مکالمه بین ata007 و mahyar1357

10 پیغام بازدید کنندگان

1. جناب ابراهیمی میانگین خرید شما چنده؟!
  2. عطا جون سلام
    ابراهيمي كوچيك شما از مشهد مزاحم هميشگي
    عطا جون من الان حدود 75% سبدم غبشهره يكم دارم نگران ميشم از بازي اين سهم.واقعا اگه بشه 1200 ارزش تك سهم شدن داره با اين همه سهام ارزشمند و پر پتانسيل در بازار؟
    حتي اگه بدونم 2 هفته ديگه روند صعودي ميشه نگه ميدارم.نظر شريف شما از روند اتي غبشهر چيه؟ بازم ازت ممنونم
  3. مخلصیم جناب ابراهیمی،لطف دارید
    آقا فقط این سهمهایی که داری نگه دار که واقعا" خوبن
    شرمنده که دیر جواب دادم حواسم نبود به صندوق پیامم
    محتاج دعاییم از بارگاه ضامن آهو
  4. سلام
    عطا جون
    خوبي خسته نباشين ببخشي وسط بازار پارازيت ميندازم
    به نظرت دارن روي غبشهر بازي در ميارن يا امكان افتش هست 80% سبدم غبشهره اگه امكان داره نظرتو بگو ممنون و منتظر حق پشت و پناهت
  5. سلام
    عطا جون
    خوبي خسته نباشين ببخشي وسط بازار پارازيت ميندازم
    به نظرت دارن روي غبشهر بازي در ميارن يا امكان افتش هست 80% سبدم غبشهره اگه امكان داره نظرتو بگو ممنون و منتظر حق پشت و پناهت
  6. سلام دوست عزیز و قدیمی
    امیدوارم ایام به کام و همیشه سلامت باشید
    در مورد سهام پالایشگاهی شبندر حتی صادرات براش مشکل بیاد براش خوب میشه چون از اینور پول ناحق به صندوق توسعه ملی نمیده
    شبندر کلا" نگرانیش جنگ هست که اونم هیچ وقت نمیشه و نخواهد شد.
    شراز هم در بین پالایشگاهی ها فقط صبر می خواد
    قیمت این سهم 700 تومان است ولی خریدار بلوک 17% که پارسان هست نمیزاره سهم بره بالا تا در پایینترین قیمت بخره
    اگر نرخ ارز مرجع تغییر یابد قیمت سهم شراز 1000 تومان خواهد
    غبشهر هم اگر حوصله اش را داشتین تا افزایش سرمایه نگه دارین ضرر نداره
    ولی اگه کوتاه مدت هستین 2000 تومان خالی کنین.
    یا حق
  7. سلام عطا جون
    من قبل هم در خصوصي مزاحمتون شدم
    ميخواستم مجدد مصدع بشم
    من حدود 50% سبدم پالايشگاهيه شراز(15%) و شبندر(35%) اگه دو حالت اكستريمو تصور كنيم يعني: 1-اوضاع خيلي خرابتر بشه و تحريمها گسترده تر بشه و قيمت ارز خيلي بالاتر بره (بدون گزينه جنگ چون اونو بسيار بعيد ميدونم)
    2-به سمت توافق پيش بريم و روز بروز اوضاع آروم تر بشه
    در دو حالت بالا سرنوشت بازار و علي الخصوص سهام پالايشگاهي چي ميشه بويژه در حالت اول.
    هميشه از پست ها و تحليل هاي دقيق و متين و صبورانه شما استفاده كرده و لذت ميبرم.خوشبختانه 40% سبدم غبشهر 1290 تومني هست در اين مورد هم نظرتونو بگين.بسيار ممنون و سپاسگزار
  8. سلام عطا جون
    من قبل هم در خصوصي مزاحمتون شدم
    ميخواستم مجدد مصدع بشم
    من حدود 50% سبدم پالايشگاهيه شراز(15%) و شبندر(35%) اگه دو حالت اكستريمو تصور كنيم يعني: 1-اوضاع خيلي خرابتر بشه و تحريمها گسترده تر بشه و قيمت ارز خيلي بالاتر بره (بدون گزينه جنگ چون اونو بسيار بعيد ميدونم)
    2-به سمت توافق پيش بريم و روز بروز اوضاع آروم بشه
    در دو حالت بالا سرنوشت سهام پالايشگاهي چي ميشه بخصوص در حالت اول
    بازم از پست ها و تحليل هاي دقيق و متين و صبورانه شما استفاده كرده و لذت ميبرم.خوشبختانه 40% سبدم غبشهر 1290 تومني هست در اين مورد هم نظرتونو بگين.بسيار ممنون و سپاسگزار
  9. سلام بر دوست خوب و محترم
    واقعا" ادب و شخصیت شما مرا تحت تاثیر قرار داد
    یعنی تو این دور و زمونه که مردم تیشه به ریشه همدیگه میزنند پیدا کردن انسانهای نازنینی مثل شما سخت است و دشوار
    والاه عرضم به حضورتان من باشم با پول آپارتمانی که فروختین حتی یک عدد سهم هم نمیخرم و میرم همان یه آپارتمان دیگه میخرم و اجارش میدم که بهتره
    ولی اگر می خواهید تجدید نظر در سبدتان بکنید و قندی بخرید توصیه می کنم 20% از سبدتان را به قندی اختصاص بدهید آنهم اگر قرار باشد قندی بخری من قصفها و قپیرا را تاکید میکنم
    مابقی سبدم را هم 70% بلند مدتی میبندم میره پی کارش مثل کنور یا ومعادن که خدای نکرده حتی جنگ هم بشه مثل کوه استوارند و جای نگرانی نداره
    10% مابقی را هم همیشه نقد میمونم که اگر سهم خوبی عرضه شد بخرم و 1 هفته ای بفروشم بره(همان نوسانگیری)
    البته هر عرضه ای هم نه،مثلا" عرضه هایی مثل کنور و توریل بشه حتما" بخرید ولی شبندر و غیره سودشم مال خودشون ما نخواستیم
    در پناه حضرت حق در کنار خانواده همیشه شاد و سلامت باشید
  10. 2-با توجه به اینکه حدود شش ماهی میشه که بازار آتی رو هر روز چک میکنم و اوضاع سیاسی و .... رو مد نظر دارم و تحلیلهای شما رو هم بعضا بیش از یک بار میخونم و برای آتی کد هم قبلا گرفتم به نظرت خرید سکه نقدی یا خرید از بازار آتی چیه؟ اگه مثبته راهنمایی کن چطور عمل کنم؟خرید نقدی و فروش در ماه مثلا شهریور ؟ یا سناریوی دیگه؟ البته چون اونس جهانی هم الان 1565 $ شاید فردا سکه ارزون تر بشه ولی خوب با توجه به پرونده هسته ای شاید تو چند ماه آینده خیلی گرون بشه.
    4- با توجه به نقدینگی نسبتا خوب در این عرضه اولیه شبندر و بیمه ملت در این اوضاع و احوال شرکت کنم ؟ قیمت مناسب چنده و با چند درصد سود خارج بشم البته میدونم باید حمایتها و استحکام صف رو مد نظر داشت.
    3-اگه دوباره آپارتمان پیش خرید کنم چون پولم کمه باید موقع تحویل بدم رهن و خودم برم مستاجری و.....و اگه با پول خودم بخوام خرید کنم مورد خوبی نمیتونم بخرم.
    عطا جان از اینکه جسارت کردم و این همه وقت شریفتو گرفتم عذر خواهی میکنم اگه دوست داشتی و وقت داشتی راهنمایی کن منم فقط میتونم برات دعا کنم ممنون.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10