مکالمه بین negarminavi و sooroosh1315

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام، خواهش میکنم، از نمودار تعدیل نشده استفاده کنید، نرم افزارهای مختلفی میشه استفاده کرد، متاتریدر، داینامیک تریدر و ...
  2. سلام خانم مینوی ....بازم ممنون.... جسارتاً نمودار به این شکل در اومد ..... شما از چه نررم افزاری استفاده می کنید.....
  3. چون فایرا در تایم ماهانه بعد از 6-7 سال میانگین نمایی 5 ماهه از میانگین نمایی 62 ماهه عبور کرد و میانگین نمایی 13 ماهه هم در آستانه کراس با میانگین نمایی 62 ماهه بود، برای همین خرید کردم
  4. ممنون ....میشه دلیل خرید فایرا در 620-650 را بدانم ؟
  5. فباهنر 800 تومانی داریم ما البته دوستان تو محدوده 1400 هم پیشنهاد خرید داشتن، اما من خرید نکردم،
    اخیرا در گروه قندی قچار زیر 3400 خرید کردم، فایرا هم محدوده 620-650
  6. شما هم فباهنر داشتین، یعنی بالاخره هر چقدرم آدم کارش درست باشه، باز، بورس زیر و رو میکشه براش
  7. 30000 چه معنایی داره؟ ?????? کد 33333 احتمالا معنای بازگشت روند صعودی هست و پایان استراحت موج 2.... و بازم جای خالیتون احساس میشه، نظرتان در مورد گروه قندی چیه برای یکی دوماهه؟ و سهم خوب چی سراغ دارین الان،... البته ندیدم سیگنال مستقیم بدهید، ولی سود های خوبی گرفتین یکی دو سال گذشته، اگر امکانش هس، سهم خوب یا گروه هایی که بنظرتان شانس رشد دارن را بگین
  8. کد 4 و کد 7 به قول شما یه معنایی داشت بین بخشی از بازار، حالا کد 3 چه معنایی داره؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10