قابل توجه ما مبتدیان

1. rahnama
    rahnama
    چند توصیه مهم برای سرمایه گذاری در بورس

1- همواره سبدی از سهام متنوع تشکیل دهید تا ریسک سرمایه گذاری شما کاهش یابد. با این کار، زیان ناشی از کاهش قیمت یک یا چند سهم، با سود ناشی از افزایش قیمت سایر سهام موجود در سبد سرمایه گذاری شما کاهش خواهد یافت.

2- حتی الامکان، بجای خرید مستقیم سهام، از طریق صندوق های سرمایه گذاری وارد بورس شوید، چون این صندوق ها، توسط افراد حرفه ای اداره شده و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کنند، بنابراین ریسک سرمایه گذاری شما تا حد زیادی کاهش می یابد. جالب است بدانید برخی از صندوق های سرمایه گذاری، پرداخت حداقل سود مشخصی را تضمین می کنند.

3- به شایعات توجه نکنیـد و همواره براساس اطلاعات واقعی و معتبر تصمیم گیری کنیـد.
  2. sanaz200
    sanaz200
    با سلام و سپاس
    ممنون از راه اندازی این تایپیک مفید
    حتی الامکان، بجای خرید مستقیم سهام، از طریق صندوق های سرمایه گذاری وارد بورس شوید، چون این صندوق ها، توسط افراد حرفه ای اداره شده و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کنند
    منظورتون چیه ؟ فرقش با کارگزاری ها چیه میشه مثال بزنید و چطوری میشه وارد این صندوق ها شد
    سوال دوم
    کارگزاری که من آنلاین دارم وقتی یک سهامی رو میفروشم پولش رو با درخواست وجه دو روز بعد به حسابم واریز میکنه و حتما هم اون دوروز باید دو روز کاری باشه یعنی اگه چهارشنبه درخواست کنم دوشنبه میاد به حسابم برای همه همینطوره ؟
    ممنون
  3. rahnama
    rahnama
    با سلام
    1- صندوق های سرمایه گذاری شرکتهائی هستند که از طریق آنها سهامی که با نظرکارشناسانی که خبره اند خریده می شود و در صد ریسکش بسیار پائین است. افراد مبتدی در اوا راه نمی دانند چه سهمی بخرند و چه زمانی بفروشند .
    2- بله برای همه واریز فروش دو روز کاری است.
    کارگزاری فقط سهامی را که مورد نظر شما است برایتان میخرد و در خرید و فروش شما دخالتی ندارند.
    موفقتر باشی.
  4. rahnama
    rahnama
    با سلام و سپاس
    ممنون از راه اندازی این تایپیک مفید
    حتی الامکان، بجای خرید مستقیم سهام، از طریق صندوق های سرمایه گذاری وارد بورس شوید، چون این صندوق ها، توسط افراد حرفه ای اداره شده و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کنند
    منظورتون چیه ؟ فرقش با کارگزاری ها چیه میشه مثال بزنید و چطوری میشه وارد این صندوق ها شد
    سوال دوم
    کارگزاری که من آنلاین دارم وقتی یک سهامی رو میفروشم پولش رو با درخواست وجه دو روز بعد به حسابم واریز میکنه و حتما هم اون دوروز باید دو روز کاری باشه یعنی اگه چهارشنبه درخواست کنم دوشنبه میاد به حسابم برای همه همینطوره ؟
    ممنون

جواب :
    بله .
    پس از درخواست بعد از دو روز کاری واریز میشود.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4