PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانك گردشگري ( وگردش )

صفحه ها : [1] 2

باربد
2011/07/31, 22:25
چرا گردشگری باید رشد کند؟
با نگاهی به ترکیب سهامداری به تعدادی سهامدار 5 درصدی بر میخورید که اصلا فروشنده نیستند
که گاهها به دلایل مختلف این افراد زیر مجموعه های وابسته یک شرکت خاص در این بانک هستند

اما در مقابل میزان 2 میلیارد حق تقدم این بانک
این موضوع را تداعی میکند که برای فروش باید به جذابیت نزدیک شود
پس طبیعی به نظر میرسد برای بالا بردن حجم معاملات حق باید فاصله حق با سهم فزونی یابد (مثالش حق بترانس وخود سهم و یا فسرب و حقش)
از انجا که قیمت حق در محدوده 20 تومن در حال معامله است امکان ایجاد این جذابیت با کاهش قیمت حق کمی بعیده
اما احتمال بسیار میدهم سهم را چند درصدی رشد دهند
که در این میان با توجه به فاصله روزانه حق با سهم این امر منطقی تر به نظر میرسد

نکته ریز این مسیله اینه با هر 5 درصد مثبت سهم به دلیل مبلغ ریالی پایین حق تا 40 میلیون حق را میتوان راحت به بازار عرضه کرد

اما نکته مهم اینه در صورت صعود اسیر جو کذایی نشده و در فرصتهای مناسب به صورت پله ای از سود خود خروج کنید
هر حقی فراز و نشیب داره در ورود خروج دقت کنید تا بعدا سود خود را بر باد رفته نبینید
من این حق را برای یک سود بالا خریدهام
امید وارم محقق شود

این فقط یک پیشنهاد بود بررسی بیشتر با خود سهامداره

باربد
2011/07/31, 22:27
امروز معاملات سهم بسیار جالب بود کاهش شدید حجم معاملات نشان از عدم تمایل سهامداران برای فروش در این محدوده قیمتی دارد که این امر شاید باعث افزایش قیمت خریداران برای روزهای بعد گردد

باربد
2011/07/31, 22:28
تنها نقطه ضعفی که از این سهم گرفته میشه نسبت دادن این سهم به اقای ر.م که از عوامل انحرافی است
باید متذکر شوم با ارامش نسبی سیاسی فکر نمیکنم ان موضوع برای سهم مشکلی باشد
اما حمایت این سهامدار از سهمهای قبلی خود چون وساپای140 تومنی میتونه تجربه خوبی باشه
در کل با قبول ریسک
این حق میتونه یکی از بیاد موندنی ترین سود ها را بده

باربد
2011/07/31, 22:32
http://www.hostpic.org/images/95sahamdaran.jpg
نیم نگاهی به اینم داشته باشیم نشون میده فروشنده زیادی نداره

باربد
2011/07/31, 22:37
یادتون باشه سهامدار این بانک همون کسیه که وساپا را یکساله از 140 به .....رسوند
و یادتون باشه دولت خدمتگزار خیلی دوستش داره پس برای پیشرفتش هر کاری خواهد کرد
نکته مهم دیگه اینه این بانک ظرف مدت کوتاهی تونسته با سرمایه جدید 129 ریال سود اعلام کنه که این میتونه نوید یک تعدیل خوب را هم بده

کیوان
2011/07/31, 22:48
یادتون باشه سهامدار این بانک همون کسیه که وساپا را یکساله از 140 به .....رسوند
و یادتون باشه دولت خدمتگزار خیلی دوستش داره پس برای پیشرفتش هر کاری خواهد کرد
نکته مهم دیگه اینه این بانک ظرف مدت کوتاهی تونسته با سرمایه جدید 129 ریال سود اعلام کنه که این میتونه نوید یک تعدیل خوب را هم بده

منهم برای همین میخوام حقمو به سهم تبدیل کنم ، اخه من این سهم و حقشو از بابت پذیره نویسی پارسال دارم ! :d

کیوان
2011/07/31, 22:53
اکثر سهم های خرید گذشتم تو ضرر هستند ولی میخوام سهم هامو رد کنم تا بتونم پول واریز حقمو جور کنم..مبلغ بالاست ، فکر میکنم به ریسک پایینش می ارزه و میتونه جواب تمام ضررهامو بده

baradaran
2011/07/31, 22:54
جناب باربد ممنون اطلاعات مفیدی بود از نظر تکنیکال چون تازه وارد بورس شده تحلیل معتبر نداره ولی با همین چند روز میشه فهمید تو قیمت 120 حمایت خوبی داره و فعلا تو کوتاه مدت 130 براش مقاومت شده بنابراین به نظر فعلا باید شاهد نوسان بین 120 تا 130 باشیم ولی من هم معتقدم در میان و بلند مدت جا برای رشد بیشتر رو داره .

hamed89
2011/08/01, 01:44
اقا باربد من با بانک دی 20 درصد ضررم! روی 150 خریدم دیگه نفروختم.به نظرتون با وگردش ح تعویض کنم؟ بانک دی به نظر میاد رشد جدی نداشته باشه

باربد
2011/08/01, 08:27
دوست عزیز حد ضرر بانک دی در همان زمان 130 اعلام شد
9 تومن سود مجمع داده
یعنی شما 141 خریدی
حالا انتخاب فروش یا نگهداری با شماست
اما در کل تعویض با سهم مشابه نیز مناسب نمیباشد
چرا که وگردش نیز ریسک خود را دارد

vet
2011/08/01, 08:57
چرا گردشگری باید رشد کند؟
با نگاهی به ترکیب سهامداری به تعدادی سهامدار 5 درصدی بر میخورید که اصلا فروشنده نیستند
که گاهها به دلایل مختلف این افراد زیر مجموعه های وابسته یک شرکت خاص در این بانک هستند

اما در مقابل میزان 2 میلیارد حق تقدم این بانک
این موضوع را تداعی میکند که برای فروش باید به جذابیت نزدیک شود
پس طبیعی به نظر میرسد برای بالا بردن حجم معاملات حق باید فاصله حق با سهم فزونی یابد (مثالش حق بترانس وخود سهم و یا فسرب و حقش)
از انجا که قیمت حق در محدوده 20 تومن در حال معامله است امکان ایجاد این جذابیت با کاهش قیمت حق کمی بعیده
اما احتمال بسیار میدهم سهم را چند درصدی رشد دهند
که در این میان با توجه به فاصله روزانه حق با سهم این امر منطقی تر به نظر میرسد

نکته ریز این مسیله اینه با هر 5 درصد مثبت سهم به دلیل مبلغ ریالی پایین حق تا 40 میلیون حق را میتوان راحت به بازار عرضه کرد

اما نکته مهم اینه در صورت صعود اسیر جو کذایی نشده و در فرصتهای مناسب به صورت پله ای از سود خود خروج کنید
هر حقی فراز و نشیب داره در ورود خروج دقت کنید تا بعدا سود خود را بر باد رفته نبینید
من این حق را برای یک سود بالا خریدهام
امید وارم محقق شود

این فقط یک پیشنهاد بود بررسی بیشتر با خود سهامداره

وگردشح باز شروع به خرید کرد
خدا رحیم رو واسه همه نگه داره :d

vet
2011/08/01, 09:04
آقا این پیغام ناظر:
"گشايش نماد معاملاتي شركت گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايران"
که ربطی به گردشگری ما نداره.داره؟

باربد
2011/08/01, 09:11
اون یک سهم دیگه است
اون سرمایه گذاری و این بانک

باربد
2011/08/01, 09:12
یک نکته در این سهم بسیار مشهوده
اونم اینکه وقتی سهم حتی یک ریال روی مثبت میره حق چند درصد مثبت میخوره
که این نشون میده همه دست به اینترند که اگر سهم رنج بشه 20 میلیون صف برای حقش درست میشه

vet
2011/08/01, 09:18
که این نشون میده همه دست به اینترند که اگر سهم رنج بشه 20 میلیون صف برای حقش درست میشه

تو خود سهم هم اگه نگاه کنید میبینید که حجم خریدار به مراتب بیشتر از حجم فروشنده است اون هم تو این قیمت :d
میگم جناب باربد یک پیغام خرید بدین برا خود سهم تا حق بره بالا ;)

vet
2011/08/01, 09:23

جناب باربد خودش رفت بالا :d

vet
2011/08/01, 09:32

جناب باربد یعنی میشه امروز صف 20 مل رو ببینیم :*
همه با هم باربد جان متشکریم

سيد ياسر شريعت
2011/08/01, 09:39
اما جدای از مطالب مختلف مثبتی که پیرامون حق سهم گفته شد انصافا چه نوسان هایی میده ها! روزی 6-7 درصد رو شاخشه!;)

vet
2011/08/01, 09:41

باور کنین داره صف میشه >:d<

hamid_jey
2011/08/01, 09:42
بزن دست قشنگرو:d

ali.n
2011/08/01, 09:48
صف وگردشح مبارک

vet
2011/08/01, 09:49

جناب باربد واقعا به خودم و دوستان گروه تبریک میگم که فردی مثل شما لیدر ما هست
دستتون درد نکنه. حالا دست دست دست . :x

باربد
2011/08/01, 09:50
امروز هم باید بالای 10 میلیون معامله شه
رنجهای به سمت پایین سهم هم به دلیل جلوگیری از افزایش قیمت حقه که زیاد فایده ای فعلا نداشته

vet
2011/08/01, 10:05
رنجهای به سمت پایین سهم هم به دلیل جلوگیری از افزایش قیمت حقه که زیاد فایده ای فعلا نداشته

آقا باربد شما هم با جن ها ارتباط دارید؟
چه طوره که هر چی میگید درست در میاد
به هر حال ما که داریم حالشو میبریم <:-p

vet
2011/08/01, 10:16

فقط 30هزار تا دیگه تا پیش گویی 10مل معامله امروز <:-p

باربد
2011/08/01, 10:32
دوست عزیز رعایت کن

vet
2011/08/01, 10:40

دوست عزیز رعایت کن

آقا شوخی کردم دور هم حالشو ببریم.باز هم ممنون :x

arak_bourse
2011/08/01, 10:40
درود بر آقا باربد افتخار ما
باربد جان خود وگردش چی؟ خوبه

vet
2011/08/01, 10:41

آقا وگردش هم داره میره بالا 124.6 شد

vet
2011/08/01, 11:00
آقا وگردش هم داره میره بالا 124.6 شد

وگردش از حق هم بالا تر زد
فردا بازار دیدنی است یا نه؟

باربد
2011/08/01, 11:08
اراک جان
نکته مهم اینه حجم معاملات حق از سهم به مراتب بالاتره
و با توجه به نوسان 5 درصدی هر دو مثبت کامل خوردن برای حق محتملتر است
شاید سهم بین 120 تا 130 نوسانی باشد
اما روند حق با این نوسانات تمایل بیشتر به مثبت خواهد داشت
در کل چون دید همه ما سود حداکثر در تایم کمتر و میزان نقد شوندگی بالاتر است
من حق را از سهم در کوتاه مدت بهتر میدانم
اما اگر سهمی خودش بالا نره که حقش مفتم نمی ارزه

vet
2011/08/01, 11:57

جناب اراک بورس عزیز الان گفته باشم جناب باربد متعلق به همه هستن و نخواین ناسیونالیست بازی در بیارید :D
البته واقعا اراکی ها باید به خودشون افتخار کنن.هر کی با من موافقه یک تشکر خوشگل بذاره
(دوست دارم جناب باربد هم تشکر بذارن :x :* >:D< )

arak_bourse
2011/08/01, 12:51
دوست عزیز در این شکی نیست

roohe-khashen
2011/08/01, 13:17
همانطور که مشخص بود نحوه معاملات این دو نماد طوری است که کاملا گویای جهش میباشد در سهم کف 120 تثبیت شده و امروز حمایت در اواخر بازار روی 124 هم کاملا مشخص بود در حق سهم هم عده ای با عرضه های چنصد هزار تایی قصد داشتند تا از صف خرید شدن حق جلوگیری کنند که خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و خق دوباره با صف میلیونی به کار خود پایان داد البته اینجا یه نکته حائز اهمیت است و اونم اینه که شاید بعضی ها به امید اول بازار روی حق نوسان گیری کنند اما شاید فردا از اول بازار حق رو درصر 5 معامله بشه و بعضی ها رو جا بگذاره پس بهترین کار اینه که با تعدادی از حق ها نوسان بگیریم و با تعدادی سهامداری کنیم باز هم میگویم با باز شدن نماد میراث فرهنگی و گردشگری دور جدیدی از حرکت سهم تازه اغاز میشود این سهم حرفها برای گفتن دارد هم خودش هم حق تقدمش!

باربد
2011/08/01, 13:33
شرکت گروه سرمایه گزاری میراث فرهنگی
سمگا

خوب یک جورایی دیدم این و وگردش خودمون باهم گره خوردند گفتم تاپیک جدید نزنم و اینو همین جا کشف رمز کنیم

باربد
2011/08/01, 13:40
سرمایه ثبت شده فعلی شرکت 20 میلیارده که با افزایش سرمایه اخیر به 40 میلیارد تغییر یافته
رابطه مستقیم این سهم با بانک گردشگری که این شرکت سهامدار ان است
میتواند گره خیلی از معما ها را اسان کند
سعی میکنم در چند پست سناریو های پیشرو و توازن معاملات هر دو را بررسی و با بیان فاکتور های مثبت و منفی هر دو سهم به یک جمع بندی برسیم

باربد
2011/08/01, 13:46
امروز با امدن اطلاعیه ناظر در خصوص بازگشایی این سهم برای فردا در فرابورس شاهد تحولات مثبت در نماد وگردش بودیم
حالا چرا؟
این شرکت در پرتفوی خود که تماما خارج از بورس است تعداد 200 میلیون سهم وگردش را دارد که با توجه به رشد این بانک میتواند در ارزش گذاری پرتفوی این شرکت بسیار تاثیر گذار باشد
پس به نوعی میتوان عوامل زیر مجموعه این شرکت را از حامیان وگردش در روزهای اینده دانست
چرا که از رشد وگردش بیشترین تاثیر را سمگا با مالکیت 10 درصدی میبرد

باربد
2011/08/01, 13:49
این شرکت در سال مالی گذشته توانسته 30 تومن سود را با سرمایه قدیم بین سهامداران تقسیم کنه
و نکته حایز اهمیت اینه که با سود اعلامی شرکت با همان سرمایه قدیم سود اوری شرکت با رشد 110 درصدی رویرو شده
که این سود با سرمایه جدید مبلغ 320 ریال برای اولین پیشبینی حسابرسی نشده 90 بر روی کدال موجود است

باربد
2011/08/01, 13:52
به علت پایین بودن سرمایه شرکت شرکت در نظر دارد بعد از ثبت افزایش سرمایه جدید
دوباره سرمایه خود را به میزان 50 درصد دیگر افزایش دهد که این نیز از فاکتور های مثبت این سهم است

در پرتفوی این شرکت غالبا شرکتهای خارج از بورسی با قیمت تمام شده پایین مشهود هستند که مدیریت شرکت در حال واگذاری بخشی از این شرکتها بوده که عمدتا سود حاصل از ان میتواند تعدیلات مثبت زیادی را در ای پی اس سهم در پی داشته باشد

باربد
2011/08/01, 13:53
تنها نکته منفی این سهم تا این لحظه از دید من
مهلت کم استفاده از حق تقدم است که این را میتوان کمی مورد بررسی قرار داد
فعلا یک مرور بکنیم بر میگردم

hamed89
2011/08/01, 14:46
من یادمه میگفتند بانک دی هم وابسته به مشایی..درسته؟ممکنه روش تاثیر بزاره؟

سيد ياسر شريعت
2011/08/01, 15:18
من یادمه میگفتند بانک دی هم وابسته به مشایی..درسته؟ممکنه روش تاثیر بزاره؟

حامد جان از کلماتی که روشون حساسیت وجو داره بطور مخفف استفاده کنید. احتمال ف شدن وجود داره حتی! ممنون

roohe-khashen
2011/08/01, 16:03
البته روی این شرکت جدید یعنی سمگا خیلی اسم این شخص ر م به گوش میرسد و گویا بیشتر از بقیه نمادهایی که ایشون توش سرو کار دارند این نماد رو بهشون وصل میکنند اما با ارام شدن جو سیاسی بنده معتقدم استقبال خوبی از این سهم بعمل بیاد حالا نمیدونم تو حقوقی های این نماد باید دنبال بانک گردشگری بگردیم یانه اگه گشتیم و زیر نماد اسم بانک گردشگری رو دیدیم اونوقت قضیه یه شکل دیگه پیدا میکنه که بعدا عرض میکنم من حقوقی های سمگا رو چک نکردم اگه کسی از بچه ها از امار حقوقی هاش خبر داره لطف کنه تو سایت بزاره نکته مهمی در حقوقی های سمگا نهفته است!!

باربد
2011/08/01, 16:26
مالکیت مستقیم این شرکت به همان گروه اختصاص داره
علت اینکه سیطره این گروه را بر روی بانک گردشگری نیز میدانند
به دلیل سهامداری با واسطه و مستقیم این گروه در بانک
این میتونه از طرفی تهدید سیاسی بودن این دو سهم و زیر مجوعه ها را دامن بزنه
و از طرفی به دلیل حمایتهای دولتی از این گروه میتونه امتیاز خوبی برای رشد هر دو سهم را در اینده متصور بود
یادمه وقتی وساپا 140 بود صحبت از اقماری بودن و مافیا یی بودن زیاد به میان امد
اما در نهایت با معاملات درون گروهی این سهم تا قیمت فعلی رشد کرده

بیشترین نکته ای که در هر دو سهم میتونه جذابیت ایجاد کنه
حمایتهای این گروه از سهمهای زیر مجموعه خود است که به نوعی برای سهامدار قابل اتکاست

سپه
2011/08/02, 07:49
که این نشون میده همه دست به اینترند که اگر سهم رنج بشه 20 میلیون صف برای حقش درست م

به نظر شماهنوز جا برا رشد داره
امروز رو 257 اگه بخریمش چه جوریه ؟

hamid_jey
2011/08/02, 08:07
ظاهرا كه هنوز رشدي نكرده:d

سپه
2011/08/02, 08:10
بازم.3 .22 تا 25.8 خودش می شه 16 درصد که درصد کمی نیس

vet
2011/08/02, 08:41
آقا خود سهم هم در حد لالیگا رفت بالا
الان صف خرید شده

سيد ياسر شريعت
2011/08/02, 09:06
ظاهرا كه هنوز رشدي نكرده:d

یه +5 دیگه خود سهم بخوره میشه 134 تومان. با فرض این که حقشم با خود سهم برابر باشه میشه 34 تومان که از 22 تومان بیش از 50% سود داره. رشدش چطوره حالا؟;)

باربد
2011/08/02, 09:10
سلام من یک ساعت اینترنتم قطع بود ببین این وگردش چه صفی شد

hiva
2011/08/02, 09:21
=d> =d> >:d< >:d<
@};- باربد جان ممنون

باربد
2011/08/04, 09:36
چرا وگردش رشد میکند
عامل همبستگی دولت و مجلس در انتخاب سردار قاسمی باعث تایید موضوعیت رفع مشکلات سیاسی اگر چه در کوتاه مدت در اذعان عمومی شد
که با توجه به مالکیت این سهم توسط عوامل سیاسی
و بر طرف شدن این شبهه
انتظار رشد را برای این سهم داشتیم و داریم
لذا دوستانی که حق این سهم را خرید نموده اند
روزانه شاهد فاصله قیمیتی سهم با حق بوده
که با افزایش این فاصله ضریب ریسک ضرر دهی حق به صفر نزدیک و نزدیکتر می شود و انتظار تارگت سود دهی بالایی از این حق تقدم داریم

قرار بر این بود به زودی به قیمت 22 تومنی این حق بخندیم
که احتمالا با امید بر خدا به زودی این امر محقق خواهد شد

باربد
2011/08/07, 10:48
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چرا صف وگردشح و وگردش ریخت و نزولی شد؟ آیا تحت تاثیر جو کلی بازار است یا دلیل دیگری دارد ؟ تکنیکال یا ..... ؟

سهم در محدوده 222 تا 244 که خرید گروهی هم بود بسیار دست به دست شد
فقط نکته مهم اینه در از زمان قیمت سهم 120 بود
امروز به 25 درصد سود اولیه رسید و خریداران جدید وقتی خود سهم را در 132 صف فروش دیدند حق را در 29 جالب برای خرید دانستند
حکم فروشنده که کشف سود بود و کاملا طبیعی
اما با فرض اینکه این صف فروش را اخر وقت امروز و یا فردا نبینیم
خریدار امروز نیز وارد 15 تا 20 درصد سود خواهد شد

استراتزی من
امروز 50 درصد حق را دادم به صف خرید
اگر منفی بشه بازم میخرم
اگرم نشد با 50 درصد بقیه پیش میرم
اگر سهم فردا بریزه
و حق به قیمت پایین کشیده بشه در زمان برگشت 50 درصد فروخته شده را جایگزین خواهم کرد

hiva
2011/08/07, 10:51
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چرا صف وگردشح و وگردش ریخت و نزولی شد؟ آیا تحت تاثیر جو کلی بازار است یا دلیل دیگری دارد ؟ تکنیکال یا ..... ؟

hamed89
2011/08/07, 10:56

هرجا گذرت خورده این سوال رو کردیا

hiva
2011/08/07, 11:28
نه . جناب حامد خان ابتدا این تایپیک خاطرم نبود و در تایپیک دسته جمعی پرسیدم . بعد طبق فرموده باربد جان این تایپیک مربوط به موضوع رو پیدا کردم و دوباره پرسیدم ولی به دلیل سرعت اینترنت ظاهرا قبل از درج سوال ، باربد جان مثل همیشه لطف کرده و پاسخ داده بودن. واسه همین جابجا شد.
ممنون که شما اینقدر دقیقی و همه جا رو خوب می بینی!:d

باربد
2011/08/15, 13:38
زمانی که حق گردشگری در دستور خرید گروه قرار گرفت
تارتهای سهم 20 درصد
50 درصد
و 80 درصد
است
خدا شکر با خرید 222 و 244 که من 233 میانگین فرض میکنم
دیروز ار مرز 50 درصد عبور کرد منتظر تارگت 80 درصدی هستم
372 معدل 60 درصد سود شارپ از خرید 233 بود
مبارک باشه

vet
2011/08/16, 09:25
دوستان با ورود بانک پاسارگاد توجه به بانکی ها بیشتر خواهد شد
بانگ گردشگری هم داره مثبت میخوره
فکر کنم آخرین فرصت ها برا خرید حق تقدمش باشه :d

hiva
2011/08/21, 08:13
دوستان مهلت حق گردشگری تا کیه ؟

hamed89
2011/08/21, 09:48
دوستان مهلت حق گردشگری تا کیه ؟
4 شهریور

vaita
2011/08/21, 17:51
حق تا یک ماه دیگه تمدید میشه
خبرش سه شنبه میاد ;;)

fm2006
2011/08/21, 20:35
خبرش سه شنبه میاد ;;)

خواهش میکنم با توجه به حساسیت موضوع منبع خودتون رو اعلام بفرمایید.

بنان
2011/08/21, 20:42
خبرش سه شنبه میاد ;;)
اگرهم تمديد بشه معمولا چند روزه نه يك ماه

vaita
2011/08/21, 22:08
خواهش میکنم با توجه به حساسیت موضوع منبع خودتون رو اعلام بفرمایید.

اگرهم تمديد بشه معمولا چند روزه نه يك ماه

سه شنبه میتونید از خود امور سهام جویا بشید
شرکتها میتونند حداکثر یک ماه دیگر علاوه بر تاریخ قبل برای استفاده حق تقدمها اختصاص بدن

fm2006
2011/08/22, 10:04
سه شنبه میتونید از خود امور سهام جویا بشید
شرکتها میتونند حداکثر یک ماه دیگر علاوه بر تاریخ قبل برای استفاده حق تقدمها اختصاص بدن

این خبر تا به حال چندین بار با تماس با امور سهام شرکت تایید و تکذیب شده . امیدوارم حرف شما درست باشه .

vaita
2011/08/23, 10:10
کسانی که عجولانه خالی کردند فقط باید نگاه کنند

کیوان
2011/08/23, 10:27
طی تایید اداره سهام گردشگری تا تاریخ 3/7/90 تمدید گردید <:-p

باربد
2011/08/23, 10:43
طی تایید اداره سهام گردشگری تا تاریخ 3/7/90 تمدید گردید <:-p
احتمالا بایدمنتظر یک صعود مجدد باشید

کیوان
2011/08/23, 16:12
جالبه من امروز حقشو زیر نظر داشتم و حسابی خرید کردم...نگاهی به حجم معاملات امروز بیاندازیم متوجه میشویم چه خبر است! خود سهم 700,000 و حقش 8,777,000 حجم خورد! قبل از بستن بازار هم که تمام حقها را جمع می کنند و با حداکثر مثبت می بنندند.
با توجه به تمدید یکماهه و شروع مجدد خیز سهم ، وگردشح می تواند تا بالای 480 و شاید هم 500 صعود کند! :->

جعفرزاده
2011/08/30, 00:41
شايعه شده است بانك گردشگري از فردا و يا شنبه روند صعودي خود را شروع كند و به محض درصد مثبت خوردن سهم وگردش انگاه حق تقدمش رشد بيشتري نسبت به سهم خواهد داشت . درمعاملات امروز در نماد گردشگري فروشنده نداشت و در نماد حق تقدم به محض صف فروش شدن در قيمت 32 تومان در عرض يك ثانيه سريع خريداري شد كه نويدبخش .... ومن ا...التوفيق

جعفرزاده
2011/09/02, 16:38
حق تقدم گردشگري به تعداد 35 ميل معامله شده است . اساتيد خبري از خريدار و فروشنده دارند؟؟؟؟؟ ايا خريد حق تقدم را براي رالي دوم صعودي مناسب ميدانند ؟؟؟؟؟؟؟ با كمال تشكر

جعفرزاده
2011/09/04, 00:22
امروز سهم گردشگري با قيمت مثبت بسته شد و حق تقدمش نيز در 5 درصد مثبت معامله شد . گويا در هفته بانكداري خبرهايي منتشر ميشود كه....

کیوان
2011/09/06, 09:11
سهم و حقش صف میلیونی خرید شدند ظاهرا خبر رانتی من موثق بود >:d<

khademi1350
2011/09/06, 19:33
آخرین خبرها از گردشگری
خبرهای رسیده از احتمال اعلام تعدیل مثبت بانک گردشگری حکایت دارد. کارشناسان انتظار رشد قیمتی مناسبی را در کوتاه مدت و میان مدت از این سهم دارند.
منبع همفكران
------------------

جعفرزاده
2011/09/06, 23:10
در هفته بانكداري اسلامي بايد تمامي سهام گروه بانك مثبت باشند و در اين بين گروه بانكي فرابورس بهتر ميباشد . ومن ا... التوفيق

کیوان
2011/09/13, 23:49
امروز حرکتهای زیادی روی وگردش و خصوصا روی حقش جهت حمایت وصعود انجام شد. ظاهرا اینبارمی خواهند در مورد این حق سنت شکنی کنند و بر خلاف رویه عادی که در روزهای انتهایی مهلت استقاده از حق دچار ریزش میشد، قیمت را افزایش دهند!

SHAMSIAN
2011/12/23, 21:57
کد خبر: 13941 پنجشنبه، 1 دی 1390 - 14:45

بانک گردشگری آینده روشنی دارد

بیما- مدیر عامل بانک گردشگری از شعب این بانک در تهران ، مشهد مقدس ، رامسر و سلمانشهر بازدید کرد .

به گزارش بیما ، ناصر سالار مدیرعامل بانک گردشگری در این بازدید ها که برخی اعضای هیأت مدیره ، معاونین و مدیران ارشد بانک گردشگری نیز حضور داشتند ، اظهار داشت : بانک گردشگری با مقبولیت بسیار بالای عمومی که نزد مردم پیدا کرده است ، مانند قطاری پر شتاب به سمت پیشرفت به جلو می رود .
وی از همکاران خود در بانک گردشگری خواست تا در مسیر خدمت رسانی به اقتصاد ملی کشور و نقش آفرینی در توسعه گردشگری ایران کوشا بوده و تلاش لازم را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان محترم داشته باشند .
ناصر سالار اظهار داشت : تلاش های مثبت صورت گرفته در مسیر تأسیس و آغاز فعالیت بانک گردشگری ، به خوبی نمایشگر یک اراده قوی در سایه لطف الهی برای ساختن یک بنیان قدرتمند اقتصادی است و ما باید این اراده را همچنان مستحکم به پیش ببریم .
سالار آینده بانک گردشگری را بسیار روشن ارزیابی کرد و گفت : در اساسنامه این بانک خصوصی ظرفیت های بسیار ارزشمندی خصوصا در عرصه ی پر طرفدار گردشگری دیده شده است ، که باید برای به فعلیت رساندن آنها تلاش بیشتری انجام دهیم .
مدیر عامل بانک گردشگری در این بازدیدها از نزدیک با مدیران و کارکنان شعب مختلف بانک گردشگری به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و تأکید کرد : مدیریت ارشد بانک گردشگری از هرگونه نظر ، پیشنهاد و انتقاد سازنده ای که به ارتقای این بانک کمک کند استقبال کرده و آنها را با کمال دقت بررسی می کند .

Saleh.R
2011/12/23, 22:12
ایکاش نمادش بعد از یکماه باز میشد !!!

SHAMSIAN
2011/12/28, 20:36
طی دو سه روز گذشته تو مسیر با دو تا شعبه جدید گردشگری برخورد کردم که به احتمال زیاد ظرف چند روزه اینده افتتاح بشن یکی تو خیابان توحید ودیگری بالاتر از چهارراه گلوبندک بازار بود اگه تعداد شعب در سطح تهران که در حد افتتاح هستند زیاد باشه مسلما پس از افتتاح این شعب گردشگری در اینده نزدیک از تعدیل وسودهی بالایی برخوردار خواهد شد البته من اماری از همه این شعب ندارم ولی احساس میکنم گردشگری برای اینده وگسترش شبکه بانکیش برنامه هایی داره تا ببینیم ...

کیوان
2011/12/28, 21:18
این تاپیک اومد بالا خوشحال شدم حتما خبری از بازشدن سهم اومده!! :(

Saleh.R
2011/12/30, 10:47
این تاپیک اومد بالا خوشحال شدم حتما خبری از بازشدن سهم اومده!! :(

کیوان جان من چهارشنبه یه تماسی داشتم باهاشون و خیلی سربسته حرف زدند و تنها چیزی که گفتند این بود که منتظر تصمیم سازمان بورس هستند برای بازگشایی
گفتند کارهایی که اونها باید انجام میدادن رو کردن و منتظر تصمیم سازمان بورس هستند و و متاسفانه هیچ پاسخی هم بابت تعدیل مثبت یا منفی یا غیر از اون ندادن :|

کیوان
2011/12/30, 13:09
کیوان جان من چهارشنبه یه تماسی داشتم باهاشون و خیلی سربسته حرف زدند و تنها چیزی که گفتند این بود که منتظر تصمیم سازمان بورس هستند برای بازگشایی
گفتند کارهایی که اونها باید انجام میدادن رو کردن و منتظر تصمیم سازمان بورس هستند و و متاسفانه هیچ پاسخی هم بابت تعدیل مثبت یا منفی یا غیر از اون ندادن :|

ممنون. آخه من سرمایه سنگینی رو این سهم خوابوندم که اگر تو این بازار فعلی دستم بود خیلی کارها باهاش میکردم. اگر تعدیلی در کار نباشه همین خواب سهم کلی ضرر برام حساب میشه :-s

Saleh.R
2011/12/30, 21:48
ممنون. آخه من سرمایه سنگینی رو این سهم خوابوندم که اگر تو این بازار فعلی دستم بود خیلی کارها باهاش میکردم. اگر تعدیلی در کار نباشه همین خواب سهم کلی ضرر برام حساب میشه :-s

دقیقا منم همینطور و از بابت همین نگران خواب سرمایه ام هستم :(

SHAMSIAN
2012/01/15, 16:25
بانک گردشگری در بخش مدیران برتر شد

بیما- هفتمین سمپوزیوم بینالمللی روابط عمومی با حضور نمایندگانی از 5 کشور اروپایی در مرکز همایشهای برج میلاد برگزار شد.

به گزارش بیما، در هفتمین سمپوزیوم بینالمللی روابط عمومی که از 17 تا 19 دی با حضور نمایندگانی از 5 کشور اروپایی در مرکز همایشهای برج میل برگزار شد، در بخش مدیران ،جایزه ویژه مسئولیت های ویژه شرکت ها به مهدی جهانگیری ، بنیان گذار اولین بانک تخصصی گردشگری کشور و عضو هیات مدیره بانک گردشگری رسید . همچنین در این سمپوزیوم زهرا حق شعار رئیس روابط عمومی بانک گردشگری به عنوان مدیر برتر روابط عمومی معرفی شد . شایان ذکر است با حمایت مهندس مهدی جهانگیری بنیان گذار بانک گردشگری و ایده ی زهرا حق شعار ، بانک گردشگری در دوره ی کوتاه فعالیت خود در عرصه ی مسئولیت های اجتماعی ، فرهنگی و هنری فعال بوده و با حمایت از پوئم سمفونی های ماندگار خرمشهر و حلبچه در عرصه ی های بین المللی نیز کاندید جایزه شده است .
رئیس روابط عمومی بانک گردشگری پیش از این فعالیت هایی را در بخش های حمایت از هنرهای تجسمی ، سینما ، موسیقی ، کودکان ، ساخت فیلم مستند ، چاپ کتاب نیز داشته است . همچنین در این سمپوزیوم رضا بابازاده ، کارشناس روابط عمومی بانک گردشگری نیز به عنوان کارشناس برتر روابط عمومی معرفی شد .

SHAMSIAN
2012/01/31, 19:20
معاون رئیس جمهور خبر داد :آغاز ارائه تسهیلات "لیزینگ سفر" توسط بانک گردشگری
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری درباره یکی از برنامههای اعلام شده خود در خصوص طرح لیزینگ سفر گفت : بانک گردشگری تسهیلات لیزینگ سفر را ارائه خواهد کرد که شامل تمام خدمات سفر از جمله اقامت ، رستورانها و .... میشود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،'سید حسن موسوی' شامگاه یکشنبه نهم بهمن ماه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت : همانطور که پیش از این قول آن را داده بودیم از امروز اعطای تسهیلات سفر (لیزینگ) از طریق بانک گردشگری آغاز شده است .

معاون رییس جمهوری اظهارداشت : بانک گردشگری پذیرفت برای متقاضیان سفر در داخل کشور تسهیلاتی پرداخت کند که بازپرداخت آن یکساله است.

موسوی ادامه داد: باتوجه به ظرفیت های گردشگری موجود در کشور امکان مالی برای همه مردم جهت سفر وجود ندارد از این رو این تسهیلات برای توسعه و رونق گردشگری اختصاص می یابد.

" سید حسن موسوی " درباره میزان تسهیلاتی که تحت عنوان لیزینگ سفر ارائه خواهد شد ، تصریح کرد: رقم این تسهیلات را بانک گردشگری اعلام میکند اما رقم آن کل سفر خانوادهها را پوشش میدهد.

روابط عمومی بانک گردشگری نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد : بانک گردشگری به منظور توسعه و تسهیل سفر برای اقشار مختلف جامعه اقدام به اعطای تسهیلات سفر و صدور کارت گردشگری نموده است.

استفاده از این تسهیلات به افرادی که به عضویت باشگاه گردشگری ایرانیان وابسته به بانک گردشگری در آمده و واجد شرایط دریافت آن باشند اعطاء می گردد که این عضویت نیز به صورت رایگان خواهد بود .

بر اساس این گزارش اعتبار تخصیص یافته به این طرح از سوی بانک گردشگری 3 هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات 10، 20، 30 و 40 میلیون ریالی با بازپرداخت یکساله می باشد .

متقاضیان دریافت تسهیلات یادشده می توانند به پایگاه اینترنتی بانک گردشگری به آدرس : www.tourismbank.ir و یا وب سایت باشگاه گردشگری ایرانیان به نشانی :www.irantourismclub.com مراجعه نموده و با ورود به بخش « تسهیلات سفر » در این طرح ثبت نام نمایند .

کیوان
2012/01/31, 19:28
امروز از بانک گردشگری با من تماس گرفتند! ذوق مرگ شدم که حتما میخوان بگن سهم باز میشه ! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/139.gif
دعوت کردند برم نمایشگاه بین المللی گردشگری از غرفه بانک هم دیدن کنم!! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/140.gif
گفتم چه خبر؟؟!؟!! کلید این قفل لامصب نماد سهم چی شد پس؟! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/141.gif
تلویحا گفتند مشکلاتی وجود داشت و دارد که علی رغم انکه می گویند فنی! به مسائل سیاسی گره خورده است! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/142.gif و هنوز...آن گره باز نشده است! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/143.gif ... و سر این گره در انتخابات مجلس نهفته است! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/144.gif

Saleh.R
2012/01/31, 23:36
کیوان جان اگه تونستی توی نمایشگاه خبرایی گیر بیاری ما رو هم بیخبر نذار کم کم داره سه ماه میشه :-<

کیوان
2012/02/01, 00:20
کیوان جان اگه تونستی توی نمایشگاه خبرایی گیر بیاری ما رو هم بیخبر نذار کم کم داره سه ماه میشه :-<
فکر نکنم برم!

Saleh.R
2012/02/05, 15:02
آگهي تمديد مهلت عرضه حق تقدم استفاده نشده بانک گردشگري (http://codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=7ZvVAQjlYZk%2f1FpTbem wRQ%3d%3d)

SHAMSIAN
2012/02/05, 16:44
اعلامیه پذیره نویسی عمومی شرکت بانک گردشگري (وگردش )

موضوع: تمدید اعلامیه پذیره نویسی عمومی

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده 1389/12/22 و صورتجلسه هیئت مدیره مورخ 1389/12/23 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 2,000,000 میلیون ریال بهمبلغ 4,000,000 میلیون ریال ، تعداد 481,343,799 سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 1,518,656,201 سهم 1000 ریالی برای پذیره نویسی عمومی عرضه میگردد.
مهلت پذیره نویسی عمومی از تاریخ 1390/11/16 لغایت تاریخ 1390/12/15 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه

1-10000-950-110 گردشگري مرکزي
1-40001000-8100 پاسارگاد مرکزي

کیوان
2012/02/05, 21:20
ببینم, این حقها احتمالا غیر قابل فروش هستند؟ کسی میدونه؟!
من که امروز تو آنلاینم نداشتمش!

راستی.... اصل مطلبو یادم رفت بگم! :D
نماد خود سهم حدود 2 هفته دیگه باز میشه! >:D<<:-p

وحید 20
2012/02/05, 22:52
ببینم, این حقها احتمالا غیر قابل فروش هستند؟ کسی میدونه؟!
من که امروز تو آنلاینم نداشتمش!

راستی.... اصل مطلبو یادم رفت بگم! :D
نماد خود سهم حدود 2 هفته دیگه باز میشه! >:D<<:-p
خوش خبر باشی!
البته من وگردش ندارم
ولی سمگا دارم که کاملا مرتبطه باهاش!

Saleh.R
2012/02/05, 23:48
خوش خبر باشی کیوان جان >:d<
بعد از سه ماه باز شدن سهم ، چطوری باز شدنش تازه خودش مسأله ای هست

اگه خبری از حق ها گرفتید خبر بدید

مرسی

کیوان
2012/02/06, 17:57
خوش خبر باشی کیوان جان >:d<
بعد از سه ماه باز شدن سهم ، چطوری باز شدنش تازه خودش مسأله ای هست

اگه خبری از حق ها گرفتید خبر بدید

مرسی
ظاهرا میخواهند یک تعدیل مثبت خوبی رو اعلام کنه روح ما را هم شاد کنند!! :d
در مورد حق من هنوز نفهمیدم چیکار دارند میکنند؟!! پذیره نویسی 100 تومن یعنی چی؟! از کجا دارن پذیره نویسی میکنند؟! خودشون دارن با قییمت 100 تومن به صورت پذیره نویسی می فروشند؟! تو تالار که نیست اگر هم اینجا باشه که باید با قیمت خودش معامله بشه! من که قبل از بسته شدن نماد تمام حقهامو فروخته بودم. اینو پیگیری نکردم.

SHAMSIAN
2012/02/06, 20:47
ظاهرا میخواهند یک تعدیل مثبت خوبی رو اعلام کنه روح ما را هم شاد کنند!! :d
در مورد حق من هنوز نفهمیدم چیکار دارند میکنند؟!! پذیره نویسی 100 تومن یعنی چی؟! از کجا دارن پذیره نویسی میکنند؟! خودشون دارن با قییمت 100 تومن به صورت پذیره نویسی می فروشند؟! تو تالار که نیست اگر هم اینجا باشه که باید با قیمت خودش معامله بشه! من که قبل از بسته شدن نماد تمام حقهامو فروخته بودم. اینو پیگیری نکردم. keyvan جان منم قبل از بسته شدن یه مقدار حق خریدم بدلیل گرفتاری تفاوت 1000 ریالی رو هم نریختم و نماد حق تقدم بسته شد حالا با این وضعیت نمیدونم چه جور میشه به هر حال اول باید نماد سهم باز بشه قیمتش مشخص شه بعد تکلیف حق تقدم ها روشن بشه اینجوری که نمیشه دیمی حق ها رو بفروشن خدایش منم که نفهمیدم میخوان چیکار کنن خداکنه ضررکار نشیم !!!! اخه برای نماد بسته چه اطلاعیه ای !!!!

کیوان
2012/02/06, 21:00
keyvan جان منم قبل از بسته شدن یه مقدار حق خریدم بدلیل گرفتاری تفاوت 1000 ریالی رو هم نریختم و نماد حق تقدم بسته شد حالا با این وضعیت نمیدونم چه جور میشه به هر حال اول باید نماد سهم باز بشه قیمتش مشخص شه بعد تکلیف حق تقدم ها روشن بشه اینجوری که نمیشه دیمی حق ها رو بفروشن خدایش منم که نفهمیدم میخوان چیکار کنن خداکنه ضررکار نشیم !!!! اخه برای نماد بسته چه اطلاعیه ای !!!!
فردا 18 ام هست و 2 روز از تاریخ شروع پذیره نویسی میگذره! آخه اینطور که من دارم برداشت میکنم معنی این اطلاعیه این هست که با توجه به حجم بالای حقهای استفاده نشده و اینکه حتما باید 2 میلیارد دیگه را سریعا ثبت کنند ، ظاهرا دارند صرفا به ارزش اسمی 100 تومان می فروشند!! یعنی صفر برای سهامداری که استفاده نکرده ؟!؟!؟!؟ به نظر اینجور میاد!! :-/

Saleh.R
2012/02/06, 23:57
keyvan جان منم قبل از بسته شدن یه مقدار حق خریدم بدلیل گرفتاری تفاوت 1000 ریالی رو هم نریختم و نماد حق تقدم بسته شد ...

یعنی توی این وضعیت چه اتفاقی میفته برای پول شما؟

SHAMSIAN
2012/02/10, 20:31
دوستان از و گردش چه خبر ؟

SHAMSIAN
2012/02/12, 09:53
ارائه خدمات پوست و زیبایی توسط بانک گردشگری
یکشنبه, 23 بهمن 1390 ساعت 09:07
بانک گردشگری ایران در پنجمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری خدمات پوست، مو و زیبایی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بازدید کنندگان از پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و هتلداری از غرفه ای در میان ارائه دهندگان خدمات مسافرتی دیدن کردند که به مراجعه کنندگان خدمات پوست و زیبایی خود را معرفی می کرد.

کلیه خدمات پوست، مو و زیبایی با تسهیلات ویژه بانک گردشگری عنوان بروشورها و تبلیغات ارائه شده توسط این غرفه در نمایشگاه است.

مسئولان این غرفه عنوان می کنند در صورت درخواست متقاضیان برای انجام هر گونه عمل جراحی و لیزر با نامه ای که از پزشکان ما دریافت می کنند می توانند وام های یک تا سه میلیون تومانی از بانک گردشگری گرفته و به درمان خود بپردازند. آنها ادامه می دهند که نخستین شرکت خدمات پزشکی و زیبایی هستند که با یک بانک همکاری می کنند.

ارتباط بین بانکی که وظیفه ارائه خدمات گردشگری را دارد با یک گروه پزشکان جراح زیبایی سئوالی است که برای مراجعه کنندگان در نمایشگاه گردشگری و هتلداری هم مطرح بود.

SHAMSIAN
2012/02/12, 17:42
امروز با امور سهام تماس گرفتم در مورد اطلاعیه پذیره نویسی سوال کردم گفتند اطلاعیه اجرا نشده گفتم پس تکلیف چیست فرمودند فعلا منتظر بازگشائی نماد وگردش باشید پس از ان نماد حق های استفاده نشده باز خواهد شد که خودشان خواهند فروخت و وجه انرا به حساب سهامداران واریز خواهند نمود .

SHAMSIAN
2012/02/13, 18:51
حضورفعال بانک گردشگری در پنجمین نمایشگاه بینالمللی خدمات و تجهیزات گردشگری و هتلداری
بانک گردشگری در پنجمین نمایشگاه بینالمللی خدمات و تجهیزات گردشگری و هتلداری که با عنوان دور دنیا در 4 روز از 18 تا 21 بهمنماه با حضور کلیه دست اندرکاران صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن برگزار شد، نخستین حضور رسمی خود را در کنار سایر اعضای خانواده بزرگ گردشگری کشور را با استقبال كم نظیر تجربه کرد.

به گزارش روابط عمومي بانك گردشگري ، در این نمایشگاه ،اين بانک با راه اندازی شعبهای کامل و آنلاین و ارائه تمامي خدمات بانکی از جمله : افتتاح حساب ،پرداختهای الکترونیکی از طریق شتاب، ساتنا و... مخاطبان حقیقی و حقوقی نمایشگاه را جذب کرد. 4 دستگاه خودپرداز بانک گردشگری نیز با زیرساختی قابل توجه به مشتریان برای دریافت وجه نقد در اين نمايشگاه خدمترسانی کرد که این امر مورد توجه مخاطبان نمایشگاه قرار گرفت.

اعلام رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره اعطای تسهیلات سفر یک تا چهار میلیون تومانی از سوی بانک گردشگری به ایرانیها تحت عنوان " لیزینگ سفر" نیز مراجعات به بانک گردشگری را بیشتر کرده بود.

طیبه اخگری- رییس شعبه مرکزی بانک گردشگری نیز درخصوص ارائه خدمات بانکی به متقاضیان در پنجمین نمایشگاه بینالمللی خدمات و تجهیزات گردشگری و هتلداری گفت: این نخستین بار است که بانک گردشگری در کنار دیگر اعضای خانواده بزرگ گردشگری به طور رسمی حضور مییابد و به همه متقاضیان انواع خدمات بانکی را ارائه میدهد.

وی حضور بانک گردشگری در این نمایشگاه را فرصتی بزرگ برای آشنایی فعالان و دستاندرکاران صنعت گردشگری با خدمات اين بانک که توجه ویژه ای را به این صنعت دارد، دانست و اضافه کرد: حضور شعبه ای از بانک در این نمایشگاه در کنار سایر فعالان گردشگری فرصتی بزرگ برای اعتمادسازی میان اعضای این صنعت را فراهم آورد که قطعا نتایج این اعتماد جمعی به نفع اقتصاد ملی و بهرهگیری از ظرفیتهای کمتر شناخته شده صنعت گردشگری در کشور است.

SHAMSIAN
2012/02/18, 09:40
اقا چرا از این وگردش خبری نمیشه امور سهامم چیزی نمیگه یواش یواش دارم نگران میشم دی باز شد حقشم معامله شد هنوز ازاین وگردش خبری نیست !!!

SHAMSIAN
2012/02/20, 12:19
بیش از سه ماهه که وگردش بسته هیچ کس هم خبری ندار ه حتی امور سهام انگار اصلا وگردش وجود نداشته شاید هم به خواب زمستانی رفته باشه !!!

SHAMSIAN
2012/03/26, 15:49
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه ،شرکت بانك گردشگري ( سهامی عام )
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانك گردشگري ( سهامی عام ) ثبت شده به شماره 392373 - تهران رأس ساعت 9 صبح روز 5شنبه مورخ 17/01/1391 در محل سالن درياي نور هتل پارسيان استقلال به نشانی : تهران، بزرگراه شهيد چمران، نرسيده به چهارراه پارك وي تشکیل می شود.

بدین وسیله از کلیه سهامداران محترم، وکلا یا نمایندگان قانونی ایشان دعوت می شود تا برای اخذ تصمیم در مورد دستورجلسه مجمع با در دست داشتن اسناد نمایندگی و کارت شناسایی معتبر جهت دریافت برگ ورود به جلسه در اوقات اداری روزهای 15(سه شنبه) و 16(چهار شنبه) فروردين ماه سال 91 به محل قانونی شرکت به نشانی : تهران ، خيابان شهيد فياضي (فرشته)، پلاك 51، امور سهام و مجامع مراجعه فرمایند. برگ ورود به جلسه با همین شرایط در محل برگزاری مجمع نیز از ساعت 8 تا 9 صبح روز 5 شنبه مورخ 17/01/1391 به سهامداران محترم ارائه می شود

دستور جلسه :

۱. استماع گزارش هيأت مديره و بازرس قانوني شركت درخصوص عملكرد دوره مالي منتهي به 30/09/1390.

۲. بررسي و تصويب ترازنامه و حساب سود و زيان سال مالي فوق.

۳. انتخاب اعضاي هيأت مديره و تعيين صاحبان امضاي مجاز.

۴. انتخاب حسابرس و بازرس قانونی.

۵. تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی.

٦. تعيين حق حضور اعضاي غيرموظف هيأت مديره

۷. ساير مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه شرکت می باشد.

هیات مدیره

SHAMSIAN
2012/04/04, 09:13
وگردش بانک گردشگري صورتهاي مالي حسابرسي شده براي دوره مالي 11 ماه و 24 روزه منتهي به تاريخ 30 آذر1390 (به پيوست) 1391/01/07 16:56:20 1391/01/16 09:52:05 کدال

SHAMSIAN
2012/04/04, 09:22
بسمه تعالي
اطلاعيه

سازمان بورس و اوراق بهادار

فرابورس

شركت بانک گردشگری(سهامي عام)
نماد: وگردش كد: 53-19-65

موضوع: صورتهای مالی سال مالی منتهی به 30/09/90(حسابرسیشده)

اطلاعات صورتهای مالی حسابرسیشده سال مالی منتهی به 30/09/90 که توسط شرکت بانک گردشگری(سهامیعام) تهیه گردیدهاست، در فایل ضمیمه ایفاد میگردد.
ساير اطلاعات:

1- با توجه به تعهد شرکت مبنی بر ثبت افزایش سرمایه از مبلغ 000ر2 میلیاردریال به مبلغ 000ر4 میلیاردریال قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و عدم تحقق این رویداد، به اطلاع سهامداران محترم میرساند تقسیم سود سال مالی 90 منوط به ثبت افزایش سرمایه مزبور میباشد. بدیهی است با عنایت به عدم ثبت افزایش سرمایه تا تاریخ مجمع عمومی عادی سالیانه(17/01/91)، مجمع مجاز به تصویب هیچگونه سود تقسیمی نخواهد بود.
2- نظر سهامداران محترم را به گزارش حسابرس مستقل جلب مینماید.
3- بهموجب تصمیمات مجمع عمومی فوقالعادة مورخ 22/12/89 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 000ر2 میلیارد ریال بهمبلغ 000ر6 میلیارد ریال از محل مطالبات و آوردۀ نقدی سهامداران در اختیار هیاتمدیره قرار گرفت. سرمایه شرکت از مبلغ 000ر2 میلیاردریال به 000ر4 میلیارد ریال بر اساس مصوبه جلسه هیات مدیره مورخ 23/12/89 افزایش یافت.
4- شرکت پیشبینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/09/90 را با سرمایه 000ر4 میلیاردریال در تاریخ 02/05/90(حسابرسیشده) مبلغ 129 ریال اعلام نموده بود که براساس عملکرد واقعی حسابرسیشده و با سرمایه 000ر2 میلیارد ریال مبلغ 208 ریال تحقق یافتهاست. لازم بهذکر است که با توجه به افزایش سرمایه شرکت، درآمد واقعی هر سهم سال مالی منتهی به 30/09/90 براساس صورتهای مالی حسابرسیشده و با سرمایه 000ر4 میلیارد ریال مبلغ 104 ریال میباشد.

SHAMSIAN
2012/04/10, 11:17
مجمع هم که برگزار شد بعد از 5 ماه هنوز هم قصد باز شدن نداره خدایش من که سر در نمیارم .

Saleh.R
2012/04/11, 12:04
بدجوري گير افتاديم
پول لازم هم هستيم
اينم با بسته شدنش ....

ايني هم كه كسي خبري ازش نداره از همه بدتر

مام به پيشنهاد يكي از رفقا از بين پيامبرا جرجيس رو انتخاب كرديم !!

کیوان
2012/04/11, 12:14
بدجوري گير افتاديم
پول لازم هم هستيم
اينم با بسته شدنش ....

مام به پيشنهاد يكي از رفقا از بين پيامبرا جرجيس رو انتخاب كرديم !!

واقعا! :( من که جرجیس با گوسفندش را برداشته بودم! کلی پول افتاده یه گوشه تار عنکبوت زده بهش!

SHAMSIAN
2012/04/12, 12:39
بدجوري گير افتاديم
پول لازم هم هستيم
اينم با بسته شدنش ....

مام به پيشنهاد يكي از رفقا از بين پيامبرا جرجيس رو انتخاب كرديم !! یه مطلب تو بورکس در مورد وگردش نوشته تحقیق کنید اگه صحت داشته باشه ...

کیوان
2012/04/12, 14:24
یه مطلب تو بورکس در مورد وگردش نوشته تحقیق کنید اگه صحت داشته باشه ...

در مورد اینکه مجلس میگه تخلف گردشگری محرز شده و پرونده رو فرستادند مراجع قضایی و این حرفها ؟! من که خوندم حالم از بدهم بدتر شد! فقط یک نتیجه داره!
مملکت صاحب نداره!
بانک میزنند..مجوز میدهند ..پذیره نویسی و معامله می کنند....این یکی کلی شعبه هم میزند و الان مشغول فعالیت هم هست ، بعد ...!

وحید 20
2012/04/12, 14:31
یک خبری چند روز پیش اومد که قراره مجوز یک بانک دیگر خصوصی باطل بشه
دوستان اطلاع جدیدی ندارند؟؟

کیوان
2012/04/12, 14:34
یک خبری چند روز پیش اومد که قراره مجوز یک بانک دیگر خصوصی باطل بشه
دوستان اطلاع جدیدی ندارند؟؟
من شایعاتی شنیدم که علاوه بر ادغام تات با یک موسسه قرار هست بانک گردشگری و بانک دی و یک موسسه هم کلا با هم ادغام بشوند!!!
فعلا که رفتیم تو باتلاق این بانکها! حالا نمی دونم این به نفع ماست یا نه!؟

بابک 52
2012/04/12, 14:40
چند ماه پیش که بحث اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی به بحث روز سایت های خبری تبدیل شده بود، همواره اخبار جسته و گریخته ای از تخلف تعدادی از بانک های خصوصی در کنار نام بانک های ملی و صادرات هم به گوش می رسید. بانک گردشگری مهم ترین نامی است که از آن روزها در ذهن من مانده است. متاسفانه چند وقتی است که خبرگزاری فارس که در آرشیو خود تعداد زیادی خبر هم در مورد تخلف صورت گرفته در بانک گردشگری موجود دارد، بنر تبلیغات این بانک را در سایتش قرار داده است. علاوه بر فارس، تعداد دیگری از سایت های اصولگرا هم چنین کاری کرده اند. در کنار نام بانک گردشگری نام بانک سامان هم به عنوان دیگر بانک خصوصی در پرونده اختلاس بزرگ بانکی شنیده می شد و حتی سخن از سهامداری خاتمی در آن هم به میان آمد اما اتفاقا خبرگزاری فارس تبلیغ این بانک را هم در سایت خود قرار داده و نکته جالب تر اینکه تعداد دیگری از سایت های اصولگرا هم چنین تبلیغی دارند. http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/alef-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/alef.jpg) http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/farda-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/farda.jpg)
http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/fars-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/fars.jpg) http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/jahan-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/jahan.jpg)
http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/raja-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/raja.jpg) http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/tabnak-160x120.jpg (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/tabnak.jpg)

در شرایطی که هنوز پرونده این اختلاس یه سرانجام نرسیده و بنا بر اعلام مسئولان قضایی هر روز ابعاد جدیدی از آن روشن می شود و احتمالا نام این دو بانک هم ممکن است جزء مباشرین و متهمین باشد، این اقدام پایگاههای خبری اصولگرا تعبیر روشنی ندارد چرا که منابع مالی هر رسانه یکی از پارامترهای انکار ناپذیر تعیین سیاست های خبری آن رسانه هستند و به نظر می رسد درج چنین تبلیغاتی، شان اصولگرایی و صداقت خبررسانی این پایگاه های خبری را زیر سوال می برد چرا که رسانه هایی که نمک گیر محافل اقتصادی شده اند، بعید است که نمکدان بشکنند و خبری بر علیه آنان منتشر کنند! شاید اصلا دادن چنین تبلیغاتی به رسانههای اصولگرا اقدامی پیش دستانه باشد تا در روزهایی که این رسانهها باید رسالت خبری خود را ایفا کنند، ساکت بمانند و چیزی در مورد این محافل ننویسند!

وحید 20
2012/04/12, 15:02
منظورم این خبر بود که چند روز پیش اومد
http://www.hamshahrionline.ir/news-165537.aspx

bahary
2012/04/12, 16:59
چند ماه پیش که بحث اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی به بحث روز سایت های خبری تبدیل شده بود، همواره اخبار جسته و گریخته ای از تخلف تعدادی از بانک های خصوصی در کنار نام بانک های ملی و صادرات هم به گوش می رسید. بانک گردشگری مهم ترین نامی است که از آن روزها در ذهن من مانده است. متاسفانه چند وقتی است که خبرگزاری فارس که در آرشیو خود تعداد زیادی خبر هم در مورد تخلف صورت گرفته در بانک گردشگری موجود دارد، بنر تبلیغات این بانک را در سایتش قرار داده است. علاوه بر فارس، تعداد دیگری از سایت های اصولگرا هم چنین کاری کرده اند. در کنار نام بانک گردشگری نام بانک سامان هم به عنوان دیگر بانک خصوصی در پرونده اختلاس بزرگ بانکی شنیده می شد و حتی سخن از سهامداری خاتمی در آن هم به میان آمد اما اتفاقا خبرگزاری فارس تبلیغ این بانک را هم در سایت خود قرار داده و نکته جالب تر اینکه تعداد دیگری از سایت های اصولگرا هم چنین تبلیغی دارند. http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/alef.jpg) http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/farda.jpg)
http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/fars.jpg) http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/jahan.jpg)
http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/raja.jpg) http://forums.boursy.com/ (http://sajadipoor.ir/wp-content/uploads/2012/01/tabnak.jpg)

در شرایطی که هنوز پرونده این اختلاس یه سرانجام نرسیده و بنا بر اعلام مسئولان قضایی هر روز ابعاد جدیدی از آن روشن می شود و احتمالا نام این دو بانک هم ممکن است جزء مباشرین و متهمین باشد، این اقدام پایگاههای خبری اصولگرا تعبیر روشنی ندارد چرا که منابع مالی هر رسانه یکی از پارامترهای انکار ناپذیر تعیین سیاست های خبری آن رسانه هستند و به نظر می رسد درج چنین تبلیغاتی، شان اصولگرایی و صداقت خبررسانی این پایگاه های خبری را زیر سوال می برد چرا که رسانه هایی که نمک گیر محافل اقتصادی شده اند، بعید است که نمکدان بشکنند و خبری بر علیه آنان منتشر کنند! شاید اصلا دادن چنین تبلیغاتی به رسانههای اصولگرا اقدامی پیش دستانه باشد تا در روزهایی که این رسانهها باید رسالت خبری خود را ایفا کنند، ساکت بمانند و چیزی در مورد این محافل ننویسند!

این ابعاد جدید ممکنه به مبلغ اختلاس هم بکشه. چون در نمایشگاه بورس که چندی قبل در محل نمایشگاه تهران برگزار شد در یکی از غرفه ها که مربوط به خود سازمان بورس بود در جلسه پرسش و پاسخ در جواب پرسش یکی از حاضران که در مورد سهام بانکی ها سوال کرد ، کارشناس پاسخگو گفت ریسک ورود به سهام بانکی خیلی زیاد است ، خصوصا اگر مبلغ اصلی اختلاس که بالغ بر 19هزار میلیارد تومان است افشاء شود برای سهام بانکی فاجعه است.این 3000میلیارد فعلا از دهانشان پریده و باقی را پیچوندند.

کیوان
2012/04/12, 17:07
این ابعاد جدید ممکنه به مبلغ اختلاس هم بکشه. چون در نمایشگاه بورس که چندی قبل در محل نمایشگاه تهران برگزار شد در یکی از غرفه ها که مربوط به خود سازمان بورس بود در جلسه پرسش و پاسخ در جواب پرسش یکی از حاضران که در مورد سهام بانکی ها سوال کرد ، کارشناس پاسخگو گفت ریسک ورود به سهام بانکی خیلی زیاد است ، خصوصا اگر مبلغ اصلی اختلاس که بالغ بر 19هزار میلیارد تومان است افشاء شود برای سهام بانکی فاجعه است.این 3000میلیارد فعلا از دهانشان پریده و باقی را پیچوندند.

فقط در کشوری بنام ایران ، کم ریسک ترین سهمها (بانکی ها ) می توانند به پر ریسک ترین سهمها تبدیل شوند!!! #-o

SHAMSIAN
2012/04/12, 18:02
دوستان بنظر من اگه نمادش طی روزهای اتی با ز بشه معلوم میشه مشکلی وجود نداره من که چند روز پیش با امور سهام تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی برای باز گشائی وجود نداره بامید خدا .

مصطفی مصری پور
2012/04/12, 18:15
اون دسته از دانشمندان جهانی مهندسی مالی که دنبال لمس معنای ریسک سیستماتیک هستن حتما باید بیان بورس ایران،واسه سرگرمی یکماهی سهامداری کنن!

بابک 52
2012/04/13, 00:18
تخلف در تاسیس بانک گردشگری محرز شد (http://www.entekhab.ir/fa/news/58731/%D8%AA%D8%AE%D9%84%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D8%B2-%D8%B4%D8%AF)

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : عضو کمیسیون اصل۹۰ گفت:تخلفات در زمینه تاسیس بانک گردشگری محرز شده و گزارش این تخلف آماده قرائت درصحن علنی است.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم درمجلس شورای اسلامی با اشاره به روند بررسی پرونده یکی از سران جریان انحرافی درکمیسیون اصل ۹۰ ،به باشگاه خبرنگاران گفت: تخلف یکی ازسران جریان انحرافی در زمینه تاسیس بانک گردشگری محرز شد.

وی افزود:تدوین گزارش این تخلف در کمیسیون اصل ۹۰ به اتمام رسیده و آماده ارائه و قرائت در صحن علنی است.

این عضو غیر ثابت کمیسیون اصل۹۰ خاطر نشان کرد:تاسیس بانک گردشگری با تخلفات گسترده ای همراه بوده و این در حالیست که این بانک همچنان به فعالیت خود در حوزه بانکی کشور ادامه می دهد.

نوروزی افزود:بعد ازقرائت گزارش اصل ۹۰ درصحن علنی , این گزارش برای پیگیری های قضایی به قوه قضائیه ارسال می شود.

گفتنی است؛ بررسی ۱۸ مورد از تخلفات یکی از سران جریان انحرافی همچنان درکمیسیون اصل ۹۰ ادامه دارد.

http://www.shahrekhabar.com/newsview...34248080105970 (http://www.shahrekhabar.com/newsview.jsp?rt=economic1334248080105970)

rad
2012/04/13, 00:19
سلام دوستان
اگر نگاهی دقیق به صورت های مالی این بانک بیاندازید متوجه خواهید شد که افرادی که این بانک را می گردانند بسیار بسیار درکار خود وارد هستند.و واقعا ازدانش بالایی برخوردار هستند.
من کاری ندارم ازکدام گروه هستند ویا به کدام گروه نزدیک هستند ولی بدون هیچ قصد وغرضی این را حضورهمه عرض می کنم.کسانی که هیات مدیره این بانک راتشکیل دادند واقعا بار علمی بالای این افراد
را من در ارایه صورت های مالی دیدم.
درهرحال امیدوارم بار علمی بالای این افراد باعث پیشرفت در حوزه بانک شود و به مردم ایران سود برسانند.

کیوان
2012/04/13, 10:32
من شایعاتی شنیدم که چون به زودی نماد بانک باز و دوباره قابلیت معامله می گیرد. یکسری سایت خبری با تحریف و بزرگنمایی بعضی اخبار سعی در ایجاد عرضه های سنگین از سهم و خرید و ورود سهامداران خاص جدید به این سهم را دارند ، البته با قیمت پایینتر از قیمت بسته شدن!
اصل این خبر اخیر هم مربوط به شخص بقایی میباشد و گزارش اشاره ای به سرمایه گزاری او در بانک اشاره دارد و موضوع تخلف بانک اصلا نیست.

می مانیم و میبینیم. اگر نماد به زودی باز شد بنده به هیچ عنوان فروشنده نیستم. چون این موضوع تایید میشود.

وحید 20
2012/04/14, 20:01
احتمال انحلال بانک گردشگری (http://www.asriran.com/fa/news/209543/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AD%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C)
مشرق نیوز - قرار است به زودی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره تخلفات بانک گردشگری در صحن علنی مجلس قرائت شود. در این گزارش به موارد عدیده ای از تخلفات این بانک در مرحله تاسیس و تامین سرمایه اشاره شده است. برخی کارشناسان معتقدند این گزارش می تواند به انحلال بانک گردشگری منجر شود. گزارش کمیسیون اصل ۹۰ برای بررسی و اجرای حکم به قوه قضاییه ارسال می شود.
http://www.asriran.com/fa/news/209543/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AD%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C

SHAMSIAN
2012/04/18, 10:33
نشست مشترک کنسرسیوم فولاد صنعت بناب برگزار شد
نشست مشترک کنسرسیوم فولاد صنعت بناب با حضور جمعی از مدیران دولتی، نماینده مردم بناب درمجلس شورای اسلامی و کارکنان و کارگران و سهامداران جدید فولاد بناب برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد صنعت بناب، مهدی جهانگیری- رییس هیات مدیره فولاد صنعت بناب در این نشست با تقدیر از پایهگذاران اولیه کارخانه فولاد بناب و پیگیری و حمایت مسئولان استان آذربایجان شرقی و فرماندار و سایر مدیران دولتی شهرستان بناب گفت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی که قطعا از دغدغههای جدی ایشان است، نشان میدهد که زمان اتکا به توان و سرمایه داخلی در رونق اقتصادی کشور و رفع موانع پیشروی اشتغال جوانان فرا رسیده است.

وی ادامه داد: نامگذاری امسال به نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بار دیگر نشان خواهد داد که با وجود تلاش دشمنان ایران و ایجاد تحریمهای مختلف، اراده هر ایرانی در این حوزه نقشآفرینی خواهد کرد و ما با اتکا به توان و نیروی داخلی خود بر همه این موانع پیروز خواهیم شد.

جهانگیری با بیان اینکه اعضای کنسرسیوم فولاد صنعت بناب امیدوارند تا نزدیکی، مودت و دوستی در مجموعه هر روز پر رنگتر و جدیتر شود تا در اقتصاد ملی کشور، منشاء اثر باشیم، ادامه داد: بانک گردشگری و سایر سهامداران، مجتمع فولاد تبریز را خانه خود میدانند و امیدوارند تا درکنار مردم آذربایجان در توسعه اقتصادی کشورمان نقش مهمی را ایفا کنند.

وی ادامه داد: بخش صنعت سازمان ملل اعلام کردهاست که دو حوزه انرژی و فولاد تا سال ۲۰۵۰ میلادی همچنان در میان صنایع، پیشرو خواهند بود که این امر برای ایران که از نظر ذخایر معدنی بسیار غنی است، فرصتی مغتنم به شمار میآید تا بتواند با بهره برداری از این ذخایر در زنجیره فولاد کشور، درآمد ملی هر ایرانی را افزایش دهد.

وی ظرفیت تولید فولاد خام کشور را ۱۲ تا ۱۵ میلیون تن اعلام کرد و افزود: این ظرفیت تولید در حالیست که نیاز مصرف داخلی کشور بیش از ۲۰ میلیون تن است و متاسفانه ما با وجود منابع غنی در کشور هنوز هشت میلیون تن فولاد به کشور وارد میکنیم.

جهانگیری، مقوله انرژی و فولاد را از بزرگترین دغدغهها و نیازهای اساسی صنعت کشور دانست و گفت: با این حال، هرگونه صادرات مواد خام معدنی از کشورمان ظلم بزرگی به این صنعت بوده و باید از آن جلوگیری کرد.

رییس هیات مدیره فولاد صنعت بناب همچنین به آمارهای موجود درباره نیاز کشورهای همسایه ایران به بیش از ۵۰ میلیون تن فولاد، تاکید کرد: ما میتوانیم با یک برنامه ریزی دقیق و با استفاده از ظرفیت مواد اولیه معدنی موجود، ظرفیت تولید فولاد در کشور را به ۳۰ میلیون تن برسانیم و علاوه بر تامین نیازهای داخلی، نیاز کشورهای منطقه و خاورمیانه را نیز تامین کنیم.

جهانگیری، نقش کارگران مجتمع فولاد بناب را در ثمردهی و موفقیت این مجموعه موثر دانست و تصریح کرد: احترام به تمامی حلقههای زنجیره تولید فولاد و استفاده از مدیریت مشارکتی و سهیم کردن کارکنان در سود مجتمع، یکی از استراتژیهای جدی درمجتمع فولاد بناب خواهد بود که بر اساس آن هم کارکنان از عواید و سهام مجتمع بهره خواهند برد تا خود را به طور جدی مالک این مجموعه بدانند.

وی همچنین به حضور افراد پرسابقه و متخصص صنعت کشور در بدنه مدیریتی مجتمع فولاد بناب اشاره کرد و گفت: رسیدن به حداکثر ظرفیت تولید در کوتاهترین زمان، اجرای طرحهای توسعه، افزایش چرخه تولید فولاد تا ۵ میلیون تن، ذوب و ریختهگری، ایجاد واحدهای توسعه و تبدیل مواد معدنی به آهن اسفنجی و وارد کردن مجموعه به فرابورس در کوتاهترین مدت زمانی از برنامههای آتی برای توسعه مجتمع فولاد خواهد بود.

جهانگیری با بیان اینکه بخش خصوصی از دولت انتظار حمایت جدی دارد، اضافه کرد: با تسهیلات گران قیمت بانکهای خصوصی امکان توسعه بیشتر در کشور وجود ندارد به همین منظور و با توجه به تلاش و استراتژی ترسیم شده برای افزایش ظرفیت تولید و کار در کشور، حمایت جدی دولت از بخشهای خصوصی و سرمایهگذاران و نهادینه کردن آن بیش از گذشته ضروری به نظر می رسد.

در این مراسم مهندس ناصر تقی زاده نیز به عنوان مدیرعامل مجموعه هلدینگ فولاد صنعت بناب از سوی هیات مدیره جدید این شرکت معرفی شد.

حمایت بانک گردشگری از تولید

در اين مراسم، مديرعامل بانك گردشگري از برنامهريزي اين بانك براي حمايت از بنگاههاي توليدي خبر داد و گفت: اقتصاد كشور وقتي ميتواند مفيد و موثر باشد كه سرمايهها به سمت توليد سوق پيدا كنند.

ناصر سالار با اشاره به نامگذاري سال جاري توسط رهبر انقلاب به نام «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» اظهار داشت: بانك گردشگري براي نيروي كار و سرمايههاي مردم ارزش زيادي قائل است و از اين رو احساس ميشود كه به منظور استفاده بهينه از منابع مالي، لازم است كه سرمايهها به سمت توليد صادراتمحور هدايت شود.

وي در ادامه گفت: بانك گردشگري در راستاي تبديل به يك عنصر پيشگام در فعاليتهاي اقتصادي و توليد ثروت براي جامعه، در نقش سرمايهگذار اصلي و عضو كنسرسيوم فولاد بناب حاضر شده و در نظر دارد تا از طريق توسعه اين گونه فعاليتها به رشد اقتصادي كشور كمك كند.

وي با اشاره به اينكه «افزايش جذابيت توليد، ميتواند از انباشت سرمايه جلوگيري كند»، اظهار داشت: حركت سرمايهها به سمت ايجاد و كمك بنگاههاي صنعتي، هم ميتواند در زمينه مديريت ريسك موثر باشد و هم ميتواند به مديريت سرمايه بينجامد.

سالار در ادامه افزود: اگر اقتصاد ايران ميخواهد در افق 1404 جايگاه ويژهاي در منطقه داشته باشد، لازم است كه برنامه ويژهاي روي سرمايهگذاري در بخشهاي توليدي داشته باشد.

برنامه های آینده

ناصر تقیزاده -مدیرعامل فولاد صنعت بناب نیز با ارائه گزارشی از وضعیت این مجتمع گفت: در حال حاضر ظرفیت ذوب در این مجتمع بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تن است که با ازسرگیری فعالیت خطوط تولید، میزان تولید سالانه مجتمع به دو و نیم میلیون تن در سال افزایش مییابد.

وی کارکنان و کارگران مشغول در این مجتمع را حدود یکهزار و ۹۰۰ نفر دانست و تاکید کرد: علاوه بر نیروی انسانی کارآمد، مجتمع فولاد بناب از زیرساختهای توسعهای مناسبی در حوزه برق، گاز، آب و... برخوردار است که در حال حاضر بین ۵۰ تا ۵۵ درصد از این ظرفیت استفاده میشود.

وی بهره برداری کامل از ظرفیت مجتمع فولاد بناب را یکی از برنامههای اصلی در این مجموعه دانست و گفت: امیدواریم با یک برنامه عملی دقیق و ایجاد ساختارهای کارآمد بتوانیم ازفرصت بوجود آمده برای تحقق شعار امسال، تولید هرچه بیشتر فولاد در کشور و رفع نیازهای کشور و منطقه، بیشترین بهره را ببریم.

موقعیت مناسب

سعید برقی - فرماندار بناب نیز در این نشست از مجتمع فولاد بناب به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی شهرستان با بیشترین فرصت اشتغالزایی منطقه یاد کرد و افزود: این شهرک از نظر موقعیت جغرافیایی، دسترسی آسان به بازار مصرف، قرارگرفتن در مجاورت نیروگاه حرارتی سهند و داشتن زیرساختهای لازم در سطح استان کم نظیر بوده و باعث جذب و رغبت صنعتگران و سرمایهگذاران بیشتری شده است.

وی با اعلام آمادگی مسئولان این شهرستان برای حمایت جدی از تولیدکنندگان و صنعتگران برای عبور ازمشکلات اقتصادی افزود: با توجه به تاکید استاندار برای همکاری با مجموعه سرمایه گذاران خصوصی و تایید صلاحیت و تخصص سهامداران و سرمایه گذاران جدید مجتمع فولاد بناب، همکاری با این مجموعه و توسعه شهرک صنعتی بناب در اولویت کارهای شهرستان قرار گرفتهاند.

توجه به دغدغه های رهبری

حجت الاسلام محمد باقری بنابی -نماینده دور نهم مردم بناب در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب گفت: با توجه به دغدغههای مقام معظم رهبری درباره تولید و حمایت از سرمایه ایرانی، بدیهی است با رفع مشکلات اقتصادی کشور، سایر مشکلات در حوزههای اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و.. نیز مرتفع خواهند شد. وی سرمایه گذاران و صنعتگران کشور را جهادگران سنگر تولید و صنعت دانست و گفت: مسئولان قوای سه گانه باید از این سرمایه گذاران حمایت کرده و در تقویت تولید ملی و رفع موانع موجود از هیچ کوششی دریغ نکنند.

حجت الاسلام محمد باقری بنابی با تاکید بر تبدیل مجتمع فولاد بناب در آینده نزدیک به قطب فولاد غرب کشور اذعان کرد: این مجتمع قابلیت تبدیل شدن به قطب اول خاورمیانه را دارد بنابراین ما آمادگی کامل داریم با حمایت از این موضوع، از طرفی هم به حل معضل اشتغال جوانان شهرستان کمک و هم به جایگاه برتر در صنعت فولاد منطقه دست پیدا کنیم.

استراتژي بناب

- مجتمع فولاد بناب در فاصله 7 كيلومتري غرب شهر بناب در استان آذربايجانشرقي واقع شده است.

- راهآهن سراسري، خط لوله گاز، خط لوله آب تبريز و خط فيبر نوري و جاده اصلي ارتباطي شهر بناب همگي از مجاورت مجتمع عبور ميكنند علاوه بر اين نيروگاه 670 مگاواتي در ضلع غربي مجتمع واقع شده است

- مساحت زمين مجتمع 140 هكتار است كه حدود 50 هكتار آن براي كارخانههاي فعلي استفاده شده و مابقي به ميزان 80 هكتار جهت طرحهاي توسعه در نظر گرفته شده است.

- از يوتيليتي موجود ميتوان به 300 مگاوات برق، 110 هزار مترمكعب گاز و 30 ليتر بر ثانيه آب اشاره نمود كه بخش عمدهاي از مصارف آينده و طرحهاي توسعه را نيز پاسخ خواهد داد.

- اين مجتمع شامل 7 خط نورد ميلگرد از سايز 8 تا 32 ميليمتر از گريدهاي aii و aiii و مقاطع فولادي شامل نبشي، ناوداني و تيرآهن از سايز 100 تا 250 ميليمتر با ظرفيت اسمي 5/2 ميليون تن در سال ميباشد كه در گذشته بعلت مشكلاتي كه عمدتاً مالي بوده با ظرفيت 20 درصد كار كرده است.

- تنوع محصولات بهگونهاي است كه نياز به فولاد هر پروژه را ميتواند تامين نمايد.

- مجتمع فولاد بناب از اواخر سال 83 و اوايل سال 84 با دو خط نوردي شروع به كار نموده و طي سالهاي 85 تا 89 خطوط ديگر نوردي و درسا 89 ذوب شهريار را براي توليد بخشي از شمش مورد نياز مجتمع با ظرفيت حدود 300 هزار تن راهاندازي شده است.

- كارخانه ذوب شاهين با كوره قوس الكتريك با ظرفيت 430 هزار تن طي سه ماه آينده راهاندازي خواهد شد كه بخش ديگري از شمش مورد نياز كارخانه از اين طريق تامين ميشود.

- پروژه افزايش ظرفيت كارخانه ذوب شهريار به ميزان 50 درصد در دست اجراست كه با نصب ماشينآلات و اجراي پروژههاي بهسازي ظرفيت اين واحد به بيش از 400 هزار تن در سال خواهد رسيد.

- برنامه مجتمع در كوتاه مدت تامين نقدينگي مناسب براي خريد مواد اوليه شمش و قراضه آهن و اصلاح تغييرات جزئي خطوط براي رساندن سريع ظرفيت به 5/2 ميليون تن در سال ميباشد.

- برنامه ميانمدت و بلندمدت مجتمع شامل با همراهي و كمك مسئولين تملك و در اختيار گرفتن معادن سنگ آهن براي ايجاد زنجيره كامل توليد فولاد شامل احيا و تهيه آهن اسفنجي براي تامين درازمدت خوراك كارخانه و كمك به قطع واردات فولاد ميباشد و در اين رهگذر در نظر است 5/2 ميليون تن شمش مصرفي توسط مجتمع بناب تهيه و توليد گردد.

- از برنامههاي ديگر مجتمع ايجاد صنايع پاييندستي فولاد مانند توليد ورق و لولههاي خاص ميباشد كه اين صنايع را ميتوان با سرعت در 30 هزار متر سالن آماده شده و موجود در مجتمع احداث نمود.

- تعداد كاركنان مجتمع در حال حاضر بیش از 2000 نفر است كه با افزايش توليد و افزايش ظرفيت واحدهاي ذوب به 2500 نفر افزايش خواهد يافت.

- توليد با ظرفيت كامل در اين مجتمع بطور غيرمستقيم نيز اشتغال زيادي را ايجاد خواهد كرد بطوريكه تنها در بخش حملونقل مواد و محصول روزانه 600 تريلي و كاميون در مجتمع تردد خواهند داشت.

معرفی مجتمع فولاد بناب

مجتمع فولاد بناب از چندین شرکت بزرگ فولادی شامل کارخانجات ذوب و نورد با هدف فعالیت در زمینه های گوناگون صنعت فولاد تشکیل شده است.

این مجتمع فعالیت خود را در چندین فاز از اواخر سال 1383 در زمینی به مساحت 140 هکتار در شهرک صنعتی بناب و با امکانان زیر بنائی ایده آل اعم از دسترسی به جاده اصلی، خط آهن ، نیروگاه ، خطوط انتقال گاز و آب آغاز کرد.

در حال حاضر انواع شمش های آهنی و فولادی ، میلگردaii وaiii ،تیر آهن ، تیر آهن بال پهن(h)، نبشی و ناودانی در اندازه های مختلف در قالب هفت خط تولید نورد در این مجتمع تولید می شود.

هم اکنون ظرفیت اسمی این مجتمع تولیدی بیش از دو و نیم میلیون تن اقلام مختلف فولادی در سال است که در بخش خصوصی مقام اول و در میان کل تولید کنندگان فولاد اعم از خصوصی و دولتی در بخش نورد مقاطع گرد سنگین و نیمه سنگین مقام دوم را دارا می باشد.

گفتنی است اولین کارخانه ذوب و ریخته گری پیوسته این مجتمع به ظرفیت 300 هزار تن در سال به بهره برداری رسیده است و طی سه ماه آینده ظرفیت کارخانجات ذوب این مجتمع به900 هزار تن خواهد رسید.

مجتمع فولاد بناب با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار آلات آزمایشگاهی و همچنین جذب منابع انسانی متخصص ، محصولات خود را به طور مستمر تحت کنترل قرار داده و در این ارتباط موفق به اخذ گواهی استاندارد های ملی و نیز بین المللی iso9001-2008 از شرکت bnvنروژ برای تولیدات خود شده است.

SHAMSIAN
2012/04/21, 10:15
در مجمع عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) عنوان شد.سرمایه گذاری در بازارهای بین المللی گردشگری
مجمع عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) مربوط به دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۰ با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران این شرکت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی "شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران" ، حاضرین در مجمع پس از انتخاب "مهدی جهانگیری" رییس هیات مدیره "سمگا" به عنوان رییس مجمع و همچنین انتخاب "مهندس امین تفرشی" نماینده "بانک پاسارگاد" و "سیدحامد واحدی" به عنوان ناظرین و "خدابخش" مدیر دفتر حقوقی به عنوان منشی جلسه درباره تصویب گزارش مالی هیات مدیره و بازرس قانونی این شرکت، تصویب ترازنانه صورت حساب سود و زیان و صورتهای مالی سال ۹۰، تقسیم سود و انتخاب بازرس قانونی و روزنامههای کثیرالانتشار این شرکت تصمیم گیری کردند.

"جهانگیری" سرمایه گذاری را یکی از حوزههای کاری پیش بینی شده برای این شرکت دانست و گفت: سمگا در همه حوزهها با استراتژی بلندمدت و نگاه به آیندهای روشن وارد شده است که مطمئنم در این راه با موفقیت های چشمگیری روبرو خواهد شد.

رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران، با اشاره به نامگذاری امسال با نام سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت : نامگذاری سال های اخیر از سوی ایشان، تماما با موضوعیت های اقتصادی هم راستا بوده و این شرکت به طور جدی و عملی در جهت نیل به اهداف "معظم له" گام های موثر خواهد برداشت .
وی عدم حمایت مالی و تسهیلاتی از سوی بانکهای دولتی را مهمترین چالش پیش روی سرمایه گذاریهای گردشگری دانست و گفت: متاسفانه توجیه نبودن بانکهای دولتی نسبت به حوزه گردشگری و از طرف دیگر عدم توجیه دریافت تسهیلات گران قیمت بانکهای خصوصی موجب شده است تا سرمایه گذاریهای گردشگری با مشکلات فراوانی مواجه شوند
"جهانگیری" تاسیس "بانک گردشگری" را یکی از افتخارات ماندگار شرکت "سمگا" معرفی کرد و افزود: این بانک با پایههای محکم و تخصصی راه اندازی شده است و مطمئنا نقش تعیین کننده و اثر گذاری در توسعه گردشگری کشور خواهد داشت.

به گفته وی، در مرحله افزایش سرمایه "بانک گردشگری" پس از افتتاح نماد آن در فرابورس، نزدیک به ۴۰ درصد سهام عرضه خواهد شد که در این مرحله شرکت "سمگا" و زیرمجموعههایش که حق تقدم را در مرحله قبل از خود سلب کرده بودند نیز حضور جدی خواهند داشت.

رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا)، احداث بزرگترین هتل کشور و نخستین هتل فرودگاهی ایران را شاه بیت فعالیتهای "سمگا" دانست و افزود: امیدواریم مجمع سال آینده را در این هتل فرودگاهی برگزار کنیم ضمن اینکه مسئولان پروژه نیز موظف شدهاند تا پایان نیمه اول سال این پروژه را به بهره برداری برسانند.

"جهانگیری" با بیان اینکه "باشگاه گردشگری ایرانیان" از مجموعه هلدینگ "سمگا" در آینده نزدیک در سبد همه خانوادهها قرار خواهد گرفت افزود: ایجاد این باشگاه در واقع پرداختن به حلقه گمشده صنعت گردشگری کشور بود که خوشبختانه با آغاز به کار آن میتوان نسبت به توسعه سفر و ارزان سازی آن برای همه اقشار جامعه امیدوار بود

وی همچنین به راه اندازی دانشگاه جامع علمی و کاربردی گردشگری و مدرسه هتلداری کشور اشاره کرد و گفت: شرکت "اندیشه گردشگری ایرانیان" برای پیگیری و اجرایی کردن این دو پروژه مهم و موثر در آینده صنعت گردشگری کشور متعهد شده است.

"جهانگیری" بزرگترین سرمایه شرکت "سمگا" را نیروی انسانی دانست و گفت: همه کارکنان و فعالان این شرکت با پشتوانه قوی تخصصی و آموزشی و همچنین سعه صدر گام در جهت رشد و توسعه شرکت بر می دارند.

در این مراسم "اکبر بهنام جو" سرپرست شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) با قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره به مجمع گفت: شرکت "سمگا" با عملکردی موفق در سال مالی گذشته و به عنوان نخستین هلدینگ ثبت شده در فرابورس و "سازمان جهانی جهانگردی" امیدوار است با همراهی سهامداران سرمایه خود را از ۴۰۰ میلیارد ریال به ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش دهد.

وی ادامه داد: سهامداران شرکت "سمگا" را ۸۸ درصد حقوقی و ۱۲ درصد اعضای حقیقی تشکیل میدهند که مفتخرم به اطلاع این سهامداران برسانم که این شرکت با وجود همه مشکلات و اتفاقات ناگهانی در بازار پول و ارز توانسته است در نسبتهای مالی و سود آوری نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری را برای خود کسب کند .

وی همچنین به مجموعهای از فعالیتهای صورت گرفته در شرکتهای تابعه "سمگا" اشاره کرد و گفت: شناخت بازار سرمایه و ظرفیتهای بالقوه برای حضور قدرتمند در آنها، یکی از مهمترین برنامههای شرکت "سمگا" بوده است.

سرپرست شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) افزود: احداث نخستین هتل فرودگاهی کشور با همراهی و تایید برند "اکور" فرانسه با ۵۰۰ اتاق از طریق "شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات"، احداث ۴ مجتمع بین راهی در سمنان، کرمان، محور شهرضا و محور نیشابور و مکان یابی برای احداث ۱۳ مجتمع دیگر در سایر نقاط کشور از طریق "شرکت توسعه مجتمعهای خدماتی رفاهی پارس زیگورات"، راه اندازی "باشگاه گردشگری ایرانیان" با عضویت ۴۰۰ هزارنفر با هدف ایجاد ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات سفر و متقاضیان آن، راه اندازی "شرکت آموزشی و پژوهشی اندیشه گردشگری ایرانیان" با هدف آموزش در حوزه بانکداری و گردشگری و اجرای طرح استانداردسازی هتلها در ۱۶۹ هتل به درخواست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، راه اندازی "شرکت توسعه مجتمعهای تفریحی و تجاری سمگا" در مشهد و ارائه انواع خدمات به زائرین امام رضا (ع)، تاسیس "شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران" و "شرکت آریا زیگورات" برای اجرای پروژههای مورد نیاز در شرکت "سمگا" و "بانک گردشگری" از دیگر اقدامات شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) است.

"بهنام جو" اتمام پروژههای نیمه تمام را مهمترین اولویت کاری این شرکت در سال مالی جدید عنوان کرد و گفت: حضور جدی در بازارهای بین المللی و ورود در عرصههای مختلف سرمایه گذاریهای گردشگری یکی دیگر از برنامههای جدی "سمگا" دانست و افزود: کشور عراق به عنوان یکی از بازارهای اصلی به دلیل توسعه نیافتگی و آمادگی برای ارائه خدمات به زائرین عتبات عالیات از بازارهای جدی "سمگا" محسوب میشود که امسال در آن حضور خواهیم یافت.

در ادامه جلسه نیز نماینده موسسه حسابرسی و خدمات مالی و مدیریت "ایران مشهود" نیز به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت "سمگا" گزارش خود را به طور کامل به مجمع ارائه کرد که طبق بند ۱۲ آن، گزارش هیات مدیره در مجمع عمومی عادی صاحبان سهام مورد بررسی این موسسه قرار گرفته است و طبق رسیدگی های صورت گرفته، نظر این موسسه به مواردی که حاکی از مغایرت اطلاعات مندرج در گزارش مذکور با اسناد و مدارک ارائه شده از جانب هیات مدیره باشد، جلب نشده است.

در پایان مجمع سهامداران حاضر در مجمع ضمن تصویب گزارش مالی هیات مدیره و بازرس قانونی، "شرکت ایران مشهود" را به عنوان بازرس قانونی، روزنامههای اطلاعات و دنیای اقتصاد را به عنوان روزنامههای کثیرالانتشار تعیین کردند ؛ همچنین به ازای هر سهم مبلغ ۲۳۰ ریال سود تقسیم شد.

وحید 20
2012/04/27, 22:48
بانک گردشگری 40 شعبه جدید راه اندازی می کند (http://www.bina.ir/news/index.php?option=com_content&view=article&id=13243:--40------&catid=85:1389-10-11-06-23-54&Itemid=124)

| چاپ | (http://www.bina.ir/news/index.php?view=article&catid=85%3A1389-10-11-06-23-54&id=13243%3A--40------&tmpl=component&print=1&layout=default&page=&option=com_content&Itemid=124)

http://www.bina.ir/news/images/stories/salar2.jpgبینا- مديرعامل بانك گردشگری گفت: همزمان با بازگشايي نماد بانک در فرابورس حدود 40شعبه جديد اين بانک در نقاط مختلف کشور آماده بهره برداري است و خدمات متنوع و منحصر به فردی ارائه خواهد کرد.
به گزارش بینا، ناصر سالار از برنامهريزي اين بانك براي حمايت از بنگاههاي توليدي خبر داد و گفت: اقتصاد كشور وقتي ميتواند مفيد و موثر باشد كه سرمايهها به سمت توليد سوق پيدا كنند.
وی افزود: حمايت و توسعه طرح هاي صنعت توريسم و گردشگري همچنان اولويت اصلي بانک گردشگري است و در اين راستا تلاش خواهيم کرد تا با سرمايه گذاري در مناطق مستعد کشور علاوه بر ايجاد اشتغال پايدار زمينه جذب گردشگران خارجي و داخلي را فراهم کرده و از سفرهاي پرهزينه مردم به ديگر کشورها جلوگيري کنيم.
وی با بیان اینکه در اولین دوره فعالیت بانک، تمام سعی خود را مبذول داشته تا حداکثر بازده مورد انتظار سهامداران را به دست بیاوریم گفت: علیرغم وجود شرایط رکود ناشی از بحران مالی در جهان و تأثیرپذیری غیر مستقیم و مستقیم فضای کسب و کار داخل کشور، با اتکال به خداوند بزرگ و بهرهگیری از اراده استوار گروهی، ضمن حضور فعال در عرصه اقتصادی کشور، توانستهایم تداوم ارزشآفرینی را برای همه ذینفعان ، از اندیشه به فعل در آوریم.
مدیر عامل بانک گردشگری، همچنین در خصوص سود شناسایی شده برای هر سهم اظهار داشت : بر اساس گزارش بازرس قانونی سود تعلق گرفته شده برای دوره مالی ۱۱ ماه و ۲۴ روزه منتهی به تاریخ ۳۰ آذر ماه ١٣٩٠ برای هر سهم ۲۰۸ ریال شناسایی شده است.
سالار آينده بانك گردشگري را بسيار روشن ارزيابي كرد و گفت : در اساسنامه اين بانك خصوصي ظرفيت هاي بسيار ارزشمندي خصوصا در عرصه ي پر طرفدار گردشگري ديده شده است ، كه بايد براي به فعليت رساندن آنها تلاش بيشتري انجام دهيم .

کیوان
2012/04/27, 23:04
بانک گردشگری 40 شعبه جدید راه اندازی می کند (http://www.bina.ir/news/index.php?option=com_content&view=article&id=13243:--40------&catid=85:1389-10-11-06-23-54&Itemid=124)

| چاپ | (http://www.bina.ir/news/index.php?view=article&catid=85%3A1389-10-11-06-23-54&id=13243%3A--40------&tmpl=component&print=1&layout=default&page=&option=com_content&Itemid=124)

http://forums.boursy.com/imported/2012/04/1205.jpgبینا- مديرعامل بانك گردشگری گفت: همزمان با بازگشايي نماد بانک در فرابورس حدود 40شعبه جديد اين بانک در نقاط مختلف کشور آماده بهره برداري است و خدمات متنوع و منحصر به فردی ارائه خواهد کرد.
........ .

ترکوندند ما رو!! بازکنید دیگه نمادشووووووووووو ! http://forums.boursy.com/imported/2012/04/232.gif

SHAMSIAN
2012/04/27, 23:30
ترکوندند ما رو!! بازکنید دیگه نمادشووووووووووو ! http://forums.boursy.com/imported/2012/04/232.gifکیوان جان با این حساب هدف اول 150 صف بالای 10000000 چطوره .

کیوان
2012/04/27, 23:38
کیوان جان با این حساب هدف اول 150 صف بالای 10000000 چطوره .
خواب پول ما بیشتر از اینا ارزش داره ;)
همه چی بستگی به زمان باز شدن و جو بانکی ها داره :)

Saleh.R
2012/04/28, 07:56
بدي اينجور سهام اينه كه اگه خبري توش نباشه هنگام بازگشايي بدليل بلوكه بودن پول سهامدارا امكان عرضه شديدي توش بوجود مياد و باز هم افت قيمت رو در بر داره

ايكاش حالا كه اينقدر گند زدن لااقل سهم رو خوب باز كنن

وحید 20
2012/05/07, 11:41
مسوولان بانك به ايسنا اعلام كردند:

بانـك گردشگـري ادغـام نمـيشـود

http://media.isna.ir/content/7-199.jpg/3 (http://media.isna.ir/content/7-199.jpg/6)
طبق اعلام بانك گردشگري، اين بانك جزو بانكهايي نيست كه قرار است ادغام شوند.
به گزارش خبرنگار بانك و بيمه خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، پس از اعلام ادغام بانك تات با دو موسسه مالي صالحين و آتي شبهاتي مبني بر ادغام بانك گردشگري نيز به گوش رسيد، اما امروز يكي از مقامات اين بانك اعلام كرد كه بانك گردشگري جزو بانكهايي نيست كه قرار است ادغام شوند.
پيش از اين نيز بانك مركزي تاسيس بانك "ايران زمين" را منوط به ادغام چند موسسه مالي و اعتباري از جمله مولي الموحدين كرده بود و حتي در اوايل فروردين ماه نيز خبرهايي مبني بر ادغام چند بانك خصوصي به گوش رسيد.
طبق اعلام بانك گردشگري، اين بانک كه اكنون داراي 10 شعبه در سراسر كشور است، به استناد ماده ٩٨ قانون برنامه سوم توسعه و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانکهای غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در هشتم ديماه سال 89 به ثبت رسیده است . این بانک در 30 دي ماه سال 89 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در دوم آذر ماه سال 89 اقدام به پذیرهنویسی سهام كرده است.

سرمایه اولیه این بانک مبلغ دو هزار میلیارد ریال بوده است و در مجمع عمومی فوقالعاده، افزایش سرمایه بانک به چهار هزار میلیارد ریال تصویب شده و براساس پیشنهاد هیات مدیره بانک و با موافقت سهامداران بانک در مجمع عمومی فوقالعاده در 22 اسفند سال 89 افزایش سرمایه بانک به شش هزار میلیارد ریال با تفویض اختیار به هیات مدیره تصویب شده است.

SHAMSIAN
2012/05/07, 16:42
من نمیدونم قراره این 40 شعبه جدید افتتاح شه بعد سهم رو باز کنن یا اول باید سهم باز شه بعد برن سر وقت شعب جدید ؟!؟!

SHAMSIAN
2012/05/07, 22:45
بالاخره عزم بانك مركزي براي ساماندهي موسسات مالي خصوصي جزم شد؛
جزئيات برنامه ادغام بانکها

گروه اقتصادي- ادغام موسسات مالي و اعتباري در بانکها يکي از سياستهاي جديد بانک مرکزي براي ساماندهي بازار پول است و ظاهراً ادغام برخي بانکها در موسسات مالي و اعتباري در آينده ادامه خواهد داشت.
بالاخره بعد از مدتها بحث و انتقاد كارشناسان نسبت به اعطاي مجوز بي رويه به بانكهاي خصوصي و موسسات اعتباري، بانک مرکزي با طرح ادغام نشان داد كه در مسير عكس حركت پيشين خود گام برميدارد.پس از اجرايي شدن مصوبه شوراي پول و اعتبار درخصوص ادغام بانک تات با دو موسسه مالي و اعتباري، كارشناسان نظرات متفاوتي داشتند. برخي علت اين ادغام را تخلفات بانک عنوان كرند و عدهاي اين اقدام را در راستاي سياست بانک مرکزي براي ساماندهي موسسات مالي و اعتباري ميدانند.اين در حالي است كه براساس شنيدهها بانك ديگري كه در ليست ادغام قرار دارد، بانک جديدالتاسيس حکمت ايرانيان با موسسه مالي و اعتباري کوثر و همچنين ادغام بانك گردشگري با بانكهاي ديگر است اما مديران بانكي اين موضوع را تاييد نكردند. با اين حال اين تكذيبها باعث نميشود كه عزم جدي بانك مركزي براي برخي ادغامها درجهت ساماندهي بيشتر به امور بانكها و موسسههاي مالي خصوصي سست شود. بويژه پس از ماجراهايي كه اخيرا در شكل فساد مالي گريبان بخشهاي مرتبط با شبكه بانكي را گرفت.
به گزارش ايسنا، در مورد ادغام بانك حكمت ايرانيان و موسسه مالي و اعتباري كوثر نيز يكي از مديران بانكي اين ادغام را رد كرد. وي گفت: موسسه مالي و اعتباري كوثر آماده پذيرهنويسي در بورس است و آخرين مراحل قانوني پذيرهنويسي را در بورس اوراق بهادار در سال گذشته انجام دادهاست.به گفته او، موسسه مالي و اعتباري كوثر با سرمايه اوليه 150 ميليارد تومان آخرين مكاتبات جهت پذيرهنويسي را با بانك مركزي و بورس انجام داده و تنها موسسه مالي و اعتباري در شرف تاسيس محسوب ميشود كه در يك سال گذشته كليه مراحل قانوني جهت پذيرهنويسي را انجام داده است.وي تصريح كرد: با توجه به آمادگي اين موسسه جهت فعاليت، هيچگونه بحثي در مورد ادغام موسسه در هيچ يك از بانكهاي خصوصي وجود ندارد و اين موسسه با 290 شعبه در سراسر كشور فعاليت دارد.
يكي از مقامات بانك گردشگري هم اعلام كرد كه بانك گردشگري جزو بانكهايي نيست كه قرار است ادغام شوند.طبق اعلام بانك گردشگري، اين بانک كه اكنون داراي 10 شعبه در سراسر كشور است، به استناد ماده قانون برنامه سوم توسعه و ماده واحده قانون اجازه تاسيس بانکهاي غيردولتي و ساير مقررات مربوط، مجوز تاسيس بانک را اخذ و در هشتم ديماه سال 89 به ثبت رسيدهاست. اين بانک در 30 دي ماه سال 89 مجوز فعاليت خود را از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اخذ و در دوم آذر ماه سال 89 اقدام به پذيرهنويسي سهام كرده است.سرمايه اوليه اين بانک مبلغ دو هزار ميليارد ريال بودهاست و در مجمع عمومي فوقالعاده، افزايش سرمايه بانک به چهار هزار ميليارد ريال تصويب شده و براساس پيشنهاد هيات مديره بانک و با موافقت سهامداران بانک در مجمع عمومي فوقالعاده در 22 اسفند سال 89 افزايش سرمايه بانک به شش هزار ميليارد ريال با تفويض اختيار به هيات مديره تصويب شدهاست.[/b]با ادغام بانک تات كه قرار است بانك مردمي نامگذاري شود، مدير اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: تصميم ادغام اين بانک در دو موسسه بدون اطلاع سازمان بورس تخلف است و بانک مرکزي بايد در تصميمگيريهاي خود با سازمان بورس هماهنگ باشد.به گزارش بينا، اميرحمزه مالمير در رابطه با بحث انحلال و ادغام بانک تات که يکي از بانکهاي حاضر در فرابورس به شمار ميرفت، توضيح داد: اين بانک اواخر سال گذشته مجمعي را برگزار کرد و در آن بحث ادغام با دو موسسه ديگر را مطرح کرد. اين موضوع براي خلق شخصيت جديد حقوقي و حذف شخصيت قبلي بود که طي آن بانک تات با دو موسسه مالي ديگر، شرکت و نام جديدي خلق ميکرد.وي ادامه داد: اما در اين رابطه دو نکته اساسي وجود دارد که با مسئولان بانک هم در ميان گذاشتيم؛ موضوع اول اين است که بحث ادغام بانک تات در دستور جلسه مجمع برگزار شده سال قبل قيد نشده بود؛ نکته دوم مربوط به اين است که مديران اين بانک بايد از قبل به سازمان بورس اعلام ميکردند که ادغام بانک تات با دو موسسه ديگر به چه صورتي بوده و تکليف سهامداران جديد و قديم و همچنين ترکيب سهامداران آن به چه نحو خواهد بود.
مالمير افزود: در اين رابطه بايد گزارشي در مورد روش و نحوه ادغام و درنهايت درصد سهامداران فعلي نسبت به شرکت جديد اعلام ميشد تا سهامداران کنوني بانک تات در آن مجمع به ادغام يا عدم ادغام راي ميدادند.
اين مقام مسئول تاکيد کرد: نکته مهم ديگر اين است که مديران بانک تات بايد قبل از برگزاري مجمع، مجوز لازم در مورد ادغام با دو موسسه ديگر را از سازمان بورس دريافت ميکردند که چنين فرايندي طي نشد و خلاف مقررات اتفاق افتاد که پرونده آن در کميته تخلفات مورد بررسي قرار خواهد گرفت.مالمير ادامه داد: در اين رابطه از مديران بانک خواسته شد اطلاعات و توضيحات خود را به سازمان بورس در رابطه با خلق شخصيت جديد حقوقي ارائه دهند اما متاسفانه تاکنون جوابي نگرفتهايم.
اين در حالي است كه پيش از اين نيز بانك مركزي تاسيس بانك”ايران زمين” را منوط به ادغام چند موسسه مالي و اعتباري از جمله موليالموحدين كرده بود و حتي در اوايل فروردين ماه نيز خبرهايي مبني بر ادغام چند بانك خصوصي به گوش رسيد. حال بايد منتظر ماند و ديد بالاخره كدام بانك با موسسات مالي اقدام ميشود؟

وحید 20
2012/05/14, 09:22
مدیر عامل فرابورس تاكيد كرد:

سهامداران بانک تات نگران نباشند/ هيچ خبري از انحلال بانك گردشگري نيست

مدير عامل فرابورس ايران با اشاره به ادغام بانك تات گفت: سهامداران این بانک نگران حق و حقوق خود نباشند زیرا فرابورس به طور جدی پیگیر حقوق آنها است.

مصطفی امید قائمی ـ مدیر عامل شرکت فرابورس ایران ـ در گفتوگو با خبرنگار بورس خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره سرنوشت سهامداران بانک تات گفت : هنوز تصمیم بانک مرکزی درباره این بانک مشخص نشده است ولي در صورتی که قرار باشد این بانک منحل شود دارایی ها و بدهی های آن به بانک دیگری منتقل خواهد شد، لذا پس از برگزاری مجمع سهامداران پول خود را از بانک دریافت خواهد کرد.

وی با اشاره به احتمال ادغام بانک با موسسههای مالی یا تشکیل بانکی جدید گفت: در صورتی که بانك تات با بانک دیگری ادغام شود، سهام آن بانک جدید به جای سهام بانک تات به سهامداران داده می شود.

امید قائمی تاکید کرد:با اين حال سهامداران این بانک نگران حق و حقوق خود نباشند، زیرا فرابورس به طور جدی پیگیر حقوق آنها است و دائما در حال تعامل با بانک مرکزی برای تعیین تکلیف سهامداران خرد این بانک است.

وي در خصوص احتمال ادغام بانك گردشگري گفت:نماد بانك گردشگري در فرابورس جهت ارائه سود سال 90 و 91 متوقف شده و هيچ خبري در خصوص انحلال و اذغام بانك از سوي بانك مركزي ابلاغ نشده است.

وي در مورد طراحي شاخص براي فرابورس گفت:برای تعریف شاخص در بازار فرابورس باید تعداد شرکتهای این بازار به بیش از 200 شرکت افزایش یابد تا بر اساس فعالیت آنها بتوانیم شاخصی قابل اتکا طراحی کنیم.

وي افزود: ما برای بازار فرابورس شاخصی طراحی کردیم، اما این شاخص هنوز قابل اتکا و واقعی نیست به همین دلیل نمی توان آنرا منتشر کرد.

وی از دلایل عدم واقعی بودن این شاخص را وزن نامتوازن شرکتها در بازار فرابورس به دلیل تعداد پایین شرکتها، عنوان کرد و گفت: به عنوان مثال حدود 30 درصد بازار فرابورس در اختیار شرکت ارتباطات سیار است به همین دلیل تازمانی که تعداد شرکتهای فرابورسی افزایش نیافته است نمی توانیم اقدام به طراحی شاخص مطمئنی که معیار تصمیم گیری برای سهامداران باشد، بکنیم.

مدير عامل فرابورس تصريح كرد: باید تعداد شرکتهای فرابورس به حدود 200 تا 300 شرکت برسد تا با انتخاب 20 تا 30 شرکت با سهام شناور بالا بتوانیم شاخصی را طراحی کنیم به همین دلیل است که در حال حاضر با وجود طراحی شاخص به دلیل قابل اتکا نبودن آن اقدام به انتشارش نمی کنیم.

امید قائمی درباره برنامه های این بازار برای پذیرش شرکتهای جدید و بزرگی مثل همراه اول در سال جاری گفت: برنامه ای برای ورود شرکت های بزرگی مثل همراه اول نداریم اما مثل سال گذشته در تلاشیم تا هفته ای یک بار به طور مرتب پذیرش و عرضه یک نماد را پیگیری کنیم.

وحید 20
2012/05/29, 11:34
مالمیر:
امیدوار بازگشایی نماد گردشگری نباشید

در مورد بانک گردشگری اما به این زودی ها نمی توان به بازگشایی نماد معاملاتی این بانک امیدوار بود. مباحث مطرح شده بسیاری بین سازمان بورس و این بانک مطرح بوده اما در زمنیه انحلال یا ادغام آن هیچ نکته یا نامه نگاری وجود ندارد.

صمدآقا
2012/08/05, 23:33
هیچ خبری از این سهم و پسرعموش سمگا نیست کسی هم صداش در نمیاد!

SHAMSIAN
2012/09/01, 13:37
آغاز فعالیت شعب جدید بانک گردشگری ،به زودی
[آغاز فعالیت شعب جدید بانک گردشگری ،به زودی] بیما- معاون نظارتی بانک مرکزی از رفع اشکالات بانک گردشگری و آغاز فعالیت شعب این بانک در آیندهای نزدیک خبر داد.

به گزارش بیما،ابراهیم درویشی که در جمع خبرنگاران سخن میگفت، اظهار داشت: اشکالات بانک گردشگری بزودی برطرف و شعب آن در شهرستانها تأسیس خواهد شد. وی افزود: حداکثر تا 3 ماه آینده تکلیف 10 مؤسسه مالی و اعتباری که مجوز خود را از بانک مرکزی دریافت نکرده اند، مشخص خواهد شد.
براساس این گزارش، بانک گردشگری اولین بانک تخصصی و خصوصی در زمینه گردشگری در ایران است که با سرمایه اولیه ۲۰۰ میلیارد تومان مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران کسب کردهاست.
این گزارش حاکیاست، واگذاری سهام بانک گردشگری در زمستان سال ۱۳۸۹ از طریق شبکه کارگزاری شرکت فرابورس صورت گرفت.

کیوان
2012/09/01, 21:17
مالمیر:
امیدوار بازگشایی نماد گردشگری نباشید

در مورد بانک گردشگری اما به این زودی ها نمی توان به بازگشایی نماد معاملاتی این بانک امیدوار بود. مباحث مطرح شده بسیاری بین سازمان بورس و این بانک مطرح بوده اما در زمنیه انحلال یا ادغام آن هیچ نکته یا نامه نگاری وجود ندارد.

وحید جان این خبر مربوط به چه تاریخی است ؟! اگر اشتباه نکنم مربوط به زمستان سال گذشته باید باشد.

جدیدترین خبر مربوط به 2 هفته پیش از معاون نظارتی بانک مرکزی هست که از رفع اشکالات بانک گردشگری و آغاز فعالیت شعب این بانک در آیندهای نزدیک خبر داد.

ابراهیم درویشی ، معاون نظارتی بانک مرکزی : اشکالات بانک گردشگری بزودی برطرف و شعب آن در شهرستانها تأسیس خواهد شد.
حداکثر تا 3 ماه آینده تکلیف 10 مؤسسه مالی و اعتباری که مجوز خود را از بانک مرکزی دریافت نکرده اند، مشخص خواهد شد.

وحید 20
2012/09/01, 21:28
وحید جان این خبر مربوط به چه تاریخی است ؟! اگر اشتباه نکنم مربوط به زمستان سال گذشته باید باشد.
.
با سلام
تاریخ خبر تقریبا همون تاریخیه که این خبرو در سایت قرار دادم یعنی تقریبا 3ماه پیش

امیدوارم تکلیف این سهم هم هرچه زوتر مشخص بشه

کیوان
2012/09/01, 21:48
با سلام
تاریخ خبر تقریبا همون تاریخیه که این خبرو در سایت قرار دادم یعنی تقریبا 3ماه پیش

امیدوارم تکلیف این سهم هم هرچه زوتر مشخص بشه

اوه ببخشید من اصلا به تاریخ پستت توجه نکردم! :D کل صفحه را از بالا تا پایین خوندم !!! :p

Saleh.R
2012/10/15, 11:12
گزارش 6 ماهه وگردش روي كدال

لينك دانلود (http://www.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=a&i=57646&i2=59530)

کیوان
2012/10/15, 11:36
گزارش 6 ماهه وگردش روي كدال

لينك دانلود (http://www.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=a&i=57646&i2=59530)

داغ دلم تازه شد ! =((

Saleh.R
2012/10/15, 11:49
داغ دلم تازه شد ! =((

خودمم همين طور
بايد ديد اين گزارش تاثيري در بازشدن نماد داره يا نه

کیوان
2012/11/07, 17:19
امروز بانک گردشگری منو اس ام اس باروون کرد !!
کلی شعبه افتتاح و شروع بکار کرده و میدونم که تا مشکلشون حل نمیشد همچین چیزی امکان نداشت!
خب پس باید به زودی شاهد خبرای خوش و بازگشایی سهم باشیم .
:)

وحید 20
2012/11/10, 17:29
افتتاح دو شعبه جدید بانک گردشگری

اعتبار- دو شعبه جدید بانک گردشگری در تهران، صبح امروز با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری اعتبار ،در این مراسم ناصر سالار ، مدیر عامل بانک گردشگری ، با اشاره به برنامه های جدید بانک در حوزه ارتباط با مشتریان گفت: بانک گردشگری بانک همه مردم ایران است و ما قصد داریم خود را به عنوان یک بانک تجاری با ظرفیت پذیرش مشتریانی به وسعت همه مردم ایران به عموم معرفی کنیم.
وی افزود : شعب بانک گردشگری با حداکثر ظرفیت خود آمادگی خدمت رسانی به مردم ایران را دارند.
این گزارش حاکی است ساعات فعالیت این دو شعبه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 15:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 13 در نظر گرفته شدهاست.
بر اساس این گزارش شعبه صادقیه به نشانی میدان دوم صادقیه ، بلوار اشرفی اصفهانی، نبش خیابان مرودشت ، پلاک 5 و شعبه توحید به نشانی خیابان آزادی، خیابان توحید، ورودی جنوبی، پلاک 35 از این پس و در پی افتتاح رسمی، آماده خدمت رسانی به مشتریان و مراجعان بانکی هستند.

کیوان
2012/11/10, 17:37
3 تا هم در شهرستانها افتتاح کرد.

اتفاقا امیدوارم فعلا سهم باز نشه !!! تا اینها الان بتنونند فعالیتشون را شروع کنند و ای پی اس را ببرند بالا بعد سهام با یک گزارش خوب بازگشایی بشه...

بابک 52
2012/11/13, 20:48
گشايش شعبه كرج بانك گردشگري

شعبه جديد بانك گردشگري در كرج، صبح امروز با حضور معاون استاندار البرز، مديرعامل بانك گردشگري و جمعي از مسوولان استاني افتتاح شد.

در اين مراسم معاون سياسي امنيتي استاندار البرز ضمن تمجيد از فعاليتهاي بانك گردشگري كه منجر به افتتاح شعبه در كرج شده، اظهار داشت: از آنجا كه استان البرز داراي 3500 واحد صنعتي و جاذبههاي گردشگري فراوان است، اين اميد وجود دارد كه ورود بانك گردشگري به اين استان موجب افزايش سرمايهگذاري در حوزه توليد و نيز گردشگري شود.

به گزارش افکار ،ناصر رجبی با بيان اين مطلب گفت: نرخ بيكاري در استان البرز از متوسط كشوري بالاتر است و به همين خاطر، مسوولان استاني از هرگونه فعاليتي كه منجر به اشتغالزايي و رونق اقتصادي در اين خطه شود، استقبال ميكنند.

وي در ادامه ابراز اميدواري كرد كه در آينده، بانك گردشگري در تمامي شهرستانهاي استان البرز داراي شعبه باشد.

همچنين ناصر سالار، مدير عامل بانك گردشگري نيز ضمن برشمردن مزيتهاي اقتصادي و گردشگري استان البرز گفت: آغاز به كار هر واحد اقتصادي خصوصا شعبههاي بانك باعث تزريق نوعي آرامش به جامعه ميشود كه در نهايت به بهبود شرايط اقتصادي و فراهمشدن زيرساختهاي توليد ملي خواهد انجاميد. وي اظهار داشت: شعبه بانك گردشگري در كرج، پل ارتباطي ساكنان اين استان با مديران بانك است. سالار ادامه داد: اميدواريم كه خدمات خوبي را به هموطنان ساكن در استان البرز ارائه دهيم.

اين گزارش حاكي است ساعات فعاليت اين شعبه روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ و روزهاي پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲:۳۰ در نظر گرفته شدهاست.

بر اساس اين گزارش شعبه "البرز مركزي" به نشاني "كرج، خيابان بهشتي، ميدان شهدا، روبروي خيابان دكتر كمالي"، از اين پس آماده خدمت رساني به مشتريان و مراجعان بانكي است.

بابک 52
2012/11/15, 17:57
مدیرکل میراث فرهنگی کرمان:

بانک گردشگری مسیر توسعه گردشگری را تسهیل میکند

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: تاسیس بانک گردشگری مسیر توسعه گردشگری استان کرمان را تسهیل میکند.

حسین شمسالدینی امروز در حاشیه افتتاح نخستین شعبه بانک گردشگری در استان کرمان در گفتوگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: توسعه زیرساختهای حوزه گردشگری نیازمند تامین منابع مالی است که راهاندازی بانک گردشگری میتواند این روند را تسهیل و تسریع کند.

وی با اشاره به وجود دهها منطقه نمونه گردشگری در استان کرمان خاطرنشان کرد: بانک گردشگری میتواند با سرمایهگذاری و یا اعطای تسهیلات به سرمایهگذاران در ایجاد زیرساختهای این مناطق گامهای بلندی بردارد.
شمسالدینی شرط ورود گردشگران به هر منطقه را وجود زیرساختهای گردشگری و امکانات رفاهی دانست و افزود: بانک گردشگری میتواند با تسهیل شرایط اعطای وام به متقاضیان سرمایهگذاری در طرحهای گردشگری به توسعه این صنعت در دیار کریمان کمک میکند.وی صنعت گردشگری را بهترین راه کسب درآمد برای کشور عنوان و تصریح کرد: طی سالهای اخیر حرکتهای مهمی در راستای توسعه و رونق این صنعت از سوی دولت صورت گرفته که افزایش میزان سفرهای داخلی از نشانهها آن است.

وحید 20
2012/11/16, 16:03
افتتاح شعبه بانک گردشگری در کرمان

اعتبار- نخستین شعبه بانک گردشگری در استان کرمان با حضور اعضای هیات مدیره بانک، استاندار کرمان و رییس اتاق بازرگانی ایران مورد بهرهبرداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اعتبار، مدیرعامل بانک گردشگری در مراسم گشایش این شعبه گفت: این بانک برای رونق گردشگری در ایران تلاش میکند.
ناصر سالار با بیان اینکه در شرایط اقتصادی ویژهای بهسر میبریم، بیان داشت: آغاز به کار هر واحد اقتصادی به ویژه شعب بانک موجب امنیت خاطر برای مردم میشود و به بهبود شرایط اقتصادی و فراهم شدن زیرساختهای تولید ملی کمک میکند.
وی عنوان کرد: رسالت بزرگی بر عهده بانک گردشگری است و این مجموعه در زمینه بانکداری الکترونیک نیز فعالیت میکند و ما خواستار اعتماد مردم هستیم.
نایب رییس هیأت مدیره بانک گردشگری نیز در این مراسم گفت: نقش بانک گردشگری مانند دیگر بانکهای ایران تجاری است.
مهدی جهانگیری با اشاره به اینکه رویکرد دستاندرکاران بانک گردشگری به سوی حوزه گردشگری است، عنوان کرد: ما اعتقاد داریم گردشگری نامی است که همراه با آن نشاط و زیبایی به زندگی میآید.
جهانگیری تصریح کرد: مقوله گردشگری در سبد هزینه خانوارهای ایرانی قرار دارد و فرهنگ هر ایرانی این مقوله را در سبد زندگی آنها نهادینه کرده است.
وی بیان داشت: امروز ارائه خدمات گردشگری و باز شدن پای این بخش به سبد خانوارها به عنوان استراتژی بانک گردشگری است.

جهانگیری خاطرنشان کرد: مجموعه گروه مالی بانک گردشگری بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه گردشگری در ایران را در دست دارد.
نایب رییس هیأت مدیره بانک گردشگری بیان داشت: امیدواری بانک گردشگری و مجموعه گروه مالی این بانک بتواند گامهای اساسی در زمینه گردشگری بردارد هرچند که تنگناهای کاری و دست و پاگیر وجود دارد.
جهانگیری انجام اصلاحات جدی و اساسی در رویهها و بخشنامههای بانکی را امری ضروری خواند و گفت: نگاه بانکها به مشتریان باید تغییر یابد که این امر با اصلاح ضوابط و مقررات صورت میگیرد.
وی با اشاره به اینکه بانک گردشگری وارد فعالیتهای صنعتی و معدنی شده است، خاطرنشان کرد: یکی از مجموعههای بزرگ صنعتی ایران که 18 درصد محصولات فولادی در ایران را تولید میکند، زیر حمایت بانک گردشگری قرار دارد.

وحید 20
2012/11/28, 22:44
هیات مدیره بانک گردشگری برکنار شدند (http://www.entekhab.ir/fa/news/85468/%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF) در حالی که دو هفته قبل دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضائیه از عزل هیات مدیره یک بانک خصوصی به دلیل تخلفات بانکی خبر داده بود، خبرنگار مهر به اطلاعات جدیدی درباره این بانک و تخلفات هیات مدیره آن دست یافت.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، بانک مرکزی هیات مدیره بانک گردشگری را بنا به دلایلی، عزل کرده است به طوری که چندین عضو هیات مدیره این بانک نمی توانند به مدت 4 سال در هیات مدیره و مدیرعاملی بانکها عضویت داشته باشند.

تخلفات بانک گردشگری در حوزه گشایش اعتبارات و ارائه تسهیلات مختلف بر خلاف قانون و بخشنامه های بانک مرکزی در بانک گردشگری صورت گرفته و هیات مدیره این بانک در پی این تخلفات برکنار شده اند.

گفته می شود محاکمه این افراد در هیات انتظامی بانکها به ریاست محسنی اژه ای صورت گرفته است.

رئیس هیات مدیره این بانک یکبار نیز در مهر ماه سال گذشته و در پی اختلاس بزرگ به دستور بانک مرکزی از سمت خود برکنار شده بود.

محسنی اژه ای دو هفته قبل در این باره گفته بود که به دلیل تخلفات عدیده صورت گرفته در یک بانک خصوصی، هیات مدیره آن از سوی هیات انتظامی بانکها محاکمه و عزل شدند.

بانک مرکزی در آن مقطع در پی دستور صادره به بانک گردشگری مبنی بر تغییر مدیرعامل و ریاست هیئت مدیره این بانک گردشگری، نام آنها را از لیست اسامی مدیران دارای تائید صلاحیت بانک مرکزی حذف کرده بود.

اکنون بانک گردشگری باید اعضای جدید هیات مدیره را برای تایید صلاحیت به بانک مرکزی معرفی کند.

کیوان
2012/11/28, 22:50
عجب بساطیه! تا اوضاع میاد آرام بشه یک طوفان دیگه به پا میشه! امیدوارم هر اتفاقی میافته به نفع بانک و سهامدار انجام بشه...

وحید 20
2012/12/08, 09:25
مالمیر در رابطه با آخرین وضعیت توقف نماد شرکتها هم توضیح داد: نماد معاملاتی بانک گردشگری در حالی از 29 آبان سال گذشته تاکنون به دلیل اشکالات گرفته شده توسط سازمان بازرسی و بانک مرکزی بسته مانده که این اشکالات مربوط به ترکیب سهامداری، مراودات تجاری و تسهیلات بوده که به شفافیت نسبی رسیده است. بنابراین با انتشار نظر حسابرس و آخرین اطلاعات نماد این بانک در فرابورس باز خواهد شد.(فارس)

بابک 52
2012/12/16, 17:03
ﺑﺎﻧﮏ ﮔﺮدﺷﮕﺮی در ﮔﺰارش اﺧﯿﺮ ﺧﻮد ﺳﻮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ دوره ﻣﺎﻟﯽ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 92،9،30 ﺑﻪ ازای ھﺮ ﺳﮫﻢ را 130 رﯾﺎل ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﮐﺮده اﺳﺖ .

ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ در ﺗﺎرﯾﺦ 91،9،23 ﺳﻮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 91،9،30 ﺧﻮد را ﺑﺮ اﺳﺎس ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ 4000 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل 57 رﯾﺎل اﻋﻼم ﻧﻤﻮده، ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ ﺑﺎﻧﮏ ﮔﺮدﺷﮕﺮی ﺑﺎﺑﺖ ﻣﻄﺎﻟﺒﺎت ﺧﻮد از ﮔﺮوه ﻣﺮﺳﻮم ﺑﻪ ﮔﺮوه ﻓﻮﻻدی، ﺑﯿﺶ از 40درﺻﺪ ﺳﮫﺎم ﻣﺠﺘﻤﻊ ﻓﻮﻻد ﺑﻨﺎب ﺑﻪ ارزش ﺗﻘﺮﯾﺒﯽ ﺑﯿﺶ از 5 ھﺰار ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل را ﺗﻤﻠﯿﮏ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ .

کیوان
2012/12/16, 21:04
ﺑﺎﻧﮏ ﮔﺮدﺷﮕﺮی در ﮔﺰارش اﺧﯿﺮ ﺧﻮد ﺳﻮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ دوره ﻣﺎﻟﯽ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 92،9،30 ﺑﻪ ازای ھﺮ ﺳﮫﻢ را 130 رﯾﺎل ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﮐﺮده اﺳﺖ .

ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ در ﺗﺎرﯾﺦ 91،9،23 ﺳﻮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 91،9،30 ﺧﻮد را ﺑﺮ اﺳﺎس ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ 4000 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل 57 رﯾﺎل اﻋﻼم ﻧﻤﻮده، ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ ﺑﺎﻧﮏ ﮔﺮدﺷﮕﺮی ﺑﺎﺑﺖ ﻣﻄﺎﻟﺒﺎت ﺧﻮد از ﮔﺮوه ﻣﺮﺳﻮم ﺑﻪ ﮔﺮوه ﻓﻮﻻدی، ﺑﯿﺶ از 40درﺻﺪ ﺳﮫﺎم ﻣﺠﺘﻤﻊ ﻓﻮﻻد ﺑﻨﺎب ﺑﻪ ارزش ﺗﻘﺮﯾﺒﯽ ﺑﯿﺶ از 5 ھﺰار ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل را ﺗﻤﻠﯿﮏ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ .

هوووم! ;;) با اینکه مدت زیادی فعالیتهاش مختل بود خوب تونست به خودش تکون بده. این معنیش اینه که با باز شدن نماد و اعلام رسمی عدم منع قانونی برای فعالیتهای بانک و جو مثبتی که داره برای گروه بانک ایجاد میشه آ آینده خیلی خووبی را براش پیش بینی کرد.
:)

کیوان
2012/12/16, 21:22
یا خدا!!! این چی میگه ؟! 8-}

1- مزيد اطلاع، شرکت در پیش بینی سال مالی 91 اعلام نموده بود : بانک گردشگری بابت مطالبات خود از گروه موسوم به گروه فولادی بیش از 40 درصد سهام مجتمع فولاد بناب به ارزش تقریبی بیش از 000ر5 میلیارد ریال تملیک نموده است. بانک اقدام لازم در خصوص واگذاری بخش یا کل سهام یاد شده از طریق مذاکره و یا از طریق فرابورس را تا پایان دوره مالی (سال مالی 91) در برنامه دارد. در این راستا اقدامات لازم در خصوص واگذاری سهام از طریق فرابورس نیز توسط شرکت سرمایه گذاری نگین گردشگری در حال انجام است. شایان ذکر است مبلغی از این بابت در پیش بینیهای سال های مالی 91 و 92 دیده نشده است و علی رغم ادعای شرکت در این خصوص، تاکنون اقدامات احتمالی در مورد این واگذاری به این سازمان اعلام نگردیده است.
طبق گزارش فوق درصورت فروش کل سهام که بنابه گزارش بالای 5000میلیار ریال میباشد ولی باتوجه به معامله بلوکی بالای 8000میلیار ریال ارزش خواهد داشت که باسرمایه 4میلیاردی به هر سهم 200تومان خواهد رسید

بابک 52
2012/12/17, 00:33
درخواست ملکزاده از رییسکل بانک مرکزی

ريیس سازمان میراث فرهنگی با ارسال نامهای به بهمنی رییس کل بانک مرکزی، خواستار حذف پسوند گردشگری از بانک گردشگری و تغییر نام این بانک بدون قید واژه گردشگری شد.

در این نامه آمده است: در فرآیند شکلگیری، تاسیس و راهاندازی بانک گردشگری، پسوند گردشگری مشکلاتی را برای سازمان و آحاد مردم فراهم کرده، به طوری که ابن بانک را به لحاظ حقوقی و مالکیتی متعلق به این سازمان میدانند و ابهاماتی را در این خصوص نزد افکار عمومی ایجاد کرده است.

ملک زاده در ادامه، اصلاح موضوع با قید فوریت را درخواست کرده و خواستار تغییر نام بانک گردشگری شده است. در نامه ملک زاده در عین حال بر توسعه صنعت گردشگری به عنوان یکی از رسالتها و ماموریتهای ذاتی این سازمان و حمایت از بخش خصوصی جهت پیشبرد اهداف و تحقق سیاستهای دولت به عنوان یکی از اولویتهای برنامهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید شده است.

پس از تشکیل بانک گردشگری ذهنیتی مبنی بر تعلق این بانک به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایجاد شد و برخی رسانهها نیز به ابهامات موجود در این زمینه دامن زدند، به طوری که سازمان بارها مجبور به پاسخگویی و شفافسازی در این زمینه شد، ولی ابهامات موضوع هم چنان باقی است و مردم و سازمان را دچار مسائل و مشکلاتی کرده است.

کیوان
2012/12/17, 00:40
درخواست ملکزاده از رییسکل بانک مرکزی

ريیس سازمان میراث فرهنگی با ارسال نامهای به بهمنی رییس کل بانک مرکزی، خواستار حذف پسوند گردشگری از بانک گردشگری و تغییر نام این بانک بدون قید واژه گردشگری شد.
...

:)) کلا اسمش هست بانک گردشگری . پسوند کدومه آخه ! اگه گردشگری حذف بشه که چیزی ازش نمیمونه که !! =))
یه چی میگه واسه خودشا ! درخواست این آقا اصلا جنبه حقوقی نداره و دلایلش برای چنین ادعای محکمه پسند نیست .... البته اینجا ایران است و رئیس بانک مرکزیش هم بهمنی ! و ایشان هرکاری دلش بخواد میتونه انجام بده ! هیچکی هم نمیتونه بازخواستش کنه !

جعفرزاده
2012/12/17, 00:42
نظر دوستان برای خرید چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت خرید چند خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابک 52
2012/12/17, 01:16
در گروه بانکی، پس از مدتها توقف نماد بانک گردشگری بار ديگر به تابلوي فرابورس باز خواهد گشت.

بانک گردشگری پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به آذرماه سال 91 براساس عملکرد واقعی 9 ماهه (حسابرسی شده) را با سرمایه 4 هزار میلیارد ریال مبلغ 57 ریال اعلام و در 9 ماهه منتهی به 31شهریور نیز 25 ریال محقق کرده است.

منبع : دنیای اقتصاد

جعفرزاده
2012/12/17, 10:39

در محدوده 124 تومان معامله میشود . نظر دوستان برای خرید چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وحید 20
2012/12/17, 11:22
در محدوده 124 تومان معامله میشود . نظر دوستان برای خرید چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله به نظرم مناسبه
من که در 124تومان کمی خریدم

البته هیچ پیشنهاد خریدی نیست و سهم پرحاشیه ای هست

کیوان
2012/12/17, 11:53
بله به نظرم مناسبه
من که در 124تومان کمی خریدم

البته هیچ پیشنهاد خریدی نیست و سهم پرحاشیه ای هست

وحید جان باز شدن نماد سهم پس از کش و قوس های طولانی نشان داد که حاشیه های سهم تمام شده و یک پیام هم داشت که پشت این بانک بدجور گزمه که نتونستند به سرنوشت بقیه بانکها دچارش کنند.
امروز هم با وجود خستگی 2 ساله سهامداراش هیچ هیجان فروشی نبود و سهم با فاصله 8% و به آرامی جمع شد.
انتظار دارم با گذشت چند روز و عادی شدن اوضاع سهم و همزمان شروع خیزش مجدد گروه بانکی و با گزارش بسیار خوب وگردش صفهای خرید طولانی را در این سهم شاهد باشم. :->

بابک 52
2012/12/18, 00:28
معاملات بانک گردشگری در فرابورس آغاز شد

گروه بنگاهها - بعد از شفافیت و ارائه اطلاعات لازم به بورس نماد بانک گردشگری بعد از 13 ماه در فرابورس ایران بازگشایی شد.

در معاملات روز گذشته فرابورس، نماد بانک گردشگری بعد از 13 ماه توقف و با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد، بازگشایی شد.

دیروز نماد بانک گردشگری در بازار دوم فرابورس با نرخ ۱۲۳۳ ریال بازگشایی شد و قیمت آن تا پایان معاملات به 1249 ریال رسید.

بانک گردشگری که از 5 مرداد سال گذشته با قیمت 1232 ریال هر سهم وارد فرابورس شده بود، در 29آبان همان سال نماد معاملاتی آن متوقف شد و از روز گذشته نماد معاملاتی آن با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد، معامله شد.

نماد این بانک به دلیل اشکالات ترکیب سهامداری، مراودات تجاری و تسهیلات از 29 آبان سال گذشته تا دیروز متوقف شده بود و با توجه به رفع اشکالات و ارائه اطلاعات لازم به بورس نماد آن در فرابورس بازگشایی شد.

Saleh.R
2012/12/18, 08:48
سلام و تبريك به آقا كيوان و آقا وحيد و خودم و مابقي سهامداران سهم

همونطور كه كيوان عزيز هم گفتن هيجان فروشي ديده نميشد و سهامداري كه بيش از يكسال پولش خوابيده و صبر كرده بعيد ميدونم چند ماه ديگه منتيونه صبر كنه تا در قيمتهاي بهتري فروشنده باشه

اون بحث بلوك فولاديش هم اگه محقق بشه كه ديگه نگوووو

منتظر مي مونيم

کیوان
2012/12/18, 17:42
اطلاعیه (http://www.tourismbank.ir/Pages/%D8%...%A7%D9%81.aspx)

بانک گردشگری در نظر دارد تعدادی از املاک خود در تهران را به فروش برساند. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت پشتیبانی و املاک به شماره تلفن 9- 22630341 داخلی 162 و نشانی تهران ، خیابان ولیعصر ، بلاتر از چهارراه پارک وی ، خیابان شهید فیاضی ( فرشته ) پلاک 51، ساختمان بانک گردشگری ، طبقه اول تماس حاصل نمایند.

مرسی صالح جان... فکر میکنم به زودی یک بهره برداری حسابی از صبرمون خواهیم داشت :)
خوشبختانه مشخصه که بانک در تکاپوی زیادی هست تا هرچه سریعتر منافع از دست رفته سهامداراشو بهشون برگردونه و سود و عایدی خیلی خوبی بعنوان قدردانی نصیبشون کنه.
در این 2 روز مشخص و واضح بود که حسابی روی سهم حمایت گذاشتند.
برنامه فولاد که تو برنامشون هست و همین یک گزینه میتونه ما رو به فضا پرتاب کنه و حالا هم ظاهرا بانک میخواد با فروش املاکی سود غیر عملیاتی بسازه...خلاصه حسابی به تکاپو افتادند.
من از 300 هزار سهمم روز بازگشایی 2000 تا دونه سهم همینجوری فروختم که احساس کنم واقعا الان رو سهمم کنترل دارم ( البته در سقف و 1369 ریال بود B-) ) که همونم پشیمون شدم ولی با همون 2000 تا دونه یک حس شارژ مجدد و تجدید قوا بهم دست داد...گاهی باید از اینکارا کرد از نظر روانی خیلی مهمه در ناخودآگاه آدم تاثیر مثبت و خوبی میگذاره :p

Hossein4000
2012/12/18, 20:18
سلام دوستان
کسی از حق تقدم ها خبر داره

SHAMSIAN
2012/12/21, 21:42
بانک گردشگری پیش بینی سود 91 را منتشر کرد
[بانک گردشگری پیش بینی سود 91 را منتشر کرد] بیما- شرکت بانک گردشگری پیش بینی سود هر سهم حسابرسی شده سال مالی 91 بر اساس عملکرد واقعی نه ماهه مبلغ 57 ریال اعلام کرده است.

به گزارش بیما، شرکت بانک گردشگری پیشبینی سود هر سهم سال مالی91 بر اساس عملکرد واقعی نه ماهه (حسابرسی شده) را با سرمایه 4 هزار میلیارد ریال در آبان ماه 91 مبلغ 132 و در آذر ماه مبلغ 57 ریال اعلام کرده است.
به موجب تصمیمات مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 22 اسفند ماه سال 89 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ دو هزار میلیارد ریال بهمبلغ 6 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران در اختیار هیات مدیره قرار گرفت.
طبق مصوبه جلسه هیات مدیره مورخ 23 اسفند ماه 89، سرمایه شرکت از مبلغ دو هزار میلیارد ریال به مبلغ 4 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
شایان ذکر است که، افزایش سرمایه یاد شده تاکنون به ثبت نرسیده است.
لازم به ذکر است، سایر درآمدها در پیش بینی سال مالی 91 به مبلغ 200 میلیارد ریال ، معادل 88 درصد سود خالص و مبلغ 50 ریال به ازای هر سهم عمدتا ناشی از سود حاصل از فروش داراییهای ثابت مشهود به مبلغ 18 میلیارد ریال است.
این شرکت اعلام کرد؛ بانک گردشگری بابت مطالبات خود از گروه موسوم به گروه فولادی بیش از 40 درصد سهام مجتمع فولاد بناب به ارزش تقریبی بیش از 5 هزار میلیارد ریال تملیک کرده است.
این در حالی است که، این بانک اقدام لازم در خصوص واگذاری بخش یا کل سهام یاد شده از طریق مذاکره و یا از طریق فرابورس را تا پایان دوره مالی در برنامه دارد.
در این راستا اقدامات لازم در خصوص واگذاری سهام از طریق فرابورس نیز توسط شرکت سرمایه گذاری نگین گردشگری در حال انجام است.
در این بین، مبلغی از این بابت در پیش بینی دیده نشده است و با وجود ادعای شرکت در این خصوص، تاکنون اقدامات احتمالی در مورد این واگذاری به این سازمان اعلام نشده است.
"وگردش" پیشبینی سود هر سهم سال مالی 90 را با سرمایه 4 هزار میلیارد ریال مبلغ 129 ریال اعلام کرده بود که مطابق صورتهای مالی سالیانه سال مالی 90 (حسابرسی شده)، بر اساس سرمایه دو هزار میلیارد ریال مبلغ 208 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

SHAMSIAN
2012/12/21, 21:53
بانک گردشگری پیش بینی سود 91 را منتشر کرد
[بانک گردشگری پیش بینی سود 91 را منتشر کرد] بیما- شرکت بانک گردشگری پیش بینی سود هر سهم حسابرسی شده سال مالی 91 بر اساس عملکرد واقعی نه ماهه مبلغ 57 ریال اعلام کرده است.

به گزارش بیما، شرکت بانک گردشگری پیشبینی سود هر سهم سال مالی91 بر اساس عملکرد واقعی نه ماهه (حسابرسی شده) را با سرمایه 4 هزار میلیارد ریال در آبان ماه 91 مبلغ 132 و در آذر ماه مبلغ 57 ریال اعلام کرده است.
به موجب تصمیمات مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 22 اسفند ماه سال 89 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ دو هزار میلیارد ریال بهمبلغ 6 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران در اختیار هیات مدیره قرار گرفت.
طبق مصوبه جلسه هیات مدیره مورخ 23 اسفند ماه 89، سرمایه شرکت از مبلغ دو هزار میلیارد ریال به مبلغ 4 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
شایان ذکر است که، افزایش سرمایه یاد شده تاکنون به ثبت نرسیده است.
لازم به ذکر است، سایر درآمدها در پیش بینی سال مالی 91 به مبلغ 200 میلیارد ریال ، معادل 88 درصد سود خالص و مبلغ 50 ریال به ازای هر سهم عمدتا ناشی از سود حاصل از فروش داراییهای ثابت مشهود به مبلغ 18 میلیارد ریال است.
این شرکت اعلام کرد؛ بانک گردشگری بابت مطالبات خود از گروه موسوم به گروه فولادی بیش از 40 درصد سهام مجتمع فولاد بناب به ارزش تقریبی بیش از 5 هزار میلیارد ریال تملیک کرده است.
این در حالی است که، این بانک اقدام لازم در خصوص واگذاری بخش یا کل سهام یاد شده از طریق مذاکره و یا از طریق فرابورس را تا پایان دوره مالی در برنامه دارد.
در این راستا اقدامات لازم در خصوص واگذاری سهام از طریق فرابورس نیز توسط شرکت سرمایه گذاری نگین گردشگری در حال انجام است.
در این بین، مبلغی از این بابت در پیش بینی دیده نشده است و با وجود ادعای شرکت در این خصوص، تاکنون اقدامات احتمالی در مورد این واگذاری به این سازمان اعلام نشده است.
"وگردش" پیشبینی سود هر سهم سال مالی 90 را با سرمایه 4 هزار میلیارد ریال مبلغ 129 ریال اعلام کرده بود که مطابق صورتهای مالی سالیانه سال مالی 90 (حسابرسی شده)، بر اساس سرمایه دو هزار میلیارد ریال مبلغ 208 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

جعفرزاده
2012/12/24, 11:43

امروز در محدوده 128 تومان حدود 1.26 میل معامله شده و حقوقی هم در این محدوده برای خرید نشسته است. نظر دوستان چیه برای خرید؟؟؟؟؟؟؟

جعفرزاده
2012/12/25, 23:47
امروز حجم خوبی معامله کرد. واقعا خبرییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیوان
2012/12/26, 00:04
ادمین جان .من پستهایی که اینجا تو این چند روز گذشاته میشه را نمی تونم ببینم ! الان هم نمیدونم این پستو که دارم میزنم میبینم یا نه ؟!

Ctrl+f5 هم جواب نمیده !!

جعفرزاده
2012/12/26, 11:49
امروز هم خوب معامله کردهاست. حقوقی پشت سهم ایستاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیوان
2012/12/26, 19:07
امروز هم خوب معامله کردهاست. حقوقی پشت سهم ایستاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کف سهمو پله پله میارن بالا...اول زیرشو گرفتند که بعد از بازگشایی پایین نره..حالا کف 130..مرحله بعد 140 ، بعد 150 ، 160 ،....تازه یکجا که کف مد نظرو ساختند به گمان بسته بشه بره مجمع و با خبرهای خفن بیاد بیرون منفجر شه !! :d

يوسف
2012/12/31, 12:15
از راهنمايي شما ممنونم

وحید 20
2013/01/17, 03:48
شعبه دولت بانک گردشگری افتتاح شد

اعتبار- شعبه «دولت» بانک گردشگری واقع در خیابان شهید کلاهدوز، آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری اعتبار، در مراسمی که به همین منظور با حضور مدیران ارشد این بانک برگزار شد «ناصر سالار، مدیرعامل بانک گردشگری» گفت: «اکنون به لطف خدا شاهد هستیم که شعبههای جدید بانک گردشگری در حال افتتاح هستند و این برای مجموعه ما از این جهت که بستر را برای گسترش فعالیتها و ارایه خدمات، فراهم میکند دارای اهمیت بالایی است.» وی افزود:

«همواره از همکاران خود در شعب خواستهام که تکریم ارباب رجوع را به بهترین شکل ممکن اجرا کنند چرا که انتظار میرود آوازه بانک گردشگری از این حیث به فراتر از مرزها هم برود.» سالار تاکید کرد: «به شخصه اعتقاد دارم که رفتار کارکنان در جذب و وفادارسازی مشتریان و مراجعان بانکی تاثیر عمیقی دارد.»

همچنین در این مراسم، «ابراهیم صادقی، معاون امور اعتباری بانک گردشگری» اظهار داشت: «در حال حاضر فضای رقابتی در نظام بانکی برقرار شده و از این رو است که افراد ترجیح میدهند به جایی مراجعه کنند که سطح نهایی تامین نیازهای خود را در آن ببینند و این در حقیقت حکم نوعی ملاک برای تبلیغ و وفاداری مشتریان نسبت به بانکها و موسسات مالی است.»

وی خاطر نشان کرد: «بانک گردشگری در راستای بهبود امور، سعی میکند هر نوع خدماتی را که در جهت تحقق اهداف و منافع بانک و مشتریان باشد، ارایه دهد.» صادقی ضمن تشریح سیاستهای جدید بانک با توجه به افتتاح شعب جدید، بر ضرورت انجام تعریف درست از ارباب رجوع و مشتریان به عنوان ولینعمتهای بانک، تاکید کرد.

شعبه دولت با کد ۱۱۸ در خیابان شهید کلاهدوز، روبروی پمپ بنزین دیباجی، پلاک ۳۹۲ واقع شده و آماده ارایه خدمات بانکی به کلیه هموطنان و مشتریان است.

يوسف
2013/01/19, 15:55
سلام جناب آقاي باربد عزيز بنده به نوبت خودم از اينهمه اطلاعاتي كه در مورد سهام بانك گردشگري در اختيارم گذاشتي صميمانه سپاسگزارم اميدوارم هميشه موفق و سر بلند باشيد با تشكر يوسف

يوسف
2013/01/19, 15:58
سلام آقا وحيد افتتاح شعبات بانك گردشگري را به عموم ملت ايران تبريك ميگويم و از شما بزرگوار نهايت تشكر را دارم با سپاس يوسف

وحید 20
2013/02/10, 19:01
نخستین شعبه بانک گردشگری در نصف جهان
http://forums.boursy.com/imported/2013/02/391.jpg

اعتبار- نخستین شعبه بانک گردشگری در اصفهان و شعبه جدید در بندرعباس با حضور مدیران بانک و مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اعتبار، نخستین شعبه بانک گردشگری در استان اصفهان، همزمان با فرخنده ایام دهه مبارک فجر و با حضور مدیران بانک گردشگری و مسوولان استانی به طور رسمی افتتاح شد.
در مراسم آغاز به کار این شعبه «محمد صادق طاهری، رییس هیات مدیره بانک گردشگری» با اشاره به افتتاح شعب جدید این بانک در تهران، اصفهان، شیراز، ارومیه و بندرعباس در ایام دهه مبارک فجر گفت: مهمترین وظیفه بانکها جمعآوری نقدینگی سرگردان جامعه، تشویق مردم به پسانداز و ارایه خدمات واسطهگری است. وی ادامه داد: بانک گردشگری بر خود واجب میداند علاوه بر وظایف عادی یک بانک، خدمات نوین و کاربردی را به مشتریان خود ارایه کند. طاهری رشد موزون بانک گردشگری به صورت کمی و کیفی در بخشهای مختلف و بر اساس الگوهای صحیح بانکداری و فارغ از هر نوع شتابزدگی را یکی از استراتژیهای مهم این بانک دانست و افزود: وقتی ما شعار فراتر از مرزها را سرلوحه کار خود قرار دادیم، معنای آن تنها مرزهای جغرافیایی نیست، بلکه هدف از این شعار، تلاش برای حذف محدودیتها و مرزها با هدف ایجاد آسایش بیشتر مشتریان است. وی اظهار داشت: این بانک تلاش میکند در ایران خدماتی را در سبد خدماتی خود قرار دهد که کمتر بانکی بر روی آن سرمایهگذاری کرده است.
در ادامه این آیین، «رامین ادراکی، معاون برنامهریزی و فنآوری اطلاعات بانک گردشگری» با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در فعالیتهای بانک گردشگری اظهار داشت: نیرویهای انسانی این بانک به طور مستمر در حال آموزش و ارتقای دانش تخصصی بانکداری و مشتریمداری هستند، چرا که بانک گردشگری اعتقاد دارد سرویسهای نوین و مطمئن بانکی با ارایه رفتار حرفهای و مشتری مدارانه از سوی کارکنان، ارزش و اهمیت مییابد و این روی خوش کارکنان است که عامل جلب اعتماد و علاقه مشتریان برای استفاده گسترده از خدمات این بانک میشود.
وی با اشاره به خدمات جدید و متمایز بانکداری الکترونیک در این بانک افزود: بانک گردشگری IT محوری را مقدم بر شعبه محوری میداند و خدمات الکترونیکی را به طور واقعی و با امنیت بالا و دسترسی آسان در محل کار و منزل برای مشتریان فراهم کرده است.
وی گردش کارت را نیز دیگر خدمت نوین و متمایز در عرصه بانکداری برشمرد و آن را دارای خدمات فراگیر بانکداری و همچنین دارای کاربرد در بخشهای گردشگری کشور معرفی کرد که تاکنون در بیش از 500 مرکز خدماتی و رفاهی (مانند هتلها، رستورانها، مراکز تفریحی، ورزشی و...) در شهرهای مختلف کشور امکان استفاده از آن فراهم شده و برخورداری از تخفیفات ویژه و تسهیلات مناسب را برای دارندگان این کارت به ارمغان آورده است.
خاطر نشان میشود، این شعبه در شهرستان اصفهان، میدان انقلاب، ابتدای خیابان کمال اسماعیل واقع شده و خدمات بانکی خود را برای ارایه به کلیه مشتریان و مراجعان، آغاز کردهاست.

بانک گردشگری در ساحل خلیج فارس لنگر انداخت

شعبه جدید بانک گردشگری در بندرعباس، مرکز استان هرمزگان و در ساحل خلیج فارس در مراسمی با حضور مدیرعامل بانک گردشگری و مسوولان استانی افتتاح شد.

ناصر سالار مدیرعامل بانک گردشگری ضمن ابراز رضایت از گشایش نخستین شعبه در شهر بندرعباس و ساحل خلیج فارس گفت: بانک گردشگری به عنوان بانک خصوصی افتخار این را دارد با بهره گیری از کادر مجرب و ارائه خدمات متنوع بانکی به سهم خود در خدمت رشد و شکوفایی اقتصاد ملی باشد.
وی تصریح کرد: با اطمینان اعلام میکنیم بانک گردشگری، نه تنها در ارایه خدمات هماکنون پابهپای بانکهای باسابقه حرکت میکند بلکه به جرات میتوان گفت در حوزههای بانکداری الکترونیک و بانکداری اختصاصی، سرآمد است.
وی با اشاره به نقش بانکها در شرایط تحریمی کشور اظهار داشت: در فضای کنونی که قدرتهای غربی و استکباری در تلاش هستند تا در حرکت مردم ایران، خللی ایجاد کنند این بانکها و موسسات اقتصادی هستند که میتوانند با استفاده از دانش و ابتکار خود، به تداوم مسیر انقلاب اسلامی که از 22 بهمن 57 آغاز شد، کمک کنند.
در ادامه این آیین، همچنین صمد معتمد، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان» با ابراز خرسندی از افتتاح این بانک در مرکز استان هرمزگان اظهارداشت: «استان هرمزگان با تکیه بر مزیتهای فراوان در صنایع مرتبط با توریسم، صادرات و واردات، سرمایهگذاری و مبادلات مالی، نقش بسیار مهمی در اقتصاد ملی دارد.
معتمد افزود: در این راستا افتتاح بانک گردشگری در واقع نقطه عطفی در حمایت از سرمایهگذاری و صنعت توریسم است و که میتواند پشتوانه توسعه این بخش مهم و سایر بخشهای اقتصادی در استان استراتژیک هرمزگان باشد.
وی اظهار امیدواری کرد که با توسعه شعب بانک گردشگری مواهب این بانک تخصصی که از امکانات روز و کادر مجرب برخوردار است، در خدمت رشد و توسعه همه جانبه استان قرارگیرد.
خاطر نشان میشود، شعبه بندرعباس بانک گردشگری در بلوار شهید مصطفی خمینی واقع شدهاست.

يوسف
2013/02/16, 12:50
سلام دوستان خوبم اگر ميشه از اخرين خبر هاي بورس در مورد سهام بانگ گردشگري بزاريد اخرين قيمت سهام خريد و فروش چنده با تشكر از همگي يوسف

- - - Updated - - -

سلام دوستان خوبم اگر ميشه از اخرين خبر هاي بورس در مورد سهام بانگ گردشگري بزاريد اخرين قيمت سهام خريد و فروش چنده با تشكر از همگي يوسف

بابک 52
2013/03/26, 04:45
اطلاعيه بانک گردشگری

بانک گردشگری از سهامداراني كه داراي حق تقدم استفاده نشده هستند، در خواست کرده است که نسبت به اعلام شماره حساب خود اقدام کنند.

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/680.jpg

(http://www.poolnews.ir/)پولنیوز - بانک گردشگری از سهامداراني كه داراي حق تقدم استفاده نشده هستند، درخواست کرده است که نسبت به اعلام شماره حساب بهصورت ارسال نمابر به شماره 26600038-021 و يا ارسال آدرس اينترنتي saham@tourismbank.ir به شرح ذيل اقدام کنند.

نام و نام خانوادگي
شماره شناسنامه
شماره ملي
شماره تلفن همراه
نام بانك
كد شعبه
شماره حساب

به گزارش گروه بانک و بیمه پولنیوز، مبالغ پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار و بانك مركزي ج.ا.ا و ثبت سرمايه 4000 ميليارد ريالي بانك نزد اداره ثبت به حساب هاي اعلام شده واريز ميشود.

علی ایرانی
2013/04/07, 11:20
سلام دوستان
من یکم حق بانک گردشگری داشتم
که یه مدتی چون بازار نبودم نفروختمش و شده حق استفاده نشده
الان بابت هر سهم 500 ریال بهم پرداخت میشه؟
تشکر میکنم یه نفر جواب بده

جعفرزاده
2013/04/07, 11:34
دوست عزیز تقدمهای شما در قیمت 50 تومان فروش رفته است و شما باید با امور سهامش تماس بگیری و ببینی در چه تاریخی پول را به حسابتان واریز میکنند.

Saleh.R
2013/04/13, 08:28
تقريبا ماه پيش بود كه تمامس حق تقدمهاي استفاده نشده به فروش رسيد
الان هم :
توقف نماد معاملاتي بانك گردشگري در نماد وگردش1 92/1/24 09:17
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ به دليل ارائه اطلاعات در خصوص تعديل با اهميت عملكرد واقعي حسابرسي شده براي سال مالي 1391 بانك گردشگري، نماد معاملاتي مذكور (وگردش1) متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

يعني چه خبره !!!!!!!!؟؟؟؟

كيوان جان اي همسنگر قديمي هنوز هم تو سنگر هستي يا خاكريز رو واگذار كردي !؟؟؟

کیوان
2013/04/13, 08:39
تقريبا ماه پيش بود كه تمامس حق تقدمهاي استفاده نشده به فروش رسيد
الان هم :
توقف نماد معاملاتي بانك گردشگري در نماد وگردش1 92/1/24 09:17
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ به دليل ارائه اطلاعات در خصوص تعديل با اهميت عملكرد واقعي حسابرسي شده براي سال مالي 1391 بانك گردشگري، نماد معاملاتي مذكور (وگردش1) متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

يعني چه خبره !!!!!!!!؟؟؟؟

كيوان جان اي همسنگر قديمي هنوز هم تو سنگر هستي يا خاكريز رو واگذار كردي !؟؟؟

نه صالح جان من خاکریزو واگذار کردم! :(
به گمانم میخواد تعدیل بابت فروش فولاد بنابو اعمال کنه. سنگرو بچسب که ظاهرا به جای بمب قراره یه گاوصندوق پول رو سرت بیفته !

Saleh.R
2013/04/13, 16:36
به گمانم میخواد تعدیل بابت فروش فولاد بنابو اعمال کنه. سنگرو بچسب که ظاهرا به جای بمب قراره یه گاوصندوق پول رو سرت بیفته !

اگه بشه كه عالي ميشه
من با خودم قرار گذاشته بودم پول وگردش رو نديد به حساب بيارم تا وقتش
يعني شده !؟

وحید 20
2013/04/15, 12:31
کیوان جان خبر خاصی دارید در مورد فروش فولا بناب؟
اگر صحت داشته باشه سود بسیار بالایی شناسایی میکنه و پشت سر اون سمگا که سهامدار عمدش هست بالا میاد
ولی عیبش توقف های طولانی مدت و ابهامه که هیچی معلوم نیست

کیوان
2013/04/15, 13:14
کیوان جان خبر خاصی دارید در مورد فروش فولا بناب؟
اگر صحت داشته باشه سود بسیار بالایی شناسایی میکنه و پشت سر اون سمگا که سهامدار عمدش هست بالا میاد
ولی عیبش توقف های طولانی مدت و ابهامه که هیچی معلوم نیست

نه وحید جان خبر موثقی نیست با توجه به اینکه مقداری از فولاد را قبل از سال فروخته بودند و قسمت عمده آن به اینور سال واگذار شده بود و اینکه شخصا تازه داشتم خودمو برای ورود مجدد به وگردش بابت رخدادهای احتمالی آماده می کردم و یهو رفت بست برای تعدیل حدس میزنم قضیه اینشکلی باشه...شاید هم برای همون مقدار فروخته شده میخوان تعدیل اعمال کنند اما این عبارت با اهمیتش میگه گویا بیشتر از این حرفاست ! B-)

وحید 20
2013/04/20, 18:26
کسی از مجمع شرکت اطلاعی نداره که چه گذشت؟؟
بنظرم فرصت مناسبی برای کسب اطلاع به ویژه در خصوص فروش یا عدم فروش فولاد بناب بود

وحید 20
2013/04/21, 22:33
موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه

بدین وسیله به اطلاع میرساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک گردشگری (سهامیعام) در تاریخ 29/01/92 با توجه به درصد حضور صاحبان سهام، به حد نصاب قانونی نرسید و تشکیل مجمع مذکور به زمان دیگری که توسط شرکت متعاقبا اعلام خواهد شد، موکول گردید.

وحید 20
2013/07/08, 03:06
سرپرست جدید بانک گردشگری منصوب شد

کد خبر: DEN-737964 تاریخ چاپ: ۱۳۹۲/۰۴/۱۶ منبع: روزنامه دنیای اقتصاد - شماره ۲۹۶۱
گروه بنگاهها – فاطمه بهادری: هیاتمدیره بانک گردشگری طی حکمی «علی اصغر سفری» را به سمت سرپرست جدید این بانک منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در بخشی از این حکم آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده حضرتعالی در امور بانکداری و مدیریتی، به موجب این حکم به سمت سرپرست بانک گردشگری منصوب میشوید.»
بر اساس این گزارش، سفری نایب ريیس هیاتمدیره بانک گردشگری است و پیش از این در مقطعی معاون امور اعتباری بوده است. بر اساس این گزارش، وی پیشتر در سمت های معاون مديرعامل بانك كارآفرين و عضو هياتمديره بانك تجارت مسوولیت داشته است. پیش از سفری دو مدیرعامل سکان هدایت بانک گردشگری را در دست داشتند. منوچهر زمانی فریز هندی و ناصر سالار دو مدیر عامل سابق بانک بودهاند. سالار بازنشسته بانک تجارت و زمانی فریز هندی نیز از بانک صادرات به این بانک آمده بودند.

Ship Storm
2013/07/30, 11:57
این تاپیک چرا داره خاک میخوره ؟
دوستان و اساتید یک نظری بدن از شرایط کنونی

وحید 20
2013/09/23, 12:38
بانک گردشگری ۳۶ ریال زیان اعلام کرد

بانک گردشگری در ۳ ماهه منتهی به اسفند 91، 36 ریال زیان شناسایی کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، بانک گردشگری در سه ماهه منتهی به اسفند 91 زیان 36 ریالی شناسایی کرد تا اولین بانک خصوصی فرابورسی باشد که در یک دوره مالی زیان شناسایی می کند.

رشد بیش از 280 درصد سود پرداختی به سپرده گذاران نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته در حالی است که درآمد تسهیلات اعطایی شرکت تنها رشد 36% را داشته است.

داراییهای ثابت شرکت بالغ بر 3300 میلیارد ریال است که رشدی 67 درصدی را نشان میدهد و سرمایه گذاری بانک گردشگری در شرکت مجتمع فولاد بناب نیز 528 میلیارد ریال را شامل میشود که بدین ترتیب بخش قابل توجه دارایی های بانک در این حوزه سرمایه گذاری شده است.

علاوه بر این میزان داراییهای ثابت شرکت بیش از حقوق صاحبان سهام است، در حالی که طبق مصوبه شورای پول اعتبار و بخشنامه بانک مرکزی داراییهای ثابت نسبت به حقوق صاحبان سهام نباید از 70% بیشتر باشد.

طبق صورت مالی میاندورهای منتهی به سیام اسفندماه، این شرکت به دلیل عدم ایفای تعهدات اعتبارات اسنادی و تسهیلات فولاد بناب و شرکتهای زیرمجموعه اقدام به تملک 40 درصد از شرکت مذکور و فروش 30 درصد آن به میزان 9388 میلیارد ریال کرده است که از این بابت بانک گردشگری بیش از 8000 میلیارد ریال طلبکار است.

بانک گردشگری در سال مالی گذشته نیز با وجود سود آوری اندک، سودی برای تقسیم میان سهامداران کنار نگذاشت.

زیان این شرکت، در حالی شناسایی شده که هنوز مصوبه صندوق تضمین سپردهها اجرایی نشده است و در صورت اجرای آن، زیان این بانک فراتر خواهد رفت.

Ship Storm
2013/12/15, 20:22
این نماد کی قراره باز بشه کسی اطلاع نداره از آخرین وضعیتش ؟

سرمایه گذار
2013/12/19, 20:15
اطلاعيه

سازمان بورس و اوراق بهادار

فرابورس

شركت بانک گردشگری (سهامي عام)

نماد : وگردش کد صنعت :651953

موضوع : پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهي به 30/09/92 (حسابرسی شده) اطلاعات پیش بینی سود هر سهم حسابرسی شده سال مالی منتهی به 30/09/92 با سرمایه 000ر4 میلیارد ریال که به ازای هر سهم مبلغ 188 ریال توسط شرکت بانک گردشگری (سهامی‌عام) تهیه گردیده ‌است، در فایل ضمیمه ایفاد می‌گردد.

سرمایه گذار
2013/12/19, 20:16
منتظر بازگشایی خوب بانک گردشگری باشید

بهجون
2013/12/20, 15:12
احتمالا این هفته باز میشه ... دوستان تخمین قیمت بازشدن چقدره ؟

alireza51
2013/12/21, 02:39
احتمالا این هفته باز میشه ... دوستان تخمین قیمت بازشدن چقدره ؟
سلام
با توجه به جو مثبت فعلی
به نظرم
بین 170 تا 190 تومن

rajabnejad
2013/12/25, 10:22
افزایش 63 درصدی شعب بانک گردشگری در سال 93

بانک گردشگری با 400 میلیارد تومان پیش بینی سود هر سهم حسابرسی شده سال مالی منتهی به 30 آذر 93 را به بازار ارائه کرده است.

این بانک برای هر سهم در سال مالی 93 مبلغ 208 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی قبل (مبلغ 188 ریال) افزایش نزدیک به 11 درصدی داشته است.

افزایش 492 درصدی خالص تسهیلات اعطایی شرکت در پبش بینی سال 93 نسبت به سال قبل ا با توجه به افتتاح شعب و افزایش تعداد شعب بانک از 37 شعبه به 60 شعبه (معادل 63 درصد افزایش) و به تبع آن افزایش میزان منابع جذب شده توسط شعب و همچنین اعطای تسهیلات از محل منابع جذب شده در بانک می باشد.

شایان ذکر است پیش بینی سود هر سهم سال مالی 93 در مقایسه با پیش بینی سال مالی قبل به ترتیب جمع درآمدهای مشاع 40 درصد افزایش، جمع کل درآمدهای بانک 31 درصد افزایش و جمع هزینه های بانک 27 درصد افزایش را نشان می دهد.

سرمایه گذار
2013/12/25, 11:56
file:///C:\Users\ROSHDI~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image001.gif file:///C:\Users\ROSHDI~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image003.jpg اطلاعية

تاريخ :

شماره:

شركت بانک گردشگری (سهامي‌عام)

نماد: وگردش كد: 53-19-65

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی فوق العاده شرکت بانک گردشگری (سهامی‌عام) در تاریخ 30/08/92 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد: تصویب اساسنامه شرکت مطابق با اساسنامه ابلاغی بانک مرکزی، از دستور جلسه مجمع خارج شد و تصمیم گیری در این خصوص موکول به تشکیل مجمع عمومی فوق العاده دیگری شد.

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بانک گردشگری (سهامی‌عام) در تاریخ 30/08/92 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد: 1) با توجه به این موضوع که اساسنامه شرکت از دستور کار مجمع خارج شد، انتخاب اعضای هیئت مدیره نیز از دستور کار مجمع خارج گردید. 2) سود نقدی هر سهم برای سال های مالی منتهی به 30/09/90 و 30/09/91 جمعا به مبلغ 160 ریال به ازای هر سهم تصویب گردید. 3) پاداش هیئت‌مدیره به‌مبلغ 800ر12 میلیون ریال به‌طور ناخالص تصویب گردید.

این اطلاعیه براساس مذاکرات و مصوبات مجمع تهیه‌شده است. بدیهی است اطلاعیة نهایی و مشروح تصمیمات مجمع، توسط شرکت و از طریق سامانه اینترنتی دریافت و نشر الکترونیکی اطلاعات ناشران به­نشانی www.codal.ir (http://www.codal.ir/) صادر خواهد گردید.

messi
2013/12/25, 12:04
سلام دوستان به نظرتون خرید توافقی سهم رو قیمت قبل بسته شدن خوبه یا نه؟

وحید 20
2013/12/28, 10:17
با توجه به اینکه در مدتی که وگردش متوقف بود سهم های بانکی رشد بالایی داشتن وگردش هم طبیعتا باید این عقب ماندن رو جبران کنه
الان در بورس و فرابورس سهم بانکی با سرمایه 400میلیارد زیر 200 نداریم(غیر از حکمت که اونم در بازار پایه هست )
ضمن اینکه وگردش به سرعت در حال توسعه هست

amirabbas2011
2014/03/10, 19:41
افتتاح مجتمع پارس‌زیگورات با مشارکت بانک گردشگری

نخستین مجتمع خدماتی و رفاهی «پارس‌زیگورات» با مشارکت بانک گردشگری در 35 کیلومتری سبزوار و در منطقه زعفرانیه به بهره‌برداری رسید.
افتتاح مجتمع پارس‌زیگورات با مشارکت بانک گردشگری
به گزارش روابط‌ عمومی بانک گردشگری، در مکان‌یابی این مجتمع به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی صورت گرفته که مسیرهای دارای امکانات حداقلی با آستانه خستگی بالا برای رانندگان و ترددکنندگان در اولویت باشد.

بر اساس این گزارش، مجموعه فوق تحت عنوان «رستو ـ نارنجستان» فعالیت می‌کند و عملیات ساخت آن از سال ۸۸ آغاز گردیده‌است.

خاطر نشان می‌شود، این مجتمع دارای جایگاه سوخت درجه یک، فضای سبز، پارکینگ و رستوران است و اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

در مراسم افتتاح این پروژه، مدیران ارشد گروه مالی گردشگری، مسوولان استانی وزارت راه و شهرسازی، وزارت نفت و وزارت کشور، حاضر بودند.

جهانگیری: بانک‌ها وارد میدان شوند

«مهدی جهانگیری، رئیس گروه مالی گردشگری» تاکید کرد: توسعه صنعت گردشگری، دارای متولی خاصی نیست و همه دستگاه‌های اجرایی کشور باید در این زمینه در کنار بخش خصوصی باشند. وی با بیان اینکه در گذشته افراد برای احداث یک مجموعه خدماتی باید ۲۲ مجوز را دریافت می‌کردند، تأکید کرد: تا به امروز مجوزهای زیادی از سوی ارگان‌های مختلف صادر شده که به دلیل نبود اعتبارات و سرمایه بخش زیادی از آنها باطل شده و یا به مرحله اجرا نرسیده‌است. جهانگیری با تأکید بر اینکه بانگ گردشگری یک تحول مهم در حوزه حمایت از صنعت گردشگری را ایجاد کرده، عنوان کرد: باید نگاه دولتمردان و سیستم بانکی کشور در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران تغییر یابد تا سرمایه‌گذاران برای اجرا و مشارکت در پروژه‌ها جذب شوند. وی تاکید کرد: رضایت مردم و مسافران، اولویت ما است و در این پروژه نیز به سهم خود تلاش کرده‌ایم تا حداکثر رضایتمندی مسافران که همان زائران حرم رضوی هستند، تامین گردد.

در بخش دیگری از این آئین، «محمد حسن‌پور، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع خدماتی و رفاهی پارس‌زیگورات» با اشاره به اینکه بیش از ۲۵ پروژه مجتمع‌های خدمات رفاهی در سطح محورهای اصلی کشور برنامه‌ریزی شده است، گفت: هدف از احداث این مجموعه‌های خدماتی توسعه خدمات رفاهی مطمئن به هموطنان و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است. وی با بیان اینکه همزمان با این پروژه بیش از ۴ پروژه دیگر نیز کلنگ خورده است، افزود: متأسفانه در این زمینه شاهد کم لطفی‌های زیادی از سیستم بانکی کشور بودیم که باعث شد ساخت و افتتاح این پروژه‌ها با تأخیر مواجه شود. حسن‌پور از احداث بیش از ۱۳ پروژه خدمات رفاهی در تیپ‌های ۱ و ۲ نیز خبر داد و گفت: پروژه‌های تیپ یک در ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع، دارای ساختمانی اداری و مجهز ساخته خواهد شد که قابلیت ارائه خدمات به کل ناوگان حمل‌ونقل را دارد. وی ادامه داد: مجموعه‌های رفاهی تیپ ۲ نیز در ۲ هزار و ۲۰۰ متر ساخته خواهد شد که در این زمینه برای هر مجموعه نیازمند اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هستیم. حسن‌پور با اشاره به پروژه مجتمع خدماتی رفاهی پارس زیگورات یادآور شد: این مجتمع از مجتمع‌های درجه ۲ است که ساختمان اصلی آن بیش ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع در ۵ هزار متر زیر بنا ساخته شده است.

arman22
2014/04/01, 23:28
بانک گردشگری تازه افتاده رو ریل ، امیدوارم با کارهای جدیدی که داره میشه مجمع امسال خبرهای خوبی برای بازار داشته باشه ، شنبه آخرین روز سهم قبل از مجمع عمومی عادی در تاریخ 19 فروردین ماه هستش.>:D<

elyas63
2014/06/13, 10:15
اماده برگشته///////نظر اساتید؟http://forums.boursy.com/imported/2014/06/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot623-2.png

best
2014/07/23, 13:02
بانک گردشکری امروز اطلاعیه مجمع فوق العاده رو در کدال زده

افزایش سرمایه هم اشا ره کرده 150%

mohsen ho
2014/07/24, 10:02

قیمت سهم فوق العاده جذابه
وبه نظر بنده تا200 وبالاتر میتونه تا قبل ازمجمع رشد داشته باشه
.................................................. .......
بازی اصلی میتونه بعد از افزایش سرمایه وباتوجه به بازگشایی سمگا اغاز بشه!

کيانوش
2014/07/24, 14:51

اين افزايش سرمايه از چه محلي هست.؟
اورده
تجديد ارزيابي دارايي
سود انباشته
صرف سهام
.........................................

نوام چامسکی
2014/07/24, 17:04

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/CUQbto48pOVCLyNuuGQZrA-001.jpg (http://up.boursy.com/)

با درود
دوست عزیز سرمایه شرکت از 4000 میلیارد ریال به 10000 میلیارد ریال تغییر میکند ، یعنی 150 درصد که این رقم بخشی از افزایش سرمایه در سال آتی (بر اساس شنیده ها) میباشد .
ارادتمند
نوام چامسکی

نوام چامسکی
2014/07/24, 17:24
اورده
تجديد ارزيابي دارايي
سود انباشته
صرف سهام
http://www.codal.ir/Reports/Exports/ADMlvViS%2bkhNE6KmQuW15Q%3d%3d.pdf

باسلام به نظر من باید از محل اندوخته و آورده نقدی باشد .
ارادتمند
نوام چامسکی

bnz
2014/07/24, 17:37
وگردش (http://persis1.parsiblog.com/Posts/565/%d9%88%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4/)

اینم مقاومت های وگردش.........

عبور از 150 را در روز قبلش نوید داده بودیم.........

http://forums.boursy.com/imported/2014/07/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot460-1.png

با سلام از تاپیک همسایه

mohsen ho
2014/07/24, 18:53
اورده
تجديد ارزيابي دارايي
سود انباشته
صرف سهام
باسلام
100درصد انباشته و50درصد مطالبات
...................
شنبه درواچینگ لیست برای خرید به نظرم دیر یا زود راه سمگا را خواهد رفت

وحید 20
2014/07/24, 19:16
باسلام
100درصد انباشته و50درصد مطالبات

با سلام
وگردش سود انباشتش در حدی نیست که بتونه 100درصد از این محل افزایش سرمایه بده بنابراین گفته شما نمیتونه درست باشه.

بهتره اگر شنیده ای هم به دستمون میرسه ابتدا به گزارش شرکت نگاهی بندازیم و با واقعیتها اگر مطابق بود بیان کنیم.

جعفرزاده
2014/07/24, 22:43
افزایش سرمایه همگی از اورده میباشد

mohsen ho
2014/07/24, 23:56
باسلام
50درصد ان که از مطالبات است وان 100درصد هم بنده ازمنبعی شنیدم بگذریم

اگرسهم باقیمت فعلی به افزایش سرمایه بره بعد از افزایش سرمایه طبق محاسبات بنده باید زیر70 بازگشایی بشه!!
پس دراین چند روز کاری باقی مانده هم احتمالا تا 200 رشد خواهد داشت

بدرود

وحید 20
2014/07/25, 01:44
با سلام
در صورتی که کل افزایش سرمایه از اورده باشه بر فرض قیمت 180 تومانی هنگام توقف برای افزایش سرمایه(عدد 180 فرضی)

قیمت تئوریک بازگشایی با لحاظ افزایش سرمایه 150 درصدی از اورده میشه حدودا 132تومان که در این صورت قیمت تئوریک حق 32تومان میشه که به ازای هر 10 سهم 15 حق خواهیم داشت که جمعا برابر میشه با همون 180 تومان قبل از افزایش سرمایه

البته واضح است که اگر بخشی از افزایش سرمایه از اندوخته باشه و یا از محل دیگر قیمتهای فوق تغییر میکنه.

ائلچی
2014/07/25, 09:52
با سلام
در صورتی که کل افزایش سرمایه از اورده باشه بر فرض قیمت 180 تومانی هنگام توقف برای افزایش سرمایه(عدد 180 فرضی)

قیمت تئوریک بازگشایی با لحاظ افزایش سرمایه 150 درصدی از اورده میشه حدودا 132تومان که در این صورت قیمت تئوریک حق 32تومان میشه که به ازای هر 10 سهم 15 حق خواهیم داشت که جمعا برابر میشه با همون 180 تومان قبل از افزایش سرمایه

البته واضح است که اگر بخشی از افزایش سرمایه از اندوخته باشه و یا از محل دیگر قیمتهای فوق تغییر میکنه.

من خودم به شخصه تو افزایش سرمایش شرکت نمی کنم چون از یک شنبه سیاه به اینور خیلی مد شده که سهامدار حقوقیش سهم رو با کله پایین می کشه تا ...... البته این بازی قبلا هم بوده ولی الان شدتش بیشتر شده.
بعضی وقتا با نوسانگیری از حق تازه به میدان تره بار رسیده ، سود مطمئن تری میشه کرد تا شرکت در خود افزایش سرمایه .

best
2014/07/25, 10:26
با سلام
دیدم دوستان نظرات جالب و متفاوتی نسبت به افزایش سرمایه دارن
گفتم توضیحاتی بدم این موضوع بازتر بشه.افزایش سرمایه نه از اندوخته است (چون بانک انباشته زیادی ندارد) نه از محل آورده

با توجه به بخش نامه شماره 377538/92 مورخ 22/11/1392 تمامی بانک های دولتی و غیر دولتی موظف شدن جهت اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت کفایت سرمایه و نسبت مجاز سرمايه‌گذاري در اوراق بهادار و بهبود رتبه بانکی در رتبه‌بندي بنکر از محل تجدید ارزیابی و دارایی افزایش سرمایه داشته باشند که هم قدرت نقدینگی بانک ها بالا برود و هم بانک ها از بنگاه داری خارج شوند چیزی که میبینیم این روزها رییس جمهور و بانک مرکزیی هم روی آن اصرار دارند
لذا به نظر شخصی خودم با توجه به موارد بالا شرکت در افزایش سرمایه بسیار مناسب می باشد
این نظر شخصی بنده می باشد و می تواند صد البته غلط هم باشد اختیار دوستان با خودشان است.bask

best
2014/07/25, 11:25
گروه اقتصادی / حوزه بازرگانی و صنعت93/05/03 - 10:38شماره: 13930501001120
نسخه چاپيارسال به دوستان
آل اسحاق در گفت‌وگو با فارس:
بانکها به جای شرکت‌داری به بخش خصوصی وام دهند/نسخه جدید دولت برای افزایش غیرتورمی سرمایه بانک‌ها
رئیس اتاق بازرگانی تهران معتقد است، حضور بانک‌ها در بنگاه‌داری بیش از حد شده و از طرفی منابع محدود بانکی اجازه ارائه تسهیلات به بخش کوچک و متوسط خصوصی را نمی‌دهد، اما دولت راهکاری غیرتورمی برای افزایش سرمایه بانک‌ها در دست دارد.
خبرگزاری فارس: بانکها به جای شرکت‌داری به بخش خصوصی وام دهند/نسخه جدید دولت برای افزایش غیرتورمی سرمایه بانک‌ها

یحیی آل اسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به یکی از بندهای لایحه دولت برای خروج از رکود تورمی اشاره کرد و گفت: خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری می‌تواند به تقویت بخش خصوصی کمک کند، البته نباید فراموش کرد که بر اساس استاندارد بانک‌های جهانی بانک‌ها حق دارند به نسبتی مشخص سرمایه خود را در قالب املاک و اوراق بخرند، اما این میزان در مورد بانک‌های ما بسیار بالاست.

وی با اشاره به اینکه بخشنامه رئیس‌کل بانک مرکزی برای خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری نشان می‌دهد که عزم دولت برای اجرای این بند جدی است، خاطرنشان کرد: این ایراد به بانک‌ها وارد است که علی‌رغم اقدامات محدودی که برای ارائه تسهیلات دارند، رقیب بخش خصوصی شده‌اند و رسماً بخش خصوصی به ویژه بخش متوسط و کوچک کمتر از این تسهیلات بهره‌مند می‌شوند و به نظر می‌رسد، تصمیمات اخیر بانک مرکزی برای ترمیم این مسئله باشد.

وی در پاسخ به اینکه چه راهکاری برای افزایش تسهیلات ریالی به تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان وجود دارد، گفت: مشکل اینجاست که منابع بانک‌ها متناسب با عطش و تقاضای موجود تسهیلات ریالی نیست. از طرفی سیاست اقتصادی دولت برای کنترل تورم اجازه نمی‌دهد، پایه‌ پولی و نقدینگی در کشور رشد کند. از طرف دیگر منابع و سرمایه بانک‌ها محدود است.

به گفته رئیس اتاق بازرگانی تهران ظاهراً تصمیماتی در دولت گرفته شده که در صورت موافقت مجلس، سرمایه بانک‌ها با روش‌هایی که اثر تورمی نداشته باشد، اضافه شود.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930501001120#sthash.Hjsu14UQ.dpu f

ابوذر
2014/07/25, 14:22
با سلام
دیدم دوستان نظرات جالب و متفاوتی نسبت به افزایش سرمایه دارن
گفتم توضیحاتی بدم این موضوع بازتر بشه.افزایش سرمایه نه از اندوخته است (چون بانک انباشته زیادی ندارد) نه از محل آورده

با توجه به بخش نامه شماره 377538/92 مورخ 22/11/1392 تمامی بانک های دولتی و غیر دولتی موظف شدن جهت اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت کفایت سرمایه و نسبت مجاز سرمايه‌گذاري در اوراق بهادار و بهبود رتبه بانکی در رتبه‌بندي بنکر از محل تجدید ارزیابی و دارایی افزایش سرمایه داشته باشند که هم قدرت نقدینگی بانک ها بالا برود و هم بانک ها از بنگاه داری خارج شوند چیزی که میبینیم این روزها رییس جمهور و بانک مرکزیی هم روی آن اصرار دارند
لذا به نظر شخصی خودم با توجه به موارد بالا شرکت در افزایش سرمایه بسیار مناسب می باشد
این نظر شخصی بنده می باشد و می تواند صد البته غلط هم باشد اختیار دوستان با خودشان است.bask

در مورد بانک صادرات که بعد از مدتی اثرات بسیار بدی داشت وسهم را از 120 تومان تا 85 تومان پایین آورد.

best
2014/07/25, 14:31
در مورد بانک صادرات که بعد از مدتی اثرات بسیار بدی داشت وسهم را از 120 تومان تا 85 تومان پایین آورد.

دوست عزیز اون چیزی که بانک صادرات رو خراب کرد عملکرد ضعیف و اختلاس مدیران بود که خیلی سریع با همین افزایش سرمایه و پرتفوی خوبش اون سو مدیریت ها تا حدودی جبران شد و گرنه الان ویرانه ای بیش نبود و اصلا اسمی هم ازش نبود
شما شرایط دی ماه سال پیش تا الان رو به کل بورس تعمیم بدی باز میبینید این بانک خوب عمل کرده و افتش بسیار کمتر از خیلی از سهم ها بوده

آخرین وضعیت سه سهم بانکی
تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 01 مرداد 1393 18:23
امروز شاهد انتشار گزارشات سه سهم بانکی پرطرفدار بودیم. بانک انصار بدون تغییر سود خود در عملکرد 3 ماهه موفق به پوشش16 درصدی بودجه خود معادل 85 ریال به ازای هر سهم شده است.با بررسی بودجه 3 ماهه بانک انصار در عملکرد امسال شاهد کاهش سود خالص بانک به نسبت دوره مشابه سال قبل هستیم. اما بانک سینا به دلیل شناسایی سود سرمایه گذاری ها موفق به پوشش بالای بودجه خود معادل 40 درصد یعنی به ازای هر سهم 155 ریال شده است.گفتنی است، بانک انصار نیز عملکرد 3 ماهه سال جاریش به نسبت دوره مشابه سال قبل ضعیف تر می باشد. در نهات در بانک صادرات شاهد بودجه مناسب تری بودیم. بانک صادرات در عملکرد 3 ماهه امسال توانست26 درصد از بودجه خود را پوشش دهد.لازم به ذکر است، سود دوره 3 ماهه امسال صادرات با رشد بسایر خوبی به نسبت سال قبل همراه شده است که حتی می توان به تعدیل مثبت بودجه این بانک خوشبین بود.
این مطالب هم خواندنش خالی از لطف نیست
آينده روشن صنعت بانكداري

جاي تقدير و تشكر دارد که اين دولت چشم به پول بانک مركزي نداشته و تاكنون از بانک مركزي پولي دريافت نكرد و اميدواريم که آينده روشن صنعت بانكداري را هرچه زودتر شاهد باشيم

به گزارش خبرنگار اعزامي بورس نيوز، مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام بانک پاسارگاد همچون سال هاي گذشته با نظم و مقررات خاصي در تالار وزارت کشور برگزار شد و تشويق و رضايت سهامداران حقيقي بيانگر رضايت از عملكرد مدير عامل و هيأت مديره بانک بود.
مدير عامل شركت به رشد سودآوري بانک همچون سال هاي گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به اينكه در سال هاي اخير شرايط نامناسب اقتصادي و توليد ملي را پشت سرگذاشتيم ليكن به ياري خدا و همت و تلاش کليه کاركنان توانستيم به رشد سود خالص همچون سال هاي گذشته دست يافته و از مبلغ 13.246 ميليارد ريال سود خالص در سال مالي منتهي به 30 اسفند 91 به 15.669 ميليارد ريال در سال مالي مورد گزارش برسيم.
مجيد قاسمي با بيان اينكه بانک پاسارگاد به استناد نشريه بنكر به عنوان بانک برتر سال مي باشد اظهار داشت: بانک پاسارگاد با توجه به کارنامه درخشان خود موفق شد عنوان بانک برتر اسلامي را در سال 2014 براساس اعلام نشريه بنكر به خود اختصاص دهد.
وي ادامه داد: همچنين طبق آخرين رتبه بندي اين نشريه، بانک پاسارگاد با 24 پله صعود به رتبه 233 در بين 1000 بانک برتر جهان دست يافت و عنوان تنهاترين بانک ايراني در ليست 25 بانک خاورميانه قرار گيرد.
قاسمي در جمع سهامداران گفت: براي سهولت و دسترسي آسان به مشاهده تعداد سهام بانک براي سهامداران عزيز ما اين امر را از طريق دستگاه خودپرداز ميسر کرده و سهامداراني که حساب سپرده انفرادي نزد بانک دارند مي تواند با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک پاسارگاد از تعداد سهام خود در بانک مطلع شوند.
اين مقام مسئول از رشد بيش از 27 درصدي سرمايه گذاري بانک خبر داد و گفت: جمع درآمدهاي بانک در سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه با رشد بيش از 30 درصد نسبت به سال مالي قبل بوده است و از مبلغ 44.443 ميليارد ريال در سال مالي 91 به 58.115 ميليارد ريال در سال مالي مورد گزارش رسيده که بيانگر رشد مناسب اين بانک است.
قاسمي در خصوص راه اندازي شعبه بانک پاسارگاد در تركيه گفت: هم اكنون اين مسئله در حال پيگيري و اجرا مي باشد. بانک پاسارگاد با عملكرد مناسب و درخشان خود توانست به عنوان دومين بانک ايراني در اين کشور شعبه داشته باشد.
مدير عامل بانک پاسارگاد در ادامه سخنان خود به سهامداران گفت: در آينده نزديک با توجه به عملكرد شركت هاي زيرمجموعه احتمال ورود دو شركت به بازار فرابورس در سال جاري وجود دارد و امكان عرضه بعضي از شركت هاي ميدكو البته بعد از اتمام پروژه هاي آن مي باشد.
وي در خاتمه صحبت هاي خود در مجمع عادي ساليانه صاحبان سهام ضمن ابراز اميدواري نسبت به چشم انداز اين صنعت در دولت يازدهم افزود: جاي تقدير و تشكر دارد که اين دولت چشم به پول بانک مركزي نداشته و تاكنون از بانک مركزي پولي دريافت نكرد و اميدواريم که آينده روشن اين صنعت را هرچه زودتر شاهد باشيم و در راه رسيدن به اين هدف هرگز کوتاهي نخواهم کرد.

ehsandady
2014/07/25, 17:23
با عرض معذرت از دخالت و بی توجه گی به فقط عزیز شما .
برای بازاریابی یک خوب است
www.masbi1.ir/ads.aspx?rgm=rohollah60

mohsen66
2014/07/25, 18:08
عرضه های وحشتناک حقوقی روز چهار شنبه یکم کار رو برای سهم روز شنبه سخت خواهد کرد ولی شرکت در مجمع عالی است

جعفرزاده
2014/07/26, 10:55
وگردش را دریابید /

جعفرزاده
2014/07/28, 00:07
امروز هم حقوقی بد جور خریده / خداوند بخیر کند

ارزو
2014/07/28, 10:40
1 54,264 1,630 1,638 1 1
3 119,816 1,628 1,639 5,700 1
1 100,000 1,627 1,640 2,647 1

این حقیقی مزخرف کیه
سهم ار مثبت تا 3 درصد منفی فروخت 6.5 میلیون عرضه کرده

مجتبی مصلحMTM
2014/07/28, 10:42
1 54,264 1,630 1,638 1 1
3 119,816 1,628 1,639 5,700 1
1 100,000 1,627 1,640 2,647 1

این حقیقی مزخرف کیه
سهم ار مثبت تا 3 درصد منفی فروخت 6.5 میلیون عرضه کرده

درود

عجب عرضه می کنه تو هر قیمتی پدر سهمو درآورد ب نظرت کی بسته میشه برا افزایش سرمایه؟

ارزو
2014/07/28, 10:50
درود

عجب عرضه می کنه تو هر قیمتی پدر سهمو درآورد ب نظرت کی بسته میشه برا افزایش سرمایه؟

خیلی هم بد عرضه میکنه
شانس اوردیم
حقیقی روی 2625 تا2639 ریال هیدن داره میخره 6.5 میلیون شد 7.8 میلیون
ول کن هم نیست

mohsen ho
2014/07/28, 13:13
حقوقی خیلی خوب سهم را جمع میکنه
ولیکن به نظر میاد تاقبل ازمجمع اجازه رشد به سهم نخواهد داد
تا قبل ازمجمع این خریدهای حقوقی ادامه خواهد داشت

بعد ازمجمع جذابیت های این سهم بیشتر میشه
تعداد زیادی ندارم ولیکن ان هایی که دارند شرکت درافزایش سرمایه بازدهی خوبی داره

چندسال قبل هم بعد ازمجمع سهم وبه ویژه حقش رشد خوبی داشت

بدرود

مجتبی مصلحMTM
2014/07/28, 13:16
درود

ولی مارو دق داد وگردش

ali30
2014/07/28, 22:17
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4-%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AA%D9%84%DB%8C11.jpg

ali30
2014/07/28, 22:19
ویکلی وگردش..................................مای موج شماریhttp://up.boursy.com/uploads/2013-10/%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%A9%D9%84%DB%8C1.jpg

تنها
2014/07/30, 16:00
با سلام خدمت دوستان و عرض تبریک عید فرخنده یک خبر رانتی از وگردش خدمت شما عرض میکنم

شركت یک ملک تجاری در خیابان ولی عصر تهران میدان منیریه بورس لوازم ورزشی داره که به مزایده برا فروش گذشته به قیمت 120 میلیارد تومن که شهرداری تهران از خریداران اصلی میباشد که در صورت نهایی شدن 30 تومن سود از محل فروش نصیب وگردش میشود که تو مجمع اعلام میشود

همچنین شركت 150 درصد افزایش سرمایه از محل اورده و مطالبات سهامداران در دستور کار دارد که مجمع روز 3 شنبه ساعت 9 صبح 14 مرداد در هتل استقلال برگزار میشود

این سهم تا 220 کوتاه مدت جا رشد دارد

تنها
2014/07/31, 12:01
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بانک گردشگری وضعیت خوبی را در مجمع دارد و این خود باعث بالا رفتن قیمت سهام آن شده است.

همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران در خصوص علل رشد سهام بانک گردشگری بیان کرد: بانک گردشگری در اعلام مجمع خود مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفت و این امر موجب بالا رفتن سهام این بانک شد.

وی در خصوص اعلام مجمع بانک‌های دیگر گفت: بانک ملت، تجارت، صادرات و اقتصاد نوین، سرمایه و بازدهی خوبی را برای مجمع ایجاد می‌کنند و مورد توجه هستند.

فعال بازار سرمایه در خصوص افزایش سرمایه بانک گردشگری اظهار داشت: افزایش قیمت سهام بانک گردشگری به علت افزایش سرمایه این بانک در هفته اخیر از 400 میلیون به 100 میلیارد است.

دارابی در پایان گفت: بانک گردشگری وضعیت خوبی را در مجمع دارد و این خود باعث می‌شود که سهام روبه رشدی داشته باشد*- علت رشد سهام "بانک گردشگری"

جعفرزاده
2014/07/31, 15:08
فقط 2 روز در هفته اتی معامله خواهد شد / پیش بسوی مجمع

مخبرالدوله
2014/07/31, 18:33
وزیر اقتصاد: دولت به صنعت گردشگری توجه جدی دارداصفهان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: صنعت گردشگری در اشتغال زایی و تقویت اقتصاد کشور بسیار موثر است و دولت توجه جدی به تقویت این صنعت دارد.
http://forums.boursy.com/imported/2014/07/812554015853879-1.jpgبه گزارش ایرنا، علی طیب نیا روز پنجشنبه در نشست با سرمایه گذاران یک مرکز تجاری در اصفهان و متولیان ساخت شهرک سلامت این شهر، افزود: پتروشیمی و توریسم، بخش های پیشرو اقتصاد کشور هستند و شخص رییس جمهوری بر تقویت این صنایع تاکید دارد.

وی افزود: در صنعت توریسم کشور نیز اکو توریسم و توریسم درمانی در اولویت قراردارد و باید زیرساخت های لازم برای تقویت و توسعه آنها فراهم شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی بااشاره به اینکه امکانات رفاهی و اقامتی با جذب توریسم ارتباط مستقیم دارد، تصریح کرد: امکانات رفاهی و اقامتی صنعت توریسم کشور پاسخگوی مطالبات گردشگران نیست و باید با تشویق بخش خصوصی به سرمایه گذاری در این بخش، امکانات و تجهیزات رفاهی و اقامتی مناسبی را برای صنعت توریسم کشور فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه « دولت بدنبال این است تا هتل داری را تشویق کند » افزود: دولت وظیفه دارد مشکلات سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش را مرتفع کند.

طیب نیا، ایجاد بهبود کسب و کار را از سیاست های دولت یازدهم بیان کرد و افزود: دولت مصمم به فراهم کردن سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در عرصه اقتصاد کشور از جمله کسب و کار است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: آمار نشان می دهد که میزان پس انداز سرمایه گذاران خصوصی در ایران خوب است اما متاسفانه این سرمایه ها در ایجاد کسب و کار به کارگیری نشده و بیشتر به سمت بازار سرمایه، سوق داده شده است.

وی افزود: دولت با جدیت بدنبال آن است تا بنگاههای دولتی را به بخش خصوصی واگذار نماید و در این راستا در 10 ماهه نخست فعالیت دولت یازدهم، 35 هزار میلیاردتومان سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی واگذار شده است.

طیب نیا اظهار کرد: این درحالیست که در هشت سال فعالیت دولت قبل تنها هشت هزار میلیارد تومان از سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی واگذار شد.

وی افزود: هدف دولت از واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی، اصلاح کسب و کار است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ساخت شهرک سلامت در اصفهان اظهار کرد: احداث این مجموعه ها همراه با تجهیزات و امکانات مناسب پزشکی و اقامتی می تواند زمینه رشد توریسم سلامت را فراهم کند.

تنها
2014/08/02, 08:21
تو نماد وگردش حقوقی بدشت حمایت میکنه از خرید این سهم استفاده کنین تا این لحظه 90 % خرید حقوقی انجام داده
مجمع روز 3 شنبه افزایش سرمایه 150 درصدی

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=66790687790437196

saeed1133
2014/08/02, 08:31
تو افزایش سرمایه شرکت کنیم؟ دوستان نظر دهند

mehdi 1000
2014/08/03, 21:38
سلام.
از دوستان کسی در مورد چرایی اومدن گزارش افزایش سرمایه بعد از بسته شدن نماد و خرید سنگین حقوقی مطلع هستند؟
در ضمن دیدم برخی میگن 50% افزایش سرمایه و 100% باقیمونده میره برای 94! در حالیکه در خود گزارش توجیهی به 150% اشاره شده و تاریخی هم ذکر نشده در نتیجه فکر میکنم اشتباهی از سوی اونها رخ داده و یا شایدم منظور 150% الان و 100% سال دیگه...

به هر حال از دوستان اگه خبری چیزی از سهم دارند خوشحال میشم به اشتراک بگذارند.

mehdi 1000
2014/08/05, 18:28
نقل قول از سایت سهام یاب:
دیروز:
شنیده ها حاکی از تعدیل مثبت 35 درصدی در بانک گردشگری!

امروز:
با اکثریت آرا افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 4000 میلیارد ریال به 6000 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به تصویب رسید و همینطور اختیار افزایش سرمایه از 6000 میلیارد ریال به 10000 میلیارد ریال طی 2 سال به هیات مدیره بانک واگذار شد.

amirabbas2011
2014/08/05, 22:07
تصویب افزایش سرمایه 50% در مجمع وگردش

در مجمع اعلام شد که تغییر سال مالی بانک پس ازاتمام سال مالی فعلی دردستور کار قراردارد

جعفرزاده
2014/08/05, 22:54
حالا با چه قیمتی باز میشه

mehdi 1000
2014/08/05, 23:34
حالا با چه قیمتی باز میشه
قیمت تئوریکش میشه 141.8 اما محدوده 148 حمایت داره که با توجه به شنیده هایی که در مورد تعدیل مثبت از قبل بوده احتمال زیاد بالای 148 باز میشه...
البته اگه به هر دلیلی زیر 145 تثبیت بشه میتونه تا خط روند هم ببینه که میشه حدود 125ت که بعید هست چنین بشه...
در تایم روزانه و هفتگی هم دو تارگت 190 و در صورت شکست حول و حوش 240ت داره...

arashami
2014/08/26, 10:35
بسته موندنش طولانی شد

یکی بیاد روشنگری کنه که آخه چرا ؟؟؟

تنها
2014/08/26, 13:36
بسته موندنش طولانی شد

یکی بیاد روشنگری کنه که آخه چرا ؟؟؟

گزارشها به بورس ارسال شده تعدیل سود

banker
2014/08/26, 17:58
گزارشها به بورس ارسال شده تعدیل سود

با سلام
از میزان تعدیل خبری دارید؟

تنها
2014/08/28, 12:53
با سلام
از میزان تعدیل خبری دارید؟

فکر کنم بین 20 تا 35 درصد باشه ولی هرچیه تعدیلش مثبته

mehdi 1000
2014/08/28, 17:03
گزارش وگردش در کدال...
پیش بینی جدید 72 ریال!
تحلیل دوستان.

جعفرزاده
2014/08/29, 00:22
گزارش وگردش در کدال...
پیش بینی جدید 72 ریال!
تحلیل دوستان.

با سرمایه قدیم میشود 108 ریال

تنها
2014/08/29, 13:10
تعدیل سود 83 درصدی مبارک دوستان وگردشی از جمله خودم /:.Heart.:/

تنها
2014/08/29, 13:15
با سرمایه قدیم میشود 108 ریال

تو نامه ارسالی به بورس اعلام کرده تا پایان سال مالی 83 درصد سود شرکت افزایش پیدا میکنه یعنی به این 72 ریال 83% اضافه میشه تا اخر سال

http://www.codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=d%2feIvJfCimIjkvYk%2b zQjzw%3d%3d