مکالمه بین mahfirouzi و محسن مختاری

5 پیغام بازدید کنندگان

1. با سلام جناب مختاری عزیز
    ضمن تشکر از جوابتان من هم به شما حق می دهم با اینحال برای من کمی عجیب بود. در هر صورت بسیار سپاسگذارم.
  2. سلام
    در واقع این قانون رو برا این گذاشتیم که سهمهایی که خشک اند و به علت عرضه نشدن کافی صفی هم براشون چیده نمیشه رو نشه انتخاب کرد
    البته ممکنه قانون دجار این ایراد باشه که سهمی که به راحتی میشه خرید مثل ونوین هم واجد شرایط نباشه
    البته میشه قوانین رو اصلاح کرد
    اما این رو هم توجه کنید که کاربرا الان یه ساله با این قوانین آشنا هستن ولی هنوز خووب رعایتشون نمیکنن
    وای به روزی که تغییرشون بدیم و برا واقعی تر شدن پیچیده ترشون هم بکنیم
  3. با سلام خدمت جناب مختاری
    می خواستم بدانم چرا انتخاب شراز مشکلی ندارد ولی انتخاب ونوین مشکل دارد، آخه من خودم روز چهارشنبه تعدادی به قیمت کمتر از بیشترین قیمت خریدم . با تشکر از راهنمایتان
  4. جناب مختاری عزیز
    نمی خواستم جسارت کنم شماره تموسمو خدمتتون بدم تا شما تماس بگیرید (09132086486 ) در واقع می خواستم با شما در مورد نگهداری یا فروش آن مشورت کنم و چند سوال که در مورد تکنیکال آن برام مطرح است . در حقیقت از نظر من این سهم پتانسیل بالا رفتن تا 280- 310 تومان رو داره، و یکی از دوستان که نظرات شما رو در فروم ها خونده بود و همیشه به من اصرار می کرد که خکاوه هات رو بفروش نظر شما رو برای من باز گو می کرد در واقع می خواستم نظر شما رو خودم بشنوم. اگر جسارتی نکرده باشم در صورت امکان با من تماس بگیرید. با کمال تشکر
  5. با سلام
    جناب مختاری می خواستم در مورد خکاوه با هاتون صحبت کنم اگر امکان داره شماره تماستون رو بمن بدهید .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5