PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

مسلم
2011/07/12, 15:50
با توجه به اینکه وقتی میخوایم از تحلیل کسی انتقاد کنم موحب ناراحتیه آن دوست فراهم میشه از این به بعد هرکس آزاد هست هرطوری که دلش میخواد تحلیل کنه و رقم بده دوستانشونم ناراحت نخواهند شد.صدرا 10 تومن یا صدرا 20000 تومن حرف زدن مالیات نداره که بفرمائید...

بابک جان من به هیچ وجه ناراحت نمیشم و چیز زیادی هم نمیدونم که ناراحت بشم.

و بیشتر نگرانم که شما ناراحت شده باشید.

فقط خواهشی که دارم این هست که دلایلتون رو طوری بگید که من هم بفهمم! نه اینکه کل هیکل طرفو به مسخره بگیرید که در اون صورت هم ناراحت نمیشم!

بابک پناهی
2011/07/12, 15:55
بابك جان بنده نيز مدتي سكوت خواهم كرد ديروز فردي با ايدي sara90 به بنده پي ام داده كه بنده داد ميزدم مردم بيايد پست بانك بخريد اخه من كي كسي رو مجبور به خريد پست كردم يا كجا و كي به كسي گفتم بيا پست بخر بنده پست خريدم و سپس در سايت بوركس در مقابل سوالاتي كه براي دلايلش ميشد برهان و دلايل خودم را اوردم ان هم دلايل بنيادي ولي متاسفانه مردم ما هميشه در كسوت طلبكار هستند سود كنند براي خودشانه و خودشان كردند ضرر كنند مقصرش ما هستيم فعلا به نظرم كمي سكوت كنيم تا اين دسته از افراد با تحليل خودشان خريد و فروش كنند بهتر است چند ساله از ايران هير و بورسيان و بوركس و تالار بورس قلم زدم ولي ميبينم كسي كه داره به مردم با مردم به صورت پولي كار ميكنه و از اين مردم پولهاي كلان ميگيره هم احترام بيشتري داره هم اينكه كسي ازش طلبكار نميشه ولي ما هر چقدر هم بي منت باشيم اخرش منت عالم و ادم سرمان است....

دقیقا همینه.من کوچیک همه هستم ولی من نیومدم اینجا که بگم افزایش سرمایه چیست؟؟؟ نیومدم بگم که تعدیل بدیم یا ندیم هرکی میخواد راجع به اینکه کدوم درسته کدوم غلطه نظر بدن اینجا یا لااقل تاپیک ما جاش نیست... من واسش آدرس لینک میدم بره نگاه کنه. من فقط تحلیل خودمو ارائه میدم و بوقتش کسی اشتباه تحلیل کنه اشتباهشو بهش میگم ولی دیگه نخواهم گفت چرا؟؟؟به فلانی میگم بابا ماست سفیده شما رو کاغذ سیاه کشیدین میاد واسه من دیکته میگه منم مجبور میشم اصلا دیگه نظر ندم بعدها خواهیم دید ماست رنگین کمون خواهد شد و انواع اقسام تحلیل رو سایت قرار خواهد گرفت.

بابک پناهی
2011/07/12, 15:57
بابک جان من به هیچ وجه ناراحت نمیشم و چیز زیادی هم نمیدونم که ناراحت بشم.

و بیشتر نگرانم که شما ناراحت شده باشید.

فقط خواهشی که دارم این هست که دلایلتون رو طوری بگید که من هم بفهمم! نه اینکه کل هیکل طرفو به مسخره بگیرید که در اون صورت هم ناراحت نمیشم!

شما که نمیخواهید بفمید 4=2+2 خواهد شد چطور میتونم دلایلمو بگم که متوجه بشید!

من و شما همیشه دوست خواهیم بود فقط به تحلیلهای هم نظر نخواهیم داد

ممنون

مسلم
2011/07/12, 16:03
شما که نمیخواهید بفمید 4=2+2 خواهد شد چطور میتونم دلایلمو بگم که متوجه بشید!

من و شما همیشه دوست خواهیم بود فقط به تحلیلهای هم نظر نخواهیم داد

ممنون

من اول از جناب نظری عذر می خوام
جناب پناهی من میفهمم 2+2=4
دلیلی که من اوردم برای این که موج 5 سه موجی هست این بود که یک موج ایمپالسیو قوی احتمال داره موج 4ش مفقود بشه
منظورم این هست که موج 4 در مپنا مفقود هست. اینو از خودم نمیگم و در کتاب گلن نیلی که استاد holy لینکشو قرار داد نوشته.
اگر دوست داشتید این مورد هم در نظر بگیرید در غیر این صورت من اشتباه کردم!

vet
2011/07/12, 16:07
دوستان شما رو به خدا قسم بس کنید
حیف نیست دوستی ها خدشه دار میشه
البته یک تجربه هست که میگه دو نفر که با هم دعوا می کنن بعد یک مدتی رفیق جون جونی میشن
منتظریم اون روز رو ببینیم

بابک پناهی
2011/07/12, 16:13
من اول از جناب نظری عذر می خوام
جناب پناهی من میفهمم 2+2=4
دلیلی که من اوردم برای این که موج 5 سه موجی هست این بود که یک موج ایمپالسیو قوی احتمال داره موج 4ش مفقود بشه
منظورم این هست که موج 4 در مپنا مفقود هست. اینو از خودم نمیگم و در کتاب گلن نیلی که استاد holy لینکشو قرار داد نوشته.
اگر دوست داشتید این مورد هم در نظر بگیرید در غیر این صورت من اشتباه کردم!

اگر موج 4 مفقود است شما لطف کنید تنها و تنها زیر موجهای موج 5 خودتونرو برای من با شکل قرار بدین تا من قانع شم

بابک پناهی
2011/07/12, 16:17
اگر موج 4 مفقود است شما لطف کنید تنها و تنها زیر موجهای موج 5 خودتونرو برای من با شکل قرار بدین تا من قانع شم

البته قانع شدن شاید بد معنا بده بگیم یاد گرفتن بهتره

بابک پناهی
2011/07/12, 16:19
البته قانع شدن شاید بد معنا بده بگیم یاد گرفتن بهتره

مشکلی پیش اومد باید برم یعنی باید برم برای خون دهی شب میبینمتون

الوند
2011/07/12, 16:28
با توجه به اینکه وقتی میخوایم از تحلیل کسی انتقاد کنم موحب ناراحتیه آن دوست فراهم میشه از این به بعد هرکس آزاد هست هرطوری که دلش میخواد تحلیل کنه و رقم بده دوستانشونم ناراحت نخواهند شد.صدرا 10 تومن یا صدرا 20000 تومن حرف زدن مالیات نداره که بفرمائید...
اقای پناهی این برخوردها خاصیت ادمهاست که توی اکثر جمعها دیده میشه مخصوصا نسبت به افراد شاخص در جمع ;)که گاهی از روی نااگاهی وگاهی از روی غرض ورزی است (الله علم)
اونی که باید قدرشماها رو بدونه میدونه
دلگیر نشین
خدا قوت

مجيد رادمنش
2011/07/12, 16:41
بابك جان بنده نيز مدتي سكوت خواهم كرد ديروز فردي با ايدي sara90 به بنده پي ام داده كه بنده داد ميزدم مردم بيايد پست بانك بخريد اخه من كي كسي رو مجبور به خريد پست كردم يا كجا و كي به كسي گفتم بيا پست بخر بنده پست خريدم و سپس در سايت بوركس در مقابل سوالاتي كه براي دلايلش ميشد برهان و دلايل خودم را اوردم ان هم دلايل بنيادي ولي متاسفانه مردم ما هميشه در كسوت طلبكار هستند سود كنند براي خودشانه و خودشان كردند ضرر كنند مقصرش ما هستيم فعلا به نظرم كمي سكوت كنيم تا اين دسته از افراد با تحليل خودشان خريد و فروش كنند بهتر است چند ساله از ايران هير و بورسيان و بوركس و تالار بورس قلم زدم ولي ميبينم كسي كه داره به مردم با مردم به صورت پولي كار ميكنه و از اين مردم پولهاي كلان ميگيره هم احترام بيشتري داره هم اينكه كسي ازش طلبكار نميشه ولي ما هر چقدر هم بي منت باشيم اخرش منت عالم و ادم سرمان است....

دوستان عزیز، جناب آقایان نظری و پناهی

ضمن عرض سلام و خسته نباشید فرصتی پیش آمد تا بدین طریق از زحمات بی دریغ شما عزیزان کمال تشکر و سپاس را بنمایم،همیشه شاهد پاسخگویی خالصانه و صمیمانه تان نسبت به سوالات دوستان هستم و بنده نیز کسب فیض میکنم.

متاسفانه تاپیکی اینچنین همیشه مورد حمله سایتهای پولی بوده چون بازارشان را بنوعی کساد میکند، بنابراین جای تعجب نیست اگر اشخاصی باعث دلسردی شما عزیزان شوند بدین لحاظ نسبت به آنان بی تفاوت بوده، چون هدفتان را برای رضای خدا انجام میدهید و همانا خداوند از دلهای پاک شما آگاه است.

مسلم
2011/07/12, 17:14

جناب نظری اگر بنده نیز از نظر شما قصد بر هم زدن نظم تاپیک را دارم و فکر میکنید این بحث علمی نیست و از روی غرض هست. همینجا از شما عذر میخوام و دیگر مزاحم این تاپیک نمیشوم.

بابک جان نمودارو تاپیک مپنا میذارم اونجا نظر بدبد.

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 18:11
محسن و بابک عزیز سلام
کمال تشکرو از شما دو عزیز دارم
همین 400 صفحه برای این تاپیک،بیانگر مقبولیت و محبوبیت شما در دنیای مجازیه
امیدوارم این لطف شما ادامه داشته باشه
از بابت اندک حرفهای جهت دار،هیچ نگرانی به خودتون راه ندید.چون همه بچه های این سایت پشت شما هستن و برای ادامه فعالیت شما تمام تلاششون رو انجام میدن.
شادکامی از آن شما باد
عرض ارادت>:d<

rojan
2011/07/12, 19:43
با سلام

مراقب قلبها باشیم
وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردیم
پیدایش کردیم دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دست دادیمش دنبال خاطراتش میگردیم
و همچنان تنها می مانیم

من آمدمممممممممممممممممممممم مممممممممممم
خدارا صد هزار مرتبه شکر صدرا بسته شد شاید بازار روندی متعادل و مثبت پیدا کند

شاهین محلوجی
2011/07/12, 20:10
آقای نظری و پناهی سلام بنظر من همه از گفته های شما میتونند استفاده کنند ولی هر کسی در آخر خودش مسئول خرید و فروششه در غیر اینصورت اگه بی عرضه هستن پولشونو بردارن کلا از بورس برن بهتره دونت وووری
اون کساییکه سهمو تبلیغ میکنن و با قطعیت میگن buy کنید مثل حمید اعرابی تو بورکس و کسی مثل محسن نظری که اطلاعات سهمو در اختیار ما میزارن بخدا با هم فرق میکنن پس خواهشن مراعات کنید تازه پیداشون کردیم دوباره جریان بورکس نشه ممنون

hamed89
2011/07/12, 20:24
اقای نظری و پناهی رو اگه بزاریم کنار چون معلوم الحال هستند واسه همه
ولی تو این چند وفته که اینجا بودم اقا مسلم هم پسر خوبی بوده (اصلا قابل مقایسه با اون کاربر سپه نیست) ..هیچ دو نفری اخلاق شبیه هم ندارند باید سخن مخالف (سیاسی..اقتصادی و ...)رو شنفت
من تابع رهبرم (اقای خاتمی ) هستم که میگه : " مخالف دوستت دارم "
جا داره این سخن از شریعتی رو بیارم: (خیلی قابل تامله)
خدایا : جهل آمیخته باخودخواهی و حسد مرا رایگان ابزار قتاله دشمن برای حمله به دوست نساز. دکتر علی شریعتی

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 20:38
حامد جان حتما همینطوره مسلم جان از تحلیلگرای با اخلاق این سایته
بحث ما اون کاربرsara90هست که در پیام خصوصی به محسن جان بی احترامی کرده.
وگرنه فعالین این سایت از بچه های گل روزگار هستن

arashvet
2011/07/12, 21:15
با سلام به محسن خان نظری
جناب نظری همیشه افرادی وجود دارند که در هر شرایطی فاز منفی می دهند و طلبکار هستند اما نباید هیچ اهمیتی به آنها داد با قدرت بیشتر از گذشته به کار خود ادامه دهید و مطمئن باشید قدر زحمات و تلاشهایتان را می دانیم که بدون منت دانسته ها و اطلاعات خود را در اختیار ما قرار می دهید
همیشه شاد و موفق باشید@};-

hamed89
2011/07/12, 21:30
به نظرم sara 90 باید جمع کنه و بره سر کهنه بچه شستن!!
والا من رو حرف دوستم پست بانک خریدم1050 تومن ..از فرداش رفت تو منفی! (تا الانم نگهش داشتم).. یه بار شکایت نکردم بهش! ایشون مگه چقدر ضرر کردند که فریاد وا مصیبتاشون بلند شده؟
اصلا ضرر کردند یا همینجوری گیر دادند ؟
بزرگایی تو این سایت هستند ادم لذت میبره..ببینید چندمین باره ببینید فتنه به پا کردند
یه نفر از اعضای سایت هم میدیدم همیشه مینوشت جدیدا گم شده! اونم نمیدونم به خاطر فتنه بوده یا نه! (پیدا کنید پرتغال فروش را)

محسن نظري
2011/07/12, 21:33
با سلام خدمت دوستان عزيزم
دوستان بنده با هيچ عزيزي مشكل ندارم اما كمي خسته ام بعضي از حرف ها روح و روان ادم را برهم ميزند مطمئنا بعد از چند روز استراحت باز به مانند گذشته در خدمت دوستانم خواهم بود

hamed1
2011/07/12, 21:36
محسن جان سلام و عرض خسته نباشيد دارم
مي خواستم نظرتون رو راجع به نگهداري يا فروش فملي تو اين بازار بدونم
ممنون

آریو
2011/07/12, 22:19
585 تومن و 568 تومن به ترتیب حمایتهای مهمه کچاد هستند که 568 احتمال زیاد پایان توقف روند نزولی خواهد بود یک موج دیگه ای برای صعود خواهیم داشت.

بابک جان عنصر بنیادی برای صعود سهم وجود داره بی صبرانه منتظر اصلاح سهم بودم;)

mehdi 1000
2011/07/12, 22:26
سلام اقای نظری. من از یه منبع شنیدم که دلار حداکثر یکی دو ماه اینده به 1300 تا 1400 خواهد رسید. این منبع خبری کسیه که تو اوج بازار+ ابتدای سال خبر از دعوای سیاسی و ریزش بورس داده بود که جدی نگرفتم و حالا این خبر رو داده. حالا سوال من اینه چه شرکت هایی متنفع خواهند شد و تاثیر سریعی خواهند گرفت. ممنون.

الوند
2011/07/12, 22:38
اقای نظری وقت شما بخیر
شپنا 4260 دارم نگهدارم یا فردا ردش کنم
بابک پناهی
2011/07/12, 22:41
بابک جان عنصر بنیادی برای صعود سهم وجود داره بی صبرانه منتظر اصلاح سهم بودم;)

خوب تایید فانداشم شما استاد بزرگ که واقعا همیشه تحلیلاتونو دوس دارم کردین.پی منتظر یه موج صعودی دیگه خواهیم بود

آریو
2011/07/12, 22:42

محسن جان از اینکه این همه با ما در زمینه بنیادی سهما کمک میکنی خیلی ممنونم و همینطور بابک عزیز که واقعا دارم کم کم به تکنیکال ایمان میارم واقعا خیلی کمک میکنه
راستش محسن جان من چند مدتیه که این جور فرم های بورسی رو میخونم
اولش بورکس بود
و الان هم بورسی
و به قدرت و تاثیر گذاری اینجور فرم ها ایمان اوردم به خصوص زمانی که سهمی توسط افراد شاخص و تحلیل گری مثل شما خرید یا معامله میشه
محسن جان چیزی که من متوجه شدم تو این مدت دوستانی بعضی از سهم ها رو میخرن
افرادی مثل شما و بابک عزیز
من دقیقا دیدم که شما هم قیمت خرید رو اشاره میکنید و هم مقاومت سهم( به عنوان مثال ثشاهد ..خنصیر و....) ...البته خروج دیگه به دست شما نیست و این یه قانونه و هر کس بر اساس میزان طمع خودش سهم رو نگه میداره
اما نکته مهم اینجاست که دوستان به هر قیمتی سهما یی که معرفی میشن خرید میکنن و در هر قیمتی هم با سهم میمونن و ضررشون بیشتر و بیشتر میشه
محسن جان نمیخوام بگم این رفتار بقیه دوستان به خاطر بی تجربه بودنه چون خود منم بی تجربه هستم
ازتون میخوام که رفتار sara90 رو به خاطر بی تجربه بودن بدونید این که تمام امید خرید و فروش هاش به خاطر خوندن مطالب شما و دانش شما بوده ... از اینکه نتونسته سهم پر ریسک و کم ریسکو تشخیص بده ...از اینکه با بازار سرمایه اشنا نبوده ....از اینکه نتونسته از نوشته های شما برداشتی که مد نظر شما بوده داشته باشه ...
به شخصه هیچ وقت در نوشته های شما پیشنهاد خرید و فروش رو برداشت نکردم ....اما معاملاتتون رو دنبال کردم ...

از بقیه دوستان هم میخوام که به دوستانی مثل sara90 به خاطر رفتاری که داشتن به جای بیرون انداختن و پریدن بهش
بهش کمک کنیم

بازار جا برای جبران داره حتی در روزهای منفی

منتظر تحلیل های بیشتر از محسن عزیز در شرایط فعلی بازار هستیم و همینطور بابک عزیز که به جرات میتونم بگم تکنیکال رو با بابک آشنا شدم
چون تنها جایی که تکنیکال رو در کنار فاندامنتال دیدم
تاپیک
تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری بود

مجيد رادمنش
2011/07/12, 22:45
با سلام خدمت دوستان عزيزم
دوستان بنده با هيچ عزيزي مشكل ندارم اما كمي خسته ام بعضي از حرف ها روح و روان ادم را برهم ميزند مطمئنا بعد از چند روز استراحت باز به مانند گذشته در خدمت دوستانم خواهم بود

خدا نکنه خسته باشی ~X(

بقول محمموتی، کی خستس؟..... همه با هم.....دشمن :)):))

میخوای یه کمی مشتو مالت بدم خستگیت دراد! :-)/\:-) :D

خلاصه به این بهونه اگه میخوای بری شمال ما هم پایه ایما ;);)>:d<:D

@};-@};-@};-@};-@};-

mehdi 1000
2011/07/12, 22:46
سلام بابک خان. میشه درباره روند بکام هم بفرمایید. خیلی ممنون.

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 22:48
سلام اقای نظری. من از یه منبع شنیدم که دلار حداکثر یکی دو ماه اینده به 1300 تا 1400 خواهد رسید. این منبع خبری کسیه که تو اوج بازار+ ابتدای سال خبر از دعوای سیاسی و ریزش بورس داده بود که جدی نگرفتم و حالا این خبر رو داده. حالا سوال من اینه چه شرکت هایی متنفع خواهند شد و تاثیر سریعی خواهند گرفت. ممنون.

مهدی جان آقا محسن فعلا رفته استراحت..ایشالا چند روز دیگه در خدمتش هستیم
اگر خبر دوستتون صحت داشته باشه،شرکتهای شخارک،فملی،شیران،کگل،غدیر و کلیه صادر کنندگانی که تامین مواد اولیه از داخل دارن منتفع میشن

mehdi 1000
2011/07/12, 22:55
سلام مصطفی جان ممنون از پاسخ گویی شما دوست عزیز.

بابک پناهی
2011/07/12, 22:58
فکر میکنم اولین سیگنال و استارت روند صعودی مس زده شده.تنها فکر میکنم ...
تحلیل کاملترو فردا ارائه میدم

http://034.img98.net/out.php/i470298_cp1.gif

بابک پناهی
2011/07/12, 23:08
سلام بابک خان. میشه درباره روند بکام هم بفرمایید. خیلی ممنون.

سلام بر شما

مهدی جان فعلا از روند اصلاحی در نیومدیم

http://forums.boursy.com/showthread.php?792-%D8%AA%D8%AD%D9%84%D9%8A%D9%84-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%8A%DA%A9%D9%8A-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%DA%A9-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C/page387

majid
2011/07/12, 23:10
استاد پناهی و نظری با سلام
مقداری کروی و سپه دارم به نظر شما نگهدارم یا خارج شوم-با تشکر

بابک پناهی
2011/07/12, 23:31
استاد پناهی و نظری با سلام
مقداری کروی و سپه دارم به نظر شما نگهدارم یا خارج شوم-با تشکر

280 رو دید ردش کنید بره والا نگهش دارید تمامی شرکتهای رویی تعدیل مثبت دارن و کم کم باید بسته شن

arash
2011/07/12, 23:59
پست بانك ايران

شنيده شد كه شركت پست بانك ايران با تعديل مثبت عايدي همراه شده است . همچنين شنيده ها حاكي از آنست كه بدليل ارزندگي قيمت سهام اين شركت و همچنين افزايش سرمايه 400 درصدي آتي شركت وپست ، شركت دانايان پارس و صبا تامین قصد دارند از فردا ، سهام اين شركت را از بازار سرمايه جمع آوري كنند

hamed89
2011/07/13, 00:08
اقای پناهی اگه سهم واتی رو هم وقت کردید یه نگاه بندازید

arashvet
2011/07/13, 06:12
بانک ملت گزارش فعاليت هيئت مديره دوره 12 ماهه منتهي به 1389/12/29

http://www.codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?ID=EcWoycwzPItQgNMcLY4A5Q%3d%3d

در این گزارش سود ملت از 29 تومان به 41 افزایش پیدا کرد

سپه
2011/07/13, 07:47
ولی تو این چند وفته که اینجا بودم اقا مسلم هم پسر خوبی بوده (اصلا قابل مقایسه با اون کاربر سپه نیست) ..هیچ دو نفری اخلاق شبیه هم ندارند باید سخن مخالف (سیاسی..اقتصادی و ...)رو شنفت

ضمن ارادتی که به مسلم عزیز دارم
اعلام کنم که به هیچ وجه ایشون رو با من مقایسه نباید کرد ( اصلا برا چی مقایسه )
هرسی یه اخلاقی داره دیگه

اگر کسی هم از دست من ناراحته من فقط می تونم به نظرش احترام بگذارم

منم حرفی رو که به نظر خودم درسته می گم (فقط نظره وشاد 99% بگن غلطه )

سپه
2011/07/13, 07:59
[QUOTE=محسن نظري;35928]بابك جان بنده نيز مدتي سكوت خواهم كرد ديروز فردي با ايدي sara90 به بنده پي ام داده كه بنده داد ميزدم مردم بيايد پست بانك بخريد اخه من كي كسي رو مجبور به خريد پست كردم يا كجا و كي به كسي گفتم بيا پست بخر بنده پست خريدم و سپس در سايت بوركس در مقابل سوالاتي كه براي دلايلش ميشد برهان و دلايل خودم را اوردم ان هم دلايل بنيادي

جناب نظری قبول کنین که تحلیلی که شما ارائه می کنین وزن زیاد ی تو تصمیم گیری خیلی ها در خرید وفروش داره ( در مقایسه با فردی مث من مثلا)

و شما هم یادمه از پست حول وحوش 600-700 تومن اعلام می کردین این سهم خوبه عالیه من ( محسن نظر ی) دارم می خرم

اعتقاد من به شخصه اینه که تحلیل بنیادی برا 3 ماه به بالا جواب می ده وخوبم جواب میده

مهدی64
2011/07/13, 08:23
دوستان سلام زاگرس را بفروشیم یا امروز بریم مجمع؟

sepidel
2011/07/13, 08:35
غدیر رو رو 410 خریده بودم با این واگرایی که داره ردش کنم بره یا امید به بازگشت داره ممنون اگر تحلیل کنید:(:(

majid
2011/07/13, 08:43
280 رو دید ردش کنید بره والا نگهش دارید تمامی شرکتهای رویی تعدیل مثبت دارن و کم کم باید بسته شن
با سلام
لطفا در خصوص سپه نيز راهنمائي بفرمائيد. با تشکر

مهراز
2011/07/13, 09:37
محسن جان از اینکه این همه با ما در زمینه بنیادی سهما کمک میکنی خیلی ممنونم و همینطور بابک عزیز که واقعا دارم کم کم به تکنیکال ایمان میارم واقعا خیلی کمک میکنه
راستش محسن جان من چند مدتیه که این جور فرم های بورسی رو میخونم
اولش بورکس بود
و الان هم بورسی
و به قدرت و تاثیر گذاری اینجور فرم ها ایمان اوردم به خصوص زمانی که سهمی توسط افراد شاخص و تحلیل گری مثل شما خرید یا معامله میشه
محسن جان چیزی که من متوجه شدم تو این مدت دوستانی بعضی از سهم ها رو میخرن
افرادی مثل شما و بابک عزیز
من دقیقا دیدم که شما هم قیمت خرید رو اشاره میکنید و هم مقاومت سهم( به عنوان مثال ثشاهد ..خنصیر و....) ...البته خروج دیگه به دست شما نیست و این یه قانونه و هر کس بر اساس میزان طمع خودش سهم رو نگه میداره
اما نکته مهم اینجاست که دوستان به هر قیمتی سهما یی که معرفی میشن خرید میکنن و در هر قیمتی هم با سهم میمونن و ضررشون بیشتر و بیشتر میشه
محسن جان نمیخوام بگم این رفتار بقیه دوستان به خاطر بی تجربه بودنه چون خود منم بی تجربه هستم
ازتون میخوام که رفتار sara90 رو به خاطر بی تجربه بودن بدونید این که تمام امید خرید و فروش هاش به خاطر خوندن مطالب شما و دانش شما بوده ... از اینکه نتونسته سهم پر ریسک و کم ریسکو تشخیص بده ...از اینکه با بازار سرمایه اشنا نبوده ....از اینکه نتونسته از نوشته های شما برداشتی که مد نظر شما بوده داشته باشه ...
به شخصه هیچ وقت در نوشته های شما پیشنهاد خرید و فروش رو برداشت نکردم ....اما معاملاتتون رو دنبال کردم ...

از بقیه دوستان هم میخوام که به دوستانی مثل sara90 به خاطر رفتاری که داشتن به جای بیرون انداختن و پریدن بهش
بهش کمک کنیم

بازار جا برای جبران داره حتی در روزهای منفی

منتظر تحلیل های بیشتر از محسن عزیز در شرایط فعلی بازار هستیم و همینطور بابک عزیز که به جرات میتونم بگم تکنیکال رو با بابک آشنا شدم
چون تنها جایی که تکنیکال رو در کنار فاندامنتال دیدم
تاپیک
تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری بود

سلام بودن افرادی چون شما با این فکر باز ادم امیدوار می کنه اولین باره که تایپک های شما رو می بینم ولی از صمیم قلب ارزوی مفقیت برتون دارم. اقای نظری و پناهی هم زحمت بسیار کشیدند و به دوستان زیادی سود رسوندند. ولی در هر صورت ماهیت بازار سرمایه همین سود و زیانشه. واقع بین باشیم و مسولیت اشتباهاتمون رو به گردن بگیریم.

amirbabr
2011/07/13, 18:57
آقای پناهی شما نزول رایان رو تا کجا میدونید؟
تارگتش رو یک ماه رو چند میبینید؟

ali2
2011/07/13, 19:04
دوستان ایا درست است که زامیاد 1.45 بانک پاسارگاد رادارد

مصطفی مصری پور
2011/07/13, 19:21
دوستان ایا درست است که زامیاد 1.45 بانک پاسارگاد رادارد

تا اونجایی که من میدونم پارسال فروخت
شاید اشتباه میکنم

frouzan
2011/07/13, 19:56
استاد ظاهرا" در تركيب سهامدارهاي وسابا تغييري رخ داده يا شايد هم من اشتباه ميكنم.؟!:->

باربد
2011/07/13, 20:27
استاد ظاهرا" در تركيب سهامدارهاي وسابا تغييري رخ داده يا شايد هم من اشتباه ميكنم.؟!:->

شرکت توسعه ساختمانی پارسیان;)

rojan
2011/07/13, 21:22
با سلام

خواهشمندم دوستانی که در مجمع صدرا حضور دارند اطلاعرسانی نمایند.
فقط اگر خبرها خیلی خیلی خوب بود یواش یواش بگویید فکر قلب مرا که با باطری می طپد هم بکنید.:D:">
thanksssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssss

peyman_n1357
2011/07/14, 08:02

اقاي پناهي كروي كه فعلا صعودي شده بعيد مي دونم به 280 برسه با قيمتهاي صعودي روي؟

بابک پناهی
2011/07/14, 16:59
اقاي پناهي كروي كه فعلا صعودي شده بعيد مي دونم به 280 برسه با قيمتهاي صعودي روي؟

قیمت جهانی روی تا 2500 دلار رو رد نکنه بالا نمیشه گفت صعودیه!

ناظم
2011/07/14, 17:46
جناب پناهی در شرایط فعلی خرید کدام سهم راپیشنهاد میکنید

بابک پناهی
2011/07/14, 17:50
جناب پناهی در شرایط فعلی خرید کدام سهم راپیشنهاد میکنید

فعلا هیچی

وحید 20
2011/07/14, 18:21
بقایی بر سرکار خود حاضر شد ، بازداشت تکذیب می شود
عصرایران - پاسخ غیر شفاف دستار ارشد رئیس جمهور به سوالی درباره دستگیری حمید بقایی ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، شائبه بازداشت او را تقویت کرد.

روز گذشته ، ثمره هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رسانههای خارجی ادعا کردهاند که بقایی معاون اجرایی رییسجمهوری دستگیر شده است، شما این را تایید میکنید یا نه؟ گفت: چرا شما به خبرگزاریهای خارجی استناد میکنید؟

این پاسخ مبهم ، کافی بود تا شایعه بازداشت بقایی تقویت شود زیرا شنونده این پاسخ چنین دریافت می کرد که اگر بقایی بازداشت نشده ، باید صریحاً اعلام می شد.

با این حال پیگیری خبرنگار عصرایران حکایت از آن دارد که بقایی نه تنها بازداشت نشده ، بلکه امروز نیز بر سر کارش حاضر شده است.

پیشتر با دستگیری ملک زاده ، اردکانی و چند نفر از نزدیکان دیگر بقایی و مشایی ، فضای روانی و سیاسی جامعه معطوف به بازداشت رؤسای افراد بازداشتی ، شده است.

arashvet
2011/07/14, 20:21
آیت الله مصباح: هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مردم نمی گذارند که جریان انحرافی به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی اظهار داشت: اینکه جریان انحرافی از نظام سیاسی طرد شوند کار من نیست، با مردم است و البته این جامعه است که نباید اجازه دهد عده ای هنجار شکن ابراز وجود کنند.

وی در خصوص انعکاس اظهاراتش در برخی از رسانه ها مبنی بر فراماسون خواندن جریان انحرافی تصریح کرد: من چه زمانی این حرف را زدم؛ اگر چنین موضوعی بوده مدرکش را به من نشان بدهید، من می گویم آنچه جریان انحرافی انجام می دهد قابل قبول جامعه و مصلحت انقلاب نیست.

این مدرس برجسته حوزه علمیه قم افزود: به اعتقاد من، کارهای آنها در نهایت به تضعیف اسلام و نظام اسلامی می انجامد و این خواسته فراماسونها و دشمنان اسلام است.

آیت الله مصباح در پاسخ به اینکه "شما در گذشته از مدافعان احمدی نژاد بودید، موضع امروزتان چیست" به مهر گفت: در آن زمان احمدی نژاد باید در برابر رقبایش حمایت می شد و حمایت من از احمدی نژاد تأیید شعارها و اصول انقلاب اسلامی بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم.

بابک پناهی
2011/07/14, 21:15
آیت الله مصباح: هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مردم نمی گذارند که جریان انحرافی به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی اظهار داشت: اینکه جریان انحرافی از نظام سیاسی طرد شوند کار من نیست، با مردم است و البته این جامعه است که نباید اجازه دهد عده ای هنجار شکن ابراز وجود کنند.

وی در خصوص انعکاس اظهاراتش در برخی از رسانه ها مبنی بر فراماسون خواندن جریان انحرافی تصریح کرد: من چه زمانی این حرف را زدم؛ اگر چنین موضوعی بوده مدرکش را به من نشان بدهید، من می گویم آنچه جریان انحرافی انجام می دهد قابل قبول جامعه و مصلحت انقلاب نیست.

این مدرس برجسته حوزه علمیه قم افزود: به اعتقاد من، کارهای آنها در نهایت به تضعیف اسلام و نظام اسلامی می انجامد و این خواسته فراماسونها و دشمنان اسلام است.

آیت الله مصباح در پاسخ به اینکه "شما در گذشته از مدافعان احمدی نژاد بودید، موضع امروزتان چیست" به مهر گفت: در آن زمان احمدی نژاد باید در برابر رقبایش حمایت می شد و حمایت من از احمدی نژاد تأیید شعارها و اصول انقلاب اسلامی بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم.

داره تظاهر میکنه فقط اینا فکر نمیکردن روزی برسه که ا.ن از یقه خودشون آویزون بشه

rojan
2011/07/14, 23:07
با سلام

من آمدمممممممممممممممممممممم مممممم
وای انگار همه خوابن دوباره دیر رسیدم :(
مجمع صدرا که می گویند خیلی حرف و سخن داشت خدا وکیلی بگین امیدی هست یا نه ؟
تصمیمات مجمع روی آذراب هم تاثیر مثبت دارد ؟:d
این چراغ سبزهای همه که خاموشه کاشکی ان قلبها بود که نمی توانست خاموش باشد چون همیشه باید طپش داشته باشد .

آریو
2011/07/15, 00:01
اخبار مهم مالی و اقتصادی

· امروز رشد اقتصادی چین در سه ماه دوم سال جاری 9.5 درصد اعلام شد. این مقدار بیشتر از پیش بینی تحلیلگران بود. تولید ناخالص داخلی چین در سه ماهه دوم سال به 9.5 درصد رسیده که نسبت به همین دوره در سال 2010 افزایش داشت. این نرخ در سه ماهه اول سال جاری برابر 9.7 درصد بود ولی بیش از نیمی از تحلیلگران برای سه ماهه دوم سال رقم 9.4 درصد را تخمین زده بودند. تولیدات صنعتی چین در ماه ژوئن 15.1 درصد افزایش یافته که بیشترین افزایش از ماه می سال 2010 است. حتی پس از اینکه بانک مرکزی چین نرخ بهره وام ها را پنج مرتبه از اواسط ماه اکتبر افزایش داد. با انتشار آمار اقتصادی چین شاخص کامپوزیت شانگهای 1.3 درصد افزایش یافت. با افزایش ارزش سهام آسیایی ارزش یوان نیز افزایش یافت و با 0.07 درصد رشد به 6.467 دلار رسید.

· در حالیکه وزیران دارایی کشورهای اروپایی به دنبال یافتن راه حلی برای بحران بدهی در این منطقه هستند، موسسه رتبه بندی مودیز، رتبه اعتباری ایرلند را کاهش داد تا ایرلند سومین کشور بعد از پرتغال و یونان باشد که رتبه آن به زیر استانداردهای سرمایه گذاری سقوط می کند. طبق پیش بینی اتحادیه اروپا میزان بدهی های ایرلند تا سال 2012، به 118 درصد تولید ناخالص داخلی آن خواهد رسید.

· به گزارش بلومبرگ نرخ بیکاری در انگلیس در ماه گذشته با بیشترین سرعت نسبت به ماه می سال 2009 افزایش یافت. این نشان می دهد اقدامات دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی در زمینه اشتغال زایی برای جبران کسری بودجه دولت که بیشترین مقدار از جنگ جهانی دوم است، موفقیت چندانی نداشته است. تعداد متقاضیان بیمه بیکاری در ماه گذشته با 24500 رشد نسبت به ماه قبل از آن به 1.52 میلیون رسید.

· امروز قیمت نفت به دلیل انتشار اخبار مثبت از رشد اقتصاد چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان، افزایش یافت. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب به 118 و 97.6 دلار در هر بشکه افزایش یافته است. پیشتر هنگامیکه اعلام شد تولید صنعتی در چین و اروپا کاهش یافته و وضعیت اقتصاد آمریکا خوب نیست، قیمت نفت کاهش یافت اما اکنون در مورد کاهش شدید رشد اقتصاد چین به دلیل سیاست های انقباضی بانک مرکزی این کشور نگرانی خاصی وجود ندارد زیرا امروز اعلام شد در سه ماهه دوم سال جاری اقتصاد چین 9.5 درصد یعنی تنها 0.2 درصد کمتر از سه ماه نخست سال جاری رشد کرده است. اما این رقم 0.1 درصد بیشتر از پیش بینی اقتصاددان هاست. قبلا این نگرانی وجود داشت که نرخ رشد اقتصاد چین به شدت کاهش یابد.

میزان تقاضای چین برای نفت نیز در ماه زوئن 1.1 درصد افزایش یافته است. این رقم پایین ترین میزان رشد تقاضا برای نفت در این کشور از آوریل سال 2009 بوده است.

وخیم شدن بحران مالی در بلوک یورو و احتمال کاهش رشد اقتصاد چین در نیمه دوم سال جاری سبب شده عده ای از تحلیلگران پیش بینی خود از تقاضای جهانی برای نفت در سال جاری و سال آینده را کاهش دهند. به باور آنها کند شدن سرعت رشد اقتصاد جهان، رشد مصرف جهانی نفت را کم می کند. آزانس بین المللی انرزی و اوپک پیش بینی خود از افزایش تقاضا برای نفت را در سال جاری و آینده کاهش داده اند.

اخبار فلزات و کالاها

· قیمت طلا به مرز تاریخی خود نزدیک می شود. امروز قیمت هر اونس ظلا به 1572 دلار رسید که تنها 5 دلار تا رکورد پیشین قیمت این فلز گرانبها فاصله دارد. ساعتی پیش اعلام شد موسسه اعتباری مودیز رتبه اعتباری ایرلند را کاهش داده است. طی روزهای اخیر نیز وضعیت بحران بدهی های دولتی در اروپا وخیم تر شده است زیرا احتمال ناتوانی ایتالیا در بازپرداخت بدهی های خود طی ماه های آینده وجود دارد. از سوی دیگر گفته می شود بانک مرکزی آمریکا در حال آماده کردن خود برای اجرای طرح جدید رونق اقتصادی و تزریق نقدینگی جدید به اقتصاد این کشور است. این دو عامل به رشد شدید قیمت طلا منجر شده است.

اگرچه تحلیلگران معتقدند قیمت طلا در این حد بالا باقی نخواهد ماند اما پیش بینی می شود متوسط قیمت این فلز در نیمه دوم سال جاری به 1550 دلار برسد. اجرای طرح جدید تحرک اقتصادی در ایالات متحده، به رشد بیکاری و کاهش نرخ تورم در این کشور وابسته است. در طرح پیشین تحرک اقتصادی بانک مرکزی آمریکا که در ماه ژوئن به پایان رسید 600 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد این کشور تزریق شد.

· قیمت مس برای دومین روز پیاپی در بورس فلزات لندن افزایش یافت. به دنبال انتشار آمار اقتصادی مثبت از چین و مثبت شدن چشم انداز اقتصاد بزرگترین مصرف کننده فلزات اساسی امید به افزایش تقاضا در آینده ای نزدیک افزایش یافته است. قیمت آلومینیوم و روی نیز افزایش یافته است.

· به گزارش بلومبرگ چین قصد دارد برای کاهش نرخ تورم، میزان واردات ذرت خود را تا سه سال آینده به دو برابر افزایش دهد. قیمت مواد غذایی در چین در ماه ژوئن 14.4 درصد افزایش داشته است. به گزارش وزارت کشاورزی آمریکا، افزایش تقاضا از طرف چین، به عنوان دومین مصرف کننده ذرت، ممکن است تا قبل از برداشت سال 2012 ، ذخایر جهانی را تا 4.3 درصد کاهش داده و به 115.66 میلیون تن برساند که این کمترین میزان در پنچ سال اخیر خواهد بود.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=261425

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=261426

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=261430

محسن نظري
2011/07/15, 09:07
با سلام اين پست هم بنا به درخواست دوستان تجيهزاتي.....
از نظر بنده مجمع صدرا بسيار مثبت و پر بار بود از ديد بنده نكات زير بسيار حائز اهميت و مثبت ارزيابي شد:
1-دريافت تسهيلات 500 ميليون دلاري كه به قول اعتصام سالي 33 تومان بر سود صدرا ميفزايد
2- قرار دادهايي به ارزش 2500 ميليارد توماني شامل خط لوله دنا و پالايشگاه ستاره خليج فارس و خط لوله نكا- جاسك ميباشد
3-قول و تاكيد نماينده قرارگاه خاتم مبني بر حمايت از سهم كه به نظر بنده به دليل حفظ ابروي سپاه اينها مستقيما و به صورت جدي در بازار سرمايه و در نماد صدرا فعال خواهند شد
4- مستهلك شدن زيان انباشته از طريق تجديد ارزيابي داراييها اين امر بدين صورت است كه با تجديد ارزيابي داراييها و افزايش دارايي هاي شركت در نتيجه افزايش سرفصل حقوق صاحبان سهام شاهد از بين رفتن زيان انباشته خواهيم بود
5- احتمال افزايش سرمايه
6-دريافت سند هتل مرواريد نكا و كشتي 4800 تني نكا
7-تبديل شدن جزيه صدرا به منطقه ويژه اقتصادي
و موارد مثبت ديگر....
نظر كلي بنده چنين ميباشد با تزيرق 500 ميليون دلار منابع مالي در كنار كاهش شديد هزينه هاي مالي و افزايش قراردادها و خدمات و احتمال افزايش حاشيه سود در صدرا شاهد تحولي شگرف در سوداوري صدرا خواهيم بود بنده اعتقاد دارد در همين سال 90 و به خصوص در سال 91 سود تجهيزاتيها با رشد خيره كننده اي مواجه خواهند شد بنده خودم سهام تجهيزاتيم را دو دستي چسبيده و به هيچ وجه بفروش نميرسانم به نظرم تجهيزاتيها باز پتانسيل برگشت به سطوح قيمتي قبلي و يا حتي بالاتر را دارند
حالا يك سري دارند تو اين سايتها منفي بافي ميكنند به دو علت است اول يا از اين سهمها جا خواهند ماند يا عقده اي نسبت به تجهيزاتيها دارند من محسن نظري اين را نگاه ميكنم كه سود سال 88 فاراك 156 ريال سود سال 89 فاراك 240 ريال و سود سال 90 فاراك حداقل 350 ريال خواهد بود خودتان تخمين بزنيد سود سال 91 چه ميزان خواهد بود اين رشد نرخ عايدات اگر زيان انباشته نيز مستهلك بشود با يك پي بر اي 6 يا 7 قيمت تجهيزاتيها حداقل 2-3 برابر قيمتهاي كنوني خواهد شد

frouzan
2011/07/15, 10:23
استاد بناهي اگرممكنه در مورد تكنيكال بانك كارآفرين هم يك تحليلي داشته باشيد.؟ ممنون =d>

rojan
2011/07/15, 10:25
با سلام

من اینجا بس دلم تنگ است
و هر سازی که میبینم بد آهنگ است
بیا ای خسته خاطر دوست
ای مانند من دلکنده و غمگین
بیا ره توشه برداریم قدم د ر راه بی فرجام بگذاریم
ببیننم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است

چه شب دلگیرو غمناکی است امید است هر چه زودتر به صبح برسد
حالا که همه دوستا ن محسن جان بابک و آقای باربد و ووووووووووو مجمع صدرا را خیلی خوب ارزیابی کردند پس میتوان به مارکتی سبز سبز به سبزی رویاهای دست یافتنی مان امید بست

majid
2011/07/15, 18:03
اساتید پناهی و نظری -با سلام
1- بنظر میرسد وصنعت حمایت خودرا نیز شکسته باشد نظر شما چیست خروج یا نگهداری
2- نظر شما در مورد خرید وبملت چیست ؟ (قبل یا بعد از مجمع)
با تشکر فراوان

majid
2011/07/15, 18:08
با سلام
لطفا در خصوص سپه نيز راهنمائي بفرمائيد. با تشکر

استاد سلام - لطفا بنده را از نظرات بهره مند سازید.

rojan
2011/07/16, 09:16
با سلام

هر رفتنی نشونه رسیدن نیست
ولی برای رسیدن همیشه باید رفت

من آمدممممممممممممممممممممم
نمی دانم درست می بینم یا نه فاراک و فاذر صف شدن>:d<
البته اپتومتریستم گفته باید عینک استفاده کنم :d

charisma
2011/07/16, 09:29
اساتید پناهی و نظری -با سلام
1- بنظر میرسد وصنعت حمایت خودرا نیز شکسته باشد نظر شما چیست خروج یا نگهداری
2- نظر شما در مورد خرید وبملت چیست ؟ (قبل یا بعد از مجمع)
با تشکر فراوان

با اجازه آقای پناهی ...
آقا نگو من کفش رو 115 پیش بینی کرده بودم تازه حجم هم معامله نشده ...

محمد حقانی
2011/07/16, 09:36
باسلام و عرض ادب.نظر دوستان عزیزم راجع به خرید بیمه البرز در قیمت 3230 چیست؟با تشکر

مهدی64
2011/07/16, 10:52
چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی ..... چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی ..... خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن ..... خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی ...... برای ما که خسته ایم نه ؛ ولی ..... برای عده ای چه خوب شد نیامدی ...... تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام ..... دوباره صبح ؛ ظهر ؛ نه غروب شد نیامدی

nik2nik2
2011/07/16, 11:05
اقای محمد حقانی با سلام لطفا در صورت امکان مبنای محاسباتی خود رابرای قیمت خرید بیمه البرز اعلام فرمایید به نظر شما صحیح است که در این شرایط بازار خودمانیز توی سر قیمت سهم بزنیم و عملا در تخریب بیشتر بازار بکوشیم ؟ سر اخر اینکه انگشت به دهان ماند ه ام که تشکر اقای مهدی 64چه مفهومی دارد وبه چه معنائی میتواند باشد؟

مهدی64
2011/07/16, 14:41
اقای محمد حقانی با سلام لطفا در صورت امکان مبنای محاسباتی خود رابرای قیمت خرید بیمه البرز اعلام فرمایید به نظر شما صحیح است که در این شرایط بازار خودمانیز توی سر قیمت سهم بزنیم و عملا در تخریب بیشتر بازار بکوشیم ؟ سر اخر اینکه انگشت به دهان ماند ه ام که تشکر اقای مهدی 64چه مفهومی دارد وبه چه معنائی میتواند باشد؟اقایnik2nkk2اگرازتشکرمن در حیرتید میگویم تاشاید متوجه شوید مدیرانی که دکمه تشکر را در سایت قرار دادند به دلایل زیادی این کار را انجام دادند که من چند تاشو میگم 1اینکه ارزش قایل شدن به نگارنده2وقتی زیر مطلب کسی تشکر میکنیم باعث میشود بقیه خواننده ها هم نظرشان به مطلب جلب شود تا شاید نکته منفی یا مثبتی از سهم بیرون بکشند وبگویند3وقتی مطلبی بدون تشکر میماند هم نویسنده دلسرد از خواند نشدن مطلبش میشود وهم خواننده می انگارد که مطلب بی اهمیتی است وازکنارش ناخواسته رد میشود فعلا همینا بسه تا نکته اموزشی بعد

مهدی64
2011/07/16, 14:44
در ضمن اقای حقانی توسر سهمش نزد بلکه سوالی راجع به ادامه روند سهم کرد

nik2nik2
2011/07/17, 10:44
اقای مهدی64 باسلام باتوجه به مفاد امضایتان و نیز مناجاتتان به پیشگاه باهرالنورحضرت صاحب الامر -علی الاصول - نبایستی مروج نظریه عدم لزوم مراعات اخلاق در بازار و سودکردن به هر قیمت ممکن باشید به نظر نمیرسدکه مفاد پست مورد نظر در نهایت منطبق با اخلاق باشد دیگر چه جای تشکر؟

بابک پناهی
2011/07/17, 14:06
اگر میخواین میانگینتونو بیارین پائین بین 143 تا 150 خرید کنید

کسی که صدرا میخرد یعنی آدم ریسک پذیری هست

خرید سهم در روز بازگشایی توصیه می شود

222
2011/07/17, 14:30
کسی که صدرا میخرد یعنی آدم ریسک پذیری هست

خرید سهم در روز بازگشایی توصیه می شود

تا چه قیمتی بابک جان؟

بابک پناهی
2011/07/17, 14:32
تا چه قیمتی بابک جان؟

عرض کردم بین 143 تا 150 تومن قیمت خوبی برای خریده.

Dariosh
2011/07/17, 16:23

بابک جان فکر میکنی این محدوده قیمت رو باز هـم ببینه

بابک پناهی
2011/07/17, 16:59
بابک جان فکر میکنی این محدوده قیمت رو باز هـم ببینه

قیمت آخرین معامله سهم 146 تومن بوده و در مقایسه با 143 تومن تنها 3 تومن اختلاف داره پس این اختلاف ناچیزه بخواد هم بیاد مشکلی ایجاد نمیکنه.

جعفرزاده
2011/07/17, 18:09

جناب پناهی : اگر صدرا محکوم به رشد قیمتی شده است و اخبار مجمع نیز دلیلی بر صحت گفتارشما است . حال خرید صدرا در قیمتهای 160 تا 180 نیز برای خرید خوب است زیرا محکوم به صعود قیمتی است . (( لزومی برای خرید در قیمتهای 143 تا 150 ندارد اگر صف خرید شود و نتوان در این قیمتها خرید.))

rojan
2011/07/17, 18:20
با سلام

خداوندا: از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار
نگاهی یادی تصویری خاطره ای
برای آن هنگام که فراموش خواهیم کرد
که روزی چقدر عاشق بودیم

من آمدمممممممممممممممممممممم مممم
والله من که نمی فهمم کی انلاین هست کی نیست نه که خیلی باهوشم :d
بابک جان تارگت فاذر را چند می بینی ؟ به نظر شما کی باید خروج کرد.

محسن نظري
2011/07/17, 19:42
در عجبم از اين ملت هزار چهره هزار رو كه به چه درجه پستي رسيده اند يك روز شخصي ميايد و ميگويد امام زمانشان ظهور كرده و با عقايدشان چه درست و چه نادرست بازي ميكند كسي دم نميزند و اعتراضي نميكند چند ماه بعدش همين مردم به خاطر همان امام زمانشان خودشان را به اب و اتش ميزنند ميليونها تومان پول خرج الكي ميكنند دريغ از اين كه در چند متريشان دختر بچه ايست كه به قول خودش در خانه اشان نه تلويزيون دارد نه يخچال نه تلفن....
هزار درود بر شرف پسترين حيوانات....

monarchy
2011/07/17, 20:50
در عجبم از اين ملت هزار چهره هزار رو كه به چه درجه پستي رسيده اند يك روز شخصي ميايد و ميگويد امام زمانشان ظهور كرده و با عقايدشان چه درست و چه نادرست بازي ميكند كسي دم نميزند و اعتراضي نميكند چند ماه بعدش همين مردم به خاطر همان امام زمانشان خودشان را به اب و اتش ميزنند ميليونها تومان پول خرج الكي ميكنند دريغ از اين كه در چند متريشان دختر بچه ايست كه به قول خودش در خانه اشان نه تلويزيون دارد نه يخچال نه تلفن....
هزار درود بر شرف پسترين حيوانات....

عجب گفتی محسن جان دیشب 2 ساعت تو ترافیکهای تهران(شرق) بودم چه خبر بود واقعن جز تزویر چیز دیگه ای تو حالت مردم نبود من نمیدونم اصلن این داستان چرا امسال اینقدر شلوغش کردن ...تمام این خیابونها و کوچه ها شلوغ و ... به شرف نیست محسن جان به شعوره بدون تعارف باید گفت مردم کم شعوری داریم...یک کوچه رفتم که بزور دو ماشیناز کنار هم رد میشدخدا شاهده 3 تا هییت تو خیابون درست کرده بوده به فاصله 100 متر ...چراغونی و شربت و شیرینیو میوه و ...به این فکر رفتم که اصلن شاید دروقه این تورم و فقر و گرونی...

بابک پناهی
2011/07/17, 20:59
جناب پناهی : اگر صدرا محکوم به رشد قیمتی شده است و اخبار مجمع نیز دلیلی بر صحت گفتارشما است . حال خرید صدرا در قیمتهای 160 تا 180 نیز برای خرید خوب است زیرا محکوم به صعود قیمتی است . (( لزومی برای خرید در قیمتهای 143 تا 150 ندارد اگر صف خرید شود و نتوان در این قیمتها خرید.))

بله لزومی نداره.این سطح قیمتی هم که عرض کردم تقریبا کف سهم بود که از 2 ماه پیش عرض کرده بودم البته امیدوارم زیر 3-142 نیاد که احتمال زیاد هم نمیاد اونموقع بله شاهد رشد سهم خواهیم بود

بابک پناهی
2011/07/17, 21:05
در مورد حفاری یه موج شماری چند وقت پیش زده بودم که بدین شکل بود

http://034.img98.net/out.php/i482921_haffari1.png

چون که در حال حاضر هم با قطعیت نمیشه گفت وارد روند صعودی شدیم این تحلیلم در نظر بگیرید

چون موج 2 حداکثر تا 9 برابر موج 1 از لحاظ زمانی فرصت اصلاح داره (که تا الان هم تا 6.5 برابر جدودا اصلاح داشته) پس میتونیم بگیم الان هم در موج 2 هستیم.که موج Y اگر مثلث نشه باید حداقل به اندازه موج X اصلاح بشه یعنی 210 تومن.امواج اصلاحی بالای 13-12 حالت داره و در روند نزولی انواع اقسام اصلاح میتونه شکل بگیره.در این تحلیل دوم هم میشه گفت فعلا در موج نزولی بسر میبریم.

http://034.img98.net/out.php/i482916_haffari2.png

بابک پناهی
2011/07/17, 21:16
با سلام

خداوندا: از عشق امروزمان چیزی برای فردا کنار بگذار
نگاهی یادی تصویری خاطره ای
برای آن هنگام که فراموش خواهیم کرد
که روزی چقدر عاشق بودیم

من آمدمممممممممممممممممممممم مممم
والله من که نمی فهمم کی انلاین هست کی نیست نه که خیلی باهوشم :d
بابک جان تارگت فاذر را چند می بینی ؟ به نظر شما کی باید خروج کرد.

سلام

رژان حان کاش میپرسیدید هدف صدرا چنده چون فاراکو فاذر با صدرا حرکت میکنند در مورد هدف صدرا هم فعلا و در این قیمتها اعتقاد به صعود دارم

یعنی روز بازگشائی خودم خواهم خرید

وحید 20
2011/07/17, 21:20
تعدیل مثبت های سیمانی ها هم داره میاد
سیمان درود با حدود 200درصد تعدیل مثبت پیشبینی سود 369ریالی را به 1094ریال رساند
سیمان شاهرود پیشبینی 371ریالی را به 504ریال رساند
سیمان دشتستان پیشبینی سود 570ریالی را به 874ریال رساند.
سیمان ارومیه پیشبینی سود 648ریالی را به 910ریال رساند.

باربد
2011/07/17, 21:44
تعدیل مثبت های سیمانی ها هم داره میاد
سیمان درود با حدود 200درصد تعدیل مثبت پیشبینی سود 369ریالی را به 1094ریال رساند
سیمان شاهرود پیشبینی 371ریالی را به 504ریال رساند
سیمان دشتستان پیشبینی سود 570ریالی را به 874ریال رساند.
سیمان ارومیه پیشبینی سود 648ریالی را به 910ریال رساند.
سیمانهیای فوق و پی به ای های جدید
سدور 4/3
سرود 4/4
سدشت 9/2
ساروم 8/3

آریو
2011/07/17, 23:54
سیمانهیای فوق و پی به ای های جدید
سدور 4/3
سرود 4/4
سدشت 9/2
ساروم 8/3

http://forums.boursy.com/showthread.php?258-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B3%D9%8A%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A(%D8%B3%D8%BA% D8%B1%D8%A8-%D9%87%DA%AF%D9%85%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B4%D8%B1%D9%82-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D9%88-......)/page3

frouzan
2011/07/18, 07:29
استاد به نظر شما اگر امروز سيمانيها باز كردند بخريم يا نه ؟ كدامشان براي خريد بهتر است.

نظر شمادر مورد سكرد چيست؟؟;;)

وحید 20
2011/07/18, 07:56
بیمه البرز هم داره دیگه خنده دار میشه!
این سهم در قیمت پایانی 4402ریال بست رفت مجمع 550ریال سود داد و با کسر 550ریال باید قیمت پایانیش میشد 3852ریال
حالا جالب اینه که روز بعد از مجمع قیمت پایانی رو سایت تی اس ای زد 580تومان!!
بعد فرداش زد 440 تومان
بعد زد 420 تومان
و امروز زده 4035!!!!
که هیچ کدام از اینها صحیح نیست.
منظورشون چیه از این کار خدا میدونه.

charisma
2011/07/18, 09:18
استاد به نظر شما اگر امروز سيمانيها باز كردند بخريم يا نه ؟ كدامشان براي خريد بهتر است.

نظر شمادر مورد سكرد چيست؟؟;;)

آقایون سیمانی ها سهم هایی هستند که همبستگی با شاخص ندارند . فکر نمی کنید شاخص که الان به کفش رسیده باید بیخیال سیمانی ها بشیم و روند مثبت شاخص نزول یا ثبات سیمانی ها رو در پی داره !؟

مهدی64
2011/07/18, 14:52
سلام دوستان لطفاراهنمایی کنید سود بانک دی وزامیاد رو چطور میشود گرفت؟

باربد
2011/07/18, 15:58
آقایون سیمانی ها سهم هایی هستند که همبستگی با شاخص ندارند . فکر نمی کنید شاخص که الان به کفش رسیده باید بیخیال سیمانی ها بشیم و روند مثبت شاخص نزول یا ثبات سیمانی ها رو در پی داره !؟
اولا کی گفته اصلاح شاخص تمام شده ؟
دوما کی گفته صعود سیمانیها تمام شده؟
در اخر فکر نمی کنید اگر شاخص قرار باشه فردا جم و جور بشه به کمک همین سیمانیها باید باشه

فرماندار
2011/07/18, 16:39
سلام
یکی به من بگه بیمه البرز چرا اینجوری شده ؟ حالا باید چکار کرد ؟

بابک پناهی
2011/07/18, 20:04
سلام
یکی به من بگه بیمه البرز چرا اینجوری شده ؟ حالا باید چکار کرد ؟

55 تومن سود تقسیم کرده به این حال افتاده.285 تومن تا 300 قیمتهای مناسبی برای خرید شاید باشه

http://034.img98.net/out.php/i485359_alborz1.png

rojan
2011/07/18, 20:22
با سلام

آقای پناهی امیدوارم انلاین باشید
مجمع مپنارا چگونه ارزیابی می کنید ؟ آیا به تارگت مورد نظر شما خواهد رسید .؟

مهدی64
2011/07/19, 08:02
سلام دوستان میشه بفرمایید سود دی رو چطور میشود گرفت؟شماره ای نداره

وحید 20
2011/07/19, 08:46
دوستان حواستان به سرمایه گذاری خوارزمی هم باشد
امروز حق تقدم آن متوقف میشود و در این مدت برای اینکه حق تقدم آن را در یک قیمت ثابت با حجم بالا جمع کنند اجازه رشد به سهم داده نمیشد.
آمدن بانک پاسارگاد هم نزدیک است که خوارزمی تعداد قابل توجهی پاسارگاد با قیمت تمام شده خیلی پایین دارد که در بین شرکتهای بورسی و فرابورسی بیشترین تاثیر را از بانک پاسارگاد سرمایه گذاری خوارزمی میپذیرد.

وحید 20
2011/07/19, 10:40
با این روندی که فسرب دارد سود اصلی را کسانی خواهند کرد که حق تقدم را خریدند و مبلغ 100تومان را واریز کردند.
احتمالا تا تبدیل شدن حق ها به سهم به 400تومان هم برسد که در اینصورت سود خیلی خوبی خواهند کرد.

وحید 20
2011/07/19, 10:45
فسرب
الان داشتم حساب میکردم قیمت فعلی فسرب با لحاظ افزایش سرمایه 250 درصدی شد تقریبا 1000تومان! و بازهم صف خریده.

سود اصلی رو کسانی کردند که بدون توجه به نوسانات نگه داشتند.
البته نوسان هم خوبه ولی ممکنه باعث جاموندن بشه.

حامد24
2011/07/19, 11:10
فسرب
الان داشتم حساب میکردم قیمت فعلی فسرب با لحاظ افزایش سرمایه 250 درصدی شد تقریبا 1000تومان! و بازهم صف خریده.

وحید ببین میتونی چش بزنی اون چند درصدم از دستمون بره :d
کسی اینجا چوبی تخته ای چیزی سراغ نداره :d

وحید 20
2011/07/19, 11:57
ولغدر
امروز در کمترین قیمت تاریخ خود از ابتدای حضور در بورس تا کنون بود.(از سال 84 تا کنون)
کلا هم تنها 6روز کاری تا کنون زیر 60 تومان قرار داشته که آنهم در چند روز اخیر بوده و قبلا از ان هیچ وقت به زیر 60 تومان نیامده بود.
با توجه به اینکه سهم زیان ده نیست و در کمترین قیمت تاریخ خود قرار داشت برگشت سهم مورد انتظار بود که چنین نیز شد و خرید در درصدهای منفی امروز کمریسک بود(حدود 529)

nazanin
2011/07/19, 12:30
ببینم قیمت جهانی مس اگر به 10000دلاربرسه فملی چندمیارزه ؟احتمالا میشه 450نه ؟؟!!!:-/

محمود شریعت
2011/07/19, 12:34
ببینم قیمت جهانی مس اگر به 10000دلاربرسه فملی چندمیارزه ؟احتمالا میشه 450نه ؟؟!!!:-/

به نظر من تا 11000 جا داره بالا بره و میره

nazanin
2011/07/19, 12:37
جناب شریعت متاسفانه باخبرای مثبت میبایست منتظرکاهش قیمت سهم هم باشیم درحالیکه درروند نرمال چنین قیمتهایی برای فلزمس باعث پرواز فملی میشد

soroush
2011/07/19, 15:23
کلا فکر کنم در بورس و باس بست این چه بازاریه اخه!!!
باز خدارو شکر در افریقا نیستیم!
والا با این سیاست مدرای بسیار حرفه ای کسی از نسل ایرانی باقی نمونده بود!
ببخشید بحث انتقادی شد من ادم صبوریم اما دیگه نه صبر ایوب بازم خدارو شکر :d
در 10 ماه گذشته روی هم بازار دو ماهم خوب نبوده نه به اون صعود نه به این سقوط
فرجام مردمی که به لحاظ نعمت خدادادی اول اما در استفاده.....

تمام
2011/07/19, 20:18
آقای نظر سلام و خسته نباشید

میدونم که حسابی گرفتار هستید اما اگه ممکنه یه نگاهی به گزارش 3 ماهه نسوز آذر بکنید
و نظر بدید؟ چون خود شرکت خیلی داره پنهان کاری میکنه باید یه آدم حرفه ای این سهمو برسی کنه تا بفهمه
به نظر شما این شرکت با افزایش 2برابری نرخ فروش مواجه شده
یعنی وقتی مشکل کاهش تولید در سه ماهه دوم حل بشه این شرکت با این افزایش مبلغ فروش دارای حاشیه سود فراوان میشه مقدار تعدیل مثبت رو چقدر میدونید؟؟
لطفا نظر بدید خیلی ممنون
http://codal.ir/Reports/Exports/ArXpBGwUVdci3yPuNy7sIA%3d%3d.pdf

محمود شریعت
2011/07/19, 20:49
به نظر من تا 11000 جا داره بالا بره و میره

جناب شریعت متاسفانه باخبرای مثبت میبایست منتظرکاهش قیمت سهم هم باشیم درحالیکه درروند نرمال چنین قیمتهایی برای فلزمس باعث پرواز فملی میشد

منظورم فقط قيمت جهاني مس بود دوست عزيز و نه قيمت فملي. بنده روي فملي هيچ بررسي نداشتم
موفق باشيد

بابک پناهی
2011/07/19, 23:15
با سلام

آقای پناهی امیدوارم انلاین باشید
مجمع مپنارا چگونه ارزیابی می کنید ؟ آیا به تارگت مورد نظر شما خواهد رسید .؟

مجمع مپنا مثبت بود و فکر میکنم در 5-4% مثبت یا کمی بیشتر باز بشه و به هدفشم احتمال خیلی زیاد خواهد رسید

بابک پناهی
2011/07/19, 23:18
585 تومن و 568 تومن به ترتیب حمایتهای مهمه کچاد هستند که 568 احتمال زیاد پایان توقف روند نزولی خواهد بود یک موج دیگه ای برای صعود خواهیم داشت.

دقیقا همون هدف تقطه توقف روند نزولی شد

Captain Nemo
2011/07/19, 23:53
بابک جان
در مورد حق کگل اگر نموداری داشتید و نظری دادید خوشحال میشوم
مقداری حق دارم نمیدانم بفروشم یا نگه دارم .
با سپاس

rend72
2011/07/20, 01:00
یادی از فرشتگان

یادی از آنان که جان شان را برای وطنشان فدا کردند و امروز نه تنها فراموش شده اند, بلکه دنیا طلبان زاهد ریاکار با نام آنها یکه تازی کرده و اوضاع را به کام خود میچرخانند. http://baziran.blogfa.com/

hiva
2011/07/20, 09:01
آقایان پناهی و نظری لطفا راهنمایی بفرمایید به نظرتون باید از وپست موقتا خارج شد یا ....؟ با تشکر

bijan askari
2011/07/20, 09:11
آقایان پناهی و نظری عزیز

اگه زحمتی نیست نظرتون را در باره خرید ولغدر در قیمت امروز بیان کن.

پیشاپیش ممنون.

امیر
2011/07/20, 09:35
باسلام خدمت اقایان نظری و پناهی در صورت امکان نظر خود را درباره حجم سنگین معاملات وتوکا و صف خرید امروز بیان فرمایید .با تشکر

محمد صالحی
2011/07/20, 09:58
معادن روی چه جالب بر روی خط روند میان مدت واکنش داده و امروز هم که حجم معاملات بالا رفته به دلیل شکست ط روند میان مدت است هدف را من 365 میبینم

http://up.iranblog.com/images/nmla5ut4v14d027ytex.png (http://up.iranblog.com/)

frouzan
2011/07/20, 10:21
دوستان لطفا" تحليل تكنيكالي هم از كار آفرين بدهيد . ممنون.:)

nazanin
2011/07/20, 10:29
با سلام دوستان کسی میدونه فولای براچی بسته شده

علی
2011/07/20, 10:33

برای مجمع عادی سالیانه

محمد ساده
2011/07/20, 11:14
سلام
عادی ...14.5 تقسیم کرد...افزایش سرمایشم به تصمیم هیت مدیره واگذلر کرد...مجمع خوبی بود...3ماه تعدیل خوبیهم داره...موفق باشید.

محمد صالحی
2011/07/20, 11:21
امروز شاخص مقاومت خود را شکست و اگر یکی دو روز دیگر بالای این مقاومت بماند رشد خوبی داریم

http://up.iranblog.com/images/cklumjm2phfbspgfb3o4.png (http://up.iranblog.com/)

محمد صالحی
2011/07/20, 11:26
استاد خودم جناب پناهی گل ایا امکان دارد در مورد این دو چات بالا نظر بدهید

بابک پناهی
2011/07/20, 14:23
بابک جان
در مورد حق کگل اگر نموداری داشتید و نظری دادید خوشحال میشوم
مقداری حق دارم نمیدانم بفروشم یا نگه دارم .
با سپاس

کپتان سوالی دارم

شما طی این چند سال دیدین که کچاد صعود کنه و کگل نزول کنه یا برعکس؟

مطمئنا ندیدین

من کچادو تحلیل کردم زمانی رو رو روند نزولی بود من میگم یک موج صعودی دیگه داره پس مطمئن باشید کگل هم یک موج صعودی دیگه مثل کچاد داره ولی در کل کگلو همیشه اندکی بعتر از کچاد دیدم

Captain Nemo
2011/07/20, 14:59
کپتان سوالی دارم

شما طی این چند سال دیدین که کچاد صعود کنه و کگل نزول کنه یا برعکس؟

مطمئنا ندیدین

من کچادو تحلیل کردم زمانی رو رو روند نزولی بود من میگم یک موج صعودی دیگه داره پس مطمئن باشید کگل هم یک موج صعودی دیگه مثل کچاد داره ولی در کل کگلو همیشه اندکی بعتر از کچاد دیدم
ممنون بابک جان
اگر قراره کچاد صعود کنه پس دیگه کگلم هوتوتو ....
امروز هم خیلی خوب معامله شد و کلوزش اومد بالا
البته جو مثبت کگل فکر کنم تحت تاثیر حضور گرم دکتر احمدی نزاد است ....
خب ما فعلا فروشنده نیستیم ....
راستی دوستان ومعادن را باز شد از دست ندهید ....
البته اگر خیال ماندن در بازار را دارید ...
مرسی بابک جان

بابک پناهی
2011/07/20, 15:52
آقایان پناهی و نظری لطفا راهنمایی بفرمایید به نظرتون باید از وپست موقتا خارج شد یا ....؟ با تشکر

در چند صفحه پیش تحلیل وپست رو گذاشته بودم و عرض کرده بودم که در صورت عبور از ضلع پائینی شاهد افت قیمت خواهیم بود البته دوستانی هم میگفتن محاله که زیر قیمت بیاد که البته حقم داشتن چون بنیادی سهم شاید اجازه افت بیشتر رو به سهم نمیداد ولی خوب سهم به سمت ضلع پائینی قدم ورداشت و ردش کرد پائین که به احتمال زیاد تا محدوده 410 تومن پائین خواهد اومد

http://www.irupload.net/images/41099098974415550360.gif (http://www.irupload.net/)

بابک پناهی
2011/07/20, 15:57
باسلام خدمت اقایان نظری و پناهی در صورت امکان نظر خود را درباره حجم سنگین معاملات وتوکا و صف خرید امروز بیان فرمایید .با تشکر

سلام

از دید تکنیکال واگرائی مخفی مثبت در rsi و macd

آریو
2011/07/20, 17:57
در چند صفحه پیش تحلیل وپست رو گذاشته بودم و عرض کرده بودم که در صورت عبور از ضلع پائینی شاهد افت قیمت خواهیم بود البته دوستانی هم میگفتن محاله که زیر قیمت بیاد که البته حقم داشتن چون بنیادی سهم شاید اجازه افت بیشتر رو به سهم نمیداد ولی خوب سهم به سمت ضلع پائینی قدم ورداشت و ردش کرد پائین که به احتمال زیاد تا محدوده 410 تومن پائین خواهد اومد

http://forums.boursy.com/ (http://www.irupload.net/)

مرسی بابک عزیز
تحلیل بسیاری خوبی بود استاد
هر چقدر میگردم دنبال بنیادی قوی وپست پیداش نمیکنم جز چندتا اما و اگر ....شاید در آینده اما و اگر ها جواب بدن ولی خب سهمو میشه با شرایط فعلی ارزونتر خرید !!!

آریو
2011/07/20, 18:01
ممنون بابک جان
اگر قراره کچاد صعود کنه پس دیگه کگلم هوتوتو ....
امروز هم خیلی خوب معامله شد و کلوزش اومد بالا
البته جو مثبت کگل فکر کنم تحت تاثیر حضور گرم دکتر احمدی نزاد است ....
خب ما فعلا فروشنده نیستیم ....
راستی دوستان ومعادن را باز شد از دست ندهید ....
البته اگر خیال ماندن در بازار را دارید ...
مرسی بابک جان

کچاد رو این روزا بیشتر میپسندم هم به خاطر وضعیت شرکت و نوع معدن و عیار کنسانتره و کیفیتش
اما این روزا کگل چندتا نکته منفی داره یکی مصاحبه های تخریبی ملاحسین آقا بر ضد سهمش و دیگری عرضه سازمان خصوصی سازی

14359
2011/07/21, 12:10
دوستان کسی در مورد اوراق مشارکت که در بازار فرابورس معامله میشه اطلاعی داره اینکه سودش رو که هر سه ماه یکبار و یا ماهیانه میدهند به کجا واریز میکنند و وضعیت نقد شوندگی اونها چه جور هست این امکان وجود داره با یک تلفن از طریق کارگزاری اون رو نقد و تبدیل به سهم کرد
و همچنین این اوراق قابلیت خرید و فروش و نقد کردن در خارج از بورس و بانکهای عامل را دارند و یا خیر

سيد ياسر شريعت
2011/07/21, 12:30
کچاد رو این روزا بیشتر میپسندم هم به خاطر وضعیت شرکت و نوع معدن و عیار کنسانتره و کیفیتش
اما این روزا کگل چندتا نکته منفی داره یکی مصاحبه های تخریبی ملاحسین آقا بر ضد سهمش و دیگری عرضه سازمان خصوصی سازی

جناب آریو
کچاد و کگل به نظر من یکی از بیشترین همبستگی ها رو میان سهمای بازار دارند. اما تو بلند مدت باید عرض کنم که معدن چادرملو کم کم به تهش داره می رسه و معدن گل گهر حدود 1 میلیارد تن ذخیره داره، ضمنا فولاد مبارکه که اصلی ترین خریدار داخلی سنگ آهنه سال هاست به دلیل خصویات کنسانتره مورد نیاز و یه سری عوامل غیر اقتصادی دیگه با گل گهر کار می کنه. گل گهر حداقل تا 50 سال دیگه می تونه فول ظرفیت تولید کنه با اطمینان کامل از وجود مشتری

سلطان زمان
2011/07/21, 19:22
دوستان اهل فن نظر بدهند لطفا
پلوله كوتاه مدت مي تونه اين گونه عمل كنه؟؟؟

http://up.iranblog.com/images/xe1o9hcgvj2yujpsoch.png

بابک پناهی
2011/07/21, 20:33
دوستان اهل فن نظر بدهند لطفا
پلوله كوتاه مدت مي تونه اين گونه عمل كنه؟؟؟

http://forums.boursy.com/

دلیلتون برای همچین حرکت آتی سهم چیه؟

bijan askari
2011/07/21, 21:26
آقای نظری عزیز

اگه زحمتی نیست نظرتون را در باره خرید ولغدر بیان کنید

پیشاپیش ممنون.

rojan
2011/07/22, 17:13
با سلام

دوستان در صورت امکان نظرتان را راجع به رانفور بفرمایید.

آریو
2011/07/22, 21:08
جناب آریو
کچاد و کگل به نظر من یکی از بیشترین همبستگی ها رو میان سهمای بازار دارند. اما تو بلند مدت باید عرض کنم که معدن چادرملو کم کم به تهش داره می رسه و معدن گل گهر حدود 1 میلیارد تن ذخیره داره، ضمنا فولاد مبارکه که اصلی ترین خریدار داخلی سنگ آهنه سال هاست به دلیل خصویات کنسانتره مورد نیاز و یه سری عوامل غیر اقتصادی دیگه با گل گهر کار می کنه. گل گهر حداقل تا 50 سال دیگه می تونه فول ظرفیت تولید کنه با اطمینان کامل از وجود مشتری

یاسر جان 20 سال 50 سال دید خیلی بلند مدتیه برا ما سهام بازها که یک هفته هم برامون زیاده ...در این که ذخایر کگل بیشتر از کچاد هست شکی نیست و اینکه محصولات کچاد با کیفیت تر از کگل. فکر نکنم جفتشون با راه اندازی طرح های فولادی کشور و حتی طرح فولادی کچاد مشکلی برای مشتری داشته باشن...تخمین من از سود کچاد برای سال 90 حدود 80 تا 85 تومن هست اگه تخمینی از سود کگل بهم بدی خیلی ممنون میشم شاید کگل رو انتخاب کنیم ..هر چند رفتارشون مثل همه و فرقی نداره کدومو انتخاب کرد...

Mousavi
2011/07/22, 22:16
با سلام

دوستان در صورت امکان نظرتان را راجع به رانفور بفرمایید.

سلام دوست عزیز
رانفور به اصلاح 100% فیبوناچی خود برخورد و برگشت
اندیکاتورهای adx و macd حاکی از رشد سهم در کوتاه مدت میباشند

سيد ياسر شريعت
2011/07/22, 22:22
یاسر جان 20 سال 50 سال دید خیلی بلند مدتیه برا ما سهام بازها که یک هفته هم برامون زیاده ...در این که ذخایر کگل بیشتر از کچاد هست شکی نیست و اینکه محصولات کچاد با کیفیت تر از کگل. فکر نکنم جفتشون با راه اندازی طرح های فولادی کشور و حتی طرح فولادی کچاد مشکلی برای مشتری داشته باشن...تخمین من از سود کچاد برای سال 90 حدود 80 تا 85 تومن هست اگه تخمینی از سود کگل بهم بدی خیلی ممنون میشم شاید کگل رو انتخاب کنیم ..هر چند رفتارشون مثل همه و فرقی نداره کدومو انتخاب کرد...

آریو جان کاملا قبول دارم بحث افق زمانی رو، بحث منم دقیقا همینه که همبستگی این دو تا سهم واقعا زیاده و کمتر دیدیم که روندشون متفاوت باشه؛ در مورد تخمین سود هم با توجه به افزایش احتمال تولید کگل و این که درصد پوشش سه ماهش نسبت به پارسال از 13 درصد به 26 درصد رسیده پیش بینی من همون 80 تومانه که با پی به ای 10 تقریبا هر دو به حوالی 800 خواهند رسید امسال. در کل من کگل و فملی رو تو سبد بلند مدت گذاشتم و خیلی رو نوساناتشون حساس نیستم. مگر این که به سیکل بعدی افول تقاضای معدنی در جهان برسیم (مثل زمانی که مس زیر 4000 بود و ملی مس ضرر می داد) که اونم تا چند سال دیگه بعیده اتفاق بیفته

آریو
2011/07/22, 23:19
آریو جان کاملا قبول دارم بحث افق زمانی رو، بحث منم دقیقا همینه که همبستگی این دو تا سهم واقعا زیاده و کمتر دیدیم که روندشون متفاوت باشه؛ در مورد تخمین سود هم با توجه به افزایش احتمال تولید کگل و این که درصد پوشش سه ماهش نسبت به پارسال از 13 درصد به 26 درصد رسیده پیش بینی من همون 80 تومانه که با پی به ای 10 تقریبا هر دو به حوالی 800 خواهند رسید امسال. در کل من کگل و فملی رو تو سبد بلند مدت گذاشتم و خیلی رو نوساناتشون حساس نیستم. مگر این که به سیکل بعدی افول تقاضای معدنی در جهان برسیم (مثل زمانی که مس زیر 4000 بود و ملی مس ضرر می داد) که اونم تا چند سال دیگه بعیده اتفاق بیفته

پس تقریبا جفتشون همون 800 تا 850 تومن رو هدف قرار دادن اگر اتفاقی در عرصه جهانی و اقتصاد جهانی نیوفته !!
ممنون یاسر عزیز

محسن نظري
2011/07/23, 10:02
با سلام
امروز اعتباري رفتيم رو وصندوق فكر ميكنم يه 10 درصدي بده...

سيد ياسر شريعت
2011/07/23, 10:43
پس تقریبا جفتشون همون 800 تا 850 تومن رو هدف قرار دادن اگر اتفاقی در عرصه جهانی و اقتصاد جهانی نیوفته !!
ممنون یاسر عزیز

ان شاالله همون حدود رو میبینه
آریو تو معادلات امروز اوج همبستگی این دو تا سهمو دیدی؟ خوشم میاد دست همدیگرو میگیرن می کشونن بالا!! D:

محسن نظري
2011/07/23, 10:47
وساپا هم تو رنج قيمتي 250 عاليه فكر ميكنم تا 270 بره

مصطفی مصری پور
2011/07/23, 10:52
دوستان کسی از نحوه ورود به سایت سپرده گذاری مرکزی برای پیگیری سودهای مجامع و افزایش سرمایه اطلاع داره؟
http://www.csdiran.com/csdiran/ContactUs.aspx
منظورم یوزر و پسوردشه
ممنون

mehran
2011/07/23, 10:58
دوستان کسی از نحوه ورود به سایت سپرده گذاری مرکزی برای پیگیری سودهای مجامع و افزایش سرمایه اطلاع داره؟
منظورم یوزر و پسوردشه
ممنون

مصطفی داداش باید یه بار مراجعه حضوری داشته باشی....

nazanin
2011/07/23, 11:46
آدرس این سپرده گذاری مرکزی کجاست ؟باتشکر

nazanin
2011/07/23, 11:48
دوستان اززمان بازگشایی قنیشا وفولای کسی خبری صحبتی حرفی شایعه ای چیزی ... نداره :(

abdi
2011/07/23, 12:16
آدرس این سپرده گذاری مرکزی کجاست ؟باتشکر

حافظ زیر پل دوم - کوچه ازهری شماره 14

محسن نظري
2011/07/23, 12:57
دوستان اززمان بازگشایی قنیشا وفولای کسی خبری صحبتی حرفی شایعه ای چیزی ... نداره :(
فولاي يه تعديل 2-3 توماني تو گزارش 3 ماهش فكر ميكنم داشته باشه افزايش سرمايه هم داره اما شركت نكنيد بهتره
قنيشا هم كه فعلا خبري ندارم

محسن نظري
2011/07/23, 15:49
با سلام
امروز اعتباري رفتيم رو وصندوق فكر ميكنم يه 10 درصدي بده...
گزارش 9 ماهش هم امد ا تعديل مثبت ....

روشن
2011/07/23, 17:17
منظورم یوزر و پسوردشه
ممنون
باسلام:
میتوانید به تالار سابق نیزدرخیابان سعدی مراجعه نمایید لکن حتما می باید شناسنامه وکارت ملی همراه داشته باشیدوپس ازگرفتن پس ورد می توانید کلیه امور سهام وکارهای بانکی شرکت های طرف قرارداد بااین شرکت (هم اکنون مپنا)راازطریق این شرکت انجام دهید البته سازمان بورس درتلاش است تاکلیه شرکت هارا موظف نمایدتاامور سهام شرکت ها وپرداخت سود رابه این شرکت واگذار نمایند.

fm2006
2011/07/23, 17:20
جناب نظری روند آ.س.پ رو چطور میبینید . به نظر میاد سهم در حال خشک شدنه با خرید های عشایر و تمروز هم که صندوق مشترک ایران و فرانسه خریدار بوده .

bijan askari
2011/07/23, 17:31
آقای نظری عزیز

پیشاپیش ممنون.

محسن نظري
2011/07/23, 17:53
جناب نظری روند آ.س.پ رو چطور میبینید . به نظر میاد سهم در حال خشک شدنه با خرید های عشایر و تمروز هم که صندوق مشترک ایران و فرانسه خریدار بوده .
درباره ا س پ به نظر بنده در كف قيمتي قرار دارد و اين سهم پتانسيل رشد را حداقل تا سطوح عرضه اوليه داراست اما كلا جو ساختمانيها هنوز مساعد نميباشد

محسن نظري
2011/07/23, 17:54
آقای نظری عزیز

پیشاپیش ممنون.
ولغدر به نظرم با دريافت وام بانك كشاورزي و مرتفع شدن مشكلات خاور وضعيتش به مانند سابق برگردد و قيمتش نيز مجددا به سطوح 90 تومان برسد فقط ممكن است كمي زمان ببرد....

بابک پناهی
2011/07/23, 20:26
امروز شاخص مقاومت خود را شکست و اگر یکی دو روز دیگر بالای این مقاومت بماند رشد خوبی داریم

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

سلام جناب صالحی واقعیتش فعلا شاخص در روند خنثای متمایل به منفی داره دستو پا میزنه ولی انتظار یک موج افزایشه دیگه داریم

بابک پناهی
2011/07/23, 20:32
معادن روی چه جالب بر روی خط روند میان مدت واکنش داده و امروز هم که حجم معاملات بالا رفته به دلیل شکست ط روند میان مدت است هدف را من 365 میبینم

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

بله منم روند گروه روی رو مثبت میبینم ولی قیمت جهانی روی فعلا سیگنال 100% صعود نداده یه کم منتظر میمانیم

مصطفی مصری پور
2011/07/23, 20:34

تجربه نشون داده سهمایی که واسه شفاف سازی بسته میشن مدت زیادی بسته میمونن
شاید قنیشا هم اینجور باشه

بابک پناهی
2011/07/23, 20:37

http://forums.boursy.com/ (http://www.irupload.net/)

این باشه اینجا تا دوستانی که این سهمو دارن اگر تمایل داشتند یه تجدید نظری روش بکنند

vet
2011/07/23, 20:50
دوستان اطلاعات www.tsetmc.com چرا update نشده؟

بابک پناهی
2011/07/23, 20:53

نرم افزار هم آپدیت نشده

بابک پناهی
2011/07/23, 21:14

آپدیت شد

arashvet
2011/07/23, 21:22
سلام جناب نظری لطفا نگاهی هم به گزارش وتوسم بیندازید 6 ماهه سود خوبی به دست آورده نظرتان روی این سهم چگونه است و تا کجا می تواند رشد کند؟با تشکر

meysam
2011/07/23, 21:47
مصطفی داداش باید یه بار مراجعه حضوری داشته باشی....

سلام
برای شهرستانی ها هم این امکان هست که به تالار بورس استان خود مراجعه کنند و یوزر دریافت کنند

aminaran
2011/07/23, 21:51
اساتید محترم لطفا نظرتون را در مورد وساپا بفرمائید

bijan askari
2011/07/23, 22:13
@};-@};-
ولغدر به نظرم با دريافت وام بانك كشاورزي و مرتفع شدن مشكلات خاور وضعيتش به مانند سابق برگردد و قيمتش نيز مجددا به سطوح 90 تومان برسد فقط ممكن است كمي زمان ببرد....

محسن نظري
2011/07/23, 22:29
سلام جناب نظری لطفا نگاهی هم به گزارش وتوسم بیندازید 6 ماهه سود خوبی به دست آورده نظرتان روی این سهم چگونه است و تا کجا می تواند رشد کند؟با تشکر
دوست عززيم تا اينجاي كار سرمايه گذاري ها گل كاشتند و اغلب گزارشات عالي ارائه كردند درباره وتوسم اگر چه عمده سود حاصل از فروش سرمايه گذاريها ميباشد اما به نظرم تا سطوح قيمتي 170 تومان رشد نمايد

محسن نظري
2011/07/23, 22:30
اساتید محترم لطفا نظرتون را در مورد وساپا بفرمائید
در يك كلام در اين قيمتها به نظرم طلاست اهداف قيمتي سهم را سطوح 270 و 300 و 320 و در نهايت 360 تومان ميدانم تعديل سهم هم قطعي ميباشد

14359
2011/07/23, 22:33
جناب نظری در مورد گزارش وصندوق ایا می شه این جور برداشت کرد که گزارش تعدیل مثبت سهم صرفا ناشی از افزایش پیش بینی سود زیر مجموعه ها در اخرین پیش بینی اونها قبل از اماده کردن گزارش نه ماهه وصندوق هست و وصندوق با توجه به اینکه اگثر زیر مجموعه هاش در برج 4 مجمع داشتند و سود تقسیمی بیشتری نسبت به پیش بینی وصندوق داشتند دوباره تعدیل مثبت بده ؟
منظور شرکت از تغییر در عرضه ایران خودرو چیه یعنی سود ناشی از فروش ایران خوردو رو از صورت های مالی حذف کرده

محسن نظري
2011/07/23, 22:52
جناب نظری در مورد گزارش وصندوق ایا می شه این جور برداشت کرد که گزارش تعدیل مثبت سهم صرفا ناشی از افزایش پیش بینی سود زیر مجموعه ها در اخرین پیش بینی اونها قبل از اماده کردن گزارش نه ماهه وصندوق هست و وصندوق با توجه به اینکه اگثر زیر مجموعه هاش در برج 4 مجمع داشتند و سود تقسیمی بیشتری نسبت به پیش بینی وصندوق داشتند دوباره تعدیل مثبت بده ؟
منظور شرکت از تغییر در عرضه ایران خودرو چیه یعنی سود ناشی از فروش ایران خوردو رو از صورت های مالی حذف کرده
درباره تعديل سود وصندوق به دليل افزايش سود تقسيمي شركتهاي زير مجموعه ميباشد احتمال افزايش سوداوري شركت با توجه به عدم شناسايي سود پتروشيمي جم و احتمال تقسيم سود بيشتر اين شركت وجود دارد شركت اما درباره تغيير در سود حاصل از فروش سرمايه گذاري بنده نيز متوجه منظور شركت نشدم
به هر حال با توجه به سود فعلي اين شركت و صف خريدشخارك و احتمال تعديل عايدي شفن در كنار سوداوري بالاي پرتفوي غير بورسي همچنين دارا بودن پرتفوي بورسي و غير بورسي پر پتانسيل روند سهم كماكان صعودي خواهد بود اهداف سهم را سطوح قيمتي 270 و 290 و 320 تومان ميدانم

آریو
2011/07/23, 23:01
در يك كلام در اين قيمتها به نظرم طلاست اهداف قيمتي سهم را سطوح 270 و 300 و 320 و در نهايت 360 تومان ميدانم تعديل سهم هم قطعي ميباشد

استاد خیلی دوس دارم وارد سهم وساپا بشم ولی ارزش گذاری سهم با ان ای وی و پی به ای نمیخونه
سهم به نظر من امسال میتونه 60 تومن بسازه اگه بازار تصمیم بگیره بهش پی به ای 5 بده میشه 300 و اگه 6 بده میشه 360 ... فعلا میشه حداقل تا 270 حساب باز کرد
وساپا یکی از بهترین زیر مجموعه های سایپا هست که در کنار سایر زیرمجموعه های سایپا میتون سود تضمین شده ای رو برای رقم بزنن

mir48
2011/07/23, 23:30
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
میخواستم نظرتونو در مورد مقاومتهای پیش روی کگل بدونم.

مصطفی مصری پور
2011/07/23, 23:35
درباره تعديل سود وصندوق به دليل افزايش سود تقسيمي شركتهاي زير مجموعه ميباشد احتمال افزايش سوداوري شركت با توجه به عدم شناسايي سود پتروشيمي جم و احتمال تقسيم سود بيشتر اين شركت وجود دارد شركت اما درباره تغيير در سود حاصل از فروش سرمايه گذاري بنده نيز متوجه منظور شركت نشدم
به هر حال با توجه به سود فعلي اين شركت و صف خريدشخارك و احتمال تعديل عايدي شفن در كنار سوداوري بالاي پرتفوي غير بورسي همچنين دارا بودن پرتفوي بورسي و غير بورسي پر پتانسيل روند سهم كماكان صعودي خواهد بود اهداف سهم را سطوح قيمتي 270 و 290 و 320 تومان ميدانم

محسن جان در مورد بلوک های خودرو و رنا چی؟
با توجه به اینکه رنا بلوکهای خودروی خودش در دو هفته اخیر نقدی 500 تومن به ازای هر سهم فروخت میتونیم قیمت پایه رو 500 بگیریم.اونوقت تعدیل صندوق بیشتر ازین هم خواهد بود

محسن نظري
2011/07/24, 07:50
استاد خیلی دوس دارم وارد سهم وساپا بشم ولی ارزش گذاری سهم با ان ای وی و پی به ای نمیخونه
سهم به نظر من امسال میتونه 60 تومن بسازه اگه بازار تصمیم بگیره بهش پی به ای 5 بده میشه 300 و اگه 6 بده میشه 360 ... فعلا میشه حداقل تا 270 حساب باز کرد
وساپا یکی از بهترین زیر مجموعه های سایپا هست که در کنار سایر زیرمجموعه های سایپا میتون سود تضمین شده ای رو برای رقم بزنن
دوست عزيزم تخمين سود بنده بالاي 70 تومانه وساپا اگر تا پااين سال از طريق خريد و فروش سهام همينطور به مانند 3 ماهه اول سال عمل كند قطعا به سود 70 توماني خواهد رسيد پروژه هاي ساختماني و حفاري شركت هم جاي خود به نظر بنده يكي از قويترين سهام بازار كه هم حقوقي فعال دارد هم وضعيت بنيادي مناسب همين وساپا ميباشد البته بنده خودم يك سهم هم ندارم...

محسن نظري
2011/07/24, 08:11
محسن جان در مورد بلوک های خودرو و رنا چی؟
با توجه به اینکه رنا بلوکهای خودروی خودش در دو هفته اخیر نقدی 500 تومن به ازای هر سهم فروخت میتونیم قیمت پایه رو 500 بگیریم.اونوقت تعدیل صندوق بیشتر ازین هم خواهد بود
دوست عزيزم اگر وصندوق بتواند بلوك هاي ايرانخودرو را در رنج قيمتي 500-600 تومان بفروش برساند احتمال دارد با تعديل مثبت همراه شود پتانسيل هاي وصندوق بسيار بالاست مهمتر از فروش بلوك ايرانخودرو فروش كل سهام لوله سازي اهواز نيز مطرح ميباشد كه هنوز ظاهرا بر سر قيمت فروش به توافق نرسيدند

مهدی64
2011/07/24, 09:40
دوستان سلام امروزفروشنده خساپا باشیم یانه ؟روی چه قیمتی؟

bijan askari
2011/07/24, 10:00
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد نظري
میخواستم نظرتونو در مورد شركت آ.س.پ بدونم.

محسن نظري
2011/07/24, 10:15
دوستان سلام امروزفروشنده خساپا باشیم یانه ؟روی چه قیمتی؟
اگر قيمت مناسب باز شود بنده خريدار خواهم بود

محسن نظري
2011/07/24, 10:19
خريد اذراب با هدف 320 تومان....

rojan
2011/07/24, 10:39
سلام

بی تجربه متولد میشویم با جرات زندگی میکنیم و با حیرت می میریم
تنها چیزی که فروغش به خاموشی نمی گراید دوستی های پاک است .

من آمدمممممممممممممممممممممم مممممممممممممممم
از اقای پناهی هم خبری نیست اخر این اسبه یک کاری دستشان میدهد گفته باشما :d
محسن جان تارگت مپنا را چند می بینی ؟
من راستش از این مارکت سبز سبز یک کمی وحشت دارم امید وارم مانند همیشه اشتباه کرده باشم ..

Ali487
2011/07/24, 11:04
سلام به دوستان
آقا محسن نظرتون راجب به شبریز چیه . نگهش داریم یا نه . خریدم روی 250 .
راجب فاراک هم نظرتون را بدید . فروش یا نگاه داشتن ؟

nazanin
2011/07/24, 11:35
باسلام خدمت جناب پناهی میخواستم نظرتونو درخصوص رانفور بدونم .باتشکر

محسن نظري
2011/07/24, 11:44
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد نظري
میخواستم نظرتونو در مورد شركت آ.س.پ بدونم.
ا س پ سهم خوبي است حتي به نظرم ميتواند تعديل هم داشته باشد اما جو گروه ساختمان چندان مناسب نميباشد به نظرم بهتر است از ساير فرصتهاي بازار استفاده نماييد

*سامان*
2011/07/24, 12:28
ا س پ سهم خوبي است حتي به نظرم ميتواند تعديل هم داشته باشد اما جو گروه ساختمان چندان مناسب نميباشد به نظرم بهتر است از ساير فرصتهاي بازار استفاده نماييد

جناب نظري وصنعت رو چه جوري ميبينيد؟

بابک پناهی
2011/07/24, 15:44
سلام

من راستش از این مارکت سبز سبز یک کمی وحشت دارم امید وارم مانند همیشه اشتباه کرده باشم ..

سلام من در خدمتتون هستم سرکار خانم رژان کانادائیه ایرانی الاصل :)

شاخص اگر از محدوده 25700 بالا بره اون موقع اون موج صعودی که قبلا عرض کرده بودم شکل خواهد گرفت.الان شاخص 25180 واخده اگر تنها 2 الی 3 روز بازار اینطوری مثبت بمونه میتونم بگم روند صعودی کاملا شکل گرفته ;)

http://036.1.img98.net/out.php/i495419_shakhes3.png

بابک پناهی
2011/07/24, 15:49
باسلام خدمت جناب پناهی میخواستم نظرتونو درخصوص رانفور بدونم .باتشکر

سلام

متاسفانه فعلا نظری ندارم

http://036.1.img98.net/out.php/i495404_ranfor1.png

bijan askari
2011/07/24, 16:11
@};-@};-@};-

بابک پناهی
2011/07/24, 16:26
من فعلا صلاح نمیبینم

تا 177 هم پائین اومده بود !

حبیب
2011/07/24, 16:48
جناب پناهی این واگرایی مثبت که در نمودار روزانه وپترو در macd و rsi وmomentom تشکیل شده به نظرتان چقدر سهم را میتونه بالا ببره ؟ آیا مقاومت 85 شکستنی است ؟

بابک پناهی
2011/07/24, 16:58
جناب پناهی این واگرایی مثبت که در نمودار روزانه وپترو در macd و rsi وmomentom تشکیل شده به نظرتان چقدر سهم را میتونه بالا ببره ؟ آیا مقاومت 85 شکستنی است ؟

سلام

تنها در macd بود که اونم جزئی بود و اثرشو گذاشته و مهمترین مقاومت سهمم 86 تومنه

shadi
2011/07/24, 16:59
جناب نظری سلام
نظرتون راجب به شبریز چیه نگهش داریم یا نه راجب فاراک هم نظرتون را بفرمایید خرید 260

لطفا پاسخ سوال بچه های جدید را هم بدهید البته مثل اینکه بیشتر با دوستان خودتان حال میکنید قبلا از پاسخ شما سپاسگزارم

سيد ياسر شريعت
2011/07/24, 17:08
جناب نظری سلام
نظرتون راجب به شبریز چیه نگهش داریم یا نه راجب فاراک هم نظرتون را بفرمایید خرید 260

لطفا پاسخ سوال بچه های جدید را هم بدهید البته مثل اینکه بیشتر با دوستان خودتان حال میکنید قبلا از پاسخ شما سپاسگزارم

نه شادی خانوم اتفاقا جو این سایت اصلا این طور نیست و دوستان خالصانه در جهت راهنمایی و افزایش اطلاعات همه تلاش می کنند. این:x برای تمام دوستانی که در این سایت زحمت می کشند

بابک پناهی
2011/07/24, 18:40
عارضم خدمتتون که وتوکا هم کانال نزولیشو شکسته و در تایم هفتگی نیز در اسیلاتور RSI واگرائی مخفی مثبت دیده شده سهم تا 260 تومن میتونه رشد کنه.در ضمن طبق خبرهاش شنیده شده به تازگی فولاد مبارکه قراردادهای زیادی مبنی بر اجرای طرح های توسعه خود با این شرکت منعقد کرده

http://036.1.img98.net/out.php/i495768_vatuka1.png

majid
2011/07/24, 18:50
جناب پناهی - با سلام نظرات در مورد فراور چیست آیا با منفی اخیر رشد خواهد کرد یا باید خارج شد.با تشکر

Ali487
2011/07/24, 19:09
سلام به دوستان

؟؟:)

بابک پناهی
2011/07/24, 21:01
جناب پناهی - با سلام نظرات در مورد فراور چیست آیا با منفی اخیر رشد خواهد کرد یا باید خارج شد.با تشکر

کلا در مورد گروه روی بازار منتظر عکس العمل قیمت جهانی روی به 2500 دلاره یعنی همون خط قرمز رنگ و کل بازارم منتظر نفت بالای 120 دلاره چون اگر نفت بالای 120 تثبیت بشه هدف اول نفت 140 دلار خواهد بود که همزمان خواهد بود با صعود بازار خودمون.

http://036.1.img98.net/out.php/i496055_zinc1.gif

arashvet
2011/07/24, 21:19
پست بانک

نقل ازکلید اسرار در بورکس

فعلا كه افزايش سرمايه از محل تجديد دارايي ها مد شده پست بانك هم كه تا بخواهي دارايي داره پس احتمال افزايش سرمايه از محل تجديد دارايي ها زياد است.

نقل از دکتر سهند در بورکس

اتفاقا چون دولتیه و دولت نمی تونه در افزایش سرمایه از محل اورده شرکت کنه، مجبور است برای رسیدن به سرمایه حداقلی اعلامی بانک مرکزی ، افزایش سرمایه را از محل اضافه حقوق صاحبان سهام بر سرمایه فعلی اجرا کند که تنها راه ان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی است. در قانون بودجه امده شرکتهایی که در 5 سال اخیر تجدید ارزیابی نکرده باشند که پست بانک از سال 84 به بعد تجدید ارزیابی نکرده و مشمول این قانون می گردد.

نقل از شیفتگان 88 در بورکس

این بند از ویژگیهای منحصر به فردی است که میتواند سهامهایی چون پست و صدرا را دگرگون کند.

بابک پناهی
2011/07/24, 21:21
امیدوارم شبریز از مرز 186 تومن پائینتر نیاد در اینصورت شاهد رشد سهم خواهیم بود

http://036.1.img98.net/out.php/i496138_shabriz1.png

محسن نظري
2011/07/24, 21:24
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
میخواستم نظرتونو در مورد مقاومتهای پیش روی کگل بدونم.
كگل براي سال جاري با تعديل عايدي خوبي مواجه ميباشد ظرفيت كنسانتره شركت با افتتاح طرح توسعه از 7 ميليون تن به 9 ميليون تن رسيد اما به نظر بنده قيمت سهم كمي پر ميباشد و احتياج به تعديل عايدي و اصلاح پي بر اي و رشد مجدد دارد

محسن نظري
2011/07/24, 21:25
سلام

تارگتهاي پيش روي مپنا را 330 و 350 تومان ميدانم

محسن نظري
2011/07/24, 21:26
سلام به دوستان
بنده خودم دوست عزيزم احتمالا درصد منفي فردا يا نهايتا پس فردا اگر بشود خريدارم توصيه به نگه داري سهم دارم
درباره فاراك توصيه ميكنم نگه داريد اهداف قيمتي سهم را سطوح 200 و 220 تومان ميدانم

بابک پناهی
2011/07/24, 21:29
پست بانک

فعلا كه افزايش سرمايه از محل تجديد دارايي ها مد شده پست بانك هم كه تا بخواهي دارايي داره پس احتمال افزايش سرمايه از محل تجديد دارايي ها زياد است.

اتفاقا چون دولتیه و دولت نمی تونه در افزایش سرمایه از محل اورده شرکت کنه، مجبور است برای رسیدن به سرمایه حداقلی اعلامی بانک مرکزی ، افزایش سرمایه را از محل اضافه حقوق صاحبان سهام بر سرمایه فعلی اجرا کند که تنها راه ان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی است. در قانون بودجه امده شرکتهایی که در 5 سال اخیر تجدید ارزیابی نکرده باشند که پست بانک از سال 84 به بعد تجدید ارزیابی نکرده و مشمول این قانون می گردد.

این بند از ویژگیهای منحصر به فردی است که میتواند سهامهایی چون پست و صدرا را دگرگون کند.

منه تکنیکالیست زمانی میتونم بگم که وپست رشدش رو شروع خواهد کرد که قیمت ابتدا از مرز خط آبی رنگ و سپس قرمز رنگ به بالا عبور کنه

http://036.1.img98.net/out.php/i496165_vpost1.gif

محسن نظري
2011/07/24, 21:35
جناب نظري وصنعت رو چه جوري ميبينيد؟
وصنعت متاسفانه عليرغم پتانسيل هاي فراوان بنيادي حامي درست و حسابي ندارد در مقطع فعلي اگر بتواند از سد قيمتي 130 تومان عبور كند 140 تومان هدف بعديش خواهد بود

سعیدد.
2011/07/24, 21:37
سعيد جان اگر فولاي به نظرم با تعديل خوبي مواجه ميباشد اگر معافيت مالياتي شركت نيز اكي شود كه نور علي نور خواهد شد و بازدهي خوبي در انتظار اين سهم خواهد بود افزايش سرمايه را اطلاعي ندارم و فعلا نيز با توجه به تركيب سهامداري شركت بعيد ميدانم اما اگر به ظرفيت پيشبيني شده سال 90 برسد تعديل عايدي بسيار بالايي خواهد داد فعلا منتظر گزارش 3 ماهه براي ارزيابي هستم

محسن جان

دَمت گرم، عجب حالی داد این سهم ...
امروز تو قیمت خوبی فروختم، اما به فکر خرید دوباره هستم، به نظرت سهم می تونه به اوج قیمتی خودش در میان مدت برگرده؟

محسن نظري
2011/07/24, 21:52
جناب نظری سلام

دوست عزيزم بنده خاك پاي همه دوستان هستم در مرام بنده قديم و جديد ندارد همه دوستانم عزيز هستند
درباره شبريز همانطور كه گفتم خودم احتمالا منفي فردا يا نهايت پس فردا خريدار هستم
فاراك هم اهداف بالايي دارد فعلا نگه داريد امسال سال تجهيزاتيها خواهد بود ببينيد كي گفتم....

راشین
2011/07/24, 22:14
منه تکنیکالیست زمانی میتونم بگم که وپست رشدش رو شروع خواهد کرد که قیمت ابتدا از مرز خط آبی رنگ و سپس قرمز رنگ به بالا عبور کنه

بابک عزیز در نمودار پیوستی موج اول نزولی داخل مثلث را چگونه شمارش می کنید
ممنون

hassan
2011/07/24, 22:44
آقا محسن سلام
نظرت در مورد بنیادی فولاژ چیه؟ با توجه به پوشش خوب فولادیها امکان یک نوسان مثبت توش هست؟

بابک پناهی
2011/07/24, 22:49
بابک عزیز در نمودار پیوستی موج اول نزولی داخل مثلث را چگونه شمارش می کنید
ممنون

سلام راشین عزیز

خدمت شما باز ایرادی داشت بفرمائید.در ضمن در شکل ضلع بالایی مثلث از a شروع میشه خط قرمز رنگ تنها یک روند داخلیه معمولیه که فکر میکنم اون باعث گمراهی شده

http://036.1.img98.net/out.php/i496373_vpost2.gif

مجید سلطانی
2011/07/24, 23:01
سلام به همگی
جناب پناهی کمرجان رو فرموده بودید یادآوری کنیم اون الگوی مد نظر شما تشکیل شده؟
راستی اگر تونستید در مورد شاراک و پاسا هم نظرتون رو بفرمایید
با تشکر

راشین
2011/07/24, 23:04
سلام راشین عزیز

خدمت شما باز ایرادی داشت بفرمائید.در ضمن در شکل ضلع بالایی مثلث از a شروع میشه خط قرمز رنگ تنها یک روند داخلیه معمولیه که فکر میکنم اون باعث گمراهی شده

سلام بابک عزیز
ممنون اما منظورم فقط مثلث بود، قسمتی که بعنوان مثلث مشخص کردید موجی که شروع آن 799 و خاتمه اش 566 است ،چون با فرض مثلث گرفتن آن قسمت من نمی توانم ریز موج های موجی که مشخص کردم را بشمارم مگر اینکه آن قسمت را از مثلث خارج کنیم
باز هم ممنون

بابک پناهی
2011/07/24, 23:12
سلام بابک عزیز
ممنون اما منظورم فقط مثلث بود، قسمتی که بعنوان مثلث مشخص کردید موجی که شروع آن 799 و خاتمه اش 566 است ،چون با فرض مثلث گرفتن آن قسمت من نمی توانم ریز موج های موجی که مشخص کردم را بشمارم مگر اینکه آن قسمت را از مثلث خارج کنیم
باز هم ممنون

دقیقا همینطوره برای همین عرض کردم که ضلع بالایی مثلث از a یعنی محدوده 720 شروع میشه و خط قرمز تنها روند داخلیه

بابک پناهی
2011/07/24, 23:29
سلام به همگی
جناب پناهی کمرجان رو فرموده بودید یادآوری کنیم اون الگوی مد نظر شما تشکیل شده؟
راستی اگر تونستید در مورد شاراک و پاسا هم نظرتون رو بفرمایید
با تشکر

سلام

جناب سلطانی ممنون از یادآوریتون

اون الگوی مورد نظرم تلفیقی از مدل لاین و سرشونه بود که خوب برخورد به م.ل و برگشتش جالب بود در مورد سرشونه هم به ظاهر تشکیل شده.از دید امواج هم فعلا در موج 2 بسر میبریم و نمیشه با قطعیت گفت وارد موج 3 شدیم.ولی اگر قصد خرید دارید سهم های محکمتر و مطمئنتری در این مقطع زمانی هست که فکر میکنم از این کمرجان از لحاظ ریسک پذیری در شرایط فعلی کمتر باشند

http://036.1.img98.net/out.php/i496437_kmarjan1.png
http://036.1.img98.net/out.php/i496438_kmarjan2.png

arash
2011/07/24, 23:43

با پتانسیل بالای وپست تا قبل مجمع هر دو خط ابی وقرمز را خواهد شکست

محسن نظري
2011/07/25, 07:39
پست بانک

دوستان عزيزم به نظر شما پست بانك با توجه به اين همه شعبه و باجه و دارايي و منابع ارزان قيمت و هزار و يك چيز ديگر حتي ارزش بازار يك بانك تازه تاسيس را ندارد الان ارزش بازار پست حتي نصف يك بانك تازه تاسيس بدون شعبه شده است!!!

محسن نظري
2011/07/25, 07:45
آقا محسن سلام
نظرت در مورد بنیادی فولاژ چیه؟ با توجه به پوشش خوب فولادیها امکان یک نوسان مثبت توش هست؟
فولاژ دوست عزيزم قطعا با تعديل مثبت خوبي همراه ميباشد اما قيمتهاي فعلي با توجه به پي بر اي سهم كمي بالاست اما به قول شما ميتوان انتظار نوسان مثبت را داشت اما راستش چون بر روي سهمش چندان فعال نبودم اطلاعي از كف و سقف و سيكل نوسانيش ندارم

rojan
2011/07/25, 07:50
سلام

خانه ی خدا نزدیک ماست
و تنها اثاث آن عشق است و

محسن جان برای امروز هم پیشنهادی دارید ؟:">
فقط مثل وصندوق باشه :d:"

محسن نظري
2011/07/25, 08:49
فروش وصندوق خريد فاذر از صف فروش

محسن نظري
2011/07/25, 08:53
سلام

خانه ی خدا نزدیک ماست
و تنها اثاث آن عشق است و

محسن جان برای امروز هم پیشنهادی دارید ؟:">
فقط مثل وصندوق باشه :d:"
روژان جان من امروز فاذر خريدم نميدونم چرا يه حسي ميگه اين بازار فردا يا شايد هم همين امروز برميگرده ولي خوش به حل اون كسايي كه وساپا زير 260 خريدن...

بابک پناهی
2011/07/25, 08:58
با پتانسیل بالای وپست تا قبل مجمع هر دو خط ابی وقرمز را خواهد شکست

تا چه قیمتی سقوط خواهد کرد و بعد خواهد برگشت؟
این مهمه!

rojan
2011/07/25, 09:26
بابک جان

مپنا را چه میشود؟
والله اگه از دست این بازار من دیوانه نشم شانس اوردم و خدا دوستم داره :d

frouzan
2011/07/25, 09:42
استاد به نظر شما فولاد را امروز بخريم يا خير؟

بابک پناهی
2011/07/25, 12:58
بابک جان

مپنا را چه میشود؟
والله اگه از دست این بازار من دیوانه نشم شانس اوردم و خدا دوستم داره :d

رژان عزیز بازار کمی لق تشریف داره فقط

بابک پناهی
2011/07/25, 13:51
http://forums.boursy.com/showthread.php?821-%D9%81%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%AA-(%D9%85%D8%B3-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%8C%D8%A2%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D 9%88%D9%85-%D8%8C%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%85%D8%B4-%D9%88-.....)-%D9%88-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-......

rojan
2011/07/25, 19:25
با سلام

یادمان باشد در سرزمینی که کارهای بزرگ را به آدمهای کوچک می دهند
آفتاب در آن سرزمین در حال غروب است.

والله والله خیلی خیلی صدرا دارم میانگینم هم بالاست و در ضررم
ولی اصلا دلم نمی خواهد و دوست ندارم سرداری که هیچ از نفت نمی داند بر مسند کلیدی ترین و اقتصادی ترین وزارت خانه کشورم تکیه زند.

frouzan
2011/07/25, 20:07
استاد لطفا" نظر خود را در مورد قيمت بازگشايي افرانت بفرماييد؟؟:)

محسن نظري
2011/07/25, 20:15
استاد به نظر شما فولاد را امروز بخريم يا خير؟
به نظر بنده كه فولاد تا سطوح قيمتي 300-320 بالا خواهد امد اما به شرط مثبت بودن جو بازار....

محسن نظري
2011/07/25, 20:21
با سلام

ولی اصلا دلم نمی خواهد و دوست ندارم سرداری که هیچ از نفت نمی داند بر مسند کلیدی ترین و اقتصادی ترین وزارت خانه کشورم تکیه زند.
روژان جان براي اين مردم مهمتر از ايناش مهم نيست حالا ميخواي مهم باشه كه چه كسي بر مسند وزارت نفت جلوس ميكند در ثاني عمده پول نفت كجا ميرود و صرف چه كاري ميشود كه مهم باشد كه چه كسي ميايد و چه كسي نميايد اين قديميها چقدر قشنگ گفتن خدا در و تخته رو با هم جور كرده حكايت اين مردم و دولته اين مردم به خدا اين دولت و اين وضعيت هم از سرشون زياده دو سال پيش تو بوركس گفتم اون روزها روز خوش مردمه الان هم ميگم باز هم اين روزهاي فعلي روز خوش مردمه هر روز بايد اين مردم بيشتر تو منجلاب و فلاكت فرو برن چون اين مردم خودشون ميخوان چون مرد نسل كوروش داريوش و مردن مردم با شرف و عزت و غيرت......

محسن نظري
2011/07/25, 20:22
افرانت رو شرمنده كار نكردم البته فايده اي هم نداره كلا 2 ميل سهم ميخوان بدن نخريد سنگينترين:d

Mousavi
2011/07/25, 21:21
اطلاعیه پروژه جدید شرکت ساختمانی آ س پ

دوشنبه ، ۳ مرداد ۱۳۹۰ ، 17:35

http://forums.boursy.com/imported/2011/07/24.png

شرکت آ س پ در راستای توسعه فعالیت های سرمایه گذاری خود و جهت تحقق سود پیش بینی

شده آ تی وحفظ حقوق صاحبان سهام با اتمام مطالعات پروژه مسکونی همراه با استقرار محدودی

کاربری تجاری و خدماتی در زمینی به وسعت ۱۷۹۳۲ متر مربع واقع در منطقه ۳ شهرداری

شهرستان رشت بعنوان یک پروژه سرمایه گذاری ساختمانی وارد فاز اجرائی و عملیاتی گردید .

مجید سلطانی
2011/07/25, 21:28
سلام به همگی اساتید محترم
جناب پناهی عزیز میشه گفت زامیاد دوباره حداقل تا 1847 ریال نزول میکنهو اگر حمایت نشه تا حدود 1600 ریال افت میکنه یا خیر؟
من به عنوان تمرین یسری خط مت کشیدم میتونید راهنمایی بفرمایید و اشکال کارمو بگید

آریو
2011/07/25, 22:12

با اجازه اساتید تاپیک
دوست عزیز احتمالا سهم تو محدوده 850 تا 1000 بازگشایی میشه که من نظرم رو کران بالا محدوده هست !
سهم با توجه به ماهیت صنعت و بنیادی قوی و شناوری پایین حتی 1000 تومن هم ارزنده هست
البته سبک های نوین تحلیل بنیادی به نام تکنیکال اومده که میتونه خیلی بهمون در ارزش گذاری سهم کمک کنه

بابک پناهی
2011/07/25, 22:23
سلام به همگی اساتید محترم
جناب پناهی عزیز میشه گفت زامیاد دوباره حداقل تا 1847 ریال نزول میکنهو اگر حمایت نشه تا حدود 1600 ریال افت میکنه یا خیر؟
من به عنوان تمرین یسری خط مت کشیدم میتونید راهنمایی بفرمایید و اشکال کارمو بگید

جناب سلطانی من هیچ وقت به صنعت خودرو وارد نشدم اگر بگن 1000% هم سود میکنی بخر باز نمیخرم چون فاز منفی میده بهم به غیر از چند تا سهم و همین خودروئی ها سهامه دیگه ای رو تمرین کنید و بزارید اینجا من در خدمتتون هستم

حسینی
2011/07/25, 23:26
با سلام

روژان عزیز!این خراب آباد دیرگاهی است بدست کسانی اداره می شود که نه تنها از تمشیت امور چیزی نمی دانند بلکه از ذره ای عرق ملی هم تهی اند.اینکه وزارت نفت است بر جاهای بالاتری هم تکیه زده اند ولی دریغ و افسوس از یک جو کاردانی و یک جو وجدان کاری!آه و افسوس،البته بسیار است ولی.........بگذریم.بسیار شنیده ایم در میان خودمان که:خلایق هر چه لایق

rojan
2011/07/26, 09:05
با سلام

ما اهل دلیم اشاره را می فهمیم
راز شب پر ستاره را می فهمیم
به پنجره های بسته عادت داریم
به دوست با وفا ارادت داریم

من آمدمممممممممممممممممم
به خودم میگم چند روزی فارغ از بورس باشم ولی زهی خیال باطل ادیکت شدم اساسی
به خدا من نمی گم همه میگن فعلا صدرا لیدر بازار است
اساتید و دوستان نقدینگی موجود است چه سهمی بخرمممممممممممممممممممممم م؟

behnam
2011/07/26, 09:41
با سلام

ما اهل دلیم اشاره را می فهمیم
راز شب پر ستاره را می فهمیم
به پنجره های بسته عادت داریم
به دوست با وفا ارادت داریم

من آمدمممممممممممممممممم
به خودم میگم چند روزی فارغ از بورس باشم ولی زهی خیال باطل ادیکت شدم اساسی
به خدا من نمی گم همه میگن فعلا صدرا لیدر بازار است
اساتید و دوستان نقدینگی موجود است چه سهمی بخرمممممممممممممممممممممم م؟
با اجازه استادان گرامی
دوست عزیز این طور که فهمیدم شما با صدرا در ضرر هستید
بنده به شما پیشنهاد می کنم که باز هم صدرا بخرید و حداقل تا آخر پاییز نگه دارید
با این کار میانگین قیمت خرید شما کاهش پیدا می کنه و خیلی زود به سود می رسید
صدرا بلند مدتش عالیه

Moradad
2011/07/26, 15:18
دوستان ‏ كسي از اين پست بانك با آن مديريت ........ خبري ندارد ؟؟
ظاهرا كه هيچ خبري توش نيست ‏ حتي خبر مجمع !!!

معاملاتش هم در اين هفته مشكوكه .......

آقاي نظري عزيز شما هنوز با اين سهم هستيد يا من آخرين سنگربان هستم؟؟ :-& :-ss
با تشكر

باربد
2011/07/26, 16:31
با اجازه اساتید تاپیک
دوست عزیز احتمالا سهم تو محدوده 850 تا 1000 بازگشایی میشه که من نظرم رو کران بالا محدوده هست !
سهم با توجه به ماهیت صنعت و بنیادی قوی و شناوری پایین حتی 1000 تومن هم ارزنده هست
البته سبک های نوین تحلیل بنیادی به نام تکنیکال اومده که میتونه خیلی بهمون در ارزش گذاری سهم کمک کنه
اریو جان ضمن تایید فرمایش جنابعالی
این سهم یک سری خوبیها داره یک سری بدیها
اولین خوبیش اینه تنها 2 میلیون سهم عرضه میشه که میتونه در صورت قیمت مناسب رشدی داشته باشه
نکته دوم اینه این سهم داره تو بازار سبز باز میشه که این جو روانی حاکم را به سمت رشد سوق میده
اما تو این گروه نمیشه این سهم را کنار رانفور گذاشت
در بین رانفور 1170 تومنی و افرانت بر فرض 1000 تومنی من رانفور را می پسندمش
یا بر فرض 850 ریال سود مرقام در قیمت 550 من مرقام را میپسندم
اما نکته مثبت دیگش اینه رشد چشمیگر سود داشته اونم برای امسال که میشه این را از عوامل خوب باشه
اما تداوم سود مهمتره
در کنار این موضوع ها این سهم رانباید به بازار گرون بدهند
چون چند عرضه اخیر بازار را ترسانده
اما اومدن این سهم و ایجاد جو مثبت میتونه روی هم گروهها تاثیر بگذاره
من معتقدم جو ایجادی به گروه یک تحرک مثبت میده
چرا که در روز اول چیزی هم گیر کسی نمیاد

سپه
2011/07/26, 16:43

با تشكر

منم یه خورده پرچمی از این سهمو دارم
رو یه اخرین سامورایی دیگه هم حساب کن ( هرچند کوچیک)

iq_son
2011/07/26, 17:07
با سلام خدمت دوستان عزیز بعد از مدت ها دوری از این فروم باز هم آمدیم خدمت دوستان تا از اطلاعاتشون بهره ببریم!
دوستان ما اون ته تهای سبد چند تا سهم برامون مونده که با اونا رفتیم مجمع از ناچاری حالا تقسیم سود که کردن و زمان بندی هم دادن برا گرفتن سود این شرکتا چیکار باید بکنیم؟
زامیاد و شپنا مپنا ...
با تشکر از همه
ضمنا علت نبود ما همینه که فعلا تعداد سهام در گردشمون اونقدرا نیست که ارزش وقت گذاشتن باشه
به امید رونق مجدد بازار سرمایه باز هم تشکررررررررررررررررررررر

محسن نظري
2011/07/26, 19:59
با اجازه استادان گرامی
دوست عزیز این طور که فهمیدم شما با صدرا در ضرر هستید
بنده به شما پیشنهاد می کنم که باز هم صدرا بخرید و حداقل تا آخر پاییز نگه دارید
با این کار میانگین قیمت خرید شما کاهش پیدا می کنه و خیلی زود به سود می رسید
صدرا بلند مدتش عالیه
كاملا موافقم

محسن نظري
2011/07/26, 20:14

با تشكر
بنده دوست عزيزم مطمئن باشيد كماكان با وپست هستم راستش ميخواستم در حوالي قيمتهاي زير 560 هم بخرم كه اين فاذر اجازه نداد الان ارزش بازار وپست 330 ميليارد تومانه بعد يك بانك تازه تاسيسي مثل دي 520 ميليارد بقيه بانكها هم كه بالاي 1000 ميليارد تومان خلاصه وپست هم به جايگاه خودش ميرسه حساب كنيد زماني كه پست بخواد به جايگاهش برسد حداقل ارزش بازارش بايد به سطح بانك سرمايه يا وكار و يا وسينا برسد حالا شما حساب كنيد فاصله ارزش بازار 330 ميليارد تومان اين بانك را تا ارزش بازار 860 ميلياردي بانك سرمايه يا ارزش بازار 1200 ميليارد توماني بانك كارافرين و بانك سينا كه همگي در رنج سرمايه 400 ميليارد تومان هستند برسد حال خودتان حساب كنيد ميزان رشد اين بانك را پس از افزايش سرمايه.....

hamed89
2011/07/26, 20:31
بنده دوست عزيزم مطمئن باشيد كماكان با وپست هستم راستش ميخواستم در حوالي قيمتهاي زير 560 هم بخرم كه اين فاذر اجازه نداد الان ارزش بازار وپست 330 ميليارد تومانه بعد يك بانك تازه تاسيسي مثل دي 520 ميليارد بقيه بانكها هم كه بالاي 1000 ميليارد تومان خلاصه وپست هم به جايگاه خودش ميرسه حساب كنيد زماني كه پست بخواد به جايگاهش برسد حداقل ارزش بازارش بايد به سطح بانك سرمايه يا وكار و يا وسينا برسد حالا شما حساب كنيد فاصله ارزش بازار 330 ميليارد تومان اين بانك را تا ارزش بازار 860 ميلياردي بانك سرمايه يا ارزش بازار 1200 ميليارد توماني بانك كارافرين و بانك سينا كه همگي در رنج سرمايه 400 ميليارد تومان هستند برسد حال خودتان حساب كنيد ميزان رشد اين بانك را پس از افزايش سرمايه.....
سلام اقای نظری..خسته نباشی
پست بانک تا کی موظف که افزایش سرمایه بزنه؟
اگر افزایش سرمایه نزنه دقیقا چه اتفاقاتی ممکنه بیفته؟

Mousavi
2011/07/26, 21:01
سلام بابک و محسن عزیز
میشه نظرتون رو در مورد شسم بگین

hamed89
2011/07/26, 22:01
الان یه متنی دیدم مال اسفنده:
بيمه كارآفرين كه 000/500/3 موجودي داشت پول لازم شده و طي روزهاي گذشته حدود 000/ 000/2 سهم فروخته و در حال خروج از سهم وپست است.شنيده شده دانايان منتظر خروج بيمه كارآفرين است تا خريد پر تعداد پست بانك را آغاز نمايد. 130 كشور دنيا داراي پست بانك هستند

بابک پناهی
2011/07/26, 22:13
سلام بابک و محسن عزیز
میشه نظرتون رو در مورد شسم بگین

یه واگرائی مثبت در هفتگی دیده شده که سهمو تا 500 میتونه بالا پرت کنه

majid
2011/07/26, 22:45
استاد پناهی و نظری
با سلام - لطف میکنید یک نگاه به گزارش سه ماهه فولاژ در کدال بیاندازید و نظر خود را اعلام نمائید. ظاهرا عملکرد آن نسبت به مشابه سه ماهه سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است.با تشکر

آریو
2011/07/26, 23:06
اریو جان ضمن تایید فرمایش جنابعالی
این سهم یک سری خوبیها داره یک سری بدیها
اولین خوبیش اینه تنها 2 میلیون سهم عرضه میشه که میتونه در صورت قیمت مناسب رشدی داشته باشه
نکته دوم اینه این سهم داره تو بازار سبز باز میشه که این جو روانی حاکم را به سمت رشد سوق میده
اما تو این گروه نمیشه این سهم را کنار رانفور گذاشت
در بین رانفور 1170 تومنی و افرانت بر فرض 1000 تومنی من رانفور را می پسندمش
یا بر فرض 850 ریال سود مرقام در قیمت 550 من مرقام را میپسندم
اما نکته مثبت دیگش اینه رشد چشمیگر سود داشته اونم برای امسال که میشه این را از عوامل خوب باشه
اما تداوم سود مهمتره
در کنار این موضوع ها این سهم رانباید به بازار گرون بدهند
چون چند عرضه اخیر بازار را ترسانده
اما اومدن این سهم و ایجاد جو مثبت میتونه روی هم گروهها تاثیر بگذاره
من معتقدم جو ایجادی به گروه یک تحرک مثبت میده
چرا که در روز اول چیزی هم گیر کسی نمیاد

باربد جان شاید منم مثل تو فکر کنم
ولی شرکت کوچیکه و رشد سود آوریش هم خوب بوده اصلا مثل حمل خلیج فارس ساختگی نیست

سهمیه افرانت 1000 تومنیتو بهم میدی :x

آریو
2011/07/26, 23:13

پست بانک اگه از شرکت های گروه یک اصل 44 باشه فعلا دلیلی برای افزایش سرمایه نداره یعنی اجازه شو نداره...نمیدونم جز کدومه

Mousavi
2011/07/26, 23:59
یه واگرائی مثبت در هفتگی دیده شده که سهمو تا 500 میتونه بالا پرت کنه
ساغول
بابک جان اگه منفی شد خارج شم یا جای نگرانی نداره ؟

hamed89
2011/07/27, 00:45
پست بانک اگه از شرکت های گروه یک اصل 44 باشه فعلا دلیلی برای افزایش سرمایه نداره یعنی اجازه شو نداره...نمیدونم جز کدومه

یعنی این همه مدت سر کار بودیم؟از اون اول به خاطر افزایش سرمایه من نگه داشتم

آریو
2011/07/27, 00:52
یعنی این همه مدت سر کار بودیم؟از اون اول به خاطر افزایش سرمایه من نگه داشتم

حامد جان باید بیشتر تحقیق کنی دوست عزیز ...من چون سهمشو ندارم زیاد پیگیرش نیستم وقتی ازنماینده سازمان خصوصی سازی در مورد افزایش سرمایه بیمه دانا سوال شد گفت که شرکت های گروه یک اصل 44 اجازه افزایش سرمایه ندارن .. منم کاملا به حالت سوالی مطرح کردم ... دوست دارم خودتون در بیارید حتی شده زنگ بزنید به سازمان خصوصی سازی تفاوت گروه یک و دو اصل 44 رو در بیارید و محدودیت های افزایش سرمایه اونا رو و قوانینی که براشون وجود داره

محسن نظري
2011/07/27, 07:44
nوست عزيز پست بانك تابع قوانين بانك مركزي ميباشد و بايد افزايش سرمايه بدهد در افزايش سرمايه استثنايي وجود ندارد ابتدا بايد مجمع تشكيل شود و مديريت شركت ثبات پيدا كند و معلوم شود اخر كدام يك از دو طرف تصميم گيرنده ميباشد سپس پست افزايش سرمايه هم خواهد داد اصلا اينها مجوز افزايش سرمايه 200 درصدي هم گرفته اند اما به دنبال افزايش سرمايه تا سطح 400 ميليارد تومان ميباشند كه بنده احتمال ميدهم اخرش طي دو محرله افزايش سرمايه بدهند

محسن نظري
2011/07/27, 07:55
استاد پناهی و نظری
با سلام - لطف میکنید یک نگاه به گزارش سه ماهه فولاژ در کدال بیاندازید و نظر خود را اعلام نمائید. ظاهرا عملکرد آن نسبت به مشابه سه ماهه سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است.با تشکر
دوست عزيزم فولاژ رو همانطور كه گفتم امسال با تعديل عايدي خوبي مواجه ميباشد اما پي بر اي سهم كمي بالاست ميتوان از سهم نوسان گرفت يا با ديد بلند مدت به قصد افتتاح طرح توسعش و يا به ظرفيت رسيدن طرح فولاد 800 هزارتني غدير خريد

محسن نظري
2011/07/27, 08:44
خب توفيق اجباري نصيب سهامداران تجهيزاتي شد و قاسمي به عنوان وزير نف معرفي شد احتمال 99 درصد راي اعتماد نيز خواهد گرفت پس خوش به حال تجهيزاتي داراننننننننننننن>:d<

rojan
2011/07/27, 08:53
با سلام

مهربانی را اگر قسمت کنیم من یقین دارم به ما هم می رسد
آدمی اگر ایستد بر بام عشق
دست هایش تا خدا هم میرسد

محسن جان خوش خبر باشی در این بازار مکاره شادی به تاراج رفته است