PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

ali2000
2011/09/14, 14:26
يك موضوعي رو بنده دقت كردم نميدونم دوستان ديگه هم فهميدن يا نه اكثريت سايت يا از دوستان مشهدي هستند يا تبريزي مابقي در اقليت:d
بيايم يه نظرسنجي بزاريم ببينيم كت تن كيه:D
و البته آنطور كه از شواهد پيداست، دوستان اراكي هم زياد هستند.
در كل كاربران سايتهاي بورسي و فعالان حرفه اي بازار ، اكثرا از شهرهاي تهران، قم ، مشهد، اراك ، تبريز و اروميه و زنجان هستند.

alibaghdadi2010
2011/09/14, 14:27
جناب نظري به نظر شما ميانگين فاراكو كم كنم كه2169هست يا صدرا بخرم 22درصد نقدم

alibaghdadi2010
2011/09/14, 14:29
و البته آنطور كه از شواهد پيداست، دوستان اراكي هم زياد هستند.
در كل كاربران سايتهاي بورسي و فعالان حرفه اي بازار ، اكثرا از شهرهاي تهران، قم ، مشهد، اراك ، تبريز و اروميه و زنجان هستند.
اراكي ها همه جا مظلومن تو اراك 1كارگزاري هست اونم پاسارگاد كه اعتباري نداره يكي ديگه هم ميخواد بياد نه اسمي داره نه نشون

mmmm
2011/09/14, 15:22
و البته از اردبیل

soroush
2011/09/14, 16:38
من گرچه از مشهدم و خیلی مشهد رووو دوست دارممممم اما با تمام وجود خودم رو یه ایرانی میدونممممممممممممممممم:)

از شرق تا غرب از خلیج فارس تا کاسپین تمام این خاک سرای من است و خاک کشورم برای من مقدس است
و تمام ایروونی با هر گرایش و دینی که باشن چه اینجا باشن و چه نباشن من با تمام وجود دوسشون دارم و مخلص همشونم هستم.
واسه من ترک لر فارس و کرد و عرب وسنی و مسیحی بودن مهم نیست مهم درد همو فهمیدن مهم انسان بودن و کمک کردن به هم است امید وارم چه دراین فضای مجازی چه خارج ار این جا با صفای دل و بی ریا و منت به هم کمک کنیم.
تن ادمی شریف است به جان ادمیت نه همین لباس زیباست نشان ادمیت
یا علی

حامد24
2011/09/14, 16:41
سلام

بنظرم تو فروم ها ی بورسی اذربایجانیها بیشتر از بقیه هستند (تبریز اردبیل زنجان ارومیه و...) >:D<
البته اذری زبانهای همین تهران کرج همدان قزوین هم هستنتند که مخلص همشون هم هستم :x

سيدبرقي
2011/09/14, 16:42
انشالله البته اگر پیروزی هم ببرد مشکلی نیست چون در جدول خیلی پایینتر از ماست فردا هم برای بازی تیراختور حتما به ورشگاه سهند خواهم رفت:))
ببخشید ! این ورزشگاه سهند دیگه کجاست؟b-)

PASHA
2011/09/14, 16:43
يك موضوعي رو بنده دقت كردم نميدونم دوستان ديگه هم فهميدن يا نه اكثريت سايت يا از دوستان مشهدي هستند يا تبريزي مابقي در اقليت:d
بيايم يه نظرسنجي بزاريم ببينيم كت تن كيه:D
پیشنهاد خوبیه
ولی تهرونی ها از همه بیشترند بعدش اصفهانی ها (بالاخره جمعیتشان زیادتر وامکاناتشان خوبه)
حالا باید نتیجه نظرسینجی چیه؟

سيدبرقي
2011/09/14, 16:44
یه قرون بده آش به همین خیال باش
آذربایجان دیاریمیز تیراختور افتیخاریمیز
یادت نره آذربایجان اویاخدی.........
یاشاسین ایران، یاشاسین آذربایجان، یاشاسین تیراختور

حامد24
2011/09/14, 16:46
چرا امروز؟به نظزم یک شنبه یا دوشنبه آخرین روز باشه

واله راشین جان به ما که گفتن اخرین روز همین امروزه
البته افراد حقوقی یه چند روز دیگه هم فرصت دارند منتهی دیگه به اون صورت نگرانی چندانی نداره چون بنظرم امروز خیلی از بدهی ها تسویه شدند
و دیگه یه اون صورت عرضه ی اتفاق نمیافته

سيدبرقي
2011/09/14, 16:51
من گرچه از مشهدم و خیلی مشهد رووو دوست دارممممم اما با تمام وجود خودم رو یه ایرانی میدونممممممممممممممممم:)

از شرق تا غرب از خلیج فارس تا کاسپین تمام این خاک سرای من است و خاک کشورم برای من مقدس است
و تمام ایروونی با هر گرایش و دینی که باشن چه اینجا باشن و چه نباشن من با تمام وجود دوسشون دارم و مخلص همشونم هستم.
واسه من ترک لر فارس و کرد و عرب وسنی و مسیحی بودن مهم نیست مهم درد همو فهمیدن مهم انسان بودن و کمک کردن به هم است امید وارم چه دراین فضای مجازی چه خارج ار این جا با صفای دل و بی ریا و منت به هم کمک کنیم.
تن ادمی شریف است به جان ادمیت نه همین لباس زیباست نشان ادمیت
یا علی
خوش اومدی
مو آذری ام اما بعد مشهدی شدم:))

بابک پناهی
2011/09/14, 16:53
ما آذری ها برام اردبیلو تبریزو زنجانو ارومیه و ... فرقی نداره ما میگم آذری هستیم و تعصب خاصی هم به همدیگه داریم

بابک پناهی
2011/09/14, 16:57
پیشنهاد خوبیه
ولی تهرونی ها از همه بیشترند بعدش اصفهانی ها (بالاخره جمعیتشان زیادتر وامکاناتشان خوبه)
حالا باید نتیجه نظرسینجی چیه؟

از 75 میل جمعیت ایران 30 میلش آذری هستنید حالا شما اینو تعمیم بدین به فرومهای بورسی بعدش چطور تهرونیا و اصفانیا از همه بیشتر شدن؟؟!!!

PASHA
2011/09/14, 16:57
و البته از اردبیل
والبته ترکهای قشقایی
تعریف از خود نباشه ترکها شم اقتصادی خوبی دارند واین را ثابت هم کرده اند .
حالا چه آذری -همدانی -زنجانی -قزوینی -قوچانی و چه قشقایی و....
همه جای ایران سرای من است و ایران سرزمین اقوام است ومهم این است که همه ماچه پارس ،ترک،کردولرو بلوچ وترکمن و... ایرانی هستیم افتخاربه ایرانی بودن بسیار بالاتر از افتخار به نژاداست .

PASHA
2011/09/14, 17:00
از 75 میل جمعیت ایران 30 میلش آذری هستنید حالا شما اینو تعمیم بدین به فرومهای بورسی بعدش چطور تهرونیا و اصفانیا از همه بیشتر شدن؟؟!!!
اگر از آن لحاظ حساب بکنی حق باشماست .
یاشاسین آذربایجان وایران

علیرضا1
2011/09/14, 17:01
اقا محسن وبابک خان سلام ممنون از راهنمایی های ارزنده شما .دوستان نظرتون در مورد شدوص چیه.ضمنا فباهنر سیگنال خرید داده یا نه.ممنون از راهنمایی ارزنده شما

بابک پناهی
2011/09/14, 17:03
دوستان خواهشا دیگه کم کم برگردیم به فضای بورس

علیرضا1
2011/09/14, 17:07
اقا بابک سلام تحلیلتون در مورد شدوص چیه.فباهنر سیگنال خرید داده.ممنون

analiya
2011/09/14, 17:08
ومعادن : بحث عرضه ذوب اهن در فرابورس و حل شدن مشکل این شرکت بود که گویا با هماهنگی ها جهت عرضه بلوک معادن و فلزات حاصل می شود که خبر معامله بلوکی برای ومعادن خبر جالبی است . نکته بعد افزایش سرمایه مهر ماه شرکت است که ۲۰۰% و از محل انباشته می باشد که این مود نیز بر سهم موثر است . اما عرضه قریب الوقوع صبا نور می تواند شوک جدی را به ومعادن بدهد که پرتفوی این شرکت را قوی تر خواهد کرد . گفته می شود که عرضه سهام این شرکت و بررسی عملکرد پرتفوی شرکت در گزارشات یاد شده سود این سهم را به ۱۲۴۰ ریال می رساند و البته در صورت عرضه ۱۰% از سهام صبانور این عدد به ۱۲۷۰ ریال افزایش می یابد که خبر خوبی برای سهم است .
همچنان ومعادن در قیمت های زیر ۹۳۰۰ ریال برای بازه زمانی بلند مدت یکی از بهترین گزینه های بازار است .

behnam
2011/09/14, 17:13
دوستان خواهشا دیگه کم کم برگردیم به فضای بورس
بابک جان فردا بازی پرسپولیس با استقلاله
تازه می خواستیم با طرفدارای استقلال کل کل کنیم
فکر کنم خودشون هم میدونن فردا می بازن:d
فعلا که خبری ازشون نیست

بابک پناهی
2011/09/14, 17:17
اقا بابک سلام تحلیلتون در مورد شدوص چیه.فباهنر سیگنال خرید داده.ممنون

سلام

علیرضا جان شما شدوص دارید خودتون یا اینکه قصد خریدشو دارید؟

بابک پناهی
2011/09/14, 17:20
بابک جان فردا بازی پرسپولیس با استقلاله
تازه می خواستیم با طرفدارای استقلال کل کل کنیم
فکر کنم خودشون هم میدونن فردا می بازن:d
فعلا که خبری ازشون نیست

حتما ترسیدن ولی اگه اجازه بدین بقیه کل کلارو تو تاپیک مخصوص فوتبال انجام بدیم >:D< اجازه هم ندین که ما اطاعت میکنیم

http://forums.boursy.com/showthread.php?128-%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%86%D8%B3-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%9F!/page35

بابک پناهی
2011/09/14, 17:21
ومعادن : بحث عرضه ذوب اهن در فرابورس و حل شدن مشکل این شرکت بود که گویا با هماهنگی ها جهت عرضه بلوک معادن و فلزات حاصل می شود که خبر معامله بلوکی برای ومعادن خبر جالبی است . نکته بعد افزایش سرمایه مهر ماه شرکت است که ۲۰۰% و از محل انباشته می باشد که این مود نیز بر سهم موثر است . اما عرضه قریب الوقوع صبا نور می تواند شوک جدی را به ومعادن بدهد که پرتفوی این شرکت را قوی تر خواهد کرد . گفته می شود که عرضه سهام این شرکت و بررسی عملکرد پرتفوی شرکت در گزارشات یاد شده سود این سهم را به ۱۲۴۰ ریال می رساند و البته در صورت عرضه ۱۰% از سهام صبانور این عدد به ۱۲۷۰ ریال افزایش می یابد که خبر خوبی برای سهم است .
همچنان ومعادن در قیمت های زیر ۹۳۰۰ ریال برای بازه زمانی بلند مدت یکی از بهترین گزینه های بازار است .

ممنون از خبرهای پربار و خوبتون

behnam
2011/09/14, 17:34
حتما ترسیدن ولی اگه اجازه بدین بقیه کل کلارو تو تاپیک مخصوص فوتبال انجام بدیم >:D< اجازه هم ندین که ما اطاعت میکنیم

http://forums.boursy.com/showthread.php?128-%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%86%D8%B3-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%9F!/page35
بابک جان شما دستور بده
خیلی مخلصیم;)

*سامان*
2011/09/14, 17:48
دوست عزيزم صدرا در مقابل فاراك و فاذر وضعيت بنيادي خوبي نداره اما فراي اينها سهم حامي پيدا كرده فاذر را ببينيد امسال از شر زيان انباشته خارج ميشود با افزايش سرمايه 200 درصدي متحول ميشود حتي اجتمال تقسيم سود را دارد اما حامي ندارد و در جا ميزند اما همين صدرا تا به الان 60 درصدي بالا امده است تنها به دليل وجود حامي برخي مواقع سهمي را ميبينيم كه وضعيت بنيادي و تكنيكي عالي دارد مثل همين وصنعت اما در جا ميزند اما سهم ديگر ممكن است چيزي نداشته باشد اما رشد كند مثال ديگري ميزنم چه كسي بانك سرمايه 300 توماني را توجيه پذير ميداند با ان پي بر و اي و ان ضعفهاي بنيادي واقعا در مقابل ساير بانكها ارزشي ندارد اما اين سهم به دليل داشتن حامي تا قيمتهاي مذكور و پي بر اي دورقمي نيز رشد كرد پس در برخي سهمها شرايط ميشود بازي حقوقيها نه واقعيتهاي تحليلي
به نظرم بنياد صدرا رو رو نميكنن وگرنه بنياد صدرا با اون چيزي كه تو صورتهاي ماليش ميبينيم فرق ميكنه مديران صدرا دروغگوترين مديراي بورسي هستن

farhad_p
2011/09/14, 18:01
سلام

با سلام و خسته نباشید خدمت علیرضا وبابک خان
بنده شدوص را از سال 89 دارم و همچون علیرضا تقاضامندم ،لطفا"

محسن نظري
2011/09/14, 18:03
اين بازي جمعه يه حسن بزرگي براي ما كه مجبوريم نمايشگاه باشيم داره اون اينكه بازديد كننده كمتر و كار كمتر:d

محسن نظري
2011/09/14, 18:04
جناب نظري به نظر شما ميانگين فاراكو كم كنم كه2169هست يا صدرا بخرم 22درصد نقدم
به نظر بنده بعيد است فاراك زير 190 بياد خريدش تو اين محدوده رو مناسب ميدانم

محسن نظري
2011/09/14, 18:07
خب ما كه پرسپوليسي هستيم البته پرسپوليس قديم نه اين پرسپوليس اين سالها ببخشيد ببخشيد نظر كاملا شخصيه الان بازيكنان شدن يه عده پول پرست كه سطح و كيفيت بازيشون هم يك دهم بازكنان سابق و قديمي نيست راستش چند ساليه ديگه هيچ بازي و نه نگاه ميكنم نه پيگيري فقط اين وسط افسوس ميخورم براي يه عده اي كه واقعا به اين تيمها عشق ميورزند و همه كاري ميكنند فارغ از اينكه در مقابلشون يه عده قرار دارند بيخيال بگذريم

محسن نظري
2011/09/14, 18:12
اقا محسن وبابک خان سلام ممنون از راهنمایی های ارزنده شما .دوستان نظرتون در مورد شدوص چیه.ضمنا فباهنر سیگنال خرید داده یا نه.ممنون از راهنمایی ارزنده شما
شدوص دوست عزيز وضعيت بنيادي مناسبي ندارد بازار شديدا رقابتي و افزايش شديد قيمت مواد اوليه در كنار نقدشوندگي پايين
فباهنر هم در چند پست قبلي جريانش را گفتم
راستي يك سوال مهم ديدم شما لسرما خريديد اينو واقعا بر همون دلايلي كه گفتيد خريديد يا نه؟

mohseni1353
2011/09/14, 18:13
جناب نظری خدا قوت نظرتون راجب بازار هفته آینده بفرمایید و به اعتقاد شما کدام صنعت در هفته آتی پیشرو است با تشکر

محسن نظري
2011/09/14, 18:15
به نظرم بنياد صدرا رو رو نميكنن وگرنه بنياد صدرا با اون چيزي كه تو صورتهاي ماليش ميبينيم فرق ميكنه مديران صدرا دروغگوترين مديراي بورسي هستن
دوست عزيز صدرا را براي اينكه به شكوفايي برسد به جاي قرارداد دادن بايد وضعيت و ساختار ماليش را اصلاح نمايند تا صدرا وام 500 ميليون دلاري را دريافت نمايد نميتوان چندان به سود شركت خوشبين بود البته به نظر بنده امسال قابليت تعديل خوبي دارد اما زماني سودش شكوفا ميشود و ميتوان به صدراي حتي فراتر از 400 تومان فكر كرد كه ان كمك 500 ميليون دلاري دريافت شود

Ali487
2011/09/14, 18:44
با سلام خدمت دوستان .
دیدم بحث فوتبالس ، گفتیم یه صحبتی هم از قهرمانان لیگ برترمون کرده باشیم . ( سپاهان - ذوب آهن ) ....
آقا محسن نظرتون راجب به شپلی چیه ؟؟ با وجود اینکه بخش زیادی از شمواد را داراست ...

davood10
2011/09/14, 20:33
سلام اقای نظری
احتمال اینکه گزارش 6 ماهه پتروشیمیها مطلوب باشه زیاده.برای خرید اولویت با کدام پتروشیمی هست؟

بابک پناهی
2011/09/14, 20:45
سلام

منتظر پاسختونم

behnam
2011/09/14, 21:26
خب ما كه پرسپوليسي هستيم البته پرسپوليس قديم نه اين پرسپوليس اين سالها ببخشيد ببخشيد نظر كاملا شخصيه الان بازيكنان شدن يه عده پول پرست كه سطح و كيفيت بازيشون هم يك دهم بازكنان سابق و قديمي نيست راستش چند ساليه ديگه هيچ بازي و نه نگاه ميكنم نه پيگيري فقط اين وسط افسوس ميخورم براي يه عده اي كه واقعا به اين تيمها عشق ميورزند و همه كاري ميكنند فارغ از اينكه در مقابلشون يه عده قرار دارند بيخيال بگذريم
محسن جان حرف شما رو کاملا قبول دارم
یادمه سال 73 پرسپولیس شاهین بوشهر رو توی تهران 10 بر یک برد
ولی الآن چی ؟...
حالا هم اگه بنده میام اینجا چیزی می نویسم فقط برای شوخیه
وگرنه خیلی وقته که فوتبال برام اهمیت نداره
بیشتر ترجیح میدم دنبال کارم باشم
به قول معروف فکر نان باش که خربزه آب است

محسن نظري
2011/09/14, 22:52
جناب نظری خدا قوت نظرتون راجب بازار هفته آینده بفرمایید و به اعتقاد شما کدام صنعت در هفته آتی پیشرو است با تشکر
بازار هفته اينده را بازاري مثبت و صعودي ميدانم البته در برخي صنايع مانند معدنيها اگر وضعيت به همين منوال باشد زنگهاي خطر به صدا درخواهد امد

محسن نظري
2011/09/14, 22:55
با سلام خدمت دوستان .
دیدم بحث فوتبالس ، گفتیم یه صحبتی هم از قهرمانان لیگ برترمون کرده باشیم . ( سپاهان - ذوب آهن ) ....
آقا محسن نظرتون راجب به شپلی چیه ؟؟ با وجود اینکه بخش زیادی از شمواد را داراست ...
خير دوست عزيز نظرم چندان مساعد نميباشد كلا ساختار مالي شپلي مشكل دارد به نظر بنده سهام مناسبتري نيز موجود دارد

محسن نظري
2011/09/14, 22:57
سلام اقای نظری
احتمال اینکه گزارش 6 ماهه پتروشیمیها مطلوب باشه زیاده.برای خرید اولویت با کدام پتروشیمی هست؟
دوست عزيزم وضعيت بازارهاي جهاني و حوزه يورو مناسب نميباشد مواد خام هم در حال افت قيمتي به نظر بنده در خريد سهام نه تنها شركتهاي پتروشيمي بلكه تمامي شركتهايي كه توليد كننده موادي هستند كه با قيمتهاي جهاني مرتبط ميباشد احتياط نماييد

آریو
2011/09/14, 23:25
شدوص دوست عزيز وضعيت بنيادي مناسبي ندارد بازار شديدا رقابتي و افزايش شديد قيمت مواد اوليه در كنار نقدشوندگي پايين
فباهنر هم در چند پست قبلي جريانش را گفتم
راستي يك سوال مهم ديدم شما لسرما خريديد اينو واقعا بر همون دلايلي كه گفتيد خريديد يا نه؟

محسن جان منم 50 تا لسرما برداشتم 125 ...نظرتون چیه ؟؟؟
راستش من یک سری تحرکات رو خریدار تو بیرون از بازار رو دیدم

رنج امروزشم خیلی قشنگ بود ....نمیدونم چقدر سهم میخواد حدودی میدونم درصدیه...ولی دوست نداره فعلا قیمت سهم بره بالا ;)

shadi
2011/09/14, 23:25
جناب نظری وبابک پناهی گرامی سلام
میشه لطفا نظرتان را نسبت به خفناور بفرمایید .

علیرضا1
2011/09/15, 08:29
سلام بابک خان معذرت بابت تاخیر .تعدادی شدوص دارم فکر میکنم اتفاقاتی در سهم داره میفته.اگه تایید کنین دوباره بخرم.

علیرضا1
2011/09/15, 08:36
سلام اقا محسن گل و اریو عزیز بهنظر میاد لسرما پتانسیل ساخت 45 تومان سود در سال جاری رو داشته باشه .سال گذشته 25 تومان اعلام کرد ولی 40تومان تقسیم کرد .انباشته مکفی و احتمال تعدیل عایدی دلایل عمده خرید بنده اس تا نظر شما اساتید فن چی باشه؟شنیده های من حکایت از لسرمای 200 تومانی دارد.

fm2006
2011/09/15, 09:32
این شکل جدیدی tse هم شده معضل کسی میدونه از کدوم قسمت باید وارد صفحه دریافت دیتا سهام بشیم ؟

behnam
2011/09/15, 09:46
این شکل جدیدی tse هم شده معضل کسی میدونه از کدوم قسمت باید وارد صفحه دریافت دیتا سهام بشیم ؟
دوست عزیز شما می تونید دیتا رو از همون سایت قدیمی بگیرین
http://old.tsetmc.com/Loader.aspx
من که ترجیح میدم از همون سایت قدیمی استفاده کنم

صبا
2011/09/15, 09:47
میزان بازدهی معاملات سرمایه گذاران در نیمه اول سال جاری مشخص شد:
بازدهی صفر و منفی حاصل فعالیت بیش از 85 درصد سرمایه گذاران بورس تهران /////////////// مطلب مال بورس نیوزه دیدم این تایپک پر بیننده اس با اجازه صاحب تایپک اوردمش اینجا بیراه هم نگفته واقعا الان فک میکردم به جای خرید وفروش بی برنامه بشینیم ببینیم این 6 ماه چیکار کردیم واقعاما جز 85 درصدیم یا اون15 درصد شما بگین

behnam
2011/09/15, 10:07
میزان بازدهی معاملات سرمایه گذاران در نیمه اول سال جاری مشخص شد:
بازدهی صفر و منفی حاصل فعالیت بیش از 85 درصد سرمایه گذاران بورس تهران /////////////// مطلب مال بورس نیوزه دیدم این تایپک پر بیننده اس با اجازه صاحب تایپک اوردمش اینجا بیراه هم نگفته واقعا الان فک میکردم به جای خرید وفروش بی برنامه بشینیم ببینیم این 6 ماه چیکار کردیم واقعاما جز 85 درصدیم یا اون15 درصد شما بگین
شما با این نوع نوشتارتون دارید به همه توهین میکنید
هیچ کسی پولش رو از توی جوب پیدا نکرده که بخواد ضرر بده
مطمئن باشید هر کسی برای معاملاتی که انجام میده برنامه داره
شما بهتره اشکال کار خودتون رو پیدا کنید نه اینکه بیاین اینجا به بقیه درس سرمایه گذاری بدین

بابک پناهی
2011/09/15, 10:41
سلام بابک خان معذرت بابت تاخیر .تعدادی شدوص دارم فکر میکنم اتفاقاتی در سهم داره میفته.اگه تایید کنین دوباره بخرم.

علیرضا جان این همه سهمه اصل و نسب دار تو بازاره شما چرا باید برید دنباله اینجور سهام؟! سهامی که توش هیچی نیست ارزش ریسک کردن نداره سهم اگر بسته بشه و 2 سال بعد باز بشه اونم تازه معلوم نمیشه با چه قیمتی اونموقع هیچکاری نمیتونید بکنید!به نظر من دوروبره این جور سهامی یه خط قرمز بزرگ بکشید

*سامان*
2011/09/15, 10:58
شما بهتره اشکال کار خودتون رو پیدا کنید نه اینکه بیاین اینجا به بقیه درس سرمایه گذاری بدین
اين بنده خدا كه چيزي نگفت چه واكنش تندي نشون داديد!

محسن نظري
2011/09/15, 10:59
علیرضا جان این همه سهمه اصل و نسب دار تو بازاره شما چرا باید برید دنباله اینجور سهام؟! سهامی که توش هیچی نیست ارزش ریسک کردن نداره سهم اگر بسته بشه و 2 سال بعد باز بشه اونم تازه معلوم نمیشه با چه قیمتی اونموقع هیچکاری نمیتونید بکنید!به نظر من دوروبره این جور سهامی یه خط قرمز بزرگ بکشید
بابك جان با اين حرفت مخالفم بعضي مواقع برخي از سهام اتفاقات يا پتانسيلهايي در انها فعال ميشود كه با بازدهي هاي خيره كننده مواجه ميشوند خفناور و كمرجان دو ماه پيش يا...

محسن نظري
2011/09/15, 11:00
محسن جان منم 50 تا لسرما برداشتم 125 ...نظرتون چیه ؟؟؟
راستش من یک سری تحرکات رو خریدار تو بیرون از بازار رو دیدم

رنج امروزشم خیلی قشنگ بود ....نمیدونم چقدر سهم میخواد حدودی میدونم درصدیه...ولی دوست نداره فعلا قیمت سهم بره بالا ;)
اريو جان بنده در حال تحقيقاتي درباره اين سهم هستم اجازه بديد تمام شود مفصلا درباره اين سهم صحبت خواهم كرد

amir3236
2011/09/15, 11:04
آقای پناهی امکان داره صدرا 5موج تموم کرده باشه که موج 1میشه ووارد موج 2شده باشیم .(شکل زیر)

http://up98.org/upload/server1/01/s/bt8p632p3hdng7do.png

MTZ
2011/09/15, 11:07

relax....relax......relax tar
اين بنده خدا چي مگه گفته ؟؟؟ مگه دروغه ؟؟ امسال بورس واقعا افتضاح بود..مگه دروغه ؟؟ چرا بايد سر خودمون كلاه بذاريم ..بازار اونقدر بي جون شده كه يك سهم به اندازه 10% نميتونه روند مثبت بگره و روي نهايت 5% ميشه صف فروش...همه ( از جمله خودم ) شدن نوسانگير

اين يعني بي اعتمادي ... تازه الان روز هاي خوبشه ...اخر همين هفته كه سرمايه گذاري ها شروع كنن به عرضه و از وسط هاي مهر كه باز دوباره شاخص دروغي شروع به اصلاح ميكنه و ميريزه ديگه خبلي بدتر هم ميشه

PASHA
2011/09/15, 11:09
جناب نظری سلام
شما در نمایشگاه بورس هستید ؟
ویا می روید ؟
من اینروزها درتهران هستم گفتم شاید بشود برخی از دوستان واساتید را یک زیارتی بکنیم و ازشان استفاده بکنیم .
اگر بشود یک قراری ، چیزی گذاشته بشه . بدنیست نظر شما چیست؟

MTZ
2011/09/15, 11:10
بابك جان با اين حرفت مخالفم بعضي مواقع برخي از سهام اتفاقات يا پتانسيلهايي در انها فعال ميشود كه با بازدهي هاي خيره كننده مواجه ميشوند خفناور و كمرجان دو ماه پيش يا...

ولي بعضي هااااااااااااااااااااا ميگفتند كمرجان سفته بازي بود و اين حرف ها ...... حالا شد سهم پرپتانسيل ؟؟؟:d

محسن نظري
2011/09/15, 11:11
جناب نظری وبابک پناهی گرامی سلام
میشه لطفا نظرتان را نسبت به خفناور بفرمایید .
دوست عزيز گزارش افزايش سرمايه خفناور به بورس ارسال شده و علت روند صعودي سهم نيز همين علت است زيرا افزايش سرمايه از محل سود انباشته ميباشداما به نظرم بايد كم كم سهم متعادل شود

MTZ
2011/09/15, 11:15
آقای پناهی امکان داره صدرا 5موج تموم کرده باشه که موج 1میشه ووارد موج 2شده باشیم .(شکل زیر)

http://forums.boursy.com/

با اجازه آقاي پناهي

به نظر من هم موج 1 از موج 3 بزرگ صدرا تمام شده و همين موج شماري شما درست است..بايد منتظر اصلاح سهم باشيم كه اولين حمايت مهم ميتونه 250 باشه

behnam
2011/09/15, 11:16
اين بنده خدا كه چيزي نگفت چه واكنش تندي نشون داديد!
به نظر شما معنی این جمله چیه ؟
به جای خرید وفروش بی برنامه بشینیم ببینیم این 6 ماه چیکار کردیم
یعنی من نوعی بعد از این همه سال،خرید و فروشم رو روی هوا انجام میدم و خودم هم نمی دونم بازده کارم چی بوده!!!!!!
حالا ایشون اومده به من یاد بده که کارم با برنامه باشه

PASHA
2011/09/15, 11:18
relax....relax......relax tar
اين بنده خدا چي مگه گفته ؟؟؟ مگه دروغه ؟؟ امسال بورس واقعا افتضاح بود..مگه دروغه ؟؟ چرا بايد سر خودمون كلاه بذاريم ..بازار اونقدر بي جون شده كه يك سهم به اندازه 10% نميتونه روند مثبت بگره و روي نهايت 5% ميشه صف فروش...همه ( از جمله خودم ) شدن نوسانگير

اين يعني بي اعتمادي ... تازه الان روز هاي خوبشه ...اخر همين هفته كه سرمايه گذاري ها شروع كنن به عرضه و از وسط هاي مهر كه باز دوباره شاخص دروغي شروع به اصلاح ميكنه و ميريزه ديگه خبلي بدتر هم ميشه
شما تورم هم به این ضررها اضافه کن ببین چی میشه ؟
بعضی موقع ها فکرمی کنم بجای سهم پفک نمکی خریده بودم بیشتر سود کرده بودم .
از ابتدای سال تا الان قیمتها کالا مخصوصا مواد غذایی تا 100٪ هم افزایش پیداکرده اند و هزینه زندگی خیلی زیادشده است ؟
هنوزباید خدارا شکر کنیم که قیمتها تثبیت شده اند وبه قول دولتمردان جلوی افزایش قیمتها راگرفته اند .

*سامان*
2011/09/15, 11:27
یعنی من نوعی بعد از این همه سال،خرید و فروشم رو روی هوا انجام میدم و خودم هم نمی دونم بازده کارم چی بوده!!!!!!
شايد شما جزء اون 15 درصد باشين...حالا خودمونيم بازار افتضاح بوده تو اين مدت و بيشتر فعالاي بازار تا الان تو ضرر بودن كه با بهتر شدن بازار فقط از ضرر دراومدن....15 درصد با برنامه خريدوفروش كردن 85 درصد بي برنامه اصلا چيز عجيب غريبي نيست

behnam
2011/09/15, 11:29
شما تورم هم به این ضررها اضافه کن ببین چی میشه ؟
بعضی موقع ها فکرمی کنم بجای سهم پفک نمکی خریده بودم بیشتر سود کرده بودم .
از ابتدای سال تا الان قیمتها کالا مخصوصا مواد غذایی تا 100٪ هم افزایش پیداکرده اند و هزینه زندگی خیلی زیادشده است ؟
هنوزباید خدارا شکر کنیم که قیمتها تثبیت شده اند وبه قول دولتمردان جلوی افزایش قیمتها راگرفته اند .
بحث من به خاطر سود و ضرر نیست
منتها شما گیر دادی به این مورد و هر چی من میگم حرف خودتون رو میزنید
دیگه بهتره بحث همین جا تموم بشه

محسن نظري
2011/09/15, 11:32
ولي بعضي هااااااااااااااااااااا ميگفتند كمرجان سفته بازي بود و اين حرف ها ...... حالا شد سهم پرپتانسيل ؟؟؟:d
دوست عزيز درست متن را بخوانيد بعد افاضات فرماييد كمرجان چند ماه پيش كه در همين تاپيك دوستان يادشان است هم بنده تاييد كردم هم بابك نه كمرجان 700 تومني!!!!

PASHA
2011/09/15, 11:37
بحث من به خاطر سود و ضرر نیست
منتها شما گیر دادی به این مورد و هر چی من میگم حرف خودتون رو میزنید
دیگه بهتره بحث همین جا تموم بشه
دوست عزیز من اصلا قصدم جسارت نبود من عذر می خواهم
من هم با نظرات دوست قبای مخالفم . همه ما در یک سنگر هستیم دلیلی براختلاف نیست
همه ما می دانیم دلیل ریزش اصلی بازار در این مدت واگر در آینده نیز رخ بدهد سیاسی بوده وبس .ومن می دانم شما یکی از یکی از بهترینها هستید
بورس بالاخره بالا وپایین زیادداره .
امیدوارم ازمن ناراحت نشده باشید ومن بتوانم باز هم از راهنمایی های شما به عنوان یک دوست خوب استفاده بکنم باتشکر

محسن نظري
2011/09/15, 11:47
جناب نظری سلام
شما در نمایشگاه بورس هستید ؟
ویا می روید ؟
من اینروزها درتهران هستم گفتم شاید بشود برخی از دوستان واساتید را یک زیارتی بکنیم و ازشان استفاده بکنیم .
اگر بشود یک قراری ، چیزی گذاشته بشه . بدنیست نظر شما چیست؟
بله دوست عزيز بنده فردا نمايشگاه حضور خواهم داشت

PASHA
2011/09/15, 11:55
بله دوست عزيز بنده فردا نمايشگاه حضور خواهم داشت
ممنونم
بسیار خوب ،پس فردا من هم حتما خواهم بود به امید دیدار

بابک پناهی
2011/09/15, 12:02

خوب شما کمرجان و حفناور رو با شدوص یه جا میزارید؟!!!

بابک پناهی
2011/09/15, 12:04

http://forums.boursy.com/

آره میشه ولی شما کانال و فیبو و ادرز و ... را هم در شکل رسم کنید تا نتیجه ی بهتری بده

بابک پناهی
2011/09/15, 12:07

مگر سهمی که سفته بازی توش انجام میگیره امکان نداره پرپتانسیل بشه!؟ من خودم سیگنال خرید سهمو محدوده ی 400 داده بودم و الانم میگم تا 850 میتونه بره

صبا
2011/09/15, 12:19
حالا ایشون اومده به من یاد بده که کارم با برنامه باشه //// سلام اقا تبریک میگم که با برنامه جز 15 درصدید باعث خوشحالیه وممنون

محسن نظري
2011/09/15, 12:35
خوب شما کمرجان و حفناور رو با شدوص یه جا میزارید؟!!!
بابك جان بنده به طور كلي گفتم كه سهام كوچك را نبايد كلا بي خيال شد برخي از اين سهمها هم ممكن است زماني اتفاقاتي بيفتد كه با روند صعودي و بازدهي خوبي مواجه شوند

محسن نظري
2011/09/15, 12:37
مگر سهمی که سفته بازی توش انجام میگیره امکان نداره پرپتانسیل بشه!؟ من خودم سیگنال خرید سهمو محدوده ی 400 داده بودم و الانم میگم تا 850 میتونه بره
بابك جان شما اينها را نميشناسي اينا باند هستند ما كمرجان را 400 تومان گفتيم پتانسيل هم داشت و رشد هم كرد ولي اينها 700 تومان نميگن تحليل نميكنن بوق و كرنا و قيل و قال سهم چاق كني ميكنن...

بابک پناهی
2011/09/15, 12:58
بابك جان بنده به طور كلي گفتم كه سهام كوچك را نبايد كلا بي خيال شد برخي از اين سهمها هم ممكن است زماني اتفاقاتي بيفتد كه با روند صعودي و بازدهي خوبي مواجه شوند

100% همینه..شما تعداد روزهای معاملاتی و طرز معاملات و حتی بنیادی و تکنیکال شدوصو با کمرجانو خفناور نمیتونید مقایسه کنید کمرجان و خفناور با تحلیلگر حرف میزنند ولی ضدوص فقط اخم میکنه! :->

بابک پناهی
2011/09/15, 13:00
بابك جان شما اينها را نميشناسي اينا باند هستند ما كمرجان را 400 تومان گفتيم پتانسيل هم داشت و رشد هم كرد ولي اينها 700 تومان نميگن تحليل نميكنن بوق و كرنا و قيل و قال سهم چاق كني ميكنن...

یارو پیام خصوصی داده که شما چند تا کمرجان دارید؟؟؟؟ فکر کرده با ببو گلابی طرفه منم دو دستی تعداد سهامه خودمو پرتفویمو تقدیمشون میکنم برمیگرده میگه اندازه ی من ندارید باشه تماما سهامتونو خالی کنید الان ببینید سهمو چطور میکشونم تا بالای 800!!! ببینید میتونم یا نه ...

MTZ
2011/09/15, 13:53

نه دیگه سهم باید تا 600 اصلاح کنه بعد بره برای 850 و شاید بالاتر

soroush
2011/09/15, 13:53
دوست عزيز گزارش افزايش سرمايه خفناور به بورس ارسال شده و علت روند صعودي سهم نيز همين علت است زيرا افزايش سرمايه از محل سود انباشته ميباشداما به نظرم بايد كم كم سهم متعادل شود

تا کی نگه داریم!؟

سهراب
2011/09/15, 14:24

بهنام جان
اینشون تمام حرفشون منفی نبود شما این رو به خودت نگیر
خدا رو شکر شما جزء اون 15 درصد بودی
بعضی وقتا بعضی حرفای تلخ آدرم رو به تأمل در انچه کرده وامیداره
که میتونه مقدمه یه تحول باشه

664
2011/09/15, 14:53
جناب پناهی لطفا یک سری هم به پیغام خصوصیهاتون بزنید .

باتشکر

بابک پناهی
2011/09/15, 15:04
نه دیگه سهم باید تا 600 اصلاح کنه بعد بره برای 850 و شاید بالاتر

در روند نزولی ما با "بایدها" کار نمیکنیم بلکه با شایدها تحلیل می کنیم

میایم فیبوناچی میکشیم اندروهارو میکشیم اندیکاتورها رو بررسی میکنیم کانال اگه بود میکشیم و .... بعد میگیم تا فلان جا شاید بیاد و برگرده که اونم میمونه به عکس العمل بازار و بعد جرکت خود ما!

صبا
2011/09/15, 16:50
بهنام جان
اینشون تمام حرفشون منفی نبود شما این رو به خودت نگیر
خدا رو شکر شما جزء اون 15 درصد بودی
بعضی وقتا بعضی حرفای تلخ آدرم رو به تأمل در انچه کرده وامیداره
که میتونه مقدمه یه تحول باشه جناب سهراب به جد میتونم بگم شما منصفانه ترین قضاوت رو کردید ////// //// بازار هممونو نوسانگیر کرده وازشدت غرور گاهی وقتا (((خودمو میگم حوصله نداریم باز یکی بهش بر بخوره))) نمیشینیم ببینیم چیکار کردیم و این نحوه ترید برامون فقط1 اعصاب خسته گذاشته دیروز 1 کارگر فولاد خراسانو دیدم که با نگهداری سهماش و افزودن بهش از500 تومن ازاول مرداد تاحالا نزدیک 40 درصد سود کرده و من وقتی تو تالار از کنارش رد میشم حتی جواب سوالاشو راجع به سهام سریع سمبل میکنم وقتم گرفته نشه وبه نظرم میاد بابا اینو چی به سهامداری این چی میدونه فیبوناچی چیه دابل تاپ چیه امروز فهمیدم اون موفقتر بوده هرروز نرفته تو سرسره صدرا و نوسان بگیره .... وصبر و تحمل داشته رو سهمش بهش گفتم افرین تو فهمیدی چیکار کنی بدون تکنیکال و فیبوناچی (به دوستای تکنیکالیست برنخوره اینجا خیلیا زودرنجند ) .اضطراب واسترس برامون 1جسم خسته 1 روح زود رنج و داغون ساخته و رفته و تازه همه چیمون بورس وبورس وبورس واخرم 1 درصد ناچیز بگیریم تو 6 ماه با اینهمه وقتی که گذاشتیم . وبخونیم که 85 درصد از ماها حتی ازاینم بدتر سرمایشونم ازدست دادن ویا حالا یر به یرن پس بیان 1 کم برگردیم به گذشته با اینهمه بوق و کرنای رشد شاخص و.... بازدهی نصیب کیا میشه؟؟؟؟؟ اینا رو واسه خودم نوشتم وبه خودم یاداوری کردم که مغرور نشم و صبورباشم همتون موفق باشید تو اخر نوشته م باید بگم هیشکی بهش برنخوره تکنیکالیستا فاندامنتالا حسنیکالا دعامنتالا رانتامنتالا و.... ببخشید وقت تایپکو گرفتم

بابک پناهی
2011/09/15, 17:15
حدود 1 ساعت پیش تعداد بیکاران ثبت شده هفتگی ایالات متحده منتشر شده که نتیجه آن باز هم افزایش تعداد بیکاران بود که به طبع آن قیمت دلار سقوط کرد و روند مثبتشو به سمت پائین شکوند که همزمان شاهد افزایش قیمت نفت تا مرز 113 دلار نیز بودیم.اگر شاخص دلار زیر روند صعودیش تا فردا تثبیت بشه ایشاا... پس فردا شاهد بازاری مثبت خواهیم بود

http://forums.boursy.com/imported/2011/09/14.gif (http://www.pic.iran-forum.ir/)

محسن نظري
2011/09/15, 17:17
تا کی نگه داریم!؟
دوست عزيز بنده خودم از سهم خارج شدم اما براي شما و وقت مناسب خروج را از دوستان تكنيكاليست بپرسيد پاسخ مناسبتر و دقيقتري را دريافت خواهيد كرد

بابک پناهی
2011/09/15, 17:24
دوست عزيز بنده خودم از سهم خارج شدم اما براي شما و وقت مناسب خروج را از دوستان تكنيكاليست بپرسيد پاسخ مناسبتر و دقيقتري را دريافت خواهيد كرد

خفناور؟

پ ن :
سرعت سایت واقعا کلافم کرده 1 گیگ سرعت adsl امه سیستممم که خیلی بالاست نمیدونم چرا فقط این فرومو افتضاح بالا میاره.یعنی نقل قول میزنم نمیشه 1 مین باید صبر کنم اگه اومد که هیچ وگرنه باید یا دوباره کلیک کنم ( که قسم میخوره منم بکشی رات نمیدم) یا اینکه tab windows بزنم تا یه صفخه ی دیگه باز کنه ار انواع browser ها هم استفاده کردم opers firefox explorer chrom applesafari الانم با chrome بالا اومدم .ویندوزمم 2 ماهه حدودا که recovery کردم.واقعا گیج شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم!!!!!!

behnam
2011/09/15, 17:39
خفناور؟

پ ن :
سرعت سایت واقعا کلافم کرده 1 گیگ سرعت adsl امه سیستممم که خیلی بالاست نمیدونم چرا فقط این فرومو افتضاح بالا میاره.یعنی نقل قول میزنم نمیشه 1 مین باید صبر کنم اگه اومد که هیچ وگرنه باید یا دوباره کلیک کنم ( که قسم میخوره منم بکشی رات نمیدم) یا اینکه tab windows بزنم تا یه صفخه ی دیگه باز کنه ار انواع browser ها هم استفاده کردم opers firefox explorer chrom applesafari الانم با chrome بالا اومدم .ویندوزمم 2 ماهه حدودا که recovery کردم.واقعا گیج شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم!!!!!!
بابک جان بنده هم این مشکل رو دارم
سرعت باز شدن تاپیکها خیلی پایینه و بعضی وقتها مجبورم چند بار یه کارو تکرار کنم تا یه پست نقل قول بشه یا یه صفحه باز بشه
البته این مشکل چند وقتی هست که ایجاد شده

محسن نظري
2011/09/15, 17:50
خفناور؟

پ ن :
بابك جان بنده هم همين مشكل را دارم يه موقع هايي كه قيد ورود به سايت رو ميزنم مخصوصا تايم معاملات مشكل را با مديريت سايت هم مطرح كردم كه قول پيگيري داده اند بايد منتظر بمانيم ببينيم چه ميشود

alibaghdadi2010
2011/09/15, 18:00
بابك جان بنده هم همين مشكل را دارم يه موقع هايي كه قيد ورود به سايت رو ميزنم مخصوصا تايم معاملات مشكل را با مديريت سايت هم مطرح كردم كه قول پيگيري داده اند بايد منتظر بمانيم ببينيم چه ميشود
من اينترنتم256هست و به محض كليك مياره پس من ديگه نميام تا شما راحت تر باشيد:x

farhad61
2011/09/15, 18:55
دوست عزیز شما می تونید دیتا رو از همون سایت قدیمی بگیرین
http://old.tsetmc.com/Loader.aspx
من که ترجیح میدم از همون سایت قدیمی استفاده کنم
الهی من قربونت برم بهنام جان دو روزه که حسابی این تغییر یا بهتر بگم پس رفت این سایت اعصابم رو خراب کرده بود ممنون بابت راهنمایی تون

naruto
2011/09/15, 19:05
خفناور؟

پ ن :
خوب پس معلوم شد تنها من این مشکلو ندارم و برخی از دوستا هم با همین مشکل مواجه هستن.
من که تایم معاملات کلا بیخیال سایت میشم!
صفحه اول سایت رو حداقل 10 دقیقه طول میکشه تا لود بکنه:-w
البته فقط همین سایت،اونم اکثرا تایم معاملات که به گمانم به خاطر بازدید کننده زیاد سایت باشه

behnam
2011/09/15, 19:51
الهی من قربونت برم بهنام جان دو روزه که حسابی این تغییر یا بهتر بگم پس رفت این سایت اعصابم رو خراب کرده بود ممنون بابت راهنمایی تون
خواهش میکنم فرهاد جان
بابت لطفی که به بنده دارید از شما سپاسگزارم

بابي چارلتون
2011/09/15, 20:31
خفناور؟

پ ن :

با سلام
بعضي روزها که تعداد اعضاي آنلاين بالا هست ، حتي صفحه اول هم نمياد !!!!!!!! ، تو اين چند روز بيشتر شده اين مشکل،فروم رو اپديت کردن امکاناتش رو ، ولي سرعتش رو نه !!!!!!
متاسفانه براي فروم ها اين طبيعي هست ،هر چه تعداد تاپيک ها و محتوا و اطلاعاتش بيشتر ميشه اين مشکلات خودشون رو بيشتر نشون ميدن،راه کارش دست آقاي ادمين هست که سرورشون رو ارتقا بده هم از نظر سخت افزاري که خيلي مهم هست، هم از نظر پهناي باند
خوشبختانه ريتينگ سايت به جايي رسيده که تبليغات هم تونسته بگيره ، پس ارتقاي فروم بي نتيجه نيست :-> و هزينه اش رو درمياره ;)

محسن نظري
2011/09/15, 20:33
با سلام خدمت دوستان عزيز بنده فردا به صورت تمام وقت در غرفه بورس 24 حضور دارم كاري ، سوالي چيزي بود در خدمتم

محسن نظري
2011/09/15, 20:46
خبرهاي خوبي براي تجهيزاتي ها به خصوص اذرابي ها داره مياد....

حامد
2011/09/15, 20:51

خيرست انشالله .نميفرماييد جناب نظري؟
ممنون

behnam
2011/09/15, 20:55
مثل اینکه منتظر بود تا من بفروشمش بعد خبرهای مثبتش بیاد:d
ولی در هر حالت فکر کنم صدرا گین بیشتری میده
محسن جان نظر شما چیه ؟

حامد
2011/09/15, 21:05

منم همينطور

آریو
2011/09/16, 00:25
اريو جان بنده در حال تحقيقاتي درباره اين سهم هستم اجازه بديد تمام شود مفصلا درباره اين سهم صحبت خواهم كرد

مرسی محسن جان ....
اینم بگم تا حالا خریدار سراغ دو سهامدار عمده رفته و جواب رد شنیده (لسرما)
منتظریم
ممنون

علامه
2011/09/16, 00:28

سلام مجسن جان
اگه راجه به توافق خصوصی سازی و صدراست منم شنیدم امیدوارم واقهیت داشته باشه

آریو
2011/09/16, 00:29
در روند نزولی ما با "بایدها" کار نمیکنیم بلکه با شایدها تحلیل می کنیم

میایم فیبوناچی میکشیم اندروهارو میکشیم اندیکاتورها رو بررسی میکنیم کانال اگه بود میکشیم و .... بعد میگیم تا فلان جا شاید بیاد و برگرده که اونم میمونه به عکس العمل بازار و بعد جرکت خود ما!

بابک جان اگه وقت کردین یه نگاه تکنیکی از کمرجان ارائه میدین
سهامدار عمده یه مصاحبه منفی کرده و حالا داره سهمو تو محدود 680 تا 700 جمع میکنه ...
ممنون دوست عزیز

علامه
2011/09/16, 00:32

سلام محسن جان
اگه راجه به توافق خصوصی سازی و صدراست منم شنیدم امیدوارم واقعیت داشته باشه

shadi
2011/09/16, 09:42
جناب پناهی سلام

لطفا تحلیلی از خفناور می زنید با توجه به اعلام افزایش سرمایه به بورس از انباشته ،ایا با توجه به رشدی که این چند روزه داشته ایا اصلاح دارد

وتا کجا؟

مهراز
2011/09/16, 09:55
خفناور؟

پ ن :
منکه تو مسافرتم مجبورم با دیال اپ کار کنم مشکلی تو بتز کردن تایپکها ندارم. احتمالا مشکل نرم افزاری مربوط به خود ویندوز رو دارید . چون تو شرکت که با اینترنت کار میکنیم بعضی از سیستمهامون با سایت مشکل دارند بعضی ندارند تا الان هم نتونستیم مشکل رو پیدا کنیم.

بابک پناهی
2011/09/16, 12:52
منکه تو مسافرتم مجبورم با دیال اپ کار کنم مشکلی تو بتز کردن تایپکها ندارم. احتمالا مشکل نرم افزاری مربوط به خود ویندوز رو دارید . چون تو شرکت که با اینترنت کار میکنیم بعضی از سیستمهامون با سایت مشکل دارند بعضی ندارند تا الان هم نتونستیم مشکل رو پیدا کنیم.

عرض کردم که ویندوزمو 2 ماهه که ریکاوری کردم و برگردوندم به حالت اولیه ی کارخونه.گیرم از ویندوزم باشه که 0% از این باشه چرا بقیه ی سایتهارو تو یه چشم به هم زدن باز میکنه؟!!!

مشکل از سروره سایته

بابک پناهی
2011/09/16, 12:55
بابک جان اگه وقت کردین یه نگاه تکنیکی از کمرجان ارائه میدین
سهامدار عمده یه مصاحبه منفی کرده و حالا داره سهمو تو محدود 680 تا 700 جمع میکنه ...
ممنون دوست عزیز

جواد عزیز کاملا طبیعیه که خبرهای منفی بده!
چون الان تو موج 4 نزولی هستیم پس خبرهای منفی باید بیاد تا موج 4 تشکیل بشه خوب ;)

بابک پناهی
2011/09/16, 12:58
جناب پناهی سلام

لطفا تحلیلی از خفناور می زنید با توجه به اعلام افزایش سرمایه به بورس از انباشته ،ایا با توجه به رشدی که این چند روزه داشته ایا اصلاح دارد

وتا کجا؟

خفناور از دید لگاریتمی کانال نزولیشو به بالا شکسته که خوب سیگنال مثبتیه.ولی از دید خطی در سقف کانالش قرار داره.اگر شنبه بازار رفتار خوبی باهاش داشته باشه و بکشتش بالا اونموقع روند آتی سهمو مثبت میبینم والا اصلاحی خواهیم داشت

ستاره بورس
2011/09/16, 14:02
آقای پناهی باسلام. اگه یک تحلیل کامل در مورد صدرا انجام بدید ممنون میشم.با تشکر فراوان

محسن نظري
2011/09/16, 17:31
با سلام
امروز در نمايشگاه افتخاري نصيب بنده شد تا چند تن از دوستان اين سايت را ملاقات كنم فقط بايد بگم شرمنده انطور كه بايد به دليل شلوغي نتوانستم در خدمت دوستان عزيز باشم
دوستاني كه در نمايشگاه هستند ميدانند خبرهاي بسيار خوبي در انتظار تچهيزاتيها ميباشد و قول مساعد حمايت داده شده است انشالله به قولشان عمل كنند و شاهد رشد قيمتي خوب يدر تجهيزاتيها باشيم

محسن نظري
2011/09/16, 18:28
سلام مجسن جان
اگه راجه به توافق خصوصی سازی و صدراست منم شنیدم امیدوارم واقهیت داشته باشه
دوست عزيز توافق با خصوصي سازي تنها يم بخش است بخش ديگر گفته هاي اعتصامه كه ظاهرا قرار است از شنبه ازصدرا و فاذر حمايت ويژه اي به عمل ايد

asemaneabi
2011/09/16, 19:14
جناب نظری
برای تشکر از زحمات جنابعالی در نمایشگاه خدمت رسیدیم فقط عرض ادب شد و به دلیل اینکه دیدم سرتان خیلی شلوغ است دیگر زیاد مزاحمتان نشدم . ایام عزت مستدام

farhad61
2011/09/16, 19:18
سلام بر دوستان خوبم آقا محسن و بابک عزیز
یه سوال در مورد دیرانح داشتم . من توی قیمت 4401 ریال خرید داشتم میخاستم بدونم اشتباهی در نقطه ورود داشتم یا این افت 5% مقطعی هست و ممکنه که شنبه مثبت بشه
در کل نظرتون به نگهداری هست یا فروش ؟ در صورت فروش صلاح میدنید با ثمسکنح با توجه به اخبار ورود 2 زیر مجموعش به فرابورس تعویض کنم
ممنون از راهنمایتون

محسن نظري
2011/09/16, 19:57
با سلام خدمت دوستان با اين طراحي افتضاح سايت جديد فناوري بورس احتمال عدم اپديت شدن سايت قديمي نيز وجود دارد دوستان ايا اطلاع دارند سايتhttp://www.irbourse.com/ ايا به مانند تي اس اپديت ميباشد يا به فاصله زماني اپديت ميشود؟

Captain Nemo
2011/09/16, 20:03
با سلام
امروز در نمايشگاه افتخاري نصيب بنده شد تا چند تن از دوستان اين سايت را ملاقات كنم فقط بايد بگم شرمنده انطور كه بايد به دليل شلوغي نتوانستم در خدمت دوستان عزيز باشم
دوستاني كه در نمايشگاه هستند ميدانند خبرهاي بسيار خوبي در انتظار تچهيزاتيها ميباشد و قول مساعد حمايت داده شده است انشالله به قولشان عمل كنند و شاهد رشد قيمتي خوب يدر تجهيزاتيها باشيم
جناب نظری
ما که هر چی گشتیم غرفه بورس 24 را پیدا نکردم
توی لیست چاپ شده هم نبودید ....
سعادت نبود به هر شکل ....;;)

مجيد رادمنش
2011/09/16, 20:19
با سلام خدمت دوستان با اين طراحي افتضاح سايت جديد فناوري بورس احتمال عدم اپديت شدن سايت قديمي نيز وجود دارد دوستان ايا اطلاع دارند سايتhttp://www.irbourse.com/ ايا به مانند تي اس اپديت ميباشد يا به فاصله زماني اپديت ميشود؟

با عرض سلام و خسته نباشيد

سايت ( http://www.irbourse.com/ ) با فاصله زماني آپديت ميشود،

ظاهرا امكان استفاده از ورژن قديمي با اين آدرس امكانپذير ميباشد:

http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111

http://old.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=11

محسن نظري
2011/09/16, 20:19
یه سوال در مورد دیرانح داشتم . من توی قیمت 4401 ریال خرید داشتم میخاستم بدونم اشتباهی در نقطه ورود داشتم یا این افت 5% مقطعی هست و ممکنه که شنبه مثبت بشه
در کل نظرتون به نگهداری هست یا فروش ؟ در صورت فروش صلاح میدنید با ثمسکنح با توجه به اخبار ورود 2 زیر مجموعش به فرابورس تعویض کنم
ممنون از راهنمایتون
دوست عزيزم خود بنده اعلام هم كردم از حق ديران خارج شدم و با صدرا تعويض كردم حق ديران خريدش به دلايلي كه قبلا اشاره شد اشتباه بود
حق تقدم ثمسكن را بنده باشم فعلا از سهم خارج ميشود فعلا اميدي به رشد سهم ندارم

محسن نظري
2011/09/16, 20:21
جناب نظری
ما که هر چی گشتیم غرفه بورس 24 را پیدا نکردم
توی لیست چاپ شده هم نبودید ....
سعادت نبود به هر شکل ....;;)
به به سيد عزيز كم سعادتي داشتيم امروز نتوانستيم زيارتتان نماييم اتفاقا بچه ها براحتي به غرفه امدند و مشكل نبود غرفه بغل غرفه اگاه بود اتفاقا امسال بحث غرفه كاريكاتور بورس هم مطرح بود براحتي مشد پيداش كرد ولي به هر حال سعادت نصيب ما نشد

Captain Nemo
2011/09/16, 20:30
به به سيد عزيز كم سعادتي داشتيم امروز نتوانستيم زيارتتان نماييم اتفاقا بچه ها براحتي به غرفه امدند و مشكل نبود غرفه بغل غرفه اگاه بود اتفاقا امسال بحث غرفه كاريكاتور بورس هم مطرح بود براحتي مشد پيداش كرد ولي به هر حال سعادت نصيب ما نشد
اتفاقا 3 بار از جلوی مفید و آگاه رد شدم ولی متوجه غرقه شما نشدم
اگر روزهای آینده تشریف داشتید خدمت میرسم ...

بابک پناهی
2011/09/16, 20:31
دوستی که اسمشونم یادم رفته 4-3 روز پیش روند آتی قیمت جهانی شکر رو پرسیده بودم که الان وقتش رسیده تا جواب بدم.شکر امروز 28 دلار یعنی اصلیترین حمایتش رو به پائین شکست.با در نظر گرفتن عوامل دیگر فعلا منتظر نزول بیشتر خواهیم بود!

behnam
2011/09/16, 20:34
محسن جان سایتhttp://www.irbourse.com اصلا جالب نیست و خیلی کنده
تا اونجایی که من می دونم سایت قبلی مشکلی نداره فقط امکانات سایت جدید بهش اضافه نشده که اونم فکر نکنم خیلی مهم باشه

بابک پناهی
2011/09/16, 20:38
آقای پناهی باسلام. اگه یک تحلیل کامل در مورد صدرا انجام بدید ممنون میشم.با تشکر فراوان

تحلیل کامل صدرا رو چند صفحه پیش انجام دادم اگر وقت ورق زدن داشته باشید حتما پیدا میکنید چون واقعا هر روز نمیشه یه سهمو تحلیل کرد!

nik
2011/09/16, 20:40
آقامحسن خسته نباشید هنوزدرپست بانک هستید . ازافزایش سرمایه چه خبرجدیدی دارید.

بابک پناهی
2011/09/16, 20:45
با عرض سلام و خسته نباشيد

سايت ( http://www.irbourse.com/ ) با فاصله زماني آپديت ميشود،

ظاهرا امكان استفاده از ورژن قديمي با اين آدرس امكانپذير ميباشد:

http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111

http://old.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=11

آخه نمیدونم سایت قبلی مگر چش بود که اینا اومدن این افتضاحو ببار آوردن!!!!!!!!!!!

عزیز من بیا حجم مبنارو وردار بیا معاملاتو روون کن بیا صف فروش و خریدو کلا حذف کن بیا گوش حقوقی که بافقو از 1200 میرسونه به 3000 بدون حتی 1 دلیل بپیچون بیا جلوی بازیگردانان و رانت خوارانو بگیر ...... نه که رنگ سایتو عوض کنی ی ی ی و بدترش کنی!!!

مملکته داریمم؟؟؟؟!!!!!!!1

بابک پناهی
2011/09/16, 20:46
ممنون از راهنمایتون

سلام

دیران فکر نمیکنم از 470 پائینتر بیاد شما اینو مد نظر قرار بدین و قیمت حمایتیه حق رو بدست بیارید

fm2006
2011/09/16, 20:47
با سلام خدمت اساتید محترم که از دیدارشون بسیار خوشحال شدیم به خصوص جناب نظری عزیز باربد و ....
به نظرم از این سایت استقاده کنید خالی از لطف نیست :
www.bourseview.com

farhad61
2011/09/16, 22:02
اینم هست
مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران (http://fipiran.ir/)

http://fipiran.ir/

alibaghdadi2010
2011/09/17, 08:10
جناب نظري قصد خريد چي رو داريد امروز؟

محسن نظري
2011/09/17, 08:13
با سلام خدمت دوستان اينم از صدرا
بنده چون اعتباري خريدم و اخر ماه است نصفشو با يك نوسان خارج شدم بقيشم 273 اگه بشود خارج ميشم

punisher
2011/09/17, 08:57
محسن جان چه بلایی سر بکام اومد؟

محسن نظري
2011/09/17, 09:04
بازار اخر ماه اين باشد بازار مهرماه به نظرم بازار خوبي خواهيم داشتدوستان از اين فرصت استفاده كنند

payan
2011/09/17, 09:20
با سلام خدمت اساتید محترم میخواستم در مورد نگهداری یا فروش شصفها و دیران و ثاخت راهنمایی کنید.متشکرم

analiya
2011/09/17, 09:22
کابل قندی: در محدوده ۲۲۰ تومان قیمت الگوی کف دو قلو ایجاد کرده است هدف میانی قیمت قبل از ۲۹۶ تومان عبارت از ۲۸۰ تومان می باشد . دیگر اهداف بکام پس از عبوز از ۲۹۶ تومان در میان مدت ۳۳۵ و ۳۶۵ تومان می باشند در کوتاه مدت هدف ۳۰۰ تومان را برای بکام انتظار داریم که این رشد در جو مثبت بازار و کاهش قیمت مس و افزایش نرخ دلار بنظر ممکن خواهد بود

محسن نظري
2011/09/17, 09:23
در حال خريد بكام

محسن نظري
2011/09/17, 09:26
محسن جان چه بلایی سر بکام اومد؟
بذار بفروشن دوست عزيز ما هم سهم رو مفت ميخريم>:d<

محسن نظري
2011/09/17, 09:27
با سلام خدمت اساتید محترم میخواستم در مورد نگهداری یا فروش شصفها و دیران و ثاخت راهنمایی کنید.متشکرم
دوست عزيز شصفها را نظري ندارم ديران رو بنده خودم حقشو فروختم ثاخت 320 حمايت خوبي داره فكر نميكنم پاينتر بياد البته فكر هم نميكنم بالاي چنداني داشته باشد

payan
2011/09/17, 09:30
ممنون از پاسخ سریعتون

PASHA
2011/09/17, 09:34
در حال خريد بكام
من هم امروز خریدم (پله دوم)
به نظرمن فروشندگان کمی دارند عجله می کنند.

soroush
2011/09/17, 09:44
بکام رو بدیم بره؟

soroush
2011/09/17, 09:47
پسسسس بکام میییی افزاییم

ناظم
2011/09/17, 09:50
جناب نظی حق خوارزمی برای خرید چگونه است و100 تومان را تا کی وقت داریم بریزیم

بابک پناهی
2011/09/17, 09:54
کابل قندی: در محدوده ۲۲۰ تومان قیمت الگوی کف دو قلو ایجاد کرده است هدف میانی قیمت قبل از ۲۹۶ تومان عبارت از ۲۸۰ تومان می باشد . دیگر اهداف بکام پس از عبوز از ۲۹۶ تومان در میان مدت ۳۳۵ و ۳۶۵ تومان می باشند در کوتاه مدت هدف ۳۰۰ تومان را برای بکام انتظار داریم که این رشد در جو مثبت بازار و کاهش قیمت مس و افزایش نرخ دلار بنظر ممکن خواهد بود

سلام بر همه

هدف کلاسیک دقیقا 300 هست

مهراز
2011/09/17, 10:03
سلام اقای نظری عزیر سمگا داره به خاطر گردشگری بالا معامله میشه یا خبر دیگه ای هم هست؟ در کل ممنون میشم نظرتون رو در مورد این سهم بگید>..

olia
2011/09/17, 10:08
جناب نظری
برای تشکر از زحمات جنابعالی در نمایشگاه خدمت رسیدیم فقط عرض ادب شد و به دلیل اینکه دیدم سرتان خیلی شلوغ است دیگر زیاد مزاحمتان نشدم .

محسن نظري
2011/09/17, 10:32
جريان بكام اين بود كه سهم داشت راه خودشو ميرفت تا يك سري خبر مثبت امد همين باعث شد سفته بازارن و نوسانگيران وارد سهم بشوند ولي ركب خوبي خوردند حالا بايد سهمشونو دو دستي با ضرر تقيم ما كنند كساني هم كه با ديد نوسانگيري و سفته بازي وارد ميشوند بايد بگم زهي خيال باطل بكام سهم سفته بازي نيست خود بنده امروز خريدم و دارم ميخرم ولي اگر اول ماه كه خريدهاي اعتباري باز ميشود تو همين قيمتها باشد امانش نميدهم

محسن نظري
2011/09/17, 10:34
جناب نظی حق خوارزمی برای خرید چگونه است و100 تومان را تا کی وقت داریم بریزیم
حق خوارزمي را دوست عزيز چندان موافق نيستم اما خود سهم را در محدوده 180 تومان مناسب ميدانم

مصطفي
2011/09/17, 10:34
سلام محسن جان .

نظرت چي رو خاور بريم براي قيمت اسمي ؟

http://forums.boursy.com/imported/2011/09/17.gif

nik
2011/09/17, 10:39
خرید پله دوم بکام

behnam
2011/09/17, 10:46
سلام محسن جان .

با اجازه محسن عزیز
جناب مصطفی به نظر بنده خرید این سهم پر ریسک است چون این شرکت از لحاظ بنیادی واقعا وضعش خرابه
الآن توی این بازار سهام پر پتانسیل زیاده و میشه راحت خرید کرد
ببخشید که بدون اجازه وارد بحث شدم

محسن نظري
2011/09/17, 10:51
سلام اقای نظری عزیر سمگا داره به خاطر گردشگری بالا معامله میشه یا خبر دیگه ای هم هست؟ در کل ممنون میشم نظرتون رو در مورد این سهم بگید>..
ظاهرا يك خبرهايي پشت پرده است كه به زودي منتشر خواهد شد

محسن نظري
2011/09/17, 10:52
جناب نظری
برای تشکر از زحمات جنابعالی در نمایشگاه خدمت رسیدیم فقط عرض ادب شد و به دلیل اینکه دیدم سرتان خیلی شلوغ است دیگر زیاد مزاحمتان نشدم .
خواهش ميكنم دوست عزيزم باعث افتخار بنده بود

analiya
2011/09/17, 10:53
شصفها رو من ير به ير فروختم ، اومديم از رو دست گروه بخريم شانس نيورديم و لي بكام رو پايه ام شديد

Yusef_sbm12
2011/09/17, 10:58
بنده هم در نمایشگاه موفق به دیدار جناب باربد و جناب مهران و همینطور جناب آریو شدم ؛

ولی متاسفانه فرصت دیدار و عرض ادب با جناب نظری عزیز پیش نیامد .

انشاا... در فرصتی دیگر افتخار این آشنایی نصیب بنده نیز شود .

nik
2011/09/17, 11:11
آقامحسن توفیق زیارتتون رادرنمایشگاه نداشتم اما ازراه دور دستان مهربانتان را میفشارم وازراهنماییهای خوبتان برای افرادناشی مثل من نهایت تشکر
رادارم . درپناه حق

PASHA
2011/09/17, 11:11
بنده هم در نمایشگاه موفق به دیدار جناب باربد و جناب مهران و همینطور جناب آریو شدم ؛

ولی متاسفانه فرصت دیدار و عرض ادب با جناب نظری عزیز پیش نیامد .

انشاا... در فرصتی دیگر افتخار این آشنایی نصیب بنده نیز شود .

من هم برخی از دوستان اساتیدرادیدم ولی نمی دانم چرانتونستم ....
کلا افتخاری بود که ...
ولیاز همه اشان ممنون و برای همه اشان آرزوی سلامتی وموفقیت دارم.
وخودم را همیشه مدیون دوستان اساتید خودم می دانم .

محسن نظري
2011/09/17, 11:19
سلام محسن جان .

نه مصطفي جان خاور را از ديد بنيادي نميپسندم اما با خودرو بسيار موافقم

iq_son
2011/09/17, 11:48
سلام دوستان وغدیر 440 توانی رو هم دیدیم!
پیش به سوی 480

ناشناس
2011/09/17, 11:52
جريان بكام اين بود كه سهم داشت راه خودشو ميرفت تا يك سري خبر مثبت امد همين باعث شد سفته بازارن و نوسانگيران وارد سهم بشوند ولي ركب خوبي خوردند حالا بايد سهمشونو دو دستي با ضرر تقيم ما كنند كساني هم كه با ديد نوسانگيري و سفته بازي وارد ميشوند بايد بگم زهي خيال باطل بكام سهم سفته بازي نيست خود بنده امروز خريدم و دارم ميخرم ولي اگر اول ماه كه خريدهاي اعتباري باز ميشود تو همين قيمتها باشد امانش نميدهم
با درود
لطفاً در مورد معاملات اعتباری راهنمایی بفرمایید:
1-آیا فقط کارگزاریهای خاص به افراد خاص اعتبار میدهند یا این قضیه عمومیت دارد؟
2-کارگزاری ها با توجه به مثبت بودن وضعیت گردش حساب اعتبار میدهند یا هر کس با توجه به میزان پولی که در کارگزاری دارد(ولو با گردش منفی) مجاز به گرفتن اعتبار است(مانند معاملات آتی سکه)؟
3-این اعتبارات به چه صورت تسویه می شوند؟
4- آیا اینگونه معاملات را توصیه می کنید؟
پیشاپیش سپاسگزارم

analiya
2011/09/17, 13:02
سمگا : يكي از شركتهاي تازه تاسيس سرمايه گذاري ميباشد اين شركت در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسيد و قرار است در زمينه سرمايه گذاري در امور بازرگاني و توسعه ظرفيتهاي گردشگري و صنايع دستي سرمايه گذاري نمايد اين شركت هم اكنون با سرمايه ۴۰ ميليارد تومان در بازار فرابورس فعال ميباشد سمگا سود هر سهم سال مالي ۹۰ خود را به ازاي هر سهم ۳۲ تومان اعلام نموده است كه در عملكرد ۶ ماهه موفق به پوشش۱۷ درصدي سود خود شده است همانطور كه مشاهده ميشود ارزش ذاتي اين سهم بسيار پايينتر از ارزش واقعي معاملاتي سهم ميباشد از طرف ديگر با توجه به اين مهم كه سود امسال شركت به دليل كاهش هزينه هاي مالي جاي تعديل و رشد نيز دارد شركت فراتر از ارزش ذاتي خود در حال معامله ميباشد كه به نظر ميرسد در قيمتهاي فعلي جاي رشد چنداني براي اين سهم باقي نمانده باشد
تخمين سود سمگا: سمگا در عملكرد ۶ ماهه موفق به پوشش ۵۲ درصدي سود حاصل از فروش سرمايه گذاريهاي خود شده است بدين ترتيب احتمالا تا پايان سال سود پيشبيني شده از اين طريق محقق ميشود سود حاصل از سرمايه گذاريها هم نيز در ۳ ماهه اخر سال تحقق ميابد در اين بين شركت هزينه مالي ۸،۸ ميليارد توماني را براي سال ۹۰ پيشبيني كرده است كه در عملكرد ۶ ماهه تنها پوشش ۳۳ درصدي اين هزينه ها را داشته است در نهايت براي كل سال پيشبيني هزينه ۶ ميليارد توماني و اضافه شدن ۲،۸ ميليارد تومان سود به سود سمگا ميشود شركت قابليت تعديل عايدي و اعلام سود ۳۹ توماني را دارد اما فراموش نبايد كرد كه عمده سود امسال شركت و تقريبا حدود ۴۰ درصد سود شركت غير عملياتي و بابت فروش سرمايه گذاريهاي شركت ميباشد كه تحقق اين سود براي سال اينده در هاله اي از ابهام قرار دارد بدين ترتيب قيمت سهام شركت هم اكنون در سقف قيمتي قرار داشته و جاي رشد قيمتي چنداني را براي اين سهم متصور نيستيم

علیرضا110
2011/09/17, 13:04
جناب نظری با سلام و آرزوی توفیق برای شما
مدتی قبل با توجه به اطلاعات خوب شما خفناور خرید کردم و اکنون در سود خوبی هستم. آیا فروش آن را توصیه می کنید یا اینکه باز جای رشد بیشتر وجود دارد؟ باز هم از اطلاعات خوبی که با بزرگ نظری در اختیار دیگران قرار می دهید تشکر می کنم.

alibaghdadi2010
2011/09/17, 13:31
باسلام خدمت شما
نظرتون درباره ي بانك ملت چيه خريد230تومنه
درباره ي خكار چي امروز296گرفتم
زامياد رو خالي كنم يا بخرم خريدم149تومنه
باتشكر

محسن نظري
2011/09/17, 13:40
با درود
لطفاً در مورد معاملات اعتباری راهنمایی بفرمایید:
1-آیا فقط کارگزاریهای خاص به افراد خاص اعتبار میدهند یا این قضیه عمومیت دارد؟
2-کارگزاری ها با توجه به مثبت بودن وضعیت گردش حساب اعتبار میدهند یا هر کس با توجه به میزان پولی که در کارگزاری دارد(ولو با گردش منفی) مجاز به گرفتن اعتبار است(مانند معاملات آتی سکه)؟
3-این اعتبارات به چه صورت تسویه می شوند؟
4- آیا اینگونه معاملات را توصیه می کنید؟
پیشاپیش سپاسگزارم
1- معمولا اعتبار در كارگزاريها به افراد خاص داده ميشود اما در كارگزاري ما اعتبار به همه دوستان تعلق ميگيرد
2- كارگزار بنده متوسط 10 درصد گردش ماهانه اعتبار ميدهد و اين اعتبار هم در بازار منفي است هم در بازار مثبت
3- به صورت ماهانه شما اول ماه خريد ميكنيد تا 27 ام فرصت فروش و يا تسويه داريد
4-بنده خودم از اعتبار استفاده ميكنم اما تنها به دوستاني توصيه ميشود كه در بازار با هدف حركت ميككند و سهام مناسب در فرصت مناسب خريداري ميكنند

محمد ساده
2011/09/17, 13:59
محسن جان ارادت...قسمت نشد زیارتت کنیم(با همه دوست داشتن)...انشالله فرصت دیگه ای...

mjrezvan
2011/09/17, 14:04
محسن جان سلام.
میخواستم نظرت رو راجع به شلرد تو این قیمتها برای خرید بدونم.
متشکرم.

ناشناس
2011/09/17, 14:40
1- معمولا اعتبار در كارگزاريها به افراد خاص داده ميشود اما در كارگزاري ما اعتبار به همه دوستان تعلق ميگيرد
2- كارگزار بنده متوسط 10 درصد گردش ماهانه اعتبار ميدهد و اين اعتبار هم در بازار منفي است هم در بازار مثبت
4-بنده خودم از اعتبار استفاده ميكنم اما تنها به دوستاني توصيه ميشود كه در بازار با هدف حركت ميككند و سهام مناسب در فرصت مناسب خريداري ميكنند

و دو پرسش دیگر از حضورتان دارم:
1- آیا کارگزاران بابت اعتبار اعطایی به طور جداگانه بهره یا کارمزدی می گیرند؟
2-آیا کارگزار بابت اعتبار اعطایی وثیقه دریافت می کند؟
در ضمن اگر صلاح میدانید کارگزارتان را معرفی بفرمایید.

روشن
2011/09/17, 15:18
آآقا محسن
باسلام:
لطف می فرمایید بنده راراهنمایی فرمایید تامقدمات خرید وفروش بنده توسط کارگزاری شما فراهم شود.

محسن نظري
2011/09/17, 16:16
با سلام دوستاني كه ميخواهند با كارگزاري بنده كار كنند پيام خصوصي دهند
و دو نكته مهم اول اينكه بنده هميشه تاكيد كردم قبل از مراجعه به كارگزاري با بنده هماهنگ نماييد تا بنده با كارگزاري هماهنگ كنم كه شما از طرف بنده هستيد
دوم اينكه پس از اتمام كارها به بنده اطلاع دهيد كه پيگير درخواستهايتان مانند اعتبار و غيره باشم دوست عزيزي بدون هيچ چيزي و هماهنگي رفتن كارهايشان را انجام داده اند الان مطالبه ميكنند چرا پس اعتبار نميدهند معلوم است وقتي اصلا هماهنگي نكرده ايد و اصلا بنده شما را جزو ليست خودم نگذاشتم كارگزاري هم قائدتا نه اعتباري ميدهد نه چيزي پس دوستاني كه بدون هماهنگي به كارگزاري ميروند يا بعد از اتمام كارهايشان به بنده اطلاع نميدهند توقعي نداشته باشند

محسن نظري
2011/09/17, 16:19
جناب نظری با سلام و آرزوی توفیق برای شما
مدتی قبل با توجه به اطلاعات خوب شما خفناور خرید کردم و اکنون در سود خوبی هستم. آیا فروش آن را توصیه می کنید یا اینکه باز جای رشد بیشتر وجود دارد؟ باز هم از اطلاعات خوبی که با بزرگ نظری در اختیار دیگران قرار می دهید تشکر می کنم.
خفناور را دوست عزيز كم كم و به صورت پله اي خارج شويد مناسب ميباشد البته بهتر ان است كه با دوستان تكنيكاليست نيز مشورت نماييد

محسن نظري
2011/09/17, 16:23
باسلام خدمت شما
نظرتون درباره ي بانك ملت چيه خريد230تومنه
درباره ي خكار چي امروز296گرفتم
زامياد رو خالي كنم يا بخرم خريدم149تومنه
باتشكر
دوست عزيز بر روي بانكيها فعلا كمي محطاط باشيد جو منفي اختلاس و دادگاهها هنوز مانده بانك ملت هم 240 ه پايين را بشكند ميرود براي 220
خكار را درقيمتهاي 270 موافقم اما اين قيمتها كمي تند است
زامياد را با خبهمن تعويض كنيد خيلي بهتر است به نظر بنده زامياد جاي رشد قيمتي چنداني ندارد

محسن نظري
2011/09/17, 16:24
با تشكر از همه دوستان عزيزي كه در نمايشگاه قدم رنجه فرمودند انشالله سال اينده اگر زنده باشيم با هماهنگي از پيش همه دوستان را جمع خواهيم كرد و يك ميزگرد بورسي چند ساعته با حضور و همفكري تمام عزيزان خواهيم داشت

محسن نظري
2011/09/17, 16:29
قيمت دلار ازاد داره ميرسه به 1280-1300 دوستان شركتهاي صادراتي را مد نظر داشته باشيد
(دوستان بكامي دلار دولتي بره بالا سهم صف خريدي ميشود كه انطرفش ناپيدا به خصوص اينكه مس هم يك افت جانانه نمايد البته انشالله اگرقرار است چنين شود از اول ماه اينده شود>:d<)

سيدبرقي
2011/09/17, 16:42
بنده چون اعتباري خريدم و اخر ماه است نصفشو با يك نوسان خارج شدم بقيشم 273 اگه بشود خارج ميشم
جناب نظری خروج در 273 را درست متوجه شدم؟ خبری هست؟ ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید

بنان
2011/09/17, 16:48
با سلام دوستاني كه ميخواهند با كارگزاري بنده كار كنند پيام خصوصي دهند
و دو نكته مهم اول اينكه بنده هميشه تاكيد كردم قبل از مراجعه به كارگزاري با بنده هماهنگ نماييد تا بنده با كارگزاري هماهنگ كنم كه شما از طرف بنده هستيد
دوم اينكه پس از اتمام كارها به بنده اطلاع دهيد كه پيگير درخواستهايتان مانند اعتبار و غيره باشم دوست عزيزي بدون هيچ چيزي و هماهنگي رفتن كارهايشان را انجام داده اند الان مطالبه ميكنند چرا پس اعتبار نميدهند معلوم است وقتي اصلا هماهنگي نكرده ايد و اصلا بنده شما را جزو ليست خودم نگذاشتم كارگزاري هم قائدتا نه اعتباري ميدهد نه چيزي پس دوستاني كه بدون هماهنگي به كارگزاري ميروند يا بعد از اتمام كارهايشان به بنده اطلاع نميدهند توقعي نداشته باشند
جناب نظري من با كارگزاي مفيد وبا سيستم آنلاين كار ميكنم آيا اين امكان هست با كارگزاي شما هم بصورت آنلاين كار كنم

نادری
2011/09/17, 18:25
محسن خان سلام.ببینم از برو بچه های وصنعت و ولصنم آماری نتونستی ت و این نمایشگاه در بیاری؟؟؟؟حسابی گیرم توش

محسن نظري
2011/09/17, 18:54
دوستان عزيز به نظر شما بنده در پست بالا دليل فروش صدرا را نگفتم؟
بعضي از دوستان واقعا انقدر كم لطفي ميكنند كه حتي زحمت خواندن دو صفحه قبل را هم به خود نميدهند :(

محسن نظري
2011/09/17, 19:13
محسن جان سلام.
میخواستم نظرت رو راجع به شلرد تو این قیمتها برای خرید بدونم.
متشکرم.
دوست عزيزم به نظر شما پتروشيمي كه فقط يك اسم دارد و هنوز تاسيس نشده و هنوز حتي قرار داد ساختش هم به امضا نرسيده است با اين قيمت ميارزد؟

محسن نظري
2011/09/17, 19:20
من نميدانم كي گفته ما ايرانيها نژاد برتر هستيم؟ ما ايرانيها از اقوام برتر هستيم اخه به خدا تو بوركينافاسو هم بريد شركتي كه فقط يك اسم داره رو 100 ميليارد تومن نميخرن كه اين لردگان رو دارن اينطوري به اين مردم ميندازن اخه بعد جالب ميشه كه طلبكار هم ميشيم كه اقا دولت اله و بله و فلاني چنانه اين خريداري لردگان عمدتا حقيقي هستند فقط بريد ازشون بپرسيد چرا ميخرن بنا به چه تحليلي شركتي رو كه هنوز چند ساله فقط رو كاغذ اسمش اومده رو ميخرن؟
حالا به نظر شما اين مردم مستحق رفاه و ازادي و ارامش و اسايش هستند؟ ايا اين مردم نبايد بدتر از اينها سرشون بياد؟

آزیکو
2011/09/17, 19:41
سمگا : يكي از شركتهاي تازه تاسيس سرمايه گذاري ميباشد اين شركت در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسيد و قرار است در زمينه سرمايه گذاري در امور بازرگاني و توسعه ظرفيتهاي گردشگري و صنايع دستي سرمايه گذاري نمايد اين شركت هم اكنون با سرمايه ۴۰ ميليارد تومان در بازار فرابورس فعال ميباشد سمگا سود هر سهم سال مالي ۹۰ خود را به ازاي هر سهم ۳۲ تومان اعلام نموده است كه در عملكرد ۶ ماهه موفق به پوشش۱۷ درصدي سود خود شده است همانطور كه مشاهده ميشود ارزش ذاتي اين سهم بسيار پايينتر از ارزش واقعي معاملاتي سهم ميباشد از طرف ديگر با توجه به اين مهم كه سود امسال شركت به دليل كاهش هزينه هاي مالي جاي تعديل و رشد نيز دارد شركت فراتر از ارزش ذاتي خود در حال معامله ميباشد كه به نظر ميرسد در قيمتهاي فعلي جاي رشد چنداني براي اين سهم باقي نمانده باشد
تخمين سود سمگا: سمگا در عملكرد ۶ ماهه موفق به پوشش ۵۲ درصدي سود حاصل از فروش سرمايه گذاريهاي خود شده است بدين ترتيب احتمالا تا پايان سال سود پيشبيني شده از اين طريق محقق ميشود سود حاصل از سرمايه گذاريها هم نيز در ۳ ماهه اخر سال تحقق ميابد در اين بين شركت هزينه مالي ۸،۸ ميليارد توماني را براي سال ۹۰ پيشبيني كرده است كه در عملكرد ۶ ماهه تنها پوشش ۳۳ درصدي اين هزينه ها را داشته است در نهايت براي كل سال پيشبيني هزينه ۶ ميليارد توماني و اضافه شدن ۲،۸ ميليارد تومان سود به سود سمگا ميشود شركت قابليت تعديل عايدي و اعلام سود ۳۹ توماني را دارد اما فراموش نبايد كرد كه عمده سود امسال شركت و تقريبا حدود ۴۰ درصد سود شركت غير عملياتي و بابت فروش سرمايه گذاريهاي شركت ميباشد كه تحقق اين سود براي سال اينده در هاله اي از ابهام قرار دارد بدين ترتيب قيمت سهام شركت هم اكنون در سقف قيمتي قرار داشته و جاي رشد قيمتي چنداني را براي اين سهم متصور نيستيم

با سلام
خانم آنالیای عزیز ................................ممنون می شم اگه این بخش رو بیشتر توضیح دهید.................................. فروش سرمایه گذاری اونم تو شرکت سرمایه گذاری سود غیر عملیاتی هست یعنی چی ؟....................

farhad61
2011/09/17, 19:43
سلام آقا من یه مشکلی امروز پیدا کردم
من از طریق سیستم اینترنتی حق ایران دارو رو خریدم و امروز میخاستم با سیتم آنلاین توسط برادرم بفروشم . نمیدونم چه اتفاقی این وسط افتاده که این تعداد حق اصلا توی سیستم من گم شده و توی پرتفوی من نیست میشه یه راهنمایی بکنید این هم تصویر صفحه سستم آنلاین من

http://forums.boursy.com/imported/2011/09/29.png

محسن نظري
2011/09/17, 19:55
و دو پرسش دیگر از حضورتان دارم:
1- آیا کارگزاران بابت اعتبار اعطایی به طور جداگانه بهره یا کارمزدی می گیرند؟
2-آیا کارگزار بابت اعتبار اعطایی وثیقه دریافت می کند؟
در ضمن اگر صلاح میدانید کارگزارتان را معرفی بفرمایید.
بله دوست عزيز قطعا كارمزد ماهانه دريافت ميشود
خير وثيقه اي دريافت نميشود
در پيام خصوصي در خدمت هستم

محسن نظري
2011/09/17, 20:14
جناب نظري من با كارگزاي مفيد وبا سيستم آنلاين كار ميكنم آيا اين امكان هست با كارگزاي شما هم بصورت آنلاين كار كنم
بله دوست عزيزم كارگزار بنده خدمات انلاين هم ارائه ميدهد

baggio
2011/09/17, 20:15
این بورکس باز نمی شه از دوستان کسی دلیلشو نمیدونه...؟

پ ن:( عذرخواهی از صاحب تاپیک )

hamed89
2011/09/17, 20:46
سلام محسن جان
من چند روزی نبودم امروز اومدم نمایشگاه نمیدونستم غرفه داری...از دست ما پریدی میخواستم یه وشگون از لپات بگیرم
راستی من امروز با حالت شکایت رفتم تو غرفه پست بانک گفتم اقا این جه وضعه سهمه من پنجاه درصد ضرر دادم تو این سهم .و .....
اول من رو به ارامش فراخواند بعد یه پد موس برام اوردند بعد یه شیرینی دادند گفتند این همه نگه داشتی دو ماه دیگه هم نگه دار افزایش سرمایه داریم
گفتم یعنی تو ماه مهر ندارید قطعا؟ گفت قطعی نمیتونم بگم ولی احتمال خیلی بالا نداریم ولی سهمتون رو نگه دارید ضررتون جبران میشه تا اخر سال

آريامنش
2011/09/17, 20:57
آخه نمیدونم سایت قبلی مگر چش بود که اینا اومدن این افتضاحو ببار آوردن!!!!!!!!!!!

عزیز من بیا حجم مبنارو وردار بیا معاملاتو روون کن بیا صف فروش و خریدو کلا حذف کن بیا گوش حقوقی که بافقو از 1200 میرسونه به 3000 بدون حتی 1 دلیل بپیچون بیا جلوی بازیگردانان و رانت خوارانو بگیر ...... نه که رنگ سایتو عوض کنی ی ی ی و بدترش کنی!!!

مملکته داریمم؟؟؟؟!!!!!!!1
طراحي و شكل و شمايل سايت مثل اولين نقاشي يه بچه هنرجو ست با آبرنگ كه كلاس نقاشي رفته و اولين كار خودشا با كلي شوق و ذوق تحويل معلمش داده.
20- آفرين صد آفرين فرشته روي زمين

LEON
2011/09/17, 21:11
استاد درباره افزایش نرخ لبنی ها راهنمایی میفرمایید؟

arashvet
2011/09/17, 21:24
جناب نظری با توجه به افزایش قیمت دلار خرید کدام سهم ها را پیشنهاد می کنید واین افزایش بر روی کدام سهم ها تاثیر منفی دارد؟
با تشکر

بابي چارلتون
2011/09/17, 21:25
آقا محسن من امروز غشان رو روي 300 خريد گذاشتم.به دليل مشغله کاري بيرون بودم تا شب.اومدم ديدم خريد انجام نشده ، از طرفي سايت tsetmc رو نگاه مي کنم يک اردر 318 و بعدي هاش 294.6 و 294 هست !!!!!!
پس اردر خريد من کجا هست ؟؟؟؟
همون موقع ديدم روي سايت اومد ، ولي نيستش حالا !!!!!!!
ممکنه کارگزاري خذفش کرده باشه خودش ؟؟؟؟

baggio
2011/09/17, 21:31
این بورکس باز نمی شه از دوستان کسی دلیلشو نمیدونه...؟

پ ن:( عذرخواهی از صاحب تاپیک )
....

محسن نظري
2011/09/17, 21:34
سلام محسن جان
من چند روزی نبودم امروز اومدم نمایشگاه نمیدونستم غرفه داری...از دست ما پریدی میخواستم یه وشگون از لپات بگیرم
راستی من امروز با حالت شکایت رفتم تو غرفه پست بانک گفتم اقا این جه وضعه سهمه من پنجاه درصد ضرر دادم تو این سهم .و .....
اول من رو به ارامش فراخواند بعد یه پد موس برام اوردند بعد یه شیرینی دادند گفتند این همه نگه داشتی دو ماه دیگه هم نگه دار افزایش سرمایه داریم
گفتم یعنی تو ماه مهر ندارید قطعا؟ گفت قطعی نمیتونم بگم ولی احتمال خیلی بالا نداریم ولی سهمتون رو نگه دارید ضررتون جبران میشه تا اخر سال
سعادت ديدار نبوده دوست عزيز امسال كمي دير هماهنگ كرديم وگرنه قصد داشتيم همه بچه ها رو جمع كنيم يه ميزگرد حسابي بگذاريم با مشاركت همه دوستان....
درباره وپست بله افزايش سرمايه 200 درصدي دارند مجوزش هم از قبل گرفته اند فقط ميماند مجوز بورس كه سريعا صادر ميشود بنده هم موافقم تا پايان سال وپست 1000 توماني را ميبينم

محسن نظري
2011/09/17, 21:36
استاد درباره افزایش نرخ لبنی ها راهنمایی میفرمایید؟
دوست عزيز بنده اطلاعي از افزايش نرخ لبنيها ندارم اما در صورت صحت ميتوان شاهد تحول در سوداوري لبنيها بود البته همانطور كه در بازار مشاهده ميكنيد محصولات لبني بدون افزايش نرخ هم افزايش نرخ خوبي گرفته اند....

محسن نظري
2011/09/17, 21:38
جناب نظری با توجه به افزایش قیمت دلار خرید کدام سهم ها را پیشنهاد می کنید واین افزایش بر روی کدام سهم ها تاثیر منفی دارد؟
با تشکر
دوست عزيز سهام پتروشيمي و سهام رويي و همين بكام خودمون يا غگرجي گزينه هاي مناسبي ميباشند اگر دلار افزايش يافت فقط برويد دنبال سهام كوچك كه عرضه كمتري دارند و نوسان بيشتري ميدهند چون جو دلار معمولا چند روزي بيشتر به طول نميانجامد

oplus
2011/09/17, 21:39
سلام،ستران رو پس از واریز سود مجمع،250رد کردم.در گروه سیمانی خبری هست؟

محسن نظري
2011/09/17, 21:41
آقا محسن من امروز غشان رو روي 300 خريد گذاشتم.به دليل مشغله کاري بيرون بودم تا شب.اومدم ديدم خريد انجام نشده ، از طرفي سايت tsetmc رو نگاه مي کنم يک اردر 318 و بعدي هاش 294.6 و 294 هست !!!!!!
پس اردر خريد من کجا هست ؟؟؟؟
همون موقع ديدم روي سايت اومد ، ولي نيستش حالا !!!!!!!
ممکنه کارگزاري خذفش کرده باشه خودش ؟؟؟؟
دقيقا چه ساعتي اردر گذاشتي دوست عزيزم؟

بابي چارلتون
2011/09/17, 22:18
دقيقا چه ساعتي اردر گذاشتي دوست عزيزم؟

متاسفانه عجله داشتم ساعت دقيقش رو نميدونم،بين ساعت 9:20 تا 9:40 ،3000 تا غشان رو 300 ، طوري که وقتي روي سايت اومد گفتم چه جالب توي يه صفر با هم فرق دارن ;;)
فکر کنم کارگزاري خذفش کرده x-(x-(x-(
فردا حتما بايد بهشون بزنگم نامردا

vaita
2011/09/17, 22:25
خساپا به اولین مقاومتش داره نزدیک میشه
به نظر اساتید به اون میرسه و یا مجددا ورقش بر میگرده؟
با تو به اینکه با افزایش نرخ محصولاتش هم موافقت نشده
در ضمن تو این چند روزه خریدار و بر فروشنده غلبه کرده و تونسته درصد بیتشتری سهم رو مال خود کنه

سيد ياسر شريعت
2011/09/17, 22:35
دوست عزيز سهام پتروشيمي و سهام رويي و همين بكام خودمون يا غگرجي گزينه هاي مناسبي ميباشند اگر دلار افزايش يافت فقط برويد دنبال سهام كوچك كه عرضه كمتري دارند و نوسان بيشتري ميدهند چون جو دلار معمولا چند روزي بيشتر به طول نميانجامد

واقعا نکته جالبی بود جناب نظری. چیزی که دقیقا در خرداد ماه فکر می کنم اتفاق افتاد به همین صورت بود

punisher
2011/09/17, 23:27
بابک جان نظرت درباره وصنعت و بوعلی چیه؟
شما قبلا وصنعت داشتی و حرف هایی دربارش می زدی؟
محسن جان نظرت چیه؟

mahfirouzi
2011/09/18, 00:49
محسن جان نظرت چیه؟

با کسب اجازه از اساتید خوبم جناب محسن جان وبابک عزیز
در مورد و صنعت فکر کنم حرکتی رو با هدف 170 شروع کرده ولی سر راهش مقاومتهای زیادی داره

محسن نظري
2011/09/18, 07:42
سلام،ستران رو پس از واریز سود مجمع،250رد کردم.در گروه سیمانی خبری هست؟
بنده فكر نميكنم خبري باشد البته سهام پر پتانسيلي در اين گروه وجود دارد كه ميتوانند بازدهي خوبي بدهند

امیر
2011/09/18, 07:51
با سلام خدمت اقایان نظری و پناهی در صورت امکان نظر خود را درباره شکربن و اهداف قیمتی ان بیان کنید.با تشکر

محسن نظري
2011/09/18, 07:55
خساپا به اولین مقاومتش داره نزدیک میشه
به نظر اساتید به اون میرسه و یا مجددا ورقش بر میگرده؟
با تو به اینکه با افزایش نرخ محصولاتش هم موافقت نشده
در ضمن تو این چند روزه خریدار و بر فروشنده غلبه کرده و تونسته درصد بیتشتری سهم رو مال خود کنه

به نظر بنده خساپا 220 توماني موقعيت خوبيه البته كمي احتمال افزايش نرخ دلار نگراني به وجود مياره درصورتي كه دلار دولتي افزايش نرخ بگيره امكان جو رواني منفي بر روي خودروييها وجود داره

محسن نظري
2011/09/18, 08:07
محسن جان نظرت چیه؟
درباره وصنعت نظر بنده بر روي سطوح 120 تومان هم با ديد نوسانگيري و هم ميان مدت مثبته

محسن نظري
2011/09/18, 08:11
با سلام خدمت اقایان نظری و پناهی در صورت امکان نظر خود را درباره شکربن و اهداف قیمتی ان بیان کنید.با تشکر
دوست عزيز از ديد بنيادي نظر مساعدي بر شكربن ندارم بايد ببينيد تكنيكالش چطوريه

مرتضی
2011/09/18, 08:11
سلام آقای نظری

نظرت در مورد وپست توی این قیمتها چیه؟

بنظرت پایین تر هم میاد؟

با تشکر

محسن نظري
2011/09/18, 08:35
اين بحث افزايش نرخ دلار داره جدي ميشه بكامتونو مفت از دست ندين اگه دلار ازاد بشه اين راحت 300 تومنه

arashvet
2011/09/18, 08:48
اين بحث افزايش نرخ دلار داره جدي ميشه بكامتونو مفت از دست ندين اگه دلار ازاد بشه اين راحت 300 تومنه
احساس می کنم یکی داره سعی می کنه جلوی رشد بکام را بگیرد و روی 269 عرضه می کند تا سهم بالا نرود حالا چقدر موفق می شود باید ببینیم

محسن نظري
2011/09/18, 08:50
سلام آقای نظری

نظرت در مورد وپست توی این قیمتها چیه؟

بنظرت پایین تر هم میاد؟
با تشکر
دوست عزيزم وپست اسير جو منفي بانكيها شده است به نظرم از سطوح قيمتي 610 تومان پايينتر نخواهد امد

punisher
2011/09/18, 08:54

پس به نظرت خبهمن رو خالی کنم؟
به نظرت این شایعه چقدر امکان تحقق داره؟
خرید چه سهمی خوبه؟

حیدر بابا
2011/09/18, 08:59
بکام رو یکی از دوستای من پول لازم شده داره می فروشه از فردا دیگه نمی فروشه

punisher
2011/09/18, 09:01
محسن جان خرید بکام روی 268 را چگونه می بینی؟

بورسیان
2011/09/18, 09:07
سلام بر محسن عزیز من تازه از سفر برگشتم ظاهرا" اصلاح قیمتها در حال اتمام است و شاخص در حال حرکت دوباره اما این فاراک خیلی شیطونه

فرزند ري
2011/09/18, 09:09
جناب آقاي نظري
عرض سلام و ادب
سرور گرامي ، ضمن سپاس از ارائه مطالب خوب و تحليل هاي زيبايتان ، باعث بسي قدرداني
است چنانچه نيم نگاهي به فولاژ نمائيد .
اين سهم :
1 - كمترين ميزان p/e در گروه فولاد را داراست.
2 - حاشيه سود محصولات 26% مي باشد .
3 - شايعه تعديل سود به ميزان حدود 90 ريال نسبت به سود فعلي به شدت شنيده مي شود .
4 - ظاهرا" طي 2 هفته اخير تجلي سامانه در حال خريد سهم با كد اصلي و كد هاي شخصي است.
بنده شخصا" مقداري خريد حول و حوش مبلغ هر سهم 3000 ريال داشته ام .
پيشاپيش از بذل عنايتي كه در ارائه پاسخ مي فرمائيد كمال سپاسگزاري را دارم .

محسن نظري
2011/09/18, 10:10
پس به نظرت خبهمن رو خالی کنم؟
به نظرت این شایعه چقدر امکان تحقق داره؟
خرید چه سهمی خوبه؟
دوست عزيز خبهمن نرخ ين در بازار با نرخ بودجش اختلاف بالايي داره به نظرم خطري خبهمن رو تهديد نميكنه نظرم بر نگه داريه خبهمنه

محسن نظري
2011/09/18, 10:11
محسن جان خرید بکام روی 268 را چگونه می بینی؟
من خودم منتظر بكام 260 تومانيم براي هفته اينده اميدوارم داغ نشود و از دستمان نرود

محسن نظري
2011/09/18, 10:21
سلام بر محسن عزیز من تازه از سفر برگشتم ظاهرا" اصلاح قیمتها در حال اتمام است و شاخص در حال حرکت دوباره اما این فاراک خیلی شیطونه
دوست عزيزم شك ندارم فاراك به راحتي به قيمتهاي 220 و سپس 240 خواهد رسيد

محسن نظري
2011/09/18, 10:23
جناب آقاي نظري
عرض سلام و ادب
سرور گرامي ، ضمن سپاس از ارائه مطالب خوب و تحليل هاي زيبايتان ، باعث بسي قدرداني
است چنانچه نيم نگاهي به فولاژ نمائيد .
اين سهم :
1 - كمترين ميزان p/e در گروه فولاد را داراست.
2 - حاشيه سود محصولات 26% مي باشد .
3 - شايعه تعديل سود به ميزان حدود 90 ريال نسبت به سود فعلي به شدت شنيده مي شود .
4 - ظاهرا" طي 2 هفته اخير تجلي سامانه در حال خريد سهم با كد اصلي و كد هاي شخصي است.
بنده شخصا" مقداري خريد حول و حوش مبلغ هر سهم 3000 ريال داشته ام .
پيشاپيش از بذل عنايتي كه در ارائه پاسخ مي فرمائيد كمال سپاسگزاري را دارم .
با سلام
دوست عزيز بنيادي فولاژ عالي است و به نظرم در بازه ميان مدت توانايي رشد تا سطوح 400 تومان را هم دارد اگر اين بحث افزايش نرخ دلار قطعي شود حداقل 330 -360 را خواهد ديد

s_hashem54
2011/09/18, 11:18
دوستان سلام

با اجازه اساتید امروز یک پله تو 2630 و 2631 بکام خریدم .

شاد و سربلند باشید .

s_hashem54
2011/09/18, 11:25
دوستان سلام

با اجازه اساتید امروز یک پله تو 2630 و 2631 بکام خریدم .

شاد و سربلند باشید .

s_hashem54
2011/09/18, 11:26
اساتید گرامی
صدرا حمایت خوبی روی 2700 داشته هم دیروز و هم امروز ، امروز در طول بازار در محدوده 2800 قریب به 5.000.000 سهم فروشنده داشت . دلیل بالا نرفتن قیمت هم قطعا همین بوده ، با این تفاسیر آیا نگهداری صدرا را توصیه می فرمایید و یا خروج و یا کم کردن آن در سبد را ؟
بنده هدف اول صدرا را 3150 دیدم که البته چند تا مقاومت قوی تا آن قیمت داره .
پیشاپیش از توصیه حضرات عالی سپاسگزارم .
شاد و سربلند باشید .

محمد ساده
2011/09/18, 11:28
سلام محسن جان...
مثل اینکه خبر مجدد افزایش نرخ سیمانیها دوباره جدی شده...
در مورد سیلام نظرتون چیه؟افت بالای و داشته...
راستی فردا ورق گرمم حدود100ت بالاتر قیمت می خوره(رانتی)...سهمهای این گروه یه رالی صعودی کوتاه مدت دیگه دارن...تو این وتوکا چه خبره؟شما خبر ندارین؟

alibaghdadi2010
2011/09/18, 11:38
جناب نظري منتظر پيشنهاد سهم براي كوتاه مدت هستم؟

iq_son
2011/09/18, 11:41
سلام امروز خبهمن 230 تومان دادم بکام رو 263 برداشتم نظر اساتید چیه؟

محسن نظري
2011/09/18, 12:11
با سلام خدمت عزيزان
دوستان عزيز بنده از ساعت 12:45 دقيقه ميخواهم وارد تاپيكم شود تازه موفق به باز كردن تاپيك شدم متاسفانه سايت مشكل فني دارد و با اين وضعيت بريا ارسال يك پست بايد نيم ساعت وقت گذاشت كه اصلا با اين كمبود وقت نميشود اگر يك وقت ديديد كمتر حضور پيدا ميكنم به خاطر مشكلات فني سايت ميباشد نه بي معرفي ما
مخلص همه عزيزان هستم شاد و پر سود باشيد

s_hashem54
2011/09/18, 12:17

ای کیو سان عزیز مگه 2630 چنتا عرضه کرد که هم من برداشتم و هم شما ؟ با کارگزاریت چک کن چون همه عرضه 2630 را برای من خریده تازه تتمه خریدمو 2631 خریدم .

محسن نظري
2011/09/18, 12:43
اساتید گرامی
صدرا حمایت خوبی روی 2700 داشته هم دیروز و هم امروز ، امروز در طول بازار در محدوده 2800 قریب به 5.000.000 سهم فروشنده داشت . دلیل بالا نرفتن قیمت هم قطعا همین بوده ، با این تفاسیر آیا نگهداری صدرا را توصیه می فرمایید و یا خروج و یا کم کردن آن در سبد را ؟
بنده هدف اول صدرا را 3150 دیدم که البته چند تا مقاومت قوی تا آن قیمت داره .
پیشاپیش از توصیه حضرات عالی سپاسگزارم .
شاد و سربلند باشید .
به نظر بنده صدرا توانايي رسيدن به سطوح قيمتي 300-330 تومان را براحتي دارد و توصيه ميكنم نگه داريد

vaita
2011/09/18, 13:00
چنانچه بحث آزاد شدن دلار قطعی باشه چه تاثیری رو زامیاد داره؟
امروز خیلی سعی کردن از 170 بکشن پایین

محسن نظري
2011/09/18, 13:40
سلام محسن جان...
مثل اینکه خبر مجدد افزایش نرخ سیمانیها دوباره جدی شده...
در مورد سیلام نظرتون چیه؟افت بالای و داشته...
راستی فردا ورق گرمم حدود100ت بالاتر قیمت می خوره(رانتی)...سهمهای این گروه یه رالی صعودی کوتاه مدت دیگه دارن...تو این وتوکا چه خبره؟شما خبر ندارین؟
سلام محمد جان
درباره سيمانيها بيشتر نظرو روي غرب و كرمان و شاهرود مثبته سيلام را راستش بررسي نداشتم
اگر افزايش 100 توماني ورق گرم را داشته باشيم كه فولاديها يك رشد 10 درصدي خواهند داشت
وتوكا رو شنيدم ميخواد يك تعديل هم براي امسالش هم براي سال 91 بده نميدونم تا چه حدي صحت داره

ناشناس
2011/09/18, 14:02
با درود
در مواردی با این عبارت برمیخورم که فلان خریدار یا فروشنده "سفارش پنهان" می گذارد و این امکان برای کاربران آنلاین نیز فراهم است که همه یا بخشی از سفارش خود را پنهان کنند.
لطفاً راهنمایی بفرمایید:
1- این عمل به چه دلیل صورت می گیرد؟
2-آیا این عمل مصداق عدم شفافیت نیست؟
پیشاپیش سپاسگزارم

بابک پناهی
2011/09/18, 14:07
محسن جان نظرت چیه؟

در مورد وصنعت بارها عرض کردم تا سهم 150 رو به بالا رد نکنه انتظار صعود شتابان از سهم نداشته باشید روند فعلی سهم هم تا 150 تومن صعودیه
در مورد بوعلی هم هدف اول سهم 105 و هدف دومش 112 تومنه که در صورت عبور از 112 اهداف بعدی متعاقبا اعلام خواهند شد

arya89
2011/09/18, 14:09
سلام محمد جان
درباره سيمانيها بيشتر نظرو روي غرب و كرمان و شاهرود مثبته سيلام را راستش بررسي نداشتم
اگر افزايش 100 توماني ورق گرم را داشته باشيم كه فولاديها يك رشد 10 درصدي خواهند داشت
وتوكا رو شنيدم ميخواد يك تعديل هم براي امسالش هم براي سال 91 بده نميدونم تا چه حدي صحت داره
درود
با اجازه آقای نظری
در مورد سیمان ایلام با توجه به قیمتش یک نگاهی به صورت مالی 6ماهه انداختم 1نکته مثبت افزایش فروش سیمان صادراتی بود که نسبت به 6ماهه سال قبل500درصد رشد داشته وحدودآ نیمی از کل فروش شرکت بوده و عیب بزرگ این سهم هزینه های مالی که حدود 40میلیارد هست که فکر کنم هزینه تسعیر وام ارزی یوروی شرکت هست که اکثرسودعملیاتی را تحت تاثیر قرار داده
باتشکر یدرود

بابک پناهی
2011/09/18, 14:42

سهم امروز کانال صعودیشو به بالا شکوند و اولین سیگنال صعود رو صادر کرد.اولین مقاومت پیش روی سهمم 96 و محدوده 96 تومنه ( تلورانس 4-3 تومن )

http://forums.boursy.com/imported/2011/09/30.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

monarchy
2011/09/18, 15:00
بیلت در ایران

بیلت در هفته گذشته بازار آرام و باثباتی را داشت از اول هفته قیمت سایز ۱۵۰ میلیمتر در انزلی از ۸۵۵ تا ۸۶۰ تومان گفته می شد . علیرغم رکود بازار میلگرد بازار بیلت با تنزل روبرو نبود علت این امر از یک طرف محدودیت عرضه بیلت است و از سوی دیگر افزایش قیمت آن. اکثر تجار به علت کاهش پیشنهادهای فروش از سی آی اس با احتیاط عمل می کنند آخرین قیمت بیلت فروخته شده تحویل بندر انزلی برای سایز ۱۲۵ و ۱۵۰ میلیمتر ۷۳۵ دلار هر تن بوده است.

با توجه به افزایش اخیر کرایه حمل در دریای خزر که نسبت به دو ماه قبل تقریبا دو برابر شده است احتمال کاهش قیمت بیلت در هفته های آینده نیست معلوم نیست کارخانه های سی آی اس در اکتبر بیلت تحویل دسامبر- ژانویه را ارزانتر بفروشند چون قیمت قراضه کاهش نیافته و از سوی دیگر کارخانه ها کاهش تولید را بیشتر می پسندند تا افت قیمت را.

بیلت سایز ۱۲۰ میلیمتر داخلی روز پنجشنبه تا ۸۲۰ تومان درب کارخانه هم گفته شده است.

با توجه به خبر بالا قیمت شمش فولادی در داخل هنزو بسیار بالاتر از نرخ محصولات فولاد خوزستان می باشد همه سنگ اهنی منتظر گزارش ابتدای مهر فولاد خوزستان می باشند تا ببیند ایا تغییر در نرخ فروش این شرکت به عنوان مبنای قیمت سنگ اهنی ها رخ خواهد داد یا نه ؟؟؟

MTZ
2011/09/18, 15:15
جناب نظري آيا شما وارد فباهنر شديد يا آن گروه ديگر كه گفتيد وارد شد ؟؟

اردرهاي 10000 تايي خريد امروز علي رغم عرضه هاي سنگين نشانه حمايت مجدد بود .فكر كنم امروز صبا تامين اينجوري عرضه ميكرد..

از لحاظ تكينيكي با شكست 122 الگوي 3 قلو كف تكميل شده با هدف 140

بابک پناهی
2011/09/18, 15:25
http://www.ayandenews.com/news/36375/

arya89
2011/09/18, 15:36
http://www.ayandenews.com/news/36375/
درود
اقا بابک متاسفانه فیلتر بود باز نشد

soroush
2011/09/18, 16:57
سلام دوستان عزیز با این شرایظ خمحرکه و حق تقدمشو با ضرر بدیم بره
با اوضاع دلار خفناور رو هم هر جور شده رد کنیم؟

بابک پناهی
2011/09/18, 17:13
ماشاا.. این سایت تالار بورس پایه تعداد کاربراشو 2500 نفر قرار داده...شما دقیقا زمان تحویل سال نو هم به این سایت سر بزنید حداقل 2000 یا 2500 نفر!!! کاربر آنلاین داره!!! :))

محسن نظري
2011/09/18, 17:55
جناب نظري منتظر پيشنهاد سهم براي كوتاه مدت هستم؟
فعلا نظر بنده بر روي بكام 260 توماني و يا صدراي 260-255 توماني مثبت است

محسن نظري
2011/09/18, 17:57
خريد خوبي كردي دوست عزيز

محسن نظري
2011/09/18, 18:11
چنانچه بحث آزاد شدن دلار قطعی باشه چه تاثیری رو زامیاد داره؟
امروز خیلی سعی کردن از 170 بکشن پایین
قطغا دوست عزيز تاثير منفي خواهد داشتبه نظر بنده با اين نسبت پي بر اي رشد بيشتر زامياد توجيهي ندارد

يگانه
2011/09/18, 20:04
محسن جان به نظرت افزایش نرخ زور بیشتری برای بالابردن خودرویی ها داره یا بالارفتن قیمت دلار و یورو برای پایین آوردن سود اونا

iq_son
2011/09/18, 20:10
ای کیو سان عزیز مگه 2630 چنتا عرضه کرد که هم من برداشتم و هم شما ؟ با کارگزاریت چک کن چون همه عرضه 2630 را برای من خریده تازه تتمه خریدمو 2631 خریدم .
سلام دوست من دیگه خورده ها تو حساب ما نمی خونه:p;) شوخی کردم دقیق 2632 برداشتم همین روند بگم بهتره آدم حوصلش نمیکشه کامل بنویسه:p!!!!!!

The Edge
2011/09/18, 20:29
دوستان یکی میشه منو رهنمایی کنه؟ وقتی دیتا می ریزم تو آمبروکر و نقاشی می کشم اصلا دیتا و تحلیل هام سیو نمیشه! کسی می دونه باید چیکا ر کنم؟! :((

yousef
2011/09/18, 20:41
بادرودوعرض احترام.
کلوز زامیاددرروزآخرقبل ازمجمع2233وeps=604وp/e=3.69
قیمت تئوریک بعدازافزایش سرمایه1616وeps=302وp/e=5.35
سئوال اینجاست که چرااگرزامیاددرقیمت تئوریک خودنیزبازمیشدp/eآن بیش از1.65واحدافزایش می یافت بدون هیچ تعدیل منفی.آیااشتباه نیست که درافزایش سرمایه 100درصدی که ازمحل آورده است epsرانصف کنیم؟
بعضی دوستان درانتظارزامیاد140تومانی هستنددرحالیکه140تومان فعلی یعنی 180 تومان قبل ازافزایش سرمایه.اگرمعتقدباشیم که دستیابی p/e=5برای زامیادقبل ازافزایش سرمایه یعنی قیمت300تومان منطقی است بایدانتظارزامیاد200تومنی بعدازافزایش سرمایه رانیزداشته باشیم(300+100=400و400/2=200).ازنقداساتیدبرنظرم خوشحال خواهم شد.باسپاس فراوان.

بابک پناهی
2011/09/18, 20:48
دوستان یکی میشه منو رهنمایی کنه؟ وقتی دیتا می ریزم تو آمبروکر و نقاشی می کشم اصلا دیتا و تحلیل هام سیو نمیشه! کسی می دونه باید چیکا ر کنم؟! :((

این فایلو باز کنید و جائی که آمی بروکرتون نصب شده اینم اونجا بریزید

ولی موقع نصب باید آمیتون بسته باشه حتما!

https://rapidshare.com/files/3491240578/tabourse.exe

محسن نظري
2011/09/18, 20:53
با درود
در مواردی با این عبارت برمیخورم که فلان خریدار یا فروشنده "سفارش پنهان" می گذارد و این امکان برای کاربران آنلاین نیز فراهم است که همه یا بخشی از سفارش خود را پنهان کنند.
لطفاً راهنمایی بفرمایید:
1- این عمل به چه دلیل صورت می گیرد؟
2-آیا این عمل مصداق عدم شفافیت نیست؟
پیشاپیش سپاسگزارم
بله اين امكان براي انلاين هم ميسر ميباشد
1-در برخي مواقع براي مثال بنده مقدار تقاضاي خريد و يا فروشم سنگين ميباشد و ممكن است باعث فراري شدن خريداران در زمان فروش و يا فروشندگان در زمان خريد شود به همين دليل اردرها مخفي گذاشته ميشود
2-به نظر بنده تا حدودي بله و تا حدودي خير زيرا باعث گمراهي سهامداران در معاملات ميشود و از طرف ديگر باعث جلوگيري از ايجاد جو بر روي سهام ميشود

محسن نظري
2011/09/18, 20:59
جناب نظري آيا شما وارد فباهنر شديد يا آن گروه ديگر كه گفتيد وارد شد ؟؟

اردرهاي 10000 تايي خريد امروز علي رغم عرضه هاي سنگين نشانه حمايت مجدد بود .فكر كنم امروز صبا تامين اينجوري عرضه ميكرد..

از لحاظ تكينيكي با شكست 122 الگوي 3 قلو كف تكميل شده با هدف 140
خير بنده وارد نشدم

golden leopard
2011/09/18, 21:18
دوست عزيز از ديد بنيادي نظر مساعدي بر شكربن ندارم بايد ببينيد تكنيكالش چطوريهدرود بر ابر تحلیل گر بنیادی تالارهای ایران زمین محسن خان نظری با توجه به این که نظر مساعدی نسبت به سیمانی ها و شکربن ندارید بغیر از بکام چه سهمی را برای خرید فردا پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟از آنجاییکه مطابق تحلیل های بنیادی شما سیمانی ها وشکربن فاقد صلاحیتفاندایی می باشند فعلا ورود به سیمانی ها و شکربن را ممنوع اعلان می نماییم و پرتفوی خود را عاری از این سهام بی بنیاد می نماییم.تا استاد بزرگ فاندامنتال ایران مهرتائید برای ورود به این دو گروه را بزند.به امید سلامتی شما استاد کبیر ایران زمین:x:x^:)^@};-@};-@};- ما همه سرباز توییم محسن خان گوش به فرمان توییم محسن خان

بابک پناهی
2011/09/18, 21:25
بادرودوعرض احترام.
کلوز زامیاددرروزآخرقبل ازمجمع2233وeps=604وp/e=3.69
قیمت تئوریک بعدازافزایش سرمایه1616وeps=302وp/e=5.35
سئوال اینجاست که چرااگرزامیاددرقیمت تئوریک خودنیزبازمیشدp/eآن بیش از1.65واحدافزایش می یافت بدون هیچ تعدیل منفی.آیااشتباه نیست که درافزایش سرمایه 100درصدی که ازمحل آورده است epsرانصف کنیم؟
بعضی دوستان درانتظارزامیاد140تومانی هستنددرحالیکه140تومان فعلی یعنی 180 تومان قبل ازافزایش سرمایه.اگرمعتقدباشیم که دستیابی p/e=5برای زامیادقبل ازافزایش سرمایه یعنی قیمت300تومان منطقی است بایدانتظارزامیاد200تومنی بعدازافزایش سرمایه رانیزداشته باشیم(300+100=400و400/2=200).ازنقداساتیدبرنظرم خوشحال خواهم شد.باسپاس فراوان.

سازمان قیمت تئوریکو موقع بازگشایی بر چه اساسی 1616 زده؟

The Edge
2011/09/18, 21:31
این فایلو باز کنید و جائی که آمی بروکرتون نصب شده اینم اونجا بریزید

ولی موقع نصب باید آمیتون بسته باشه حتما!

https://rapidshare.com/files/3491240578/tabourse.exe

ممنون جناب پناهی. ولی نصبش پسوورد می خواست! :(

محسن نظري
2011/09/18, 21:52
يه شخصي در اين سايت هست دائما قشرين را به رخ ما ميكشد كسي نيست به اين اقا بگويد اخه مرد حسابي ما در قنديها سهام مناسب و بنيادي دار قلرست 1000 توماني و قصفهاي 970-980 توماني را معرفي كرديم و دوستان همين سايت گواه هستند و خريدند و سود خوبي بردند سود بردند در روند درست نه سفته بازي كه مطمئن باشيد پولش از صد جاي زندگي پس ميزند اين روند سفته بازي باعث شد امروز شفاف سازيش هم روي كدال بيايد فقط كمي خجالت بكشيد اگر بنده بخواهم سهامي كه تو اين مدت معرفي كردم و دوستان سود كرده اند را بر سر شما بكوبم شما الان در اعماق زمين بوديد بگذريم واقعا مانده ام برخي مواقع ذات ادمها تا چه حدي نزول ميكند....

محسن نظري
2011/09/18, 21:58
سلام دوستان عزیز با این شرایظ خمحرکه و حق تقدمشو با ضرر بدیم بره
با اوضاع دلار خفناور رو هم هر جور شده رد کنیم؟
دوست عزيز شفاف سازي خفناور كار خودش را كرد بهتر بود امروز خارج ميشديد احتمال تعديل منفي كه ميدادم با اين شفاف سازي تقريبا به يقين تبديل خواهد شد
خمحركه هم گفتم در سطوح قيمتي 170 تومان نظرم بر فروش مساعد است

بابک پناهی
2011/09/18, 22:00
ممنون جناب پناهی. ولی نصبش پسوورد می خواست! :(

taboursedata

ببینید این کار میکنه؟

hamed89
2011/09/18, 22:05
محسن جان یه سوال
سکارون هنوز تعدیل بابت افزایش دلار رو اعمال نکرده اگ بازم دلار بره بالا تعدیل سنگینی باید داشته باشه..نظرت رو میشه بدی
یه سوال دیگه : شما فرابورس رو فردا خرید میکنید؟نظرتون چیه؟

vaita
2011/09/18, 22:06
اساتید
امروز 30 میل از سهم گردشگری خالی شد !
توسط شرکت ایران توسعه
دلیل این امر رو کسی میدونه؟