صفحه 50 از 1970 نخست ... 4047484950515253601001505501050 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها
    درود و سلام خدمت تمام دوستان
    عرض ارادت خدمت بوف عزیز که از این حقیر یاد کردن ،بوف عزیز بودن در خدمت شما و دوستان برای بنده افتخاره ،سپاسگزارم..........

اما عجب بحث داغی بر پا بوده ،از موج شماری گرفته تا بت و باترفلای ، البته نظر من اینه که .........
    چرا نظر من ؟ این همه عقاید و نظرات و نمودارهای زیبا اینجا هست و هر کدو م از یه زاویه نگاه کردن ،همه نظرات عالیه .......
    درود بر همه دوستان و شب همگی خوش
    عرض سلام خدمت جناب اقا فرزاد خیلی دوست داشتنی
    اگر امروزم نمی یومدید قصد داشتم یه تاپیک درست کنم با عنوان :
    یکی بگه دکتر عزیز کجاست البته جناب بابک خان هم همین طور ؛ ایشونم خیلی وقته غیبت دارن و مارو از خوندن مطالبشون محروم کردند)
    اقا فرزاد چهار روزه چشممون به این لب تاب سفید شد و انگشتمون سائیده شد از بس ریفرش کردیم که قلم فرسایی از شما ببینیم ؛حالا هم که اومدید نظر ندادید و شب بخیر گفتید و رفتید ؟

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    سلام امپراتور عزیز
    کمکم کن تا از این وحشی انتقام بگیرم دوبار منو برده میدونی چرا برای اینکه مثل بچه مثبتا نگهش داشتم
    اما حالا 275 فروختمش و رو تک تک ریالش نوسان گیری میکنم
    پیدا میشه امپراتور عزیز منم منتظر زیر 260 هستم به چند دلیل ... بازار مثبت بود صف فروش نشد وگرنه همون صف فروش بود .... دوم حمایت کننده نداشت نگاه میکردم کسی زیرش نبود دیدی که همه صف های خرید رو دادن چطوری صدرا ولو شد و امد تا 261 حالا شنبه بازار متعادله و زیر ذره بین بردن صدرا جالبه ....معاملات شنبه خیلی مهمه خیلی مهمه باید ببینم کسی زیرش هست یا نه !!!!!!!!!!!!!!!!
    باهات هستم با نوسانات صدرا
    این اسب چموش رو باید وقتی خرید که دوستان تکنیکالست میگن میریزه و هیچ امیدی به برگشتش نیست مخصوصا زهره و پانی (شوخی)
    اریو جان من 3065 فروختم سهم همون روز صف فروش شد (به خدا شانسی بود) و اومد تا 240 و بعد باز ریخت تا 220 من 228 سوار شدم و سهم بست باز شد 285 تقدیم دوستان کردیم . شاید این شیوه زیاد مورد پسند دوستان نباشه ولی من با سهامداری صدرا به شدت مخالفم مگر با خبری که بتونه بنیادی سهم رو زیر و رو کنه . حوالی 255 تا 261 منتظر سهم هستیم اومد که میخریم نیومد وساپا منتظر ماست
    آریو جان عقیده بنده برای خرید هر سهم استراتژی از پیش تعیین شده است و با هرچه پیش اید خوش اید مخالفم به فرض کسی که زیر 260 وارد میشه باید 295 هم بذاره برای خروج حالا اومدیم 300 به سلامت رد کرد خوب بالاتر میخریم ولی بدون استرس . همه بازار به دنبال نوسان از این سهم هست و به نظر بنده با وضع فعلی نیازمند خبر بنیادی بسیار خوبه تا 300 رو بشکونه (در فاز صعودی)
    حالا بریم بخوابیم شنبه اردر میدیم الان زوده
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امپراتور7 نمایش پست ها
    این اسب چموش رو باید وقتی خرید که دوستان تکنیکالست میگن میریزه و هیچ امیدی به برگشتش نیست مخصوصا زهره و پانی (شوخی)
    اریو جان من 3065 فروختم سهم همون روز صف فروش شد (به خدا شانسی بود) و اومد تا 240 و بعد باز ریخت تا 220 من 228 سوار شدم و سهم بست باز شد 285 تقدیم دوستان کردیم . شاید این شیوه زیاد مورد پسند دوستان نباشه ولی من با سهامداری صدرا به شدت مخالفم مگر با خبری که بتونه بنیادی سهم رو زیر و رو کنه . حوالی 255 تا 261 منتظر سهم هستیم اومد که میخریم نیومد وساپا منتظر ماست
    آریو جان عقیده بنده برای خرید هر سهم استراتژی از پیش تعیین شده است و با هرچه پیش اید خوش اید مخالفم به فرض کسی که زیر 260 وارد میشه باید 295 هم بذاره برای خروج حالا اومدیم 300 به سلامت رد کرد خوب بالاتر میخریم ولی بدون استرس . همه بازار به دنبال نوسان از این سهم هست و به نظر بنده با وضع فعلی نیازمند خبر بنیادی بسیار خوبه تا 300 رو بشکونه (در فاز صعودی)
    حالا بریم بخوابیم شنبه اردر میدیم الان زوده
    امپراتور جان در مورد صدرا اشتباه من جایی بود که یه حقوقی بزرگ داشت بالای 300 میفروخت و من سهم خودمو نگه داشتم کاری که در مورد ولغدر این کار رو نکردم .راستش من با استراتژی وارد صدرا شدم با صبر و حوصله همه چیز رو تونستم تحمل کنم به صف فروشش عادت کردم به مثبت منفی هاش عادت کردم ..... اما به تنها چیزی که نتونستم چشمامو ببندم خواب سرمایه ام بود اونم تو سال 90 ؛ سال رویایی بازار سرمایه با توجه به شرایط پیش اومده رو صدرا چه روند نزولی یا صعودی باید از دوستان تکنیکی کمک گرفت تا جبران کنم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    باسلام
    روز شنبه شاهد جوتماشايي براي تمامي تجهيزاتيها خواهيم بود.
    فك نكنم فرصتي......................................؟ ! نكته چينها را بي زحمت خودتون پر كنيد؟!
    رقابت شديد!

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام
    روز شنبه شاهد جوتماشايي براي تمامي تجهيزاتيها خواهيم بود.
    فك نكنم فرصتي......................................؟ ! نكته چينها را بي زحمت خودتون پر كنيد؟!
    رقابت شديد!
    سلام احتمالا اینجوریه:
    فک نکنم فرصتی بهتر از این برای خرید دوستان وجود داشته باشه

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت جناب اقا فرزاد خیلی دوست داشتنی
    اگر امروزم نمی یومدید قصد داشتم یه تاپیک درست کنم با عنوان :
    یکی بگه دکتر عزیز کجاست البته جناب بابک خان هم همین طور ؛ ایشونم خیلی وقته غیبت دارن و مارو از خوندن مطالبشون محروم کردند)
    اقا فرزاد چهار روزه چشممون به این لب تاب سفید شد و انگشتمون سائیده شد از بس ریفرش کردیم که قلم فرسایی از شما ببینیم ؛حالا هم که اومدید نظر ندادید و شب بخیر گفتید و رفتید ؟

فقط عرض شرمندگی دارم
    درود بر بوف عزیز و سپاسگزارم از محبتی که به این حقیر دارین ،بوف عزیز ،شما انقدر زیبا نمودار میزنین و الگو بیان میگنین که من جز دیدن و لذت بردن کاری نمیتونم انجام بدم .......
    درود بر شما که از این حقیر یاد میکنین .......

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط stockbroker68 نمایش پست ها
    هولی جان
    من قبل از عید بخاطر مسائلی که صحبتش را کردیم فروختم. حال به دنبال ورود مجدد به سهم هستم
    شنبه وارد شم یا جا دارد؟
    البته فکر کنم برای صدرا امسال باید به دنبال یک یا دو تومان ارزانتر نبود
    درود بر استاک عزیزو محترم
    باند حمایتی قوی در محدود 245 تا 260 وجود داره که احتمال میدم قیمت زیر این مبالغ رو نبینه ،خودتون استاد بنده هستین اگه تقاضا بالا باشه از ابتدای باند برخواهد گشت و اگر تقاضا کمتر باشه از بخش تحتانی ........
    اما استاک عزیز ،در بین این باند قوی حمایت(260-245)، حدود 255 تومن رو ناحیه مستحکمتری میبینم ......
    عرض ارادت بسیار دارم

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ONLAINE آواتار ها
    تشکر شده 85 بار در 33 ارسال
    جدیدترین نمودار مربوط به سایپا وصنعت و فاراک صدرا

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال

Talking نکته ای در مورد صدرا

نکته:معمولا اگر گپی بین دو کندل داشته باشیم و کندل بعد از اون کندلی برگشتی به سمت پرکردن گپ باشه, تو 80-90 درصد مواقع روند در جهت پر کردن گپ پیش میره...

در مورد صدرا هم همین اتفاق افتاده و با توجه به اینکه من قبلا این نکته رو تو چند سهم دیگه تو بازار خودمون دیدم و تایید گرفتم فکر میکنم احتمال رخ دادنش برای صدرا هم زیاد باشه...

با این شرایط و با توجه به بررسی چندین خط روند و چنگال ممکن, بهترین حالت به نظر من طبق شکل میتونه باشه و دست کم باید انتظار اصلاح سهم تا محدوده 240 رو داشته باشیم.

پ ن: با توجه به درصد قابل توجه این سهم در سبدم به آینده صدرا اعتقاد دارم و بر همین اساس هم رو این سهم دید میان مدت و بلند مدت دارم و با نوسانات سهم کاری ندارم.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    تقسیط و تأخیر در پرداخت معوقه های بانکی (استمهال خودمون)
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

19. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)