هیچ فعالیت جدیدی وجود ندارد

50 پیغام بازدید کنندگان

 1. طراحی لوگو چیست؟
  برای درک اینکه یک لوگو چیست ، ابتدا باید درک کنیم که هدف اصلی آن چیست. فرایند شکل گیری طرح باید با هدف این باشد که فوراً قابل شناسایی ، الهام بخش اعتماد ، تحسین ، وفاداری و برتری ضمنی باشد. این بخش یکی از جنبه های بازار تجاری یا یک نهاد اقتصادی یک شرکت است و شکل ها ، رنگ ها ، فونت ها و تصاویر آن معمولاً با سایر آنها که در یک ویترین قرار گرفته است تفاوت های چشمگیری دارند.طراحی لوگو ابزاری برای برندسازی و بازاریابی است که می تواند برای نشان دادن مشاغل مورد استفاده قرار گیرد. آرم شما نشان دهنده نام تجاری شما است.
 2. نمونه هاي حرفه اي طراحي قالب هاي رزومه
  شما مي خواهيد بهترين طرح هاي رزومه كاري را انتخاب كنيد ، اما ابتدا به اين موضوع فكر كنيد:
  يك كتاب را به وسيله جلد شگفت انگيز آن براي آموزش به بچه هايتان قضاوت نكنيد. خيلي بد است ، زيرا با واقعيت (چه در اين جا و چه در هر زمينه ديگري از زندگي) بي ارتباط است.
  وقتي به دنبال شغل جديد هستيد ، مطمئناً مورد داوري قرار مي گيريد و رزومه شما اين پوشش خواهد بود.
  درست همانطور كه ناشران زمان بسياري را در انتخاب بهترين طراحي جلد كتاب مي گذرانند ، بايد در طراحي رزومه نيز همان طور تلاش كنيد.
  چرا؟
  از آنجا كه يك طراحي رزومه خوب ، دو چيز را تضمين مي كند:
  يكي ، اين كه استخدام كنندگان را مجبور مي كند كه توجه بيشتري به آن نشان دهند.
  دو ، اينكه تمام اطلاعاتي كه مي خواهيد ارائه دهيد قابل خواندن و يافتن آسان در يك لحظه مي باشد.
  منبع : http://ramin2311.royablog.ir/post/16...88%D9%85%D9%87
 3. مواد اولیه: خاک اره ، چیپس چوب ، چیپس بامبو ، پوست درخت ، شاخه ، پوسته گردو ، صدف شاه بلوط ، ساقه پنبه ، ساقه کنجد ، ساقه ذرت ، ساقه آفتابگردان ، ساقه سویا ، پوسته برنج ، باگاس ، کباب ذرت و غیره
  در سال های اخیر ، توسعه صنعت حفاظت از محیط زیست بیشتر و سریعتر است ، صنعت تولید ذغال سازگار با محیط زیست به تدریج باعث ایجاد توجه اجتماعی شده است ، ذغال های ساخته شده از ماشین آلات نیز بیشتر مورد توجه اکثر کاربران بازار است. افزایش تقاضا برای زغال ساخته شده از ماشین آلات باعث می شود تجهیزات ماشین زغال و فرآیند تولید ذغال از ماشین آلات ساخت ذغال برای فروش بطور مداوم نوآورانه شوند. خط تولید ذغال که می تواند زغال با کیفیت بالا تولید کند ، به یک تقاضای فوری در بازار تبدیل شده است.
  خط تولید ذغال با توجه به مواد اولیه و تقاضای تولید می تواند بسیار انعطاف پذیر جمع شود.ماشین آلات Shuliy بر اساس سالها تجربه تولید و فروش ماشین آلات ذغال سنگ و اتخاذ معقول بسیاری از مشتریان از کشورهای مختلف ، از تجربه و پیشنهادات بازخورد استفاده می کنند.
  منبع : https://is.gd/g1Jqez
 4. کوره های صنعتی چهار جداره بوده که اتلاف حرارتی ندارند یعنی حرارت در تمام کوره به یک اندازه پخش می گرددکوره صنعتی مجهز به سیستم قطران گیری یا هموان سرکه چوب بوده که این سرکه اگر قبل دمای 200 درجه ازاد شود خاصیت اسیدی داشته در صنعتت کشاورزی و سموم دفع افات برای از بین بردن علف های هرز استفاده شده و اگر این قطران بعداز 200 درجه ازاد شود خاصیت اسیدی نداشته بلکه به عنوان کود برای گیاهان استفاده شده و در صنعت پزشکی در دارو سازی استفاده می شود
  کف کوره های صنعتی از ورق استیل نمره 316 بوده که در دمای بالا دچار سوختگی و اکسید شدن نمی گردد و برای ساخت دستگاه از پروفیل های صنعتی استفاده می کنیم که مقاوم در برابر انقباض و انبساط دمایی هستند.
  منبع : rezakarami
 5. در چند سال گذشته،مشاغلی که مرتبط به سفره خانه و قلیان هستند روش استفاده از آنرا بطور کی تغییر داده اند.
  دراین پست راجع به کیفیت زغال فشرده که مبحث مهمی است مقاله ای در نظر گرفته ایم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.
  همانطور که میدانید زغال فشرده قلیان نقش مهمی در کیفیت استفاده از قلیان را دارد..
  زغالی که برای قلیان استفاده میکنید میتواند بر دوام و ماندگاری آن تاثیر گذار باشدو همچنین میتواند بر کیفیت دود تولید شده هنگام استفاده از قلیان شما تاثیر بگذارد.
  زغال فشرده دارای کوره های خاصی است ,این کوره ها بدون نیاز به انرژی (گاز یا گازوئیل، برق) کار کرده و تمامی فرایند تولید بریکت به ذغال به صورت خود سوز و بدون به اپراتور بدون هیچ گونه آلایندگی انجام می شود. در کوره های سنتی کربنیزاسیون به صورت %133 انجام می شود.
  مراحل تولید زغال فشرده
  به این صورت است که از فشرده سازی خاک اره که با گرما و حرارتی مابین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درجه بریکت یا به عبارتی شمش زغال حاصل می شود، ما بقی سلسله مراتب تولید، مشابه تولید زغال با روش سنتی می باشد.
  منبع : rezakazemi5676
 6. تبلیغات موثر
  پیام های تبلیغاتی به گونه ای طراحی شده اند که فرد را ترغیب به خرید کالاها یا خدمات یک شرکت می کند. حتی در معاملات تجارت به مشاغل ، افراد ابتدا باید متقاعد شوند که یک محصول خاص را از بین بقیه محصولات مشابه انتخاب کنند. برای تحقق این هدف ، تبلیغات دارای پنج مؤلفه اصلی هستند:
  عنوان – پیام کلیدی و اصلی است.
  زیرعنوان – بعضی از عناوین تبلیغاتی ، دقیقاً مثل زیرنویس کتاب ، نیاز به توضیح دارند.
  کپی بدن – گوشت پیام تبلیغاتی در قسمت اصلی که ویژگی ها و مزایای محصول یا خدمات برجسته می شود رخ می دهد.
  تصویر – مگر اینکه در رادیو تبلیغ کنید ، وگرنه عکس محصول یا تصویری که مزیت مهم آن را نشان می دهد، بسیار مهم است.
  دعوت به تماس – در پایان آگهی شما باید از مصرف کننده دعوت کنید که یک عمل مفید انجام دهند ، مانند تماس با شماره رایگان ، بازدید از وب سایت یا ارسال پیام کوتاه به یک شماره خاص.
  در حالی که تبلیغات تنها راه تضمین دیدن یا شنیدن پیام شماست.
  منبع : تبلیغات چگونه است؟ :: music
 7. یک کاور زیبا نیازی نیست که حتما عجیب و غریب باشد.یک طیف رنگی با طرح بندی مناسب می تواند به نظر به روز و ارزان باشد. اما عناوین متعادل ، همراه با فراخوان های گرافیکی ساده ، می توانند توجه افراد را به شکلی ظریف تر جلب کنند.
  از قاعده ABC استفاده کنید و به یک عنوان A (عنوان مجله) ، یک زیر عنوان (B) بزنید (عنوان تمرکز اصلی مقاله) ، و یک زیر عنوان کوچکتر(C) .تقریباً در هر مجله ای از این قانون در طرح جلد استفاده می شود. این عناوین را با یک عکس ساده و مناطقی از فضای سفید (جایی که هیچ متن و تصویری در آن قرار ندارد) طرح بندی کنید ، و یک چیدمان گرافیکی جذاب ایجاد کنید. برای داشتن ظاهری جذاب و شیک از عکس های سیاه-سفید استفاده کنید.
  اجازه تعامل عکسها با تایپوگرافی نیز راهی عالی برای جلوه دادن جلد به صورت سه بعدی است و این تصور را می دهد که عکس در حال پرش از شماست. موضوع عکس را از پس زمینه جدا کنید و آنها را لایه بندی کنید.
  منبع : نکات مهم در طراحی مجله
 8. موسیقی می تواند گاهی احساس ناملموس باشد- چگونه می توانید آن را با کلمات توصیف کنید؟ اما هر وقت کسی موسیقی بسازد ، تصور می کند که چگونه مردم می خواهند به آن واکنش نشان دهند. وقتی آلبوم شما را می شنوند ، درباره احساسی که می خواهید شنوندگان داشته باشند ، فکر کنید.
  سخنرانی آسانسوری برای موزیک شما : کلمات کلیدی کدام هستند؟
  سخنرانی آسانسوری (سخنرانی آسانسوری انگلیسی: Elevator pitch‎) یا معرفی آسانسوری یا معرفی سریع یا ارائه آسانسوری نمای کلی از یک ایده، محصول، سرویس، پروژه، یا راه حل بهتری برای یک مسئله است و فقط برای شروع یک گفتگو طراحی می‌شود) برای یک گروه یا هنرمند به همان اندازه که برای بنیانگذار یک شرکت مهم می باشد بسیار مهم است – شما باید بتوانید به طور خلاصه آنچه را که انجام می دهید توصیف کنید.

  منبع : طراحی کاور موزیک به صورت حرفه ای و جذاب
 9. کاورهای Highlight اینستاگرام روشی عالی برای ایجاد اولین تاثیر روی بازدید کنندگان می باشد. آنها درست در زیر بخش بیو از پروفایل اینستاگرام واقع شده اند ، آنها جذاب ترین و مهم ترین استوری های شما محسوب میشوند .در اینجا نکات ضروری در طراحی کاور اینستاگرام را بررسی می کنیم.در این مقاله شما را با تمام مراحل برای طراحی کاور اینستاگرام خود آشنا می کنیم. به عنوان یک امتیاز ، ما یک بسته رایگان از آیکون ها برای کمک به شما در شروع کار داریم.
  طرح های جذاب ایجاد کنید تا بهترین محتوای استوری خود را در در قسمت هایلایت به صورت دائمی به نمایش بگذارید.
  در استوری خود ، روی گزینه Highlight در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید .
  هایلایت مورد نظر برای افزودن استوری خود را انتخاب کنید.
  منبع : طراحی کاور اینستاگرام به صورت حرفه ای
نمایش پیغامهای بازدید کننده 41 از 50 تا 50
صفحه 5 از 5 نخست ... 2345
صفحه 5 از 5 نخست ... 2345
درباره rango

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
18 July 1997 (25)

آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
0
میانگین پستها در طول روز
0
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
50
جدید ترین پیام
2022/01/18 22:53
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
2022/01/18 22:53
تاریخ عضویت
2020/07/17
معارفه ها
0