صفحه 565 از 1970 نخست ... 6546551555556256356456556656756857561566510651565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,641 به 5,650 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز این آدرس از بورس زیاد فاصله ندارد و برای اینکه زیاد فاصله نداشته باشد تا حالا دست نگه داشته بودیم بهتر نبود به نقشه تهران یک نگاه می انداختید چون پیاده چند دقیقه بیشتر راه نیست و بهتر است ادبیات مورد استفاده دوستانه باشد.ضمنا در موردگردهمایی روز شنبه اجازه دهید بنده چیزی نگویم چون با نظر بنده نبوده و دوستانیکه این گردهمایی را برنامه ریزی کرده اند را نمی شناسم و در ثانی به همین علت ما تاریخ امضای طومار را بعد از ظهر شنبه قرار دادیم تا اشکالی برای کار دوستان پیش نیاید و هرکس که به همین علت به تهران می آید برای امضای طومارهم مراجعه کند و اگر هم روز دیگری قرار می دادیم دوستان برای ایاب و ذهاب دچار مشکل می شدند و اگر پستهای قبلی را مطالعه می فرمودید بیاد می آوردید که هر سهامدار باید دو طومار و هر طومار را در سی نسخه امضا نمایند و همچنین قرار نیست سهامداران در مقابل یکدیگر باشند و باید شانه به شانه یکدیگر باشند ، قبلا هم گفته بودم که هر کس از هر راهی که می تواند باید به جمع ما سهامداران صدرا کمک کند تا به حق خودمان برسیم و نکته آخر اینکه فکر نکنم شما انتظار داشته باشید کنار خیابان صندلی بگذاریم تا افرادی با چند هزارمیلیارد ثروت یعنی بالغ بر یک سوم صدرا دارایی در کنار خیابان و بدون هماهنگی و نظم اقدامات خودشان را انجام دهند .و من الله توفیق .
    درود بر شما
    تمام سهامدارانی که میخواهند حضور پیدا کنند ، میدانند که عروسی و میهمانی ای در کار نیست که از آنها با چای و شیرینی پذیرایی کنند. بنابراین همگی میدانیم که باید برای امضاء طومار و رساندن اعتراضمان به گوش مسئولین 2-3 ساعت کنار خیابان و در برابر سازمان بورس ایستاد.
    ضمن اینکه آن محل برای شما که اهل تهران هستید آشناست و پیاده چند قدم بیشتر طول نمیکشد.
    دیگر اینکه هنوز نفرمودید اینجا کجاست ؟
    اگر این محل را برای جا ماندگان از تجمع و امضاء طومار در نظر گرفته اید ، بهتر است آن را 48 ساعت پس از گردهم آیی و امضاء طومار در برابر سازمان فعال نمایید. زیرا ممکن است برخی به سبب اینکه وقت برای امضاء طومار هست ، صبح در گردهم آیی حضور پیدا نکنند و شما با این برنامه ریزی گردهم آیی را کمرنگ میکنید !!!!!! امیدوارم که این اشتباه برنامه ریزی باشد و عمدی در کار نباشد.
    صراحت کلام مرا برای این روزها ببخشید. زیرا سابقه نشان میدهد ، که شما با تمام پشتکار قابل تحسینی که دارید ، در برخی مواقع بی دقتی هایی را مرتکب می شوید و این بی دقتی ها یا به عمد یا به سهو بیشتر به نفع مدیران صدرا تمام می شود تا سهامداران حقیقی آن !
    مطلب را فعلا تا همین جا میبندم و بهتر است فعلا برای حفظ وحدت وارد این مبحث نشویم.
    اما اگر نیاز بود بعدها خصوصی یا در تالار مطالب و موارد را خدمتتان عرض خواهد کرد.
    از شما هم درخواست میکنم ، روز شنبه به همراه سایر دوستان ساعت 10 صبح برابر سازمان برای امضاء طومار حضور به هم رسانید و پس از 48 ساعت هر کس از امضاء طومار جا مانده بود ، در محلی که زحمت کشیدید و اعلام کردید ، حضور پیدا کنند و امضاء کنند.
    بنابراین برای همراهی با سایر سهامداران لطفا شکل دیگری که موجب تداخل شود را منتفی فرمایید.
    همچنین برای شفاف بودن موضوع ، و آگاهی کامل سهامداران از آنچه امضاء میکنند ، یک نسخه پارچه نویس از طومار در حال آماده سازی توسط دوستان است که سهامداران در برابر سازمان روی آن را با ماژیک امضاء خواهند کرد.و سپس نسخه های کاغذی را همانجا افرادی که حضور دارند ، به امضاء میرسانند تا برای ارسال به مراجع ذیصلاح مورد استفاده قرار گیرد.

از تمام سهامداران گرامی ای که پیشتر اعلام آمادگی کرده بودند ، درخواست میکنم ، همبستگی و حضور خود را برای روز شنبه در برابر سازمان بورس راس ساعت 10 صبح برای امضاء طومار اعلام نمایند. همچنین در سایر تالار ها آن را به آگاهی عموم سهامداران صدرا برسانند.
    با سپاس پیروز باشید.
    ویرایش توسط کدبان باستان : 2012/09/04 در ساعت 16:48

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 14 ارسال
    بنده با جناب کدبان موافقم.
    حمید خان،دوستانه به شما سفارش میکنم شنبه ساعت 10 صبح جلوی درب سازمان با ما همراه شوید و در آنجا متحد و یکدل شویم.
    امضای طومار را نیز در همانجا انجام میدهیم.
    با سپاس

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید اینکاره از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی آرش 64 آواتار ها
    تشکر شده 780 بار در 199 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اینکاره نمایش پست ها
    بنده با جناب کدبان موافقم.
    حمید خان،دوستانه به شما سفارش میکنم شنبه ساعت 10 صبح جلوی درب سازمان با ما همراه شوید و در آنجا متحد و یکدل شویم.
    امضای طومار را نیز در همانجا انجام میدهیم.
    با سپاس
    عزیزان یه نامم به ریس جمهور بدید شبکه یک دیدم یکم امیدوار شدم

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    بهترین کار تجمع در مقابل سازمان بورس هست بخاطر اینکه کسانی هم که صدرا ندارن و در سهام تجهیزاتی متضرر شدن همراه با سهامدارن صدرا اعتراض خود را اشکار میکنند و به حقوق خود میر سند

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    الان بهترین موقع برای تجمع و پیگیری موضوع میباشد چون صحبت بورس و بازار سرمایه در محافل پیچیده و این تجمع میتونه جنبه سیاسی پیدا کنه ساعت و مکان دقیق را اعلام کنید فقط خواهشاً سرکاری نباشه که بعضی ها از شهرستان میان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    الان بهترین موقع برای تجمع و پیگیری موضوع میباشد چون صحبت بورس و بازار سرمایه در محافل پیچیده و این تجمع میتونه جنبه سیاسی پیدا کنه ساعت و مکان دقیق را اعلام کنید فقط خواهشاً سرکاری نباشه که بعضی ها از شهرستان میان.
    درود بر شما
    ما در این تجمع چیز سیاسی نداریم.
    فقط کار ما اقتصادی است.
    روز شنبه ساعت 10 صبح برابر سازمان بورس
    پیروز باشید

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز یکدل بودن یعنی نپرداختن به موضوعات مورد اختلاف و پرداختن به موضوعات مورد توافق .در هر صورت بنده در تمام گردهمایی ها و نشستها شرکت داشته ام و هر کس که حتی در یک کدام از آنها بوده است بنده را می شناسد ولی اگر یادتان باشد بنده بارها گفته ام که نظر بنده رسیدن به حق خودمان و گسترش عدالت است و برایم مهم نیست که چه کسی نقش رهبری را بر عهده می گیرد و در همین خصوص آیا بارها اعلام نکردم هر کس راه بهتری را پیشنهاد کند ، یا علی بگوید و جلو بیفتد و بنده نیز پشت سر او هستم ؟ پس حالا که شما تجمع را برگزیده اید بسم الله بفرمایید جلو ما هم با شما هستیم تا انشاالله به نتیجه برسیم و اما در مورد محل تجمع هم لطف کنید سریعتر به توافق برسید . البته بنده با نظر جناب felfel موافق هستم . ولی در مورد امضا طومار هم باید بگویم اگر قرار باشد در محل تجمع باشد و اگر افراد حاضر زیاد باشند مطمئن باشید ایجاد هرج و مرج خواهد کرد و مطمئن باشید هرج و مرج در شخصیت ما نیست ولی برای جلوگیری از بهانه گیری بیشتر دوستان بنده یک لیست همراه خودم می آورم و برای مراجعین نوبت درج می کنم و دوستان لطف می کنند برای امضا طومار به نوبت تشریف بیاورند.امیدوارم شما را حد اقل در این گردهمایی ببینم در ضمن آن محل مکانی است که موقتا و استیجاری در اختیار ما است . لازم به ذکر است بنده در این تجمع هیچگونه نقش رهبری بر عهده نمی گیرم و ترتیب دهندگان باید خودشان نظم و انضباط و رهبری را بر عهده گیرند. خب حالا نوبت شما ست جناب کدبان باستان عزیز و دیگر دوستان عزیز که صریحا بفرمایید تشریف می آورید و لطفا خودتان را معرفی کنید و لطفا از ترسیدن و مخفی کاری دست بردارید. ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    تمام سهامدارانی که میخواهند حضور پیدا کنند ، میدانند که عروسی و میهمانی ای در کار نیست که از آنها با چای و شیرینی پذیرایی کنند. بنابراین همگی میدانیم که باید برای امضاء طومار و رساندن اعتراضمان به گوش مسئولین 2-3 ساعت کنار خیابان و در برابر سازمان بورس ایستاد.
    ضمن اینکه آن محل برای شما که اهل تهران هستید آشناست و پیاده چند قدم بیشتر طول نمیکشد.
    دیگر اینکه هنوز نفرمودید اینجا کجاست ؟
    اگر این محل را برای جا ماندگان از تجمع و امضاء طومار در نظر گرفته اید ، بهتر است آن را 48 ساعت پس از گردهم آیی و امضاء طومار در برابر سازمان فعال نمایید. زیرا ممکن است برخی به سبب اینکه وقت برای امضاء طومار هست ، صبح در گردهم آیی حضور پیدا نکنند و شما با این برنامه ریزی گردهم آیی را کمرنگ میکنید !!!!!! امیدوارم که این اشتباه برنامه ریزی باشد و عمدی در کار نباشد.
    صراحت کلام مرا برای این روزها ببخشید. زیرا سابقه نشان میدهد ، که شما با تمام پشتکار قابل تحسینی که دارید ، در برخی مواقع بی دقتی هایی را مرتکب می شوید و این بی دقتی ها یا به عمد یا به سهو بیشتر به نفع مدیران صدرا تمام می شود تا سهامداران حقیقی آن !
    مطلب را فعلا تا همین جا میبندم و بهتر است فعلا برای حفظ وحدت وارد این مبحث نشویم.
    اما اگر نیاز بود بعدها خصوصی یا در تالار مطالب و موارد را خدمتتان عرض خواهد کرد.
    از شما هم درخواست میکنم ، روز شنبه به همراه سایر دوستان ساعت 10 صبح برابر سازمان برای امضاء طومار حضور به هم رسانید و پس از 48 ساعت هر کس از امضاء طومار جا مانده بود ، در محلی که زحمت کشیدید و اعلام کردید ، حضور پیدا کنند و امضاء کنند.
    بنابراین برای همراهی با سایر سهامداران لطفا شکل دیگری که موجب تداخل شود را منتفی فرمایید.
    همچنین برای شفاف بودن موضوع ، و آگاهی کامل سهامداران از آنچه امضاء میکنند ، یک نسخه پارچه نویس از طومار در حال آماده سازی توسط دوستان است که سهامداران در برابر سازمان روی آن را با ماژیک امضاء خواهند کرد.و سپس نسخه های کاغذی را همانجا افرادی که حضور دارند ، به امضاء میرسانند تا برای ارسال به مراجع ذیصلاح مورد استفاده قرار گیرد.

از تمام سهامداران گرامی ای که پیشتر اعلام آمادگی کرده بودند ، درخواست میکنم ، همبستگی و حضور خود را برای روز شنبه در برابر سازمان بورس راس ساعت 10 صبح برای امضاء طومار اعلام نمایند. همچنین در سایر تالار ها آن را به آگاهی عموم سهامداران صدرا برسانند.
    با سپاس پیروز باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    بهترین کار تجمع در مقابل سازمان بورس هست بخاطر اینکه کسانی هم که صدرا ندارن و در سهام تجهیزاتی متضرر شدن همراه با سهامدارن صدرا اعتراض خود را اشکار میکنند و به حقوق خود میر سند
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/05 در ساعت 10:05

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یکدل بودن یعنی نپرداختن به موضوعات مورد اختلاف و پرداختن به موضوعات مورد توافق .در هر صورت بنده در تمام گردهمایی ها و نشستها شرکت داشته ام و هر کس که حتی در یک کدام از آنها بوده است بنده را می شناسد ولی اگر یادتان باشد بنده بارها گفته ام که نظر بنده رسیدن به حق خودمان و گسترش عدالت است و برایم مهم نیست که چه کسی نقش رهبری را بر عهده می گیرد و در همین خصوص آیا بارها اعلام نکردم هر کس راه بهتری را پیشنهاد کند ، یا علی بگوید و جلو بیفتد و بنده نیز پشت سر او هستم ؟ پس حالا که شما تجمع را برگزیده اید بسم الله بفرمایید جلو ما هم با شما هستیم تا انشاالله به نتیجه برسیم و اما در مورد محل تجمع هم لطف کنید سریعتر به توافق برسید . البته بنده با نظر جناب felfel موافق هستم . ولی در مورد امضا طومار هم باید بگویم اگر قرار باشد در محل تجمع باشد و اگر افراد حاضر زیاد باشند مطمئن باشید ایجاد هرج و مرج خواهد کرد و مطمئن باشید هرج و مرج در شخصیت ما نیست ولی برای جلوگیری از بهانه گیری بیشتر دوستان بنده یک لیست همراه خودم می آورم و برای مراجعین نوبت درج می کنم و دوستان لطف می کنند برای امضا طومار به نوبت تشریف بیاورند.امیدوارم شما را حد اقل در این گردهمایی ببینم در ضمن آن محل مکانی است که موقتا و استیجاری در اختیار ما است . لازم به ذکر است بنده در این تجمع هیچگونه نقش رهبری بر عهده نمی گیرم و ترتیب دهندگان باید خودشان نظم و انضباط و رهبری را بر عهده گیرند. خب حالا نوبت شما ست جناب کدبان باستان عزیز و دیگر دوستان عزیز که صریحا بفرمایید تشریف می آورید و لطفا خودتان را معرفی کنید و لطفا از ترسیدن و مخفی کاری دست بردارید. ومن الله توفیق .
    درود بر شما
    گردهم آیی برای امضاء طومار ، نیاز به رهبری ندارد. سهامداران خودشان ، هر کدام یک شخص حقیقی هستند و با عقل و درایت و شعور حضور پیدا میکنند.
    بنده هم یک سهامدار بیشتر نیستم و برای احقاق حقم و برای امضاء طومار شرکت میکنم.
    ترس را باید کسانی داشته باشند که مال مردم را خورده اند.
    مخفی کاری هم کار کسانی است که حساب سازی میکنند.
    ضمن اینکه بنده هم خوشحال می شوم ، شما را از نزدیک همراه سایر دوستان دیگر ملاقات کنم. باعث افتخار بنده است دوستانی مانند شما ، جناب سرمایه گذار 67 ، جناب رستم دستان و سایرین را کنار یکدیگر ببینم.
    پیروز باشید

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده هم از دیدن شما خوشحال می شوم . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    گردهم آیی برای امضاء طومار ، نیاز به رهبری ندارد. سهامداران خودشان ، هر کدام یک شخص حقیقی هستند و با عقل و درایت و شعور حضور پیدا میکنند.
    بنده هم یک سهامدار بیشتر نیستم و برای احقاق حقم و برای امضاء طومار شرکت میکنم.
    ترس را باید کسانی داشته باشند که مال مردم را خورده اند.
    مخفی کاری هم کار کسانی است که حساب سازی میکنند.
    ضمن اینکه بنده هم خوشحال می شوم ، شما را از نزدیک همراه سایر دوستان دیگر ملاقات کنم. باعث افتخار بنده است دوستانی مانند شما ، جناب سرمایه گذار 67 ، جناب رستم دستان و سایرین را کنار یکدیگر ببینم.
    پیروز باشید

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    بله دوست عزیزشما درست می فرمایید . حتما همین کار را خواهیم کرد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين1 نمایش پست ها
    نوشته شده توسط hamid672003
    باسلام:
    دوست عزيز اين آدرس از بورس زياد فاصله ندارد و براي اينکه زياد فاصله نداشته باشد تا حالا دست نگه داشته بوديم بهتر نبود به نقشه تهران يک نگاه مي انداختيد چون پياده چند دقيقه بيشتر راه نيست و بهتر است ادبيات مورد استفاده دوستانه باشد.ضمنا در موردگردهمايي روز شنبه اجازه دهيد بنده چيزي نگويم چون با نظر بنده نبوده و دوستانيکه اين گردهمايي را برنامه ريزي کرده اند را نمي شناسم و در ثاني به همين علت ما تاريخ امضاي طومار را بعد از ظهر شنبه قرار داديم تا اشکالي براي کار دوستان پيش نيايد و هرکس که به همين علت به تهران مي آيد براي امضاي طومارهم مراجعه کند و اگر هم روز ديگري قرار مي داديم دوستان براي اياب و ذهاب دچار مشکل مي شدند و اگر پستهاي قبلي را مطالعه مي فرموديد بياد مي آورديد که هر سهامدار بايد دو طومار و هر طومار را در سي نسخه امضا نمايند و همچنين قرار نيست سهامداران در مقابل يکديگر باشند و بايد شانه به شانه يکديگر باشند ، قبلا هم گفته بودم که هر کس از هر راهي که مي تواند بايد به جمع ما سهامداران صدرا کمک کند تا به حق خودمان برسيم و نکته آخر اينکه فکر نکنم شما انتظار داشته باشيد کنار خيابان صندلي بگذاريم تا افرادي با چند هزارميليارد ثروت يعني بالغ بر يک سوم صدرا دارايي در کنار خيابان و بدون هماهنگي و نظم اقدامات خودشان را انجام دهند .و من الله توفيق .

با درود

كاربر گرامي همه ما سهامدار صدرا هستيم و فرقي نميكند كه كدام يك از ما ميلياردر هست و كدام يك فرد عادي و متوسط از نظر اقتصادي

قرار بر اين است كه ما سهامداران زيان ديده صدرا براي احقاق حق خود حضور گسترده اي در گردهمايي داشته باشيم و تفاوتي هم ندارد

كه هر كدام از ما چه ثروت و چه تعداد سهامي را داريم . اتفاقا به نظر بنده ان افرادي

كه شما فرموديد ميليارد ي ثروت و سهام دارند ميبايست خود را بيشتر از ديگران به اب و اتش بزنند براي بر گرداندن سرمايه از دست

رفته شان ان وقت شما ميفرماييد كه كنار خيابان نشستن بر روي صندلي جهت امضاي نامه براي انها كسر و شان دارد !!!!! وقتي ما در درون خودمان

به خاطر ماديات بين هم ديگر تبعيض قايل ميشويم چه انتظاري از ديگران به خصوص صاحبان قدرت ميتوانيم داشته باشيم .

2: در مورد اينكه نوشته ايدگردهمايي با نظر شما نبوده بايد عرض كنم چند ماه شما برنامه ريزي كرديد و ديگران از شما

پيروي و دنبال روي كردند حال يكبار شما از برنامه ريزي ديگران پيروي و با انها هماهنگ باشيد و به برنامه طرح شده انها احترام بگذاريد

اگر واقعا قصد كمك به سهامداران را داريد .

ضمنا به استناد نوشته خود شما (((مهم كمك به سهامداران صدرا ميباشد از طرق مختلف و شخص مهم نيست. )))).

در مورد امضا طومار شما لطف كنيد روز شنبه تشريف بياوريد تا اول ما شهرستاني هاي ادرس نابلد ان را در محل گردهمايي با افتخار

بر روي زمين بنشينيم و امضا كنيم بعد اگر ديديد امضاها در زير طومار كفايت نكرد الباقي دوستاني كه فرموديد به ادرسي كه اعلام كرديد

تشريف بياورند و طومار را امضا نمايند .موفق باشيد.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)