PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

سيد ياسر شريعت
2011/08/31, 10:55
با سلام خدمت دوستان
این تاپیک جهت بررسی ها و سوال و پاسخ در مورد شرکت فراورده هاي نسوزايران ایجاد شده است.

ابتدا یک سری اطلاعات پایه عرض کنم خدمت دوستان
این شرکت دارای محصولاتی است که همواره مشتری برای آن مهیاست زیرا محصولات بلافاصله در اختیار فولادی ها و سیمانی ها قرار می گیرد. به خصوص آجرهای نسوزی که برای توبید شمش فولاد مورد استفاده می گیرد بازار مطمئنی پیش روی شرکت قرار داده است.از سوی دیگر وضعیت شرکت از نظر سهم بازار نسوز مناسب است. با توجه به طرح های فولادی در دست اجرا آینده شرکت کاملا تضمین شده است.
نوع فعالیت شرکت یعنی تولید خاک به آجر ارزش افزوده مناسبی را عاید شرکت می کند.
اما حدود 70درصد شرکت متعلق به شستاست که صدر با مالکیت 60 درصدی سهمادار عمده آن است که شرکت را اداره می کند و رویکرد بازارگردانی اصلا ندارد. وجود این سهامداران قدرتمند باعث شده هر سال حداکثر سود توزیع گردد اما ضعف سهم در این است که سهامدار عمده حمایت مناسب از سهم انجام نمی دهد اگر نه با این رشد سودآوری و وضعیت مناسب قیمت می بایست بالاتر باشد (گوش این سهامدار عمده رو باید یکم بکشیم!:))
دیگر این که مطمئنا سود با چند مرحله تعدیل همراه خواهد بود (مانند پارسال)
اگر از وضعیت شرکت خبری کسب کنم حتما اطلاع رسانی خواهم نمود

MTZ
2011/09/02, 09:21
از لحاظ تکینکی مهمترین مقاوتمت سهم باند 397-405 تومان است که این بار هم در این منطقه صف خرید سهم عرضه شد.اما به نظر شخصی خودم این بار با حمایت را در این محدوده شاهد خواهیم بود.اگر سهم 400 رابشکونه تشکیل الگوی فنجان میده که هدفی در محدوده 516 تومان خواهد داشت

تام آی
2011/09/02, 10:55
با توجه به احتمال افزایش قیمت محصولات کفرا، به احتمال زیاد روند صعودی تو کوتاه مدت خواهد داشت

مصطفی مصری پور
2011/09/02, 14:06
با توجه به اینکه نرخ فولاد افزایش یافت باید منتظر گران شدن صنایع مرتبط به اون هم باشیم
من یک هفته ای هست کفرا رو زیر نظر دارم
بنظرم شنبه حرکتش با قدرت شروع میشه

arashvet
2011/09/02, 14:23
با توجه به اینکه نرخ فولاد افزایش یافت باید منتظر گران شدن صنایع مرتبط به اون هم باشیم
سلام،ببخشید جناب مصطفی گران شدن فولاد چه ربطی به کفرا دارد و از چه طریق تاثیر می پذیرد؟لطفا توضیح دهید
با تشکر

مصطفی مصری پور
2011/09/02, 14:38
سلام،ببخشید جناب مصطفی گران شدن فولاد چه ربطی به کفرا دارد و از چه طریق تاثیر می پذیرد؟لطفا توضیح دهید
با تشکر

تولیدات این صنایع در فولاد سازی مصرف زیادی داره
با افزایش قیمت فولاد،فشار چانه زنی تامین کنندگان مواد اولیه به تولید کنندگان فولاد برای افزایش نرخ زیاد میشه
این فقط یه احتماله

باربد
2011/09/02, 14:46
البته مصطفی جان پتانسیل کفرا بالای
اما چند نکته منفی هم داره
اول اینکه صبا با کد شخصی فعلا فروشنده بوده
دوم اینکه برای عبور از 410 حجم بالایی نیاز داره که معامله شه
سوم اینکه این سهم در سقف قرار داره
و در اخر اینکه این سهم تا اینجا هم رشد زیادی کرده
اما در کل سهم خوبیه
راستی مصطفی جان از این 900 میلیون پیش پرداخت سال 89 برای دریافت مواد اولیه امسال خبری داری

مصطفی مصری پور
2011/09/02, 14:49
البته مصطفی جان پتانسیل کفرا بالای
اما چند نکته منفی هم داره
اول اینکه صبا با کد شخصی فعلا فروشنده بوده
دوم اینکه برای عبور از 410 حجم بالایی نیاز داره که معامله شه
سوم اینکه این سهم در سقف قرار داره
و در اخر اینکه این سهم تا اینجا هم رشد زیادی کرده
اما در کل سهم خوبیه
راستی مصطفی جان از این 900 میلیون پیش پرداخت سال 89 برای دریافت مواد اولیه امسال خبری داری
من به این حرکت فقط به دید نوسان نگاه میکنم
در مورد حرفات هم کاملا موافقم
نه متاسفانه خبری ندارم...

mehran
2011/09/02, 15:26
ما هم جمیع بررسی های بنیادیمون در مورد سهم مثبت بود اما تنها دلیل عدم ورودمون در دو کلمه خلاصه میشد:

صبا تامین.............................این حقوقی با یک سنت پسندیده معمولا نمیذاره سهماش از اون حالتی که انتظار داره خارج شن..........در یک حالت سهم میتونه اوج بگیره اونم کوتاه اومدن و تغییر رویه صبا تامینه و در غیر این صورت در اولین مقاومت سهم از +4 تا -4 .....به همین سادگی...

سيد ياسر شريعت
2011/09/02, 15:32
تولیدات این صنایع در فولاد سازی مصرف زیادی داره
با افزایش قیمت فولاد،فشار چانه زنی تامین کنندگان مواد اولیه به تولید کنندگان فولاد برای افزایش نرخ زیاد میشه
این فقط یه احتماله

مصطفی جان جسارتا بنده هم در تکمیل موضوع مواردی اضافه می کنم
برای بررسی قدرت چانه زنی تامین کنندگان و خریداران در هر زنجیره ارزش فاکتورهای بسیاری دخیله که مهمترین اونها عبارتنداز:
1- اندازه تامین کننده/خریدار
2- قدرت مالی تامین کننده/خریدار
3- میزان انحصار و هزینه های سوئیچینگ برای تامین کننده/خریدار
4- میزان ضروری بودن مواد تامینی برای خریدار و......
در این صنعت، اندازه خریداران (فولادی ها و حتی سیمانی ها) بسیار بزرگت تر از نسوز ها می باشد. در کنار این قدرت مالی آنها نیز قابل مقایسه نیست اما مساله مهمتر بحث انحصار و هزینه سوئیچینگه که برای فولادی ها بسیار بالاست زیرا مجبور به استفاده از آجرهای تولیدی این شرکت ها برای کوره های خود می باشند و از طرفی اگر بخواهند از یک تامین کننده به دیگری سوئیچ کنند با هزینه های قابل توجهی روبرو خواهند بود. اما این مساله دوجانبه است زیرا فولادی ها بعنوان اصلی ترین خریدار محصولات نسوز، تقریبا نقشی انحصاری را در میان خریداران ایفا می کنند.
با توجه به جمیع عوامل به نظر بنده قدرت تامین کنندگان به اندازه ای نیست که بتوانند برای تغییر نرخ فروش محصولات خود با خریداران به چانه زنی بپردازند

باربد
2011/09/02, 15:35
این سهم سهم خوبیه
رشد هم میکنه و باید بکنه
اما یکی از قوانین من کمترین ریسکه که این سهم نداره
یعنی حتی اگر بالا بره بازم با ریسکه
اما به شخصه اگر 410 را رد کنه تا 480 به راحتی میره
و فردا هم شاید از 470 تا 410 در 2 تا 3 روز نوسان بده
همه چیز به صبا و کدهای شخصیش بستگی داره

سيد ياسر شريعت
2011/09/02, 15:36
ما هم جمیع بررسی های بنیادیمون در مورد سهم مثبت بود اما تنها دلیل عدم ورودمون در دو کلمه خلاصه میشد:

صبا تامین.............................این حقوقی با یک سنت پسندیده معمولا نمیذاره سهماش از اون حالتی که انتظار داره خارج شن..........در یک حالت سهم میتونه اوج بگیره اونم کوتاه اومدن و تغییر رویه صبا تامینه و در غیر این صورت در اولین مقاومت سهم از +4 تا -4 .....به همین سادگی...

مهران جان، در مورد سهم هایی که خود شستا و هلدینگ های زیر مجموعش در اونها سهام مدیریتی دارند وظیفه صبا فقط خرید و فروش برای خود هلدینگ مربوطست و کمتر در قیمت دست کاری می کنه. البته من اطلاع ندارم دقیقا روی این سهم چقدر تا بحال کارشکنی کرده! ماکه هیچ وقت از کاراشون سر در نیوردیم:-/

محمد ساده
2011/09/03, 14:40
با سلام عرض ارات به همه دوستان...
یه نگاه اجمالی به کفرا(فراورده های نسوز ایران)کردم.
زمینه فعالیت:توزیع.خرید و فروش انواع مواد اولیه نسوز و انجان عملیات معدنی مربوطه(کلا دو محصول اصلی داره:آجر و مواد نسوز)
بودجه شرکت بسیار محتاطانه دیده شده(از دید من)...هزینه مالی شرکت بسار پایینه...حاشیه سود شرکت مناسب و حدود25%سایانه:با فراوری مواد اولیه+کاهش قیمت مواد اولیه+افزایش قیمت محصولات ودر کل بهینه شدن بهای تمام شده...جای رشد حاشیه سود خیلی بالاس...
چند ملک مناسب برای فروش داره=شرکت قصد همین کارم داره که سود غیر عملیاتی بسیار مناسبی و شناسایی میکنه که نقدینگی شرکت و متحول میکنه...
قابلیت رقابت با رقبای خارجی با:خرید دستگاه پرس ستگین1600 تنی مدرن+کوره بسته آجر+بهینخ کردن مصرف انرژی با راه اندازی سایت فراوری مواد اولیه...
فروش شرکت بالاتر تولید=تقاضای بالا(از3 4 سال پیش تولید سیمان از 35میلیون تن به حدود75 میلیون تن که تا110میلیون تن امسال فقط جای رشد داره(با تعمیرات دوره ای صنعت سیمان و استفاده ازفراورده های نسوز فروش تضمینی این صنعت آشکاره)همچنین با توسعه روز افزون صنعت فولاد کشور(غدیر ایرانیان مبارکه ارفع هرمزگان و....)این صنعتم افق بسیار مناسسبی داره....
از نکات منفی نسبی:مستهلک بودن برخی از تجهیزات ودر نتیجه انرژی بر بودن(حدودا سالی900میلیون گازو برق مصرفی انرژی داره ولی نکته اینجاس که حدود70% بهای تمام شده مربوط به مواد اولیه و حدود20% هزینه سربارو11% دستمزده.که با حاشیه سود مناسب شرکت وافزایش قیمت محصولات از این باب جای نگرانی نمی مونه از دید من...)
سهام شناوری سهم حدود40% که81% کل سهام شرکت دست صبا تامین(سهامدار عمده)
پ بر ایش 4.7 و با افزایش سرمایه68میلیاردی برای748 ریال سود اعلام کرده که تو3ماه31% پوشش داده(هم تعدیل و هم افزایش سرمایه مجدد نیز داره از دید من)
از بعد تکنیکالحدود410 نقطه مقاومت مهم که چند بار تست شده و قادر به گذر ازش نبوده و370 نقطه حمایت مهم...(در صورت عبور از 400 410 تا 500 مرحله اول کوتاه مدت و میان مدت تا 730 جای رشد داره)...
پیشاپیش از همفکری دوستان ممنونم...

محمد ساده
2011/09/03, 19:40
با سلام عرض ارات به همه دوستان...
یه نگاه اجمالی به کفرا(فراورده های نسوز ایران)کردم.
زمینه فعالیت:توزیع.خرید و فروش انواع مواد اولیه نسوز و انجان عملیات معدنی مربوطه(کلا دو محصول اصلی داره:آجر و مواد نسوز)
بودجه شرکت بسیار محتاطانه دیده شده(از دید من)...هزینه مالی شرکت بسار پایینه...حاشیه سود شرکت مناسب و حدود25%سایانه:با فراوری مواد اولیه+کاهش قیمت مواد اولیه+افزایش قیمت محصولات ودر کل بهینه شدن بهای تمام شده...جای رشد حاشیه سود خیلی بالاس...
چند ملک مناسب برای فروش داره=شرکت قصد همین کارم داره که سود غیر عملیاتی بسیار مناسبی و شناسایی میکنه که نقدینگی شرکت و متحول میکنه...
قابلیت رقابت با رقبای خارجی با:خرید دستگاه پرس ستگین1600 تنی مدرن+کوره بسته آجر+بهینخ کردن مصرف انرژی با راه اندازی سایت فراوری مواد اولیه...
فروش شرکت بالاتر تولید=تقاضای بالا(از3 4 سال پیش تولید سیمان از 35میلیون تن به حدود75 میلیون تن که تا110میلیون تن امسال فقط جای رشد داره(با تعمیرات دوره ای صنعت سیمان و استفاده ازفراورده های نسوز فروش تضمینی این صنعت آشکاره)همچنین با توسعه روز افزون صنعت فولاد کشور(غدیر ایرانیان مبارکه ارفع هرمزگان و....)این صنعتم افق بسیار مناسسبی داره....
از نکات منفی نسبی:مستهلک بودن برخی از تجهیزات ودر نتیجه انرژی بر بودن(حدودا سالی900میلیون گازو برق مصرفی انرژی داره ولی نکته اینجاس که حدود70% بهای تمام شده مربوط به مواد اولیه و حدود20% هزینه سربارو11% دستمزده.که با حاشیه سود مناسب شرکت وافزایش قیمت محصولات از این باب جای نگرانی نمی مونه از دید من...)
سهام شناوری سهم حدود40% که81% کل سهام شرکت دست صبا تامین(سهامدار عمده)
پ بر ایش 4.7 و با افزایش سرمایه68میلیاردی برای748 ریال سود اعلام کرده که تو3ماه31% پوشش داده(هم تعدیل و هم افزایش سرمایه مجدد نیز داره از دید من)
از بعد تکنیکالحدود410 نقطه مقاومت مهم که چند بار تست شده و قادر به گذر ازش نبوده و370 نقطه حمایت مهم...(در صورت عبور از 400 410 تا 500 مرحله اول کوتاه مدت و میان مدت تا 730 جای رشد داره)...
پیشاپیش از همفکری دوستان ممنونم...
البته به هیچ وجه پیشنهاد خرید نمی دم(شفاف سازی:خودم طی 2مرحله به تعداد اندک خرید داشتم و خرید اصلی و مرحله آخر و با برسی کاملتر انجام میدم).

باربد
2011/09/03, 20:11
اینم یک تحلیل تکنیکال از کفرا از استاد گرانقدرم جناب دکتر holy

http://0000.3.img98.net/out.php/i38728_kafrabarbod1.jpghttp://0000.3.img98.net/out.php/i38729_kafrabarbod2.jpg

سيد ياسر شريعت
2011/09/04, 09:35
دوستان کفرا را دریابید....

mehran
2011/09/05, 17:45

دوستان میدونن عرضه 5000 تایی ساعت 11.55 دقیقه و روی 395 و آیا میدانند چرا صئر تامین عشق اون فلش قرمزه کنار اسمشه؟

محمد ساده
2011/09/05, 20:37
متاسفانه کدهای شخصی صبا بد بازیو روی سهم پیاده میکنن و اجازه شکستن مهمترین مقاومت سهمو نمی دن...دلیلشو نمی دونم...

بابااتی
2011/11/19, 10:23
بنده به دوستان کفرا را پیشنهاد می کنم . لطفا دوستان بدون غرض شروع به تحلیل سهم کنند .

آلارم خرید سهم با مثبت شدن macd در روز چهارشنبه هم صادر شده .

ناشناس
2011/11/19, 14:16
بنده به دوستان کفرا را پیشنهاد می کنم . لطفا دوستان بدون غرض شروع به تحلیل سهم کنند .

آلارم خرید سهم با مثبت شدن macd در روز چهارشنبه هم صادر شده .
با درود
نسبت p/e اين سهم56/4 است كه در صنعت كاني هاي غيرفلزي پايين ترين مقدار را داراست. شركت در 6 ماهه حدود 60% پوشش بودجه داشته است و از نظر تكنيكال نيز پس از شكست مقاومت 340 ،مقاومت 355 در سطح 38% فيبو را پيش رو دارد. گمان من علت درجا زدن اين سهم عدم اراده صبا تامين به عنوان سهامدار عمده آن است. به عقيده شما سهم جاي تعديل مثبت را دارد؟ حركت صعودي سهام در ميان مدت را تا چه قيمت هايي متصور هستيد؟

بابااتی
2011/11/19, 16:54
با درود
نسبت p/e اين سهم56/4 است كه در صنعت كاني هاي غيرفلزي پايين ترين مقدار را داراست. شركت در 6 ماهه حدود 60% پوشش بودجه داشته است و از نظر تكنيكال نيز پس از شكست مقاومت 340 ،مقاومت 355 در سطح 38% فيبو را پيش رو دارد. گمان من علت درجا زدن اين سهم عدم اراده صبا تامين به عنوان سهامدار عمده آن است. به عقيده شما سهم جاي تعديل مثبت را دارد؟ حركت صعودي سهام در ميان مدت را تا چه قيمت هايي متصور هستيد؟

قطعا شرکت تا پایان سال بالای 85 تومان سود دارد . این موضوع را در گزارشات سال های قبل شرکت نیز می توان مشاهده کرد . در ضمن خبرهای دریافتی از راه افتادن یک پرس بسیار قوی و مدرن در شرکت از یکماه پیش به این طرف است ( اطلاعات مربوط به خرید این پرس فوق مدرن در گزارش هیات مدیره به مجمع سال 1389 قابل بررسی است ) ،
تقسیم سود بسیار بالا و در حد 90% در 2 سال گذشته و برترین برند موجود در صنعت نسوز کشور .

حمایت اعتلای البرز

قیمت تمام شده بالای 400 تومان اعتلای البرز و سبد سهم آشنا پتانسیل رشد سهم تا قیمت های حداقل 4200 را فراهم نموده است

fm2006
2011/11/19, 17:49
نگاهی به کفرا :
http://www.irupload.ir/images/lndml0n11n2v2cvwjn2.png (http://www.irupload.ir/)

بررسی سهم در تایم هفتگی از حرکت سهم در یک کانال تقریبا خنثی حکایت میکنه . از طرفی خط روند میان مدتی سهم از اعتبار بالایی برخورداره که چندبار مانع افت قیمت شده . اتفاقی که اینبار در محدوده 310-320 تومان شاهدش بودیم . از طرفی ثبیت قیمت بالای رتریس 50% حکایت از حرکت سهم به سمت خط روند نزولی و محدوده مقاومتی 380 تومان داره . از طرفی قیمت در کف کانال قرار داره و میشه خرید رو با حد ضرر 308 تومان توجیح پذیر دونست . مقاومت های سهم هم همانطور که ذکر شد به ترتیب 354 تومان و 380 تومان هست .

بابااتی
2011/11/19, 18:22
نگاهی به کفرا :
http://forums.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

بررسی سهم در تایم هفتگی از حرکت سهم در یک کانال تقریبا خنثی حکایت میکنه . از طرفی خط روند میان مدتی سهم از اعتبار بالایی برخورداره که چندبار مانع افت قیمت شده . اتفاقی که اینبار در محدوده 310-320 تومان شاهدش بودیم . از طرفی ثبیت قیمت بالای رتریس 50% حکایت از حرکت سهم به سمت خط روند نزولی و محدوده مقاومتی 380 تومان داره . از طرفی قیمت در کف کانال قرار داره و میشه خرید رو با حد ضرر 308 تومان توجیح پذیر دونست . مقاومت های سهم هم همانطور که ذکر شد به ترتیب 354 تومان و 380 تومان هست .

دوست عزیز تشکر و سپاس فراوان از تحلیل زیبا و قشنگ شما

من اعتقاد دارم سهمی با این P/e و این پوشش مناسب سود و عملکرد قابل اعتماد در 3 سال گذشته از اوراق مشارکت و سود بانکی بسیار بهتر است .

علیرضا1
2011/11/20, 00:12
دوست عزیز تشکر و سپاس فراوان از تحلیل زیبا و قشنگ شما

من اعتقاد دارم سهمی با این P/e و این پوشش مناسب سود و عملکرد قابل اعتماد در 3 سال گذشته از اوراق مشارکت و سود بانکی بسیار بهتر است .

دوست عزیز کفرا فروشنده حقوقی داره 2 تا 3 تا
و این اصلا برای سهم خوب نیست

بابااتی
2011/11/20, 00:37
دوست عزیز کفرا فروشنده حقوقی داره 2 تا 3 تا
و این اصلا برای سهم خوب نیست

علیرضای عزیز لطفا چند تا از این حقوقی ها را نام ببرید؟؟!!
بنده که هر روز خریدار سهم هستم و اطلاعات موثقی هم از سهم دارم چرا این حقوقی ها را نمی بینیم :(:(:(:(

حدود یک ماه پیش بانک رفاه حدود 650000 سهم کفرا داشت که به طرز غیر حرفه ای و روزی 100000 سهم روی منفی فروخت و سهم را پایین کشید ولی روی الان یک دانه هم ندارد تنها حقوقی این مدت همین کد بود که تمام شد .

شرمنده اینجور می گویم ولی لطفا در اطلاع رسانی خود دقت کنید در ضمن اطلاع دقیق تری از سهم و تعداد موجودی کدهای مختلف خواستید بصورت پیغام خصوصی در خدمتیم

جهت اطلاع دوستان آمار خرید و فروش حقوقی ها را از 1390/8/21 ذکر میکنم برگرفته از سایت tsetmc :

21 آبانماه : 22664 ، خریدار حقوقی 0.28% خریدار حقیقی 99.72 % ، فروشنده 100% حقیقی
22 آبانماه : 85850، خریدار حقوقی 2.34% خریدار حقیقی 97.66% ، فروشنده 100% حقیقی
23 آبانماه : 26465 ، خریدار حقوقی 27.82% خریدار حقیقی 62.17 % ، فروشنده 100% حقیقی
25 آبانماه : 26222 ، خریدار حقیقی 100% ، فروشنده 100% حقیقی

بابااتی
2011/11/20, 11:15
امروز هم مانند روزهای گذشته اعتلای البرز روی 3400 ریال خریدار سهم است .

طی تماسی که با شرکت داشتم نصب پرس جدید سال آینده ظرفیت تولید را بین 15 تا 20 % بالا می برد .

fm2006
2011/11/20, 14:22
خب همانطوری که به مقاومت 354 اشاره شد امروز به خوبی شاهد افزایش میزان عرضه ها در تلورانس فوق بودیم باید دید سهم با این گردنه چیکار میکنه و آیا خریداران حاضر به حمایت هستند یا فعلا در منفی جمع میکنند

بابااتی
2011/11/20, 20:48
قابل توجه دوستان ترکیب خریداران و فروشندگان کفرا در معاملات دیروز :

خریدار : حقوقی 76.38% حقیقی 24.62%
فروشنده : 100% حقیقی

بابااتی
2011/11/20, 23:53
گزارش حسابرسی 6 ماهه کفرا منتشر شد و نکته مهم آن :

عدم پیگیری هیات مدیره شرکت در خصوص تکلیف مجمع سال 1389 در مورد فروش داراييهاي مازاد بر نياز و همچنين فروش سه قطعه زمين شركت.

آیا می دانید این زمین ها چقدر است و روی سود کفرا چه اثری دارد ؟؟؟؟!!!!!

بابااتی
2011/11/21, 10:51
کم کم با آرامشی که در گروه قند داره اتفاق می افتد گروه نسوز آماده یک جهش می شوند .
کاذر که +4% است و صف خرید
کسرا کسرا هم معاملات متعادل و رو به مثبت دارد

باید منتظر کفرا بود که حرکت خود را آغاز نماید

بابااتی
2011/12/14, 09:39
خوب خدا را شکر شرمنده دوستان نشدیم و کفرا در کمتر از یک ماه حدود 20 % بازدهی داشت و فکر کنم تازه داره آماده جهش به بالای 400 تومان می شود .

سهم زیر خاکی بدی یادگاری من کرماشا

سيد ياسر شريعت
2011/12/14, 10:15
خوب خدا را شکر شرمنده دوستان نشدیم و کفرا در کمتر از یک ماه حدود 20 % بازدهی داشت و فکر کنم تازه داره آماده جهش به بالای 400 تومان می شود .

سهم زیر خاکی بدی یادگاری من کرماشا

بابا اتی جان من در جهش به بالای 400 تومان با شما موافق نیستم جسارتا. قویا عرض می کنم که بالای 400 تومان عرضه های شدید تری خواهیم داشت.

بابااتی
2011/12/18, 09:12
دوستان گروه کخاک با توجه به بسته شدن کخاک وارد کفرا شده اند فرصت خرید را از دست ندهید

بابااتی
2011/12/18, 10:25
باز هم تاکید می کنم فرصت خرید در قیمت های فعلی را از دست ندهید سهم در صورت عبور از قیمت فعلی که مقاومت چند ساله سهم است تا 6000 ریال می رود

کیوان
2011/12/18, 10:40
وقتی 411 را شکست و اومد پایینتر من از خرید انصراق دادم رو 395 نشستم! اما تا 405 رفت و یهو کشید بالا!! از این که جا موندم!

بابااتی
2011/12/18, 11:49
وقتی 411 را شکست و اومد پایینتر من از خرید انصراق دادم رو 395 نشستم! اما تا 405 رفت و یهو کشید بالا!! از این که جا موندم!

امیدوارم بقیه دوستان از فرصت استفاده لازم را برده باشند

يگانه
2011/12/18, 12:45
440 تا 470 حد آخرشه مگر بازي ديگه اي روش بخواد بشه

161%

سيد ياسر شريعت
2011/12/18, 13:06

161%

بعید می دونم بازی بالای 400 خیلی ادامه پیدا کنه به دلیل سیاست سهامدار عمده! مگر این که به قول شما بازی تازه ای قرار باشه شکل بگیره و ما بی خبر باشیم!

بابااتی
2011/12/18, 13:30

161%

خیلی جالبه دوستان سهمی با 5.3 را می گویند بازی .

خوشبختانه زمانی که سهم 3200 ریال بود ما این تاپیک را ایجاد کردیم که متهم به بازی نشیم حالا و امروز با اطلاعات جدید سهم رفت برای یک پرواز

وحید 20
2011/12/18, 13:39
امروز کفرا رکورد حجم تاریخ معاملات خود را شکست
و در یک روز بیش از 5.2 درصد کل شرکت جابجا شد
البته من خودم ندارم

سيد ياسر شريعت
2011/12/18, 13:39
خیلی جالبه دوستان سهمی با 5.3 را می گویند بازی .

خوشبختانه زمانی که سهم 3200 ریال بود ما این تاپیک را ایجاد کردیم که متهم به بازی نشیم حالا و امروز با اطلاعات جدید سهم رفت برای یک پرواز

بابااتی جان اون موقع که شما پیشنهاد خرید دادید بسیار کم ریسک بود و در منطقه مناسب قیمتی قرار داشت. بنده شاید بیشتر از بقیه دوستان با وضعیت شرکت آشنا باشم و وضعیت بنیادیش هم خدایی مناسبه و پی با ای هم بالا نیست تا اینجا همه درست. عرض بنده فقط به خاطر این بود که سهمادار عمده سعی خود را خواهد کرد که قیمت خیلی بالاتر از 400 نره و دلایل خاص خودش رو داره برای این کار
همین امر ریسک سرمایه گذاری در این قیمت ها رو افزایش می دهد و باعث میشه ریوارد به رسک سهم کاهش پیدا کنه

البته نوع معاملات امروز خود من رو هم غافلگیر کرد مخصوصا زمانی که از 405 تومان برگشت بازی

بابااتی
2011/12/18, 23:42
بابااتی جان اون موقع که شما پیشنهاد خرید دادید بسیار کم ریسک بود و در منطقه مناسب قیمتی قرار داشت. بنده شاید بیشتر از بقیه دوستان با وضعیت شرکت آشنا باشم و وضعیت بنیادیش هم خدایی مناسبه و پی با ای هم بالا نیست تا اینجا همه درست. عرض بنده فقط به خاطر این بود که سهمادار عمده سعی خود را خواهد کرد که قیمت خیلی بالاتر از 400 نره و دلایل خاص خودش رو داره برای این کار
همین امر ریسک سرمایه گذاری در این قیمت ها رو افزایش می دهد و باعث میشه ریوارد به رسک سهم کاهش پیدا کنه

البته نوع معاملات امروز خود من رو هم غافلگیر کرد مخصوصا زمانی که از 405 تومان برگشت بازی

دوست عزیز بنده هم با علم به عدم عرضه سهامدار عمده گفتم فرصت خرید را از دست ندهید .

همانطور که شاهد بودید امروز نه صدر تامین و نه صبا تامین که همیشه روی این قیمت ها عرضه کننده بودند عرضه نکردند .

توجه دوستان را به چراغ سبز صدر تامین به افزایش قیمت گروه کاشی در چند هفته گذشته جلب می کنم در هیچ کدام عرضه ای نداشته .

بابااتی
2011/12/19, 09:25
به نظر دوستان این حجم معاملات هنوز بازی است

n@vid
2011/12/21, 10:18
چه بلايي داره سرش مي آد؟

مصطفی مصری پور
2011/12/21, 10:33
دوست عزیز بنده هم با علم به عدم عرضه سهامدار عمده گفتم فرصت خرید را از دست ندهید .

همانطور که شاهد بودید امروز نه صدر تامین و نه صبا تامین که همیشه روی این قیمت ها عرضه کننده بودند عرضه نکردند .

توجه دوستان را به چراغ سبز صدر تامین به افزایش قیمت گروه کاشی در چند هفته گذشته جلب می کنم در هیچ کدام عرضه ای نداشته .

در مورد جمله قرمز رنگ بیشتر تامل بفرمایید

سيد ياسر شريعت
2011/12/21, 13:53
چقدر گفتم این سهم بالای 400 زیاد دوام نداره! امیدوارم کسی از دوستان بالا نخریده باشه...

يگانه
2011/12/21, 14:14
من خودم 310 خريد داشتم پله اي ديروز و پريروز و يكي هم رو 403 دادم رفت

نتونست خودش رو بالاي خط روند و مقاومتش نگه داره

اميدوارم دوستاني كه نفروختن بعد از كسب انرژي مجدد بتونن با سود خارج بشن

بابااتی
2011/12/24, 22:35
دوستان مرتبا از حجم واردات مواد اولیه کفرا می گویند و دلار که بالا رفته که باید بگویم این اصلا تهدید نیست چرا ؟به دو علت :

1- اولا شرکت کفرا محصولاتش منحصر به فرد است و از نظر کیفیت حرف اول را در ایران می زند لذا هر چه مواد اولیه اش بالا ببرد آنها هم قیمت محصولاتشان را بالا می برند و سودشان تغییر نمی کند و همچنین با سخت تر شدن واردات مطمئنا شرکت رو به استفاده از مواد اولیه داخلی می آورد که خدا را شکر زیاد هم هست به مصاحبه زیر توجه کنید :

رييس انجمن معدنكاران استان اصفهان: خاك نسوز داريم اما وارد مي كنند

با وجود ذخاير عظيم خاك نسوز در كشور و امكان فرآوري آن در كارخانه ها، همچنان خاك ‏هاي نسوز فرآوري شده به كشور وارد مي شود.
عباس تاجبخش، رييس انجمن معدن ‏كاران استان اصفهان، در گفت وگو با ايلنا، با بيان اين مطلب افزود: ايران از نظر حجم ذخاير خاك ‏هاي نسوز بسيار غني است و در بيشتر استان ‏هاي كشور به خصوص كرمان، يزد، سمنان اين ذخاير وجود دارد و توسط معدنكاران نيز استخراج مي ‏شود، ولي كارخانه هاي فرآوري خاك نسوز، تمايل به انجام واردات اين محصول دارند.وي همچنين گفت: عمده ‏ترين كارخانه هاي فرآوري خاك ‏هاي نسوز در كشور دولتي يا شبه دولتي هستند، به همين دليل به جاي اتخاذ سياست خريد خاك از معادن كشور و تلاش براي دستيابي به فرآوري مطلوب آن، رويكرد وارداتي دارند و ترجيح مي ‏دهند كه خاك فرآوري شده نسوز را به كشور وارد كنند و سپس آن را به آجرهاي نسوز مورد نياز كوره ‏هاي خطوط توليد تبديل كنند.تاجبخش ادامه داد: كارخانه هاي فرآوري نسوز كشور، احتمالا مناسب نبودن عيار خاك ‏هاي نسوز موجود، بالا بردن ميزان آهن و تيتان موجود در خاك و پايين بودن اكسيد روي را علت واردات خاك ‏هاي نسوز فرآوري شده به كشور مي ‏دانند، اما در كشورهاي ديگر مانند چين نيز قطعا خاك از نظر نوع عيار فلزات موجود داراي مشكلاتي است كه براي تبديل شدن به خاك نسوز فرآوري مي ‏شود و به دليل فرآوري مطلوب، كيفيت استاندارد حاصل مي ‏شود، ولي در ايران اين كار انجام نمي ‏شود.وي دليل ديگر واردات توسط كارخانه هاي توليدكننده خاك ‏هاي نسوز را نداشتن فرمولاسيون فرآوري دانست و اظهار داشت: اين ‏كه برخي از كارخانه هاي توليدكننده خاك ‏هاي نسوز با وجود 30 تا 50 سال سابقه كار هنوز نتوانسته ‏اند، فرمولاسيون فرآوري خاك را به دست آورند، بسيار جاي تعجب دارد.

2- و اما دومین دلیل در چند سال گذشته به دلیل واردات حجم زیاد فرآورده های نسوز چینی به بازار ایران سهم بازار کفرا در بازار ایران کاهش یافته که خوب خوشبختانه با بالا رفتن دلار و ممنوعیت واردات محصولات نسوز قدرت رقابتی کفرا بسیار بالا رفته و مطمئنا با حجم وسیعی از طرح های سیمانی و فولادی که در کشور در حال انجام است کفرا در آینده سودش بسیار بالا خواهد رفت

اینهم خبر ممنوعیت واردات محصولات نسوز

اطلاعیه بسیار مهم

»مصوبه هیئت وزیران مبنی بر ممنوعیت ورود انواع فرآورده های نسوز به کشور«

دانلود اطلاعیه (File Type: word 2003)

پیرو تصمیمات جلسات کارشناسی مشترک وزارت صنایع و معادن، شرکتهای فولاد و انجمن صنفی کارفرمایی صنعت مواد نسوز درخصوص مصوبه هیئت وزیران مبنی بر ممنوعیت ورود انواع فرآورده های نسوز به کشور ، نتایج حاصله به شرح جداول سه گانه پیوست به اطلاع اعضاء محترم می رسد.http://as-refractory.org/news.php?extend.8.1

بابااتی
2011/12/25, 09:26
فکر کنم کفرا استارت جدید حرکتی خودش را زد

بابااتی
2011/12/25, 11:49
امروز یک خبر از کفرا شنیدم توپ توپ داغ داغ

شرکت قراره زمین های اطراف کارخانه را بفروشه . این تصمیم از دو سال پیش در دستور کار هیات مدیره بوده

يگانه
2011/12/25, 12:40
سهم نتونسته خودش رو بالاي 411 كه 2 مقاومت قبليه تثبيت كنه
خط روند سهم 420 تومنه كه باز هم از گذر اون ناكام مونده
سهم در يك روند خنثي قرار داره و داره نوسان ميده بين 420 و 310

آر اس اي به مقاومت خودش خورد و در اشباع و مكدي هم نزولي نشون ميده

هميشه اين اخبار در مقاومتها شايع ميشه براي رد كردن مقاومت مذكور

من بودم سراغش نميرفتم و اگر ميرفتم بعد پول بك تا اصلاح لازم انجام بشه

البته اينا همش نظره و ممكنه اشتباه باشه

بابااتی
2011/12/25, 13:45
سهم نتونسته خودش رو بالاي 411 كه 2 مقاومت قبليه تثبيت كنه
خط روند سهم 420 تومنه كه باز هم از گذر اون ناكام مونده
سهم در يك روند خنثي قرار داره و داره نوسان ميده بين 420 و 310

آر اس اي به مقاومت خودش خورد و در اشباع و مكدي هم نزولي نشون ميده

هميشه اين اخبار در مقاومتها شايع ميشه براي رد كردن مقاومت مذكور

من بودم سراغش نميرفتم و اگر ميرفتم بعد پول بك تا اصلاح لازم انجام بشه

البته اينا همش نظره و ممكنه اشتباه باشه

من فکر می کنم همین منفی چند روزه پول بک بود .

شما به نمودار هفتگی که نگاه کنید هم مقاومت قبلی شکسته شده و هم شاخص مک دی مثبت شده این نشان می دهد که سهم در میان مدت روند صعودی خواهد داشت .

در ضمن یک حقوقی فعال بازار از دیروز اقدام به خرید سهام شرکت کرده و امروز هم مذاکراتی با صبا تامین داشته برای خرید درصدی .

شاه جهان
2011/12/25, 14:10
نظرتون در مورد کسرام چیست ممنون

کیوان
2011/12/26, 21:41
سرمایه گزاریم رو کفرا اشتباه بود! امروز خطی رو شکست که نباید میشکست! فردا تا کف نزولی میشه روی میدلاین. افتادم تو ضرر ناچارا میمونم با سهم تا پولبکش :(

سيد ياسر شريعت
2011/12/26, 22:05
بعید می دونم بازی بالای 400 خیلی ادامه پیدا کنه به دلیل سیاست سهامدار عمده! مگر این که به قول شما بازی تازه ای قرار باشه شکل بگیره و ما بی خبر باشیم!

دوستان این پست رو کی زده بودم من...
این سهم متاسفانه یا هر چیز دیگه به درد نوسان گرفتن از 300 تومان تا 400 تومان می خوره. دلیلش هم باز هم میگم، آقا صدر دوست نداره قیمت این سهم از 400 بالاتر بره.

کیوان
2011/12/26, 23:18
دوستان این پست رو کی زده بودم من...
این سهم متاسفانه یا هر چیز دیگه به درد نوسان گرفتن از 300 تومان تا 400 تومان می خوره. دلیلش هم باز هم میگم، آقا صدر دوست نداره قیمت این سهم از 400 بالاتر بره.
یاسر جان نظر شما که کاملا درست بود را به یاد دارم. تحلیلی که رو کفرا داشتم با ریسک همرا بود. منهم ریسک پذیر!! کفرا میتوانست در 2 جهت حرکت کند که من به دلایلی گمان بردم زمان حرکت سهم فرا رسیده که حالا تحلیلم فیل شد.

بابااتی
2011/12/28, 21:53
متاسفانه بازار ما جوگیر است و برخی از حقوقی ها سوء استفاده کن
نمونه بارز آن در کفرا است که بنده به جرات می گویم اگر 4 سهم بنیادی در گروه کاشی و نسوز باشد قطعا یکی از آنها کفرا است حالا یک مشت حقیقی جوگیر میان روی 420 تا 430سهم را تعداد می خرند بعد صبا تامین فقط 550000 تا عرضه می کنه همه می گویند وای صبا عرضه کننده کفرا شده و شروع می کنند به عرضه به بدترین شکل ممکن اونوقت صبا تامین هم راحت میاد پایین ازشون می خره .
دیروز 50000 تا
امروز 100000 تا و این قصه ادامه دارد در ضمن یک حقوقی موج سوار دیگه هم که از این آدمای جوگیر خیلی خوشش میاد بزودی میاد بالای یک درصد

حالا این آدما کجا سود می کنند که اینجوری آتش به مالشون می زنند خودش جای سوال داره

مصطفی مصری پور
2011/12/28, 22:06
امروز روز خوبی برای خرید کفرا بود.

بابااتی
2011/12/28, 23:20
امروز روز خوبی برای خرید کفرا بود.

دقیقا سهم امروز روی خط دوم حمایتی چنگال اندرو بود و بسیار خوب واکنش نشان داد .

بابااتی
2011/12/28, 23:25
امکان تعدیل این نماد وجود دارد؟ + تحلیل بنیادی
شنبه, 26 آذر 1390 ساعت 11:48

فرآورده های نسوز ایران در دو سال اخیر روند رو به رشد مناسبی داشته و این در حالی است که در گروه کانی های غیر فلزی نسبت پی بر ای پایینی دارد. سخن از تعدیل نسبتا قابل توجه سود هر سهم شنیده می شود و نگاهی به آخرین اطلاعات انتشار یافته شرکت داریم:

فرآورده های نسوز ایران در گزارش شش ماهه سود خالص خود را با سرمایه 68 میلیارد ريال مبلغ 438 ريال از 748 ريال معادل 59 درصد اعلام کرده است.

نخست؛ بر اساس گزارش شرکت، درآمد فروش شرکت با 56 درصد پوشش و بهای تمام شده نیز با 56 درصد پوشش اعلام شده که سبب شده سود ناخالص 55 درصد پیش بینی را محقق کرده است. پوشش 44 درصدی هزینه های اداری تشکیلاتی در کنار تحقق 57 درصد سایر هزینه های عملیاتی، سود عملیاتی را با 61 درصد پوشش مواجه ساخت. از طرفی ایجاد 61 درصد از هزینه های مالی در کنار تحقق 37 درصد درآمد متفرقه سبب شد تا سود قبل از کسر مالیات 60 درصد از پیش بینی خود را محقق کند. پوشش 68 درصدی مالیات نیز در نهایت سبب شد سود خالص 59 درصد پیش بینی را کسب کند.

دوم؛ در مقایسه عملکرد نیمه نخست سال جاری نسبت به دوره مشابه در سال قبل، درآمد فروش با 18 درصد افزایش و بهای تمام شده نیز با 30 درصد افزایش اعلام شده که سبب شده سود ناخالص با 4 درصد افت مواجه شود. اما هزینه های اداری تشکیلاتی نیز در این مدت 8 درصد کاهش یافته که همراه با افزایش 101 درصدی سایر درآمدهای عملیاتی، سود عملیاتی را با 3 درصد رشد نسبت به نیمه نخست سال 89 روبرو کرده است. شرکت در این مدت هزینه های مالی خود را با رشد 65 درصدی اعلام کرده که در نهایت سبب شده با ثبات نسبی درآمدهای متفرقه، سود قبل از کسر مالیات کمی بیش از یک درصد افزایش داشته باشد. رشد نزدیک 2 درصدی مالیات در نهایت باعث رشد 1.2 درصدی سود خالص شرکت نسبت به دوره مشابه در سال قبل شد. لازم به ذکر است که رشد درآمد فروش شرکت با رشد تولید و افزایش بهای هر واحد فروش محصول ایجاد شده است. بهای تمام شده نیز به دلیل رشد ارزش ارز و سهم بالای واردات در تأمین مواد اولیه سبب کاهش سود ناخالص شرکت شده است.

نتیجه؛ با توجه به این موضوع که شرکت در تولید خود افزایشی پیش بینی کرده و از رشد قیمت فروش بهره برده است، اما در صورت افزایش قیمت ارز، هزینه تأمین مواد اولیه با رشد مواجه شده و این به زیان شرکت خواهد بود. به این موضوع توجه می کنیم که در صورت رشد 5 درصدی نرخ ارز، 8.2 درصد از سود قبل از کسر مالیات شرکت می کاهد. با توجه به این موارد و رشد سود شرکت، در صورتی که شرکت با روند فعلی به فعالیت بپردازد، می تواند سود خود را تا بیش از 800 ريال تعدیل کند. اما در صورت فعالیت با روندی مشابه سال قبل در صورت رشد قیمت فروش، کسب سودی بیش از 900 ريال نیز محتمل خواهد بود.

گزارش از نمابورس

باربد
2011/12/28, 23:42
سهم از منطقه بسیار خوبی بر گشت و ااحتمالا بار دیگر تا 410 بالا برود
ببینیم اینبار صبا روی 410 دست از سر این سهم بر میداره یا....

کیوان
2011/12/28, 23:47
دقیقا سهم امروز روی خط دوم حمایتی چنگال اندرو بود و بسیار خوب واکنش نشان داد .

شما فکر میکنید میتونه برگرده روی میدلاین چنگال و تثبیت کنه یا ممکنه به میدلاین برسه پولبک کنه ؟
دلیل اصلی خرید من در کفرا به دلیل حرکت شاخص کانی و شکست سقف روند صعودی بود. الان به همان نقطه رسیده که اگر روی آن حمایت بسازد آنگاه آینده کفرا بسیار درخشان خواهد بود.
اگر شنبه بازاری مثبت داشتیم که شواهد اینطور نشان میدهد صف خرید شدن این سهم با توجه به جمع اوری سهمهای این چندروز توسط صبا نیز دور از ذهن نیست.
والبته خلاف تمام گفته های منهم محتمل هست ولی امیدوارم برای ریسکی که روی خرید این سهم داشتم بازخورد مناسبی دریافت کنم :)

(این نمودار شاخص کانی غیرفلزی از دید بنده)
http://forums.boursy.com/imported/2011/12/280.jpg

کیوان
2011/12/28, 23:53
دقیقا 410 و اگر از آن عبور کند هدف بعدی 435

بابااتی
2011/12/29, 16:26

به نظر من این حرف که صبا عرضه می کند بیشتر روانی است تا اینکه دلیل منطقی داشته باشد .

دفعه قبل صبا 500000 تا فقط عرضه کرد اونهم روی 4330 ریال

بهر حال گزارش 9 ماهه با حدود 85% پوشش که بزودی منتشر می شود شاید محرک خوبی باشد

بابااتی
2012/01/07, 23:33
در همین حال،در نماد کفرا و در محدوده 351 تومان شاهد سطح تراکم بالایی از حمایت ها میانگین ساده ،تصحیح 61.8% فیبو و خط میانه چنگال اندوز هستیم.
بر این اساس،خرید با در نظر گرفتن حد ضرر 345 مناسب ارزیابی می شود. ( بورس 24 )

گزارش 9 ماهه شرکت با پوشش 87% پوشش در راه است

سيد ياسر شريعت
2012/01/08, 08:26
در همین حال،در نماد کفرا و در محدوده 351 تومان شاهد سطح تراکم بالایی از حمایت ها میانگین ساده ،تصحیح 61.8% فیبو و خط میانه چنگال اندوز هستیم.
بر این اساس،خرید با در نظر گرفتن حد ضرر 345 مناسب ارزیابی می شود. ( بورس 24 )

گزارش 9 ماهه شرکت با پوشش 87% پوشش در راه است

بابااتی جان الان دیگه باهات موافقم و قیمت مناسب شده. نه اون موقع روی 430 تومان
این سهم خوراک نوسان 300 بخری 400 بدی بره!;;) بازم می گم خیلی بالای 400 نداره مگه این که 3-4 میلیارد پول بیاد پشت سهم و حسابی خمایت بشه. چون سهامدار عمده به هیچ وجه موافق قیمت های بالا نیست واسه این سهم

بابااتی
2012/01/08, 09:21
کچینی و کساوه صف خرید شدند ، کسرا هم صف فروشش جمع شد حالا نوبت صف خرید کفرا است .

بابااتی
2012/01/08, 10:44
کفرا صف خرید مبارک دوستان

oplus
2012/01/08, 11:32
تا 420_430 یه نوسان بده خوبه،که سطوح مقاوتی هم کم نیست

ata007
2012/01/08, 19:03
بابا اتی جان عزیز به نظر شما فردا ممکنه فرصت خرید بدهد؟!

بابااتی
2012/01/08, 23:53
بابا اتی جان عزیز به نظر شما فردا ممکنه فرصت خرید بدهد؟!

فرصت خرید که خواهد داد البته بستگی به گروه کاشی هم دارد چرا که بازار متاسفانه این سهم ارزشمند با یک برند استثنایی را با کاشی ها مقایسه می کند .

rsi سهم در منطقه زیر 30 یعنی هیجان فروش قرار داشت و macd سهم هم به شدت نزول کرده بود که خوشبختانه امروز هم روند rsi برگشت و احتمالا با مثبت فردا از محدوده 30 عبور می کند که سیگنال قطعی خرید است و هم شاخص macd روندش برگت که آن هم مهم بود انشااله در صورت عبور سهم از مقاومت 380 بار دیگر سهم تا 420 رشد خواهد کرد

ata007
2012/01/08, 23:57
فرصت خرید که خواهد داد البته بستگی به گروه کاشی هم دارد چرا که بازار متاسفانه این سهم ارزشمند با یک برند استثنایی را با کاشی ها مقایسه می کند .

rsi سهم در منطقه زیر 30 یعنی هیجان فروش قرار داشت و macd سهم هم به شدت نزول کرده بود که خوشبختانه امروز هم روند rsi برگشت و احتمالا با مثبت فردا از محدوده 30 عبور می کند که سیگنال قطعی خرید است و هم شاخص macd روندش برگت که آن هم مهم بود انشااله در صورت عبور سهم از مقاومت 380 بار دیگر سهم تا 420 رشد خواهد کرد
ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتی

fallah
2012/01/14, 15:48
مدتها بود از مطلب زدن در مورد این سهم خبری نبود و یهو تو این سایت دیدم گفتم دلیل افت سهم رو بگم.
از ارزنده بودن کفرا نباید گذشت ولی در این مدت که نرخ ارز بالا رفته میتواند تاثیر منفی بر کفرا بگذارد زیرا که 60 درصد مواد اولیه کفرا از خارج تهیه میشود و آن هم با یورو 1600 تومانی.
الان که یورو 2200 تومان هست باید دید شرکت چه فکری برای این موضوع دارد.
در گزارش بعدی کفرا باید تاثیرات این مورد را در آن مشاهده کرد.

سيد ياسر شريعت
2012/02/26, 08:47
سلام دوستان عزیز
باز کفرا رسید به این قیمت های مسخره و دیدم کم لطفیه اگه به عنوان پیشنهاد خرید جدی به عزیزان معرفی نکنم
احتمالا امسال 89 تومان وسود خواهد ساخت و این قیمت ها یعنی پی به ای 3.5-4 واقعا واسش مسخرست. سال آینده هم همین حدود خواهد ساخت و میشه بعنوان هم سبد کوتاه مدت و هم بلند مدت بهش نگاه ویژه ای داشت.

تصمیم کبری
2012/02/26, 09:09
بهترین قیمت خرید حوالی منفی تا 315 تومانه. عالیه رو این قیمتا.

664
2012/03/06, 11:18
بدون شرح . . .

http://www.up98.org/upload/server1/02/c/whuah1mdqnc8c9bqoc8o.png (http://www.up98.org/)

farasat
2012/03/06, 12:00
بدون شرح . . .

http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]
فعلاً رد کرده ،البته اگر در قسمت پارامتر - حساسیت bars رابه 7 تغییر دهید شکل زیر حاصل میشه که شخصاً امیدوارم اینجوری بشه.http://up98.org/upload/server1/02/c/r8c9pdj8ksqe9hwgdsyu.png (http://up98.org/)

مات
2012/03/13, 21:18
مدیر عامل شرکت فرآورده های نسوز ایران عنوان کرد:آثارمثبت روند صنایع فولادوسیمان برسودآوری"کفرا"
خرید سهام "کسرا" برای سرمایه گذاری از سوی شرکت فرآورده های نسوز ایران اصلاً صحت نداشته و سهامداران عمده از جمله شرکت های سرمایه گذاری صدر تأمین و صباً تأمین باید در خصوص سرمایه گذای های جدید تصمیم گیری می کنند.

شرکت فرآورده های نسوز ایران با اعلام بودجه سال مالی 91، به ازای هر سهم 740 ریال سود پیش بینی کرده و طی عملکرد 9 ماهه سال جاری نیز با پوشش 87 درصدیeps 750 ریالی، به ازای هر سهم خود با تحقق 657 ریال سود خالص همراه شده است.

حسن شایگان نیا، مدیر عامل شرکت فرآورده های نسوز ایران در گفتگو با بورس نیوز اظهار داشت: طی عملکرد 9 ماهه سال مالی جاری وضعیت مساعدی در شرکت حکمفرما بوده و برنامه ها در حد انتظار تحقق یافته است. از همین رو به نظر می رسد تا پایان سال مالی جاری 750 ریال سود پیش بینی شده برای هر سهم قابل دستیابی باشد. اما در عین حال ارایه تعدیل مثبت و اختلاف چشمگیر در سود محقق شده با رقم پیش بینی شده امکان پذیر نیست.

وی با اذعان به اینکه بودجه سال 91 با در نظر گرفتن ملاحظاتی برآورد شده است، خاطر نشان کرد: برای پیش بینی بودجه سال مالی آتی "کفرا" ملاحظاتی در نظر گرفته شده که این موارد به دلیل عدم اطمینان مدیران صنایع مختلف در مورد نحوه تأمین مواد اولیه مورد نیاز از طریق منابع خارجی می باشد. چرا که مواردی از قبیل تحریم بانک مرکزی از سوی سوییفت و مشکلات موجود برای بهره گیری از ارتباط مالی بین بانکی بین المللی مطرح است که بر مبنای این قبیل مسایل بودجه سال 91 بدون تغییرات با اهمیت پیش بینی شده است.

این عضو هیأت مدیره شرکت فرآورده های نسوز ایران تصریح کرد: در صورتی که شش ماه ابتدایی سال 91 بدون ایجاد مشکلات اقتصادی و یا سیاسی پیش رود، می توان موضوع اعلام تعدیل بودجه برآوردی را مورد بررسی قرار داد. چرا که مسایلی از قبیل مذاکرات سیاسی و یا شوک احتمالی نرخ ارز مطرح است که ابهاماتی را به وجود می آورد.

شایگان نیا با اشاره به اینکه تجهیزات جدیدی از قبیل دو دستگاه پرس به تجهیزات "کفرا" افزود شده، اظهار داشت: شرکت، طرح جایگزین کردن و بهینه سازی خطوط تولید را در برنامه کاری خود دارد تا اقداماتی مفید در مصرف انرژی و باز سازی خطوط فرسوده صورت گیرد. در برخی بخش ها از جمله کوره های فعلی تعمیراتی صورت گرفته تا در فرآیند تولید وقفه ای ایجاد نشود. اجرای این قبیل اقدامات گرچه در حجم تولید اثرات اندکی به همراه دارد، اما از نظر بهینه سازی مصرف سوخت آثار مثبتی را در پی خواهد داشت.

مدیر عامل فرآورده های نسوز ایران از احتمال بررسی موضوع افزایش سرمایه در اوایل سال مالی آتی خبر داد و گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت در حال حاضر وجود ندارد، اما این امر می تواند در فروردین و اردیبهشت سال آتی مطرح و بررسی شود.

وی افزایش حجم تولید را منوط به کشش بازار دانست و افزود: چنانچه صنعت سیمان و فولاد در حجم تولید سال آتی با افزایش همراه شوند که پیش بینی می شود، همین اتفاق نیز رخ دهد، می توان تولید فرآورده های نسوز را افزایش داد. البته با وضعیت فعلی نیز چشم انداز روشنی برای سال آتی وجود دارد.

شایگان نیا در خاتمه سخنان خود در خصوص برخی شایعات مطرح شده در بازار سهام مبنی بر خرید سهام مدیریتی شرکت سرامیک اردکان از سوی "کفرا" به منظور سرمایه گذاری های جدید گفت: خرید سهام "کسرا" برای سرمایه گذاری از سوی شرکت فرآورده های نسوز ایران اصلاً صحت نداشته و سهامداران عمده از جمله شرکت های سرمایه گذاری صدر تأمین و صباً تأمین باید در خصوص سرمایه گذای های جدید تصمیم گیری می کنند.

komiser
2012/03/30, 21:52
فرآورده های نسوزایران

می گویند شرکت فرآورده های نسوزایران از محل افزایش میزان طرفیت تولید و فروش محجصولات خود با احتمال تعدیل مثبت عایدی در سال مالی جاری همراه شده است
http://www.boursepersia.com/news/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/news-8754.html

Saleh.R
2012/05/02, 10:41
حيف نيست بعد از كلي اصلاح و بزخري سهم در اين قيمتها حالا كه صفش ميليوني شد تاپيكش پايين بمونه

دوستان اگه خبري هست لطفا بذارن

سيد ياسر شريعت
2012/05/02, 12:22
حيف نيست بعد از كلي اصلاح و بزخري سهم در اين قيمتها حالا كه صفش ميليوني شد تاپيكش پايين بمونه

دوستان اگه خبري هست لطفا بذارن
خبر خاصی فعلا نیست صالح جان، منتها رفت برای 400-420 دوباره! اگه بشه زود سوار شد خیلی خوبه

مصطفی مصری پور
2012/05/02, 16:40
خبر خاصی فعلا نیست صالح جان، منتها رفت برای 400-420 دوباره! اگه بشه زود سوار شد خیلی خوبه

داش یاسر ایول داری.
ببخشید از بس حواسم پرته یادم رفت به حرفت گوش بدم.
از دست برفت

سيد ياسر شريعت
2012/05/02, 18:07
داش یاسر ایول داری.
ببخشید از بس حواسم پرته یادم رفت به حرفت گوش بدم.
از دست برفت

چاکر مصطفی گل؛ شنبه هم اگه برسه خوبه بعدش دیگه نمی ارزه تو صف بری;;) می دونم تو صف نمیری هیچ وقت اینم واسه این که مطمئنم پیشنهاد می کنم;)

664
2012/05/02, 23:00

:d >:d< :d >:d<

hossein sh
2012/05/06, 14:28
امروز معاملات سهم نشون داد که بازی در کفرا داره به جاهای حساسش میرسه. همونقدر که روی 320 براشته بودند، روی 353 خالی کردند.
در هر صورت انتظار از کفرا بسیار بیشتر از اینهاست. من که باهاش هستم.

hossein sh
2012/05/08, 09:51
دوستان کفرائی
مواظب باشید نزدیک مجمع سهم خود را مفت از دست ندید. عده ای سعی دارن با ایجاد نوسان هیجان کاذب به نماد بدهند.
سهم خیلی راحت استعداد تا 400 رفتن را داره.

hossein sh
2012/05/15, 08:54
خیلی جالبه. گزارش عالی کفرا روی کدال نشست و صف خرید نشد.
دوستان کفرائی دارن رنج منفی توی سهم می زنند.

hossein sh
2012/06/17, 10:42
دوستان پی بر ای کفرا 3.3 شد.
نمی دونم خنده داره یا باید گریست؟؟؟؟
سهمی که مجمع 75 تومان تقسیم می کنه، آسیب زیاد از تحریمها نمی بینه، و علاوه بر اون امسال افزایش سرمایه 70% داره، رفت زیر 250 تومان!!!!!!!!!!

hossein sh
2012/07/10, 13:54
یکی از نمادهایی که بیشترین ظلم توی این بازار بهش شده، همین کفرا ست
بیخود و بیجهت
الان پی بر ای سهم 3.1 شده!!!!

hossein sh
2012/07/23, 19:46
گزارش کاذر که عالی بوده......
با تعدیلی حدود 7 درصد و پوششی بالای 50 درصد در سه ماه:)

امیدوارم که کفرا هم سرافراز باشه..

Nilper
2012/07/23, 23:20
گزارش کاذر که عالی بوده......
با تعدیلی حدود 7 درصد و پوششی بالای 50 درصد در سه ماه:)

امیدوارم که کفرا هم سرافراز باشه..

کاذر گزارشش اومده رو کدال یا اخبار را از کانال دیگری دارید؟ چون بنده نتونستم پیدا کنم. تشکر

hossein sh
2012/07/24, 06:52
کاذر گزارشش اومده رو کدال یا اخبار را از کانال دیگری دارید؟ چون بنده نتونستم پیدا کنم. تشکر

روی کدال منم هر چی گشتم نبود، ولی در چند سایت این خبر منعکس شده بود که از 59 تومان، 27 تومان ساخته در سه ماه

وحید 20
2012/07/28, 08:46
انگار فروشنده نداره امروز;)
چهارشنبه هم اول وقت صف شد و تعداد کمی گیرم اومد

مصطفی مصری پور
2012/07/28, 09:04
بچهای صدر قبلا بیشتر مرام داشتن و گزارشارو قبل انتشار اعلام میکردن.
هی روزگار.

سید جان نظرت چیه؟

سيد ياسر شريعت
2012/07/28, 09:38
بچهای صدر قبلا بیشتر مرام داشتن و گزارشارو قبل انتشار اعلام میکردن.
هی روزگار.

سید جان نظرت چیه؟

مصطفی بازیگرش یکی دیگست کفرا، البته سهم خیلی خشک شده بود پی به ای زیر 3 هم واسش خیلی مسخره بود. گزارش های بهتر از این رو بازار بهش توجه نمیکرد این بار هم بازیگرش فعال شد که راه افتاد;) من خودمم جا موندم خدایی:d

مصطفی مصری پور
2012/07/28, 09:40
مصطفی بازیگرش یکی دیگست کفرا، البته سهم خیلی خشک شده بود پی به ای زیر 3 هم واسش خیلی مسخره بود. گزارش های بهتر از این رو بازار بهش توجه نمیکرد این بار هم بازیگرش فعال شد که راه افتاد;) من خودمم جا موندم خدایی:d

آره بابا میدونم همون شخص شخیص که از قدیم الایام روی کفرا فعال بود باز شروع کرده.
فکر کردم اون خبری که قبلا میگفتی داره عملی میشه. پس خبری نیست؟

سيد ياسر شريعت
2012/07/28, 09:43
آره بابا میدونم همون شخص شخیص که از قدیم الایام روی کفرا فعال بود باز شروع کرده.
فکر کردم اون خبری که قبلا میگفتی داره عملی میشه. پس خبری نیست؟

نه اون خبر با این اوضاع فعلا مسکوته مصطفی

oplus
2012/07/28, 09:59
http://www.axgig.com/images/36609858727012055668.png (http://www.axgig.com/)

(نمودار خام)
ارادت

پرریسک
2012/08/11, 22:22
موافقت با افزایش قیمت برخی مصالح ساختمانی
اکونیوز:سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان پس از بررسی اسناد و مدارک مثبته ارایه شده از سوی برخی تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، با افزایش قیمت برخی از صنایع مرتبط در قالب تفاهم نامه موافقت کرده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان طی سال جاری با توجه به افزایش برخی از هزینههای تولید و دستمزد، نسبت به بررسی درخواست واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی جهت افزایش قیمت محصولات خود اقدام و پس از بررسی اسناد و مدارک مثبته با افزایش قیمت برخی از صنایع مرتبط در قالب تفاهم نامه موافقت کرده است.
بر این اساس، واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی باید نسبت به درج قیمت در سامانه ۱۲۴ اقدام نمایند و ملاک عمل در برخورد با تخلفات قیمتهای سامانه مذکور است و ارائه محصول با نرخهای مغایر قابلیت پیگیری دارد.
در ارتباط با محصولات فولادی نیز همانگونه که مستحضرید در حدود ۵۰ درصد از نیاز کشور از طریق واردات تأمین میشود و با توجه به موانع موجود درخصوص تأمین اعتبار در بانکهای خارجی و سایر موانع از جمله تأمین ارز، این بازار را تحت تأثیر قرار داده است .
این سازمان با توجه به قیمتهای کشف شده براساس فرآیند عرضه و تقاضا در بازار بورس کالا و همچنین اخذ فهرست خریداران محصولات فولادی، همواره موارد را جهت بررسی و نظارت به سازمانهای صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان ارسال کرده و با هر گونه گرانفروشی، منطبق با قانون برخورد میکند.

پرریسک
2012/08/13, 07:40
با این صف های خرید عجیب گروه کاشی اینکه کفرا با این پی بریا با اون پوشش خوب در سه ماهه اینطرو مونده جای تعجب داره ..

اگر گروه کاشی همینطور بخواد بره باید منتظر حر کت کفرا وشلعاب هم باشیم ..هر دو تا ارزنده تر هستن فقط مثل گروه کاشی بازیگر ندارن ...ولی خوب سهام خوب میره بالا..

محمدرضا 87
2012/10/09, 12:30
با این صف های خرید عجیب گروه کاشی اینکه کفرا با این پی بریا با اون پوشش خوب در سه ماهه اینطرو مونده جای تعجب داره ..

اگر گروه کاشی همینطور بخواد بره باید منتظر حر کت کفرا وشلعاب هم باشیم ..هر دو تا ارزنده تر هستن فقط مثل گروه کاشی بازیگر ندارن ...ولی خوب سهام خوب میره بالا..

تو این چند روزه احساس می کنم داره خودی نشون میده گزارشاتشم که تا اینجا خوب بوده و خوب پوشش داده.
مقاومت داشت رو 260 اونم که طی این چند روز شکوند.
به نظرم پله اول 290 تومنو خواهد دید.

Ali zahedi
2012/10/10, 15:26
کفرا 6 ماهه 60 تومان ساخته تبریک به همه سهامداران سهم هفته بعد برای تعدیل 100 تومانی بسته حواهد شد و بالای 350 تومان باز خواهد شد

Ali zahedi
2012/10/12, 19:09
به زودی این سهم با اقبال گسترده در بازار مواجه خواهد شد

محمدرضا 87
2012/10/13, 10:02
امروز یه رنج بکشه این سهم صف خرید میشه و بعدش با گره میره بالا.
فقط یه رنج 10 20 هزارتایی می خواد.

Ali zahedi
2012/10/14, 09:22
بازار او مده رو سهام كوچك مثل كفرا

Ali zahedi
2012/10/14, 10:29
اوولين مقاومت جدى سهم ٣٢٠ تؤمان ميباشد

محمدرضا 87
2012/10/14, 12:48
نگاهی به کفرا

شنیده شده فرآورده های نسوز ایران از نیمه دوم سال نرخ فروش محصولات خود را افزایش داده و در آستانه افزایش سودآوری قرار گرفته است. پیش از این و در گزارش 3 ماهه، شرکت معادل 34 درصد از درآمد پیش بینی شده 808 ریالی سالجاری را محقق کرده بود. دلیل پوشش مناسب بودجه و امکان تعدیل سود کفرا را میتوان در افزایش درآمد عملیاتی و افزایش نرخ آجر و مواد ویژه اعلام کرد. یکی دیگر از جذابیتهای کفرا برای خرید، پایین بودن نسبت قیمت بر درآمد سهم است بطوریکه در حال حاضر نسبت 3.38 مرتبه ای را تجربه می کند.

Ali zahedi
2012/10/15, 14:44
کفرا به زودی 500 میشود

Ali zahedi
2012/10/15, 21:50
امیدواری اشتون به ازسرگیری «قریبالوقوع» مذاکرات هستهای

کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه، ۲۴ مهر در حاشیه نشست وزرای خارجه اروپا در لوکزامبورگ ابراز امیدواری کرد که گفتوگوهای ایران و گروه ۱+۵ در رابطه با مناقشه هستهای ایران به زودی از سر گرفته شوند.

نماینده شش قدرت جهانی مذاکره کننده با ایران قبل از برگزاری نشست وزیران امور خارجه اروپا که به منظور وضع تحریمهای جدید علیه ایران برگزار میشود تاکید کرد هنوز جا برای دیپلماسی وجود دارد.

کاترین اشتون همچنین ابراز امیدواری کرده که مذاکرت به زودی از سر گرفته شوند.

ایران هم اکنون تحت تحریمهای شدید از سوی اتحادیه اروپا و آمریکا بر سر مناقشه هستهای قرار دارد. این تحریمها پس از آن شدت گرفت که ایران در سال جاری سه دوره مذاکرت با کشورهای ۱+۵ که شامل، بریتانیا، فرانسه، آلمان، چین روسیه و آمریکا هستند، برگزار کرد که نتیجه ملموسی در بر نداشتند.

تحریمهای حوزه نفتی و مالی که از اوایل تابستان اعمال شدند، صادرات نفت ایران را به شدت کاهش دادهاند و تا حد بیسابقهای از ارزش پول ملی ایران کاسته شده است.

در پی این وضعیت، هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا گفت که اگر ایران به تعهدات هستهایاش عمل کند، تحریمهای این کشور را میتوان بهسرعت کاهش داد.

در همین رابطه، در هفتههای اخیر چندین مقام دولتی ایرانی از امکان انعطاف این کشور برای رفع ابهام در مورد برنامه هستهای سخن گفتهاند.

رامین مهمانپرست، سخنگوی وزارت خارجه ایران در دهمین نشست اوراسیا در قزاقستان اعلام کرد این کشور حاضر است به منظور رفع نگرانی از برنامه هستهای مناقشه برانگیز خود اقداماتی انجام دهد.

او افزود ایران حاضر است در قبال تضمین تامین سوخت ۲۰ در صد و به رسمیت شناختن حق این کشور از برخورداری و غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد ، وارد گفت و گو در مورد غنی سازی ۲۰ در صد اورانیوم شود.

رامین مهمانپرست البته یک روز پس از انتشار این سخنان گفت که از اظهاراتش در نشست اوراسیا «برداشت غیردقیق» شده است.

او در این باره تاکید کرد: «ایران برای اثبات حسن نیت خود تا کنون حتی فراتر از تعهدات مصرح در مقررات آژانس با این سازمان در جهت رفع ابهامات احتمالی طرف مقابل همکاری و تعامل سازنده داشته است و در عین حال از گفتوگوی هدفمند و تعامل سازنده با گروه ۱+۵ و آژانس انرژی اتمی استقبال میکند.»

پیش از او، علی اکبر صالحی، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی مصاحبهای با هفته نامه آلمانی اشپیگل روز ۱۷ مهر ماه گفته بود ایران حاضر است در صورت به رسمیت شناختن حقوق هستهای این کشور از فعالیت غنی سازی اورانیوم بکاهد.

پیشنهادهای اخیر وزارت خارجه ایران در حالی مطرح شده که ۱۴ مهرماه، روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد مقامهای ایرانی در آخرین سفر خود به ایالات متحده طرحی ۹ مرحله برای لغو تحریمها و سپس توقف غنیسازی اورانیوم ۲۰درصدی مطرح کرده بودند اما دولت آمریکا آن را رد کرده است.

بر اساس این طرح، جمهوری اسلامی از غرب خواسته است که در ۹ مرحله از تحریمهای خود بکاهد و در این مدت ایران غنیسازی اورانیوم بیست درصدی را کاهش خواهد داد تا سرانجام در مرحله آخر متوقف شود

اما در واکنش به این خبر وزیر خارجه ایران وجود چنین پیشنهادی را رد کرد و سعید جلیلی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی گفت ایران هیچ گونه پیشنهادی خارج از مذاکرت انجام شده طرح نکرده است.

کشورهای غربی ایران را متهم میکنند که تحت پوشش برنامه هستهای مسالمتآمیز به دنبال دسترسی به سلاحهای هستهای است.

ایران این اتهامات را همواره رد کرده و تأکید میکند برنامه هستهای این کشور با هدف تولید سوخت و تحقیقات پزشکی راه اندازی شده است.

سيد ياسر شريعت
2012/10/22, 11:05
و هم اکنون این شما و این گزارش 6ماهه کفرا... 70 تومان 6ماهه ساخته>:d<

سهم 330 تومانی 6ماهه 70 بسازه 12 ماهه 140 بسازه یه پی به ای ناقابل چهار بهش بدیم... چقدر میشه قیمتش؟;)

حامد24
2012/10/22, 11:24
گزارش کفرا هم اومد ، اونم چه گزارشی

شرکت در 6 ماهه تونسته 695 ریال از سود 808 ریالیش رو پوشش بده ، (کفرا در گزارش 3 ماهه 272 ریال پوشش داده بود )

با این پوشش عالی احتمال اینکه تعدیل مثبتش هم همین روزا بیاد تو کدال زیاده چون معمولا وقتی درصد پوشش ها بالا میره تعدیل مثبت قطعی میشه
تبریک به سهامدارانش

hossein sh
2012/10/22, 11:37
کفرا تا 100% میتونه تعدیل مثبت داشته باشه

مبارک سهامدارا >:d<

سيد ياسر شريعت
2012/10/22, 11:46
حسین جان یادمه پارسال هم با هم بودیم روی سهم زیاد معماله می کردیم، بهت تبریک میگم. به نظر من 6ماهه دوم بیشتر از 6ماهه اول خواهد ساخت و پیش بینیم حدود 150 تومان سوده
یک پی به ای ناقابل 4 هم میشه هدف سهم در پایان سال مالی... حدود 550>:d<

حامد24
2012/10/22, 11:56
این برای قبل از بسته شدنه

شنیده شده فرآورده های نسوز ایران از نیمه دوم سال نرخ فروش محصولات خود را افزایش داده و در آستانه افزایش سودآوری قرار گرفته است. پیش از این و در گزارش 3 ماهه، شرکت معادل 34 درصد از درآمد پیش بینی شده 808 ریالی سالجاری را محقق کرده بود. دلیل پوشش مناسب بودجه و امکان تعدیل سود کفرا را میتوان در افزایش درآمد عملیاتی و افزایش نرخ آجر و مواد ویژه اعلام کرد. یکی دیگر از جذابیتهای کفرا برای خرید، پایین بودن نسبت قیمت بر درآمد سهم است بطوریکه در حال حاضر نسبت 3.38 مرتبه ای را تجربه می کند.

تو گزارش 6 ماهه ای هم که امروز ارایه کرد تمام محصولاتش افزایش قیمت داشتن این افزایش قیمتها نهایتا منجر شده که شرکت بتونه 69.5 ریال ( 86 درصد) از سودش رو پوشش بده

hossein sh
2012/10/22, 12:10
حسین جان یادمه پارسال هم با هم بودیم روی سهم زیاد معماله می کردیم، بهت تبریک میگم. به نظر من 6ماهه دوم بیشتر از 6ماهه اول خواهد ساخت و پیش بینیم حدود 150 تومان سوده
یک پی به ای ناقابل 4 هم میشه هدف سهم در پایان سال مالی... حدود 550>:d<

منم به شما تبریک میگم

پیر شدم با این سهم، اما بالاخره جوابشو گرفتم

همیشه گزارشهای کفرا با محافظه کاری ارائه میشه، اینو از روند گزارشهای پیشین راحت میشه فهمید.

خصوصاً در گزارش های پایان سال مالی، شرکت کم نگذاشته تا حالا

از مدیریت شرکت و پرسنل کفرا هم نهایت سپاس را دارم

محمدرضا 87
2012/10/22, 13:04
از 265 تومن واردش شدم عجی سهمی بود هر روز حجم مبنا پر می شد الانم که رفت برا تعدیل پوشش 70 تومنی که داده 6 ماهه.
تعدیل بالای 70 درصدم داره.
مبارک باشه.

مسعود 100
2012/10/22, 14:22
با سلام و درود خدمت دوستان محترم

ضمن تبریک سود سازی شش ماهه کفرا به سهامداران ،اینجانب نیز از پارسال این سهام را دارم و در مجمع نیز شرکت کردم ولی تا به حال سودش را نگرفتم

دوستان محترم در صورت امکان راهنمایی فرمایند تا چگونه سود سال قبل را بگیرم.

hossein sh
2012/10/22, 14:55

ضمن تبریک سود سازی شش ماهه کفرا به سهامداران ،اینجانب نیز از پارسال این سهام را دارم و در مجمع نیز شرکت کردم ولی تا به حال سودش را نگرفتم

دوستان محترم در صورت امکان راهنمایی فرمایند تا چگونه سود سال قبل را بگیرم.

گویا سود مجمع از این ماه تازه واریز میشه.

برای گرفتن سود، آگهی فرم اطلاعات سهامداری را تکمیل کنید و به شماره امور سهام شرکت فکس کنید.

حامد24
2012/10/22, 22:01
در بعضی از سایتها 420 تومان رو برای روز بازگشایی سهم تخمین میزنند
البته فعلا پیش بینی سود نیامده و این تارگت ها درست نیست از انجایی که پوشش بالایی داشته اصلا احتمالش هست که تعدیل مثبت بالایی رو هم ارایه کنه که در اون صورت شاید اصلا زیر 500 مجال خرید نده
ولی با این همه بنظر میرسه بازگشایی مناسبی در انتظار این سهم باشه

سيد ياسر شريعت
2012/10/22, 22:04
حامد جان احتمالا پیش بینی اولیه بین 100-110 تومان باشه که قطعا باز هم تعدیل خواهد داشت تا نهایتا به سود حدود 140-50 برسه. با توجه به این موضوع فکر می کنم حدود 440 تومان قیمت بازگشایی سهم باشه و قیمت های بالای 500 تومان را هم به زودی ببینه ان شالله

مسعود 100
2012/10/23, 18:20
گویا سود مجمع از این ماه تازه واریز میشه.

برای گرفتن سود، آگهی فرم اطلاعات سهامداری را تکمیل کنید و به شماره امور سهام شرکت فکس کنید.

با سلام خدمت دوست محترم

ممنون از راهنمایی تان .من آگهی فرم اطلاعات را از کجا باید تهیه و تکمیل نمایم .از لطف و راهنماییتان بی نهایت ممنون هستم.

hossein sh
2012/10/23, 22:02
با سلام خدمت دوست محترم

ممنون از راهنمایی تان .من آگهی فرم اطلاعات را از کجا باید تهیه و تکمیل نمایم .از لطف و راهنماییتان بی نهایت ممنون هستم.
با سلام

از لینک زیر به اطلاعیه
زمانبندي پرداخت سود دوره 12 ماهه منتهي به 1390/12/29
91/2/27
رجوع کنید و فایل تصویری آگهی را دانلود کنید

لینک:
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=23837844039713715#

حامد24
2012/10/24, 11:52
هر چند هنوز غیر موثقه ولی اون طور که دوستان خبر میدن و در سایت همسایه هم ازش صحبت میشه گویا 120 تومان کاملا تایید شده

سيد ياسر شريعت
2012/10/24, 12:06
چه فایده حامد جان... مثل کپشیر یه عده گنجشک روزی پیدا میشند که روی همون 360 بفروشند سهم رو... باز باید از اون هم حمایت کنیم که منفی باز نشه لااقل...

مسعود 100
2012/10/24, 14:10
چه فایده حامد جان... مثل کپشیر یه عده گنجشک روزی پیدا میشند که روی همون 360 بفروشند سهم رو... باز باید از اون هم حمایت کنیم که منفی باز نشه لااقل...

اینشاالله که سهامداران کفرا بلند مدتی هستند و با این افزایش ها و تعدیل ها نوسان گیران و گنجشگان حاضر به فروش در قیمت های زیر حداقل 500 نباشند .

شخصا تصمیم به نگهداری سهم دارم و سال به سال هم سودش را خواهم گرفت .هر چند سود سال قبل را هنوز نگرفتم و اینشاالله که دی ماه باید بگیریم.

دوستان امیدوار باشند و هر چه سریعتر این صفحه 13 را ورق بزنیم ،اینشاالله خیری در پیش است .سهامداری بهتر از نوسان گیری و گنجشک روزی بودن است .

از جناب حسین آقا نیز ممنون هستم.

سيد ياسر شريعت
2012/10/24, 16:14
جناب ریحانی واقعا همون طور که کپشیر فروش زیر 200 تومانش خنده دار بود کفرا هم زیر 450-500 فروشش نابخردانه است! ما قطعا از کفرا هم حمایتمون رو خواهیم کرد، دیگه بقیش می مونه به روزی و ریسک پذیری و بازده مورد انتظار سهامدارای عزیز... که از 5درصد تا 100 درصد دامنه نوسانشه متاسفانه...

مسعود 100
2012/10/30, 11:37
با سلام و درود

از پیش بینی سود کفرا خبری نیامد .

این کبوتر نامه بر کی خواهد رسید و کام سهامداران را شیرین نماید.

منتظر پیش بینی درست و حسابی هستیم.

سيد ياسر شريعت
2012/11/01, 12:46
خوب بالاخره پیش بینی این عزیز دل هم اومد و فعلا 120 تومان پیش بینی کرده با پوشش 58 درصدی 6 ماهه>:d<

قیمت بازگشایی چند باشه خوبه؟ پی به ای 4 بدیم؟ 480 3.5 بدیم 420 3 بدیم 360! به نظرم حدود 420-450 معقول باشه برای پیاده شدن عجول ها و آغاز حرکت به سمت 600 تومان>:d<

مصطفی مصری پور
2012/11/01, 13:46
خوب بالاخره پیش بینی این عزیز دل هم اومد و فعلا 120 تومان پیش بینی کرده با پوشش 58 درصدی 6 ماهه>:d<

قیمت بازگشایی چند باشه خوبه؟ پی به ای 4 بدیم؟ 480 3.5 بدیم 420 3 بدیم 360! به نظرم حدود 420-450 معقول باشه برای پیاده شدن عجول ها و آغاز حرکت به سمت 600 تومان>:d<

سیدجان امیدوارم مثل کپشیر باز بشه استفاده کنی و استفاده بکنیم:d

ضمنا مبارکت باشه عالی بود

حامد24
2012/11/01, 13:50
سلام

بالاخره گزارش 6 ماهه کفرا هم اومد اونم چه گزارشی
شرکت موفق شده در 6 ماهه حدود 48 درصد تعدیل مثبت ارایه کنه و سودشو از 808 ریال به 1197 ریال برسونه درضمن 695 ریال از همین مقدار رو هم در 6 ماهه پوشش داده (یعنی چیزی حدود 58 درصد از سود 1197 ریالیش رو پوشش داده )
شرکت دلیل افزایش سود رو افزایش قیمت محصولاتش عنوان کرده
اگه با همین پی برای (4.2) بخواد باز بشه حدود 500 تومان قیمت میخوره و اگه بخواد با پی بر ای متوسط گروه که 5 بازگشایی بشه حدود 600 تومان قیمت میخوره

سيد ياسر شريعت
2012/11/01, 14:02
سیدجان امیدوارم مثل کپشیر باز بشه استفاده کنی و استفاده بکنیم:d

ضمنا مبارکت باشه عالی بود

>:d<ما چاکر همه بچه های با مرام هستیم. مطمئنا به خاطر پی به ای پایین کفرا فرصت خواهد داد برای سوار شدن تا مقصد 600 تومان... البته کپشیر هم هنوز 50 درصد فاصله داره با مقصد 300 تومانی;)

سيد ياسر شريعت
2012/11/01, 14:04
سلام

بالاخره گزارش 6 ماهه کفرا هم اومد اونم چه گزارشی
شرکت موفق شده در 6 ماهه حدود 48 درصد تعدیل مثبت ارایه کنه و سودشو از 808 ریال به 1197 ریال برسونه درضمن 695 ریال از همین مقدار رو هم در 6 ماهه پوشش داده (یعنی چیزی حدود 58 درصد از سود 1197 ریالیش رو پوشش داده )
شرکت دلیل افزایش سود رو افزایش قیمت محصولاتش عنوان کرده
اگه با همین پی برای (4.2) بخواد باز بشه حدود 500 تومان قیمت میخوره و اگه بخواد با پی بر ای متوسط گروه که 5 بازگشایی بشه حدود 600 تومان قیمت میخوره

حامد جان بازار اصلی کفرا فولاد مبارکست و افزایش قیمت باز هم داره در 6ماهه دوم و فولاد به دلیل اینکه خیلی این آیتم هزینه ایش قوی نیست در ساختار بهای تمام شدش خیلی مقاومت نمیکنه در برابر افزایش نرخ ها... ضمنا افزایش تولید فولادی ها قطعا منجر به افزایش تولید نسوز خواهد شد. فولاد برای کفراست و ذوب برای آذر... هر دو تعدیل مجدد خواهند داشت
اگر محدوده 450 باز بشه فرصت خوبیه برای خودمون که اضافه هم بکنیم;)

مسعود 100
2012/11/01, 20:36
سلام و درود خدمت دوستان

با تبریک فراوان بابت کبوتر خوش خبر در پیشاپیش عید غدیر بر همه سهامداران خوش سلیقه

حامد24
2012/11/04, 11:42
سلام

حدود 110 هزارتا کفرا برداشتم البته قصد حمایت از غبشهر رو داشتم که دیدیدم کفرا واقعا (تو این قیمتها) یه سر رو گردن بالتر از غبشهره

حامد24
2012/11/04, 11:46
باگات در تالار بورس :

درود و روز خوش
من تا 400
200 هزار تا خريدارم.

حامد24
2012/11/04, 11:49
تلاش میکنیم تا اخر وقت صف خریدش کنیم
خواهشی که از دوستان دارم اینکه تو این محدوده ها فروشنده نباشن این سهم کمتر از 500 تومان مفت اندر مفته

سيد ياسر شريعت
2012/11/04, 11:56
حامد جان من و مهران هم به نوبه خود خریدیم در حد توان;)

حامد24
2012/11/04, 12:07
حامد جان من و مهران هم به نوبه خود خریدیم در حد توان;)

یاشاسین

سید جان من امروز دوبار رنج مثبت کشیدم یک بار حجم 100 تایی و یک بارهم حجم 30 تایی این سهم واقعا تو این قیمتها مفته نمیدونم عرضه کننده رو چه حسابی داشت به این شکل سهمو عرضه میکرد دو حالت داشت یا واقعا نادان بود و یا اینکه قصد بزخری رو داشت که البته نزاشتیم به این هدفش برسه
نا گفته نمونه که جناب باگات هم کمک خیلی زیادی کرد و چند بار رنج مثبت کشید

سيد ياسر شريعت
2012/11/04, 12:15
سهم بسیار بسیار ارزندست و بارها تحلیل های مختلف ازش زدم تو تاپیک ها و قطعا سهم قوی راه خودش رو پیدا خواهد کرد حامد جان
صبر می کنیم و تو قیمت های بالای 500 می فروشیم به صف خرید;)

فروشنده هم همیشه هست... آدم کم ریسک این جور وقتها همیشه فروشندست با 13 درصد سود!
میره یه سهم دیگه پیدا می کنه و نوسانش رو میگیره!

مسعود 100
2012/11/04, 13:57

با سلام و درود
جناب سید جان همان طور که پیشبینی دقیقی فرموده بودید گنجشگ روزی ها فروشنده بودند .البته چند منظور دیگه هم میتونه داشته باشه و یا احتمال ؟
1-پایین باز کردند که بتوانند کم کم خرید کنند چون از قافله عقب افتاده بودند؟
2-از طرف گنجشگ روزی ها بوده و راضی به سود همان 12 تا 13 درصدی هستند ؟
3-احتمال خیلی خیلی ضعیف از طرف عمده کمتر بازگشایی و حمایت شد تا نور چشمیها وارد شوند همانطور که گفتم احتمال ضعیف ؟
4-با توجه به همگروهی های خود و نسبت p e که دارد سریعا به بالای 500 خواهد رسید و فقط کسانی ضرر میکنند که خود را زرنگ فرض نمودند.

تا مجمع به قیمت های حدود 700 تا 1000 را خواهد دید که بستگی به گزارشات آینده دارد.ولی حداقل 700 را خواهد دید.

سيد ياسر شريعت
2012/11/04, 17:54
درود بر مسعود عزیز؛
سناریو 2 و4 هر دو درسته و وضعیتی که برای پشم شیشه پش آمد با شدت بیشتر در کفرا تکرار خواهد شد. سهم به سود 150 تومانی چقدر می ارزه؟ برای یه نوسانگیر همون 10 درصد می ارزه اما برای کسی که بلند مدتی کار می کنه فقط 100 درصد سود راضیش می کنه

حامد24
2012/11/06, 11:18
سلام

کف قیمت کفرا همون 680 تومانه که تو سیستم از طرف کارگزار من گذاشته شده

سيد ياسر شريعت
2012/11/06, 11:24
سلام

کف قیمت کفرا همون 680 تومانه که تو سیستم از طرف کارگزار من گذاشته شده

<:-p

حامد24
2012/11/06, 11:47
سید جان انصافا من هر جور حساب میکنم مفتر از این سهم تو بازار پیدا نمیکنم
پی بر ای سهم قبل از بسته شدن 4.2 بود اگه همون پی بر ای رو بهش بدیم با سود جدیدش حوالی 502 تومان قیمتش میشه
این محدوده ها فقط و فقط فرصت خریده

سيد ياسر شريعت
2012/11/06, 11:51
حدرود بر حامد عزیز؛
سود امسالش رو 150 تومان حساب کن واقع بینانه، خوش بینانه بیشتر هم خواهد شد. حالا به همون پی به ای 4.2 هم برسه میشه همون جایی که اردر فروش گذاشتی تقریبا;)
100 درصد فرصت خریده و بس.....

سیروس
2012/11/07, 00:51
هدف اول 414 هدف بعدی 537

حامد24
2012/11/10, 10:15
به احتمال زیاد تا اخر وقت دوباره صف خرید بشه
خبر دارم که کیا دارن میخرن ...

negar
2012/11/10, 10:29
من هر کاری میکنم در انلاین نمیذاره بخرم میگه 408 حداکثر انلاینم خوبه همیشه از منفی 4 تا مثبت 4 میگیره ولی امروز اینو هر چی میزنم ایراد میگیره

meysam_sh_2020
2012/11/10, 10:36
من هر کاری میکنم در انلاین نمیذاره بخرم میگه 408 حداکثر انلاینم خوبه همیشه از منفی 4 تا مثبت 4 میگیره ولی امروز اینو هر چی میزنم ایراد میگیره

ما که امروز 4 بار خریدیم با انلاین منتهی فقط روی سقف قیمت و 417 .......حوصله ندارم پایین بشینم ..........

حامد24
2012/11/10, 10:52
به احتمال زیاد تا اخر وقت دوباره صف خرید بشه
خبر دارم که کیا دارن میخرن ...

خب ابینم از این
قیافه اونایی که به اون شدت داشتن اول وقت میفروختن دیدن داره
نمیدونم رو چه حسابی داشتن به اون صورت عرضه میکردند سهمی با این پی بر ای و با این سود در چنین محدوده هایی رو از کجا میخواهید پیدا کنید
در گزارش 6 ماهه افزایش نرخ رو به خاطر اینکه تازه گرفته بود به صورت کامل در محصولات نگنجانده بود به همین خاطر اصلا احتمال داره در گزارش 9 ماهه با کمی تغییر 150 تومان رو محقق کنه
این سهم تو این قیمتها فروختنی نیست کمی صیر کنید با بازدهی 100 درصد خارج میشوید

negar
2012/11/10, 10:58
ما که امروز 4 بار خریدیم با انلاین منتهی فقط روی سقف قیمت و 417 .......حوصله ندارم پایین بشینم ..........

نه نمیذاره بخرم رو 417 نمیگیره از 408 به بالا نمیگیره والا من اصلا تحمل صبر برای 2-3 تومن ندارم فرصت اضافه کردن بود منم رفتم کهرام منفی کامل گرفتم

برزیل
2012/11/10, 11:10
منم دوباره 417 اضافه کردم ولی چقدرفروشنده میاد:-w

حامد24
2012/11/10, 11:13
منم دوباره 417 اضافه کردم ولی چقدرفروشنده میاد:-w

نمیدونم این چه کسیه ولی هر کی که هست داره اتیش میزنه با مالش
اخر وقت پشیمون میشه

سيد ياسر شريعت
2012/11/10, 11:32
کما کان از محدوده های 330 تومان هستیم با سهم و هر روز با یک لیوان نسکافه یا چای (به فراخور بودجه مالیه) :d شاهد جمع کردن و پیشرفت قیمتی سهم هستیم. کماکان به سود 150 تومانی معتقدم و به پی به ای 4.... تا 600 هستیم با سهم;)

امید
2012/11/10, 12:58
سهمی که درآن تمام سهمهای محوری بازار منفی است اینطور صف خرید میشه واقعا باید از ارزندگی بالایی برخوردار باشه.سهم با این قیمت و این پی به ای و تعدیل مجددی که داره واقعا مفته.

حامد24
2012/11/11, 09:09
سلام

احتمالا در دقایق اولیه امروز بصورت خنثی و متعادل معامله بشه و آخر وقت به مثبت کامل کشیده بشه

حامد24
2012/11/11, 10:15
نمیدونم این فروشنده ها رو چه حسابی دارن میفروشن ، سودش کمه ! پی بر ایش بالاست ! یا اتفاق دیگه ای افتاده که ما خبر نداریم !!
اینکه میگن بازار ما تحلیل حالیش نیست اینه ها .

negar
2012/11/11, 10:32
نه نمیذاره بخرم رو 417 نمیگیره از 408 به بالا نمیگیره والا من اصلا تحمل صبر برای 2-3 تومن ندارم فرصت اضافه کردن بود منم رفتم کهرام منفی کامل گرفتم

البته من کفرا دارم ولی دیروز اینطوری شد نشد اضافه کنم خوب الان 6-7 درصد جلو افتادم داشتم فکر میکردم گاهی هم باید به انچه پیش مییاد راضی باشیم شاید خیر در همان باشد

حامد24
2012/11/11, 11:18
جمع اوری خوبی رو دارن انجام میدن هرچقدر حجم معاملات سهم بالا بره به نفع سهمه چون کف سهم بالا میاد
فروشندگان امروز که همان پشیمانان فردا خواهند بود دارن کمک خوبی برای بالا اومدن کف سهم میکنن من که به شخصه امیدوارم امروز فروشنده ی زیادی پیدا بشه و حجم معاملات بالا بره

negar
2012/11/11, 11:28
جمع اوری خوبی رو دارن انجام میدن هرچقدر حجم معاملات سهم بالا بره به نفع سهمه چون کف سهم بالا میاد
فروشندگان امروز که همان پشیمانان فردا خواهند بود دارن کمک خوبی برای بالا اومدن کف سهم میکنن من که به شخصه امیدوارم امروز فروشنده ی زیادی پیدا بشه و حجم معاملات بالا بره

این پایه 400 را دارد میسازد فوقش فردا هم یک کم میچرخد کاذر 4 درصد تعدیل منفی داده صف فروش شده و این یک لحظه روی منفی 4 معامله شد (گنه کرد در بلخ اهنگری.....)حتی فرصت ندادند بماند در سیستم

حامد24
2012/11/11, 11:37
این پایه 400 را دارد میسازد فوقش فردا هم یک کم میچرخد کاذر 4 درصد تعدیل منفی داده صف فروش شده و این یک لحظه روی منفی 4 معامله شد (گنه کرد در بلخ اهنگری.....)حتی فرصت ندادند بماند در سیستم

به زبان ساده میشه گفت هر عرضه ای امروز بلعیده خواهد شد ...

حامد24
2012/11/11, 11:59
یواش یواش داریم میریم بالا ;)

حامد24
2012/11/12, 11:58
کف سهم دیگه همین حدوداست هرچند با این پی بر ای و سودی که داره اصلا این محدوده ها رو هم نباید میدید ولی خب یه تنفس برای تجدید قوا هم بد نشد دیروز و امروز هم خیلی هوشمندانه سهم رو از دست سهامداران جز در آوردن و به محض اینکه پرتقویشون کامل بشه حرکت شروع میشه

سيد ياسر شريعت
2012/11/12, 12:08
حامد جان این سهم بازیگر حرفه ای زیاد داره... ما اگه بنیادی یک سهم رو خریده باشیم این معاملات برامون بد که هیچ خوب هم هست! هر قیمت زیر 400 فقط فرصت خریده... امروز هم اضافه کردم;)

حامد24
2012/11/12, 12:33
حامد جان این سهم بازیگر حرفه ای زیاد داره... ما اگه بنیادی یک سهم رو خریده باشیم این معاملات برامون بد که هیچ خوب هم هست! هر قیمت زیر 400 فقط فرصت خریده... امروز هم اضافه کردم;)

اره سید جان این سهم هیچ نگرانی نداره
معمولا سهمهایی که بنیادی مناسبی دارن مثل همین کفرا در بازار منفی زیاد افت نمیکنن و در باز مثبت بالافاصله صف خرید میشن پس اگه بازار فردا کمی برگرده که احتمالش هم هست که بصورت نسبی مثبت بشه این سهم با این سود و پی بر ای فوالعاده و البته (بازهم قابل تعدیل) جز اولین سهمهایی میشه که صف خرید میشه .

حامد24
2012/11/13, 09:28
اره سید جان این سهم هیچ نگرانی نداره
معمولا سهمهایی که بنیادی مناسبی دارن مثل همین کفرا در بازار منفی زیاد افت نمیکنن و در باز مثبت بالافاصله صف خرید میشن پس اگه بازار فردا کمی برگرده که احتمالش هم هست که بصورت نسبی مثبت بشه این سهم با این سود و پی بر ای فوالعاده و البته (بازهم قابل تعدیل) جز اولین سهمهایی میشه که صف خرید میشه .

مث اینکه پیش بینیمون درست از اب در اومد :d
همه میانگینشونو میارن پایین ما میبریم بالا یه 30 هزارتا دیگه اضافه کردم امروز

حامد24
2012/11/13, 11:26
امیدوارم دوستان از فرصت این چند روز استفاده کرده باشند ، در مرحله اول با این سهم تا 450 خواهیم رفت
ضمنا اون طور که کاگزارم میگفت صف خریدش هیدنه یعنی اینکه حجم صف خریدش بیش اون چیزی هست که تو سیستم میبینیم .

سيد ياسر شريعت
2012/11/14, 12:30
دیروز با یک حقوقی وابسته به خوا..... جلسه داشتم و سهم رو معرفی کردم براشون و بسیار استقبال کردند و البته تعجب از قیمت فعلیش!!

اگر هر یک از دوستان حقوقی مایلند که وضعیت سهم رو تشریح کنم برای یک سود خوب و مطمئن پی ام بدهند تا ترتیب جلسه معرفی رو بدهم

مصطفی مصری پور
2012/11/14, 12:37
دیروز با یک حقوقی وابسته به خوا..... جلسه داشتم و سهم رو معرفی کردم براشون و بسیار استقبال کردند و البته تعجب از قیمت فعلیش!!

اگر هر یک از دوستان حقوقی مایلند که وضعیت سهم رو تشریح کنم برای یک سود خوب و مطمئن پی ام بدهند تا ترتیب جلسه معرفی رو بدهم
;;)

مسعود 100
2012/11/26, 10:46

جناب آقا مصطفی و آقا سید و آقا حامد عزیز

سوالی دارم و آن بابت کپشیر و مقایسه آن با کفرا است

مقایسه پی ای دو سهم و پیش بینی های هر دو و پوشش هایی که داده با قیمت هایی که دارند قابل مقایسه نیست

البته قصدم بر ارزنده نبودن کپشیر نیست ولی با روند مثبتی که هر روز دارد به نظرم در روزهای آینده از کفرا نیز پیشی گیرد .

با این روند در هفته آینده هم قیمت خواهند شد؟

بازم میگم قصد تخریب و چشم زدن سهم را ندارم ولی جای سوال است؟

مسعود 100
2012/11/27, 17:32
[quote=مسعود 100;242821]با سلام و درود خدمت دوستان محترم

جناب آقا مصطفی و آقا سید و آقا حامد عزیز

سوالی دارم و آن بابت کپشیر و مقایسه آن با کفرا است

مقایسه پی ای دو سهم و پیش بینی های هر دو و پوشش هایی که داده با قیمت هایی که دارند قابل مقایسه نیست

البته قصدم بر ارزنده نبودن کپشیر نیست ولی با روند مثبتی که هر روز دارد به نظرم در روزهای آینده از کفرا نیز پیشی گیرد .

با این روند در هفته آینده هم قیمت خواهند شد؟

با سلام ودرود مجدد

هیچگونه اظهار نظری دوستان ندارند

سایر دوستان محترم یاری نمایند ممنون و سپاسگزار خواهم بود

سيد ياسر شريعت
2012/11/27, 19:00
درود بر شما؛

من نزدیک 300 تومان کامل خارج شدم از کپشیر و تا الان 25 درصد سبدم کفرا شده و هر روز اضافه می کنم (تا زمانی که میانگینم به 400 برسه) و پتانسیل رشد کفرا خیلی بیشتر از الان کپشیره. هرچند نمیشه با هم مقایسه کرد کامل چون کپشیر فاکتورهای ویژه داره که باعث میشه 1 واحد پی به ای بیشتر بگیره. بنابراین هدف بنیادی کپشیر با سود 70 تومانی و پی به ای 5 حدود 350 خواهد بود
هدف کفرا با سود 150 تومانی و پی به ای 4 حدود 600 خواهد بود و دیر یا زود به این قیمت ها خواهد رسید.

مسعود 100
2012/11/28, 08:24
با سلام و درود

با تشکر فراوان از راهنمایی که فرمودید.

درود بر شما؛

من نزدیک 300 تومان کامل خارج شدم از کپشیر و تا الان 25 درصد سبدم کفرا شده و هر روز اضافه می کنم (تا زمانی که میانگینم به 400 برسه) و پتانسیل رشد کفرا خیلی بیشتر از الان کپشیره. هرچند نمیشه با هم مقایسه کرد کامل چون کپشیر فاکتورهای ویژه داره که باعث میشه 1 واحد پی به ای بیشتر بگیره. بنابراین هدف بنیادی کپشیر با سود 70 تومانی و پی به ای 5 حدود 350 خواهد بود
هدف کفرا با سود 150 تومانی و پی به ای 4 حدود 600 خواهد بود و دیر یا زود به این قیمت ها خواهد رسید.

سيد ياسر شريعت
2012/11/28, 10:30
اصولا با آدم حرف میزنه کفرا همیشه...;)

مصطفی مصری پور
2012/11/28, 10:33
سیدجون پله اول 480

سيد ياسر شريعت
2012/11/28, 10:37
سیدجون پله اول 480

>:d< به همه دوستان نزدیک و دور و صمیمی و غیر صمیمی و آشنا و ناآشنا از وقتی 350 تومان بود و خودم خریدم گفتم فقط بخرید و هنوز هم خداشاهده نفروختم که هیچی اضافه هم کردم و میانگین رو از 350 رسوندم به 390 فعلا و تا 400 هم پیش خواهم رفت. برای سهمی که تازه الان قیمتش داره میرسه به پی به ای 3....

Aiming
2012/11/28, 10:57
من تو صورتهای مالی شرکت ها یه قسمت میبینم با این عنوان "سود (زیان) قبل از اقلام غیر مترقبه اثرات انباشته تغییر در اصول و روشهای حسابداری" که سر در نمیارم چیه ..... اگه یکی از دوستان لطف کنه اینو برای من توضیح بده ممنون میشم..

ببخشید این سوال رو اینجا مطرح کردم چون اینجا دوستای بنیادی مثل آقا مصطفی و آقا یاسر تشریف دارن البته این سوالو تو تاپیک سوالات بنیادی مطرح کرده بودم ولی ...

محسن مختاری
2012/11/30, 23:11
شمارش صعود چهار سال اخیر کفرا رو بدین شکل میدونم:

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/193.gif

در نمایی کوتاه مدت الان در اواخر 3 از (5) (که انتظار دارم تا 480 ادامه پیدا کنه ) قرار داریم و بعد از اون انتظار یه اصلاح 2-3 ماهه رو دارم

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/194.gif

سيد ياسر شريعت
2012/12/01, 08:29
من تو صورتهای مالی شرکت ها یه قسمت میبینم با این عنوان "سود (زیان) قبل از اقلام غیر مترقبه اثرات انباشته تغییر در اصول و روشهای حسابداری" که سر در نمیارم چیه ..... اگه یکی از دوستان لطف کنه اینو برای من توضیح بده ممنون میشم..

ببخشید این سوال رو اینجا مطرح کردم چون اینجا دوستای بنیادی مثل آقا مصطفی و آقا یاسر تشریف دارن البته این سوالو تو تاپیک سوالات بنیادی مطرح کرده بودم ولی ...

درود؛
ببخشید دیر جواب میدم دوست عزیز. ببینید در وش های مختلف حسابداری معمولا تغییراتی در محاسبه سود خاص رخ میده که بیشتر مواقع خیلی جدی نیست اما بعضا ممکنه قابل توجه هم باشه. مثلا نوع منتقل کردن هزینه ها و درامدها به دوره بعد یا محاسبه در دوره فعلی و نوع محاسبه استهلاک و....

Aiming
2012/12/03, 23:19
ممنون یاسر جان....
خواهش میکنم...

پس با این حساب دونستن اون یا بهتر بگم در نظر گرفتن اون تو مطالعه صورت های مالی اولویت بالایی نداره...

rajabnejad
2013/01/26, 10:58
کفرا نیز در این دوره سود هر سهم سال جاری خود را با افزایش 37 درصدی همراه کرده و از 1197 ریال قبلی به 1640 ریال رسانده است.74 درصد آن را نیز پوشش داده است.عت تعدیل مثبت شرکت افزايش نرخ قراردادهاي فروش به شرکتهاي فولادي و وابسته به صنعت سيمان بوده است.شرکت در عین حال که صادراتی ندارد اما بیش از 10 میلیون دلار واردات مواد اولیه داشته که با نرخ 2230 تومانی تسعیر شده است

negar
2013/01/26, 12:36
چه تعدیلی داد منو بگو فروختم :-s

سيد ياسر شريعت
2013/01/26, 12:43
درود؛ هدف قیمت بنیادی سهم 800-1000 تومان
سهمی که روی 250 کسی نگاهم بهش نمی کرد... 350 خودم چند نفر رو آوردم روی سهم که حوالی 500 همه رفتند... ما موندیم و کفرا و انتظار...

پ.ن: سود تحلیلی 12 ماهه 91 بین 180-200 می رسه

hossein sh
2013/01/26, 12:48
تا حالا نزدیک 100% تعدیل مثبت نسبت به پارسال داشته......

سيد ياسر شريعت
2013/01/26, 13:03
تا حالا نزدیک 100% تعدیل مثبت نسبت به پارسال داشته......

تازه برای سهم با پ به ای 3....
پی به ای 3-4 مال خودروسازی های فشل و ساختمونی های زمین گیره... این بنده خدا با این روند صعدوی نباید زیر 5 پی به ای بگیره...

aniant
2013/01/27, 16:26
دوستان فکر میکنید کفرا چطور باز بشه؟

سيد ياسر شريعت
2013/01/27, 16:42
دوستان فکر میکنید کفرا چطور باز بشه؟

درود؛
بستگی به جو بازار ممکنه از 550 تا 850 بازگشایی بشه!! همه چیز بستگی به روند فردا داره دوست من

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/09, 22:00
دوستان در جمع بندی نظرات کارشناسان گروه اداف و نظر مثبتی که بر روی نماد کفرا جمیعا داشتن و تایید روند قطعی صعود توسط کهنه سوار اندیکاتوریست گروه که بسیار ظریف امروز مجددا در طول معاملات به بررسی نهایی پرداختن نماد کفرا جهت خرید توصیه میگردد و بعد از بازار با رایزنی بین اعضای گروه در صورت صلاحدید به لیست خرید هم اضافه میگردد.
شایان ذکر است 10 درصد سبد را حداکثر به این نماد اختصاص میدهیم

نظر من :با توجه به بنیاد سهم خرید پله اول همین حوالی خوبه اما تکنیکالی به نظرم همونطور که گفتم صعود اصلی بعد از 610 خواهد بود...:D

البته گمان میکنم سهم بعد از شکستن 610 حتما بهش پولبک کنه...
http://forums.boursy.com/ (http://upload.tehran98.com/)

کفرا در حال تکمیل موج اصلاحی 4 از 5 هستش .موج a و b تشکیل شده و درحال تشکیل موج c هستش

لطف میکنید اهداف قیمتی رو ذکر کنید،هدف موج c چنده؟

موج اصلاحی 4 یه اصلاح مسطح هست.نمیشه الان گفت که هدف موج c الا ن کجاست .هدف اول اینه که قبل از 545 برگرده تا بایک الگوی مسطح متداول بره برای موج 5 ولی اگر 545 رو لمس کنه احتمال یه مسطح طویل هست که میره برای اهداف پایین تر.

اینم کفرا یه کم دقیق تر...

URL=http://upload.tehran98.com/]http://forums.boursy.com/[/URL]]

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان خوبم.

گویا دوستان نظر مثبتی بر روی سهم کفرا دارند که اجازه میخوام چند نکته رو خدمتشون عرض کنم.
1-دوستان باز هم می گویم شرایط بازار اصلا عادی نیست و من ترجیح دادم فعلا نقد باقی بمونم. تا چند روز دیگه ببینیم چی میشه.
2- در مورد کفرا همون طور که دوست خوبم اقای مرادی فرمودن شکست 610 به معنی صعودی بسیار قدرتمند برای سهم خواهد بود ولی حال باید چه کرد؟
قبلش باید تکلیفتونو با خودتون مشخص کنید!!! اگر کوتاه مدتی هستین بذارین سهم بالای 610 و +3 که شد(همانند اون چیزی که در مورد مدیکو بود) وارد بشین.
اگر میان مدتی هستید....
قیمت سهم امروز 555 بوده. حال من اگر خودم قصد خرید سهم رو داشتم خریدم رو در 545 انجام می دادم. حمایت بعدی در صورت شکست 545 ، 515 خواهد بود. به صورت کلی خرید یک پله در محدوده 545 کم ریسک تر به نظر میرسه.

خلاصه:
کوتاه مدتی ها بذارین 610 رو با +3 رد کنه بعد خرید
میان مدتی ها خرید یک پله در 545 (در صورتی که 545 بشکنه روند صعودی کوتاه مدت سهم منتفیه)
...این جمع بندی در پایان معاملات(ترید شبانه) همان چیزی است که استراتژی معاملاتی گروه ادف را با دیگران مشخص می نماید...و از این بابت از تمام دوستان و همراهان گرامی این گروه تشکر می کنم...
همان گونه که دوست عزیزم دکتر بورسی و سعید و مرادی عزیز گفتن، در سهم کفرا احتمال صعود بسیار قدرتمندی را متصور هستیم...اما قرار نیست که در این بازار به هم ریخته به آب و آتیش بزنیم...
...پس همانند فولاژ بهترین استراتژی رو در خصوص این سهم برای میان مدتی ها، خرید پله ای می دانیم.
جمع بندی گروه اداف(طبق جمع بندی دکتر بورسی عزیز):
کوتاه مدتی ها بذارین 610 رو با +3 رد کنه بعد خرید(مثل سهم میدکو)
میان مدتی ها خرید یک پله در 545 (در صورتی که 545 بشکنه روند صعودی کوتاه مدت سهم منتفیه)

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/09, 22:30
...این جمع بندی در پایان معاملات(ترید شبانه) همان چیزی است که استراتژی معاملاتی گروه ادف را با دیگران مشخص می نماید...و از این بابت از تمام دوستان و همراهان گرامی این گروه تشکر می کنم...
همان گونه که دوست عزیزم دکتر بورسی و سعید و مرادی عزیز گفتن، در سهم کفرا احتمال صعود بسیار قدرتمندی را متصور هستیم...اما قرار نیست که در این بازار به هم ریخته به آب و آتیش بزنیم...
...پس همانند فولاژ بهترین استراتژی رو در خصوص این سهم برای میان مدتی ها، خرید پله ای می دانیم.
جمع بندی گروه اداف(طبق جمع بندی دکتر بورسی عزیز):
کوتاه مدتی ها بذارین 610 رو با +3 رد کنه بعد خرید(مثل سهم میدکو)
...با سلام خدمت سید یاسر شریعت عزیز! خوشحال می شم که تحلیل بنیادی جنابعالی رو هم در این خصوص بدونیم.

سيد ياسر شريعت
2013/02/09, 22:39
درود بر شما؛
بنده از قیمت های 350 تومان خریدار سهم بوده ام تا 560 تومان، هنوز با سهم هستم و انتظار سود 180-200 تومانی را دارم در پایان سال مالی، پی به ای 4.5 قیمت حدود 900 تومان برای بنده با میانگین 450 کافیه. سهمیه که نیاز به صبر داره اما بازدهی 100 درصدی خودش رو میده امسال و با ادامه همین روند در سال بعد. دقت کنید که پیش بینی ارائه شده بر اساس 9 ماهه بسیار محتاطانه است و بهای تمام شده کمی بالا در نظر گرفته شده. سهم بسیار کم ریسکه، حقوقی فروشنده نیست به هیچ وجه، موقعیت رقابتی عالی داره و بازار فروش تضمین شده ای مثل فولاد مبارکه داره. در کل برای افراد کم ریسک با هدف حدود 50 درصد بازدهی طی 4 ماه پیشنهاد خوبیه

مجيد رادمنش
2013/02/11, 12:48
رشد سودآوری "کفرا" با اجرای 2 طرح توسعه

نمابورس _ شرکت فرآورده های نسوز ایران تصمیم به انجام دو طرح توسعه در خصوص تغییر برخی از تجهیزات و همچنین استفاده از تکنولوژی جدید در جهت افزایش میزان تولید خود دارد. شهریار صراف نیا، مدیر مالی شرکت فرآورده های نسوز ایران در گفتگو با خبرنگار نمابورس با بیان مطالب بالا ؛در رابطه با کاهش میزان فروش شرکت گفت: تقاضا برای محصولات شرکت نه تنها کاهش نیافته است بلکه در مواردی به دلیل عدم توانایی برای تولید بیشتر مجبور به رد سفارش بوده ایم. وی با تأکید بر این که امکان افزایش تولید برای "کفرا" در مقطع فعلی وجود ندارد ، عنوان کرد:افزایش تولید شرکت از یک طرف بر اساس جذب سفارش انجام می شود و از سوی دیگر عواملی همچون ظرفیت تولید شرکت و تأمین مواد اولیه در این موضوع تأثیر گذار هستند.

مدیر مالی شرکت فرآورده های نسوز ایران، ادامه داد: 80درصد از مواد اولیه مورد نیاز شرکت از خارج کشور تأمین می شود و این در شرایطی است که مشکلات مربوط به تخصیص ارز سبب شده تا تأمین مواد اولیه شرکت نیز با مشکل مواجه و به تبع آن امکان افزایش میزان تولید نیز وجود ندارد. صراف نیا مشکل نقدینگی شرکت را ناشی از روند تخصیص ارز مبادلاتی به شرکت دانست و افزود: محصولات شرکت در ردیف اولویت پنج کالایی قرار دارد و به همین علت جهت تأمین مواد اولیه ، به شرکت ارز مبادلاتی تعلق می گیرد اما این در شرایطی است که روند تخصیص ارز مبادلاتی و همچنین اجبار تأمین مالی 130درصدی در هنگام گشایش اعتبار سبب بروز مشکل برای شرکت شده است. این مقام مسئول در رابطه با افزایش 84درصدی سود عملیاتی "کفرا" نسبت به 9 ماهه سال گذشته اظهار داشت: افزایش سود عملیاتی شرکت ناشی از کنترل هزینه ها، صرفه جویی در انرژی و همچنین افزایش مبلغ فروش می باشد.

صراف نیا با اشاره به پوشش 78درصدی خالص درآمدهای متفرقه در گزارش 9ماهه حسابرسی نشده شرکت فراورده های نسوز ایران، گفت: درآمدهای متفرقه شرکت عمدتاً ناشی از فروش ضایعات بوده که البته بخشی از آن نیز مربوط به فروش دارایی است. وی ادامه داد: شرکت تصمیم به فروش بخشی از تجهیزات و ماشین آلات پرسکاری خود در سال مالی 1391 داشت اما از آنجا که اقدام به تعمیر آنها نمود در نتیجه فروش این تجهیزات تا سال آتی منتفی شده است. صراف نیااز تصمیم شرکت فرآورده های نسوز ایران برای ایجاد دو طرح توسعه خبر داد و افزود: شرکت در راستای طرح های توسعه خود تصمیم به تغییر بخشی از تجهیزات و همچنین استفاده از تکنولوژی جدید در مورد ساخت کوره ها را دارد. وی ادامه داد: طرح های توسعه مذکور از منابع مالی داخلی شرکت و همچنین تسهیلات بانکی تأمین خواهد شد.

این مقام مسئول در رابطه با افزایش ظرفیت تولید "کفرا" گفت: ظرفیت قابل دسترس تولید شرکت با مدنظر قراردادن جذب سفارش ، در حال حاضر حدود 70هزار تن آنواع آجر نسوز و مواد ویژه می باشد . وی ادامه داد: بخشی از قطعات مورد نیاز برای نصب کوره های جدید از خارج کشور وارد می شود و در صورتی که محدودیت ارزی برای شرکت ایجاد نگردد امکان نصب و بهره برداری آزمایشی در سال آتی وجود دارد، اما بهره برداری کامل از این طرح در نیمه اول سال 1393 انجام خواهد شد. صراف نیا با اشاره به توان شرکت در جهت تحقق کامل سود پیش بینی شده سال جاری افزود: به نظر می رسد که سود سال آتی شرکت نیز درصورت ثابت ماندن شرایط نسبت به سال جاری افزایش یابد.

سيد ياسر شريعت
2013/02/11, 16:57

این مقام مسئول در رابطه با افزایش ظرفیت تولید "کفرا" گفت: ظرفیت قابل دسترس تولید شرکت با مدنظر قراردادن جذب سفارش ، در حال حاضر حدود 70هزار تن آنواع آجر نسوز و مواد ویژه می باشد . وی ادامه داد: بخشی از قطعات مورد نیاز برای نصب کوره های جدید از خارج کشور وارد می شود و در صورتی که محدودیت ارزی برای شرکت ایجاد نگردد امکان نصب و بهره برداری آزمایشی در سال آتی وجود دارد، اما بهره برداری کامل از این طرح در نیمه اول سال 1393 انجام خواهد شد. صراف نیا با اشاره به توان شرکت در جهت تحقق کامل سود پیش بینی شده سال جاری افزود: به نظر می رسد که سود سال آتی شرکت نیز درصورت ثابت ماندن شرایط نسبت به سال جاری افزایش یابد.

درود؛ به نظر دوستان به سهمی که نرخ رشد سودآوری بالای 50 درصد داره و دی پی اس بالای 120 تومان پی به ای چند باید داد؟! 2؟ 3؟ 3.5؟ قضاوت با دوستان
به نظر من یک نمونه بارز از سهام استراتژی value کفراست که به شدت زیر ارزش واقعیش داره معامله میشه

paiezan
2013/02/11, 17:23

نمابورس _ شرکت فرآورده های نسوز ایران تصمیم به انجام دو طرح توسعه در خصوص تغییر برخی از تجهیزات و همچنین استفاده از تکنولوژی جدید در جهت افزایش میزان تولید خود دارد. شهریار صراف نیا، مدیر مالی شرکت فرآورده های نسوز ایران در گفتگو با خبرنگار نمابورس با بیان مطالب بالا ؛در رابطه با کاهش میزان فروش شرکت گفت: تقاضا برای محصولات شرکت نه تنها کاهش نیافته است بلکه در مواردی به دلیل عدم توانایی برای تولید بیشتر مجبور به رد سفارش بوده ایم. وی با تأکید بر این که امکان افزایش تولید برای "کفرا" در مقطع فعلی وجود ندارد ، عنوان کرد:افزایش تولید شرکت از یک طرف بر اساس جذب سفارش انجام می شود و از سوی دیگر عواملی همچون ظرفیت تولید شرکت و تأمین مواد اولیه در این موضوع تأثیر گذار هستند.

مدیر مالی شرکت فرآورده های نسوز ایران، ادامه داد: 80درصد از مواد اولیه مورد نیاز شرکت از خارج کشور تأمین می شود و این در شرایطی است که مشکلات مربوط به تخصیص ارز سبب شده تا تأمین مواد اولیه شرکت نیز با مشکل مواجه و به تبع آن امکان افزایش میزان تولید نیز وجود ندارد. صراف نیا مشکل نقدینگی شرکت را ناشی از روند تخصیص ارز مبادلاتی به شرکت دانست و افزود: محصولات شرکت در ردیف اولویت پنج کالایی قرار دارد و به همین علت جهت تأمین مواد اولیه ، به شرکت ارز مبادلاتی تعلق می گیرد اما این در شرایطی است که روند تخصیص ارز مبادلاتی و همچنین اجبار تأمین مالی 130درصدی در هنگام گشایش اعتبار سبب بروز مشکل برای شرکت شده است. این مقام مسئول در رابطه با افزایش 84درصدی سود عملیاتی "کفرا" نسبت به 9 ماهه سال گذشته اظهار داشت: افزایش سود عملیاتی شرکت ناشی از کنترل هزینه ها، صرفه جویی در انرژی و همچنین افزایش مبلغ فروش می باشد.

صراف نیا با اشاره به پوشش 78درصدی خالص درآمدهای متفرقه در گزارش 9ماهه حسابرسی نشده شرکت فراورده های نسوز ایران، گفت: درآمدهای متفرقه شرکت عمدتاً ناشی از فروش ضایعات بوده که البته بخشی از آن نیز مربوط به فروش دارایی است. وی ادامه داد: شرکت تصمیم به فروش بخشی از تجهیزات و ماشین آلات پرسکاری خود در سال مالی 1391 داشت اما از آنجا که اقدام به تعمیر آنها نمود در نتیجه فروش این تجهیزات تا سال آتی منتفی شده است. صراف نیااز تصمیم شرکت فرآورده های نسوز ایران برای ایجاد دو طرح توسعه خبر داد و افزود: شرکت در راستای طرح های توسعه خود تصمیم به تغییر بخشی از تجهیزات و همچنین استفاده از تکنولوژی جدید در مورد ساخت کوره ها را دارد. وی ادامه داد: طرح های توسعه مذکور از منابع مالی داخلی شرکت و همچنین تسهیلات بانکی تأمین خواهد شد.

با این که بالای هفتاد درصد مواد اولیه از خارج تهیه میشه به نظر شما چه اینده ای برای حرکت سهم میتوان متصور بود
ممنون

سيد ياسر شريعت
2013/02/11, 17:51
با این که بالای هفتاد درصد مواد اولیه از خارج تهیه میشه به نظر شما چه اینده ای برای حرکت سهم میتوان متصور بود
ممنون

خیلی سادست، به طور حدودی هر 10% افزایش قیمت فروش 40% درصد افزایش قیمت دلار رو جبران می کنه و لازم به ذکره که شرکت امسال حدود 40-50 درصد به راحتی قیمت رو بالا برده
برای تحلیل وضعیت شرکت ها حتما به موقعیت رقابتیشون در صنعت دقت کنید. برخی شرکت ها برای افزایش قیمت با مشکل زیادی روبرو هستند و برخی به دلیل اینکه تامین کننده استراتژیک هستند مشکل زیادی نخواهند داشت

alizali
2013/02/21, 14:05
پیش بینی آمد
پیش بینی 92 1481 ریال
توجه کنید که اولین پیش بینی 91 740 ریال بوده که بر اساس اطلاعات 9 ماهه این عدد به 1750 ریال رسیده که تا برج 9 هم 1216 ریالش محقق شده

سيد ياسر شريعت
2013/02/21, 14:08
درود؛

سود امسال شرکت 200 و سال آتی حدود 250 تومان خواهد بود. 16 ماه سهامداری با این شرکت= 450 تومان سود که حدود 80 درصد آن حتما تقسیم خواهد شد...

Dr.boursi
2013/02/25, 15:52
شایعاتی در بازار مبتنی بر افزایش سرمایه 300% سهم شنیده می شود.

سيد ياسر شريعت
2013/02/25, 16:00
شایعاتی در بازار مبتنی بر افزایش سرمایه 300% سهم شنیده می شود.

درود؛
تمام شرکت های زیر مجموعه تامین سرمایشان به 20 میلیارد تومان خواهد رسید. من جمله کفرا و کسعدی و شاملا

Dr.boursi
2013/02/25, 16:36
نظر جناب پر ریسک در مورد کفرا:
رویه من به این گونه نیست که چون سهم را دارم فقط خوبیاشو بیان کنم. تمام بحث های پیرامونشو خواهم اورد اگر چه به ضرر خودم باشه !!!!

حد ضرر 587 ..واگرایی منفی زده ..

حد ضرر دوم واصلی 560 تومن ..

به نظر من هم واگرایی زده و حق با ایشونه.
ولی با توجه به بنیادی پیش رو و خبر های موجود در حواشی سهم انتظار حداقل تا 720 را با دید میان مدتی برای سهم دارم. در ضمن حقوقی بسیار با کلاسی هم داره.

Dr.boursi
2013/02/25, 16:39
درود؛
تمام شرکت های زیر مجموعه تامین سرمایشان به 20 میلیارد تومان خواهد رسید. من جمله کفرا و کسعدی و شاملا

جناب شریعت ، باعث دلگرمی بنده است که شما در این سهم فعال هستید. میشه بفرمائید که منبع خبر چیه؟ یا این هم شایعه هست؟ در ضمن اگر امکان داره توضیحات بیشتری در مورد تامین بفرمائید. با تشکر

سيد ياسر شريعت
2013/02/25, 20:47
خواهش می کنم. منبع خبر موثقه دوست من. مصوب جلسات قبلی بررسی شرکت ها بوده و باید عملیاتی بشه

منظور از مجموعه تامین شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است. شستا در واقع یک کنگلومرا ست که چندین هلدینگ زیرمجموعه داره که همه آخر اسمشون "تامین" مثل صبا تامین، داروتامین، سیمان تامین، صدر تامین، پتروشیمیایی تامین و... هلدینگ های شستا هر کدوم در یک زمینه تخصصی (Strategic business field) فعالیت می کنند. ارزش روز سرمایه حدودی شستا 100 هزار میلیارده

Dr.boursi
2013/02/25, 21:34
اینده اثبات خواهد کرد که فروختن در کف کانال کفرا همون طور که در شکل دیده میشه یکی از بد ترین اشتباهات بود
من امروز از عزیزان در 564 تومن هی چی دادن خریدم.البته نسبت سبدم یکم به هم ریخت ولی اشکالی نداشت.
امید وارم فردا زیر 560 تومن تثبیت نشه و الا سیگنال خروج دریافت خواهم نمود.

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/198.png (http://8pic.ir/)

hamid26967
2013/02/26, 09:17
با سلام حضور دوستان
کفرا با این P/E پایین واقعاً مفته . دیروز تو 5701 ریال اضافه کردم . امروز هم دیگه نقدینگی ندارم بازم بخرم ولی برای کسائیکه میتونن تا مجمع صبر کنن یه سهم با بازدهی حداقل 40% و بدون ریسک محسوب میشه

majid1361
2013/04/07, 10:16
كفرا سهمي كم ريسك كه آروم آروم به روند صعودي خودش ادامه ميده ....>:D<

تمام
2013/04/08, 06:31
یه جورایی باید بگم توی این سالها که فعالیت میکنم از این سهم کم حاشیه تر و سود ساز تر نتونستم پیدا کنم واقعا سهم خوب وبی دردسریه
هدف سهم محدود 950تا 1050 تومان است

omid_7sin
2013/04/08, 15:21
خیلی خیلی سهم با شخصیت و با کلاسی هستش.من که دوسش دارم مثل غبشهر...........:x

najafi613
2013/04/10, 06:28
با سلام خدمت سید یاسر شریعت ، Dr.boursi و سایر دوستان
به نظر شما عامل منفی بودن این سهم دیروز چی بود ؟
و همچنین پیش بینی شما از روند این سهم در کوتاه مدت

کیوان
2013/04/10, 07:13

طبق انتظار شاخص گروه با رسیدن به 530 و سهم با رسیدن به محدوده هدف برگشت زدند.
لینک (http://forums.boursy.com/showthread.php?1946-%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D 8%8C%D8%9B%D8%8C-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D 8%8C%D8%9B%D8%8C&p=301230&viewfull=1#post301230)

سيد ياسر شريعت
2013/04/10, 07:28
طبق انتظار شاخص گروه با رسیدن به 530 و سهم با رسیدن به محدوده هدف برگشت زدند.
لینک (http://forums.boursy.com/showthread.php?1946-%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D 8%8C%D8%9B%D8%8C-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D8%8C%D8%9B%D 8%8C%D8%9B%D8%8C&p=301230&viewfull=1#post301230)

درود بر کیوان عزیز؛
کفرا؟ 480؟ با سود 220 تومانی؟ پی به ای 2 در 1 ماه مونده به مجمع؟ ;)

سيد ياسر شريعت
2013/04/10, 07:31

درود بر شما؛
بنده همچنان هستم با سهم چون سهم با پی به ای 3.5 رو معمولا نمی فروشم. حدود 1 ماه دیگه مجمع داره سهم و تقسیمی خوبی هم خواهد داشت.سود سال آینده هم با وضعیت فعلی حدود 300 خواهد بود.

کیوان
2013/04/10, 07:37
درود بر کیوان عزیز؛
کفرا؟ 480؟ با سود 220 تومانی؟ پی به ای 2 در 1 ماه مونده به مجمع؟ ;)

سید جون ، اگر تعدیلی تو دل کفرا باشه که من با تکنیکال نمی تونم تشخیص بدم اما با این چارت همونطور که گفتم باید بالای 800 تثبیت کنه تا بتونم بگم کف جدیدی برای صعودی جدید ساخته شده ;)

najafi613
2013/04/10, 08:59
درود بر شما؛
بنده همچنان هستم با سهم چون سهم با پی به ای 3.5 رو معمولا نمی فروشم. حدود 1 ماه دیگه مجمع داره سهم و تقسیمی خوبی هم خواهد داشت.سود سال آینده هم با وضعیت فعلی حدود 300 خواهد بود.

سید جان با توجه به مطالبی که فرمودی پس فکر می کنی دلیل منفی بودن سهم دیروز و امروز چی می تونه باشه ؟
به خاطر عرضه وفارس هست یا مسایل دیگه ای در کار هست؟

سيد ياسر شريعت
2013/04/10, 09:08
ببینید جناب نجفی سهم از 250 تومان شهریور ماه رسیده به 750 و البته هم به خاطر وضعیت عالی بنیادی سهم بوده و افزایش سوداوری (هنوز هم پی به ای زیر 4 هست) اما خیلی ها در این سهم در سودهای خوبی هستند مثل خود بنده
اما من فروشنده نیستم دیگری ممکنه به هر قیمتی بخواد بفروشه و بره سهم بهتر بخره! پس طبیعیه این تنفس ها در طی مسیر. اگر ببینید طی این 6-7 ماه همیشه این روند یکسان نبوده و اصلاح هم داشته که اصلاح در این سهم ب دلیل اوضاع بسیار عالیش بیشتر بصورت زمانی صورت میگیره نه قیمتی

najafi613
2013/04/10, 10:03
سید جان نمودار قیمت این سهم رو بررسی کردم دیدم هر بار بعد از یک رشد سریع دو سه روزی استراحت کرده و بعد دوباره به رشد سریع خودش ادامه داده
امیدوارم این بار هم این الگو ادامه پیدا کنه

hamid26967
2013/04/10, 11:50
با سلام خدمت دوستان خوبم
با اجازه اساتید یه نمودار می ذارم اینجا

به نظر من بیسواد تا زمانی که میانگین متحرک 50 روزه ، میانگین 100 روزه رو به طرف پایین نشکسته بعید می دونم روندش نزولی بشه . تازه این خط زرد میانگین محترک 14 روزه هست که هنوز قیمت بالای این میانگین هست پس هنوز به رشدش امیدوارم .
سال قبل موقع مجمع پی بر ای 4.7 گرفته بود که امسال هم فرض کنیم تا مجمع پی بر ای 4.5 بگیره قیمتش باید حدود 937 تومن اینا بشه

http://charts.mql5.com/1/300/d1-rahbar-sarmaye-asia-5.png

najafi613
2013/04/16, 20:22
سید جان نمودار قیمت این سهم رو بررسی کردم دیدم هر بار بعد از یک رشد سریع دو سه روزی استراحت کرده و بعد دوباره به رشد سریع خودش ادامه داده
امیدوارم این بار هم این الگو ادامه پیدا کنه

همان طور که پیش بینی می شد این سهم طبق الگوی قبلی بعد سه روز استراحت دوباره رشد خودشو شروع کرده
امروز هم با وجود معامله 340320 سهم و فروش 133,622 سهم توسط حقوقی باز هم با صف خرید تمام کرد
دوستان کسی اطلاع داره کدام حقوقی امروز فروشنده سهم بود؟

ata007
2013/04/16, 20:30
همان طور که پیش بینی می شد این سهم طبق الگوی قبلی بعد سه روز استراحت دوباره رشد خودشو شروع کرده
امروز هم با وجود معامله 340320 سهم و فروش 133,622 سهم توسط حقوقی باز هم با صف خرید تمام کرد
فکر کنم فرشتگان بود(تعداد کمی داره)

سيد ياسر شريعت
2013/04/16, 21:30

فکر کنم فرشتگان بود(تعداد کمی داره)

درود؛

از این حقوقی ها زیاد بودند از 300 تا اینجا... آمدند و 10-20 درصد گرفتند و رفتند و کفرا همچنان پر قدرت ادامه می دهد! فکر کنم خالی کرد اون حقوقی چون قطعا اگه باز هم داشت به صف خرید میداد

علی ایرانی
2013/04/17, 14:12
ببخشید یه سوال داشتم.
شرکت فروش صادراتی رو با دلار 14350 ریال بسته چرا؟ خیلی کم نیست یا منطقیه؟
توی 9 ماهه سال 91 منظورم بود..
توی 92 البته 25000 کرده

metitondar
2013/05/06, 15:39
تبریک به همه ی دوستان "کفرا"یی ...!!!
توقف نماد معاملاتي كفرا 92/2/16 15:47
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت فرآورده هاي نسوز ايران با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم، متوقف شد. مديريت بازار

وحید 20
2013/05/19, 09:50
مدیرامور سهام شرکت فرآورده های نسوز ایران عنوان کرد:
ارسال اطلاعات لازم جهت بازگشایی نماد معاملاتی به سازمان بورس

نماد معاملاتی شرکت فرآورده های نسوز ایران در حالی از تاریخ دوشنبه 1392،2،16 متوقف شده که علت توقف نماد مذکور تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم می باشد.

وفادار مدیر امور سهام شرکت فرآورده های نسوز ایران در گفتگو با خبرنگار بورس ریپورت درخصوص موضوع مطرح شده اظهار کرد: نمادمعاملاتی "کفرا" به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شده است و اطلاعات مربوط به افزایش سودآوری شرکت در حدود دو هفته گذشته به سازمان بورس ارسال گشته است.

وی ضمن اشاره به افزایش سودآوری "کفرا" گفت: افزایش سودآوری شرکت نسبتاً با اهمیت می باشد و این در شرایطی است که زمان بازگشایی نماد معاملاتی منوط به تصمیم سازمان بورس می باشد.

شایان ذکر است درحالی میانگین بازدهی صنعت کانی های غیر فلزی از ابتدای سال تاکنون اندکی بیش از 29 درصد می باشد که میانگین بازدهی شرکت فرآورده های نسوز ایران طی مدت مشابه بیش از 87 درصد می باشد.

این در شرایطی است که گزارش پیش بینی در آمد هر سهم سال مالی 92 (حسابرسی شده) حاکی از پیش بینی کاهش 23درصدی سود هر سهم و پیش بینی کاهش تولید حدود 3درصدی تولید نسبت به سال مالی گذشته می باشد.

Hamid Broker
2013/05/26, 23:15
بررسی آخرین وضعیت کفرا

سهم فعلا متوقف می باشد و به زودی مجمع عمومی تقسیم سود خواهد داشت. P/E فعلیش 7.08 هستش و با فرض DPS برابر 1225 میشه نتیجه گرفت که P/E بعد از مجمع برابر 7.52 هستش. از طرفی پرداخت سود مجمع مهر و آبان خواهد بود. یعنی حدود 4 ماه بعد. P/E گروه هم برابر 6.09 هستش.
با توجه به بحثهای فوق به نظر میرسه خرید کفرا قبل از مجمع (در صورت بازگشایی) چندان مفید به فایده نخواهد بود.

ms120j
2013/05/27, 15:00
بررسی آخرین وضعیت کفرا

سهم فعلا متوقف می باشد و به زودی مجمع عمومی تقسیم سود خواهد داشت. P/E فعلیش 7.08 هستش و با فرض DPS برابر 1225 میشه نتیجه گرفت که P/E بعد از مجمع برابر 7.52 هستش. از طرفی پرداخت سود مجمع مهر و آبان خواهد بود. یعنی حدود 4 ماه بعد. P/E گروه هم برابر 6.09 هستش.
با توجه به بحثهای فوق به نظر میرسه خرید کفرا قبل از مجمع (در صورت بازگشایی) چندان مفید به فایده نخواهد بود.
ممنون از زحماتتون ....
ملاحظه شد
و یه سوال دارم .... اگه مجمع بره و بیاد بیرون و بفروشیم تو مهر و ابان چطوری به پولمون میرسیم ؟

Hamid Broker
2013/05/27, 15:32
ممنون از زحماتتون ....
ملاحظه شد
و یه سوال دارم .... اگه مجمع بره و بیاد بیرون و بفروشیم تو مهر و ابان چطوری به پولمون میرسیم ؟

قربان شما
به طور معمول از طرف شرکت فرمی روی کدال میاد که باید کاملش کنید و بفرستید واسه شرکت تا تو موعد مقرر سود رو واریز کنن. حالت دوم اینه که شرکت اعلام میکنه سهامداران با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه و کد بورسی به شعب یک بانک معین مراجعه کنن و سودشون رو دریافت کنن.

ms120j
2013/05/27, 16:16
قربان شما
به طور معمول از طرف شرکت فرمی روی کدال میاد که باید کاملش کنید و بفرستید واسه شرکت تا تو موعد مقرر سود رو واریز کنن. حالت دوم اینه که شرکت اعلام میکنه سهامداران با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه و کد بورسی به شعب یک بانک معین مراجعه کنن و سودشون رو دریافت کنن.
ارادتمند
من تا حالا با هیچ سهمی نرفتم مجمع ...
توفیق اجباری بود .... اگر باز شود و بفروشم چطور معلومه که سهامدار بودم ؟؟؟
تقریبا نصف سرمایم تو کفراست ...
الان هم سود 2508 ریالی پیش بینی کرده ... با اون 160 تومنی اینجوری اومد بالا تا 1236 ... با این 250 تومن چی کاره هست رو نمیدونم ؟؟؟ پیشخور نکرده باشه ؟ تازه میگن تا 2500 هم می تونه بره
موندم ... یکی هم نمیاد یه تحلیل خوب بذاره ...
سهم تو اوج بازار مثبت بست و به بازار منفی برخورد نکرد ...
تصمیمم بسته به راهنمایی دوستان است
باز هم ممنون از شما

کامل
2013/05/31, 00:58
مجمع سالیانه کفرا 1392/03/13

کامل
2013/06/03, 17:57
کفرا:
سود نقدی به مبلغ 2500 ریال به ازاء هر سهم مورد تصويب مجمع قرار گرفت.

کامل
2013/07/02, 16:21
اولین پیش بینی درآمد هر سهم کفرا سال مالي منتهي به 1392/12/29 (حسابرسي نشده)(اصلاحيه)

264 تومان

مطابق اطلاعات پيوست شرکت در نظر دارد در سال 1392 به پيشنهاد هيئت مديره از محل مطالبات و آورده نقدي جمعاّبه مبلغ 68.000م.ريال اقدام به افزايش سرمايه نمايد معادل %100

123
2013/07/02, 16:32
http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=CwRwUj%2f Hju6v%2f0NsmOQOZA%3d%3d
>:D<

rajabnejad
2013/07/03, 22:03
کفرا سود هر سهم سال 92 خود را با افزایش خیره کننده از 1604 ریال به 2640 ریال افزایش داد

.ضمنا شرکت در 12ماهه سال 91 مبلغ 2508 ریال سود محقق کرده است که نسبت

به آخرین پیشبینی سود سال 91 حدود 425 ریال افزایش را نشان می دهد.شرکت در نظر دارد

در سال 1392 به پيشنهاد هيئت مديره از محل مطالبات و آورده نقدي جمعا

به مبلغ 68.000م.ر اقدام به افزايش سرمايه نمايد.

مصطفی مصری پور
2013/07/10, 18:58
سقف تاریخی شکسته شد.

بهرام خان
2013/07/10, 19:16
جناب مصري پور باسلام ... ببخشيد سوالي مطرح ميكنم در اين تايبيك شايد بي ربط به نظر برسه ... جناب مصري پور در بورس چنانچه نمادي مجمع سالانه اش را برگزار نگرده باشد و نزديك مجمع باشه سازمان ميتونه نمادرو براي تعديل عايدي سال مالي بعد متوقف كنه ... ممنون

مصطفی مصری پور
2013/07/10, 21:06
جناب مصري پور باسلام ... ببخشيد سوالي مطرح ميكنم در اين تايبيك شايد بي ربط به نظر برسه ... جناب مصري پور در بورس چنانچه نمادي مجمع سالانه اش را برگزار نگرده باشد و نزديك مجمع باشه سازمان ميتونه نمادرو براي تعديل عايدي سال مالي بعد متوقف كنه ... ممنون

سلام
بله.
هر زمانی که شرکت گزارش تعدیل عایدی ارسال کنه بورس نماد را متوقف کنه.
اما اصولا سازمان جوری هماهنگ میکنه که در زمان بسته شدن سهم برای مجمع، سایر کارها نظیر تعدیل عایدی و ... انجام بشه

بهرام خان
2013/07/10, 21:17
جناب استاد سپاس از جوابتون ... ميشه بپرسم سوالات صرفا عمومي بورس را در چه تايپيكي ميتوان مطرح نمود ... سپاس

مصطفی مصری پور
2013/07/23, 10:01
دم تامین گرم که حجمو پس از روزها پرکرد:x

سيد ياسر شريعت
2013/07/23, 10:26
دم تامین گرم که حجمو پس از روزها پرکرد:x

مصطفی، صدر در حال ورود به بورسه... برای بالارفتن NAV حتما سعی خواهد کرد حجم ها رو بدهد;)

آذرآبادگان
2013/07/25, 15:25
کفرا طی عملکرد 3 ماهه موفق به پوشش 40.7 درصدی پیش بینی سود 92 شد
کفرا طی 3 ماهه 1076 ریال محقق نموده
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=91tZqbLQjDCiRLg 74FWIwA%3d%3d

مصطفی مصری پور
2013/07/26, 19:23
همه سرفصلهای گزارش به کنار و این افزایش تولید به کنار!

باید سرفرصت یه آنالیز روی گزارشش انجام بدم. تحلیلای قبلیم میگفت 500 کف سوده و در صورت برخی رخدادها تا 800 قابل رشده

مجتبی
2013/07/27, 19:38
سلام
مصفی جان تحلیلش کردم بالای 1500000 میلیون ریال فروش خواهد داشت و بالای 800 سود خواهد ساخت.

sin
2013/07/29, 19:57
دوستان ببخشید تا چند بالا میرود این کفرا عزیز ؟

مجتبی
2013/07/31, 00:52
بستگی به حقوقی سهم داره ولی اگه یه p/e چهار و نیم به سود تحلیلیش بدیم میشه 3600 تومان.

intervention
2013/08/01, 19:08
سلام
مصفی جان تحلیلش کردم بالای 1500000 میلیون ریال فروش خواهد داشت و بالای 800 سود خواهد ساخت.

دوست عزیز من در سایت مجاور عضو هستم و پارسال سهام ناب کفرا را خرید کردم
میشه تحلیل خودتون را ارائه کنید
پیش بینی شخصی بنده با احتساب قیمتهای کنونی و همین ظرفیت تولید حدود 600 هست اما راه اندازی کوره جدید در راهه و افزایش قیمتها اگر به وضعیت پارسال نگاه کنید تاثیرش تا اخرین لحظه معلوم نیست
با تشکر

مجتبی
2013/08/02, 19:33
دوست عزیز من در سایت مجاور عضو هستم و پارسال سهام ناب کفرا را خرید کردم
میشه تحلیل خودتون را ارائه کنید
پیش بینی شخصی بنده با احتساب قیمتهای کنونی و همین ظرفیت تولید حدود 600 هست اما راه اندازی کوره جدید در راهه و افزایش قیمتها اگر به وضعیت پارسال نگاه کنید تاثیرش تا اخرین لحظه معلوم نیست
با تشکر
با سلام
کفرا عمده فروشش آجر هستش و مقدار کمی هم مواد ویژه می فروشه. علت رشد بسیار بالای این سهم توی آجر هست که از تنی 16 میلیون ریال در پایان پارسال به تنی 33 میلیون ریال در سه ماهه ابتدای امسال رسیده یعنی رشدی 109 درصدی در نرخ فروش. در مواد ویژه تقریبا رشدی در نرخ فروش نداشته. در بهای تمام شده هم شرکت خوب کار کرده و درصد سود ناخالص از فروش رشد داشته است. توی تحلیل بنده فروش کفرا چیزی در حدود 1600000 میلیون ریال هست که با کسر سایر اقلام در صورت سود و زیان به EPS نزدیک به 850 تومان دست خواهد یافت. راه اندازی کوره جدید هم می تونه پتانسیل مضاعفی بر این تحلیل باشه به شرطی که تناژ تولیدی اون واحد جدید رو پیدا کرد در نرخ فروش ضرب کرد و به فروش تحلیلی اضافه کرد و با کسر اقلام سود و زیان به EPS جدید رسید. می تونین از امور سهام شرکت در مورد زمان بندی شروع واحد و ظرفیت تناژی اون اطلاع کسب کرد.

intervention
2013/08/03, 19:33
اقا مجتبی عزیز از پاسختون متشکرم
اما جای یک سوال دیگه باقی می مونه با توجه به گزارش سه ماهه که سود را حدود 100 تومان اعلام کرده 1600000 میلیون ریال را چطور محاسبه کردید
و یک مورد دیگر اینکه مبلغ حاصل از زمین که بحث فروشش بود و طبق اطلاعاتی که بدست اوردم فروش هم رفته را نیز بایستی به eps شرکت افزود
کفرا واقعا طلاست

مجتبی
2013/08/03, 21:20
جواب سوال اول:1600000 از تناژ فروش ضربدر نرخ فروش به دست امده.
جواب سوال دوم:توی این صورت مالی حرفی از زمین نزده شده زنگ بزن مبلغ زمین فروش رفته رو بپرس تقسیم بر تعداد سهم کن با EPS تحلیل شده جمع کن.

intervention
2013/08/04, 08:16
اقا مجتبی این کار را انجام دادم البته گفتم امور سهام شاید درست جواب ندهد بنابر این ازقیمت زمینهای اطراف و مشورت با یک دوست خبره متوجه قیمت شدم و بر تعداد سهام که تقسیم کردم عدد 50 تومان بدست امد

intervention
2013/08/06, 11:21
مجتبی جان با اینکه تولید سه ماهه از فروش بیشتر بوده اما اگر تولید سه ماهه را ضرب در 4 کنیم و مقدار را در 33 میلیون رای ضرب کنیم به عدد 1220000 می رسیم که فاصله تا 1600000 زیاده میشه فورمول محاسبت را واضح تر بنویسی
با تشکر فراوان

مجتبی
2013/08/06, 18:18
مجتبی جان با اینکه تولید سه ماهه از فروش بیشتر بوده اما اگر تولید سه ماهه را ضرب در 4 کنیم و مقدار را در 33 میلیون رای ضرب کنیم به عدد 1220000 می رسیم که فاصله تا 1600000 زیاده میشه فورمول محاسبت را واضح تر بنویسی
با تشکر فراوان
تحلیل زیادی داره فرصت نوشتن نیست. صورت مالی باید تحلیل بشه بعد تولید و فروش و نرخ فروش. تقریبا 35 هزار تن دیگه تا پایان سال باید بفروشه که با نرخ های محصولاتش به عدد 1600000 میلیون ریال فروش خواهد رسید.

تکنیکالیست
2013/08/15, 23:22
اینم افتضاحی دیگر از سمت ناشران بورس در کدال.

گزارش کفرا برای سال 1380 یعنی 12 سال پیش آمد روی کدال.معلوم نیست از این کارها دنبال چی میگردن.

123
2013/08/15, 23:29
اینم افتضاحی دیگر از سمت ناشران بورس در کدال.

گزارش کفرا برای سال 1380 یعنی 12 سال پیش آمد روی کدال.معلوم نیست از این کارها دنبال چی میگردن.
دوست عزیز این گزارشها پیش از این توی سایت سازمان منتشر میشد اما سازمان از یکی دو سال پیش به شرکتها دستور داده که گزارش های قدیمی رو که توی کدال ثبت نکردن با فرمت کدالی توی کدال دوباره منتشر کنن تا به گزارش همه سالهای یک شرکت از طریق کدال بشه دسترسی داشت. یه جور تجمیع اطلاعاته و دلیل دیگه ای نداره.