مکالمه بین mhjboursy و sooroosh1315

282 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام.
    آتی که اصلا سر در نمی‌آرم.
    غچین رو الان بررسی می‌کنم. فقط اینکه رشد سالانه‌اش این زیر هست:
    http://uupload.ir/files/txme_غچین_رشد_سالانه.png

نمی‌دونم می‌افته یا نه؟
    یه سالایی فقط پول رو حفظ کرده (سود بانکی/تورم).
    سال ۹۲-۹۱ همه همون قدر رشد داشتن! مثل سال ۹۷-۹۸!
    سال ۹۵ به اندازه‌ی تورم زیان داده!
  2. سلام آقا محمد حسین..............ببخشید اینقدر مزاحم میشم ..... ولی این عضو انجمن که بازار آتی کار می کند حرف جالبی زد .... اینکه در بازار آتی فقط فروش باید برداشت....(من اینجور برداشت کردم که یعنی همواره در حال ارزان شدن هست)..... در صورتی که در ایران ارزانی نداریم فقط قیمت ها در حال افزایش هستن.......نمودار ها را که چک می کنی می بینی رشد مثلا 300 درصدی در 3 روز اتفاق افتاده و 362 روز باقی سال قیمت هر روز کمتر شده مثلا روزی یک هزارم درصد افت!!!!

نمودار غچین را می دیدم از سال 2005 تا همین الان روند فقط صعودی بوده ... افت ها هم کوچک و جزیی کوتاه مدت .... هر وقت هم قیمت افزایش یافته و رسید سقف چند وقت بعد باز ی رشد عظیم

کاش نمودار غچین را از 2015 تا الان کاش ببرسی کارگاه حجم می کردین اگر وقت کردین.

3. ممنون آقا محمد حسین
  4. سلام. اون ور باز نمی‌شه. تلگرام (یعنی موبوگرام) هم که ده بار قطع و وصل شده...
    فردا پس فردا ان‌شاءالله.
  5. سلام آقا محمد حسین اینجا امکان پیغام خصوصی نداشت ، آن طرف فرستادم اگر وقت کردین لطفا راهنماییم کنید.... ممنون
  6. سلام آقا محمد حسین =) آقا خدا خیرت بده به این نکات سهم توجه نکرده بودم، حتی صبح داشتم به فروش عرضه اولیه اش فکر می کردم، بعد دیدم رسیده صفر تابلو گفتم ی نوسان 2-3 درصد چند دقیقه ای بگیرم و برگردم ولصنم، که دیگه جمع نکرد، (البته حرکتش بیشتر شبیه حمایت هست تا جمع کردن و هنوزم می تونست بذاره سهم افت کنه و پایین تر بخره.... الان روحیه گرفتم از تحلیل مثبتتون و نسبت به نگه داریش بیشتر فکر می کنم. ممنون

راستی گروه ولملت اگر حمایت روی تابلوشو پیدا کردین، (قیمتی که نمیذارن پایین تر بره و بالاترم نمی خرن، تو آون نقطه خرید خوبه، قبلا این اتفاق در 210 تومان و 260 تومان افتاد، بازیگر سنگین ترین حجم های 260 تومانی را پودر میکرد و مثلا اردر 262 تومانی چهار روز موند رو تابلو و خریداری نشد، خیلی جالب بود و بعدم ی حرکت شارپ
  7. زمان پایان جمع کردن احتمالا وقتی می‌شه که تعداد فروشنده‌ها از اول تا اینجا به رقم ۶۰۰ هزارتا برسه... الان ۴۵۰ هزار تا شده.
    و البته شاید یه زمانی هم بذاره برای پیاده کردن غریبه‌ها (نوسان‌گیرایی مثل من که تازه وارد شدن).
    ولی اگه همه رو جمع کنه و بیاره دست خودش (با توجه به اینکه حقوقی فروشنده نیست و حتی یک میلیون سهم هم خرید کرده) احتمالا رشد خوبی بعد از اون در انتظارش خواهد بود... از مدل زکشت و غنوش و درهآور و ...
  8. سلام سروش جان. نظرتون رو در مورد دتوزیع دیروز نگفتین... به نظر من... به نظر می‌رسه تو دتوزیع بازیگر دوست داره جمع کنه... و این کار رو زمان‌بر ممکنه بکنه... نمی‌دونم کی می‌خوان بزنن زیرش... ولی فعلا مرحله‌ی جمع‌آوریه... شاید دو سه روز طول بکشه... شاید یه هفته دو هفته... گفتم گفته باشم... چون من خودم آدم بلند مدتی نیستم و مقداری سبک کردم به جاش یه مقدار خودرویی خریدم. به دید بسیار بسیار کوتاه مدت.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 251 از 260 تا 282