PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

محسن نظري
2011/05/03, 23:33
با سلام به آقای نظری و سایر دوستان لطفا تحلیلتونو در مورد فملی بفرمایید .یکی از دوستان امروز تو تالار میگفت تعدیل داده افزایش سرمایه میخواد بده و اعلام شده ولی من چیزی تو کدال ندیدم .با تشکر
بله دوست عزيزم فملي با اعلام سود 220 توماني و افزايش سرمايه 200 درصدي از محل سود انباشته و اوره نقدي مواجه ميباشد

محسن نظري
2011/05/03, 23:51
محسن جان وبانک رو چطور میبینی؟
از تاریخ عرضه شفا دارو خبری نداری؟
ممنون.........
دوست عزيزم وبانك به نظرم دوباره به سطوح قيمتي 350 تومان بازخواهد گشت
عرضه شفادارو احتمالا در خرداد ماه خواهد بود

mehran
2011/05/04, 00:41
سلام محسن جان........خدا قوت......شپارس از 420 تا اینجا اومده پایین به نظرت 340 واسه خرید جذاب نیست؟؟؟

LEON
2011/05/04, 02:20
سلام استاد نظری عزیز
استاد,اومدن سنگ آهن در بورس کالا حتمی شده؟
تاثیرش بر قیمت سنگ آهنی ها مثبته,درسته؟
حدودا فکر میکنید چقدر رو رشد قیمتشون تاثیر داره؟

rojan
2011/05/04, 06:18
با سلام

--
روژان جان,شما چرا خودتو ناراحت میکنی خواهر من.شما که جات گرم و آب سرد و دموکراسی به راهو و چراغ دیسکوت روشنه چرا!؟
البته شاید واسه ماها دلت میسوزه.یه جوری باهاش میسازیم.شما هم جای ما یه نفس آزاد بکش.

آقای leon تنها افتخارم این است که در هر جای دنیا که بودم همیشه نماینده دختر ایرانی اصیل با فرهنگی به قدمت تمامی تاریخ 2500 ساله آریایی قضاوت شده ام
رصد کردن آخرین اخبار از ایران برایم عادتی دیرینه است

من از پستی و از زاری هم از خواری گریزانم
منم دلبسته ی این خاک
من فرزند ایرانم .

محسن نظري
2011/05/04, 07:25
جناب نظري در مورد ثامان نظر شما چيست؟
به ديد شما اين سهم حركت ميكنه يا نه.
بنياديش جالب نيست دوست عزيزم اما به واسطه قيمتهاي كمتر از قيمت اسمي به نظرم جاي رشد تا سطوح 90 تومان را دارا ميباشد

محسن نظري
2011/05/04, 07:47
سلام محسن جان........خدا قوت......شپارس از 420 تا اینجا اومده پایین به نظرت 340 واسه خرید جذاب نیست؟؟؟
شپاري با توجه به افتتاح طرح توسعه عظيم شركت و سود انباشته بسيار بالا و افزايش سرمايه از اين طريق گزينه بسيار مناسبي با ديد بلند مدت ميباشد

sanko
2011/05/04, 08:09
اگر روندي كه اين دو روز شاهد بودم فردا هم ادامه پيدا كند و حقوقي ها به عمد قصد عرضه هاي سنگين داشته باشند بازار خوبي را پيشبيني نميكنم خيلي خيلي مراقب باشيد
بنده اگر سهامم به قيمتهاي خريدم برسد نقد ميشوم و ميرم رو يك سهم زير خاكي و بنيادي قوي مثل همين خفناور يا پست ديگر به نوسانات بازار هم كاري نخواهم داشت....

بی شک بنیادی تر از این سهم هایی که فرمودین و مطمئن تر از اینها برای یه سرمایه گذاری بلند مدت سهام سرمایه گذاری غدیره، تردید نکنید . . . ضمناً نوسانات احساسی بازار فقط تا پایان اردیبهشت ماه نهایتاً دوام خواهد آورد ، بازار در روند های طولانی همیشه یه عده سهامداران احساسی رو غربال می کنه، بعد از شنیدن میزان بازدهی سال89 و افزایش شاخص طی هفته های اول سال90 یه عده بدون اطلاع کافی وارد بازار شدن که این نوسانات اخیر اونها رو خارج خواهد کرد .
منتظر بمونید امسال شرکتها مجامع خوبی خواهند داشت .

محسن نظري
2011/05/04, 08:14
اضافه كردن وپست

sanko
2011/05/04, 08:18
آقای نظری فاراک رو چی کارش کنیم ؟ خستم کرده به نظرتون عوض بکنم .؟

وحید 20
2011/05/04, 08:50
غدیر به نظر میرسه در بازار امروز از همه بهتر نشون داده
من که در چند روز پیش حسابی اضافه کردم!

حامد24
2011/05/04, 09:04
رانفور در حال بازگشایست
تا دقایقی دیگر هم سر کله ی خریداران پیدا میشود
با توجه به پتانسیل بالای این گروه ولیدر این گروه (رانفور) بنظرم در حوالی محدوده های 1500الی 1550برای خرید مناسب باشد

حیدر بابا
2011/05/04, 09:30
http://forums.boursy.com/imported/2011/05/11.png

soroush
2011/05/04, 10:01
سهم ما در این بازار مثبت کجاست؟
چرا این تجهیزاتی ها این جور می کنند؟

iq_son
2011/05/04, 10:21
فاراک بدجور عقب نشسته!!!!:(

olia
2011/05/04, 10:36
خبرگزاري فارس، جلسه صبح امروز(چهارشنبه) هيأت دولت به رياست محمود احمدينژاد رئيسجمهور كشورمان و با حضور اكثر وزراي دولت از جمله حجتالاسلام والمسلمين حيدر مصلحي وزير اطلاعات برگزار شد.

وحید 20
2011/05/04, 10:37
مدیر مالی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور :
افزایش سرمایه در دستور کار است
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=47121
---------------------------------
وی در خصوص پروژه تولید شاتون EF7 به درخواست شرکت ساپکو تصریح کرد : قرارداد این پروژه در حال انعقاد است و نمونه تولیدی را به ساپکو ارایه کردیم و سعی داریم این قطعه را به سبد محصولات شرکت اضافه کنیم .

افزون بر این پیش بینی شده است که پس از انعقاد این قرارداد 100 تا 150 هزار قطعه را طی یکسال تولید کنیم .

علاوه بر پروژه های یاد شده ، پروژه Q5 برای کار با شرکت ساپکو در "خفناور" مطرح است و نمونه های آن به شرکت ساپکو ارایه شده است و در صورت انعقاد قرارداد با شرکت مذکور ، بحث تولید سالانه 100 هزار قطعه شاتون پژو برای شرکت مطرح می شود .

مدیر مالی شرکت روان فن آور در خصوص افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته اظهار داشت : کمیته نظارت افزایش سرمایه پنج میلیارد ريالی را از محل سود انباشته به مدیریت پیشنهاد کرده است و پس از فراهم شدن گزارش توجیهی لازم ، در مجمع هفته آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از تصویب آن برای افزایش سرمایه شرکت از 10 میلیارد ريال به 15 میلیارد ريال اقدام می کنیم .
----------------
موسوی در بخش دیگری از سخنان خود ، با اشاره به اینکه نرخ فروش محصولات برای سال جاری ثابت در نظر گرفته شده است ، بیان داشت : برای افزایش نرخ دو محصول تولیدی شرکت در حال پیگیری هستیم تا قیمت شاتون پیکان و پژو را افزایش دهیم

مهدی64
2011/05/04, 10:52
سلام خدمت تمامی دوستان نظر اساتید وجناب نظری در مورد صدرا وفاراک چیست میانگین خریدم 250 است منتظر بمونیم ؟تاکی؟

LEON
2011/05/04, 11:28
با سلام

--
روژان جان,شما چرا خودتو ناراحت میکنی خواهر من.شما که جات گرم و آب سرد و دموکراسی به راهو و چراغ دیسکوت روشنه چرا!؟
البته شاید واسه ماها دلت میسوزه.یه جوری باهاش میسازیم.شما هم جای ما یه نفس آزاد بکش.

آقای leon تنها افتخارم این است که در هر جای دنیا که بودم همیشه نماینده دختر ایرانی اصیل با فرهنگی به قدمت تمامی تاریخ 2500 ساله آریایی قضاوت شده ام
رصد کردن آخرین اخبار از ایران برایم عادتی دیرینه است

من از پستی و از زاری هم از خواری گریزانم
منم دلبسته ی این خاک
من فرزند ایرانم .

دوست عزیزم ,جاش اینجا نیس و از محسن و بابک هم عزیز عذرخواهی میکنم
ولی لازم دیدم بگم:من به نژاد مخلوط و ناخالصم افتخار نمیکنم
بی فرهنگی های روزمره ایرانی و
اصالت سوخته تخت جمشیدیم برام پشیزی نمی ارزه
مغز های فراری از وطن, ناسا و هاروارد و کمبریج مورد احترام اند ونه دلیل مباهاتم

ولی با خاک پای برادر و خواهر آزاده ام, تیمم میکنم که با نداری خوند موند خودشو از دور افتاده ترین ها رسوند به خط افق,
فقط یه قدم مونده به طلوع
و اون که به ساپورت و رانت و بورس پدر گفت:نه و برای یه نفس,هوای آزاد,موند و جون و تن پاکشو کرد سپر باطوم و گلوله و تجاوز و درد
من حتی اسم پسرمو میر..ح نمیذارم,میذارم محسن...دیگه حرفم نمیاد ولی اشکم دراومد
حالا جای من یه نفس آزاد بفرست تو ریت و من و ببخش اگه باهات فرق دارم

محسن نظري
2011/05/04, 12:20
سلام استاد نظری عزیز
استاد,اومدن سنگ آهن در بورس کالا حتمی شده؟
تاثیرش بر قیمت سنگ آهنی ها مثبته,درسته؟
حدودا فکر میکنید چقدر رو رشد قیمتشون تاثیر داره؟
بايد ديد قيمت گذاري اين محصولات دستوري خواهد بود يا واقعا ازاد خواهد شد اگر قيمت سنگ اهن ازاد شود كه بعيد است شاهد تحولي شگرف با توجه به قيمتهاي جهاني سنگ اهن در اين شركتها اتفاق خواهد افتاد در غير اينصورت خير شاهد تحول جدي نخواهيم بود

arak_bourse
2011/05/04, 12:20
تايپيك بورسي داره ميشه تايپيك درد و دل كردن. دوستان اين حرفها رو توي يه تايپيك به اسم درد و دلهاي من جا كنيد.

محسن نظري
2011/05/04, 12:23
آقای نظری فاراک رو چی کارش کنیم ؟ خستم کرده به نظرتون عوض بکنم .؟
دوست عزيزم از نظر بنيادي تمامي سهاماين گروه با تعديل عايدي و روند رو به رشد مواجه ميباشند به نظرم بايد كم كم منتظر موج صعودي در اين گروه نيز باشيم البته اگر شرايط بازار به همين شكل بماند و باز خطري به وجود نيايد

محسن نظري
2011/05/04, 12:27
تايپيك بورسي داره ميشه تايپيك درد و دل كردن. دوستان اين حرفها رو توي يه تايپيك به اسم درد و دلهاي من جا كنيد.
دوست عزيزم بچه ها در اين تاپيك مجاز به ارسال هر گونه پستي هستند در اين تاپيك به سوي همه دوستان با هر نوع گفتاري باز است مگر همه چيز بورس و بازار و پول است اينجا سايتي ازاد و اين تاپيك نيز بخشي از ان سايت است پس هر چه دل تنگت ميخواهد بگو

یزدی
2011/05/04, 12:47
سلام استاد
دو روز وساپا داره سنگین معامله مشه علتش چیه؟
می تون گپ پر کنه؟؟

jahan
2011/05/04, 12:57
اقای نظری سلام من فراوری را 20درصد در ضررم به نظر شما با حق وسا÷ا تعویض کنم.در ضمن10000هزار کچاد 84100ریالی دارم امیدی به این سهم است.باتشکر و صمیمانه ترین درودها

arak_bourse
2011/05/04, 13:03
دوست عزيزم بچه ها در اين تاپيك مجاز به ارسال هر گونه پستي هستند در اين تاپيك به سوي همه دوستان با هر نوع گفتاري باز است مگر همه چيز بورس و بازار و پول است اينجا سايتي ازاد و اين تاپيك نيز بخشي از ان سايت است پس هر چه دل تنگت ميخواهد بگو

محسن جان من حرفي ندارم. ا ما يه بار يه مطلب زديم غيربورسي ناظر سايت بهمون هشدار داد. گفتم از اين لحاظ كه تايپيك ها هم هدفمند باشه اينطوري بيشتر شايد مورد پسند باشه.وگرنه شما استاد ماييد حرفي نداريم كه

arak_bourse
2011/05/04, 13:11
جناب نطري بنيادي خنصير چطوره؟ اين سهم مدتي است داره افت ميكنه فقط. چرا؟

vahid_lok
2011/05/04, 13:31
جناب نظری نظرتون در مورد تعویض فاراک (با ضرر) با خفناور(خفناور هم یه مقداری در 540 دارم) چیست؟

iq_son
2011/05/04, 13:47

داداش محسن خیلی آقایی:x

rojan
2011/05/04, 18:58
با سلام

جناب نظری و پناهی
من هم شرمنده ام و عذر میخواهم که این ایمیل را اینجا اوردم
دیگر تکرار نخواهد شد
میدانم نباید تاپیک پر بیننده و مفید شما منحرف شود

حامد24
2011/05/04, 21:46

یاشاسین به استاد عزیز آقای محسن نظری

arak_bourse
2011/05/04, 22:01
با سلام

جناب نظری و پناهی
من هم شرمنده ام و عذر میخواهم که این ایمیل را اینجا اوردم
دیگر تکرار نخواهد شد
میدانم نباید تاپیک پر بیننده و مفید شما منحرف شود

دوست من ببخشيد يه چيزي گفتيم براي بورسي موندن تايپيك. به قول جناب نظري هرچي دوست داريد بنويسيد. شما عزيز همه بچه هاي تالار هستيد

محسن نظري
2011/05/04, 22:07
سلام استاد
دو روز وساپا داره سنگین معامله مشه علتش چیه؟
می تون گپ پر کنه؟؟
وساپا اين روزها ابستن شايعات بسياري است و فعلا هم روندش صعودي به نظر من احتمال دارد در سطوح قيمتي 360 تومان متعادل شود البته برخي از بزرگان بر وساپاي 400 توماني نيز دل بسته اند!!!!

محسن نظري
2011/05/04, 22:08
اقای نظری سلام من فراوری را 20درصد در ضررم به نظر شما با حق وسا÷ا تعویض کنم.در ضمن10000هزار کچاد 84100ریالی دارم امیدی به این سهم است.باتشکر و صمیمانه ترین درودها
تعويض فراوري را با حق وساپا چندان مناسب نميدانم سهام بهتري نيز وجود دارد
كچاد را اصلا توصيه به تعويض نميكنم با خبر حذف عوارض صادراتي كنسانتره و گندله در سال 90 از روز يكشنبه شاهد صف خريد سنگ اهنيها خواهيم بود

محسن نظري
2011/05/04, 22:11
جناب نطري بنيادي خنصير چطوره؟ اين سهم مدتي است داره افت ميكنه فقط. چرا؟
بنده بنيادي خنصير را عالي ميدانم و به نظرم در اين قيمتها با ديد ميان مدت سهم ارزنده اي ميباشد متاسفانه بازار هم بر روي خنصير هم بر روي خفناور دارد اشتباه ميكند

محسن نظري
2011/05/04, 22:13
جناب نظری نظرتون در مورد تعویض فاراک (با ضرر) با خفناور(خفناور هم یه مقداری در 540 دارم) چیست؟
دوست عزيزم بنده انتظار يك موج صعودي را از ديد بنيادي با توجه به تعديلات مثبت پيش روي سهام اين گروه انتظار دارم بنده باشم با توجه به كف قيمتيفاراك تعويضي نخواهم كرد

dexoey
2011/05/04, 22:25
540 تومان اخر بر چه اساسي!!!!

اینجا رو ببینید.... (http://www.bourex.com/viewtopic.php?p=492831&highlight=%E6%D5%E4%CF%E6%DE#492831)

حالا با این وضعیت من این همه سهمی رو که خریدم چکار کنم؟......سود نخواستیبم پول خودشو در میاره؟

محسن نظري
2011/05/04, 22:44
اینجا رو ببینید.... (http://www.bourex.com/viewtopic.php?p=492831&highlight=%E6%D5%E4%CF%E6%DE#492831)

حالا با این وضعیت من این همه سهمی رو که خریدم چکار کنم؟......سود نخواستیبم پول خودشو در میاره؟
خير دوست عزيزم از نظر بنيادي حداقل در كوتاه مدت تارگت نهايي سهم را 360 تومان ميدانم ان هم در صورتي كه قيمت شركتهاي پتروشيمي رشد خوبي كند

آريانا
2011/05/04, 23:33
خير دوست عزيزم از نظر بنيادي حداقل در كوتاه مدت تارگت نهايي سهم را 360 تومان ميدانم ان هم در صورتي كه قيمت شركتهاي پتروشيمي رشد خوبي كند

جناب نظري عزيز اگر منظور وصندوق است بايد عرض کنم که قيمت فعلي نيز براي اين سهم ازحيث بنيادي زياد است ولي بنا به دلايلي که ممکن است جو مساعدي در آينده نزديک بر روي اين سهم بوجود بيايد اينبار ممکن است بر خلاف سري قبل از 360 نيز عبور نمايد ولي پيرو فرمايش شما بهتر است که در 360 از اين سهم خارج شد.

محسن نظري
2011/05/04, 23:55
جناب نظري عزيز اگر منظور وصندوق است بايد عرض کنم که قيمت فعلي نيز براي اين سهم ازحيث بنيادي زياد است ولي بنا به دلايلي که ممکن است جو مساعدي در آينده نزديک بر روي اين سهم بوجود بيايد اينبار ممکن است بر خلاف سري قبل از 360 نيز عبور نمايد ولي پيرو فرمايش شما بهتر است که در 360 از اين سهم خارج شد.
درسته دوست عزيزم به نظر بنده اين سهم بيشتر به دليل فروش شركتهاي بورسي و غير بورسي و تعديل عايدي احتمالي كه در پيش دارد رشد خواهد كرد تا بر اساس ارزش ان اي وي...

LEON
2011/05/05, 03:52

ممنون :)

arak_bourse
2011/05/05, 07:26
آقا محسن خنصير رو تاييد كردن حالا اگه ممكنه بابك عزيز يه تكنيكال هم نگاهي بندازن عالي ميشه.
سپاسگزارم

hiva
2011/05/05, 08:53
سلام به همه دوستان . جناب نظری و بابک عزیز میشه نظرتون رو درباره خاور کوتاه مدت بفرمایید .8->

محسن نظري
2011/05/05, 09:01
درباره خفناور بنده يك حساب سرانگشتي كرده ام براي سال 90 سود پيش بيني شده شركت 70 تومان ميباشد كه با توجه به احتمال افزايش نرخ برخي محصولات شركت به نظر ميرسد سود شركت تا سطح 80 تومان افزايش پيدا نمايد لازم به ذكر است در عملكرد 9 ماهه امسال شركت 68.4 تومان از سود خود راپوشش داده از طرف ديگر طرح توسعه شركت افتتاح شده است پس طبق گزارش خود شركت انتظار افزوده شدن 30 تومان به سود شركت و رشد سود شركت تا سطوح 110 تومان را داريم پي بر اي متوسط 5 طبق پي بر اي متوسط خودروييها به اين سهم اعمال ميشود اما به دليل پتانسيل افزايش سرمايه 50 درصدي از محل سود انباشته 1 واحد پي بر اي بيشتر اعمال ميشود كه به پي بر اي 6 و قيمتهاي 660 تومان براي سال 90 ميرسيم الان قيمت سهم 370 تومان است پس ميتوان انتظار بازدهي 70-80 درصدي را از اين سهم در بازه ميان مدت داشت در ضمن كوچكي شركت و سهام شناور اندك هم اگر لحاظ شود ميتوان انتظار بازدهي بيشتري از اين سهم داشت

دماوند
2011/05/05, 09:27
با سلام خدمت اساتيد محترم آقايان نظري پناهي و بانو راشين وساير بزرگواران بورسي
بنده مدتي است كه از نظرات اين فروم استفاده مي كنم و دعاگوي عزيزان هستم
جمع بسيار دوستانه ، مفيد و محترمي داريد.
افتخار دارم اولين پيام خودم را در اين كفتگو ثبت كنم
و بابت زحماتتان تشكر
اميدوارم هميشه پايدار و موفق باشيد

دماوند
2011/05/05, 09:31
اساتيد گرامي
وضعيت كوتاه مدت فلزات مس و روي رو چطور پيش بيني مي كنيد؟
ظاهرا داره تعديلهايي اتفاق مي افته؟ اساسي و جديه؟

iq_son
2011/05/05, 10:00
با سلام فقط خواستم خدا قوتی گفته باشم :x خسته نباشید اساتید

بابک پناهی
2011/05/05, 11:10
سلام به همه دوستان . جناب نظری و بابک عزیز میشه نظرتون رو درباره خاور کوتاه مدت بفرمایید .8->

سلام

رو 97 تومن حمایت قوی داره ولی اگه اونو رد کنه تا 89 تومن میاد

بابک پناهی
2011/05/05, 11:15
آقا محسن خنصير رو تاييد كردن حالا اگه ممكنه بابك عزيز يه تكنيكال هم نگاهي بندازن عالي ميشه.
سپاسگزارم

من فعلا صلاح نمیبینم

http://030.img98.net/out.php/i296353_khnasir1.png

iq_son
2011/05/05, 11:31
من فعلا صلاح نمیبینم

http://forums.boursy.com/

سلام بابک جان خوبی داداش؟:x
آقا ولساپا رو چطور میبینی؟

arak_bourse
2011/05/05, 11:32
بابك جان من كمي خفناور خريدم در روز گذشته. تكينيكي اين سهم رو هم زحمتشو بكشيد ممنون ميشم. با توجه به اينكه روز چهارشنبه صف فروشش جمع شد و آخرين قيمت هم بالاتر از قيمت كلوز شده است. ممنون از شما

بابک پناهی
2011/05/05, 11:42
بابك جان من كمي خفناور خريدم در روز گذشته. تكينيكي اين سهم رو هم زحمتشو بكشيد ممنون ميشم. با توجه به اينكه روز چهارشنبه صف فروشش جمع شد و آخرين قيمت هم بالاتر از قيمت كلوز شده است. ممنون از شما

شما در روند منفی سهمو همراهی کردین ! ریسک معاملتونو بردین بالا . سهم دیتای حاصی نداره.تنها به 61.8% فیبو عکس العمل نشون داد و تا فیبو 50 بالا اومد دوباره اونو لمس کردو کشید پائین.فعلا هیچی نمیشه گفت.

بابک پناهی
2011/05/05, 11:43
سلام بابک جان خوبی داداش؟:x
آقا ولساپا رو چطور میبینی؟

سلام

باید دیتاشو تعدیل کنم اجازه بدی بمونه واسه یکی دو روز دیگه

arya89
2011/05/05, 11:56
سلام آقای پناهی
با تبریک بخاطر سایت زیبا وپربارتان و آرزوی موفقیت برای شما دودوست عزیز(آقای نظری) من امروز عضو سایت شما شدم وضمن استفاده از مطالب سایت وتشکر از زحمات شما ودوستان عزیز دیگر برای اولین سوال خواستم نظر تکنیکال
شما را در مورد شتولی وفروم بدانم >:d<

بابک پناهی
2011/05/05, 13:58
سلام آقای پناهی
با تبریک بخاطر سایت زیبا وپربارتان و آرزوی موفقیت برای شما دودوست عزیز(آقای نظری) من امروز عضو سایت شما شدم وضمن استفاده از مطالب سایت وتشکر از زحمات شما ودوستان عزیز دیگر برای اولین سوال خواستم نظر تکنیکال

سلام آقای پناهی

سلام

به خونه خودتون خوش آمدین

فروم سهم مورد علاقه منه.البته تو این قیمتها ! سهم کفش 60 تومنه ... تنها 25 روز دیگه تحمل کنه و مثبت بمونه یه واگرائی خفن مثبت تو دید ماهانه میزنه.

الان وضعیت بنیادی سهم خیلی ضغیفه.البته نقل قول از محسن عزیزه.ولی سهم تحت همون شرایطی که عرض کردم منفجر میشه و اونموقع فاندامنتالیستا شاهد تغییر روند در سود شرکت خواهند شد.

و اما شتولی 260 و 180 بالا پائین سهمن.سهم در صورت عبور از 260 به سمت 340 حرکت خواهد کرد.اگر فاندای سهم مناسب باشه که فکر میکنم مناسبه خرید در قیمتهای نزدیک 180 تا 200 توجیح پذیر خواهد بود.

PASHA
2011/05/05, 16:49
در بورس ایران هزاران نفر با اطلاعات نهانی فعالیت می کنند چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۱۶
حدود 8000 نفر از مدیران و کارشناسان شرکتهای پذیرفته شده در بورس ، دارنده اطلاعات نهانی به حساب میآیند که بخشی از این افراد بر پایه همین اطلاعات در بازار سهام معامله میکنند

شما چندمین نفر هستیدکه به اطلاعات دسترسی پیدامی کنیدآیا تابه حال از خودتان پرسیدید؟
آیاتابه حال به این موضوع فکر کرده اید؟ آیا بورس ما سالم است؟
ویا اصلا کشوراسلامی ما ...
آیا می دانید چرا همیشه توکف قیمت نمی توانید بخرید ودر سقف فروش؟
چرا همیشه ته مانده غذا ویا سهامی که دیگه رسش راکشیدند ویا پس از خرید آقایان دست ما می رسد؟
وهزاران سوال دیگر

mehran
2011/05/05, 18:00
بابک جان سلام و عرض ادب .....میشه تکنیکال شپارس رو یه بررسی بکنی محسن خان بنیادیشو تایید کرده...........

mehran
2011/05/05, 18:14
ببخشید بابک جان اگه میشه ایرانیتم یه بررسی بکنید.........در کف قیمتی هست خوب اینجا مقاومت نشون داده منتظر سیگنال ورود باشیم>>؟؟

iq_son
2011/05/05, 22:28
سقوط آزاد طلااااااااااااااااااااااا ااااااا
http://bourse-iq.loxblog.com/upload/bourse-iq/image/New%20Bitmap%20Image111(2).bmp

سقراط
2011/05/05, 23:38
ببینیم یکشنبه سنبه کدوم گروه از بازیگران بورس بر اون یکی میچربه:

اونایی که با ریزش طلا بورس رو پررونق خواهند دید یا اونایی که ریزش فلزات و نفت رو بهمراه طلا دلیل رکود آینده بورس خواهند دید و شروع به نقد کردن سهام میکنن

سلطان زمان
2011/05/06, 01:30
فك كنم همه به فكر نقد كردن باشند
با احوالات مجلس كه ميخوان از ريس جمهور سوال كنن

احمدي
2011/05/06, 09:07
سلام جناب بابک
دیتاهای روی مس طلا از کجا می شه دریافت کرد؟

بابک پناهی
2011/05/06, 11:02
سلام جناب بابک
دیتاهای روی مس طلا از کجا می شه دریافت کرد؟

سلام بر شما
از سایت www.xtb.com متاتریدرشو دانلود کنید اونجا هست

بابک پناهی
2011/05/06, 11:04
بابک جان سلام و عرض ادب .....میشه تکنیکال شپارس رو یه بررسی بکنی محسن خان بنیادیشو تایید کرده...........

سلام مهران جان

اگر کفش 329 بسته بشه آره خریدش به صلاحه

بابک پناهی
2011/05/06, 11:06
ببخشید بابک جان اگه میشه ایرانیتم یه بررسی بکنید.........در کف قیمتی هست خوب اینجا مقاومت نشون داده منتظر سیگنال ورود باشیم>>؟؟

مقاومت سهم 86 تومنه.اگه اونو رد کنه امیدی به صعودش هست ولی سیگنال خریدی من نمیبینم!

arak_bourse
2011/05/06, 11:48
بابك جان ميشه تكنيكال خفناور و قنيشا رو بررسي كنيد. اگه نمودارشون رو داري ممنون ميشويم.

بابک پناهی
2011/05/06, 12:07
بابك جان ميشه تكنيكال خفناور و قنيشا رو بررسي كنيد. اگه نمودارشون رو داري ممنون ميشويم.

خفناور فعلا در موج 2 ش قرار داره که بصورت abc میباشد و موج c نیز به اندازه 2.81 برابر موج a اصلاح شد.حمایتها و مقاومتهای فیبو هم در شکل 1 نشان داده شده.واقعیتش چون موج نزولی حالتهای بیشماری داره پس فعلا نمیتونیم بگیم موج 2 تموم شده.(رجوع شود به حفاری شمال که بصورت sidewaves اصلاح شد!).

http://030.img98.net/out.php/i299010_khfanavar1.png
http://030.img98.net/out.php/i299011_khfanavar2.png

قنیشا فعلا نظر خاصی ندارم.

frouzan
2011/05/06, 12:53
استاد به نظر شما با اين افت بازارهاي جهاني يكشنبه چادرملو و كگل بخريم يانه.؟;;)

بابک پناهی
2011/05/06, 13:15

افت قیمتهای جهانی موقتیه.هدف کچاد بالاتر از 1000 تومنه

مهدی64
2011/05/06, 13:19
سلام بابک جان لطفا نظرتو رو صدرا وفاراک هم اعلام کن بمونیم یا تو ضرر خالی کنیم؟ممنون

بابک پناهی
2011/05/06, 13:30
سلام بابک جان لطفا نظرتو رو صدرا وفاراک هم اعلام کن بمونیم یا تو ضرر خالی کنیم؟ممنون

سلام

http://forums.boursy.com/showthread.php?12-صنعتي-دريايي-ايران-(-خصدرا-)/page41

http://forums.boursy.com/showthread.php?341-پیشنهاد-خرید/page15

مهدی64
2011/05/06, 13:44
ممنون از لطفتون که تو این روز تعطیل هم هوامونو دارید خوش باسی

بابک پناهی
2011/05/06, 13:48
ممنون از لطفتون که تو این روز تعطیل هم هوامونو دارید خوش باشی

خواهش...مطمئن باشید روند بازار مثبته و تجهیزاتی ها و سرمایه گذاریها بیشتر از بقیه رشد خواهند کرد

rojan
2011/05/06, 14:18
باسلام

عالیه
صدرا
7 ماهه سقف کانال بالای 600 میشه

اقای پناهی خوش خبر باشید :);)
خواهشنا همیشه محکم خودتا ن را روی اسب فیکس کرده و یورتمه خبرهای خوش از صدرا و تجهیزاتیها برای ما بیاورید.:">
من بیش از نصف حجم مبنا صدرا دارم
راستی حجم مبنای صدرا همان 10 هزار تو بود درسته ؟:d

محسن نظري
2011/05/06, 15:12
با سلام و عرض پوزش خدمت تمامي دوستان عزيزم به علت برخي مشكلات تا اواسط هفته اينده در خدمت دوستان نخواهم بود از اواسط هفته اينده مجددا دست بوس عزيزان خواهم بود
شاد و سبز باشيد

arak_bourse
2011/05/06, 15:46
بابك جان واقعا ممنون از اينكه وقت ميزاري و با محبت جواب همه رو ميدي.
در مورد خفناور جناب سهند نظر خيلي خوبي داشتند و همه ميدونيم ايشون براس بلندمدت سهم هاي كم ريسك ميخره با سوددهي بالا.
به نظر شما با اين حساب نهايت اصلاح خفناور 354 است ديگه تو فيبوي 26.4%.

بابک پناهی
2011/05/06, 16:32
بابك جان واقعا ممنون از اينكه وقت ميزاري و با محبت جواب همه رو ميدي.
در مورد خفناور جناب سهند نظر خيلي خوبي داشتند و همه ميدونيم ايشون براس بلندمدت سهم هاي كم ريسك ميخره با سوددهي بالا.
به نظر شما با اين حساب نهايت اصلاح خفناور 354 است ديگه تو فيبوي 26.4%.

خواهش میکنم :)

اگر اصلاح ساده باشه بله

آریو
2011/05/06, 20:14

دوست عزیز روز پنج شنبه تو مجلس عوارض صادرات مواد فراوری نشده به صفر رسیده و این خبر خیلی خوبی برای کگل و به دنبال اون ومعادن و امید و وسپه و به دنبال اون کچاد هست ..... اما نکته مهمتر اینکه این روزها تمام قوانین برای کاهش درامد های دولت هست که معنی داره

frouzan
2011/05/07, 12:03
استاد حمل و نقل بتروشيمي از چه منبعي افزايش سرمايه دارد و نظر شما در مورد شركت در افزايش سرمايه آن در 26/2/90 چيست؟

گلادياتور
2011/05/07, 12:11
سلام بر دوستان عزيز و جناب پناهي
به نقل از http://www.boursepersia.com/site/%D8...news-2676.html

در حالیکه زمزمه هایی از تعدیل منفی عایدی در شرکت زامیاد در بازار سرمایه به گوش می رسد اما گفته می شود این شرکت نه تنها با تعدیل منفی عایدی روبرو نیست بلکه توانایی دارد عایدی سال مالی جاری خود را تا مبلغ 800 ریال مورد تعدیل قرار دهد

كسي خبري موثق داره؟

گلادياتور
2011/05/07, 16:20

خبرگزاري فارس: شركت عمران و توسعه فارس از سه محل سرمايه اسمي خود را از 10.2 به 15.3 ميليارد تومان افزايش مي دهد.

بنيادي ثفارس رو چطور مي بينين؟

وحید 20
2011/05/07, 19:29
تكذيب خبر منتشر شده در برخي از سايت ها در خصوص رييس جمهور

به دنبال درج خبري نادرست و خلاف واقع با عنوان " مهلت رهبر انقلاب به احمدي نژاد" در برخي از سايت هاي خبري از زبان حجت الاسلام آقا تهراني به نقل از دكتر احمدي نژاد، بدين وسيله ضمن تكذيب اين خبر، از كليه رسانه ها درخواست مي شود از انتشار هرگونه خبر غير رسمي در خصوص رييس محترم جمهور خودداري كنند.
بديهي است مرجع رسمي انتشار ديدگاه ها ،نظرات و اخبار رسمي مربوط به رييس محترم جمهور سايت president.ir است و اخبار كه در ساير رسانه ها انتشار مي يابد غير قابل استناد مي باشد.
http://www.president.ir/fa/?ArtID=28011

meysam
2011/05/07, 19:43
اقا وحید نظرتون را در مورد کمرجان می دهید
یکی از دوستان در یکی از سایتها اصلاح تا380-400(البته احتمال)نظرشون بوده

محسن نظري
2011/05/07, 20:00
با سلام خدمت تمامي دوستان هستم فردا شايد ، البته شايد بازار كمي با عرضه هاي سنگين مواجه شود اما در صورتي كه حقوقي ها باز بازي هفته پيش را درنياورند بازار منفي نخواهد شد در ضمن دوستان تجهيزاتي و پست بانكي منتظر اخبار بسيار خوبي از سهام خود باشند

محسن نظري
2011/05/07, 20:02
شيران براي سال جاري 285 تومان سود محقق كرد فراتر از ان چيزي كه فكرش را ميكردم پس براي سال 90 انتظار سود 350 توماني دور از ذهن نخواهد بود كمي شيران به عنوان زير خاكي كه در همين تاپيك معرفي شد در سبد داشتيم اينجا جا دارد دو تبريك بگويم اول به راشين عزيز كه تكنيكال اين سهم را بيان كردند و دوم به خريداران شيران...

وحید 20
2011/05/07, 20:51
اقا وحید نظرتون را در مورد کمرجان می دهید
یکی از دوستان در یکی از سایتها اصلاح تا380-400(البته احتمال)نظرشون بوده
کمرجان از لحاظ بنیادی وضعیت مناسبی داره و خرید در قیمتهای فعلی با دید میان مدت خوبه.
افت تا 380 تا 400 که فرمودید با توجه به شرایط بنیادی سهم و سود 115 تومانی ان که سال بعد به واسطه طرح های توسعه اش افزایش هم خواهد داشت منطقی نیست.
همین الان کمرجان پی بر ای 4 داره.

iq_son
2011/05/07, 21:46
سلام دوستان امیدوارم فردا شاهد بازار مثبت با کاهش عرضه ها باشه تا صعودی بودن بازار تثبیت بشه:d

Moradad
2011/05/07, 22:02
آقای نظری فردا خرید فاراک را چگونه میبینید؟ به نظر جای خوبی استاده .... یا شاید هم جای حساسی است ؟؟

در ضمن خبری از وپست دارید ممنون میشوم اطلاع رسانی کنید

با تشکر

وحید 20
2011/05/07, 22:17
با توجه به افت زیادی که خفناور داشته و خبر های خوبی که چهارشنبه در بورس نیوز در مورد این سهم منتشر شد از جمله برنامه افزایش سرمایه 50 درصد از محل انباشته و نیز برخی قراردادهای در دست انعقاد به نظر میرسه در قیمتهای فعلی ریسک چندانی نداشته باشه و برای خرید مناسبه.
مخصوصا کسانی که در قیمتهای بالا خرید داشتند برای پایین اوردن معدل خریدشون فرصت خوبی به نظر میاد.

محمد حقانی
2011/05/07, 22:19
با سلام و عرض ادب محضر دوست گرامی محسن نظری.
آیا برای روز یکشنبه خرید فرآوری با قیمت 5560 ریال را مثبت ارزیابی میکنید؟

وحید 20
2011/05/07, 22:26
بالاخره رئیس جمهور هم در مراسم عزاداری که با حضور مقام معظم رهبری و جمعی از مسولان بود امشب گویا شرکت کرده.
در مراسم 3شب قبل حضور نداشت.
----------------------------------
شرکت احمدی نژاد در مراسم عزاداری حضرت زهرا(س) در حضور رهبر انقلاب
سیاست > دولت - رئیس جمهور در چهارمین شب عزاداری فاطمیه در حضور رهبر انقلاب شرکت کرد.

به گزارش خبرآنلاین، محمود احمدی نژاد شنبه شب در حسیینیه امام خمینی(ره) در عزاداری حضرت زهرا(س) که در حضور مقام معظم رهبری برگزار می شود حاضر شد.

احمدی نژاد را پسر کوچک او، مجتبی ثمره هاشمی و بهداد معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور همراهی می کردند.

پیش از اذان مغرب و قبل از قرائت قرآن از تریبون از حضار خواسته شد که از بردن نام اشخاص در شعارها و نیز شعارهایی که آرامش را بهم می زند یا باعث تکدر خاطر رهبری می شود پرهیز شود.
http://www.khabaronline.ir/news-149232.aspx

arya89
2011/05/08, 08:00
سلام

به خونه خودتون خوش آمدین

فروم سهم مورد علاقه منه.البته تو این قیمتها ! سهم کفش 60 تومنه ... تنها 25 روز دیگه تحمل کنه و مثبت بمونه یه واگرائی خفن مثبت تو دید ماهانه میزنه.

الان وضعیت بنیادی سهم خیلی ضغیفه.البته نقل قول از محسن عزیزه.ولی سهم تحت همون شرایطی که عرض کردم منفجر میشه و اونموقع فاندامنتالیستا شاهد تغییر روند در سود شرکت خواهند شد.

و اما شتولی 260 و 180 بالا پائین سهمن.سهم در صورت عبور از 260 به سمت 340 حرکت خواهد کرد.اگر فاندای سهم مناسب باشه که فکر میکنم مناسبه خرید در قیمتهای نزدیک 180 تا 200 توجیح پذیر خواهد بود.

خیلی ممنون از پاسخگوئی شما

بابک پناهی
2011/05/08, 08:30
خرید صدرا منفی کامل...البته اعتباری خریدم پول نقدم ندارم بدم :d چه شود ;)

arak_bourse
2011/05/08, 08:45
خريد فولاد در منفي.

بابک پناهی
2011/05/08, 08:45
دوستان حواسشون باشه صفهای فروش کاذبی روی بعضی از نمادهای پرپتانسیل بازار خودنمایی میکنه

محمد110
2011/05/08, 08:57
ok

محمد110
2011/05/08, 08:58
دوستان حواسشون باشه صفهای فروش کاذبی روی بعضی از نمادهای پرپتانسیل بازار خودنمایی میکنه
ok

علامه
2011/05/08, 09:14

بابک جان فکر نمیکنی به ریزش اساسی داشته باشیم تو بازار؟ اوضاع سیاسی خیلی داغونه

محمد110
2011/05/08, 09:21

با شرایط فعلی بعیده^:)^

PASHA
2011/05/08, 09:26
بازار درحال برگشت است فقط حسرت به دل فروشندگان خواهد ماندفروش دربازاری که می گویند هیچ امیدی به آن نیست وخرید دربازارمثبتی که هزاران شایعه مثبت است گول نخورید اینها برای بازار گرمی و سهم رااز چنگ سهامداران در آوردن است فقط باید حرص دربازار بسیار مثبت و ترس دربازار بسیار منفی را از خوددور کنید وصبورباشید
قیمت سهامها افت خوبی کرده به نظرمن دیگه نباید افت بیشتری را متصوربود
شرایط الان باشرایط گذشته خیلی فرق کرده واین را حجم معاملات وپولی که دربازاروجود داره می گه
تا نظر دوستان چه باشد

علامه
2011/05/08, 09:31
با شرایط فعلی بعیده^:)^

شرایط فعلی که خوب نیست دوست عزیز امیدوارم یه خبر مثبت بیاد
دلم لک زده برا بازار مثبت

بابک پناهی
2011/05/08, 09:36

علامه جان شما که علامه هستین چرا؟

اگر منظور از اوضاع سیاسی حمله نظامی به تاسیسات باشه بله حق با شماست ولی درگیری بین خودشونه.خودشون کیا هستن؟خودشون از یک گروه و از یک فکر و ایده هستند پس مطمئن باشید طرف حتی به خاطر سیاست خارجی هم که باشه خیلی کوتاه میاد و موقتا! تسلیم میشه.با این که من این طرفو خیلی مرموز میبینم.اهداف خیلی بالایی تو ذهنشه.طرف داره امتحان میکنه فقط.میخواد ببینه حکومتیا با این کاری که کرده چند مرد حلاجن.فعلا در مرحله آزمایشه

در ضمن میدونید هدف کچاد نزدیک 1000 تومنه وصنعت مرحله اول 170؟میدونید حفاری هدفش خیلی بالاتر از ایناست؟میدونید گل گهرم همپای کچاد صعود خواهد کرد؟؟؟

میدونییددددد....

پس نگران نباشید

rojan
2011/05/08, 09:37
با سلام

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها

اقای پناهی پاقدمتان به صدرا مبارک بود و گویا دارد جمع میشود
خواهشنا چند تایی اذراب هم بخرید انشاالله فرجی شود.

علامه
2011/05/08, 09:42

اگر منظور از اوضاع سیاسی حمله نظامی به تاسیسات باشه بله حق با شماست ولی درگیری بین خودشونه.خودشون کیا هستن؟خودشون از یک گروه و از یک فکر و ایده هستند پس مطمئن باشید طرف حتی به خاطر سیاست خارجی هم که باشه خیلی کوتاه میاد و موقتا! تسلیم میشه.با این که من این طرفو خیلی مرموز میبینم.اهداف خیلی بالایی تو ذهنشه.طرف داره امتحان میکنه فقط.میخواد ببینه حکومتیا با این کاری که کرده چند مرد حلاجن.فعلا در مرحله آزمایشه

در ضمن میدونید هدف کچاد نزدیک 1000 تومنه وصنعت مرحله اول 170؟میدونید حفاری هدفش خیلی بالاتر از ایناست؟میدونید گل گهرم همپای کچاد صعود خواهد کرد؟؟؟

میدونییددددد....

پس نگران نباشید

بابک عزیز
اولا من خودم علامه نیستم دانشگام علامه بوده:d
در ثانی والا این اختلافات و شایغاتی که افتاده بین مردم بد جوی درست کرده
امیدوارم مثل همیشه پیش بینی شما خیلی زود نتیجه بده
ارادتمند

بابک پناهی
2011/05/08, 09:46
با سلام

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها

اقای پناهی پاقدمتان به صدرا مبارک بود و گویا دارد جمع میشود
خواهشنا چند تایی اذراب هم بخرید انشاالله فرجی شود.

به به رژان عزیز...

ببینید فاذرو فارکوصدرا با هم حرکت میکنن.پس نگرانی نداره.;) زاستی یه اسبم برا شما پسند کردم ولی بدون زینه متاسفانه!:d

rojan
2011/05/08, 09:52
سر مشق های اب بابا یادمان رفت
رسم نوشتن با قلمها یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان را یادمان رفت

آقای پناهی فارغ از شوخی تا حدودی سوارکاری میدانم ولی 2 سال و اندی است که سوار اسب نشده ام
من اسم این سهام فاذر و فارک و صدرا را گذاشته ام سه نخاله بورس
حجم سهام صدرا و فاذر خیلی است ایا به نظر شما شیفت به سهام دیگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مناسب است یا خیر ؟
با سپاس از وقتی که میگذارید.

بابک پناهی
2011/05/08, 09:59

آقای پناهی فارغ از شوخی تا حدودی سوارکاری میدانم ولی 2 سال و اندی است که سوار اسب نشده ام
حجم سهام صدرا و فاذر خیلی است ایا به نظر شما شیفت به سهام دیگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مناسب است یا خیر ؟

من شیفت به سهام دیگرو صلاح نمیبینم.ولی من جای شما بودم یه کم فاذرمو با صدرا تعویض میکردم.صدرا رم اول 2262 میخریدم بعد فاذرو میفروختم

arya89
2011/05/08, 10:03

میدونییددددد....

پس نگران نباشید

با سلام
بنظر شما محدوده ورود به کچاد ازلحاظ تکنیکی چه قیمتی مناسب تر است ؟ فکر میکنید 670مناسب باشد یا باز هم صبر بیشتررا صلاح میدانید؟

بابک پناهی
2011/05/08, 10:08
با سلام
بنظر شما محدوده ورود به کچاد ازلحاظ تکنیکی چه قیمتی مناسب تر است ؟ فکر میکنید 670مناسب باشد یا باز هم صبر بیشتررا صلاح میدانید؟

خیلی مناسبه

محمد110
2011/05/08, 10:10
دكتر محمود احمدي نژاد رئيس جمهور كشورمان فردا 19 ارديبهشت ماه در نخستين سفر خارجي خود در سال 1390 عازم تركيه مي شود.

به گزارش ايسنا محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري اسلامي ايران براي شرکت در اجلاس کشورهاي کمتر توسعه يافته عازم تركيه خواهد شد.

بر اساس اين گزارش احمدي نژاد در سفر به ترکيه علاوه بر شرکت در اجلاس مذکور با مقامات ترکيه و برخي کشورهاي شرکت کننده در اجلاس ديدار و گفتوگو خواهد داشت.

اين نخستين سفر خارجي احمدي نژاد در سال 90 است.

گفته شده سفر رييس جمهور به تركيه يك روزه خواهد بود.

LEON
2011/05/08, 10:14
سلام بابک جان روند فاراک رو چط.ر میبینی؟

بابک پناهی
2011/05/08, 10:31
سلام بابک جان روند فاراک رو چط.ر میبینی؟

سلام لئون عزیز

تا 186 میتونه پائین بیاد

حامد24
2011/05/08, 10:36
کم کم دارم به گفته های استاد عزیز محسن جان میرسم
معلوم نیست در بازاری که بسیاری از سهمهای ان از نظر بنیادی در شرایط خوبی بسر میبرند وقتی استارت برای مثبت شدن و فاصله گرفتن از منفی میزند چرا عده ای با عرضه های مخرب این اجازه را نمیدهند ؟ آیا از سود کردن در فردایی مثبت بدشان میاید که دست به چنین عرضه های بی معنی و زیان باری چه برای خود وچه برای دیگران میزند !
فقط یک چیز میتوان گفت و ان اینکه این عده بیمارند ؛ حقیقتا بیمارند.

بابک پناهی
2011/05/08, 10:40
سلام لئون عزیز

تا 186 میتونه پائین بیاد

البته 2020 تومن حمایت محکم سهمه.بعدش وارد موج 3 از 5 خواهیم شد

frouzan
2011/05/08, 10:48
استادبناهي به نظر شما كچاد تا 670 ميايد بايين ؟؟؟؟؟؟:-/

دوستان مگر خبر عوارض صادراتي تكذيب شده ؟؟؟؟

بابک پناهی
2011/05/08, 10:55
استادبناهي به نظر شما كچاد تا 670 ميايد بايين ؟؟؟؟؟؟:-/

دوستان مگر خبر عوارض صادراتي تكذيب شده ؟؟؟؟

من نگفتم تا اونجا پائین میاد.دوستی پرسید 670 مناسبه گفتم بسیار مناسبه

این تحلیل فاراکم اینجا آرشیو میکنم تا بعد...

http://030.img98.net/out.php/i304735_farak13.png

اینم خطیش
http://030.img98.net/out.php/i304765_farak14.png

meysam
2011/05/08, 10:59
فاراک هم جمع شد

takbourse
2011/05/08, 11:07
سلام
آقا بابک جدا منفی کاذبه؟
دیشب که رفته بود بیت امروز چرا اینقدر منفیه؟

LEON
2011/05/08, 11:45

بابک جان فک میکنم خودتونم کلی ازش دارید.
من 30% پرتفوی فاراکه.شما باشید چه میکردید.قیمت خریدم 250 هست.:-/

محسن نظري
2011/05/08, 19:16
آقای نظری فردا خرید فاراک را چگونه میبینید؟ به نظر جای خوبی استاده .... یا شاید هم جای حساسی است ؟؟

در ضمن خبری از وپست دارید ممنون میشوم اطلاع رسانی کنید

با تشکر
دوست عزيزم به نظرم امروز هر كس تجهيزات خريد برد و يك سود 50 درصدي را در بازه ميان مدت نصيب خود كرد
پست اين روزها از در و ديوار براش خبر مياد از ورود حقوقي هاي جديد تا تعديل عايدي و احتمال افزايش سرمايه در خرداد ماه به نظرم باز شاهد وپست 1000 توماني خواهيم بود

بابک پناهی
2011/05/08, 19:25
بابک جان فک میکنم خودتونم کلی ازش دارید.
من 30% پرتفوی فاراکه.شما باشید چه میکردید.قیمت خریدم 250 هست.:-/

من امروز دقیقا ساعت 8:30 به کارگزارم گفتم در حداقل قیمت امروز سنگین برام صدرا بشینه.با خرید امروز میانگین خریدمو خیلی خیلی آوردم پائین.من چند روزه دقیقا منتظر امروز بودم.الان سبد تنها صدرا و وصنعته.من حوصله داشتن بیش از 4 تا سهمو تو سبدم ندارم.حالا چرا صدرا رو بر فاراک ارجحیت میدم؟؟؟چون گینی که در حرکت یکسان صدرا میده بیشتر از فاراکه.
بازار فردا مثبت خواهد شد و تجهیزاتی ها و سرمایه گذاری ها انشاا... صعود

fiona
2011/05/08, 19:28
بابک جان سلام
اگه ميشه نظرتونو راجب وساپا بديد

بابک پناهی
2011/05/08, 19:31
بابک جان سلام

متاسفانه الان دسرسی به نرم افزار ندارم

مسلم
2011/05/08, 19:37

سلام جناب پناهی
تا 202 اگه پایین بیاد خط حمایتش شکسته میشه. این یکم خطرناک نیست؟/:)
منظورتون الگوی wolf wave هست؟

وحید 20
2011/05/08, 19:38
رييس جمهور در جلسه هيات دولت:
دفاع از ولايت فقيه يك تكليف است

رييسجمهور با بيان اينكه تمامي اعضاي دولت عالمانه، دقيق و در راستاي دفاع حقيقي از ولايت فقيه در تلاش هستند، گفت: بايد اين راه را پرصلابتتر از گذشته ادامه دهيم، و از اين پس وزرا در كلامشان نيز بايد از ولايت فقيه دفاع كنند زيرا اين يك تكليف است.
دكتر محمود احمدينژاد عصر امروز (يكشنبه) در جلسه هيأت دولت اظهار داشت: ولايت فقيه ادامه راه امام زمان(عج) است و ميراث عظيم و ارزشمندي است كه طي صدها سال به ما رسيده است و اين دولت با تمام وجود در اين راستا و اعتلاي ايران اسلامي خدمت خواهد كرد.
رييسجمهور با تأكيد بر اينكه امروز بايد به خاطر عملكرد دو گروه از ولايت فقيه دفاع كنيم، گفت: گروه اول كساني كه فكر ميكنند ولايت فقيه همچون ابزاري است كه ميتوانند از آن در بگو مگوهاي گروهي خود استفاده كنند و گروه دوم كساني كه نميدانند چگونه بايد از اين پديده زيبا دفاع كنند. چهرهاي كه امروز اين گروه از ولايت فقيه ترسيم ميكنند به شدت غيرواقعي و با فلسفه موضوع متفاوت است.
رييسجمهور افزود: گروه دوم بهجاي اينكه به دنبال جذب حداكثري باشند، دائماً در حال دفع كردن هستند، در حالي كه ولايت فقيه تماماً جاذبه است الا كساني كه خود را از اين دايره الهي خارج ميكنند.
رييسجمهور با اشاره به برخي شايعات خرافي مبني بر وجود رمال در هيأت دولت اظهار داشت: بحثهاي شنيده شده در خصوص رمال در دولت باعث انبساط خاطر شد. اگر بنا باشد رمال و جنگير كارايي داشته باشند چرا آنان كاري براي خودشان نميكنند.
دكتر احمدينژاد با تأكيد بر اينكه كشور را بايد با علم، عقل و فداكاري ساخت، افزود: امروز در كل جهان يك نظام الهي موفق در حال درخشش است و در بسياري از مسائل علمي از جمله فضايي، هستهاي، بيوتكنولوژي، اقتصاد و مديريت ايران جزو كشورهاي برتر است وحرف براي گفتن دارد.
رييس جمهور همچنين با اشاره به برخي انتقادات صورت گرفته عليه دولت گفت: امروز تخصصيترين دولت در طول نظام جمهوري اسلامي ايران تشكيل شده است، كساني كه در رقابت با ديگران هستند، بهتر است اخبار دروغ منتشر نكرده و موازين اخلاقي را رعايت كنند تا آسيبي به چهره نظام و ملت وارد نشود.
دكتر احمدينژاد خاطرنشان كرد: اميدوارم همه كساني كه از راه حقيقي ولايت دور شدهاند، به اين مسير بازگردند.
رييسجمهور در پايان سخنان خود با اشاره به قهرماني تيم ملي تكواندو كشورمان در مسابقات جهاني كره جنوبي اظهار داشت: بنده اين پيروزي را به ملت ايران و جوانان افتخارآفرين كشور تبريك عرض ميكنم زيرا اين پيروزي آن هم پس از گذشت بيش از 30 سال بسيار ارزشمند است.
http://www.president.ir/fa/?ArtID=28029

محسن نظري
2011/05/08, 19:44
استاد حمل و نقل بتروشيمي از چه منبعي افزايش سرمايه دارد و نظر شما در مورد شركت در افزايش سرمايه آن در 26/2/90 چيست؟
از محل سود انباشته دوست عزيز
حپترو با طرح هاي توسعه اي بسيار مناسبي مواجه ميباشد اما ابهام ازاد سازي سوخت ناوگان حمل و نقل شركت كمي بنده را نگران كرده است به همين دليل نظر بنيادي خوبي بر روي اين سهم ندارم

محسن نظري
2011/05/08, 19:48
به نقل از http://www.boursepersia.com/site/%D8...news-2676.html

در حالیکه زمزمه هایی از تعدیل منفی عایدی در شرکت زامیاد در بازار سرمایه به گوش می رسد اما گفته می شود این شرکت نه تنها با تعدیل منفی عایدی روبرو نیست بلکه توانایی دارد عایدی سال مالی جاری خود را تا مبلغ 800 ریال مورد تعدیل قرار دهد

كسي خبري موثق داره؟
دوست عزيز خواهش ميكنم مطالب كذايي اين سايت دروغين را در اين تاپيك قرار ندهيد تمامي اخبار اين سايت تاريخ گذشته و برخي نيز كذب محض و بدون تحقيق و تحليل ميباشد گردانندگان اين سايت به هر طريقي حتي ضربه زدن به سهامداران جز با اخبار كذب و نادرستشان به دنبال جذب مخاطب و پر كردن جيبهاشيان ميباشند

fiona
2011/05/08, 19:50
بابک جان سلام

اقاي نظري اگه شما نظر بديد ممنون ميشم

محسن نظري
2011/05/08, 19:54
با توجه به افت زیادی که خفناور داشته و خبر های خوبی که چهارشنبه در بورس نیوز در مورد این سهم منتشر شد از جمله برنامه افزایش سرمایه 50 درصد از محل انباشته و نیز برخی قراردادهای در دست انعقاد به نظر میرسه در قیمتهای فعلی ریسک چندانی نداشته باشه و برای خرید مناسبه.
مخصوصا کسانی که در قیمتهای بالا خرید داشتند برای پایین اوردن معدل خریدشون فرصت خوبی به نظر میاد.
وحيد جان سبد شخصي بنده عمدتا پست بانك و وصنعت و شبريز ميباشد وصنعتو شبريز را در صورت قرار گرفتن در سود نقد كرده و به خفناور تبديل خواهم كرد به دنبال فراهم كردن نقدينگي براي تبديل كردن عمده سبد شخصيم به خفناور ميباشم شايد ما هم امديم بالاي 1 درصد;)

وحید 20
2011/05/08, 19:55
کمرجان با توجه به افتی که داشته در حال حاضر پی بر ای 4 داره که واقعا مفته
محسن جان نظر شما چیه؟

محسن نظري
2011/05/08, 19:56
با سلام و عرض ادب محضر دوست گرامی محسن نظری.
آیا برای روز یکشنبه خرید فرآوری با قیمت 5560 ریال را مثبت ارزیابی میکنید؟
با توجه به روند منفي قيمتهاي جهاني و احتمال افت بيشتر در راستاي افزايش نرخ بهره كشورها بهتر است دست نگه داريد

وحید 20
2011/05/08, 19:57
وحيد جان سبد شخصي بنده عمدتا پست بانك و وصنعت و شبريز ميباشد وصنعتو شبريز را در صورت قرار گرفتن در سود نقد كرده و به خفناور تبديل خواهم كرد به دنبال فراهم كردن نقدينگي براي تبديل كردن عمده سبد شخصيم به خفناور ميباشم شايد ما هم امديم بالاي 1 درصد;)

محسن جان اتفاقا من هم قصد اضافه کردن خفناور دارم.
واقعا در قیمتهای فعلی فرصت خرید خوبیه ولی به نظرم هنوز بازار این سهمو نشناخته.

محسن نظري
2011/05/08, 20:01
کمرجان با توجه به افتی که داشته در حال حاضر پی بر ای 4 داره که واقعا مفته
محسن جان نظر شما چیه؟
با ديد ميان مدت عاليه وحيد جان همانطور كه گفتم پس از اصلاح موقتي روند صعودي سهم با بازدهي 100 درصدي شروع خواهد شد

takbourse
2011/05/08, 20:29
سلام
آقا محسن
آقا بابک
میشه نظرتون را راجع به کطبس بگین؟

LEON
2011/05/08, 20:47
محسن جان,ارزش جایگزینی خفناور چند تومنه؟
مرسی

محسن نظري
2011/05/08, 21:06
اين موج 3 بابك جان همون موجه كه رشد بالايي داره و بزرگترين موجه؟
اگر اينطور باشه كاملا با وضعيت بنياديش تطبيق دارد و سهمي هم كه بنيادي و تكنيكالش صعودي باشد چنان سودي خواهد داد كه ان طرفش ناپيدا!!!

امیر2309
2011/05/08, 21:10
حضور احمدینژاد و حیدر مصلحی در جلسه هیأت دولت / بسته شدن پرونده شایعات
یکشنبه 18 اردیبهشت 1390 - 18:17:50 | سیاست > دولت

عصر یکشنبه 18 اردیبهشت پرونده شرکت وزیر اطلاعات در جلسه هیات دولت با حضور رئیس جمهور بسته شد.

در دو هفته اخیر رسانه ها توجه ویژه ای به جلسات روز یکشنبه و چهارشنبه هیات دولت داشتند تا اخباری درباره حضور رئیس جمهور و وزیر اطلاعات در این جلسه مخابره کنند.

جلسه هیأت دولت عصر روز یکشنبه به ریاست محمود احمدینژاد و با حضور حجتالاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات تشکیل شد.

بنا بر خبری که خبرگزاری ها از این جلسه منتشر کردند در این جلسه که رییسجمهور ریاست آن را بر عهده داشت، حجتالاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و همچنین وزرای دیگر و معاونان رییسجمهور حضور داشتند.

محسن نظري
2011/05/08, 21:16
اقاي نظري اگه شما نظر بديد ممنون ميشم
وساپا را 360 تومان سقف ميدانم احتمال اصلاح تا سطوح 320 وجود دارد اما روند سهم برگشته و تا سطوح قيمتي 360 تومان رشد خواهد كرد

اقلیدس
2011/05/08, 21:22

اقای نظری یه سوال فنی ازتون دارم.
چرا وصنعت و شبریز را قبل از رسیدن به سود با خفناور تعویض نمیکنید؟
یکی از دلایلی که به شخصه تو معاملاتم ریسکم بالا میره همین تعویض سبدم هست. و بخاطر همین موضوع سوال فوق را از شما پرسیدم تا توضیح کاملی از شما بشنوم.

مجید سلطانی
2011/05/08, 21:45
با سلام خدمت جناب نظری عزیز
میشه لطف بفرمایید نظرتون رو در خصوص ایران یاسا بفرمایید با توجه به p/e پایین و افت قیمت اخیرش ایا ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟
ممنون از لطفتون

aslan
2011/05/08, 21:59
با تشکر از آقای نظری . لطفا در خصوص نگهداری کطبس نظر بدهید.

محسن نظري
2011/05/08, 22:24
سلام
آقا محسن
آقا بابک
میشه نظرتون را راجع به کطبس بگین؟
فعلا دوست عزيزم انتظاري از كطبس براي كوتاه مدت ندارم اما با ديد ميان مدت اين سهم ميتواند رشد خوبي را در پيش داشته باشد

محسن نظري
2011/05/08, 22:28
محسن جان,ارزش جایگزینی خفناور چند تومنه؟
مرسی
دقيقا نميدانم دوست عزيزم اما بزرگترين توليد كننده و تامين كننده شاتون كشور فكر ميكنم ارزش جايگزيني چند ميلياردي داشته باشد الان براي توليد 1 ميليون شاتون شركت 2.6 ميليارد هزينه كرده كه با توجه به نياز به سرمايه در گردش و ساير مسائل يك كارخانه اي به مانند خفناور بايد 7-10 ميليارد تومان ارزش جايگزيني داشته باشد

محسن نظري
2011/05/08, 22:30
اقای نظری یه سوال فنی ازتون دارم.
چرا وصنعت و شبریز را قبل از رسیدن به سود با خفناور تعویض نمیکنید؟
یکی از دلایلی که به شخصه تو معاملاتم ریسکم بالا میره همین تعویض سبدم هست. و بخاطر همین موضوع سوال فوق را از شما پرسیدم تا توضیح کاملی از شما بشنوم.
دوست عزيزم بنده از خفناور انتظار بازدهي 70-80 درصدي طي 3-4 ماه اينده دارم اما وصنعت و شبريز را فكر ميكنم تا 1 ماه اينده به سود خوبي خواهند نشست به همين دليل ابتدا از موقعيت اين دو سهم استفاده ميكنم و سپس با خيال راحت اكثر سرمايه ام را به خفناور تبديل خواهم كرد

محسن نظري
2011/05/08, 22:31
تعديل منفي پسهند نيز دليل ديگري شد بر ادعاي بنده مبني بر فاصله گرفتن از شركتهاي لاستيكي و پلاستيكي گول پي بر اي پايين سهام اين گروه را نخوريد

گلادياتور
2011/05/08, 23:26
سلام جناب نظري
خزامياد خريدم 320 به نظرتون سهامداري كنم؟

iq_son
2011/05/08, 23:27
سلام دوستان فردا روز دیگری از بورس خواهد بود مثل همیشه فروشنده ها جا خواهند ماند:d

takbourse
2011/05/09, 00:03
سلام

میشه دلیلتون را راجع به شبریز و وصنعت بگین؟
شبریز به خاطر بورس نفت رشد می کنه؟ یا سود غیر عملیاتی داره؟
وصنعت جی؟ صبا فروشندس تو این سهم شدیدا و سهم بازارگردان حقوقی نداره

alielmi
2011/05/09, 07:06
آقا محسن به ماگفتن خفناور بخرين شناورش پايينه ماهم 550 خريد داشتيم با افت شاخص اون هم افتادتا350 رو 360دوباره خريديم به نظرتون رشدش تاچه اندازه است
اگه يك محبتي بكنيد بنياديش رو هم يك توضيح بدين
سپاسگزارم

محسن نظري
2011/05/09, 07:07
با سلام خدمت جناب نظری عزیز
میشه لطف بفرمایید نظرتون رو در خصوص ایران یاسا بفرمایید با توجه به p/e پایین و افت قیمت اخیرش ایا ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟
ممنون از لطفتون
دوست عزيزم همانطور كه گفتم به دليل رشد بالاي محصولات پتروشيمي شاهد رشد شديد بهاي تمام شده و كاهش سوداوري شركتهاي لاستيكي و پلاستيكي خواهيم بود بنده ورود به شركتهاي اين گروه را توصيه نميكنم

frouzan
2011/05/09, 07:51
استاد آيا از مجمع ليزينگ خودرو غدير اطلاعي داريد ؟ نتيجه مجمع چي بوده و به نظر شما با چه قيمتي باز خواهد شد؟

محسن نظري
2011/05/09, 07:51
با تشکر از آقای نظری . لطفا در خصوص نگهداری کطبس نظر بدهید.
دوست عزيز در همين صفحه پاسخ گفتم

راجی
2011/05/09, 08:16
سلام جناب نظری خسته نباشید بازار امروز هم مثبت باز شد ولی اکثر معامله گرها حقیقی هستند و خرید ها و فروشها هم هیجانی بازگشت شاخص به کانال صعودی و در چه تاریخی پیش بینی می کنید

محسن نظري
2011/05/09, 08:21
سلام جناب نظري
خزامياد خريدم 320 به نظرتون سهامداري كنم؟
بله دسوت عززيم حداقل تا سطوح 360 تومان

محسن نظري
2011/05/09, 08:39
سلام

میشه دلیلتون را راجع به شبریز و وصنعت بگین؟
شبریز به خاطر بورس نفت رشد می کنه؟ یا سود غیر عملیاتی داره؟
وصنعت جی؟ صبا فروشندس تو این سهم شدیدا و سهم بازارگردان حقوقی نداره
شبريز به دليل تعديل عايدي بسيار بالا در سود سال 90 به دليل افزايش قيمت نفت و وصنعت به دليل تعديل عايدي بسيار بالا و ارزش ان اي وي بالاي 200 تومان

مهدی64
2011/05/09, 09:08
سلام جناب نظری ایا تعویض صدرا وفاراک با سهم های دیگر برای جبران ضرر بهتر نیست؟خیلی شل حرکت میکنند ؟با تشکر از زحماتتون

frouzan
2011/05/09, 09:34
دوستان در تايد واتر چه خبري است تمام صف فروشش را در بازار جمع كردند؟

بابک پناهی
2011/05/09, 09:38
سلام جناب پناهی
تا 202 اگه پایین بیاد خط حمایتش شکسته میشه. این یکم خطرناک نیست؟/:)
منظورتون الگوی wolf wave هست؟

سلام مسلم عزیز

منظورم خط گردن در شکل اولی بود که محدوده 2020 میشه.فعلا که سهم به دید خطی بهتر عکس العمل نشون داده

بابک پناهی
2011/05/09, 09:43
اين موج 3 بابك جان همون موجه كه رشد بالايي داره و بزرگترين موجه؟
اگر اينطور باشه كاملا با وضعيت بنياديش تطبيق دارد و سهمي هم كه بنيادي و تكنيكالش صعودي باشد چنان سودي خواهد داد كه ان طرفش ناپيدا!!!

yes ;)

mehran
2011/05/09, 09:46
محسن جان با خريد امروز ثاخت شدم 200000 تا ثاخت گزارش باغميشه اومده رو كدال ببينيد چه كرده...............به ازا هر سهم 220 تومان سود انباشته داره....

مهدی64
2011/05/09, 10:15
جناب نظری نفرمودید با صدرا وفاراک چه کنیم؟در ضمن این دو سهم رادر ضرر بسر میبرم ؟حداقل بگید تا کی نگهداری کنم خوب میشه؟

rojan
2011/05/09, 10:21
با سلام

سلام من
به غنچه ای که صبحدم به خنده باز میشود
سلام من به آن پرنده سپید و شادمان
که در سپیده با نسیم ترانه ساز میشود
سلام من به پیچکی که صبح دست سبز او
به سوی آسمان بی گران دراز میشود

امید است این مارکت سبز پایدار باشد و به تارگتهای مورد نظر برسد.
آیا امیدی هست ؟

rojan
2011/05/09, 10:24
آقای پناهی

با تشکر از راهنمایی هوشمندانه شما
به نظر می آید نمی خواهند صدرا صف خرید شود تا نوسانگیرها فرصت خروج و ورود پیدا کنند
این صدرا من را سکته ندهد حتما یک عارضه ماندگار برایم به یاذگار میگذارد:d

بابک پناهی
2011/05/09, 10:31
آقای پناهی

با تشکر از راهنمایی هوشمندانه شما
به نظر می آید نمی خواهند صدرا صف خرید شود تا نوسانگیرها فرصت خروج و ورود پیدا کنند
این صدرا من را سکته ندهد حتما یک عارضه ماندگار برایم به یاذگار میگذارد:d

سلام

ممنون

چه کردین؟صدرا گرفتین یا نه؟اگر yes چند گرفتین؟:)

محمد حقانی
2011/05/09, 10:35
آقای نظری عزیز سلام.با خرید وکار در قیمت 2800 ریال موافقید؟

rojan
2011/05/09, 10:36
yessssssssssssssssssss

وحشتناک زیاد دارم و با خودم عهد کرده ام که اگر به تارگت مورد نظرم برسد بفروشم وبا بورس خداحافظی کنم
ولی من هیچگاه به پیمانی که با خودم میبندم وفادار نبوده ام :D

محسن نظري
2011/05/09, 10:38
قبلا گفتم با سود مجمع شيران 2000 تومان ارزش دارد الان ميگم با سود مجمع 2300 تومان ارزش خواهد داشت

علامه
2011/05/09, 10:43
بابک عزیز
خوشجالم که پیش بینی شما درست از اب دراومد
تبریک میگم و مرسی

arak_bourse
2011/05/09, 10:44
نظري جان آرين از نظر بنيادي چطوره؟

مهدی64
2011/05/09, 10:50
بابک خان شما جواب مرا بدهید صدرا رشد میکند تا کیانتظاربکشیم؟

LEON
2011/05/09, 11:01
برای قیمت آنلاین و صحیح نفت دوستان سایتی سراغ دارن؟
مرسی

PASHA
2011/05/09, 11:03
جناب استاد نظری سلام باتوجه به رشد سودشیران واینکه بیش از 70٪ پرتفوی واتی شیران می باشد واتی راچگونه می بینید؟
من خودم شیران هم دارم وامروز واتی اضاف کردم
به نظر بنده حقیر باتوجه به اینکه شیران سهامدار عمده و حامی خوبی داره می تونه بازدهی خوبی را داشته باشه نظر شما چیست؟

مهدی64
2011/05/09, 11:17
اقای پناهی نه ادبیاتی که بکار بردم بد بود نه جمله من دستوری فقط جواب سوال را خواستم همین .بااین حال اگر احساس میکنید توهینی شد از حضورتان عذر خواهی میکنم .در هر حال شما استاد همه ما هستید پوزش مرا بطلبید تشکر

takbourse
2011/05/09, 11:25
سلام
آقا بابک
از نظر تکنیکال شما کی ورود به شبریز را توصیه می کنید؟

mohseni1353
2011/05/09, 11:26
مرسی
خدمت آقا
http://www.oil-price.net/

بابک پناهی
2011/05/09, 11:29
آقا مهدی صدرا برای 1 روز یا 2 روز نیست...مدت زمانی که من با سهم میمونم خیلی متفاوت با محسنه!یعنی هر کدوممون سلیقه ای عمل میکنیم.شما هم مونده به سلیقتون.اگر از صدرا مطمئن هستید نگهش دارید و وقتی به هدفش رسید بفروشید.میانگین خرید من 230 هست.سهمم را خواستم بفروشم حتما تو سایت میزنم.ولی فعلا باهاش کار دارم.وصنعتم 123.5 از صف فروش بازم اضافه کردم میانگینمم آوردم پائینواونم بفروشم حتما میگم

موفق و موید

olia
2011/05/09, 11:30
مرسی

دوست عزیز
finance.yahoo
اخرین قیمت نفت تگزاس نشون میده الته برنت بالاتره
http://finance.yahoo.com/

بابک پناهی
2011/05/09, 11:36
سلام
آقا بابک
از نظر تکنیکال شما کی ورود به شبریز را توصیه می کنید؟

محدوده 203

مهدی64
2011/05/09, 11:39
ممنون که باعث قوت قلب ما هستی داشت باطری قلبم ضعیف میشد

بابک پناهی
2011/05/09, 12:14
http://forums.boursy.com/showthread.php?646-عکس-و-نقاشی-از-هنرمندان-معروف-جهان

من همیشه از مباحث آزاد لذت میبرم:x

fiona
2011/05/09, 12:28
اقا بابک و محسن عزيز
حق غدير تو جه قيمتهايي واسه خريد خوبه؟

vahid_lok
2011/05/09, 13:03
سلام به دوستان گل و استادان ارجمند
در یکی از سایتهای همسایه یک مطلبی از یک کارشناس خوندم که جالب بود.(تحلیل تکنبکال)
ایشون حدس زده بود که بازار تا اخر هفته مثبت است که یک پول بک است و بعد یک ریزش اساسی وجود داره و خیلی از سهام ها افت شدیدی می کنند.!
من می خوام از جناب پناهی بپرسم از نظر تکنیکای در شاخص الگویی رو مشاهده می کنند؟
اقا محسن اصلا از نظر فندامنتال همچین ریزشی می تونه اتفاق بیفته؟

محسن نظري
2011/05/09, 14:16
امروز كمي خفناور خريديم از فردا خريدهايمان را ادامه ميدهيم >:d<

محسن نظري
2011/05/09, 14:21
آقا محسن به ماگفتن خفناور بخرين شناورش پايينه ماهم 550 خريد داشتيم با افت شاخص اون هم افتادتا350 رو 360دوباره خريديم به نظرتون رشدش تاچه اندازه است
اگه يك محبتي بكنيد بنياديش رو هم يك توضيح بدين
سپاسگزارم
دوست عزيزم چند صفحه قبل به تخمين سود اوري و قيمت سهم پرداختم خودم برنامه خريد پله اي و سنگين خفناور را از امروز كليد زذم سهم از ديد بنيادي طلاست همه چي دارد طرح توسعه بزرگ و پي بر اي پايين و افزايش سرمايه از سود انباشته و بازار بي رقيب و .....

محسن نظري
2011/05/09, 14:39
استاد آيا از مجمع ليزينگ خودرو غدير اطلاعي داريد ؟ نتيجه مجمع چي بوده و به نظر شما با چه قيمتي باز خواهد شد؟
مجمع نتيجه اي نداشته و ظاهرا با اعتراض سهامداران همراه بوده فروش ساختمان شركت نهايي شده و احتمالا سود خوبي را براي سال 90 بدست خواهد اورد

amir1339
2011/05/09, 14:49
محدوده 203
بابک جان یعنی تا 203 میاد:o ای داد بر من:(( یعنی بفروشم با ضرر و در اون قیمتها بخرم؟ با درود

محسن نظري
2011/05/09, 15:13
سلام جناب نظری خسته نباشید بازار امروز هم مثبت باز شد ولی اکثر معامله گرها حقیقی هستند و خرید ها و فروشها هم هیجانی بازگشت شاخص به کانال صعودی و در چه تاریخی پیش بینی می کنید
بنده فكر ميكنم اگر مشكل خاص سياسي پيش نيايد با توجه به فصل مجامع و در پيش بودن گزارشات 3 ماهه بازار خوبي خواهيم داشت البته ميگويم منوط به الم نشدن بازي هاي سياسي

محسن نظري
2011/05/09, 17:00
بعضي ها ميگويند چرا در خفناور حقوقي وارد نميشود متاسفانه وقتي تحليل نباشد هر كسي سر هوا يك چيزي ميگويد اخه حقوقي چطوري وارد سهمي بشود كه با 40 ميليون تومن 1 درصد سهامش جمع ميشود ان هم با اين شناور اندك حقوقي مگر دييوانه است وقت و انرژي صرف شركتي كند كه حتي نميتواند 500 ميليون تومان هم خريدي ازش داشته باشد...

محسن نظري
2011/05/09, 17:02
اينو اينجا بذارم براي كساني كه ميگن سهم تعديل نداره!!!
درباره خفناور بنده يك حساب سرانگشتي كرده ام براي سال 90 سود پيش بيني شده شركت 70 تومان ميباشد كه با توجه به احتمال افزايش نرخ برخي محصولات شركت به نظر ميرسد سود شركت تا سطح 80 تومان افزايش پيدا نمايد لازم به ذكر است در عملكرد 9 ماهه امسال شركت 68.4 تومان از سود خود راپوشش داده از طرف ديگر طرح توسعه شركت افتتاح شده است پس طبق گزارش خود شركت انتظار افزوده شدن 30 تومان به سود شركت و رشد سود شركت تا سطوح 110 تومان را داريم پي بر اي متوسط 5 طبق پي بر اي متوسط خودروييها به اين سهم اعمال ميشود اما به دليل پتانسيل افزايش سرمايه 50 درصدي از محل سود انباشته 1 واحد پي بر اي بيشتر اعمال ميشود كه به پي بر اي 6 و قيمتهاي 660 تومان براي سال 90 ميرسيم الان قيمت سهم 370 تومان است پس ميتوان انتظار بازدهي 70-80 درصدي را از اين سهم در بازه ميان مدت داشت در ضمن كوچكي شركت و سهام شناور اندك هم اگر لحاظ شود ميتوان انتظار بازدهي بيشتري از اين سهم داشت

محسن نظري
2011/05/09, 17:05
برخي از تاپيك ها را كه ميخوانم متاسف ميشوم براي خودمان صبح تا شب نشستيم از وضع مالي و زندگيمان ميناليم صبح تا شب نشستيم مسبب اين وضعيت را حكومت و دولت و فلان و فلان ميدانيم با اين طرز فكرها توفع چه چيزي داريم؟؟؟
تو هيمين سايت بريد ببينيد طرف چطوري تحليل ميكنه همينطوري سر هوا يه چيزي ميگه و اسمشو ميذاره نظر اقتصادي و بورسي به خداوندي خدا تا وقتي اين رويه و اين تفكرمان باشد به هيچ جايي كه نخواهيم رسيد هيچ هميني هم كه هستيم از سرمان نيز زياد است......

aliasadiham
2011/05/09, 17:30
اقای نظری بابت شفاف سازیتون یه دنیا ممنون @};-

arya89
2011/05/09, 18:23
دوست عزيزم چند صفحه قبل به تخمين سود اوري و قيمت سهم پرداختم خودم برنامه خريد پله اي و سنگين خفناور را از امروز كليد زذم سهم از ديد بنيادي طلاست همه چي دارد طرح توسعه بزرگ و پي بر اي پايين و افزايش سرمايه از سود انباشته و بازار بي رقيب و .....

با سلام
آقای پناهی تکنیکالش را مرحمت میفرمائید باسپاس فراوان از زحمات دو بزرگوار.

بابک خان
2011/05/09, 18:25
دوست عزيزم بنده از خفناور انتظار بازدهي 70-80 درصدي طي 3-4 ماه اينده دارم اما وصنعت و شبريز را فكر ميكنم تا 1 ماه اينده به سود خوبي خواهند نشست به همين دليل ابتدا از موقعيت اين دو سهم استفاده ميكنم و سپس با خيال راحت اكثر سرمايه ام را به خفناور تبديل خواهم كرد
آقای نظری اگه خیلی توضیحش سخت نیست میشه بگید چطور به این زمتنها میرسید؟آیا تجربست؟

بابک خان
2011/05/09, 18:27
آقای نظری اگه خیلی توضیحش سخت نیست میشه بگید چطور به این زمانها میرسید؟آیا تجربست؟
اشتباه تایپی بود

بابک خان
2011/05/09, 18:36
ببینم کسی میتونه به من از وضعیت خبهمن بگه؟
چندتایی دارم اما نمیدونم کی برا فروش مناسبه 307 خریدمه

بابک خان
2011/05/09, 18:39

راجی عزیز میشه بگی ازکجا متوجه میشی که اکثر معامله گرها حقیقی هستند و خرید ها و فروشها هم هیجانی ؟
ببخشید من تازه کارم ودوست دارم یاد بگیرم.

aliasadiham
2011/05/09, 18:45
با سلام
پست 3318 صفحه 222 همین تاپیک اقای پناهی زحمتشو کشیدن.
http://forums.boursy.com/showthread.php?359/page222

آریو
2011/05/09, 19:12

با اجازه استاد نظری و بابک عزیز
دوست عزیز خبهمن سهم خوبیه با فاند مناسب
بستگی به دید شما داره هدف قیمتی سهم در میان مدت 400 تا 420 تومنه اگه اتفاقی در عرصه سیاست داخلی نیوفته
آیتم های مثبت سهم
تعدیل مثبت
افزایش سرمایه
ورود برخی از زیر مجموعه ها به بورس و فرابورس
پی به ای پایین
لیدر بودن در گروه و بازار
و برنامه های سرمایه گذاری اگه تواناییشو داشته باشن
به نظر من هدفا 330 بعد 370 و بعد 400 تومنه و حمایت ها 310 و 290 و 280

آریو
2011/05/09, 19:21
محسن جان سلام
واقعا خسته نباشی دوست عزیز
محسن جان سوالی داشتم در مورد رانفور
آیا خرید سهم در قیمت های 1700 تومن توصیه میکنید؟؟؟؟؟
تهدیدها و فرصت های سهمو چطور ارزیابی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا میتونیم احتمال بازدهی 100 درصدی رو از سهم داشته باشیم؟؟؟
آیا ارزش تک سهم شدن رو داره؟؟
پیشاپیش از پاسخت یه دنیا ممنونم

محسن نظري
2011/05/09, 19:38
سلام جناب نظری ایا تعویض صدرا وفاراک با سهم های دیگر برای جبران ضرر بهتر نیست؟خیلی شل حرکت میکنند ؟با تشکر از زحماتتون
فقط بگويم اگر اخبار اين رئزهاي صدرا درست باشد صدراي 400 توماني را خواهيد ديد

محسن نظري
2011/05/09, 19:40
محسن جان با خريد امروز ثاخت شدم 200000 تا ثاخت گزارش باغميشه اومده رو كدال ببينيد چه كرده...............به ازا هر سهم 220 تومان سود انباشته داره....
افرين مهران عزيز از خريد ثاختت خيلي لذت بردم سهامدار درست به شما ميگويند به تحليل خودت اعتقاد داشتي الانم سودشو ميبري نوش جانت و گواراي وجودت باغميشه هم با قيمتها يبسيار خوبي عرضه ميشه و يه تعديل حسابي منتظر ثاخت خواهد بود

امیر2309
2011/05/09, 19:47

محسن جان یکی از بچه های خوده شرکت می گفت افزایش سرمایه اش حتمیه

محسن نظري
2011/05/09, 19:58
آقای نظری عزیز سلام.با خرید وکار در قیمت 2800 ریال موافقید؟
با ديد ميان مدت در اين قيمتها گزينه مناسبيه دوست عزيزم

محسن نظري
2011/05/09, 19:59
نظري جان آرين از نظر بنيادي چطوره؟
حبابه دوست عزيزم به نظر بنده اصلا در اين قيمتها ارزش ندارد

محسن نظري
2011/05/09, 20:03
جناب استاد نظری سلام باتوجه به رشد سودشیران واینکه بیش از 70٪ پرتفوی واتی شیران می باشد واتی راچگونه می بینید؟
من خودم شیران هم دارم وامروز واتی اضاف کردم
به نظر بنده حقیر باتوجه به اینکه شیران سهامدار عمده و حامی خوبی داره می تونه بازدهی خوبی را داشته باشه نظر شما چیست؟
واتي با تعديل عايدي بسيار خوبي هم از جهت افزايش سود شيران هم از جهت رشد قيمت شيران مواجه خواهد شد اهداف قيمتي سهم را سطوح 140 و 160 تومان ميدانم

محسن نظري
2011/05/09, 20:06
اقا بابک و محسن عزيز
حق غدير تو جه قيمتهايي واسه خريد خوبه؟
بنده هدف غدير را 420-440 تومان ميدانم به نظرم خريدش بد نباشد به خصوص با ورود پتروشيمي زاگرس و باغميشه و خوارزمي

نیما خطیبی
2011/05/09, 20:08
فقط بگويم اگر اخبار اين رئزهاي صدرا درست باشد صدراي 400 توماني را خواهيد ديد

جناب نظری چه اخباری ؟

mehdi 1000
2011/05/09, 20:14
سلام اقای نظری. ممنون از وقتی که میذارید. سهام جایزه و همینطور حق تقدم مپنا بصورت خودکار اعمال میشه و ایا حق تقدم و سهم جایزه بلافاصله قابل فروش هست و اینکه قبل از اون کاری باید انجام داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mehran
2011/05/09, 20:26
محسن جان و بابك عزيز واقعا خسته نباشيد به خدا همه يادشون ميمونه چه در بازار منفي و اون روزاي سخت و چه در بازار مثبت لحظه اي بچه ها رو تنها نذاشتين..........و چه بسا يه جمله شما تو اون بازار منفي دلگرميه فراواني واسه دوستان بود اين پست تشكري از طرف همه دوستان از شماست.....

محسن جان نظرت درباره تپمپي و قند پيرانشهر رو الان ميخام بدونم......

دماوند
2011/05/09, 20:40
تعديل منفي پسهند نيز دليل ديگري شد بر ادعاي بنده مبني بر فاصله گرفتن از شركتهاي لاستيكي و پلاستيكي گول پي بر اي پايين سهام اين گروه را نخوريد

جناب نظري عزيز
با تشكر از زحمات شما
به نظر ميرسه با توجه به نوع محصولان پسهند كه دولت كمتر تو نرخ اون دست داره وطرح توسعه هاي پيش رو، اين شركت با ساير لاستيكي ها كه مثلا تاير توليد ميكنند فرق داره و ميتونه قيمت محصولاتشو با قيمت مواد اوليه منطبق كنه . از نظرات تكميلي شما استفاده ميكنيم

علامه
2011/05/09, 21:49
جناب نظری عزیز
شبریز و شپنا رو اهداف قیمتیشون رو چند میبینین؟ و تا کی؟
ممنون میشم نظر بدین
ارادتمند

محسن نظري
2011/05/09, 22:06
در یکی از سایتهای همسایه یک مطلبی از یک کارشناس خوندم که جالب بود.(تحلیل تکنبکال)
ایشون حدس زده بود که بازار تا اخر هفته مثبت است که یک پول بک است و بعد یک ریزش اساسی وجود داره و خیلی از سهام ها افت شدیدی می کنند.!
اگر مشكل سياسي الم نشود بازار هيچ مشكل فاندامنتالي كه ندارد هيچ انقدر پتانسيل بنيادي دارد كه شاخص را تا 30 هزار واحدم بالا ببرد

محسن نظري
2011/05/09, 22:10
آقای نظری اگه خیلی توضیحش سخت نیست میشه بگید چطور به این زمتنها میرسید؟آیا تجربست؟
دوست عزيزم خفناور تا طرح توسعش به توليد صنعتي برسد و مشكل برقش حل شود حداقل 3-4 ماهي زمانبر خواهد بود اما سهامي همچون وصنعت سهامي با بتاي مثبت و شاخص مدار هستند يعني بر پايه بازار و شاخص حركت ميكنند به همين دليل بازدهي كوتاه مدت را از وصنعت ميگيرم و براي بازدهي بزرگتر به سراغ خفناور البته با صبر بيشتر ميروم
البته چون نگران هستم كه ديگر در اين قيمتها خفناور گير نيايد از همين امروز كليد خريد سهم را براي پرتفو زده ام

محسن نظري
2011/05/09, 22:12
اهداف قيمتي سهم را با توجه به پتانسيل هايي همچون خبرهاي خوش از طرح هاي توسعه و تعديل عايدي و عرضه شركتهاي زير مجموعه سطوح 360 و سپس 400 تومان ميدانم

arak_bourse
2011/05/09, 22:16
جناب نظري حفناور را روي چه قيمتي بيشتر مي خريد؟

بابک پناهی
2011/05/09, 22:45
با سلام

سلام

توصفحات قبل تحلیلشو زدم.بگردین پیدا میکنید زیاد دور نیست

negar
2011/05/09, 22:48
جناب نظری ضمن تشکر از سایت پر بار و زحمات شما و دیگر دوستان ممنون میشوم اگر در مورد کمرجان دیدگاه تان را بگویید

بابک پناهی
2011/05/09, 22:53

سلام

نخیر...اشتباه فرمودن.شما پولبکو در شکل زیر ببینید که بوسه ای بر کانال زده و بالا برگشته

http://030.img98.net/out.php/i308821_shakh1.png

محمد حقانی
2011/05/09, 22:56
دوستان گرامی محسن نظری عزیز و بابک پناهی گرامی سلام و عرض ارادت.
از راهنماییهای مشفقانه شما کمال تشکر را دارم.
نظر شما راجع به سهم یاسا تایر چیست؟تعداد زیادی دارم آیا تا 1200 رشد میکند؟
با دید سه ماهه چه سهمی را برای خرید مناسب میدانید؟

وحید 20
2011/05/09, 23:28
قیمت جهانی نفت امروز تا این لحظه نفت برنت با 6.86دلار افزایش به 115.99 دلار رسید
با مصوبه مجلس در مورد نرخ خوراک واحد های پتروشیمی هر دو خبر خوبی برای شرکتهای پتروشیمی است.

سعیدد.
2011/05/09, 23:34
محسن جان

اگر اطلاعاتی راجع به حپترو با توجه به افزایش سرمایه پیش رو داری (گویا 400 درصد) ممنون میشم...

وحید 20
2011/05/09, 23:58
ممنون محسن جان
برای میان مدت جزو گزینه های خوب خرید است به همراه کمرجان
دو سهم بنیادی و پربازده برای میان مدت

مجيد رادمنش
2011/05/10, 00:30
قیمت جهانی نفت امروز تا این لحظه نفت برنت با 6.86دلار افزایش به 115.99 دلار رسید
با مصوبه مجلس در مورد نرخ خوراک واحد های پتروشیمی هر دو خبر خوبی برای شرکتهای پتروشیمی است.

ممنون وحید جان

سال 87 کشور ما با 87 میلیارد دلار رکورد فروش را شکست ولی امسال با توجه به روند رشد قیمت های جهانی حدود 97 میلیارد دلار پیش بینی درآمد نفتی کشور است و خوب به طبع آن شاهد رشد نقدینگی را نیز خواهیم بود که در صورت پایداری ثبات سیاسی در کشور امیدوارم که بخش عمده این نقدینگی بسوی بازار سرمایه سوق داده شود ولی با توجه به رکود دو ساله در بخش مسکن امکان رشد قیمت در این مقوله نیز محتمل است
بهر صورت امسال انتخابات مجلس را هم در پیش رو داریم و ارکان نظام خواستار فضای سیاسی آرام جهت برگزاری این انتخابات هستند و امیدوارم که در سایه این آرامش و افزایش نقدینگی شاهد رکورد جدیدی از رونق بازار سرمایه نیز باشیم.

وحید 20
2011/05/10, 00:32
بازهم بالاتر رفت نفت
116.15
بلومبرگ

soroush
2011/05/10, 02:03

با سلام با اجازه شما من از شعر شما کپی کردم

soroush
2011/05/10, 02:19
سلام خمحرکه و وصنا و خعتبارو ثشاهد رو بدم؟ وصنعت و خفناور بگیرم؟

bijan askari
2011/05/10, 07:09
سلام جناب نظری عزیز
این خگستر کی باز میشه؟ علت بسته موندنش چیه؟

ممنون از زحمات شما

محسن نظري
2011/05/10, 07:40
محسن جان سلام
واقعا خسته نباشی دوست عزیز
محسن جان سوالی داشتم در مورد رانفور
آیا خرید سهم در قیمت های 1700 تومن توصیه میکنید؟؟؟؟؟
تهدیدها و فرصت های سهمو چطور ارزیابی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا میتونیم احتمال بازدهی 100 درصدی رو از سهم داشته باشیم؟؟؟
آیا ارزش تک سهم شدن رو داره؟؟
پیشاپیش از پاسخت یه دنیا ممنونم
دوست عزيزم راستش بنده از رانفور و رپارس در اين قيمتها كمي واهمه دارم و به نظرم بايد كمي استراحت كنند و سپس با تعديل احتمالي و اصلاح پي بر اي مجددا رشد نمايند بنده زياد در اين قيمتها موافق خريد نميباشم

محسن نظري
2011/05/10, 07:45
محسن جان یکی از بچه های خوده شرکت می گفت افزایش سرمایه اش حتمیه
بله بايد افزايش سرمايه بدهند براي طرح محمود اباد

محسن نظري
2011/05/10, 07:46
جناب نظری چه اخباری ؟
افزايش سرمايه و تبديل شدن جزيره به منطقه ويژه اقتصادي

محسن نظري
2011/05/10, 07:48
سلام اقای نظری. ممنون از وقتی که میذارید. سهام جایزه و همینطور حق تقدم مپنا بصورت خودکار اعمال میشه و ایا حق تقدم و سهم جایزه بلافاصله قابل فروش هست و اینکه قبل از اون کاری باید انجام داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
معمولا افزايش سرمايه از محل سود انباشته به صورت خودكار يا با خريد چند سهم اعمال ميشود بلافاصله خير كمي زمانبر خواهد بود تا شما بتوانيد سهام جديد را بفروش برسانيد

rojan
2011/05/10, 07:52
با سلام

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خدا ست .

اقای نظری با سپاس بیکران از پشتکار و شهامتتان در گفتار صریحتان
در صورت امکان نظرتان را راجع به باغمیشه بفرمایید
در مورد صدرا و آدراب که فکر میکنم اوکی باشد .
سبز و پر سود باشید

مهربان
2011/05/10, 07:58
...سلام محسن...چه خبر...یه نیم نگاه همچین بنیادی اصیل به فاراک میندازی...

راجی
2011/05/10, 08:03
سلام اقا محسن صبحتون بخیر برای امروز با دید کوتاه مدت چه سهمی رو پیشنهاد می کنید

jahan
2011/05/10, 08:23
اقای نظری با سلام ایا شما صلاح مدانید که من همراه اول قیمت خرید بعدمجمع 44200ریال را با صدرا 2400ریالی عوض کنم البته از قبل در قیمت بالا خرید دارم .با صصمیما نه ترین احترامات

bijan askari
2011/05/10, 08:24
:-?
سلام جناب نظری عزیز
این خگستر کی باز میشه؟ علت بسته موندنش چیه؟

ممنون از زحمات شما

محسن نظري
2011/05/10, 08:28
جناب نظري عزيز
با تشكر از زحمات شما
به نظر ميرسه با توجه به نوع محصولان پسهند كه دولت كمتر تو نرخ اون دست داره وطرح توسعه هاي پيش رو، اين شركت با ساير لاستيكي ها كه مثلا تاير توليد ميكنند فرق داره و ميتونه قيمت محصولاتشو با قيمت مواد اوليه منطبق كنه . از نظرات تكميلي شما استفاده ميكنيم
دوست عزيزم پسهند نيز اگر به گزارش 12 ماهه به خصوص 3 ماهه اخر سال دقت نماييد از اين افزايش بهاي تمام شده تاثير پذيرفته اما خب با افتتاح طرح سهند دو اين اثرات خنثي خواهد شدپسهند در اين گروه موقعيت بنيادي بهتري دارد

محسن نظري
2011/05/10, 08:44
محسن جان و بابك عزيز واقعا خسته نباشيد به خدا همه يادشون ميمونه چه در بازار منفي و اون روزاي سخت و چه در بازار مثبت لحظه اي بچه ها رو تنها نذاشتين..........و چه بسا يه جمله شما تو اون بازار منفي دلگرميه فراواني واسه دوستان بود اين پست تشكري از طرف همه دوستان از شماست.....

محسن جان نظرت درباره تپمپي و قند پيرانشهر رو الان ميخام بدونم......
درباره تپمپي در اين قيمتها نظر خاصي ندارم اين سهم را به علت گردش پايين معاملاتي بررسي چنداني نكرده ام
قند پيرانشهر را با ديد ميان مدت يكي از بهترين گزينه ها ميدانم بايد منتظر تعديل عايدي بسيار خوبي در اين سهم باشيم

LEON
2011/05/10, 08:45
خدمت آقا
http://www.oil-price.net/

ممنونم محسنی عزیز >:d<

محسن نظري
2011/05/10, 08:46
جناب نظری عزیز
شبریز و شپنا رو اهداف قیمتیشون رو چند میبینین؟ و تا کی؟
ممنون میشم نظر بدین
ارادتمند
هدف قيمتي شپنا به ترتيب سطوح قيمتي 650 و 720
هدف قيمتي شبريز 275 و 300 و 350 تومان

محسن نظري
2011/05/10, 08:48
جناب نظري حفناور را روي چه قيمتي بيشتر مي خريد؟
امروز بنده هر قيمتي نشستم يكي اومد رو دست ما نشست و رنج كرد فروشنده نداره تو اين قيمتها ميترسيم بريم بالا صف بشه و گيرمون نياد فعلا رقابتي ميريم بالا ببينيم چي ميشه

محسن نظري
2011/05/10, 09:39
در حال خريد خفناور و خروج از زامياد

aliasadiham
2011/05/10, 09:52
در حال خريد خفناور و خروج از زامياد
اقای نظری میبینی چجوری بازی میکنن با سهم.................. بخدا چند روزه اعصابمو ریختن به هم...........
نمیدونم چرا نمیزارن بخریم.........

محسن نظري
2011/05/10, 09:53
جناب نظری ضمن تشکر از سایت پر بار و زحمات شما و دیگر دوستان ممنون میشوم اگر در مورد کمرجان دیدگاه تان را بگویید
با ديد ميان مدت بنده انتظار بازدهي 100 درصدي را از اين سهم پر پتانسيل دارم

مجيد رادمنش
2011/05/10, 10:03
امروز بنده هر قيمتي نشستم يكي اومد رو دست ما نشست و رنج كرد فروشنده نداره تو اين قيمتها ميترسيم بريم بالا صف بشه و گيرمون نياد فعلا رقابتي ميريم بالا ببينيم چي ميشه

خدا وکیلی خیلی گلی

به این میگن صداقت و پاکی

اگر 2 زارم تو این بازار گیر امثال من بیاد از برکت وجود امثال شماست

محسن نظري
2011/05/10, 10:04
دوستان گرامی محسن نظری عزیز و بابک پناهی گرامی سلام و عرض ارادت.
از راهنماییهای مشفقانه شما کمال تشکر را دارم.
نظر شما راجع به سهم یاسا تایر چیست؟تعداد زیادی دارم آیا تا 1200 رشد میکند؟
با دید سه ماهه چه سهمی را برای خرید مناسب میدانید؟
بنده به دليل رشد شديد قيمت نفت و محصولات پتروشيمي به هيچ وجه نظر مساعدي بر شركتهاي لاستيك ساز ندارم

hiva
2011/05/10, 10:08
سلام اساتید عزیز. واقعا از نوشته هاتون استفاده می کنیم و می آموزیم.
میشه لطفا هر کی وقت داره یه نگاهی به فاسمین بعد از بازگشاییش بکنه ؟ به نظرتون با توجه به قیمت روی این قیمت های پایین فاسمین باید دید میان مدت داشت واسه فروش؟

محسن نظري
2011/05/10, 10:08
محسن جان

اگر اطلاعاتی راجع به حپترو با توجه به افزایش سرمایه پیش رو داری (گویا 400 درصد) ممنون میشم...
سعيد جان افزايش سرمايه از محل سود انباشته و جهت خريد 100 دستگاه كشنده ميباشد با ديد بلند مدت و سال 91 و 92 شركت با جهش سوداوري خوبي طبق گزارش توجيهي افزايش سرمياه مواجه خواهد شد اما با توجه به قيمتهاي فعلي سوخت بنده كمي ترديد و ابهام در اين سهم دارم البته اگر نرخ حمل و نقل افزايش خوبي پيدا نمايد اين مشكل نيز حل خواهد شد

محسن نظري
2011/05/10, 10:15
سلام خمحرکه و وصنا و خعتبارو ثشاهد رو بدم؟ وصنعت و خفناور بگیرم؟
خعتبار و خمحركه را موافقم شاهد هم در سطوح 330 موافقم اما وصنا را خير

LEON
2011/05/10, 10:17
ممحن جان وضعیت جدید پالایشگاهارو یه بررسی سریع میفرمایید
این 34 دلار مبهم نیست؟