نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2214 از 5202 نخست ... 12141714211421642204221122122213221422152216221722242264231427143214 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,131 به 22,140 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال metitondar آواتار ها
    تشکر شده 1,545 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    علی بابا ی عزیز !
    اینجا یعنی در کشور ایران ادعا می شود مملکت ، مملکت رسول الله و علی و اولاد علی علیهم السلام است. شما بفرمایید چند رفتار که مطابقت با رفتار و سیره نبوی و علوی دارد و در این کشور به منصه ظهور رسیده ، نام ببرید و عملکرد احمدی نژاد و تیمش را هم که نظرش به نظر اقا نزدیکتر بود در کفه ترازوی نبوی و علوی بگذارید و سردارانی که امروز بر زورق روان بر روی خون همسنگران سابق و شهید خود سوارند و هر کاری که دلشان می خواهد می کنند را با مالک و میثم و عمار و دیگر یاران مخلص امام علی و پیامبر مقایسه کن .اگر وجه تشابهی وجود داشت بنده در همین جا همه حرف های خود را پس می گیرم و مثل زمان جنگ و دفاع از کیان کشور و اسلام یک سرباز فداکار و جان برکف ولایت می شوم.چرا از سخنانی که به مذاقت خوش نمی اید بر می اشوبی. ایا نخوانده ای که زمان پیامبر اسلام دشمنانش و مخالفین فکریش چه بلاها بر سر او می اوردند ؟ و نوع برخورد ایشان چگونه بود؟ در فتح مکه فرمود همه ازادند حتی ابوسفیان و همسرش که بدترین های زمان بودندو کسی در ظلم و جنایت به پای انان نمی رسید.ولایت علوی با قاتل خودش ابن ملجم رفتاری می کند که امروز برای نسل جوان ما به جوک شباهت دارد و در اینجا سربازان باصطلاح گمنام امام زمان با جوانان این ملت در زندانها رفتاری دارند که بیان آن فقط مایه شرمساری است.حال من که نه دشمنم و نه کینه توز نه خارجی و وابسته به بیگانه و از هرچه بیگانه و بیگانه پرست هم که بخواهد در امور کشور دخالت کند منزجرم . فقط از رفتارهای حکومت ونادیده گرفتن رای و نظر و خواسته های مشروع ملت بشدت عصبانی هستم و این رفتارها را منافی با احکام دین و کرامت انسان می دانم.رهبری نه معصوم است و نه بری از خطا. ولی اینکه دور ایشان هاله ای از نور و قداست کشیده می شود و فقط مداحان و ثناگویان مورد تفقد ایشان و هوادارانش قرار می گیرند نشان از بی تقوایی و کم جنبه بودن و عدم کفایت لازم و کافی برای تصدی مقام شامخ ولایت فقیه است که به تعبیری ادامه ولایت رسول الله است.ایشان هیچ گاه حاضر به اعتراف اشتباهات و خطای خود نیست و این روحیه استکباری است که کسی گمان کند به تنهایی بیشتر از دیگران می فهمد و دیگران را به هیچ انگارد و با الفاظی مثل بی بصیرت و فتنه گر و پیرو دشمن و وابسته به خارج و .... خطاب کند . من اعتقاد دارم مطابق همان کتاب ولایت فقیه امام خمینی قبای ولایت بر تن ایشان زیبنده نیست و به گفته خمینی ایشان خیلی وقت است که از این سمت عزل خدایی است و حتی نیازی به برکناریش توسط خبرگان واقعا خفته هم ندارد. چرا حضور انبوه و خود جوش ملت در سال 88 را ندیدند و به اردوکشی خیابانی تعبیر کردند ولی جمع کردن مدارس و اداره ها و موسسات دولتی انهم اکثرا بازور و تهدید و بصف کردن اتوبوسها و مینی بوسها در کلیه خیابانهای شهرها که من خود شاهد بودم را در 9 دی یوم الله می خوانند و مانند چماقی بر سر ملت می کوبند؟ چطور رهبر ی نظام فحاشی های احمدی نژاد را در 4 سال قبل ندیدند و خانه نشینی اش را پشت گوش انداختند و به حمایت از یار دیرینه اش حرفی نزد که این همه بی ابرویی برایش درست کردند و جلوی فحاشی های منصوبش در کیهان را به همه کسانی که با او اختلاف فکری دارند نمی گیرد ؟ اینها مواردی است که زیبنده یک رهبر عادل و با تقوا و خداترس و پدر یک خانواده بزرگ به نام ایران نیست..یا گروههای باصطلاح خودجوش یا خود سر و کفن پوشان که به هر محفل علمی و فکری و سخنرانی که وارد شدند کوبیدند و به اتش کشیدند و ویران کردند چرا با یک نهیب و تشر ایشان مواجه نشدند؟ ماجرای کوی دانشگاه به کجا ختم شد؟ ماجرای کهریزک به کجا انجامید؟ اختلاسهای بی حد و حصر چه سرنوشتی پیدا کرد؟حصر خانگی بدون محاکمه عادلانه و ازاد بدستور چه کسی است؟نهادینه شدن دروغ و دروغگویی در کشور مسئولش کیست؟تضعیف بنیان های فکری و دینی جوانان برومند کشور و بیکاری و عذب ماندن انان چگونه اتفاق افتاده است؟ تعطیلی کارخانه ها و فروپاشی نظام اقتصاد وسیاست کشور با مدیریت چه کسانی به اینجا رسیده است؟..................امید است که بخود آیند و اندکی از سیره و رفتار نبوی و علوی را برای مردم نجیب خود به ارمغان اورند تا دلها به هم نزدیکتر شود.
    ایول داداش درود به شرفت حرف دل ما رو زدی ...
    ولی زیاد حرص نخور احمد آقا آخه بعضیا مغز گردویی تشریف دارن!!!
    نمونش همین دوستمون ...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید metitondar از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    اگر از تو صندوق بخوان سعید جلیلی را بیارن بیرون برای رونق بورس خوب می شود یا بد؟
    ممنون

عضو فعال alizare1982 آواتار ها
    تشکر شده 2,709 بار در 614 ارسال
    لپ كلام دوستان در دوبيتي زير جواب داده ميشه!

در كشور ما وضع بر اين است بدانيد :
    آن كس كه بداند و بداند كه بداند بايد برود غاز به كنجي بچراند
    آن كس كه بداند و نداند كه بداند بهتر برود خويش به گوري بتپاند
    آن كس كه نداند و بداند كه نداند با پارتي و پول خر خويش براند
    آن كس كه نداند و نداند كه نداند بر ميز رياست ابد الدهر بماند.
    پرفسور حسابي : جهان سوم جایی است كه هر كس بخواهد مملكتش را آباد كند،خانه اش خراب می شود و هر كس كه بخواهد خانه اش آباد گردد به ناچار باید در تخریب مملكتش بكوشد.

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید alizare1982 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza51 نمایش پست ها
    سلام
    اگر از تو صندوق بخوان سعید جلیلی را بیارن بیرون برای رونق بورس خوب می شود یا بد؟
    ممنون
    این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیست! این بار کور خوندن که بتونند کسی را از صندوق در بیارند. چنین غلط بزرگی طومار سیاهشان را در هم خواهد پیچید. هنوز نتوانسته اند غلط بزرگ 88 را جمع و جور کنند. همه شواهد و قراین حاکی از آن است که اگر ملت به پای صندوق بیایند برای حماسه افرینی مد نظر حکومت نیست بلکه رفراندومی برای نابودی استبداد و خشونت و انحصار طلبی و ارزوهای سرکوب شده ملت در طی حداقل25 سال اخیر است. الان نه می توانند هاشمی را ردصلاحیت کنند و نه می توانند ادعا کنند که هاشمی تائب شده است. ایشان بارها اعلام کرده که حرفش همان آخرین خطبه نماز جمعه است. هاشمی 92 با هاشمی 68 کاملا متفاوت است و این پیر مرد زنده دل و روشن ضمیر فقط برای نجات کشور از گردابی که در ان گرفتار شده است امده و مطمئناً با رای بسیار بالایی انتخاب خواهد شد و انگاه خیلی ها باید دنبال سوراخ برای مخفی شدن بگردند. بقیه کاندیداها کف روی ابند. البته در بینشان شخصیتهای قابل احترام و دلسوز و زحمتکش هم وجود دارد که با عقل و تدبیر در کنار هاشمی قرار خواهند گرفت. در کشور باید اعتدال برقرار شود وگرنه سرنوشتی مشابه سوریه و عراق و افغانستان خواهیم داشت. البته ملت بزرگ ایران بسیار فهیم تر و عاقل تر از ان هستند که خدای ناکرده اوضاع بهم بریزد و جنگ داخلی و کشمکش های قومی و قبیله ای راه بیافتد.هرگز نیاید و نبینیم چنان روزی را.

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال A-Mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 1,414 بار در 307 ارسال
    بورس ، اشتباهی که دولت مرتکب شد
    ببینید دوتا کار اشتباه این دولت کرد که مردم را از لحاظ معیشتی به مشکل و گرفتاری مشغول کرد؛ یکی بحث بورس، که از روز اوّل من مخالفت می کردم برای اینکه دائم سرمایه دارها پولدارتر می شدن، خمس و زکات هم که نمی دهند...
    دو اشتباه بزرگ دولت دهم/ رمضان امسال برنامه نداریم!
    به گزارش جهان، شاید برنامه ماه رمضان را تعطیل کنم، نمیشه، سخته، و هزاران دلیل هم دارم. برای اینکه بچّه ها قدردانی نکردند، چند ساله ما داریم ماه رمضان برنامه اجرا می کنیم بیشتر رفقای تو خیابون ها هستند.

حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورای اباعبدالله الحسین علیه اسلام در صنف لباس فروش با اشاره به غیبت دوستانش در شب های ماه مبارک رمضان در جلسات ایشان گفت :الان شما ببینید داره هیئت ها کم رنگ میشه؛ بخاطر اینکه خرج خونه هامون از کمک به هیئت ها بیشتر شده، با این گرونی ها ... حالا من شاید ماه رمضون را تعطیل کنم، نمیشه، سخته، و هزاران دلیل هم دارم. برای اینکه بچّه ها قدردانی نکردند، چند ساله ما داریم ماه رمضون برنامه اجرا می کنیم بیشتر رفقای من تو خیابون ها هستند، در غیبتند.

وی همچنین در این مراسم ضمن اشاره به اشتباهات اقتصادی دولت افزود:ببینید دوتا کار اشتباه این دولت کرد که مردم را از لحاظ معیشتی به مشکل و گرفتاری مشغول کرد؛ یکی بحث بورس، که از روز اوّل من مخالفت می کردم برای اینکه دائم سرمایه دارها پولدارتر می شدن، خمس و زکات هم که نمی دهند...همه را گرفتار حلال و حروم کردند، دیگه کسی کاسبی نمیکنه، تجارت نمیکه، مثلاً کارخانه ها رو به کی ها فروختند؟

مورد دوم هم بحث یارانه ها؛ که اونهایی که موهاشون سفیده می دونند اوّل انقلاب، کوپن ها که درومد توسط اون شخص، دقیقاً مثل همین یارانه ها شد با این فرق که زمانه شکلش رو عوض کرد. الانم دیگه کاری نمیشه کرد مگر اینکه نفر بعدی که میاد صالح باشه، اوّل از همه هم حواسش به دین مردم باشه بعد هم وضع معیشتی مردم و ... خیلی سخت شده ولی پیدا میشه.

سخت هم نگیرید به این و اون؛ اگر کسی از کسی برای انتخابات دفاع میکنه چون مردم در این زمینه ها آزاد هستند.

الان ببینید هشت سال گذشت کسی نیومد از حجاب دفاع کنه، الانم که شورای شهر تا قبل کشتی گیرها بودن الان هنرمندان هم وارد شدن، برای همین هم هست که آقا برای اولّین بار گفت که اهمیّت انتخابات باعث کم توجّهی به انتخاب شوراها نشود.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید A-Mohammadi از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیست! این بار کور خوندن که بتونند کسی را از صندوق در بیارند. چنین غلط بزرگی طومار سیاهشان را در هم خواهد پیچید. هنوز نتوانسته اند غلط بزرگ 88 را جمع و جور کنند. همه شواهد و قراین حاکی از آن است که اگر ملت به پای صندوق بیایند برای حماسه افرینی مد نظر حکومت نیست بلکه رفراندومی برای نابودی استبداد و خشونت و انحصار طلبی و ارزوهای سرکوب شده ملت در طی حداقل25 سال اخیر است. الان نه می توانند هاشمی را ردصلاحیت کنند و نه می توانند ادعا کنند که هاشمی تائب شده است. ایشان بارها اعلام کرده که حرفش همان آخرین خطبه نماز جمعه است. هاشمی 92 با هاشمی 68 کاملا متفاوت است و این پیر مرد زنده دل و روشن ضمیر فقط برای نجات کشور از گردابی که در ان گرفتار شده است امده و مطمئناً با رای بسیار بالایی انتخاب خواهد شد و انگاه خیلی ها باید دنبال سوراخ برای مخفی شدن بگردند. بقیه کاندیداها کف روی ابند. البته در بینشان شخصیتهای قابل احترام و دلسوز و زحمتکش هم وجود دارد که با عقل و تدبیر در کنار هاشمی قرار خواهند گرفت. در کشور باید اعتدال برقرار شود وگرنه سرنوشتی مشابه سوریه و عراق و افغانستان خواهیم داشت. البته ملت بزرگ ایران بسیار فهیم تر و عاقل تر از ان هستند که خدای ناکرده اوضاع بهم بریزد و جنگ داخلی و کشمکش های قومی و قبیله ای راه بیافتد.هرگز نیاید و نبینیم چنان روزی را.
    احمد! این عبارت را همینطوری فی البداهه بکار بردی ؟!!

در مورد انتخابات امسال هم من به شخصه فقط نگاه میکنم.....البته نه یک نگاه تکنیکالی
    نگاه میکنم ببینم طومار چه شکلی پیچیده میشه !
    ویرایش توسط کیوان : 2013/05/12 در ساعت 07:20
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    احمد! این عبارت را همینطوری فی البداهه بکار بردی ؟!!
    این عبارت برای من معنای خاصی داره ....

در مورد انتخابات امسال هم من به شخصه فقط نگاه میکنم.....البته نه یک نگاه تکنیکالی
    نگاه میکنم ببینم طومار چه شکلی پیچیده میشه !
    من هر وقت قصد نوشتن مطلبی را می کنم اکثرا فی البداهه است و اگر پشت تریبون قرار بگیرم هرگز توان بیان و کنار هم قراردادن چنین جملاتی را ندارم. اینها همه خود جوش به ذهن می اید و نوشته می شود.اعتقادات قلبی من و ضمیر باطنی من چنین اقتضا می کند که در برابر هر چیزی که مخالف ذات الهی انسان و فطرت بشری است موضع شفاف بگیرم . از روز اول پیروزی انقلاب هم همین روحیه را داشته ام و هیچ خط قرمزی برای خودم قائل نیستم. چرا که وقتی به تاریخ صدر اسلام مراجعه می کنم می بینم در آن زمان هم کسی برای کسی خط قرمز نکشیده و روابط پیامبر و صحابه با امت کاملا عادی و بدور از هرگونه تشریفات بوده است. حتما شنیده اید که روزی خلیفه دوم بر فراز منبر گفت ای مردم مراقبت کنید که خلیفه شما از راه مستقیم کج نشود و یک عرب بیابانگرد فی الفور شمشیر از نیام کشید و گفت والله اگر کج شوی با همین شمشیر راستت می کنم.یا در جایی شنیده یا خوانده اید که پیامبر و خلفا و امام علی جایی بنشینند و مردم برای دستبوسیشان صف بکشند و خانمها هم برای بردن فیض از روی دستمال و چفیه دستبوسی کنند؟ و یا در صدر اسلام برای انتخاب یک استاندار کسی خواب ببیند و برایش حجت شرعی شود؟ ( مانند خواب مصباح یزدی برای احمدی نژاد و یا به خاک افتادنش در برابر پای رهبری ) . برخلاف امروز که بعضی ها جیزند و نمی شود گفت بالای چشمتان ابروست! بهمین دلیل در بین سرداران و وکلا و وزرا صندلی ریاستی به من نرسیده است ولی هر جا که کاری به من سپرده شده به گواهی همه همکاران به بهترین شکل ممکن انجام داده ام.الان هم که با کلی توان و تجربه صنعتی و مهندسی و مدیریتی 8 سال است خانه نشینم و کمتر بیرون می روم.یعنی فضا کاملا حال بهم زن و غیر قابل تحمل شده است .امیدوارم طومار همه ستم پیشگان روسیاه در همه دنیا بزودی درهم بپیچد و مردمان دنیا در کنار هم مانند یک خانواده واحد زندگی مسالمت امیز و دوستانه داشته باشند.
    ویرایش توسط bahary : 2013/05/12 در ساعت 07:45

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رضاکریمی آواتار ها
    تشکر شده 1,091 بار در 254 ارسال
    باشگاه خبرنگاران جوان: رسانههاي عراقي از "عباس محمود العراقي" به عنوان فردي كه محل اختفاي صدام حسين ديكتاتور سابق اين كشور را به سربازان آمريكايي لو داد، نام بردند.

رسانه هاي عراقي با انتشار اين عكس افزودند "عباس محمود العراقي" پيش از آنكه آمريكايي ها از محل اختفاي "صدام حسين" اطلاع يابند ازآنها خواست كه وي را براي جلوگيري از كشته شدنش به مكان امني انتقال دهند.
    گفتني است"عباس محمود العراقي" هم اكنون در شهر واشنگتن در آمريكا به سر برده وتحت تدابير شديد امنيتي از وي محافظت ميشود.
    http://khabarfarsi.com/ext/5241774
    بعضي‌ها ريش بلندی ندارند اما يک دنيا محاسن دارند

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رضاکریمی از ایشان تشکر کرده است:

شهرام شریف
    مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت تعداد کل کاربران ایران را ۴۵ میلیون نفر اعلام کرده است. آماری که بر اساس آن ۲۷ میلیون نفر اتصال به موبایل، ۶ میلیون نفر اتصال به فیبر، سه و نیم میلیون نفر اتصال به ADSL و حدود ۸۰۰ هزار نفر اتصال به وایمکس دارند.

جدا از دقت آمارهای جدید ارائه شده (که البته با آمارهای مرکز آمار ایران اختلاف فاحشی را نشان میدهد)، رشد ناگهانی آمارهای دسترسی به اینترنت در ایران را باید ناشی از افزودن تعداد کاربران موبایل به مجموع کاربران فعلی برشمرد. کاربرانی که در بهترین شرایط با سرعت حدود ۷۰ کیلوبیت بر ثانیه به اینترنت متصل میشوند. ولی آیا رشد تعداد کاربران اینترنت را میتوان شاخص اصلی توسعه در این بخش دانست یا نوع کیفیت دسترسی؟ بر اساس سند چشمانداز، ایران تا سال ۱۴۰۴ باید به جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه آسیای جنوب غربی، آسیای میانه، خاورمیانه و کشورهای همسایه دست یابد. دسترسی به اینترنت پرسرعت که امروزه در بسیاری از کشورهای جهان به حق قانونی شهروندان تبدیل شده یکی از مهمترین عوامل توسعه اقتصادی، علمی و فناوری محسوب میشود. عمده کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه جهان فارغ از رویکردهای ایدئولوژیک و سیاسی برنامهریزی گستردهای برای توسعه پهنای باند و ایجاد اطمینان از کارآیی و سلامت ارتباطات انجام میدهند و از این طریق زیرساختهای حیاتی و مهم خود را به هم مرتبط میکنند. پهنای باند بیشتر به معنی بهرهمندی بیشتر از منابع مختلف و زمینهساز نهادسازیهای اقتصادی و تکنولوژی بر بستر مجازی است. کشور چین به رغم داشتن ملاحظات و مفروضات فراوان در زمینه اینترنت موضوع دسترسی به اینترنت پرسرعت را در راس برنامههای توسعهای خود قرار داده و به این ترتیب این کشور دارای بیشترین تعداد کاربر اینترنت پرسرعت - ۱۲۶ میلیون نفر - در جهان است. حدود ۱۰ درصد جمعیت چین امروزه به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و این همان کشوری است که اخیرا تعداد استفادهکنندگان آن از کامپیوترهای شخصی نیز از مهد کامپیوترهای شخصی یعنی آمریکا پیشی گرفته است. آمریکا با ۸۵ میلیون نفر و ژاپن، آلمان، فرانسه، انگلیس و کره جنوبی و روسیه نیز دارای بیشترین تعداد کاربر اینترنت پرسرعت در جهان هستند و رقابت نزدیکی برای افزایش سرعت اینترنت شهروندان خود دارند. در میان کشورهای همسایه، ترکیه با داشتن ۲۰ میلیون کاربر اینترنت پرسرعت با شتاب زیاد مشغول اتصال به شبکه جهانی و بهرهمند کردن نهادهای اقتصادی و ارتباطی خود است. برخی کشورهای جنوبی خلیج فارس نیز ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت بسیار بالاتری از ایران دارند و حضور برخی شرکتهای بینالمللی مخابراتی و اینترنتی در بازارهای افغانستان و عراق نیز به مفهوم توسعه سريع اين كشورها در يكي دوسال آيندهاست. واقعیت این است كه وجود ۴۵ میلیون اتصال اینترنتی بدون در نظر گرفتن سرعت و کیفیت دسترسی، آمار قابل افتخار و امیدوارکنندهای نیست. در واقع بدون دستیابی به اینترنت پرسرعت و بالابردن سطح کیفی ارتباطات و سیاستگذاری برای فراهم کردن ارتباطی امن، سریع و راحت، دستیابی به اهداف سند چشمانداز ناممکن است.

وزیر اقتصاد: نحوه تخصیص ارز مرجع به کالاهای اساسی تغییر نکرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نحوه تخصیص ارز مرجع به کالاهای اساسی هیچ تغییری نکرده و پرداخت آن به کالاهای اساسی همچنان ادامه دارد. شمسالدین حسینی در گفتوگو با ایرنا افزود: بر اساس اعلام بانک مرکزی از آغاز سالجاری تا 16 ارديبهشتماه مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون دلار ارز برای کالاهای اساسی از طریق مرکز مبادلات ارزی تخصیص یافته است.

وی افزود: بانک مرکزی همچنین اعلام کرده، هیچ مشکلی جهت تخصیص ارز برای کالاهای اساسی وجود ندارد. سخنگوی اقتصادی دولت در خصوص حضور سرمایهگذاران خارجی در بازار سرمایه کشور نیز تصریح کرد: حضور آنان در بازار سرمایه حکایت از آن دارد که فعالان و سرمایهگذاران خارجی فرصتهاي سرمایهگذاری در ایران را ميشناسند. وی تاکید کرد: سرمایهگذاران خارجی طی سالهاي گذشته همواره سعی و تلاش کردهاند که از فرصتهاي سرمایهگذاری در ایران استفاده کرده و از آن بهره گیرند.
    http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=363187

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها