PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

rojan
2011/07/27, 10:17
با سلام مجدد

نه خیر اصلا قبول نیست محسن جان فقط میاد سکسک و میره این که نمی شه :d
اقای نظری حجم معاملات شبریز بالاست نظرتان بر خرید است /
وای خدا کنه ناهار دعوت نباشه که جواب میافته برای شنبه ;)

hamed89
2011/07/27, 14:17
با سلام مجدد

بنده خدا مدام گفت قرمه سبزی بده..ندادی ..دیگه هیچ کس رو تحویل نمیگیره..دل جون سایت ما رو شکوندی

محسن نظري
2011/07/27, 14:36
پست بانک اگه از شرکت های گروه یک اصل 44 باشه فعلا دلیلی برای افزایش سرمایه نداره یعنی اجازه شو نداره...نمیدونم جز کدومه
اريو جان بانكها تابع قوانين بانك مركزي هستند و نميتوانند خارج از عرف و قوانين بانك مركزي حركت كنند حتي يك بانك اگر خلاف قوانين بانك مركزي رفتار كند مورد اعتراض ساير بانكها قرار ميگيرد پس در افزايش سرمايه پست بانك شكي نيست تنها مباحث و ابهامات مديريتي اين امر را به تاخير انداخته است شايد يك مجمع به مانند مجمع صدرا كار ساز شود.....
اين هم اضافه كنم با مدير عامل يكي از شركتهايي كه به زودي سهامش در بازار عرضه خواهد شد بحثي داشتيم بر سر قيمت عرضه واقعا برخي مديران اصلا تو باغ بورس و سهام و اين چيزا نيستند پست بانك هم يك چنين حالتي است....

محسن نظري
2011/07/27, 14:38
با سلام مجدد

روژان جان امروز چند دفعه اومدم پست بزنم پشت سر هم كار پيش اومد نشد
ولي امان از بي نقدينگي امروز فرصت بسيار مناسبي بود براي خريد شبريز براي يك نوسان 10-20 درصدي

محسن نظري
2011/07/27, 14:39
بنده خدا مدام گفت قرمه سبزی بده..ندادی ..دیگه هیچ کس رو تحویل نمیگیره..دل جون سایت ما رو شکوندی
ماه رمضونه كسي قرمه سبزي نذري بده من تا اخر ماه هر سهمي رو بخواد تحليلشو ميدم بهش:d

soroush
2011/07/27, 14:40
حفاری رفت مجمع؟
چقدر سود داده کسی شماره تلفنشو داره؟

soroush
2011/07/27, 14:46
حفاری رفت مجمع؟

مجيد رادمنش
2011/07/27, 15:20
ماه رمضونه كسي قرمه سبزي نذري بده من تا اخر ماه هر سهمي رو بخواد تحليلشو ميدم بهش:d

محسن جان هر روز ناهار در خدمتیم، آدرسمم که بلدی ، همونجاییکه پارسال میومدی :d

Ali487
2011/07/27, 17:30

آقا محسن شما اگه یه سری به اصفهان هم زدی ما در خدمتیم .
قرمه - قیمه - فسنجـ - و و و و .
البته همه دوستان هم دعوتند .
نه به خاطر تحلیلهای خوبت به خاطر صفای وجودت - - - با مرام ...

Ali487
2011/07/27, 17:40

نه به خاطر تحلیلهای خوبت به خاطر صفای وجودت - - - با مرام ... B-)

مینا
2011/07/27, 20:01
با عرض سلام خدمت استاد پناهی
میخواستم تحلیل تکنیکالی از شبریز بزنید و اینکه آیا با این سهم با این حجم معامله شد آیا باعث نمیشه حمایتشو از روی این قیمت بشکنه و تا حوالی 170 پایین بیاد و آیا در آینده این قیمت به عنوان سطح مقاومت 1862 خواهد شد ؟

بابک پناهی
2011/07/27, 20:16
با عرض سلام خدمت استاد پناهی
میخواستم تحلیل تکنیکالی از شبریز بزنید و اینکه آیا با این سهم با این حجم معامله شد آیا باعث نمیشه حمایتشو از روی این قیمت بشکنه و تا حوالی 170 پایین بیاد و آیا در آینده این قیمت به عنوان سطح مقاومت 1862 خواهد شد ؟

سلام

بله خانوم من چند روز پیشم عرض کردم اگر از 186 بیاد پائین آیندشو اصلا خوش نمیبینم و میتونه تا حوالی 166 هم پائین بیاد.فعلا در روند نزولی هستیم هرکی بخواد ازش نوسان بگیره مغبون خواهد بود!!!

محسن نظري
2011/07/27, 21:05
نه به خاطر تحلیلهای خوبت به خاطر صفای وجودت - - - با مرام ...
قربان معرفتت علي جان دوستان اصفهاني هميشه به بنده لطف داشتند:x

بابک پناهی
2011/07/27, 21:08
سلام

بله خانوم من چند روز پیشم عرض کردم اگر از 186 بیاد پائین آیندشو اصلا خوش نمیبینم و میتونه تا حوالی 166 هم پائین بیاد.فعلا در روند نزولی هستیم هرکی بخواد ازش نوسان بگیره مغبون خواهد بود!!!

مرحله اول در محدوده 176 تا 179 قرار میگیره

آریو
2011/07/27, 21:44
حفاری رفت مجمع؟

دوست عزیز 30 تومن تقسیم کرده و از اول مهر ماه میتونیم بگیریم ....250 رفت مجمع ...باید یه ذره میان مدت تر بهش نگاه کرد

rojan
2011/07/27, 21:47
با سلام

بابک جان امروز که ما سنگین خریدیم تحلیل میکنی که نزولی است ووووووووووووووووووووو
کاشکی صبح تو بازار بود ید و
ولی من نمی دانم شنبه باید باید صف خرید بشه گفته باشما :d

آریو
2011/07/27, 21:54
اریو جان ضمن تایید فرمایش جنابعالی
این سهم یک سری خوبیها داره یک سری بدیها
اولین خوبیش اینه تنها 2 میلیون سهم عرضه میشه که میتونه در صورت قیمت مناسب رشدی داشته باشه
نکته دوم اینه این سهم داره تو بازار سبز باز میشه که این جو روانی حاکم را به سمت رشد سوق میده
اما تو این گروه نمیشه این سهم را کنار رانفور گذاشت
در بین رانفور 1170 تومنی و افرانت بر فرض 1000 تومنی من رانفور را می پسندمش
یا بر فرض 850 ریال سود مرقام در قیمت 550 من مرقام را میپسندم
اما نکته مثبت دیگش اینه رشد چشمیگر سود داشته اونم برای امسال که میشه این را از عوامل خوب باشه
اما تداوم سود مهمتره
در کنار این موضوع ها این سهم رانباید به بازار گرون بدهند
چون چند عرضه اخیر بازار را ترسانده
اما اومدن این سهم و ایجاد جو مثبت میتونه روی هم گروهها تاثیر بگذاره
من معتقدم جو ایجادی به گروه یک تحرک مثبت میده
چرا که در روز اول چیزی هم گیر کسی نمیاد

باربد عزیز خیلی خوب عرضه شد پس هدف اول شد حرکت از کران پایین تا کران بالا یعنی 1000 تومن ... ولی اصلا به 820 فکر نمیکردم ...
شرکت شرکت خوبیه ... هر سال سودش دوبرابر شده
اهداف خاصی از عرضه سهم تو بورس هست که مدیریت شرکت دنبال میکنه
امیدوارم بازدهی شیرینی رو بده منتظر اضافه کردن این سهم هستم

بابک پناهی
2011/07/27, 22:40
با سلام

بابک جان امروز که ما سنگین خریدیم تحلیل میکنی که نزولی است ووووووووووووووووووووو
کاشکی صبح تو بازار بود ید و
ولی من نمی دانم شنبه باید باید صف خرید بشه گفته باشما :d

ایشاا... که سود کنید چشم حسودم ...<:-p

aminaran
2011/07/27, 22:48
جناب پناهی در صورت امکان تکنیکال خگستر و ولساپا را بررسی بفرمائید ....با تشکر

farhad61
2011/07/28, 18:35
سلام بابک عزیز میشه لطف کنید یه تحلیل از خودرو و رانفور داشته باشید . حرکت این سهم ها رو در کوتاه مدت چطور میبینید؟
از توضیحاتتون پیشاپیش سپاسگذارم :x

Mousavi
2011/07/28, 22:45
بابک من این 10000 تا مپنارو چیکارش کنم خستم کرد دیگه

آریو
2011/07/29, 00:20
حفاری رفت مجمع؟

دوست عزیز عذر خواهی میکنم حفاری 320 ریال تقسیم کرده بود که به اشتباه در پست قبلی 300 ریال گفته بودم
عذر خواهی میکنم

Zambrotta
2011/07/29, 00:21
http://up.iranblog.com/images/o4xpk2my0zvxr33dd5q.gif

شبریز

:)

222
2011/07/29, 14:27
سلام به همه دوستان عزیز.امروز میخوام از بدهکاری که داریم بگم.توی دنیای واقعی اگه کسی بهمون خوبی کنه میتونیم به یه طریقی جبران کنیم ولی توی این دنیای مجازی اساتیدی داریم که بدون هیچگونه چشمداشتی بهمون کمک میکنن و دانسته هاشون رو با ما تقسیم میکنن و ما بهشون دسترسی نداریم که جواب محبتاشون رو بدیم.عزیزان فقط از خدا میخوام جواب خوبیهاتون رو با بهترینها بده.سبز و استوار و شاد باشید در تمام مراحل زندگیتون.ارادتمند همگی.

بابک پناهی
2011/07/29, 14:48
بابک من این 10000 تا مپنارو چیکارش کنم خستم کرد دیگه

شما مختارین با سهامتون همه کار بکنید بفروشید دوباره بخرید و یا اینکه نگه دارید که من با سومی موافقترم تا نظر و عمل شما چی باشه

arashvet
2011/07/29, 15:34
با سلام به نظر من در هفته پیش رو بازار در کلیت سبز خواهد بود زیرا با تشکیل کمیته حل اختلاف از سوی رهبری و استقبال روسای هر 3 قوه و گفتن اینکه تصمیمات این کمیته را کاملا خواهند پذیرفت و عمل خواهند کرد و با این کار اختلافات سیاسی مدیریت خواهد شد و نیز معرفی قاسمی از سپاه برای وزارت نفت که نشان دهنده کاهش اختلافات و توافق دولت و سپاه است به همراه معرفی استاندار فارس در هفته آینده که در این چند وقت محل مناقشه بود من بازار بورس را سبز و شاخص کل را صعودی می بینم تا نظر بقیه دوستان چه باشد:)

بابک پناهی
2011/07/30, 15:44
منه تکنیکالیست زمانی میتونم بگم که وپست رشدش رو شروع خواهد کرد که قیمت ابتدا از مرز خط آبی رنگ و سپس قرمز رنگ به بالا عبور کنه

http://forums.boursy.com/

از خط آبی برگشت!

soroush
2011/07/30, 16:00
دوست عزیز 30 تومن تقسیم کرده و از اول مهر ماه میتونیم بگیریم ....250 رفت مجمع ...باید یه ذره میان مدت تر بهش نگاه کرد

ممنون اریوجان اما حضوری باس گرفت یا مثل اکثر شوکت ها اطلاعات رو باس براشون فکس کنیم؟

حامد24
2011/07/30, 21:44
محسن جان سلام خسته نباشی @};-
نظرت راجبه معامله بلوکی شبریز چیه ؟
خریداری براش پیدا میشه یا بازم سناریو دفعه قبل تکرار میشه ؟
ممنون

آریو
2011/07/30, 22:37
ممنون اریوجان اما حضوری باس گرفت یا مثل اکثر شوکت ها اطلاعات رو باس براشون فکس کنیم؟

سروش عزیز من باز هم اصلاح میکنم پاسخ قبلی که دادم حفاری شمال 320 ریال سود تقسیم کرده بود که من به اشتباه برای بار اول گفتم 300 ریال ...اما در باره تقسیم سود که از اول مهر ماه هست روش دریافت سود رو شرکت بهش اشاره نکرده هر چند فرصت زیادی داریم تا اون موقع ...

محسن نظري
2011/07/31, 07:25
محسن جان سلام خسته نباشی @};-
نظرت راجبه معامله بلوکی شبریز چیه ؟
خریداری براش پیدا میشه یا بازم سناریو دفعه قبل تکرار میشه ؟
ممنون
حامد جان احتمالا مجددا غدير براي شبريز دندان تيز خواهد كرد بنده هنوز هم به شبريز در اين قيمتهاي با اهداف 220 تومان اعتقاد دارم

rojan
2011/07/31, 07:45
با سلام

من آمدمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممم
چند روزی را به بلاد کفر شیطان بزرگ رفته بود م جای همگان خالی

بابک جان این که گفتید پست بانک از خط آبی برگشت یعنی چههههههههههههههه؟بخریم؟
محسن جان من همچنان با شبریز می مانم تا نظر دوستان چه باشد.

بابک پناهی
2011/07/31, 08:09
با سلام

من آمدمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممم
چند روزی را به بلاد کفر شیطان بزرگ رفته بود م جای همگان خالی

بابک جان این که گفتید پست بانک از خط آبی برگشت یعنی چههههههههههههههه؟بخریم؟
محسن جان من همچنان با شبریز می مانم تا نظر دوستان چه باشد.

سلام رژان حان

منظورم اینه که سهم از پائین اومد خط آبی رنگ لمس کرد ( پولبک ) بعد دوباره داره میاد پائین

punisher
2011/07/31, 08:29
سلام بر دوستان
بابک جان شرمنده شاید این سوال تکراری باشه ولی مقاومت شاخص چی شد؟برگشت خورد؟

برديا
2011/07/31, 08:30
با سلام
استاد نظري مي خواستم نظرتون رو راجب بهنوش بدونم ممنونم .

البته اگه ممكنه استاد پناهي هم نظرشون رو راجبه تكنيكال و يا بنيادي سهم بفرمايند بسيار ممنون خواهم شد.

شما غنيمت سايتيد موفق و سربلند باشيد .

بابک پناهی
2011/07/31, 08:43
با سلام

البته اگه ممكنه استاد پناهي هم نظرشون رو راجبه تكنيكال و يا بنيادي سهم بفرمايند بسيار ممنون خواهم شد.

سلام

ممنونم

1200 تومن و بعد 1100 و همچنین 1170 تومن حماینهای بسیار مهم سهمند.بهنوش آرام و پیوسته حرکت میکنه طوری که بازار یادش میره همچین سهمی هم تو بازار هست!

hiva
2011/07/31, 11:51
سلام جناب نظری . دو سوال داشتم . آیا شما با دیدگاه تکنیکال در رابطه با سقوط وپست موافقید .
و دیگه اینکه آیا خبری از افزایش سرمایه ندارید. با این حساب آیا به عنوان متخلف از بانک مرکزی حساب نمیشه ؟ :-?

hamed89
2011/07/31, 15:48
سلام جناب نظری . دو سوال داشتم . آیا شما با دیدگاه تکنیکال در رابطه با سقوط وپست موافقید .
و دیگه اینکه آیا خبری از افزایش سرمایه ندارید. با این حساب آیا به عنوان متخلف از بانک مرکزی حساب نمیشه ؟ :-?

برو یکی دو صفحه قبل این سوال رو من پرسیدم و جواب دادند اقای نظری

بابک پناهی
2011/07/31, 16:56
سلام بر دوستان
بابک جان شرمنده شاید این سوال تکراری باشه ولی مقاومت شاخص چی شد؟برگشت خورد؟

سلام

نه اتفاقا تکراری نیست فعلا به سطح کانال موندیم برسیم اگر سطح بالایی کانال آبی رنگ بشکنه میگیم صعودیه

http://036.01.img98.net/out.php/i514035_shakhes4.png

frouzan
2011/07/31, 17:32
استاد نظر خود را د رمورد بموتو نيز بفرماييد.؟؟ممنون:)

farhad61
2011/07/31, 18:11
سلام بابک عزیز میشه لطف کنید یه تحلیل از خودرو و رانفور داشته باشید . حرکت این سهم ها رو در کوتاه مدت چطور میبینید؟
از توضیحاتتون پیشاپیش سپاسگذارم :x
بابک جان نشد بی نوبت رد کنیا ;)
قبلا ما زنبیل گذاشته بودیم :d

آریو
2011/07/31, 20:50
با اجازه استاد نظری و بابک عزیز

دوستان یه تاپیک جدا برای افرانت بزنید تا بتونیم توش بنویسیم و تحولات رو تا جایی که میتونیم انتقال بدیم
ممنون

مصطفی مصری پور
2011/07/31, 21:02
با اجازه استاد نظری و بابک عزیز

دوستان یه تاپیک جدا برای افرانت بزنید تا بتونیم توش بنویسیم و تحولات رو تا جایی که میتونیم انتقال بدیم
ممنون

خدمت شما جناب آریوhttp://forums.boursy.com/showthread.php?883-***%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA***&p=39261#post39261

بابک پناهی
2011/07/31, 22:41
بابک جان نشد بی نوبت رد کنیا ;)
قبلا ما زنبیل گذاشته بودیم :d

حق با شماست ولی واقعیتش چون دیتای تعدیلیه اونارو ندارم نتونستم جوابتونو بدم :">

hamed89
2011/08/01, 00:43
یه سوال
سهم مهركامپارس (خمهر) eps 7 ریال زده! این درسته؟ چرا انقدر کمه؟سال پیشش 30 ریال بوده..ارزش خرید داره واسه یه نوسان یا نه؟

milad87
2011/08/01, 05:57
دوستان روند البرز را چطور پیش بینی می کنید ؟با تشکر

محسن نظري
2011/08/01, 07:45
با سلام

دوست عزيزم از ديد بنيادي سهم جاي رشد تا سطوح قيمتي 1500 تومان رادارا ميباشد البته ارام و با صرف كمي زمان وضعيت بنيادي بهنوش عالي است

محسن نظري
2011/08/01, 07:47
یه سوال
سهم مهركامپارس (خمهر) eps 7 ریال زده! این درسته؟ چرا انقدر کمه؟سال پیشش 30 ریال بوده..ارزش خرید داره واسه یه نوسان یا نه؟
دوست عزيزم مهركام به هچ وجه وضعيت بنيادي مناسبي ندارد قيمت مواد اوليش نيز امسال افزايش شديدي يافته حتي به نظر بنده امكان زيانده شدن نيز وجود دارد توصيه اي به خريد اين سهم پر ريسك ندارم

farhad61
2011/08/01, 08:21
حق با شماست ولی واقعیتش چون دیتای تعدیلیه اونارو ندارم نتونستم جوابتونو بدم :">

آقا ما غیر تعدیلیش رو هم قبول داریم
ممنون میشم راهنمایی کنی

frouzan
2011/08/01, 08:32
استاد نظر شما در مورد بازار مثبت امروز چيست؟ آيا بخاطر ماه مبارك رمضان است يا ميشود به آينده اميدوار بود؟؟؟<:-p

rojan
2011/08/01, 08:54
با سلام

ای عشق
دستی به کرم به شانه مانزدی
بالی به هوای دانه ی ما نزدی
دیر است دلم چشم به راهت دارد
ای عشق سری به خانه ی ما نزدی

من آمدمممممممممممممممممممممم
ببخشید عشقولانه شد
بابا من که پاک گیج شدم یک روز بازار سبز سبز و ده روز قرمز این یعنی چه آ
همانطوری که دوستان گفتند به نظر می اید بازار مثبت خواهد بود انشا الله

محسن نظري
2011/08/01, 09:59
در كمين خريد فاذر فكر ميكنم تا چهارشنبه كه قاسمي راي اعتماد ميگيره يك نوسان 10 درصدي بده

حامد24
2011/08/01, 10:02
محسن جان امروز بازهم تعدادی شبریز خریدم نظرت چیه ؟

تمام
2011/08/01, 10:28
استاد نظری خبهمن رو چطور میبنید؟؟

arak_bourse
2011/08/01, 10:35
جناب نظری شتولی خیلی افت کرده . نظرتون چیه خوبه برای خرید؟

محسن نظري
2011/08/01, 10:41
در كمين خريد فاذر فكر ميكنم تا چهارشنبه كه قاسمي راي اعتماد ميگيره يك نوسان 10 درصدي بده
خريد فاذر>:D<

تمام
2011/08/01, 10:46

استاد خبهمن خریدم نظر شما در موردش چیه؟؟

soroush
2011/08/01, 12:29
سلام به حضور دوستان
استادان محترم با واتی کاذر و وصنا چه کنم؟
همشو در ضرر هستم همه رو بدم بره وساپا بگیرم؟

Sonic
2011/08/01, 13:30
تضعیف مکرر ارزش دلار در بازار ارز

دلار آمریکا روز جمعه باز هم در بازارهای ارزی با کاهش ارزش مواجه گردید. روز جمعه وزارت بازرگانی آمریکا میزان تولید ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه سوم سال جاری را اعلام نمود. براساس اعلام این وزارت خانه رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه آوریل، می و ژوئن 1.3% بوده است. کارشناسان انتظار داشتند مقدار GDP سه ماهه این کشور در میزان 1.7% قرار گیرد. هم چنین مشخص گردید، تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه ماهه اول کمتر از برآوردهای اولیه و در مقدار 0.4% بوده است.

از سوی دیگر عصر روز جمعه موسسه مدیریت عرضه (ISM) میزان فعالیت های تجاری در شیکاگو را که در غالب شاخص موسوم به مدیران خرید شیکاگو اعلام می نماید، منتشر ساخت . براساس اعلام این موسسه میزان این شاخص در ماه جولای به 58.8 کاهش یافته است. در ماه ژوئن مقدار این شاخص 61.1 بوده است. گزارش موسسه ISM نشان می دهد فعالیت های تجاری در شیکاگو طی ماه جولای نیز رشد داشته اما از سرعت آن کاسته شده است.

روز جمعه هنوز جمهوری خواهان کنگره و دولت آمریکا به توافقی در خصوص سقف بدهی دولت و برنامه کاهش کسری بودجه این کشور دست پیدا ننموده بودند و بازارها در شرایط ریسک گریزی به سر می بردند. به همین روی فرانک سوئیس بیشترین افزایش ارزش را در مقابل دلار آمریکا بدست آورد.

جفت ارز USDCHF روز جمعه نرخ 0.7870 را در پایان روز به خود دید تا در طول یک هفته بیش از 300 پیپ کاهش را تجربه نموده باشد. زوج ارز فرانک سوئیس/دلار آمریکا امروز دوشنبه را در بازار آسیا با نوسانات محدود و شرایطی رکودی آغاز نموده اند.

یورو نیز که روز جمعه، شاهد بهبود در شاخص بهای مصرف کننده در این منطقه بود، توانست در برابر دلار تقویت شود. بنا بر اعلام یورو استات، شاخص بهای مصرف کننده سالانه در منطقه یورو در ماه جولای به 2.5% رسیده است. با اینکه کاهش تورم در یورو از 2.7% به 2.5% کاملا دور از انتظار بوده ، اما باید خاطر نشان کرد، میزان تورم همچنان در این حوزه بالاتر از سطح هدف 2.0% می باشد.

از سوی دیگر موسسه مودی اعلام نمود، اوراق قرضه اسپانیا که در حال حاضر دارای رتبه Aa2 می باشد، را برای کاهش احتمالی رتبه در حالت تحت بررسی قرار داده است. موسسه مودی اعلام داشته، هزینه های تامین نقدینگی دولت اسپانیا بالاتر رفته و فشارها بر این کشور پس از تصویب بسته نجات دوم برای یونان، افزایش یاقته است.

با این حال یورو/دلار به عنوان مهمترین جفت ارز بازار فارکس، روز جمعه را در نرخ 1.4363 به پایان برد تا جبران روزهای کاهشی چهارشنبه و پنجشنبه را نموده باشد. کارشناسان معتقدند، کاهش EURUSD طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تحت تاثیر معاملات تکنیکال در بازار ارز پذیرفته است. امروز نیز این زوج ارز بازار ارز را با افزایش آغاز نموده اند و در حال حاضر در نرخ 1.4385 در حال مبادله می باشند.

علی رغم کاهش دلار آمریکا در روز جمعه، جفت ارز USDCAD در واکنش به رشد نومید کننده تولید ناخالص داخلی کانادا، افزایش یافت . روز جمعه GDP ماهانه کانادا در میزان 0.3- درصد اعلام گردید، در حالی که کارشناسان پیش بینی رشد 0.1 درصدی این شاخص را نموده بودند. بر همین اساس نرخ پایانی 0.9553 برای دلار آمریکا/دلار کانادا در روز جمعه به ثبت رسید. این زوج ارز امروز دوشنبه را با کاهش قابل ملاحظه ای آغاز نموده و در طی بازار آسیا به نرخ 0.9500 تنزل یافته است.

شاخص دلار آمریکا نیز در بازار معاملاتی نیویورک، روز جمعه بازهم شرایطی نزولی را تجربه نمود، بطوری که با بیش از 35 واحد کاهش، در نرخ 73.745 هفته گذشته را به پایان برد.

علی رغم توافق احزاب جمهوری خواه و دموکرات در آمریکا، بر سر افزایش سقف بدهی های دولت و اعمال طرح کاهش کسری بودجه، بازار ارز تا این لحظه واکنش روشنی به این اقدام نداشته و تا منتشر نشدن جزئیات بیشتری از برنامه پیش روی آمریکا، افزایش و کاهش متضاد دلار در برابر سایر ارزها تداوم یابد.

Sonic
2011/08/01, 13:34
اوباما از توافق رهبران كنگره براي افزايش سقف بدهيهاي دولت خبر داد

در حالي كه فردا روز سرنوشتساز آمريكا است، رئيسجمهور اين كشور از توافق رهبران دو حزب جمهوريخواه و دموكرات كنگره براي افزايش سقف بدهي و جلوگيري از قصور دولت فدرال از پرداخت بدهيهاي كلان خبر داد.
به نقل از اسكاي نيوز، "باراك اوباما " رئيسجمهوري آمريكا در سخناني اعلام كرد كه رهبران جمهوريخواه و دموكرات كنگره شب گذشته طي گفتوگوهايي نهايتاً به توافق رسيدند كه با افزايش سقف بدهي از قصور دولت فدرال در پرداخت بدهيهاي كلان جلوگيري كنند.
كاخ سفيد و رهبران جمهوريخواه و دموكرات كنگره اعلام كردند كه اين توافق 2.4 تريليون دلاري، كسري بودجه آمريكا را در 10 سال آينده كاهش ميدهد.
بر اساس اين گزارش، قانون گذاران ارشد مجلس نمايندگان و سناي آمريكا قراردادي را به امضا درآوردهاند كه احتمالاً امروز به رأي گذاشته ميشود و سپس لايحه اين قرارداد امشب براي امضا روي ميز باراك اوباما قرار ميگيرد كه البته تصويب اين لايحه در سنا حتمي است و اما سرنوشت آن در مجلس نمايندگان آمريكا نامشخص است.
اوباما در سخنان خود اعلام كرد كه براساس اين توافق هزينههاي دولت طي 10 سال آينده يك تريليون دلار كاهش خواهد يافت و كميتهاي ايجاد ميشود تا در ماه نوامبر پيشنهاد تازهاي براي كاهش بيشتر هزينهها ارائه كند.
در صورتي كه كنگره تا فردا با افزايش سقف بدهي 14.3 تريليون دلاري آمريكا موافقت نكند، دولت فدرال با قصور در پرداخت بدهيهاي كلان خود مواجه ميشود.
رئيسجمهوري آمريكا به خبرنگاران كاخ سفيد گفت: رهبران دو حزب در كنگره به توافقي دست پيدا كردند كه كسري بودجه را كاهش ميدهد و از قصور در پرداخت بدهي جلوگيري ميكند، كه اين قصور در پرداخت بدهي تأثيرات مخربي بر اقتصاد ما ميگذاشت.
وي ادامه داد: من اعضاي دو حزب را ترغيب ميكنم كه اقدام درستي اتخاذ كنند و با رأيهاي خود در روزهاي آينده از اين توافقنامه حمايت كنند.
رويترز اعلام كرد كه اين طرح شامل يك فرايند دومرحلهاي براي كاهش كسري بودجه آمريكا است. مرحله اول خواستار كاهش هزينههاي 900 ميليارد دلاري در يك دهه آينده و كميته ويژه كنگره نيز بايد يك كاهش 1.5 تريليون دلاري ديگر نيز در بخشهاي ديگر دولت پيدا كند.
رئيس جمهور آمريكا گفت اين توافقنامه همان معاملهاي نيست كه او به دنبال آن بود اما اين طرح را گامي جدي در جهت كاهش كسري بودجه اعلام كرد.
دموكراتها و جمهوريخواهان در واشنگتن در مذاكرات خود براي يافتن طرحي در زمينه كاهش هزينهها و افزايش سقف بدهي به بنبست خورده بودند.
اوباما اعلام كرد كه اين فرآيند پر هرج و مرج و "بيش از حد طولاني " بوده است و از اعضاي دو حزب خواست به طرح مورد توافق رهبران كنگره رأي دهند.
"جان بينر "، رئيس اكثريت جمهوريخواهان مجلس نمايندگان آمريكا ابراز اميدواري كرد كه رأيگيري در اسرع وقت انجام شود.
او گفت: اين بهترين معامله ممكن نيست. اما نشان ميدهد ما چقدر شرايط بحث در واشنگتن را عوض كردهايم.
ناظران هشدار دادهاند كه بروز بحراني تازه در بزرگترين اقتصاد جهان ميتواند براي ساير كشورها نيز پيامدهاي جدي داشته باشد.
دو طرف بر سر نحوه كاهش هزينههاي دولت مانند افزايش ماليات شركتها يا كاستن از هزينه برنامههاي خدمات عمومي دچار اختلافات سياسي و عقيدتي هستند.

رويترز تحليل كرد:
توافق كنگره و كاخ سفيد، دارويي مسكٌن براي اقتصاد ضعيف آمريكا

رويترز با اشاره به توافق دولتمردان آمريكا براي افزايش سقف بدهي و كاهش هزينههاي اين كشور نوشت اين تصميم داروي مسكني با اثرات كوتاه براي اقتصاد ضعيف آمريكا خواهد بود.
رويترز در گزارشي به توافق دولتمردان آمريكا براي افزايش سقف بدهي اين كشور اشاره كرد و نوشت اگرچه اين اقدامات تسكيني براي اين اقتصاد ضعيف خواهد بود اما نتيجه مثبت كمي در بر خواهد داشت.
اين گزارش نوشت: توافق مقدماتي دو حزب اصلي آمريكا بهترين كار براي نجات اقتصاد آمريكا است؛ اقتصادي كه در سه ماهه نخست 2011 رشد نزديك به صفر و در سه ماهه دوم رشد 1.3 درصدي را تجربه كرده است.
بر اساس توافقات انجام شده قرار است طي 10 سال آينده 2.4 تريليون دلار از هزينه هاي دولت آمريكا كاسته شود. اين طرح اگر از سوي قانونگذاران حمايت شود ميتواند به رفع برخي از عدم اطمينانها از سوي سرمايهگذاران، تجار و مصرف كنندگان كه از احتمال يك ركود مالي جديد و عميق در آمريكا آشفته شدهاند، كمك كند.
اما افزايش سقف بدهيها و كاهش هزينهها به طور قطع تهديد نزول رتبه اعتباري اين كشور را برطرف نميكند.
پيتر موريكي پروفسور اقتصاد دانشگاه مريلند گفت: اينها كمترين تاثير را بر اقتصاد خواهد داشت. كاهش هزينهها براي 2 سال اول اعمال نخواهد شد.
به نظر بسياري از تحليلگران، چشمانداز كاهش هزينهها آخرين گزينهاي است كه اقتصاد آمريكا در حال حاضر به آن نياز دارد.
اقتصاددانان از اطلاعات منتشره در روز جمعه كه نشان داد، اقتصاد اين كشور تنها 0.4 درصد در 3 ماهه اول و 1.3 درصد در 3 ماهه دوم سال جاري رشد داشته است، حيرتزده شدند.
بر خلاف حركت به عقب اقتصاد ضعيف اين كشور، 2 حزب مخالف آمريكا در كنگره، با آغاز كاهش هزينهها از سال 2013 به توافق رسيده اند.
اوباما يكشنبه به خبرنگاران گفت: انتظار ميرود كاهشهاي احتياطي اوليه در حدود 917 ميليارد دلار باشد و به طور ناگهاني اتفاق نخواهد افتاد كه اگر اتفاق افتد بار سنگيني براي اقتصاد ضعيف آمريكا خواهد بود.
به نظر يك اقتصاددان موسسه باركلي كپيتال، بر اساس طرح كاهش هزينهها، تنها 25 تا 30 ميليارد دلار از هزينههاي دولت در سال اول كاهش مي يابد.
وي افزود: اين ميزان زياد نيست اما هنگامي كه رشد اقتصادي 1.3 درصد است تعداد زيادي از اقتصاددانان بر اين اعتقاد هستند كه اكنون زمان مناسب براي اعمال اين قوانين نيست.
كاهش هزينههاي سريع ميتواند سبب از پاي درآوردن اقتصاد آمريكا شود؛ اقتصادي كه از قيمت بالاي سوخت، بازار مسكن راكد و بازار كاري كه نشانههاي بهبود كمي را نشان مي دهد، رنج ميبرد.
البته كاهش هزينهها و افزايش نيافتن مالياتها ميتواند تسكيني براي كارفرمايان آمريكايي و مصرفكنندگان باشد اما به هر حال هر تسكيني كوتاه مدت خواهد بود چرا كه انتشار اطلاعات مشاغل آمريكا در روز جمعه ياداوري ديگري بر اقتصاد ضعيف آمريكا خواهد بود.
انتظار ميرود كه نرخ بيكاري 9.2 درصد باقي بماند.

جعفرزاده
2011/08/01, 14:02
توافق کنگره با کاخ سفید چه تاثیری بر روند قیمتی طلا - دلار - مس و روی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با کمال تشکر

بابک پناهی
2011/08/01, 14:24
توافق کنگره با کاخ سفید چه تاثیری بر روند قیمتی طلا - دلار - مس و روی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با کمال تشکر

معمولا در این شرایط ارزش دلار بالا میره و نفت و طلا و برخی فلزات اساسی ارزششون میاد پائین ولی من زیاد به این مسئله خوشبین نیستم و اثرات این اقدام را کاملا موقتی میبینم البته این نظر شخصیه من و نظر من در مقابل نظرات بزرگان اقتصاد 0 هست چون که بنده اقتصاددان نیستم!

و اما در مورد روی خیالتون راحت باشه تا 2500 رو به بالا رد نکنه منتظر رشدش نباشید اصلا و ابدا ( البته این قیمت دائما در نوسان هست و الان تبدیل به 2550 شده )

hamed89
2011/08/01, 14:24
سلام به حضور دوستان
استادان محترم با واتی کاذر و وصنا چه کنم؟
همشو در ضرر هستم همه رو بدم بره وساپا بگیرم؟

واتی 22 درصد منم ضررم!!!کسی حمایت نمیکنه از سهم

آریو
2011/08/01, 14:29
با سلام خدمت بابک عزیز

بابک جان ضمن خسته نباشی و تشکر از تحلیل های خوبتون میخواستم یه نگاه کوچک به نمودار غشان داشته باشین ... می خواستم بدونم از لحاظ نمودار های تکنیکال جا برای افت بیشتر برای سهم وجود داره یا نه ؟؟؟؟... نقطه حمایت قوی سهم کجاست ... سهم از لحاظ بنیادی به منطقه ارزندگی رسیده با خبرای مناسب..
پیشاپیش از پاسخگو یی تون سپاس گزارم

بابک پناهی
2011/08/01, 14:30
واتی 22 درصد منم ضررم!!!کسی حمایت نمیکنه از سهم

من 3-2 ماه پیش روند وآتی رو با اعمال تعدیل بررسی میکردم که در بلند مدت انتظار رشد اساسی داشتم ازش ولی مایل باشید یه دفعه دیگه بررسیش میکنمو نمودارشو میزارم

بابک پناهی
2011/08/01, 14:32
با سلام خدمت بابک عزیز

بابک جان ضمن خسته نباشی و تشکر از تحلیل های خوبتون میخواستم یه نگاه کوچک به نمودار غشان داشته باشین ... می خواستم بدونم از لحاظ نمودار های تکنیکال جا برای افت بیشتر برای سهم وجود داره یا نه ؟؟؟؟... نقطه حمایت قوی سهم کجاست ... سهم از لحاظ بنیادی به منطقه ارزندگی رسیده با خبرای مناسب..
پیشاپیش از پاسخگو یی تون سپاس گزارم

سلام بر دوست دانشمندم

دقیقا از لحاظ تکنیکال هم محدوده 250 تا 255 تومن حمایت خیلی قوی داره

آریو
2011/08/01, 14:33

محسن جان ... تبریک
منم راستش فاذر خریدم توصیه میکنم بفروشی دوست عزیز چون من خریدم سهمی که من بخرم اگه 100 میلیون صف خرید داشته باشه صفش میریزه :)
البته امروز فاذر من بیشتر اضافه کردن بود برای کم کردن میانگین قیمتی ..خرید اولم 290 و دومی 271 ... امیدوارم فردا از ضرر خارج شم البته بعید میدونم بااین فروشنده سمج کار به جایی برسونم ...
از این سه تا صدرا و فاراک و فاذر خیری به ما نمیرسه اما تا دلت بخواد حفاری رو دوس دارم :)

امیدوارم من از ضرر خارج بشم و محسن عزیز سود تپل

نازنین آریان فر
2011/08/01, 14:36

معمولا در این شرایط ارزش دلار بالا میره و نفت و طلا و برخی فلزات اساسی ارزششون میاد پائین ولی من زیاد به این مسئله خوشبین نیستم و اثرات این اقدام را کاملا موقتی میبینم البته این نظر شخصیه من و نظر من در مقابل نظرات بزرگان اقتصاد 0 هست چون که بنده اقتصاددان نیستم!

و اما در مورد روی خیالتون راحت باشه تا 2500 رو به بالا رد نکنه منتظر رشدش نباشید اصلا و ابدا ( البته این قیمت دائما در نوسان هست و الان تبدیل به 2550 شده )

خیلی عذر می خوام که بدون مقدمه وارد بحث تون میشم! یه توضیح کوچولو هست که بد ندیدم اینجا عرض کنم
تو ذهن خیلی از دوستان این سوال مطرح هست که تصویب این قانون به نفع امریکا هست یا نه؟؟؟
در جواب باید عرض شود هم اره همه نه...اره از این جهت که اگرسقف بدهی بالاتر نره و خزانه داری مجبور به عدم بازپرداخت بشه اونوفت مشکل کمبود نقدینگی بازارهای مالی امریکا و همچنین پشت سرش بازارهای مالی سراسر دنیا رو فرا می گیره....اگم سقف بدهی بالاتر بره ولی طرح درست و حسابی برای کاهش کسری بودجه نداشته باشند؛ این افزایش بدهی های امریکا در دراز مدت غیر قابل حل و بازپرداخت خواهد بود.

بابک پناهی
2011/08/01, 14:45
نسخه قابل چاپ
منبع خبر : (خبرگزاری فارس)

1390/05/10
چهلو ششمین جلسه هیئت پذیرش بورس کالا شنبه هفته جاری برگزار و سنگ آهن سیرجان و سیمان سفید پذیرش شده و پذیرش اتیلن اکساید نیز به عنوان یک کالای جدید بنا به دلایلی منتفی شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، شنبه هفته جاری چهلو ششمین جلسه هیئت پذیرش بورس کالا برگزار شد و قرار بود ورود سنگ آهن سیرجان و سیمان سفید را بررسی کنند که پس از بررسی اعضاء این دو کالا در بورس کالا پذیرش شدند.
همچنین، پذیرش اتیلین اکساید پتروشیمی امیر کبیر نیز به دلیل انحصار در تولید و تقاضا و خطرناک و سمی بودن این کالا و محدودیت در حمل و نقل منتفی شد.
بر اساس این گزارش، سیمان سفید ارومیه نیز تقاضای خود را برای ورود کالای مشابه ارائه کرده که مدارک آن پس از بررسی به سازمان بورس برای تایید ارسال میشود، همچنین، سیمان اردبیل نیز مدارک خود را ارسال کرده است.
به گزارش فارس، در 23 خرداد سنگ آهن دانهبندی صادراتی شرکتهای گلگهر 2 و 4، جلال آباد و میشدوان برای نخستین بار بررسی و پذیرش شد، اما در این جلسه اعلام شد که هر زمان شرکت دیگری قصد عرضه سنگ آهن داشته باشد این کالا به عنوان کالای مشابه محسوب نشده و باید مجدد در هیئت پذیرش مطرح و بررسی شود، بنابراین سیرجان نیز پس از ارسال مدارک شنبه در هیئت پذیرش برای عرضه سنگ آهن مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین، سنگ آهن دانهبندی صادراتی که پذیرش میشود مازاد مصرف داخلی بوده و مورد مصرف فولادسازان داخلی نیست و مبادلات صادراتی این کالا هیچ گونه تاثیری بر تامین مواد اولیه شرکت های فولادی نخواهد داشت.

vet
2011/08/01, 14:51

جناب نظری به نظر شما فاذر تا کجا رشد میکنه؟هر چند گفتید نوسان 10 درصدی می خواید بگیرید.
ممنون

بابک پناهی
2011/08/01, 14:57
خیلی عذر می خوام که بدون مقدمه وارد بحث تون میشم! یه توضیح کوچولو هست که بد ندیدم اینجا عرض کنم
تو ذهن خیلی از دوستان این سوال مطرح هست که تصویب این قانون به نفع امریکا هست یا نه؟؟؟
در جواب باید عرض شود هم اره همه نه...اره از این جهت که اگرسقف بدهی بالاتر نره و خزانه داری مجبور به عدم بازپرداخت بشه اونوفت مشکل کمبود نقدینگی بازارهای مالی امریکا و همچنین پشت سرش بازارهای مالی سراسر دنیا رو فرا می گیره....اگم سقف بدهی بالاتر بره ولی طرح درست و حسابی برای کاهش کسری بودجه نداشته باشند؛ این افزایش بدهی های امریکا در دراز مدت غیر قابل حل و بازپرداخت خواهد بود.

از اظهار نظرتون ممنونم

محسن نظري
2011/08/01, 15:32
دوستان روند البرز را چطور پیش بینی می کنید ؟با تشکر
اگر منظورتان بيمه البرز است امروز يك قرار داد تپل گرفته كه تعديل عايدي خوبي هم داره اما در كل بازار روي گروه بيمه چندان جوش مناسب نيست اما به شخصه انتظار دارم كم كم روند صعودي در سهام اين گروه بخصوص البرز و پارسيان شكل بگيرد

محسن نظري
2011/08/01, 15:46
استاد نظر شما در مورد بازار مثبت امروز چيست؟ آيا بخاطر ماه مبارك رمضان است يا ميشود به آينده اميدوار بود؟؟؟<:-p
با توجه به ارامش سياسي ايجاد شده به نظرم بازار در روزهاي پيش رو غالبا روند مثبت را پيش رو خواهد داشت

محسن نظري
2011/08/01, 15:48
محسن جان امروز بازهم تعدادی شبریز خریدم نظرت چیه ؟
به نظر من حامد جان كار خوبي كردي يكي از گزينه هاي بنده پس از اينكه نقد شوم ميباشد

محسن نظري
2011/08/01, 15:51
قيمت منفي ديروز يعني سطوح قيمتي 200 تومان عالي بود هم اكنون نيز اگر 220 را پشت سر بگذارد تا 240-250 خواهد رفت

محسن نظري
2011/08/01, 15:54

بابك جان ولي بنده فكر ميكنم ارزش دلار پايين امده و تورم بالا ميرود و قيمت فلزات و مواد خام بالا افزايش خواهد يافت با تصويب گنگره امريكا و افزايش سطح بدهي هاي امريكا شاهد افزايش قيمت مواد خام و فلزات خواهيم بود

بابک پناهی
2011/08/01, 16:15
بابك جان ولي بنده فكر ميكنم ارزش دلار پايين امده و تورم بالا ميرود و قيمت فلزات و مواد خام بالا افزايش خواهد يافت با تصويب گنگره امريكا و افزايش سطح بدهي هاي امريكا شاهد افزايش قيمت مواد خام و فلزات خواهيم بود

مگر با این کار نمیخوان اقتصاد آمریکا بهبود پیدا کنه؟؟؟ اقتصاد آمریکا هم بهتر بشه خوب طبیعتا دلار باید ارزشش بره بالا خوب

محسن نظري
2011/08/01, 16:41
مگر با این کار نمیخوان اقتصاد آمریکا بهبود پیدا کنه؟؟؟ اقتصاد آمریکا هم بهتر بشه خوب طبیعتا دلار باید ارزشش بره بالا خوب
بابك جان اقتصاد امريكا با اين كار بهبود پيدا نميكند تنها باعث افزايش ايجاد بيشتر بدهي در نتيجه افزايش تقاضا در نتيجه افزايش تورم خواهد شد افزايش تقاضا در اميركا نيز باعث كاهش نرخ دلار و افزايش قيمت مواد خام در امريكا خواهد شد اگر اين سياست در اينده درست مديريت شود و بتواند تورم را كاهش دهد و هزينه ها را كنترل و بدهي ها را بازپرداخت نمايد ان وقت است كه ميتوان گفت اقتصاد امريكا بهبود پيدا كرده است

علامه
2011/08/01, 17:08

سلام
مگه با کاهش ارزش دلار، صادرات امریکا بیشتر نمیشه؟ و این به نفع اقتصاد امریکانیست؟

بابک پناهی
2011/08/01, 17:20
بابك جان اقتصاد امريكا با اين كار بهبود پيدا نميكند تنها باعث افزايش ايجاد بيشتر بدهي در نتيجه افزايش تقاضا در نتيجه افزايش تورم خواهد شد افزايش تقاضا در اميركا نيز باعث كاهش نرخ دلار و افزايش قيمت مواد خام در امريكا خواهد شد اگر اين سياست در اينده درست مديريت شود و بتواند تورم را كاهش دهد و هزينه ها را كنترل و بدهي ها را بازپرداخت نمايد ان وقت است كه ميتوان گفت اقتصاد امريكا بهبود پيدا كرده است

نمیدونم شاید حق با شما باشه ولی اونطوری که من میدونم با توجه به تشدید ميزان كسری بودجه آمريكا اگر سقف بدهيهای دولت فدرال آمريكا افزايش پيدا نكنه بايد منتظر موج جديد بحران مالي و اقتصادی در اين كشور باشيم که در اینصورت رتبه اعتباری اين كشور كاهش پیدا میکنه و وضعيت ارزش دلار در ذخاير ارزی بين المللي کاهش پیدا میکنه.

البته الان یه مطلبی هم از رئيس صندوق بين المللی پول دیدم که اینجا ذکر میکنم
کریستین لاگارد گفت در صورتی که نمایندگان مجلس امریکا در خصوص افزایش میزان بدهی های دولت این کشور به توافق نرسند شاهد کاهش ارزش دلار امریکا خواهیم بود.
به گزارش بینا، در حالی که تازه ترین دور مذاکرات مقامات کاخ سفید و کنگره امریکا در خصوص افزایش میزان بدهی های دولت این کشور بدون دستیابی به هیچ نتیجه ای پایان یافت کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول اعلام کرد عدم توافق مقامات کاخ سفید و کنگره امریکا درباره افزایش سقف بدهی های دولت این کشور باعث می شود که بازارهای مالی اعتماد خود را به امریکا و توان این کشور در پرداخت بدهی های خود از دست بدهند و همین مساله به کاهش ارزش دلار امریکا منجر خواهد شد.

http://www.bina.ir/news/index.php?option=com_content&view=article&id=5056:1390-05-07-07-50-52&catid=85:1389-10-11-06-23-54&Itemid=124

بابک پناهی
2011/08/01, 18:18
نمیدونم چه خبری شده ولی طبق تحلیل تکنیکال روی یورو دلار که انتظار ریزششو داشتیم این کار صورت گرفته و یورو دلار ریزش کرد شاید احتمال مخالفت کنگره با افزایش سقف بدهی طی خبری بیشتر شده!

وحید 20
2011/08/01, 19:59
محسن جان نظرتون در مورد روز دارو(دروز)چیه؟
پی بر ای اون از همه داروییها کمتره
هرچند بخشی از سود غیر عملیاتیه
مثل اینکه افزایش سرمایه هم داره که اخیرا مجمع فوق العادش به خاطر عدم کسب مجوز لغو شد که به زودی فکر کنم باز برگزار بشه.
در گزارش شرکت هم اومده طرح توسعه تولید آنتی بیوتیک با سرمایه گذاری 230534میلیون ریال که تقریبا 3برابر سرمایه شرکته که حدودا 30 درصد پیشرفت کرده.
به نظرم خریدش خوب باشه هرچند حمایت نمیشه ازش

rend72
2011/08/01, 21:26
سلام جناب نظري
ممنون ميشم نظرتون رو در مورد خمحور بفرماييد. آيا واقعا اين شركت، سه ماهه تونسته 80درصد سود ساليانه شو پوشش بده؟

آریو
2011/08/01, 21:40
نمیدونم چه خبری شده ولی طبق تحلیل تکنیکال روی یورو دلار که انتظار ریزششو داشتیم این کار صورت گرفته و یورو دلار ریزش کرد شاید احتمال مخالفت کنگره با افزایش سقف بدهی طی خبری بیشتر شده!

http://www.marketwatch.com/story/earthquake-rocks-eastern-japan-reports-2011-08-01
:-/

iq_son
2011/08/01, 21:41
سلام بر اساتید اقا اگه این وصنعت بخاری نداره عوضش کنیم!
وغدیر چطوره دوستان؟

بابک پناهی
2011/08/01, 21:56

یکی از پیامدهای عدم دستیابی به توافق مناسب بین دولت و کنگره آمریکا کاهش رتبه اعتباری آمریکا نزد موسسات اعتبارسنجی است که می تواند باعث افزایش هزینه های استقراض و در نهایت بالا رفتن نرخ بهره بانکی شود.

بابک پناهی
2011/08/01, 22:10
میزان افزایش لحظه ای بدهی های امریکا

http://www.usdebtclock.org

میسون
2011/08/01, 22:57

8-}:-s

hamed89
2011/08/01, 22:58
من 3-2 ماه پیش روند وآتی رو با اعمال تعدیل بررسی میکردم که در بلند مدت انتظار رشد اساسی داشتم ازش ولی مایل باشید یه دفعه دیگه بررسیش میکنمو نمودارشو میزارم

اگه لطف کنی ممنون میشم

بابک پناهی
2011/08/02, 08:25

اشتباه تایپی بود ... موافقت درسته

arak_bourse
2011/08/02, 08:41

بابک جان افزایش بدهی های آمریکا چه اثری روی اقتصاد ما و طلا و دلار داره؟
مرسی

آریو
2011/08/02, 09:51
محسن جان ... تبریک
منم راستش فاذر خریدم توصیه میکنم بفروشی دوست عزیز چون من خریدم سهمی که من بخرم اگه 100 میلیون صف خرید داشته باشه صفش میریزه :)
البته امروز فاذر من بیشتر اضافه کردن بود برای کم کردن میانگین قیمتی ..خرید اولم 290 و دومی 271 ... امیدوارم فردا از ضرر خارج شم البته بعید میدونم بااین فروشنده سمج کار به جایی برسونم ...
از این سه تا صدرا و فاراک و فاذر خیری به ما نمیرسه اما تا دلت بخواد حفاری رو دوس دارم :)

محسن جان نظرت در مورد معاملات فاذر چیه ؟؟؟؟ امیدوارم تجدید نظر کرده باشی :)

محسن نظري
2011/08/02, 10:06
جناب نظری شتولی خیلی افت کرده . نظرتون چیه خوبه برای خرید؟
دوست عزيزم شتولي گزارش 3 ماهه خوبي نداد فعلا با 180 درگيره رد كنه ميره 200

محسن نظري
2011/08/02, 10:10
اريو جان بازار حماقت داره همينه ديگه سهمي كه از شمول ماده 141 خارج شده سهمي كه امسال 50 تومان سود ميسازه و سود هم تقسيم ميكنه سهمي كه افزايش سرمايه داره سهمي كه سودش تصاعدي ميره بالا در يك كلام بهترين وضعيت بنيادي رو در گروه خودش داره اينطور ذليل شده ميدونيد چرا چون يك عده احمق مدرك گرا تو شركتهاي حقوقي و سرمايه گذاري جمع شدن كه الف رو از ب تشخصي نميدن.....

behnam
2011/08/02, 10:16
با اجازه جناب نظری
رشد اصلی فاذر زمانی شروع میشه که صدرا برای تعدیل بسته بشه
درضمن این شرکت 200% افزایش سرمایه هم داره که می تونه یه محرک قوی برای بالا رفتن قیمت باشه
مطمئن باشید این گروه(تجهیزات) تا چند ماه آینده بازدهی بالایی خواهند داشت

آریو
2011/08/02, 10:36
اريو جان بازار حماقت داره همينه ديگه سهمي كه از شمول ماده 141 خارج شده سهمي كه امسال 50 تومان سود ميسازه و سود هم تقسيم ميكنه سهمي كه افزايش سرمايه داره سهمي كه سودش تصاعدي ميره بالا در يك كلام بهترين وضعيت بنيادي رو در گروه خودش داره اينطور ذليل شده ميدونيد چرا چون يك عده احمق مدرك گرا تو شركتهاي حقوقي و سرمايه گذاري جمع شدن كه الف رو از ب تشخصي نميدن.....

محسن جان موافقم امیدوارم با هم سود کنیم

اوردر های 50 هزارتایی رو 277 چیده شده
مقداری داره تقاضا روش زیاد میشه
قدم به قدم فروشنده داره هیچ وقت فاذر رو اینقدر ذلیل شده ندیده بودم شاید چون من خریدم اینجوری شده که حتما اینطوریه...اینقدر فروشنده داره که به هیچ کس و هیچ قیمتی نه نمیگن لعنت بهش
ببینیم چی میشه آخر وقتی

soroush
2011/08/02, 12:47

ممنون میشم بابک جان اگر نظرتو رو کاذر هم بدی

soroush
2011/08/02, 13:04
اشتباه تایپی بود ... موافقت درسته

اکر موافقت کنند خودشون قیمت دلار و کاهش میدن؟

حامد24
2011/08/02, 18:46
متاسفانه از دیروز که شروع بازارهای جهانی بود تا به امروز و تا به این لحظه روند مناسبی در بازارهای جهانی حاکم نیست
هم اکنون روی بیش از 1.32 درصد منفی است و مس و سرب هم به ترتیب 0.25 درصد و .65 درصد منفی هستند
محسن جان بابک جان و تمامی دوستان اهل فن لطفا اطلاع رسانی کنید بدونیم تو این بازارهای جهانی چه خبره همه چی که آروم به نظر میرسید بس یدفعه چه اتفاقی افتاد که به چنین وضعی دچار شدند =((

بابک پناهی
2011/08/02, 21:40
اکر موافقت کنند خودشون قیمت دلار و کاهش میدن؟

همانطور که انتظار میرفت کنگره موافقت کرد و این باعث شد دلار تا 74.9 صعود کند.البته باید هم موافقت میکرد ولی خوب جمهوری خواهان شروطشون برای افزایش سقف بدهی متفاوت از دموکراتها بود.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري آلمان، سناي آمريكا روز سه شنبه و در آخرين ساعات ضرب الاجل وزارت خزانه داري اين كشور، با افزايش سقف بدهيهاي دولت فدرال اين كشور موافقت كرد.

بيش از ۶۰ نماينده مجلس سنا با افزايش سقف بدهي ها موافقت كردند و بر اين اساس سقف بدهي هاي دولت به ۲.۴ تريليون دلار افزايش يافت.

اين طرح سقف بدهي آمريكا را كه در حال حاضر ۱۴.۳ تريليون دلار است، به ميزان ۲.۴ تريليون دلار بالا ميبرد و طي ۱۰ سال آينده تقريباً به همين ميزان از هزينه هاي دولت ميكاهد.

آمريكا ۱.۵ تريليون دلار كسري بودجه دارد و بدهي عمومي اين كشور در ماه مه به ۱۴.۳ تريليون دلار رسيد كه حد مجاز بدهي دولت اين كشور است.

در چند ماه اخير به دنبال اختلاف در خصوص افزايش سقف بدهي دولت فدرال آمريكا، شكاف عميقي ميان جمهوريخواهان و دموكراتها و حتي اختلافات درون حزبي نمايانگر شد.

جمهوريخواهان به ويژه اعضاي جنبش راستگرا موسوم به "تي پارتي " كه سال گذشته به كنگره راه پيدا كردند، با افزايش هزينه هاي عمومي و افزايش ماليات شركتها و كسب و كارها مخالفند و از سوي ديگر طيف ليبرال حزب دموكرات هم با كاهش هزينههاي تأمين اجتماعي و مزاياي درماني سالمندان و اقشار كمدرآمد موافق نيست.

بازارهاي مالي آمريكا هفته گذشته به خاطر نگراني بر سر بنبست ايجادشده در مذاكرات كسري بودجه روند نزولي داشت، اما واكنش بازارها به خبرهاي روز دوشنبه مثبت بود.

طرح تصويب شده در مجلس نمايندگان شامل كاهش هزينه هاي دولت آمريكا به ميزان ۲.۴ تريليون دلار طي يك دوره ۱۰ ساله، ايجاد كميتهاي مشترك از اعضاي دو حزب جمهوريخواه و دموكرات در كنگره براي پيشنهاد راههاي كاهش هزينه هاي دولت، افزايش دو مرحلهاي سقف بدهي دولت است.

محسن نظري
2011/08/02, 21:42
به نظر بنده باعث تضعيف ارزش دلار و افزايش صادرات و افزايش تقاضا در نتيجه افزايش قيمتهاي جهاني خواهيم بود البته نبايد انتظار داشت يك شبه به اين مقصود برسيم به نظر بنده تا پايان سال ميلادي رشد خوب اما اهسته و پيوسته را در قيمتهاي جهاني مواد خام خواهيم داشت

بابک پناهی
2011/08/02, 21:42
متاسفانه از دیروز که شروع بازارهای جهانی بود تا به امروز و تا به این لحظه روند مناسبی در بازارهای جهانی حاکم نیست
هم اکنون روی بیش از 1.32 درصد منفی است و مس و سرب هم به ترتیب 0.25 درصد و .65 درصد منفی هستند
محسن جان بابک جان و تمامی دوستان اهل فن لطفا اطلاع رسانی کنید بدونیم تو این بازارهای جهانی چه خبره همه چی که آروم به نظر میرسید بس یدفعه چه اتفاقی افتاد که به چنین وضعی دچار شدند =((

جواب سوال شما هم یک پست قبل این عرض کردم :) دلار بالا رفت پس قیمت نفت و فلزات اساسی پائین میاد ولی نه زیاد و افتشون موقتی خواهد بود

بابک پناهی
2011/08/02, 21:43
به نظر بنده باعث تضعيف ارزش دلار و افزايش صادرات و افزايش تقاضا در نتيجه افزايش قيمتهاي جهاني خواهيم بود البته نبايد انتظار داشت يك شبه به اين مقصود برسيم به نظر بنده تا پايان سال ميلادي رشد خوب اما اهسته و پيوسته را در قيمتهاي جهاني مواد خام خواهيم داشت

محسن جان باعث افزایش شد

نمیدونم شاید حق با شما باشه ولی اونطوری که من میدونم با توجه به تشدید ميزان كسری بودجه آمريكا اگر سقف بدهيهای دولت فدرال آمريكا افزايش پيدا نكنه بايد منتظر موج جديد بحران مالي و اقتصادی در اين كشور باشيم که در اینصورت رتبه اعتباری اين كشور كاهش پیدا میکنه و وضعيت ارزش دلار در ذخاير ارزی بين المللي کاهش پیدا میکنه.

البته الان یه مطلبی هم از رئيس صندوق بين المللی پول دیدم که اینجا ذکر میکنم
کریستین لاگارد گفت در صورتی که نمایندگان مجلس امریکا در خصوص افزایش میزان بدهی های دولت این کشور به توافق نرسند شاهد کاهش ارزش دلار امریکا خواهیم بود.
به گزارش بینا، در حالی که تازه ترین دور مذاکرات مقامات کاخ سفید و کنگره امریکا در خصوص افزایش میزان بدهی های دولت این کشور بدون دستیابی به هیچ نتیجه ای پایان یافت کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول اعلام کرد عدم توافق مقامات کاخ سفید و کنگره امریکا درباره افزایش سقف بدهی های دولت این کشور باعث می شود که بازارهای مالی اعتماد خود را به امریکا و توان این کشور در پرداخت بدهی های خود از دست بدهند و همین مساله به کاهش ارزش دلار امریکا منجر خواهد شد.

http://www.bina.ir/news/index.php?option=com_content&view=article&id=5056:1390-05-07-07-50-52&catid=85:1389-10-11-06-23-54&Itemid=124

آریو
2011/08/02, 21:45
با اجازه جناب نظری
رشد اصلی فاذر زمانی شروع میشه که صدرا برای تعدیل بسته بشه
درضمن این شرکت 200% افزایش سرمایه هم داره که می تونه یه محرک قوی برای بالا رفتن قیمت باشه
مطمئن باشید این گروه(تجهیزات) تا چند ماه آینده بازدهی بالایی خواهند داشت

بهنام جان کدوم بسته شدن ... کدوم 200 درصد افزایش سرمایه ...من خودمم فاذر دارم گاهی نباید چشم رو به واقعیت ببندیم تا همین جا الان ما 8 تا 10 درصد عقب افتادیم البته تقصیر ما نیست ما خرید کردیم شلاق عرضه معلوم نیست از کدوم لعنت شده شروع شد ... وقتی صف فروش صدرا جمع میشد فاذر صف میلیونی داشت ... الان صدرا بیش از 20 میلیون صف تو طول روز میبنده فاذر داره منفی میخوره ؟؟؟ میتونم علت رو بپرسم ...
البته تصمیم من اینه که از تا یکی دو روز معاملاتی دیگه به خصوص فردا از ضرر خارج نشم تحت هر شرایطی باید عوضش کنم
چرا ؟؟
اگه بازار رشدش ادامه داشته باشه عقب میوفتم
اگه بازار یا خدای نکرده صدرا متعادل بشه حالا حالا باید تو این سهم وایستم

محسن نظري
2011/08/02, 21:46
محسن جان ... تبریک

ما امروز مصاحبه اي با با اعتصام داشتيم اعتصام اعتصام هميشگي نبود تكذيب تو كارش نبود خيلي هم خوشحال بود ظاهرا قراره خبرهايي بشه اين فاذرم فكر ميكنم فردا روندي متفاوت به خودش بگيره و بره بالاي 300....

محسن نظري
2011/08/02, 21:53
جناب نظری به نظر شما فاذر تا کجا رشد میکنه؟هر چند گفتید نوسان 10 درصدی می خواید بگیرید.
ممنون
اهداف قيمتي سهم رو 320 و 350 تومان ميدانم و مطمئنم به ان خواهد رسيد ولي چون بنده سنگين اعتباري خريدم به يك نوسان جزيي قانعم

آریو
2011/08/02, 21:58
ما امروز مصاحبه اي با با اعتصام داشتيم اعتصام اعتصام هميشگي نبود تكذيب تو كارش نبود خيلي هم خوشحال بود ظاهرا قراره خبرهايي بشه اين فاذرم فكر ميكنم فردا روندي متفاوت به خودش بگيره و بره بالاي 300....

خدا از دهنت بشنونه استاد خوبم

استاد میخواستم یه کمک روان شناسی معامله بهم بکنی
محسن جان نمیدونم مشکل من چیه سهمی که میخرم نباید حتی 1 درصد منفی بخوره یعنی منو از لحاظ روانی بهم میریزه... مثلا همین وساپا من 250 خرید کردم ولی 248 هم معامله شد یعنی انگار تمام زندگی خودمو باختم ....نکته دوم اینه که نمیدونم چرا سهمی که میخرم از چند روز بعد اگه حرکت خودشو انجام نده بازم حس بدی بهم دست میده و سریع عوض میکنم مثال میزنم کساوه 235 تومنی ... البته گاهی اوقات به محض عوض کردن سهم شروع به رشد کرده !!!

استاد دوس دارم بهم کمک کنید که چطور این رفتار اشتباه خودمو تغییر بدم و رفتار خودمو تقویت کنم؟؟
ممنون از پاسختون مثل همیشه از زحمات شما و بابک عزیز تشکر میکنم

aminaran
2011/08/02, 22:13
اساتید محترم لطفا نظرتون را در مورد شپترو بفرمائید ...من در 690 خرید دارم ..آیا این افت قیمت همچنان ادامه داره ...موج شماری از سهم اگر لطف کنید ؟....با تشکر

بابک پناهی
2011/08/02, 22:18
اساتید محترم لطفا نظرتون را در مورد شپترو بفرمائید ...من در 690 خرید دارم ..آیا این افت قیمت همچنان ادامه داره ...موج شماری از سهم اگر لطف کنید ؟....با تشکر

شپترو حمایت محکمی در 529 داره

Captain Nemo
2011/08/02, 22:23
سلام بابک جان
لطفا اگر امکانش هست نگاهی هم به وغدیر بیانداز
با سپاس

بابک پناهی
2011/08/02, 22:42
سلام بابک جان
لطفا اگر امکانش هست نگاهی هم به وغدیر بیانداز
با سپاس

کپتان جان تا روند نزولی کوتاه مدتشو نشکنه صعود نمیکنه

http://036.01.img98.net/out.php/i520705_vghadir.png

behnam
2011/08/03, 00:19
بهنام جان کدوم بسته شدن ... کدوم 200 درصد افزایش سرمایه ...من خودمم فاذر دارم گاهی نباید چشم رو به واقعیت ببندیم تا همین جا الان ما 8 تا 10 درصد عقب افتادیم البته تقصیر ما نیست ما خرید کردیم شلاق عرضه معلوم نیست از کدوم لعنت شده شروع شد ... وقتی صف فروش صدرا جمع میشد فاذر صف میلیونی داشت ... الان صدرا بیش از 20 میلیون صف تو طول روز میبنده فاذر داره منفی میخوره ؟؟؟ میتونم علت رو بپرسم ...
البته تصمیم من اینه که از تا یکی دو روز معاملاتی دیگه به خصوص فردا از ضرر خارج نشم تحت هر شرایطی باید عوضش کنم
چرا ؟؟
اگه بازار رشدش ادامه داشته باشه عقب میوفتم
اگه بازار یا خدای نکرده صدرا متعادل بشه حالا حالا باید تو این سهم وایستم
آریو عزیز حرف شما درسته،وقتی صدرا 15 میل صف خرید داره فاذر نباید این جوری معامله بشه
ولی چند تا نکته خدمت شما عرض می کنم که امیدوارم مفید باشه
با قطعی شدن بحث بخشش جرایم دیرکرد باید منتظر بسته شدن نماد صدرا برای تعدیل مثبت باشیم که به نظر من با این تعدیل سهم بالای 250 تثبیت میشه
و تازه وارد روند صعودی جدیدی میشه که حداقل مقداری از سقف قبلی یعنی 420 بالاتر خواهد بود
در ضمن گرفتن کلیم و وام ارزی هم برای شرکت فوق العاده مثبت خواهد بود
اما در مورد فاذز
افزایش سرمایه 200% طبق اعلام شرکت به زودی اعمال میشه(از محل آورده نقدی) فقط ممکنه در دو مرحله باشه
با این پول شرکت میتونه مقدار زیادی از بدهی های خودشو تسویه کنه
با کاهش هزینه های مالی سود شرکت بالا میره
شما اگر به گزارش 3 ماهه نگاه کنید متوجه عملکرد عالی شرکت خواهید شد
حالا شما فکر می کنید با این تفاسیر فاذر همین قیمت می مونه و فقط صدرا و فاراک بالا میرن
دیر یا زود این سهم هم بالا میره
باید از فرصتها استفاده کرد
بنده اگر نقدینگی داشتم به جای رفتن در صف خرید صدرا ترجیح می دادم فاذر رو روی منفی بخرم

محسن نظري
2011/08/03, 07:51
محسن جان نظرتون در مورد روز دارو(دروز)چیه؟
پی بر ای اون از همه داروییها کمتره
هرچند بخشی از سود غیر عملیاتیه
مثل اینکه افزایش سرمایه هم داره که اخیرا مجمع فوق العادش به خاطر عدم کسب مجوز لغو شد که به زودی فکر کنم باز برگزار بشه.
در گزارش شرکت هم اومده طرح توسعه تولید آنتی بیوتیک با سرمایه گذاری 230534میلیون ریال که تقریبا 3برابر سرمایه شرکته که حدودا 30 درصد پیشرفت کرده.
به نظرم خریدش خوب باشه هرچند حمایت نمیشه ازش
وحيد جان اين پي بر اي پايين به دليل اين است كه حدود 40 درصد سود سال 90 شركت غير عملياتي و حاصل از فروش سهام ميباشدسوداصلي دروز در سطح 40-50 تومان است نه 100 تومان.....

محسن نظري
2011/08/03, 08:15
سلام جناب نظري
ممنون ميشم نظرتون رو در مورد خمحور بفرماييد. آيا واقعا اين شركت، سه ماهه تونسته 80درصد سود ساليانه شو پوشش بده؟
دوست عزيز به خاطر شناسايي درامد سرمايه گذاري در بانك پارسيان بوده كه در سنوات اتي قابليت تكرار ندارد بنده ديد خوب به وضعيت بنيادي اين سهم ندارم

punisher
2011/08/03, 08:19

مرسی بابک جان
می شه توضیح بیشتری بدی؟
تا چند پایین بیاد و تا چند بالا می ره؟

بابک پناهی
2011/08/03, 08:28
مپنا در صورت عبور از 310 تومن هدف اولش 455 خواهد بود

http://036.01.img98.net/out.php/i521367_mapna2.png

تمام
2011/08/03, 09:16
استاد من مقدار زیادی خبهمن 211 تومانی خریدم به نظر شما بفروش یا نگه دارم

مهدی64
2011/08/03, 09:17
باسلام نظر اساتید درباره خرید وبملت؟باتشکر

آریو
2011/08/03, 09:21
آریو عزیز حرف شما درسته،وقتی صدرا 15 میل صف خرید داره فاذر نباید این جوری معامله بشه
ولی چند تا نکته خدمت شما عرض می کنم که امیدوارم مفید باشه
با قطعی شدن بحث بخشش جرایم دیرکرد باید منتظر بسته شدن نماد صدرا برای تعدیل مثبت باشیم که به نظر من با این تعدیل سهم بالای 250 تثبیت میشه
و تازه وارد روند صعودی جدیدی میشه که حداقل مقداری از سقف قبلی یعنی 420 بالاتر خواهد بود
در ضمن گرفتن کلیم و وام ارزی هم برای شرکت فوق العاده مثبت خواهد بود
اما در مورد فاذز
افزایش سرمایه 200% طبق اعلام شرکت به زودی اعمال میشه(از محل آورده نقدی) فقط ممکنه در دو مرحله باشه
با این پول شرکت میتونه مقدار زیادی از بدهی های خودشو تسویه کنه
با کاهش هزینه های مالی سود شرکت بالا میره
شما اگر به گزارش 3 ماهه نگاه کنید متوجه عملکرد عالی شرکت خواهید شد
حالا شما فکر می کنید با این تفاسیر فاذر همین قیمت می مونه و فقط صدرا و فاراک بالا میرن
دیر یا زود این سهم هم بالا میره
باید از فرصتها استفاده کرد
بنده اگر نقدینگی داشتم به جای رفتن در صف خرید صدرا ترجیح می دادم فاذر رو روی منفی بخرم

بهنام عزیز واقعا عالی بود دوست خوبم ... مرسی ...
با همه این تفاسیر هنوز فاذر و فاراک و صدرا از وضعیت بنیادی از نظر من حقیر ضعیف هستن ... این شرکتا تازه دارن با کلی دور زدن از قانون ورشکستگی رهایی پیدا میکنن ...
درسته باید از فرصت ها استفاده کرد... 20 درصد فرصت سوزی تو همین هفته با خرید فاذر برام کافی بود ،هفته ای که بستر آماده بود براش
حالا چون فروختم دیگه در موردش حرف نمیزنم تا دوستان ایجاد جو منفی برداشت نکنن ... از اینکه صدرا بالای 200 رسیده به حدی خوشحالم که انگار خودم این سهمو دارم ... چون دوستان زیادی تو ضرر بودن :x

آرزوی سود رو برای همه بچه ها دارم :x

تمام
2011/08/03, 10:02
توافق گروه بهمن با سرمایه گذاری سایپا
بنابر گزارش خبرنگار بورس نیوز گروه بهمن قصد خریداری بلوک سهام 3 درصدی شرکت ملی صنایع مس از سبد دارایی های شرکت سرمایه گذاری سایپا را دارد .

آریو
2011/08/03, 10:38
توافق گروه بهمن با سرمایه گذاری سایپا
بنابر گزارش خبرنگار بورس نیوز گروه بهمن قصد خریداری بلوک سهام 3 درصدی شرکت ملی صنایع مس از سبد دارایی های شرکت سرمایه گذاری سایپا را دارد .

بدون این معامله هم وساپا حرفایی برای گفتن داشت ... حتی اگه نفروشه ...
به نظر من خوب کاری داره میکنه ... اگه بتونه بالا بفروشه عالیه چون قرار نیست همیشه قیمت جهانی مس بالای 10000 دلار بمونه ...

محسن نظري
2011/08/03, 12:49
خدا از دهنت بشنونه استاد خوبم

استاد میخواستم یه کمک روان شناسی معامله بهم بکنی
محسن جان نمیدونم مشکل من چیه سهمی که میخرم نباید حتی 1 درصد منفی بخوره یعنی منو از لحاظ روانی بهم میریزه... مثلا همین وساپا من 250 خرید کردم ولی 248 هم معامله شد یعنی انگار تمام زندگی خودمو باختم ....نکته دوم اینه که نمیدونم چرا سهمی که میخرم از چند روز بعد اگه حرکت خودشو انجام نده بازم حس بدی بهم دست میده و سریع عوض میکنم مثال میزنم کساوه 235 تومنی ... البته گاهی اوقات به محض عوض کردن سهم شروع به رشد کرده !!!

استاد دوس دارم بهم کمک کنید که چطور این رفتار اشتباه خودمو تغییر بدم و رفتار خودمو تقویت کنم؟؟
ممنون از پاسختون مثل همیشه از زحمات شما و بابک عزیز تشکر میکنم

اريو جان بايد براي خودتان هدف بگذاريد اول ديدگاهتان را مشخص كنيد دوم بازده انتظاري طبق ديدگاهتان خود بنده براي مثال به ماهي 4-5 درصد سود هم راضي هستم دوم اينكه در خريد سهم براي خودم ديدگاه مشخص ميكنم و سوم اينكه به تحليل خودم ايمان دارم اگر اين 3 مورد را با خودتان حل كنيد مطمئن باشيد هيچ مشكلي پيش نخواهد امد.....

sepidel
2011/08/03, 13:07
ممنون از راهنماییهایی که می کنید من راهنمایی های شما رو می خونم و استفاده می کنم
می خواستم نظرتونو در مورد بکام 243 بصورت کوتاه مدت بدونم با تشکر

rojan
2011/08/03, 17:46
با سلام

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن
همه چی آرومه من چقدر خوشحالم
من چقدر خوشبختم همه چی آرومه
بگو این آرامش تا ابد پابرجاست

من آمدمممممممممممممممممم
من دیگه باید خیلی مراقب باشم باید با بادی گارد بیام بیرون اگه کوین کاستنر هم باشه که چه بهتر:d
نه که خیلی صدرا فاذر و فاراک دارم خطر ناکه نه :">
خدا را شکر همگی خوشحالیم امید است پایدار و ماندگار باشد
خدا وکیلی از کچاد هم بنویسید امروز 600 هزار تا معامله شد

hamed89
2011/08/04, 00:01
سلام
و خسته نباشید خدمت اقای پناهی و اقای نظری
هدف کمرجان رو میخواستم

soroush
2011/08/04, 00:03
محسن جان یه مشورت کاذر و واتی و وصنا رو باو وساپا یا هر سهمی که شما نظر مثبتی روش دارید عوض کنم؟
چون در هر سه در ضرر هستم و حالا که بازار خوبه دوست ندارم جا بمونم

iq_son
2011/08/04, 09:30

با سلام بر دوستان ماهم سهم هامون رو با این غدیر عوض کردیم!!
حالا اساسی غدیری هستیم!منتظر بازدهی در 2 یا 3 ماهه هستیم!ظاهرا خبرهایی هم در راهه!!!!

shadi
2011/08/04, 09:44
سلام خدمت جناب پناهی ونظری

لطفا نظرتان را نسبت به پسهند وپکرمان بفرمایید متاسفانه پسهند را از قبل از مجمع دارم وبعد از مجمع هم هیچ رشدی نداشته

محسن نظري
2011/08/04, 12:00
اين شپترو رو تو اين قيمتها هر كسي بخره بنده قول ميدهم تا پايان سال يك سود خيلي خوب بكنه يكي از گزينه هاي مد نظر بنده نيز همين شپتروست وضعيت بنياديش با اين پي بر اي عاليه....

محسن نظري
2011/08/04, 12:05
باسلام نظر اساتید درباره خرید وبملت؟باتشکر
به نظر بنده بانك ملت با تعديل عايدي بسيار خوبي مواجه ميباشد به سرفصل سود پرداختي به سپرده ها توجه ويژه اي داشته باشيد از اين محل تعديل بسيار خوبي خواهد داد البته به نظر بنده كوتاه مدت جز افزايش سرمايه پتانسيلي ندارد و تعديلش را اخر سال اعلام خواهد كرد ولي كسي كه سهم را خريداري كند و در افزايش سرمايه شركت كند حداقل طي يك سال اينده 60-70 درصد بازدهي نصيبش خواهد شد

محسن نظري
2011/08/04, 12:14
ممنون از راهنماییهایی که می کنید من راهنمایی های شما رو می خونم و استفاده می کنم
می خواستم نظرتونو در مورد بکام 243 بصورت کوتاه مدت بدونم با تشکر
دوست عزيز از ديد بنيادي بكام پتانسيل هاي فراواني براي رشد قيمتي و سوداوري دارد و به نظر بنده امسال با تعديل عايدي خوبي نيز مواجه خواهد شد اما بكام سهمي ميان مدتي است كوتاه مدت چندان انتظار خاصي از سهم ندارم

arashvet
2011/08/04, 12:28
با سلام به همه دوستان عزیز
نظر دوستان در مورد تشکیل یک گروه جدید برای حرکت دسته جمعی در بازار سهام با رهبری جناب آقای محسن نظری چیست تا همه دوستان بتوانند با هم سود خوبی به دست آورند و ضریب خطا ها کاهش پیدا کند.
به نظر من که با دانش و تجربه ای که جناب نظری در بورس دارند و با بررسی و معرفی سهام ارزنده این حرکت می تواند خیلی موفق باشد و در این آشفته بازار بورس به کسانی که با این حرکت دسته جمعی همراه شوند سود خوبی برساند.
لطفا کسانی که موافق تشکیل این جمع و گروه به رهبری جناب نظری هستند در اینجا موافقت و حمایت خود را اعلام کنند تا اگر استقبال خوب باشد مسلما جناب نظری نیز به خواست دوستان احترام گذاشته و ما را در این راه کمک می کنند و انشااله به زودی با تشکیل یک جمع قوی این حرکت دسته جمعی را شروع کنیم.
منتظر مشارکت و همراهی همه دوستان عزیز هستم:)

LEON
2011/08/04, 12:44
سلام و خدا قوت
یه مدت واسه مشکلات شخصی نبودم خدمت اساتید,التبه اعصاب ضعیف و روند منفی هر روزه و بستن سبد طولانی مدت هم مزید بر علت بود.
خلاصه مخلصم

hamed89
2011/08/04, 13:03
سلام
هدف کمرجان رو میخواستم

ما رو هم دریابید

بابک پناهی
2011/08/04, 13:07
سلام
هدف کمرجان رو میخواستم

سلام
در صورت عبور از 510 تومن 725 هدفشه

بابک پناهی
2011/08/04, 13:26

لطفا نظرتان را نسبت به پسهند وپکرمان بفرمایید متاسفانه پسهند را از قبل از مجمع دارم وبعد از مجمع هم هیچ رشدی نداشته

سلام
پسهند قبلا بارها در همین تاپیک تحلیل شد و زمانی که الگو فیل شد عرض کردم و فعلا هم انتظار رشدی ازشون ندارم

hamed89
2011/08/04, 14:20
اقای پناهی قرار بود واتی رو هم یه بررسی بکنید
هر وقت ، وقتش رو داشتید ممنون میشم
20 درصدی ضررم ببینم ارزش داره نگه دارم یا نه

اقلیدس
2011/08/04, 14:22
نظر دوستان در مورد تشکیل یک گروه جدید برای حرکت دسته جمعی در بازار سهام با رهبری جناب آقای محسن نظری چیست تا همه دوستان بتوانند با هم سود خوبی به دست آورند و ضریب خطا ها کاهش پیدا کند.
به نظر من که با دانش و تجربه ای که جناب نظری در بورس دارند و با بررسی و معرفی سهام ارزنده این حرکت می تواند خیلی موفق باشد و در این آشفته بازار بورس به کسانی که با این حرکت دسته جمعی همراه شوند سود خوبی برساند.
لطفا کسانی که موافق تشکیل این جمع و گروه به رهبری جناب نظری هستند در اینجا موافقت و حمایت خود را اعلام کنند تا اگر استقبال خوب باشد مسلما جناب نظری نیز به خواست دوستان احترام گذاشته و ما را در این راه کمک می کنند و انشااله به زودی با تشکیل یک جمع قوی این حرکت دسته جمعی را شروع کنیم.

من مخالفم. البته ایشان را خیلی قبول دارم و بیشتر هم تالاریها به علم ایشان واقفند.
دلیل مخالفت من این است که خود ما این وسط چیکاره هستیم؟ فقط تماشاگر این که ایشان سهم معرفی کنه!
درسته که اقای نظری بهتر از خیلیهاست ولی به تنهایی قادر نیست کل سهام موجود در بازار را زیر نظر داشته باشد.

مجيد رادمنش
2011/08/04, 14:38

بنظر بنده تشکیل گروه و دسته همیشه منتج به اختلاف و دلخوری دوستان نسبت به یکدیگر میشود و انتظارات را از لیدر بالا میبرد، جدای از اینکه دستکاری مصنوعی در قیمت سهام جرم محسوب میشود، بالا بردن قیمت سهم و فروش یکباره آن به کسانیکه در گروه نیستند و اطلاعی از پشت پرده ندارند، ممکن است باعث ضررو زیان دیگران شود که اخلاقا جایز نیست.

ضمن آنکه جناب استادنظری همیشه در کمال صداقت زمان ورود و خروجشان را همزمان با ترید در همینجا اعلام میکنند که جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان است.

در آخر نیز از جناب استاد بابک پناهی، که همیشه در اسرع وقت و کوتاهترین زمان پاسخگوی دوستان عزیز میباشند کمال تشکر و سپاس را دارم

بابک پناهی
2011/08/04, 15:16
اقای پناهی قرار بود واتی رو هم یه بررسی بکنید
هر وقت ، وقتش رو داشتید ممنون میشم
20 درصدی ضررم ببینم ارزش داره نگه دارم یا نه

سلام

ببین حامد جان الان زمانیه که اکثز سهامدارا خسته شدن و میخوان سهمشونو بفروشن ولی سهامدار زرنگ الان دیگه سهمشو نیفروشه تا از سهمی! که تو بورس برای سود بردن داره نگذره

واتی موج 2 بزرگش در 75 تومن بطور قطع تموم شده

The maximum time for Wave 2 is nine times Wave 1

الان هم موج 1 از 3 بزرگش زده شده که اون هم در 140 تومن تموم شده و در حال حاضر هم در موج 2 ش و اواخرش قرار داریم که حداکثر افت سهمو 84 تومن میبینم

http://faza.comlu.com/images/1c52f533c0c5.png

arashvet
2011/08/04, 15:19
من مخالفم. البته ایشان را خیلی قبول دارم و بیشتر هم تالاریها به علم ایشان واقفند.
دلیل مخالفت من این است که خود ما این وسط چیکاره هستیم؟ فقط تماشاگر این که ایشان سهم معرفی کنه!
درسته که اقای نظری بهتر از خیلیهاست ولی به تنهایی قادر نیست کل سهام موجود در بازار را زیر نظر داشته باشد.
با تشکر از نظر شما و نظر جناب مجید 20 ولی نظر من هم اینست که اعضای گروه هم در صورتی که سهم خاصی مد نظر دارند با ذکر دلیل ارزندگی سهم اعلام کنند تا بعد از بحث و بررسی و در صورت تایید نهایی برای خرید گروهی اعلام شود
مسلما این گروه با سفته بازیهای دیگر در بورس فرق دارد ما اعضای گروه می توانیم اگر خبر خاصی در مورد سهمی داریم اول از طريق اس ام اس به دوستان داخل گروه اطلاع بديم و بعدش به اطلاع عموم برسونيم و به این ترتیب با شناسایی سهام خوب و پر پتانسیل و خرید آن باعث خیر و سود رسانی به همه اعضای گروه شویم.
البته بايد همه دوستاني كه توي گروه هستند فعاليت كنند و هر کس به سهم خود در هر چه موفقتر بودن گروه تلاش کند در مورد اختلافات هم اولا سابقه جناب آقای نظری که کاملا مشخص است و اعضا با شناخت از دانش و درستی ایشان باید عضو گروه شوند درثانی همان طور که گفتم هدف این گروه اصلا سفته بازیهای رایج در بورس نیست و در معرفی سهم ها نیز سهام شرکتهای بزرگ و متوسط با بررسی همه جانبه و اطمینان از ارزندگی آنها معرفی خواهد شد و همان طور که می دانید اگر خبر خاصی در مورد این شرکتها نباشد مسلما با اعلام ما رشد انچنانی نخواهد کرد و این با سهم هایی با حجم مبنای کم که خوراک سفته بازان است فرق دارد
امیدوارم با حمایت و مشارکت در این حرکت گروهی همگی دوستان موفق و پر سود باشند

بابک پناهی
2011/08/04, 15:20
حواستون به این وتوکا هم باشه!فکر میکنم کمه کم 20 درصدی توش باشه

http://img4up.com/up2/42351863893280409643.png (http://img4up.com/)

محسن نظري
2011/08/04, 15:46
با سلام خدمت دوستان
درباره پيشنهادي كه دوست عزيزarahvet عنوان كردن بنده در شيوه پيشنهادي ايشون همانطور كه به ايشان نيز در پيام خصوصي عرض كردم در اين روش مطمئنا دلخوري و يا كمي و كاستي هايي پيش خواهد امد نظر بنده بيشتر بر ايجاد يك صندوق سرمايه گذاري يو يا يك شركت سرمايه گذاري كوچك متمركز با سرمايه اوليه 1 ميليارد تومان ميباشد كه بخش عمده سرمايه اين صندوق و يا شركت و مجوزات لازم توسط بنده و پرتفوهايم تامين خواهد شد هدف بنده مشاركتي است متمركز و قانوني و درست و حسابي ان نه اين كه تمامي سرمايه شخصي به اين كار اختصاص داده شود اختصاص بخشي از سرمايه به صندوق يا شركت با هدف رشد و سرمايه گذاري در حوزه هاي مخلف چون بنده هزاران بار به وضوح ديد سرمايه هاي كلان در حوزه هاي مختلف به درستي مديريت شود چه شگفتي هايي را خلق ميكند....

اقلیدس
2011/08/04, 15:49
حواستون به این وتوکا هم باشه!فکر میکنم کمه کم 20 درصدی توش باشه

http://forums.boursy.com/imported/2011/08/15.png (http://img4up.com/)

رو 223 تومان مقاومت محکمی داره .

محسن نظري
2011/08/04, 15:49
يك خبر خوبي هم به دوستان اذرابي بديم اينكه افزايش سرمايه 200 درصدي تاييد شده و به زودي به بورس ارسال ميشود

بابک پناهی
2011/08/04, 15:56
رو 223 تومان مقاومت محکمی داره .

درسته ولی اصل کار شکست کانال نزولیش بود که این مهم انجام گرفت

محسن نظري
2011/08/04, 15:58
سلام
هدف کمرجان رو میخواستم
كوتاه مدت 550 تومان اما تا سال ديگر اين موقع 750 تومان هم خواهد ديد

حامد24
2011/08/04, 16:22

من با این پیشننهاد موافقم
در ضمن جدای از خودم میتوانم عده ای از دوستانم را هم که در سایتهای دیگر مشغول هستند را هم وارد گروه کنم تا درصد سرمایه وبه عبارت دیگر درصد توان برای حرکت دسته جمعی بالا برود
اصلا هرکس اسم محسن جانو بشنوه با کله میاد تو گروه ماشالله آوازه ی برای خودشون دارن >:d<

shadi
2011/08/04, 17:30
از جناب استاد بابک پناهی، که همیشه در اسرع وقت و کوتاهترین زمان پاسخگوی دوستان عزیز میباشند کمال تشکر و سپاس را دارم

بابک پناهی
2011/08/04, 17:52
و اما در مورد البرز ...

حداکثر افت سهمو 216 میبینم ولی انتظار برگشت از 224 رو بیشتر میبینم

این 224 رو از یه فیبو خاص درآوردم که اگر درست دربیاد حتما عرض خواهم کرد ( البته این فیبو کشفه خودمه ;) )

بنان
2011/08/04, 18:12
اتفاقا اين يك فكر بسيار خوبيه من خودم بارها تو اين فكر بودم كه يك همچنين گروهي را تشكيل بديم و با هماهنگي همديگر و بررسي سهام اقدام به خريد و فروش طبق پيشنهاد ليدر گروه از طريق اس ام اس البته در نهايت صداقت انجام بديم و تو سايت هم هركس پيشنهادي داره با دليل آن را مطرح كرده و سپس ليدر گروه مثل آقاي نظري كه صداقت ايشان بر همه اثبات شده از طريق اس ام اس يا هر طريق ديگر كه باعث سوءاستفاده ديگران نشه به اطلاع اعضا رسيده البته اگر تعداد اعضا از حد معمول بالاتر رفت قطعا بايد براي زمان خريد و فروش براي هر چند عضو ساعت دقيق مشخص شود تا همه اعضا بتوانند به موقع اقدام به خريد و فروش بكنند در هر صورت با تشكر از آقاي آرش كه اين پيشنهاد را دادند

arashvet
2011/08/04, 20:05
با سلام خدمت دوستان
درباره پيشنهادي كه دوست عزيزarahvet عنوان كردن بنده در شيوه پيشنهادي ايشون همانطور كه به ايشان نيز در پيام خصوصي عرض كردم در اين روش مطمئنا دلخوري و يا كمي و كاستي هايي پيش خواهد امد نظر بنده بيشتر بر ايجاد يك صندوق سرمايه گذاري يو يا يك شركت سرمايه گذاري كوچك متمركز با سرمايه اوليه 1 ميليارد تومان ميباشد كه بخش عمده سرمايه اين صندوق و يا شركت و مجوزات لازم توسط بنده و پرتفوهايم تامين خواهد شد هدف بنده مشاركتي است متمركز و قانوني و درست و حسابي ان نه اين كه تمامي سرمايه شخصي به اين كار اختصاص داده شود اختصاص بخشي از سرمايه به صندوق يا شركت با هدف رشد و سرمايه گذاري در حوزه هاي مخلف چون بنده هزاران بار به وضوح ديد سرمايه هاي كلان در حوزه هاي مختلف به درستي مديريت شود چه شگفتي هايي را خلق ميكند....
سلام به همگی
جناب نظری هر طور که مصلحت است و شما صلاح می دانید اما به نظر من ایجاد گروه جدید و حرکت دسته جمعی در بازار سرمایه با محوریت شما می توانست خیلی مفید باشد و اعضای گروه با کمک هم سود خوبی را به دست آورند به هر حال بازهم منتظر نظر دوستان دیگر هستم تا با بررسی بنیادی سهام توسط آقای نظری و گرفتن تاییدیه تکنیکال از اساتید دیگر مثل آقای پناهی و خانم راشین و دیگران و معرفی سهم به اعضای گروه در صورت استقبال دوستان و قبول زحمت از سوی آقای نظری این حرکت دسته جمعی را شروع کنیم.
در ضمن جناب نظری من با ایده تشکیل صندوق هم موافقم و در حد توان نیز در آن مشارکت خواهم کرد و هر کمکی از دستم برآید و بفرمایید دریغ ندارم چون به کار گروهی اعتقاد دارم و باور دارم که با کار گروهی و مدیریت درست کارهای بزرگی انجام می شود
با تشکر

محسن نظري
2011/08/04, 21:44
محسن جان یه مشورت کاذر و واتی و وصنا رو باو وساپا یا هر سهمی که شما نظر مثبتی روش دارید عوض کنم؟
چون در هر سه در ضرر هستم و حالا که بازار خوبه دوست ندارم جا بمونم
واتي وضعيت بنيادي خوبي داره اما كوتاه مدت نبايد از سهم انتظار چنداني داشته باشيد ميان مدت به نظرم به اهداف قيمتي 120 و 140 تومان خواهد رسيد
اما كاذر و وصنا را تعويض كنيد بهتره

محسن نظري
2011/08/04, 21:50

دوست عزيزم بارها و از مدتها پيش تاكيد كردم بر خلاف روند بنيادي سهم حركت نكنيد خيلي خيلي خيلي سادست شركتهاي لاستيك ساز مصرف كننده مستقيم مشتقات نفتي و مواد پتروشيمي ميباشند قيمتهاي اين مواد نيز سر به فلك كشيده و با رشد بالايي مواجه شده است در مقابل قيمت فروش محصولات اين شركتها رشد چنداني نكرده است در نتيجه بهاي تمام شده افزايش شديد يافته و حاشيه سود كاهش ميبابد و اخرش سهم يا تعديل منفي سنگين ميدهد يا حتي زيانده ميشود.....

محسن نظري
2011/08/04, 21:57
ما رو هم دریابید
به به حامد جان اين امضات برات دردسر شد ها بنده تا دلت بخواد سوال كامپيوتري دارم:d
البته شوخي ميكنم يه چند تايي بيشتر نيست:d
با اجازه مديريت بايد يك تاپيك جدا ايجاد كنيم تا دوستاني كه در ساير حوزه ها تخصص دارند را با هم ارتباط بگيريم و بتوانيم ارتباط دو طرفه ايجاد كنيم

hamed89
2011/08/04, 23:51
به به حامد جان اين امضات برات دردسر شد ها بنده تا دلت بخواد سوال كامپيوتري دارم:d
البته شوخي ميكنم يه چند تايي بيشتر نيست:d
با اجازه مديريت بايد يك تاپيك جدا ايجاد كنيم تا دوستاني كه در ساير حوزه ها تخصص دارند را با هم ارتباط بگيريم و بتوانيم ارتباط دو طرفه ايجاد كنيم

مخلصم اقا
نوتبوک هم خواستید بخرید بگید شاید بتونم کمک کنم

frouzan
2011/08/05, 07:53
استاد بناهي و نظري لطفآ" يك تحليل تكنيكال و بنيادي از سرمايه گذاري البرز بدهيد .؟؟ ممنون.:-?

سپه
2011/08/05, 11:26
[QUOTE=محسن نظري;40373]با سلام خدمت دوستان
درباره پيشنهادي كه دوست عزيزarahvet عنوان كردن بنده در شيوه پيشنهادي ايشون همانطور كه به ايشان نيز در پيام خصوصي عرض كردم در اين روش مطمئنا دلخوري و يا كمي و كاستي هايي پيش خواهد امد نظر بنده بيشتر بر ايجاد يك صندوق سرمايه گذاري يو يا يك شركت سرمايه گذاري كوچك متمركز با سرمايه اوليه 1 ميليارد تومان ميباشد كه بخش عمده سرمايه اين صندوق و يا شركت و مجوزات لازم توسط بنده و پرتفوهايم تامين خواهد شد هدف بنده مشاركتي است متمركز و قانوني و درست و حسابي ان نه اين كه تمامي سرمايه شخصي به اين كار اختصاص داده شود اختصاص بخشي از سرمايه به صندوق يا شركت با هدف رشد و سرمايه گذاري در حوزه هاي مخلف چون بنده هزاران بار به وضوح ديد سرمايه هاي كلان در حوزه هاي مختلف به درستي مديريت شود چه شگفتي هايي را خلق ميكند....[ای/QUOTE]

جناب نظری
فرق این صندوق که مد نظر شماس با دیگر صندوقها که الان تو بازار هستن چیه

ایا سیستم به این صورت پیش نمی ره که افراد یه پولی بذار ن ومنتظر حرکت های خوب شما باشن..

محسن نظري
2011/08/05, 11:51
[quote=محسن نظري;40373]با سلام خدمت دوستان
درباره پيشنهادي كه دوست عزيزarahvet عنوان كردن بنده در شيوه پيشنهادي ايشون همانطور كه به ايشان نيز در پيام خصوصي عرض كردم در اين روش مطمئنا دلخوري و يا كمي و كاستي هايي پيش خواهد امد نظر بنده بيشتر بر ايجاد يك صندوق سرمايه گذاري يو يا يك شركت سرمايه گذاري كوچك متمركز با سرمايه اوليه 1 ميليارد تومان ميباشد كه بخش عمده سرمايه اين صندوق و يا شركت و مجوزات لازم توسط بنده و پرتفوهايم تامين خواهد شد هدف بنده مشاركتي است متمركز و قانوني و درست و حسابي ان نه اين كه تمامي سرمايه شخصي به اين كار اختصاص داده شود اختصاص بخشي از سرمايه به صندوق يا شركت با هدف رشد و سرمايه گذاري در حوزه هاي مخلف چون بنده هزاران بار به وضوح ديد سرمايه هاي كلان در حوزه هاي مختلف به درستي مديريت شود چه شگفتي هايي را خلق ميكند....[ای/quote]

جناب نظری
فرق این صندوق که مد نظر شماس با دیگر صندوقها که الان تو بازار هستن چیه

ایا سیستم به این صورت پیش نمی ره که افراد یه پولی بذار ن ومنتظر حرکت های خوب شما باشن..
صد درصد فرق خواهد داشت اهداف بنده فراتر از صندوق هاي فعلي ميباشد
اول قرار نيست اين صندوق تنها در بازارسرمايه فعال باشد منابع اين صندوق به بازارهايي سوق پيدا ميكند كه حداقل سالانه 50 درصد بازدهي داشته باشد در همين زمينه بازار مسكن در همين ركود برخي را ميشناسم به دليل مديريت صحيح و درست سالانه 100 درصد بازدهي كسب ميكنند همين شركتهاي ساختماني بورسي را با هم مقايسه كنيد شركتي مثل سر شاهد يا مسكن با شركتهايي مثل سر ساختمان و يا سامان گستر فرق مديريتي را ببينيد تازه شركتهاي سودده در اين زمينه نيز انطور كه بايد فعال نيستند و براي منابع و حقوق سهامداران خود ارزش قائل نيستند وقتي سرمايه قابل توجه باشد يكي از مكانهاي سرمايه گذاري ساخت و ساز ميباشد البته ساخت و ساز مديريت شده و با حساب و كتاب...
دومين زمينه بازار سرمايه ميباشد اگر سرمايه قابل توجه باشد از اعتبار و منابع بالاي كارگزار ميتوان استفاده كرد از تخفيفات قابل توجه گرفت از منابع بانكي و وام هاي بانكي و بسياري ديگر از منابع استفاده كرد
حتي در زمينه هاي ديگر وارد شد همين شركتهاي كوچك شيميايي را معدني را ببينيد همين معدني دماوند را يا بسياري از شركتهاي ديگر ميتوان با سرمايه كوچك را در طي چند سال از يك گلوله برف به يك بهمن تبديل كرد و برنامه ها اجرا كرد و رشد كرد و بزرگ شد
در اين صندوق پيشنهادي بنده بر خلاف صندوق هاي ديگر بازار هاي كم بازده مانند سپرده بانكي و يا اوراق مشاركت جايي نخواهد داشت در يك كلام سرمايه بايد بيشترين بازده را بدهد ان هم با طرح هاي حساب شده و زحمات شبانه روزي و مشاركت همه جانبه اعضا.....

محسن نظري
2011/08/05, 11:57
مخلصم اقا
اقايي حامد جان نوتبوك كه هست فعلا مستهلك نشده ولي در زمينه كامپيوتر سوالاتي دارم كه در پيام خصوصي مزاحم خواهم شد

محسن نظري
2011/08/05, 11:58
استاد بناهي و نظري لطفآ" يك تحليل تكنيكال و بنيادي از سرمايه گذاري البرز بدهيد .؟؟ ممنون.:-?
سرمايه گذاري البرز با تعديل عايدي خوبي مواجه ميباشد ظاهرا قرار است دو شركت ديگر خود را نيز بفروش برساند اما به نظر بنده قيمتهاي فعلي يك جورايي سقف قيمتي سهم ميباشد وانتظار رشد قيمتي چنداني براي اين سهم متصور نيستم

ehsan453
2011/08/05, 16:30
آقايان نظري و پناهي لطفا نظرتون رو راجع به حتايد بفرمايين.

bijan askari
2011/08/05, 20:03
مخلصم اقا

سلام در مورد تبلت راهنمایی میفرمیین.

Zambrotta
2011/08/05, 20:31
سلام
درموردشبریزیادمه استادپناهی عزیز گفته بودن اگرزیر186بیادریزش میکنه میخواستم بدونم
به نظرتون میشه به این قضیه اینطوری هم نگاه کرد؟

بابک پناهی
2011/08/05, 20:32

با توجه به تحریمی بودمن حتاید ریسک سرمایه گذاری در این سهم خیلی زیاده

arashvet
2011/08/05, 21:30
ارزیابی مثبت صندوق بینالمللی پول درباره اقتصاد ایران

صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود درباره وضعیت اقتصادی ایران، ضمن تحسین ایران برای اجرای طرح هدفمند کردن یارانهها، نرخ رشد اقتصاد این کشور در سال ۲۰۱۱ میلادی را سه و دو دهم درصد اعلام کرده است. در گزارش جدید صندوق بینالمللی پول چشمانداز اقتصاد ایران مثبت ارزیابی شده است.
این گزارش در پی سفر نمایندگان صندوق بینالمللی پول به ایران در ماه ژوئن منتشر شده است و نتایج آن در تضاد با آماری است که این موسسه در بهار امسال درباره اقتصاد ایران منتشر کرده بود.
صندوق بین المللی پول در گزارشی که در فروردین ۱۳۹۰ با عنوان "چشم انداز اقتصاد جهان" منتشر کرد، پیش بینی کرده بود که اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۱ میلادی رشد صفر درصدی داشته باشد.
این آمار با مخالفت شدید ایران روبرو شد. سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت در پنجم اردیبهشت گفت که این آمار ها با هیچ منطقی سازگار نیست و گزارش صندوق بین المللی پول را قبول ندارد.

بعد از آن گروهی از صندوق بین المللی پول برای بررسی این گزارش در ماه ژوئن به ایران سفر کرد و سپس با انتشار بیانیهای آماری متفاوت از گزارش اولیه ارائه داد.
اکنون صندوق بین المللی پول با انتشار جزییات بیشتر از این گزارش تازه، وضعیت بهتری از اقتصاد ایران ترسیم میکند. علاوه بر نرخ رشد اقتصادی سه و دو دهم درصدی در سال ۲۰۱۱، این گزارش نرخ تورم را دوازده و چهار دهم درصد و میزان اندوخته ناخالص ارزی ایران را هفتاد و هشت میلیارد و نهصد میلیون دلار اعلام کرده است.

در این گزارش آمده است که اقتصاد ایران در سال ۲۰۰۸-۲۰۰۹ یک دوره رکود را پشت سر گذاشته و به لطف افزایش قیمت نفت و رونق بخش کشاروزی، رشد اقتصادی به سه و دو دهم درصد رسیده است.

در ادامه این گزارش آمده است که ایران توانسته با کاهش نرخ تورم از بیست و پنج و چهار دهم درصد در سال ۲۰۰۸ – ۲۰۰۹ به دوازده و چهار دهم درصد در سال ۲۰۱۰-۲۰۱۱، تبعات تورمی طرح هدفمند کردن یارانه ها را کنترل کند.

این گزارش نرخ رشد اقتصادی در سال ۲۰۱۰ را سه و پنج دهم درصد اعلام کرده است.

این هم یک خبر مثبت برای بورس و اقتصاد ایران

محسن نظري
2011/08/05, 22:47
من با این پیشننهاد موافقم
در ضمن جدای از خودم میتوانم عده ای از دوستانم را هم که در سایتهای دیگر مشغول هستند را هم وارد گروه کنم تا درصد سرمایه وبه عبارت دیگر درصد توان برای حرکت دسته جمعی بالا برود
اصلا هرکس اسم محسن جانو بشنوه با کله میاد تو گروه ماشالله آوازه ی برای خودشون دارن >:d<
قربانت حامد عزيزلطف داريد شرمنده ميكنيد انشالله اگر هم شده پس از هماهنگي حركتي را شروع ميكنيم البته همانطور كه به دوست عزيزمان ارش نيز گفتم سعي بر ان داريم كه تنها وارد سهام بزرگ و با گردش بالاي بازار شويم تا ورود و خروج براي همه دوستان اسان باشد زير خاكي ها هم باشد براي كساني كه ريسكشان بالاتر است....

LEON
2011/08/06, 04:56
استاد عزیزم 2-3 ماه پیش این سبد و بستم و رفتم پی زندگیم.طولانی روش حساب کردم.تا پایان سال.اون موقع فرمودید عالیه,الانو نمیدونم.با توجه به اومدن فصل های کم رونق بازار نمیدونم چه انتظاری ازش داشته باشم.سبدو نگهدارم یا تغییر روش بدم.کلا صبورم ولی مشکل اینه تا پایان سال هم باید سبدو نقد کنم.الان 12% روی ضررم.سردرگم شدم.منتظر لطفتونم.مرسی

---------------درصد پرتفوی----------- سود و زیان(فعلا که همش زیان :d )----قیمت خرید

1.وصنعت-------- 34% ----------- ( 2%-)-------------------------------------120

2.فاراک--------- 29% ----------- ( 19%-)------------------------------------254

3-وامید ---------- 19% ---------- ( 1%-)--------------------------------------697

4-وپست ----------18% ----------- (29%-)------------------------------------782

arashvet
2011/08/06, 06:15
قربانت حامد عزيزلطف داريد شرمنده ميكنيد انشالله اگر هم شده پس از هماهنگي حركتي را شروع ميكنيم البته همانطور كه به دوست عزيزمان ارش نيز گفتم سعي بر ان داريم كه تنها وارد سهام بزرگ و با گردش بالاي بازار شويم تا ورود و خروج براي همه دوستان اسان باشد زير خاكي ها هم باشد براي كساني كه ريسكشان بالاتر است....

انشالله به زودی این حرکت دسته جمعی با مدیریت جناب نظری و همراهی همه دوستان شروع شود و سهام ارزنده و بزرگ برای جلوگیری از هر حرف و حدیثی در مورد سفته بازی برای خرید به دوستان معرفی شده و به امید خدا سود خوبی هم نصیب اعضای گروه شود

arashvet
2011/08/06, 06:18
جناب نظری خرید حق بترانس را در بازار امروز چطور می بینید ریسک این حق به نظرتان چقدر است؟
با تشکر

محسن نظري
2011/08/06, 07:47
از ديد بنيادي نظر مساعدي تو اين قيمتها بر روي حتايد ندارم

Mousavi
2011/08/06, 09:42
سلام بابک
با رسیدن قیمت مپنا به زیر 285 نظرت الان در موردش چیه
باز هم نگهداری ؟

محسن نظري
2011/08/06, 12:11
استاد عزیزم 2-3 ماه پیش این سبد و بستم و رفتم پی زندگیم.طولانی روش حساب کردم.تا پایان سال.اون موقع فرمودید عالیه,الانو نمیدونم.با توجه به اومدن فصل های کم رونق بازار نمیدونم چه انتظاری ازش داشته باشم.سبدو نگهدارم یا تغییر روش بدم.کلا صبورم ولی مشکل اینه تا پایان سال هم باید سبدو نقد کنم.الان 12% روی ضررم.سردرگم شدم.منتظر لطفتونم.مرسی

---------------درصد پرتفوی----------- سود و زیان(فعلا که همش زیان :d )----قیمت خرید

1.وصنعت-------- 34% ----------- ( 2%-)-------------------------------------120

2.فاراک--------- 29% ----------- ( 19%-)------------------------------------254

3-وامید ---------- 19% ---------- ( 1%-)--------------------------------------697

4-وپست ----------18% ----------- (29%-)------------------------------------782
دوست عزيزم به نظر بنده سبد خوبي بستي تا اخر امسال صبر كني هم از ضرر ميايد بيرون هم سود خوبي شناسايي خواهيد كرد سهام فوق همگي در كف قيمتي هستند

محسن نظري
2011/08/06, 12:14
جناب نظری خرید حق بترانس را در بازار امروز چطور می بینید ریسک این حق به نظرتان چقدر است؟
با تشکر
دوست عزيزم كاملا بترانس را در قيمتهاي فعلي حباب و معاملاتش را سفته بازي ميدانم به همين دليل نيز ديدگاه خوبي به اين سهم و حق تقدمش ندارم البته شنيدم برخي حقوقي ها دستور اكيد به برخي كارگزاري ها براي خريد و حمايت داده اند....

arashvet
2011/08/06, 12:34
دوست عزيزم كاملا بترانس را در قيمتهاي فعلي حباب و معاملاتش را سفته بازي ميدانم به همين دليل نيز ديدگاه خوبي به اين سهم و حق تقدمش ندارم البته شنيدم برخي حقوقي ها دستور اكيد به برخي كارگزاري ها براي خريد و حمايت داده اند....

ممنون جناب نظری امروز یه نوسان کوچک از این حق گرفتم اما به دلیل ترس از گرفتار شدن در این سهم و ریسک بالای آن دیگر سراغش نمی روم

sea2003son
2011/08/06, 14:46
سلام میشه دلیلتون رو برای ریزش بترانس بگین ضمنا حق و سهم 200 تومان اختلاف داره و اگه دوشنبه مس بریزه یه سود تپل میده

محسن نظري
2011/08/06, 15:38
سلام میشه دلیلتون رو برای ریزش بترانس بگین ضمنا حق و سهم 200 تومان اختلاف داره و اگه دوشنبه مس بریزه یه سود تپل میده
توجيه شما براي بترانس با پي بر اي 11 چيست قرار است چه اتفاقي در سوداوري اين سهم بيفتد كه پي بر اي اين سهم شده 11؟؟؟
بترانس را فعلا گروه خاصي دارند بازي ميكنند واي به روزي كه اين گروه خاص سهم را خالي كنند......

بابک پناهی
2011/08/06, 16:55
سلام
درموردشبریزیادمه استادپناهی عزیز گفته بودن اگرزیر186بیادریزش میکنه میخواستم بدونم
به نظرتون میشه به این قضیه اینطوری هم نگاه کرد؟

سلام

منظورتون سرشونست؟

12345
2011/08/06, 17:36
سلام آقا محسن
تشکر ویژه از شما و جناب پناهی عزیز بابت زحمات بی دریغتون

به نظر شما کپشیر از نظر بنیادی خریدنی هست یا خیر؟؟

ممنون

12345
2011/08/06, 17:44
توجيه شما براي بترانس با پي بر اي 11 چيست قرار است چه اتفاقي در سوداوري اين سهم بيفتد كه پي بر اي اين سهم شده 11؟؟؟
بترانس را فعلا گروه خاصي دارند بازي ميكنند واي به روزي كه اين گروه خاص سهم را خالي كنند......

آقا محسن بنده در خدمت اساتیدی مثل شما شاگردی میکنم و درس پس میدهم ولی اضافه کنید به مطلبتون تحریم های جدید بترانس را و اینکه بترانس برای بسیاری از مواد اولیه خود به واردات ازخارج وابسته هست حتی درمورد ورق هم بترانس وارد کننده هست.......

بابک پناهی
2011/08/06, 18:19
سلام بابک
با رسیدن قیمت مپنا به زیر 285 نظرت الان در موردش چیه
باز هم نگهداری ؟

سلام

تا وقتی 268 رو به پائین رد نکرده جای نگرانی نداره

http://img4up.com/up2/19921745529872563642.png (http://img4up.com/)

بابک پناهی
2011/08/06, 18:27
کسی میتونه ستون اول این فایل اکسلو که به صورت شمسی هست به میلادی تبدیل کنه تا تکنیکالشو بررسی کنم؟

البته فرمت تاریخ به شکل 20110101 باشه بهتره

https://rapidshare.com/files/1485616438/btrans1.xls

Zambrotta
2011/08/06, 18:58
سلام

منظورتون سرشونست؟

سلام بابک جان
چطوری؟
آره شماقبلابرای شبریزگفته بودین اگه186روبه پایین ردکنه میره پایین
من گفتم این نموداررومیشه تشکیل بشه با هدف کلاسیک 130

farhad61
2011/08/06, 18:59
سلام بابک جان
میشه ایران خودرو رو یه نگاهی بهش بدازی ببینیم تا کجا میخاد بره پایین
ممنون

بابک پناهی
2011/08/06, 19:17
سلام بابک جان
چطوری؟
آره شماقبلابرای شبریزگفته بودین اگه186روبه پایین ردکنه میره پایین
من گفتم این نموداررومیشه تشکیل بشه با هدف کلاسیک 130

درسته 186 رو که رد کرد تا 171 هم پائین اومد ولی فعلا روند اصلاحیش تموم نشده و خرید سهم با ریسک زیادی همراهه

بابک پناهی
2011/08/06, 19:19
سلام بابک جان
میشه ایران خودرو رو یه نگاهی بهش بدازی ببینیم تا کجا میخاد بره پایین
ممنون

الگوب دابل تاپ رو تشکیل داد و حداقل تا 248 میریزه

بابک پناهی
2011/08/06, 19:22
امیدوارم شاخص کل فردا بره مثبت!

http://img4up.com/up2/53921640980367164570.png (http://img4up.com/)

آریو
2011/08/06, 21:00

محسن جان من هم بترانس رو با سود 90 تومنی برای سال 90 و پی به ای 6 منطقی میدونم ... یعنی معامله شدن در محدوده 550 تومن ...باید کاملا از بازی بترانس خبر داشت تا بشه ازش سود گرفت

مصطفي
2011/08/06, 21:05
الگوب دابل تاپ رو تشکیل داد و حداقل تا 248 میریزه

ايران خودرو

موافقم بابك جان .

در صورتي كه 300 بشكنه تا محدوده 250 نزول داره .

:)

http://img4up.com/up2/97726803302461443227.gif (http://img4up.com/)

باربد
2011/08/06, 21:09
این بازی بترانس هم شده صدرای 250 پارسال
خدا به داد خریدارای 420 صدرای پارسال و ....بترانس امسال برسه

vet
2011/08/06, 21:17
این بازی بترانس هم شده صدرای 250 پارسال
خدا به داد خریدارای 420 صدرای پارسال و ....بترانس امسال برسه

باربد جان منظورتون اینه که بالا نمیره؟

گلادياتور
2011/08/06, 21:29
سلام جناب نظري
مرقام در 5150 خريد شد نظرتون مساعده رو اين سهم؟

hamed89
2011/08/06, 23:41
کسی میتونه ستون اول این فایل اکسلو که به صورت شمسی هست به میلادی تبدیل کنه تا تکنیکالشو بررسی کنم؟

اقای پناهی ببین این به دردت میخوره خودم باهاش کار نکردم
http://www.freedanload.com/excell-persian-date/

farhad61
2011/08/07, 03:56

بابک جان ببین این به کارت میاد

دانلود توابع تاريخ هجري شمسي در Excel و تبديل عدد به حروف (http://www.farsaran.ir/Jalali_%20Persian_Functions_Excel)

محسن نظري
2011/08/07, 07:45
سلام جناب نظري
مرقام در 5150 خريد شد نظرتون مساعده رو اين سهم؟
با ديد ميان مدت گزينه خوبيه دوست عزيزم

محسن نظري
2011/08/07, 07:47
سلام آقا محسن
تشکر ویژه از شما و جناب پناهی عزیز بابت زحمات بی دریغتون

به نظر شما کپشیر از نظر بنیادی خریدنی هست یا خیر؟؟

ممنون
خير دوست عزيز توصيه به خريدذ اين سهم نميكنم سهمي با گردش معاملاتي بسيار پايين به نظر بنده ارزش چنداني ندارد مگر اينكه سهم را بخريد و به گوشه اي بياندازيد

Moradad
2011/08/07, 08:00
اساتيد محترم ‏ نظرشان در مورد سهم ميدكو چيست ؟؟

قيمت 204 تومان

با تشكر

محسن نظري
2011/08/07, 08:41
اساتيد محترم ‏ نظرشان در مورد سهم ميدكو چيست ؟؟

قيمت 204 تومان

با تشكر
ميدكو را تنها با ديد بلند مدت توصيه ميكنم

mmm
2011/08/07, 09:13
سالم اقای نظری امروز خرید چه سهمی را با دید میان مدت پیشنهاد می کنید لطفا در مورد ملی مس هم نظر خود را بفرمایید ایا کف قیمت هست یا نه با تشکر فراوان از شما

محسن نظري
2011/08/07, 09:59
خريد پله اخر اذراب

محسن نظري
2011/08/07, 10:06
سالم اقای نظری امروز خرید چه سهمی را با دید میان مدت پیشنهاد می کنید لطفا در مورد ملی مس هم نظر خود را بفرمایید ایا کف قیمت هست یا نه با تشکر فراوان از شما
ميان مدت تجهيزاتيها و سرمايه گذاري ها خوب هستن
فملي را مدتها پيش اخطار فروش دادم سهم فعلا در سقف قرار گرفته بلند مدتش خوبه اما كوتاه مدت چيزي نداره

behnam
2011/08/07, 10:10
خريد پله اخر اذراب
حکایت آذراب 260 تومنی امروز مثل صدرای 150 تومنی قبل از مجمعه

آریو
2011/08/07, 10:39
ميان مدت تجهيزاتيها و سرمايه گذاري ها خوب هستن
فملي را مدتها پيش اخطار فروش دادم سهم فعلا در سقف قرار گرفته بلند مدتش خوبه اما كوتاه مدت چيزي نداره

موافقم محسن جان ... فملی با مس 9400 تا 9500دلاری میتونه سود 85 تومنی بسازه که پی به ای 6 برازندشه

آریو
2011/08/07, 10:41
بابک عزیز ... خسته نباشی ... بابک جان می خواستم یه نگاهی به وصنعت بندازید ... ببینید مثلث نزولی زده ...من از تکنیکال چیزی نمیدونم همینجوری میگم ... خرید من 114 هست نگه دارم یا بفروشم ؟؟
بی نهایت سپاس گذارم

عقل نهفته
2011/08/07, 11:00
خريد پله اخر اذراب

منهم امروز صدراهایم را بااذراب عوض کردم.نمی دانم نقل وانتقال خوبی باشد یا نه

*سامان*
2011/08/07, 11:10

اين چكاريه؟صدرا بريزه آذرم ميريزه و بالعكس

عقل نهفته
2011/08/07, 11:19

به نظرم اینطور رسید که 261حمایت محکمی برای سهم هست واولین مقاومت هم285هست که چندین بار اذراب به ان برخورد کرده وبرگشته.محسن خان نظر شما چیست؟

behnam
2011/08/07, 11:41
دوست عزیز فاذر سهم خیلی خوبیه
ولی در روند صعودی رشد صدرا بیشتر و سریعتر از فاذر خواهد بود
صدرا تازه اول راهه و رشد اصلیش بعد از شکست سطح مهم 250-245 خواهد بود
این سهم همون جوری که سریع افت می کنه سریع هم رشد می کنه
در هر حال امیدوارم موفق باشید

محسن نظري
2011/08/07, 11:46
دوست عزيز درست است كه فاذر نسبت به صدرا رشد چنداني نكرده است اما 3 سهم فاذر و فاراك و صدرا همگرايي دارند بنده بودم تعويض نميكردم البته فكر نميكنم ضرر كنيد و شايد هم بلعكس صدرا در 220 تومان كمي درجا بزند( كه با اين معاملات امروز بعيد به نظر ميرسد) اما فاذر اگر سهامداران حقوقي اذيت نكنند تا 280-290 بالا بيايد.....

behnam
2011/08/07, 12:03

دوست عزیز چرا صدرا باید بریزه ؟
تعدیل سود حتمیه
افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی به زودی اجرا میشه
شرکت در شرف دریافت وام ارزی قرار داره
سهمم به خوبی داره حمایت میشه
با توجه به این موارد باز هم فکر می کنید صدرا پایین بیاد
آذراب هم میشه گفت الآن کفه واز همین جا یا نهایت 3-2 درصد پایین تر برمی گرده
فقط کافیه اطلاعیه افزایش سرمایش بیاد تا حداقل 20% بالابره
همین آذرابی که الآن روی منفی راحت میشه خرید اگه صف خرید بشه که میشه فوقش به اندازه ای عرضه میشه که حجمش پر بشه و تا بالای 300 متعادل نمیشه

عقل نهفته
2011/08/07, 12:31
ممنون از مشارکت دوستان وعذر خواهی از جناب نظری(که این بحث در تایپیک اختصاصی ایشان وبابک خان انجام شد)

1)از نظر من برای صدرا ریزشی در این حوالی مطرح نیست .شاید انهم شاید استراحت کوتاه مطرح باشد

2)تجربه من در مورد صدرا اجازه گین بیشتر از 30 درصد را نمیدهد(هر وقت طمع کردم ضرر کردم)

3)در مورد اذراب بدون احتساب موعد اعلام افزایش سرمایه چند وقتی هست که بین 260-288در نوسان هست که 10 درصدی با توجه به خورده حسابی که قبلا با سهم دارم خواهد داشت.

تمام
2011/08/07, 15:05
خرید خبهمن مجدد روی 2105 انجام شد نظرتون چیه استاد؟؟

*سامان*
2011/08/07, 15:39
دوست عزیز چرا صدرا باید بریزه ؟
تعدیل سود حتمیه
افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی به زودی اجرا میشه
شرکت در شرف دریافت وام ارزی قرار داره
سهمم به خوبی داره حمایت میشه
با توجه به این موارد باز هم فکر می کنید صدرا پایین بیاد
آذراب هم میشه گفت الآن کفه واز همین جا یا نهایت 3-2 درصد پایین تر برمی گرده
فقط کافیه اطلاعیه افزایش سرمایش بیاد تا حداقل 20% بالابره
همین آذرابی که الآن روی منفی راحت میشه خرید اگه صف خرید بشه که میشه فوقش به اندازه ای عرضه میشه که حجمش پر بشه و تا بالای 300 متعادل نمیشه
من كه نگفتم ميريزه گفتم اگه بريزه خدا نكنه بريزه

ehsan453
2011/08/07, 19:37
استادان عزيز جناب نظري و پناهي؛
كاذر رو چطور مي بينيد؟

بابک پناهی
2011/08/07, 19:41
بابک عزیز ... خسته نباشی ... بابک جان می خواستم یه نگاهی به وصنعت بندازید ... ببینید مثلث نزولی زده ...من از تکنیکال چیزی نمیدونم همینجوری میگم ... خرید من 114 هست نگه دارم یا بفروشم ؟؟
بی نهایت سپاس گذارم

سلام آریو جان

فکر نمیکنم سهم از 110 تومن پائینتر بیاد البته 110 یا حتی 109 رو به پائین رد کرد فروش بهترین تصمیم خواهد بود

http://img4up.com/up2/47358379423305817474.png (http://img4up.com/)

محسن نظري
2011/08/07, 20:20
خرید خبهمن مجدد روی 2105 انجام شد نظرتون چیه استاد؟؟
اگر ميتوانستيد رو 200 -205 بخريد بهتر بود ولي خبهمن كلا سهم خوبيه هم با ديد ميان مدت هم بلند مدت....

محسن نظري
2011/08/07, 20:23
استادان عزيز جناب نظري و پناهي؛
كاذر رو چطور مي بينيد؟
دوست عزيز اين كاذر را همان موقع كه 120 تومان بود گفتم سفته بازيه تو اين قيتها هم ميگم سفته بازيه و بازي دست نوسانگيران بنده هيچگاه روي اين سهم نظر مثبتي نداشتم جون واقعا از ديد بنيادي چيزي ندارد

آریو
2011/08/07, 21:48
سلام آریو جان

فکر نمیکنم سهم از 110 تومن پائینتر بیاد البته 110 یا حتی 109 رو به پائین رد کرد فروش بهترین تصمیم خواهد بود

http://forums.boursy.com/imported/2011/08/30.png (http://img4up.com/)

مرسی بابک عزیز
ممنون
همونطور که گفتم 114 خریدمه رو 110 اضافه میکنم ...در صورت مثبت شدن از 110 با سود خارج میشم و در صورت سوراخ کردن 109 فروش... فکر کنم استراتژی خوبی باشه ... البته به کمک شما و نمودار شما به این نتیجه رسیدم :)
بازم ممنون :x

بابک پناهی
2011/08/07, 23:09
مرسی بابک عزیز
ممنون
همونطور که گفتم 114 خریدمه رو 110 اضافه میکنم ...در صورت مثبت شدن از 110 با سود خارج میشم و در صورت سوراخ کردن 109 فروش... فکر کنم استراتژی خوبی باشه ... البته به کمک شما و نمودار شما به این نتیجه رسیدم :)
بازم ممنون :x

خواهش میکنم

بله استراتژی خوبیه :)

آریو
2011/08/07, 23:51
گزارش خیلی خوب بموتو

شرکت سود 44 تومنی خودشو تو گزارش شش ماهه 61 تومن اعلام کرده و 72 درصد پوشش 6 ماهه داشته
شرکت توانایی ساختن سود70 تا 75 تومنی رو در گزارش 12 ماهه داره که با پی به ای حداقل 5 به ارزش 360 می رسیم...
کاهش قیمت مس خیلی میتونه برای شرکت مثبت باشه چرا که شرکت در بودجه قیمت مس رو در محدوده 10000 دلار گرفته
با افزایش هر 10 درصد در نرخ ارز سود شرکت حدود 10 تومن کم میشه ...که دیدیم نرخ ارز هم کاهش پیدا کرد هر چند شرکت های وارداتی اگه بتونن دلار دولتی رو از طریق بانک مورد نظر به خارج از کشور حواله کنن از نرخ دلار و ارز دولتی بهره مند میشن ...عامل اصلی افت و موندن سهم در قیمت 240 تا 250 تومن افزایش مقطعی نرخ ارز در اون برهه زمانی بود

آریو
2011/08/08, 09:08
گزارش خیلی خوب بموتو

شرکت سود 44 تومنی خودشو تو گزارش شش ماهه 61 تومن اعلام کرده و 72 درصد پوشش 6 ماهه داشته
شرکت توانایی ساختن سود70 تا 75 تومنی رو در گزارش 12 ماهه داره که با پی به ای حداقل 5 به ارزش 360 می رسیم...
کاهش قیمت مس خیلی میتونه برای شرکت مثبت باشه چرا که شرکت در بودجه قیمت مس رو در محدوده 10000 دلار گرفته
با افزایش هر 10 درصد در نرخ ارز سود شرکت حدود 10 تومن کم میشه ...که دیدیم نرخ ارز هم کاهش پیدا کرد هر چند شرکت های وارداتی اگه بتونن دلار دولتی رو از طریق بانک مورد نظر به خارج از کشور حواله کنن از نرخ دلار و ارز دولتی بهره مند میشن ...عامل اصلی افت و موندن سهم در قیمت 240 تا 250 تومن افزایش مقطعی نرخ ارز در اون برهه زمانی بود
>:D<

حامد24
2011/08/08, 09:14
بابک جان محسن جان سلام
یه نگاه به این صدرا بندازید ببینید راه داره تا 250 بره :"> :d

عقل نهفته
2011/08/08, 09:26
اطاعیه عرضه حق های ارین بدون محدودیت نوسان امد
محسن خان خرید در چه قیمت هایی را مناسب میبینید؟

محسن نظري
2011/08/08, 09:44
در حال خريد وسپه تو اين قيمتها كم ريسكه....

Yekta
2011/08/08, 09:51
سلام آقای نظری دو روزه فاسمین زیر نظر دارم که معاملات با حجم بالا ست والان هم روی حمایت سهم هستیم با در نظر گرفتن حد ضرر ی که راشین گفتن آیا امروز مناسبه خریده؟

محسن نظري
2011/08/08, 10:01
بابک جان محسن جان سلام
یه نگاه به این صدرا بندازید ببینید راه داره تا 250 بره :"> :d
حامد جان 250 و 280 و سپس 300 تجهيزاتي ها همانطور كه گفتم ليدر امسال خواهند بود

mmm
2011/08/08, 10:13
سلام جناب اقای نظری و اقای پناهی نظرتان را در مورد مپنا و بیمه البرز بیان بفرمایید

behnam
2011/08/08, 10:18
حامد جان 250 و 280 و سپس 300 تجهيزاتي ها همانطور كه گفتم ليدر امسال خواهند بود
جناب نظری من فکر می کنم تا چند ماه دیگه دوباره صدرای 400 تومنی رو می بینیم ( البته به شرط عبور موفق از 250-245 )
نظر شما در این مورد چیه ؟

مهدی64
2011/08/08, 10:22
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم تو سایت شرکت سایپابرای امور سهامداران برای کلمه عبور وکد کاربری چه اطلاعاتی بدیم تا وارد شیم ممنون؟

محسن نظري
2011/08/08, 12:08
اطاعیه عرضه حق های ارین بدون محدودیت نوسان امد
محسن خان خرید در چه قیمت هایی را مناسب میبینید؟
دوست عزيزم بانك ارين با تعديل مثبت عايدي مواجه ميباشد اما بنده از بنياد اين بانك و نوع فعاليتش چشم انداز خوبي ندارم و مطمئنم در جذب سپرده مشكل پيدا خواهد كرد

محسن نظري
2011/08/08, 12:10
سلام آقای نظری دو روزه فاسمین زیر نظر دارم که معاملات با حجم بالا ست والان هم روی حمایت سهم هستیم با در نظر گرفتن حد ضرر ی که راشین گفتن آیا امروز مناسبه خریده؟
دوست عزيزم كالسيمين امروز رو حمايت خوبي قرار دارد اينحا دو حالت پيدا خواهد كرد همين دو حالت باعث شد امروز بنده طرف كالسيمين نروم اگر قيمتهاي جهاني هيمنطور ريزشي باشد حتي كالسيمين 1000 توماني نيز بعيد نيست اما اگر قيمتهاي كمي صعود كند كالسيمين تا 1200 ميرود به همين تيغ دو لبه ببودنش اگر بنده بودم ترجيح ميدادم صبر كنم....

بد شانس
2011/08/08, 14:05
صدرا چه مي شه؟

Ali487
2011/08/09, 01:24
سلام آقا محسن و بابکم .
نظرتون راجب به پلوله چیه (تکنیکال + فندمنتال) ؟؟؟
با دید میان هم ... ؟؟
تشکرات .

مرتضی
2011/08/09, 07:00
سلام

نظرتون در مورد نگهداشت و یا فروش وساپا چیه ؟

مرسی - مرتضی

محسن نظري
2011/08/09, 07:50
سلام جناب اقای نظری و اقای پناهی نظرتان را در مورد مپنا و بیمه البرز بیان بفرمایید
مپنا اگر اين مطالباتش نبود الان سودش بالاي 60 تومان بود فعلا با توجه به اين بحث تحقيق و تفحص مجلس انتظار چنداني از سهم ندارم ام ميان مدت بالاي 300 ميبينمش
بيمه البرز فعلا جو رواني گروه مناسب نميباشد البته سهم با تعديل مثبت خوبي مواجه ميباشد اما تعديل مثبتش هم سوخت خواهد رفت

محسن نظري
2011/08/09, 07:53
جناب نظری من فکر می کنم تا چند ماه دیگه دوباره صدرای 400 تومنی رو می بینیم ( البته به شرط عبور موفق از 250-245 )
نظر شما در این مورد چیه ؟
تاريخ دقيقشو كه نميشه پيشبيني كرد دوست عزيز اما فكر ميكنم 300 تومان را بزودي بيبنيم اما 400 تومان شايد كمي زمانبر باشد

ناظم
2011/08/09, 08:21
آقای نظری دوستت دارم

iq_son
2011/08/09, 09:12
سلام دوستان
امروز یه خبر از دوستانم تو پتروشیمی ارومیه بهم رسید که فرم های درخواست سهام هلدینگ خلیج فارس رو بهشون دادن تا در صورت تمایل خریداری کنن!
احتمالا تا آخر شهریور وارد فرابورس میشه اونها که اینطوری میگفتن!
این هم خبری بود که قرار بود راجع به غدیر بیاد!
موفق باشید!

peendar
2011/08/09, 09:22
با سلام و تشکر
آقای نظری چرا صدرا و فاراک و فاذر اینطوری شد هی داره نوسان میکنه دلیلش چیه ؟

punisher
2011/08/09, 09:36
محسن جان خرید غدیر در این قیمت ها چگونه است؟
فرو ش فباهنر چطور؟

punisher
2011/08/09, 09:38
بابک جان نظرت درباره قیمت های جهانی چیه؟
تا چند سقوط می کنند؟
خرید چه معدنی و در چه قیمتی توصیه می کنید.؟
آیا خرید غدیر و فروش فباهنر خوب است یا نه؟

محسن نظري
2011/08/09, 10:05
سلام آقا محسن و بابکم .
نظرتون راجب به پلوله چیه (تکنیکال + فندمنتال) ؟؟؟
با دید میان هم ... ؟؟
تشکرات .
دوست عزيزم پلوله شركتي ورشكسته است و بازيچه دست سفته بازان به هيچ وجه اين سهم را توصيه نميكنم

محسن نظري
2011/08/09, 10:06
سلام

نظرتون در مورد نگهداشت و یا فروش وساپا چیه ؟

مرسی - مرتضی
يكم وضعيت فملي اثرات منفي بر روي وساپا گذاشته توصيه بنده خروج موقت و استفاده از فرصت هاي بهتر است

محسن نظري
2011/08/09, 10:13
آقای نظری دوستت دارم
ممنونم دوست عزيزم شرمنده ميكنيد:">

محسن نظري
2011/08/09, 10:14
با سلام و تشکر
آقای نظری چرا صدرا و فاراک و فاذر اینطوری شد هی داره نوسان میکنه دلیلش چیه ؟
دوست عزيزم بازار ما جو زدست خبر مثبت يا منفي برسد خشك و تر با هم ميسوزند....

محسن نظري
2011/08/09, 11:04
امروز وسپه رو تو منفي امان نداديم فقط اخر وقت يكي رو دستمون بلند شد كه بماند....

Ehsan Am
2011/08/09, 11:35
محسن جان نظرت در مورد آتی خودرویی ها که دوباره از نظر قیمتی شروع به رشد کردن مخصوصا بهمن و سایپا تو این قیمتا واسه نوسان چطوره ؟
آقا روزه نماز قبول باشه انشالله

Ali487
2011/08/09, 12:12
آقا محسن .
نظرت راجب به قنیشا چیه .
نگه داری یا فروش ؟
آقا بابک شما هم کمکی کنید ؟
بابک پناهی
2011/08/09, 13:38
آقا محسن .
نظرت راجب به قنیشا چیه .
نگه داری یا فروش ؟
آقا بابک شما هم کمکی کنید ؟

قنیشا از کانال صعودی خودش خارج شد که این نوید صعود سهمرو میده ولی زمانی میشه مهر تاییدی بر این ادعا گذاشت که قیمت از مرز 200 تا 208 به سلامتی عبور کنه با اینکه سطح 240 نیز تقریبا برای سهم مهم هست

سهم از 208 تومن عبور کرد و کاملا صعودی شد امروز هم سقف کانال صعودیشو به بالا شکست و باز هم انتظار رشد دارم ازش

http://img4up.com/up2/35711493608101245611.png (http://img4up.com/)

alibaghdadi2010
2011/08/09, 13:49
سلام دوستان واستادان گرامي
به نظر شما فاراك تا چند ميتونه بره بالا؟
به220ميرسه؟