مکالمه بین sooroosh1315 و mhjboursy

40 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 4 نخست 1234
  1. سلام - اصلا خبر ندارم - احتمالا موقت باشه با این اوصافی که فرمودین.
  2. سلام
    آقا محمد حسین نماد صف طلا چرا صف خرید شد ؟ انس نزولی طلای بازار نزولی دلار ثابت
  3. سلام - خیلی ممنون.
  4. سلام - نظری ندارم - به هیچ وجه قابل بررسی نیست برای من.
  5. سلام
  6. نظرتون در مورد بزاگرسح چیه ؟ :| خیلی مفته و این بیشتر ترسناکه تا جذاب
  7. استفاده از ماشین (برنامه‌نویسی و رایانه) به ذهن من می‌رسه.
    یا باید چندین نفر باشیم هر کسی یه گوشه کار رو بگیره. ولی این هم زیاد فرقی با اون حالت بالا نداره. در نهایت داده‌ها باید به یه نفر وارد بشن و یه نفر تصمیم (نهایی) رو بگیره.
    وجود ماشین کار رو خیلی آسون می‌کنه.
    همین کارایی که شما تو جستار تست انجام می‌دید.
    بررسی میزان امید و اصلاح بازار...
    اینا کلی‌بینی ماشینی هستش دیگه...
    در مورد تک تک نمادها هم باز همینه... شما تو جستار تست موارد پیشنهادی ماشینی قرار می‌دید...
    موقع فروش هم اگه بتونیم برنامه‌اش رو بنویسیم که خیلی سخته دیگه تقریبا هیچ نیازی به بررسی انسانی نیست. (البته تو حرف! وگرنه تو عمل افتاد مشکل‌ها...)
  8. متشکرم آقا محمد حسین جان ، دعا گو هستم و حس می کنم که فرد خوبی هم دعاگویم هست ، باز هم از شما متشکرم آقا محمد حسین عزیز

داشتم به راهبرد فکر می کردم ، اینکه در خرداد یا تیرماه با اینکه بازار خوب و عالی و شلوغ و... بود باید به دید میان مدت سوییچ می کردیم روی کالا و دلار و اینچیزها

در واقع بنحوی ناآشکاری ها را حل کنیم

گاهی بشدت کوتاه مدتی میشود فضای دیدمان ( حال انکه یک شخص نمی تواند در یک لحظه هم جزییات را ببیند هم ماکرو ) و سوییچ بین بازارها با دید ریز بین امکان پذیر نیست برای سود کرد دید ریز بین می خواد

می خوام بگم کار یک نفر نیست اصلا

یک نفر باید مربی وایسه بیرون زمین همزمان یک بازیکن داخل زمین با جزییات(دقیق) تکل برود همزمان

این مشکل را چه کنیم ؟
  9. سلام و عرض ادب برادر عزیزم - الحمد لله - به دعای خیر شما خوبم - ممنونم از احوال‌پرسی‌تون - شما چطورید؟ خوب هستین ان‌شاءالله؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 31 از 40 تا 40
صفحه 4 از 4 نخست 1234