بورس یعنوان شغل اول

1. rahnama
    rahnama
    یکی از فعالان حرفه‌ای بازار بورس تهران در مورد انتخاب بورس به عنوان شغل اصلی می‌گوید:

“” من یکی از کسانی هستم که بورس را به عنوان شغل اصلی انتخاب کرده است. اول این که اگر بخواهید واقعا وقت بگذارید، باید به اندازه‌ی یک شیفت کاری در بورس به فعالیت و مطالعه بپردازید که مسلما وقت کارهای دیگر را از شما می‌گیرد.
    این که گفته می‌شود ماهیانه از بورس ۱۰ تا ۱۵ درصد سود گرفته می‌شود، کار خیلی سنگینی است ولی این که پایان سال سرمایه ۲ برابر شود، یعنی در دو ماه ۱۲ درصد سود کنیم تا حدی معقول‌تر است. ضمنا کسایی که شغل‌شان را سرمایه‌گذاری در بورس انتخاب کرده‌اند، سرمایه‌ای که دارند را پخش می‌کنند و با بخشی از سرمایه‌شان برفرض مثال آپارتمان و مغازه خریداری نموده و اجاره می‌دهند تا یک درآمد ثابت ماهیانه داشته باشند و با بقیه سرمایه در بورس فعالیت می‌کنند تا سرمایه‌شان را بالا ببرند.

منبع من :از اینجا و از آنجا و از همه جا...
  2. rahnama
    rahnama
    فقط هرکسی بخواهد بورس را به عنوان شغل اصلی در نظر بگیرد، به نظر من باید چند شرط زیر را داشته باشد

- تجربه‌ی حداقل ۲ یا ۳ سال حضور فعال و کارآمد در بازار بورس.
    - داشتن سواد بورسی و اقتصادی بالا
    - شجاعت و قدرت در تصمیم گیری
    - نهراسیدن از روند مقطعی بازار

بورس جایی است که اگر کمی لجام کار از دست فرد در برود، می‌تواند سرمایه را با تصمیمات احساسی کاملا به باد بدهد.
    در عوض بورس جایی است که اگر با آرامش و بدون هیاهو و با دانش کامل تصمیم‌گیری بشود، سود بسیار بالایی نصیب فرد می‌کند که هیچ بنگاه اقتصادی را یارای رقابت با آن نیست. “”

مطالب پراکنده .
  3. rahnama
    rahnama
    با انجام معاملات واقعی می‌توانیم رفته رفته در بورس به یک حرفه‌ای تبدیل شویم.

با سرمایه کم شروع کنیم و رفته رفته با توجه به پیشرفت دانش و تجربه بقیه سرمایه را وارد بورس کنیم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3