PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

محسن نظري
2011/06/28, 23:28
محسن جان سلام نظرت در مورد خرید کگل یا کچاد و حق بترانس یا حق مپنا چیه کدوماشون بنیادی قویترن؟ ممنون
خريد كگل و كچاد رو عالي ميدونم بامپنا بيشتر موافقم تا حقش بترانس خودش چه حقش رو صلاح نميدانم در اين بازار بيشتر دنبال سهامي باشيد كه اصلاح خوبي كرده و پتانسيل بالايي دارند

Mousavi
2011/06/28, 23:30
با سلام بابک جان من خساپا رو یکم بررسی کردم اگه میشه نظرتو در موردش بگو
http://www.bourexpro.com/viewtopic.php?t=17136

باربد
2011/06/29, 00:22
خريد كگل و كچاد رو عالي ميدونم بامپنا بيشتر موافقم تا حقش بترانس خودش چه حقش رو صلاح نميدانم در اين بازار بيشتر دنبال سهامي باشيد كه اصلاح خوبي كرده و پتانسيل بالايي دارند
اقا محسن یادته همین چند وقت پیش با جناب محمد ساده تو همین تاپیک سر مجمع رفتن و نرفتن کگل داشتم بحث میکردم
حالابا دو تا مثبت دیگه پول افزایش سرمایه برام مجانی میوفته
چه زود دیر میشه
حالا شده حکایت فروشنده های وپست همونایی که بالای 1000 داشتند توی صف برای سر خط نشستن زور میزدند تا 1000 تاشو بخرند اونم با منت کار گزار
الان فقط می خوان بفروشند بگی چرا میکن بریم تو صف فلان سهم بشینیم

موج 5
2011/06/29, 01:04
استاد عزیز بخدا بازار خسته کرده منو، بخدا دیگه سر گیجه گرفتم، یه روز دلار یه شبه میره بالا بازار 3 روز صف میشه، یه روز رهبر میره پارس جنوبی صدرا تارگت اش میشه 400، یه روز جهاد اقتصادی میشه شاخص 600 تا 600 میره بالا، یه روز جریان انحرافی میشه شاخص 500 تا 500 میاد پایین یه روز میگن احمدی استیضاح میشه همه میرن تو فاز فروش فرداش میگن صلاح نیست گناه داره روز از نو روزی از نو، این میاد پایین اون میره بالا، این میخره اون میفروشه، خلاصه قاطی کردم اصلا دیگه تحمل ندارم.

شما که خاک خورده ی این بازاری بگو ما چیکار کنیم.:((

دردمونو به کی بگیم خدا.:-s

محسن نظري
2011/06/29, 07:50
استاد عزیز بخدا بازار خسته کرده منو، بخدا دیگه سر گیجه گرفتم، یه روز دلار یه شبه میره بالا بازار 3 روز صف میشه، یه روز رهبر میره پارس جنوبی صدرا تارگت اش میشه 400، یه روز جهاد اقتصادی میشه شاخص 600 تا 600 میره بالا، یه روز جریان انحرافی میشه شاخص 500 تا 500 میاد پایین یه روز میگن احمدی استیضاح میشه همه میرن تو فاز فروش فرداش میگن صلاح نیست گناه داره روز از نو روزی از نو، این میاد پایین اون میره بالا، این میخره اون میفروشه، خلاصه قاطی کردم اصلا دیگه تحمل ندارم.

شما که خاک خورده ی این بازاری بگو ما چیکار کنیم.:((

دردمونو به کی بگیم خدا.:-s
دوست عززيم درست ميگيد و با شما همدردي ميكنم اما در اين شرايط بهترين استراتژي دو چيز است عمده سرمايه خود را براي مثال70-80 درصد را به خريدهاي با ديد ميان مدت و بلند مدت اختصاص دهيد
با 20-30 درصد بقيه و با استفاده از اعتبار كارگزاريها به نوسانگيري مبادرت ورزيد ان هم نوسانگيري درست در قيمتهاي مناسب و براي مثال ماهانه 1-2 بار مطمئن باشيد موفق خواهيد بود و برد با شماست

محسن نظري
2011/06/29, 07:52
اقا محسن یادته همین چند وقت پیش با جناب محمد ساده تو همین تاپیک سر مجمع رفتن و نرفتن کگل داشتم بحث میکردم
حالابا دو تا مثبت دیگه پول افزایش سرمایه برام مجانی میوفته
چه زود دیر میشه
حالا شده حکایت فروشنده های وپست همونایی که بالای 1000 داشتند توی صف برای سر خط نشستن زور میزدند تا 1000 تاشو بخرند اونم با منت کار گزار
الان فقط می خوان بفروشند بگی چرا میکن بریم تو صف فلان سهم بشینیم
باربد عزيز روزي رو ميبينيم پست بالاي 1000 تومان قيمت داره و همين فروشندگانش براي خريد دست و پا ميزنند زمان تو تمامي سهام بازار ثابت كرده است كه فروشنگان احساسي و بدون تحليل هميشه بازنده خواهند بود

rojan
2011/06/29, 08:15
با سلام

همه جی آرومه من چقدر خوشحالم
همه چی آرومه من چقدر خوشبختم

من آمدمممممممممممممممممممم
این مارکت مکاره هر روز رنگ عوض میکند قرمز سبز
دوستان گرامی فرصت خروج است یا خیر امیدوار باشیم ؟

شاهین محلوجی
2011/06/29, 08:38
سلام محسن جان به به چه بازاری اینم از حمایتهای من:d
ییهو چه بازار گاوی شد:O

rojan
2011/06/29, 08:39
باورم نمی شه همه سهام صف خرید
درست میبینم یا بقولی چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
والله یک کسی این صدرا را از بازار بندازه بیرون خیال همه راحت شه
البته همانطور که میدانید سهامدار عمده صدرا هستم:d;)
آقای پناهی مپنا صف خرید لطفا زمان خروج را هم به ما مبتدیان گوشزد نمایید ;;)

rojan
2011/06/29, 08:47
از وقتی محسن جان ناهار تولدشان را خوردند گویا نمک گیر شدند;)
کمتر در سایت حضور فعال دارند
البته تا باشه از این ناهارها باشد
ولی به فکر ما مبتدیان هم باشید لطفاااااااااااااااااااااا ا:d:">

مهدی64
2011/06/29, 09:09
سلام اساتید بزرگوار زامیاد را رو چند بفروشیم خوبه؟

hiva
2011/06/29, 09:14
سلام به همه دوستان. سبز باشید و پر سود
میشه یه نفر بگه وآتی چرا بسته است ؟

محسن نظري
2011/06/29, 09:28
سلام اساتید بزرگوار زامیاد را رو چند بفروشیم خوبه؟
به نظر بنده فعلا نگه داريد

مهدی64
2011/06/29, 09:28
در ضمن لطفا بفرمایید هر 1000سهم زامیاد چقدر بهش حق تعلق میگیره ؟سودش چطور دریافت میشه کی؟

محسن نظري
2011/06/29, 09:29
سلام به همه دوستان. سبز باشید و پر سود
میشه یه نفر بگه وآتی چرا بسته است ؟
بسته نشده هيوا جان معامله نميشه....

محسن نظري
2011/06/29, 09:30
در ضمن لطفا بفرمایید هر 1000سهم زامیاد چقدر بهش حق تعلق میگیره ؟سودش چطور دریافت میشه کی؟
هنوز كه افزايش سرمايه نداده دوست عزيزم بايد صبر كنيد تا ببينيد چه ميزان افزايش سرمايه خواهد داد و از چه محلي

rojan
2011/06/29, 09:31
نمی خواهم شبم را خراب کنم
میخواهم با باور اینکه تمامی سهامم صف خرید است به خواب روم
پس بای تا های

hiva
2011/06/29, 09:31
بسته نشده هيوا جان معامله نميشه....

:-?

محسن نظري
2011/06/29, 09:32
خب دوستان عزيزم بازار مثبته و دوستان شاد اميدوارم هميشه شاد و خندان باشيد حالا چه به بهانه بازار چه به بهانه هاي ديگر مهم شاد زيستنه بنده هم از اين موقعيت استفاده ميكنم و چند روزي ميرم مسافرت تا شنبه شاد و سبز و سلامت باشيد>:d<

مهدی64
2011/06/29, 09:38
دوستان عزیز لطفا نظراتشان را راجع به بازار شنبه اعلام فرمایند لطفا باذکر دلیل

بابک پناهی
2011/06/29, 10:00
تير ۱۳۹۰ (۱۲:۵۳ب.ظ)
نامجو خبر داد:
اولين برداشت از صندوق توسعه ملي براي پروژه هاي نيروگاهي بخش خصوصي

خبرگزاري موج - وزير نيرو از تشکيل هيئت امناي صندوق توسعه ملي خبر داد و گفت: در ديداري که عصر امروز با رئيس جمهور خواهم داشت ياداوري مي کنم که اولين برداشت از صندوق توسعه ملي به پروژه هاي نيروگاهي بخش خصوصي اختصاص يابد.

به گزارش خبرنگار موج، مجيد نامجو وزير نيرو در مراسم آغاز به کار رسمي توربين ارتقا يافته گروه مپنا (MAP 2+) در نيروگاه پرند اظهار داشت: امروز شرايط جهان اين است که همه در راه توسعه در حال مسابقه هستند.
وي با اشاره به حضور در اجلاس صنايع سبز و انرژي که هفته گذشته در وين برگزار شد، ابراز داشت: در اين اجلاس بيان شد که در آينده، نزديک به 30 درصد انرژي از انرژي هاي تجديد پذير توليد خواهد شد و کشورهاي صاحب تکنولوژي اعلام کردند تنها انرژي هاي توليدي از منابع تجديدپذير را خواهند فروخت و هيچگاه فناوري هاي آن را انتشار نخواهند داد.
نامجو با تاکيد بر اينکه شدت تحريم ها اکنون بيش از همه دوران گذشته است، افزود: تسلط امريکا بر روي اتحاديه اروپا زياد است و نمي توان روي اروپا براي همکاري حساب کرد. موضع چين و روسيه نيز مشخص است و تنها به فکر منافع خودشان هستند.
وي ادامه داد: اولويت اول امروز دولت اجراي هدفمندي يارانه هاست و اولويت بعدي دولت برخورد با تحريم ها است.
وزير نيرو خاطر نشان کرد: دولت نگاه ويژه اي به صنعت آب و برق دارد و انتظارات بسياري از وزارت نيرو دارد.
نامجو هدفمندي يارانه ها را در کاهش مصرف برق موثر دانست و گفت: پيش بيني ها براي پيک مصرف برق در تابستان امسال 45 هزار مگاوات بوده که با هدفمندي صورت گرفته اين ميزان را مي توان تا 42 هزار مگاوات کاهش داد.
وي افزود: کاهش هدررفت برق و بهره وري بيشتر اين صنعت از انتظارات دولت از وزارت نيرو است.
نامجو سبک سازي مجموعه وزارت نيرو را براي کاهش فشار تامين مالي به دولت و کاهش فشارها بر روي پيمانکاران از برنامه هاي پيش رو عنوان کرد و گفت: وزارت ينرو تلاش مي کند با استفاده از ظرفيت هاي موجود تامين انرژي کشور را تامين کند.
وزير نيرو در خصوص ارتقاي توربين هاي گازي V94.2 به MAP2+ گفت: يکي از کارهاي خوبي که در صنعت برق کشور انجام شد، ارتقاي توربين هاي گازي مولد برق است که امروز شاهد اعلام رسمي آن هستيم.
وي با بيان اينکه امروز دنيا تشنه فضاي سالم ارائه فناوري است، افزود: امروز ايران به جايگاهي رسيده است که کشورهاي ديگر درخواست اعزام کارشناسان ايراني را به کشورهايشان دارند تا از توان ايراني براي پيشبرد فعاليت هاي خود استفاده کنند.
نامجو با تاکيد بر اينکه کشورهايي که منابع بسياري در توليد انرژي دارند نيز به سوي استفاده از انرژي هاي تجديد پذير حرکت کرده اند، اظهار داشت: توليد 500 مگاوات برق را از منابع تجديد پذير انرژي در برنامه داريم.
اين عضو کابينه دولت دهم در ادامه از مشخص شدن هيئت امناي صندوق توسعه ملي خبر داد و گفت: به زودي مپنا مي تواند از منابع اين صندوق براي اجراي فعاليتهاي نيروگاهي خود استفاده کند.
نامجو تصريح کرد: در ديداري که عصر امروز با رئيس جمهوري خواهم داشت ياداوري مي کنم که اولين برداشت از صندوق توسعه ملي به پروژه هاي نيروگاهي بخش خصوصي اختصاص يابد.

<:-p:x

بابک پناهی
2011/06/29, 10:04
۸ تير ۱۳۹۰ (۸:۳۰ق.ظ)
مديرعامل شرکت مپنا:
تا هر زمان که مپنا بخواهد لايسنس ها ادامه خواهد يافت
خبرگزاري موج - علي آبادي با رد احتمال عدم تمديد اين لايسنس ها گفت: تا هر زمان که مپنا بخواهد لايسنس ها ادامه خواهد يافت.

علي آبادي در گفتگو با موج، در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه مپنا تحت ليسانس شرکت زيمنس است، اعتبار اين لايسنس تا چه زماني است، اظهار داشت: لايسنس تا زماني است که ما بخواهيم و در واقع لايسنس در بعد بين المللي اعتبار مي دهد.

وي با اشاره به توليد توربين هاي +map2 در شرکت مپنا گفت: توربين هاي +map2 توليد مپناست و در داخل کشور نيازي به لايسنس نداريم، اما در خارج از کشور براي معرفي خودمون طبعا بهتر است که لايسنس هاي خودمون را حفظ کنيم.

مدير عامل شرکت مپنا در پاسخ به اينکه آيا با توجه به افزايش تحريم ها احتمال اين وجود دارد که اين لانيسنس ها تمديد نشود، گفت: گمان نمي کنم، چون شرکت هاي دهنده لايسنس نيز از دادن لايسنس منفعت مي برند.

بابک پناهی
2011/06/29, 10:12
با سلام بابک جان من خساپا رو یکم بررسی کردم اگه میشه نظرتو در موردش بگو
http://www.bourexpro.com/viewtopic.php?t=17136

سلام

جناب موسوی خط روندتون زیباست ولی همیشه یادتون باشه که ابتدا و انتهای فیبو باید در یبتدا و انتهای روند باشه!شما 100% رو باید یه کم بیارید پائین تا بیفته رو ابتدای روند...فنجانم زیبا بود

مهدی64
2011/06/29, 10:17
سلام

جناب موسوی خط روندتون زیباست ولی همیشه یادتون باشه که ابتدا و انتهای فیبو باید در یبتدا و انتهای روند باشه!شما 100% رو باید یه کم بیارید پائین تا بیفته رو ابتدای روند...فنجانم زیبا بود bourex که فیلتر شده فیلتر شکن هم موجود نیست اگر میشود بفرمایید در نمودار چه چیزی مشخص سده باتشکر

بابک پناهی
2011/06/29, 10:20
bourex که فیلتر شده فیلتر شکن هم موجود نیست اگر میشود بفرمایید در نمودار چه چیزی مشخص سده باتشکر

www.bourexpro.com

مهدی64
2011/06/29, 10:26
شایدباورتون نشه ولی اونم فیلتره

باربد
2011/06/29, 10:34

http://www.bourexpro.com/viewforum.php?f=2

وحید 20
2011/06/29, 10:34
نمايندگان جزئيات لايحه ادغام 5 وزارتخانه را تصويب كردند/
موافقت مجلس با تشكيل وزارتخانههاي «تعاون، كار و رفاه» و «صنعت، معدن و تجارت»

خبرگزاري فارس: نمايندگان مجلس با 174 راي موافق تكليف 5 وزارتخانه كار، رفاه و تعاون و نيز صنايع و بازرگاني را مشخص و مقرر كردند دو وزارتخانه "تعاون، كار و رفاه اجتماعي " و "صنعت، معدن و تجارت " تشكيل شود.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9004084091

بابک پناهی
2011/06/29, 10:37

فیلتر نیست من الان داخل سایتم

بابک پناهی
2011/06/29, 10:43
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، بازار سهام ايران بعد از چندين روز كه با افت پي در پي قيمت ها و ريزش شاخص بيش از هزار واحدي روبرو شده بود از روزگذشته نشانه هايي از بهبود و پايان مقطعي روند نزولي را با حذف صف هاي فروش و افزايش بهاي سهام برخي شركت ها و در نهايت با رشد 38 واحدي شاخص به نمايش گذاشت.

براساس اين گزارش، اين جريان كه در نتيجه عواملي چون سخنان موثر مقام معظم رهبري در روز دوشنبه، آرام شدن اوضاع سياسي و مخالفت هيئت رئيسه مجلس با طرح سئوال از رئيس جمهور، منتفي شدن مرحله دوم اجراي هدفمند سازي يارانه ها و البته ارزشمند شدن بهاي سهام اكثر شركت ها ايجاد شده بود، صبح امروز تقويت شد و با تثبيت شرايط مثبت ، رشد قيمت سهام شركت ها و شاخص هم امروز ادامه يافت.

در اين ميان برخي از منابع موثق از توصيه روزهاي گذشته وزير اقتصاد به نهادهاي مالي و بانك ها براي حمايت از بازار سرمايه خبر مي دهند تا بورس اوراق بهادار از روند طبيعي خود خارج نشده و تحت تاثير مسائل سياسي و شايعات قرار نگرفته و اعتماد عمومي مردم به بازار سهام لطمه ايي نبيند.از قرار معلوم اين توصيه وزير اقتصاد و لزوم حمايت از سهام شركت هاي بزرگ از ديروز شروع شده و در روزهاي آينده هم ادامه خواهد داشت.

براين اساس بود كه از همان شروع معاملات امروز ، فعالان بازار سهام ضمن اينكه شاهد رشد قيمت سهام اكثر شركت هاي بزرگ و جلودار ( كه در روزهاي گذشته با كاهش قيمت و صف هاي فروش نقش بسزايي در افت شاخص داشتند) شدند به نظاره تشكيل صف هاي خريد و مهمتر از آن پرواز 217 واحدي شاخص تا ساعت9 و 53 دقيقه شدند.

در اين رشد كه منجر به ثبت عدد 24 هزار و 398 واحدي تا اين لحظه شده ، شركت هاي سرمايه گذاري غدير، فولادمباركه ، گل گهر ، ملي مس ، سايپا ، مپنا ، گروه بهمن ، ايران ترانسفو و صندوق بازنشستگي با اثر 36 تا 5 واحدي نقش بسزايي داشتند و موجب شدند تا بازار سهام جان تازه ايي بگيرد و اميدها براي بهبود اوضاع و احوال بورس در روزهاي هم زنده شود.
انتهاي پيام/ص

وحید 20
2011/06/29, 11:08
پتروشيمي زاگرس در بازار دوم فرابورس درج شد

Backstreet Boy
2011/06/29, 11:17
فیلتر نیست من الان داخل سایتم

ظاهرا برای بعضی از isp ها فیلتره ، یکی از رفیق های من هم از اینترنت همراه اول استفاده میکنه با ای آدرس جدید نمی تونه وارد شه

حامد24
2011/06/29, 11:18
محسن جان اینم از پست بانک
شنیده شده پست بانک تصمیم دارد در مجمع، سرمایه خود را به میزان 200% مورد افزایش قرار دهد و در مرحله دوم افزایش سرمایه به میزان 300% را اعمال نماید.

frouzan
2011/06/29, 11:30
محسن جان اینم از پست بانک
شنیده شده پست بانک تصمیم دارد در مجمع، سرمایه خود را به میزان 200% مورد افزایش قرار دهد و در مرحله دوم افزایش سرمایه به میزان 300% را اعمال نماید.
حامد جان ممكنه منبع خبر را هم بفرماييد.خبر بسيار مهمي بود.<:-p

وحید 20
2011/06/29, 12:14
كابينه خط قرمز و دستگيري مقامات دولتي، سياسي است/
احمدينژاد: در صورت ادامه برخورد با همكارانم به وظيفه قانوني خود عمل ميكنم

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور دستگيريهاي اخير برخي مقامات دولتي را اقدامي سياسي دانست و گفت كه اگر اين روند ادامه يابد، مسائل را با مردم در ميان گذاشته و به وظيفه قانوني خود عمل ميكنم.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس محمود احمدي نژاد رئيس جمهور در حاشيه جلسه امروز هيئت وزيران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضع دولت در برابر فشارهاي كه وارد ميشود، همچنان سكوت است چراكه كشور نيازمند وحدت و همدلي است اما كابينه خط قرمز است و مجموعه اين اقدامها كاري سياسي براي فشار به دولت است.

وي تصريح كرد: موضع ما سكوت بوده و همچنان سكوت است اما اگر بخواهند به اين روند ادامه دهند، مسائل را با مردم در ميان ميگذارم و به وظايف قانوني خود در اين خصوص عمل ميكنم.

رئيس جمهور با ابراز اميدواري از اين كه روند فعلي متوقف شده و نيازي نباشد وي وارد عمل شود، گفت كه در خصوص اتهاماتي كه به همكارانش در دولت وارد ميكنند، با رئيس قوه قضائيه مذاكره كرده است.

Mousavi
2011/06/29, 13:37
سلام

جناب موسوی خط روندتون زیباست ولی همیشه یادتون باشه که ابتدا و انتهای فیبو باید در یبتدا و انتهای روند باشه!شما 100% رو باید یه کم بیارید پائین تا بیفته رو ابتدای روند...فنجانم زیبا بود

بابک جان شما میفرمایین اینجوری صحیحه ؟

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/50.png

بابک پناهی
2011/06/29, 14:48
بابک جان شما میفرمایین اینجوری صحیحه ؟

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/50.png

منظور من شکل اولتون بود که سطح 100% شما باید بیاد پائین

http://033.img98.net/out.php/i437218_m.jpg

سعیدد.
2011/06/29, 14:59
دوست عزيزم نه كارخانه اي تعطيل شده نه شركتي ورشكسته اين وضعيت را وجدانا نبايد همه اش را تقصير اين و ان انداخت مقصر اصلي خودمانيم.....
شما تمامي پارامترهاي اقتصادي را بررسي نماييد تمامي پارامترها گواه بر صعود ميدهند در عرصه سياسي جالب است احدينژاد اومد بازار منفي شد الان هم كه احتمال رفتنشه بازم منفي ميشه يك ينيست به اين فروشندگان سه نقطه.... بگويد بر فرض مثال كه اين احمدي هم برود اين كه به نفع صنعت و توليد و اقتصاد است پس فروش براي چه؟؟؟؟
نه عزيز من مشكل از هيچ جايي نيست چوب حماقت افرادي است حقيقي كه بر سرمان نازل شده است....

Unless you can watch your stock holding decline by 50% without becoming panic-stricken, you should not be in the stock market.

اگر نمی توانید بدون این که دچار وحشت شوید، ببینید که سهامتان در بازار دچار افت 50 درصد می شود، نباید در بازار سهام باشید.

وارن بافت
;)

iq_son
2011/06/29, 17:15
سلام دوستان
بنده یه دو هفته ای به خاطر مسائل کاری دور از عزیزان بودم دوباره اومدم خدمتتون تا از نظرات اساتید بهره ببرم
حالا ببینیم تو این دو هفته چه اتفاقاتی افتاده...؟
همگی شاد و پیروز باشید

Mousavi
2011/06/29, 18:03
منظور من شکل اولتون بود که سطح 100% شما باید بیاد پائین

http://033.img98.net/out.php/i437218_m.jpg

خیلی ممنون از راهنماییت
گفتی فنجان یه لحظه فکر کردم نمودار غدیرو میگی
خوشحالم که دوستی مثل تو دارم

Mousavi
2011/06/29, 18:05
حالا اگه اشکالی تو تحلیل وغدیر هم میبینی خوشحال میشم بگی بابک جان

وحید 20
2011/06/29, 18:36
پارلمان يونان طرح رياضت اقتصادي را تصويب كرد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9004084863
-------------------------
همین موضوع باعث جو سرتاسر مثبت در بازارهای جهانی شده
سرب با بیش از 2.1درصد افزایش به 2610دلار رسیده است
مس هم حدود 2.5درصد مثبت است و به حدود 9240دلار رسیده است

Mousavi
2011/06/29, 20:26
محسن جان گزارش پرتفوی غدیر اومد رو کدال
اصلا جالب نیست
شما نظرتون چیه ؟

تمام
2011/06/30, 08:40
آقا محسن برای بحث تغییر کاربری زمین کربن و فروش و سود این زمین که به گفته مسولین شرکت توی مجمع به مراحل آخر رسیده نظری ندارین؟؟؟

سيد ياسر شريعت
2011/06/30, 11:13
با سلام خدمت جناب نظری و پناهی عزیز
میشه لطف کنید یه تحلیل از لسرما (سرما آفرین) ارائه بدین؟ بسیار ممنونم

soroush
2011/06/30, 12:14
سلام دوستان این خمحرکه ارزش داره حق تقدم شو بگیریم یا باس واگذار کنیم؟

14359
2011/06/30, 19:06
سلام جناب نظری همیشه از مطالب خوب شما استفاده کردم
من در چندین مطلب شما دیدم که نظرتون راجع به وصندوق مثبت هست میشه این احتمال رو داد که در یکسال اینده با توجه شرکت های خارج بورسی شرکت و حتی تعدیل های جدید شرکتهای بورسی شرکت از جمله جدیدترین اون شپنا هست بشه بازدهی صد در صدی رو مثل غدیر در یکسال گذاشته از سهم انتظار داشت
به طور کلی ممنون میشم نقاط مثبت و منفی سهم رو در اینده مختصری بیان کنید

hamed89
2011/07/01, 01:31
اقای پناهی خسته نباشید
وتجارت رو میشه یه بررسی کنید..به نظر موقع خریده

arak_bourse
2011/07/01, 12:53
اساتید عزیز کسی تا حالا حق تقدم اوراق تسهیلات مسکن را که با بازکردن حساب ممتاز در بانک مسکن برنده می شوند از بانک مسکن گرفته است؟
به نظرشما بازکردن این حساب ممتاز خوب است؟

محمد صالحی
2011/07/01, 15:51
با سلام خدمت دوستان و استادان قدیمی من محمد صالحی هستم که در سایتهای مختلف خدمت دوستان بودم و به دلیل مشکلاتی نتوانستم در این سایت خدمت دوستان باشم و تصمیم دارم با همفکری دوستان در این محیط دوستانه از اطلاعات و همفکری دوستان استفاده کنیم تا به نتایج خوبی برسیم

از ناظر محترم در صورت امکان ایدی من را به محمد صالحی تغییر دهد

با تشکر

http://forums.boursy.com/imported/2011/07/3.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

چارت بکام که این سهم سهم دوست داشتنی من است دقیقا به خط روند بلند مدت (قرمز ) و حمایت ابی رنگ نگاه کنید من فکر میکنم حدودکمتر از یک ماه دیگر این دو خط به هم میرسن و انگاه استارت بکام است دوستان نظرشان چیست

monarchy
2011/07/01, 16:16
من فکر کنم بکام سرو شانه معکوس بزنه به هدف برسه بعد تو ریزش 2 باره شاخص بر گرده به خط قرمز برسه وگر نه ومعادن نمیزاره 235-230 شکسته شه....شما موج شماری بکام رو چطور میبینی؟؟؟؟؟؟

محمد صالحی
2011/07/01, 16:26
http://forums.boursy.com/imported/2011/07/4.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

فکر کنم که در موج a باشیم در صورت برخورد با دوخطی که در بالا گفتم وارد موج b میشویم که میتواند تا کف کانال قرمز رنگ که محدوده 320 است برسیم بعد از ان وارد موج c میشویم

بابک پناهی
2011/07/01, 16:42
جناب صالحی ورود شما دوست عزیز رو به جمع بورسی ها تبریک و تهنیت عرض می نمایم

monarchy
2011/07/01, 16:42
پس موجc باعث شکسته سدن 235 خواهد شد؟؟ من فکر میکردم اتفاقن این نظر و نداشته باشی چون بعید میدونم 235 شکسته شه ...

بابک پناهی
2011/07/01, 16:43
جناب صالحی امکانش باشه موج شماری بکام رو کمی زوم آت کنید تا امواج کاملا دیده بشه

ممنون

بابک پناهی
2011/07/01, 17:14
صنعت لاستيك در آستانه پنچري

در حالی که انجمن های صنفی تنها افزایش 25 تا 30 درصدی قیمت تایر را مانع ایجاد رکود در واحدهای تولیدی می دانستند، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش هشت درصدی قیمت لاستیک موافقت کرد.
اوج گیری قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی صنعت لاستیک در حالی اتفاق می افتد که فعالان این صنعت اعلام می کنند در صورت عدم افزایش قیمت ها، امکان ادامه فعالیت نخواهند داشت.

به گزارش ایلنا باوجود اینکه از اوایل سال جاری زمزمه افزایش قمیت لاستیک و روغن در بازار کشور شنیده می شد، به واسطه سیاست های دولت مبنی بر تثبیت قیمت ها، درخواست تولیدکنندگان و فعالان این صنعت برای تغییر نرخ ها تا خرداد ماه بی پاسخ ماند.

بر این اساس در حالی که انجمن های صنفی تنها افزایش 25 تا 30 درصدی قیمت تایر را مانع ایجاد رکود در واحدهای تولیدی می دانستند، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش هشت درصدی قیمت لاستیک موافقت کرد.

عباس حلوایی رئیس هیات مدیره اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن در گفتگو با ایلنا، گذری به وضعیت و شرایط تولید در این صنعت زد و گفت: هزینه تمام شده تولید لاستیک به واسطه افزایش قابل توجه قیمت مواد اولیه در بازارهای جهانی با شیب صعودی همراه شده ، این در حالی است که اجازه افزایش قیمت ها در کشور متناسب با افزایش هزینه تولید به واحدهای صنعتی داده نشده است.

وی افزود: هم اکنون نرخ کائوچوی طبیعی در بازارهای جهانی بین 80 تا 85 درصد افزایش یافته، در داخل نیز کائوچوی مصنوعی تولید شده توسط واحدهای پتروشیمی بین 70 تا 100 درصد گران تر از گذشته به تولیدکنندگان لاستیک ارائه می شود.

به گفته حلوایی افزایش قیمت تنها به این موارد محدود نشده بلکه دیگر مواد اولیه نظیر کربن و دوده نیز با رشد قیمتی همراه بوده اند.

وی با اشاره به درخواست افزایش حدودا 30 درصدی قیمت لاستیک از سوی انجمن صنفی تولیدکنندگان این محصول، عنوان کرد: با مجوز سازمان حمایت تنها قیمت لاستیک بین شش تا هشت درصد نسبت به گذشته افزایش یافته که این میزان به هیچ عنوان نمی تواند پاسخگوی هزینه های تمام شده واحدهای تولیدی باشد.

این فعال بخش خصوصی با تاکید بر اینکه هزینه تمام شده در واحدهای صنعتی بیش از 30 درصد افزایش یافته است، تصريح کرد: به واسطه شرایط ایجاد شده تعداد محدودی از کارخانه ها با کل ظرفیت تولید خود کار می کنند و اغلب بنگاه ها با عدم توانایی ادامه فعالیت های اقتصادی خود مواجه هستند.

وی با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدکننده لاستیک و روغن در قالب بسته های حمایتی صنعت دیده نشده است، اذعان کرد: باید عنوان کرد که ادامه تولید با شرایط کنونی برای بسیاری از واحدها غیراقتصادی بوده و امکان ادامه این فرآیند وجود ندارد. اگر وضعیت به همین منوال ادامه یابد، تا چند ماه آینده بسیاری از واحدها توان خود را از دست داده و از چرخه تولید خارج خواهند شد.

محمد صالحی
2011/07/01, 18:16
http://forums.boursy.com/imported/2011/07/5.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

با سلام خدمت دوست خوبم جناب بابک پناهی عزیز نظر من موج شماری بکام اینگونه است البته شاید اشتباه کرده باشم نظر شما چیست

محسن نظري
2011/07/01, 18:16
با سلام خدمت همه عزیزان بنده برگشتم البته هنوز وسط راه هستم با این اینترنت ماشالله ایرانسل به هر حال در خدمت دوستان عزیزم هستم خب فعلا پارامترهای سیاسی و اقتصادی عالی میباشد و شنبه و شاید هم هفته ای پر باری را پیش رو داشته باشیم انشالله که این هفته لبخند را بر لبان همه دوستان خواهیم دید

محسن نظري
2011/07/01, 18:22
محسن جان گزارش پرتفوی غدیر اومد رو کدال
اصلا جالب نیست
شما نظرتون چیه ؟
برای چی جالب نیست دوست عزیزم زاگرسش که تو فرابورس درج شده و به زودی عرضه میشه از طرف دیگر ظاهرا قصد خرید 5 هزار میلیارد دیگر دارایی را دارند هلدینگ توسعه الوند نیز به زودی وارد فرابورس خواهد شد بنده روند غدیر را حداقل تا قیمتهای 460-470 تومان صعودی میدانم

محسن نظري
2011/07/01, 19:10
آقا محسن برای بحث تغییر کاربری زمین کربن و فروش و سود این زمین که به گفته مسولین شرکت توی مجمع به مراحل آخر رسیده نظری ندارین؟؟؟
دوست عزیزم اگر بتواند زمینهایش را بفروش برساند و سود غیر عملیاتی شناسایی کند قطعا با رشد قیمتی خوبی مواجه خواهد شد اما وضعیت عملیاتی خود شرکت چندان مناسب نمیباشد

محسن نظري
2011/07/01, 19:28
با سلام خدمت جناب نظری و پناهی عزیز
میشه لطف کنید یه تحلیل از لسرما (سرما آفرین) ارائه بدین؟ بسیار ممنونم
دوست عزیزم لسرما تقریبا سهمی با روند ثابت و در عین حال با نقدشوندگی بسیار پایین و گردش معاملاتی پایین است توصیه خاصی بر این سهم ندارم

محسن نظري
2011/07/01, 19:30
سلام دوستان این خمحرکه ارزش داره حق تقدم شو بگیریم یا باس واگذار کنیم؟
به نظر بنده با توجه به اصلاح اخیر بازار واگذار و تعویض کنی خیلی بهتر است

rabasi
2011/07/01, 21:52
باسلام خدمت جناب نظری وپناهی عزیز:لطفا"اگر نظرتون رودرباره صنایع شیمیایی ایران بفرمایید,بسیارممنون میشم.

iq_son
2011/07/01, 22:19
دوستان وضعیت وصنعت رو چطور میبینید؟
شایعاتی مبنی بر واگذاری شرکت ایران فرانسه به گوش می رسه!

punisher
2011/07/01, 22:49
محسن جان نظرت درباره ح غدیر چیه؟
آیا مهلت اون تمدید می شه ؟
فردا بفروشم؟

امید
2011/07/02, 00:20
فردا بفروشم؟

دوست عزیز بمدت یکماه تمدید شده.

محسن نظري
2011/07/02, 06:50
سلام جناب نظری همیشه از مطالب خوب شما استفاده کردم
من در چندین مطلب شما دیدم که نظرتون راجع به وصندوق مثبت هست میشه این احتمال رو داد که در یکسال اینده با توجه شرکت های خارج بورسی شرکت و حتی تعدیل های جدید شرکتهای بورسی شرکت از جمله جدیدترین اون شپنا هست بشه بازدهی صد در صدی رو مثل غدیر در یکسال گذاشته از سهم انتظار داشت
به طور کلی ممنون میشم نقاط مثبت و منفی سهم رو در اینده مختصری بیان کنید
دوست عزيزم وصندوق هم با افزايش سود شركتهاي زير مجموعه خود مواجه خواهد شد و هم قصد فروش برخي شركتهاي زير مجموعه خود را دارد كه در اين بين لوله سازي اهواز گل سر سبدش ميباشد اين سهم قطعا با تعديل عايدي مواجه ميباشد و به نظر من حداقل بايد تا سطوح قيمتي 300 تومان رشد نمايد البته بازدهي 100 درصدي براي اين سهم زود است اما اهداف سهم را به ترتيب سطوح قيمتي 270 و 300 و 320 و در نهايت 350-360 تومان ميدانم

محسن نظري
2011/07/02, 06:55
باسلام خدمت جناب نظری وپناهی عزیز:لطفا"اگر نظرتون رودرباره صنایع شیمیایی ایران بفرمایید,بسیارممنون میشم.
بنده انتظار تعديل عايدي و سود خوبي براي سال 90 و در نتيجه رشد قيمتي خوبي و اهداف قيمتي 1800-2200 تومان را براي شيران دارم البته منتظر گزارش 3 ماهش هستم....

محسن نظري
2011/07/02, 06:56
دوستان وضعیت وصنعت رو چطور میبینید؟
شایعاتی مبنی بر واگذاری شرکت ایران فرانسه به گوش می رسه!
به نظر بنده اينبار هم وصنعت 140 توماني را خواهيم ديد اما اين 140 تومان را بايد ديد توان شكستن دارد يا خير
در مورد ايران و فرانسه قصد شركت عرضه در فرابورسه

محسن نظري
2011/07/02, 07:00
فردا بفروشم؟
به نظر بنده نگه دار دوست عزيزم ظاهرا مهلتش نيسز تمديد شده است

برديا
2011/07/02, 08:24
استاد نظري مي خواستم نظرتون رو راجبه داروئي ها بدونم اينكه اينا تا حالا افزايش نرخ نگرفتند و از مواد اوليه گرفته تا هزينه هاي انرژي شون چندين برابر شده عموي من كه هفته گذشته به همايش داروسازان رفته بود مي گفتند امسال اكثر شركت هاي دارويي تا مرز ورشكستگي مي رن و مي گفت كه اونجا تصميم گرفته شد به طور دسته جمعي مديران كارخانجات داروئي با هم استعفاي دسته جمعي بدن تا بركه يه فشاري بر روي وزارت بهداشت تحميل بشه خلاصه من دسينا و دسبحان و كمي هم اسوه دارم شما بودين چي كار مي كردين .

محسن نظري
2011/07/02, 08:35
استاد نظري مي خواستم نظرتون رو راجبه داروئي ها بدونم اينكه اينا تا حالا افزايش نرخ نگرفتند و از مواد اوليه گرفته تا هزينه هاي انرژي شون چندين برابر شده عموي من كه هفته گذشته به همايش داروسازان رفته بود مي گفتند امسال اكثر شركت هاي دارويي تا مرز ورشكستگي مي رن و مي گفت كه اونجا تصميم گرفته شد به طور دسته جمعي مديران كارخانجات داروئي با هم استعفاي دسته جمعي بدن تا بركه يه فشاري بر روي وزارت بهداشت تحميل بشه خلاصه من دسينا و دسبحان و كمي هم اسوه دارم شما بودين چي كار مي كردين .
دوست عزيزم خير درست نيست شركتهاي دارويي هزينه انرژي ندارند در ضمن افزايش نرخ جزيي در محصولات خودشان اعمال ميكنند به نظرم ورشكستگي شركتهاي دارويي بيشتر جكه تا واقعيت اين امكان در حد صفره در بازار دارو اگر مشاهده كنيد همه ساله شلاهد افزايش پله اي نرخ دارو هستيم چه بسا در يك سال در طي چند پله اين افزايش نرخ را شاهد ميباشيم
در داروييها بنده نظرم بيشتر برروي دلقما مثبت ميباشد

برديا
2011/07/02, 09:17
دوست عزيزم خير درست نيست شركتهاي دارويي هزينه انرژي ندارند در ضمن افزايش نرخ جزيي در محصولات خودشان اعمال ميكنند به نظرم ورشكستگي شركتهاي دارويي بيشتر جكه تا واقعيت اين امكان در حد صفره در بازار دارو اگر مشاهده كنيد همه ساله شلاهد افزايش پله اي نرخ دارو هستيم چه بسا در يك سال در طي چند پله اين افزايش نرخ را شاهد ميباشيم
در داروييها بنده نظرم بيشتر برروي دلقما مثبت ميباشد

ولي استاد خبر استعفاي دسته جمعي مديران شركت هاي داروئي شايعه نيست بلكه تصميم بود كه در همايش سالانه داروسازي توسط برخي از مديران كارخانجات بزرگ داروئي در حاشيه همايش گرفته شد و قرار شد امروز يعني شنبه استعفاي خودشون رو به وزارت بهداشت به صورت كتبي اعلام كنند.

اين هم جزئياتي از همايش سالانه داروسازي

http://pana.ir/NSite/FullStory/News/?Id=86739

توقف تولید دارو در کشور باتعرفه کنونی

خبرگزاری پانا: مشاور عالی انجمن داروسازان ایران گفت: باید در تعرفههای داروخانههاو قیمت دارو تجدید نظر شود زیرا با ادامه روند کنونی نه تنها توسعه صنعت دارو امکانپذیر نیست بلکه تولید دارو در کشور متوقف میشود.

آذرنوش همچنین یادآور شد: مهمترین چالش صنعت دارو در حال حاضر قیمت داروست چرا که در قانون برنامه پنجم توسعه آمده است به خاطر حفظ مصالح مردم، یارانه داروها حذف نمیشود که ظاهر آن به نفع مردم است اما اگر تمام شئون این فرآیند را در نظر بگیریم به این نتیجه میرسیم که با این قانون تولیدکننده نمیتواند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد و این اتفاق آرام آرام در حال افتادن است.

مشاور عالی انجمن داروسازان ایران خاطرنشان کرد: در سال 89 افزایش نرخ مشهودی در صنعت داروسازی نداشتیم و با توجه به قانون هدفمندی یارانهها و تأثیرات مستقیم و غیر مستقیم آن بر افزایش قیمتها نیز باز شاهد افزایش قیمتی در داروها نبودیم.

وی گفت: با مطالعه اثرات هدفمندی یارانهها به این نتیجه رسیدیم که به جز بخش توزیع، در تولید دارو به طور مستقیم اثرات معناداری را شاهد نبودیم اما اثرات غیر مستقیم آن باعث شده صنعت داروسازی با مشکلات عدیدهای روبهرو شود به طوری که در حال حاضر خریدهای خارجی ما که قبلاً مدتدار پرداخت میشد در حال حاضر مجبوریم به صورت نقدی پرداخت کنیم اما در عوض دارو در قیمتی ثابت نگه داشته شده و این کار ضربه به تولید میزند.

آذرنوش با بیان اینکه وزارت بهداشت باید به طور عاجل در قیمت دارو تجدیدنظر ایجاد کند گفت: تعرفه موجود مناسب نیست و در حال حاضر تمام تولید کنندههای مواد اولیه در کشور قیمتها را بالا بردهاند ولی کالای تمام شده که همان دارو باشد با قیمتی ثابت بر اساس قانون باید ارائه شود که ادامه این کار یعنی توقف تولید.

وی اضافه کرد: باید در تعرفههای حق فنی داروخانهها تجدید نظر شود زیرا با ادامه روند کنونی توسعه صنعت دارو امکانپذیر نیست و از طرفی امکان عرضه علمی دارو در داروخانهها نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

مشاور عالی انجمن داروسازان ایران در پایان گفت:باید قیمتگذاری منطقی برای محصولات دارویی انجام شود و دارو را هم مانند کالاهای دیگر دیده شود.

شاهین محلوجی
2011/07/02, 09:29
سلام محسن جان خبری از این نفله ولغدر داری 4 ماهم هست بسته ست؟

راجی
2011/07/02, 09:36
حیف نفله برای این سهم ولغدر یعنی سرطان

محسن نظري
2011/07/02, 09:48
اين پست رو اگه بذارن اينبار ميره 700-720>:d<

محسن نظري
2011/07/02, 09:49
سلام محسن جان خبری از این نفله ولغدر داری 4 ماهم هست بسته ست؟
مجمع داشت براي تصويب صورتهاي مالي از جزيياتش راستش خبر دارم فقط ظاهرا اون ساختماني كه قرار بود بفروشند فروختند....

محسن نظري
2011/07/02, 09:51
ولي استاد خبر استعفاي دسته جمعي مديران شركت هاي داروئي شايعه نيست بلكه تصميم بود كه در همايش سالانه داروسازي توسط برخي از مديران كارخانجات بزرگ داروئي در حاشيه همايش گرفته شد و قرار شد امروز يعني شنبه استعفاي خودشون رو به وزارت بهداشت به صورت كتبي اعلام كنند.

اين هم جزئياتي از همايش سالانه داروسازي

http://pana.ir/NSite/FullStory/News/?Id=86739

توقف تولید دارو در کشور باتعرفه کنونی

خبرگزاری پانا: مشاور عالی انجمن داروسازان ایران گفت: باید در تعرفههای داروخانههاو قیمت دارو تجدید نظر شود زیرا با ادامه روند کنونی نه تنها توسعه صنعت دارو امکانپذیر نیست بلکه تولید دارو در کشور متوقف میشود.

آذرنوش همچنین یادآور شد: مهمترین چالش صنعت دارو در حال حاضر قیمت داروست چرا که در قانون برنامه پنجم توسعه آمده است به خاطر حفظ مصالح مردم، یارانه داروها حذف نمیشود که ظاهر آن به نفع مردم است اما اگر تمام شئون این فرآیند را در نظر بگیریم به این نتیجه میرسیم که با این قانون تولیدکننده نمیتواند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد و این اتفاق آرام آرام در حال افتادن است.

مشاور عالی انجمن داروسازان ایران خاطرنشان کرد: در سال 89 افزایش نرخ مشهودی در صنعت داروسازی نداشتیم و با توجه به قانون هدفمندی یارانهها و تأثیرات مستقیم و غیر مستقیم آن بر افزایش قیمتها نیز باز شاهد افزایش قیمتی در داروها نبودیم.

وی گفت: با مطالعه اثرات هدفمندی یارانهها به این نتیجه رسیدیم که به جز بخش توزیع، در تولید دارو به طور مستقیم اثرات معناداری را شاهد نبودیم اما اثرات غیر مستقیم آن باعث شده صنعت داروسازی با مشکلات عدیدهای روبهرو شود به طوری که در حال حاضر خریدهای خارجی ما که قبلاً مدتدار پرداخت میشد در حال حاضر مجبوریم به صورت نقدی پرداخت کنیم اما در عوض دارو در قیمتی ثابت نگه داشته شده و این کار ضربه به تولید میزند.

آذرنوش با بیان اینکه وزارت بهداشت باید به طور عاجل در قیمت دارو تجدیدنظر ایجاد کند گفت: تعرفه موجود مناسب نیست و در حال حاضر تمام تولید کنندههای مواد اولیه در کشور قیمتها را بالا بردهاند ولی کالای تمام شده که همان دارو باشد با قیمتی ثابت بر اساس قانون باید ارائه شود که ادامه این کار یعنی توقف تولید.

وی اضافه کرد: باید در تعرفههای حق فنی داروخانهها تجدید نظر شود زیرا با ادامه روند کنونی توسعه صنعت دارو امکانپذیر نیست و از طرفی امکان عرضه علمی دارو در داروخانهها نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

مشاور عالی انجمن داروسازان ایران در پایان گفت:باید قیمتگذاری منطقی برای محصولات دارویی انجام شود و دارو را هم مانند کالاهای دیگر دیده شود.
دوست عزيزم اكثر شركتهاي دارويي اگر اشتباه نكنم براي هلدينگ صبا تامينه يا به نوعي دولتي يا شبه دولتي هستند و شركتهاي دارويي خصوصي بسيار اندك هستند فكر نميكنم مشكلي در داروييها به وجود بيايد روند رو به رشد سوداوري شركتها را طي 3 سال گذشته ببينيد....

علامه
2011/07/02, 09:51
محسن جان و بابک عزیز
نظرتون راجه به فاراک چیه؟ خیلی جون بالارفتن نداره
من یه هفته ای نبودم صفحات قبلیو ندیدم اگه سوال تکراریه معذرت
ممنون

بابک پناهی
2011/07/02, 10:38
محسن جان و بابک عزیز
ممنون

سلام

فعلا عجله ای برای خریدش نداریم :)

frouzan
2011/07/02, 10:50
استاد نظر شما در مورد عرضه هاي امروز سرمايه گزاري سايبا چيست؟؟:-/

بابک پناهی
2011/07/02, 10:51
http://forums.boursy.com/imported/2011/07/5.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

با سلام خدمت دوست خوبم جناب بابک پناهی عزیز نظر من موج شماری بکام اینگونه است البته شاید اشتباه کرده باشم نظر شما چیست

جناب صالحی امروز فردا بررسیش میکنم نتیجه رو عرض میکنم خدمتتون

hamed89
2011/07/02, 12:16
سلام بر اساتید
نظرتون رو درباره کویر میخواستم
قیمت خوبی داره

حامد24
2011/07/02, 12:23
حامد جان ممكنه منبع خبر را هم بفرماييد.خبر بسيار مهمي بود.<:-p

فروزان جان معذرت میخوام که دیر شد تو مسافرت بودم
نمابورس

علی
2011/07/02, 14:39
اساتید محترم نظرتون راجع به وصندوق رو میشه بفرمائید؟

frouzan
2011/07/02, 16:52

ظاهرا"امروز شركت سايبا فروشنده سهم در بازار بوده است. آيا اين معاملات درون گروهي است ؟ فكر ميكنيد مجمع آن كي باشد؟/:)

محسن نظري
2011/07/02, 18:18
محسن جان و بابک عزیز
ممنون
قيمتهاي منفي امروز و يا منفي احتمالي فردا را گزينه بسيار جذاب و مناسبي براي خريد ميدانم

محسن نظري
2011/07/02, 18:20

سيكل جالبي روي وساپا و خساپا ميباشد زماين كه بازار منفي است اين دو شركت سهام همديگر را جمع ميكنند زماني كه بازار مثبت ميشود عرضه ميكنند وساپا كه سود خوبي به صورت ماهانه از خريد و فروش سهام دارد شناسايي ميكند وساپا را هم اكنون يكي از پر قدرترين سهام در اين قيمتها با ديد ميان مدت ميدانم

محسن نظري
2011/07/02, 18:23
سلام بر اساتید
نظرتون رو درباره کویر میخواستم
قیمت خوبی داره
بنده با توجه به قيمتهاي فعلي محصولات پتروشيمي به طور كلي نظر مساعدي بر روي لاستيكيها و پلاستيكيها ندارم بابك عزيز چند صفحه قبل مقاله جالبي درباره نرخ كائوچوي طبيعي و مصنوعي و ميزان اين رشد اين دو محصول و ميزن رشد محصولات لاستيكي قرار داده است حتما مطالعه نماييد

نادری
2011/07/02, 18:36
با سلام به بابک خان پناهی.بابک جان میخواستم یک نظری به نمودارهای ثنوسا بیندازی و ما را از روند این سهم آگاه نمایید.با تشکر از لطف شما دوست عزیز

rojan
2011/07/02, 18:52
با سلام

زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است
تا شقایق هست زندگی باید کرد.

من آمدمممممممممممممممممممممم م
آقای پناهی اسبتان چی شده ؟ دیدید گفتم پیر شده :d
بازار سبز است امید است تداوم داشته باشد
نظرتا ن راجع به مپنا چیست / به نظر می اید 330 را با قدرت رد کند ؟ یا این توهمی بیش نیست

بابک پناهی
2011/07/02, 18:52
با سلام به بابک خان پناهی.بابک جان میخواستم یک نظری به نمودارهای ثنوسا بیندازی و ما را از روند این سهم آگاه نمایید.با تشکر از لطف شما دوست عزیز

سلام

جناب نادری فعلا که ثنوسا خوراک نوسانگیراست.یعنی به راحتی میشه نوسان ازش گرفت,کف سهم 75 تومنه و فعلا سقفشم همون روند نزولیشه که اگر اونو رد کنه باید منتظر صعودش باشیم.

http://033.img98.net/out.php/i445169_saman1.gif
http://033.img98.net/out.php/i445170_saman2.gif

بابک پناهی
2011/07/02, 18:56
با سلام

زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است
تا شقایق هست زندگی باید کرد.

من آمدمممممممممممممممممممممم م
آقای پناهی اسبتان چی شده ؟ دیدید گفتم پیر شده
بازار سبز است امید است تداوم داشته باشد
نظرتا ن راجع به مپنا چیست / به نظر می اید 330 را با قدرت رد کند ؟ یا این توهمی بیش نیست

سلام بر رژان عزیز

نخیر اسب من هیچوقت پیر نمیشه یکم ریپ میزد دادم تعمیرش کنن ;)

مپنا هیچ وقت نگرانی نخواهد داشت به چند دلیل:

1.رقیبی در کل ایران و شاید در خاور میانه ندارد.
2.سهم دارای بنیادی عالی و در قیمتی پائینتر از ارزش واقعی خودش قرار داره
3.هیچ آسیبی نه از تغییرات ارز و نه از قیمتهای جهانی و نه از آزادسازی یارانه ها نمیبینه.البته در حالت سوم ضرر نمیبینه که هیچ سودم میبره

پس آسوده باشید :)

سعیدد.
2011/07/02, 19:00
محسن جان

نظرت راجع به خرید فولای چیه؟ امروز خیلی وسوسه شدم این سهم رو یک پله بخرم ...
برخی هم از افزایش سرمایه چند صد درصدی سهم خبر می دهند، اطلاعی داری راجع به این مورد؟

سپاس

بابک پناهی
2011/07/02, 19:23
قنیشا از کانال صعودی خودش خارج شد که این نوید صعود سهمرو میده ولی زمانی میشه مهر تاییدی بر این ادعا گذاشت که قیمت از مرز 200 تا 208 به سلامتی عبور کنه با اینکه سطح 240 نیز تقریبا برای سهم مهم هست

http://033.img98.net/out.php/i445253_ghnisha1.png

بابک پناهی
2011/07/02, 19:46
خوشبختانه شاخص وقتی زیر سطح خط چین قرمز رنگ اومد بعد دوباره امروز برگشت بالای اون خط که خوب نشانه خوبی برای کوتاه مدته و برای میان مدت زمانی میتونیم بگیم صعودیه که روند نزولی بالایی رو بشکنه

http://033.img98.net/out.php/i445316_shakhes.kol1.png

محسن نظري
2011/07/02, 21:21
محسن جان

نظرت راجع به خرید فولای چیه؟ امروز خیلی وسوسه شدم این سهم رو یک پله بخرم ...
برخی هم از افزایش سرمایه چند صد درصدی سهم خبر می دهند، اطلاعی داری راجع به این مورد؟

سپاس
سعيد جان اگر فولاي به نظرم با تعديل خوبي مواجه ميباشد اگر معافيت مالياتي شركت نيز اكي شود كه نور علي نور خواهد شد و بازدهي خوبي در انتظار اين سهم خواهد بود افزايش سرمايه را اطلاعي ندارم و فعلا نيز با توجه به تركيب سهامداري شركت بعيد ميدانم اما اگر به ظرفيت پيشبيني شده سال 90 برسد تعديل عايدي بسيار بالايي خواهد داد فعلا منتظر گزارش 3 ماهه براي ارزيابي هستم

محسن نظري
2011/07/02, 21:25
يك خبر براي دوستان وساختي كه ظاهرا دعواهاي مديرتي و رقابت بر سر خريد سهام در حال وقوع ميباشد.....

نادری
2011/07/02, 21:38
يك خبر براي دوستان وساختي كه ظاهرا دعواهاي مديرتي و رقابت بر سر خريد سهام در حال وقوع ميباشد.....
این اتفاق اگر بیفتد که این صدر هاشمی ابر مولتی میلیارد ایران باید سهم را تا 480 تومان جمع کندتا دق نکند البته طرف پوز همه را میزند و برای این که مدیریت را از دست ندهد باید یک حال به تمام سهامداران بدهد سهامدارانی که سالها انتظار این روز را میکشند.در ضمن در مجمع وساخت نماینده وپترو حرف از ائتلاف بین وپترو و وصنعت میزد که وپترو به دلیل نداشتن نقدینگی پاپس کشیده بود ولی حالا نقدینگی داره و یک پوززنی دیرین بین این ها است بین وپترویی ها و وساختی ها ببینیم کی پوز کی رو میزنه.در ضمن محسن خان از کجا آمار گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rojan
2011/07/02, 21:46
با سلام مجدد

لطفا دوستان راجع به وساپا و تارگت ان راهنمایی نمایید
thanksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

نادری
2011/07/02, 21:47
سلام

جناب نادری فعلا که ثنوسا خوراک نوسانگیراست.یعنی به راحتی میشه نوسان ازش گرفت,کف سهم 75 تومنه و فعلا سقفشم همون روند نزولیشه که اگر اونو رد کنه باید منتظر صعودش باشیم.

http://forums.boursy.com/
http://forums.boursy.com/بابک جان نمودار و تحلیلتان مربوط به ثامان است نه ثنوسا.اگر ممکن است ثنوسا را یک بررسی نمایید

arak_bourse
2011/07/02, 21:48
جناب نظری ثاخت چرا هیچ حرکتی نمیکنه؟

punisher
2011/07/02, 22:52
محسن جان نظرت درباره این شمواد چیه؟
پیشبینی 6 ماهه رو زده.
به نظرت فردا چند باز می شه؟
خبری از آزمایش و پیام نداری؟

majid
2011/07/02, 23:46
استاد پناهی و نظری- با سلام
لطفا در خصوص نگهداری یا خروج از فولاژ راهنمائی فرمائید. همچنین هدف وسپه را چند میدانید؟ . با تشکر

Captain Nemo
2011/07/03, 00:07
سلام
هر کانالی تلویزیون رو که میبینی داره تبلیغ بورس را میکند
بنده هیچ نظری در مورد بازار ندارم و ما همه بازیچه دست دولت خدمتگذاریم ....
ولی تجربه ثابت کرده هر وقت همگی ناامید شدیم روند برعکس شده ...
و وقتی هم که همه امیدوار بودیم باز هم برعکسش اتفاق افتاده ....
مثل اردیبهشت ماه..... که همه شاخص را بالای 30000 تا 33000 میدیدند .... پس چی شد ...؟!
همون وقت که نهاوندیان 2 تا مصاحبه کرد و حباب حباب کرد باید خارج میشدیم ....
ولی به هر شکل هر کسی سهم های قوی داشت دچار زیان شدید نشد ...
الان هم خودم اکثر سهامم را به کگل و ومعادن تبدیل کردم
و منتظر بازگشایی ومعادن هستم تا باز هم اضافه کنم ...
فملی بعد از افزایش سرمایه جزو بهترینهاست برای سهامداری
مخابرات هم جزو گزینه های بلند مدت منه
منتظر ورود شرکتهای مخابرات استانی باشید ....
با آمدن اینها بازی مخابرات دوباره شروع میشه
پارسال 6 ماهه دوم بازار موند و فقط مخابرات رشد کرد
سیستم جیرینگ هم داره فعال میشه میتونید #123* را روی موبایلتون امتحان کنید ...
با راه افتادن جیرنگ قطعا سود مخابرات دچار تغیراتی خواهد شد .
موعد چک اقساط اخابر که برسه برادران میدونند که باید چه کار کنند ....
مدیران بورس هم از این بازی با اطلاعند ....
نکته اخر اینکه خصوصی سازی امسال هیچ عرضه عمده ای نداشته و
قطعا با این وضعیت عرضه هم نخواهد داشت مگر اینکه وضعیت بهبود پیدا کنه
ببخشید سرتون رو درد آوردم
تو تمام فرومها اکثرا آیه یاس میخونند گفتم اینجا نظر شخصی خودم را بنویسم
قطعا بنده منتظر عوض شدن روند هستم
البته این نظر شخصی من هست و شاید هم برداشتم کاملا اشتباه هست
شب خوش

arashvet
2011/07/03, 06:21
بدهی تولیدکنندگان به صورت پنج ساله تقسیط می شود
رییس شبکه های سراسری خانه صنعت و معدن ایران اعلام کرد با تصویب ماده 28 قانون بودجه سال 90 در مجلس شورای اسلامی بدهی تولید کنندگان به صورت پنج ساله تقسیط می شود.
به گزارش پیمانه ، 'هادی غنیمی فرد' روز شنبه در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن بیان کرد با تصویب ماده 28 قانون بودجه سال 90 در مجلس شورای اسلامی دیگر بانک ها نمی توانند تولیدکنندگان را به خاطر پرداخت معوقات تحت فشار قرار دهند و باید بدهی های آنان را به صورت پنج ساله تقسیط می شود.

وی افزود: با این وجود هنوز بسیاری از بانک ها به این مصوبه عمل نمی کنند که با پیگیری مسئولان امر باید این موارد برطرف شود.

غنیمی فرد ادامه داد: در کشور عرصه های زیادی برای فعالیت و تولید وجود دارد که باید با بررسی کافی بسترهایی که در حال حاضر کشور به آنها نیاز بیشتری دارد، شناسایی و در آنها سرمایه گذاری شود.

وی گفت: هم اکنون واحدهای تولیدی و کارهای ناتمام بسیاری در کشور وجود دارند که به حال خود رها شده و در حال استهلاک می باشند که اگر در اختیار فعالان اقتصادی قرار گیرند علاوه برتولید ثروت تا حد زیادی به اشتغالزایی نیز کمک خواهند کرد.

همچنین در این مراسم، نماینده بخش خصوصی صنعت نیز اظهار داشت: هم اکنون فضای تولید به صورت مهندسی و فضای کسب و کار رقابتی است و اگر کسی ادبیات تولید غیریارانه ای را نداند بازنده است.

'مرتضی سلطانی' افزود: باید به مدیران تولید فرصت داد تا بر منابع موجود در کشور مدیریت کنند و خانه های صنعت و معدن هم باید در همین راستا مورد حمایت قرار گیرند تا بتوانند بعنوان بازوی دولت فعالیت کنند.

وی ادامه داد: ادغام وزارتخانه ها می تواند برای بخش تولید بسیار مفید باشد و در برداشتن موانع بروکراسی از سر راه تولید مثبت واقع شود.

سلطانی تصریح کرد: در شرایط فعلی برای افزایش بهره وری باید نگاه انسان محورانه را مد نظر قرار داد و در غیر این صورت از مزیت های تولید دور می شویم.

وی گفت: در زمان جنگ جهانی از ایران بعنوان پل پیروزی نام برده می شد که با توجه به موقعیت استراتژیک کشور باید در عرصه اقتصادی نیز اینگونه نامیده شود.

مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن امروز با حضور رییس جمهوری، سرپرست وزارت صنایع و معادن و مشارکت جمعی از فعالان بخش خصوصی، تشکلهای صنعتی و معدنی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد

محسن نظري
2011/07/03, 07:38
این اتفاق اگر بیفتد که این صدر هاشمی ابر مولتی میلیارد ایران باید سهم را تا 480 تومان جمع کندتا دق نکند البته طرف پوز همه را میزند و برای این که مدیریت را از دست ندهد باید یک حال به تمام سهامداران بدهد سهامدارانی که سالها انتظار این روز را میکشند.در ضمن در مجمع وساخت نماینده وپترو حرف از ائتلاف بین وپترو و وصنعت میزد که وپترو به دلیل نداشتن نقدینگی پاپس کشیده بود ولی حالا نقدینگی داره و یک پوززنی دیرین بین این ها است بین وپترویی ها و وساختی ها ببینیم کی پوز کی رو میزنه.در ضمن محسن خان از کجا آمار گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر بشود كه احتمالا دارد ميشود وساخت با رشد خوبي مواجه خواهد شد اما نه ديگه 480 تومن!!!
امار را يكي از دوستان داد كه خودش و تيمش دارن وساخت ميخرن....

محسن نظري
2011/07/03, 07:40
با سلام مجدد

لطفا دوستان راجع به وساپا و تارگت ان راهنمایی نمایید
thanksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
به نظر بنده وساپا ميتواند تارگتهاي زير را داشته باشد
270 و 290 و 320 و در نهايت 360

محسن نظري
2011/07/03, 07:59
جناب نظری ثاخت چرا هیچ حرکتی نمیکنه؟
ثاخت كمي با قيمتهاي 300 تومان مشكل دارد اما اگر رد كند به نظرم براحتي 350 را خواهد ديد ثاخت احتمالا تا زمان تعديل احتمالي حركت خواهد كرد...

orion
2011/07/03, 08:17
جناب نظری، از زامیاد خبری دارید؟ امروز صف فروش شده!!

rojan
2011/07/03, 08:51
با سلام

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از بورس گرفت
شاعره بورسی

تو را خدا یکی به من بگه چه خبره ؟ نگید سهام به سطح مقاومت خود رسیده اند
والله من یکی که دارم خل میشم
راستی آقای پناهی فکر کنم شما صحبت از لامبورگینی کردید اسبتان دیپرس شده::d

mehran
2011/07/03, 09:06
پیشبینی 6 ماهه رو زده.

با عرض معذرت از استاد پناهی و استاد نظری....
دوستان سهم <شمواد>میتونه در صورت قیمت خوردن مناسب سود خوبی داشته باشه برای بررسی بیشتر به تاپیک سهام زیر خاکی مراجعه کنید

1390/4/12 - 10:01:18 - بازگشايي نماد معاملاتي شمواد
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت توليد مواد اوليه الياف مصنوعي با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1390/06/31 ، ( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم (Auction) آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار

mehran
2011/07/03, 09:08
با عرض معذرت از استاد پناهی و استاد نظری....
دوستان سهم <شمواد>میتونه در صورت قیمت خوردن مناسب سود خوبی داشته باشه برای بررسی بیشتر به تاپیک سهام زیر خاکی مراجعه کنید

1390/4/12 - 10:01:18 - بازگشايي نماد معاملاتي شمواد
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت توليد مواد اوليه الياف مصنوعي با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1390/06/31 ، ( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم (Auction) آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار

سهم در حال حاضر بعد از تعدیل مثبت ا 17 ریال زیان به 116 ریال سود در حال بازگشایی هست و تا آخر امسال میتونه بالای 20 تومان سود عملیاتی بسازه

hiva
2011/07/03, 09:47
امان از دست این وپست x-(x-(x-(

nazanin
2011/07/03, 11:30
با سلام ودرود وسلامتی برای جنابان نظری وپناهی بنده ازمدتها مدید مطالب شمارو درسایت همسایه مرور میکردم وگهگاه استفاده میبردم میخواستم نظرتونو درخصوص آینده بازار بدونم بنظرشما آیا مجدداصلاح عمیقی درپیش خواهیم داشت باتوجه به حواشی سیاسی پیش امده ویامواردی که بنظر درآینده سیاسی دولت بسیارتاثیرگذارهست باتشکر

محسن نظري
2011/07/03, 11:36
پیشبینی 6 ماهه رو زده.
دوست عزيزم مهران جان اطلاعات مناسبتر و كاملتري درباره شمواد دارد از اطلاعات ايشان استفاده نماييد
ازمايش و پيام نيز خبر جديدي نميباشد و كماكان اين دو سهم در هاله اي از ابهام قرار دارند

محسن نظري
2011/07/03, 11:44
استاد پناهی و نظری- با سلام
لطفا در خصوص نگهداری یا خروج از فولاژ راهنمائی فرمائید. همچنین هدف وسپه را چند میدانید؟ . با تشکر
به نظرم فولاژ را تعويض نماييد بهتر باشد البته در دور صعودي بازار اينكار را انجام دهيد
وسپه تو 6 ماهه كل بودجشو پوشش داده تعديل عايدي خوبي هم داره به نظرم بايد تا 140 بره

nazanin
2011/07/03, 11:46
جناب نظری این قندنیشابور تاکجا صعودداره ودلیلش چی یه بنده حدوددوهفته پیش یه مبلغ بسیارناچیز رواختصاص به این سهم دادم اونهم فقط بدلیل حسنیکال وتاحالا نزدیک 60درصد رشدداشته که خودمم باورم نمیشه وافسوس میخورم کاش بیشترمیخریدم

محسن نظري
2011/07/03, 11:49
جناب نظری، از زامیاد خبری دارید؟ امروز صف فروش شده!!
دوست عزيزم ظاهرا فردا كف قيمتي زامياد است البته زامياد نبايد تو اين قيمتها معامله شود ولي اين روزها كدوم سهم رو پاشنه تحليل و منطق ميگردد كه اين دوميش باشد!!!!

aliasadiham
2011/07/03, 11:49
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 12 ماهه منتهی به 1389/12/29 که توسط شرکت مهندسي روان فن آور تهیه و طی نامه شماره مورخ 1390/04/04 ارسال گردیده است به شرح زیر ایفاد می گردد.
http://codal.ir/Reports/InterimState...LL%2bQhA%3d%3d

اقای نظری اگه ممکنه برای شرکت در مجمع راهنمائی بکنید. ارزش شرکت در مجمع رو داره؟؟؟؟ ممکنه افزایش سرمایه بده از انباشته؟

محسن نظري
2011/07/03, 11:50
هيوا جان تو بورس نيز خبر مثبت براي صدرا ميزنند برعكس صدرا صف فروش ميشه حالا از اين پست بدبخت چه انتظاري ميره سهم مقاومتهاي خود را شكسته برعكس افت ميكند چي بگم بازار احساسي و سياسي از اين بهتر نميشود....

محسن نظري
2011/07/03, 11:53
با سلام ودرود وسلامتی برای جنابان نظری وپناهی بنده ازمدتها مدید مطالب شمارو درسایت همسایه مرور میکردم وگهگاه استفاده میبردم میخواستم نظرتونو درخصوص آینده بازار بدونم بنظرشما آیا مجدداصلاح عمیقی درپیش خواهیم داشت باتوجه به حواشی سیاسی پیش امده ویامواردی که بنظر درآینده سیاسی دولت بسیارتاثیرگذارهست باتشکر
ضمن خوشامدگويي به شما دوست عزيز بنده نظرم اينه كه در ميان مدت و بلند مدت فعلا بازار شكوفايي نخوايهم داشت تا اين احمدينژاده بازار همينطور سياسي و احساسي و سينوسي ميمونه كه با اين شرايط فقط بايد رو سهايم سرمايه گذاري كرد كه وضعيت بنيادي و تكنيكالي در يك راستا و صعودي دارد به قول معروف انقدر صبر كنيم تا يك روزي به بار بنشيند....
اما كوتاه مدت را بنده منفي امروز را يك پول بك ميدانم و احتمال ميدهم از فردا يا بازار مثبت شود يا حداقل متعادلتر......

محسن نظري
2011/07/03, 11:55
جناب نظری این قندنیشابور تاکجا صعودداره ودلیلش چی یه بنده حدوددوهفته پیش یه مبلغ بسیارناچیز رواختصاص به این سهم دادم اونهم فقط بدلیل حسنیکال وتاحالا نزدیک 60درصد رشدداشته که خودمم باورم نمیشه وافسوس میخورم کاش بیشترمیخریدم
دوست عزيز قيمتهاي جهاني شكر صعودي+ قيمتهاي داخلي شكر صعودي و به بالاي 1150 تومان در هر كيلو رسيده + سهامدار جديد قنيشا هم كه خوب داره حمايت ميكند= اهداف قيمتي 220 و سپس 240 توماني از اهداف بعدي قنيشا خواهند بود

nazanin
2011/07/03, 11:57
مرسی ازپاسخ بموقع شما

nazanin
2011/07/03, 12:09
ببخشداگرامروززیاد سئوال میکنم میخواستم نظرتونوراجع به بالاس بدونم آیاواقعاتعدیل مثبتی داره اگرچه حسب گزارش جدیدش سود89 و90 رو تعدیل داده ولی نمیدونم چراریپ میزنه

محسن نظري
2011/07/03, 12:12
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 12 ماهه منتهی به 1389/12/29 که توسط شرکت مهندسي روان فن آور تهیه و طی نامه شماره مورخ 1390/04/04 ارسال گردیده است به شرح زیر ایفاد می گردد.
http://codal.ir/Reports/InterimState...LL%2bQhA%3d%3d

اقای نظری اگه ممکنه برای شرکت در مجمع راهنمائی بکنید. ارزش شرکت در مجمع رو داره؟؟؟؟ ممکنه افزایش سرمایه بده از انباشته؟
دوست عزيزم قيمتهاي فعلي براي خفناور مفته بنده در مجمع شركت ميكنم هم افزايش سرمياه 50 درصدي از سود انباشته داره هم طرح توسعه قم افتتاح شده لازم به ذكر است طرح تسوعه قم دو فاز دارد كه اين تازه فاز اول است كه افتتاح شده كلا شركتهاي نصير ماشين در شهرك صنعتي قم همگي در حال اجراي طرح توسعه و افزايش ظرفيت در كنار توليد محصولات جديد ميباشند.....

iq_son
2011/07/03, 13:00
دوستان مثبت بازار تموم شد نوسانگیرا که پایین خریده بودن امروز خالی کردند.
دو سه روز منفی بعد می خرند دوباره مثبت دوباره می فروشند و این داستان ادامه دارد......
این موج سینوسی تا کی ادامه پیدا میکنه!!!!!!!

باربد
2011/07/03, 13:41
ببخشداگرامروززیاد سئوال میکنم میخواستم نظرتونوراجع به بالاس بدونم آیاواقعاتعدیل مثبتی داره اگرچه حسب گزارش جدیدش سود89 و90 رو تعدیل داده ولی نمیدونم چراریپ میزنه
بالاس اخرین منفی هاشو داره میخوره
اینو از من داشته باشید

hamed131340
2011/07/03, 14:03
با سلام خدمت خدمت آقای محسن نظری
نظر شما درباره کالسیمین چیست ممنون میشم نظر شما را دریافت کنم آیا تعدیل مثبتی داره یا نه

ناظم
2011/07/03, 15:30
دوستان کسی شماره تلفن وبانک را دارد

محسن نظري
2011/07/03, 18:59
تعديل كه ظاهرا داره اما اين قيمتها هم كمي براي سهم بالا ميباشد البته بچه هاي سر مسكن حسابي در حال خريد هستند فكر ميكنم باز تا 1700 ببرنش

محسن نظري
2011/07/03, 19:01
با سلام خدمت خدمت آقای محسن نظری
نظر شما درباره کالسیمین چیست ممنون میشم نظر شما را دریافت کنم آیا تعدیل مثبتی داره یا نه
كالسيمين دوست عزيزم ميخواهد سود 160 توماني اعلام كند فعلا اينطور كه ما پرسيديم در حال بررسي هستند كه يكباره اعلام كنند يا چند مرحله اي در ضمن افزايش سرمايه 100 درصدي هم قرار است تا پايان تير ماه انجام شود ضمننا يك معدن جديد هم كشف كردن البته ذخيرش پايينه ولي خب منبع جديد خوبيه.....
اهداف سهم هم به نظرم قيمت هاي 1200 و در نهايت 1400 تومان ميباشد

vahid_lok
2011/07/03, 19:21
اینم تفاله های یک ذهن بیمار هست!استاد پناهی نظر بدن لطفا!
http://forums.boursy.com/imported/2011/07/7.png
به نظرم می تونه تا 860 رشد کنه حداقل!البته 2 شرط داره!
1-معامله مثبت فردا
2-حجم معامله خیلی بالا!در حد 7 8 ملیون
(خودمم بعید می دونم فردا همچین سهامی جابجا بشه)

محسن نظري
2011/07/03, 19:30
1-معامله مثبت فردا
وحيد جان نمودار كدوم سهمه؟

bijan askari
2011/07/03, 19:53
با سلام خدمت خدمت آقای نظری
نظر شما درباره خرید رانفور و بكام در محدوده قیمت امروز چیست؟

ممنون

vahid_lok
2011/07/03, 20:05
وحيد جان نمودار كدوم سهمه؟

وپست یا همان پست بانک استاد
البته گفتم که این فقط یه نقاشی مسخره از یک تازه کار پرو هست!

بابک پناهی
2011/07/03, 20:35
سهم در حال حاضر بعد از تعدیل مثبت ا 17 ریال زیان به 116 ریال سود در حال بازگشایی هست و تا آخر امسال میتونه بالای 20 تومان سود عملیاتی بسازه

مهران جان اگع بنیادی شموادو بررسی کردی میشه در مورد تهدیدات و برتری های سهم برامون بگی.کلا خلاصه ای از بنیادیش

ممنون

بابک پناهی
2011/07/03, 20:36

http://033.img98.net/out.php/i447732_vpost1.gif

بابک پناهی
2011/07/03, 20:43

بالاس طبق شنیده های موثق تعدیل مثبتی در راه دارد.( از برنده شدن در مناقصه ای بزرگ )

بابک پناهی
2011/07/03, 20:47

سلام نازنین عزیز

ممنون از محبتتون

در مورد آینده بازار من خودم به شخصه امیدوارم چون فکر میکنم یک موج صعودی دیگه داریم ولی زمانی میتونیم این حرفو با قاطعیت بگبم که شاخص در مرحله اول از سد 25400 بگذره.البته محدوده 25400 منظورمه که با گذشت زمان این مقدار کمتر میشه

http://033.img98.net/out.php/i447767_shakhes.kol2.png

بابک پناهی
2011/07/03, 20:51
1-معامله مثبت فردا

وحید جان شرمنده منم نمودار وپستو گذاشتم ولی نمودار شما رو ندیده بودم که ظاهرا نظر هردومون رو سهم یکیه دقیقا

مرسی

محمود شریعت
2011/07/03, 21:09
وحید جان شرمنده منم نمودار وپستو گذاشتم ولی نمودار شما رو ندیده بودم که ظاهرا نظر هردومون رو سهم یکیه دقیقا

مرسی

اگر افت كنه و به پايين بشكنه چي؟

بابک پناهی
2011/07/03, 21:29
اگر افت كنه و به پايين بشكنه چي؟

همون میشه! ;)

محمود شریعت
2011/07/03, 22:10
همون میشه! ;)

پس شما هم موافقي؟
(با ريزش سهم)

بابک پناهی
2011/07/03, 22:31
پس شما هم موافقي؟
(با ريزش سهم)

من کی گفتم موافقم؟

در اینجور مواقع باید دید قیمت از کدوم ضلع مثلث رد میشه.اگر از بالا رد بشه صعود ولی اگر ضلع پائینو بشونه نزول خواهد بود

محمود شریعت
2011/07/03, 22:43
بالاس طبق شنیده های موثق تعدیل مثبتی در راه دارد.( از برنده شدن در مناقصه ای بزرگ )

ميشه بالاس اين شكلي بشه؟

http://033.img98.net/out.php/i448003_15761575160415751587.jpg

يا اينجوري؟

http://033.img98.net/out.php/i448004_157615751604157515871.jpg

البته هنوز حفره جديد تشكيل نشده و اين شكلها فقط فكر و خياله

راشین
2011/07/03, 22:57

1-معامله مثبت فردا

ممنون از شما
با مورد 2 موافق نیستم حجم معاملات بالا برای سهمی مثل پست بانک که روزانه حدود 400 تا 500 هزار سهم معامله می شود بیشتر از 2-3 میلیون نمی تواند باشد

امپراتور7
2011/07/03, 23:26
تبریک به غدیر داران
این هم عرضه اولیه پتروشیمی زاگرس احتمالا فردا شاهد رشد وغدیر باشیم
http://www.irfarabourse.com/CoDoc/0210a.pdf
تبرررررررریک

vahid_lok
2011/07/03, 23:26
ممنون از شما
با مورد 2 موافق نیستم حجم معاملات بالا برای سهمی مثل پست بانک که روزانه حدود 400 تا 500 هزار سهم معامله می شود بیشتر از 2-3 میلیون نمی تواند باشد

من دارم یاد می گیرم ولی دوست دارم بحث کردن رو
به نظرم 2 ملیون برای این سهم یه حجم معمولی است که برای شکستن با قاطعیت یک مثلث باید خیلی حجم بالا باشه!نظر من می نی مم 5 میلیون هست!
البته بازم شما استادید و صاحب نظر

محسن نظري
2011/07/04, 07:48
با سلام خدمت خدمت آقای نظری
نظر شما درباره خرید رانفور و بكام در محدوده قیمت امروز چیست؟

ممنون
رانفور را نظر خاصي ندارم اما اصلاح خوبي كرده گزينه كم ريسك و مناسبي تا پايان سال ميتواند باشد
اما بكام را عالي ميدانم به نظرم براحتي اين سهم سطوح قيمتي 300 و حتي بالاتر را نيز خواهد ديد

punisher
2011/07/04, 08:26
محسن جان نظرت درباره شمواد چیه؟
زیان 17 ریال 650 ریال بسته شده
حالا با سود 116 683 ریال و صف فروش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moradad
2011/07/04, 09:18
با سلام دوستان

به نظر شما قیمت مناسب برای بازگشایی البرز چند میتواند باشد؟
با تشکر

بابک پناهی
2011/07/04, 09:39
ميشه بالاس اين شكلي بشه؟

يا اينجوري؟

البته هنوز حفره جديد تشكيل نشده و اين شكلها فقط فكر و خياله

محمود جان شکل اولو که بی خیال شو شکل دومم الگوت خوبه ولی چون تو روند اصلاحی هستیم هنوز زوده بگیم این موج تموم شده یا نه!

بابک پناهی
2011/07/04, 09:42
من دارم یاد می گیرم ولی دوست دارم بحث کردن رو
به نظرم 2 ملیون برای این سهم یه حجم معمولی است که برای شکستن با قاطعیت یک مثلث باید خیلی حجم بالا باشه!نظر من می نی مم 5 میلیون هست!
البته بازم شما استادید و صاحب نظر

وحید جان به نظر من مد نظر قرار دادن حجم معاملات در ایران جالب نمیتونه باشه چرا؟؟؟چون حقوقی بی همه چیز بعضی مواقع میاد با صف خرید یا صف فروش حمایت یا مقاومتو رد میکنه میبینی که اصلا حجم معامله ای صورت نگرفته چرا؟؟؟چون صف بوده!!!

محسن نظري
2011/07/04, 09:48
محسن جان نظرت درباره شمواد چیه؟
زیان 17 ریال 650 ریال بسته شده
حالا با سود 116 683 ریال و صف فروش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شمواد را گفتم دوست عزيزم مهران جان اطلاعات كاملي از سهم دارد اگر نظر بنده را بخواهيد با توجه به گزارشش جاي رشد زيادي را براي سهم متصور نيستم

nazanin
2011/07/04, 10:05
خب باسلام خدمت اساتیدمحترم نمیدونم بازار کدوم طرفیه هم به مثبت میخوره هم به منفی ماکه بالاسو دادیم جاش غدیرگرفتیم حالا جناب پناهی ونظری بگید کارخوبی کردم یا بد باتشکر

بابک پناهی
2011/07/04, 10:17
خب باسلام خدمت اساتیدمحترم نمیدونم بازار کدوم طرفیه هم به مثبت میخوره هم به منفی ماکه بالاسو دادیم جاش غدیرگرفتیم حالا جناب پناهی ونظری بگید کارخوبی کردم یا بد باتشکر

سلام

والله من بودم بالاسو نمیدادم.اما غدیرم خوبه خوب مخصوصا با ورود زاگرس

vahid_lok
2011/07/04, 10:19
وحید جان به نظر من مد نظر قرار دادن حجم معاملات در ایران جالب نمیتونه باشه چرا؟؟؟چون حقوقی بی همه چیز بعضی مواقع میاد با صف خرید یا صف فروش حمایت یا مقاومتو رد میکنه میبینی که اصلا حجم معامله ای صورت نگرفته چرا؟؟؟چون صف بوده!!!

من دارم یاد می گیرم فقط!
با این اوضاع امروز یا باید منتظر فردا باشیم یا اینکه سهم داره میره به سمت ضلع پایینی مثلث:-s:D

بابک پناهی
2011/07/04, 10:24
من دارم یاد می گیرم فقط!
با این اوضاع امروز یا باید منتظر فردا باشیم یا اینکه سهم داره میره به سمت ضلع پایینی مثلث:-s:D

باید دید عکس العمل ضلع پائینیش چیه جذبش میکنه یا دفعش میکنه باید دید!

frouzan
2011/07/04, 10:27
استاد نظر شما د رمورد بازگشايي حق تقدم وسابا روي اين قيمت چيست؟؟؟؟:(

sanko
2011/07/04, 10:41
سلام یه لطفی می کنید در مورد گرانیت بهسرام و قیمت بازگشایی و وضعیتش یه اطلاعاتی بدین آقای نظری ؟؟؟آقا بابک شما هم اگه اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید ممنونم

محسن نظري
2011/07/04, 11:00
باید دید عکس العمل ضلع پائینیش چیه جذبش میکنه یا دفعش میکنه باید دید!
افزايش سرمايش تصويب شده ارزش بازارش يك سوم بانكهاي ديگست عمرا ديگه پايينتر بياد

nazanin
2011/07/04, 11:31
جناب پناهی درخط آخرامضایتان صاعتقادبه قیمتهای بالای نفت وفلزات پایه دارید آیامبنای تحلیلتان تکنیکی است صرفایا دلایل دیگری نیزدارد باتشکر

بابک پناهی
2011/07/04, 11:46
جناب پناهی درخط آخرامضایتان صاعتقادبه قیمتهای بالای نفت وفلزات پایه دارید آیامبنای تحلیلتان تکنیکی است صرفایا دلایل دیگری نیزدارد باتشکر

تنها تکنیکیست

شاهین محلوجی
2011/07/04, 13:06
سلام محسن جان بنظرت با ابن حجم معاملات پایین چند روزه پیش و داغون امروز ریزش شاخص محتملتر نیست و آقای پناهی نظرت در مورد اصلاح شاخص تا 23480 61.8 فیبو این نمودار چیه؟
http://uploadtak.com/images/6x3lj8f20uduzwh7xf41.png

بابک پناهی
2011/07/04, 14:13
سلام محسن جان بنظرت با ابن حجم معاملات پایین چند روزه پیش و داغون امروز ریزش شاخص محتملتر نیست و آقای پناهی نظرت در مورد اصلاح شاخص تا 23480 61.8 فیبو این نمودار چیه؟

نیم نگاهی هم به کف کانال بنفش رنگ داشته باشید بد نیست

http://033.img98.net/out.php/i449373_shakhes.kol2.png

محسن نظري
2011/07/04, 16:10
امروز اخر وقت كمي زامياد برداشتم با ديد نوسانگيري

aminaran
2011/07/04, 16:15
سئوال من هم همینه .........در ضمن آیا امکان رشد سهم در کوتاه مدت وجود داره ؟

soroush
2011/07/04, 17:12
به نظر بنده با توجه به اصلاح اخیر بازار واگذار و تعویض کنی خیلی بهتر است

سلام
ممنون اقا محسن از پاسختون پس شما همچنان نظرتون در به واگذاری هست بعد چقدر به ازای هر سهم به میدم ؟
ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدید چون مسافرم بازم ممنون

hamed89
2011/07/04, 18:30
سلام
اقای نظری همونطور که گفتم ما تو ماسه های کماسه گیر کردیم!
به نظرتون خبر امروز که:كماسه» 372 ريال سود شناسايي كرد
میتونه نکته خوبی باشه یا نه دل خوش کنی بوده؟
هفته بعد هم مجمع داره..نظرتون رو در مورد شرکت در مجمع هم بفرمایید
ممنون

بهروز
2011/07/04, 18:51
جناب نظری با سلام
لطفا تحلیلی هم از شبهرن داشته باشید.لطفا درباره حضور یا عدم حضور در مجمع هم نظر بدید.متشکرم

Ali487
2011/07/04, 18:56
سلام به دوستان و آقا محسن .
نظرتون راجب به خرید فاراک و وصنعت چیه ؟
فکر می کنید بازده کوتاه مدت می تونند داشته باشند ؟
سهم پیشنهادی شما چیه ؟؟
تشکر.

علامه
2011/07/04, 19:25
جناب نظری نظرتون رو راجه به گزارش صدرا میفرمایید؟
ممنون

بابک پناهی
2011/07/04, 19:55
توسط مديرعامل سرمايه گذاري البرز:
دو شرط عرضه بلوك 55.9 درصدي تولي پرس تغيير كرد

خبرگزاري فارس:با اعلام مديرعامل سرمايه گذاري البرز، خريدار بلوك 55.9 درصدي تولي پرس ضمن ارايه ضمانت نامه بانكي يا اوراق مشاركت براي تضمين بخش نسيه، مشمول سود تقسيمي مجمع تيرماه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، طبق اعلام قبلي قرار است فردا شركت سرمايه گذاري البرز به وكالت از سرمايهگذاري اعتلاء البرز 55.9 درصد از سهام توليپرس را به قيمت هر سهم350 تومان عرضه كند، اين عرضه عمده شامل 139 ميليون و 797 هزار سهم به صورت يكجا و 50 درصد نقد و اقساط 5 ساله با نرخ سود 6 درصدي بوده و خريدار يا خريداران 9 روز كاري مهلت دارند تا وجه نقد معامله را پرداخت كنند.
ارزش اين معامله درحالي حداقل 49 ميليارد تومان تعيين شده كه از نظر برخي متقاضيان احتمالي خريد، عرضه اين بلوك سه اشكال اساسي به همراه داشت كه شامل عدم تعيين تكليف در مورد تخصيص يا عدم تخصيص سود تقسيمي اين شركت د رمجمع پيش رو، نحوه تسويه بدهي حدود 60 ميليارد توماني و الزام خريداران به ارايه دو نوع ضمانت نامه براي تضمين بخش نسيه 50 درصدي معامله بود.
طرح اين اشكالات باعث شد تا حميدرضا جمشيدي مديرعامل سرمايه گذاري البرز ( سهامدار عمده تولي پرس) با ارسال نامه ايي به كارگزار عرضه كننده سهام يعني كارگزاري حافظ اعلام كند با توجه به اينكه احتمال مي رود معامله سهام تولي پرس تا 31 تيرماه در بورس قطعي نشود و اين شركت هم ناگزير به برگزاري مجمع سالانه عملكرد منتهي به 29 اسفند 89 است،لذا سود نقدي تقسيم شده مصوب مجمع مذكور به خريدار يا خريداران تعلق خواهد گرفت.بديهي است سود نقدي تقسيم شده ياد شده به خريدار يا خريداراني تعلق مي گيرد كه به تعهدات خود در خصوص معامله سهام عمل كنند.
جمشيدي همچنين اعلام كرده به منظور تضمين بخش نسيه و كارمزد اين معامله در صورت تمايل خريدار يا خريداران سهام به غير از ضمانت بانك، اوراق مشاركت نيز قابل پذيرش است.
براساس اين گزارش، اين تغييرات در شرايطي اعلام شده كه انتظار مي رود شفاف سازي بيشتري براي رقابت عادلانه اين بلوك از جمله روشن شدن مطالبات شركت هاي تابعه سرمايه گذاري البرز و تولي پرس و اخذ تاييديه هاي لازم نيز مشخص شود.

محسن نظري
2011/07/04, 19:58
به نظر بنده كار خوبي كرديد

محسن نظري
2011/07/04, 20:01
دوست عزيز اگر بنده بودم با خيال راحت در اين قيمتها تك سهم وساپا ميشدم اگر حقش را هم داشتم البته تبديل به خود سهم ميكردم تو پرتفوي وساپا پارسيان و فملي را دست كم نگيريد....

مهرداد
2011/07/04, 20:28
بادرود برشما دوست عزیز وبا تقدیم پوزش خدمت استاد گرامی جناب آقای محسن نظری عزیز

دوست من صدرا باگزارش کامل حسابرسی موسسه هشیار بهمند که به حق از جناب آقای هشی با آن پیشینه واخلاق حرفه ای انتظاری جز این نیز نمی رفت - کلام آخر را (اگر سهامداران متعصب صدرابپذیرند ) باسهامداران خود گفت .

دوست من این صدرای صد راز سهمی جز یک سهم سفته بازی نیست . موسسه هشیار بهمند بزرگترین لطف را در حق سهامداران روا داشت واگر بخواهیم بندهای گزارش حسابرسی را در صورت مالی شرکت صدرا اعمال نمائیم باور بفرمایید این سهم پایینتر از ارزش اسمی خود می ارزد (البته بنده محاسبه دقیق نکرده ام )
بند 12 گزارش حسابرسی نیز ناتوانی داراییهای جاری را در پوشش بدهیهای جاری به ثبوت می رساند که اگر تعدیلات بندهای گزارش حسابرسی را نیز بخواهیم وارد محاسبه نسبت جاری نماییم واژه ای جزلعنت برای تقدیم به عده ای کلاهبردار ودزد که چه از قبل وچه اکنون وچه بعدها دراین شرکت درقامت مدیران ! ظاهر شده اند - ترجمان درد عمیق سهامداران جزء نخواهد بود .
به هرروی شاید عرایض بنده به کام برخی دوستان عزیز خوش نیاید چون صاحب این سهم می باشند وکاملا طبیعی است امابنده این مطالب را باعلم ناقص خود وازروی دلسوزی گفتم .چون خودم تعداد 000/400برگ از این سهم را بامیانگین 800/2ریال داشته وبا قیمتهای 800/1ریال خارج گشته ام .
آرزومند شکفتن گل لبخند برروی لبان تک تک دوستان هستم .

soroush
2011/07/04, 20:30
اقا محسن پست 5670 رو هم زحمتش رو بکشید

rojan
2011/07/04, 20:31
با سلام

زمان به خاطرهیچکس منتظر نمی ماند
دیروز به تاریخ پیوست و فردا معما است
امروز هدیه ای که باید قدر آن را بدانیم

من آمدمممممممممممممممممممممم
والله زندگی بدون بورس زیباتر است ;;)
میخواهم به مجمع صدرا بروم .البته باید برم چون سهامدار عمده :d:dهستمممممممممممممممممممم م.
لطفا دوستان مرا راهنمایی نمایند

mehran
2011/07/04, 20:42
منم مجمع صدرا همه سعیمو میکنم بیام البته اگه دوستان تهرونی شام مهمون کنن......

امروز 150 هزار تا صدرا شدم با میانگین حدود 170....فردا اگه منفی داد 20 تا دیگه اضافه میکنم راستی دوستان صدرایی این مجمع فرصت خوبی واسه آشناییه..

شاهین محلوجی
2011/07/04, 20:56
[quote=بابک پناهی;34089]نیم نگاهی هم به کف کانال بنفش رنگ داشته باشید بد نیست

قبول نیست دیدی:D

بابک پناهی
2011/07/04, 21:01
[quote=بابک پناهی;34089]نیم نگاهی هم به کف کانال بنفش رنگ داشته باشید بد نیست

قبول نیست دیدی:d

چی قبول نیست؟

rojan
2011/07/04, 21:02
آقای نظری

خرید و فروشی انجام ندادم والله بازار خیلی ترسناک شده و های ریسک است
با صدرا به مجمع خواهم رفت امید است کار درستی باشد .
وساپا را هنوز در سبد دارم فکر کنم نظرتان مثبت باشد .

مصطفی مصری پور
2011/07/04, 21:08

امروز 150 هزار تا صدرا شدم با میانگین حدود 170....فردا اگه منفی داد 20 تا دیگه اضافه میکنم راستی دوستان صدرایی این مجمع فرصت خوبی واسه آشناییه..

مهران همینطور بخری میری بالا 1% خود صدرا مهمونت میکنه:d

soroush
2011/07/04, 21:31
مجمع صدرا کیه؟

محسن نظري
2011/07/04, 21:39
سلام یه لطفی می کنید در مورد گرانیت بهسرام و قیمت بازگشایی و وضعیتش یه اطلاعاتی بدین آقای نظری ؟؟؟آقا بابک شما هم اگه اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید ممنونم
گرانيت بهسرام گل كاشت راستش زماني كه در قيمتهاي 80-90 بود ميخواستم وارد بشوم از نقدشوندگي و هزينه هاي انرژيش ترسيدم حالا ميبينم اشتباه كرده بودم به نظرم 120-140 تومان بازگشايي شود البته بستگي به ميزان پوشش سود 3 ماهه سال 90 هم دارد

محسن نظري
2011/07/04, 21:42
سلام
ممنون اقا محسن از پاسختون پس شما همچنان نظرتون در به واگذاری هست بعد چقدر به ازای هر سهم به میدم ؟
ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدید چون مسافرم بازم ممنون
به ازاي هر سهم 2 حق تقدم دوست عزيزم

abdi
2011/07/04, 22:03
آقای نظری عزیز با سلام و تشکر از مراحم بیدریغ جنابعالی مایل بودم در صورت امکان نظر شما را در مورد وضعیت بنیادی ایتالیران برای خرید جویا شوم.

محسن نظري
2011/07/04, 22:08
اتفاقا بنده حجم پايين را در بازار هاي منفي نشانه خوبي ميدانم و نشانه عدم فروش و عرضه سهام توسط فروشندگان ميدانم ريزش بيشتر بازار را بعيد ميدانم بايد همين روزها بازار برگردد و يك نوسان مثبتي بكند

محسن نظري
2011/07/04, 22:12
نیم نگاهی هم به کف کانال بنفش رنگ داشته باشید بد نیست

بابك جان ميشه بيشتر توضيح بدي؟

محسن نظري
2011/07/04, 22:16
سئوال من هم همینه .........در ضمن آیا امکان رشد سهم در کوتاه مدت وجود داره ؟
دوست عزيزم در حال حاضر يكي از مناسترين سهام بازار و پر بازده ترين سهام بازار را وساپا ميدانم سهم ممكن است اسير جو منفي بازار شود و دير و زود شود اما مطئن باشيد سوخت و سوز نخواهد داشت

soroush
2011/07/04, 22:24
به ازاي هر سهم 2 حق تقدم دوست عزيزم

نه اقا محسن منظورم اینکه بی خیال حق تقدم بشم؟
و اگر بشم چقدر به من به ازای هر سهم پول می دن؟

محسن نظري
2011/07/04, 22:25
سلام
اقای نظری همونطور که گفتم ما تو ماسه های کماسه گیر کردیم!
به نظرتون خبر امروز که:كماسه» 372 ريال سود شناسايي كرد
میتونه نکته خوبی باشه یا نه دل خوش کنی بوده؟
هفته بعد هم مجمع داره..نظرتون رو در مورد شرکت در مجمع هم بفرمایید
ممنون
نه دوست عزيز فعلا انتظاري از سهم نداشته باشيد تا زماني كه كماسه طرح توسعش افتتاح نشود انتظاري از سهم نميرود

محسن نظري
2011/07/04, 22:26
به نظر من قيد حق تقدم را بزنيد بهتر است مطالبات سهم به ازاي هر سهم 40 تومان ميباشد

محسن نظري
2011/07/04, 22:29
ميگن 14 درصد افزايش نرخ سيمان تصويب شده اگر اينطور باشد سميانيها منفجر هم انطرفتر ميشوند با اين افزايش نرخ جهش سوداوري و قيمتي در سيمانيها اتفاق خواهد افتاد اگر افزايش نرخ فوق صحت داشته باشد بايد منتظر رشد حداقل 50 درصدي در قيمت سهام سيمانيها باشيم

بابک پناهی
2011/07/04, 22:33
بابك جان ميشه بيشتر توضيح بدي؟

کف کانال نقش حمایتو بازی خواهد کرد.همین

محسن نظري
2011/07/04, 22:34
گزارش 3 ماهه وسينا نيز علي رغم شناسايي سود سرمايه گذاريها باز هم عالي بود وسينا امسال براحتي 50 تومان را خواهد ساخت و قيمتش براحتي تا سال ديگر همين موقع 300-350 خواهد بود يعني بازدهي 50-70 درصدي بي دغدغه......

farhad.fathi
2011/07/04, 22:39
ميگن 14 درصد افزايش نرخ سيمان تصويب شده اگر اينطور باشد سميانيها منفجر هم انطرفتر ميشوند با اين افزايش نرخ جهش سوداوري و قيمتي در سيمانيها اتفاق خواهد افتاد اگر افزايش نرخ فوق صحت داشته باشد بايد منتظر رشد حداقل 50 درصدي در قيمت سهام سيمانيها باشيم

اقا محسن گل یه ذره عمیقتر نگاه کن عزیز من
صنعت سیمان جزء هزینه بر ترین صنعتهاست از نظر انرژی
این افزایش نرخ هم به خاطر جلوگیری از ورشکستگیشونه

اگر هم رشد کنند یه عده تازه وارد بی گناه تو این سهام گیر میکنند چون فروشنده های بالقوه داره

soroush
2011/07/04, 22:41

اقا محسن شرمندم اما سهم باز بشه قیمتش 1/4 میشه بعد من اینجوری خیلی ضرر نمیکنم؟

rojan
2011/07/04, 22:41
محسن جان

نه واجب شد یک کلاس اکابر برای اساتید این تاپیک دایر شود
روژان نه رژان
دغدغه نه دقدقه:d;;)

محسن نظري
2011/07/04, 22:49
اقا محسن گل یه ذره عمیقتر نگاه کن عزیز من
صنعت سیمان جزء هزینه بر ترین صنعتهاست از نظر انرژی
این افزایش نرخ هم به خاطر جلوگیری از ورشکستگیشونه

اگر هم رشد کنند یه عده تازه وارد بی گناه تو این سهام گیر میکنند چون فروشنده های بالقوه داره
دوست عزيز شما عميقتر نگاه كن 14 درصد افزايش نرخ سيمان در شرايطي كه گام دوم طرح تحول امسال اجرا نخواهد شد و به نظر بنده سال اينده نيز اجرا نخواهد شد يعني تحول يعني تعديل 70-100 درصدي سود شركتهاي سيماني مثالي براي شما ميزنم سيمان شاهرود سود سال 90 را با سرمايه جديد 37 تومان اعلام كرده است با افزايش 14 درصدي نرخ سيمان 22 تومان ميگذارد رو سودش و ميتواند براي يك سال مالي كامل به سود تقريبي 60 توماني برسد و با اعمال پي بر اي 5 قيمتش بشود 300 تومان ناقابل در صورتي كه قيمت فعلي سهم 223 تومان است به همين راحتي.....

farhad.fathi
2011/07/04, 22:53
دوست عزيز شما عميقتر نگاه كن 14 درصد افزايش نرخ سيمان در شرايطي كه گام دوم طرح تحول امسال اجرا نخواهد شد و به نظر بنده سال اينده نيز اجرا نخواهد شد يعني تحول يعني تعديل 70-100 درصدي سود شركتهاي سيماني مثالي براي شما ميزنم سيمان شاهرود سود سال 90 را با سرمايه جديد 37 تومان اعلام كرده است با افزايش 14 درصدي نرخ سيمان 22 تومان ميگذارد رو سودش و ميتواند براي يك سال مالي كامل به سود تقريبي 60 توماني برسد و با اعمال پي بر اي 5 قيمتش بشود 300 تومان ناقابل در صورتي كه قيمت فعلي سهم 223 تومان است به همين راحتي.....

من به شخصه از سیمانی همشهریم اطلاع کافی داریم بار مالی ناشی از مصرف انرژی واقعا بالاست فکر کنم حداقل 10 درصد از این افزایش نرخ رو باید برای اصلاح ساختار و تکنولوژی و انرژی صرف کنند
مطمعنم

محسن نظري
2011/07/04, 22:57
جناب نظری با سلام
لطفا تحلیلی هم از شبهرن داشته باشید.لطفا درباره حضور یا عدم حضور در مجمع هم نظر بدید.متشکرم
شبهرن دوست عزيزم به دليل افزايش شديد نرخ مواد اوليه داره اذيت ميشه از طرفي نميتواند رشد نرخ همراستاي محصولاتش بدهد به نظر بنده بهتر است منتظر گزارش 3 ماه اش بمانيد توصيه به شركت در مجمع نميكنم.....

محسن نظري
2011/07/04, 22:59
من به شخصه از سیمانی همشهریم اطلاع کافی داریم بار مالی ناشی از مصرف انرژی واقعا بالاست فکر کنم حداقل 10 درصد از این افزایش نرخ رو باید برای اصلاح ساختار و تکنولوژی و انرژی صرف کنند
مطمعنم
دوست عزيزم ما اينجا سر هوا حدس و گمان نميزنيم ما محاسبه ميكنيم و تحليل ميكنيم محاسبات به ما ميگويد شركتهاي سيماني با افزايش 14 درصدي نرخ سيمان تحولي در سوداوري و در نتيجه قيمتشان پديد ميايد حالا سماني شهر شما بار ماليش زياده يا بار مالي از افزايش نرخ انرژي به ان تحميل ميشود خارج از عهده ماست

farhad.fathi
2011/07/04, 23:01
دوست عزيزم ما اينجا سر هوا حدس و گمان نميزنيم ما محاسبه ميكنيم و تحليل ميكنيم محاسبات به ما ميگويد شركتهاي سيماني با افزايش 14 درصدي نرخ سيمان تحولي در سوداوري و در نتيجه قيمتشان پديد ميايد حالا سماني شهر شما بار ماليش زياده يا بار مالي از افزايش نرخ انرژي به ان تحميل ميشود خارج از عهده ماست
از ما گفتن

محسن نظري
2011/07/04, 23:02

مهران عزيز تبريك ميگم مثل اكثر مواقع خريد و شكار خوبي كردي مطمئن باش پشيمان نميشوي....

محسن نظري
2011/07/04, 23:07
آقای نظری

خرید و فروشی انجام ندادم والله بازار خیلی ترسناک شده و های ریسک است
با صدرا به مجمع خواهم رفت امید است کار درستی باشد .
وساپا را هنوز در سبد دارم فکر کنم نظرتان مثبت باشد .
بنده اعتقاد دارم بالاتر از سياهي رنگي نيست بيشتر شركت در مجمع را مثبت ميدانم تا منفي خود بنده هر 3 مجمع صدرا و فاراك و فاذر را توصيه ميكنم
وساپا را هم نظرم را در صفحات قبلي گفتم

آریو
2011/07/04, 23:09

محسن جان بعید میدونم این افزایش نرخ رو بگیرن !!
در مورد تعدیل سود هم کاملا موافقم جدولی از افزایش نرخ 10 درصدی سیمان و 5 درصدی ارز برای صادراتی ها نشان از تعدیل سود حتی 100 درصدی برای برخی از شرکت ها داره ...
اما نباید به پی به ای اون شرکت ها هم توجه بشه برخی به علت هوش بازار دارن با پی به ای 10 معامله میشن یعنی از همین الان بهش تعدیل دادن !!

مصطفي
2011/07/04, 23:27
سلام

خواستم تاپيك جديد باز كنم امكانش نبود .

فارسيت درود

الگوي butterfly كف كانال نزولي و احتمال صعود تا محدوده 90 تومن .

محسن نظرت چي ؟ :)

http://forums.boursy.com/imported/2011/07/5.gif (http://www.pic.iran-forum.ir/)

rojan
2011/07/05, 06:32
با سلام

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم
آخر به همان نقطه آغاز که بودیم رسیدیم

بابک جان میدانم نگران اسبت هستی ولی در صورت امکان این گزارش صدرا را تحلیل بکنید :">
شاید من هم بتوانم لامبروگینی بخرم البته فیوریت من اتومبیل های suv است .:D

محسن نظري
2011/07/05, 07:24
مجمع صدرا کیه؟
4/23 دوست عزيزم

محسن نظري
2011/07/05, 07:33
آقای نظری عزیز با سلام و تشکر از مراحم بیدریغ جنابعالی مایل بودم در صورت امکان نظر شما را در مورد وضعیت بنیادی ایتالیران برای خرید جویا شوم.
يادش بخير 2-3 سال پيش رفتم مجمعش من بودم و نماينده حقوقي ها:d
مدير عاملش طرح هاي خوبي داره كه شركت رو متحول ميكنه اما سهامداراش مايل به گسترش شركت نيستن نقدينگي خوبي هم نداره و مشكلات ديگر...
فعلا وضعيت بنيادي خوبي نداره تنها پتانسيل شركت زمينهاي فعلي كارخانه است كه تو بافت شهري قرچك ورامين قرار گرفته اون زمان ميخواستن كارخونه رو انتقال بدن و زمينها رو تغيير كاربري بدن و بفروشن فعلا كه خبري نشده
وضعيت شركت سنتي و سيستمشون قديميه براي همين چه در زمينه فروش چه در زمينه توليد موفقيتي ندارن تو اين صنعت مقايسه كنيد كمرجان را با ايتالران....

محسن نظري
2011/07/05, 07:40
اقا محسن شرمندم اما سهم باز بشه قیمتش 1/4 میشه بعد من اینجوری خیلی ضرر نمیکنم؟
خب حق تقدمها را ميفروشيد و سود مجمع رو هم دريافت ميكنيد ديگه

mehran
2011/07/05, 07:56
سلام محسن جان....من یه نگاه کلی که کردم به سهم ها و تقاضاها به نظرم رسید امروز شاهد افزایش حجم معاملات و شکل گیری یه روند صعودی خواهیم بود و تا آخر وقت بشه چنتا صف خرید خوب تو بازار دید و فردا هم یه روز مثبت سه رقمی خواهد بود نظرت چیه؟؟

مصطفی مصری پور
2011/07/05, 08:02
امروز با توجه به صف صدرا و فاراک بازار مثبت خواهد بود
در ضمن نزدیک بودن عرضه زاگرس،غدیرو هم پر اقبال میکنه

rojan
2011/07/05, 08:05
با سلام

میگویند شاید پتروشیمی زاگرس فردا عرضه نشود در حد شایعه
من برای خرید ان مجبور به فروش هستم تمام سبدم هم تجهیزاتیها و وساپا
کدام را بفروشم ؟ کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک

rojan
2011/07/05, 08:13
با سلام

محسن جان خدا وکیلی این چند روزه ه بازار ملتهب است ناهار جایی نروید
سفارش میدهیم برایتان از نایب شاندیز رفتاری ووووووووووووووووووو ناهار بیاورند.:d

ali.n
2011/07/05, 08:22
با سلام

یکم فاراک بده حجمو بزنه
بخدا ثواب داره:d

محسن نظري
2011/07/05, 08:28
محسن جان بعید میدونم این افزایش نرخ رو بگیرن !!
در مورد تعدیل سود هم کاملا موافقم جدولی از افزایش نرخ 10 درصدی سیمان و 5 درصدی ارز برای صادراتی ها نشان از تعدیل سود حتی 100 درصدی برای برخی از شرکت ها داره ...
اما نباید به پی به ای اون شرکت ها هم توجه بشه برخی به علت هوش بازار دارن با پی به ای 10 معامله میشن یعنی از همین الان بهش تعدیل دادن !!
اريو جان من هم گفتم اگر افزايش نرخ تصويب بشه در ضمن پي بر اي اكثر سهام اين گروه فكر ميكنم محدوده 5-6 باشه...

rojan
2011/07/05, 08:29
جناب ali.n

قرار بود اعلام نشود که ریا شود
در ضمن من سهامدار عمده صدرا هستم :D
آرزو بر جوانان عیب نیست هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتت؟

محسن نظري
2011/07/05, 08:30
سلام

فارسيت درود

سفارود براي 89 زيان ساخت وضع ازبستيها هم خوب نيست ظاهرا خط توليد يكي از شركتهاي اين گروه هم متوقف شده فعلا اين سهم را با ريسك بالا ارزيابي ميكنم

شاهین محلوجی
2011/07/05, 08:31
سلام محسن جان پرتفوی وصنعت از سیمانیها کدوما بودن؟
در ضمن فملی ومعادن و ولساپا الانست ک باز شه نظرت در مور خریدشون چیه Thanks

محسن نظري
2011/07/05, 08:32
طبق اخبار واصله روژان ميخواد حجم مبناي فاراكو بده كي ميگه فردين مرده!!!!

محسن نظري
2011/07/05, 08:36
سلام محسن جان....من یه نگاه کلی که کردم به سهم ها و تقاضاها به نظرم رسید امروز شاهد افزایش حجم معاملات و شکل گیری یه روند صعودی خواهیم بود و تا آخر وقت بشه چنتا صف خرید خوب تو بازار دید و فردا هم یه روز مثبت سه رقمی خواهد بود نظرت چیه؟؟
مهران جان نقدينگي تو بازار نيست اعتماد هم نيست ديدگاه اكثريت هم نوسانگيري و كوتاه مدت زياد به اين وضع خوشبين نيستم

rojan
2011/07/05, 08:38
محسن جان شما ناهار دعوت نیستیدددددددددددددددددددد دددددد؟

حامد24
2011/07/05, 08:45
غدیر جدای انکه از عرضه 5 درصد (120میلیون سهم) زاگرس در معاملات فردا سود میبرد از این افزایش 14 درصدی نرخ سیمان که در مراحل اخرش هست و به احتمال زیاد قطعی شود هم سود خوبی میکند (چراکه در پرتقویش از سهام شرکتهای سیمانی هم وجود دارد)
به همین خاطر این سهم میتواند برای میان مدت یکی از بهترین گزینه ها باشد.

aminaran
2011/07/05, 08:47
اگر اشتباه نکنم.. فکر کنم سیمان فارس وخوزستان بود .....

يگانه
2011/07/05, 08:51
با سلام

مگه كلا چند تا ميخوان بهتون بدن كه كل سبد رو ميخواين بدين بره

يگانه
2011/07/05, 08:53
محسن جان در مورد فسرب و صحبتهاي جديد در مورد فروش زمين چه نظري دارين
با اين اوصاف و جمع آوري حقش بصورت ميليوني و اختلاف زياد حق و سهم فكر ميكنم فروش زمين دور از ذهن نباشه
اين مقاومت 330 رو هم بسلامتي داره رد ميكنه

رو سودش چقدر ميتونه تاثير بذاره

rojan
2011/07/05, 08:55
با سلام

یگانه جان میگویند به هر استیشن 185 هزار تا تعلق ميگیره
حالا این وسط هزار تایی هم به من برسه :d
نه منظورم این بود که کدام را بفروشم چون اصلا پولی در حسابم نیستتت

rojan
2011/07/05, 08:57
محسن جان

قبلا هم این اصطلاح کی میگه فردین مرده را شنیدم ولی اصلا متوجه منظورش نمی شوم
این یعنی چهههههههههههههههههههههههه ههههههههههه

محسن نظري
2011/07/05, 09:09
با سلام

راستش خيلي سخته ولي به نظرم هر كدوم متعادل بود بفروشيد

محسن نظري
2011/07/05, 09:10
خبر موثق افزايش 19 درصدي نرخ سيمان تصويب شد..........

مصطفی مصری پور
2011/07/05, 09:24
محسن جان دستکاری شاخصو ببین!!!
قیمت تئوریک فملی 550 بود.ولی اینجا490 زده شده.
درست نمیگم؟

محسن نظري
2011/07/05, 09:25
در ضمن فملی ومعادن و ولساپا الانست ک باز شه نظرت در مور خریدشون چیه Thanks
2.5 درصد فارس و خوزستان و 2.8 سيمان سپاهان و 2.1 سيمان هگمتان الان بايد وصنعت صف خريد باشد....
ولساپا را موافقم براي فملي و ومعادن كمي صبر بهتر است

امیر2309
2011/07/05, 09:27
در گفتگو اختصاصی بورس نیوز با رییس هیأت مدیره انجمن کارفرمایان صنعت سیمان :
افزایش 14 درصدی قیمت سیمان ابلاغ شد
رییس هیأت مدیره انجمن کارفرمایان صنعت سیمان عصر روز گذشته از ابلاغ افزایش قیمت 14 درصدی قیمت سیمان در کمیته ماده یک طرح جامع صنعت سیمان در معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزرات بازرگانی خبر داد
رییس هیأت مدیره انجمن کارفرمایان صنعت سیمان عصر روز گذشته از ابلاغ افزایش قیمت 14 درصدی قیمت سیمان در کمیته ماده یک طرح جامع صنعت سیمان در معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزرات بازرگانی خبر داد.

محمد اتابک در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت : بنا بر توافقی که بین انجمن کارفرمایان صنعت سیمان و وزارت صنایع و تجارت ایجاد شد صورت جلسه اصلاح قیمت سیمان کمیته ماده یک طرح جامع صنعت سیمان بررسی و در نهایت با توجه به قیمت تمام شده ناشی از تورم و نیز اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها ، با افزایش 14 درصدی قیمت سیمان در کشور موافقت شد .

وی اظهار داشت : به قیمت پایه سیمان تیپ 1 بالغ بر 6800 تومان افزوده شده که بنا به این افزایش قیمت نرخ سایر محصولات سیمانی تعیین خواهد شد .

farasat
2011/07/05, 09:33
سلام بر اساتید، نظرتون در باره پتروشیمی زاگروس از نظر بنیادی وعرضه اولیه آن در این وضعیت بازار چیست ؟ضمناً از همه فیوضاتی که از اطلاعات شما بزرگواران برده ام یکجا تشکر میکنم.

شاهین محلوجی
2011/07/05, 09:35
اقا محسن با اجازه 50% سبدمو طی عملیاتی چریکی کردم فملی بنظرت کار درستی بود؟

محسن نظري
2011/07/05, 09:36
محسن جان شما ناهار دعوت نیستیدددددددددددددددددددد دددددد؟
ناهار كجا؟ كي؟<:-p

محسن نظري
2011/07/05, 09:40
محسن جان در مورد فسرب و صحبتهاي جديد در مورد فروش زمين چه نظري دارين
با اين اوصاف و جمع آوري حقش بصورت ميليوني و اختلاف زياد حق و سهم فكر ميكنم فروش زمين دور از ذهن نباشه
اين مقاومت 330 رو هم بسلامتي داره رد ميكنه

رو سودش چقدر ميتونه تاثير بذاره
يگانه جان 450 هكتار زمين ميخواد بفروشه بايد ببينيم چطوري ميفروشه متري چند ميفروشه....
فسرب ميخواد خطوط توليد جديد هم احداث كنه كلا قصدش اينه تا دو سال ديگه فروشش رو 3 برابر بكنه....

محسن نظري
2011/07/05, 09:46
محسن جان

قبلا هم این اصطلاح کی میگه فردین مرده را شنیدم ولی اصلا متوجه منظورش نمی شوم
این یعنی چهههههههههههههههههههههههه ههههههههههه
يعني شما خيلي معرفت داريد به خاطر دوستان از سهمتون خواهيد گذشت:d

nazanin
2011/07/05, 10:02
باسلام خدمت دوستان من 12018سهم فملی داشتم الان توسیستم برامن 20941حق تقدم بازشده این یعنی چی مگه همشوازسودتقسیمی خودبخودبرنمیدارند بعدش 200درصدبوده افزایش سرمایه چرا این تعدادحق دادند؟یکی ماروراهنمایی کنه :-/

بابک پناهی
2011/07/05, 10:03
سلام

فارسيت درود

مثل همیشه الگوهات عالیه;)

hamed89
2011/07/05, 10:07
اقای نظری بین اینا الان کدوم رو بخرم؟
ساراب
سفارس
سبجنو
صف نیستند

مجيد رادمنش
2011/07/05, 10:22
اقای نظری بین اینا الان کدوم رو بخرم؟
ساراب
سفارس
سبجنو
صف نیستند

سفارس که از صبح صف بوده؟!

ناظم
2011/07/05, 10:23
جناب نظری خواهشمندم چند سهم که بیشترین سود پیشبینی خود را پوشش داده اند معرفی کنید

hamed89
2011/07/05, 10:29
سفارس که از صبح صف بوده؟!

اون موقع که گفتم صف نداشت! پرید!

شاهین محلوجی
2011/07/05, 10:38
آقا محسن وصنعت چرا گیج میزنه پورتفوی خودروییشم بما میگی؟ ممنون

بابک پناهی
2011/07/05, 10:47
نسخه قابل چاپ

سهشنبه 14 تیر 1390 :: 10:41 am نمابورس :: اخبار :: خبر :: شرکتها
گزارش عملکرد سه ماهه نخست بانک سینا

نمابورس، اطلاعیه_ پوشش درآمدهای بانک باعث شده در مقابل رشد هزینه ها بانک بتواند سود بالایی در سه ماهه نخست سال به دست آورد.

نمابورس، اطلاعیه_ پوشش درآمدهای بانک باعث شده در مقابل رشد هزینه ها بانک بتواند سود بالایی در سه ماهه نخست سال به دست آورد.

بانک سینا در گزارش عملکرد سه ماهه خود، سود تسهیلات اعطایی را با 24 درصد پوشش، سهم سود سپرده گذاران را با 24 درصد پوشش، جمع درآمدها را با 41 درصد پوشش و سود خالص را با 60 درصد پوشش به دست آورده است. بر این اساس سود عملکرد سه ماهه معادل 221 ریال از 368 ریال محقق شده است.

با توجه به نکات فوق، توجه به مطالب زیر ضروری است:

1) درآمد اصلی بخش سود حاصل از تسهیلات اعطایی شرکت که از مشارکت مدنی حاصل می شود، با 22 درصد پوشش محقق شده است. درآمد حاصل از مشارکت مدنی 70 درصد از کل سود حاصل از تسهیلات اعطایی را ایجاد می کند. همچنین سود حاصل از سپرده گذاری ها و سرمایه گذاری ها 80 درصد از بودجه را ایجاد کرده که عمده آن سود حاصل از سرمایه گذاری ها به میزان 79 است.

2) در بخش سهم سود سپرده گذاران، پرداخت اصلی مربوط به سپرده های 5 ساله مشتریان است که 27 درصد در سه ماه پوشش داده شده است. دو بخش مهم دیگر سود سپرده های کوتاه مدت و سپرده های یک ساله است. سپرده های 5 ساله 70 درصد از سهم سود سپرده گذاران را ایجاد می کند. پرداختی مابه التفاوت علی الحساب و سود قطعی نیز با پوشش 28 درصد در این دوره سه ماهه محقق شده است.

در نهایت درآمد مشاع بانک در این فصل 30 درصد ایجاد شده است.

3) در بخش درآمدهای غیر مشاع بانک، سود حاصل از سرمایه گذاری های بانک 87 درصد در سه ماهه نخست سال ایجاد شده که این درآمد نیز 42 درصد از درآمد بانک را در این فصل ایجاد کرده است. درآمد حاصل از کارمزد نیز 24 درصد را پوشش داده که 6 درصد از درآمد غیر مشاع را در این دوره محقق کرده است. نتیجه کسب درآمدهای غیر مشاع، پوشش این بخش به میزان 40 درصد در سه ماهه ابتدای سال 90 بوده است.

در نهایت درآمدهای بانک با 41 درصد پوشش ایجاد شده است.

4) در بخش هزینه ها، هزینه اداری و عمومی و استهلاک با 21 درصد پوشش در سه ماهه، هزینه مطالبات مشکوک الوصول با 47 درصد پوشش و هزینه مالی با 19 درصد پوشش باعث شده هزینه های بانک به میزان 55 درصد محقق شود که سهم عمده افزایش این بخش مربوط به مطالبات مشکوک الوصول است.

5) مالیات با 4 درصد پوشش سال باعث شده سود خالص بانک 60 درصد از پیش بینی خود را با سرمایه جدید 4000 میلیارد ریال محقق کند.

farasat
2011/07/05, 10:55
سلام بر اساتید، نظرتون در باره پتروشیمی زاگروس از نظر بنیادی وعرضه اولیه آن در این وضعیت بازار چیست ؟ضمناً از همه فیوضاتی که از اطلاعات شما بزرگواران برده ام یکجا تشکر میکنم. استاد پناهی،استاد نظری، لطف میکنید جواب بدهید