به اين بازار

vahid_lok
2011/04/30, 13:14
يه خبر يا جا نوشته بودن كه محمود بي سرو صدا امروز رفته سركارش.
با اين خبر شايد جاي اميدي به بازار باشه
بابا محمود يه لبخند بزن به اين بازار

من حاظرم تمام سرمایه ام که نصفیشم قرض هست خدا شاهده بدم ولی اینها بروند از سر کار!
بخندید با دل گریون دوستان:d

vahid_lok
2011/04/30, 13:34
اساتید محترم پناهی و نظری نظرتون در مورد نقد کردن سهام و وارد شدن دوباره در رشد بازار چیست؟
من الان توضرر سنگین هستم!:dبفروشم یا نگه دارم(نظر خودم روی نگه داشتن هست)

محسن نظري
2011/04/30, 13:50
با سلام
دوست عزيزم گول پي بر اي سهم را نخوريد پي بر اي كه در سايت زده بر مبناي سود سال قبل ميباشد الان پي بر اي سهم بالاي5 ميباشد

راجی
2011/04/30, 13:50
شرایط بدیه جو سیاسی نشون از بهتر شدن نمیده و بزرگترین ریسک بازار داره رو بازار تاثیر میذاره امیدوارم دکی شرایط درک کنه و به فکر مردم باشه تا خودخواهی

بابک پناهی
2011/04/30, 13:52
اساتید محترم پناهی و نظری نظرتون در مورد نقد کردن سهام و وارد شدن دوباره در رشد بازار چیست؟
من الان توضرر سنگین هستم!:dبفروشم یا نگه دارم(نظر خودم روی نگه داشتن هست)

مپنا از 416 پائینتر نخواهد اومد - وصنعت 121 حمایت مهم داره ( صورت وضعیت پرتفویشم دیدن که غوغا کرده ) - حفاری 247 فکر نمیکنم پائینتر بیاد فاراک و صدرا اون 2 تا خبر بالا که زدم فکر نمیکنم از این دو خبر خبر بهتری برای این دو سهم باشه فاراک تکنیکالشم 217 و 206 مهمترین و اصلی ترین حمایتهای سهمه.

آخه من به همه ی این چیزائی که گفتم اعتقاد راسخ دارم.وصنعت 200 تومن رو شاخشه و بقیه سهام مثل حفاری مثل مپنا و حفاری و ................ حالا با این صفهای فروشی که میبینم دم خروسو باور کنم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!!!!!!!!( البته رابطه خروس و حضرت عباس نمیدونم از کجا پیدا شده! :d )

به عقیده من بازار بزودی برمیگرده و نگه داری سهام و خرید سهامی مثل مپنا در قیمت 416 شاید گزینه خوبی برا خرید باشه

#:-s

حاج جواد
2011/04/30, 14:30
+

مصوبه جنجالی مجلس/بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی

سیاست > مجلس - در ادامه بررسی لایحه بودجه 90، نمایندگان مصوبهای را گذراندند که شامل بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی میشد.
به گزارش خبرآنلاین، این مصوبه حدود نیم ساعت از وقت مجلس را به خود اختصاص داد که مملو از نگرانی نمایندگان نسبت به سوء استفاده گیرندگان کلانی بود که اصل وام و اقساطش را پس نمیدهند. مذاکرات نمایندگان در این مورد با فریادهای دو-دو و چهار-چهار همراه بود که طی آن برخی، دیگران را متهم به حمایت از وام گیرندگان بدحساب میکردند!

حسن کامران نماینده اصفهان در مورد یکی از بندهای الحاقی کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه 90، که به بخشودگی جرایم دیرکرد وامهای بانکی اشاره داشت، به شدت مخالفت کرد و گفت: با این ماده راه نفوذ صاحبان قدرت وثروت را بیشتر می کنید. کسانی که با لابی وامهای کلان گرفته و جریمه دیرکرد آن را نپرداختهاند، حالا با این قانون باز هم از زیر بار آن فرار خواهند کرد.

وی افزود: با این قانون به بهانه تولید و اشتغال به این بدهکاران کلان بخشودگی می دهید! چرا سقفی برای این دیرکردها و بدهیها تعیین نشده استۀ

کامران با بیان اینکه برخی در کمیسیون تلفیق به شدت این مساله را دنبال می کردند، افزود: این بند سبب می شود که برخی وامهای کلانی که گرفتهاند را بدون پرداخت جریمه پس بدهند. در حالیکه برخی 500 میلیارد تومان وام میگیرند و اقساطش و دیرکردش را نمیدهند و بانکها باید بدوند دنبال این افراد!

غلامرضا مصباحیمقدم به عنوان یکی از اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به گزارشی که از معوقات بانکی به این ستاد رسیده است، گفت: جریمههای دیرکرد پرداخت وامها خیلی زیاد است. البته مربوط به دو دسته از افراد است. یکی آنها که نمیتوانند پرداخت کنند و دیگر کسانی که گردن کلفتی میکنند و معوقاتشان را پرداخت نمیکنند.

وی با بیان اینکه این بند از لایحه بودجه مربوط به کسانی که گردن کلفتی میکنند، نیست، با فریاد به کامران گفت: آقای کامران خوب گوش کن و بعد راه برو و رای جمع کن! در سال جهاد اقتصادی نمیتوان زمینه تعطیلی کارخانجات را فراهم کرد.

به گفته این نماینده تهران، این بند از لایحه بودجه به درخواست بانک مرکزی در لایحه بودجه گنجانده شده تا از قوز بالای قوز نشود! از یک طرف برخی تولید کنندگان نتوانند وامهایشان پرداخت کنند و از سوی دیگر کارخانجات ورشکسته شده و کارگران بیکار میشود.

نادر قاضی پور در موافقت با پیشنهاد کامران با بیان اینکه میلیاردها دلار از پول بانکها دست برخی افراد مفت خور است، گفت: ما نمایندهها که آمار بانک مرکزی را قبول نداریم که حال به استناد درخواستش چیزی را در بودجه بگنجانیم که ضررش به کارگران وارد میَود.

بانکها به توصیه رحیم مشایی وامهای کلان را به برخی افراد مفت خور میدهند! چرا نباید این پول را از آنها پس بگیریم؟

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق نیز این بند از لایحه بودجه را در راستای حمایت از تولید و پرهیز از سوء استفاده خواند و گفت: باید برای حمایت از واحدهای تولیدی در شرایط اجرای قانون هدفمند کردن یارانهها دست به چنین اقدامی بزنیم.

الیاس نادران نماینده تهران هم در تذکری با بیان اینکه این بند منجر به کاهش درآمد دولت به سبب عدم دریافت این جریمهها میشود، گفت: مجلس نمیتواند چنین بندی رادر لایحه بودجه بیاورد. چون افراد را متوقع کرده و دولت را متضرر میکند. اما لاریجانی این تذکر را وارد ندانست. با این حال نادارن افزود: به این ترتیب این بند یک عاملی برای اعمال فشار سیاسی وام گیرندگان کلان به دولت میشود.

اما این مخالفتها و تذکرات راه به جایی نبرد و این ماده نهایتا به تصویب رسید.

گفتنی است در بند الحاقی 90 لایحه بودجه 90 آمده بود: به منظور حمایت از تولید و اشتغال، بانکها با تایید هیات مدیره خود، اصل و سود تسهیلات سررسید شده و معوقه واحدهای تولیدی و صنعتی را که در پرداخت بدهیهای خود دچار مشکل شدهاند، برای یکبار تا پنج سال تقسیط و از سر فصل مطالبات سررسید گذشته و معوق خارج نمایند. همچنین اجازه داده میشود کلیه جرایم ناشی از دیرکرد بازپرداخت اصل و سود تسهیلات بخشیده شوند.کد خبر: 30363506 (1758300) تاريخ انتشار : 10/02/1390 - 14:06

سردار قاسمي در گفت و گو با ايرنا:
تحريمها تاثيري بر فعاليت قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) نداشته است
تهران- فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) گفت: تحريمهاي كشورهاي غربي تاثيري بر فعاليت هاي قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا نداشته است.

سردار سرتيپ پاسدار رستم قاسمي روز شنبه در حاشيه امضاي تفاهمنامه همكاري مشترك ميان اين قرارگاه و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و بنياد ملي نخبگان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا، بر بي اثر بودن اين تحريمها تاكيد كرد و افزود: اين قرارگاه هم اينك توانسته است با بهره گيري از نيروهاي با استعداد و نخبه كشور ، پروژه هاي حساس و مهم ملي را با سرعت به پيش ببرد.
سردار قاسمي در مورد علت تحريم اين قرار گاه از سوي كشورهاي غربي و در راس آنها آمريكا خاطرنشان كرد كه يكي از مهمترين دلايل اين تحريمها آن است كه غرب نمي تواند پيشرفتها و توانمنديهاي گسترده جمهوري اسلامي ايران را ببيند.
وي اظهارداشت: غربيها بر اين اساس تمامي تلاش خود را براي ايجاد وقفه در اين زمينه بكار گرفتند هرچند كه تاكنون در اين مسير ناموفق بوده اند و نيروهاي متخصص و متعهد ايراني پله هاي ترقي را يكي پس از ديگري با موفقيت طي مي كنند.
بر اساس تفاهمنامه اي كه امروز ميان قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و بنياد ملي نخبگان به امضا رسيد، اين قرارگاه وظيفه شناسايي، بكارگيري و آموزش نيروهاي مستعد و نخبه كشور را بر عهده مي گيرد.
درطول سال هاي دفاع مقدس يگان هاي مهندسي با توجه به روحيه اعتقادي و مردمي با بكارگيري امكانات محدود موجود و استفاده از ابتكار وخلاقيت ها در امور مهندسي اقدام به احداث خاكريز‏، راه ، پل، سنگر كردند كه ' ايجاد جاده هور العظيم به طول ده ها كيلومتر'، ' احداث پل شناور خيبر به طول 14 كيلومتر' و ' احداث دو پل عظيم بر روي رودخانه اروند رود به طول 900 متر 'سه نمونه از آن ابتكارها كه در عمليات ها تاثير تعيين كننده اي داشت.
پس از پايان دوران دفاع مقدس به لحاظ ضرورتهاي بازسازي و تكنولوژي، شرايط ويژه اي جهت فعاليتهاي مهندسي در مجموعه سپاه ايجاد گرديد.
براساس اصل 147 قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران كه نيروهاي مسلح رادر زمان صلح موظف به مشاركت در بازسازي و سازندگي مي نمايد و بر مبناي ابلاغ فرماندهي كل قوا در سال 1368 مبني بر مشاركت مهندسي سپاه در بازسازي و سازندگي كشور، پس از جنگ با استفاده از تجارب گذشته بخشي از امكانات و منابع انساني در سازمان مستقلي تحت عنوان قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) سازماندهي شده و وارد عرصه سازندگي گرديدند.
قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) از آن سال تاكنون با رشد شاخص هاي كمي ( تعداد كاركنان، حجم بالاي پروژه ها، ميزان سرمايه ) و كيفي (توان فني و مديريتي) با ورود به عرصه هاي جديد و پروژه هاي پيچيده اي كه قبلا توسط پيمانكاران خارجي انجام مي شد و همچنين با حضور در مناطق محروم، نا امن و دور افتاده خدمات چشمگيري را در سراسر كشور انجام داده است.
قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا(ص) با بهره گيري از ده ها گروه اجرايي و شركت هاي تابعه و همكار تاكنون يك هزار و 836 پروژه در رشته هاي تخصصي نظير سد و بند، شبكه آبياري و زهكشي، ابنيه مسكوني و اداري، راه و ابنيه، تونل و سازه هاي زير زميني، بندر و سازه هاي دريايي، خدمات مهندسي، تاسيسات نفت-گاز و پتروشيمي، مخازن و تصفيه خانه، سازه هاي فلزي، خدمات صنعتي، حمل و نقل، خطوط انتقال (نفت، گاز، آب و فاضلاب )،سازها و شناورها ، معدن و كشاورزي را به اتمام رسانده است و صدها پروژه ديگر نيز در دست اجرا دارد كه بخشي از اين فعاليت ها در مناطق محروم انجام مي شود.
سيام **1478

سپه
2011/04/30, 15:32
با سلام چه باید کرد مسعله این است .دراین شرایط شما چه خواهیدکرد

فعلا نگهداری با ان شرایط اگه بخواهی بفروشی 2-3 روز تو صف فروشی که ماشالا با این وضع بازار3 تا 4% می شه 12% بعدم با این شتابی که داره می ره پایین وفنررو جمع می کنه موقعی که می خوای سوارسهم شی اونم 3-4 روز باید بر ی توصف خرید. فعلا نگهداری رجوع به کتب دینی;) و...

مهرداد
2011/04/30, 17:11
من حاظرم تمام سرمایه ام که نصفیشم قرض هست خدا شاهده بدم ولی اینها بروند از سر کار!
بخندید با دل گریون دوستان:d
جوونیمونو که دادیم رفت من حاضر م جونمو بدم ولی اینا برن !
از انزار

zagros
2011/04/30, 19:20
سلام جناب نظری

مجمع افزایش سرمایه مپنا چه تاریخی است و سهم کی بسته میشه واسه افزایش سرمایه؟ شما شرکت در افزایش سرمایه را مناسب میدانید؟

با تشکر

آریو
2011/04/30, 19:58
شنیده ها از احتمال حمایت حقوقی هاست ........................................ البته در حد جمع کردن صف ها در چند مرحله#:-s

تو فکر خپارسم ;)

iq_son
2011/04/30, 20:00
دوستان چه خبر از سیاست؟
خبر خوبی نیست هنوز:-s

محسن نظري
2011/04/30, 20:03
سلام جناب نظری

مجمع افزایش سرمایه مپنا چه تاریخی است و سهم کی بسته میشه واسه افزایش سرمایه؟ شما شرکت در افزایش سرمایه را مناسب میدانید؟

با تشکر
تاريخ دقيقيشو نميدونم دوست عزيزم اما نهايتا تا يك ماه اينده خواهد بود با ديد ميان مدت بله حتما در افزايش سرمايه شركت كنيد

آریو
2011/04/30, 20:07
دوستان چه خبر از سیاست؟

من فکر میکنم خبر بد بیاد بهتر باشه تا این ابهام هیچکی نمیدونه چه خبره!!!!:(

آریو
2011/04/30, 20:20
محسن جان سلام
خسته نباشی
میخواستم نظرتونو در مورد شرکت در مجمع سالانه زود هنگام بانک کارآفرین بدونم .... سهمی که صبا تامین در حال جمع آوریشه
مجمع 14 اردیبهشت برگذار میشه و سود هم 17 خرداد واریز میشه
سود تقسمی 50 تومن
سود سال 89 با سرمایه 300 میلیارد تومان 60 تومن
سود سال 90 با سرمایه 450 میلیارد تومان 44 تومن
نسبت پی به ای کمتر نسبت به هم گروهی ها
افزایش سرمایه جدید که میتونه نوید بخشه رشد سودآوری در آینده نزدیک باشه
پیشیاپیش ممنون از پاسخت :x

eleyot
2011/04/30, 21:12
درود بر آقایان نظری و پناهی من تا حالا تو این تاپیک چیزی ننوشته بودم ولی رفتاریو که امروز از این دو بزرگوار دیدم باعث شد که تشکر ویژه خودم را از این دو اعلام دارم .امروز آقایان مثلا اساتید تو بورکس و تالار بورسو هر چی گشتم پیدا نکردم حتی یک نظر از اون آقایونی که روزی حداقل بالای15تا مطلب تو تاپیک میزدند.آقا بورس همینه چرا آخه قایم میشی میترسی تو تاپیک بهت حمله کنن آخه آدم نادانی که تو این روزا از کسی ایراد بگیره که چرا این سهمت داره منفی میخوره اصلا نباید جوابشو داد خیلی از این آقایون تا حالا چند ده درصد سود به من رسوندن و من ممنون دار آنان . ولی این کار درست نیست شما که یک تاپیک به اسم خودت میزنی مرد باش و تو روزای منفی و مثبت کنار بقیه باش .این بورسم اینطوری نمونه دیر یا زود متعادل میشه ولی رو سیاهیش به این آقایون میمونه.
ولی اساتید این تاپیک این روزا هم به همه جواب میدن واقعا که خسته نباشید امیدوارم سلامت باشید وبورسم روند صعودیشو دنبال کنه

محسن نظري
2011/04/30, 21:26
محسن جان سلام
خسته نباشی
میخواستم نظرتونو در مورد شرکت در مجمع سالانه زود هنگام بانک کارآفرین بدونم .... سهمی که صبا تامین در حال جمع آوریشه
مجمع 14 اردیبهشت برگذار میشه و سود هم 17 خرداد واریز میشه
سود تقسمی 50 تومن
سود سال 89 با سرمایه 300 میلیارد تومان 60 تومن
سود سال 90 با سرمایه 450 میلیارد تومان 44 تومن
نسبت پی به ای کمتر نسبت به هم گروهی ها
افزایش سرمایه جدید که میتونه نوید بخشه رشد سودآوری در آینده نزدیک باشه
پیشیاپیش ممنون از پاسخت :x
اريو جان داغ دل من رو در وكار تازه كردي يادش بخير چند سال پيش وكار سرمايش 70 ميليارد بود اون سال بحث كاهش نرخ سود بانكي مطرح بود وكار رو 200 تومان صف فروش بود همان وكار الان سرمايش رسيده به 400 ميليارد و قيمت سهامشم 300تومان و 2-3 تا سود مجمع هم تقسيم كرده با ديد ميان مدت بر روي سهام بانكي به خصوص سهامي كه سرمايه پايين دارند شك نكن فقط بايد ديدگاه سهامداري داشته باشيد تا به سود خوبي برسيد

امیر2309
2011/04/30, 21:34
كدخبر: ۳۶۸۲۸
تاريخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۰
نسخه چاپي
ارسال به دوستان

رییس جمهور با تكذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبری تاکیدکرد
به گزارش خبرنگار سیاسی برنا،محمد كریم شهرزاد نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی از تاكید رئیس جمهور بر توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات خبر داد.

در این یادداشت كوتاه آمده است:

"در ملاقاتی كه غروب روز چهارشنبه هفته گذشته مورخ 1390/2/7 اینجانب به اتفاق خانم آلیا با آقای رئیس جمهور داشتیم، ایشان یادآور شد كه در جریان امور قوه مجریه هستند و جلسات هیأت وزیران با حضور آقای مصلحی وزیر محترم اطلاعات طبق معمول تشكیل میشود. آقای احمدی نژاد ضمن تكذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبر عزیز انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات تاكید کرد.

امیر2309
2011/04/30, 21:46
اظهارات احمدی نژاد در نشست 2 ساعته با فاطمه آلیا
عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان گفت: رییس جمهور به اندازه یک میلی متر از موضع تبعیت از ولایت فقیه خارج نشده است و توضیحاتی دارد که به زودی آنها را ارایه می دهد.

فاطمه آلیا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتوگو با برنا با اعلام این خبر که رهبر انقلاب از رییس مجلس خواسته اند از اظهارات اختلاف انگیز در صحن علنی جلوگیری شود، اظهار داشت: علی رغم این تاکید، متاسفانه برخی نمایندگان با اعلام اینکه می خواهند در مورد بودجه صحبت کنند، و در این زمینه وقت می گیرند، اما در نهایت مباحث اختلاف انگیز را مطرح می کنند.

وی تاکید کرد: رییس جمهور به اندازه یک میلی متر از موضع تبعیت از ولایت فقیه خارج نشده است و توضیحاتی دارد که به زودی آنها را ارایه می دهد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بنده گفت وگوی 2 ساعته با رییس جمهور داشته ام، تصریح کرد: رییس جمهور کار خود را ادامه می دهد و شایعاتی مانند استعفا، شرط گزاری و صحبت هایی که ضد دولت انجام می شود، در زمانی که وی و طرفدارانشان سکوت کرده اند، همه در جهت اهداف ضد انقلاب است.

وی ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند باید آرامش حفظ شود بنابراین کسانی که در این فضا جلوتر از رهبر معظم انقلاب می روند، باید بعدها به جامعه پاسخگو باشند که به نام تبعیت از رهبری خلاف فرمایشات ایشان رفتار می کنند.

آلیا اظهار داشت: رهبر حکیم انقلاب فرمودند اگر صحبتی از من نقل شد، قبول نکنید، زیرا من فاصله ای با مردم ندارم و حرف هایم را در ملاقات های عمومی و یا از طریق تلویزیون می زنم اما متاسفانه برخی به نام رهبری خلاف فرمایشات ایشان کار می کنند.

عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: کسانی که با اسم دفاع از ولایت، جامعه را خط کشی می کنند، باید در ولایتمداری آنها شک کرد. آن چیزی که ما باید تکلیفمان را به عنوان تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه انجام دهیم، این است که فقط به فرمایشاتی که رهبر معظم انقلاب از طریق تلویزیون و یا ملاقات هایشان می فرمایند تبعیت کنیم .

وی خاطرنشان کرد: در این باره هم قطعا ملت خواهد دید که رهبر حکیم انقلاب همانند گذشته چه مواضعی خواهند داشت. لذا تکلیف ما در زمانی که رییس جمهور مصاحبه ای نمی کند، این است که به شایعات توجهی نکنیم.

آلیا گفت: نباید با توطئه ها و شایعاتی که ضد انقلاب سفارش می دهد و منافق می سازد و پخش می کند، جامعه را ملتهب کرد. باید به این توطئه ها توجه داشت.

LEON
2011/04/30, 21:48
مپنا از 416 پائینتر نخواهد اومد - وصنعت 121 حمایت مهم داره ( صورت وضعیت پرتفویشم دیدن که غوغا کرده ) - حفاری 247 فکر نمیکنم پائینتر بیاد فاراک و صدرا اون 2 تا خبر بالا که زدم فکر نمیکنم از این دو خبر خبر بهتری برای این دو سهم باشه فاراک تکنیکالشم 217 و 206 مهمترین و اصلی ترین حمایتهای سهمه.

آخه من به همه ی این چیزائی که گفتم اعتقاد راسخ دارم.وصنعت 200 تومن رو شاخشه و بقیه سهام مثل حفاری مثل مپنا و حفاری و ................ حالا با این صفهای فروشی که میبینم دم خروسو باور کنم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!!!!!!!!( البته رابطه خروس و حضرت عباس نمیدونم از کجا پیدا شده! :d )

به عقیده من بازار بزودی برمیگرده و نگه داری سهام و خرید سهامی مثل مپنا در قیمت 416 شاید گزینه خوبی برا خرید باشه

#:-s

یه روز یه بابایی که خروسشو و دزدیده بودن دنبال خروسش میگرده و از همه همسایه ها سراغ میگیره.یهو میرسه به مش ممود همسایه دیوار به دیوارش که مشتی این خروس من,که دار و ندارمه گم شده تو ندیدیش؟
یهو دم خروسه از زیر عبای مش ممود میزنه بیرون ولی مشتیه حواسش به حرف زدنش بوده و میگه؛به ابوالفضل اگه دیده باشم.من ولایت مدارم.ولایت مدارا دروغ نمیگن.
مرد خروس دزدیده یه نگاهی به مش ممود میندازه و میگه...
:d(خنده من از غم تو تلخ تر است)

امیر2309
2011/04/30, 21:53
@};-@};-@};-@};- این هم برای صاحب تاپیک
شرمند دو تا پست زدم چون جاش اینجا نبود فقط به خاطر کم کردن اضطراب بعضی از کاربران بود
با زهم عذر خواهی می کنم

arak_bourse
2011/04/30, 22:17
فروش سهام ديگه از فردا توجيهي نداره.خيلي از سهم ها به كف و حمايت هاشون نزديك شدند. سهم هاي خوبتون رو ديگه بايد نگهداريد.

soroush
2011/04/30, 23:24
سلام مجدد به دوستان داشتم مطالب این تاپیک رو می خوندم وقتی به اخرش رسیدم می خواستم یه مطلبی بنویسم اما یه لحظه اشک تو چشام جمع شد و پشیمون شدم.
چه قشنگ که با اینکه همه یه درد دارن اما همه به هم دل داری میدن چه مردم خوب و قدر شناسی داریم اما حیف که کسی چشاشو باز نمی کنه تا ببینشون همه تو دلاشون درد دارن ولی بازم بهم کمک میکنن یه روز همین دغدغه ها همین دردا خاطر میشه همین تاپیک میشه خاطره میشه یه درد که دردای مشابه اش رو به یاد این روزا تحمل کرد
این مشکلم مثل مشکلای دیگه کلید داره و میگذره و حل میشه اما این ثانیه و دقایق از عمرم که پشت این کامپیوترم و دارم غصه می خورم واسه کسایی که فکر مردم نیستن چی....؟:-/
اما وقتی به خوبی شما به بزرگی دل مردممون که با درداشون بازم واسه نشون ندادن غصه هاشون سعی میکنن خنده مصنوعی بروی صورت داشته باشن میبینم حتی سال های عمرم رو اگر بدم کمه واسشون.
کاش یه روز اون جور که قلبمون می خواد زندگی کنیم.همین لحظه ها که داره میره دیگه تکرار نمیشه:-|

مصطفی مصری پور
2011/05/01, 00:27
سلام مجدد به دوستان داشتم مطالب این تاپیک رو می خوندم وقتی به اخرش رسیدم می خواستم یه مطلبی بنویسم اما یه لحظه اشک تو چشام جمع شد و پشیمون شدم.
چه قشنگ که با اینکه همه یه درد دارن اما همه به هم دل داری میدن چه مردم خوب و قدر شناسی داریم اما حیف که کسی چشاشو باز نمی کنه تا ببینشون همه تو دلاشون درد دارن ولی بازم بهم کمک میکنن یه روز همین دغدغه ها همین دردا خاطر میشه همین تاپیک میشه خاطره میشه یه درد که دردای مشابه اش رو به یاد این روزا تحمل کرد
این مشکلم مثل مشکلای دیگه کلید داره و میگذره و حل میشه اما این ثانیه و دقایق از عمرم که پشت این کامپیوترم و دارم غصه می خورم واسه کسایی که فکر مردم نیستن چی....؟:-/
اما وقتی به خوبی شما به بزرگی دل مردممون که با درداشون بازم واسه نشون ندادن غصه هاشون سعی میکنن خنده مصنوعی بروی صورت داشته باشن میبینم حتی سال های عمرم رو اگر بدم کمه واسشون.
کاش یه روز اون جور که قلبمون می خواد زندگی کنیم.همین لحظه ها که داره میره دیگه تکرار نمیشه:-|

سروش عزیز سلام
داداش نگرانی نداره...چیزی که تو این بازار زیاده،بالا پایینه...اینا همه گذراس
باید ازین خوشحال باشیم ازینکه سرپناهی مثل این سایت داریم و درزمان ناراحتی میتونیم ساعتی بهش پناه بیاریم و بادوستامون خوش باشیم و همه چیزو فراموش کنیم....
شاد باشی>:d<

وحید 20
2011/05/01, 00:34
حضور رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت؛ پایانی بر شایعات
رئیس جمهور پس از جلسه دولت در میان خبرنگاران حاضر خواهد شد . محمود احمدی نژاد در هفته پر حاشیه ای که گذشت ، به شدت در سکوت خبری به سر برده بود . رئیس جمهور فردا با شرکت در جلسه هیئت دولت ضمن پایان دادن بر تمامی شایعات ، توطئه دشمنان را خنثی کرده و مانند گذشته به تلاش و آبادانی ایران اسلامی خواهد پرداخت .
"صراط" - بنا بر آخرین اخبار رسیده دکتر احمدی نژاد فردا در جلسه هیئت دولت شرکت خواهد کرد .
بر اساس اخبار موثق، پس از غیبت رئیس جمهور در جلسه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هیئت دولت در هفته گذشته و برگزاری جلسه مذکور به ریاست معاون اول رئیس جمهور، قرار است تا فردا جلسه بعداز ظهر هیئت دولت به ریاست احمدی نژاد برگزار شود .
به گزارش صراط نیوز ، رئیس جمهور پس از جلسه دولت در میان خبرنگاران حاضر خواهد شد .
محمود احمدی نژاد در هفته پر حاشیه ای که گذشت ، به شدت در سکوت خبری به سر برده بود .
پیش بینی می شود وی در بخشی از اظهارات خود در بین خبرنگاران مردم را به همدلی و حرکت در خط ولایت دعوت کند .

olia
2011/05/01, 01:12
دوستان چه خبر از سیاست؟

"صراط" - بنا بر آخرین اخبار رسیده دکتر احمدی نژاد فردا در جلسه هیئت دولت شرکت خواهد کرد .
بر اساس اخبار موثق، پس از غیبت رئیس جمهور در جلسه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هیئت دولت در هفته گذشته و برگزاری جلسه مذکور به ریاست معاون اول رئیس جمهور، قرار است تا فردا جلسه بعداز ظهر هیئت دولت به ریاست احمدی نژاد برگزار شود .

LEON
2011/05/01, 02:46
آی یکی منو بگیره.آی نفس کش. این چه وضعشه ها!؟\m/\m/:-L~X(X-(تمام سهم هایی که توصیه به خرید داشتید و ما رو گول زدید که بخریم و مدام تبلیغ میکردی منفی هستند,ای گول زننده ها
آخه شما که علم غیب ندارید واسه چی تحلیل میکنید
شما موضوع به این پیش پا فتاده ای مثل اینکه رئیس جمهور مملکت قهر کنه و بره تو خونش بست بشینه رو نمیتونید پیش بینی کنید واسه چی تحلبل میکنید,ها؟
این تو همه جای دنیا معموله.اصلا دعوا نمک زندگیه
واقعا نمیدونم چی بگم.از اساتید تحلیل گر خواهش میکنم به جای این تحلیل های علمی کمی به علم ستارگان و کواکب هم آشنایی پیدا کنین که به این شکل
با سرمایه های مردم بازی نکین.
اگر فردا زلزله ای که دکی گفته بود میاد, بیاد.من خودم به شخصه از شما برای عدم پیش بینی به موقع شکایت میکنم
اصلا میرم پیش مالمیر با هم بریم.بار آخرتون باشه علم غیب نداریدا,گفته باشم
از این تحلیل گرای صبا تامین حد اقل بپرسید این کلاسش کجاست خودتون نخواستید برید من برم,جزوشو کپی میکنم بدا بهتون میدم

LEON
2011/05/01, 07:45
اراک جان خودت پست آحرتو حذف کردی!؟:d

مهدی64
2011/05/01, 07:48
دوستان سلامممممممممممممممممممممم مممممممم

LEON
2011/05/01, 08:09
یه سوالی برام ایجاد شده
احتمال قهر رئیس جمهور,در کدوم بخش تحلیل بنیادی قرار میگیره!!؟
تاثیر مسائل سیاسی رو در روند قیمت ها شنیده و دیده بودم,مثل انتخابات یا تحریم.تاثیر خاله بازی نشنیده بودم.
این و نه شنیدم نه دیدم.
یه مقام بلند پایه یا در پستش هست و کار میکنه یا نیستو استعفا میده
در پستش باشه و کار نکنه و بره خونه باباش اینا و مهریشو بزاره اجرا به ابوالفضل در تاریخ مسائل پلتیکی استثناست.

iq_son
2011/05/01, 08:15
یه چیزی تو دلم میگه امروز اخرای این ماجرای سیاهه:d

محسن نظري
2011/05/01, 08:38
امروز برخي صفوف فروش جمع اوري شد و برخي سهمها مثبت شد انشالله بازار مزد سهامداران صبورش رو بده

مهرداد
2011/05/01, 08:43
بادرود به دوستان عزیز
بازارنسبت به این جریان هم واکسنه می شه

صبور باشید.

arak_bourse
2011/05/01, 08:55
اراک جان خودت پست آحرتو حذف کردی!؟:d

نه دوست من ناظر محترم حذف كرد.
فقط دوستاني اميدوارم كساني كه تو بازار مثبت ميان و تبليغ سهم هاشون رو مي كنند مرد باشند و تو بازار منفي هم بنويسند

sanko
2011/05/01, 09:02
این بازار امروز بازار بشو نیست اینهمه جمع کردن باز صف فروش بست ... عجب!!!

mahdijj
2011/05/01, 09:10
سلام بر دوستان ، این وضعیتی که الان شاهد اون هستید برای گرفتن امتیاز و بهبود وضعیت آینده سیاسی خودشونه ، پس این ماجرا گذرا است . پس از ماجرا به سرعت ضررها تبدیل به سود خواهد شد . یه توصیه ، اگه نگاه کردن به سایت و دیدن ضرر استرستون رو بیشتر میکنه به کارهای عقب افتاده برسین و توجه به این ماجراها نکنین مطمئن باشید ضرر نمی کنین . سبز و پرسود باشید .

حامد24
2011/05/01, 09:34
با حجم بالای معاملاتی که در منفی وکامل منفی بر روی بسیاری از سهمهای مطرح ونامی بازار صورت گرفته بنظر میرسد نهایتا تا فردا بازار روند معکوسی داشته باشد ورنگ زیبای سبز در بسیاری از سهمهای پرپتانسیل بازار دیده شود.

مهدی64
2011/05/01, 09:57
god father عزیز به نظر شما بازار چند روز دیگر منفیست در این شرایط فروش باضرر به نفع نیست؟ ممنون میشم جوابمو بدین برام مهمه نظرتون

soroush
2011/05/01, 10:26
به نظر من امروز اخرین روز به شدت قرمز بورس است

frouzan
2011/05/01, 10:27
[quote=حامد24;18030]با حجم بالای معاملاتی که در منفی وکامل منفی بر روی بسیاری از سهمهای مطرح ونامی بازار صورت گرفته بنظر میرسد نهایتا تا فردا بازار روند معکوسی داشته باشد ورنگ زیبای سبز در بسیاری از سهمهای پرپتانسیل بازار دیده شود.[/quote

دوست عزيز من هم با شما موافقم . به نظر ميايد حقوقيها تا جايي كه بتوانند ميخواهند سهمها را در قيمت بايين تر فردا از بازار جمع كنند و سودهاي بهتري ببرند./:)/:)

ناهید
2011/05/01, 10:29
ديروز حدود 85 درصد از خريداران حقوقي بودند

بابک پناهی
2011/05/01, 10:32
سلام به همه

کاش این مپنای فردام منفی شه تا بتونم 420 شکارش کنم...چه شوووووووددددددددددددددد...6 00 هم میفروشمش :)

mehran
2011/05/01, 10:37
بابک جان امروز متوقف میشه.....

sanko
2011/05/01, 10:45
سلام به همه

کاش این مپنای فردام منفی شه تا بتونم 420 شکارش کنم...چه شوووووووددددددددددددددد...6 00 هم میفروشمش :)

جناب پناهی واسه افزایش سرمایه بـــــــــــــــــست ...

حامد24
2011/05/01, 10:59
بار دیگر ثابت شد که در بورس برای رسیدن به نتیجه مطلوب فقط باید صبر کرد
اثبات این موضوع در معاملات فردا بهتر از امروز خواهد بود.

بابک پناهی
2011/05/01, 10:59
بازار برگشت

فردا معاملات مثبتی خواهیم داشت

olia
2011/05/01, 11:04
خبرگزاري فارس: معاون ارتباطات واطلاعرساني دفتر رئيس جمهور گفت كه جلسه هئيت دولت عصر امروز به رياست احمدي نژاد تشكيل ميشود.

محسن نظري
2011/05/01, 11:09
بازار بازگشت تبريك به سهامداران صبور بازار...

وحید 20
2011/05/01, 11:24
معاون ارتباطات و اطلاعرساني دفتر رئيسجمهور در گفتوگو با فارس:
جلسه هيئت دولت به رياست رئيس جمهور تشكيل ميشود

خبرگزاري فارس: معاون ارتباطات واطلاعرساني دفتر رئيس جمهور گفت كه جلسه هئيت دولت عصر امروز به رياست احمدي نژاد تشكيل ميشود.

محمد حسن صالحيمرام معاون ارتباطات و اطلاعرساني دفتر رئيس جمهور در گفتوگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، گفت كه جلسه هيئت دولت عصر امروز با حضور محمود احمدينژاد رئيس جمهور تشكيل ميشود.

وحید 20
2011/05/01, 11:25

تبریک

حامد24
2011/05/01, 11:26

محسن جان تبریک به شما و به تمام سهام داران صبوری همچون شما.

بابک پناهی
2011/05/01, 11:27
http://forums.boursy.com/showthread.php?595-جک-بگیم-...-بخندیم&p=18082&posted=1#post18082

سعیدد.
2011/05/01, 11:35
وارن بافت : "اخبار بد همیشه بهترین دوست سرمایه گذار است. به شما اجازه می دهد که تکه ای از آینده امریکا را به قیمت پایینی بخرید."

تبریک به همه دوستان علی الخصوص اونها که صبر پیشه کردند و سهامشان را به قیمت پایین نفروختند...
:)

iq_son
2011/05/01, 11:41
حسن جان در سایه شما صبر پیشه کردیم و از این بابت خوشحالم:d>:d<

مهدی64
2011/05/01, 11:42
در صورت مثبت بودن بازار فردا تبریککککککککککککککککککککک ککک ببخشید دکمه ککککککککک صفحه کککلیدم گیر میککککنه

وحید 20
2011/05/01, 12:15
ضرغامی گفت: در دیدار صبح امروز با رئیسجمهور مطالب مستندی درباره خرسندی دشمنان و سناریوهای خباثتآمیز رسانههای بیگانه وجریانهای معاند و ضد انقلاب از حضور نیافتن رئیسجمهور در چند جلسه هیأت وزیران مطرح شد که آقای احمدینژاد تاکید کرد در سخنان امروز خود در هیأت وزیران تمام نقشههای دشمنان اسلام وانقلاب را نقش بر اب خواهد کرد ونشان خواهد داد که دشمنان ملت ایران از درک رابطه پدر وفرزندی رهبر انقلاب و رئیسجمهور عاجز و ناتوانند و همچون گذشته آب در هاون میکوبند.

soroush
2011/05/01, 12:45
خوب دیگه الان میشه گفت فردا چی خرید . چی نخرید؟

سپه
2011/05/01, 13:58
محسن جان تبریک به شما و به تمام سهام داران صبوری همچون شما.

اقا تبریک ولی 2-1 هفته هرروز منفی 4خوردن یه کم صب می خواستا امیدوارم که خدا با صابران باشد:">

آریو
2011/05/01, 14:08
به همه دوستان تبریک میگم از اینکه خیلی از نماد ها حمایت شدن
شاید معاملات فردا خیلی خیلی مهمتر از معاملات امروز باشه
امروز دستم به خرید نرفت ....
راستشو بگم وصنعت خریدم و فروختم نقطه سر به سر ....برای اینکه قرار من با خودم اینجوری نبود باید بشینم و حداقل معاملات سه روز آینده رو زیر نظر بگیرم
اگه فردا سهمای خوب صف خرید بشن و عرضه بشن خیلی نگران کننده میشه
به هر حال هنوز برای قضاوت زوده
هنوز ابهام وجود داره
شاید دکتر برگشته باشه تازه شاید
اما چرا نبود ؟؟؟؟!!!
دوست دارم شیرینی سبز بودن معاملات آخر وقت امروز برای دوستام باقی بمونه
:x:x

mehran
2011/05/01, 14:31
خیلی خوشحالم که جو آروم شده البته اصلا از بورس با این فضا چه مثبت چه منفی خوشم نمیاد اما یه چیزی بگم تو رو خدا به کسب بر نخوره ولی بعضی دوستان خودشون به جو منفی دامن میزنن........بابا ما تو یه کشوری زندگی میکنیم که این اتفاقات باید واسمون عادی باشه من تو این جو بازار 6% ضرر کردم....اما امروز 10 میلیون صدرا برداشتم....

عادل
2011/05/01, 14:43
تبریک به همه دوستان صبور :)

وحید 20
2011/05/01, 15:01
از فردا سرپرستی نیکزاد هم غیرقانونی است

اهمال احمدی نژاد ، وزارت راه را بی صاحب کرد
نتیجه آن که احمدی نژاد در عدم معرفی وزیر پیشنهادی راه و ترابری تا این لحظه ، به حتم و یقین کوتاهی کرده و این امر باعث می شود عملاً وزارت راه بیش از سه ماه بدون وزیر بماند که نقض صریح قانون اساسی است ؛ همان قانونی که احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی به قرآن کریم قسم یاد کرد که پاسدارش باشد...این بار هم با اهمالی که به نظر می رسد متعمدانه باشد ، کاری روتین و ساده ، تبدیل به یک مشکل برای کشور می شود.
منبع=عصر ایران

diesel29
2011/05/01, 15:17
سلام خسته نباشی بابک جان مطمینا شما ها از این وضعیت هازیاد دیدین و خوب میشناسیدشون خوشحالم که با همت holy و analyst همچینجایی هست که به امثال من کمک میکنه در این اوضاع که میدونم همگی تو ضرر هستن ارامش بده

بابک جان میخواستم راهنمایی کنی در مورد فردا خرید سهمهایی مثل ثشاهد با اعلام 90 تومن سود خوب میدونی توی این قیمت
وصندوق بانک صادرات و خبهمن و ولساپا هم از گزینه های بعدی هستن ممنون میشم راهنمایی کنی

فرماندار
2011/05/01, 17:05
سلام بر اساتید محترم اتاق و جناب نظری
برای فردا به ترتیب سهمهای کم ریسک و پر بازده را معرفی کنید
امیر2309
2011/05/01, 17:48
اولش صف و جمع کردن تا خشک بشه
بعد گذاشت تا اونهای که دودل هستن بیان تو صف آخر بازار جمع کردن رفت پی کارش

بابک پناهی
2011/05/01, 18:31
محسن جان nav جدید وصنعت؟ :-/

rojan
2011/05/01, 19:03
باسلام
من آمدمممممممممممممممممممم

آرامش در آن است که بدانی در هر گام دست تو در دست خداست
لحظه هایتان آرام

اساتید محترم لطفا در صورت امکان روند بازار را بازگو نمایید .

آریو
2011/05/01, 19:21
سلام محسن جان خسته نباشی
از این که دکتر جان رفته سر کار و بازار هم یا بهتر بگم سهم های خوب خودشونو پیدا کردن و باور کردن خیلی خوشحالم و به شما و بقیه بچه های اتاق تبریک میگم:x
محسن جان سوالی داشتم در مورد وبوعلی
می خواستم بدونم که روی بوعلی باید بر اساس ان ای وی تصمیم بگیریم یا سود که همراه با تعدیل مثبت هم هست؟؟؟؟؟ البته این سود ها اکثرا غیر عملیاتی و برای سالهای خاصه؟؟؟
بازم ممنون
پیشاپش از پاسخت سپاس گذارم:x

محسن نظري
2011/05/01, 19:27
سلام بر اساتید محترم اتاق و جناب نظری
برای فردا به ترتیب سهمهای کم ریسک و پر بازده را معرفی کنید
اگر بنده نقد باشم فردا وصندوق و شبريز و پست و فاراك خواهم خريد

محسن نظري
2011/05/01, 19:28
محسن جان nav جدید وصنعت؟ :-/
حدود 205-210 بابك جان

محسن نظري
2011/05/01, 19:30
باسلام
من آمدمممممممممممممممممممم

آرامش در آن است که بدانی در هر گام دست تو در دست خداست
لحظه هایتان آرام

اساتید محترم لطفا در صورت امکان روند بازار را بازگو نمایید .
بنده البته ترديد هايي دارم اما وزنه سنگين را به تغيير جهت بازار و رشد بازار ميدهم البته اكيدا توصيه ميكنم دوستان در خريد نهايت دقت را نمايند و سهامي خريداري كنند كه وضعيت بنيادي محكمي داشته باشد تا حداقل در بازه ميان مدت به سود بنشينند

حامد24
2011/05/01, 20:07
اخبار و حواشی مثبت وتاثیر گذار در بورس یکی یکی منتشر میشود
بی صبرانه منتظر معاملات فردا هستم .

rojan
2011/05/01, 20:08
آقای نظری

با تشکر از پاسخ سریعتان
من دریغ از یک دلار ولی سنگین خیلی سنگین آدراب و صدرا دارم
نظرتان را در مورد این دو جویا هستم
اقای نظری ذوق زده شدم جوابم را سریع دادید دوباره سوال کردم
شرمندهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه

محسن نظري
2011/05/01, 20:10
آقای نظری

با تشکر از پاسخ سریعتان
من دریغ از یک دلار ولی سنگین خیلی سنگین آدراب و صدرا دارم
نظرتان را در مورد این دو جویا هستم
اقای نظری ذوق زده شدم جوابم را سریع دادید دوباره سوال کردم
شرمندهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه
خواهش ميكنم رژان جان برسم سوالي را بي پاسخ نخواهم گذاشت
درباره صدرا و فاذر خيالتان راحت بنده صدراي 300-330 توماني و فاذر 400-420 توماني را ميبينم امسال سال جهش تجهيزاتيها ميباشد
همين فاذر يك تعديل ديگر دارد كمي صبر كنيد به سود خوبي خواهيد رسيد....

محسن نظري
2011/05/01, 23:48
سلام محسن جان خسته نباشی
از این که دکتر جان رفته سر کار و بازار هم یا بهتر بگم سهم های خوب خودشونو پیدا کردن و باور کردن خیلی خوشحالم و به شما و بقیه بچه های اتاق تبریک میگم:x
می خواستم بدونم که روی بوعلی باید بر اساس ان ای وی تصمیم بگیریم یا سود که همراه با تعدیل مثبت هم هست؟؟؟؟؟ البته این سود ها اکثرا غیر عملیاتی و برای سالهای خاصه؟؟؟
بازم ممنون
بوعلي را بر اساس ان اي وي دوست عزيزم به نظر بنده هدف اول بنياديش 120 تومانه و سپس 140-150 شركتهيا زير مجموعه بوعلي خوب پتانسيلي دارند كه بايد بررسي شوند

وحید 20
2011/05/02, 00:25
فردا(دوشنبه) در پایان معاملات
حفاری شمال/ لعابیران/ بانک کارآفرین/ریخته گری تراکتورسازی/سیمان شاهرود/
متوقف خواهند شد.

saidiy
2011/05/02, 00:37
استاد نظري ميخواستم نظرتونو در مورد شبريز بدونم روند سهمو تو كوتاه مدت چه جوري ميبينيد

soroush
2011/05/02, 01:24
فردا(دوشنبه) در پایان معاملات
حفاری شمال/ لعابیران/ بانک کارآفرین/ریخته گری تراکتورسازی/سیمان شاهرود/
متوقف خواهند شد.

شلعاب چرا؟

مهدی64
2011/05/02, 07:22
با سلام خدمت اساتید بزرگوار قشنگی بازار امروز به این است که اگه بازار برگردد اونایی که دیروز ها جون میکندن واسه فروش امروز نمیفروشن باز بازار میره تو سردرگمی

وحید 20
2011/05/02, 07:23
شلعاب چرا؟

برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

frouzan
2011/05/02, 07:33
هنوز بازار شروع نشده بود صفهاي خريد را چيده بودند .معلوم نيست كه به چه كسي بايد شكايت كرد...:((

محسن نظري
2011/05/02, 07:44
استاد نظري ميخواستم نظرتونو در مورد شبريز بدونم روند سهمو تو كوتاه مدت چه جوري ميبينيد
دوست عزيزم اهداف سهم 250 و 270 و 300 و در نهايت 350 تومان ميباشد

مهدی64
2011/05/02, 07:49
وستان خداییش مطلب 3150 درست بود یا نه ؟باید رو این شصت خاک بریزم

مهدی64
2011/05/02, 08:02
دوستان tse نمیاره سایت پشتیبانش چیه؟لطفا سریع

soroush
2011/05/02, 08:18
برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

با شلعاب بریم مجمع یا نه؟؟؟

vahidagha
2011/05/02, 08:28
دوستان tse نمیاره سایت پشتیبانش چیه؟لطفا سریع
http://market.tse.ir/MarketWatch.aspx

حامد24
2011/05/02, 09:00
محسن جان وصندوق معاملاتش را با صف خرید آغاز کرد
تبریک

وحید 20
2011/05/02, 09:10
به نظرم خنصیر با توجه به تعدیل پیش رو و اینکه همه خودروییها مثبت و صف خرید هستند برای خرید بد نباشه.

حامد24
2011/05/02, 09:14
تا اینجا شاخص 207 واحد بالا رفته
به نظر امروز بتواند حدود 300 واحد بالا برود

مصطفی مصری پور
2011/05/02, 09:23
سلام محسن عزیز
تبریک میگم
با توجه به صفوف خرید در سهمای موثر در شاخص...اگر حجم مبنا ها پر بشه...بیش از 400واحد مثبته(در روزهای قبلی هم حجم مبناها پرمیشد که 500واحد منفی میخورد)

meysam
2011/05/02, 09:38
سلام محسن عزیز
تبریک میگم
با توجه به صفوف خرید در سهمای موثر در شاخص...اگر حجم مبنا ها پر بشه...بیش از 400واحد مثبته(در روزهای قبلی هم حجم مبناها پرمیشد که 500واحد منفی میخورد)

اون موقع می خواستند سهام رو جمع کنندولی حالا حجم نمی دند تا سهام به گره بره

iq_son
2011/05/02, 10:19
دوستان کسایی که دیروز کرور کرور سهم میفروختند تحویل بگیرند حتی حجم مبنا را هم عرضه نمی کنند

حامد24
2011/05/02, 10:24
مخابرات منفی شد و این خبر بسیار خوبی برای شاخص است .
چرا که با این منفی شدنش دیگر نمیتواند شاخص را به تنهایی بالا بکشد و از همین رو میتوان برای چند روز به مثبت بودن جو کلی بازار امیدوار بود.
البته امیدواریم فردا هم روند مشابهی داشته باشد

محسن نظري
2011/05/02, 10:29
مخابرات منفی شد و این خبر بسیار خوبی برای شاخص است .
چرا که با این منفی شدنش دیگر نمیتواند شاخص را به تنهایی بالا بکشد و از همین رو میتوان برای چند روز به مثبت بودن جو کلی بازار امیدوار بود.
البته امیدواریم فردا هم روند مشابهی داشته باشد
به نظر بنده حامد جان اخابر حباب كامله شركت سال 89 با فروش همراه سود خوبي شناسايي كرد حالا چي ميخواد جايگزين شركت پر پتانسيلي مثل همراه كند ؟؟؟

soroush
2011/05/02, 10:32
اقا محسن نظرت رو در مورد شلعاب ندادی؟

بابک پناهی
2011/05/02, 10:44
سلام خسته نباشی بابک جان مطمینا شما ها از این وضعیت هازیاد دیدین و خوب میشناسیدشون خوشحالم که با همت holy و analyst همچینجایی هست که به امثال من کمک میکنه در این اوضاع که میدونم همگی تو ضرر هستن ارامش بده

بابک جان میخواستم راهنمایی کنی در مورد فردا خرید سهمهایی مثل ثشاهد با اعلام 90 تومن سود خوب میدونی توی این قیمت
وصندوق بانک صادرات و خبهمن و ولساپا هم از گزینه های بعدی هستن ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام

من شرمنده شدم.واقعیتش دقیقا نیم ساعته رسیدم خونه و هر سهمی رو بخوام معرفی کنم متاسفانه صف خریده.ولی 80% ! سبد خودم وصنعته

بابک پناهی
2011/05/02, 10:45
سلام محسن جان خسته نباشی
بازم ممنون

بوعلی هدف تکنیکالش 145 تومنه

حامد24
2011/05/02, 10:54
امیدواریم تمام افرادی که مثل بن لادن هستند چه از نظر ظاهری و چه از نظر باطنی و طرز فکر
که اتفاقا کم هم نیستند ... سرنوشتی مشابهه با بن لادن را داشته باشند .

محسن نظري
2011/05/02, 11:18
اقا محسن نظرت رو در مورد شلعاب ندادی؟
دوست عزيزم شلعاب با توجه به احداث كوره جديد و پي بر اي پايين پتانسيل هاي مناسبي دارد اما با ديد ميان مدت و سهامداري

وحید 20
2011/05/02, 11:40
توسط دادگاه ویژه روحانیت
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاستجمهوری و حامی مشایی بازداشت شد
http://www.aftabnews.ir/vdcdf90fsyt0xs6.2a2y.html

Unio
2011/05/02, 11:40
جناب نظری در باره حق ارین نظرتون چیه؟
با توجه به قیمت خود سهم برای فردا چه پیش بینی از روند قیمتی حق تقدم دارید؟
در کل روند میان مدت حق و خود سهمو چه جوری میبینید.

meysam
2011/05/02, 13:35
دوستان امروز ساعت 19از شبکه 3دکتر صالح ابادی در برنامه متن و حاشیه گفتگو دارند

یزدی
2011/05/02, 15:17
روز معلم بر تمام اساتید سایت مبارک .

hiva
2011/05/02, 15:36
جناب نظری ، بابک جان ، راشین عزیز مدتهاست که از شما بسیار می آموزم . روز معلم بر شما مبارک :x

abolfazlkalhor
2011/05/02, 15:52
سلام بابک جان
نمودار روزانه وصنعت به میانگین 85 روزه واکنش جالبی نشون میده الان هم باهاش برخورد کرده فکر میکنم اگه این روزا صعودش شروع نشه
باید فروخت ؟ نظر شما چیه ؟

امیر2309
2011/05/02, 17:01
با سلام
امروز فاراک و آذراب و صدار نشون دادن از سهامدارهای ترسو خالی شدن فاراک هم حجم نخورد ببنیم فردا چی میشه من فکر کنم تازه توجه بازارو به خودشون جلب کنه
امروز خیلی ها انتظار داشتن صف صدرا و بدن ولی.........
عجب عجب تو این بانک آرین چه خبره من که نفروختم ولی حرف و حدیث خیلی زیاد داره امروز با این قیمت خوردن حقش نشون داد خیلی حرف برای گفتن داره

امیر2309
2011/05/02, 17:15
امروز با تثبيت رونق بازار رخ داد:
حسرت و پشيماني فروشندگان روزهاي گذشته سهام
خبرگزاري فارس: رشد قيمت ها و تشكيل صف هاي خريد سهام اكثر شركت ها در روز جاري كه منجر به افزايش 352 واحدي شاخص و بازگشت مجدد به كانال 25 هزار واحدي شد، با حسرت و پشيماني فروشندگان روزهاي گذشته سهام توامان بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، فعالان بازار سهام بعد از سپري كردن روزهاي سخت هفته گذشته و دو روز اول هفته جاري، امروز را با جنب و جوش و خريد سهام شركت ها آغاز كردند، چرا كه با عادي شدن شرايط سياسي كشور در روز گذشته، فضاي حاكم بر بازار سرمايه لرزان و گريز پا هم مثبت شد.
اين جريان كه مورد اجماع همه كارگزاران و سرمايه گذاران حقيقي و حقوقي بود، موجب رشد قيمت سهام عمده شركت هاي بزرگ و در نتيجه جهش شاخص بورس شد تا آن دسته از سهامداران كم ريسك و ناآشنا و يا ترسويي كه در روزهاي گذشته بارفتار احساسي به اشتباه اقدام به فروش سهام كرده بودند، حسرت بزرگي را خورده و از فروش سهام يا عدم خريد پله ايي شركت هاي ارزنده پيشمان شوند.

محسن نظري
2011/05/02, 17:23
جناب نظری در باره حق ارین نظرتون چیه؟
با توجه به قیمت خود سهم برای فردا چه پیش بینی از روند قیمتی حق تقدم دارید؟
در کل روند میان مدت حق و خود سهمو چه جوری میبینید.
ارين را بنده در اين قيمتها تنها با ديد بلند مدت پيشنهاد ميكنم همانطور كه قبلا عرض كردم بنده در اين بانك كه بدون شعبه ميخواهد فعاليت كند ترديد دارم

امیر2309
2011/05/02, 17:38
ارين را بنده در اين قيمتها تنها با ديد بلند مدت پيشنهاد ميكنم همانطور كه قبلا عرض كردم بنده در اين بانك كه بدون شعبه ميخواهد فعاليت كند ترديد دارم
محسن جان با این قیمت خوردن حقش نمی شه نتیجه گرفت سهم سهم با ارزشیه بعضی ها خیلی خوب ازش تعریف می کنن اگه سفته بازی نباشه

مهربان
2011/05/02, 17:40
...کاملا با نظر محسن عزیز درمورد ارین موافقم....این بانک اصلا وجود خارجی نداره و چیزی که درم و ردش جالبه اینه که بانک مرکزی برای دادن مجوز به این بانک حیرت زده باقی مونده که باید به چی مجوز بده چون اصلا هیچکدوم از بندهای اساسنامه این بانک با شرایط مورد نظر بانک مرکزی سنخیت نداره....بنظر من این سهم خیلی ریسک داره...

محسن نظري
2011/05/02, 17:52
محسن جان با این قیمت خوردن حقش نمی شه نتیجه گرفت سهم سهم با ارزشیه بعضی ها خیلی خوب ازش تعریف می کنن اگه سفته بازی نباشه
ببينيد دوست عزيزم با توجه به تركيب و تفكر جامعه ما به نظر بنده تعداد معدودي از افراد به بانكي اعتماد خواهند كرد كه به قول دكتر مهربان عزيز وجود خارجي ندارد بانكداري الكترونيكي عاليه اما بايد خدمات دهي الكترونيكي باشه و حداقل تعداد اندكي شعبه داشته باشد در اخر به نظر بنده اين بانك در جذب منابع مشكلات فراواني به دليل عدم اعتماد خواهد داشت اگر قرار بود بدون شعبه بانكها جذب نقدينگي داشته باشند اين همه بانك ديوانه نبودند سال به سال كلي هزينه كنند و شعب خود را گسترش دهند بنده مانده ام مديران اين بانك طرز تفكر و عرف مردم ايران را بررسي نكرده اند!!!

امیر2309
2011/05/02, 17:56
...کاملا با نظر محسن عزیز درمورد ارین موافقم....این بانک اصلا وجود خارجی نداره و چیزی که درم و ردش جالبه اینه که بانک مرکزی برای دادن مجوز به این بانک حیرت زده باقی مونده که باید به چی مجوز بده چون اصلا هیچکدوم از بندهای اساسنامه این بانک با شرایط مورد نظر بانک مرکزی سنخیت نداره....بنظر من این سهم خیلی ریسک داره...
دکتر جون می گن بهمن و مخابرات از دوستداران این سهم برای خرید هستن قیمت حق و بالا باز کردن تا فروشنده داشته باشه خدا داند
ولی من که فعلا نفروختم

frouzan
2011/05/02, 18:49
استاد به نظر شما رانفور روي چه قيمتي باز ميكند.:-/

bijan askari
2011/05/02, 18:56
جناب نظری نظرتون در باره همراه چیه؟

مصطفی مصری پور
2011/05/02, 19:24
محسن جان یه چیز عجیب نبود امروز؟؟
حجم معاملات اکثر سهما به اندازه حجم مبنا بود؟؟
این عجیب نیست؟

dexoey
2011/05/02, 21:39
دوستان میشه لطف کنید اهداف قیمت وصندوق رو در 3-4 ماه اینده بگید؟

متشکرم

arak_bourse
2011/05/02, 21:50
این عجیب نیست؟

دوست من كاملا معلومه كه با دستور و ساختگي صفها رو ساختند فقط تو رو خدا از صف بريد بيرون. دوباره گول نخوريد.

محسن نظري
2011/05/02, 21:52
به نظر بنده سطوح 1400-1500 تومان بازگشايي خواهد شد

محسن نظري
2011/05/02, 21:56
جناب نظری نظرتون در باره همراه چیه؟
دوست عزيز نظر بنده بر روي مخابرات و همراه به خصوص با اين خبر افزايش حق السهم دولت چندان مساعد نميباشد

aminaran
2011/05/02, 22:09
به نظر بنده سطوح 1400-1500 تومان بازگشايي خواهد شد

در سایت tse قیمت 14384 برای رانفور زده آیا این قیمت در زمان بازگشائی تغییر می کنه یا همین قیمت ملاک باز گشائی است ؟

مصطفی مصری پور
2011/05/02, 22:11
دوست من كاملا معلومه كه با دستور و ساختگي صفها رو ساختند فقط تو رو خدا از صف بريد بيرون. دوباره گول نخوريد.
اراک جان..بنده هیچ سهمیو تاحالا صف ننشستم
فریبو اونا خوردن که تو این چند روز سهماشونو با بدبختی تو صف فروش رد کردن

محسن نظري
2011/05/02, 22:43
این عجیب نیست؟
خب اين امر به دليل عدم فروش سهامداران و دادن حجم توسط حقوقيها براي رشد قيمتي بوده است

bijan askari
2011/05/02, 22:58
تشکر>:D<

LEON
2011/05/03, 00:59
امیدواریم تمام افرادی که مثل بن لادن هستند چه از نظر ظاهری و چه از نظر باطنی و طرز فکر
که اتفاقا کم هم نیستند ... سرنوشتی مشابهه با بن لادن را داشته باشند .

آمین یا رب العالمین

و مکرو و مکرالله و الله و خیرو الماکرین

mehran
2011/05/03, 01:13
با توجه به مصوبه امروز مجلس توجیهی برای رفتن تو صف خرید واسه شرکت های صنایع انرژی بر نمیبینم............

abolfazlkalhor
2011/05/03, 06:54
سلام محسن جان
تو ذهنم هست 10 تا نماد رو انتخاب کنم و فقط روی اونها متمرکز بشم .به نظرت ایده خوبی هست ؟
شما کدوم 10 تا نماد رو معرفی میکنید ؟
و فقط مسایل مربوط به این ده تا رو دنبال کنم .

حاج جواد
2011/05/03, 08:18
آقای نظری خسته نباشید.
تاریخ مجمع ولغدر وروز بازگشایی آن کی است؟

محسن نظري
2011/05/03, 08:18
اين همان نگراني بود كه ميگفتم اكثر صف ها رو دادن بعضي از سهمها را منفي كردن فقط انقدر بگويم توافقهايي ميكنن براي منفي كردن بازار عمدي بازار اختلاف دولت و حكومت به ظاهر رفع شده ولي در باطن ادامه دارد فقط اميدوارم ان چيزي كه فكر ميكنم اتفاق نيفتد و بازار روند مثبت به خود بگيرد

rojan
2011/05/03, 08:33
با سلام

آخه این مملکته داریم
دانشجوی موسیقیام؛ شش ترم باید معارف بخونم که توش نوشته موسیقی حرامه
ایران تنها کشوریه که پرچم کشورش را به زبان کشور دیگری نوشته ان
سیدی آموزش معافيت از سربازی رو بیرون میفروشند
پارک ملی گلستان داره تو آتیش می سوزه دو تا چرخبال فرستادن، بعد ( ا.ن. ) داره میآد زنجان از پریروز ده تا چرخبال دارن هی اون بالا واسه خودشون بیخودی می چرخن.
پل میسازن با اونهمه عظمت که مثلا میشه سومین نماد تهران، بعد اسمش رو میذارن جوادیه!
زندان اوین با این هیاتعلمیای که داره از سال دیگه مستقیم دانشجو بگیره دیگه!
دوستم رفته کلانتری برای دزدی از مغازهاش شکایت کنه، بهش گفتن اول برو این قبض تلفن صد و بیست هزار تومنی پاسگاه رو پرداخت کن تا تلفن قطع نشه، بعد بیا شکایت کن!
سياست که پدر و مادر نداره، ديانت ما هم که عين سياست ماست!
سیدحسن نصرالله هم دیگه برمیگرده بهمون میگه مملکته دارین؟!
یه میلیون وام میخوایم بگیریم، میگن ده میلیون پول باید تو حسابت باشه!
مگه داریم ایکسباکس بازی میکنیم که پول یارانه میآد تو حساب ولی نمیتونیم برداشت کنیم؟!
اوایل هروقت تجمع می‏شد، سپاه می‏ریخت تو خیابون، بعد هروقت واسه تجمع قرار گذاشته می‏شد،‏ سپاه می‏ریخت تو خیابون، حالا هروقت یه کاری می‏کنن که خودشون می‏‏دونن کار درستی نیست و باید تجمع بشه، سپاه می‏ریزه تو خیابون!
با هر کی دوست میشیم، همون هفته تولدشه
این کارمندای ادارات دولتی، اگه یه وقت اعتصاب کنن، هیچ کس متوجه اعتصابشون نمی‏شه!
یه بار نشد وقتی تو خیابون با یکی رو بوسی می کنی، کسی سرش رو از پنجره ماشینش نیاره بیرون بگه منم می خوام،
می‏گه سرزده به دیدار خانواده‏ی سه شهید رفت، بعد وقتی داره از در می‏آد تو، دوربین تو خونه ست!
رفتیم نمایشگاه بینالمللی رسانههای دیجیتال، بیشتر نمایشگاه دفاع مقدس بودش!
جلسه پخش و نقد فیلم آواتار (جیمز کامرون) با حضور حجت الاسلام عاشوری
هر بلای طبیعی که سر خارجیها بیاد عذاب الهیه، ولی هر بلای طبیعی که سر ایرانیها بیاد امتحان الهی!
ترم دیگه فارغ التحصیل میشم، هنوز کارت دانشجوییم صادر نشده!
واسه هفته‏ی‏ نیرو انتظامی پلیسا دارن رژه می‏رن، روش آهنگ دزدان دریایی کارائیب‏ پخش می‏شه!
!مشهد خط مترو ساختن٬ بعدِ چند سال از چین واگن خریدن از تونل بزرگتر! توش نمیره!
طرف با کلی ادعا رفته سوئد درس بخونه. بعد مقالههاش رو از همدانشگاهیهای سابقش توی ایران میگیره.
دوازده سال مدرسه غیرانتفاعی، واسه چهار سال دانشگاه دولتی!
وقتی رییسجمهور مملکت در سازمان ملل سخنرانی میکنه، بهترین موقع برای نظافت کف سالن و صندلیهاست!
صدا و سیما تا شش ماه بعد از ماه رمضان، پشت صحنه سریال پخش میکنه،
عتیقه و اشیای باستانی رو عوض اینکه سازمان میراث فرهنگی کشف کنه، نیروی انتظامی کشف میکنه!
اول میگن تاریخ هخامنشی باید از کتابا حذف شه، بعد میگن «کوروش» بسیجی بوده!

آخه این مملکته داریم؟

--

arak_bourse
2011/05/03, 08:35
چرا ما نميتونيم قيمت هارو ببينم درست؟ سيستم داغونه
نظري جان يعني بازار فردا منفي ميشه؟؟

حاج جواد
2011/05/03, 08:42
http://backup.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111
ازاین استفاده کن

مهدی64
2011/05/03, 08:44
سلام لطفا جناب نطری منظورتو واضح تر بگو ما طاقتشو داریم

مهدی64
2011/05/03, 08:47
جناب نظری تکلیف ما با شبریز چیه ؟

حامد24
2011/05/03, 08:48
هر دم از این اب باغ بری میرسد
تازه تر از تازه تری میرسد
بازهم این سایت تی اس ای که افراد کاملا نالایق ان را اداره میکنند دچار مشکل شد معلوم نیست تا کی واقعا تا کی این مشکلات را با خود یدک خواهیم کشید..

حاج جواد
2011/05/03, 08:50
آقای نظری خسته نباشید.
لطفا هرکسی می دونه بگه ممنون می شم.

rojan
2011/05/03, 08:51
با سلام

به نظر من در این شرایط عقلانی ترین عمل این است که دو سه روزی از رصد کردن بازار اشفته جدا شویم و خرید و فروش هیجانی انجام ندهیم
به قول اساتید سهام با فوندای قوی محکوم به صعود میباشند
روزهای خوب مجبورند به سراغ مابیایند.
شب خوش

حیدر بابا
2011/05/03, 08:58
با سلام

به نظر من در این شرایط عقلانی ترین عمل این است که دو سه روزی از رصد کردن بازار اشفته جدا شویم و خرید و فروش هیجانی انجام ندهیم
به قول اساتید سهام با فوندای قوی محکوم به صعود میباشند
روزهای خوب مجبورند به سراغ مابیایند.
شب خوش

شبتون بخیر باشه روژان خانوم=;|-)

meysam
2011/05/03, 08:59
بیشتر صف ها را دادند و قیمت ها در مثبت 1یا 2معامله میشه فقط زامیاد و فولاد پا برجاست
خوبه دیروز دکتر صالح ابادی کلی از بورس ایران تعریف کرد
و بازم خوبه ایشان گفته بودند مسائل سیاسی در بورس اثر ندارد اگه داشت چی می شد
خدا به خیر کنه

محسن نظري
2011/05/03, 09:04
ببخشيد امروز بايد برم دنبال برخي كارام در بازار نيستم برگشتم به سوالات عزيزان پاسخ خواهم داد فقط انقدري بگويم كه حقوقي ها با برخي ها ساخت و پاخت كرده اند برويد ببينيد وقتي بازار مثبت ميشود چطور و با چه حجمي عرضه ميكنند جناح احمدينژاد تضعيف شده و اختلافات هنوز باقي است لابي هاي مسكن نيز حسابي با هر وسيله اي به سر بورس ميزنند همين الان در برخي مناطق تهران قيمت مسكن 5 درصدي رشد داشته كه به نظرم بايد منتظر رشد بيشتر و رونق نسبي اين بازار باشيم تا منافع برخي كه تعدادشان هم كم نيست تامين شود
بازار اگر عوامل پشت پرده اش رفع نشود همين اش و است و همين كاسه چه بسا شايد بدتر در اخر بگويم همه دست اندركاران اين بازار فاسد اندر فاسد هستند هر كسي كه فكرش را بكنيد وارد سيستم شويد چيزهايي ميبينيد كه ولش كن
فقط يك توصيه ميكنم دوستاني كه سرمايه قابل توجه دارند بروند به دنبال بساز بفروشي به خدا سگش شرف دارد به اين بازار غرق فساد ما
فعلا

takbourse
2011/05/03, 09:04
اين همان نگراني بود كه ميگفتم اكثر صف ها رو دادن بعضي از سهمها را منفي كردن فقط انقدر بگويم توافقهايي ميكنن براي منفي كردن بازار عمدي بازار اختلاف دولت و حكومت به ظاهر رفع شده ولي در باطن ادامه دارد فقط اميدوارم ان چيزي كه فكر ميكنم اتفاق نيفتد و بازار روند مثبت به خود بگيرد

سلام
میشه به ما هم بگین قضیه چیه؟

frouzan
2011/05/03, 09:11
استاد به نظر شما ماهم سهمهامون را بفروشيم يانه.من تعداد زيادي شاراك دارم.؟؟؟؟

frouzan
2011/05/03, 09:15
آقای نظری خسته نباشید.

تاريخ 14/2/90 ساعت 9 صبح در همان محل قبلي يعني سابكو

bijan askari
2011/05/03, 09:38
آقای نظری خسته نباشید. چه قیمتی برای خرید رپارس مناسبه؟

bijan askari
2011/05/03, 09:45
جناب نظری عزیز نظرتون را در مورد خرید حق تقدم وساپا میفرمایید.

arak_bourse
2011/05/03, 09:59
نقدی بر سخنان شب گذشته دکتر احمدی نژاد؛
چرا احمدی نژاد سخنانی را که باید می گفت، نگفت؟
او باید می گفت چرا 10 روز افکار همه مردم را درگیر موضوعی نمود که باید در جلسات خصوصی و بین مسئولین عالی نظام حل می شد، او حتی برای یکبار هم از مصلحی به عنوان وزیر اطلاعات نام نبرد، او در سخنان شب گذشته اش هرگز سعی ننمود مشکلات پیش آمده را حل شده معرفی نماید بلکه به امکان حل آنها اشاره کرد، او نپذیرفت که این "منیت ها" و طلب "اقتدار" و باورش بر "عزت بخشی او به کشور و مردم و رهبری" منشا همه مشکلات بوده است.
دکتر احمدينژاد سرانجام پس از 10 روز سکوت و قهر روز گذشته مدت کوتاهی در دفتر کارش حضور یافت، سپس با شرکت در جلسه هیات دولت که بدون حضور مصلحی برگزار شده بود، تاکید نمود که "البته دوركاري و خانهنشيني چند روزه دلايلي دارد كه اين دلايل را در دل خود نگه ميدارم چون بسياري از حرفها بايد در دل انسان باقي بماند"!

به گزارش آرمان ایران برخی مسئولین صرف حضور احمدی نژاد در جلسه هیات دولت و بیان سخنانی کلی در دفاع از ولایت فقیه، و اینکه تنها دولت او بوده که پس از انقلاب به میثاقش با ولایت پایبند بوده است را، موفقیتی برای نظام و وی قلمداد نموده و پایان مشکل را نوید دادند، اما واقعیت آن است که با توجه به سخنان شب گذشته ایشان می توان نتیجه گرفت که هیچ چیز عوض نشده و شاید حضور احمدی نژاد و سخنانش مشکلات را بیشتر و گره را کورتر نیز نموده باشد! بویژه آنکه هیچ کس تصور نمی کرد بعد از آنهمه کش و قوس باز هم از مصلحی بخواهند که در جلسه به بهانه ای حاضر نشود!

به نقد قسمتهایی از سخنان وی در هیات دولت پس از 10 روز شایعات و بیان اختلافات می پردازیم، و معتقدیم به راحتی می توان نتیجه گرفت که آیا احمدی نژاد به قصد حل اختلاف پا به هیات دولت گذارد؟
به نظر می رسد که چنین نبوده است!
http://www.armaniran.com/fa/pages/?cid=7489

punisher
2011/05/03, 10:28
محسن و بابک جان آیا کسی نیست از ایم وصنا حکایت کنه لااقل توی این بازار حجمش بخوره ؟؟
آیا خرید این سهم منطقی است؟
و آیا خرید شتولی خوب است؟
ممنون

zagros
2011/05/03, 10:29
جو بازار بهتر شده و بسیار از سهم ها در آستانه صف خرید هستند. آیا این مثبت شدن فرصت خروج است؟ به نظر جوابش سخت است

محسن نظري
2011/05/03, 11:30
دوستان میشه لطف کنید اهداف قیمت وصندوق رو در 3-4 ماه اینده بگید؟

متشکرم
دوست عزيزم اگر بازار از اين حالت خارج شود وصندوق حتي ميتواند در بازه ميان مدت تا سطوح قيمتي 320 و سپس 360 تومان نيز رشد نمايد

محسن نظري
2011/05/03, 11:33
در سایت tse قیمت 14384 برای رانفور زده آیا این قیمت در زمان بازگشائی تغییر می کنه یا همین قیمت ملاک باز گشائی است ؟
فكر ميكنم بدون محدوديت نوسان بازگشايي شود

محسن نظري
2011/05/03, 11:36
سلام محسن جان
تو ذهنم هست 10 تا نماد رو انتخاب کنم و فقط روی اونها متمرکز بشم .به نظرت ایده خوبی هست ؟
شما کدوم 10 تا نماد رو معرفی میکنید ؟
و فقط مسایل مربوط به این ده تا رو دنبال کنم .
دوست عزيزم هر سهم و صنعتي در بازه زماني خاص پتانسيل هايي به وجود مياورد كه موجب رشدش ميشود توصيه ميكنم تمامي بازار را زير نظر داشته باشدي البته مسائل كلاني هم اكنون شرايطي براي بازار به وجود اورده كه بنده اصلا دل ديد خوبي به كل بازار ندارم

محسن نظري
2011/05/03, 11:40
چرا ما نميتونيم قيمت هارو ببينم درست؟ سيستم داغونه
نظري جان يعني بازار فردا منفي ميشه؟؟
اگر روندي كه اين دو روز شاهد بودم فردا هم ادامه پيدا كند و حقوقي ها به عمد قصد عرضه هاي سنگين داشته باشند بازار خوبي را پيشبيني نميكنم خيلي خيلي مراقب باشيد
بنده اگر سهامم به قيمتهاي خريدم برسد نقد ميشوم و ميرم رو يك سهم زير خاكي و بنيادي قوي مثل همين خفناور يا پست ديگر به نوسانات بازار هم كاري نخواهم داشت....

dexoey
2011/05/03, 11:41
دوست عزيزم اگر بازار از اين حالت خارج شود وصندوق حتي ميتواند در بازه ميان مدت تا سطوح قيمتي 320 و سپس 360 تومان نيز رشد نمايد

ولی من یک جا دیدم گفت هدف 540 تومنه! به هوای اون خریدم که بدطوری ضرر کرد........یعنی به 540 نمیرسه؟

محسن نظري
2011/05/03, 11:41
جناب نظری تکلیف ما با شبریز چیه ؟
دوست عزيزم چاره اي جز صبر نداريم خودتان مشاهده ميكنيد تا سهم نيم درصد بالا ميايد اردرهاي صد هزارتايي رنج منفي ميزنند البته رو اكثر سهمها همينه....

محسن نظري
2011/05/03, 11:43
بیشتر صف ها را دادند و قیمت ها در مثبت 1یا 2معامله میشه فقط زامیاد و فولاد پا برجاست
خوبه دیروز دکتر صالح ابادی کلی از بورس ایران تعریف کرد
و بازم خوبه ایشان گفته بودند مسائل سیاسی در بورس اثر ندارد اگه داشت چی می شد
خدا به خیر کنه
گول نخوريد اگه اينها راست ميگن يك هيئت تشكيل شود داراييهاي اينها را ارزيابي كند ببينيد اينها در بخش مسكن بيشتر سرمايه گذاري كرده اند يا بورس.....

محسن نظري
2011/05/03, 11:46
سلام
میشه به ما هم بگین قضیه چیه؟
قضيه خيلي سادست از خودتان بپرسيد چرا تا يك روز بازار مثبت ميشود حقوقي ها فروشنده و عرضه كننده ميشوند ان هم ميليوني و سنگين؟؟؟
وقتي حقوقي جماعت به فرداي خودش و مملكتش اعتقاد نداره و فروشندست حتي در منفي رنج ميزند بايد فاتحه ان بازار را خواند....

محسن نظري
2011/05/03, 11:49
امروز با يه بنده خدايي صحبت ميكردم دكتره از اونهايي كه از امريكا اومده اينجا سرمايه گذاري بكنه به ايشان ميگم خب تو اين چند ماه چقدر سود كردي ميگه هر چي سود كرده بودم اين يك ماه دادم رفت ضرر هم كردم سنگين ميگم خب مرد حسابي تو با اين سرمايت بازار شفاف اروپا و امريكا رو ول كردي اومدي تو اين منجلاب سرمايه گذاري ميكني گفت اره به خدا خودشم مونده بود چي بگه.....

محسن نظري
2011/05/03, 11:53
نقدی بر سخنان شب گذشته دکتر احمدی نژاد؛
چرا احمدی نژاد سخنانی را که باید می گفت، نگفت؟
او باید می گفت چرا 10 روز افکار همه مردم را درگیر موضوعی نمود که باید در جلسات خصوصی و بین مسئولین عالی نظام حل می شد، او حتی برای یکبار هم از مصلحی به عنوان وزیر اطلاعات نام نبرد، او در سخنان شب گذشته اش هرگز سعی ننمود مشکلات پیش آمده را حل شده معرفی نماید بلکه به امکان حل آنها اشاره کرد، او نپذیرفت که این "منیت ها" و طلب "اقتدار" و باورش بر "عزت بخشی او به کشور و مردم و رهبری" منشا همه مشکلات بوده است.
دکتر احمدينژاد سرانجام پس از 10 روز سکوت و قهر روز گذشته مدت کوتاهی در دفتر کارش حضور یافت، سپس با شرکت در جلسه هیات دولت که بدون حضور مصلحی برگزار شده بود، تاکید نمود که "البته دوركاري و خانهنشيني چند روزه دلايلي دارد كه اين دلايل را در دل خود نگه ميدارم چون بسياري از حرفها بايد در دل انسان باقي بماند"!

به گزارش آرمان ایران برخی مسئولین صرف حضور احمدی نژاد در جلسه هیات دولت و بیان سخنانی کلی در دفاع از ولایت فقیه، و اینکه تنها دولت او بوده که پس از انقلاب به میثاقش با ولایت پایبند بوده است را، موفقیتی برای نظام و وی قلمداد نموده و پایان مشکل را نوید دادند، اما واقعیت آن است که با توجه به سخنان شب گذشته ایشان می توان نتیجه گرفت که هیچ چیز عوض نشده و شاید حضور احمدی نژاد و سخنانش مشکلات را بیشتر و گره را کورتر نیز نموده باشد! بویژه آنکه هیچ کس تصور نمی کرد بعد از آنهمه کش و قوس باز هم از مصلحی بخواهند که در جلسه به بهانه ای حاضر نشود!

به نقد قسمتهایی از سخنان وی در هیات دولت پس از 10 روز شایعات و بیان اختلافات می پردازیم، و معتقدیم به راحتی می توان نتیجه گرفت که آیا احمدی نژاد به قصد حل اختلاف پا به هیات دولت گذارد؟
به نظر می رسد که چنین نبوده است!
http://www.armaniran.com/fa/pages/?cid=7489
تمام شد افرين تمام مشكلات هم همينه اختلافات به ظاهر حل شده ولي جنگ قدرت كماكان ادامه دارد مملكتي هم كه امنيت نباشد و بخواهد دو قطبي ان هم خلاف جهت هم شود بازار سرمايه اش اولين جايي است كه كله پا ميشود تا اين مشكل كاملا حل نشود من محسن نظري كماكان دست به عصا خواهم بود

iq_son
2011/05/03, 12:02
اگر بازار فردا صف خرید باشد من از سهمهام موقتا خارج میشم!

bijan askari

arak_bourse
درست ميگي محسن جان
دوستان قابل وثوق من هم در بازار عينا حرف شما را در اين 2 روز به من زده اند.

سپه
2011/05/03, 12:21
قضيه خيلي سادست از خودتان بپرسيد چرا تا يك روز بازار مثبت ميشود حقوقي ها فروشنده و عرضه كننده ميشوند ان هم ميليوني و سنگين؟؟؟
وقتي حقوقي جماعت به فرداي خودش و مملكتش اعتقاد نداره و فروشندست حتي در منفي رنج ميزند بايد فاتحه ان بازار را خواند....

دقیقا همین طوره اقا محسن ما حقیقیا که اونقد سرمایه نداریم خندم می گیره به حقوقیا که اون بیچاره ها هم با یه قهر واشتی چه بلایی سرشون م اد البت فک می کنم از جای دیگه جبرانش کنن

سپه
2011/05/03, 12:32

ویه سئوال دیگه کی بازش می کنن/ببخیشنا

sanko
2011/05/03, 15:42
آقای نظری ولی به نظر بنده حتی تو همین کش و قوس های چند روز اخیر هم خیلی ها موج سواری کردن و بردن ، شاید نظرات شما مبتنی بر روحیات بلند مدت نگریتون باشه وگرنه یه سفته باز یا بورس باز براش این جور افت و خیز ها یه فرصت قلمداد میشه ... ضمناً اگه خاطرتون باشه من یه چند هفته پیش از حضرتعالی در مورد فروش های مشکوک حقوقی ها پرسیدم و گفتم باید دید علت خالی کردن و نقد شدن اینها چیه .. بعد از چند روز صداش در اومد و معلوم شد بــــــــــله خبر چیه ... و دوباره تو همین جو منفی این حقوقی ها بودن که روز یکشنبه خوب جمع کردن بنده خودم خوب اطلاع دارم که از کدوم استیشن کارگزاری همین صبا تامین چی ها خرید ...وقتی بنده گفتم دلیل فروش سهام توسط دانایان چیه ؟؟؟ شما فرمودین دانایان عددی نیست که بخواهد رفتارش قابل بررسی باشه و موثر واقع بشه، یادتونه ؟
از نظر بنده حقیر، در چنین مواقعی تحلیل بنیادی به هیچ وجه نمی تونه کمکی بکنه، چون اصلا اساس بر تحلیل نیست .. اساس بر رفتار حقوقی هاست الان فقط باید دید حقوقی ها چه رفتاری از خودشون نشون می دن .جون بازار دست اونهاست .بخواهیم نخواهیم اونها هستن که دارند صف می چینن و می ریزن . همین صف امروز غدیر !!!...حالا بمـــــــــــــاند
از این راه سود کردن تو بازار هر چند ممکنه به مذاق خوش نیاد و علمی نباشه ولی یه حقیقته، اینکه بازار ما بیشتر از اونی که باید از رفتار حقوقی ها و اونم به خاطر رانت اطلاعاتی که اونها ازش مطلعند تاثیر می گیره ،و اینکه تو بازار ما حقوقی ها دارن جولان می دن ...همه اینها یه فرصت اطلاعاتیه .

ضمناً استاد نظری ما تو ساعات شیرین معاملاتی بیشتر از بقیه اوقات نیازمند نظرات و عقایدتون هستیم لطفاً لطفاً خواهشمندیم تو این ساعات از بازار قهر نکنید ... هوا هم خواستین بنده میارم خدمتتون(هواخوری چند روز پیشتون خیلی منو تو کف گذاشته آخه به شدت برام حیاتی بود وجودتون )
واما تا یادم نرفته ... استاد راجع به اون بساز بفروشی و بازار مسکن و ... حداقل شما دیگه لطفاً نفرمایید این مطلبو ...
ارادتمند شما

ali1763
2011/05/03, 16:14
آقای نظری ولی به نظر بنده حتی تو همین کش و قوس های چند روز اخیر هم خیلی ها موج سواری کردن و بردن ، شاید نظرات شما مبتنی بر روحیات بلند مدت نگریتون باشه وگرنه یه سفته باز یا بورس باز براش این جور افت و خیز ها یه فرصت قلمداد میشه ... ضمناً اگه خاطرتون باشه من یه چند هفته پیش از حضرتعالی در مورد فروش های مشکوک حقوقی ها پرسیدم و گفتم باید دید علت خالی کردن و نقد شدن اینها چیه .. بعد از چند روز صداش در اومد و معلوم شد بــــــــــله خبر چیه ... و دوباره تو همین جو منفی این حقوقی ها بودن که روز یکشنبه خوب جمع کردن بنده خودم خوب اطلاع دارم که از کدوم استیشن کارگزاری همین صبا تامین چی ها خرید ...وقتی بنده گفتم دلیل فروش سهام توسط دانایان چیه ؟؟؟ شما فرمودین دانایان عددی نیست که بخواهد رفتارش قابل بررسی باشه و موثر واقع بشه، یادتونه ؟
از نظر بنده حقیر، در چنین مواقعی تحلیل بنیادی به هیچ وجه نمی تونه کمکی بکنه، چون اصلا اساس بر تحلیل نیست .. اساس بر رفتار حقوقی هاست الان فقط باید دید حقوقی ها چه رفتاری از خودشون نشون می دن .جون بازار دست اونهاست .بخواهیم نخواهیم اونها هستن که دارند صف می چینن و می ریزن . همین صف امروز غدیر !!!...حالا بمـــــــــــــاند
از این راه سود کردن تو بازار هر چند ممکنه به مذاق خوش نیاد و علمی نباشه ولی یه حقیقته، اینکه بازار ما بیشتر از اونی که باید از رفتار حقوقی ها و اونم به خاطر رانت اطلاعاتی که اونها ازش مطلعند تاثیر می گیره ،و اینکه تو بازار ما حقوقی ها دارن جولان می دن ...همه اینها یه فرصت اطلاعاتیه .

ضمناً استاد نظری ما تو ساعات شیرین معاملاتی بیشتر از بقیه اوقات نیازمند نظرات و عقایدتون هستیم لطفاً لطفاً خواهشمندیم تو این ساعات از بازار قهر نکنید ... هوا هم خواستین بنده میارم خدمتتون(هواخوری چند روز پیشتون خیلی منو تو کف گذاشته آخه به شدت برام حیاتی بود وجودتون )
واما تا یادم نرفته ... استاد راجع به اون بساز بفروشی و بازار مسکن و ... حداقل شما دیگه لطفاً نفرمایید این مطلبو ...
ارادتمند شما

با سلام خدمت دوستان
والا من هم این چند روزه خبرهایی شنیدم که امیدوارم درست نباشه. مثلا اینکه لابی مسکن داره تاثیر بدی روی روند صعودی بورس می گذاره و خیلی از کله گندها که یک مدتی دارایشون در خواب هست میخواهند یک تکونی به اون بدهند. البته این درست که تو بوقو کرنا زدند که مسکن را اجازه نمیدیم تکون بخوره و ... ولی واقعیت چیز دیگری است. جالب اینجایست که خیلی تکنیکالیست ها هم که رانت اطلاعاتی بالایی دارند صحبت از موج c اصلاحی می کنند. من که خودم موندم دوستان اگه رانتی اطلاعاتی دارند مطرح کنند ممنون میشم.

حامد24
2011/05/03, 16:44
با بسته شدن نماد معاملاتی مخابرات
برای بالا بردن شاخص به سهمهای گروه خودرویی متوسل خواهند شد
به احتمال زیاد اکثر سهمای پرپتانسیل و نامی این گروه مثل (خساپا وساپا خیهمن خزامیاد و...) فردا مثبت خواهند بود.

سپه
2011/05/03, 17:12
اگر روندي كه اين دو روز شاهد بودم فردا هم ادامه پيدا كند و حقوقي ها به عمد قصد عرضه هاي سنگين داشته باشند بازار خوبي را پيشبيني نميكنم خيلي خيلي مراقب باشيد
بنده اگر سهامم به قيمتهاي خريدم برسد نقد ميشوم و ميرم رو يك سهم زير خاكي و بنيادي قوي مثل همين خفناور يا پست ديگر به نوسانات بازار هم كاري نخواهم داشت....

پست که خوب خبرای خوبی شنیده می شه ولی
میشه راجه به وضع بنیادی خفناور یه توضیحی بدین. مقدار زیادی از این سهم مان نصیره که خود نصیرم حجم مبناش کمه

محسن نظري
2011/05/03, 18:51
استاد به نظر شما ماهم سهمهامون را بفروشيم يانه.من تعداد زيادي شاراك دارم.؟؟؟؟
شاراك سهم بسيار قوي از ديد بنيادي ميباشد با ديد ميان مدت شاراك را توصيه به نگه داري ميشود

محسن نظري
2011/05/03, 18:57
رپارس هم اكنون با پي بر اي بالاي 14 معامله ميشود و اين پي بر اي را براي اين سهم در بازار فعلي بسيار بالا ميدانم حداقل پي بر اي اين سهم به نظر بنده بايد تا سطوح 8-9 اصلاح نمايد در اين قيمتها از نظر بنده حباب است

محسن نظري
2011/05/03, 19:03
جناب نظری عزیز نظرتون را در مورد خرید حق تقدم وساپا میفرمایید.
وساپا به نظرم بايد فردا يا نهايتا يكشنبه متعادل شود به همين دليل حق تقدمش نيز به زويد به تعادل خواهد رسيد بنده با وضعيت كنوني بازار توصيه نميكنم

eleyot
2011/05/03, 19:35
با سلام به آقای نظری و سایر دوستان لطفا تحلیلتونو در مورد فملی بفرمایید .یکی از دوستان امروز تو تالار میگفت تعدیل داده افزایش سرمایه میخواد بده و اعلام شده ولی من چیزی تو کدال ندیدم .با تشکر

راشین
2011/05/03, 20:01
با سلام خدمت دوستان
والا من هم این چند روزه خبرهایی شنیدم که امیدوارم درست نباشه. مثلا اینکه لابی مسکن داره تاثیر بدی روی روند صعودی بورس می گذاره و خیلی از کله گندها که یک مدتی دارایشون در خواب هست میخواهند یک تکونی به اون بدهند. البته این درست که تو بوقو کرنا زدند که مسکن را اجازه نمیدیم تکون بخوره و ... ولی واقعیت چیز دیگری است. جالب اینجایست که خیلی تکنیکالیست ها هم که رانت اطلاعاتی بالایی دارند صحبت از موج c اصلاحی می کنند. من که خودم موندم دوستان اگه رانتی اطلاعاتی دارند مطرح کنند ممنون میشم.

تکنیکالیست بر اساس رانت تحلیل نمی کند شاید این عده زوری رانت را با تکنیکال تطبیق می دهند و به موج c می رسند!

محسن نظري
2011/05/03, 20:06
محسن و بابک جان آیا کسی نیست از ایم وصنا حکایت کنه لااقل توی این بازار حجمش بخوره ؟؟
آیا خرید این سهم منطقی است؟
و آیا خرید شتولی خوب است؟
ممنون
متاسفانه حقوقي خوبي بر روي سهم فعال نميباشد و مشكل اصلي سهم نيز همين علت است
شتولي معامله بلوكي مديريتي را در پيش دارد تنها بنده كمي نگران افزايش قيمت مواد اوليه شركت هستم اما در كل به نظرم تا 240 تومان رشد نمايد

مصطفی مصری پور
2011/05/03, 20:31
محسن جان وبانک رو چطور میبینی؟
از تاریخ عرضه شفا دارو خبری نداری؟
ممنون.........

ali1763
2011/05/03, 20:36
تکنیکالیست بر اساس رانت تحلیل نمی کند شاید این عده زوری رانت را با تکنیکال تطبیق می دهند و به موج c می رسند!

کاملا موافقم.

محسن نظري
2011/05/03, 21:18
ولی من یک جا دیدم گفت هدف 540 تومنه! به هوای اون خریدم که بدطوری ضرر کرد........یعنی به 540 نمیرسه؟
540 تومان اخر بر چه اساسي!!!!

محسن نظري
2011/05/03, 21:29

ارادتمند شما
دوست عزيزم درباره حقوقي ها بنده به جز چند حقوقي انگشت شمار عملكرد بقيه را اصلا قبول ندارم شما بيلان همين شركتهاي سرمايه گذاري بورسي و بازده داراييهايشان را ببينيد....
درباره حضورم بنده قهر نميكنم خدا شاهده اگه برسم دريغ ندارم و مخلص تمامي عزيزان نيز هستم اما روزمرگي و كار بعضي مواقع وقتي براي حضور بيشتر نميگذارد كه همينجا از دوستان عزيزم عذرخواهي ميكنم
درباره مسكن نيز اگر چه خودم فعال اين بازار سرمايه هستم ولي تا وقتي بازار بخواد فساد در ان موج بزند و سرمايه هزاران نفر بشود بازيچه دست يك عده تازه به دوران رسيده كشته و مرده قدرت به نظر بنده خاك بازار مسكن شرف دارد به اين بازار سر تا سر فساد ما

وحید 20
2011/05/03, 21:34
فردا
نیرو ترانس/داروسازی اسوه/بیمه البرز/ جهت مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه متوقف خواهند شد.

همچنین بانک پارسیان جهت برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و نیز عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه متوقف خواهند شد.
-------------------
گره های فردا
قند شیرین خراسان/ کاغذ سازی کاوه/لوله و ماشین سازی ایران/
http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/968813900213_n.pdf

محسن نظري
2011/05/03, 21:38
پست که خوب خبرای خوبی شنیده می شه ولی
میشه راجه به وضع بنیادی خفناور یه توضیحی بدین. مقدار زیادی از این سهم مان نصیره که خود نصیرم حجم مبناش کمه
خفناور با افتتاح طرح توسعه خود ميتواند شاهد رشد سوداوري بسيار بالايي باشد و به راحتي با توجه به قيمتهاي فعلي بازدهي 50-60 درصدي را بدهد به نظر بنده اين سهم كوچك پتانسيل رشد خوبي را دربازه ميان مدت خواهد داشت

LEON
2011/05/03, 21:39
با سلام

آخه این مملکته داریم
دانشجوی موسیقیام؛ شش ترم باید معارف بخونم که توش نوشته موسیقی حرامه
ایران تنها کشوریه که پرچم کشورش را به زبان کشور دیگری نوشته ان
سیدی آموزش معافيت از سربازی رو بیرون میفروشند
پارک ملی گلستان داره تو آتیش می سوزه دو تا چرخبال فرستادن، بعد ( ا.ن. ) داره میآد زنجان از پریروز ده تا چرخبال دارن هی اون بالا واسه خودشون بیخودی می چرخن.
پل میسازن با اونهمه عظمت که مثلا میشه سومین نماد تهران، بعد اسمش رو میذارن جوادیه!
زندان اوین با این هیاتعلمیای که داره از سال دیگه مستقیم دانشجو بگیره دیگه!
دوستم رفته کلانتری برای دزدی از مغازهاش شکایت کنه، بهش گفتن اول برو این قبض تلفن صد و بیست هزار تومنی پاسگاه رو پرداخت کن تا تلفن قطع نشه، بعد بیا شکایت کن!
سياست که پدر و مادر نداره، ديانت ما هم که عين سياست ماست!
سیدحسن نصرالله هم دیگه برمیگرده بهمون میگه مملکته دارین؟!
یه میلیون وام میخوایم بگیریم، میگن ده میلیون پول باید تو حسابت باشه!
مگه داریم ایکسباکس بازی میکنیم که پول یارانه میآد تو حساب ولی نمیتونیم برداشت کنیم؟!
اوایل هروقت تجمع می‏شد، سپاه می‏ریخت تو خیابون، بعد هروقت واسه تجمع قرار گذاشته می‏شد،‏ سپاه می‏ریخت تو خیابون، حالا هروقت یه کاری می‏کنن که خودشون می‏‏دونن کار درستی نیست و باید تجمع بشه، سپاه می‏ریزه تو خیابون!
با هر کی دوست میشیم، همون هفته تولدشه
این کارمندای ادارات دولتی، اگه یه وقت اعتصاب کنن، هیچ کس متوجه اعتصابشون نمی‏شه!
یه بار نشد وقتی تو خیابون با یکی رو بوسی می کنی، کسی سرش رو از پنجره ماشینش نیاره بیرون بگه منم می خوام،
می‏گه سرزده به دیدار خانواده‏ی سه شهید رفت، بعد وقتی داره از در می‏آد تو، دوربین تو خونه ست!
رفتیم نمایشگاه بینالمللی رسانههای دیجیتال، بیشتر نمایشگاه دفاع مقدس بودش!
جلسه پخش و نقد فیلم آواتار (جیمز کامرون) با حضور حجت الاسلام عاشوری
هر بلای طبیعی که سر خارجیها بیاد عذاب الهیه، ولی هر بلای طبیعی که سر ایرانیها بیاد امتحان الهی!
ترم دیگه فارغ التحصیل میشم، هنوز کارت دانشجوییم صادر نشده!
واسه هفته‏ی‏ نیرو انتظامی پلیسا دارن رژه می‏رن، روش آهنگ دزدان دریایی کارائیب‏ پخش می‏شه!
!مشهد خط مترو ساختن٬ بعدِ چند سال از چین واگن خریدن از تونل بزرگتر! توش نمیره!
طرف با کلی ادعا رفته سوئد درس بخونه. بعد مقالههاش رو از همدانشگاهیهای سابقش توی ایران میگیره.
دوازده سال مدرسه غیرانتفاعی، واسه چهار سال دانشگاه دولتی!
وقتی رییسجمهور مملکت در سازمان ملل سخنرانی میکنه، بهترین موقع برای نظافت کف سالن و صندلیهاست!
صدا و سیما تا شش ماه بعد از ماه رمضان، پشت صحنه سریال پخش میکنه،
عتیقه و اشیای باستانی رو عوض اینکه سازمان میراث فرهنگی کشف کنه، نیروی انتظامی کشف میکنه!
اول میگن تاریخ هخامنشی باید از کتابا حذف شه، بعد میگن «کوروش» بسیجی بوده!

آخه این مملکته داریم؟

--

روژان جان,شما چرا خودتو ناراحت میکنی خواهر من.شما که جات گرم و آب سرد و دموکراسی به راهو و چراغ دیسکوت روشنه چرا!؟
البته شاید واسه ماها دلت میسوزه.یه جوری باهاش میسازیم.شما هم جای ما یه نفس آزاد بکش.

arak_bourse
2011/05/03, 22:45
جناب نظري در مورد ثامان نظر شما چيست؟
به ديد شما اين سهم حركت ميكنه يا نه.