مکالمه بین نوام چامسکی و mhjboursy

10 پیغام بازدید کنندگان

1. خیلی ممنون.
    این ویدیو توانایی کنترل ذهن هم فووووووووووووق‌العاده بود. بابت اون هم دوباره ممنون.
  2. سلام /نمیشه دانلود کرد به پسرش گفتم لااقل یا تو تلگرام یا تو یک جایی امکان دانلود بدید گفت //مثال 2گیگ میشه من اپلود نمیکنم ///میخوان مردم روی سایت ببین و ویدیوهای دیگه رو اشتراک بشن
  3. ادامه از قبل... (چون همه‌اش تو یه نوشته جا نشد.)
    + یک سری از این نوشته‌های شما رو واقعا باید با طلا نوشت... واقعا دست مریزاد... نکات (به خصوص نکات آموزشی) فوق‌العاده‌ای تو خیلی‌هاش هست. ان‌شاءالله خدا عوض خیرتون بده.
    + تو مسابقه بورسی هم اگه تونستید شرکت کنید. البته اگه تو کوتاه مدت می‌تونید کار کنید. (هفتگی و ماهانه) اگه تو بخش معاملات هم به اندازه تئوری‌ها و تحلیل‌ها این‌قدر چیره‌دست باشید علاقه‌مندی من به کارتون دو برابر خواهد بود. هر چند همین‌جوری هم برای نوشته‌های شما ارزش زیادی قائلم.
    + یا علی
  4. سلام مجدد نوام عزیز؛ راستش رو بخواید از زمانی که اون جور به شما بی احترامی شد من یه مقدار روی اون کاربری که خیلی تلاش داشت شما رو کنار بزنه مشکوک شدم... دارم جستار کفرا رو می خونم... نگر شما در مورد کفرا چیه؟ تو کوتاه مدت؟ من یه مقدار می ترسم... از اینکه نکنه تو کوتاه مدت یه عده بخوان کفرا رو به عوام بندازن و مردم رو گول بزنن. به خصوص با توجه به همون نوشته ای که شما داشتید که گفتید وقتی حجم مشارکت ها در یه نماد بالا می ره و بررسی های افراد مختلف از نماد زیاد می شه و اهداف «بلند مدت» و «بسیار بزرگ» برای یه نماد در همه جا اعلام می شه و وقتی اخبار (موثق و کاملا صحیح) و شایعات حول و هوش یه نماد زیاد می شه... اون موقع است که احتمالا یه عده دارن به خلق الله می اندازن.
  5. خدا رحمت کنه مرحوم میرزا اسماعیل دولابی رو همیشه نصحیت میکردن میگفتن اگر جای جهل و حماقتی دیدی و تو هم ناراحت نشدی بدون در درون خودت هم مقداری جهالت موجوده //حالا من سعی میکنم ناراحت نشم و مصداق ایه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10