مکالمه بین mhjboursy و sooroosh1315

282 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 7 از 29 نخست ... 4567891017 ... آخرین
  1. اگر بد بودن که تحریمشون نمی کرد :|
  2. سلام آقا محمد حسین ، فکر می کنم روند بلند مدت در گروه بانکی هست و یک سبد پر پیمون از همه ی بانک ها باید ئدرست کنیم (تک تک بانک ها) ، دلیلم هم داشتم تحیم ها را می خوندم ، دقیقا هر اسمی را که امریکا روش واژه تحریم گذاشته از خاک بلند شده ، الان اخرین تحریمش رو بانک ها بود ، میشه به منزله ی تضمین در خرید نگاه کرد بهش :|
  3. عالی - ممنونم.
  4. ثفارس هنوز حجمی نخورده
  5. سلام و صبح و بخیر آقا محمد حسین ، الان بیدار شدم ، اینترنت چراغش خاموش بوده و سیستم کار نکرده ، ثنوسا و مرقام بنظرم بهترن ، بنظرم در حالت فعلی بازار هیچی مهمتر از حجم بزرگ در کف ها نیست ، هرچه حجم بزرگ رشد طولانی تر
  6. ثنوسا و مرقام رو هم بفرمایید.
  7. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه - ثفارس بنظرتون چطوره؟ منفی ۴.۹ خرید بشه به دید ۱۰ - ۱۵ درصد سود؟
  8. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه - ثفارس بنظرتون چطوره؟ منفی ۴.۹ خرید بشه به دید ۱۰ - ۱۵ درصد سود؟
  9. سلام و عرض ادب - خوبید؟ - بررسی کردن که همه چیز بررسی بشه بهتره - ولی من یکی که نمی‌رسم. ماشینی بررسی کردن هم باز نیازمند مطالعه دستی اولیه و نوشتن برنامه است که اون رو هم نمی‌رسم. فکر نکنم وقت گذاشتن روش هم برام فایده داشته باشه - هر چند وقتم هر روز مقدار زیادی‌اش هدر می‌ره (به خصوص این دو سه هفته اخیر) ولی می‌دونم «باید برای چیزی که می‌خوام وقت اختصاص بدم از قبل تو برنامه‌ام وجود داشته باشه» وگرنه قطعا اون وقت مچاله شده می‌ره تو سطل آشغال

نوری این مقدار فروش رو قبلا کجا انجام می‌داده؟ احتمالا خارج از بورس... نه؟ وگرنه چطور می‌شه یهو حجمش چند برابر بشه؟ ای بسا این بد باشه براش. نمی‌دونم.
  10. اقا محمد حسین ، سلام، بنظرتان باید بورس کالا و حجم و معاملات و.... آنجا را هم بررسی کنیم (ماشینی) ؟دارم به جهش فروش نوری فکر می کنم در تیر ماه به بعد هر ماه به اندازه فروش کل سه ماه نخست هر ماه فروش داشته ، خوب این یعنی مشخص بوده دلار می خواهد جهش کند ، قبلا یکی از دوستان اینجا بودن یا کانال تلگرام تحلیلی از بورس کالا هم قرار می دادن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 61 از 70 تا 282
صفحه 7 از 29 نخست ... 4567891017 ... آخرین