PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

محسن نظري
2011/05/30, 08:35
با سلام خدمت استاد نظری عزیز
محسن جان نظرت در مورد شرکت 5 میلیارد تومانی خکار چیه ؟؟؟
60 تومن سود سال89
90 تومن سود سال 90
5 میلیار تومان سود انباشته
نکته خاصی در صورت های مالی یا گذشته سهم هست؟؟؟
خیلی ممنون از پاسخت
پیشاپیش از پاسخت سپاس گذارم
دوست عزيزم خكار سود سال 90 رو خيلي دست بالا گرفته بنده كمي ترديد در تحقق سود سال90 شركت دارم به خصوص با اين رشد نرخ يورو

محسن نظري
2011/05/30, 08:38
محسن جان سهام مثل شپنا ، شتولی ، کگل ، سفارود را بفروشم و به جاش زامیاد و ح غدیر بگیرم ؟
فروش سفارود و خريد غدير گزينه بسيار مناسبيه كه اونم بسته است ولي مابقي رو توصيه به نگه داري دارم

محسن نظري
2011/05/30, 08:42
محسن جان سفارود واسه تعديل مثبت بسته يا منفي؟
والله نميدونم دوست عزيز

محسن نظري
2011/05/30, 08:46
محسن پست بانکو داری چقد خشک شده به مثبت کامل هم به زور سهام میدن......مبارکت باشه داداش دیگه وقتشه....من بازارو دارم برو زیر کولر گازی لم بده.....جواب سوال همه دوستان هم با من:d
مهران جان پست خشك شده ولي يكم نگران وضعيت بازارم بر خلاف دوستان من زياد خوشبين نيستم ميترسم فقط يه برگشت و به قول تكنيكاليستها پول بك باشه به هر حال اميدوارم بازار حسابي مثبت باشه و اين مثبتش دوام داشته باشه تا همه دوستان شاد و خوشحال باشند

sanko
2011/05/30, 08:46
باز ذوق زده شدن این سهامدار های احساسی
یا صف خریده یا صف فروش اصلا بازار نرمال نیست
تا بازار باروند عادی معامله نشه نه به صفه فروشش می شه اطمینان داشت نه به صف خریدش باید دل بست .

محسن نظري
2011/05/30, 08:47
سلام خدمت اساتید امروز خرید شبریز خوبه یا مپنا یا هیچی؟
خريد هر دو دوست عزيز به نظرم بازدهي خوبي بدهد

محسن نظري
2011/05/30, 08:52
دوستان امروز حجم معاملات را در برخي سهام مشاهده كنند ايا اين عرضه ها كار كسي جز حقوقي ها ميباشد؟؟؟
بي خيال......

fiona
2011/05/30, 08:58
دوستان امروز حجم معاملات را در برخي سهام مشاهده كنند ايا اين عرضه ها كار كسي جز حقوقي ها ميباشد؟؟؟
بي خيال......
اره محسن جان منم خوشبين نيستم
صدرا و فاراکم دوباره صف فروش شدن
اميدوارم بازار مثبت بمونه

محمود شریعت
2011/05/30, 09:01
اره محسن جان منم خوشبين نيستم
صدرا و فاراکم دوباره صف فروش شدن
اميدوارم بازار مثبت بمونه

اين صدرا وقتي ميفته تو چاه بقيه رو هم با خودش ميكشه پايين

iq_son
2011/05/30, 09:12
دوستان عزیز تکنیکالیست!
بابک کجایی؟؟؟؟؟؟
آقا این به قول محسن پول بک نکنه یه فرصت خروج باشه!!! بابک جان بیا یه تحلیل از شاخص بزن

punisher
2011/05/30, 09:14
مهران جان پست خشك شده ولي يكم نگران وضعيت بازارم بر خلاف دوستان من زياد خوشبين نيستم ميترسم فقط يه برگشت و به قول تكنيكاليستها پول بك باشه به هر حال اميدوارم بازار حسابي مثبت باشه و اين مثبتش دوام داشته باشه تا همه دوستان شاد و خوشحال باشند

محسن جان شواهد همین را نشان می ده.
ولی انشالله که اینجوری نیست.
خبری از بابک جان هم نیست که یه راهنمایی بکنه.؟

مصطفی مصری پور
2011/05/30, 09:28
تنها تهدید بازار صفهای فروش صدرا و فاراک بود که به خوبی جمع شد
من به بازار احساسی علاقه ای ندارم بنظرم حرکت بازار با شیب ملایم مثبت شروع شده و تا تیرماه ادامه خواهد داشت
البته مسلما جو خرید در فولادو غدیر هیجانی خواهد بود.
مهمترین نکته امروز حجم بالای معاملات بود.

mehran
2011/05/30, 09:32
محسن و punisher عزیز کار ما از نصیحت گذشت .....آخرین پله شبریز رو هم خریدم....

علامه
2011/05/30, 09:40
محسن جان حجمی که امروز بازار زد مثلا فاراک 30 میلیون بعدیه یه پول بک ساده باشه من فکر میکنم کف فاراک همینجاها باشه دیگه
ظواهر اینطور نشون نمیده لااقل چند روزی بازار مثبته؟

مهدی64
2011/05/30, 09:48
دوستان اصلا امروز خرید داشته باشیم یا نه ؟

مصطفی مصری پور
2011/05/30, 09:48
محسن جان حجمی که امروز بازار زد مثلا فاراک 30 میلیون بعدیه یه پول بک ساده باشه من فکر میکنم کف فاراک همینجاها باشه دیگه

نظر منم همینه...نکته مثبتی که میشه بهش اتکا کرد حجم بالای معاملاته
مثلا فولاد رو ببینید چند بار صف خرید شده با اینکه 11میل معامله داشته
بنظر میرسه این یه حرکت پیوسته باشه

behnam
2011/05/30, 09:49
دوست عزیز از این مقدار حجم معامله، 23 میلیون به صورت بلوکی بوده

حامد24
2011/05/30, 09:55
در مجمع ديروز تصويب شد:
تقسيم سود 60 توماني براي هر سهم چادرملو

خبرگزاري فارس: مجمع روز گذشته شركت چادرملو تقسيم سود 60 توماني براي هر سهم را تصويب كرد.

همچنين شركت هاي فولاد مباركه، ليزينگ اميد ، سرمايهگذاري اميد ، سرمايهگذاري استاني استان گلستان و سرمايهگذاري توسعه معادن و فلزات به عنوان اعضاء هيئت مديره اين شركت بورسي انتخاب شدند.

sanko
2011/05/30, 09:58
عرضه ها کار سازمان خصوصی سازیه و الان به کارگزار ها اطلاعیه داده د که عرضه ی خصوصی وارد نکنن.

بابک پناهی
2011/05/30, 10:07
دوستان عزیز تکنیکالیست!
بابک کجایی؟؟؟؟؟؟
آقا این به قول محسن پول بک نکنه یه فرصت خروج باشه!!! بابک جان بیا یه تحلیل از شاخص بزن

سلام

پستهای قبلی عرض کرده بودم فعلا شاخص یه موج صعودیه دیگه میخواد

ARYO
2011/05/30, 10:15
بي خيال......

محسن جان انرژي فروش كم و كمتر شده بود ... من از ساعت 11 اين انتظار رو داشتم ولي اينطور نشد ...حقوقي ها دارن حمايت ميكنن ... مهمتر و مهمتر از همه صدرا و سايپا رو ....آيا موج 5 شروع شده ؟؟؟ آيا جايي كه قراره همه سهامدار بشن شروع شده ؟؟ خيلي برام جاي سواله
چشم از معاملات صدرا نبايد برداشت ... بازم ميگم چيزي كه من امروز تو معاملات صدرا ديدم تو چند ماهه صدرا نديده بودم

punisher
2011/05/30, 10:19
سلام

این یعنی چی ؟
آیا بعد از صعودی دوباره بازار افت می کنه؟

بابک پناهی
2011/05/30, 10:27
این یعنی چی ؟
آیا بعد از صعودی دوباره بازار افت می کنه؟

ببینید برای مثال مپنا یه موج صعودی کوچک خواهد خورد دوباره منفی خواهد شد که 10 درصدی قیمتش کم میشه بعده اون موج صعودی قوی برای بازار پدید میاد

البته این نظر منه

من شدید دنبال حق مپنام ولی امروز نمیخرم

behnam
2011/05/30, 10:36
ببینید برای مثال مپنا یه موج صعودی کوچک خواهد خورد دوباره منفی خواهد شد که 10 درصدی قیمتش کم میشه بعده اون موج صعودی قوی برای بازار پدید میاد

البته این نظر منه

من شدید دنبال حق مپنام ولی امروز نمیخرم
بابک خان من هم به شدت با نظر شما موافقم
فکر کنم بشه حوالی 175-170 حق مپنا رو خرید و یه نوسان عالی ازش گرفت

محمود شریعت
2011/05/30, 10:37
سلام

وشايد بعدش يه موج نزولي ديگه

بابک پناهی
2011/05/30, 10:39
بابک خان منم به شدت با نظر شما موافقم
فکر کنم بشه حوالی 175-170 حق مپنا رو خرید و یه نوسان عالی ازش گرفت

قیمت مد نظر منم همون 170 هستش ;)

oldlover
2011/05/30, 11:21
ا همين حايي هم هستيم از سرمان نيز زياد است....
استاد نازنین بخصوص اون دانشمندی که کشف کرده wo یعنی وسیله مرد و man هم میشود مرد پس در غرب زن = وسیله مرد و بعد اون کیسنجر اسلام هم یک نابفه ایی هست و خود دکتر هم بعد کشف که دنیا هر روز درخواست خرید براش پر میکنند صف تقاضا رفته تا اسمان باید بره توی گره تازه این ها که اشراف مخلوقات هستند حتی همون مبارک دهان گشاده با آن سیمای روحانی و عطر سکراور ساندیس هم از سر ما خیلی زیاد هست خداوند برکت شون بده البته حضرت ایت اله احمد خاتمی با آن سیمای آرام بخش و نوارنی و سکونات رو حانی و روح نواز هم که وقتی به غیلیان در میاد همه عرش خدا باهش همراهی میکنند جای خود دارد و 10000نفر از این سروران که یکی از یکی متشخص تر باسواد تر دکتر تر سردارتر همه هم مشااله ماشااله یکی از یکی قشنگ تر تازه فشن شده که یک دستی هم به روی چهره ها مبارکه بکشند خداوند ایشاله همشون را برای همشون نگه داره خدایا خیلی مرسی خیلی لطف داشتی بزرگی سزوار تو هست و بس

محسن نظري
2011/05/30, 12:51
تنها تهدید بازار صفهای فروش صدرا و فاراک بود که به خوبی جمع شد
من به بازار احساسی علاقه ای ندارم بنظرم حرکت بازار با شیب ملایم مثبت شروع شده و تا تیرماه ادامه خواهد داشت
البته مسلما جو خرید در فولادو غدیر هیجانی خواهد بود.
مهمترین نکته امروز حجم بالای معاملات بود.
اكر در 15 و 22 خرداد ماه اتفاق خاص سياسي نيفتد بنده هم با شما هم عقيده خواهد شد
تا به حال خرداد به اين لوسي نديده بودم همه ساله تو اين ماه چقدر خوشحال بوديم...

محسن نظري
2011/05/30, 12:53
دوست عزيزم از نظر اقتصادي و پارامترهاي بنيادي اگر بخواهيد بايد قيمت سهام 30 درصد بالاتر از قيمتهاي فعلي باشد اما نگراني من اين بامبول بازيهاي سياسي است وگرنه وضعيت اقتصادي را بنده بسيار مناسب و رو به رشد حداقل در شركتهاي بورسي ميدانم

محسن نظري
2011/05/30, 12:55
دوستان اصلا امروز خرید داشته باشیم یا نه ؟
دوست عزيزم امروز بايد بيشتر مينشتيد و از خريدهاي روزهاي قبل لذت ميبرديد اما خريد وصنعت شبريز و پست هنوزم جذاب است

mjrezvan
2011/05/30, 14:06
سلام خدمت استاد عزیز محسن نظری بزرگوار.
امر شما مطاع -آواتاور عوض شد-
اما کاش دوستان عکس پیر مراد من این سید بزرگوار را جزء مرزبندی های سیاسی قرار نمیدادند و اینقدر ایشان را با عناوین مختلف متهم نمیکردند.
(مخاطب من شخص خاصی نیست و میدانم در خواست جناب نظری از حقیر نظر جمعی عده ای از دوستان است که با زبان استاد نظری بیان شد.)

سپاسگزارم

محسن نظري
2011/05/30, 19:03
اما کاش دوستان عکس پیر مراد من این سید بزرگوار را جزء مرزبندی های سیاسی قرار نمیدادند و اینقدر ایشان را با عناوین مختلف متهم نمیکردند.
(مخاطب من شخص خاصی نیست و میدانم در خواست جناب نظری از حقیر نظر جمعی عده ای از دوستان است که با زبان استاد نظری بیان شد.)

سپاسگزارم
اول تشكر ميكنم از شما دوست عزيزم بابت اجابت درخواست بنده
در اخر فقط يك سوال دارم نميخواهم بحث سياسي شود و دوستان وارد بحث شوند فقط يك سوال و پاسخ ساده از شما همين سيد بزرگوار شما تا همين پارسال با حمايتهاي بيدريغ شما از احمدينژاد باعث شد ميدان تا حدي باز شود كه اين دولت و اطرافيانش جلوي خود سيد شما بايستند و به روحانيت و به هر چيز ديگر حتي مقدسات مردم اينطور تاختند خيلي ها هم به خاطر همين حمايتهاي بي چون و چرا تاوان دادند جرف هايي كه موسوي و كروبي 2 سال پيش ميگفتند تازه دارد مجلس و خود نظام ان حرفها را تكرار ميكند(نمونه اش مسئله دادن 720 ميليارد تومان يارانه بي حساب و كتاب درست قبل از برگزاري انتخابات و خيلي مسائل ديگر)
احمدينژاد تا يك سال پيش معجزه هزاره سوم و مردمي نژاد بود حالا چه شد كه 180 درجه ورق برگشت؟
احمدينژاد و اطرافيانش چطور به اينجا رسيدند تنها به واسطه حمايتهاي بي چون و چراي سيد بزرگوار شما بود كه الان براي همه مسائله و به نوعي خطر شده است به نظر شما تصميم يك فرد كه همان سيد بزرگوار شما ميباشد به اين همه مشكلاتي كه طي اين سالها براي اين همه ادم پيش امد ميارزيد مشكلاتي كه حتي دامن خود سيد بزرگوار شما و مسئولان رده بالاي نظام را نيز هم اكنون گرفته است؟؟؟

rojan
2011/05/30, 19:11
با سلام

هر کجا باشم
آسمان مال من است
پنجره ، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است
چه اهمیت دارد
گاه اگر می رویند
قارچ های غربت ؟

من آمدمممممممممممممممممممممم ممم
چند روز به اعصابم استراحت دادم و به کارهای شخصی و عقب افتاده ام رسیدم
والله هنوز بازار را رصد نکردم
فقط از خوشحالی دوستانم که مرا هم به وجد می اورد باور دارم بازار سبز شده است
خوب ماه خرداد است و فرش سبز باید گسترده شود
آقای پناهی دوست عزیزی دقیقا صحبت شما را که در بازار مثبت زمان خروج است از تجهیزایتها و تاکید بر این امر کرد.
ولی والله میلیون میلیون در ضرر هستم میخواهم صبوری کنم و تا مدتی از بازار دورشوم تا تظر اساتید چه باشد.
آقای نظری لطفا شما هم مرا راهنمایی نمایید
با سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

--------------------------------------------------------------------------------

LEON
2011/05/30, 21:16

سپاسگزارم

رضوان برادرم
من چند وقت پیش.وقتی تازه تشریف آوردیدقصد همین درخواست رو داشتم ولی عرض نکردم که کدورتی پیش نیاد و سوتفاهم نشه.
به شخصه برای ایشون احترام قائلم ولی این رو هم در نظر داشته باشید ما با تصویر ایشون روزانه بارها و بارها برخورد میکنیم.کتاب های درسی,ادارات دولتی
خیابون ها,حتی تاکسی ها.به طور حتم ایشون دستور این همه تکرار رو ندادن و دوستان هم اندیشه شما به این مهم اصرار دارن ولی به گمانم نتیحه برعکسه
و این جز دلزدگی حداقل برای من نوعی,نتبجه ای نداشته.
از بزرگواری شما به شخصه سپاسگذارم.امیدوارم شما و برادران هم فکر شما روزی حرف دل خونبن ما رو با گوش دلشون بشنوند

محسن نظري
2011/05/30, 21:18
با سلام

هر کجا باشم
آسمان مال من است
پنجره ، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است
چه اهمیت دارد
گاه اگر می رویند
قارچ های غربت ؟

من آمدمممممممممممممممممممممم ممم
چند روز به اعصابم استراحت دادم و به کارهای شخصی و عقب افتاده ام رسیدم
والله هنوز بازار را رصد نکردم
فقط از خوشحالی دوستانم که مرا هم به وجد می اورد باور دارم بازار سبز شده است
خوب ماه خرداد است و فرش سبز باید گسترده شود
آقای پناهی دوست عزیزی دقیقا صحبت شما را که در بازار مثبت زمان خروج است از تجهیزایتها و تاکید بر این امر کرد.
ولی والله میلیون میلیون در ضرر هستم میخواهم صبوری کنم و تا مدتی از بازار دورشوم تا تظر اساتید چه باشد.
آقای نظری لطفا شما هم مرا راهنمایی نمایید
با سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

--------------------------------------------------------------------------------
رژان جان بنده سهام تجهيزاتي ها را به جز صدرا تحليل كرده ام سود سال 90 انها را تخيمن زده ام و سپس اقدام به خريد كرده ام و به دو چيز اعتقاد دارم اول به تحليل خودم و دوم به اينكه تجهيزاتيها مجددا موج صعودي بزرگي را در يك سال پيش رو خواهند داشت پس بنده فاراكم را با ديد يكساله نگه خواهم داشت

hiva
2011/05/31, 08:35
سلام به همه دوستان
کسی می تونه لینک باغمیشه رو واسم بزاره
مرسسسسسسسسسسی

حاج جواد
2011/05/31, 09:14
آقای نظری به نظر شما برای باز شدن ولغدر چه کاری از دست ماسهامدارا میاد؟

حیدر بابا
2011/05/31, 09:35
سلام به همه دوستان
مرسسسسسسسسسسی
http://backup.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=68909035712962732

محسن نظري
2011/05/31, 09:37
سلام به همه دوستان
مرسسسسسسسسسسی

http://backup.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=68909035712962732

محسن نظري
2011/05/31, 09:42
آقای نظری به نظر شما برای باز شدن ولغدر چه کاری از دست ماسهامدارا میاد؟
هيچ كاري نميشه كرد دست سهامدار جز به هيچ جايي بند نيست شركت را سر و تهش هم بخورن كسي نميتونه به اينها تو بگه

frouzan
2011/05/31, 10:35
استاد لطفا در مورد ونيكي يك اظهار نظر بفرماييد؟ ظاهرا خيلي خوب دارد مقاومت ميكند و سهام شناور آن هم كم شده . به نظر شما گزارش سه ماهه حسابرسي نشده آن چطور هست ؟ امكان تعديل دارد يا خير؟

محسن نظري
2011/05/31, 10:42
استاد لطفا در مورد ونيكي يك اظهار نظر بفرماييد؟ ظاهرا خيلي خوب دارد مقاومت ميكند و سهام شناور آن هم كم شده . به نظر شما گزارش سه ماهه حسابرسي نشده آن چطور هست ؟ امكان تعديل دارد يا خير؟
ونيكي اگر 200 را رد كند ميرود براي 220 و هدف سهم گزارش3 ماهه نخواهد داد و تنها صورتهاي مالي منتشر ميكند و تعديل نيز در مقطع فعلي فكر نميكنم انجام شود اما سهم پتانسيل رشد را تا سطوح قيمتي 200-220 تومان را دارا ميباشد

iq_son
2011/05/31, 10:49
دوستان می دونین خریدارای امروز کیا هستند؟؟؟؟

حاج جواد
2011/05/31, 10:53
مسئولینش می گند گزارشو فرستادیم حالا بورس باید سهمو باز کنه!
تو این شرایط باید چی کار کرد؟

محسن نظري
2011/05/31, 14:24
مسئولینش می گند گزارشو فرستادیم حالا بورس باید سهمو باز کنه!
تو این شرایط باید چی کار کرد؟
به خاطر ابهامت فراوان فكر نكنم بورس به همين راحتي نماد را بازگشايي كند

arak_bourse
2011/05/31, 14:33
جناب نظري سلام
نظرت در مورد ثاخت و پاكسان تنها سهام هاي باقي مانده من چيست؟
خريد بانك ملت رو چطور مي دانيد؟

وحید 20
2011/05/31, 15:40
معامله 240 ميليارد توماني ايران خودرو قطعي نشد

خبرگزاري فارس: مدير بازار شركت بورس گفت: بهدليل عدم ارايه مدرك لازم براي قطعيت بلوك 4.9 درصدي ايران خودرو توسط خريداران در پايان مهلت قانوني روزجاري، اين معامله قطعي نشد كه ارتباطي به منع شواري رقابت ندارد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003101298

محسن نظري
2011/05/31, 16:14
جناب نظري سلام
نظرت در مورد ثاخت و پاكسان تنها سهام هاي باقي مانده من چيست؟
خريد بانك ملت رو چطور مي دانيد؟
درباره ثاخت توصيه به فروش در قيمتهاي مثبت دارم پاكسان را نگه داريد اما بانك ملت را اينطور كه ما خبر گرفتيم تعديل مثبت سهم قطعي ميباشد اما سهم كمي سنگين است هدف سهم را سطوح 240 تومان ميدانم

محسن نظري
2011/05/31, 16:18
مهران جان شمواد هم بست براي تعديل تبريك ميگم فكر كنم 60-70 درصدي زدي.....

بابک پناهی
2011/05/31, 19:52
این نمودار وسینارو خیلی دوس دارم.ماشاا.... فقط صعودیه!!!

http://031.img98.net/out.php/i364999_vsina1.png

امروز مقداری خریدم.ببینیم چی میشه

iq_son
2011/05/31, 20:14
سلام محسن جان
استاد راجع به باما نظری داری؟
بنیادی سهم چجوریاست!!!
ممنون میشم اگه توضیحاتی بدی

vahid_lok
2011/05/31, 20:16
پست بانکم گندش رو در اورده!تو منفی همهفروشنده می شوند و تو مثبت سهم کسی نمی فروشه!اینجوری فقط فرصت رشد رو از دست میده

امپراتور7
2011/05/31, 20:49
هيچ كاري نميشه كرد دست سهامدار جز به هيچ جايي بند نيست شركت را سر و تهش هم بخورن كسي نميتونه به اينها تو بگه

محسن جان دیگه منم کلافه شدم بابا اخه چه گناهی کردیم ولغدر خریدیم! این سازمان بورس چرا انقدر در نظارتش بی کفایت نشون میده :(
تو این همه سال یکی از اقایون پیدا نشدن بگن داستان متوقف شدن طولانی نمادها چیه رنا هم که رو دست ولغدر بلند شده امیدوارم بشه با حرکت جمعی صدامون رو به گوش اقایون برسونیم !
ممنون:x

بابک پناهی
2011/05/31, 20:54
محسن جان دیگه منم کلافه شدم بابا اخه چه گناهی کردیم ولغدر خریدیم! این سازمان بورس چرا انقدر بی کفایت نشون میده
تو این همه سال یکی از اقایون پیدا نشدن بگن داستان متوقف شدن طولانی نمادها چیه رنا هم که رو دست ولغدر بلند شده امیدوارم بشه با حرکت جمعی صدامون رو به گوش اقایون برسونیم !
ممنون

هیچجا نمیشه شکایت کرد مانند این میمونه که شما بخواین از فلان ارگان دولتی به ارگان دیگه که دست همشون تو یه کاسست شکایت کنید.

نمیشه چون از ریشه خرابه و فاسد شده ه ه ه!!!!!!

بابک پناهی
2011/05/31, 20:59
بنده یک مسافرت 5-4 روزه دارم که احتمالا یکشنبه یا دوشنبه برگردم.

تا یکشنبه یا دوشنبه خدانگهدار همگی >:D<:x

امپراتور7
2011/05/31, 21:02
هیچجا نمیشه شکایت کرد مانند این میمونه که شما بخواین از فلان ارگان دولتی به ارگان دیگه که دست همشون تو یه کاسست شکایت کنید.

نمیشه چون از ریشه خرابه و فاسد شده ه ه ه!!!!!!

بابک جان حالا درصده قابل توجهی از سبد من ولغدر نیست مقدارش به نسبت کل سرمایه کمه ولی خب حتی یه دونه هم داشته باشم باید بهم پاسخگو باشن متاسفانه در این جا کسی گوش شنیدن نداره اقایون بیان توضیح بدن چرا یه شرکت گزارش نمیده و همش میگه تعدیل منفی داریم خب کو تعدیل منیفت رو بفرست رو کدال !! دیگه این وضعیت اسفبار خیلی خسته کننده شده شاید یه نفر تمام سرمایه اش رو مثلا ولغدر میخرید یا اصلا حساب کرده بوده یک ماه بعد به پولش نیاز داره .. واقعا که بی کفایتی در این گونه مسایل داره موج میزنه!!

rojan
2011/05/31, 21:02
با سلام

افرادی که به زندگی ما معنی بخشیده اند ارتباطی با برترین ها ی دنیا ندارند
ثروت بیشتری ندارند بهترین جوایز را نبرده اند
ولی انها کسانی هستند که به فکر ماهستند مراقب ما هستند
همانهایی که همیشه و در هر شرایطی کنار ما می مانند
تو را خدا بیایید از هر لحظه زندگی لذت ببریم

اساتید گرامی ایا با فاذر به مجمع بروم یا هنوز نظر بر خروج از تجهیزاتیها است ؟

محسن نظري
2011/05/31, 21:33
سلام محسن جان
استاد راجع به باما نظری داری؟
بنیادی سهم چجوریاست!!!
ممنون میشم اگه توضیحاتی بدی
دوست عزيزم باما با تعديل عايدي بسيار خوبي مواجه ميباشد هم بابت افزايش قيمت روي و هم بابت افزايش نرخ ارز هدف قيمتي سهم را نيز سطوح 2500 تومان ميدانم

aslan
2011/05/31, 21:36

در راه مواظب راننده های بی ملاحظه باشید . انشاا.. شما و بقیه مسافرین سفر خوشی داشته باشند.

محسن نظري
2011/05/31, 21:36
محسن جان دیگه منم کلافه شدم بابا اخه چه گناهی کردیم ولغدر خریدیم! این سازمان بورس چرا انقدر در نظارتش بی کفایت نشون میده :(
ممنون:x
رضا جان سر جريان ازمايش و پيام پس از پيگيري هاي فراوان و شكايتهاي فراوان و حتي پيگيري وزارت اطلاعات و كانون سهامداران حقيقي پس از چندين سال دوندگي ميدوني اخرش چي شد يك نفر از اين سهامداراي پيام و ازمايش تو دادگاه حاضر نشد در نهايت پس از اين همه كشمكش اخرش 6 ماه حبس براي مديران شركت بريدن ان هم با اون همه مدارك فروش هاي صوري و كلاه برداري و صدها مدرك ديگر ان 6 ماه هم مديرانش حبس نخواهند كشيد و خواهند خريد در ايران ضعف قانون وجود دارد چرا چون ممكنه كساني كه قانون مينويسند روزي خودشان نيز به دام اين قانون بيفتند پس هر چه قانون سبكتر و پيش پا افتاده تر خيالها اسوده تر.....
اين مردم خيلي بيشتر از اينها حقشونه اين عوام به جايي رسيده اند كه اگر بريزند در خانه اشان و بدترين اعمال را انجام بدهند سرشان را پايين مياندازند و خودشان را به كوچه علي چپ ميزنند اخه از اين ديگه بدتر ميخواهيد سرشان بيايد؟؟؟؟؟

امپراتور7
2011/05/31, 21:40
رضا جان سر جريان ازمايش و پيام پس از پيگيري هاي فراوان و شكايتهاي فراوان و حتي پيگيري وزارت اطلاعات و كانون سهامداران حقيقي پس از چندين سال دوندگي ميدوني اخرش چي شد يك نفر از اين سهامداراي پيام و ازمايش تو دادگاه حاضر نشد در نهايت پس از اين همه كشمكش اخرش 6 ماه حبس براي مديران شركت بريدن ان هم با اون همه مدارك فروش هاي صوري و كلاه برداري و صدها مدرك ديگر ان 6 ماه هم مديرانش حبس نخواهند كشيد و خواهند خريد در ايران ضعف قانون وجود دارد چرا چون ممكنه كساني كه قانون مينويسند روزي خودشان نيز به دام اين قانون بيفتند پس هر چه قانون سبكتر و پيش پا افتاده تر خيالها اسوده تر.....
اين مردم خيلي بيشتر از اينها حقشونه اين عوام به جايي رسيده اند كه اگر بريزند در خانه اشان و بدترين اعمال را انجام بدهند سرشان را پايين مياندازند و خودشان را به كوچه علي چپ ميزنند اخه از اين ديگه بدتر ميخواهيد سرشان بيايد؟؟؟؟؟

ممنون محسن جان دقیقا همینطوره هیچ جایی برای فریاد اعتراض هم نیست حالا روز بازگشایی هم با 20 30 درصد منفی بازش میکنن تا کام همه سهامداران شیرین بشه و مزد این همه توقف رو بگیرن. چه بگویم که ناگفتنم بهتر است ممنونم ازت

HOLY
2011/05/31, 22:17

بابک جان سفر خوش
امیدوارم خوش بگذره ........

حامد22
2011/05/31, 22:30
خدا را شکر میکنم بازار بیشتر منفی نشد و سکته من هم فعلا ناقص از کار دراومد و هنوز زنده هستم . خدا باعث و بانیشو لعنت کنه که اینطور با سرمایه مردم بازی میکنند . کل سبدم فعلا 25 درصد تو ضرره و چاره ای بجز صبر ندارم . سهام سبدم عبارتند از فاراک 250 . وبانک 325 . خساپا 340 . وسپه 160 . وسینا 365 .فولاژ 470 . ولساپا 700

محمود شریعت
2011/05/31, 22:43
خدا را شکر میکنم بازار بیشتر منفی نشد و سکته من هم فعلا ناقص از کار دراومد و هنوز زنده هستم . خدا باعث و بانیشو لعنت کنه که اینطور با سرمایه مردم بازی میکنند . کل سبدم فعلا 25 درصد تو ضرره و چاره ای بجز صبر ندارم . سهام سبدم عبارتند از فاراک 250 . وبانک 325 . خساپا 340 . وسپه 160 . وسینا 365 .فولاژ 470 . ولساپا 700

نسبت به اول فروردين كه از اصل سرمايت ضرر نكردي؟

حامد22
2011/05/31, 23:14
سلام بر راشین و محمود خان دوستان گرامی . از شما تشکر میکنم که براتون مهمه هم تالاری شما در چه وضعی قرار داره . محمود خان من متوجه منظور شما نشدم فقط این را میدانم که به طور مثال اگر کل خرید من را 100 میل در نظر بگیریم الان کل سهامم کمتر از 80 میل قیمت میخوره . البته سهمهای دیگری هم داشتم که با ضرر ازشون خارج شدم مثل ونیکی و مرقام و ...
خیلی سالارید

سقراط
2011/05/31, 23:32
بابک جان حالا درصده قابل توجهی از سبد من ولغدر نیست مقدارش به نسبت کل سرمایه کمه ولی خب حتی یه دونه هم داشته باشم باید بهم پاسخگو باشن متاسفانه در این جا کسی گوش شنیدن نداره اقایون بیان توضیح بدن چرا یه شرکت گزارش نمیده و همش میگه تعدیل منفی داریم خب کو تعدیل منیفت رو بفرست رو کدال !! دیگه این وضعیت اسفبار خیلی خسته کننده شده شاید یه نفر تمام سرمایه اش رو مثلا ولغدر میخرید یا اصلا حساب کرده بوده یک ماه بعد به پولش نیاز داره .. واقعا که بی کفایتی در این گونه مسایل داره موج میزنه!!

امپراتور جان
حرفا می زنیا!!!!
پس سهامدارای پیام و آزمایش با این حساب باید خودشون رو جلو سازمان بورس آتیش بزنن.

meysam
2011/05/31, 23:42
دوست عزيزم باما با تعديل عايدي بسيار خوبي مواجه ميباشد هم بابت افزايش قيمت روي و هم بابت افزايش نرخ ارز هدف قيمتي سهم را نيز سطوح 2500 تومان ميدانم

سلام آقا محسن تشکر از شما بخاطر زحماتتان
آیا اطلاعی از افزایش سرمایه باما دارید چون جایی خواندم که قصد افزایش داره
در مورد کبافق چه نظری دارید آیا افزایش سرمایه داره
اگه افزایش سرمایه داشته باشند نظرتون در مورد شرکت در افزایش سرمایه چیه
ممنون از شما

iq_son
2011/06/01, 06:46

دوست من مراقبت باش
خوش گشسینD<:x....

iq_son
2011/06/01, 06:48

ممنونم استاد!
دوستمون راجع به افزایش سرمایه هم پرسید
فکر میکنم شایعه افزایش 400% داره!!!

oldlover
2011/06/01, 06:49

سفر خوش مواظب خودتون باشید
ما که میریم ساندیس خوری سالی یک بار پا میده معلوم هم نیست که سال دیگه باشیم نباشیم تجریم باشیم با اجنه باشیم ...
بقول سهراب
زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون هست

مهدی64
2011/06/01, 07:57
دوستان سلام امروز روز تولد من است.امیدوارم روز خوش یمنی برای من وهمه دوستان باشد. از مدیریت سایت سپاسگذارم ایشون اولین نفری بود که به من تبریک گفت

محسن نظري
2011/06/01, 08:10
دو روز پيش بازار مثبت شد بنده احساس نگراني كردم در تاپيكم گفتم اگه بازار امروز جمع شود كه هيچ جمع نشود همان چيزي كه فكر ميكردم درست بود حقوقي ها از بدنه دولت جلوي رشد بازار را به هر نحوي شده ميگيرند

sanko
2011/06/01, 08:18
جناب نظری اطلاع دارید جریان این تغییرات صورت مالی آسیا و فاراک از چه قراره ؟

محسن نظري
2011/06/01, 08:18
سلام آقا محسن تشکر از شما بخاطر زحماتتان
آیا اطلاعی از افزایش سرمایه باما دارید چون جایی خواندم که قصد افزایش داره
در مورد کبافق چه نظری دارید آیا افزایش سرمایه داره
اگه افزایش سرمایه داشته باشند نظرتون در مورد شرکت در افزایش سرمایه چیه
ممنون از شما
دوست عزيزم باما افزايش سرمايه دارد كبافق هم افزايش سرمايه سنگيني از محل سود انباشته براي خطوط جديد توليد خود دارد شنيدم ظرفيت توليدش به 2 برابر افزايش پيدا خواهد كرد
كبافق را در اين قيمتها چندان موافق نيستم

punisher
2011/06/01, 08:25
محسن جان اطلاعات فاراک چیه ؟
خوبه یا بده ؟
دیروز عکس صدرا و فاذر فاراک خوب مثبت معامله شد.

arak_bourse
2011/06/01, 08:26
آقا محسن بازار چهارشنبه تو روزهاي خوش بازار منفي بود حالا كه ديگه بازار بي ثبات شده. اميد زيادي به بازار نيست مگر اينكه سهم قوي بلند مدتي بخري

محسن نظري
2011/06/01, 08:35
جناب نظری اطلاع دارید جریان این تغییرات صورت مالی آسیا و فاراک از چه قراره ؟
اسيا رو يقين دارم تعديلش مثبته اما فاراك رو دو دلم

مهدی64
دوستان در مورد وبانک میشه راهنماییم کنید زیاد از این سهم دارم تو ضرر5%هستم بمونم یا عوض کنم؟باتشکر

arak_bourse
جناب نظري در مورد خريد بانكي ها مثل بانك ملت و سرمايه يا سينا نظرتون چيه؟

محسن نظري
2011/06/01, 09:00
امروز اعتباري و براي نوسانگيري فاذر خريديم

محسن نظري
2011/06/01, 09:01
محسن جان اطلاعات فاراک چیه ؟
خوبه یا بده ؟
دیروز عکس صدرا و فاذر فاراک خوب مثبت معامله شد.
والله نميدونم دوست عزيزم شايعات بازار كه ميگه تعديلش منفيه بازم بايد صبر كرد ولي در كل جاي نگراني نداره من خودم اصلا نگران نيستم

iq_son
2011/06/01, 09:07
نظرتون راجع به معاملات چیه عزیزان؟

مهدی64
2011/06/01, 09:07
اقای نظری لطفا تادیر نشده نظرتونو راجع به وبانک بفرمایید

محسن نظري
2011/06/01, 09:29
دوستان در مورد وبانک میشه راهنماییم کنید زیاد از این سهم دارم تو ضرر5%هستم بمونم یا عوض کنم؟باتشکر
وبانك را توصيه به نگه داري تا سطوح 300 تومان ميكنم

حیدر بابا
2011/06/01, 10:28
زلزله 10 ریشتری (درصدی)در تسه ها:(

soroush
2011/06/01, 10:31
این tse چرا باز نمیشه؟

hiva
2011/06/01, 10:35
استاد نظری عزیز
اگر امکان داره میشه بفرمایید فاذر را به چه دید تارگتی خریدید؟
تا دوشنبه ؟؟؟

با تشکر

حیدر بابا
2011/06/01, 10:41
این tse چرا باز نمیشه؟
این رو امتحان کنید:
http://backup.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111

حیدر بابا
2011/06/01, 10:42
والله نميدونم دوست عزيزم شايعات بازار كه ميگه تعديلش منفيه بازم بايد صبر كرد ولي در كل جاي نگراني نداره من
خودم اصلا نگران نيستم
تعدیل مثبته گویا

محسن نظري
2011/06/01, 10:48
جناب نظري در مورد خريد بانكي ها مثل بانك ملت و سرمايه يا سينا نظرتون چيه؟
بانك ملت با تعديل عايدي خوبي مواجه ميباشد هدف سهم نيز سطوح 240 تومان است
بانك سرمايه تنها با ديد بلند مدت و شركت در افزايش سرمايه گزينه ارزنده اي ميباشد

soroush
2011/06/01, 10:48
خدارا شکر فاراک بست برای تعدیل مثبت تبریک به دوستان

محسن نظري
2011/06/01, 11:04
دو روز پيش بازار مثبت شد بنده احساس نگراني كردم در تاپيكم گفتم اگه بازار امروز جمع شود كه هيچ جمع نشود همان چيزي كه فكر ميكردم درست بود حقوقي ها از بدنه دولت جلوي رشد بازار را به هر نحوي شده ميگيرند
بازار امروز خوب جمع شد اگر اتفاق خاص در عرصه سياسي طي تعطيلات نيفتد نگراني بنده رفع خواهد شد

علامه
2011/06/01, 11:16
بازار امروز خوب جمع شد اگر اتفاق خاص در عرصه سياسي طي تعطيلات نيفتد نگراني بنده رفع خواهد شد

هدف ما جلب رضایت شماست و رفع نگرانی شما اقای نظری عزیز
امروز واقعا بازار خوب بود باتوجه به تعطیلی چندروزه
اینا انقد داغونن که لااقل اتحاد خودشون رو به ظاهر هم که شده حفظ میکنن

iq_son
2011/06/01, 11:26

امیدوارم محسن جان امیدوارم
انشاا... دوشنبه هم معاملات نرمالی شاهد باشیم!!!!

وحید 20
2011/06/01, 11:45
معاون وزیر بازرگانی و رییس سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان از تصویب افزایش قیمت 10 درصدی روغن موتور و هشت درصدی لاستیک خودرو خبر داد.

عادل
2011/06/01, 11:58
استاد نظری عزیز
تا دوشنبه ؟؟؟

با تشکر

سلام محسن جان
این سوال بنده هم میباشد

محسن نظري
2011/06/01, 12:06
استاد نظری عزیز
تا دوشنبه ؟؟؟

با تشکر
گفتم كه دوست عزيزم اعتباري كوتاه مدت نوسانگيري

محسن نظري
2011/06/01, 12:08
همه جا پر شده تعديل فاراك مثبته انشالله كه مثبت باشد بچه هاي اين سايت اكثرا تجهيزات دارد اينجا يك نكته مثبت ديگر اين گروه را اشاره كنم ميدانيد عمده قرار دادهاي تجهيزات به صورت ارزي ميباشد مثلا براي اذراب به صورت يورو ميباشد و اينكه اياي ميدانيد با توجه به اين افزايش نرخ يورو در بازار فاذر چه تعديلي ميتواند براي سال 90 بدهد......

hiva
2011/06/01, 12:11
ممنون آقای نظری . راستش من تا حالا نوسانگیری نکردم .
می خواستم یاد بگیرم و تجربه کسب کنم . ممنون که خریدهاتون رو اطلاع رسانی می کنید تا کسایی مثل من هم راهنمایی بشن( یه اسمایل تشکر با یه قلب کوچیک گوشش) ( آخه اسمایلهام نمایش نمی شه )

حامد24
2011/06/01, 12:13
امیدوارم دوستان از فرصتی که امروز برای خرید بسیاری از سهمهای پرپتانسیل ایجاد شد استفاده کرده باشند (حقوقیها که به خوبی استفاده کردند)
امروز بنوعی فرصت خرید بود، از هفته ی بعد و با پشت سر گذاشتن تعطیلات بازار بهتری خواهیم داشت .

حامد24
2011/06/01, 12:28
محسن جان تبریک @};- خبرهای خوب برای تجهیزات و بخصوص صدرا بعد از جمع اوری مناسبی که امروز صورت گرفت یکی یکی داره میاد
بس معلوم شد که این جمع آوری ها مثل همیشه بی دلیل نبود
با اتمام ساخت شناور«كاسپين3»؛
پروژه جديدي براي صدرا تعريف ميشود
خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت ملي نفت ايران با اشاره به توانمنديهاي پرسنل صدرا و ساخت مدرنترين شناور خاورميانه به اين شركت قول داد تا پروژه جديدي براي آنها تعريف شود.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003117214

محسن نظري
2011/06/01, 13:21
ممنون آقای نظری . راستش من تا حالا نوسانگیری نکردم .
می خواستم یاد بگیرم و تجربه کسب کنم . ممنون که خریدهاتون رو اطلاع رسانی می کنید تا کسایی مثل من هم راهنمایی بشن( یه اسمایل تشکر با یه قلب کوچیک گوشش) ( آخه اسمایلهام نمایش نمی شه )
دوست عزيز برخي مواقع در برخي از سهمها سيكل نوساني ايجاد ميشود كه براحتي بدون داشتن نقدينگي و خريد اعتباري سود هاي كوتاه مدت خوبي ميتوان حاصل نمود صدرا و فاذر امروز از اين دست بودند يا مثلا واتي سيكل نوساني را بين دو سطح 120 و 140 تومان دارد و بسياري از سهام ديگر كه در اينده به معرفي انها و سيكل نوسانيشان خواهيم پرداخت

vahid_lok
2011/06/01, 13:46
استاد نظری به نظر شما قیمت پست تا زمان مجمع چقدر پتانسیل رشد داره؟

محسن نظري
2011/06/01, 14:14
استاد نظری به نظر شما قیمت پست تا زمان مجمع چقدر پتانسیل رشد داره؟
در صورت يكه 720 را رد كند بين 800-900 تومان خواهد رسيد

*سامان*
2011/06/01, 14:21
جناب نظري وساپا رو چطور ميبينيد؟كلآ خودروييهارو دوشنبه چطور ميبينيد؟

Mousavi
2011/06/01, 16:08
سلام محسن جان
اگه واست مقدوره نحوه ی رسم سطوح فیبوناچی رو روی نمودار توضیح بده
خیلی فک کردم ولی نتونستم بجایی برسم
0% رو روی قله ی موج میذارم ولی نمیدونم کروم کف رو باید رو کدوم درصد قرار بدم
خلاصه منت میذاری اگه آموزششو بذاری

negar
2011/06/01, 21:29
اقای نظری زحمت میکشید اگر جواب دهید من امروز کمی نقد شدم سرمایه گذاری پردیس خریدم و سهم دیگرم را به قیمت من ندادند اگر جای من بودید دوشنبه چه میخریدید؟مرسی

محسن نظري
2011/06/01, 23:15
جناب نظري وساپا رو چطور ميبينيد؟كلآ خودروييهارو دوشنبه چطور ميبينيد؟
وساپا اگر مسائل سياسي فروكش كند به نظرم با تعديلي كه در سود سال 90 خواهد داد براحتي قيمتهيا 320 و سپس 350 تومان را خواهد ديد

محسن نظري
2011/06/01, 23:16
سلام محسن جان
اگه واست مقدوره نحوه ی رسم سطوح فیبوناچی رو روی نمودار توضیح بده
خیلی فک کردم ولی نتونستم بجایی برسم
0% رو روی قله ی موج میذارم ولی نمیدونم کروم کف رو باید رو کدوم درصد قرار بدم
خلاصه منت میذاری اگه آموزششو بذاری
دوست عزيز بنده تكنيكاليست نيستم لطفا سوال خود را از دوستان تكنيكاليست بپرسيد

محسن نظري
2011/06/01, 23:17
اقای نظری زحمت میکشید اگر جواب دهید من امروز کمی نقد شدم سرمایه گذاری پردیس خریدم و سهم دیگرم را به قیمت من ندادند اگر جای من بودید دوشنبه چه میخریدید؟مرسی
دوست عزيز سرمايه گذاري پرديس گزينه بدي نيست اما گزينه هاي بهتري نيز وجود دارد
بنده براي دوشنبه خريد فاذر و موتوژن و فولاد اگر منفي شد و وپست را مناسب ميبينم

گلادياتور
2011/06/02, 09:07
سلام جناب نظري آرين رو برا دوشنبه چطور ميبينين؟

مصطفی مصری پور
2011/06/02, 09:15
دوست عزيز سرمايه گذاري پرديس گزينه بدي نيست اما گزينه هاي بهتري نيز وجود دارد
بنده براي دوشنبه خريد فاذر و موتوژن و فولاد اگر منفي شد و وپست را مناسب ميبينم

محسن جان یه خبری در مورد فولاد بدم(چون خودم اصفهانیم)
دیروز کارگرهای پیمانکاری های مجتمع فولاد روبروی مجتمع اعتصاب کرده بودند.و کل مجتمع پرشده بود از مامورهای امنیتی که جلوی کارگران رو گرفته بودن.بنظر میرسه با ورود آقای س به مجتمع فولاد که به قول آقایان،از جریان انحرافیه این مشکلات رو بوجود آورده.خبر دیگه ای هم که دارم اینه که در معاملات دیروز توکا فولاد هم فروشنده بود.
قصدم ازین خبر این بود که دوستان در خرید فولاد دقت بیشتری کنند.
پرسود باشید

arak_bourse
2011/06/02, 09:25
آقا مصطفي مرسي از خبرت
يعني فولاد به نظرت ميريزه.؟ من به شخصه منتظر قيمت هاي زير 270 براي فولاد هستم. چون با اين جو بازار فكر كنم بايد بياد پايين تر.

مصطفی مصری پور
2011/06/02, 09:31
آقا مصطفي مرسي از خبرت
يعني فولاد به نظرت ميريزه.؟ من به شخصه منتظر قيمت هاي زير 270 براي فولاد هستم. چون با اين جو بازار فكر كنم بايد بياد پايين تر.

نمیدونم شاید این خبر تاثیری روی قیمتش نداشته باشه
خودم که خالی کردم
باید ببینیم این اعتصابا ادامه دار میشه یا نه...

محمد حقانی
2011/06/02, 11:20
سلام آقای نظری عزیز
شما صلاح میدانید سهام یاسا تایر را برای مجمع نگهدارم؟خریدم 8750 است؟
آیا نظر مثبتی راجع به خرید سهام فسرب در قیمت 2800 دارید؟

محمد حقانی
2011/06/02, 11:21
سلام آقای نظری عزیز
شما صلاح میدانید سهام یاسا تایر را برای مجمع نگهدارم؟خریدم 8750 است

محسن نظري
2011/06/02, 11:32
سلام جناب نظري آرين رو برا دوشنبه چطور ميبينين؟
دوست عزيزم راستش از نظر بنيادين بنده نظر مساعدي بر روي ارين ندارم ببينيد بانكي كه شعبه نداشته باشد ان هم در كشوري مانند ايران در جذب منابع مشكل پيدا خواهد كرد الان در بانكهاي تازه تاسيس بروي ببينيد با اينكه شعبه دارند با اينكه وصل به ارگانها ميباشند باز هم يا زيانده هستند يا سود بسيار اندكي دارند بنده اينده خوبي براي ارين متصور نيستم و همين قيمتهاي فعلي را نيز براي سهم زياد ميدانم البته بازار است و هزار جور روند.....

محسن نظري
2011/06/02, 11:35
محسن جان یه خبری در مورد فولاد بدم(چون خودم اصفهانیم)
دیروز کارگرهای پیمانکاری های مجتمع فولاد روبروی مجتمع اعتصاب کرده بودند.و کل مجتمع پرشده بود از مامورهای امنیتی که جلوی کارگران رو گرفته بودن.بنظر میرسه با ورود آقای س به مجتمع فولاد که به قول آقایان،از جریان انحرافیه این مشکلات رو بوجود آورده.خبر دیگه ای هم که دارم اینه که در معاملات دیروز توکا فولاد هم فروشنده بود.
قصدم ازین خبر این بود که دوستان در خرید فولاد دقت بیشتری کنند.
پرسود باشید
مصطفي جان همين زمستان سال گذشته در كطبس به مدت يك هفته اعتصابات شديد كارگري بسيار شديتر از فولاد در گرفت كه نهايتا كارگران بر سر كار برگشتند در شركتي به عظمت فولاد مطمئن باشيد اين امر حتي 1 درصد هم مشكل ساز نخواهد شد در ضمن فولاد پتانسيل هايي دارد كه كمترين شركت بورسي دارد
1- طرح توسعه
2- تعديل عايدي بابت افزايش نرخ محصولات
3- تعديل عايدي بابت فروش 49 درصد سهام فولاد هرمزگان و 24 درصد معادن و فلزات
4- خريد شديد حقوقي ها به خصوص در يك ماه اخير
5-تعديل 10 درصدي سود سال 89 و بيش از 50 درصدي سود سال 90 براي مرحله اول
در اخر بگويم البته در حد شنيده ميباشد و دوستان 1 درصد هم بر ان تكيه نكنند براي امسال صحبت فولاد بالاي 350 تومان ميباشد

محسن نظري
2011/06/02, 11:37
آقا مصطفي مرسي از خبرت
دوست عزيزم بنده فولاد ندارم اما اگر فولاد 270 كه هيچ 280-290 هم بيايد براي يك نوسان 10-15 درصدي به صورت اعتباري سنگين خواهم خريد

arak_bourse
2011/06/02, 11:52
جناب نظري در مورد غشان نظر شما هنوز مثبت است يا نه؟ خيلي وقته چيزي ازش نگفتي
در مورد حفناور چي؟ اين سهم رو داريد يا نه؟

محسن نظري
2011/06/02, 21:19
جناب نظري در مورد غشان نظر شما هنوز مثبت است يا نه؟ خيلي وقته چيزي ازش نگفتي
در مورد حفناور چي؟ اين سهم رو داريد يا نه؟
در مورد غشان بله دوست عزيزم اگر افزايش نرخ لبنيات تاييد شود انتظار غشان 360-370 توماني را دارم اتفاقا خوب شد گفتيد اين قيمتها را بسيار جذاب ميبينم بايد حركتي كنيم
در مورد خفناور بله همچنان بخشي از پرتفويم خفناور ميباشد

وحید 20
2011/06/02, 21:28
بالاخره 2روز بعد از ارسال پرونده تخلف رئیس جمهور در مورد تخلف از عدم معرفی سرپرست وزارت نفت و منع سرپرستی خود رئیس جمهور به قوه قضاییه احمدی نژاد سرپرست وزارت نفت را معرفی کرد!
مجلس قبلا به وزارت علی آبادی در وزارت نیرو رای نداد و به نظر هم نمیرسد سمت های ایشان ارتباطی با وزارت نفت داشته باشه.
لازم به یادآوریست که علی آبادی هم اکنون رئیس کمتیه ملی المپیک است و سابقا رئیس شیلات بود!!
ما که نفهمیدیم بالاخره علی آبادی که برای پست های متعدد و غیر مرتبط انتخاب میشه، چه تخصصی داره!!: در نفت سررشته دارد؟ورزشی است ؟ برای وزارت نیرو با وظایف آب و برق مناسب است؟ متخصص میگو و ماهی و شیلات است ؟و....
در صنعت نفت ایران که دارای سابقه 100ساله است و میشه گفت به نوعی اگر نگیم مهمترین یکی از مهمترین وزارت خانه هاست سرپرستی اون به کسی داده میشه که سابقه ای در این زمینه نداره!!
البته پاسخ سوال اینه که اینجا ایران است.
البته شاید گفته بشه که مهم مدیریت است و تخصص در اون رشته مهم نیست ولی ایا در صنعت نفت ایران یه ادم به دردبخور که بتونه سرپرستی وزارت خانه به این مهمی رو بدست بگیره نبود؟؟

محسن نظري
2011/06/02, 21:34
دوستان قطار تكذيبيه ها را ديديد؟؟؟
دوستان حل و فصل شدن ها را ديديد؟
3 وزارتخانه به راحتي ادغام شدند سرپرست وزارت نفت تعيين شد سخراني احمدي برقرار شد و در نهايت شتر ديدي نديدي.....

کاشف
2011/06/02, 21:39
محسن جان همینک نقدم برای دوشنبه چه پیش نهادی داری
باتشکر

محسن نظري
2011/06/02, 21:41
محسن جان همینک نقدم برای دوشنبه چه پیش نهادی داری
باتشکر
دوست عزيزم تو اين وضعيت چطور نقد شديد!!!!
براي شنبه بنده باشم فاذر يا فولاد منفي ميخرم
اين موتوژن هم زير نظر داشته باشيد منفي شنبه عاليه

rojan
2011/06/02, 21:44
با سلام

این قافله عمر عجب میگذرد دریا ب دمی که با طرب میگذرد
ساقی غم فردای حریقان چو خوری پیش آر پیاله را که شب میگذرد

یعنی این نمایندگان محترم فعال و هوشمند با ان سوابق درخشان اقای علی ابادی به او رای اعتماد خواهند داد؟:(
شرمنده فراموش کرده بودم اینجا ایران است ;)

اقای نظری توی دو تا از سبدهایتان فاذر دارید پس شما هم با ان به مجمغ میروید ؟ احتمالا سودی تعلق نخواهد گرفت ولی میگویند با تعدیل باز میشود؟
خواهشنا الان که انلاین هستنید سوال من را توی نوبت نگذارید .:d

محسن نظري
2011/06/02, 21:44
سلام آقای نظری عزیز
شما صلاح میدانید سهام یاسا تایر را برای مجمع نگهدارم؟خریدم 8750 است؟
دوست عزيزم پاسا يك افزايش نرخ 7 درصدي گرفته اما به نظرم افزايش قيمت مواد پتروشيمي و تارگت صعودي نفت سال 90 را سال مشكل سازي براي شركت خواهد كرد با انتشار صورت هاي مالي 3 ماهه خيلي چيزها روشن خواهد شد كلا نظرم بر لاستيكيها و پلاستيكيها خوب نيست ايران تاير پسهند و بارز و خاذين نمونه هاي اثرات منفي رشد قيمت محصولات پتروشيمي ميباشد
درباره فسرب شايعاتي در زمينه افزايش شديد توليد و فروش تعديل عايدي و فروش زمين ميايد اما بنده ترجيح ميدهم درباره اين سهم كمي صبر نمايم از طرفي تا دو سهمپر پتانسيل كالسيمين و فراوري هست فسرب را چندان مناسب نميبينم

rojan
2011/06/02, 21:46
آقای نظری

اگر من جای شما بودم برای شنبه و یکشنبه خریدی نمی گردم یک کمی به خودم استراحت میدادم:d;)

محسن نظري
2011/06/02, 21:47
با سلام

این قافله عمر عجب میگذرد دریا ب دمی که با طرب میگذرد
ساقی غم فردای حریقان چو خوری پیش آر پیاله را که شب میگذرد

یعنی این نمایندگان محترم فعال و هوشمند با ان سوابق درخشان اقای علی ابادی به او رای اعتماد خواهند داد؟:(
شرمنده فراموش کرده بودم اینجا ایران است ;)

اقای نظری توی دو تا از سبدهایتان فاذر دارید پس شما هم با ان به مجمغ میروید ؟ احتمالا سودی تعلق نخواهد گرفت ولی میگویند با تعدیل باز میشود؟
خواهشنا الان که انلاین هستنید سوال من را توی نوبت نگذارید .:d
رژان جان بنده فاذر سبدهايم را چهارشنبه خريدم و ان هم اعتباري و كوتاه مدت و احتمال دارد هفته اينده نوسان مثبت دهد خالي كنم در غير اينصورت با وصنعت و يا شبريز را فروخته و جايگزين اين ميكنم و به مجمع ميروم بنده تجهيزات را با ديد پايان سال خريداري كرده ام و ايمان دارم بازدهي 50-100 درصدي در پي سهام اين گروه ميباشد

محسن نظري
2011/06/02, 21:48
آقای نظری

اگر من جای شما بودم برای شنبه و یکشنبه خریدی نمی گردم یک کمی به خودم استراحت میدادم:d;)
پستهاي عجله اي رژان جان از اين بهترم نميشه......

کاشف
2011/06/02, 21:58
محسن جان بعد از 6ماه روصدرا خرید 285 فروش200
فاراک خرید 280 فروش187
فاذر خرید 360 فروش280
خوب بااین زیان فاحش ایا دیگه برای انسان اعصابی میماند
محسن گلم به دید منت دوشنبه پیشنهادتان را انجام میدهم
درضمن لطف میکنی نظرت روروصدرا بدونم
بابت زحماتت تشکر میکنم

حامد22
2011/06/02, 22:15
فاراک خرید 280 فروش187
فاذر خرید 360 فروش280
بابت زحماتت تشکر میکنم

خدا صبر بده . بابا خیلی دل داری . من فاراک با قیمت پایینتر از شما دارم و تا مرز سکته پیش رفتم . البته چون نفروختم میشه گفت هنوز ضرر شناسایی نکردم . امید به اینکه خبر های خوبی از فاراک برسه .

کاشف
2011/06/02, 22:26
حامد جان دوست گل خوبم امید وارم که هرچه زودتربه سود برسی
سکته چیه به ولله حالم از سکته گذشته بقدری دگرگونم که نگو
بنده 8 ساله بطوردائم توبورس فعالم هیچ وقت توفصل مجامع بازاررا به این افتضاحی ندیده بودم
خودم فکر میکنم امتحان خداوند میباشدچون به خودم خیلی مقرور شده بودم همیشه فکر میکردم دیگه اخر بورس بازشدم ولی اینک به این نتیجه رسیدم من کاشف هیچی نیستم فقط خود خدا
دوستان همیشه قرورتان را زیر پایتان له کنیدوفقط خدا روزی رسان است

arak_bourse
2011/06/02, 22:29
نميدونم چرا بيشتر بچه هاي اين سايت به تجهيزاتي ها علاقه دارند. بابا سهم هاي خوب ديگه اي هم هست.

گلادياتور
2011/06/02, 23:03
البته به نظرم سود و ضرر بستگي به خود آدم داره توقعمون زياد نباشه حالا ميخواد سرمايه يه ميليون باشه يا يه ميليارد يه سود منطقي بده و سهمي با فاند قوي كه اگه مجبور شدي باهاش بموني مثلا من صدرا رو يه بار رو 70 تومن گرفتم بالاي صد رد كردم ديگه هم فكر خريدنشو نكردم ديگه مثلا اگه 300 كسي خريده مگه ميخواد چند بشه البته زياد با اين سهم آشنا نيستم شايد اشتباه ميكنم فقط صرف مثال گفتم تو موقعيت الان كه p/e بازار يه مقدار بالا هستش ديگه سهم ريسكي خطرناكه و اين كه سر آخر خودت تصميم بگيري كه حداقل بدوني داري چيكار ميكني
به شخصه برا خودم فاند سهم خيلي مهمه و تو اين بازار هيچوقت نبايد به حرف نوسانگيرها سهمي رو خريد چون ميره تو پاچه و اونا با 5-10% خارج ميشن و ديگه علي ميمونه و حوضش

majid
2011/06/03, 06:44
آقایان پناهی و نظری عزیز- با سلام
لطفا در خصوص اهداف مرقام - فباهنر- وصنا اعلام نظر فرمائید.بنده در هرسه در ضرر میباشم نگهداری یا تعویض با سهم دیگری؟ اگر پیشنهادی نیز داشته باشید سپاسگذارم

mehran
2011/06/03, 10:47
سلام بر همه.......

دوستان یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده میپرسم شاید مبتدی باشه اما خب من ازش سر در نمیارم اگه دوستان خصوصا آقای نظری که از پشت پرده اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.....سوالم اینه.....

چرا تو همه ی امتیاز تسهیلات مسکن<تسه> ها موسسه مالی قوامین سهامدار عمده هست یهنی تو همشون مالک بین 3 تا 10% این تسهیلات است....ممنون....

بابک خان
2011/06/03, 16:49
آقایان پناهی و نظری وسایراساتید سلام
میشه یه تحلیلی هم از آرین وحقش بزنید من رو 145 واردش شدم فقط به این دلیل که فکر کردم قیمتش تو کف ولی برای آینده سهم واینکه کی خارج شم هیچی نمیدونم اگر نظرتون رو بدونم کمک خوبی میشه

iq_son
2011/06/03, 16:59
نميدونم چرا بيشتر بچه هاي اين سايت به تجهيزاتي ها علاقه دارند. بابا سهم هاي خوب ديگه اي هم هست.

اراک جان آخه فاراک 170 تومنی صدرای 170 تومنی فاذر 028 تومنی واقعا یه بار تو این بورس می تونه پیش بیاد حالا اگه نخری 6 ماه بعد حسرت این قیمتا رو می خوری!!! مپنا یادم رفت 6 ماه بعد این سهم هم دیدن داره

باربد
2011/06/03, 17:59
اراک جان آخه فاراک 170 تومنی صدرای 170 تومنی فاذر 028 تومنی واقعا یه بار تو این بورس می تونه پیش بیاد حالا اگه نخری 6 ماه بعد حسرت این قیمتا رو می خوری!!! مپنا یادم رفت 6 ماه بعد این سهم هم دیدن داره

البته دوست من فاراک 35 تومنی و صدرای 50 تومنی هم در بورس دیده شده
دوستان نقد بودن از بالاخریدن برخی سهمها بهتره
هنوز موقع رشد اساسی تجهیزاتیها نرسیده

گلادياتور
2011/06/03, 19:19
سلام و خسته نباشيد خدمت جناب نظري و كليه بچه هاي بورسي دات كام افزايش قيمت سيمان صحت داره يا صرفا شايعه است خبر جديدي تو اين زمينه اگه دوستان دارن ممنون ميشم

به نقل از تالار كرج
يك صنعت پر هزینه سه سال است افزایش قیمتی نداشته است
افزایش قیمتی تایید شده است و باید اجرا شود و دستور اجرا نیامده است به خاطر ادغام وزارت خانه ها

محسن نظري
2011/06/03, 20:30
فاراک خرید 280 فروش187
فاذر خرید 360 فروش280
بابت زحماتت تشکر میکنم
دوست عزيزم جسارتا براي دوشنبه توصيه به خريد براي شما نميكنم
شما اول بيايد تكليف را با خودتان مشخص كنيد از بازار سرمايه و هدفتان از سرمايه گذاري چيست؟
اگر با ديد كوتاه مدت و نوسانات مقطعي امده ايد در شرايط موجود نه براي شما نه براي هيچ دوست ديگري توصيه به اين عمل نميكنم ممكن است در چند معامله سود كنيد اما امكان دارد در يك معامله تمامي سودهايتان بر باد برود
براي مثال حال اين دوران بازار منفي كه كوتاه بود اما دوستان به خاطر دارند دوره ركود اقتصادي را كه قيمت سهمي مانند فملي به محدوده 200 تومان رسيد (عمق ضرر و زيان) يا به واسطه عوامل برون زا برخي صنايع با مشكلات و افت شديد قيمتي مواجه شدند اما نكته بسيار مهم اينجاست كه سهامداران صبور و كساني كه با ديد بلند مدت سرمايه گذاري كرده بودند ضرر نكردند در همين تجهيزات بنده به شما قول ميدهم اگر تا پايان سال اين سهام را نگه داشته بوديد ضرري در كارتان نبود
پس اكيدا برادرانه و دوستانه به همه عزيزان توصيه ميكنم اگر با ديد نوسانات مقطعي به بازار امده ايد و اگر توقعتان از بازار بازاري هميشه مثبت يا سود ميباشد همينجا ميگويم در اين بازار ريسك اين فكر بسيار بالاست نه جوگير شويد نه هيجان زده نه بازار مثبت الان را مد نظر قرار دهيد نه بازار منفي يك ماه پيش را درست و با هدف و منطق تصميم گيري و سپس سرمايه گذاري نماييد
در اخر كلام را خلاصه كنم با تحليل به خريد و فروش بپردازيد و اگر از اسمان اتش هم امد به تحليل خودتان شك نكنيد...

محسن نظري
2011/06/03, 20:36
آقایان پناهی و نظری عزیز- با سلام
لطفا در خصوص اهداف مرقام - فباهنر- وصنا اعلام نظر فرمائید.بنده در هرسه در ضرر میباشم نگهداری یا تعویض با سهم دیگری؟ اگر پیشنهادی نیز داشته باشید سپاسگذارم
مرقام به نظر بنده حداقل تا 600 تومان و فباهنر تا 120 تومان و وصنا تا سطوح قيمتي 250 تومان جاي رشد خواهد داشت
وصنا به دليل عدم وجود سهامدار حقوقي مناسب توصهي به تعويض با سهام پرپ تانسيل ديگري ميشود خريد موتوژن و فاذر و فولاد در روز دوشنبه گزينه بدي نميباشد

محسن نظري
2011/06/03, 20:37
سلام بر همه.......

دوستان یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده میپرسم شاید مبتدی باشه اما خب من ازش سر در نمیارم اگه دوستان خصوصا آقای نظری که از پشت پرده اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.....سوالم اینه.....

چرا تو همه ی امتیاز تسهیلات مسکن<تسه> ها موسسه مالی قوامین سهامدار عمده هست یهنی تو همشون مالک بین 3 تا 10% این تسهیلات است....ممنون....
راستش مهران عزيز در اين مورد اطلاعي ندارم شايد قوامين سپرده گذاري سنگيني براي خريد اين تسه ها در بانك مسكن انجام داده و حالا سهامدار درصدي اين تسه ها ميباشد

محسن نظري
2011/06/03, 20:40
آقایان پناهی و نظری وسایراساتید سلام
میشه یه تحلیلی هم از آرین وحقش بزنید من رو 145 واردش شدم فقط به این دلیل که فکر کردم قیمتش تو کف ولی برای آینده سهم واینکه کی خارج شم هیچی نمیدونم اگر نظرتون رو بدونم کمک خوبی میشه
درباره ارين قبلا نيز گفتم بانكهاي تازه تاسيس كه به اركان و نهاد هم وصل هستند و شعبه هم دارند الان به دليل تازه تاسيس بودن وضعيت ايده الي ندارند بنده مانده ام ارين بدون شعبه در اين كشور چگونه ميخواهد منابع جذب كند
بانكها به جاي اينكه به فكر هزينه هاي مطالبات مشكوك الوصول و بهبود اعتبار سنجي و جلوگيري از رانت بازي در دريافت تسهيلاتشان باشند به فكر هزينه هاي پيش و پا افتاده پرسنلي ميباشد يك مزيت عمده بزرگ را به راحتي از ميان بر ميدارند اينها فكر نميكنند كه تاثير شعبه و بهره وري شعبه بسيار فراتر از هزينه هاي ان ميباشد

محسن نظري
2011/06/03, 20:41
سلام و خسته نباشيد خدمت جناب نظري و كليه بچه هاي بورسي دات كام افزايش قيمت سيمان صحت داره يا صرفا شايعه است خبر جديدي تو اين زمينه اگه دوستان دارن ممنون ميشم

به نقل از تالار كرج
يك صنعت پر هزینه سه سال است افزایش قیمتی نداشته است
افزایش قیمتی تایید شده است و باید اجرا شود و دستور اجرا نیامده است به خاطر ادغام وزارت خانه ها
قراره هفته پيش رو تعيين و تكليف شود اما بنده چشمم اب نميخورد....

majid
2011/06/03, 23:04
استاد -سلام
نظرتان در خصوص خرید کگل و خکار و شرکت در مجمع آنها چیست؟ . با تشکر

محسن نظري
2011/06/04, 01:03
استاد -سلام
نظرتان در خصوص خرید کگل و خکار و شرکت در مجمع آنها چیست؟ . با تشکر
كگل به نظر بنده با توجه به صادرات گندله اي كه در سال 90 خواهد داشت با تعديل خوبي مواجه خواهد شد
خكار را كمي ابهام در سود سال 90 دارم اختلاف بالايي در پيشبيني سودس ال 90 و تحقق يافته سال 89 وجود دارد البته قراردادهايي نيز در بين ميباشد اما افزايش نرخ يورو تمامي معادلات را برهم زده در نتيجه به نظرم تعديل منفي در انتظار سود سال 90 خكار ميباشد

mehran
2011/06/04, 10:13
چقد اینجا سوتو کوره دلم گرفت:((:(

خوشم میاد همتون رفتین.......ای وللا تجدید میثاق......:d

arak_bourse
2011/06/04, 10:28
مهران تعطيلات است ديگه. خبري نيست

مصطفی مصری پور
2011/06/04, 13:06
گفتی تجدید میثاق
چه حالی داد آقا با این سخنرانیش...منکه مشکلی واسه 2شنبه نمیبینم

iq_son
2011/06/04, 15:54
گفتی تجدید میثاق
چه حالی داد آقا با این سخنرانیش...منکه مشکلی واسه 2شنبه نمیبینم
سلام
انشا ا... که اینطوره مصطفی جان این اوضا نشانه بسامان شدن وضعیت هستش
برا دوشنبه اگه این طور بریم مشکل خاصی دیده نمیشه و آرامش داره بر می گرده
البته امیدوارم که این طور باشه

یزدی
2011/06/04, 17:14
با استاد
خرید وساپا ح و مبنا ح واسه دوشنبه خوبه؟؟

یزدی
2011/06/04, 17:42
با سلام استاد
خرید وساپا ح ومبنا ح واسه دوشنبه خوبه؟؟

majid
2011/06/05, 07:13
استاد سلام
خرید بکام و شرکت در مجمع را چطور ارزیابی میکنید؟ با تشکر

بورس بازان
2011/06/05, 08:35
درود بر تمامیه دوستان
نمودار صدرا نشانگر پایین امدن این سهم تا حدود 160-150 تومان است.در خرید خود صبر و حوصله داشته باشید.
از مپنا و حق تقدمش،وصندوق،مداران،فولاد و خفناور غافل نشوید که آینده ای بس روشن دارند

بانک صادرات هم با توجه به استقبال شدید مردم از سپرده گذاری طلا در این بانک و سوداوری فراوان این بانک در آینده ای نزدیک یه حرکت قابل توجهی خواهد داشت

محسن نظري
2011/06/05, 10:32
با استاد
خرید وساپا ح و مبنا ح واسه دوشنبه خوبه؟؟
به نظر بنده هر دو گزينه هاي منسابي در قيمتهاي فعلي ميباشد

محسن نظري
2011/06/05, 10:37
استاد سلام
خرید بکام و شرکت در مجمع را چطور ارزیابی میکنید؟ با تشکر
خريد بكام با ديد ميان مدت كزينه بسيار مناسبي ميباشد البته بنده ترجيح ميدهم بعد از مجمع و تقسيم سود نقدي سهم را خريداري نمايم البته به نظرم در مجمع شاهد اخبار خوبي از سهم باشيد

sahmnegar
2011/06/05, 10:55
محسن عزیزم:-h8->:-h

manu
2011/06/05, 12:02
جناب نظری نظرتان درباره خرید مرقام و شرکت در مجمع چیست؟
با تشکر

محسن نظري
2011/06/05, 13:32
با اين گزارش فاراك به نظرم فردا در محدوده 200 تومان شاهد بازگشايي سهم باشيم از طرفي به نظر بنده سال اينده سود 50 توماني براي فاراك چندان دور از ذهن نميباشد

محسن نظري
2011/06/05, 13:36
محسن عزیزم:-h8->:-h
به به دوست عزيزم پارسال دوست امسال اشنا كجايي عزيز

محسن نظري
2011/06/05, 13:38
جناب نظری نظرتان درباره خرید مرقام و شرکت در مجمع چیست؟
با تشکر
با ديد ميان مدت بنده موافقم خريد و خوب و كم ريسكي ميباشد

majid
2011/06/05, 14:06
آقای نظری عزیز
با سلام ادامه روند وصنعت را در کوتاه مدت و میان مدت چگونه ارزیابی مینمائید. با تشکر

oldlover
2011/06/05, 15:28
درباره ارين قبلا نيز گفتم بانكهاي تازه تاسيس كه به اركان و نهاد هم وصل هستند و شعبه هم دارند الان به دليل تازه تاسيس بودن وضعيت ايده الي ندارند بنده مانده ام ارين بدون شعبه در اين كشور چگونه ميخواهد منابع جذب كند
بانكها به جاي اينكه به فكر هزينه هاي مطالبات مشكوك الوصول و بهبود اعتبار سنجي و جلوگيري از رانت بازي در دريافت تسهيلاتشان باشند به فكر هزينه هاي پيش و پا افتاده پرسنلي ميباشد يك مزيت عمده بزرگ را به راحتي از ميان بر ميدارند اينها فكر نميكنند كه تاثير شعبه و بهره وري شعبه بسيار فراتر از هزينه هاي ان ميباشد
استاد عزیز یا من سخت باور هستم یا اینکه دنیای ما خیلی عوض شده و خیلی مدرن شدیم
این بانک چطور مشتری هایش را شناسایی میکنه برای باز کردن حساب
چطور به مشتری پول میده یا میگیرد و ده ها چطور دیگری هیچ وب سایتی هم ندارد که اطلاعاتی بشود ازش در آورد در ظاهر سود هم شناسایی کرده! از انجاییکه که کار جن یان این روز ها پر رونق هست فکر کنم دست های امداد جنی باید در کار باشه
البته هیچ چیز بعید نیست اشکال شاید از ذهن جا مانده من هست

arak_bourse
2011/06/05, 16:46
جناب نظري خريد پاسا تو اين قيمت هاي زير 900 براي فردا چظوره با توجه به اينكه 24 ام ميره مجمع و افزايش سرمايه هم داره؟

حامد22
2011/06/05, 20:27
سلام جناب نظری . فاراک با میانگین 250 دارم . به نظر شما روز بازگشایی بفروشم یا نگهداری سهم مد نظر شما است؟

راشین
2011/06/05, 22:21
امشب،شب تولد کسی است که برای بیش از 90 درصد اهالی بورس نامی شناخته شده است چه به لحاظ مهارت در بورس و چه در اخلاق و رفتار
خیلی خوشحالم ورودم به بورس این امکان را فراهم کرد تا با دوست عزیز و همیشگی خوبم محسن عزیز آشنا شوم و این آشنایی همیشه برایم مایه افتخار است.دوستی که در تمام دوران آشنایی همیشه همراه و همقدم و یاور من بوده
محسن جان ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک می گویم و آرزو می کنم به همه آرزوهایت برسی و همیشه سالم و شاد و پیروز باشی

تولت مبارکhttp://forums.boursy.com/imported/2011/03/1.gif

امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست

احسنت، به این جشن دل انگیز که برپاست

گوئئ که بهار آمده و غنچه دمیده است

کز قلب همه پیر و جوان ولوله برخاست

عشق است و سرور است و گل و روشنی و نور

اسباب نشاط دل و جان هر دو مهیاست

گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی

کز فرّ و شرف، آبروی جمله ی گلهاست

میلاد تو ای چشمه ی خورشید، مبارک

امیّدی و جایت به درون همه دلهاست

http://up.iranblog.com/images/k9hduc26w0dbfi4ks9y.jpg (http://up.iranblog.com/)

majid
2011/06/05, 22:24
استاد عزیز تولدت مبارک

arak_bourse
2011/06/05, 22:33
آقا محسن تولدتون مبارك. راشين عزيز يادآوري خوبي كرديد.
اميدوارم در شب تولدت يه سهم خوب به همه بچه هاي تالار كادو بدي

baradaran
2011/06/05, 22:49
بنده هم سالروز تولد جناب نظری رو تبریک عرض میکنم .:* حالا مراسم کجا هست ؟ ما که بی دعوت هم تشریف :))میاریم فقط آدرس رو لطف کنین ممنون میشیم .

fiona
2011/06/05, 22:53
اقا محسن گل تولدت مبارک

وحید 20
2011/06/05, 23:13
من هم تولد محسن جان رو تبریک میگم و ارزوی بهترین هارو براش دارم<:-p(*)

کاشف
2011/06/05, 23:32
اقا محسن تولدتان مبارک

مجيد رادمنش
2011/06/05, 23:37
http://forums.boursy.com/imported/2011/06/66.jpg

وحید 20
2011/06/05, 23:44
فردا (دوشنبه)در ابتدای بازار به احتمال خیلی زیاد شاهد صف خرید قابل توجهی در بانک سرمایه خواهیم بود.
توصیه به خرید نیست.

soroush
2011/06/06, 01:00
دوستان میشه یه لینک از تی اس ای بدید که خوب باز شه؟

محمود
2011/06/06, 01:44
محسن جان تولدت مبارك@};-

soroush
2011/06/06, 02:32
همیشه یکی میاد یکی میره چه خوش انسانی که امدنش نعمت و رفتیش مصیبت
جناب محسن خان عزیز تولدتون مبارک.
تولد منم مبارک.. :d

rojan
2011/06/06, 06:14
با سلام

خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش
دوستان مرا از یاد نبرند

آقای نظری تولد شما را در سبزترین ماه سال تبریک گفته و آرزوی بهترینها کمترین درخواستی است که میتوان به محبتهای شما داد.
اگر تهران بودم یک کارتن پر از قلم و مرکب برای قلم شیوا و پاسخهای سریع و بی منت شما کادو میدادم
ولی خدا را شکر تهران نیستم ماه خرداد خیلی تولد داریم باید تمام سودهایم را که فراوان ضرر بوده هدیه میخریدم:d;);;)

rojan
2011/06/06, 06:16
soroush جان

تولد شما را هم تبریک گفته همیشه سبز و پر سود و سلامت باشید .
اسم زیبای شما مرا یاد یکی ار دوستانم میاندازد که مهربانی و لطف و کمالات او همیشه در یاد م به یادگار مانده است

iq_son
2011/06/06, 07:05
جناب نظری تولدت مبارک
امیدوارم سبز بودن بازار امروز هدیه تولد شما باشد(خنده و تقدیم گل)...

مرتضی
2011/06/06, 07:19
محسن جان
تولدت مبارک!!!!!!!!!!!!!

hamed131340
2011/06/06, 07:28
بنذه هم به نوبه خودم تولدتان را تبریک عرض می نمایم.

مصطفی مصری پور
2011/06/06, 07:49
زاد روز شما خجسته :)

mehran
2011/06/06, 07:50
دوستان ببخشید اما اگه میشه واسه تبریک تولد برین تو تاپیک تولدت مبارک اونجا روژان و بر و بچ تا ظهر مشغوله مراسمات ویژه تولدن <:-p=))کیکم ساعت 10 میدن ناهارم میدن:p ....الآن خود محسن خان میاد شاکی میشه که تاپیکش اینجوری شده با تشکر....::*

rojan
2011/06/06, 08:01
با سلام مجدد

مهران جان به روی چشم ولی اگه آمدی یک برش کیک و چای خواستی شرمندهههههههههههههههههههه هه
دوستان خواهشنا نخندید من اصلا نخواستم اخر هفته ام را خراب کنم الان متوجه شدم فاذر بسته شده است خواهشنا بگویید به چه علت ؟
مجمغ ان که 22 خرداد است پس علت چیست ؟
اقای مصطفی 70 در تالار بورس تولد شما امروز است تولدتان مبارک با اجازه آقا مهران !!!!!!!!!!!!

mehran
2011/06/06, 08:06
روژان جان خوب شد آخر هفتتو سالم گذاشتی چون فاذر بازه .....اون که بستست فاراکه

punisher
2011/06/06, 08:22
محسن جان تولد مبارک
<:-p صف وپست هم هدیه تولدت <:-p

Yekta
2011/06/06, 08:34
دنیا را برایتان شادوشادی را برایتان یه دنیا آرزومندم تولدت مبارک استاد

مصطفی مصری پور
2011/06/06, 08:37
محسن جان نظرت در مورد خرید وپارس در منفی کامل امروز چیه؟؟؟

وحید 20
2011/06/06, 08:42
فردا (دوشنبه)در ابتدای بازار به احتمال خیلی زیاد شاهد صف خرید قابل توجهی در بانک سرمایه خواهیم بود.
توصیه به خرید نیست.:)

LEON
2011/06/06, 09:20
سالروز ورود هوشمندانه پیروزمندانه و سراسر خیر و برکت دوست نازنین و با غیرتم,محسن را به دنیای کوچک,پر حادثه ولی دوستداشتنیمان را, مبارک باد گفته و امید دارم.
افتخار این خیر مقدم و انواع و اقسام شادباش های دیگر,طی سال های متمادی و بسیار بسیار طولانی,نصیب این کوچک ترین گردد@};-

farzaneh
2011/06/06, 10:34
محسن جان

به پاس تمام خوبیهایت ، بهترینها را برایت آرزو میکنم

تولدت مبارک
<:-p<:-p<:-p

سهیل نامی
2011/06/06, 11:35
سالروز ورود هوشمندانه پیروزمندانه و سراسر خیر و برکت دوست نازنین و با غیرتم,محسن را به دنیای کوچک,پر حادثه ولی دوستداشتنیمان را, مبارک باد گفته و امید دارم.
افتخار این خیر مقدم و انواع و اقسام شادباش های دیگر,طی سال های متمادی و بسیار بسیار طولانی,نصیب این کوچک ترین گردد@};-

محسن عزیز تولدت مبارک

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

kavian77
2011/06/06, 12:01
باسلام خدمت دوستان سرمایه گذاری سایپاخرید 3400 نگهداری یافروش ؟

vahid_lok
2011/06/06, 13:19
محسن جان تولدت مبارک عزیز

ترانه
2011/06/06, 13:19
آقای نظری عزیز تولدتون مبارک ایشالا همیشه شاد و موفق باشید . امیدوارم به تمامی آرزوهاتون برسید.
@};-

bijan askari
2011/06/06, 13:38
محسن جان تولدتون مبارک

Mousavi
2011/06/06, 15:28
به به
مبارکه
آقا محسن پس کیک کووووو

حامد24
2011/06/06, 15:52
مدیرعامل گروه توسعه معادن روی گفت: تولید شمش روی توسط این گروه در سال ۸۸ حدود ۶۶ هزار تن بود که این رقم در سال گذشته به ۸۹ هزارتن رسید.(فارس)

PASHA
2011/06/06, 16:23
محسن جان برایت بهترین ها آرزو مندم
تولدت مبارک happy brithday

کارآمد
2011/06/06, 17:35
http://031.img98.net/out.php/i380859_thumbtavalod41.jpg
آقای نظری عزیز سالروز تولدتونو صمیمانه تبریک میگم.

Empower
2011/06/06, 17:47
دوست عزیزم جناب نظری تبریک میگم.
امیدوارم همیشه شاد باشید و کامروا.

حسینی
2011/06/06, 17:47
محسن عزیز!سالروز تولدت را به تو و خانواده محترمت تبریک می گویم و ایامی سرشار از شادکامی و دور از سایه سنگین استبداد نه فقط برای تو که برای همه ملت ایران آرزو می کنم.@};-

Ali487
2011/06/06, 18:21
با سلام .
یه چند وقتی نبودم اما بازم امدم .
آقای نظری یکی از سهمداران عمده وپست - خبهمن -وصنعت و شبریز ، تولد شما را تبریک می گه .
دوستت داریم .

محسن نظري
2011/06/06, 18:25
سلام خدمت تمامي عزيزانم
اول شرمنده امروز در بازار حضور نداشتم
در ابتدا تشكر ميكنم از راشين عزيز، دوست و همراه عزيزم كه هميشه بنده را مورد لطف بي دريغ و بي انتهاي خودش قرار داده دوستي مهربان كه هميشه مديونش بوده و خواهم بود راشين جان بنده نيز براي شما از لحظات بهترين ان را و از شاديها بي انتها ترين ان را ارزو ميكنم اميدوارم بتوانم گوشه اي از محبتهاي شما را جبران كنم
و تشكر ميكنم تمامي دوستان عزيزم كه بنده را در اين روز همراهي كرده و كنارم بودند از majid عزيز و اراك بورس عزيز و از برادران عزيز و از فيوناي عزيز و وحيد 20 عزيز و كاشف عزيز و مجيد20 عزيز و محمود عزيز و سروش عزيز و رژان عزيز و ايكيو سان عزيز و مرتضي عزيز و حامد عزيز و مصطفي 70 عزيز و مهران عزيز و punisher عزيز و يكتاي عزيز و ليون عزيز و فرزانه عزيز و سهيل نامي عزيز و وحيد لوك عزيز و ترانه عزيز و بيژن عسكري عزيز و پاشا عزيز و كارامد عزيز و empower عزيز و حسيني عزيزم و طيب عزيز و آرتميس عزيز و امپراطور7 عزيز و كاپيتان عزيزم و استاد هالي عزيز و آمن عزيز و مدير محترم عليرضا جمالي عزيز و مصطفي رستمي عزيز و فرزند ري عزيز و ناهيد عزيز و مارال صفاي عزيز و مهشيد عزيز و حامد 24 عزيز و از تك تك شما دوستان ممنونم و دست بوس همگيتان هستم و اميدوارم فرصتي شود در شاديهايتان جبران كنم
تا يادم نرفته از احسان اي ام عزيز كه امروز حسابي بنده را شرمنده كرد....
و دكتر مهربان و اميران عزيز و جناب پيرانه و ساير دوستان كه تلفني بنده را شرمنده الطاف خودشان نمودند
براي همه شما ارزوي سلامتي و شايد روز افزون دارم

محسن نظري
2011/06/06, 18:28
....

بابک خان
2011/06/06, 19:03
جهت جلوگیری از اختلالات احتمالی در برگزارد دو جشن بازگشایی فاراک و تولد محسن نظری بازگشایی فاراک به تعویق افتاد
آقا مبارکه

گلادياتور
2011/06/06, 19:12
محسن جان تولدت مبارك هميشه شاد باشي

گلادياتور
2011/06/06, 19:16
راجه به افزايش نرخ سيمان مثل اينكه خبرايي داره ميشه كسي خبر موثق داره من بيشتر سبدم سيمانه

محسن نظري
2011/06/06, 19:18
آقای نظری عزیز
با سلام ادامه روند وصنعت را در کوتاه مدت و میان مدت چگونه ارزیابی مینمائید. با تشکر
دوست عزيزم وصنعت در بازه كوتاه مدت با قيمتهاي 140 تومان كمي درگيري دارد از قيمتهاي فوق عبور كند براحتي 150 تومان را خواهد ديد
در بازه ميان مدت نيز با تعديل عايدي پيش رو هدفش 170 تومان خواهد بود

محسن نظري
2011/06/06, 19:21
جناب نظري خريد پاسا تو اين قيمت هاي زير 900 براي فردا چظوره با توجه به اينكه 24 ام ميره مجمع و افزايش سرمايه هم داره؟
پاسا را همانطور كه قبلا گفتم دوست عزيزم با روند صعودي قيمت مواد اوليه شركت براي سال 90 ترديد در سود شركت دارم فعلا توصيه نميكنم يادمان باشد اين پي بر اي پايين بي دليل نيست....

گلادياتور
2011/06/06, 19:24
ده درصد افزايش نرخ سيمان متوسط پنجاه درصد تو سود سيمانيها تاثير داره و فكر كنم مثلا برا بعضي سيمانيها مثل سشرق حتي دوبرابر ميكنه البته به صورت تقربي حساب كردم از ماشين حساب استفاده نكردم
دوستان عزيز اگه اشتباه مي گم راهنمايي نماييد

محسن نظري
2011/06/06, 19:39
سلام جناب نظری . فاراک با میانگین 250 دارم . به نظر شما روز بازگشایی بفروشم یا نگهداری سهم مد نظر شما است؟
بنده سود سهم را 40-50 براي سال 90 تخمين زده ام و به فاراك 300-320 توماني اعتقاد دارم توصيه به نگه داري سهم تا پايان سال دارم

مجيد رادمنش
2011/06/06, 19:42
....

عاشق مرامتم

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

arak_bourse
2011/06/06, 19:49
جناب نظري گرامي
در مورد خريد پتروشيمي اميركبير نظر شما چيه؟ با چه قيمتي خوبه با توجه به ضررده بودنش.
به نظر شما اينگه ميگن شاخص تو موج b هست خريد سهام ريسك زيادي داره نسبت به قبل؟

محسن نظري
2011/06/06, 19:50
دوستان ببخشید اما اگه میشه واسه تبریک تولد برین تو تاپیک تولدت مبارک اونجا روژان و بر و بچ تا ظهر مشغوله مراسمات ویژه تولدن <:-p=))کیکم ساعت 10 میدن ناهارم میدن:p ....الآن خود محسن خان میاد شاکی میشه که تاپیکش اینجوری شده با تشکر....::*
مهران جان من خودم ناهار مهمون يكي ديگه بودم:p

محسن نظري
2011/06/06, 19:51
با سلام مجدد

مهران جان به روی چشم ولی اگه آمدی یک برش کیک و چای خواستی شرمندهههههههههههههههههههه هه
دوستان خواهشنا نخندید من اصلا نخواستم اخر هفته ام را خراب کنم الان متوجه شدم فاذر بسته شده است خواهشنا بگویید به چه علت ؟
مجمغ ان که 22 خرداد است پس علت چیست ؟
اقای مصطفی 70 در تالار بورس تولد شما امروز است تولدتان مبارک با اجازه آقا مهران !!!!!!!!!!!!
رژان جان فاراك ببسته فاذر نبسته

محسن نظري
2011/06/06, 19:55
محسن جان نظرت در مورد خرید وپارس در منفی کامل امروز چیه؟؟؟
مصطفي جان نظر خاصي از ديد بنيادي ندارم مگر اينكه دوستان تكنيكاليست سيگنال خاصي صادركنند

محسن نظري
2011/06/06, 19:57
باسلام خدمت دوستان سرمایه گذاری سایپاخرید 3400 نگهداری یافروش ؟
در مقطع و قيمتهاي فعلي نگه داري سهم به نظر بنده مناسبتر ميباشد

محسن نظري
2011/06/06, 19:59
ده درصد افزايش نرخ سيمان متوسط پنجاه درصد تو سود سيمانيها تاثير داره و فكر كنم مثلا برا بعضي سيمانيها مثل سشرق حتي دوبرابر ميكنه البته به صورت تقربي حساب كردم از ماشين حساب استفاده نكردم
دوستان عزيز اگه اشتباه مي گم راهنمايي نماييد
بله دوست عزيزم افزايش نرخ 10 درصدي سيمان تحولي در شركتهاي سيماني به وجود خواهد اورد

hamed1
2011/06/06, 20:55
آقا محسن سلام و عرض تبريك كه ايشالا هميشه سلامت . شاد و پر پول باشي

علامه
2011/06/06, 20:55
جناب نظری عزیز
منم تولدتون رو تبریک میگم امیدوارم زندگیتون سرشار از شادی سلامتی و موفقیت و کمک به دیگران باشه
ارادتمند

محسن نظري
2011/06/06, 21:09
[QUOTE=arak_bourse;27106]جناب نظري گرامي
در مورد خريد پتروشيمي اميركبير نظر شما چيه؟ با چه قيمتي خوبه با توجه به ضررده بودنش.
به نظر شما اينگه ميگن شاخص تو موج b هست خريد سهام ريسك زيادي داره نسبت به قبل؟[/QUOTE
شكبير ظاهرا بلوكي عرضه شده اما سهم زيانده نميباشد ظاهرا با اجراي طرح توسعه به سود رسيده بود
درباره موج بي بنده اعتقاد ندارم با توجه به گزارشات پر پتانسيل 3 ماهه و تعديل عايدي در اكثر شركتها بنده روند بازار را فعلا صعودي ميدانم مگر دستاويز سياسي ديگري به وجود بيايد

rojan
2011/06/06, 21:15
باسلام

ز هوشیاران عالم هر که را دیدم غمی دارد
دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد.

با اجازه مهران جان آقای نظری مجددا تولدتان را تبریک میگویم هر چند سال تولدتان سیکرت است اما من یک حدسهایی میزنم بگم بگم بگم
خوب شد ناهار درست نکردیم وگرنه همش رو دستمان می ماند
آاقای نظری احتمالا فردا یا چهار شنبه فاذر برای مجمغ بسته میشود تصمیم به شرکت در مجمغ دارم تا نظر اساتید چه باشد

محسن نظري
2011/06/06, 21:22
باسلام

با اجازه مهران جان آقای نظری مجددا تولدتان را تبریک میگویم هر چند سال تولدتان سیکرت است اما من یک حدسهایی میزنم بگم بگم بگم
آاقای نظری احتمالا فردا یا چهار شنبه فاذر برای مجمغ بسته میشود تصمیم به شرکت در مجمغ دارم تا نظر اساتید چه باشد
سال تولدم را كه راشين عزيز در تاپيك تبيرك تولدها لو داد...
بنده نظرم بر شركت در مجمع فاذر ميباشد البته بنده خود چون اعتباري خريدم مجبورم تا قبل مجمع خارج شوم

امپراتور7
2011/06/06, 21:40
با سلام
محسن عزیز در مورد باما میخواستم یه مشورتی با شما بکنم در صورت های مالی نرخ روی و سرب رو 2250 شرکت لحاظ کرد با دلار هزار تومنی برای سال 90 به نظر شما با افزایش سرمایه که شرکت پیشنهاد داده به سازمان بورس ایا خریدش همچنان توجیح داره بنده مقداری دارم و قصد دارم اضافه کنم گرچه نماد به زودی برای مجمع سالیانه بسته خواهد شد محسن جان ایا شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه و همینطور شرکت ذز افزایش سرمایه رو مناسب ارزیابی میکنید؟ به نظر بنده با توجه به نرخ سرب و روی در صورت های مالی و نرخ ارز شرکت قطعا تعدیل خوبی رو در چندین مرحله تا پایان سال خواهد داشت . ممنون میشم نظر شمارم بدونم. پرسود باشید

سعیدد.
2011/06/06, 21:46
محسن عزیر تولدت رو تبریک عرض می کنم... (با تاخیر)
سپاس از زحمات، حوصله و شکیبایی ات.

محسن نظري
2011/06/06, 21:53
با سلام
محسن عزیز در مورد باما میخواستم یه مشورتی با شما بکنم در صورت های مالی نرخ روی و سرب رو 2250 شرکت لحاظ کرد با دلار هزار تومنی برای سال 90 به نظر شما با افزایش سرمایه که شرکت پیشنهاد داده به سازمان بورس ایا خریدش همچنان توجیح داره بنده مقداری دارم و قصد دارم اضافه کنم گرچه نماد به زودی برای مجمع سالیانه بسته خواهد شد محسن جان ایا شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه و همینطور شرکت ذز افزایش سرمایه رو مناسب ارزیابی میکنید؟ به نظر بنده با توجه به نرخ سرب و روی در صورت های مالی و نرخ ارز شرکت قطعا تعدیل خوبی رو در چندین مرحله تا پایان سال خواهد داشت . ممنون میشم نظر شمارم بدونم. پرسود باشید
رضا جان شركت در افزايش سرمايه بستگي به گزارش توجيهي افزايش سرمايه دارد و نرخ بازدهي افزايش سرمايه اما در خصوص روند كلي روند سهم را صعودي و با تعديلات مثبت همراه ميدانم
اما با ديد ميان مدت و چند ماهه شركت در افزايش سرمايه را مناسب ميدانم اما اگر ديدگاهتان كوتاه مدت ميباشد خروج مناسبتر است

oldlover
2011/06/06, 22:02
تولدت مبارک استاد
براتون آرزوی سلامتی و بزرگی دارم

امپراتور7
2011/06/06, 22:11
رضا جان شركت در افزايش سرمايه بستگي به گزارش توجيهي افزايش سرمايه دارد و نرخ بازدهي افزايش سرمايه اما در خصوص روند كلي روند سهم را صعودي و با تعديلات مثبت همراه ميدانم
اما با ديد ميان مدت و چند ماهه شركت در افزايش سرمايه را مناسب ميدانم اما اگر ديدگاهتان كوتاه مدت ميباشد خروج مناسبتر است

ممنون ازت محسن عزیز شاید جزو معدود سهم هایی باشه که با دید میان مدت بهش نگاه کنم و برای سومین بار در عمر 7 ساله بورسی ام به مجمع شرکتی برم
محسن جان به نظر با توجه به سرمایه کمش وارد گره نخواهد شد درسته؟

iq_son
2011/06/06, 22:14
سلام محسن عزیز
آقا نظرت راجع به کبافق با افزایش سرمایه 500 % چیه؟
یه جورایی وسوسه انگیز هست!!!!

راشین
2011/06/06, 22:14
رژان جان فاراك ببسته فاذر نبسته

فهمیدی ببم جان:->

محسن نظري
2011/06/06, 22:24
ممنون ازت محسن عزیز شاید جزو معدود سهم هایی باشه که با دید میان مدت بهش نگاه کنم و برای سومین بار در عمر 7 ساله بورسی ام به مجمع شرکتی برم
محسن جان به نظر با توجه به سرمایه کمش وارد گره نخواهد شد درسته؟
گره را ميگن شركتهاي زير 10 ميليارد رو وارد نميكنن ولي صحرايي بخواد وارد ميكنه سر فروس وارد كرد.....

محسن نظري
2011/06/06, 22:25
سلام محسن عزیز
آقا نظرت راجع به کبافق با افزایش سرمایه 500 % چیه؟
یه جورایی وسوسه انگیز هست!!!!
اين قيمتها را براي سهم پر ميبينم به نظرم بايد مراقب بافق بود

محسن نظري
2011/06/06, 22:26
فهمیدی ببم جان:->
راشين جان باز با فتحه خونديا قرار بود با كسره بخوني خواهر......

امپراتور7
2011/06/06, 22:29
گره را ميگن شركتهاي زير 10 ميليارد رو وارد نميكنن ولي صحرايي بخواد وارد ميكنه سر فروس وارد كرد.....

اخه این قیمتش بالاست 70 هزار تاش میشه چیزی حدوده 150 میلیون تومن فقط برای حجم در سهم هایی با قیمت کمتر حجم دادن راحت تره متاسفانه فقط به سرمایه شرکت ها توجه میشه
امیدوارم یه گره ببرنش تا ما هم مجبور نشیم بریم مجمع:d

محسن نظري
2011/06/06, 22:30
يك سهمي هست به نام شيران يك تعديل داره حسابي هم از طريق افزايش شديد قيمت محصولاتش در راستاي قيمت نفت و هم افزايش نرخ دلار اين سهم براي كي خوبه براي دو هفته ديگه كه نزديك ميشيم به گزارش 3 ماه اش فكر ميكنم حداقل 2 ماهه 50 درصدي نوش جان من و شما و همه دوستان بكند انشالله (اين انشالله رو به صورت حاج اقايي مرحمت كنيد بخوانيد)

شاهین محلوجی
2011/06/06, 23:45
سلام جناب محسن نظری بنظرت سایپا فردا مقاومت اصلی 300 میتونه رد میکنه و به نظرت کوتاه مدت میتونه 50-340 ببینه ممنون

soroush
2011/06/07, 02:13
بنده سود سهم را 40-50 براي سال 90 تخمين زده ام و به فاراك 300-320 توماني اعتقاد دارم توصيه به نگه داري سهم تا پايان سال دارم

یعنی تا پایان سال میشه 300؟
اینجوری که یعنی ههههچچچچ

soroush
2011/06/07, 02:18
باسلام

روجان عزیز این شعر های شما بسیار جالب هستند از بعضی اینها استفاده میکنم و شیییر می کنم برای حق کپی رایت راضی باشید :دی

punisher
2011/06/07, 08:10
محسن جان خرید خبهمن چگونه است ؟ تا چند می ره؟
خبهمن بهتره یا زامیاد ؟

aidinnamazi
2011/06/07, 08:23
جناب نظري
سلام
نظرتون در مورد خريد شاراك چيه ؟
با تشكر

iq_son
2011/06/07, 08:37
اقا چه خبر شد چرا سهما دارن عقب گرد می کنند!!!!

rojan
2011/06/07, 09:14
با سلام

من از پستی و از زاری هم از خواری گریزانم
منم دلبسته این خاک
من فرزند ایرانم

من آمدممممممممممممممممممم
دیشب آقای مهران مارا فرستاد برای کیک و ناهار از خرید غپینو ماندیم
ولی دوستان در سود باشند باعث خوشحالی است
اساتید خوارزم را بفروشم ؟
من پتروشیمی را اردر دادم خواهشنا نگویید اشتباه کرده ام

شاهین محلوجی
2011/06/07, 09:34
سلام جناب محسن نظری بنظرت سایپا فردا مقاومت اصلی 300 میتونه رد میکنه و به نظرت کوتاه مدت میتونه 50-340 ببینه ممنون
سایپا شهید شد به سلامتی!

mehran
2011/06/07, 09:36
زیر بازارو محکم گرفتن بعید میدونم ریزشی داشته باشیم سهماتونو 2 دستی بچسبین....

بابک پناهی
2011/06/07, 10:01

سلام به همگی >:D<

من برگشتم :)

و ....

جاتون خالی خیلی خوش گذشت <:-p:x

بابک پناهی
2011/06/07, 10:03
کسی میدونه مینو چرا صف خریده؟خبریه؟!