مکالمه بین (حیدری) و نوام چامسکی

5 پیغام بازدید کنندگان

1. معرفی کنه و کسی بره متضرر بشه بعد ادم با عذاب وجدانش چه کنه ما هم که سفته بازی بلد نیستیم /بهتر ادم از بازار بیرون باشه و ببینه چی میشه اینگار سازمان می خواد تغییراتی بده و دامنه نوسانات بیشتر کنه و شاخص شرکتهای بزرگ و کوچیک درست کنه و از این جور حرفا /خودشون هم نمیدونن چیکار هستن چون دولتی پولی ندار تا از بازار حمایت کنه /من یکم اگر خپارس شل کنه وارد میشم و نوسان میگیرم ازش و الان سهمای /روز دارو یکم نوسان گرفتم و اگر منفی شه اونم با پول کم شاید بازم بشه /بعد حق تقدم بیمه پارسیان البته اگر منفی بشه اونم با پول کم /یا علی برادر
  2. کنن و همه منتظر هستن اوضاع مملکت روشن بشه /هر چند در سال اتی ما شاهد افزایش سود شرکتها نخواهیم ولی با توافق هسته ای بازار میتونه p/eبالاتری بگیره و شاخص رشد کنه و در غیر اینصورت واقعا دلیلی برای رشد بازار تو این زمان نداریم و این امر باعث شده خریدار تو بازار نباشه /این چند وقت اقا حیدری در هیچ زمان از بورس شاهدش نبودیم و شرایطخاصی است تو سال 83 سهما همه تو اوج قیمتی بودن و تو حباب مخض ولی الان سهما تو کف خودشون هستن و باز هم فشار فروش داریم و بعضا حقوقی ها هم دارن نقد میکنن و احتیاج به نقدینگی دارن /اوضاع خوبی رو شاهد نیستیم و افق روشنی نداریم /وگرنه من نوعی اگر کاری از دستم بر میاد چرا نباید انجام بدم و به کسی کمک نکنم /ادم میترسه سهمی رو
  3. سلام حیدری جان /ممنون از شما برادر لطف دارید /بازار ماهیت درست و حسابی نداره و پر از زیسک است و تک توک سهمای که ادم میبنه اونم مثل خاذین که چند نفر با پول شخصی بالا اوردن و از بی عرضگیی حقوقیش استفاده کردن و چند درصد گرفتن /بازار منطق تحلیلی نداره اخه /بازاری که وخارزم رو میفروشه دنبال چی است هر چند بازار از بالا هم منظور تو سازمان هم با خبرهای من دارم و برخوردهای که با بهضی کارگذاریها و صندوقها دارم خودش هم نمیدونه چیکار میکنه /امروز در یک جایی بودم و صحبتهای با واسطه با فطانت شد و پیشنهاد های هم داده شده ولی ادم متوجه میشه حقوقی ها از بابت وامهای سنگینی در اوخر دوره احمدی نژاد گرفتن تو فشاز باز پرداخت هستن و امکان این رو ندارن بپردازن /وچون ما در اوج قیمتها در سال 92 بیشتر افزایش سرمایه هامون از محل اورده بوده الان کمتر حقوقیها پول دارن تا از سهمشون حمایت
  4. سلام دادا نوام تا کی میخوای ما را از نوشته های زیبات محروم کنی.برگرد دیگه نوام جان جات اینجا خیلی خالیه
  5. سلام /به عشق مطالب تو میام این سایت و روزهای تعطیل منتظر مطالبت هستم ونبودنت منو دل تنگ میکنه برادر حیدری /خوش باشی و با خوشی زندگی کنی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5