مکالمه بین mhjboursy و sooroosh1315

254 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 26 نخست 123456714 ... آخرین
  1. این کاری که کردید بهترین کار بود - (منظورم مشخص کردن روند گروهی و رهبر بازار و جهت بازاره) - اگه خاطرتون باشه چند بار از خودم و خودتون خواستم که بریم این کار رو انجام بدیم (به خصوص زمانی که جستار تست رو داشتید تاسیس می‌کردید و من هم جستار «روند کدوم گوری است» رو تاسیس می‌کردم...) که من خودم هنوز نرسیدم... احتمالا شما هم این کار رو نکردید (منظورم مشخص کردن «««ماشینی»»» ِ روند فعلی کوتاه‌مدت/میان‌مدت گروه‌ها و بازارها است )
  2. سلام. این استدلال دوم رو من اصلا نمی‌پذیرم. شاید یه کار فرمالیته کرده (که می‌گن این‌طور هم هست) شاید فرمالیته‌ای باشه که «مقداری» اثر داشته باشه + شاید برای یه سری‌ها یه مقدار تاثیر داشته باشه برای یه سریا یه مقدار + ....
    اگر بگیم: اگر بد بودن که تحریمشون نمی کرد فقط یه حالت رو در نظر گرفتیم و بقیه رو رها کردیم. در صورتی که اون حالات دیگه هم محتمل هستن
  3. اگر بد بودن که تحریمشون نمی کرد :|
  4. سلام آقا محمد حسین ، فکر می کنم روند بلند مدت در گروه بانکی هست و یک سبد پر پیمون از همه ی بانک ها باید ئدرست کنیم (تک تک بانک ها) ، دلیلم هم داشتم تحیم ها را می خوندم ، دقیقا هر اسمی را که امریکا روش واژه تحریم گذاشته از خاک بلند شده ، الان اخرین تحریمش رو بانک ها بود ، میشه به منزله ی تضمین در خرید نگاه کرد بهش :|
  5. عالی - ممنونم.
  6. ثفارس هنوز حجمی نخورده
  7. سلام و صبح و بخیر آقا محمد حسین ، الان بیدار شدم ، اینترنت چراغش خاموش بوده و سیستم کار نکرده ، ثنوسا و مرقام بنظرم بهترن ، بنظرم در حالت فعلی بازار هیچی مهمتر از حجم بزرگ در کف ها نیست ، هرچه حجم بزرگ رشد طولانی تر
  8. ثنوسا و مرقام رو هم بفرمایید.
  9. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه - ثفارس بنظرتون چطوره؟ منفی ۴.۹ خرید بشه به دید ۱۰ - ۱۵ درصد سود؟
  10. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه - ثفارس بنظرتون چطوره؟ منفی ۴.۹ خرید بشه به دید ۱۰ - ۱۵ درصد سود؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 31 از 40 تا 254
صفحه 4 از 26 نخست 123456714 ... آخرین