مکالمه بین sooroosh1315 و mhjboursy

144 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 15 123411 ... آخرین
  1. سلام و روز بخیر آقا محمد حسین ...دحاوی و وتوصا منظورم نوسان گیری یک روزه بود .... دارم یک سیستم نوسانگیری طراحی می کنم . هیچی نقد ندارم.... یک درصد زیر سر به سر ضررم .با اینا زمستونو سر می کنم انرژی 3 تمام (اونایشون که حجم مبنا پر می کنن یا ی چیزای خوبی تو خودشون دارن که متاسفانه اصلا آشنایی ندارم با بازار پایه) سهام بازار پایه عالی هستن بنظرم
  2. انرژی۳ رو نگاه کردید؟ نظرتون چیه؟ می‌شه خرید بد هم نیست.
  3. دحاوی رو دارم نگاه می‌کنم... بین دو تا قیمت بسیار نزدیک هم قرار گرفته... ۳٫۷ تومن تا ۴ تومن...
    اون ۴ تومن هیچ مسئله‌ای نداره... و احتمالا ازش رد بشه...
    توجه داشته باشید که روزی ۳ درصد رشد می‌کنه.
    این حمایتش (که الان روش هست تقریبا) هم خیلی عالیه و مطمئنه.
    روی ۴٫۵ هم باز دوباره یه مقاومت داره... یا ۵ تومن...

احتمالا از همین جا بر گرده... ولی چقدر طول می‌کشه که روند قوی بگیره ؟ اینش اگه اوکی باشه خوبه...
  4. تو دحاوی خودتون یه مقدار ابتدای نمودار رو به سمت پایین کشیدید... خوب... تو بازاری که گاوی هست... بهتره یه چیزی بخریم که همین الان روند داشته باشه... نه؟
    ببینید... من خودم متخصص کف‌یابی هستم... ولی مدت‌هاست این کار رو گذاشتم کنار... حتی تو این چند وقت اخیر می‌خواستم ثنظام و خفولا و فافزا و خیلی چیزای دیگه رو بخرم... ولی آخه چه کاریه؟ تو این بازار باید چیزی رو دریابیم که همین الان یا نهایت یک روز دیگه حرکت به سمت بالا داشته باشه...
  5. سلام و وقت به خیر. در مورد وتوصا (دارم الان نگاه می‌کنم) هیچ دیدگاهی ندارم. باید ۱۴ تومن رو بشکنه که روند پیدا کنه.
  6. سلام آقا محمد حسین

وتوصا هم به لحاظ حجم یجوریه

نظرتان برای نوسان گیری فردا چیه از منفی کامل به مثبت کامل؟ (وتوصا - دحاوی)

https://rahavard365.com/analysis/11874278/image (دحاوی... تمام سهام نمودارشون همین شکله)
  7. خیلی ممنونم سروش جان
  8. سلام،
    بورسی گرین که بالا و پایین صفحه سبز میشد
    آون یکی لایت هم، شکلش کلا عوض می کرد
    بعد موبایلا رو تست کردم (با گوشی هستم)
    هیچکدوم کار نکرد و صفحه آبی شد کلا بدون هیچ متنی و رفرش و....

بعدش باز هرچی گرین، لایت زدم عکس بگیرم، دیگه تغییر نکرد، همینجوری دیفالت مونده
  9. ممنونم... اگه استایل کلی انجمن رو هم تغییر بدید باز همین شکلی می‌بینید؟
  10. به این شکل می بینم
    https://i.vgy.me/hJbIM2.png

نوشته ای منظورم نیست.... خود بررسی سهم شغدیر در گذشته بنظرم بیایم تحلیل کنیم ببینیم می تونیم حدس بزنیم به 4000 میرسه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 144
صفحه 1 از 15 123411 ... آخرین