مکالمه بین ebi1352 و misha

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سرور وبزرگواريد انشالله خدا به دادهمه برسه به دادمنو پسرم هم برسه ازاين دوست بزگوارناديده ام به اندازه يه دنيا تشكركنيد وازشما هم به اندازه تمام محبت وخوبيهايتان تشكر ميكنم صبر ميكنيم تا ببينيم فردا خدا چه خواهد يا حق خدايا پسرمو رو سپردم به خودت كه ارحم الراحميني
  2. زبان قاصر است فقط به عنوان فرومایه ترین فرد دوست دارم منم در مشکل و غم خودتون شریک بدونین.باور کنید تنها کاری که به ذهنم رسید این بود که چون تو تایپکای دیگه عضوم اونجا هم بزنم تا براتون دعا کنن ولی وقتی پیام آقا مهران رو دیدم احسنت گفتم بهشون که هنوز هم رسم جوانمردی رو برقرار دارن.
  3. آيدي ياهو ي من mesh_1351@yahoo.com
  4. دوستان عزيز همگي بزرگواريد فعلا مشكل مالي مدنظر نيست ريه بچه كامل ازكار افتاده بادستگاه نفس ميكشه پلاكتهاي خونش پايين اومده طوري كه تمام بدنش شروع به خونريزي كرده هيچ علتي هم براش پيدا نشده كليه وكبد هم ازكار افتاده به فاصله 4روز تمام علائم حياتي ازبين رفته 4بارتاحالا احيا شده ولي اميدي بهش نيست از اينهمه لطف سپاسگزارم وزبانم قاصر از تشكر اين همه محبت به دوست ناديده اتان
  5. میشه راهنماییم کنید چکار کنم؟
  6. نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1352
    مهران گلم .براش پیغام دادم هنوز جواب نداده.نمیدونم تو این شرایط دیگه آنلاین میشه یا نه.چیزی که به ذهنم رسید این بود که آدرس صفحه شخصیشو براتون بفرستم.

ممنون جناب ابی بزرگوار راستش تو بورسی کاربریم حذف شده انگار نمیتونم وارد شم همه تلاشتونو بکنید اگه شد شمارشونو پیدا کنید شرمندم بهتون زحمت میدم بد بغضی گلومو گرفته خبری شد بهم پیام بدید بازم ممنونارب
  7. آقای ابی من تو سایتای دیگه فعال نیستم و جناب میشا رو نمیشناسم اما جسارتا اگه کمکی از من بر میاد علاوه بر دعا بفرمایید این شرایطو درک میکنم جسارتا اما ببینید کمک مادی لازم ندارن مبادا تو این اوضاع بد دستشون خالی باشه اگه براتون مقدوره شماره ایشون رو بدید تماس بگیرم خدمتشون ممنون که اطلاع رسانی میکنید
  8. ببینید ایشون نام کاربریشون مهران است.پیغامهایی رو که برام فرستاده براتون میفرستم
  9. یکی از اعضا اونجا برام پیام زد و گفت هرجور شده شماره شما رو براش بفرستم.ولی اگه براتون مقدور نیس میخاین آدرس صفحه شخصیشو بهتون بدم؟
  10. شما تو تالار بورسبازان عضویید؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10