PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **مشارکت در بخش آزاد**

آمن خادمی
2011/09/01, 15:03
سلام خدمت دوستان در سایت بورسی;;)

یکی از برنامه های آینده بخش آزاد ،اضافه کردن سه بخش دیگر به زیر شاخه اصلی این بخش است که اسامی آنها "کامپیوتر"،زبان" و مهاجرت است.<:-p

1- در وهله اول از دوستان می خواستم نظر خودشون را در این رابطه اعلام کنند و در نظر سنجی شرکت بفرمایند.B-)

2- همچنین هر کدام از دوستان در بخش های که اعلام شد ،اطلاعات خوبی دارند بفرمایند تا با همکاری همدیگر این تایپک را راه انداخته و به پرسش های دوستان پاسخ دهند(خیلی مهمه؛چون من خودم دیگه اطلاعات در این موضوعات ندارم که تنهایی بنویسم ):(./:)

3- اگر دوستان نظری و بخش دیگر غیر از این سه تاپیک را پیشنهاد دارند، در همین تاپیک اعلام کنند تا با مشورت همدیگر درباره راه اندازی تاپیک آنها نیز اقدام شود.;)@};-@};-

جا دارد از دوستانی که همیشه به بخش آزاد سر می زدند و با تشکر های خود و یا مطالب خود این بخش را زنده نگه می دارند ،تشکر ویژه کنم.

منتظر نظرات همه شما هست...حتی شما دوست من که هیچ وقت به بخش آزاد سر نزدید و یک عدد تشکر خشک و خالی که منجر به دلگرمی بچه های فعال این بخش باشه ،نزدید:D:D

آمن خادمی
2011/09/01, 15:20
خدمت دوستان بگم که تاکنون آقایان babi_chartoon و hamed89 برای مشارکت و پاسخ دادن به پرسش های دوستان در بخش کامپیوتر اعلام آمادگی کرده اند ...<:-p<:-p<:-p

ماهور
2011/09/01, 18:18
[quote=آمن

منتظر نظرات همه شما هست...[حتی شما دوست من که هیچ وقت به بخش آزاد سر نزدید و یک عدد تشکر خشک و خالی که منجر به دلگرمی بچه های فعال این بخش باشه ،نزدید[/
color][/b]:d:d[/]

:d:d:dخیلی با حالا بود...آمن جونم...موفق باشی همیشه...خدا وکیلی منم نه زبانم خوبه نه می خوام برم خارج ....کامپیوتر هم که در حد هویج بلدم...وگرنه با کله می اومدم برای کمک :*:*:*:*:x:x:x:x

تام آی
2011/09/01, 19:07
ممنون آمن عزیز! زبان منظورتون چه زبانی هستش؟ ترکی؟ :) انگلیسی؟ :dآلمانی؟ :-/..... ؟ فارسی؟؟b-)
مهاجرت یه کم خطریه!>:)
کامپیوتر: خوبیه خیلی خوبه
بی شک بخش های جذابی خواهند شد.
اگر اطلاعات ناقص من به درد بچه های فعال و باحال این بخش بیاد، خوشحال میشم که من هم باشم0:-)=p~

mohseni1353
2011/09/02, 07:34
آمن خانوم خیلی ممنونم من میخواستم یک پیشنهاد دیگه هم بدم دوستانی که زیاد مسافرت کردند اطلاعاتشون را در یک تاپیک قرار بدهند تا سایر عزیزان زمان سفر بتونند از این اطلاعات گردشگری برای رفتن به کشورهای مختلف استفاده کنند یعنی یک عنوان به نام تجربیات شما از سفرهای خارجی یا همچین چیزی با سپاس

آمن خادمی
2011/09/02, 12:48
ممنون آمن عزیز! زبان منظورتون چه زبانی هستش؟ ترکی؟ :) انگلیسی؟ :dآلمانی؟ :-/..... ؟ فارسی؟؟b-)
مهاجرت یه کم خطریه!>:)
کامپیوتر: خوبیه خیلی خوبه
بی شک بخش های جذابی خواهند شد.
اگر اطلاعات ناقص من به درد بچه های فعال و باحال این بخش بیاد، خوشحال میشم که من هم باشم0:-)=p~

سلام و سپاس از شما ....منظور از زبان فرقی نمی کنه...فرانسه،انگلیسی،ترکی... هر کدوم رو که شما می تونید بهم کمک کنید در پیام خصوصی بفرمایید...@};-@};-@};-

آمن خادمی
2011/09/02, 12:50
آمن خانوم خیلی ممنونم من میخواستم یک پیشنهاد دیگه هم بدم دوستانی که زیاد مسافرت کردند اطلاعاتشون را در یک تاپیک قرار بدهند تا سایر عزیزان زمان سفر بتونند از این اطلاعات گردشگری برای رفتن به کشورهای مختلف استفاده کنند یعنی یک عنوان به نام تجربیات شما از سفرهای خارجی یا همچین چیزی با سپاس

سلام و سپاس از نظر شما

یک تاپیک در بخش آزاد داریم به اسم "سیر و سفر" که البته بیشتر مربوط به جاذبه های گردشگری داخلی هست....در زمینه سفرهای خارجی اگه شما بتونید کمک کنید که خیلی عالیه...

آمن خادمی
2011/09/02, 13:17
خدمت دوستان عزیز اعلام کنم که کاربر عزیز "تام آی" در بخش زبان به ما کمک می کنند....استانبولی، آذربایجانی، ترکمنی و کلا بحث درباره انواع لهجه ها و گویش های ترکی تو دنیا
همچنین زبان انگلیسی،زبان آلمانی زبان هایی است که ایشون لطف کردن و قبول زحمت کردن به کاربران مشتاق اطلاعات را بدهند

ممنونم از این دوست عزیز(خدا از این کاربران خوب بیشتر نصیب بخش آزاد کن :d) ....آمین

mehran89
2011/09/02, 14:54
سلام دوست عزيز.. آمن جان.من در بخش زبان انگليسي مي تونم كمكتون كنم.در خدمتتون هستم.

arak_bourse
2011/09/02, 19:27
با بخش سفر موافقم. میتونه برای همه مفید باشه

hamed89
2011/09/04, 09:56
من در زمینه اپلای کردن هم یه چیزایی میدونم..
کسی سوال داشت در خدمتم

مصطفی مصری پور
2011/09/04, 10:24
من در زمینه اپلای کردن هم یه چیزایی میدونم..
کسی سوال داشت در خدمتم

اولین سوال : آپلای یعنی چی ؟:d

hamed89
2011/09/04, 12:42
اولین سوال : آپلای یعنی چی ؟:d

یعنی برای ادامه تحصیل بری اون ور :دی

alijuve
2011/09/07, 22:37
نه آقا به نظر من کار حرفه ای نیست
اگه موضوعات از فاز بورس خارج بشه از کلاس فروم کم میشه
شاید در کوتاه مدت بازدید کننده هاش زیاد بشه ولی تو بلند مدت به لحاظ تخصصی بودن به فروم لطمه میزنه
آرزوی من موفقیت دوستانه

rise2rise
2011/09/09, 17:57
موضوعات بسيار گسترده است ! در ضمينه كامپيوتر در حدي كه وقت و معلوماتم اجازه دهد مي توانم كمك كنم . چون كساني كه به اين سايت مي آيند اكثرا بورسي هستند و براي تنوع به بخش آزاد مي روند شايد ارائه اين موضوعات باعث سردگمي كاربران شود :-/

bluetooth
2011/09/18, 16:38
مهاجرت رو موافقم شديدا=((

امیر2309
2011/09/23, 22:33
با سلام
شهادت مولا و آقا امام جعفر صادق (ع) را خدمت تمام دوستان ارجمند تسلیت می گویم.
كامپيوتر موافقم چون هر چي مي دوني باز هم يجاي كار مي لنگه
:d