PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۵:۳۸
مدتي را در سايت بوركس خدمت عزيزان و دوستان و سروران خود بوديم زين پس در اين مكان و با لطف دوستان و مديران سايت به راه خود ادامه ميدهيم
شاد و سبز باشيد

hadi4415
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۵:۵۶
سلام جناب نظری

ممنون که این تایپیک رو ایجاد کردین . امیدوارم خانم راشین هم مطالبشون رو اینجا ادامه بدند . تا همه مون بتونیم از اطلاعات شما ؛ جناب پناهی و خانم راشین استفاده کنیم .

باز هم ممنون

hamed131340
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۰۸
با سلام خدمت محسن نظری عزیز

با خوش امد گویی به جنابعالی. پرسشم از شما این است که ایا پست بانک را تک سهم هستید یا خیر ؟ زیرا اکثر پورتفوی من را پست بانک تشکیل میدهد..و اینکه نمیدانم چه کاری انجام بدهم . متشکرم

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۰۹
سلام جناب نظری

ممنون که این تایپیک رو ایجاد کردین . امیدوارم خانم راشین هم مطالبشون رو اینجا ادامه بدند . تا همه مون بتونیم از اطلاعات شما ؛ جناب پناهی و خانم راشین استفاده کنیم .

باز هم ممنون

ممنونم دوست عزيزم قطعا ساير دوستان عزيز نيز ادامه فعاليتشان را در اين سايت ادامه خواهند داد و همينجا از تمامي دوستانم دعوت ميكنم در اين سايت فعاليتشان را ادامه دهند به اميد خنده و شادي تمامي سهامداران جز

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۱۲
با سلام خدمت محسن نظری عزیز

با خوش امد گویی به جنابعالی. پرسشم از شما این است که ایا پست بانک را تک سهم هستید یا خیر ؟ زیرا اکثر پورتفوی من را پست بانک تشکیل میدهد..و اینکه نمیدانم چه کاری انجام بدهم . متشکرم

دوست عزيزم بله بنده هنوز تك سهم پست هستم پست بانك به زودي متعادل خواهد شد بنده با ديد ميان مدت اين سهم را خريداري كرده ام و قصد فروش نيز ندارم

Zambrotta
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۱۶
جناب محسن نظری
بینهایت خوشحال شدم تاپیک شمارا به همرا جناب بابک پناهی دیدم
خوش آمدید

hamed131340
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۲۷
جناب اقای نظری با تشکر از پاسخگویی شما بنده مدت زمانی که در بورکس تشریف داشتید تمامی مطالب شما را مطالعه می کردم ولی چون ایدی من فعال نشده بود نمی توانستم مسدعی اوقاتتان

باشم.به هر جهت از حضورتان دراین سایت خوشحال شدم.

کارآمد
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۳۰
سلام جناب نظری عزیز
ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردید من در سایت بورکس همیشه پیگیر نظرات و تحلیلهای بی نظیر شما بودم و راستش از رفتنتون خیلی دلگیر شدم. خوشحالم که فعالیتتون رو اینجا شروع کردید.

rojan
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۶:۵۶
با سلام

آقای نطری

خدا گوید:
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین مهمان دنیایم
شروغ کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده ات با من

با سپاس بیکران از حضورتان در سایت امید است مانند گذشته از نظرات و پیشنهادات شما نهایت استفاده را ببریم
سبز و پر سود باشید

ALI48
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۰۵
جناب آقاي نظري

با سلام و عرض ارادت
مي تونم نظرتون رو در باره كوتاه مدت و ميان مدت كچاد بپرسم؟

کاشف
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۰۷
مدتي را در سايت بوركس خدمت عزيزان و دوستان و سروران خود بوديم زين پس در اين مكان و با لطف دوستان و مديران سايت به راه خود ادامه ميدهيم
شاد و سبز باشيد

سلام محسن جان
به به ببین کی امده محسن عزیز خوشومدی واقعا منت برسرماگذاشتی محسن جان من ازطرف خودم وکلیه دوستان ورودت روبه این سایت گل باران کردید محسن عزیز واقعا این چندروزی که توبورکس نمینوشتی حال تمام بچها گرفته بود حمل ازخودستایی نباشه چقدرخوشحالم اینوازته ته دلم میگم امیدوارم بابک عزیزمون هم سایتمونوهرچه زودترنورانی ترکنه.
به مدیریت سایت هم تبریک میگم بابت گلی چون محسن نظری .

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۲۲
دوست عزيزم درباره كچاد در بازه كوتاه مدت فعلا روند سهم را نوساني ميدانم و رشد قيمتي چنداني را انتظار ندارم اما در بازه ميان مدت و تا شب مجمع اين سهم حداقل تا سطوح قيمتي 700 تومان رشد خواهد كرد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۲۵
سلام محسن جان
به به ببین کی امده محسن عزیز خوشومدی واقعا منت برسرماگذاشتی محسن جان من ازطرف خودم وکلیه دوستان ورودت روبه این سایت گل باران کردید محسن عزیز واقعا این چندروزی که توبورکس نمینوشتی حال تمام بچها گرفته بود حمل ازخودستایی نباشه چقدرخوشحالم اینوازته ته دلم میگم امیدوارم بابک عزیزمون هم سایتمونوهرچه زودترنورانی ترکنه.
به مدیریت سایت هم تبریک میگم بابت گلی چون محسن نظری .
ممنونم دوست عزيزم انشالله با حضور تمامي دوستان اين سايت را به جايگاه والايي برسانيم
خدمتگزار تمامي دوستان و سروران و تمامي سهامداران جز هستم

مهر
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۲۶
باسلام از اینکه شما را در اینجا میبینم و از نظرات شما استفاده خواهم کرد بسیار خوشحالم مدتی در سایت همسایه در رکاب بودم وتا اخرین لحظه ها شاهد دفاع جانانه و سبز تان از ایران و ایرانی بودم. پایندباشید

آریو
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۷:۳۱
محسن جان و بابک عزیز خیلی خوشحال شدم که دوباره میتونم مطالب شما رو بخونم......تازه با بورکس آشنا شده بودم و همیشه از مطالب شما استفاده میکردم اما نمیتونستم از شما تشکر کنم چون عضو نبودم ... همینجا ازتون بی نهایت سپاس گزارم و به امید خواندن تحلیل های بسیار زیبای شما...اینم اول تاپیکم تو اتاق های گفتگوی بورسی

آريانا
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۱۶
شاد و سبز باشيد

جناب محسن نظري عزيز
با سلام و عرض ادب
از اينکه حضور شما و جناب آقاي پناهي را در اين محيط شاهد هستم بسيار بسيار خرسندم و اگر چه در سايت بورکس در خدمتتان نبودم ولي اميدوارم در اين محيط بتوانم از وجود شما عزيزان استفاده نمايم. با آرزوي بهترينها براي شما سروران دوست داشتني. آريانا

malavan
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۱۶
به به چی دارم می بینم
خوش آمدید اساتید محترم
آخیش راحت شدم
اونجا بهم آیدی نداده بودند دیگه داشت کفرم در می اومد
شایدم نفرین من باعث شد..... :d
خلاصه خیلی خوشحال شدم
موفق باشید

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۱۸
سلام دوست عزيز
ممكنه يه تحليل از وساپا بكنيد؟

علامه
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۱۸
جناب نظری و پناهی و سرکارخانم راشین
سلام
من تمامی پستهای شما بزرگواران رو تو بورکس دنبال میکردم و بدون شک از بهترینها (از نظر علمی و اخلاقی) بودین و متاسفانه چون عضو نبودم نمیتونستم لااقل تشکری بکنم
خیلی خوشحالم که میبنم اینجا شاهد حضور شما هستیم و میتونیم از نظرات ارزشمندتون بهره ببریم
براتون ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم

مصطفی مصری پور
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۲۵
سلام جناب نظری
خیلی خیلی خوشحالم از اینکه باز فرصتی به دست اومده تا ازعلم شما استفاده کنیم و از محبت شما بهره مند!!!
و واقعا متاسف شدم از اتفاقاتی که در اون روز در سایت بورکس رخ داد....
وبعد از تقدیر و تشکر فراوان....یک سوال : نظر شما در مورد غدیر چیه؟
در میان مدت و کوتاه مدت
پیشاپیش سپاس از عنایت شما

zagros
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۲۷
سلام

واقعا برای این سایت افتخاریه که جناب نظری و پناهی در این مکان حضور یافتند. بنده هم حضور گرم جناب نظری و پناهی را تبریک میگم و امیدوارم شاهد حضور فعال این دو عزیز باشیم
راستی جناب نظری چه خبر از راشین و بابک عزیز؟ از کی شاهد تحلیل های زیبای این دو عزیز خواهیم بود؟

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۳۲
سلام دوست عزيز
ممكنه يه تحليل از وساپا بكنيد؟
دوست عزيزم وساپا با توچه به برگشت روند گروه خودرويي و مثبت شدن فملي در مرحله اول تا سطوح قيمتي 320 تومان رشد خواهد كرد در صورت ادامه دار بودن روند مثبت گروه خودرويي به نظرم هدف 350 توماني نيز براي سهم دور از ذهن نميباشد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۳۴
سلام جناب نظری
خیلی خیلی خوشحالم از اینکه باز فرصتی به دست اومده تا ازعلم شما استفاده کنیم و از محبت شما بهره مند!!!
و واقعا متاسف شدم از اتفاقاتی که در اون روز در سایت بورکس رخ داد....
وبعد از تقدیر و تشکر فراوان....یک سوال : نظر شما در مورد غدیر چیه؟
در میان مدت و کوتاه مدت
پیشاپیش سپاس از عنایت شما
دوست عزيزم غدير فعلا در بازه كوتاه مدت تا قيمتهاي 520 تومان رشد خواهد كرد با توجه به مجمع فروردين ماه و افزايش سرمايه 96 درصدي و ورود فولاد الياژي به بورس و زاگرس و پرديس به فرابورس در ميان مدت به خصوص بعد از افزايش سرمايه با روند صعودي همراه خواهد بود در ضمن شركت قصد عرضه 5 درصدي سهام ثاخت را نيز دارد

فرماندار
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۳۵
شاد و سبز باشيد
سلام بر جناب نظری
امیدوارم شاد و مسرور باشید بنده از ان شب معرف در بورکس دنبال شما بودم حالا هم خوشحالم
ضمن اینکه ..........بگذریم

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۸:۳۶
بابك و راشين عزيز نيز به زودي به جمع ما ميپيوندند حضور تمامي دوستان عزيزم ميتواند باعث پربار تر شدن بار علمي و تبادل نظر شود به اميد روزي كه بتوانيم شاهد شايد تمامي سهامداران بازار سرمايه باشيم

vahid_lok
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۱۹:۴۱
سلام
خوشحالم که می تونم تحلیل دوستان رو بخونم!
اگر لطف کنید و نظرتون رو در مورد صدرا هم بید ممنون میشم!

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۰:۵۴
دوست عزيزم وساپا با توچه به برگشت روند گروه خودرويي و مثبت شدن فملي در مرحله اول تا سطوح قيمتي 320 تومان رشد خواهد كرد در صورت ادامه دار بودن روند مثبت گروه خودرويي به نظرم هدف 350 توماني نيز براي سهم دور از ذهن نميباشد

منظورم فاندامنتال بود

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۰:۵۵
جناب نظري ضمن خوش آمدگويي به شما بنده قبلا نوشته هاي شما را در سايت هاي ديگر دنبال مي كردم و از اينكه از سايت بوركس رفتيد ناراحت شدم گرچه نتونستم عضو بوركس بشوم. ولي از حضور شما در اينجا خوشحال ام.
ولغدر را همزمان با شما خريدم به نظر شما كي به اهداف قيمتي مي رسه يا اينكه بهتر نيست با يك سهم ديگري جايگزين اش كنيم؟
با تشكر

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۱:۰۵
منظورم فاندامنتال بود
دوست عزيزم الان بازار بيشتر به جاي ديد فاندامنتال بر روي اين سهم به جو گروه نگاه ميكند سود سال 90 قطعا با توجه به عدم تكرار درامدهاي فروش سهام پرتفوي شركت پاينتر از ميزان فعلي خواهد بود مگر اينكه با فروش ساير شركتهاي زير مجموعه بتواند بخشي از اين كاهش را جبران كند فعلا چشم بازار بر چند محور است افزايش سرمايه و سود فعلي و ميزان تقسيم ان در مجمع

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۱:۰۸
جناب نظري ضمن خوش آمدگويي به شما بنده قبلا نوشته هاي شما را در سايت هاي ديگر دنبال مي كردم و از اينكه از سايت بوركس رفتيد ناراحت شدم گرچه نتونستم عضو بوركس بشوم. ولي از حضور شما در اينجا خوشحال ام.
ولغدر را همزمان با شما خريدم به نظر شما كي به اهداف قيمتي مي رسه يا اينكه بهتر نيست با يك سهم ديگري جايگزين اش كنيم؟
با تشكر
دوست عزيز ولغدر متاسفانه با توجه به پتانسيلهايي كه دارد مورد بي توجهي بازار قرار گرفته است سهم در فروردين ماه مجمع دارد 15 تومان تقسيم ميكند همچنين دنبال وام 10 ميلياردي از بانك كشاورزي نيز ميباشد تنها مشكل سهم عدم داشتن حامي مناسب است بنده هدف و قصدم سطوح 120 تومان بود اما ظاهرا فعلا قصد عبور از سطوح 100 تومان را ندارد پس بنده نيز در همين سطوح 100 تومان خارج خواهم شد
فكر ميكنم كساني كه با ديد مجمع سهم را نگه داري نمايند با سود مجمع حداقل 15-20 درصد نصيبشان ميشود

rhhk610
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۱:۲۹
محسن و بابک و راشین عزیز واقعا" از اینکه باری چشممان به نوشته های شما منور میگردد خوشحال شدم....واز همه مهمتر شیفته مرام و اعتقاد شما هستم و برایتان آرزوی موفقت دارم

هادی
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۱:۴۳
شاد و سبز باشيد

سلام وعرض ارادت
خیلی خوشحالم که باردیگرمیتوانم ازمطالب گرانبهای شما استادبزرگ استفاده کنم
جناب محسن نظری و بابک پناهی وراشین خانم هرسه استاد بزرگ ازاستورهای بورس هستند خیلی خوشنودم خوشامدیدوتبریک.

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۰۱
دوست عزيزم الان بازار بيشتر به جاي ديد فاندامنتال بر روي اين سهم به جو گروه نگاه ميكند سود سال 90 قطعا با توجه به عدم تكرار درامدهاي فروش سهام پرتفوي شركت پاينتر از ميزان فعلي خواهد بود مگر اينكه با فروش ساير شركتهاي زير مجموعه بتواند بخشي از اين كاهش را جبران كند فعلا چشم بازار بر چند محور است افزايش سرمايه و سود فعلي و ميزان تقسيم ان در مجمع

اگر سود تقسيمي آتي خساپا بياد تو دل وساپا! چه تاثيري روش ميذاره؟

آریو
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۰۲
با سلام و درود خدمت جناب نظری عزیز.
محسن جان می خواستم نظرتونو در مورد ***خصدرا*** بدونم ...مقداری این سهمو با میانگین 287 داریم و به دنبال خرید مجدد سهم برای پایین اوردن میانگین خرید هستم به نظر شما افت سهم تا چه قیمتی ادامه داره؟ آیا خرید سهمو با دید میان مدت توصیه میکنید؟
با سپاس

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۱۸
اگر سود تقسيمي آتي خساپا بياد تو دل وساپا! چه تاثيري روش ميذاره؟
دوست عزيزم اينجا چند ابهام وجود دارد اول به دليل اينكه خساپا كنسرسيومي خريداري شده و سهام سايپا در شركتهاي زير مجوعه تقسيم شده دقيقا نميتوان گفت سهم سود نقدي وساپا از خساپا چقدر خواهد شد
دومين ابهام هزينه هاي پرداختي خريد اقساطي سايپا خواهد بود كه هنوز به طور دقيق به همان دليلي كه بالا گفتم مشخص نميباشد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۲۱
با سلام و درود خدمت جناب نظری عزیز.
محسن جان می خواستم نظرتونو در مورد ***خصدرا*** بدونم ...مقداری این سهمو با میانگین 287 داریم و به دنبال خرید مجدد سهم برای پایین اوردن میانگین خرید هستم به نظر شما افت سهم تا چه قیمتی ادامه داره؟ آیا خرید سهمو با دید میان مدت توصیه میکنید؟
با سپاس
دوست عزيزم اين سهم فعلا بيشتر تحليل تكنيكال به كارش ميايد تا فاندامنتال فعلا بنده روند سهم را تا سطوح 220 تومان نزولي ميبينم از انجا به بعد بايد دوستان تكنيكاليست نظر بدهند اما با توجه به اينكه اعتقاد به تعديل مثبت سودسال 90 شركت و پنهان كاري سود شركت در گزارش 90 دارم پيشبيني ميكنم خريد سهم در سطوح قيمتي 200 تومان گزينه بسيار مناسبي با ديد ميان مدت ميباشد

rojan
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۳۵
با سلام

اقای نظری لطفا در صورت امکان نظرتان را درمورد بازگشایی زامیاد بفرمایید
سبز و پر سود باشید

CAPTAIN NEMO
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۳۹
به به ببین کی اومده اینجا
عمو محسن خوش آمدی گرچه ما هم خودمون مهمونیم اینجا .....
اقا از دست اون سایت ناراحت نباش ....
همون دولتیها همه کاره اند اونجا و از دست کسی کاری بر نمیاد ......
موفق باشید .

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۴۲
با سلام

اقای نظری لطفا در صورت امکان نظرتان را درمورد بازگشایی زامیاد بفرمایید
سبز و پر سود باشید
دوست عزيزم زامياد با شايعه اعلام سود 60 توماني براي سال 90 مواجه ميباشد در صورتي كه خودروييها بتوانند كمي رشد كرده و زامياد نيز در جو مثبت بازگشايي شود سطوح قيمتي 260-280 تومان را براي سهم ميبينم

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۴۴
به به ببین کی اومده اینجا
عمو محسن خوش آمدی گرچه ما هم خودمون مهمونیم اینجا .....
اقا از دست اون سایت ناراحت نباش ....
همون دولتیها همه کاره اند اونجا و از دست کسی کاری بر نمیاد ......
موفق باشید .
مخلصيم دوست عزيزم هر جا باشيم ما به رسالت و وظيفه خودمان خواهيم رسيد

اورال
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۵۲
سلام محسن جان ، من هم به نوبه خودم ورود شما را به این سایت خوش آمد می گویم
و خوشحالم از اینکه باز هم شاهد مطالب پر بار شما خواهم بود .

Pooya
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۲:۵۳
سلام محسن جان خوبی ؟آیدی آرسن لوپن هستم دلم بلات تنگیده بود که اینجا پیدات کردم خیلی خوشحالیدم . محسن این ولغدرهارو چی کا کنیم؟گزارش سال بعدش رو نداد؟

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۱۱, ۲۳:۳۷
درود و سلام بر جناب نظری عزیز و پناهی بزرگوار
بابک عزیز که از دوستان قدیم بنده هستند و مدتی در فروم بورسیان افتخار همکاری با ایشون رو داشتم و از مردان نیک روزگار هستند و جناب نظری رو هم دورا دور وصف علم و بزرگواری و بلند نظری ایشون رو شنیده بودم ........
خیلی خوشحالم که در خدمت هر دو بزرگوار هستیم ،از طرف خودم و تیم مدیریت و تمامی دوستان حاضر درسایت به شما عزیزان خیر مقدم میگم و آرزوی روزهای خوش و به یاد ماندنی در این فروم برایتان دارم.
موفق و موید باشید

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۶:۵۹
سلام محسن جان خوبی ؟آیدی آرسن لوپن هستم دلم بلات تنگیده بود که اینجا پیدات کردم خیلی خوشحالیدم . محسن این ولغدرهارو چی کا کنیم؟گزارش سال بعدش رو نداد؟
سلام دوست عزيزم ممنون از لطفت درباره ولغدر متاسفانه بازيگر و سهامدار حقوقي پشت سهم نيست با توجه به مجمع فروردين ماه و احتمال تقسيم سود 15 توماني به نظر تا شب مجمع تا قيمتهاي 110-120 توماني رشد كند اما فعلا سد 100 تومان را بر سر راه خود دارد بنده نيز در همين سطح از سهم خارج حواهم شد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۷:۰۵
درود و سلام بر جناب نظری عزیز و پناهی بزرگوار
بابک عزیز که از دوستان قدیم بنده هستند و مدتی در فروم بورسیان افتخار همکاری با ایشون رو داشتم و از مردان نیک روزگار هستند و جناب نظری رو هم دورا دور وصف علم و بزرگواری و بلند نظری ایشون رو شنیده بودم ........
خیلی خوشحالم که در خدمت هر دو بزرگوار هستیم ،از طرف خودم و تیم مدیریت و تمامی دوستان حاضر درسایت به شما عزیزان خیر مقدم میگم و آرزوی روزهای خوش و به یاد ماندنی در این فروم برایتان دارم.
موفق و موید باشید
ممنونم از مديران عزيز سايت انشالله محيطي ارام و بدون حاشيه و پر بار براي دوستان فراهم شود

کاشف
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۸:۳۲
ممنونم از مديران عزيز سايت انشالله محيطي ارام و بدون حاشيه و پر بار براي دوستان فراهم شود

انشاا... به همین صورت است.

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۸:۴۶
ای محسن نظری. ای ایرانی اصیل. ای افتخار بورکس. به اینجا خوش امدی.

مصطفی مصری پور
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۹:۲۰
دوست عزيزم غدير فعلا در بازه كوتاه مدت تا قيمتهاي 520 تومان رشد خواهد كرد با توجه به مجمع فروردين ماه و افزايش سرمايه 96 درصدي و ورود فولاد الياژي به بورس و زاگرس و پرديس به فرابورس در ميان مدت به خصوص بعد از افزايش سرمايه با روند صعودي همراه خواهد بود در ضمن شركت قصد عرضه 5 درصدي سهام ثاخت را نيز دارد
__________________________________________________ ________________
سپاس فراوان از لطف بی نهایت شما!!!

احمدي
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۹:۲۹
سلام جناب نظري
نظرتون درباره فملي چيه؟

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۰۹:۵۳
سلام جناب نظري
نظرتون درباره فملي چيه؟
دوست عزيزم فملي امسال به نظرم تا سطح 200-220 تومان تعديل عايدي دارد و براي سال 90 نيز با توجه به قيمتهاي فعلي مس و با توجه به قيمتهاي فعلي ارز ميتواند به سود 220-250 توماني برسد هدف اول سهم را سطوح قيمتي 1300 تومان و هدف دوم سهم را با سود 250 توماني و اعمال پي بر اي 6 سطوح 1500 تومان ميدانم فملي جز يكي از سهام برتر و كم ريسك بازار با سود تضمين شده است

یزدی
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۲:۵۴
سلام استاد نظرتان در مورد رپارس , کسرا و مخابرات چیه؟با تشکر

پر ریسک
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۳:۰۳
با سلام خدمت جناب محسن نظری عزیز
من خیلی وقته مطالب شما رو دنبال میکنم وچون نمی توانستم عضوبورکس شوم نمی توانستم اززحمات شما تشکر کنم وحال این افتخار به ماهم دست داد ..........
خوب امدن شما وخانم راشین وجناب پناهی کلی بار علمی این سایت رو بالابرد .............
امیدوارم در این جا محیطی ارام فراهم بشه تا دوستان در کنار هم به فعالیت خود ادامه دهند............
در پایان اگر امکان داشته باشه به پگاه اصفهان وموتوژن هم نظری بندازید ممنون میشم در هردو سهم چند وقتیه شخص حقیقی اومده بالای یه درصد ودر حال جمع کردن این دو سهم هستن وگزارشهای هر دو شرکت هم خوبه.....با تشکر

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۴:۴۲
سلام استاد نظرتان در مورد رپارس , کسرا و مخابرات چیه؟با تشکر
دوست عزيزم رپارس قرار دادهاي بسيار مناسبي را منعقد كرده و است و قطعا با تعديل عايدي مواجه ميباشد از طرفي در حال رايزني با ساير بانكها براي انعقاد قرار دادهاي فروش و اجاره ميباشد سال 90 سال طلايي رپارس است
كسرا با رشد قيمتي نسبتا خوبي مواجه شده است بنده انتظار رشد قيمتي بالايي را براي سهم در مقطع فعلي ندارم
مخابرات با عرضه سهام همراه مورد توجه قرار گرفته است سطح قيمتي سهم به نظر بنده 320 تومان ميباشد به نظر نميرسد اخابر توان رشد بالايي را داشته باشد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۴:۴۴
با سلام خدمت جناب محسن نظری عزیز
من خیلی وقته مطالب شما رو دنبال میکنم وچون نمی توانستم عضوبورکس شوم نمی توانستم اززحمات شما تشکر کنم وحال این افتخار به ماهم دست داد ..........
خوب امدن شما وخانم راشین وجناب پناهی کلی بار علمی این سایت رو بالابرد .............
امیدوارم در این جا محیطی ارام فراهم بشه تا دوستان در کنار هم به فعالیت خود ادامه دهند............
در پایان اگر امکان داشته باشه به پگاه اصفهان وموتوژن هم نظری بندازید ممنون میشم در هردو سهم چند وقتیه شخص حقیقی اومده بالای یه درصد ودر حال جمع کردن این دو سهم هستن وگزارشهای هر دو شرکت هم خوبه.....با تشکر
ممنونم دوست عزيزم از لطفت
دست گذاشتي بر روي دو سهم عالي از نظر بنيادي شير پگاه اصفهان تعديل سودسال جاري و سال 90 اش قطعي ميباشد افزايش نرخ محصولات شركت ميتواند رشد مناسب سوداوري را براي سال 90 و سال جاري براي سهم رقم بزند خريد سهم در قيمتهاي فعلي گزينه بسيار مناسبي است
موتوژن نيز احتمالا تا 2-3 ماه ديگر طرح استارت و دينام خودرو افتتاح خواهد شد از طرفي ساير طرح هاي توسعه اي شركت نيز در سال 90 به بهره برداري خواهد رسدي در سود سال 90 جاي تعديل بسيار بالايي را دارد

MTZ
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۴:۵۵
به به جناب آقای نظری

اگرچه توی ایران تحلیل تمام مطالب ما را سانسور میکنید
اما خوشحالم اینجا میبینمتون
موفق باشید

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۱۶:۵۲
جناب نظري و راشين عزيز فاراك به نظر شما فرصت خريد نداده براي شنبه؟ خيلي از دوستان روش نظر دارن

mehran
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۰:۲۱
سلام محسن جان میتونم نظرتو درباره گروه کاشی و سهام قندی که پوشش بالایی دادن مثل قند اصفهان..شکر شاهرود و قند پیرانشهر بپرسم؟؟

Unio
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۰:۲۶
اقای نظری و اقای پناهی
بنده از ارادت مندان شما هستم
مدت ها بود که عضو بورکس بودم ولی هیچگاه id بنده فعال نشد!!
ولی همیشه تاپیک شما راهگشای بنده بود
بابت اتفاقاتی که توی تاپیک افتاد واقعا تارحت شدمو تاسف خوردم
اما برگشت شما واقعا خوشحال کننده است
امیدوارم در تمامی مراحل زندگی هر دو عزیز موفق باشید.

apple
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۱:۰۱
ممنونم دوست عزيزم از لطفت
دست گذاشتي بر روي دو سهم عالي از نظر بنيادي شير پگاه اصفهان تعديل سودسال جاري و سال 90 اش قطعي ميباشد افزايش نرخ محصولات شركت ميتواند رشد مناسب سوداوري را براي سال 90 و سال جاري براي سهم رقم بزند خريد سهم در قيمتهاي فعلي گزينه بسيار مناسبي است
موتوژن نيز احتمالا تا 2-3 ماه ديگر طرح استارت و دينام خودرو افتتاح خواهد شد از طرفي ساير طرح هاي توسعه اي شركت نيز در سال 90 به بهره برداري خواهد رسدي در سود سال 90 جاي تعديل بسيار بالايي را دارد

سلام

می تونم بپرسم که چه اتفاقی در صنعت شیر افتاده که شما به شرکت های این صنعت علاقه مند شدید ؟ حجم قابل توجهی از محصولات مثلا پگاه خراسان قبلا آزاد بود که تغییری در قیمت شان نداشته ایم . کلا ممنون می شوم اگر بهم بگوببد چه در این صنعت یا شرکت دیده اید.

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۱:۱۷
جناب نظري و راشين عزيز فاراك به نظر شما فرصت خريد نداده براي شنبه؟ خيلي از دوستان روش نظر دارن
دوست عزيزم قيمتهاي منفي روز شنبه و سطوح قيمتي 190-200 تومان به نظر بنده براي خريد فاراك سطح مناسبي ميباشد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۱:۲۰
سلام محسن جان میتونم نظرتو درباره گروه کاشی و سهام قندی که پوشش بالایی دادن مثل قند اصفهان..شکر شاهرود و قند پیرانشهر بپرسم؟؟
دوست عزيزم درباره گروه كاشي و سراميك با توجه به گزارشات مناسب سال 90 اين شركتها و افزايش نرخ فروش در كنار افتتاح طرح هاي توسعه اي در برخي از اين شركتها و افزايش ساخت و ساز و افزايش تقاضا در پروژه هاي مسكن مهر و مرتفع شدن نگراني بازار از اجراي طرح تحول در اين گروه بايد منتظر افزايش نسبت پي بر اي اين گروه به سطح 5 باشيم
در گروه قندي نظر بنده بر روي قپيرا بسيار مثبت بود و اين سهم را 1-2 ماه پيش نيز در بوركس معرفي كردم اما نكته منفي اين گروه هزينه مصرف بالاي انرژي به خصوص انرژي گاز ميباشد كه افزايش قيمتهاي جهاني شكر و افزايش نرخ فروش داخلي ميتواند تا حدود زيادي اين تاثير منفي را خنثي نمايد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۱:۲۴
سلام

می تونم بپرسم که چه اتفاقی در صنعت شیر افتاده که شما به شرکت های این صنعت علاقه مند شدید ؟ حجم قابل توجهی از محصولات مثلا پگاه خراسان قبلا آزاد بود که تغییری در قیمت شان نداشته ایم . کلا ممنون می شوم اگر بهم بگوببد چه در این صنعت یا شرکت دیده اید.

دوست عزيز در پگاه اصفهان با توجه به پوشش بالاي 90 درصدي سود 9 ماهه سال جاري امكان تعديل مثبت را بسيار افزايش داده است پي بر اي اين گروه نيز نسبتا در سطح پاييني قرار دارد سود سال 90 نيز به نظر با توجه به روند توليد و فروش شركت با رشد و تعديل مواجه خواهد شد
اما پگاه خراسان براي سال جاري با توجه به گزارش 9 ماهه خود با تعديل عايدي 10 درصدي مواجه ميباشد شركت زميني را در اختيار دارد كه در سال 90 به فروش خواهد رساند با فروش زمين سود غير عملياتي بسيار بالايي را شناسايي خواهد كرد اين شركتها در برخي محصولات خود شاهد نرخ گذاري دستوري بودند مانند شيرهاي يارانه اي كه در سال 90 اين بخش از محصولات شركتها با رشد شديد نرخ مواجه شده اند همچنين طبق برخي پرس و جو هاي انجام گرفته در غشان در سال 90 محصولاتي با حاشيه سود بالاتر توليد خواهد شد كه سود شركت را بيش از پيش افزايش خواهد داد در ضمن سود سال 90 غشان بسيار بالاتر از اين بوده است اما به دليل فشار بورس هزينه هاي عمومي و اداري و مالي را افزايش داده اند تا سود خود را دست پايين اعلام نمايند

سقراط
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۲:۱۷
دوست عزيز در پگاه اصفهان با توجه به پوشش بالاي 90 درصدي سود 9 ماهه سال جاري امكان تعديل مثبت را بسيار افزايش داده است پي بر اي اين گروه نيز نسبتا در سطح پاييني قرار دارد سود سال 90 نيز به نظر با توجه به روند توليد و فروش شركت با رشد و تعديل مواجه خواهد شد
اما پگاه خراسان براي سال جاري با توجه به گزارش 9 ماهه خود با تعديل عايدي 10 درصدي مواجه ميباشد شركت زميني را در اختيار دارد كه در سال 90 به فروش خواهد رساند با فروش زمين سود غير عملياتي بسيار بالايي را شناسايي خواهد كرد اين شركتها در برخي محصولات خود شاهد نرخ گذاري دستوري بودند مانند شيرهاي يارانه اي كه در سال 90 اين بخش از محصولات شركتها با رشد شديد نرخ مواجه شده اند همچنين طبق برخي پرس و جو هاي انجام گرفته در غشان در سال 90 محصولاتي با حاشيه سود بالاتر توليد خواهد شد كه سود شركت را بيش از پيش افزايش خواهد داد در ضمن سود سال 90 غشان بسيار بالاتر از اين بوده است اما به دليل فشار بورس هزينه هاي عمومي و اداري و مالي را افزايش داده اند تا سود خود را دست پايين اعلام نمايند

آقای نظری

مگه این کالا ها سوبسیدی نبودند. یعنی دولت مابدتفاوت بهای تمام شده بعلاوه حاشیه سود و نرخ فروش رو به شرکت پرداخت نمی کرد؟

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۲:۲۴

دوست عزیز فاراک حمایت بسیار خوبی در 206 تومان دارد پس خرید در این محدوده و حتی کمی بالاتر میتونه سودآور باشه ، تثبیت قیمت زیر 206 اصلا جالب نیست

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۲:۲۵
آقای نظری

مگه این کالا ها سوبسیدی نبودند. یعنی دولت مابدتفاوت بهای تمام شده بعلاوه حاشیه سود و نرخ فروش رو به شرکت پرداخت نمی کرد؟
دوست عزيزم ظاهرا بخشي را پرداخت ميكرد اما بنده خودم در بازار شاهد هستم شيرهاي يارانه اي افزايش نرخ 50-100 درصدي گرفته اند و تقريبا نرخشان ازاد شده است ظاهرا در راستاي طرح هدفمند كردن يارانه ها يارانه شير نيز حذف شده است

سقراط
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۲:۴۴
آقای نظری

نمی دونم خاطرتون هست یا نه. یه بار در خصوص نحوه افزایش سرمایه پست بانک به صورت تجدید ارزیابی و اثرات اون بر سودآوری شرکت با هم به همراه جناب الوندی در بورکس بحثهایی داشتیم. البته بنده جسارت کردم و با نظر جنابعالی بابت ارزندگی سهم در اون زمان که پست بانک در قیمت بالای 1000تومن بود کمی مخالفت کردم. اما حالا می خوام برای سرمایه گذاری بلند مدت وارد این سهم بشم. اما هم از بابت سطح قیمتی ورود به سهم و هم از بابت مسائلی که در خصوص طرح ساماندهی نظام بانکی هست مردد ام. در صورت امکان راهنمایی فرمائید.

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۲:۵۳
آقای نظری

نمی دونم خاطرتون هست یا نه. یه بار در خصوص نحوه افزایش سرمایه پست بانک به صورت تجدید ارزیابی و اثرات اون بر سودآوری شرکت با هم به همراه جناب الوندی در بورکس بحثهایی داشتیم. البته بنده جسارت کردم و با نظر جنابعالی بابت ارزندگی سهم در اون زمان که پست بانک در قیمت بالای 1000تومن بود کمی مخالفت کردم. اما حالا می خوام برای سرمایه گذاری بلند مدت وارد این سهم بشم. اما هم از بابت سطح قیمتی ورود به سهم و هم از بابت مسائلی که در خصوص طرح ساماندهی نظام بانکی هست مردد ام. در صورت امکان راهنمایی فرمائید.
خواهش ميكنم دوست عزيزم هميشه از نظرات شما استفاده ميكنم درباره پست بنده اين بانك را فراتر از بانكهاي ديگر از نظر عملياتي ميدانم ارزش بازار پايين و در پيش بودن افزايش سرمايه ميتواند سهم را متحول سازد پتانسيل هايي كه اين بانك دارد كمتر بانكي دارد به نظرم در قيمتهاي 650-700 تومان شاهد تعادل سهم باشيم خود بنده ميخواهم زماني كه متعادل شد سنگين براي سبد دوستان وارد شوم اين مهم به نظرم در هفته جاري اتفاق خواهد افتاد بنده شما را ارجاع ميدهم به روند سهام بانكيها ماند وكار ونوين و سينا در 2-4 سال گذشته و ميزان رشد سود خالص هم جهت با رشد سرمايه پست بانك نيز قطعا پس از افزايش سرمايه چنين خواهدشد
درباره ساماندهي نظام بانكي نگراني نداشته باشيد يادم است زماني كه تازه اين اقاي رييس جمهور محترمه امده بودند و بحث كاهش سود بانكي مطرح شد وكار با سرمايه 70 ميليارد تومان با قيمت 200 تومان صف فروش داشت حالا پس از گذشت چند سال و افزايش سرمايه هاي پي در پي و تقسيم سود چند مجمع قيمتس هم با سرمايه300 ميليارد تومان 400 تومان است بانكها هميشه راهي براي دور زدن طرح هاي بانك مركزي دارند تا در اين مملكت رشد نقدينگي با اين شدت ادامه دارد و بازار پويا و شناخته شده با ضريب اطمينان بالا براي سرمايه گذاري وجود نداشته باشد بانكهاي ما هميشه روند صعودي سود اوري خواهند داشت

آریو
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۰۳
خواهش ميكنم دوست عزيزم هميشه از نظرات شما استفاده ميكنم درباره پست بنده اين بانك را فراتر از بانكهاي ديگر از نظر عملياتي ميدانم ارزش بازار پايين و در پيش بودن افزايش سرمايه ميتواند سهم را متحول سازد پتانسيل هايي كه اين بانك دارد كمتر بانكي دارد به نظرم در قيمتهاي 650-700 تومان شاهد تعادل سهم باشيم خود بنده ميخواهم زماني كه متعادل شد سنگين براي سبد دوستان وارد شوم اين مهم به نظرم در هفته جاري اتفاق خواهد افتاد بنده شما را ارجاع ميدهم به روند سهام بانكيها ماند وكار ونوين و سينا در 2-4 سال گذشته و ميزان رشد سود خالص هم جهت با رشد سرمايه پست بانك نيز قطعا پس از افزايش سرمايه چنين خواهدشد
درباره ساماندهي نظام بانكي نگراني نداشته باشيد يادم است زماني كه تازه اين اقاي رييس جمهور محترمه امده بودند و بحث كاهش سود بانكي مطرح شد وكار با سرمايه 70 ميليارد تومان با قيمت 200 تومان صف فروش داشت حالا پس از گذشت چند سال و افزايش سرمايه هاي پي در پي و تقسيم سود چند مجمع قيمتس هم با سرمايه300 ميليارد تومان 400 تومان است بانكها هميشه راهي براي دور زدن طرح هاي بانك مركزي دارند تا در اين مملكت رشد نقدينگي با اين شدت ادامه دارد و بازار پويا و شناخته شده با ضريب اطمينان بالا براي سرمايه گذاري وجود نداشته باشد بانكهاي ما هميشه روند صعودي سود اوري خواهند داشت

با نکته جناب نظری کاملا موافقم "بانكها هميشه راهي براي دور زدن طرح هاي بانك مركزي دارند " با صحبتی که با یکی از کارشناسان بانک تجارت داشتم با خونسردی کاملا گفتن یکی از راهها، افزایش درصد کارمزدها هست...جالب اینکه ایشون خودشون نظر مثبتی بر وپست داشتن و f12 خرید وپست ایشونو بنده زدم

پر ریسک
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۲۳
با اجازه جناب نظری :
در مورد گره لبنیات به نظرم در چند سال بعد این گروه جزء گروه پیش رو در بازار خواهد بود وکم ریسک مانند گروه دارو دلیل هم کاملا روشن هست
روز به روز داره فرهنگ مصرف مواد لبنی در جامعه بالا میره وروز به روز این فرهنگ داره در بین خانواده ها بیشتر جا باز می کنه ومردم دارن به این نکته پی مییبرن که پیش گیری بهتر از درمان هست واین رو کاملا میشه روند سوداوری این شرکتها در چند سال اخیر مشاهده کرد واین گروه معدود گروهی در مواد غذایی هستن که سود سال بعد رو با افزایش اعلام کردن همین پگاه اصفهان سود سال 89 در ابتدای کار 40 تومان بود که در نه ماهه تا 55 تومان با پوشش 96 درصد افزایش داده وبه نظرم تا 70 هم می تونه در 12 ماهه تعدیل بده یعنی بالای 60 درصد تعدیل در یک سال سود سال بعد هم در ابتدا 55 تومن اعلام کرده در این گروه تمامی با تعدیل سود مواجه شدن به جز پگاه اذربایجان اون هم به خاطر طرح توسعه عظیمی که در این چند سال اجرا کرد به خاطر هزینه های بانکی با این مشکل مواجه شده سهم برنامه افزایش سرمایه در دستور کار داشت که موافقت نشد ولی این سهم در اینده حرف برای گفتن زیاد خواهد داشت فعلا نظاره گر پایین امدن ان هستیم ...........

aminaran
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۳۹
دوستان نظرتون در مورد سهام زیر چیست ؟

سهگمت
وامید
دجابر
مرقام

khademi1350
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۵۶
دجابر خوبه تازه افزایش سرمایه داده جا برای رشد داره سودش برای امسال خوبه سود سال ایند ه اش را هم بیشتر اعلام کرده در ضمن ی سری داروی جدید که قبلا وارد میشده را هم در سال جدید جزه تولیداتش خواهد بود برای ورود به این سهم قیمتش فعلا مناسب است

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۷:۱۰
استاد نظری به نظر شما از بین سهام دجابر و دکوثر کدامیک برای خرید مناسب هستند فکر کنم دکوثر یک واگرایی خوب تو rsi داده ودجابر هم افزایش سرمایه ممنونم از حضورتون در سایت boursy وهمچنین از حضور استاد راشین و استاد برادران

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۸:۴۴
با اجازه جناب نظری :
در مورد گره لبنیات به نظرم در چند سال بعد این گروه جزء گروه پیش رو در بازار خواهد بود وکم ریسک مانند گروه دارو دلیل هم کاملا روشن هست
روز به روز داره فرهنگ مصرف مواد لبنی در جامعه بالا میره وروز به روز این فرهنگ داره در بین خانواده ها بیشتر جا باز می کنه ومردم دارن به این نکته پی مییبرن که پیش گیری بهتر از درمان هست واین رو کاملا میشه روند سوداوری این شرکتها در چند سال اخیر مشاهده کرد واین گروه معدود گروهی در مواد غذایی هستن که سود سال بعد رو با افزایش اعلام کردن همین پگاه اصفهان سود سال 89 در ابتدای کار 40 تومان بود که در نه ماهه تا 55 تومان با پوشش 96 درصد افزایش داده وبه نظرم تا 70 هم می تونه در 12 ماهه تعدیل بده یعنی بالای 60 درصد تعدیل در یک سال سود سال بعد هم در ابتدا 55 تومن اعلام کرده در این گروه تمامی با تعدیل سود مواجه شدن به جز پگاه اذربایجان اون هم به خاطر طرح توسعه عظیمی که در این چند سال اجرا کرد به خاطر هزینه های بانکی با این مشکل مواجه شده سهم برنامه افزایش سرمایه در دستور کار داشت که موافقت نشد ولی این سهم در اینده حرف برای گفتن زیاد خواهد داشت فعلا نظاره گر پایین امدن ان هستیم ...........
افرين دوست عزيزم كاملا موافقم روند سوداوري لبنياتيها در يك سال اخير گوياي همه چيز است

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۹:۰۴
دوستان نظرتون در مورد سهام زیر چیست ؟

سهگمت
وامید
دجابر
مرقام
سهگمت به نظرم فعلا جاي رشد قيمتي ندارد مگر افزايش نرخ 20-30 درصدي سيمان قطعي شود
واميد نيز در صورت افزايش نرخ سيمان ميتواند به واسطه سهامدار عمده بودن سيمان هرمزگان با رشد قيمتي خوبي مواجه شود در غير اينصورت روند خنثي را در پيش خواهد گرفت
دجابر يكي از مناسبترين گزينه هاي دارويي ميباشد برخي از طرح هاي توسعه شركت در سال جاري افتتاح شده است و چند قلم داروي جديد نيز به فروش شركت در سال اينده اضافه خواهد شد
مرقام نيز با افزايش سرمايه و انعقاد قرار دادهاي فروش جديد و تعديل عايدي مواجه ميباشد

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۹:۰۶
استاد نظری به نظر شما از بین سهام دجابر و دکوثر کدامیک برای خرید مناسب هستند فکر کنم دکوثر یک واگرایی خوب تو rsi داده ودجابر هم افزایش سرمایه ممنونم از حضورتون در سایت boursy وهمچنین از حضور استاد راشین و استاد برادران
دوست عزيزم به هيچ وجه از ديد بنيادي توصيه به خريد دكوثر ندارم وضعيت بنيادي شركت مناسب نميباشد
اما دجابر جز برترين هاي اين گروه ميباشد و جاي رشد مناسبي با