صفحه 554 از 1968 نخست ... 5445450454455155255355455555655756460465410541554 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,531 به 5,540 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال فری زبل آواتار ها
    تشکر شده 4,577 بار در 835 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز معده شما درد نگیرد که در ماه مبارک رمضان اونم در راهپیمایی اینهمه ساندیس خوردی .شوخی بود .عزیزم شما تشریف بیاورید ساندیس اگر دان شما نخورید . و من الله توفیق
    حمید توفیق
    حکایت صدرام شده حکایت این مملکت هر کی یه چیز میگه میگن این اومده ما رو سرد کنه نریم دنبال این تجمع و فلان
    رفیقات از اینکه 4 نفر به سهامدارا زنگ زدن خیلی خوشحال و مسرورن وبا اینکه 4 نفرم میان از پیگیریا تشکر میکنن مغرور که اون 4 نفر به اصطلاحم یه جورایی حق دارن چون دستشونو از همه جا کوتاه میبینن
    ولی چیزی که من بهش اعتقاد دارم و هستم اینه که اون 4 نفر که زنگ میزنن شما خوشحال میشین به من زنگ بزنن جوابشونم نمیدم به این افرادیم که دستشونو از همه جا کوتاه میبینن میگم هر کاریم میخواین بکنین عزت خودتونو حفظ کنین ههمونجور که تا اونجا که من میدونم گریه یکیتونم تو اون جلسه مسخره درآورده بودن
    حمید توفیق من همینم که هستم یه رنگم بگن صدرا 1000 همینم بگن 2 زارم همینم
    جهنمم آمارشو گرفتم بیشتر باهاش حال میکنم

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فری زبل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از اینکه یک رنگی خوشحالم ولی مراقب باشید این یک رنگی خیلی ساده نباشد و خیلی هم بدبینانه نباشد .باور کنید اگر تمام ما برای گرفتن حق خودمان حرکت کنیم بیش از یک سوم صدرا مال ماست و می توانیم حق خودمان را بگیریم .پس از تفرقه بپرهیزید.ضمنا کشور ما هرگز نه از تحریمها ضربه خورده و یا نخواهد خورد ولی از دستهای ناپیدای دشمن حیله گر باید به بصیرت پناه برد و نباید اجازه دهیم به ما القا کنند که نمی توانیم . در پایان دوست عزیز این تشکر ها هر چند نشانه لطف دوستان است ولی بنده به آنها نیاز ندارم اگر امکان داشته باشد آنرا به شما هدیه می کنم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط فری زبل نمایش پست ها
    حمید توفیق
    حکایت صدرام شده حکایت این مملکت هر کی یه چیز میگه میگن این اومده ما رو سرد کنه نریم دنبال این تجمع و فلان
    رفیقات از اینکه 4 نفر به سهامدارا زنگ زدن خیلی خوشحال و مسرورن وبا اینکه 4 نفرم میان از پیگیریا تشکر میکنن مغرور که اون 4 نفر به اصطلاحم یه جورایی حق دارن چون دستشونو از همه جا کوتاه میبینن
    ولی چیزی که من بهش اعتقاد دارم و هستم اینه که اون 4 نفر که زنگ میزنن شما خوشحال میشین به من زنگ بزنن جوابشونم نمیدم به این افرادیم که دستشونو از همه جا کوتاه میبینن میگم هر کاریم میخواین بکنین عزت خودتونو حفظ کنین ههمونجور که تا اونجا که من میدونم گریه یکیتونم تو اون جلسه مسخره درآورده بودن
    حمید توفیق من همینم که هستم یه رنگم بگن صدرا 1000 همینم بگن 2 زارم همینم
    جهنمم آمارشو گرفتم بیشتر باهاش حال میکنم
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/16 در ساعت 13:43

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    --------
    باسلام:
    دوست عزیز بنده گربه نیستم و مطمئنم که با کسی نیستم و به هیچ کس هم وابسته نیستم بجز خدا . از هر مظلومی که بشناسم در حد توانم دفاع می کنم و هر حرف حقی را خواهم پذیرفت به شرط اینکه گوینده حرف حقی برای زدن داشته باشد .البته حق دارید که به برخی ها بد بین باشید و لی دوست عزیز هرکس با نامه عمل خودش در روز حشر محشور می شود و بنده که نباید پاسخ خطا رفتن دیگران را بدهم و صد البته باید از شما طلبکار باشم که بعنوان قطره ای از دریا اجازه می دهید افراد نالایق بر شما مسلط باشند . در مورد سهم صدرا هم باید خدمتتان عرض کنم بله بنده سهامدار هستم و به پشتیبانی خداوند متعال از هیچکدام از بندگان خدا نمی ترسم و از همه آنها هم در مورد عملشان سوال خواهم کرد.یک مقدار فکر کنید می بینید که هیچ دست نشاندهی . مردم را بر علیه ولی نعمت خویش نمی شوراند .ضمنا در این سهم گیر نکردم و اگر بخواهم از ارزشمندی سهم برای شما بگویم دوستان به بنده اتهام توهم خواهند زد فقط بدانید بهترین سهم بورس صدرا است . یک نکته به شما بگویم و بدانید هر کسی از چیزی سخن می گوید که به آن فکر می کند .بعنوان مثال وقتی مهندس اعتصام می گوید اگر سهم باز بود الان سهم آمده بود پایین از نظر بنده به این معنی است که تا چه اندازه افسوس در دل القا کننده گان این موضوع وجود دارد که نمی توانند آنرا پنهان کنند و چون و طبق دلایل موجود اصلا ما را بحساب نمی آورند پس افسوس می خورند که اشتباه کرده اند و اگر سهم را باز نگه داشته بودند الان به راحتی و بدون هیچ دردسری سهام را جمع آوری می کردند و شاید این دلیل خوبی بر بی کناهی بورس و یا شاید در صورت حمایت دلیل بر مردم داری و یا سهامدار محوری آنها باشد.و من الله توفیق .
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/08/16 در ساعت 14:03

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز این مطلب را هم می گذاریم پای شوخ طبعی و شاعر مسلکی شما .البته همان بهتر که اصلاح فرمودید . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    --------
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/16 در ساعت 14:15

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فری زبل نمایش پست ها
    کثیف ترین چیزی که دیدم توزندگیم پول بوده
    ساندیس خورام به مرور زمان ساندیس خور شدن
    همه دلایل من واسه شرکت نکردن تو این جمع شدنای مسخره
    سلام
    جناب زبل خان
    شما كه سانديس نميخوري برو لااقل سهام شركتهاي سانديس ساز يا شركت هاي سرمايه گذار تو اين صنعت را بخر چون امسال علاوه ايران تو 70 تا كشور قرار شده برن راهپيمايي حساب كن بايد به همه اينها سانديس بدن كه باهاش افطار كنن قطعا eps اونها ميتركونه صد البته اگر بلند مدتي هم باشي dps اون هم قابل توجه حداقل سانديس دوست نداري سودش را نوش جان كن

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    به خدا پکیدیم اینقدر خبر خوب از این سهم گذاشتیم آدامس پرستو خریده بودیم الان با این خبرها الان 500 درصد تو سود بودیم

خبرگزاری پانا: دو عرشه W0 و W4 و یک عرشه مشعل به وزن تقریبی سه هزار تن در میدان نفتی رشادت نصب شد.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از وزارت نفت ،مدیر پروژه میدان رشادت در شرکت صدرا تصریح کرد: بر اساس برنامه پنج عرشه در این میدان باید نصب شود که تا اوایل مرداد عملیات نصب سه عرشه آن به پایان رسید و تحویل بهره بردار داده شد.

مهدی قاضی زاده با بیان این که هم اکنون دو عرشه P4 و Q4 (سکوی اقماری) از سوی شرکت صدرا در یارد بوشهر در حال ساخت است، گفت: سکوی فرآورشی Q4 تا آخر امسال و سکوی P4 نیز خرداد سال آینده به کارفرما تحویل داده شود.

وی در باره روند راه اندازی سکوهای میدان نفتی رشادت گفت: بر اساس برنامه خرداد سال آینده عملیات راه اندازی سکوهای این میدان نفتی انجام می شود که پیش از آن عملیات تکمیل راه اندازی سکوهای W0 و W4 و یک عرشه مشعل باید انجام شود.

قاضی زاده افزود: برای شتاب بخشی به عملیات راه اندازی این سکوها قرار است در سه، چهار ماه آینده گروهی برای راه اندازی زودهنگام سکوهای W0 و W4 و یک عرشه مشعل تشکیل شود.

قرارداد ساخت پنج سازه دریایی میدان رشادت در قالب یی پی سی به ارزش 230 میلیون دلار میان شرکت فلات قاره و صدرا امضا شد، ضمن آن که جکت های این میدان از سوی پیمانکاری دیگری ساخته و در دریا نصب شده است.

میدان نفتی رشادت (رستم) در سـال 1345 (1965میلادی) در 110 کیلومتری جنوب غربی جزیره لاوان در آب های خلیج فارس کشف شد و شرکت نفت ایران و ایتالیا (IMINICO) توسعه این میدان را آغاز کرد.

با حفاری 33 حلقه چاه و ساخت سکوهای رشادت سه، چهار و هفت، تولید نفت سبک از این میدان از سال 1347 آغاز شد؛ نفت مرغوب این میدان با درجه ای پی آی 36 در بازارهای بین المللی مشتریان زیادی دارد.

تولید طبیعی این میدان تا سال 1351 ادامه داشت و از آن پس تا کنون از تلمبه های درون چاهی برای استخراج نفت استفاده می شود؛ هم اکنون تولید نفت از میدان رشادت تنها از سکوی رشادت چهار (R-4) در جریان است.

این سکو در چهار کیلومتری شمال سکوی رشادت هفت واقع شده و دارای ١٤ حلقه چاه با تولید کنونی روزانه افزون بر 9 هزار بشکه است؛ نفت این سکو به وسیله خط لوله ١٨ اینچ به طول 108 کیلومتر همراه با نفت رسالت برای ذخیره سازی به جزیره لاوان ارسال میشود.

منبع
    http://www.pana.ir/NSite/FullStory/News/?Id=337925
    تاریخ : 26 مرداد ماه 1391
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز قدس ما هم با تمام قوا در این راهپیمایی شرکت کرده و انزجار خودمان را از رژیم جعلی و غاصب قدس عزیز اعلام می داریم .و من الله توفیق .
    من نميدونم كدوم نامردايي باعث شدند ما از اول عمرمان تا به حال بدبختي بكشيم. احتمالا اسرائيل، آمريكا، انگليس، فرانسه، آلمان، عربستان، امارات، تركيه يا كسايي ديگه بودند.
    به هر حال هر كي بوده انشاء اله ذليل بشه و خدا ما رو از شرش خلاص كنه. من هم انزجارم را از كساني كه باعث بدبختي ما شدند اعلام مي دارم.
    ویرایش توسط حسگر : 2012/08/16 در ساعت 23:43

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    من نميدونم كدوم نامردايي باعث شدند ما از اول عمرمان تا به حال بدبختي بكشيم. احتمالا اسرائيل، آمريكا، انگليس، فرانسه، آلمان، عربستان، امارات، تركيه يا كسايي ديگه بودند.
    به هر حال هر كي بوده انشاء اله ذليل بشه و خدا ما رو از شرش خلاص كنه. من هم انزجارم را از كساني كه باعث بدبختي ما شدند اعلام مي دارم.
    این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت
    هر کجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت
    دوزخ از تیرگی بخت درون تو (ما) بود
    گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت
    .

صائب تبریزی

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز دو تا نکته اول اینکه بنده از کسی نمی پرسم چند عدد سهم داری ولی جالبه که بدونید انگار با تعدادیکه خود دوستان داوطلبانه اعلام می کنند ! انگار داریم می رویم بالای 510 میلیون سهم و نتیجه گیری بنده اینست که شاید برخی خجالت می کشند که بگویند مثلا دو هزار تا سهم دارند و همان هم برایشان خیلی مهم است و دوم اینکه اگر 25500 سهامدار را بر بیست هزار سهم ضرب کنیم می رسیم به 510 میلیون سهم که معادل 34.07 درصد از سهام صدرا ولی نمی دانم چرا دو بعلاوه دو دارد پنج می شود .البته اگر به کسانی که می فرمایند خود و خانوادشون بعنوان مثال 20 میلیون سهم دارند توجه کنیم یا تمام آن خانواده هر کدام یکبار پیام می فرستند یا افراد زیادی هستند که ...........................نمی دانم ! شما بفرمایید موضوع چیست ؟ولی به هر حال بنده امیدوارم تمام سهامداران برای امضای طومار تشریف بیاورند. و عکس قضیه تعداد سهام پیش نیاید.اگر همه بیست میلیونی هستند .پس این گریانهای صد و دویست هزار تایی چه می گویند .آیا سهامی بیش از تعدادی که گفته شده فروخته شده است. خدایا کمک کن ببینیم آخر صدرا چه می شود . آیا وجود اینهمه به نون شب محتاج سهامدار صد و دویست هزارتایی صدرا چه معنی دارد؟ آیا اینها در دنیای واقعی هم موجودیت دارند .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/17 در ساعت 17:25

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز هیچکس از اینکه دو هزار سهم دارد یا صد هزار یا یک میلیون ناراحت نباشد .برای ما فرقی بین یک سهم و یک میلیون سهم نیست و مهم است که نمی خواهیم افرادی باشند که به ما دروغ می گویند و حق همه ما باید مسترد شود .انشاالله مکانی را برای امضای طومار مشخص می کنیم که در صورت حتمی شدن محل قرار اطلاع رسانی خواهد شد .و من الله توفیق .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)