مکالمه بین sooroosh1315 و mhjboursy

30 پیام بازدید کننده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

1. ممنون آقا محمد حسین
  2. سلام. اون ور باز نمی‌شه. تلگرام (یعنی موبوگرام) هم که ده بار قطع و وصل شده...
    فردا پس فردا ان‌شاءالله.
  3. سلام آقا محمد حسین اینجا امکان پیغام خصوصی نداشت ، آن طرف فرستادم اگر وقت کردین لطفا راهنماییم کنید.... ممنون
  4. سلام آقا محمد حسین =) آقا خدا خیرت بده به این نکات سهم توجه نکرده بودم، حتی صبح داشتم به فروش عرضه اولیه اش فکر می کردم، بعد دیدم رسیده صفر تابلو گفتم ی نوسان 2-3 درصد چند دقیقه ای بگیرم و برگردم ولصنم، که دیگه جمع نکرد، (البته حرکتش بیشتر شبیه حمایت هست تا جمع کردن و هنوزم می تونست بذاره سهم افت کنه و پایین تر بخره.... الان روحیه گرفتم از تحلیل مثبتتون و نسبت به نگه داریش بیشتر فکر می کنم. ممنون

راستی گروه ولملت اگر حمایت روی تابلوشو پیدا کردین، (قیمتی که نمیذارن پایین تر بره و بالاترم نمی خرن، تو آون نقطه خرید خوبه، قبلا این اتفاق در 210 تومان و 260 تومان افتاد، بازیگر سنگین ترین حجم های 260 تومانی را پودر میکرد و مثلا اردر 262 تومانی چهار روز موند رو تابلو و خریداری نشد، خیلی جالب بود و بعدم ی حرکت شارپ
  5. زمان پایان جمع کردن احتمالا وقتی می‌شه که تعداد فروشنده‌ها از اول تا اینجا به رقم ۶۰۰ هزارتا برسه... الان ۴۵۰ هزار تا شده.
    و البته شاید یه زمانی هم بذاره برای پیاده کردن غریبه‌ها (نوسان‌گیرایی مثل من که تازه وارد شدن).
    ولی اگه همه رو جمع کنه و بیاره دست خودش (با توجه به اینکه حقوقی فروشنده نیست و حتی یک میلیون سهم هم خرید کرده) احتمالا رشد خوبی بعد از اون در انتظارش خواهد بود... از مدل زکشت و غنوش و درهآور و ...
  6. سلام سروش جان. نظرتون رو در مورد دتوزیع دیروز نگفتین... به نظر من... به نظر می‌رسه تو دتوزیع بازیگر دوست داره جمع کنه... و این کار رو زمان‌بر ممکنه بکنه... نمی‌دونم کی می‌خوان بزنن زیرش... ولی فعلا مرحله‌ی جمع‌آوریه... شاید دو سه روز طول بکشه... شاید یه هفته دو هفته... گفتم گفته باشم... چون من خودم آدم بلند مدتی نیستم و مقداری سبک کردم به جاش یه مقدار خودرویی خریدم. به دید بسیار بسیار کوتاه مدت.
  7. سلام آقا محمد حسین عزیز
    اکانت با نام های مختلف در گذشته زیاد می ساختم و برای اینکه بدانم چقدر عمر خویش را با این نام کاربری گذرانده ام سال میلادیش را درج می کردم مثلا mohamadhosein007 یا... سال 2015 آمدم اکانت sooroosh2015 را بسازم که قبلا ساخته بودن 1300 شمسی و 15 میلادی ترکیب کردم، این اکانت سروش مال همان وقت ها بود
  8. جناب سروش عزیز،
    این ۱۳۱۵ چیه پسوند نام کاربری‌تون؟
نمایش پیام های بازدید کننده 1 از 10 تا 30
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین