مکالمه بین امیر بهرامی و نوام چامسکی

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام /هست انگلیس میدونی لینکشو بذارم برات
  2. منم هم تلگرام روی کامپیتو تر نصب کردم تو هم اینکار رو بکن /سلام
  3. داداش من گوشیم از این ساده هاست...خاکی پاکیه...عزیز من شمارتو چرا نمیدی؟ بابا دختر بود تا الان داده بود...بده دیگه برادر من
  4. سلام /این مطلب رو به اشتراک بذار شاید بدرد یک بنده خدایی خورد از طرف خودتت /مرسی
  5. سلام دادا چه خبر؟کجاهایی مرد بزرگ؟
  6. سلام نوام جان...ممنون بابت لطفی که به من داری...سایت هایی که دادی رو دارم ریز به ریز مطالعه می کنم و نکته بردار هم دارم...دعای گوی شما هستم...جبران کنم
  7. سلام نوام...خوبی؟ 19 درصد در ریل در یک هفته کاری بدست آوردم شکر خدا...دارم ادامه میدم...برام دعا کن
  8. احسنت...می گیرم چی میگی...معاملاتشو دنبال کردم...اتفاقا این روشه اضافه کردن حجم منم نجات میده...بعضی وقتا با پول خیلی کم ورود می کنم و بعد با حجم های بالا در نقاط خوب جمعش می کنم و برآیند معامله رو سود می کنم...موفق باشی نوام جان...داداش گل
  9. مدیریت سرمایه تهاجمی داره /علی رضا روشش اینکه در تایم پایین 5 یا 15 وقتی موقعیت براش ایجاد میشه با هر پوریش و ریسک فری میکنی بر بعدی بر حجم و لاتش اضافه میکنه فعلا برای تو زود است این روش باید یکم بازار رو لمس کنی بعذ /یا علی
  10. سلام /این چه حرفی میزنی /اگر تریدر نبود مگر احمق تشریف داره که هر روز بیاد کارخانه فارکس و صفحه شو برروز کنه اخه مگه چی میدن به ادم /اره میشناسم البته من بچه تهران هستم و اتفاقا دیروز یک جای بودم علی رضا هم اومد اونجا البته تلگرام بود /به کسی نگو /علیرضا مشکل کبد داشت و دکترها جوابش کرده بودن البته وضغ مالیش بد نیست ولی میگه چون اون حالت مرگ رو تجربه کردم دیگه از ضرر تو بازار نمی ترسم و این برام خوب شد البته از اون بیماری نجات پیدا کرد و الان هم یک بچه داره /راه خودتو برو از هیچ کسی تا ثیر نگیر /به معاملاتت خودت مشغول باش قرار نیست جواب هر احمقی رو بدی /موفق باشی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10