اگر عرضه اولیه بگیلان را خریده اید .مطلب زیر را مطالعه فرمایید

 1. rahnama
  rahnama
  نگاهی به وضعیت «بگیلان» در آستانه عرضه اولیه
  عرضه اولیه بگیلان در حالی امروز انجام می‌شود که این شرکت در تیرماه امسال توانسته میزان درآمد خود را بیش از ۷۲درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است.
  شرکت توسعه مسیر برق گیلان به عنوان ۲۱۹امین شرکت پذیرفته شده در فرابورس در گروه «عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم» و در زیر گروه تولید انتقال و توزیع نیروی برق در فهرست بازار دوم فرابورس درج است.
  شرکت توسعه مسیر برق گیلان در بهمن ماه ۱۳۸۹ به ثبت رسید و در اسفند ۱۳۹۶ به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد. سهامدار اصلی این بگیلان، شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر ( ۵۱ درصد) بوده و شرکت توسعه خدمات مدیریت اهداف و مدیریت انرژی امید تابان هور نیز با بیش از ۲۳ درصد سهامداران اصلی میانی آن هستند.
  ادامه دارد
  .
 2. rahnama
  rahnama
  بگیلا در حال حاضر سرمایه ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی دارد که البته دو بار در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ افزایش سرمایه ۱۰۶۰۰ و ۳۰۲ درصدی داده است. و اگر چه در ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ توانسته در آمد عملیاتی خود را با ۱۸ درصد افزایش به ۲ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال برساند اما با توجه به افزایش ۱۹ درصدی هزینه‌ها و بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی سود خالص این شرکت به ۷۹۸ میلیارد ریال رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی ۲۱ درصدی داشته است.حتما بخوانید : ارزش بازار "وخارزم" ۲۲ هزار میلیارد بزرگ تر شد.
  با وجود این عملکرد بگیلا در سال ۹۸ نشان می‌دهد که این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ خود ۱۴۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان سود خالص شناسایی کرده که نسبت به سال مالی قبل افتی ۱۰ درصدی داشته است.
  ادامه دارد
 3. rahnama
  rahnama
  عملکرد ماهانه بگیلان در تیرماه نشان می‌دهد این شرکت از ارائه خدمات و محصولات خود ۶۷۲ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به خرداد ماه ۷۳ درصد و نسبت به تیرماه سال ۹۸ بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.
  با این حال با توجه به اطلاعات موجود در این امیدنامه به جز این ۶ درصد اولیه، بگیلان قرار است طی ۶ ماه ۳ درصد دیگر از سهام خود را با تشخیص فرابورس به سهامداران خرد عرضه کند. از سوی دیگر قیمت ۲۴۰۰ تومانی این سهم نیز موجب شده تا با توجه به فاصله قیمتی این نماد با نمادهای هم گروه خود نظیر بمپنا و بکهنوج نشان می‌دهد که این نماد می‌تواند رشد خوبی را تا پایان سال به ثبت برساند.
  موفقتر باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3