مکالمه بین *سامان* و mahyar1357

5 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    آقای ساده ساده من از ارادتمندان قدیمی هستم که از اواخر اردیبهشت 90 با 30 میل وارد بورس شدم و حدود 20 میل آن که پول فروش ماشین زیر پا و وام و قرض و....بود بخاطر کم تجربگی و..... از دست رفت. چند روز پیش آپارتمان مسکونی رو به قصد تعویض و خرید در مکانی بهتر فروختم.با لحاظ وضعیت پرونده هسته ای و اتفاقات سوریه و.... تصمیم به خرید سکه گرفتم با اینکه یقین داشتم سکه صعودیه ولی چون بار اولم بود خیلی این دست و اون دست کردم و به جای خرید روی 695000 تومان چند روز قبل بالاخره امروز 150 تا روی 755000 تومان خریدم فک میکنم مسکن جای رشد زیادی نداره چون یه صعود شارپ و 50-60 درصدی رو داشته . حدود 5% بوی جنگ رو حداقل در سوریه و در درازمدت نا آرامی رو در ایران استشمام میکنم پس برای خرید مسکن نیازی به عجله نیست. با اینکه متاهل و دوتا بچه دارم و باید محافظه کار باشم دل به دریا زدم و توکل کردم.لطفا درصورت امکان نظرتونو بگین .کی باید بفروشم رو چه قیمتی؟ کی باید به خرید سهام فک کنم ؟ چه سهمایی رو در اولویت میدونین؟ بازم ازتون متشکرم لطفا منو راهنمایی کنین .
  2. صحبتاي شما دقيقا درسته و متاسفم
  3. سلام ساده جان عدم شفافيت در تمام عرصه ها بسيار بسيار آزاردهنده شده در عرصه فرهنگ اخلاق (همه به نوعي با نفاق و خودسانسوري زندگي ميكنيم) هنر اقتصاد بانك مركزي آمارو اطلاعات (كه پايه تمام سيستم هاي اطلاعاتيه) بورس و....وقتي در كشوري به مطبوعات و رسانه ها نهيب زده ميشه كه به فلان موضوع دامن نزنيد دشمن در كمين نشسته ..... بورس رو دستوري و تصنعي بالا پائين ميكنن و...... مطبوعات و رسانه ها چشم بيدار جامعه و بورس آئينه تمام نماي اقتصاد است. چه كسي و با چه حقي به خودش اجازه ميده اون هنجره را پاره و اين چشمها رو كور كنه و جامعه رو در تاريكي و البته در خسران و عقب ماندگي نگه داره؟ دردم از اينه كه تمام اين ناهنجاريها و سوء رفتارها و نفاق ها و دروغ ها داره بطور سيستماتيك وارد خون و فرهنگ تك تك آدمها ميشه.
  4. دوست دارم مهيار جان دل پاكي داري و مشخصه كه در دامان خانواده پاك و اصيلي بزرگ شدي و اينو از پيام بي ريات ميشه فهميد اميدوارم هر جاي ايران هستي شاد و پيروز باشي
  5. سلام ساده بي ادعا اي مرد خدا . با اينكه فكر والا و انديشه اي ناب داري و تحليلهات فني و پيچيدس ولي خودت " بي گره هستي و صافي همچو آب".اين تعبير آخري رو خيلي دوست دارم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5