PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکم شهریور روز تجلیل از مقام پزشک

ناهید
2011/08/22, 11:24
چناب دکتر فرزاد عمادی

حضورت اشارتی ست پیامبرانه، شاید دردمندی به دستان تو دخیل بسته باشد ... روزت مبارک، دستانت شفا بخش

http://up6.iranblog.com/uploads/13139997041.jpg

@};-@};-@};-@};-

مصطفی مصری پور
2011/08/22, 11:31
گر طبیبانه بیایی بسر بالینم
به دو عالم ندهم،لذت بیماری را
http://blog.wfuv.org/wp-content/uploads/2010/03/doctor.jpg

دکتر فرزاد عزیز روزتون مبارک:x

mohseni1353
2011/08/22, 11:33
آنگاه که دردمندی سلامت خود را باز يابد آنگاه که دستی به نشان شکر به آسمان بلند شود ملائک تو را می ستايند برادر عزیزم جناب دکتر عمادی روز پزشک بر شما مبارك باد.

farhad61
2011/08/22, 11:40
بنده هم به دکتر عمادی عرض تبریک دارم امیدوارم در کنار خانواده همیشه سلامت باشید
حضور شما منشاء خیر و برکت برای همه ماست

http://royalweb.ir/fa/user/pic/gallery2/110424503-g2.jpg

behnam
2011/08/22, 11:40
دکتر فرزاد عزیز روز پزشک بر شما مبارک باد
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید @};-@};-@};-

ناهید
2011/08/22, 11:45
خدا قوت دکتر مهربان ( مهرداد ) دهکده همدردی

روزت مبارک

@};-@};-@};-@};-

امپراتور7
2011/08/22, 11:52
منم به نوبه خودم روز پزشک رو پیشاپیش به همه پزشکان بزرگوار کشورمون تبریک میگم :x

shadi
2011/08/22, 12:06
جناب دکتر فرزاد عمادی
روز پزشک بر شما مبارک باد
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید

عليرضا جمالی
2011/08/22, 12:07
من هم اين روز رو به تمامي پزشكان سايت -كه فكر ميكنم تعدادشون هم قابل توجه باشه- تبريك ميگم و براي همه اين دوستان آرزوي سلامتي و موفقيت ميكنم.
يك تبريك جداگانه و ويژه هم ميگم به جناب دكتر عمادي (holy) عزيز و بزرگوار كه تو سايت بورسي افتخار همراهي با ايشون رو داريم.

ناهید
2011/08/22, 12:16
به تمامی پزشکان این سایت که متاسفانه افتخار شناخت آنها را نداریم نیز روز پزشک را تبریک عرض میکنم

http://up6.iranblog.com/uploads/13140026211.jpg

mehran
2011/08/22, 12:17
تا همتت ای پزشک با قیست دستان تو نعمتی الهیست...............

******آبله ،وبا ،مخملک .جوش و کهیر و کورک جذام و گال و برفک .قند و فشارو سرخک.طرح و

کشیک و عینک! روز پزشک مبارک!

بنده هم روز پزشک رو خدمت تمام پزشکان بزرگوار و دلسوز به خصوص دکتر عمادی و دکتر مهربان عزیز تبریک میگویم........

آمن خادمی
2011/08/22, 12:20
یكم شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی ، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشك بر همه طبیبان فرزانه و جامعه پزشكی خجسته باد...
همچنین جا دارد این روز به پزشکان این سایت به ویژه آقای هولی عزیز و آقای مهربان عزیز تبریک ویژه بگم....@};-@};-@};-@};-@};-@};-
همیشه شاد و همیشه خوش باشید

مارال صفا
2011/08/22, 12:27
سلام بنده نیز این روز را به تمام پزشکان تبریک عرض میکنم به ویزه ان کسانی به مناطق دوردست رفتند و در شرایط سخت سالها در مناطق محروم کشور طبابت کردند
همچنین این روز را به اقای عمادی و دکتر مهربان همچنین اقای عقل نهفته اقای امیر پویا زنجانی که نمیدانم در این سایت هستند یا خیر تبریک میگویم

مسلم
2011/08/22, 12:42
دکتر فرزاد عزیز ، روز پزشک بر شما مبارک :x

Captain Nemo
2011/08/22, 12:44
سلام
بنده هم این روز را خدمت دکتر عمادی عزیز تبریک عرض مینمایم .
حضورشان در این سایت غنییمتی است .
همچنین به دکتر مهربان و دیگر پزشکان این سایت هم تبریک عرض میکنم .

222
2011/08/22, 14:17
تبریک به استاد و دوست عزیزم فرزاد عزیز.امیدوارم سالهای سال در خدمتت باشیم.

rojan
2011/08/22, 14:28
با سلام

دستهایی که شفا میدهند مقدس تر ز لبهایی است که دعا می خوانند
روز پزشک را به تمامی پزشکان متعهد و انساندوست کشورم و این سایت وزین که دکتر هولی و دکتر مهربان در یاذم است تبریک می گویم

rojan
2011/08/22, 14:29
راستی از پزشکان این سایت تقاضا دارم در روز بازگشایی صدرا با تمام تجهیزات حضور فعال داشته باشند و در صورت نیاز صدراییها را احیا نمایند
راستی من تهرانم و خوشحالمممممممممممممممم

mehran89
2011/08/22, 15:21
سلام دوستان
روز پزشك را به همه ي پزشكان ايران مخصوصا دكتر محسن ايراني متخصص كودكان تبريك مي گويم.@};-@};-@};-

Amo Hoseian
2011/08/22, 19:20
دکتر فرزاد عزیز پذیرای تبریک خالصانه بنده هم باشید.
روز پزشک مبارک

عقل نهفته
2011/08/22, 19:27
سلام بنده نیز این روز را به تمام پزشکان تبریک عرض میکنم به ویزه ان کسانی به مناطق دوردست رفتند و در شرایط سخت سالها در مناطق محروم کشور طبابت کردند
همچنین این روز را به اقای عمادی و دکتر مهربان همچنین اقای عقل نهفته اقای امیر پویا زنجانی که نمیدانم در این سایت هستند یا خیر تبریک میگویم

متشکرم سپاس ودرود فراوان به بانوی تکنیکال بورس

منهم به نوبه خود روز پزشک را خدمت همکاران گرامی دوستان عزیز (که تعدادشان در این فروم وسایر سایت های بورسی کم هم نیست )تهنیت می گویم

امیدوارم امکاناتی که برای فعالیت در بورس فراهم شده مارا از حرفه وفعالیت اصلی مان (طبابت )غافل نکند پاینده باشید

آريامنش
2011/08/22, 21:45
چو بیمار از شفا سرمست گردد طبیب از فرط شادی مست گردد

خدا شفی و این خود افتخاری است که دستی با خدا همدست گردد . . .

روز پزشك بر تمامي پزشكان عزيز اين سايت مبارك

عقل نهفته
2011/08/22, 22:57
راستی از پزشکان این سایت تقاضا دارم در روز بازگشایی صدرا با تمام تجهیزات حضور فعال داشته باشند و در صورت نیاز صدراییها را احیا نمایند
راستی من تهرانم و خوشحالمممممممممممممممم

کار من از قبل از بازگشایی اغاز واحتمالا در روز بازگشایی وروز های بعد ادامه خواهد یافت وان چیزی نیست غیر از کشیدن دندان طمع کلیه اشخاص مرتبط هست !!!!!!!

hamed89
2011/08/23, 00:32
من هم روز پزشک رو به همه پزشکان سایت تبریک میگم

عقل نهفته
2011/08/23, 00:45
من هم روز پزشک رو به همه پزشکان سایت تبریک میگم

سلام ودرود فراوان بر شما وان اواتار اسیر ودر بندتان

وحید 20
2011/08/23, 01:29
من هم یکم شهریور زاد روز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک رو بر تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش تبریک میگم.@};-@};-

مجيد رادمنش
2011/08/23, 03:04
زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا بر تمامی پزشکان متعهد ایران،

بویژه جناب دکتر فرزاد عمادی ( استاد holy ) مبارک باد.@};-@};-@};-

oldlover
2011/08/23, 05:12
در این سرزمین همیشه حرفه پزشکی مقدس بوده و حاشیه ایی پر از رمز و راز داشته و داستان های زیادی بماندگار مانده و پزشکان فرومهای اقتصادی هم همه از نظر اخلاق و هم از منظر دانش اقتصادی سر امد و سر فراز بوده و هستند
شاد باش این روز به همه پزشکان این کهن بر و بوم به ویژه استاد فرزاد معلم علم و اخلاق و همه پزشکان فرومهای اقتصادی
آرزوی بهترین ها

rojan
2011/08/23, 05:48
با سلام

جناب عقل نهفته اولا شما لطفا بفرمایید پزشک هستید یا دندانپزشک ::">
دوما حالا ما روی جوانی جاهلی و طمع و اینکه یک شبه ره صد ساله را بریم و پولدار بشیم صدرا خریدیم شما باید یک والیوم و آرام بخش قوی برای صدراییها تجويز نمایید که تا رسید ن صدرا به قیمت 600 و بالاتر خواب بمانیم و نوساناتش را نبینم :d
قربان استاد جناب دکتر عقل نهفته روز پزشک بر شما مبارک باد.

حسینی
2011/08/23, 06:33
من نیز روز پزشک را به دوستان خوبمان جناب holy؛جناب مهربان و جناب عقل نهفته و نیز سایر دوستان پزشکی که در این فروم فعالند و در کسوت پزشکی به خلق خدا خدمت می کنند تبریک می گویم و سلامتی و شادی برایشان آرزومندم.@};-@};-@};-

بابک خان
2011/08/23, 07:15
مبارک همه پزشکان عزیز

hiva
2011/08/23, 07:19
من هم زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به همه پزشکان مخصوصا دکتر فرزاد عزیز، دکتر مهربان دوست داشتنی، و جناب عقل نهفته تبریک می گم .

مرصاد
2011/08/23, 07:32
من هم این روز رو به تمامی پزشکان تبریک عرض میکنم و امیدوارم بعضی (بعضی) پزشکان که برای پول بیشتر از بیمار ارزش قائلند و احیانا (احیانا) بیماران بخت برگشته ائی که با جمع و جور کردن صنار سی شاهی خودش رو به مراکز درمانی دولتی میرسانند تا از مزایای بیمه هم استفاده کنند با سفارش همین پزشکان به مطب های شخصی و البته بدون بیمه راهنمائی نشوند.

FENCER
2011/08/23, 08:41
این روز رو خدمت برادر عزیزم فرزاد ، مهرداد (مهربان دوست داشتنی) و بقیه دوستان پزشک حاضر در سایت تبریک میگم

امیدوارم همیشه در لحظه به لحظه زندگیشون ، شادی و خوشبختی حداقل اتفاق ممکن براشون باشه

FENCER
2011/08/23, 08:43
ناظرین عزیز لطفا" این تاپیک رو امروز در بخش اصلی قرار بدین . ممنون

عقل نهفته
2011/08/23, 08:45
با سلام

جناب عقل نهفته اولا شما لطفا بفرمایید پزشک هستید یا دندانپزشک ::">
دوما حالا ما روی جوانی جاهلی و طمع و اینکه یک شبه ره صد ساله را بریم و پولدار بشیم صدرا خریدیم شما باید یک والیوم و آرام بخش قوی برای صدراییها تجويز نمایید که تا رسید ن صدرا به قیمت 600 و بالاتر خواب بمانیم و نوساناتش را نبینم :d
قربان استاد جناب دکتر عقل نهفته روز پزشک بر شما مبارک باد.

درود بر شما

نسخه من به همه صدرائیان همان کشیدن دندان فوق الاشاره می باشد .

حالا اگر بیحسی موضعی جواب نداد باید تحت بیهوشی این عمل باید انجام شود.

پ.ن/زیبایی صدرا به این هیجانات والتهاب ها هست.

FENCER
2011/08/23, 08:56
بنده یه تاپیک تو بخش آزاد برای عرض تبریک زدم منتها اطلاع نداشتم که چنین تاپیکی رو ناهید خانوم زحمتشو کشیدن.

خدمت برادر گلم فرزاد عزیز تبریک ویژه دارم همچنین مهرداد (مهربان دوست داشتنی ) و صد البته بقیه دوستان پزشک که من متاسفانه اسماگ نمیشناسمشون

FENCER
2011/08/23, 08:58
با گرفتن اجازه از فرهاد عزيز

خانوم مدیر اجازه ؟ l-) """"""" این شکلک اجازه چرا کار نمیکنه؟""""""""""""

اجازه ما هم دست شماست

pani
2011/08/23, 10:07
روز پزشک رو به همه پزشکان دلسوز و فداکار علی الخصوص جناب آقای دکتر عمادی عزیز(استاد هالی) تبریک عرض میکنم.

خود من بشخصه تا اخر عمر مدیون یکی از بهترین پزشکان این اب و خاک جناب آقای دکتر شفیعی هستم

حامد24
2011/08/23, 11:31
من هم به نوبه ی خودم این روز رو به تمام آقا دکترا و خانوم دکترا تبریک میگم @};- >:d<
راستی کدومتون امروز قراره مجانی معاینه کنید بیام واسه دندون دردم :d

عقل نهفته
2011/08/23, 12:50
من هم به نوبه ی خودم این روز رو به تمام آقا دکترا و خانوم دکترا تبریک میگم @};- >:d<
راستی کدومتون امروز قراره مجانی معاینه کنید بیام واسه دندون دردم :d

تعارف نمی کنم چون احتمالا تبریز هستید و اومد ونیومد دارد.

تبصره یک)ماه مبارک هست وشاید کار دندانپزشکی کراهت داشته باشد!!

تبصره دو)احتمالا دندانی که درد می کند همونی هست که در اواتار دست روی ان گذاشتید.یه جورایی با دگزا حل وفصل کنید!!

ناهید
2011/08/23, 13:03
جناب عقل نهفته روزتون مبارك و شاد و سربلند باشيد

مهربان
2011/08/23, 14:40
...تشکراز همه دوستان بویزه ناهید عزیزم....
...فرزاد عزیزم...برادرم....بهترینها تقدیم به تو که پیرو مقتدای من هستی...

عبدالله محمدی
2011/08/23, 17:11
تبریک میگم روز پزشک را خدمت پزشکان محترم سایت
ارزومند سلامتی وخوشبختی برای خودشان وخانواده محترمشان

علامه
2011/08/23, 18:41
روز پزشک برای همه پزشکان دلسوز و متعهد مبارکباد
امیدوارم کسانی که برای سلامتی مردم تلاش میکنن همیشه سلامت باشند

باربد
2011/08/23, 19:03
تعارف نمی کنم چون احتمالا تبریز هستید و اومد ونیومد دارد.

تبصره یک)ماه مبارک هست وشاید کار دندانپزشکی کراهت داشته باشد!!

تبصره دو)احتمالا دندانی که درد می کند همونی هست که در اواتار دست روی ان گذاشتید.یه جورایی با دگزا حل وفصل کنید!!

اول خدمت همه دوستان و پزشکان روز شان را تبریک میگم

بعدم جدا نمیدونم چرا این دندون من به رطوبت و هوای شرجی حساسه
واقعا ماه و سال سرش نمیشه
درد میگیره یادش میره بابا ما مسافرتیم الان وقتش نیست

سقراط
2011/08/23, 22:59
روز پزشک رو به پزشکای سایت بورسی تبریک میگم.

همیشه پایدار و موفق باشند

عقل نهفته
2011/08/24, 03:33
اول خدمت همه دوستان و پزشکان روز شان را تبریک میگم

بعدم جدا نمیدونم چرا این دندون من به رطوبت و هوای شرجی حساسه
واقعا ماه و سال سرش نمیشه
درد میگیره یادش میره بابا ما مسافرتیم الان وقتش نیست

سلام وسپاس از شما

اما بعد مثال رطوبت وهوای شرجی نیست احتمالا مبلغ متنابهی در اون دندان شما گیر کرده که ترجیحا خودم ودر صورت عدم دسترسی یکی از همکارهایم انرا در می اورد وشماراحت می شویدحالا اسمش عصب کشی (با کسر کاف )یا عصب کشی (با ضم کاف )یا روت کانال تراپی یا اندوباشد زیاد توفیر ندارد

rojan
2011/08/24, 07:44
با سلام

حناب عقل نهفته
در مورد جناب باربد نگرانی نداشته باشید روت کانال و اندو نیازی نیست بکشید و بعد ایمپلنت کنید نقدینگی موجود است .
راستی دکتر جان این نام شما به این خاطر است که هنوز دندان عقلتان بیرون نیامده دیر نشده قربان :d

عقل نهفته
2011/08/24, 09:43
با سلام

حناب عقل نهفته
در مورد جناب باربد نگرانی نداشته باشید روت کانال و اندو نیازی نیست بکشید و بعد ایمپلنت کنید نقدینگی موجود است .
راستی دکتر جان این نام شما به این خاطر است که هنوز دندان عقلتان بیرون نیامده دیر نشده قربان :d

اونی که گفتم برای یارانه بگیر ها هست فرمایش شما صحیح هست افراد مایه دار فرق می کنندوطرح درمان شما ارجح هست.

در مورد این دندان عقل نهفته هم عارضم که هر چه می کشم بخاطر همین عقل نهفته هست .پاینده باشید

بابک پناهی
2011/08/24, 10:48
بنده هم روز پزشک رو به تمام دوستان پزشکم تبریک عرض میکنم

باربد
2011/08/24, 11:24
سلام وسپاس از شما

اما بعد مثال رطوبت وهوای شرجی نیست احتمالا مبلغ متنابهی در اون دندان شما گیر کرده که ترجیحا خودم ودر صورت عدم دسترسی یکی از همکارهایم انرا در می اورد وشماراحت می شویدحالا اسمش عصب کشی (با کسر کاف )یا عصب کشی (با ضم کاف )یا روت کانال تراپی یا اندوباشد زیاد توفیر ندارد

با سلام

حناب عقل نهفته
من دقیق متوجه نشدم شما دو دوست عزیز چه گفتید اما ممنونم که نگران من شدید
اما امیدوارم پزشکی که قراره کارش را انجام بده به مهارت شما دوستان باشه که خیال منم راحت شه
چه کنیم پول یارانه امسال را میزاریم برای این دندونه:d

راشین
2011/08/24, 11:37
روز پزشک را به همه پزشکان با وجدان سایت به خصوص دکتر holy بزرگوار،دکتر مهربان عزیز و جناب عقل نهفته تبریک می گویم@};-@};-@};-

آریو
2011/08/24, 12:10
منم به نوبه خودم روز پزشک رو به همه استاد های پزشک خوبم تبریک میگم امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشن

تبریک ویژه هم به استاد HOLY عزیز :x...دکتر مهربان عزیز و جناب عقل نهفته دارم @};-@};-

arak_bourse
2011/08/26, 00:05
انشالله همه پزشکان این سایت انسانهای متعهد به جان و سلامت انسانها باشند و فقط به فکر مادیات نباشند. خداوند همه شان را توفیق خدمت به خلق خدا دهد

HOLY
2011/08/27, 01:33
سلام
تقدیر و تشکر فراوان دارم از تمام دوستانی که زحمت کشیدند و این روز رو تبریک گفتند ،امیدوارم همه دوستان در سلامتی کامل بسر ببرند و از نعمات این دنیا که به اعتقاد اکثر بزرگان مهمترینش سلامتیست بهره مند باشند ،باعث افتخار بندست که در جمع صمیمی این دوستان بعنوان عضو کوچکی از سایت حضور دارم.
بنده هم به نوبه خود به برادر ارجمندم دکتر مهربان عزیز که برام بسیار عزیزه و همچنین جناب عقل نهفته همچنین تمامی عزیزان پزشک تبریک عرض میکنم .
وظیفه داشتم در ازاء محبتی که دوستان داشتند و زحمتی که در ارسال پست تبریک کشیدند حداقل با ذکر نام تک تک بزرگواران از لطفشون تشکر کنم ،اما از اونجایی که تمام پزشکان (چه پزشکان فروم و چه پزشکان جامعه)در این تاپیک سهیم هستند احساس کردم انجام این کار تصاحب شخصی ،تبریک جمعی دوستان خواهد بود ،لذا امیدوارم از این بابت عزیزان بنده رو عفو کنند ،اما با اجازه دوستان تشکر ویژه دارم از ناهید عزیز که همیشه لطفشون شامل حال بنده بوده و هست ،برای ایجاد تاپیک و یادآوری این روز.
ارادتمند تمامی دوستان