PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنایع جوشكاب يزد ( بكاب )

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۲۵, ۱۰:۲۸
جای این تاپیک خالی بود
بکاب با افزایش سرمایه ی 100 درصدی از انباشته و حمایت بی نظیری که میشه فکر میکنم لایق عنوان نگین کویر باشه :D
هنوز هم برای میان مدت ها خریدش خالی از لطف نیست به قصد افزایش سرمایه:x
در مرحله دوم شاهد افزایش 200 درصدی از انباشته و اورده خواهیم بود B-)

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۲۵, ۱۱:۱۹
با توجه به تایید صدور مجوز افزایش سرمایه بکاب از محل انباشته همچنان بازار به این سهم پراقبال است و نگهداری با دید افزایش مناسب است.
در قیمت فعلی با اینکه همه در سود هستند ولی فروشنده چندانی وجود نداشت....

hamed89
۱۳۹۰/۰۵/۲۵, ۱۱:۳۰
دست مهران درد نکنه..چه سهمی معرفی کرد

باربد
۱۳۹۰/۰۵/۲۵, ۱۲:۰۵
امروز به قول دوستان روی مقاومت محکمی بود اما عرضه به 30000 سهم نرسید
اما نکته جالب اینه سهامدار عمده دیگه صف نمیچینه اول وقت که بازار حال کنه برای خودش
اول میزاره فروشنده بیاد بعدا ......
جدا بازی رو خوب بلده

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۲۶, ۱۰:۳۰
باز هم بکاب باز هم 4 درصد مثبت باز هم صف خرید :->

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۲۶, ۱۱:۳۸
باز هم بکاب باز هم 4 درصد مثبت باز هم صف خرید :->
:)

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۲۹, ۲۳:۳۵
شخص حقیقی با خرید 52 هزار سهم دیگر در بکاب سهامدار بالای 4درصدی شد.

محمود شریعت
۱۳۹۰/۰۵/۲۹, ۲۳:۵۵
شخص حقیقی با خرید 52 هزار سهم دیگر در بکاب سهامدار بالای 4درصدی شد.
به این میگن حامی

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۰۳
عده ای از دوستان خالی کردن فقط بگم شاید کمی هم اصلاح کنه بعد حرکت اصلی شروع بشه مختارید :d

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۱۰
عده ای از دوستان خالی کردن فقط بگم شاید کمی هم اصلاح کنه بعد حرکت اصلی شروع بشه مختارید :d
با توجه به اینکه افزایش سرمایه در پیش داره و همینطور احتمال زیاد تعدیل مثبت داشته باشه اگر اصلاح داشته باشه زیاد نیست و بنظرم بزودی مجدد رشدشو ادامه بده.

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۱۶
با توجه به اینکه افزایش سرمایه در پیش داره و همینطور احتمال زیاد تعدیل مثبت داشته باشه اگر اصلاح داشته باشه زیاد نیست و بنظرم بزودی مجدد رشدشو ادامه بده.

وحید جان برخی دوستان 450 خارج شدن امروز دیدن سهم ریخت که اونم بماند چرا ریخت در حال پایکوبی هستند :d به این عزیزان توصیه میکنن جوجه رو اخر پاییز بشمرن >:d< با اصلاح اندک سهم استارت رشد زده میشه دیگه سهمی که 40 درصد رشد میکنه حق نداره یه روز منفی شه؟ :-/

vet
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۳۴
وحید جان برخی دوستان 450 خارج شدن امروز دیدن سهم ریخت که اونم بماند چرا ریخت در حال پایکوبی هستند :d به این عزیزان توصیه میکنم جوجه رو اخر پاییز بشمرن >:d< با اصلاح اندک سهم استارت رشد زده میشه دیگه سهمی که 40 درصد رشد میکنه حق نداره یه روز منفی شه؟ :-/

خوب حیفم اومد از امپراتور تشکر نکنم.آقا من هم با قیمت 390 سهم رو خریده بودم و تو سود بودم.خوب دیدم این جناب امپراتور خیلی اوقات سهم هایی رو که معرفی میکنند خوب رشد داره میخواستم470 خارج بشم گفتند نگه دار من هم نگه داشتم الان اومده بالای 500 و به 560 هم که رسید.صف فروش که شد گفتم پرنده از قفس پرید ولی گفتم حالا که نفروختم ببینم چکار میشه بازم صبر کردم دیدم خدا رو شکر جو نظر مثبت روی سهم زیاد داره و صف رو جمع کردند فکر کنم از فردا بریم برا 600 البته اگه خدا بخواد :d

vet
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۳۷

وحید جان این افزایش سرمایه قطعی شده؟<:-p اگه این خبر درست باشه سهم تا چه حدی میتونه رشد بکنه ؟ممنون میشم توضیح بدید >:D<

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۵۳
وحید جان این افزایش سرمایه قطعی شده؟<:-p اگه این خبر درست باشه سهم تا چه حدی میتونه رشد بکنه ؟ممنون میشم توضیح بدید >:D<
با تماسی که با شرکت داشتیم گفتند مجوز صادر شده
در صورتی که رسما از طریق کدال اعلام بشه به نظرم این بار بالای 600 میره

vet
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۰:۵۹
با تماسی که با شرکت داشتیم گفتند مجوز صادر شده
در صورتی که رسما از طریق کدال اعلام بشه به نظرم این بار بالای 600 میره

یعنی نصف پولی که خرید داشتم میشه سودم؟؟؟؟50% سود؟؟؟؟
خیلی عالی میشه کی میاد رو کدال؟خبر ندارید؟
کسی در موردش خبر نداره؟

وحید 20
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۱:۰۳
از زمان اومدن رو کدال اطلاعی ندارم
فردا سعی میکنم مجدد با شرکت تماس بگیرم
شماره تماسشم مینویسم خودتونم خواستین زنگ بزنید
02122905665

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۱:۲۱
مجوز اخذ شده و گویا در حال تهیه مدارک هستن برای افزایش سرمایه

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۱:۴۵
در گزارش فعالیت هیت مدیره سال قبل امده است
انجام اقدامات لازم برای نهایی شدن افزایش سرمایه از 15.400 میلیون ریال به 30.800 میلیون ریال با استفاده از بخشودگی ماده 138 قانون مالیات با هماهنگی کامل سازمان صنایع و معادن استان یزد

در افزایش سرمایه شرکت هیچ تردیدی وجود نداره والان دیگه نهایی شده به زودی هم اعمال میشه

vet
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۱:۵۳
در گزارش فعالیت هیت مدیره سال قبل امده است
انجام اقدامات لازم برای نهایی شدن افزایش سرمایه از 15.400 میلیون ریال به 30.800 میلیون ریال با استفاده از بخشودگی ماده 138 قانون مالیات با هماهنگی کامل سازمان صنایع و معادن استان یزد

در افزایش سرمایه شرکت هیچ تردیدی وجود نداره والان دیگه نهایی شده به زودی هم اعمال میشه

این که خیلی عالیه. >:d<

vet
۱۳۹۰/۰۵/۳۰, ۰۷:۴۴
از زمان اومدن رو کدال اطلاعی ندارم
فردا سعی میکنم مجدد با شرکت تماس بگیرم
شماره تماسشم مینویسم خودتونم خواستین زنگ بزنید
02122905665

وحید جان این تلفنش همش مشغول میزنه.همین یکی رو دارید؟ :(

farhad61
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۰:۵۹
با توجه به اصلاح قیمت سهم اولین محدوده حمایت 487 تومان خواهد بود

http://www.gpic.ir/images/25241990762532880271.png

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۱۱
فرهاد جان در صورت برگشت یه نگاه به هدف سهم هم بنداز :d من نمیگم خودت بگو :d

آریو
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۲۸
با توجه به اصلاح قیمت سهم اولین محدوده حمایت 487 تومان خواهد بود

http://images.boursy.com/

فرهاد جام راستشو بگم باورم نمیشه بکاب با یه حرکت از 380 رفته باشه 560 ...سهمی که ماه ها فقط نگاش میکردم در کنار بموتو چون واقعا کم ریسک بودن ....میدونی چرا به بکاب نگاه ویژه داشتم بکاب 350 تا 380 تومنی درسال 80 تا 100 تومن سود تقسیم میکرد با سود انباشته خوب ...یعنی در سال 25 تا 30 درصد بازدهی بدون ریسک ...اون چیزی که باعث شد سهم رو نخرم حجم معاملات پایین سهم بود البته دوستان هم در زدن رای من به خاطر گردش پایین سهم نقش داشتن تا اینکه بموتو 250 تا 260 تومنی رو انتخاب کردم ....

اما نمودار به نظر من هم سهم تا 490 بیاد پایین این سهم میتونه امسال 90 تومن سود بسازه که پی به ای 5 میتونه برازنده اش باشه اگه برنامه افزایش سرمایه داشته باشه ،به خاطر سرمایه پایین و کاهش قیمت مس میتونیم تا دو واحد p/e هم بهش بدیم میشه 650 به نظر من با 650 تومن مجمع براش منطقی هست ...حالا دوس دارم نمودارتونو بعد از افت تا 490 بدونم کجا رو هدف قرار داده ؟؟؟؟

farhad61
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۲۹
رضا جون این تصویری هست که همون اوایل صعود بکاب با توجه به روند تکرار شده اون در 4 سال گذشته تهیه کرده بودم در صورت برگشت ( کمربندهاتون رو ببندید سرعت خیلی بالاست :d )

617 تومان اونم یه کله اگه بخاد از این هم بالا تر بره من دیگه نمیدونم تا کجا میخاد بره :d

http://images.boursy.com/imported/2011/08/53.png

farhad61
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۳۴
فرهاد جام راستشو بگم باورم نمیشه بکاب با یه حرکت از 380 رفته باشه 560 ...سهمی که ماه ها فقط نگاش میکردم در کنار بموتو چون واقعا کم ریسک بودن ....میدونی چرا به بکاب نگاه ویژه داشتم بکاب 350 تا 380 تومنی درسال 80 تا 100 تومن سود تقسیم میکرد با سود انباشته خوب ...یعنی در سال 25 تا 30 درصد بازدهی بدون ریسک ...اون چیزی که باعث شد سهم رو نخرم حجم معاملات پایین سهم بود البته دوستان هم در زدن رای من به خاطر گردش پایین سهم نقش داشتن تا اینکه بموتو 250 تا 260 تومنی رو انتخاب کردم ....

اما نمودار به نظر من هم سهم تا 490 بیاد پایین این سهم میتونه امسال 90 تومن سود بسازه که پی به ای 5 میتونه برازنده اش باشه اگه برنامه افزایش سرمایه داشته باشه ،به خاطر سرمایه پایین و کاهش قیمت مس میتونیم تا دو واحد p/e هم بهش بدیم میشه 650 به نظر من با 650 تومن مجمع براش منطقی هست ...حالا دوس دارم نمودارتونو بعد از افت تا 490 بدونم کجا رو هدف قرار داده ؟؟؟؟

در صورت افت از 487 پله بعدی محدوده 408 الی 416 خواهد بود

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۵۶
منظور اریو جان احتمالا هدف صعودی بود فکر میکنم
فرهاد جان کمربندها رو ببندید :d

آریو
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۱:۵۸
رضا جون این تصویری هست که همون اوایل صعود بکاب با توجه به روند تکرار شده اون در 4 سال گذشته تهیه کرده بودم در صورت برگشت ( کمربندهاتون رو ببندید سرعت خیلی بالاست :d )

617 تومان اونم یه کله اگه بخاد از این هم بالا تر بره من دیگه نمیدونم تا کجا میخاد بره :d

http://images.boursy.com/imported/2011/08/53.png

خب با سود 90 تونی و پی به ای 7 بازم تاکید میکنم 2 واحد پی به ای اضافه تر از 5 به خاطر افزایش سرمایه ...سرمایه کم و افت قیمت مس هست به 630 میرسیم که تقریبا با هدف تکنیکی همخونی داره

در صورت افت از 487 پله بعدی محدوده 408 الی 416 خواهد بود

به نظر من 450 نهایت اصلاحشه و بازار دوباره روش حساب کتاب میکنه و منتظر خبر های جدید میمونه ... و ما باید زودتر از جاهای مختلف به خبر برسیم و خرید کنیم چون حداقل 40 درصد توش داره
مرسی از نمودار های خوبتون

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۲:۰۳
خب با سود 90 تونی و پی به ای 7 بازم تاکید میکنم 2 واحد پی به ای اضافه تر از 5 به خاطر افزایش سرمایه ...سرمایه کم و افت قیمت مس هست به 630 میرسیم که تقریبا با هدف تکنیکی همخونی داره

به نظر من 450 نهایت اصلاحشه و بازار دوباره روش حساب کتاب میکنه و منتظر خبر های جدید میمونه ... و ما باید زودتر از جاهای مختلف به خبر برسیم و خرید کنیم چون حداقل 40 درصد توش داره
مرسی از نمودار های خوبتون

450 نمیرسه اریو جان صف فروش متعلق به ... بماند ولی 480 نهایت افتشه

farhad61
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۳:۵۷
منظور اریو جان احتمالا هدف صعودی بود فکر میکنم
فرهاد جان کمربندها رو ببندید :d

درسته زضا جان من خوب متوجه منظور آریو عزیز نشدم . یعنی تند تند که خوندم فکر کردم منظورشون سطح حمایت بدی هست ;)
ما میخاستیم کمربندمون رو باز کنیم و پیاده شیم اما نشد :d

farhad61
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۴:۰۱
450 نمیرسه اریو جان صف فروش متعلق به ... بماند ولی 480 نهایت افتشه

منم با رضا موافقم عمرا از 485 بیاد پایین تر
2 تومن هم تخفیف دادم رضا جان مشتری شه :d

باربد
۱۳۹۰/۰۵/۳۱, ۱۹:۰۸
یک بحثی با دوستان چارتیست داشتم که نتیجه هم نداد
این پوله که تکنیکال را هدایت میکنه
تکنیکال پول را هدایت نمیکنه
اگر قرار باشه یک جایی برگرده زودتر هم میتونه
همونجوری که قبل از مقاومت برگشت
زیاد حرفه ای بازی در نیارید دوستان
سهم در نوار صعودی ریسک نوسانگیریش بالای
سهامداری کنید;)

آریو
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۰۹:۲۰
قشنگ بود لذت بردم :x

ناظم
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۰۹:۲۸
باربد عزیز خرید جوشکاب چگونه است

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۰۹:۳۸
قیافه فروشندگان صف نشین دیدنیه چه رنجی کشید چه جمایتی پشت سهم هست و کسی خبر نداره

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۱۰:۰۰
احتمال صف خرید فردا زیاد است.

vet
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۱۱:۱۵
احتمال صف خرید فردا زیاد است.

من نمیدونم یک عده چطور دیدند که این سهم ارزشمند تعدیل مثبت داده و از طرفی فلش سبز خریدار حقیقی رو دیدند که داره سهم رو حمایت میکنه و باز هم با یکم پایین اومدن سهم شروع به فروش کردند.
فکر میکنم داره سهم میره برا استارت 650 تومان و یا حتی ؟؟؟؟ :d

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۲۰:۳۳
خب رالی جدید شروع شد
فردا کی حجم رو میده باربد مهدی ارش کی؟؟؟؟:d من (عمرا) ؟ :-ss

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۲۳:۲۶
امروز مجدد با شرکت تماس گرفتم و گفتند که مراحل افزایش سرمایه نهایی شده و به زودی اخبار ان رسما اعلام میشود.

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۱, ۲۳:۴۴
بفرمایین وحید اومد حجم رو هم میده :d
وحید جان بنده هم تماس داشتم مشکل همون معافیت بود که داره حل میشه هفته اینده منتظر هستیم >:d<

vet
۱۳۹۰/۰۶/۰۲, ۰۷:۲۱
خب رالی جدید شروع شد
فردا کی حجم رو میده باربد مهدی ارش کی؟؟؟؟:d من (عمرا) ؟ :-s

په....نه......په......من!!!!! :D

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۲, ۲۰:۴۰
امروز هم خوب معامله شد :d

vet
۱۳۹۰/۰۶/۰۲, ۲۳:۴۷
امروز هم خوب معامله شد :d

فکر میکنم این فلش سبز خریدار حقیقی خیلی چیزها تو دلش داره که باید بهش توجه کرد.منظورم یک خبری هست که اون ازش سراغ داره و ما نه!!!!!.یعنی چی میتونه باشه این خبر ؟ ;)
منتظر میمونیم با سهم ببینیم ما رو به کجا میبره؟؟؟ شاید تا چند ماه دیگه بتونیم ماشین رو عوض کنیم؟؟؟ <:-p نظرتون چیه؟

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۴, ۲۱:۱۸
اعلام خبر افزایش سرمایه در روزهای اتی مراقب سهمتون باشید :d

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۰۴, ۲۲:۱۴
;)

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۳:۰۲
آقا این روزهای آتی کی هست؟ خبرتون موثقه؟ دوستانی که باخبرند لطفاً خبر رسونی کنند.ممنونم.

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۳:۲۸
آقا این روزهای آتی کی هست؟ خبرتون موثقه؟ دوستانی که باخبرند لطفاً خبر رسونی کنند.ممنونم.
امور سهام
02122905665

baran
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۳:۳۱
جناب امپراتور عزيز با سلام .....چه خبر از تكين كو......تو اين قيمتها بخريم يانه البته با تعديل منفي كه چند روز پيش اعلام كرد....با توجه به اينكه چند روز پيش نظرتان روي سهم + بود ممنون ميشم نظرت فعليتان را در مورد اين سهم بدانم

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۴:۴۹
جناب امپراتور عزيز با سلام .....چه خبر از تكين كو......تو اين قيمتها بخريم يانه البته با تعديل منفي كه چند روز پيش اعلام كرد....با توجه به اينكه چند روز پيش نظرتان روي سهم + بود ممنون ميشم نظرت فعليتان را در مورد اين سهم بدانم

کی تعدیل منفی داد!!!!!!! اگر منظورتون گزارش اخرشه اون که تازگی نداره به خاطره اش هم سهم از 550 تا 300 افت کرد
منتظر دریافت مطالبات مپنا هستم میان مدت ها سود خوبی کسب میکنن

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۵:۱۸
جناب امپراتور 7 آواتارتونو عوض کردین جداً نشناختم. دلیل پیریه دیگه. ممنونم از اطلاع رسونیتون.

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۵:۱۹
از نظرات ارزندتون همیشه استفاده میکنم.

بازم متشکرم

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۰۵, ۱۸:۲۸
جناب امپراتور 7 آواتارتونو عوض کردین جداً نشناختم. دلیل پیریه دیگه. ممنونم از اطلاع رسونیتون.

دوست عزیز لطف دارین گشت نامحسوس میزنم :d

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۰۷, ۱۰:۰۰
میگم امپراتور جان این جوشکاب چرا یهو جوش میاره؟ چرا اینقد نوسان داره؟

MTZ
۱۳۹۰/۰۶/۱۱, ۰۹:۴۲
جوشکاب شاید اخرین فرصت خرید

برای جوشکاب به نظرمن میشه الگوی پرچم صعودی را در نظر گرفت
.. در این صورت اصلاح سهم در محدوده 485 تمام باید بشه و پس زا اون روند صعودی با هدف 650 .... البته خداییش در مخیله خودم نمی گنجه بکاب بشه 650 والی خدا را چه دیدی :D
اگر سهم به زیر 485 بره تحلیل فوق fail میشه

http://up6.iranblog.com/files/7fبکاب.jpg

vet
۱۳۹۰/۰۶/۱۲, ۱۶:۳۹

.. در این صورت اصلاح سهم در محدوده 485 تمام باید بشه و پس زا اون روند صعودی با هدف 650 .... البته خداییش در مخیله خودم نمی گنجه بکاب بشه 650 والی خدا را چه دیدی :d

دوستان مثل اینکه یک خبرهایی تو بکاب هست که از ما بهترون ازش خبر دارن.بریم برا شکارش ;)
جناب باربد که نظرشون رو درموردش گفتند مونده چندتا دیگه از دوستان مثل......که نظر بدن و بقیه رو راهنمایی کنن.قبلا از اونها تشکر میکنم :d

باربد
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۰۹:۵۶
بکاب
واقعا صفت نگین کویر براش جالبه
از 380 استارت کرد
و تا 550 امد
بعد از اصلاح تا 480
دوباره اصلاح کرده
حالا یک سوال ایا بکاب 650 را نشانه رفته است
>:d<

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۰:۲۲
بکاب
از 380 استارت کرد
و تا 550 امد
بعد از اصلاح تا 480
دوباره اصلاح کرده
امروز مجدد خریدم تقریبا نصف معامله امروز مال منه!

MTZ
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۱:۴۳
بکاب
از 380 استارت کرد
و تا 550 امد
بعد از اصلاح تا 480
دوباره اصلاح کرده

بله باربد خان

سهم الگو پرچم داره ا هدف 650 تومان ..كلا حركت اين سهم خيلي تند و افسار گريخته است :d

MTZ
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۱:۴۷

.. در این صورت اصلاح سهم در محدوده 485 تمام باید بشه و پس زا اون روند صعودی با هدف 650 .... البته خداییش در مخیله خودم نمی گنجه بکاب بشه 650 والی خدا را چه دیدی :d

اين پست را روزي كه بكاب 485 بود زدم واشاره شد اخرين فرصت خريد

آقا پرچم بااااااااااااااالا است :d

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۱:۵۹
اين پست را روزي كه بكاب 485 بود زدم واشاره شد اخرين فرصت خريد

آقا پرچم بااااااااااااااالا است :d

اقا اجازه؟ اگه 650 بشکنه چی :d

باربد
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۵:۳۴
دیگه نشد
الان میای مارو جو گیر میکنی یادمون میره از 380 تا 650 میشه 75 درصد سود ناقابل

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۱۴, ۱۸:۰۶
امروز سرمایه گذاری یزد 50 هزار تا عرضه کرده....
اگر قصد ادامه عرضه رو نداشته باشه شناوری سهم به شدت کاهش یافته و تقریبا 90درصد معاملات امروز بکاب توسط خودمون بوده و دیروز هم فکر کنم تقریبا همین طور بوده پس در این چند روزه شناوری بازهم کاهش یافته.

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۱۵, ۱۱:۵۸
اینم از امروز....;)

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۵, ۱۲:۰۴

میشکنه؟ :D

MTZ
۱۳۹۰/۰۶/۱۵, ۱۳:۳۱
میشکنه؟ :d

مگه بشكن بشكنه ؟؟ :d

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۵, ۱۴:۵۱
مگه بشكن بشكنه ؟؟ :d

تا حالا که هرچی بوده شکسته :d

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۱۵, ۱۷:۵۴
یک شخص حقیقی دیگر به بالای 1درصد اضافه شد
البته سرمایه گذاری یزد 70 تا عرضه کرده

بابای دارا
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۰:۲۷
بکاب _

دوستان عنایت داشته باشن واگرایی منفی قیمت، روی تمام اسیلاتور ها و همچنین حجم معاملات صادر شده. این یعنی اشباع بازار خرید و افت آتی قیمت.

583 تومن مقاومت سطح 261.8% فیبوناچیه اگه بتونه عبور کنه به احتمال زیاد آخرین مقاومت 617 خواهد بود.
شاخص جریان وجوه نقد در مسیر افت قرار گرفته.

الگوی 5 موج الیوت بواسطه تکمیل 4 موج اون در حال تکمیل شدنه.
توجه داشته باشید که موج 5 الیوت نمی تونه از موج 3 بلند تر بشه حالا خودتون رو نمودار نگاه کنید ببینید تا کجا جا داره.

موفق و منصور باشید.

http://up6.iranblog.com/files2/e5بکاب.jpg

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۰:۵۰
بکاب _

دوستان عنایت داشته باشن واگرایی منفی قیمت، روی تمام اسیلاتور ها و همچنین حجم معاملات صادر شده. این یعنی اشباع بازار خرید و افت آتی قیمت.

583 تومن مقاومت سطح 261.8% فیبوناچیه اگه بتونه عبور کنه به احتمال زیاد آخرین مقاومت 617 خواهد بود.

توجه داشته باشید که موج 5 الیوت نمی تونه از موج 3 بلند تر بشه حالا خودتون رو نمودار نگاه کنید ببینید تا کجا جا داره.

موفق و منصور باشید.

خوبه دوست عزیز اساتید تکنیکالیست به قیمت های 650 معتقدن شما اومدین میگین واگرایی منفی گیرم که باشه چرا الان میگی این همه مدت کجا بودی
دیگه برخی دوستان واقعا کم لطفی میکنن سهم از 380 معرفی شده اگر ادعایی در این علم داریم اونجا این قیمت رو پیش بینی میکردین
حس جاماندن هم حس خوبی نیست
اصلاح 20 درصدی مرجان رو هم ما هنوز ندیدیم میشه برای نوشته هاتون یه بازه زمانی هم معرفی کنین ؟

وحید 20
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۱:۰۰
خوبه دوست عزیز اساتید تکنیکالیست به قیمت های 650 معتقدن شما اومدین میگین واگرایی منفی گیرم که باشه چرا الان میگی این همه مدت کجا بودی
دیگه برخی دوستان واقعا کم لطفی میکنن سهم از 380 معرفی شده اگر ادعایی در این علم داریم اونجا این قیمت رو پیش بینی میکردین
حس جاماندن هم حس خوبی نیست
اصلاح 20 درصدی مرجان رو هم ما هنوز ندیدیم میشه برای نوشته هاتون یه بازه زمانی هم معرفی کنین ؟
رضا جان در مورد سهم های کوچیک مثل همین کمرجان یا بکاب بیشتر از اینکه تکنیکال موثر باشه حمایت مهمه
با خرید یک نفر حقیقی به تعداد بالا میتونه کل نمودارو بهم بریزه
همونطور که بکاب در 380 صف فروش بود که تا قیمت فعلی کمکش کردیم بیاد اگر کمی حمایت بشه بازم.....
در کل من در سهم های کوچیک اعتقادی به تکنیکال ندارم
البته منظور این نیست که این سهم رشد میکنه یا نمیکنه چون هر احتمالی ممکنه و به صورت کلی گفتم
وقتی کمرجان در 480 درجا میزد کسی سراغش نمیومد ولی الان همون سهمو در بالای 700 خریدار هست و رشدش هم با اراده گروه بود وگرنه چه بسا الان در همون حوالی 500 درحال درجا زدن بود
البته ارزندگی بنیادی سهم بیش از رقم های فعلیه اینهاست

بابای دارا
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۱:۰۲
من قبلا عرض ارادت کردم شما امپراطوری و ما هم ...

من ادعایی ندارم ولی دارم آلارم می دم . مرجان کار هم گفتم اصلاح داره حدود 20 درصد ولی هنوز اینقدر عالم نشدم که براش بازه زمانی تعیین کنم. شرمنده ام.

ولی من نمی دونم چرا هر وقت آلارم می دم بعضی ها داغ می کنن. خوب 380 خریدین من گفتم چرا یا حسودیم شده خدا خیر بده شما رو که سیگنال خریدشو دادین. ضمن اینکه من نمی خوام علم خودمو ثابت کنم که شما می گید چرا رو 380 پیش بینی نکردم .

از چیزی هم جا نموندم چون تمام نقدینگی من درگیر فولاد و ثاخت و شپترو و شصفها هستش مگه بخوام برم وام بگیرم.

من فکر می کنم هنوز به حسن نیت من پی نبردید. خدا کنه بکاب تا 650 بره.

یه خواهشی هم می کنم چونکه نمی خوام این بکاب مثل قضیه فاذر بشه، همینجا بحثو تمومش کنیم و آستانه تحملمونم ببریم بالا؛ قضاوت باشه با خوانندگان و آیندگان.

متشکرم

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۱:۰۶
من قبلا عرض ارادت کردم شما امپراطوری و ما هم ...

من ادعایی ندارم ولی دارم آلارم می دم . مرجان کار هم گفتم اصلاح داره حدود 20 درصد ولی هنوز اینقدر عالم نشدم که براش بازه زمانی تعیین کنم. شرمنده ام.

ولی من نمی دونم چرا هر وقت آلارم می دم بعضی ها داغ می کنن. خوب 380 خریدین من گفتم چرا یا حسودیم شده خدا خیر بده شما رو که سیگنال خریدشو دادین. ضمن اینکه من نمی خوام علم خودمو ثابت کنم که شما می گید چرا رو 380 پیش بینی نکردم .

از چیزی هم جا نموندم چون تمام نقدینگی من درگیر فولاد و ثاخت و شپترو و شصفها هستش مگه بخوام برم وام بگیرم.

من فکر می کنم هنوز به حسن نیت من پی نبردید. خدا کنه بکاب تا 650 بره.

یه خواهشی هم می کنم چونکه نمی خوام این بکاب مثل قضیه فاذر بشه، همینجا بحثو تمومش کنیم و آستانه تحملمونم ببریم بالا؛ قضاوت باشه با خوانندگان و آیندگان.

متشکرم

دوست عزیز من نگیم سهم میره بالا یا میاد پایین ممکنه همین فردا صف فروشم بشه نظر شما محترمه ولی بهتره مثل بقیه تکنیکالیست ها جنبه مثبت قضیه رو هم بگین
ممنون و پرسود باشین:)

آريامنش
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۰۵:۱۳
امپراتور خودش يه پا سروشونه معكوس با هدف بينهايته;)

shadi
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۱۷:۵۵
نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا
بکاب _

موفق و منصور باشید.

مرسی از تحلیل و صداقتتون.

باربد
۱۳۹۰/۰۶/۱۶, ۱۸:۲۱
دوست عزیز من نگیم سهم میره بالا یا میاد پایین ممکنه همین فردا صف فروشم بشه نظر شما محترمه ولی بهتره مثل بقیه تکنیکالیست ها جنبه مثبت قضیه رو هم بگین
البته امپراطور جان در بازار چربش عرضه و تقاضا میتونه حرکت یک سهم را تغییر بده
و تکنیکال پیشبینی میکنه و کلا اختمالات را بررسی میکنه
مثلا اگر بکاب 583 را رد کنه میشه ...
و اگر از فلان قیمت به پایین بیاد میشه ....
خوب این چیزه بدی نیست
اگر رفت بالا ما میفروشیم
اگر اومد پایین اضافه میکنیم

اما یک سوال مگر همین قشهد را خودت یادت رفته روی 570 منو شما میخواستیم برش گردونیم نشد
منم رفتم 465 اضافه کردم
حالا چی شده روی 630 اینهمه حمایت میشه
حالا بحث همونه
هر سهمی تشکیل شده از یک اصلاخات که برای رشدش لازمه
هیچ قیمتی مطلق نیست
و هیچ قیمتی تایید شده
نه میشه گفت بکاب بی چون و چرا 380 و نه میشه گفت 650
باید سهامداری را هم تجربه کرد

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۱۷, ۰۷:۳۴
منم از بابای دارا به خاطر جسارت خوبشون ممنونم.
لطفاً به کار ارزندتون ادامه بدین. استفاده میکنیم.
همش تعریف و تمجید هم از یه سهم خوب نیست.بالاخره یه تذکر هم خوبه که حواسمون جمع باشه.
ممکنه یه تازه وارد تو این قیمتها بخره و ضرر کنه.
دوستان خواهشم اینه که به شکلهای تبلیغاتی پست نزنن.اغفال کننده است. اگه خبر موثقی یا تحلیل خاصی دارن ممنون میشم به این شکل عمل کنن.

shadi
۱۳۹۰/۰۶/۱۷, ۱۴:۳۸
منم از بابای دارا به خاطر جسارت خوبشون ممنونم.
لطفاً به کار ارزندتون ادامه بدین. استفاده میکنیم.
همش تعریف و تمجید هم از یه سهم خوب نیست.بالاخره یه تذکر هم خوبه که حواسمون جمع باشه.
ممکنه یه تازه وارد تو این قیمتها بخره و ضرر کنهدوستان خواهشم اینه که به شکلهای تبلیغاتی پست نزنن.اغفال کننده است. اگه خبر موثقی یا تحلیل خاصی دارن ممنون میشم به این شکل عمل کنن.

این جمله شما بسیار متین و صحبح می باشد .(ممکنه یه تازه وارد تو این قیمتها بخره وضرر کنه)

امپراتور7
۱۳۹۰/۰۶/۱۷, ۱۵:۵۰

عجب پیش بینی کردم :d

بابای دارا
۱۳۹۰/۰۶/۱۹, ۱۶:۳۶
عجب پیش بینی کردم :d

آقا جسارت نباشه ولي آلارمشو من دادم، جيغش مال شما بود ( مزاح كردم ) :d

mir48
۱۳۹۰/۰۶/۲۱, ۰۷:۵۹
سلام بابای دارا
لطفاً اگه آلارم خاص دیگه ای (البته نه جیغ;)) داد ما رو بی نصیب از تحلیل قشنگتون نزارین
ممنونم

mrshabankari
۱۳۹۰/۰۶/۲۸, ۱۷:۴۹
با سلام آیا بعد از مجمع 31 شریور ممکنه خبری باعث بالا رفتن بکاب بشه

ناشناس
۱۳۹۰/۰۶/۲۸, ۱۷:۵۹
با سلام آیا بعد از مجمع 31 شریور ممکنه خبری باعث بالا رفتن بکاب بشه
اطلاعیه دعوت به مجمع عمومی هنوز منتشر نشده است. شما تاریخ 31 شهریور را طبق کدام اطلاعیه می فرمایید؟

وحید 20
۱۳۹۰/۱۰/۱۳, ۱۶:۴۸
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت جوشکاب يزد (بکاب )

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1390/06/31

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:00 روز چهار شنبه مورخ 1390/10/28 درمحل اتاق بازرگاني صنايع ومعادن ايران به آدرس تهران خيابان طالقاني تقاطع فرصت پلاک 175طبقه هشتم برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورتهای مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1390/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیرالانتشار
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره

وحید 20
۱۳۹۰/۱۰/۱۹, ۲۳:۱۴
بکاب تعدیل مثبت در گزارش 12ماهه حسابرسی شده داد
مبلغ 876 ريال برای 12ماهه 90 محقق شده است.

حامد24
۱۳۹۰/۱۰/۲۰, ۱۰:۱۳
مدیر مالی شرکت جوشکاب یزد با اعلام تعدیل مثبت EPS گفت:
پیشنهاد تقسیم 60 درصدی سود به مجمع عادی سالیانه

در گزارش های ارسالی به سازمان بورس اوراق بهادار، به موضوع احتمال ایجاد نوسان قیمت در بازارهای جهانی برای فلز مس اشاره شده و تأکید گردیده که قیمت مواد اولیه مصرفی می تواند با رشد همراه شود

شرکت جوشکاب یزد در پایان معاملات روز گذشته با اعلام پیغام ناظر بازار به جهت ارایه تعدیل مثبت EPS سال مالی منتهی به 91.6.31 متوقف شد. توقف نماد معاملاتی "بکاب" طی روز اخیر در حالی صورت گرفت که این شرکت طی یک اطلاعیه برای تصویب صورت های مالی عملکرد 12 ماهه سال مالی 90 تمامی سهامداران خود را به مجمع عادی سالیانه که مورخ 28 دی ماه جاری برگزار می شود، دعوت کرده است.

حمید گودرزی، مدیر مالی شرکت جوشکاب یزد، در رابطه با اعلام این تعدیل EPS در بودجه سال مالی 91 در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز تصریح کرد: با توجه به اینکه فروش تولیدات در سال مالی 91 با افزایش همراه بوده که دلیل آن نیز افزایش نرخ محصولات است، از همین رو EPS سال مالی جاری "بکاب" با تعدیل مواجه شده است

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=59309

nasernet
۱۳۹۰/۱۱/۱۵, ۱۴:۳۴
سلام دوستان
من نمی تونم زمانبندی تقسیم سود شرکت را ببینم نه از روی کدال و نه tsetmc.
کسی می دونه از چه تاریخی است و از طریق کدام بانک ؟

بابک 52
۱۳۹۱/۰۳/۰۱, ۰۰:۱۱
«بكاب» گزارش 6 ماهه داد

گروه بنگاهها- شركت جوشكاب يزد طي عملكرد 6 ماهه منتهي به 29 اسفندماه 90 معادل 47 درصد از پيشبيني سود هر سهم خود را پوشش داد. به گزارش بورس و اوراق بهادار، «بكاب» سود هر سهم سال مالي منتهي به 31 شهريورماه 91 را با سرمايه 15 ميليارد و 400 ميليون ريال مبلغ 523 ريال پيشبيني كرده كه طي دوره 6 ماهه مبلغ 247 ريال سود براي هر سهم شناسايي كرد.

اين شركت پيشبيني فروش سال مالي 91 را بيش از 59 ميليارد ريال اعلام كرده كه طي دوره مزبور معادل 46 درصد از اين رقم را نسبت به بودجه پوشش داد. پيشبيني عملكرد «بكاب» براي سال مالي 91 در مقايسه با عملكرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 21 درصد كاهش، بهاي تمام شده كالاي فروش رفته 15 درصد كاهش، سود عملياتي 36 درصد كاهش و سود خالص نيز 40 درصد كاهش نشان ميدهد. شركت پيشبيني درآمد هر سهم سال مالي 91 را در تاريخ 29 مردادماه 90 مبلغ 791 ريال اعلام كرده بود. شركت دلايل تعديل پيشبيني درآمد هر سهم را افزايش قيمت مس، تحريم و تاثيرات آن در واردات، افت بازار به دليل افزايش قيمت، پرداخت ديون معوق، كمبود نقدينگي و عدم توان رقابت تسهيلات به علت پرداخت نشدن ديون بانكي در 6 ماهه اول عنوان كرده است.

mrshabankari
۱۳۹۱/۰۳/۰۱, ۰۸:۱۰
كسي ميدونه بكاب چه آينده اي داره نگه داريم يا به خاطر سهامداراي خسته احتمال منفي شدن هست بفروشيم

ata007
۱۳۹۱/۰۳/۱۴, ۱۱:۱۰
این بکاب هم یه گره بره خوبه واسه خرید

بابک 52
۱۳۹۱/۰۶/۱۳, ۰۴:۰۳
فروش 39 میلیارد ریالی «بکاب»

گروه بنگاهها- شرکت جوشکاب یزد طی 9 ماه منتهی به 31 خردادماه 91 از فروش محصولات خود بیش از 39 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت فروش سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 91 را بیش از 59 میلیارد ریال پیشبینی کرده که طی دوره 9 ماهه معادل 67 درصد از این رقم را پوشش داد.

«بکاب» پیشبینی سود هر سهم سال مالی 91 را مبلغ 506 ریال اعلام کرده که طی دوره مزبور مبلغ 316 ریال از این رقم را کنار گذاشت. «بکاب» پیشبینی درآمد هر سهم سال مالی 91 را طی سال مالی 90 مبلغ 791 ریال و در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 91 مبلغ 523 ریال اعلام کرده که دلایل تعدیل را افزایش و نوسانات قیمت مس، تحریم و تاثیرات آن در واردات، افت بازار به دلیل افزایش قیمت، پرداخت دیون معوق، کمبود نقدینگی و عدم توان دریافت تسهیلات به علت پرداخت نشدن دیون بانکی در دوره نه ماهه عنوان کرده است.

بابک 52
۱۳۹۱/۰۶/۱۸, ۰۷:۰۲
«بكاب» گزارش جديد داد

گروه بنگاهها- شرکت جوشکاب یزد پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 92 را با سرمایه
15 میلیارد و 400 میلیون ریال به بازار اعلام کرد.

بنا بر اطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 534 ریال پیشبینی کرده که در مقایسه با سال مالی 91 از رشد 32 درصدی برخوردار است. پیشبینی فروش «بکاب» برای سال مالی 92 با 20 درصد افزایش نسبت به سال مالی 91 مبلغ 67 میلیارد ریال اعلام شده است. پیشبینی سود هر سهم سال مالی 92 نسبت به آخرین پیشبینی سال مالی قبل بهای تمام شده کالای فروش رفته 27 درصد افزایش و سود عملیاتی 30 درصد افزایش نشان
میدهد. شرکت اعلام کرده که بالا رفتن هزینه عملیاتی در سال 91 به مبلغ دو هزارو 200 میلیارد ریال به دلیل تعطیلی
سه ماهه کارخانه، کمبود نقدینگی و افزایش ناگهانی مس به وجود آمده که با تمهیدات مدیریتی در پیش گرفته شده پیشبینی میشود در سال آینده چنین مشکلی به وجود نیاید.

بابک 52
۱۳۹۱/۰۸/۲۲, ۰۷:۳۱
افزایش 32 درصدی سود هر سهم «بکاب»

گروه بنگاهها – شرکت جوشکاب یزد پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 92 را با 32 درصد افزایش نسبت به سال مالی 91 به بازار اعلام کرد.

به گزارش بورس و اوراق بهادار، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 15 میلیارد و 400 میلیون ریال مبلغ 534 ریال پیشبینی کرده است.

«بکاب» پیشبینی فروش سال مالی یاد شده را مبلغ 94 میلیارد ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال مالی قبل از افزایش 68 درصدی برخوردار است.

همچنین شرکت اعلام کرده که هیات مدیره در نظر دارد مبلغ 300 ریال جهت تقسیم میان سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه سال 92 پیشنهاد كند.

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۲/۰۹, ۰۹:۳۰
امروز توانستم تاپیک بکاب را پیدا کنم . بکاب بعد از حرکت صعودی خود اصلاح قیمتی رار انجام دادهاست و امروز هم کندل زیبایی زده است که نشانگر شروع حرکت مثبت دارد . احتمال زیاد با صف خرید امروز به پایان برسد و بی درنگ تا محدوده 290 تومان حرکت شارپی داشته باشد. نظر دوستن چیست ؟؟؟؟

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۲/۰۹, ۱۱:۱۸
1.5 درصد بکاب امروز معامله شده و حدود 1 درصد هم صف خرید نشسته اند . ظفر نزدیک است.

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۲/۱۰, ۱۱:۵۸
امروز هم حدود 3 درصد شرکت معامله شد و با