PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روز خبرنگار مبارك

عليرضا جمالی
2011/08/07, 09:46
17 مرداد روز خبرنگار هست.
با توجه به اينكه تعدادي از اعضاي اين سايت از خبرنگاران محترم هستند لازم ميدونم ضمن ايجاد اين تاپيك اين روز رو بهشون تبريك بگم.
تبريك ويِژه اي هم بايد بگم به خانم آمن خادمي كه از خبرنگاران خوب و موفق حوزه فرهنگي هستند و به عنوان مدير بخش آزاد
نقش بسيار فعال و موثري در اين سايت داشته و دارند.
با آرزوي موفقيت براي همه دوستان خبرنگار.

حامد24
2011/08/07, 09:54
من هم به نوبه ی خودم این روز رو به همه ی خبرنگاران عزیز و ایضا برادر خودم تبریک عرض میکنم
ساغ یاشاسین تمام خبرنگاراری @};-

Captain Nemo
2011/08/07, 10:16
خبرنگاران عزیز
روزتان مبارک باد .....>:d<>:d<
سرکار خانم خادمی
خدمت شما هم تبریک عرض مینمایم و بابت زحماتتان خصوصا در این سایت خسته نباشید
عرض میکنم ... ;;)

ناهید
2011/08/07, 10:27
آمن جونم روزت مبارك عزيزم
تشكر از جناب جمالي جهت ايجاد اين تاپيك
آمن عزيزم اميدوارم هميشه موفق و موفق تر باشي و با شناختي كه از روحيات تو پيدا كردم و پشتكار و صلابتي كه در كار داري مطمئنم به زودي زود يكي از خبرنگاران شاخص كشورمان خواهي شد
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

حامد24
2011/08/07, 10:29
من هم به نوبه ی خودم این روز رو به همه ی خبرنگاران عزیز و ایضا برادر خودم تبریک عرض میکنم
ساغ یاشاسین تمام خبرنگاراری @};-

آمن جان شرمنده یادم رفت
روزتون مبارک بابت زحمتی که میکشید ممنون

آرتمیس
2011/08/07, 10:55
>:D<

آمن خادمی
2011/08/07, 10:59
به بهانه روز خبرنگار....

با آوازی یکدست ،
یکدست
دنباله چوبین ِبار
درقفایش...
خطی سنگین و مرتعش
برخاک می کشید....
تاج خاری برسرش بگذارید!...

به اميد آزادي خبرنگاران در بند و آزادي ايران سربلند ......:):):)

hamed89
2011/08/07, 10:59
من هم این روز رو به همه خبرنگارا مخصوصا خانم امن تبریک میگم

مصطفی مصری پور
2011/08/07, 11:28
ممنون از جناب جمالی که هوای خبرنگارا رو داره
منم به همکارای خبرنگار،خبر نویس،عکاس و ..... خودم تبریک میگم
سرکار خانم خادمی روز شما هم مبارک

rise2rise
2011/08/07, 11:35
تبريك به آمن و ساير خبرنگاران <:-p، همانهايي كه كوشش مي كنند تا به ديگران بفهمانند كه اطرافشان چه خبر است >:D<

آمن خادمی
2011/08/07, 11:44
17 مرداد روز خبرنگار هست.
با توجه به اينكه تعدادي از اعضاي اين سايت از خبرنگاران محترم هستند لازم ميدونم ضمن ايجاد اين تاپيك اين روز رو بهشون تبريك بگم.
تبريك ويِژه اي هم بايد بگم به خانم آمن خادمي كه از خبرنگاران خوب و موفق حوزه فرهنگي هستند و به عنوان مدير بخش آزاد
نقش بسيار فعال و موثري در اين سايت داشته و دارند.
با آرزوي موفقيت براي همه دوستان خبرنگار.

سلام و ممنونم از شما آقاي عليرضا خان جمالي.....اميدوارم شما همه در همه مراحل زندگيتون شاد و سلامت باشيد؛البته با جيبي پر از پول..;).........:):)

آمن خادمی
2011/08/07, 11:46
خبرنگاران عزیز
روزتان مبارک باد .....>:d<>:d<
سرکار خانم خادمی
خدمت شما هم تبریک عرض مینمایم و بابت زحماتتان خصوصا در این سایت خسته نباشید
عرض میکنم ... ;;)

كاپيتان عزيز ممنون از اظهار محبتتان ....از اينكه دوستاي خوبي توي اين سايت دارم خيلي خوشحالم.......<:-p<:-p

آمن خادمی
2011/08/07, 11:49
آمن جونم روزت مبارك عزيزم
تشكر از جناب جمالي جهت ايجاد اين تاپيك
آمن عزيزم اميدوارم هميشه موفق و موفق تر باشي و با شناختي كه از روحيات تو پيدا كردم و پشتكار و صلابتي كه در كار داري مطمئنم به زودي زود يكي از خبرنگاران شاخص كشورمان خواهي شد
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@}};-@};-@};-@};-@};-@};-

ناهيد جونم ممنون عزيز دلم...از اين همه اظهار لطف و محبت واقعا ممنونم خانم گل و گلاب ..........:x>:D<

آمن خادمی
2011/08/07, 11:51
آمن جان شرمنده یادم رفت
روزتون مبارک بابت زحمتی که میکشید ممنون

ممنونم از شما و من هم روز خبرنگار رو به برادرتون تبريك مي گم ....;)

آمن خادمی
2011/08/07, 11:53
من هم این روز رو به همه خبرنگارا مخصوصا خانم امن تبریک میگم

سپاس از شما ......:):)

آمن خادمی
2011/08/07, 11:54
ممنون از جناب جمالی که هوای خبرنگارا رو داره
منم به همکارای خبرنگار،خبر نویس،عکاس و ..... خودم تبریک میگم
سرکار خانم خادمی روز شما هم مبارک
من هم اين روز رو پيشاپيش به شما تبريك مي گم...شاد و سلامت باشيد..

آمن خادمی
2011/08/07, 11:58
تبريك به آمن و ساير خبرنگاران <:-p، همانهايي كه كوشش مي كنند تا به ديگران بفهمانند كه اطرافشان چه خبر است >:D<

سپاس بي نهايت از اظهار لطف شما ....:):)

(حجت)
2011/08/07, 12:14
سلام جناب آمن
تبریک میگم، امیدوارم در تمام عرصه ها زندگی موفق باشید.

مجيد رادمنش
2011/08/07, 12:20
سرکار خانم خادمی و سایر همکاران زحمتکش،

روزتان مبارک

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

http://www.iranpicture.tk/images/4d8d1ac7e00e.gif
[img]http://www.iranpicture.tk/images/37d9b6c92722.jpg

آمن خادمی
2011/08/07, 13:57
سلام جناب آمن

ممنونم جناب آقاي حجت و من هم براي شما آروزي شادكامي را دارم..

آمن خادمی
2011/08/07, 13:59
سرکار خانم خادمی و سایر همکاران زحمتکش،

روزتان مبارک@}
-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

http://forums.boursy.com/
http://forums.boursy.com/

بي نهايت سپاسگزارم آقاي مجيد خان....به خاطر اين عكسا (به ويژه عكس اولي) كه نشان از واقعيات تلخ داشت سپاس...موفق باشيد .....:)

vet
2011/08/07, 14:05
سلام جناب آمن

بله دیگه همش تبریک و گل و شیرنی :)
حالا روز دامپزشک بشه هیچ کس نمیاد بگه مبارک باشه :d
آمن عزیز ،کامران نجف زاده(خواستم کلاس خبرنگار ها رو بالا ببرم) مبارک باشه ان شاء الله که در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آمن خادمی
2011/08/07, 14:19
بله دیگه همش تبریک و گل و شیرنی :)
حالا روز دامپزشک بشه هیچ کس نمیاد بگه مبارک باشه :d
آمن عزیز ،کامران نجف زاده(خواستم کلاس خبرنگار ها رو بالا ببرم) مبارک باشه ان شاء الله که در تمام مراحل زندگی موفق باشید

[b][size="4"]ممنونم دوست عزيزم...حالا بفرمايين كي روز دامپزشك هست ...حتما با گل و شيريني مي رسيم خدمتتون براي تبريك و تهنيت ...:):)

آمن خادمی
2011/08/07, 20:27
>:D<

;):x....آرتمیس عزیز به خاطر پیام فیس بوک هم ممنونم عزیزم...

rojan
2011/08/07, 20:28
با سلام

روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد و کوشا و جسور تبریگ می گویم .
آمن جان روزت مبارک .
ببخشید ماه رمضان دیگه از کیک خبر ی نیست .:d

آمن خادمی
2011/08/07, 21:04
با سلام

روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد و کوشا و جسور تبریگ می گویم .
آمن جان روزت مبارک .
ببخشید ماه رمضان دیگه از کیک خبر ی نیست .:d

ممنونم rojan عزیز....آروزی شادکامی را برایتان دارم...:x

باربد
2011/08/07, 21:11
بنده نیز این روز را به شما سرکار خانم خادمی تبریک عرض میکنم
امید پایندگی
بالندگی در تمام امور را برای شما دارم

kh25
2011/08/07, 21:15
امن جان روز خبر نگار بر شما و همکاران صدیقتان مبارک باد
با ارزوی موفقیت

آمن خادمی
2011/08/07, 21:36
بنده نیز این روز را به شما سرکار خانم خادمی تبریک عرض میکنم
امید پایندگی
بالندگی در تمام امور را برای شما دارم

جناب باربد سپاس از شما....امیدورام شما هم در همه مراحل زندگی و کارتان موفق باشید...

آمن خادمی
2011/08/07, 21:38
امن جان روز خبر نگار بر شما و همکاران صدیقتان مبارک باد
با ارزوی موفقیت

سپاس از شما ...با آروزی موفقیت برای شما

pani
2011/08/07, 21:52
:xآمن عزیزم

مدیر لایق و توانای سایت بورسی روز خبرنگار رو به شما تبریک عرض میکنم ارزوی موفقیت روزافزون برای شما دارم.

راشین
2011/08/07, 22:20
به بهانه روز خبرنگار....

با آوازی یکدست ،
یکدست
دنباله چوبین ِبار
درقفایش...
خطی سنگین و مرتعش
برخاک می کشید....
تاج خاری برسرش بگذارید!...

به اميد آزادي خبرنگاران در بند و آزادي ايران سربلند ......:):):)

من هم این روز را به شما و همه خبرنگاران آزاد اندیش تبریک می گویم

آمن خادمی
2011/08/07, 23:25
:xآمن عزیزم

مدیر لایق و توانای سایت بورسی روز خبرنگار رو به شما تبریک عرض میکنم ارزوی موفقیت روزافزون برای شما دارم.

پانی عزیز ممنونم و از این همه اظهار لطف و محبت واقعا سپلسگزارم عزیزم...>:D<:):x

آمن خادمی
2011/08/07, 23:26
من هم این روز را به شما و همه خبرنگاران آزاد اندیش تبریک می گویم

سپاس از تو راشین عزیز...;;)

shadi
2011/08/08, 07:02
به اميد آزادي خبرنگاران در بند و آزادي ايران سربلند

امن عزیز منهم این روز را به شما تبریک می گویم

مصطفی مصری پور
2011/08/08, 11:54
يادداشتي به مناسبت روزخبرنگار
تلخ و شيرين هاي خبرنگاري در بازار سرمايه
خبرگزاري فارس: خبرنگاري در حوزه بازار سرمايه به مانند هر حوزه ديگري تلخي و شيريني هاي خاص خود را دارد اما يك شيريني به همه تلخي هاي موجود مي چربد.

امروز درحالي 17 مرداد و روز خبرنگار ديگري فرا رسيده كه با گسترش مقوله هايي مانند توسعه فضاي مجازي، افزايش صفحات روزنامه ها، اتكا مخاطبان به رسانه ها، توجه ويژه مسئولان و غيره شرايط حوزه بازار سرمايه نسبت به گذشته خصوصا " دهه 70 و حتي تا همين 5 سال پيش بسيار بهتر شده اما اين حوزه حساس و در عين حال خشك و گاه بي روح همچنان تلخ و شيرين هاي خود را حفظ كرده و گاه هم با افزايش تلخي ها روبرو شده است.
نخستين مورد به نقش ويژه يك خبر در تصميم گيري هاي سرمايه گذاران خصوصا " سهامداران حقيقي مربوط است. بارهاديده شده برخي از سرمايه گذاران بدون بهره گيري از تجزيه و تحليل و روش هاي خريد و فروش و به صرف انتشار يك خبر و گاه شايعه در خبرگزاري ها، آژانس هاي خبرِِي و روزنامه ها اقدام به خريد و فروش سهام خود كرده و دراين ميان متحمل ضرر يا از دست رفتن سود شده و در نهايت خبرنگاران و رسانه ها و در بهترين حالت منبع خبر يعني مسئول و مدير مربوطه را مقصر مي دانند.
درحالي كه همه سرمايه گذاران حرفه اي مي دانند خبر هم به مانند هر عنصر ديگري نسبي است و بايد ضمن وزن دادن معقولي به آن تا حصول اطمينان كامل از صحت و سقم و خصوصا " اعتبار منبع خبري و اثر آن صبر كرد و به ديگر موارد مهم به وِيژه صورت هاي مالي شركت ها توجه كرد.چرا كه متاسفانه برخي از سايت ها به دليل عجله و شتاب براي ارسال خبر ، سرعت را فداي دقت مي كنند و يا در انعكاس درست و كامل و واقعي اظهارات مسئولان دچار اشتباه مي شوند.
بنابراين يكي از تلخي هاي كار خبرنگاري در حوزه بازار سرمايه اثرگاه افراطي يك خبر خصوصا " منتشر شده از يكي سايت هاي كم اعتبار در تصميم گيري ها و وارد كردن گاه اتهام هايي از سوي سرمايه گذاران مبني بر حضور مسئولان سايت ها و روزنامه ها در بازار سهام است.
دومين نكته به توقع مخاطبان و فعالان بازار سرمايه از انتشار صحيح ،به موقع ، شفاف و به دور از هرگونه موضع گيري خبرنگاران و رسانه ها در انعكاس واقعي رويدادها است كه طبيعتا " توقعي بجا و قابل دفاع است اما در اين ميان عدم پاسخگويي يا دير پاسخ دادن تعدادي از مسئولان مرتبط مخصوصا " تعداد زيادي از شركت هاي بورسي مانع از برآورده شدن توقع مخاطبان شده و برخي از خبرنگاران هم در ميان اين توقع درست و عدم پاسگويي مسئولان و مديران گير كرده و با تلخي بيشتري فعاليت هاي جاري خود را انجام مي دهند.
متاسفانه اين وضعيت نسبت به گذشته نه تنها بهتر نشده بلكه با محدوديت هايي بيشتري هم مواجه شده و معلوم هم نيست ساز و كاري مانند دستورالعمل روابط سرمايهگذاران چه زمان و چگونه اجرا خواهد شد تا شايد عدم پاسخگوي برخي مسئولان مياني بازار سرمايه و مديران شركت هاي بورسي و فرابورسي به پايان برسد.
سومين مورد به نبود ظرفيت انتقاد از سوي برخي مسئولان و انتظار بي جا به انعكاس هميشه مثبت بر مي گردد. بارها ديده شده اگر خبرنگار يا رسانه ايي در برابر انعكاس رويدادهاي عادي و روزانه اقدام به انتشار مطلبي انتقادي كرده با ناراحتي مسئولان و مديران و حتي با اتهام هاي بي اساس مواجه شده است. چرا كه به گمان برخي، خبرنگاري كه با مسئولي دوست شد ديگر نبايد اقدام به انتشار مطلبي انتقادي كند كه بايد به اين گونه مسئولان (كه خوشبختانه تعدادشان اندك است) گفت فارغ از وجدان كاري و اخلاقي ، برپايه اعلاميه سازمان يونسكو، خبرنگاران بايد كوشش كنند تا اخباري كه در اختيار عموم ميگذارند درست، دقيق و معتبر باشد و در درستي اخباري كه به دست ميآورند، پژوهش و انديشه كنند. خبرنگاران نبايد حقيقتي را عمداً تحريف يا خراب كنند و نيز هيچ گونه مطلبي را نبايد از ديد مردم پنهان نگهدارند.
تلخي چهارم به عدم ارتباط مستمر، دو سويه و سالم برخي واحدهاي روابط عمومي با خبرنگاران برمي گردد چرا كه متاسفانه به گمان برخي از مديران ارتباط داشتن با خبرنگاران يعني تبريك عيد و روز خبرنگار و دادن كارت هديه و امثال آن.
علاوه بر اين موارد تلخي هاي ديگري مانند عدم وجود تشكلي حرفه اي در حوزه بازار سرمايه، جاي خالي نوشته هاي طنز در اين حوزه خشك و گاه خسته كننده توسط خبرنگاران ، عدم اهتمام خبرنگاران به يادگيري كاركردهاي آخرين ابزارهاي مالي و تحولات و غيره وجود دارد اما همه اين تلخي ها در برابر ايفاي درست وظيفه خبري و مطلع كردن مخاطبان از چند و چون رويدادها و آگاهي بخشي و رضايت خاطر ناچيز است و همين شيريني به همه تلخي هاي موجود غلبه مي كند. چون خبرنگار كسي است كه با اتكا به ذوق و استعداد شخصي، پس از گذارنيدن دوره آموزش تخصصي و همچنين با توجه به مسئوليت اجتماعي كه اين پيشه بر گردن او ميگذارد، وظيفه بدستآوردن، آمادهكردن، گردآوري و ساماندادن اخبار و انتقال آنها را با وسايل ارتباط جمعي مانند مطبوعات، راديو، تلويزيون و خبرگزاري، به مخاطبان بر گردن دارد و در صورت ايفاي درست اين وظيفه مي تواند در راستاي رسالت كاري و مهمتر از آن يعني رسالت انساني خود حركت كند.
اميد است همه خبرنگاران حوزه بازار سرمايه و ساير حوزه ها بتوانند در مسير همين وظيفه حركت كنند.

بابک خان
2011/08/08, 12:06
آمن جان مبارک شما و همه خبرنگاران عزیز باشه

ماهور
2011/08/08, 12:09
آمن جانم ‎مطمنا مبارك روزي كه به نام توست...روزت مبارك عزيزم ‎البته به خودم هم مبارك >:d<:*:*

mehran89
2011/08/08, 12:35
<:-pروز خبرنگار بر تمامي دوستان خبرنگار مبارك.وهمچنين بر خودم هم مبارك.<:-p

مصطفی مصری پور
2011/08/08, 13:04
آمن جانم ‎مطمنا مبارك روزي كه به نام توست...روزت مبارك عزيزم ‎البته به خودم هم مبارك >:d<:*:*

گویا تعدادمون داره زیاد میشه
با زدن یه ائتلاف چطورید؟;)

hamed89
2011/08/08, 13:16
خداحافظی روزنامه نگاری از دانشگاههای علامه و تهران در روز خبرنگار!

آمن خادمی
2011/08/08, 16:54
به اميد آزادي خبرنگاران در بند و آزادي ايران سربلند

امن عزیز منهم این روز را به شما تبریک می گویم
سپاس بی نهایت از شما دوست عزیز:):):)

آمن خادمی
2011/08/08, 16:55
آمن جان مبارک شما و همه خبرنگاران عزیز باشه

ممنون جناب dada و آروزی سلامتی برایتان دارم..

آمن خادمی
2011/08/08, 16:56

روزت مبارک ماهور جونم....
....:x>:D<

آمن خادمی
2011/08/08, 16:57

جناب مهران من هم این روز رو به شما و تمام دوستان خبرنگارم تبریک می گم ....

آمن خادمی
2011/08/08, 16:58

موافقم شدیدا .......:d

vet
2011/08/08, 17:14

خوب منم به همه دوستان تبریک می گم و معذرت می خوام یادم نبود و یا نمیدونستم بقیه هم خبرنگارند <:-p . ولی زود ائتلاف بزنید که من هم با این جو مساعد الانه که خودم رو جای شما ها جا بزنم. :)) .فقط جان من خبر های خوب بدین این خلق الله بخونن تا یکم شاد بشن. مردیم از بس از قحطی و سیل و زلزله اقتصادی و .... بهمون خبر دادید :D

مسلم
2011/08/08, 20:38
من هم تبریک میگم به همه دوستان خبرنگار مخصوصا خانم آمن عزیز

ناهید
2011/08/08, 20:57
ماهور عزیز
جناب مصطفی 70
جناب mehran89

با پوزش بدلیل عدم اطلاع، این روز را نیز خدمت شما عزیزان تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت برایتان دارم
قلمتان همیشه پررنگ باد

shadi
2011/08/08, 21:22
ماهور گرامی روز خبر نگار برشما هم مبارک.

در ضمن می خواستم بدونم شما همان ماحور خودمان در bourse24 هستید.اگر همان رفیق شفیق زهره وپانی عزیز هستی که ازحضور شما بسیار خوشحال و منتظر تحلیلهای

خوب شما هستیم

shadi
2011/08/08, 21:26
جناب مصطفی 70
جناب mehran89

این روز را به شما عزیزان تبریک میگویم

آمن خادمی
2011/08/08, 23:32
من هم تبریک میگم به همه دوستان خبرنگار مخصوصا خانم آمن عزیز

ممنونم جناب مسلم ........:)

مصطفی مصری پور
2011/08/08, 23:33

خب خدا رو شکر....
شما پیشنهاداتتون رو ارائه کنید تا مرام نامه ائتلاف خبرنگاران خبره :d سایت بورسی رو تنظیم کنیم
راستی آمن جان الان از جشن تجلیل از خبرنگاران اصفهان رسیدم خونه عجب جشن مزخرفی بود:-&
نیمی از دوستان،بی سیم بدستان حراست ارشاد بودن بقیه هم عزیزان ناجا
من موندم روسای ناجا و نماینده مجلس ربطشون به خبرنگاری چیه که با نوچه هاشون امشب اومده بودن،تازه سخنرانی هم کردن:-b
چیزی که اونجا ندیدیم،تجلیل از خبرنگار بود

آمن خادمی
2011/08/08, 23:48
روز خبرنگار و جک هایی که شنیدم ....

خواستم این مطلب را در بخش "جک بگیم...بخندیم " یا "اینجا فقط شوخی داریم"بنویسم ....دیدم این تاپیک هنوزه داغه و با این مطلب مرتبطه ؛هر چند محتوایی شوخی و جک ماننده داره....

امروز جلسه تقدیر از خبرنگاران زن دعوت بودم که مشاور رئیس جمهور در امور زنان هم بودن و یک افاضاتی را هم فرمودند که بسیار بسیار جالب انگیز و خنده دار بود؛اما مهم ترین این افاضات

1- ایشون گفتند که كساني كه ادعا ميكنند در ايران تبعيض جنسيتي وجود دارد آيا زماني كه ميخواهند فيش حقوقي خود را بگيرند؛ تفاوتي احساس ميكنند؟.....

2- هم اكنون تعداد ورزشكاران زن در محافل بينالمللي زياد شده است؛ درحاليكه همه آنها از پوشش حجاب اسلامي برخوردارند.......البته ایشون نگفتند که به خاطر همین حجاب اغلب تیم های ما را مثل ژیمناستیک توی مسابقات شرکت نمی دهند.....

3- مجتهدزاده با تاكيد بر اين موضوع كه زنان از 1400 سال پيش تاكنون از حق مالكيت اقتصادي و مشاركت سياسي برخوردار بودند، گفت: درحاليكه رسانههاي غربي زنان ايران را مظلوم و بدون هيچ حق و حقوقي در عرصه سياسي و اجتماعي قلمداد ميكنند اما لازم است كه آنها بدانند زنان اسلام از 1400 سال پيش از اين حقوق برخوردار بودهاند........البته ایشون فکر کنم قضیه همون زنده به گور کردن دخترا را یادشون نبود ...

4- و مهمترین حرف این خانم این بود که زنان در كشور ما به ويژه در دولت نهم و دهم از بزرگترين مكانيزم دفاعي برخوردارند.....فکر کنم خان مجتهدزاده تازه از فرنگ تشریف آوردن ایران که از آمار تجاوز به زنان به ویژه در شش ماه اخیر خبری به دستشون نرسیده...

مصطفی مصری پور
2011/08/09, 00:25
فقط جای تاسف داره که این صحبتا از دهان چنین مقامی بیرون میاد
آدم یاد پای منبر میفته

hamed89
2011/08/09, 00:52
من به جناب مصطفی 70و mehran89 هم تبریک میگم
خبر نداشتم

آمن خادمی
2011/08/09, 13:24
خب خدا رو شکر....
شما پیشنهاداتتون رو ارائه کنید تا مرام نامه ائتلاف خبرنگاران خبره :d سایت بورسی رو تنظیم کنیم
راستی آمن جان الان از جشن تجلیل از خبرنگاران اصفهان رسیدم خونه عجب جشن مزخرفی بود:-&
نیمی از دوستان،بی سیم بدستان حراست ارشاد بودن بقیه هم عزیزان ناجا
من موندم روسای ناجا و نماینده مجلس ربطشون به خبرنگاری چیه که با نوچه هاشون امشب اومده بودن،تازه سخنرانی هم کردن:-b
چیزی که اونجا ندیدیم،تجلیل از خبرنگار بود

امروز من دعوت بود مثلا تجليل از خبرنگاران با حضور احمد نژاد در ساختمان مجلس قديم ...قرار شده يك وام 30 ميليوني تسهيلات وام مسكن بدن + يك هديه نقدي در حد يك سكه بهار آزادي........همش سخنراني + شعار...:(:(

مصطفی مصری پور
2011/08/09, 13:28
امروز من دعوت بود مثلا تجليل از خبرنگاران با حضور احمد نژاد در ساختمان مجلس قديم ...قرار شده يك وام 30 ميليوني تسهيلات وام مسكن بدن + يك هديه نقدي در حد يك سكه بهار آزادي........همش سخنراني + شعار...:(:(

بابا خیلی هواتونو دارن ،هدیه دیشب ما این بود
یه کربلا به علاوه یک میلیون ریال پول نقد
تازه قرار شد زوجای خبرنگار هم برن مشهد با خرج شورای شهر:))
رییس شورای شهرم با کلی خبر بد اومده بود: دوبرابر شدن بلیط اتوبوس،رد شدن تونل مترو از زیر 33 پل ، کمبود منابع برای خریداری واگن مترو و........

ماهور
2011/08/09, 14:03
ماهور گرامی روز خبر نگار برشما هم مبارک.

در ضمن می خواستم بدونم شما همان ماحور خودمان در bourse24 هستید.اگر همان رفیق شفیق زهره وپانی عزیز هستی که ازحضور شما بسیار خوشحال و منتظر تحلیلهای

خوب شما هستیم

دست شما درد نكنه و ممنونم به خاطر تبريك.
من به همراه دوستم يعني آمن عزیزم فقط توي سايت بورسي مي نويسيم و آن شخصي كه مي گين من نيستم
موفق باشيد

behnam
2011/08/09, 14:48
من هم روز خبرنگار رو به همه دوستان عزیز به خصوص خانم آمن تبریک عرض می کنم
ببخشید که دیر متوجه شدم@};-

آمن خادمی
2011/08/09, 21:55
من هم روز خبرنگار رو به همه دوستان عزیز به خصوص خانم آمن تبریک عرض می کنم
ببخشید که دیر متوجه شدم@};-

ممنونم آقای بهنام....موفق وسلامت باشید...:)

آمن خادمی
2011/08/13, 11:57
شرط پرداخت وام 30میلیونی

وزیر ارشاد گفت: تنها خبرنگارانی میتوانند از مزایای وام 30 میلیونی استفاده کنند که در بانک اطلاعاتی وزارت ارشاد ثبت نام کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در مراسم افطاری جامعه اسلامی مهندسین حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران درباره وام سی میلیون تومانی مسکن خبرنگاران گفت: جزییات وام ساخت مسکن که به پنج هزار نفر از خبرنگاران کشور تعلق میگیرد، به زودی اعلام میشود و پس از اعلام جزییات، افرادی که مصداق تعریف خبرنگاری باشند و شرایط لازم را که به زودی اعلام می کنیم، داشته باشند، هیچ مشکلی برای دریافت این وام نخواهند داشت.

وی افزود: در صورتی که تعداد خبرنگاران داوطلب از حد لازم بیشتر شود، طبق شرایط، اولویتبندی خواهد شد، اما اگر تعداد متقاضیان زیاد نباشد، هر فردی که خبرنگار باشد، میتواند این وام را دریافت کند.

وزیر ارشاد خاطرنشان کرد: تنها خبرنگارانی می توانند از این مزایا استفاده کنند که در بانک اطلاعاتی وزارت ارشاد ثبت نام کنند.

HOLY
2011/08/13, 13:31
سلام آمن عزیز
بنده هم خدمت جنابعالی و تمام همکاران محترمتون تبریک عرض میکنم و امیدوارم عذرخواهی بنده رو بابت تاخیر بسیار زیاد بپذیرید ،با عرض شرمندگی زیاد باید عرض کنم امروز این تاپیک رو دیدم .
براتون آرزوی سلامت و شادکامی دارم.

آمن خادمی
2011/08/14, 10:11
سلام آمن عزیز
بنده هم خدمت جنابعالی و تمام همکاران محترمتون تبریک عرض میکنم و امیدوارم عذرخواهی بنده رو بابت تاخیر بسیار زیاد بپذیرید ،با عرض شرمندگی زیاد باید عرض کنم امروز این تاپیک رو دیدم .
براتون آرزوی سلامت و شادکامی دارم.

سلام جناب holy عزیز....

ممنونم از شما
امیدوارم شما هم در همه مراحل زندگی شاد و سلامت باشید؛البته جیب هاتون از پر از دلار باشه :D

mehran
2011/08/15, 23:52
ببخشید که اینجا میزنم این مطلبو اما دیدم بهترین جا هم همین جاست................

یک فاجعه دیگر....

رييس سازمان پزشكي قانوني خبرداد
افزايش 4/9 درصدي خودكشي در سال 90

رييس سازمان پزشكي قانوني كشور از افزايش 4/9 درصدي خودكشي در سه ماه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. به گزارش ايسنا، احمد شجاعي گفت: از سه ماهه نخست سال جاري 952 نفر در كشور خودكشي كردهاند كه از اين ميان 274 نفر زن و 678 نفر مرد بودهاند.

وي با بيان اينكه در سه ماهه نخست سال گذشته 870 نفر در كشور خودكشي كردهاند، گفت: درسال 88، 3 هزار و 122 مورد خودكشي و در سال 89، 3 هزار و 649 مورد خودكشي به سازمان پزشكي قانوني گزارش شده است. به گفته شجاعي آمارخودكشي سال 88 نسبت به سال 89 حدود 17 درصد رشد داشته است.