نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1932 از 5202 نخست ... 9321432183218821922192919301931193219331934193519421982203224322932 ... آخرین
نمایش نتایج: از 19,311 به 19,320 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad894 نمایش پست ها
    فارس از جزئیات جلسه دولت و مجلس گزارش می دهد
    کمک 200 هزار تومانی دولت به هر خانوار در کنار سبد کالایی

خبرگزاری فارس: در جلسه شب گذشته دولت و مجلس بر کمک 200 هزار تومانی دولت به هر خانوار در کنار سبد کالایی تأکید شد.
    خبرگزاری فارس: کمک 200 هزار تومانی دولت به هر خانوار در کنار سبد کالایی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در جلسه شب گذشته مجلس و دولت تصمیمگیری شده است تا علیرغم سبد کالایی که به خانوادهها در ایام پایانی سال داده میشود به هر خانوار کمک 200 هزار تومانی شود.

بنابراین گزارش، قرار است این کمک توسط نظام پرداخت یارانه و فقط به حساب سرپرست خانوادهها واریز شود تا کاهش قدرت خرید مردم را در اثر نوسانات نرخ ارز و تورمی که در چند ماه گذشته بوده است ترمیم کنند.

همچنین حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل 44 مجلس به فارس گفت: جلسه دیشب مجلس و دولت با حضور روسای دو قوه، وزرای اقتصادی دولت و روسای کمیسیونها و چهرههای اقتصادی مجلس طبق روال گذشته برگزار شد.

وی افزود: دولت و مجلس توافق کردند که کمک معیشتی به مردم در شب عید انجام شود، البته کلیت این مسئله مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا دولت در مورد جزئیات این مسئله اطلاع رسانی کند.

فولادگر ادامه داد: هنوز در مورد نحوه پرداخت و منبع این پرداخت و همچنین نوع آنکه نقدی یا غیر نقدی باشد تصمیم قطعی و نهایی گرفته نشده و قرار است دولت در رابطه با این مسئله اطلاعرسانی داشته باشد.

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: بحث در مورد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانهها همچنان ادامه دارد و قرار است تا نمایندگان و دولت در این رابطه بیشتر با هم مباحثه داشته باشند.

وی افزود: نشست بعدی مشترک مجلس و دولت شنبه هفته آینده (14 بهمن) در نهاد ریاستجمهوری برگزار میشود که در این جلسه رؤسای دو قوه نیز حضور خواهند داشت.
    اخخخخخخخخخخخخخخخخ جووووووووووووووووووووووون من در انتخابات ریاست جمهوری حتما و حتما رای میدهم. تازه اقوام و خانواده را هم مجاب میکنم که رای بدهند زیرا 200 هزار تومان پول میدهند و...و...و..

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    احمدینژاد در جلسه هیات وزیران: اواخر بهمن و حداکثر نیمه اول اسفند كمك جبرانی به مردم ارائه میشود

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    هاشمی در جمع خبرنگاران:
    بنزین را از5 به30 تومان رساندم اماآب ازآب تکان نخورد/موافق عسگراولادیم
    آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد اظهارنظر جدید حبیب الله عسگراولادی در مورد موسوی و کروبی گفت: با نظر ایشان موافق هستم.
    به گزارش خبرنگار مهر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر یکشنبه در جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که آیا نظر شما با اظهارات اخیر آقای عسگراولادی موافق است گفت: نظر من مثبت است البته ایشان نظر خود را گفته اند. آقای عسگراولادی حتی از قبل از اینکه من و امثال من کار مبارزاتی را شروع کنیم در صحنه حضور داشتند و بیشتر از من در زندان بوده اند و دلشان برای انقلاب می سوزد.

از هاشمی سئوال شد در مناظره ها به شما بسیار توهین و تهمت زده شد آیا پاسخی نمی دهید که در پاسخ گفت: من بارها پاسخ داده ام حتی در نماز جمعه ولی کسی گوش نمی کند . همه حرف خودشان را می زنند نمی شود که امنیه ببرم پیش آنها. حضرت علی هم وقتی شهید شد گفتند مگر نماز می خواند. به امام حسین هم گفتند خارجی، ما که دیگر به اندازه معصومین نیستیم.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این که آیا شما توان دارید تا اوضاع کشور را از این بی سروسامانی نجات دهید گفت: توان من و راه من رهبری است و امید است که بتوانیم نامزدهایی با سلیقه های مختلف وارد میدان انتخابات شوند البته اگر بشود.

برخی از خبرنگاران در مورد وضعیت اقتصادی موجود و قیاس آن با دوران دولت سازندگی سئوال کردند که هاشمی پاسخ داد: هدفمندی یارانه ها در دولت من به نام تعدیل اقتصادی مطرح شد جنگ که تمام شد بنزین 5 تومان بود و من قیمت آن را به 30 تومان رساندم ولی آب از آب تکان نخورد کسی هم اعتراض نکرد بعد کوپن ها را حذف کردیم البته بانک مرکزی و وزیر اقتصاد قبل از حذف کوپن ها بازار را پر نکردند و سه ماه تورم داشتیم آن زمان من تهران نبودم، رهبری تلفن زدند گفتند وضعیت این چنین شده و ما یک هفته ای اوضاع را سر و سامان دادیم.

رئیس جمهور سابق کشورمان گفت: در زمان دولت من تورم 30 درصدی بود و من تورم 17 درصدی را تحویل آقای خاتمی دادم . آن زمان بیکاری 16 درصد بود و من بیکاری 9 درصدی را تحویل دولت هفتم دادم.

هاشمی رفسنجانی گفت: برای انجام کارهای بزرگ باید طبقه نیازمند را هم دید من پول تو جیب مردم نریختم. آن زمان لایحه ای به مجلس دادیم که در آن فردا دارو ، مسکن، تحصیل و بیکاری بیمه بود ولی زمانی که خاتمی رئیس جمهور شد گفت لایحه اشکال دارد از مجلس پس گرفت و دیگر معلوم نشد این لایحه چه شد. طرح من این است که باید تامین اجتماعی فراگیر شود و هر کودک از بدو تولد بیمه باشد
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    احمدینژاد در جلسه هیات وزیران: اواخر بهمن و حداکثر نیمه اول اسفند كمك جبرانی به مردم ارائه میشود
    با سلام آقای مخبر مجبورم فردا اول وقت کفاره بده ام با دیدن این عکس شب مارا خراب کردید !! با تشکر
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    با سلام آقای مخبر مجبورم فردا اول وقت کفاره بده ام با دیدن این عکس شب مارا خراب کردید !! با تشکر
    قبلا وقتی از مرداب آب برمیداشتی توش بچه قورباغه میدیدی ولی حالا ببین چیا دیده میشه...
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها
    قبلا وقتی از مرداب آب برمیداشتی توش بچه قورباغه میدیدی ولی حالا ببین چیا دیده میشه...
    مشکل امروز ایران بسیار بزرگتر از آن چیزی است که حاکمیت دارد به ملت القاء می کند ، و آن تفکری است که امثال این موجود را برافراشت و باعث شد کشور به اوج قله های فلاکت برسد. اینکه دارند همه مشکلات را متوجه این فرد می کنند و عامل اصلی را مصون از خطا و اشتباه و در حد عصمت می پندارند یک فرافکنی آشکار برای استحمار ملت است.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    مشکل امروز ایران بسیار بزرگتر از آن چیزی است که حاکمیت دارد به ملت القاء می کند ، و آن تفکری است که امثال این موجود را برافراشت و باعث شد کشور به اوج قله های فلاکت برسد. اینکه دارند همه مشکلات را متوجه این فرد می کنند و عامل اصلی را مصون از خطا و اشتباه و در حد عصمت می پندارند یک فرافکنی آشکار برای استحمار ملت است.
    چند سال پیش همان معصوم همه کسانی را که با شخص فوق التصویر مخالفت میکردند را خواص بی بصیرت خواند
    حالا هر خطایی که به شخص فوق التصویر نسبت داده شود ، مستقیم و بی واسطه معصومیت آن خاصه بصیر را زیر
    سوال می برد
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    مدودف: اسد حرف ما را هم گوش نميكند!

گروه بين الملل: به عقیده نخست وزیر روسیه، "شانس بشار اسد برای باقی ماندن در قدرت بسیار کاهش یافته و وی باید با تمامی گروههای مذهبی و قومی برای خاتمه دادن به جنگ داخلی در کشورش پای میز مذاکره بنشیند.

دیمیتری مدودف، در گفتگو با شبکه خبری سی.ان.ان گفت: درگیریها در سوریه تهدیدی برای روسیه و اروپا و آمریکاست چرا مخالفان سوریه از سوی اسلامگرایان افراطی که به داخل دیگر کشورها نیز نفوذ کردهاند به شدت و به طور روز افزونی مورد مقبولیت قرار میگیرند. وی افزود: مردم سوریه باید با "مذاکرات ملی آگاهانه" درباره آینده خود تصمیم بگیرند. هدف روسیه حمایت و حفاظت از رژیم کنونی سوریه نیست. هر روز، هر هفته و هر ماه که میگذرد شانس بشار اسد برای بقا کمتر و کمتر میشود. من شخصا چندین بار با اسد صحبت کردهام و به وی گفتهام که باید اصلاحات را آغاز کنی باید بر سر میز مذاکره بنشینی، اما متاسفانه حاضر به انجام این کار نیست.
    نخست وزیر روسیه افزود: سنیها، شیعیان، دروزیها و مسیحیان باید در تلاش برای خاتمه دادن به جنگ داخلی نمایندگانی داشته باشند. دولتمردان سوریه و مخالفان نیز باید نمایندگان خود را معرفی کنند. همه در این جریان مسئول هستند.
    نخستوزیر روسیه با اعلام اینکه مسکو تنها همپیمان نظام سوریه نیست، تاکید کرد: هرگونه تغییرات سیاسی در سوریه باید با تصمیم مردم این کشور همراه باشد.وی تاکید کرد: این مردم سوریه هستند که باید درباره تغییرات سیاسی کشورشان و آینده سوریه تصمیمگیری کنند نه روسیه، آمریکا یا هر کشور دیگری.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    فیلم سخنرانیه اقای هاشمی در مورد صلح و دلایله اون هست که جدیدا در سایت هاشمی اپلود شده!! در قسمتی از سخنرانی در باره علاقه اقای خامنه ای به ادامه جنگ و عدم موافقت اقای خمینی و خود اقای رفسنجانی با این مسئله صحبت شده که خیلی جالب هست...!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید salehiar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehiar نمایش پست ها
    فیلم سخنرانیه اقای هاشمی در مورد صلح و دلایله اون هست که جدیدا در سایت هاشمی اپلود شده!! در قسمتی از سخنرانی در باره علاقه اقای خامنه ای به ادامه جنگ و عدم موافقت اقای خمینی و خود اقای رفسنجانی با این مسئله صحبت شده که خیلی جالب هست...!
    خب! ظاهرا اکبر میخواد از سایه بیرون بیاد و پته مته ها رو بریزه رو آب!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها